Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 7-9 grudzień 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
153 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 23:33:43
2018-12-04 23:33:43
Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:26:55
2018-12-03 21:46:35
Piotr Kaliszuk DIERADO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
150 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:31:26
2018-12-03 21:04:17
Rafał Krajewski FLY AWAY Z
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:31:47
2018-12-03 21:03:41
Rafał Krajewski DIACONTINIA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
148 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:32:19
2018-12-03 21:02:48
Rafał Krajewski ACANTURA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:32:47
2018-12-03 21:02:03
Rafał Krajewski BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
146 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:33:14
2018-12-03 19:24:35
Łukasz Koza L-QUICK JUMP
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:33:35
2018-12-03 17:39:12
Adam Kucia DANTE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:33:53
2018-12-03 14:02:42
Michalina Osetek DONNA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:33:59
2018-12-03 13:21:48
Antonina Clavadetscher KAJA
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
142 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 12:15:08
2018-12-03 12:09:49
Weronika Kosińska JAKE ES
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
141 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 12:00:09
2018-12-03 11:56:41
Daria Kobiernik EUSTER
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
140 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:45:31
2018-12-03 11:39:12
Łukasz Smoczyk RODEZJA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:45:33
2018-12-03 11:38:41
Łukasz Smoczyk GEST
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:45:35
2018-12-03 11:38:04
Łukasz Smoczyk CZARNA PERŁA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
137 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:45:37
2018-12-03 11:36:32
Witold Nowakowski SOLAR
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
136 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:45:38
2018-12-03 11:08:46
Weronika Guszpil KONTIKI EWITA
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
135 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 11:45:42
2018-12-03 10:55:45
Daria Kobiernik CIANTI
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
134 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:24:25
2018-12-03 10:12:59
Weronika Kosińska LATINA 216
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
133 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:24:28
2018-12-03 08:56:40
Norbert Sawicki FALSTAFF L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 10:24:30
2018-12-03 08:55:46
Norbert Sawicki CHIMERA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 00:37:27
2018-12-02 22:56:35
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 00:37:29
2018-12-02 22:53:24
Dominika Gardas SCAPA FLOW 8
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 00:37:31
2018-12-02 21:52:57
Agnieszka Olszewska MISS COTTONLAND
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
128 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 00:37:32
2018-12-02 21:35:00
Ella Staňková OLIVER
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
127 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 00:37:36
2018-12-02 20:24:44
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
126 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 00:37:38
2018-12-02 20:24:07
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
125 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 00:37:40
2018-12-02 20:23:31
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
124 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 00:37:41
2018-12-02 20:23:21
Paulina Tabiś CASPAR 238
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
123 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 00:37:43
2018-12-02 20:22:54
Paulina Tabiś FOREVER
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
122 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 00:37:45
2018-12-02 20:22:06
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
121 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 00:37:46
2018-12-02 17:47:47
Kateřina Janusová HOLGER GOLDEN SOLUTION
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
120 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:54:21
2018-12-02 13:41:11
Tomasz Gałczyński NUMERUS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:54:23
2018-12-02 11:27:33
Zuzanna Polcyn KALISTO
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
118 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:54:25
2018-12-02 09:55:35
Julia Luzano SINGULORD SAVIA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
117 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:54:28
2018-12-02 09:54:52
Julia Luzano AKTIW
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:54:30
2018-12-02 09:45:27
Agnieszka Olszewska CEDYNIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:54:31
2018-12-02 09:42:07
Agnieszka Olszewska INNOCENCE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:54:33
2018-12-01 20:31:17
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:54:34
2018-12-01 20:30:41
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
112 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:54:37
2018-12-01 20:30:04
Jakub Dorynek TAWRA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:54:39
2018-12-01 20:29:28
Jakub Dorynek BON BALOU
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:43:45
2018-12-01 18:43:45
Paul Wiktor CHAMP
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:32:15
2018-12-01 17:45:00
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
108 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:32:17
2018-12-01 17:44:20
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
107 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:32:20
2018-12-01 16:44:40
Izabela Winter DURGA
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
106 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:25:27
2018-12-01 13:55:38
Piotr Kaliszuk DROSERA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
105 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 22:24:30
2018-12-01 13:52:24
Piotr Kaliszuk BOLERO DUE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:32:29
2018-12-01 13:48:05
Waleria Wróblewska DON JUAN HBC
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
103 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:32:31
2018-12-01 13:47:16
Iga Adamek DROSERA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
102 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:32:34
2018-12-01 12:11:06
Kimberley Alexandra Gibson DREE BOEKEN´S VIARADO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:32:38
2018-11-30 21:52:57
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:32:41
2018-11-30 21:51:44
Angelika Ojczenasz LORINA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 16:18:22
2018-11-30 15:30:56
Klaudia Płaszczewska FOKUS
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 16:18:24
2018-11-30 15:10:29
Robert Ratajczak JOLLY JUMPER B
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
96 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 09:45:32
2018-11-29 22:54:47
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 21:48:25
2018-11-29 20:26:05
Mikołaj Kownacki BARBÓRKA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 21:48:28
2018-11-29 20:24:07
Karolina Fragstein-Niemsdorff BROOKLIN
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 21:48:31
2018-11-29 20:21:21
Piotr Fragstein-Niemsdorff KREMONA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 21:48:33
2018-11-29 20:20:09
Piotr Fragstein-Niemsdorff CARAVELL
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 21:48:34
2018-11-29 20:17:43
Piotr Fragstein-Niemsdorff BASTION
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
89 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 21:48:37
2018-11-29 18:05:08
Paulina Latus CORAL
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 09:32:21
2018-11-29 09:19:08
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
86 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 10:07:47
2018-11-29 09:08:29
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 09:32:32
2018-11-29 07:51:34
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 09:32:40
2018-11-28 22:26:07
Kamila Bodetko EX-DORADO G
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:19:28
2018-11-28 21:26:45
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:19:31
2018-11-28 21:17:08
Maria Langner GALA
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:57:30
2018-11-28 09:43:38
Michał Cwajda UNO BAMBINO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:57:33
2018-11-28 09:41:36
Julia Świszcz GIBSON
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:57:35
2018-11-28 09:40:34
Sara Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 10:57:37
2018-11-28 09:38:33
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:15:45
2018-11-27 20:22:19
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:15:57
2018-11-27 20:21:19
Amelia Gramza PIRAT
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:16:10
2018-11-27 20:20:36
Anna Cepa PORTO "R"
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:16:23
2018-11-27 20:19:54
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:16:36
2018-11-27 20:19:14
Maria Grzesik TOSCA L
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:16:57
2018-11-27 20:18:17
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:17:11
2018-11-27 16:21:06
Diana Hahn QUADRIGO'S ONE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 22:17:26
2018-11-27 16:20:31
Diana Hahn FLIEREFLUITER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:05:50
2018-11-27 09:41:28
Karolina Grzegorz CERES
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:06:04
2018-11-26 22:48:26
Aleksandra Wypchło LEGOLAS V
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:06:18
2018-11-26 22:47:06
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:06:34
2018-11-26 22:43:47
Anna Korzeniewska TILEXA Z
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:06:48
2018-11-26 22:42:54
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:07:02
2018-11-26 22:41:46
Krzysztof Prasek HESTRI
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:07:29
2018-11-26 22:39:23
Krzysztof Prasek EPOKA
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
54 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:08:01
2018-11-26 22:07:45
Sara Tęcza CHODÓW
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:08:50
2018-11-26 22:07:09
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:09:18
2018-11-26 22:05:46
Monika Martynowicz DART FALCON
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:09:56
2018-11-26 22:04:56
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:10:09
2018-11-26 22:03:35
Daria Kobiernik POLAGRIS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:10:23
2018-11-26 22:02:47
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:10:59
2018-11-26 22:01:09
Daria Kobiernik ZAPP-ZARAPP
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:11:11
2018-11-26 22:00:28
Daria Kobiernik VENUS
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:11:23
2018-11-26 21:59:36
Daria Kobiernik TANGER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-12-01 18:32:44
2018-11-26 20:26:27
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:11:48
2018-11-26 20:18:22
Wiktor Dziemidowicz DESPINA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 09:32:42
2018-11-26 08:57:34
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-12-04 23:37:55
2018-11-25 17:28:42
Julia Hemmerling LATINA J
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:14:54
2018-11-25 16:46:25
Joanna Rosicka-Tyszko REXERA
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:15:16
2018-11-25 16:27:44
Michał Tyszko GOLDEN ROSE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:15:32
2018-11-25 16:27:11
Michał Tyszko CASCADEUCE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:15:55
2018-11-25 16:26:33
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:16:22
2018-11-24 21:46:59
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:16:46
2018-11-24 21:29:49
Hanna Romankiewicz U-COFFI
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 22:19:42
2018-11-24 18:58:31
Marta Sobczyńska LIZANDER
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:17:58
2018-11-23 21:52:54
Weronika Guszpil GULIWER
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:18:12
2018-11-23 21:52:20
Weronika Guszpil VESPER PJ
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:18:34
2018-11-23 21:51:31
Weronika Guszpil ESCADA R
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
26 ENTRY ACCEPTED 2018-12-02 19:54:41
2018-11-23 20:36:25
Dominika Gardas LOPIK'S APPIE
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:19:07
2018-11-23 20:34:59
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
24 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:19:22
2018-11-23 19:46:10
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:19:39
2018-11-23 19:44:52
Paweł Chudziak GRANIT
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:19:51
2018-11-23 19:41:51
Paweł Chudziak ALIOR
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:20:11
2018-11-23 19:38:38
Patrycja Ueberhan SOLALI
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:20:29
2018-11-23 18:45:06
Lena Kosicka ZENTIS
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
19 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:20:45
2018-11-23 15:55:02
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-26 11:21:02
2018-11-23 15:54:17
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:25:31
2018-11-22 17:47:21
Marcelina Hodera TELMA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
16 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:25:43
2018-11-22 07:21:52
Aleksander Januchowski CONTESSA II
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:26:32
2018-11-21 21:06:10
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 13/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:26:49
2018-11-21 20:59:49
Marta Sawicka SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:27:02
2018-11-21 20:58:28
Marta Sawicka ESCUELA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
9 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 15:27:13
2018-11-21 20:53:33
Natalia Sawicka LINUS 317
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 11:26:09
2018-11-20 23:14:53
Joanna Rosicka-Tyszko NIVARD VAN DE CELIEBURG
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 11:26:22
2018-11-20 22:45:05
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 22:01:30
2018-11-19 08:42:39
Wiktoria Grabowska CORRASON ESPINADO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 11:40:32
2018-11-12 09:47:37
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 11:40:44
2018-11-11 17:27:51
Weronika Heigelmann ONE WAY TICKET
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 11:17:59
2018-11-07 11:20:33
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:42:43
2018-10-24 16:07:14
Martyna Frąckowiak TOP JUS D'EUSKADI
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:42:55
2018-10-24 16:06:52
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
2004 (JM.)
O037766
3. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (MJ.)
O024049
4. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036422
5. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki
S
O033784
6. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
7. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
8. Clavadetscher Antonina SKJ TRADYCJA SIEDLNICA
2005 (JM.)
BRAK
9. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
10. Dawidowicz Artur JKS Hanna
S
O027048
11. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
12. Derda Agata Pony Jumping Team Poznań
2005 (JM.)
O037759
13. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (MJ.)
O030844
14. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
15. Dziemidowicz Wiktor LUKS Nysa Gubin
1999 (MJ.)
O027328
16. Frąckowiak Martyna JKS Hanna
2003 (J.)
O035367
17. Fragstein-Niemsdorff Karolina Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
S
O001399
18. Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
S
O002202
19. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
20. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
21. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
22. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
23. Gibson Kimberley Alexandra RV Elisenau
S
792526
10088157
24. Grabowska Wiktoria KJ Abrasives Group
2000 (MJ.)
O041436
25. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
26. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
27. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin Turek
S
O033062
28. Grzegorz Karolina KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (JM.)
O037780
29. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O044553
30. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
31. Hahn Diana RV Elisenau e.V.
1998 (MJ.)
1623147
10160353
32. Heigelmann Weronika bpk
2001 (J.)
O042326
33. Hemmerling Julia Kj Agro-handel Śrem
1999 (MJ.)
O032196
34. Hodera Marcelina LKJ Platan Wrocław
S
O027542
35. Horbacz Sara bpk
2002 (J.)
O038475
36. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
37. Janusová Kateřina Jezdecký klub FOR-HORSES z.s.
S
Czech republic
10010248
38. Jendroska Adrianna JKS Przybyszewo
39. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
40. Kicińska Weronika KJ Cavallo Szczecin
1998 (MJ.)
O018672
41. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
42. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
43. Korzeniewska Anna Koniński KJ Sawanna
2005 (JM.)
O040031
44. Kosicka Lena Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
LZRWZJ/198/18
45. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
46. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
47. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
48. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002980
49. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
50. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
51. Kulpińska Katarzyna SKJ Tradycja Siedlnica
S
52. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
53. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
54. Latus Paulina LKS Stragona Strzegom
2000 (MJ.)
O030868
55. Lehmann Konstancja bpk
1999 (MJ.)
O037822
56. Luzano Julia Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
brak
57. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
O046886
58. Martynowicz Monika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O026452
59. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
60. Nowaczyk Vanessa Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O026451
61. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
62. Nowakowski Witold Racocki Klub Jeździecki
S
brak
63. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
64. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
65. Osetek Michalina Racocki Klub Jeździecki
S
O020766
66. Płaszczewska Klaudia KJ Lansada Milsko
S
O025256
67. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (J.)
O041166
68. Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna
S
O001059
69. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
70. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
71. Rakowski Robert SKJ Gronówka
S
O024458
72. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
73. Romankiewicz Hanna KS Centaurus
2002 (J.)
O036465
74. Rosicka-Tyszko Joanna Tuszyński KJ Garbówek
S
O001931
75. Sawicka Marta KJ Kietlów
1999 (MJ.)
O022685
76. Sawicka Natalia KJ Kietlów
2002 (J.)
O026740
77. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
78. Sobczyńska Marta UKS Trójka
S
O044690
79. Sołtysiak Jaśmina JKS Przybyszewo
2005 (JM.)
80. Sozzo Sara JKS Tornado Szczecin
2001 (J.)
O037272
81. Staňková Ella JK FOR-HORSES z.s.
2004 (JM.)
Czech Republic
82. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
83. Świszcz Julia JKS Tornado Szczecin
2001 (J.)
brak
84. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
85. Tabiś Paulina St. Rodan Club Skrzynki
S
O002255
86. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (J.)
O039358
87. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
88. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
89. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
90. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
91. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
92. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
93. Walkiewicz Wiktoria Racocki Klub Jeździecki
2000 (MJ.)
00262006082
94. Wiktor Paul GER
S
10092907
95. Wilińska Martyna
96. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
97. Wróblewska Waleria ZKJ Przylep-Lotnisko
2014 (Mł.)
O047120
98. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

143

ACANTURA VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2013 Klacz gniada F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Burberry Du Chateau Hollogne / Canturo
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024605 056015Z55700013
2.

71

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada F: Acorado
M: Intasia/ Cantus
O: Coop.Soc.Agr.Csl Onlus
B: Heinze Michael
K026230
3.

114

AKTIW WLKP POL 2007 Wałach F: Lider/
M: Austria/
O: ATTIS P.P.ROL.SP.ZO.O
B: Karol Gmyrek
K011715
4.

44

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025292 616009610075614
5.

153

ALL RISK KWPN BEL 2005 Ogier kara F: Cartier VD Heffinck / Contender
M: Raphaela Ross / Lancelot
O: Artur Dawidowicz
B:
K015366 5280030510902
6.

11

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
O: Julia Tomczyk
B: Bernhard Bueter
K023654 DE433332014910
7.

144

BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Klacz gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: nn / nn
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024669 056015Z55765114
8.

94

BARBÓRKA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/—- F: Maaik
M: Bagazja
O: Anna Kownacka Lektorka
B: Sk Pępowo
Brak 616007610062414
9.

98

BASTION HOL POL 2014 Wałach gniada/170 F: Barakuda
M: V-Rusalka
O: SK Bielin
B: SK Bielin
brak
10.

53

BIG MAL EH Z BWP BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
O: EH
B: Axel Verloy
K024576 056015Z55768413
11.

23

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero
M: Kimberley
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749
12.

120

BON BALOU Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata F: BALOU DU ROUET
M: Hauptstutbuch Aluna
O: Florian bohner
B: Florian bohner
K026594
13.

95

BROOKLIN Niem. Sport. POL 2014 Wałach siwa/166 F: Calidrio /
M: Baby Balou / Balou Du Rouet
O: Karolina Fragstein
B: Stanisław Fabianczyk
K025427 DE456560543614
14.

126

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
15.

42

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
16.

88

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
O: Ewa Lęczkiewicz-Markowska
B: SK Bielin
brak brak
17.

155

CALOTTA DSP GER 2008 Klacz siwa F: Caudo
M: Alizee
O: Dariusz Jurasik
B: Grit und Mario Schirrmann
- DE456570287608 105QT84
18.

159

CANOSSA SP POL 2012 Klacz kara F: Quality Time
M: C Dinette / Cantos
O: KS Nad Wigrami
B: KS Nad Wigrami
K022785 616009510343112
19.

97

CARAVELL Niem. Sportowa POL 2013 Wałach siwa F: Calidrio /
M: Bandera / Colman
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023411 DE456570256213
20.

54

CASCADEUCE HOL POL 2014 Klacz gniada F: Cascadello I / Casall
M: Zora XII / Corrado I
O: Kajetan Wałecki
B: Reimer Detlef
K025961 DE421000147614
21.

128

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O:
B:
K022052 DE418180065908
22.

160

CASTA DIVA 4 OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Canela / Capitol I
O: Paweł Jendrośka
B: Jan Sprehe
K018807 DE418184561408 104HV79
23.

115

CEDYNIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Chacco Fly
M: Cecora
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
xxxx xxxxx
24.

73

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Alexander Konowalczyk
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
25.

162

CERTO SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco Fly/Chacco Blue
M: Cellietta/Olivetto
O: Jan Zybała
B: Sk Nowielice
K022825 616009640057713
26.

110

CHAMP XXX POL xxx Wałach inna/xxx F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak brak
27.

87

CHARLOTTE DU ROUET SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet /
M: Czumka /
O: Aleksandra Sozzo
B: SK Racot
K012710
28.

66

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
29.

139

CIANTI SP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Casilio
M: Konfetti
O: Joanna Polak
B: Maciuszonek
reg 616999680066412
30.

33

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa/166 F: Xxx
M: Xxx
O: Weronika Kicińska
B: Xxx
K018833 DE441411352809
31.

81

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
32.

161

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada/166 F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B:
K016465 DE441413067809
33.

89

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047 DE421000091710
34.

39

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
O: Aleksandra Sus
B: Kati Reinke
K013736 DE431310211708
35.

99

CORAL SP POL 2006 Wałach gniada F: Walor / Corde
M: Celesta / Life and Liberty
O: Mariusz Latus
B: Wiesław Nowak
K011789 POL009670082006 104DA64
36.

32

CORRASON ESPINADO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Carry Son / Carry
M: Lea / Landos
O: Jacek Grabowski
B: Urszula Farysej
K015437 616009640055909
37.

136

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
O: SK Racot
B: SK Racot
K025267 616009610074614
38.

9

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Browar / Sebastian
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Robert Rakowski
B: SK Iwno Sp. z o. o.
K020297 616006610076511
39.

146

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
40.

64

DART FALCON SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Diana
O: Magdalena Anioł -Adamczyk
B: Magdalena Anioł - Adamczyk
reg
41.

157

DE VOLTAIRE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Michał Rynowiecki
K024903 616009610076914
42.

121

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 Wałach kasztanowata F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
O:
B: A. J. Bosman
K022983 056015Z55831613
43.

57

DESPINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Nimmerdor I / Nimmerdor
M: Dracena / Granilli S
O:
B:
K021800 616009610072411
44.

142

DIACONTINIA HAN GER 2014 Klacz siwa/167 F: Diacontinuns / Diarado
M: Elysa / Embassy I
O: Andreas Klobke
B: Andreas Klobke
K026084 DE431311405414
45.

149

DIERADO Holsztyn GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado
M: Contendra
O: Johannes Brinkmann
B: Dr Fritz-Ulrich Wiers
Brak
46.

106

DON JUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Satosca / Kroongraaf
O: Artur Wróblewski
B:
K016685 528003000800474 104QN43
47.

147

DONNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Daisy L
O: Michalina Osetek
B: Leon Hyla
K019097
48.

107

DREE BOEKEN´S VIARADO Hannoveraner GER 2012 Gleiding bay/1,67 F: Vulkano
M: Dree Boeken´s Diarados Roeschen
O: Arend Kamphorst
B: Arend Kamphorst
DE431316759312
49.

22

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar / Maram
M: Dracena / Mariot
O: Monika Adamek
B:
K018370 616009610138910
50.

105

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger/ Laptop
M: Didiona/ HBC LAKE BIT
O: Izabela Matysiak
B:
brak
51.

67

EPOKA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quality Time
M: Erynia/ Palegro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K024611 616009510342812
52.

12

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
O: Vanessa Nowaczyk
B: Zygmunt Kutnik
K017219 POL009540017406
53.

48

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada F: Artego
M: Evidence
O: Wiesław Apanasewicz
B: Falk Reppe
Brak
54.

36

ESCUELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Conthargos
M: Escoveta
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B: SK Janów Podlaski
K026309 616009580271714
55.

13

EUSTER SP POL 2014 Ogier gniada F: Qulester / Quinar
M: Eumara / Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K026456
56.

93

EX-DORADO G LTU LTU 2008 Wałach siwa F: Eldorado / Ex Orbitant
M: Feivola / Veterok
O: Arleta Bodetko
B: Ona Gutkauskiene
K023734 LTU005170064108
57.

100

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
O: Edyta Konieczna
B: Sylwester Kosiński
K022642 616007682004312
58.

78

FLIEREFLUITER Royal Warmblood Studbook Of Th NED 2010 Wałach inna F: Wittinger VDL
M: Tjerona
O: Diana Hahn
B: AA
NLD003201004836
59.

27

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
O: Katarzyna Frąckowiak
B: T. Burger
K024986 528003201008609
60.

141

FLY AWAY Z Z BEL 2013 Ogier kasztanowata F: Flipper D'Elle / Double Espoir
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024608 056015Z55739213
61.

101

FOKUS SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/172 F: Ludger / Laptop/Loredo/Calypso
M: Flying Star / Flying Star I/Furioso
O: Klaudia Płaszczewska
B: Sylwester Kosiński
K013922 POL009680051807
62.

129

FOREVER SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Fatima / Landfriese II
O:
B:
K012011 616009660328405
63.

90

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
O: Maria Langner
B: SK Dębno
K018623 POL007610201306
64.

31

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
65.

135

GEST WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus /
M: Gejsza /Atlas Bavaria
O: SK Racot
B: SK Racot
K023306 616007610115511
66.

86

GIBSON SP POL 2013 Wałach siwa F: Statut
M: Gilette
O: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Hors-Pro Sp.z o.o.
B: Genactiv Sp.z o.o.
brak
67.

61

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Goldmara po Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K026610
68.

55

GOLDEN ROSE HOL POL 2014 Klacz siwa F: Mylord Carthago /
M: Adrette /
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K026474 DE421000549514
69.

45

GRANIT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K023319 616009610104713
70.

103

GREY GRANNUS KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Mariusz Gromada
B: Krzysztof Maik
K018696 528003201100339
71.

50

GULIWER SP POL 2012 Wałach gniada F: Nimmedor I
M: Genewa
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Anna Lorenc
K020915
72.

69

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
O: Arleta Tauchert
B: Belgia
K017155 BELW261186BWP
73.

68

HESTRI HAN GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Cantos / Contender
M: Vestri / Kroongraaf
O: Ewelina Derda
B: P. Pool
K021911 528003201204689
74.

52

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
75.

25

HOLGER GOLDEN SOLUTION A1/1 IRL 2013 Wałach ciemnogniada F: Lord Shanakill
M: White Queen
O: Milan Kocián
B: Butlersgrove Stud
372IRE45216747T 372IRE45216747T
76.

18

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
77.

163

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O:
B:
K017763 BELW270289BWP
78.

116

INNOCENCE KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersina / Indoctro
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: J. F. Abbring
K023213 528003201303547 105WU26
79.

130

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
80.

140

JAKE ES KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Super trooper de ness
M: Celinda Z
O: Sylwester Kosiński
B: E.Schep
brak
81.

102

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
O: Robert Ratajczak
B: P. M. J. Bergmans
K025617 528003201402754
82.

148

KAJA SP POL 2010 Klacz gniada F: SOKRATES
M: KOBRA
O: JOANNA BIAZIK
B: SYLWESTER KOSIŃSKI
K019197 616009682001410
83.

112

KALISTO SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: CASSILIO
M: KOLINA
O: Marcin Polcyn
B: Joanna Łuczaj
K024053 616009670063813
84.

118

KATALEYA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Catuzo
M: Kasjopea
O: Nina Wandel
B: Nina Wandel
Brak
85.

138

KONTIKI EWITA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/175 F: Talent
M: Konopielka
O: Apanasewicz
B: Apanasewicz
Brak .
86.

96

KREMONA Niem. Sport. POL 2012 Klacz siwa/170 F: Laspari / Levisto
M: Krymka / Elliot
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023410 DE3456570196512
87.

145

L-QUICK JUMP Niem. Sport. POL 18.03.2013 Klacz gniada F: Quality /
M: La Greta / Celano
O: Halina Remisz
B: Zbigniew Szumlakowski
K022842 DE455879010213
88.

151

Lapita F:
M:
O:
B:
89.

131

LATINA 216 Hanowerska POL 2005 Klacz kasztanowata/178 F: Le Primeur
M: Farina
O: Sylwester Kosiński
B: Richard Grass
brak 431316204005
90.

10

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Julia Hemmerling
B:
K022255 616009610092111
91.

72

LEGOLAS V Oldenburg GER 2001 Wałach gniada/168 F: Lord Pezi
M: -
O: Jacek Muraczewski
B: GER
brak
92.

35

LINUS 317 Rheinlander DEU 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer
M: Granni Smith
O: Przemysław Sawicki
B: Tobias Schult
K014217
93.

8

LIZANDER SP POL 2005 Wałach siwa F: Lord Liberator/Littorio
M: Easy Going/Eklatant
O: Marek Sobczyński
B: Stanisław Figlerowicz
K026611 POL009610168305
94.

4

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
95.

117

LORDANA K OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jakub Dorynek
B: Friedrich Kuhlmann
K022193 DE418180110112
96.

41

LORIN B Westfalska POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Lora
O: Lachowicz-Woloszyn Grażyna
B: Krzysztof Bryll
Brak
97.

109

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Lonierante / Animo
O: Lucjan Kosnowicz
B: Sylwia Kaczmarek
K026381 616009640088312
98.

123

MISS COTTONLAND SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cotton Club
M: Marilanda P
O: Marta Wylęga
B: Marta Wylęga
xxx xxx
99.

150

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Dobrochna Kucharska
B:
K021788 DE421000087312
100.

63

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
O: Bartłomiej Świątek
B: Roman Drabinski
K024090 616009670029913
101.

34

NIVARD VAN DE CELIEBURG BWP BEL 2013 Wałach gniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Girondelle de Quiberon / Contendro I
O: EuroHorse
B: Fredrrick Engels
K024575 056002W00304505
102.

108

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso / Contendro
M: Nowanta / Nameless
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
K022847 616009670073112
103.

111

NUMERUS WESTF POL 2013 Ogier gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: La Gloria / Lancar III
O: Tomasz Gałczyński
B: Montis Sp. z o. o.
K025159 DE441411461312
104.

124

OLIVER Slovenian Wrmblood CZE 2009 Gleiding chestnut/168 F: Mineral
M: Vera
O: Staňková Ella
B: Hnátek Miroslav
Czech Republic 203010238077009
105.

30

ONE WAY TICKET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: New world
M: Orieva
O: Jeremi Heigelmann
B: Michał Niczyporuk
K026615
106.

91

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
107.

83

PIRAT WLKP POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Delgor / Dancing
M: Pora / Delgor
O: Leszek Gramza
B: Zdzisław Laskowski
K023491 616007670137309
108.

82

PORTO R SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Donzini / Dinard L
M: Parodie / Pilot
O:
B:
K014551 POL009540055308
109.

77

QUADRIGO'S ONE German Warmblood GER 2010 Wałach inna F: Quadrigo
M: Grollina
O: Diana Hahn
B: Borchert
DE 456570025410
110.

125

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
111.

152

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
K013543 POL999580294301
112.

38

RENE DE SEMILLY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/164 F: Talent Charboniere
M: Romina
O: Przemysław Sawicki
B: Ireneusz Skowroński
K026685 brak
113.

56

REXERA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/163 F: Turbud Cicero
M: Rexonea P
O: Mateusz Wichrowski
B: Mateusz Wichrowski
K025448 K025448
114.

79

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
O:
B:
K014590 POL009610172107
115.

134

RODEZJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Rogatywka / Landos
O: SK Racot Sp. z o. o.
B: SK Racot Sp. z o. o.
K016818 616007610219609
116.

29

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
117.

46

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025294 616008610075814
118.

122

SCAPA FLOW 8 HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Silvio I / Sandro
M: Wolodja / Werther
O:
B:
K024680 DE431315125807
119.

65

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
O: Sara Tomków
B:
K023236 DE498270009208
120.

92

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
O: Jerzy Gościniak
B: Jerzy Gościniak
K023778 616009610123809
121.

37

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel
M: Etoile / Darco
O: Przemysław Sawicki
B: Spronken BVBA
K022697 056015Z55799412
122.

113

SINGULORD SAVIA OS POL 2013 Klacz kasztanowata/mk: F: Singulord Joter
M: Aida HL
O: Agnieszka Olszewska
B: Agnieszka Olszewska
00000000
123.

47

SOLALI SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Sterczyna / Alagos
O: Zbigniew Ueberhan
B: Stefan Kierznowski
K015465 POL009670142707
124.

137

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Ormuz xx
M: Sonka
O: S.K.Racot
B: S.K.Racot
brak 616 009 61 00752 `4
125.

58

TANGER MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Awans / Vis Versa
M: Tanganika JP / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Anna Malinga
B: SK Janów Podlaski
K016951 616006580571010
126.

158

TARAMTAJ SP POL 2014 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Sylwrster Kosiński
B: Sylwester Kosiński
616 999 68 20211 14
127.

119

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
O: Daria Krzemińska
B: SK Racot
K025688 616007610118112
128.

40

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
O: Jarosław Poręba
B: SK Nad Wigrami
K018545 616009510353711
129.

70

TILEXA Z ZANG POL 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B:
K012639 Z550107
130.

28

TOP JUS D'EUSKADI SF FRA 2007 Wałach kasztanowata F: Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme
M: Jade Des Fontaines / Jus De Pomme
O: Katarzyna Frąckowiak
B: M. Marc Hiriart Durruty
K023150 25000107361206N
131.

80

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
132.

51

U-COFFI SP POL 2006 Klacz gniada/163 F: Cantanis / Cantus
M: Ula / Common Grounds
O: Hanna Romankiewicz
B: Anna Modelewska
K013808 616009680048206
133.

104

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Uccello
M: Espania
O: Eryk Urbaniak
B: Niemcy
K026659 DE 431314500809
134.

85

UNO BAMBINO HAN POL 2011 Wałach gniada F: Uccello /
M: Grafin Spoeneck /
O: Marta Cwajda
B:
K021416 431314312911
135.

59

VENUS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Baloubet du Rouet
M: Vendetta/Caretino
O: Jan Szpak
B: de
K019454
136.

49

VESPER PJ Hanowerska POL 2011 Klacz gniada/172 F: Vulcano/Voltaire
M: Czenia Dee Montalban/Corum
O: Wiesław Apanasewicz
B: .
Brak Brak
137.

164

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O:
B:
K025219 DE456570092210
138.

84

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B: Barbara Guniewicz
K012790 616013570344607 105FF36
139.

127

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
140.

156

ZALAMERO KWPN NED 2004 Gelding Black F: Cobra AES
M: Zwiggy KWPN/Nimmerdor
O: Jan Soltysiak
B: J.W.Greve
528003 04.02852 103BS96
141.

60

ZAPP-ZARAPP SP POL 2010 Wałach gniada F: Domel /
M: Zadra po Talent
O: Szymon Wiliński
B: Diter Staniek
K026608
142.

43

ZENTIS DR DEU 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Top Zento
M: Vievien
O: Grzegorz Kosicki
B: j.w
K025099 DE441411135307
Rider Club
Competition
Prize
Chudziak Paweł WTK Hermanów
100
SUM:
100.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
300
SUM:
300.00
Gardas Dominika JKS FER Więckowice
200
200
150
SUM:
550.00
Kicińska Weronika KJ Cavallo Szczecin
100
100
SUM:
200.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
200
300
150
300
SUM:
950.00
Korzeniewska Anna Koniński KJ Sawanna
100
SUM:
100.00
Luzano Julia Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
150
100
SUM:
250.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
200
SUM:
200.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
200
100
SUM:
300.00
Sawicka Natalia KJ Kietlów
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (18)
2018-12-07
17
2018-12-07
14
2018-12-09
5
2018-12-09
27
PIONIER (91)
2018-12-07
2018-12-07
1
2018-12-07
43
2018-12-09
19
2018-12-09
23
Adamek Iga
Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
DROSERA (22)
2018-12-07
1
2018-12-08
60
2018-12-08
26
2018-12-09
17
Bodetko Kamila
JKS FER Więckowice
2018-12-08
17
2018-12-08
20
2018-12-09
15
2018-12-09
25
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-12-08
2018-12-08
61
2018-12-09
2018-12-09
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club Skrzynki
RODERYK (79)
2018-12-07
1
2018-12-07
2018-12-08
26
2018-12-08
42
2018-12-09
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
ALIOR (44)
2018-12-07
1
2018-12-07
25
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
19
GRANIT (45)
2018-12-07
6
2018-12-07
3
100
2018-12-08
28
2018-12-09
17
2018-12-07
1
2018-12-07
25
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-12-07
9
2018-12-07
12
2018-12-08
5
2018-12-08
4
2018-12-09
1
300
Clavadetscher Antonina
SKJ TRADYCJA SIEDLNICA
KAJA (148)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
2018-12-07
38
2018-12-07
26
2018-12-08
43
2018-12-08
40
2018-12-09
28
Dawidowicz Artur
JKS Hanna
ALL RISK (153)
2018-12-07
2018-12-07
2018-12-09
2018-12-09
Derda Agata
KJ MICHAŁÓWKA
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
10
Derda Agata
Pony Jumping Team Poznań
2018-12-08
1
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-12-08
59
2018-12-08
1
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
LORDANA K (117)
2018-12-09
11
KATALEYA (118)
2018-12-08
2018-12-08
TAWRA (119)
2018-12-08
10
BON BALOU (120)
2018-12-08
11
Dziemidowicz Wiktor
LUKS Nysa Gubin
DESPINA (57)
2018-12-07
9
2018-12-08
14
2018-12-09
8
Frąckowiak Martyna
JKS Hanna
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
35
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-08
1
2018-12-09
16
2018-12-09
25
Fragstein-Niemsdorff Karolina
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2018-12-07
1
2018-12-07
1
2018-12-08
2018-12-08
1
2018-12-09
1
Fragstein-Niemsdorff Piotr
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
KREMONA (96)
2018-12-07
18
2018-12-07
13
2018-12-08
9
2018-12-08
5
2018-12-09
4
2018-12-07
1
2018-12-07
21
2018-12-08
1
2018-12-08
36
2018-12-09
20
BASTION (98)
2018-12-07
10
2018-12-07
10
2018-12-08
1
2018-12-08
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Gaertner Agnieszka
bpk
2018-12-09
1
2018-12-09
29
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
NUMERUS (111)
2018-12-07
1
2018-12-07
20
2018-12-08
33
2018-12-09
19
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
2018-12-08
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
2018-12-08
4
2018-12-08
16
2018-12-09
1
200
2018-12-09
10
2018-12-08
1
200
2018-12-08
29
2018-12-09
2
150
2018-12-09
24
Gibson Kimberley Alexandra
RV Elisenau
2018-12-07
1
2018-12-07
22
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-09
Grabowska Wiktoria
KJ Abrasives Group
2018-12-07
25
2018-12-07
2018-12-07
38
2018-12-08
53
2018-12-08
39
2018-12-09
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
PIRAT (83)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
6
2018-12-09
5
2018-12-07
2018-12-07
2018-12-08
11
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
COLOMBO (161)
2018-12-08
25
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin Turek
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
12
2018-12-09
1
Grzegorz Karolina
KJ Jeziorki-Osieczna
CERES (73)
2018-12-07
1
2018-12-07
25
2018-12-08
39
2018-12-08
39
2018-12-09
1
2018-12-09
Grzesik Maria
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (80)
2018-12-07
35
2018-12-07
1
2018-12-08
1
2018-12-08
44
2018-12-09
36
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2018-12-07
2018-12-07
2018-12-07
2018-12-07
GULIWER (50)
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-08
Hahn Diana
RV Elisenau e.V.
2018-12-07
2018-12-07
15
2018-12-08
31
2018-12-08
27
2018-12-09
28
2018-12-07
12
2018-12-07
2018-12-08
25
2018-12-08
18
2018-12-09
12
Heigelmann Weronika
bpk
2018-12-08
15
2018-12-08
15
2018-12-09
8
2018-12-09
8
Hemmerling Julia
Kj Agro-handel Śrem
2018-12-08
37
2018-12-08
30
2018-12-09
26
2018-12-09
26
Hodera Marcelina
LKJ Platan Wrocław
TELMA (40)
2018-12-07
35
2018-12-07
25
2018-12-08
37
2018-12-08
24
2018-12-09
16
Horbacz Sara
bpk
CALOTTA (155)
2018-12-07
7
2018-12-08
7
Januchowski Aleksander
KJ Metpol Grodziec
2018-12-07
5
2018-12-08
8
Janusová Kateřina
Jezdecký klub FOR-HORSES z.s.
2018-12-08
11
2018-12-08
1
2018-12-09
25
Jendroska Adrianna
JKS Przybyszewo
2018-12-08
24
Kaliszuk Piotr
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
DROSERA (22)
2018-12-07
1
2018-12-07
1
2018-12-07
8
2018-12-08
29
2018-12-09
4
DIERADO (149)
2018-12-07
13
2018-12-07
4
2018-12-08
15
2018-12-09
13
Kicińska Weronika
KJ Cavallo Szczecin
2018-12-08
40
2018-12-08
3
100
2018-12-09
3
100
2018-12-09
11
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
EUSTER (13)
2018-12-08
1
2018-12-08
26
2018-12-07
13
2018-12-07
1
TANGER (58)
2018-12-07
16
2018-12-07
2018-12-08
28
2018-12-09
34
VENUS (59)
2018-12-07
1
200
2018-12-07
1
300
2018-12-08
2
150
2018-12-08
1
300
2018-12-07
1
2018-12-07
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-07
1
2018-12-07
42
2018-12-08
39
2018-12-08
58
NEMEZIS (63)
2018-12-07
1
2018-12-07
1
2018-12-08
1
2018-12-08
2018-12-08
24
2018-12-08
26
CHODÓW (66)
2018-12-08
32
2018-12-08
13
2018-12-09
17
2018-12-09
20
CIANTI (139)
2018-12-07
1
2018-12-07
15
Konieczna Edyta
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (100)
2018-12-08
26
2018-12-08
39
2018-12-09
1
2018-12-09
30
Korzeniewska Anna
Koniński KJ Sawanna
2018-12-07
3
100
2018-12-07
11
2018-12-08
22
2018-12-09
6
Kosicka Lena
Klub Sportowy Centaurus
ZENTIS (43)
2018-12-08
4
2018-12-08
11
2018-12-09
4
2018-12-09
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-12-08
2018-12-08
JAKE ES (140)
2018-12-08
2018-12-08
TARAMTAJ (158)
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-08
1
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2018-12-07
1
2018-12-07
25
2018-12-08
1
2018-12-08
53
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2018-12-07
1
2018-12-07
14
2018-12-08
19
2018-12-08
10
2018-12-09
5
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-12-08
1
2018-12-08
38
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-08
2018-12-08
39
2018-12-08
53
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-12-08
30
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
7
2018-12-09
19
VULKANA 6 (164)
2018-12-09
16
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (146)
2018-12-07
2018-12-07
2018-12-08
1
2018-12-08
24
2018-12-09
25
2018-12-09
23
Kulpińska Katarzyna
SKJ Tradycja Siedlnica
Lapita (151)
2018-12-07
2018-12-07
RAMIRO (152)
2018-12-07
2018-12-07
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
LORIN B (41)
2018-12-08
19
2018-12-08
1
2018-12-09
22
2018-12-09
10
2018-12-08
7
2018-12-08
23
2018-12-09
22
2018-12-09
27
Langner Maria
KJ Stajnia Ozorowice
GALA (90)
2018-12-08
39
2018-12-08
1
Latus Paulina
LKS Stragona Strzegom
CORAL (99)
2018-12-08
26
2018-12-08
11
2018-12-09
16
2018-12-09
13
Lehmann Konstancja
bpk
WIWARO (127)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
2018-12-09
1
Luzano Julia
Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o
2018-12-07
1
2018-12-07
1
2018-12-08
1
2018-12-08
26
2018-12-09
1
AKTIW (114)
2018-12-07
2
150
2018-12-07
1
2018-12-08
3
100
2018-12-09
15
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (88)
2018-12-07
1
2018-12-07
10
2018-12-09
1
2018-12-08
1
2018-12-08
15
Martynowicz Monika
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
GANDALF (31)
2018-12-07
2018-12-07
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-09
2018-12-09
Nowaczyk Vanessa
Koniński KJ Sawanna
ERUDYTA (12)
2018-12-08
1
2018-12-08
34
2018-12-09
17
2018-12-09
31
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CERTO (162)
2018-12-09
7
Nowakowski Witold
Racocki Klub Jeździecki
SOLAR (137)
2018-12-07
1
2018-12-07
1
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
NOWIKA (108)
2018-12-08
8
2018-12-08
17
2018-12-09
2
200
LORINA (109)
2018-12-08
1
2018-12-08
14
2018-12-09
32
2018-12-09
23
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
CEDYNIA (115)
2018-12-07
13
2018-12-07
23
2018-12-08
22
2018-12-08
26
2018-12-09
22
INNOCENCE (116)
2018-12-07
5
2018-12-07
2
200
2018-12-08
19
2018-12-09
3
100
2018-12-07
25
2018-12-07
25
2018-12-08
1
2018-12-08
26
2018-12-09
24
Osetek Michalina
Racocki Klub Jeździecki
DONNA (147)
2018-12-08
2018-12-08
Płaszczewska Klaudia
KJ Lansada Milsko
FOKUS (101)
2018-12-07
1
2018-12-07
25
2018-12-08
1
2018-12-08
41
2018-12-09
Polcyn Zuzanna
Racocki KJ
KALISTO (112)
2018-12-08
1
2018-12-08
39
2018-12-09
12
2018-12-09
1
Prasek Krzysztof
Koniński KJ Sawanna
EPOKA (67)
2018-12-07
1
2018-12-07
13
2018-12-08
39
2018-12-08
35
2018-12-09
HESTRI (68)
2018-12-07
11
2018-12-07
7
2018-12-08
2018-12-08
9
2018-12-09
14
CANOSSA (159)
2018-12-08
15
Przezak Katarzyna
St. Rodan Club Skrzynki
COLOMBO (81)
2018-12-07
2018-12-07
2018-12-08
2018-12-09
18
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
DALIA (9)
2018-12-08
18
2018-12-08
12
Rakowski Robert
SKJ Gronówka
2018-12-08
39
2018-12-08
26
Ratajczak Robert
JKS Fer Więckowice
2018-12-07
2018-12-07
2018-12-08
52
2018-12-08
39
2018-12-09
Romankiewicz Hanna
KS Centaurus
U-COFFI (51)
2018-12-08
1
2018-12-08
16
2018-12-09
1
2018-12-09
8
Rosicka-Tyszko Joanna
Tuszyński KJ Garbówek
2018-12-07
7
2018-12-07
4
2018-12-08
12
2018-12-08
6
2018-12-09
18
REXERA (56)
2018-12-07
1
2018-12-07
10
2018-12-08
1
2018-12-08
53
2018-12-09
16
Sawicka Marta
KJ Kietlów
ESCUELA (36)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
12
2018-12-08
2018-12-08
2018-12-08
5
2018-12-08
3
2018-12-09
4
2018-12-09
1
Sawicka Natalia
KJ Kietlów
2018-12-08
5
2018-12-08
2
200
2018-12-09
6
2018-12-09
21
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
RODEZJA (134)
2018-12-07
13
2018-12-07
6
GEST (135)
2018-12-07
1
2018-12-07
10
2018-12-07
25
2018-12-07
1
Sobczyńska Marta
UKS Trójka
2018-12-07
25
2018-12-07
1
2018-12-08
1
2018-12-08
39
2018-12-09
12
Sołtysiak Jaśmina
JKS Przybyszewo
ZALAMERO (156)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
1
Sozzo Sara
JKS Tornado Szczecin
2018-12-07
1
2018-12-07
1
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
Staňková Ella
JK FOR-HORSES z.s.
OLIVER (124)
2018-12-08
1
2018-12-08
39
2018-12-09
1
2018-12-09
17
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
33
BULWAR (126)
2018-12-08
1
2018-12-08
26
2018-12-09
17
2018-12-09
25
Świszcz Julia
JKS Tornado Szczecin
GIBSON (86)
2018-12-07
15
2018-12-07
10
2018-12-08
1
2018-12-08
18
2018-12-09
6
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
ISTI (130)
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
1
2018-12-09
Tabiś Paulina
St. Rodan Club Skrzynki
2018-12-07
12
2018-12-07
17
2018-12-08
38
2018-12-08
23
2018-12-09
12
FOREVER (129)
2018-12-07
38
2018-12-07
24
2018-12-08
37
2018-12-08
51
2018-12-09
11
Tauchert Oliwia
SJ Baborówko
2018-12-07
2018-12-07
1
2018-12-07
19
2018-12-08
26
2018-12-08
13
2018-12-09
9
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (66)
2018-12-08
Tomczyk Julia
KS Small Cherry Trzebnica
ANTONIA (11)
2018-12-08
1
2018-12-08
26
2018-12-09
28
2018-12-09
1
Tomków Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-12-09
1
2018-12-09
14
2018-12-08
1
2018-12-08
27
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-12-07
15
2018-12-07
10
2018-12-08
21
2018-12-08
21
2018-12-09
9
2018-12-07
1
2018-12-07
1
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
15
2018-12-07
1
2018-12-07
1
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
17
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
SOLALI (47)
2018-12-08
1
2018-12-08
26
2018-12-09
1
2018-12-09
17
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
2018-12-07
1
2018-12-07
38
2018-12-08
1
2018-12-08
1
2018-12-09
17
Walkiewicz Wiktoria
Racocki Klub Jeździecki
2018-12-08
2018-12-08
Wiktor Paul
GER
CHAMP (110)
2018-12-07
Wilińska Martyna
2018-12-08
11
2018-12-08
1
Winter Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
DURGA (105)
2018-12-08
53
2018-12-08
39
2018-12-09
1
2018-12-09
19
Wróblewska Waleria
ZKJ Przylep-Lotnisko
2018-12-07
35
2018-12-07
1
2018-12-08
1
2018-12-08
41
2018-12-09
17
Wypchło Aleksandra
bpk
2018-12-07
17
2018-12-07
24
2018-12-08
1
2018-12-08
20
2018-12-09
21
2018-12-07
1
2018-12-07
2018-12-09
18

Number of Riders: 98

Number of Horses: 142

The sum of prizes: 3 150.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl