Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 16-18 listopad 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
183 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 15:50:43
2018-11-14 15:29:16
Marcin Pakuła CORJANO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-11-14 12:27:37
2018-11-14 12:27:26
Natalia Czernik CHIN QUEEN
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 23:20:38
2018-11-13 23:20:25
Natalia Czernik NC U2
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
180 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 23:18:46
2018-11-13 23:18:25
Natalia Czernik MACKAY
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
179 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 23:15:32
2018-11-13 23:15:18
Karolina Gąsiorowska POKAZ J
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
178 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 23:13:23
2018-11-13 23:13:02
Martyna Krawiec BLANKA
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
177 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 23:10:34
2018-11-13 23:10:15
Nikola Skobel FRANCESCO
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
176 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 23:22:18
2018-11-13 23:05:53
Agata Górecka CRUELLA DE MON
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
175 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 23:02:17
2018-11-13 23:02:03
Michał Nowacki QUINTESENCE RED WINE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-11-13 01:54:34
2018-11-13 01:54:17
Hanna Suchecka SYLVIUSZ M
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
173 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:05:05
2018-11-12 19:04:27
Aleksandra Bolko BUTTERFLY
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:05:17
2018-11-12 19:03:55
Aleksandra Bolko DRAGON
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:05:28
2018-11-12 19:02:41
Sara Horbacz CALOTTA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:05:39
2018-11-12 19:00:47
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:05:51
2018-11-12 18:59:15
Laura Forysiak EMISJA M
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:06:02
2018-11-12 18:57:25
Natalia Morsztyn SINGLE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:06:14
2018-11-12 18:54:11
Piotr Morsztyn GOETHE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:06:25
2018-11-12 18:52:10
Piotr Morsztyn LADY BARONESSE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 19:06:36
2018-11-12 18:49:17
Monika Morsztyn STOCK
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 02:51:05
2018-11-12 02:50:50
Zuzanna Kucharska MOULIN ROUGE L
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
163 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 02:43:23
2018-11-12 02:43:07
Leszek Gramza TOSCA L
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 02:38:59
2018-11-12 02:38:42
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:39:46
2018-11-10 21:31:24
Nikola Klenk SOLARIS
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
160 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:39:07
2018-11-10 19:59:13
Karolina Porzuckowiak LANDARCO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/P/zwykły 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:38:20
2018-11-10 18:36:48
Joanna Gosieniecka ZEMFIRA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
158 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:37:37
2018-11-10 17:40:47
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:36:56
2018-11-10 17:40:10
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS. P
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:05:54
2018-11-10 10:55:51
Maksymilian Wechta CALVANO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
155 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:05:21
2018-11-10 10:55:20
Maksymilian Wechta CONSILLA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
154 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:04:47
2018-11-10 10:54:18
Maksymilian Wechta VIVIANO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:04:08
2018-11-10 10:53:38
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:03:21
2018-11-10 09:34:49
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 5/P/zwykły 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:02:23
2018-11-10 07:49:52
Klaudia Adamczewska HAŃCZA
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
150 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:01:55
2018-11-09 22:25:51
Aleksandra Zielińska PATAGONIA WN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 11:00:21
2018-11-09 22:14:44
Łukasz Zasadziński CORSA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 21:21:18
2018-11-09 20:16:58
Łukasz Chuczak L-KAPRYS
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
145 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 10:59:27
2018-11-09 18:49:52
Marcin Bętkowski ISELINE VD
  • 2x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 2x 12/N/zwykły 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 10:58:59
2018-11-09 18:48:13
Marcin Bętkowski QUALITY STAR
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 21:18:53
2018-11-09 17:17:18
Julia Fejdych SEUL „M”
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 21:18:12
2018-11-09 17:07:18
Justyna Flankowska NOW OR NEVER KDW Z
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
141 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 15:43:24
2018-11-09 15:27:17
Justyna Fuskas-Honc ELABITHA DYLOMA
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
140 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 15:40:21
2018-11-09 15:11:43
Kaja Korbalewska CRAZY QUEEN
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
139 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 15:39:35
2018-11-09 14:00:36
Aleksandra Saroska BUMBLE BEE
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 15:38:47
2018-11-09 13:26:15
Julia Dunst SENATOR
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 15:38:04
2018-11-09 11:43:30
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 15:37:42
2018-11-09 11:42:14
Michał Przybecki ECCE LAMPO
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:35:44
2018-11-09 06:17:25
Ewa Niestrawska ORAWA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 15:36:51
2018-11-09 06:16:34
Kamil Niestrawski PIROMAN
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 00:01:22
2018-11-08 22:24:31
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
132 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 00:00:42
2018-11-08 22:22:14
Kornelia Birunt PASCAVELLO J
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
131 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:40:15
2018-11-08 20:48:49
Dominika Luty NUCIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
130 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:59:27
2018-11-08 20:47:58
Dominika Luty CAYENNE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:58:53
2018-11-08 20:47:23
Dominika Luty AHMAR SAPHIR
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:57:47
2018-11-08 20:09:08
Waldemar Rogowski BRENDAN
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:57:06
2018-11-08 19:12:12
Wiktoria Grabowska CORRASON ESPINADO
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
126 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 10:58:21
2018-11-08 19:01:06
Marta Sobczyńska LIZANDER
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
125 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:54:01
2018-11-08 17:17:03
Karol Chrzanowski GOETHE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:53:19
2018-11-08 16:29:33
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
123 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:52:34
2018-11-08 16:29:19
Angeliki Podgórna LOLLYPOP DEL LAGHETTO
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
122 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:51:44
2018-11-08 16:28:47
Angeliki Podgórna N.JUSTICE OF HERITAGE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:50:51
2018-11-08 16:28:20
Jacek Flisiak CLEVER CHAP
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 15:46:19
2018-11-08 14:59:50
Michał Klatkiewicz SOUL
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
119 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 15:46:30
2018-11-08 14:59:14
Michał Klatkiewicz QUEBEC
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 15:46:42
2018-11-08 14:50:59
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 15:46:55
2018-11-08 14:50:05
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 14:40:30
2018-11-08 14:13:37
Aleksandra Nowak CERTO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 14:40:55
2018-11-08 11:12:02
Krzysztof Mazur PANNA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 14:41:08
2018-11-08 09:58:54
Marcin Wesoły G
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:49:45
2018-11-08 09:58:09
Marcin Wesoły CASSIANA S
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 11:15:13
2018-11-08 07:14:33
Mikołaj Kownacki MENZO VAN DE ROOMSTRAAT
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
111 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 11:15:33
2018-11-08 02:28:14
Maria Głowacka BON ARCUS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 11:15:47
2018-11-07 22:04:40
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 11:16:03
2018-11-07 21:34:52
Michał Nowacki ZIG ZAC
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
108 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 11:16:20
2018-11-07 21:33:57
Michał Nowacki JUGATTI
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
107 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 11:16:38
2018-11-07 21:32:13
Aleksandra Malicka-Nowacka GOLDINA OF CHIN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
106 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 11:16:52
2018-11-07 21:31:12
Aleksandra Malicka-Nowacka SOFKA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
105 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 21:26:31
2018-11-07 19:46:22
Kamila Bodetko EX-DORADO G
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 21:26:44
2018-11-07 18:37:30
Natalia Kuźma ARONIA M
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
103 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 21:27:11
2018-11-07 16:12:36
Anna Twarog BAZALT
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
102 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 21:27:23
2018-11-07 13:53:54
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 13:12:20
2018-11-07 13:01:15
Olga Sorokina BOLGHERI ZK
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 13:12:31
2018-11-07 13:00:48
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 13:12:43
2018-11-07 13:00:14
Andrei Shalohin FARLEY
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 11:01:11
2018-11-07 10:57:47
Dobrochna Kucharska FOREVER
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
94 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:58:22
2018-11-06 20:26:41
Renata Trynka LOANA HAB
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:58:42
2018-11-06 20:26:20
Renata Trynka NINA ZAREWITSCH
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:58:59
2018-11-06 18:31:56
Klaudia Siarkiewicz CAPRINI 3
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:59:19
2018-11-06 18:24:45
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
90 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:59:34
2018-11-06 18:23:54
Zuzanna Twardowska DRAPACZ
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
89 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 00:59:50
2018-11-06 18:23:18
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:00:03
2018-11-06 18:15:31
Daria Kobiernik VENUS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 21:46:21
2018-11-06 18:11:17
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 2x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
86 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:00:44
2018-11-06 18:09:43
Sara Tęcza CHODÓW
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:01:00
2018-11-06 18:08:39
Alina Dudek ANTARI
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:01:34
2018-11-06 18:07:56
Daria Kobiernik OLSTER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
83 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:02:28
2018-11-06 18:07:17
Daria Kobiernik ZAPP-ZARAPP
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:02:42
2018-11-06 18:06:28
Daria Kobiernik POLAGRIS
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
81 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:02:57
2018-11-06 18:05:51
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
80 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:03:09
2018-11-06 18:04:50
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
79 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:03:21
2018-11-06 18:04:20
Daria Kobiernik EUSTER
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:35:22
2018-11-06 14:02:58
Joanna Pawlak JEDWABNY PYŁ
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-11-10 21:35:01
2018-11-06 14:02:07
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:04:18
2018-11-06 12:22:13
Aleksandra Czyż EARTHQUAKE V.D. SCHIMMELSTAL
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 11/P/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:04:31
2018-11-06 06:52:54
Paweł Chudziak GRANIT
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:04:45
2018-11-06 06:51:14
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
72 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:04:58
2018-11-06 06:49:24
Paweł Chudziak ALIOR
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
71 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 01:05:11
2018-11-06 01:51:24
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:18:02
2018-11-05 23:14:30
Łukasz Krajewski ACANTURA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:18:14
2018-11-05 23:03:03
Izabela Vinckier DIANDRO RED WINE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:18:25
2018-11-05 22:58:04
Jan Vinckier SALVE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
67 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:18:37
2018-11-05 22:57:25
Izabela Vinckier CLIVIA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:18:49
2018-11-05 21:00:18
Krzysztof Prasek HESTRI
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:19:01
2018-11-05 20:53:20
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:19:12
2018-11-05 20:37:59
Aleksandra Wypchło VELCO SITTE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:19:26
2018-11-05 20:37:07
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:19:42
2018-11-05 20:36:35
Anna Korzeniewska TILEXA Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:20:02
2018-11-05 20:35:35
Gabriela Maciaszek CHEKKER W
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:20:15
2018-11-05 20:34:59
Gabriela Maciaszek BERNADINE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:20:28
2018-11-05 20:34:05
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:20:46
2018-11-05 20:33:07
Krzysztof Prasek EPOKA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:21:01
2018-11-05 18:03:10
Diana Hahn QUADRIGO'S ONE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:21:12
2018-11-05 18:02:26
Diana Hahn FLIEREFLIITER
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:21:25
2018-11-05 15:28:13
Łukasz Krajewski COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:22:04
2018-11-05 10:59:25
Nawojka Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:22:16
2018-11-05 10:58:45
Nawojka Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:22:31
2018-11-05 10:58:16
Nawojka Kiecoń CARYZMA MK
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:22:46
2018-11-05 10:56:08
Mściwoj Kiecoń GOTHA MK
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:22:59
2018-11-05 09:33:01
Łukasz Appel INSPIRATION
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:11:33
2018-11-04 21:28:53
Robert Ratajczak LATINA J
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:11:45
2018-11-04 20:04:54
Wiktoria Juszczyk SCARTO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:11:56
2018-11-04 19:45:34
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 2x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:12:07
2018-11-04 18:09:53
Agnieszka Szlachta TALIA
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:12:20
2018-11-04 18:09:28
Agnieszka Szlachta ALUSITA
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:12:35
2018-11-04 16:32:04
Paulina Pierzyńska QUINTELLO
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:13:41
2018-11-03 21:10:35
Łukasz Appel V-STAR D’IVE Z
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:13:53
2018-11-03 21:09:22
Łukasz Appel QUIZ 12
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-05 01:14:03
2018-11-03 21:07:49
Łukasz Appel INTERNATIONAL
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-11-03 11:00:02
2018-11-03 01:17:56
Dawid Rakoczy HARY
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-11-02 22:10:00
2018-11-02 08:36:30
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:48:55
2018-11-01 20:55:43
Kaja Żuk BODER
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-08 23:48:23
2018-11-01 20:54:19
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:55:15
2018-11-01 18:33:31
Zofia Pawelczak GITTE OF HERITAGE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 02:47:26
2018-11-01 17:34:23
Amelia Gramza PIRAT
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 02:45:21
2018-11-01 17:33:54
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:56:02
2018-11-01 17:32:11
Anna Cepa PORTO "R"
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
25 ENTRY ACCEPTED 2018-11-12 02:40:51
2018-11-01 17:29:14
Leszek Gramza QUIRANTO P
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:57:03
2018-11-01 17:26:00
Leszek Gramza CHICHOLINA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:57:14
2018-11-01 13:42:53
Rafał Krajewski STAKATA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-01 23:57:27
2018-11-01 13:38:35
Rafał Krajewski GENERATION LOVE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:35:37
2018-10-31 22:30:48
Jasmina Dmyszewicz DE VOLTAIRE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 23:35:50
2018-10-31 20:55:17
Paulina Adamiec MOVIEBIRD COLETTA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:09:14
2018-10-30 09:20:19
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:09:40
2018-10-29 18:51:23
Waldemar Rogowski JOLLY JUMPER B
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:23:17
2018-10-29 11:40:10
Ilona Różalska JUNAK
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:23:29
2018-10-29 11:38:41
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:23:46
2018-10-29 11:38:03
Anna Miśkiewicz DRAGONIA F
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-06 01:23:58
2018-10-29 11:37:23
Bianka Łakomiec CUMBRIA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:10:54
2018-10-29 09:26:08
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:11:07
2018-10-28 21:13:36
Paulina Kopacz JAQUIN
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:11:18
2018-10-28 21:13:11
Paulina Kopacz FOR PASSION
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:11:30
2018-10-28 12:31:40
Maciej Charliński ORLANDO W
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-31 17:11:40
2018-10-26 14:31:22
Maria Smaczna RUFIO
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 23:41:34
2018-10-24 19:30:45
Zuzanna Roefler THE NEIGHBOUR
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2018-11-07 13:12:53
2018-10-24 01:06:45
Wiktoria Woźniak AWIATOR S
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-09 08:43:37
2018-10-23 13:54:08
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 00:20:46
2018-10-23 10:21:41
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Klaudia Brak przynależności klubowej
2004 (JM.)
2917/18
2. Adamiec Paulina KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
10174761
3. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
4. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
Z001809
5. Birunt Kornelia KJ Partynice Wrocław
2006 (JM.)
O049582
6. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (J.)
O024049
7. Bolko Aleksandra Stadnina Koni Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
8. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O036422
9. Charliński Maciej ludowy klub jeździecki abaria iwno
S
o008601
10. Cholerzyńska Beata Stowarzyszenie Rodan Club
S
O033784
11. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (JM.)
O040158
12. Chuczak Łukasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O028946
13. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
14. Czernik Natalia KS Verso La Natura
S
O003422
15. Czyż Aleksandra brak
2000 (J.)
O032311
16. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
17. Dmyszewicz Jasmina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O030844
18. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
19. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (JM.)
O033001
20. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
3144/17 ABC
21. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
22. Fejdych Julia KJK Romico Żywiec
1999 (MJ.)
O034821
23. Flankowska Justyna niezrzeszona
S
O038733
24. Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
S
O006713
25. Forysiak Laura bpk
2006 (JM.)
brak
26. Fuskas-Honc Justyna Bez przynależności
S
Brak
27. Gąsiorowska Karolina KS Verso La Natura
2005 (JM.)
brak
28. Głowacka Maria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
1997 (MJ.)
O035382
29. Górecka Agata KS Verso La Natura
1997 (MJ.)
brak
30. Gosieniecka Joanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (J.)
O041600
31. Grabowska Wiktoria KJ Abrasives Group
2000 (J.)
O041436
32. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
33. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
34. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
S
O002865
35. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O044553
36. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
37. Hahn Diana RV Elisenau
1998 (MJ.)
brak
38. Hałoń Katarzyna KJ Picador Dziuplina
2002 (J.)
O033286
39. Hałoń Klaudia KJ Picador Dziuplina
1997 (MJ.)
O033287
40. Horbacz Sara bpk
2008 (Mł.)
brak
41. Idkowiak Nikola Klub sportowy Idmar
2003 (JM.)
O048107
42. Juszczyk Wiktoria St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
1998 (MJ.)
O031066
43. Kicińska Weronika KJ Cavallo Szczecin
1998 (MJ.)
O018672
44. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
45. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
46. Klatkiewicz Michał SJ Kunowo
S
O028234
47. Klenk Nikola Kj Wrocław
2002 (J.)
Brak
48. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
49. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
50. Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
1998 (MJ.)
O021001
51. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
52. Korzeniewska Anna Koniński KJ Sawanna
2005 (JM.)
O040031
53. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O023859
54. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002442
55. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002980
56. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2003 (JM.)
brak
57. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
58. Kucharska Dobrochna St. Rodan Club Skrzynki
S
O039345
59. Kucharska Zuzanna Stowarzyszenie Rodan Club
2005 (JM.)
O036961
60. Kuźma Nadia WKJ Warszawa
2004 (JM.)
61. Kuźma Natalia Klub Sportowy Small Cherry
S
5101/17
62. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
63. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
64. Łakomiec Bianka KJ VOLTA
2003 (JM.)
BRAK
65. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
66. Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ
S
O008624
67. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
68. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
69. Mikołajczak Weronika Racocki KJ
1999 (MJ.)
O030553
70. Miśkiewicz Anna KJ Volta Miłocice Małe
S
O007369
71. Morsztyn Monika bpk
S
O001963
72. Morsztyn Natalia bpk
2004 (JM.)
brak
73. Morsztyn Piotr bpk
S
O000431
74. Niestrawska Ewa Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
S
O000818
75. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
76. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
77. Nowacki Michał Racocki Klub Jeździecki
S
O006357
78. Nowaczyk Vanessa Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O026451
79. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
80. Pakuła Marcin Harmony Club
S
O003978
81. Pakuła Marcin BPK
S
10028422
82. Panarowicz Nikola Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
83. Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
2005 (JM.)
O039351
84. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
85. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group
S
O034485
86. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
87. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
B1
10019284
88. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (J.)
O026215
89. Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna
S
O001059
90. Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
S
O000912
91. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
92. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
O000934
93. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
94. Ratajczak Robert Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
O002297
95. Roefler Zuzanna SKJ Bajardo Czosnów
S
O002578
96. Rogowski Waldemar Klub jeździecki HEAA
S
O000542
97. Rogowski Waldemar KJ HEAA TUREK
S
O000542
98. Różalska Ilona KJ Volta Miłocice Małe
S
O025928
99. Saroska Aleksandra St. KS Jumping Events Poznań
2003 (JM.)
O028950
100. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
101. Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ
S
O002862
102. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
103. Skobel Nikola KS Verso La Natura
1999 (MJ.)
brak
104. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
105. Sobczyńska Marta UKS Trójka
S
O044690
106. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
107. Suchecka Hanna JKS Przybyszewo
2004 (JM.)
brak
108. Szebysty Wiktoria KJ Volta Miłocice Małe
2004 (JM.)
O043986
109. Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
2003 (JM.)
O041894
110. Szlachta Agnieszka KJ Jeziorki-Osieczna
S
O030841
111. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (JM.)
O039358
112. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
113. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
114. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (J.)
O043630
115. Trynka Renata KJ Gołębin Stary
2003 (JM.)
O045645
116. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
117. Twarog Anna Kj volta
2004 (JM.)
Brak
118. Vinckier Izabela SJ Kunowo
S
O002112
119. Vinckier Jan SJ Kunowo
S
O036010
120. Wawrzyniak Martyna bpk
2010 (Mł.)
brak
121. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
122. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
123. Wilińska Martyna
124. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
125. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
126. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
127. Zasadziński Łukasz JKS FER Więckowice
S
O036964
128. Zielińska Aleksandra KJ Jeziorki-Osieczna
2001 (J.)
O026237
129. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
130. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

83

ACANTURA VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2013 Klacz gniada F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Burberry Du Chateau Hollogne / Canturo
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024605 056015Z55700013
2.

76

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada F: Acorado
M: Intasia/ Cantus
O: Coop.Soc.Agr.Csl Onlus
B: Heinze Michael
K026230
3.

135

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 Ogier gniada F: Torado II /
M: Alisha H / Acord II
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K017828 616009670104510 104TX18
4.

207

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021490 616009510342112
5.

85

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025292 616009610075614
6.

57

ALUSITA SP POL 2014 Klacz siwa F: Carolus I
M: Argentyna
O: Agnieszka Szlachta
B: Siudziński Marek
brak
7.

97

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
O: Alina Dudek
B: Aleksandra Klamecka
K020986 616007680091310
8.

113

ARONIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: corvallo
M: nn / nn
O: Jakub Krzyżosiak
B:
4730/17
9.

1

AWIATOR S SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: BLACK JACK
M: AVINELL S
O: Anna Woźniak
B: Stanisław Szurik
K026428 616 009 52 00418 14
10.

190

BARBORKA F:
M:
O:
B:
11.

197

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
O: Wacław Przysada
B: Stanisław Procajło
K021886 616009670032512
12.

112

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/175 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614 POL009670021703
13.

73

BERNADINE KWPN POL 2006 Klacz gniada F: Landlord
M: Verina/ Indoctro
O: Gabriela Maciaszek
B: Holandia
Brak
14.

191

Bessa F:
M:
O:
B:
15.

178

BLANKA XXX POL 2011 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
16.

14

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
17.

15

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
18.

110

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
19.

120

BON ARCUS MŁP POL 2002 Wałach kasztanowata/165 F: Arcus / Cross
M: Bona / Cynik
O: Włodzimierz Głowacki
B: SK Ochaby
K018971 POL006540016202
20.

134

BRENDAN WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Brenda / Czynel
O: Mateusz Wojciechowski
B: SK Racot
K022060 616007610117312
21.

144

BUMBLE BEE Węg. Półkrew HUN 2005 Wałach siwa F: Faustus Fellini / Fridericus Rex
M: Zsoka / Aktion
O: Jakub Saroski
B: Gyeraj Lovastanya
K015177 HUNMMF052080000
22.

172

CALOTTA XXX POL 2011 Klacz izabelowata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
23.

139

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE441411334213
24.

157

CALVANO HOL GER 2014 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Silvana / Silvano
O: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
B:
K024623 DE421000077214
25.

202

CANOSSA SP POL 2012 Klacz kara F: Quality Time
M: C Dinette / Cantos
O: KS Nad Wigrami
B: KS Nad Wigrami
K022785 616009510343112
26.

159

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
O: Klaudia Hałoń
B:
K022652 DE43333619208
27.

102

CAPRINI 3 Zweibrucker GER 2001 Wałach gniada F: Cento
M: Lalic / Lord Calando
O: Gestut Dobels
B: Horst Karcher
K009809 GER45286 GER45286
28.

65

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Gestute Levitz
K024617 DE431319603712
29.

64

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: casiro1
M: tarion
O: rinaldo kiecon artur moksiewicz
B: christiane kuhn
brak de418182532912
30.

192

Casalita HOLST GER 2004 M dark bay F: Casall
M: Colette/Caletto
O: Berger GbR
B:
103KY72
31.

84

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
32.

23

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
O:
B:
K019168 616009610061511
33.

154

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K022545 DE421000176213
34.

136

CAYENNE SP POL 2011 Ogier siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carrera / Corrado I
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K021231 616009670099111
35.

123

CERTO SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: CHACCO FLY
M: CELIETTA
O: Aleksandra Nowak
B: Stadnina Koni Nowielice
K022825 616 009 64 00577 13
36.

124

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
37.

199

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
O: Piotr Gadomski
B: Jan Gottfried Jef
K018621 DE421000278311 105AT49
38.

131

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Claudio's Son
M: Baronesse
O: Natalia Skaba
B: Roland Große
K024637
39.

74

CHEKKER W SP POL 2005 Wałach gniada F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
O: Konrad Maciaszek
B: Rinaldo Kiecoń
K010381 616009680027505
40.

46

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Dobrochna Kucharska
B:
K024503 DE427270218813
41.

182

CHIN QUEEN Westf. POL 2013 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K024550
42.

96

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
43.

128

CLEVER CHAP HOL GER 2008 Wałach gniada F: Cristo / Contender
M: Tabbi / Lancer II
O: Jacek Flisiak
B:
K014826 DE421000191408
44.

33

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
O: Weronika Kicińska
B:
K018833 DE441411352809
45.

80

CLIVIA HOL POL 2010 Klacz siwa F: Clinton I / Carolus
M: Ravenna II / Langenhagen
O: Jan Vinckier
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018413 DE421000595110
46.

204

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada/166 F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B:
K016465 DE441413067809
47.

156

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Consula / Ulco
O: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
B: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
K024628 616009610189014
48.

183

CORJANO XXX POL 2010 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K021047
49.

133

CORRASON ESPINADO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Carry Son / Carry
M: Lea / Landos
O: Jacek Grabowski
B: Urszula Farysej
K015437 616009640055909
50.

151

CORSA HOL POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
O:
B: Stegemann ZG
K019890 DE421000130210 104ZC58
51.

145

CRAZY QUEEN WESTF POL 2013 Klacz skarogniada F: COTTONCLUB
M: LANCONA
O: Dorota Korbalewska
B: Zuch & Reitsport Allgau
brak
52.

31

CRUELLA DE MON XXX POL 2011 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
53.

4

CUMBRIA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/162 F: PAQUITO GO
M: CORDEA
O: JACEK ŁAKOMIEC
B: STADNINA KONI LISKI SP. Z O.O.
brak
54.

111

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Weronika Mikołajczak
B: SK Nowielice
K022787 616009640002911
55.

43

DE VOLTAIRE SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
O: Jasmina Dmyszewicz
B: Michał Rynowiecki
K024903 616009610076914
56.

200

DIADENTO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Isabelle / Ahorn
O: Lech Bańczerowski
B:
K016325 528003000803675 104ZR26
57.

82

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 Wałach gniada F: Diamant de Semilly
M: Zarah-DKG / Chepetto
O: Jan Vinckier
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K025675
58.

66

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 Klacz gniada/166 F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
O: Klaudia Sekuła
B: Jarosłąw Sekuła
K024615 DE418180174011
59.

41

DOLLAR DE NUEVO Westfale POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier/Jakości B
M: Lola II / Lancer III
O: Elżbieta Dziuba
B: Montis Sp. z o. o.
K012277 DE 441411221808 104OZ48
60.

173

DRAGON XXX POL 2001 Ogier gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K006097
61.

8

DRAGONIA F SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
O: ANNA MIŚKIEWICZ
B: MAREK FERLIN
BRAK
62.

100

DRAPACZ SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Imequyl/Luron
M: D/Arcus
O: Daria Kobiernik
B: KJ Rzęszyce
K022064
63.

88

EARTHQUAKE V.D. SCHIMMELSTAL NRPS NED 2011 Wałach siwa/165 F: Epris d'Azur
M: Burundi
O: Aleksandra Czyż
B: J.A.VAn HOUT
K021480 528270002692896
64.

141

ECCE LAMPO BWP POL 2004 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Cinderella / Carte D Or
O: Michał Przybecki
B: Pol Lampo
K012366 W-231322-BWP
65.

146

ELABITHA DYLOMA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de zuuthoeve
M: Wilian
O: Justyna Fuskas-Honc
B: J.Knaap
Brak 528003200914472
66.

170

EMISJA M XXX POL 2011 Klacz kasztanowata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
67.

59

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
68.

71

EPOKA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quality Time
M: Erynia/ Palegro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K024611 616009510342812
69.

78

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
O: Vanessa Nowaczyk
B: Zygmunt Kutnik
K017219 POL009540017406
70.

90

EUSTER SP POL 2014 Ogier gniada F: Qulester / Quinar
M: Eumara / Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K026456
71.

114

EX-DORADO G LTU LTU 2008 Wałach siwa F: Eldorado / Ex Orbitant
M: Feivola / Veterok
O: Arleta Bodetko
B: Ona Gutkauskiene
K023734 LTU005170064108
72.

19

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
O: Joanna Pawlak, Bartosz Kazimierczak
B: Sonja und Klaus Jungclaus
K018041 DE431314001909
73.

108

FARLEY KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Tilena / Nassau
O: Zbigniew Kruk
B: W. S. Oosterveld
K024532 528003201007590 105ZV50
74.

69

FLIEREFLIITER KWPN NED 2010 Klacz ciemnogniada F: Wittinger VDL
M: Tjerona
O: Diana Hahn
B: NED
brak
75.

38

FOR PASSION HOL POL 2013 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
O: Donata Kopacz
B: Zenon Koziorzębski
K022696 DE421000525213
76.

107

FOREVER SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Fatima / Landfriese II
O:
B:
K012011 616009660328405
77.

177

FRANCESCO XXX POL 2011 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
78.

122

G KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
O:
B:
K026538 528210002637888
79.

89

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
O: Maria Langner
B: SK Dębno
K018623 POL007610201306
80.

211

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
81.

44

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
O: Elodie Stockbroekx
B: E,odie Stockbroekx
K024620 056007000G52724
82.

50

GITTE OF HERITAGE Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2006 Klacz skarogniada F: Nabab De Reve /
M: Viefke-s /
O: Sylwia Pawelczak
B:
K026427 BEL-W-250920-BWP 104DH08
83.

168

GOETHE SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulco
M: Grease
O: Marek Twardak
B: Marek Twardak
K020101
84.

132

GOETHE SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulco /
M: Grease /
O: Marek Twardak
B: Marek Twardak
K020101
85.

91

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Goldmara po Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K026610
86.

116

GOLDINA OF CHIN HOL POL 2014 Klacz kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
87.

63

GOTHA MK OLD GER 2012 Klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O: Rinaldi Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Gestute Levitz
K022856 DE418185003412
88.

153

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
O: Monika Tchorzewska
B: SK Dobrzyniewo
K011318 POL006540022406
89.

209

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo /
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
90.

87

GRANIT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K023319 616009610104713
91.

101

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
92.

152

HAŃCZA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Czeladnik
M: Hanza
O: Milena Adamczewska
B: Baranowska Teresa
4037/18 616 009 61 01070 09
93.

109

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma / Stakkato
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
94.

52

HARY SP POL 2012 Wałach gniada F: Romeo De Vaux / Querdo De Palustra
M: Hiszpanka / Contendus
O: Stefan Rakoczy
B:
K026145 616009610149012
95.

72

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
O: Arleta Tauchert
B: Belgia
K017155 BELW261186BWP
96.

79

HESTRI HAN GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Cantos / Contender
M: Vestri / Kroongraaf
O: Ewelina Derda
B: P. Pool
K021911 528003201204689
97.

198

Hicora F:
M:
O:
B:
98.

201

HIGHCLASS CAVALLO H KWPN NED 2012 Ogier siwa F: Corland
M: Lena
O: Klaudia Siarkiewicz
B: H. Peereboom
K021145
99.

205

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O:
B:
K017763 BELW270289BWP
100.

212

Ilseline VD Hagenhorst KWPN NED 2013 M GN F: Diamant de Semilly
M: G Ramiro
O: Wanda Szmyt
B:
101.

186

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: Bernadeta Szeląg
B:
K022474 DE433332154009 105LX84
102.

185

INNOVATION KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Dantos HBC / Cantos
M: Tomelia H / Now Or Newer M
O: Łukasz Wasilewski
B:
K025072 528003201302401
103.

62

INSPIRATION KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Biscayo
M: Velvet
O: Wanda Szmyt
B: J. Van Kooten BV
Brak
104.

53

INTERNATIONAL KWPN NED 2013 Wałach siwa F: Biscayo / Contendro I
M: K-Nola / Corofino
O: Wanda Szmyt
B: J. Van Kooten BV
K026327 528003201306623
105.

184

INVENTIEF H KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Charisma / Stakkato
M: m/Ezette HBC / Cantos
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K024478 528003201306418
106.

99

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B: Roman Barlik
K013730 616009610190607
107.

158

JAMAIS DEUX SANS TROIS. P BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada F: Quickfeuer Van Koekshof / Heartbreaker
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Danuta Hałoń
B:
K024162 BEL002W00291773
108.

37

JAQUIN HOL GER 2011 Klacz gniada F: Jaquino / Jayadeva D. M.
M: E-Anje / Alcatraz
O: Sportpferde Kopacz
B: Helmut Jaeger
K020672 DE421000530311
109.

20

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179 POL009670151207
110.

40

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Starpower
M: Ustasia
O: Robert Ratajczak
B: P. M. J. Bergmans
K025617
111.

117

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
O: Michał Nowacki
B:
K026313 528003201408294
112.

6

JUNAK SP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger /
M: Jakuza / Navarro
O: Anna Miśkiewicz
B: Sylwester Kosiński
K022335 616009682005012
113.

206

KINGSTON BWP BEL 2010 Ogier gniada F: Royal Vinkenburgh / Burggraaf
M: Roletta / Kojak
O: Martina Romagnoli
B: Jose Alfredo Hernandez
K024712 056002W00296986 104QJ88
114.

149

L-KAPRYS TS POL 2010 Wałach gniada/171 F: Lanos /
M: Karina / Ismael
O: Kaja Świeżewska
B: Magdalena Zaręba
K021356 616999690169510
115.

161

LANDARCO HOL POL 2010 Wałach gniada F: Lantino / Landos
M: Sentenz / Parco
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Paul Sprehe
K018222 DE421000521810
116.

61

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Julia Hemmerling
B:
K022255 616009610092111
117.

39

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
O: Robert Ratajczak
B: Iris Vanderschueren
K021391 056002W00298902
118.

25

LIZANDER SP POL 2005 Wałach siwa F: Lord Liberator/Littorio
M: Easy Going/Eklatant
O: Marek Sobczyński
B: Stanisław Figlerowicz
K026611 POL009610168305
119.

104

LOANA HAB BAW GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Lilli Marien II / Lord Inci Pit
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K025802 DE481810112111
120.

130

LOLLYPOP DEL LAGHETTO S.I. ITA 2013 Klacz gniada F: TINKA’S BOY
M: UTOPI CON
O: WERONIKA RYCHLEWICZ
B: XXX
Xxx
121.

180

MACKAY XXX POL 2014 Wałach kasztanowata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K026485
122.

208

Maroko F:
M:
O:
B:
123.

165

MOULIN ROUGE L XXX POL 2012 Klacz kasztanowata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K021788
124.

42

MOVIEBIRD COLETTA OS GER 2012 Klacz siwa F: Cola Zero
M: Carnetta/Coupe de Coeur
O: MovieBird Int Sp. z o.o.
B: Gestut Sprehe GmbH
K026555 DE418181073512
125.

196

MOVIEBIRD STARCORNET HAN GER 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold
M: Columbia/Cornet Obolensky
O: MovieBird Int. Sp. z o.o.
B: Heinrich Ramsbrock
K024205 DE431310121210
126.

129

N.JUSTICE OF HERITAGE BWP BEL 2013 Klacz gniada F: Jivaro De Fond Des Flots / Nonstop
M: Pigony Van't Scorre / Feinschnitt I V D Richter
O: Martina Romagnoli
B: Martina Romagnoli
K026302 056002W00306169
127.

51

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610 105BB44
128.

181

NC U2 XXX POL 2014 Ogier gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K026532
129.

187

NEKANTOS HOL POL 2013 Wałach gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Wendy / Canto
O: Wojciech Kasperski
B: Wojciech Kasperski
K024762 DE421000601313
130.

92

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
O: Bartłomiej Świątek
B: Roman Drabinski
K024090 616009670029913
131.

103

NINA ZAREWITSCH HOL GER 2011 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Feldhaus Henrike
K020496 DE421000114511
132.

147

NOW OR NEVER KDW Z Zangersheide BEL 2012 Wałach gniada F: NUMERO UNO
M: ANJALA
O: Justyna Flankowska
B: De Waele Emile
K023027
133.

137

NUCIA WESTF POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Jung Jung Lucia / Cavalier (Mister)
O: Mateusz Michalski
B: Montis Sp. z o. o.
K025625 DE441411086512
134.

98

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
O: Anna Dzięgielewska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
135.

26

ORAWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/165 F: Placido
M: Opcja/ Cabrol
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K015815 12603
136.

36

ORLANDO W WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Chap / Cellestial
M: Osaka / Czynel
O: Krystyna Charlińska
B: Jacek Wilczyński
K021599 616007610016911
137.

24

PANNA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: BOLSHOI
M: PANAMA
O: MARTA DETTLAFF
B: SK RACOT
K023305 616007610118212
138.

138

PASCAVELLO J SP POL 2004 Wałach gniada F: Novum / Louis
M: Pepita / Popcorn
O: Dariusz Matuszewski
B: Jadwiga Jung
K011669 POL009690091204 103YU52
139.

150

PATAGONIA WN WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cwał / Arion
M: Puma / Zulus
O: Wiesław Zieliński
B: Piotr Brodziak
K020693 616007610143911
140.

12

PIRAT WLKP POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Delgor / Dancing
M: Pora / Delgor
O: Leszek Gramza
B: Zdzisław Laskowski
K023491 616007670137309
141.

140

PIROMAN WLKP POL 2011 Wałach gniada/166 F: TURBUD QUIRINUS
M: PIROGA/CZYNEL
O: Kamil NIestrawski
B: SK RACOT
K020674
142.

179

POKAZ J XXX POL 2011 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
143.

93

POLAGRIS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Sword
M: Polagra
O: Marta Markiewicz -Melon
B: SK Prudnik
K024551
144.

49

PORTO R SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Donzini / Dinard L
M: Parodie / Pilot
O:
B:
K014551 POL009540055308
145.

70

QUADRIGO'S ONE DSP GER 2010 Wałach gniada F: Quadrigo /
M: Galan /
O: Diana Hahn
B:
brak
146.

27

QUALITY STAR HOL GER 2013 Ogier gniada F: Quick Star / Galoubet A
M: Silber Light / Concept
O: Wanda Szmyt
B: Rolf Bouman
K023232 DE421000551513 105XP62
147.

126

QUEBEC HAN POL 2012 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Carmaniola / Calido- Werther
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K021570 DE431316688412
148.

193

Querida F:
M:
O:
B:
149.

56

QUINTELLO HOL GER 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco
M: Tonia I / Cassini I
O: Paulina Pierzyńska
B: Juergen Hattebuhr
K020475 DE421000154811
150.

176

QUINTESENCE RED WINE XXX POL 2013 Klacz skarogniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K023391
151.

9

QUIRANTO P Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Quidams Acord / Quidam De Revel
M: Alida / Alcatel
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K024649 DE456370320712
152.

54

QUIZ 12 HOL GER 2013 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Arizona III/ Con Air
O: Wanda Szmyt
B: Monika Agnes Petersen
K026331 DE421000154213
153.

163

RODERYK XXX POL 2007 Wałach ciemnogniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K014590
154.

203

ROLAND 118 KWPN NED 1998 Wałach gniada F: Landwind II B
M: Larissa
O: Edmund Idkowiak
B: Edmund Idkowiak
K006064
155.

86

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025294 616008610075814
156.

35

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
O: Maria Smaczna
B: Tomasz Smaczny
K022299 616007670012709
157.

81

SALVE HAN DEU 2014 Wałach gniada F: Stakkato
M: po Quidam de Revel/Landadel
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Niemcy
K026012 DE431318300714
158.

60

SCARTO SP POL 2010 Wałach kara F: Palermo
M: Synteza
O: -
B: -
K021687
159.

21

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
O: Sara Tomków
B:
K023236 DE498270009208
160.

143

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Calato Kama / Calato
M: Santisa / Cantanis
O: Anna Dunst
B: SK Nowielice
K017438 616009640024410
161.

148

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
O: Julia Fejdych
B: SK Moszna
K021914 616009690078411
162.

169

SINGLE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Singulord Jot
M: Kampone
O: Błażej Such
B: -
K020214 DE421000178309
163.

115

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
K023281 616009610105513
164.

162

SOLARIS SP POL 2011 Klacz gniada F: Sopel
M: Stola
O: Robert Franczak
B: Brak
Brak
165.

127

SOUL HAN POL 2014 Wałach gniada F: Stakkato
M: po Ferragamo- Calido
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K026013 DE431318307314
166.

125

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
167.

166

STOCK XXX POL 2011 Ogier ciemnogniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K021092
168.

5

SWEET STAR IRE POL 2011 Klacz gniada/175 F: Mr Alkohol /
M: Sea Of Star / Persian Bold
O: Izabela Rosiak- Szebysty
B:
K025338 616POL11007290T
169.

175

SYLVIUSZ M SP POL 2004 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
170.

58

TALIA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Carolus I /
M: Tamiza / Pionier
O: Tomasz Szlachta
B: Tomasz Szlachta
K022912 616007610057209
171.

34

THE NEIGHBOUR KWPN NED 2000 Wałach kasztanowata F: Madison / Guidam
M: Nelissa / Burggraaf
O: Barbara Dzikowska-Lach
B:
K005114 0010265
172.

75

TILEXA Z ZANG POL 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B:
K012639 Z550107
173.

164

TOSCA L XXX POL 2013 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K023058
174.

48

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
175.

194

Uccella Z F:
M:
O:
B:
176.

55

V-STAR D’IVE Z ZANG BEL 2014 Ogier gniada F: Vigo D’Arsouilles / Nabab De Reve
M: True Star D’Ive / Quick Star
O: Wanda Szmyt
B: Isabelle Van Eeckhout
K025756 056015Z55651114
177.

210

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: n.pakosz
B: -
K019617
178.

77

VELCO SITTE SBS BEL 2005 Wałach gniada F: PARCO
M: INSEL SITTE/MAJOR DE LA COUR
O: Marcin Wypchło
B: Daniel Boudrenghien
K022682
179.

95

VENUS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Baloubet du Rouet
M: Vendetta/Caretino
O: Jan Szpak
B: de
K019454
180.

188

Victory F:
M:
O:
B:
181.

155

VIVIANO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Vivant / Fuego De Prel
M: B-Jaquline / Cassiano
O: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
B:
K022543 DE421000129313
182.

142

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
O: Michał Przybecki
B: K. Gevlekte
K008557 0200654
183.

11

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B: Barbara Guniewicz
K012790 616013570344607 105FF36
184.

32

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616009510253213
185.

171

WITO XXX POL 2011 Wałach izabelowata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
186.

119

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
187.

94

ZAPP-ZARAPP SP POL 2010 Wałach gniada F: Domel /
M: Zadra po Talent
O: Szymon Wiliński
B: Diter Staniek
K026608
188.

160

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
O: Jan Sołtysiak
B: Jan Sołtysiak
K011146 LTU005170020105
189.

118

ZIG ZAC HOL POL 2012 Wałach gniada F: Uriko / Untouchable
M: Zaubere I / Casall
O: Agnieszka Prudzienica
B:
K024899 DE421000403412
Rider Club
Competition
Prize
Kicińska Weronika KJ Cavallo Szczecin
100
SUM:
100.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
100
200
SUM:
300.00
Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
100
150
SUM:
250.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
150
200
300
300
SUM:
950.00
Korzeniewska Anna Koniński KJ Sawanna
200
SUM:
200.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
100
SUM:
100.00
Niestrawska Ewa Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
200
SUM:
200.00
Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group
200
SUM:
200.00
Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
100
SUM:
100.00
Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Klaudia
Brak przynależności klubowej
HAŃCZA (152)
2018-11-18
2018-11-18
Adamiec Paulina
KJ Jumping Team Brynica
2018-11-16
24
2018-11-18
2018-11-16
11
2018-11-17
34
2018-11-16
22
2018-11-17
13
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2018-11-16
35
2018-11-17
27
2018-11-18
6
QUIZ 12 (54)
2018-11-16
20
2018-11-17
43
2018-11-18
16
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
2018-11-16
26
2018-11-17
30
2018-11-18
38
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
2018-11-17
31
2018-11-17
30
2018-11-18
7
2018-11-17
22
2018-11-17
31
2018-11-18
9
Birunt Kornelia
KJ Partynice Wrocław
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
36
2018-11-17
1
2018-11-18
1
Bodetko Kamila
JKS FER Więckowice
2018-11-17
38
2018-11-17
48
2018-11-18
15
2018-11-18
11
Bolko Aleksandra
Stadnina Koni Ciekocinko
DRAGON (173)
2018-11-16
12
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-11-16
49
2018-11-16
50
2018-11-17
1
2018-11-17
2018-11-18
35
Charliński Maciej
ludowy klub jeździecki abaria iwno
2018-11-16
46
2018-11-17
16
2018-11-17
42
2018-11-18
25
Cholerzyńska Beata
Stowarzyszenie Rodan Club
RODERYK (163)
2018-11-16
32
2018-11-16
1
2018-11-17
2018-11-17
62
2018-11-18
43
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
GOETHE (132)
2018-11-16
1
2018-11-16
61
2018-11-17
61
2018-11-18
34
2018-11-17
32
Chuczak Łukasz
OSK Michalscy Trzebnica
L-KAPRYS (149)
2018-11-16
29
2018-11-16
29
2018-11-18
25
2018-11-17
47
2018-11-17
70
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
ALIOR (85)
2018-11-16
1
2018-11-16
32
2018-11-17
1
2018-11-17
36
2018-11-18
16
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
36
2018-11-17
1
2018-11-18
1
GRANIT (87)
2018-11-16
1
2018-11-16
44
2018-11-17
11
2018-11-18
13
Czernik Natalia
KS Verso La Natura
MACKAY (180)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
2018-11-18
1
NC U2 (181)
2018-11-17
1
2018-11-17
2018-11-17
36
2018-11-18
1
2018-11-18
16
2018-11-17
6
Czyż Aleksandra
brak
2018-11-17
48
2018-11-17
18
2018-11-18
1
2018-11-18
32
Dąbrowska Marta
bpk
DIADENTO (200)
2018-11-17
52
Dmyszewicz Jasmina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-11-16
1
2018-11-16
40
2018-11-18
16
2018-11-17
60
2018-11-17
1
Dudek Alina
St. KJ Kapriola
ANTARI (97)
2018-11-16
1
2018-11-16
29
2018-11-17
1
2018-11-17
24
2018-11-18
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
SENATOR (143)
2018-11-17
1
2018-11-17
10
2018-11-18
1
2018-11-18
31
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
OLSTER (98)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-11-16
54
2018-11-17
25
2018-11-17
2018-11-18
8
Fejdych Julia
KJK Romico Żywiec
2018-11-17
1
2018-11-17
46
2018-11-18
1
2018-11-18
20
Flankowska Justyna
niezrzeszona
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
2018-11-17
2018-11-18
Flisiak Jacek
JKS Tornado Szczecin
2018-11-16
28
2018-11-17
41
2018-11-18
Forysiak Laura
bpk
EMISJA M (170)
2018-11-17
35
Fuskas-Honc Justyna
Bez przynależności
2018-11-18
2018-11-18
Gąsiorowska Karolina
KS Verso La Natura
POKAZ J (179)
2018-11-17
12
2018-11-17
2018-11-17
1
2018-11-18
2018-11-18
1
Głowacka Maria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
BON ARCUS (120)
2018-11-16
1
2018-11-16
5
2018-11-17
1
2018-11-17
39
2018-11-18
44
Górecka Agata
KS Verso La Natura
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
2018-11-18
31
Gosieniecka Joanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
ZEMFIRA (160)
2018-11-16
32
2018-11-16
1
2018-11-17
50
2018-11-17
36
2018-11-18
26
Grabowska Wiktoria
KJ Abrasives Group
2018-11-16
2018-11-16
2018-11-17
1
2018-11-17
57
2018-11-18
1
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
2018-11-17
1
2018-11-17
2018-11-17
2018-11-18
16
2018-11-18
1
PIRAT (12)
2018-11-17
1
2018-11-17
13
2018-11-18
1
2018-11-18
1
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2018-11-16
31
2018-11-16
32
2018-11-17
67
2018-11-17
38
2018-11-18
27
2018-11-16
38
2018-11-16
14
2018-11-17
20
2018-11-18
22
Gramza Leszek
Stowarzyszenie Rodan Club
TOSCA L (164)
2018-11-16
32
2018-11-16
64
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
COLOMBO (204)
2018-11-17
33
2018-11-17
26
Grzesik Maria
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (48)
2018-11-17
36
2018-11-17
1
2018-11-18
26
FOREVER (107)
2018-11-18
32
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
ZANDRA (119)
2018-11-16
19
2018-11-16
24
2018-11-17
5
2018-11-17
28
Hahn Diana
RV Elisenau
2018-11-16
1
2018-11-16
40
2018-11-17
17
2018-11-17
36
2018-11-18
20
2018-11-16
1
2018-11-16
7
2018-11-17
60
2018-11-17
37
2018-11-18
24
Hałoń Katarzyna
KJ Picador Dziuplina
2018-11-16
6
2018-11-17
Hałoń Klaudia
KJ Picador Dziuplina
CANSIN (159)
2018-11-16
1
2018-11-16
47
2018-11-17
1
2018-11-17
49
2018-11-18
17
Horbacz Sara
bpk
CALOTTA (172)
2018-11-17
18
Idkowiak Nikola
Klub sportowy Idmar
2018-11-17
1
2018-11-17
45
2018-11-18
1
2018-11-18
6
ALHAMBRA (207)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
2018-11-18
19
Juszczyk Wiktoria
St. Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia
SCARTO (60)
2018-11-16
2018-11-16
Kicińska Weronika
KJ Cavallo Szczecin
2018-11-17
14
2018-11-17
4
2018-11-18
36
2018-11-18
3
100
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2018-11-16
15
2018-11-16
17
2018-11-17
3
100
2018-11-18
1
200
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
2018-11-16
52
2018-11-16
10
2018-11-17
41
2018-11-18
8
2018-11-16
6
2018-11-16
4
2018-11-17
4
2018-11-17
24
2018-11-18
5
2018-11-16
2
2018-11-16
18
2018-11-17
3
100
2018-11-17
7
2018-11-18
2
150
Klatkiewicz Michał
SJ Kunowo
QUEBEC (126)
2018-11-16
2018-11-16
SOUL (127)
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
36
2018-11-17
1
Klenk Nikola
Kj Wrocław
SOLARIS (162)
2018-11-18
35
2018-11-17
2018-11-17
20
2018-11-17
2018-11-18
6
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
CHACARTA (124)
2018-11-16
59
2018-11-16
8
2018-11-17
2018-11-17
22
STALUE (125)
2018-11-16
2018-11-16
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
EUSTER (90)
2018-11-16
1
2018-11-16
41
2018-11-17
1
2018-11-17
50
2018-11-16
22
2018-11-16
12
2018-11-17
19
2018-11-17
1
NEMEZIS (92)
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
38
2018-11-17
38
2018-11-16
12
2018-11-16
41
2018-11-17
50
2018-11-17
58
2018-11-16
12
2018-11-16
19
2018-11-18
6
VENUS (95)
2018-11-16
1
2018-11-16
8
2018-11-17
2
150
2018-11-17
2
200
2018-11-18
4
ANTARI (97)
2018-11-18
1
300
OLSTER (98)
2018-11-16
56
2018-11-16
1
300
2018-11-17
2018-11-18
14
Hicora (198)
2018-11-17
38
2018-11-17
40
2018-11-18
1
2018-11-18
37
Kopacz Paulina
LUKS Nysa Gubin
JAQUIN (37)
2018-11-16
21
2018-11-17
2018-11-16
13
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-11-16
12
2018-11-16
2018-11-16
2018-11-16
2018-11-17
1
2018-11-17
61
Korzeniewska Anna
Koniński KJ Sawanna
2018-11-16
1
2018-11-16
11
2018-11-17
1
200
2018-11-17
9
2018-11-18
23
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
BARBORKA (190)
2018-11-16
32
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-17
58
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-11-18
18
2018-11-16
1
2018-11-16
51
2018-11-17
32
2018-11-18
26
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-11-16
16
2018-11-16
25
2018-11-17
16
Querida (193)
2018-11-16
49
2018-11-16
30
2018-11-17
23
2018-11-17
17
2018-11-18
40
Uccella Z (194)
2018-11-16
42
2018-11-16
33
2018-11-17
38
2018-11-17
57
2018-11-18
25
Krawiec Martyna
KS Verso La Natura
BLANKA (178)
2018-11-17
1
2018-11-17
2018-11-18
10
2018-11-18
12
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
ARONIA M (113)
2018-11-16
1
2018-11-16
34
INCALA (186)
2018-11-18
3
100
NEKANTOS (187)
2018-11-16
1
2018-11-16
30
2018-11-17
43
2018-11-18
22
VALENZIA (210)
2018-11-18
11
Kucharska Dobrochna
St. Rodan Club Skrzynki
FOREVER (107)
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Kucharska Zuzanna
Stowarzyszenie Rodan Club
2018-11-16
1
2018-11-16
2018-11-16
1
2018-11-17
50
2018-11-17
42
2018-11-18
Kuźma Nadia
WKJ Warszawa
ARONIA M (113)
2018-11-17
1
2018-11-17
36
Kuźma Natalia
Klub Sportowy Small Cherry
ARONIA M (113)
2018-11-16
2018-11-16
2018-11-18
19
Langner Maria
KJ Stajnia Ozorowice
GALA (89)
2018-11-17
36
2018-11-17
36
2018-11-18
2018-11-18
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-11-16
37
2018-11-17
36
2018-11-18
29
CAYENNE (136)
2018-11-16
36
2018-11-16
27
2018-11-17
40
2018-11-18
45
NUCIA (137)
2018-11-16
1
2018-11-16
25
2018-11-17
19
2018-11-18
16
Łakomiec Bianka
KJ VOLTA
2018-11-16
1
2018-11-16
12
2018-11-17
2018-11-17
1
2018-11-18
16
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2018-11-16
10
2018-11-17
8
2018-11-18
5
2018-11-16
28
Malicka-Nowacka Aleksandra
Racocki KJ
SOFKA (115)
2018-11-16
1
2018-11-16
41
2018-11-17
1
2018-11-17
53
2018-11-18
23
2018-11-16
32
2018-11-16
41
2018-11-17
49
2018-11-17
33
2018-11-18
34
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
CALVADOS (139)
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-17
36
2018-11-18
19
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
PANNA (24)
2018-11-16
1
2018-11-16
48
2018-11-17
55
2018-11-18
24
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-18
39
Mikołajczak Weronika
Racocki KJ
CZANOS (111)
2018-11-17
1
2018-11-17
21
Miśkiewicz Anna
KJ Volta Miłocice Małe
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
33
2018-11-17
36
2018-11-18
1
Morsztyn Monika
bpk
STOCK (166)
2018-11-16
9
2018-11-17
11
Morsztyn Natalia
bpk
SINGLE (169)
2018-11-16
2018-11-16
2018-11-17
2018-11-17
Morsztyn Piotr
bpk
GOETHE (168)
2018-11-16
2018-11-16
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-16
1
2018-11-16
23
2018-11-17
47
2018-11-17
39
2018-11-16
7
2018-11-17
15
Niestrawska Ewa
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
ORAWA (26)
2018-11-16
1
2018-11-16
17
2018-11-18
2
200
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
PIROMAN (140)
2018-11-18
10
2018-11-18
7
Nowacki Michał
Racocki KJ
JUGATTI (117)
2018-11-16
1
2018-11-16
48
2018-11-17
50
2018-11-17
50
2018-11-18
1
ZIG ZAC (118)
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
Nowacki Michał
Racocki Klub Jeździecki
2018-11-16
29
2018-11-16
53
2018-11-17
64
2018-11-17
19
2018-11-18
17
Nowaczyk Vanessa
Koniński KJ Sawanna
ERUDYTA (78)
2018-11-16
38
2018-11-16
45
2018-11-17
48
2018-11-17
63
2018-11-18
35
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CERTO (123)
2018-11-16
21
Pakuła Marcin
Harmony Club
CORJANO (183)
2018-11-16
39
2018-11-16
15
Pakuła Marcin
BPK
2018-11-17
8
Panarowicz Nikola
Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
Maroko (208)
2018-11-18
1
2018-11-18
1
GRANDIOS (209)
2018-11-18
6
2018-11-18
33
Pawelczak Zofia
JUKS Mieczewo Borkowice
2018-11-16
38
2018-11-16
42
2018-11-17
1
2018-11-17
59
2018-11-18
14
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
2018-11-16
2018-11-16
2018-11-16
2018-11-16
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group
2018-11-16
2
200
2018-11-17
2018-11-18
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
2018-11-16
1
2018-11-16
20
2018-11-17
28
2018-11-18
2018-11-16
12
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-17
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
KINGSTON (206)
2018-11-17
65
2018-11-17
2018-11-18
Porzuckowiak Karolina
bpk
LANDARCO (161)
2018-11-16
1
2018-11-16
27
2018-11-17
1
2018-11-17
7
2018-11-18
4
Prasek Krzysztof
Koniński KJ Sawanna
EPOKA (71)
2018-11-16
29
2018-11-16
62
2018-11-17
1
2018-11-17
69
2018-11-18
19
HESTRI (79)
2018-11-16
29
2018-11-17
25
2018-11-18
CANOSSA (202)
2018-11-17
21
Prasek Magdalena
Koniński KJ Sawanna
GASKONIA (211)
2018-11-18
12
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2018-11-18
15
2018-11-18
21
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
HARY (52)
2018-11-17
56
2018-11-17
29
2018-11-16
58
2018-11-16
31
2018-11-18
Victory (188)
2018-11-16
32
2018-11-16
26
2018-11-17
2018-11-17
23
2018-11-18
Ratajczak Robert
JKS Fer Więckowice
2018-11-16
3
2018-11-16
3
100
2018-11-17
9
2018-11-17
12
2018-11-18
Ratajczak Robert
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2018-11-16
29
2018-11-16
4
2018-11-17
44
2018-11-17
44
2018-11-18
Roefler Zuzanna
SKJ Bajardo Czosnów
2018-11-18
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
2018-11-17
1
Rogowski Waldemar
Klub jeździecki HEAA
2018-11-17
33
2018-11-17
1
2018-11-18
1
2018-11-18
1
Rogowski Waldemar
KJ HEAA TUREK
BRENDAN (134)
2018-11-17
53
2018-11-17
33
2018-11-18
30
2018-11-18
18
Bessa (191)
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Casalita (192)
2018-11-17
1
2018-11-17
27
Różalska Ilona
KJ Volta Miłocice Małe
JUNAK (6)
2018-11-17
17
2018-11-17
1
2018-11-18
1
2018-11-18
1
Saroska Aleksandra
St. KS Jumping Events Poznań
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
51
2018-11-17
13
2018-11-18
13
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
FARLEY (108)
2018-11-16
1
2018-11-16
50
2018-11-17
1
2018-11-17
34
2018-11-18
28
Siarkiewicz Klaudia
Stowarzyszenie Warszawski KJ
CAPRINI 3 (102)
2018-11-16
29
2018-11-17
10
2018-11-17
35
2018-11-17
45
Skaba Alicja
WTK Hermanów
CHAPMAN (131)
2018-11-16
1
2018-11-16
2018-11-17
2018-11-17
36
2018-11-18
1
Skobel Nikola
KS Verso La Natura
FRANCESCO (177)
2018-11-17
13
2018-11-17
2018-11-17
1
2018-11-18
6
2018-11-18
1
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
RUFIO (35)
2018-11-17
1
2018-11-17
68
2018-11-18
1
2018-11-18
42
Sobczyńska Marta
UKS Trójka
2018-11-18
16
2018-11-18
16
2018-11-17
36
2018-11-17
50
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-11-16
22
2018-11-16
23
2018-11-17
20
2018-11-17
26
2018-11-18
12
2018-11-16
38
2018-11-16
18
2018-11-17
1
2018-11-17
54
2018-11-18
9
Suchecka Hanna
JKS Przybyszewo
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
2018-11-18
1
Szebysty Wiktoria
KJ Volta Miłocice Małe
2018-11-16
1
2018-11-16
19
2018-11-17
50
2018-11-17
1
2018-11-18
16
Szeląg Róża
KS Small Cherry Trzebnica
INCALA (186)
2018-11-16
33
2018-11-16
13
2018-11-17
1
2018-11-17
Szlachta Agnieszka
KJ Jeziorki-Osieczna
ALUSITA (57)
2018-11-18
13
2018-11-18
11
TALIA (58)
2018-11-18
16
2018-11-18
26
Tauchert Oliwia
SJ Baborówko
2018-11-16
29
2018-11-16
60
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
Tchorzewska Monika
KJ Stajnia z Kopytem
GRANAT (153)
2018-11-16
1
2018-11-16
9
2018-11-17
38
2018-11-17
2018-11-18
19
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (96)
2018-11-17
1
2018-11-17
12
2018-11-18
1
2018-11-18
33
Tomków Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-11-17
2018-11-17
Trynka Renata
KJ Gołębin Stary
2018-11-16
LOANA HAB (104)
2018-11-16
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-11-16
41
2018-11-16
19
2018-11-17
38
2018-11-17
1
300
2018-11-18
2018-11-18
DRAPACZ (100)
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-16
46
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-17
1
Twarog Anna
Kj volta
BAZALT (112)
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-17
36
2018-11-18
16
Vinckier Izabela
SJ Kunowo
CLIVIA (80)
2018-11-16
5
2018-11-16
2018-11-17
2018-11-18
1
2018-11-18
10
Vinckier Jan
SJ Kunowo
SALVE (81)
2018-11-16
1
2018-11-16
29
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
Wawrzyniak Martyna
bpk
WITO (171)
2018-11-16
29
2018-11-16
57
2018-11-17
66
2018-11-17
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
2018-11-16
13
2018-11-17
14
2018-11-18
23
VIVIANO (155)
2018-11-16
43
2018-11-17
29
2018-11-18
21
CONSILLA (156)
2018-11-16
32
2018-11-16
41
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-18
1
CALVANO (157)
2018-11-16
32
2018-11-16
47
2018-11-17
38
2018-11-17
38
2018-11-18
1
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
2018-11-17
37
2018-11-17
5
G (122)
2018-11-17
1
2018-11-17
50
Wilińska Martyna
2018-11-17
16
2018-11-17
21
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
2018-11-16
21
2018-11-16
12
2018-11-17
13
2018-11-17
18
2018-11-18
26
2018-11-16
16
2018-11-17
6
Wypchło Aleksandra
bpk
2018-11-16
1
2018-11-16
12
2018-11-17
1
2018-11-17
58
2018-11-18
1
2018-11-16
2018-11-16
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
ENRICO (59)
2018-11-16
1
2018-11-16
65
2018-11-17
38
2018-11-18
1
Zasadziński Łukasz
JKS FER Więckowice
CORSA (151)
2018-11-17
1
2018-11-17
15
2018-11-18
19
Zielińska Aleksandra
KJ Jeziorki-Osieczna
2018-11-16
38
2018-11-16
55
2018-11-18
2018-11-18
2018-11-18
23
Zielińska Martyna
KS Pegaz w Chwałowicach
2018-11-16
2018-11-17
2018-11-17
51
Żuk Kaja
KJ Picador Wrocław
BLUSTAR (14)
2018-11-16
1
2018-11-16
1
2018-11-17
1
2018-11-17
1
2018-11-18
26
BODER (15)
2018-11-16
1
2018-11-16
63
2018-11-17
52
2018-11-17
71
2018-11-18
41

Number of Riders: 130

Number of Horses: 189

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl