Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 26-28 październik 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:01:31
2018-10-23 22:00:35
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 22:01:46
2018-10-23 21:59:52
Szymon Kliszcz LION FLY
  • 2x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 11:44:44
2018-10-23 11:44:19
Magdalena Ludwiczak GITANIA VAN DE HOEVEN
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 11:44:56
2018-10-23 11:43:19
Hubert Ludwiczak CALGARY BGM Z
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 11:45:09
2018-10-23 11:42:38
Hubert Ludwiczak VUINTANO
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-23 11:45:20
2018-10-23 11:42:03
Hubert Ludwiczak GAYA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 21:22:23
2018-10-22 21:21:51
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 17:25:07
2018-10-22 17:24:17
Aleksandra Bolko BUTTERFLY
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 17:25:24
2018-10-22 17:23:46
Aleksandra Bolko DRAGON
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 21:24:08
2018-10-22 16:57:07
Gabriela Maciaszek BERNADINE LAN
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 12:31:47
2018-10-22 12:13:37
Michalina Osetek DONNA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 10:25:44
2018-10-22 10:25:16
Agnieszka Nowak MATSON V
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 10:26:03
2018-10-22 10:25:04
Stella Majerowicz TERMINATOR
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 10:25:14
2018-10-22 10:24:22
Aleksandra Szczepaniak KARTAGINA
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 10:26:19
2018-10-22 10:23:48
Zuzanna Hądzlik LARY
  • 1x 7/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 10:26:33
2018-10-22 10:21:40
Martyna Derengowska TOFFI
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 10:26:47
2018-10-22 09:54:58
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:58:53
2018-10-21 21:46:39
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:59:11
2018-10-21 21:29:11
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:59:25
2018-10-21 21:23:03
Michał Nowacki JUGATTI
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:59:38
2018-10-21 21:22:30
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:59:54
2018-10-21 20:26:50
Waldemar Rogowski BRENDAN
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:00:08
2018-10-21 19:52:54
Iwona Sitowska PRADA NF
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:00:29
2018-10-21 19:06:30
Paulina Wachowiak WERONA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:00:43
2018-10-21 10:53:34
Joanna Gosieniecka ZEMFIRA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:00:59
2018-10-21 10:05:57
Bartosz Czaprański VASCO
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:01:23
2018-10-21 09:21:33
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:01:40
2018-10-21 09:20:40
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:01:53
2018-10-20 22:16:53
Karol Chrzanowski GOETHE
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:11:55
2018-10-20 19:52:29
Hanna Suchecka SYLVIUSZ "M"
  • 2x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:12:09
2018-10-20 19:44:06
Adrianna Wiśniewska WISARDA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:12:22
2018-10-20 19:42:08
Aleksander Dur KARINO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:12:39
2018-10-20 14:13:51
Justyna Flankowska NOW OR NEVER KDW Z
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:12:53
2018-10-20 11:57:59
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:36:39
2018-10-19 21:54:48
Waldemar Rogowski JOLLY JUMPER B
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:48:46
2018-10-19 20:17:04
Daria Kobiernik OLSTER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:48:58
2018-10-19 20:15:59
Daria Kobiernik ZAPP-ZARAPP
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:49:09
2018-10-19 20:13:37
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:49:21
2018-10-19 20:12:46
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:49:32
2018-10-19 20:11:50
Daria Kobiernik EUSTER
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:36:55
2018-10-19 14:48:38
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:37:08
2018-10-19 09:11:23
Angeliki Podgórna N.JUSTICE OF HERITAGE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:37:26
2018-10-18 22:06:47
Edyta Konieczna FANATYK
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:37:47
2018-10-18 15:36:43
Katarzyna Cieśla ESTRADA
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:38:00
2018-10-18 13:32:25
Maria Kozłowska GREK
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:38:13
2018-10-18 13:03:17
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:38:26
2018-10-18 11:59:26
Wiktoria Frąckowiak PIK VULKAN
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:37:00
2018-10-18 11:34:23
Jakub Dorynek TAWRA
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:37:15
2018-10-18 11:34:18
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:37:28
2018-10-18 11:33:59
Jakub Dorynek BON BALOU
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:37:40
2018-10-18 11:32:48
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:37:52
2018-10-18 07:12:37
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:38:16
2018-10-18 07:11:31
Paweł Chudziak GRANIT
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:38:29
2018-10-18 07:09:43
Paweł Chudziak ALIOR
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:38:43
2018-10-17 18:36:59
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:38:56
2018-10-17 13:48:47
Rafał Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:39:09
2018-10-17 07:47:27
Magdalena Kras CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:09:15
2018-10-16 21:34:41
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:09:32
2018-10-16 21:33:51
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS P
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:12:18
2018-10-16 15:36:52
Halina Remisz MOONLIGHT SHADOW
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 10/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:12:34
2018-10-16 15:15:01
Łukasz Koza L-QUICK JUMP
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:12:46
2018-10-15 21:56:43
Aleksandra Wypchło VELCO SITTE
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:12:58
2018-10-15 21:55:27
Aleksandra Wypchło ACANTUS DELLA CACCIA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:13:11
2018-10-15 21:54:53
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:13:24
2018-10-15 21:54:11
Gabriela Maciaszek CHEKKER W
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:13:35
2018-10-15 21:53:33
Anna Korzeniewska TILEXA Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:14:13
2018-10-15 12:02:14
Oliwia Lampart LUCY
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:14:23
2018-10-15 09:19:52
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:14:36
2018-10-15 08:23:06
Agata Mizgier FLOTYLLA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:14:48
2018-10-14 23:24:35
Waleria Wróblewska DON JUAN HBC
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 15/L/dokładności bez rozgrywki
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 23:02:16
2018-10-14 23:23:34
Piotr Kaliszuk BOLERO DUE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:15:28
2018-10-14 22:21:20
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:15:45
2018-10-13 15:38:58
Maciej Charliński ORLANDO W
  • 1x 11/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:16:28
2018-10-11 23:05:57
Martin Rozynek CAMILLO SONG
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:16:45
2018-10-11 23:05:34
Martin Rozynek CASLLAR DELA PIERRE 13
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:17:12
2018-10-11 20:06:29
Masza Galocz SCYTIA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 8/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 14/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 15/L/dokładności bez rozgrywki
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:17:28
2018-10-10 21:00:38
Zofia Pawelczak GITTE OF HERITAGE
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/L/dokładności bez rozgrywki
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:17:47
2018-10-10 21:00:06
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:18:02
2018-10-10 20:59:44
Paulina Pawelczak FOCUS
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 18/N/zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:11:29
2018-10-09 22:30:26
Maria Smaczna RUFIO
  • 1x 16/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 17/P/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:00:18
2018-10-02 22:10:33
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:00:30
2018-10-02 22:10:14
Anna Cepa PORTO "R"
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:00:46
2018-10-02 22:09:33
Igor Szydłowski GUYLA FT
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:00:59
2018-10-02 22:09:05
Maria Grzesik FOREVER
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:01:11
2018-10-02 22:08:39
Maria Grzesik TOSCA L
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:01:23
2018-10-02 22:07:37
Leszek Gramza QUIRANTO P
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:01:34
2018-10-02 22:06:58
Leszek Gramza BATUMI L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:01:44
2018-10-02 22:06:34
Amelia Gramza PIRAT
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 23:01:55
2018-10-02 22:06:13
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:46:34
2018-10-01 16:28:22
Paulina Kopacz FOR PASSION
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:14:31
2018-09-19 09:03:26
Magdalena Piksa CHARLOTTE
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:14:45
2018-09-19 09:02:36
Iwona Domin HAMILTON "F"
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:14:56
2018-09-19 09:02:05
Iwona Domin CHIRON
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:15:07
2018-09-19 09:01:01
Iwona Domin FAJNA SUNSHINE Z
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Bolko Aleksandra Stadnina Koni Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
3. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O036422
4. Charliński Maciej ludowy klub jeździecki abaria iwno
S
o008601
5. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki
S
O033784
6. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (JM.)
O040158
7. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
8. Cieśla Katarzyna SJ Pro Eques
S
O033139
9. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
10. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
11. Derengowska Martyna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2004 (JM.)
O048511
12. Domin Iwona JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
S
O020295
13. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
14. Dur Aleksander Stowarzyszenie Rodan Club
S
O033783
15. Flankowska Justyna niezrzeszona
S
O038733
16. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
17. Galocz Masza JKS Czanki
2005 (JM.)
O047315
18. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (JM.)
O042577
19. Gniadek Oliwia BPK - WIE
2002 (J.)
O037779
20. Gosieniecka Joanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2001 (J.)
O041600
21. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
22. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
23. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O044553
24. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
25. Hałoń Katarzyna KJ Picador
2002 (J.)
O033286
26. Hałoń Klaudia KJ Picador
1997 (MJ.)
O033287
27. Jendroska Adrianna JKS Przybyszewo
28. Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep
S
10037360
29. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
30. Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
1999 (MJ.)
O034513
31. Kiciński Janusz Klub Jeździecki Profil
S
O044133
32. Kliszcz Szymon Klub Jeździecki Lansada Milsko
S
O034975
33. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
34. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
35. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
36. Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
1998 (MJ.)
O021001
37. Korzeniewska Anna Koniński KJ Sawanna
2005 (JM.)
O040031
38. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
39. Kozłowska Maria St. KJ Olimpia Warszawa
2001 (J.)
O043870
40. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002980
41. Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica
S
O003162
42. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O042134
43. Ludwiczak Hubert BKS Kłos Budzyń
S
O001944
44. Ludwiczak Magdalena JKS Sokół Damasławek
S
O012119
45. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
46. Maciaszek Gabriela Koniński Klub Jeździecki Sawanna
2002 (J.)
O023727
47. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
48. Meyer Zuzanna SKJ Gronówka
2000 (J.)
49. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
50. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
51. Nowaczyk Vanessa Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O026451
52. Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O006186
53. Osetek Michalina Racocki Klub Jeździecki
S
O020766
54. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
55. Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
2005 (JM.)
O039351
56. Piksa Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2001 (J.)
O047809
57. Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O011296
58. Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
S
O000934
59. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
60. Remisz Halina Kj Royal
S
O013600
61. Rogowski Waldemar Klub jeździecki HEAA
S
O000542
62. Rogowski Waldemar KJ HEAA TUREK
S
O000542
63. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
64. Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań
S
O002532
65. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
66. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
67. Suchecka Hanna Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
2004 (JM.)
O047785
68. Szydłowski Igor St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O036423
69. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (JM.)
O039358
70. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
71. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (J.)
O036990
72. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
73. Wiśniewska Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
74. Wróblewska Waleria ZKJ Przylep-Lotnisko
2014 (Mł.)
O047120
75. Wypchło Aleksandra bpk
2005 (JM.)
O044316
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

ACANTUS DELLA CACCIA Holsztyn GER 2001 Wałach gniada F: Acorado
M: Intasia/ Cantus
O: Coop.Soc.Agr.Csl Onlus
B: Heinze Michael
K026230
2.

101

ALEXANDER XXX POL 2012 Ogier gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
3.

48

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025292 616009610075614
4.

15

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
O: Leszek Gramza
B:
K024910 DE441410775113
5.

7

BERNADINE LAN XXX POL 2006 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K025056
6.

47

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
7.

78

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero
M: Kimberley
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749
8.

52

BON BALOU Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata F: BALOU DU ROUET
M: Hauptstutbuch Aluna
O: Florian bohner
B: Florian bohner
K026594
9.

81

BRENDAN WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Brenda / Czynel
O: Mateusz Wojciechowski
B: SK Racot
K022060 616007610117312
10.

94

BUTTERFLY XXX POL 2010 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K017346
11.

98

CALGARY BGM Z Z BEL 2013 Wałach siwa F: Cumano
M: /
O: /
B: /
K024935
12.

27

CAMILLO SONG HAN GER 2007 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Allegra Giulia / Argentinus
O: Ewa Rudzka
B:
K011984 DE431313908607
13.

44

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue /
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
O: Klaudia Hałoń
B: Saskia Wasserberg
K022652 DE43333619208
14.

26

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 Wałach gniada F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
O: Paweł Jendrośka
B: Boie Behrens
K025022 DE421000183111
15.

84

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
16.

109

CASTA DIVA 4 OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Canela / Capitol I
O: Paweł Jendrośka
B: Jan Sprehe
K018807 DE418184561408 104HV79
17.

112

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
O: Piotr Gadomski
B: Jan Gottfried Jef
K018621 DE421000278311 105AT49
18.

29

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Claudio's Son
M: Baronesse
O: Natalia Skaba
B: Roland Große
K024637
19.

45

CHARIVARI FEBRO Z Z POL 2011 Klacz gniada F: Chicago I Z
M: Colett
O: Magdalena Kras
B: Mateusz Michalski
K021802
20.

11

CHARLOTTE SP POL 2010 Klacz gniada F: Le Voltaire
M: Fontana
O: Marcin Piksa
B: Andrzej Skibiński
K019661
21.

36

CHEKKER W SP POL 2005 Wałach gniada F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
O: Konrad Maciaszek
B: Rinaldo Kiecoń
K010381 616009680027505
22.

107

Chicolina F:
M:
O:
B:
23.

9

CHIRON Oldenburg POL 2008 Wałach gniada F: Chico's Boy / Carpaccio
M: Vulana L / Emilion
O: Femis Sp. z o.o.
B: Witold Pietrzyk
K017001 DE 433331370208
24.

106

CLASSE DU ROUET HOL NED 2011 Klacz gniada F: Classe / Chin Chin
M: S-Vanity / Bolubet Du Rouet
O: Konstancja Kołakowska
B: Jan Verhagen
K021146 DE421000564111
25.

95

CUIDAMME XXX POL 2008 Ogier ciemnogniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K015685
26.

30

DON JUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Satosca / Kroongraaf
O: Artur Wróblewski
B:
K016685 528003000800474 104QN43
27.

92

DONNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Daisy L
O: Michalina Osetek
B: Leon Hyla
K019097
28.

93

DRAGON XXX POL 2001 Ogier gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K006097
29.

68

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
O: Vanessa Nowaczyk
B: Zygmunt Kutnik
K017219 POL009540017406
30.

67

ESTRADA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/167 F: Albrex G
M: Elenka /
O: Katarzyna Cieśla
B: Ignacy Przespolewski
K019530 616007610257408
31.

61

EUSTER SP POL 2014 Ogier gniada F: Qulester / Quinar
M: Eumara / Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K026456
32.

8

FAJNA SUNSHINE Z Z POL 2013 Klacz siwa/176 cm F: Falbrus
M: Sagiwara
O: Femis Sp. z o.o.
B: Femis Sp. z o.o.
K025036
33.

58

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
O: Edyta Konieczna
B: Sylwester Kosiński
K022642 616007682004312
34.

31

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
O: Leszek Mizgier
B: Wechta Sp. z o. o.
K020429 616009610171811
35.

42

FOCUS SP POL 2006 Wałach gniada/171cm F: Cantanis / Cantus
M: Fuzja / Landos
O: Sylwia Pawelczak
B:
K010171 POL009640056906 104XZ63
36.

12

FOR PASSION HOL POL 2013 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
O: Donata Kopacz
B: Zenon Koziorzębski
K022696 DE421000525213
37.

18

FOREVER SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Fatima / Landfriese II
O:
B:
K012011 616009660328405
38.

32

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
O: Marek Kaźmierczak
B: R. Hagedoorn
K018747 528003201008789
39.

86

FOTON SP POL 2003 Wałach gniada F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
O: Ireneusz Kondratowicz
B: Ireneusz Kondratowicz
K025530 616009610173513
40.

96

GAYA HOL POL 2008 Klacz siwa F: Clinton I
M: /Pilox
O: Agata Radeberg
B: /
K026009
41.

99

GITANIA VAN DE HOEVEN XXX POL 2013 Klacz gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K024936
42.

24

GITTE OF HERITAGE Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2006 Klacz skarogniada F: Nabab De Reve /
M: Viefke-s /
O: Sylwia Pawelczak
B:
K026427 BEL-W-250920-BWP 104DH08
43.

73

GOETHE SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulco /
M: Grease /
O: Marek Twardak
B: Marek Twardak
K020101
44.

65

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Goldmara po Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K026610
45.

85

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
46.

49

GRANIT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K023319 616009610104713
47.

57

GREK SP POL 2001 Wałach gniada F: Le Duc /
M: Gawrynia / Ben-Hur
O:
B:
K025251 POL007600120803
48.

19

GUYLA FT KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Crespo VDL / Canturo
M: Ilona / Casanova
O:
B:
K024139 528003201109858
49.

10

HAMILTON F VDL BEL 2007 Wałach kasztanowata F: TENERIFE VDL / RAPHAEL
M: QUEDA V/D GRUNDEVAL / LANDETTO
O: Femis Sp. z o.o.
B: Baert Filip
K018995 BEL-W-260036-BWP
50.

104

HARRY WLKP POL 2003 Ogier F: Noel
M: Hańcza
O: Agnieszka Kowalczyk
B: -
K008253 POL007510020703
51.

37

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP BEL 2007 Wałach siwa F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
O: Arleta Tauchert
B: Belgia
K017155 BELW261186BWP
52.

74

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
53.

46

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Wałach siwa F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
O: SPRONKEN
B: Luc Huyghe
K024606 BELW267970BWP
54.

43

JAMAIS DEUX SANS TROIS P Belgijski Gorącokrw. BEL 2009 Klacz gniada F: Quickfeuer Van Koekshof /
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Klaudia Hałoń
B: François Hofmans
K024162 BEL002W00291773
55.

102

JAQUIN HOL GER 2011 Klacz gniada F: Jaquino / Jayadeva D. M.
M: E-Anje / Alcatraz
O: Sportpferde Kopacz
B: Helmut Jaeger
K020672 DE421000530311
56.

66

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Starpower
M: Ustasia
O: Robert Ratajczak
B: P. M. J. Bergmans
K025617
57.

83

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
O: Michał Nowacki
B:
K026313 528003201408294
58.

72

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
59.

105

Kaszmir SP POL 2007 G gn. F: Cajero
M: Kalifornia
O: Julita Markowska
B:
60.

40

L-QUICK JUMP Niem. Sport. POL 18.03.2013 Klacz gniada F: Quality /
M: La Greta / Celano
O: Halina Remisz
B: Zbigniew Szumlakowski
K022842 DE455879010213
61.

23

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
O: Sylwia Pawelczak
B: Cavallini BVBA
K024280 056002W00299018
62.

88

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Roman Hądzlik
B: Sylwester Kosiński
K025870
63.

56

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
O: Robert Ratajczak
B: Iris Vanderschueren
K021391 056002W00298902
64.

100

LION FLY XXX POL 2012 Ogier gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K025828
65.

51

LORDANA K OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jakub Dorynek
B: Friedrich Kuhlmann
K022193 DE418180110112
66.

33

LUCY SP POL 2009 Klacz siwa/mk:160 F: Cardento 2 / Capitol I
M: Lalique / Limelight
O: Róża Kufieta
B: Jerzy Korczyk
K023007 616009570258309
67.

90

MATSON V BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Varoline / Cash
O:
B: Leo Vermeiren
K022985 056002W00301736
68.

41

MOONLIGHT SHADOW Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Eger
M: Misja
O: Halina Remisz
B: Marian Skowronek
K022179 616007610053212
69.

62

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
O: Bartłomiej Świątek
B: Roman Drabinski
K024090 616009670029913
70.

69

NOW OR NEVER KDW Z Zangersheide BEL 2012 Wałach gniada F: NUMERO UNO
M: ANJALA
O: Justyna Flankowska
B: De Waele Emile
K023027
71.

63

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
O: Anna Dzięgielewska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
72.

53

ORAWA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Luppe /
M: Orgia /
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Małgorzata Zalewska
K014580 616009611209700
73.

28

ORLANDO W WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Chap / Cellestial
M: Osaka / Czynel
O: Krystyna Charlińska
B: Jacek Wilczyński
K021599 616007610016911
74.

55

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
O:
B:
K023493 616009610128212
75.

75

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
76.

14

PIRAT WLKP POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Delgor / Dancing
M: Pora / Delgor
O: Leszek Gramza
B: Zdzisław Laskowski
K023491 616007670137309
77.

20

PORTO R SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Donzini / Dinard L
M: Parodie / Pilot
O:
B:
K014551 POL009540055308
78.

80

PRADA NF PKSP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara
M: Pandora
O: Iwona Sitowska
B: Natalia Włodarczak- Kubiak
K023852
79.

113

QUESTA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quintender / Quinas
M: Cualite / Calido / Sao Paulo
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Roman Roszkiewicz
K021567 DE431316556911
80.

82

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
O: Michał Nowacki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023391 DE418182013013
81.

16

QUIRANTO P Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Quidams Acord / Quidam De Revel
M: Alida / Alcatel
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K024649 DE456370320712
82.

110

RANDEVU Litewska POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: Salana-Radiants
M: Vegeta
O: Norbert Meyer
B: Ina Veličko
Brak 103SH37
83.

21

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
O:
B:
K014590 POL009610172107
84.

50

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025294 616008610075814
85.

22

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
O: Maria Smaczna
B: Tomasz Smaczny
K022299 616007670012709
86.

25

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
O: natallia pauliuchenka
B: chomiak mieczysław
K022427 616 009 53 02990 09 616009530299009
87.

108

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
O: FHU KONAN Grażyna Łupkowska
B: Ingrid i Jurgen Bullwinkel
K014644 DE431314505606
88.

111

Spartakus L 2010 G siwa F: Calido I
M: Irina VI/Capitol I
O: Jan Ludwiczak
B:
89.

71

SYLVIUSZ M SP POL 2004 Wałach gniada/169 F: Socrates
M: Sylwia
O: Hanna Suchecka
B: SK Moszna
K009220 10416 10416
90.

54

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
O: Daria Krzemińska
B: SK Racot
K025688 616007610118112
91.

91

TERMINATOR XX POL 2001 Wałach kasztanowata F: Alywar
M: Tewa
O: Zbigniew Głuszek
B: SK Iwno
K026576
92.

35

TILEXA Z ZANG POL 2007 Klacz gniada F: Tjungske / Carthago Z
M: Lexa / Fedor
O: Joanna Wypchło
B:
K012639 Z550107
93.

87

TOFFI SP POL 2007 Wałach gniada F: Protest
M: Tala
O: Joanna Matejak
B: --
K024569
94.

17

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
95.

76

VASCO HAN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Van Helsing / Valentino
M: Lucie / Le Primeur
O: Bartosz Czaprański
B:
K020881 DE431310523411
96.

39

VELCO SITTE SBS BEL 2005 Wałach gniada F: PARCO
M: INSEL SITTE/MAJOR DE LA COUR
O: Marcin Wypchło
B: Daniel Boudrenghien
K022682
97.

97

VUINTANO XXX POL 2012 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K024934
98.

13

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B: Barbara Guniewicz
K012790 616013570344607 105FF36
99.

79

WERONA Wielkopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten
M: Wiki
O: Paulina Wachowiak
B: Filipek Zofia
K025825 616007600208313
100.

70

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Aleksander Dur
B:
K013881 POL009690090408
101.

64

ZAPP-ZARAPP SP POL 2010 Wałach gniada F: Domel /
M: Zadra po Talent
O: Szymon Wiliński
B: Diter Staniek
K026608
102.

60

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
O: Aleksander Trojanowicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022604 616009510252813
103.

77

ZEMFIRA Lietuvos Jojamieji POL 2005 Klacz gniada F: Babilonas / Bodaibo
M: Zentina / Zeus
O: Jan Sołtysiak
B: Jan Sołtysiak
K011146 LTU005170020105
Rider Club
Competition
Prize
Bolko Aleksandra Stadnina Koni Ciekocinko
200
200
SUM:
400.00
Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki
200
SUM:
200.00
Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Dąbrowska Marta bpk
100
SUM:
100.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
75
SUM:
75.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
100
SUM:
100.00
Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
50
SUM:
50.00
Korzeniewska Anna Koniński KJ Sawanna
150
SUM:
150.00
Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
100
SUM:
100.00
Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
200
300
300
SUM:
800.00
Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
50
150
SUM:
200.00
Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
100
SUM:
100.00
Wypchło Aleksandra bpk
100
150
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (74)
2018-10-26
1
2018-10-26
26
2018-10-27
18
2018-10-27
27
2018-10-28
23
PIONIER (75)
2018-10-26
21
2018-10-26
2018-10-28
2018-10-27
18
2018-10-27
19
2018-10-27
Bolko Aleksandra
Stadnina Koni Ciekocinko
DRAGON (93)
2018-10-26
2018-10-26
2018-10-27
11
2018-10-27
5
2018-10-28
16
2018-10-26
2018-10-26
2018-10-27
15
2018-10-27
2
200
2018-10-28
2
200
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-10-26
39
2018-10-26
17
2018-10-27
32
2018-10-27
1
2018-10-28
1
Charliński Maciej
ludowy klub jeździecki abaria iwno
2018-10-27
21
2018-10-28
26
2018-10-28
18
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club Skrzynki
RODERYK (21)
2018-10-26
1
2018-10-26
33
2018-10-27
1
2018-10-27
1
200
2018-10-28
17
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
GOETHE (73)
2018-10-26
17
2018-10-26
7
2018-10-27
1
2018-10-27
20
2018-10-28
8
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
ALIOR (48)
2018-10-26
17
2018-10-26
17
2018-10-27
1
2018-10-27
1
2018-10-28
1
GRANIT (49)
2018-10-26
1
2018-10-26
10
2018-10-27
9
2018-10-28
14
2018-10-26
1
2018-10-26
17
2018-10-27
1
2018-10-27
23
2018-10-28
1
Cieśla Katarzyna
SJ Pro Eques
ESTRADA (67)
2018-10-26
20
2018-10-26
1
2018-10-27
10
2018-10-27
2018-10-28
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
VASCO (76)
2018-10-27
3
100
2018-10-27
7
2018-10-28
4
2018-10-28
5
Dąbrowska Marta
bpk
2018-10-28
17
QUESTA (113)
2018-10-28
3
100
Derengowska Martyna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
TOFFI (87)
2018-10-27
1
2018-10-27
30
2018-10-28
1
2018-10-28
12
Domin Iwona
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2018-10-26
2018-10-26
1
2018-10-26
12
2018-10-27
1
2018-10-27
16
2018-10-28
CHIRON (9)
2018-10-26
17
2018-10-26
2018-10-26
19
2018-10-27
30
2018-10-27
23
2018-10-28
28
2018-10-26
1
2018-10-26
2018-10-26
21
2018-10-27
25
2018-10-27
16
2018-10-28
20
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2018-10-27
1
2018-10-27
7
2018-10-28
1
2018-10-28
16
TAWRA (54)
2018-10-28
1
2018-10-28
12
Dur Aleksander
Stowarzyszenie Rodan Club
KARINO (72)
2018-10-26
17
2018-10-26
11
2018-10-27
18
2018-10-27
41
Flankowska Justyna
niezrzeszona
2018-10-26
1
2018-10-26
10
2018-10-27
1
2018-10-27
10
2018-10-28
1
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
ORAWA (53)
2018-10-27
2018-10-26
1
2018-10-26
1
2018-10-27
1
2018-10-27
37
2018-10-28
6
Galocz Masza
JKS Czanki
SCYTIA (25)
2018-10-26
1
2018-10-26
2018-10-26
38
2018-10-27
1
2018-10-27
1
2018-10-28
12
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2018-10-28
1
2018-10-28
5
Gniadek Oliwia
BPK - WIE
2018-10-27
1
2018-10-27
35
Gosieniecka Joanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
ZEMFIRA (77)
2018-10-27
10
2018-10-27
1
2018-10-26
12
2018-10-26
1
2018-10-28
1
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
2018-10-26
1
2018-10-26
17
2018-10-27
16
2018-10-27
1
2018-10-28
11
PIRAT (14)
2018-10-26
10
2018-10-26
1
2018-10-27
1
2018-10-27
10
2018-10-28
1
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2018-10-26
2
75
2018-10-26
4
2018-10-27
39
2018-10-27
6
2018-10-28
14
2018-10-26
1
2018-10-26
25
2018-10-27
13
2018-10-27
33
2018-10-28
25
PIONIER (75)
2018-10-28
8
Chicolina (107)
2018-10-26
16
2018-10-26
8
2018-10-27
13
2018-10-27
12
2018-10-28
10
Grzesik Maria
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (17)
2018-10-26
33
2018-10-26
17
2018-10-27
24
2018-10-27
24
2018-10-28
1
FOREVER (18)
2018-10-26
33
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-27
2018-10-28
Hądzlik Zuzanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
LARY (88)
2018-10-27
2018-10-27
2018-10-27
2018-10-28
1
2018-10-28
1
Hałoń Katarzyna
KJ Picador
2018-10-26
6
2018-10-27
9
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (44)
2018-10-26
2018-10-27
16
Jendroska Adrianna
JKS Przybyszewo
2018-10-27
15
Kaliszuk Piotr
ZKJ Przylep
2018-10-26
11
Kaliszuk Piotr
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-10-27
22
2018-10-27
1
2018-10-26
29
2018-10-28
27
Kaźmierczak Wiktoria
WTK Hermanów
FORSTER (32)
2018-10-26
2018-10-27
10
2018-10-28
8
Kiciński Janusz
Klub Jeździecki Profil
2018-10-27
2018-10-27
31
2018-10-27
11
Kliszcz Szymon
Klub Jeździecki Lansada Milsko
LION FLY (100)
2018-10-28
13
2018-10-28
16
ALEXANDER (101)
2018-10-28
2018-10-28
4
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
EUSTER (61)
2018-10-26
1
2018-10-26
17
NEMEZIS (62)
2018-10-26
17
2018-10-26
17
OLSTER (63)
2018-10-26
2
100
2018-10-26
28
2018-10-26
12
2018-10-26
12
2018-10-26
3
2018-10-26
12
Kondratowicz Ireneusz
LKS Cwał Poznań
FOTON (86)
2018-10-27
1
2018-10-27
10
2018-10-28
2018-10-28
Konieczna Edyta
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (58)
2018-10-27
21
2018-10-27
32
Kopacz Paulina
LUKS Nysa Gubin
2018-10-26
3
50
2018-10-26
5
JAQUIN (102)
2018-10-26
1
2018-10-27
1
2018-10-28
21
Korzeniewska Anna
Koniński KJ Sawanna
2018-10-26
1
2018-10-26
4
2018-10-27
1
2018-10-27
14
2018-10-28
2
150
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2018-10-26
1
2018-10-26
12
2018-10-27
1
2018-10-27
6
2018-10-28
10
Kozłowska Maria
St. KJ Olimpia Warszawa
GREK (57)
2018-10-26
1
2018-10-26
32
2018-10-27
1
2018-10-27
13
2018-10-28
11
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-10-26
14
Kras Magdalena
OSK Michalscy Trzebnica
2018-10-27
13
2018-10-27
8
2018-10-28
1
2018-10-28
19
Lampart Oliwia
KJ Trachy Sośnicowice
LUCY (33)
2018-10-26
17
2018-10-26
27
2018-10-27
18
Ludwiczak Hubert
BKS Kłos Budzyń
GAYA (96)
2018-10-26
11
2018-10-26
11
2018-10-27
20
2018-10-26
15
2018-10-26
15
2018-10-27
26
2018-10-26
2018-10-26
2018-10-26
2018-10-26
1
2018-10-27
17
2018-10-27
10
Ludwiczak Magdalena
JKS Sokół Damasławek
2018-10-26
8
2018-10-26
23
2018-10-27
40
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
2018-10-27
2018-10-27
Maciaszek Gabriela
Koniński Klub Jeździecki Sawanna
2018-10-26
1
2018-10-27
1
2018-10-28
1
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2018-10-26
18
2018-10-26
9
2018-10-27
3
100
2018-10-28
15
Meyer Zuzanna
SKJ Gronówka
RANDEVU (110)
2018-10-27
1
2018-10-27
1
2018-10-28
1
2018-10-28
1
Mizgier Agata
LKJ Abaria Iwno
2018-10-26
2018-10-26
2018-10-28
1
200
2018-10-28
1
300
2018-10-27
28
2018-10-27
1
300
Nowacki Michał
Racocki KJ
2018-10-26
8
2018-10-26
17
2018-10-27
13
2018-10-27
24
2018-10-28
13
JUGATTI (83)
2018-10-26
1
2018-10-26
17
2018-10-27
24
2018-10-27
24
2018-10-28
1
Nowaczyk Vanessa
Koniński KJ Sawanna
ERUDYTA (68)
2018-10-26
33
2018-10-26
33
2018-10-27
21
2018-10-27
15
2018-10-28
1
Nowak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
2018-10-26
12
2018-10-26
20
2018-10-27
2018-10-27
2018-10-28
Osetek Michalina
Racocki Klub Jeździecki
DONNA (92)
2018-10-26
2018-10-26
2018-10-27
1
2018-10-27
29
2018-10-28
1
2018-10-28
18
Pawelczak Paulina
JUKS Mieczewo
LAMBIK (23)
2018-10-26
7
2018-10-27
2018-10-28
12
FOCUS (42)
2018-10-26
2018-10-27
13
2018-10-28
11
Pawelczak Zofia
JUKS Mieczewo Borkowice
2018-10-26
1
2018-10-26
1
2018-10-27
16
2018-10-27
13
2018-10-28
1
Piksa Magdalena
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2018-10-26
2018-10-26
1
2018-10-26
1
2018-10-27
10
2018-10-27
1
2018-10-28
1
Piotrowska Martyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-10-27
8
Rakoczy Dawid
KJ Profil Piła
HARRY (104)
2018-10-26
31
2018-10-26
10
2018-10-27
23
2018-10-27
18
2018-10-28
13
Ratajczak Robert
JKS Fer Więckowice
2018-10-26
9
2018-10-26
3
50
2018-10-27
2
150
2018-10-27
4
2018-10-28
Remisz Halina
Kj Royal
2018-10-26
17
2018-10-26
30
2018-10-27
38
2018-10-28
15
2018-10-27
16
Rogowski Waldemar
Klub jeździecki HEAA
2018-10-27
16
2018-10-27
1
2018-10-28
1
2018-10-28
1
Rogowski Waldemar
KJ HEAA TUREK
BRENDAN (81)
2018-10-27
12
2018-10-27
17
2018-10-28
11
2018-10-28
7
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
2018-10-26
1
2018-10-26
24
2018-10-27
36
2018-10-27
19
2018-10-28
9
2018-10-26
13
2018-10-27
14
2018-10-28
6
Sitowska Iwona
KJ Lotus Poznań
2018-10-26
13
2018-10-26
7
Skaba Alicja
WTK Hermanów
CHAPMAN (29)
2018-10-26
12
2018-10-26
12
2018-10-27
16
2018-10-27
33
2018-10-28
1
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
RUFIO (22)
2018-10-28
14
2018-10-28
22
Suchecka Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo
2018-10-27
1
2018-10-27
1
2018-10-28
1
2018-10-28
1
Szydłowski Igor
St. Rodan Club Skrzynki
2018-10-26
1
2018-10-26
22
2018-10-27
21
2018-10-27
34
2018-10-28
24
Tauchert Oliwia
SJ Baborówko
2018-10-26
1
2018-10-26
6
2018-10-27
1
2018-10-27
19
2018-10-28
7
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
ZAWRAT (60)
2018-10-27
4
2018-10-27
22
2018-10-28
3
100
2018-10-28
19
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
WERONA (79)
2018-10-26
33
2018-10-26
1
2018-10-27
1
2018-10-27
24
2018-10-28
14
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club Skrzynki
WISARDA (70)
2018-10-26
14
2018-10-27
21
Wiśniewska Aleksandra
St. KJ Olimpia Warszawa
Kaszmir (105)
2018-10-26
1
2018-10-26
12
2018-10-27
24
2018-10-27
30
2018-10-28
12
2018-10-26
1
2018-10-27
1
Wróblewska Waleria
ZKJ Przylep-Lotnisko
2018-10-26
17
2018-10-26
1
2018-10-27
20
2018-10-27
1
2018-10-28
1
Wypchło Aleksandra
bpk
2018-10-26
8
2018-10-26
5
2018-10-27
1
2018-10-27
17
2018-10-28
9
2018-10-26
1
100
2018-10-26
1
150
2018-10-27
5
2018-10-27
2018-10-28
29

Number of Riders: 75

Number of Horses: 103

The sum of prizes: 2 625.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl