Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
Leszno, 26-28 październik 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
125 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 21:13:35
2018-10-24 21:13:16
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 21:37:51
2018-10-22 21:34:13
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 21:37:19
2018-10-22 21:33:29
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2018-10-22 12:31:19
2018-10-22 11:38:52
Łukasz Wasilewski FLOYD
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:54:42
2018-10-21 22:26:31
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:54:56
2018-10-21 22:26:08
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:55:13
2018-10-21 21:40:20
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:55:43
2018-10-21 21:31:21
Agata Dahlke MAKSIMUS
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:55:57
2018-10-21 21:30:52
Agata Dahlke VANDAMME
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:56:12
2018-10-21 21:30:22
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:56:28
2018-10-21 21:21:29
Michał Nowacki ARMANII
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:56:47
2018-10-21 02:24:30
Artur Moksiewicz ZANDO M
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:57:01
2018-10-20 23:31:59
Kacper Moksiewicz QUICKY DU VERGER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:57:15
2018-10-20 23:26:17
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:57:28
2018-10-20 22:15:49
Jan Chrzanowski MEADOW
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:57:45
2018-10-20 22:14:56
Jan Chrzanowski NOUGATINO V.G.Z.
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:09:14
2018-10-20 20:20:53
Edyta Tuwalska GALEON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:09:27
2018-10-20 19:43:39
Adrianna Wiśniewska SULLIVAN 54
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:09:39
2018-10-20 19:43:13
Adrianna Wiśniewska WISARDA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:09:58
2018-10-20 16:22:23
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:10:13
2018-10-20 16:06:02
Gabriela Biedka LILLESKYTTEHUS BOXWELL
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:10:28
2018-10-20 16:03:32
Łukasz Piksa LASER
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 22:11:19
2018-10-20 14:22:00
Olimpia Bembenik CHUCK NORRIS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:35:07
2018-10-20 11:34:53
Aleksandra Jędrychowska ALANDA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:28:57
2018-10-20 09:45:22
Zuzanna Meyer CYTRA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:29:10
2018-10-19 21:43:59
Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:29:22
2018-10-19 21:43:29
Julia Jabłońska CONN RUBINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:29:35
2018-10-19 21:43:05
Julia Jabłońska CAHIR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:29:46
2018-10-19 21:15:57
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:30:01
2018-10-19 09:13:55
Jakub Podgórny COLLIN M
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:30:14
2018-10-19 09:13:26
Jakub Podgórny KINGSTON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:30:27
2018-10-19 09:12:42
Angeliki Podgórna ALANIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:30:42
2018-10-19 09:12:06
Angeliki Podgórna CLOUD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:30:56
2018-10-18 20:39:41
Mariusz Łupkowski SILVIO SON 56
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:31:10
2018-10-18 20:27:09
Katarzyna Witkowska GIRARD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:31:24
2018-10-18 20:26:42
Renata Trynka LOANA HAB
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:31:38
2018-10-18 20:26:07
Renata Trynka NINA ZAREWITSCH
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:31:49
2018-10-18 20:25:36
Maja Kaniewska FIDELIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:32:02
2018-10-18 20:25:13
Maja Kaniewska CASARO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:32:16
2018-10-18 19:17:04
Dajana Pawlicka HENYA DE L’ESPOIR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:32:35
2018-10-18 17:46:09
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:32:48
2018-10-18 17:43:51
Filip Laskowski PLEJADA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:33:02
2018-10-18 17:42:42
Filip Laskowski KRES
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:33:30
2018-10-18 16:37:48
Damian Ostręga CONSTANTIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:33:43
2018-10-18 16:37:14
Damian Ostręga COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:33:56
2018-10-18 16:36:32
Damian Ostręga BOCCACCIO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:34:10
2018-10-18 16:35:56
Damian Ostręga WELTDAME
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:34:27
2018-10-18 13:33:29
Aleksandra Wiśniewska CORASON ESPINADO II
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:34:40
2018-10-18 13:30:34
Aleksandra Wiśniewska CAVALLO
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:34:53
2018-10-18 13:29:49
Aleksandra Wiśniewska CLASSE DU ROUET
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-20 11:35:42
2018-10-18 13:02:56
Maria Baehr LA DAME BLANCHE L
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:32:53
2018-10-18 10:51:39
Jacek Mierzwiński CALVADOS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:33:07
2018-10-18 10:50:55
Jacek Mierzwiński D. ZOLTAN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:33:22
2018-10-18 07:39:30
Kamil Niestrawski CHARYZMA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:33:50
2018-10-17 13:47:54
Rafał Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:34:03
2018-10-17 13:47:13
Rafał Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:34:17
2018-10-17 13:46:32
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:34:31
2018-10-17 13:45:25
Rafał Krajewski AMIEKE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:34:45
2018-10-17 13:28:42
Natalia Kubik COCORRADO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:34:57
2018-10-17 12:03:47
Julia Kuśnierczak ORINOKO W
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:35:24
2018-10-17 12:01:26
Jacek Kuśnierczak COCO CHANEL K
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:35:39
2018-10-17 12:01:00
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:36:01
2018-10-17 09:52:16
Hanna Czekała RUTYNA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:36:14
2018-10-17 06:47:24
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-18 11:36:28
2018-10-17 06:46:40
Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:05:44
2018-10-16 19:54:05
Zuzanna Meyer RUSH R
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:06:02
2018-10-16 17:57:50
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:06:19
2018-10-16 17:56:52
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS P
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:06:36
2018-10-15 21:50:34
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:06:51
2018-10-15 21:50:04
Krzysztof Prasek GULANA B
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:07:03
2018-10-15 21:48:58
Krzysztof Prasek HESTRI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:07:20
2018-10-15 21:48:24
Krzysztof Prasek CONTENDRIX
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:08:20
2018-10-15 12:08:23
Aleksandra Nowak CERTO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-16 22:08:32
2018-10-15 12:05:02
Oliwia Lampart LUCY
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:01:51
2018-10-15 09:20:37
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:02:07
2018-10-14 23:16:46
Piotr Kaliszuk CHACCO DOR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:02:27
2018-10-14 23:15:52
Piotr Kaliszuk CON JUAN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:02:49
2018-10-14 22:14:52
Łukasz Koza CHECK POINT
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:03:03
2018-10-14 22:12:49
Łukasz Koza BIJOU BE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:03:16
2018-10-14 20:38:10
Joanna Jankowska GAMBIT-O
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:03:30
2018-10-14 20:37:37
Joanna Jankowska EKWADOR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:03:45
2018-10-14 18:43:24
Katarzyna Gola CONIKA Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:04:29
2018-10-13 12:40:13
Julia Fejdych SEUL „M”
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:04:44
2018-10-12 20:01:46
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:04:59
2018-10-11 23:04:19
Martin Rozynek LORGAN S
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:05:13
2018-10-11 23:03:44
Martin Rozynek COURAGE 140
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:05:29
2018-10-11 14:25:29
Sonia Janus SCIARA HS
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:05:43
2018-10-11 14:24:55
Sonia Janus CABALTICA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:05:58
2018-10-11 10:44:30
Dominika Kiszkurno HOLLYWOOD STAR "W"
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:06:13
2018-10-10 20:23:44
Zuzanna Jarocka STIGMATICA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-15 10:06:26
2018-10-10 20:22:49
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:43:10
2018-10-09 08:16:22
Oliwia Malińska VOLSTRUPGAARD'S COMET
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 11:11:00
2018-10-09 02:11:17
Martyna Kałdonek CARTOGRAN'S KISS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 10:34:48
2018-10-06 10:29:01
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 10:35:00
2018-10-06 10:28:05
Dawid Rakoczy FEBRINA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:35:22
2018-10-05 12:30:07
Agata Ciaciura CHATEAU MOUTON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:24:41
2018-10-04 23:05:41
Marta Dąbrowska QUESTA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:24:57
2018-10-04 23:04:29
Marta Dąbrowska LAMARCK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:25:09
2018-10-04 23:03:11
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:57:48
2018-10-03 16:16:36
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:57:59
2018-10-03 16:15:54
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:58:31
2018-10-02 22:04:52
Leszek Gramza CHICHOLINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:57:59
2018-10-02 22:03:37
Leszek Gramza KUROSAWA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-21 22:58:13
2018-10-02 22:03:12
Leszek Gramza CASPAR 238
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:59:15
2018-10-02 22:02:33
Zuzanna Kucharska CLINTENDO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:59:30
2018-10-02 22:02:07
Zuzanna Kucharska ICEBERG ST
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:59:40
2018-10-02 22:01:36
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:46:05
2018-10-01 16:24:02
Paulina Kopacz INTRYGA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:46:19
2018-10-01 16:23:04
Paulina Kopacz JAQUIN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 22:01:27
2018-09-10 14:12:50
Adrianna Jendrośka CASTA DIVA 4
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O026050
2. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
3. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
4. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
5. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
1997 (MJ.)
O013774
6. Czekała Hanna KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O025155
7. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
8. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
9. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
10. Fejdych Julia KJK Romico Żywiec
1999 (MJ.)
O034821
11. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
12. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
13. Hałoń Katarzyna KJ Picador
2002 (J.)
O033286
14. Hałoń Klaudia KJ Picador
1997 (MJ.)
O033287
15. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
16. Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
1997 (MJ.)
O023553
10167951
17. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
18. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (JM.)
O036061
19. Jędrychowska Aleksandra ZKJ Przylep
2003 (JM.)
O031375
20. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (J.)
O028521
21. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
22. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
23. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026423
24. Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
1998 (MJ.)
O009716
25. Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
1999 (MJ.)
O034513
26. Kiszkurno Dominika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O009280
27. Kobiernik Daria Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
S
O002152
28. Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
1998 (MJ.)
O021001
29. Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
1998 (MJ.)
30. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja
2005 (JM.)
O034411
31. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
32. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002980
33. Kubik Natalia JKS Czanki
2002 (J.)
O046571
34. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
35. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
36. Kuśnierczak Julia JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O024815
37. Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O042134
38. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
39. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
40. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
41. Malińska Oliwia KS Pegaz Chwałowice
1999 (MJ.)
O024202
42. Meyer Zuzanna St. KJ Gronówka
2000 (J.)
O024034
43. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
44. Mikicin Alicja JKS MELLONI HORSES
2003 (JM.)
O038632
45. Moksiewicz Artur LUKS Nysa Gubin
S
O024354
46. Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
2002 (J.)
O025162
47. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
48. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
49. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
50. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
51. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
10077904
52. Pawelczak Sylwia JUKS Mieczewo Borkowice
S
O032570
53. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
1998 (MJ.)
O012267
54. Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O007667
55. Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O011296
56. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
57. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
58. Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna
S
O001059
59. Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
S
O000912
60. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
O000934
61. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
1997 (MJ.)
O025537
62. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
63. Trynka Renata KJ Gołębin Stary
2003 (JM.)
O045645
64. Tuwalska Edyta KJ Szumawa Bobrowiec
S
O012113
65. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
66. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
67. Wiśniewska Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
S
O003693
68. Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
S
O004587
69. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
1997 (MJ.)
O022443
70. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

117

A QUITE HUNWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
O: Antoni Dahlke
B:
K009261 HUNMIM042782004 102YO65
2.

15

ALANDA SP POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Landino / Landgraf I
M: Alicja / Elvis
O: Magdalena Jędrychowska
B: Ewa Libich
K018720 616009590183906
3.

92

ALANIA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Cabrol Amicor
O: Angeliki Podgórna
B: Małgorzata Siergiej
K014827 DE418180155909
4.

66

AMIEKE KWPN NLD 2005 Klacz kasztanowata F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Nienke / Wolfgang
O: Antoni Chłapowski
B:
K016183 5280030512814
5.

103

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
6.

112

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Gragentina / Argentinus
O: Danuta Nowacka
B:
K009306 DE433330581004
7.

44

BIJOU BE OS GER 2006 Ogier kasztanowata F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K010512 DE418180151606 103JF16
8.

59

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: Marek Perz
B: Marek Perz
K024330 DE421000268311
9.

78

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Wioletta Kosicka
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
10.

35

CABALTICA Oldenburg POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cordiolan
M: Stutbuch 1 Grand Baluba
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewit
K018552 276098102367146
11.

96

CAHIR OLD GER 2009 Ogier kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Zuchthof Zelichow
K014066 DE418180685309
12.

62

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K018899 616009610140610
13.

72

CALVADOS OLD POL 2013 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus
M: Oh Wiskey / Canto
O: Monika Morsztyn i Jacek Mierzwiński
B: Kowalska
K024863 DE418182578313
14.

57

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue /
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
O: Klaudia Hałoń
B: Saskia Wasserberg
K022652 DE43333619208
15.

9

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Sylwia Dziubińska
B: Gestuet Lewitz
K012701 DE418180527206
16.

85

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
17.

3

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O:
B:
K022052 DE418180065908
18.

16

CASTA DIVA 4 OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Canela / Capitol I
O: Paweł Jendrośka
B: Jan Sprehe
K018807 DE418184561408 104HV79
19.

75

CAVALLO HOL GER 2003 Wałach gniada F: Cassini I / Capitol I
M: Golia / Lavall I
O: Aleksandra Wiśniewska
B:
K020731 DE421000042703
20.

50

CERTO SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: CHACCO FLY
M: CELIETTA
O: Aleksandra Nowak
B: Stadnina Koni Nowielice
K022825 616 009 64 00577 13
21.

47

CHACCO DOR OLD GER 2010 Ogier gniada F: Chacco Blue / Chambertin
M: Ethylari / Caridor
O: Zielonogórski KJ / Piotr Kaliszuk
B: Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH
K019502 DE418184074310
22.

25

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
O: Piotr Gadomski
B: Jan Gottfried Jef
K018621 DE421000278311 105AT49
23.

70

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K016494 616009610036210
24.

28

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
O: Agata Ciaciura
B: Paul Schockemöhle
K019681 DE431316832411
25.

45

CHECK POINT OLD POL 2011 Ogier siwa F: Clinton II / Carolus
M: Larissa / Coronado
O: Barbara Kollar
B: Ewa Prus
K022644 DE433334060211
26.

125

CHEKKER W SP POL 2005 Wałach gniada F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
O: Konrad Maciaszek
B: Rinaldo Kiecoń
K010381 616009680027505
27.

21

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Dobrochna Kucharska
B:
K024503 DE427270218813
28.

32

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z / Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205 103FL10
29.

100

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
O: Olimpia Bembenik
B:
K021321 DE431316780311 105IK30
30.

74

CLASSE DU ROUET HOL NED 2011 Klacz gniada F: Classe / Chin Chin
M: S-Vanity / Bolubet Du Rouet
O: Konstancja Kołakowska
B: Jan Verhagen
K021146 DE421000564111
31.

22

CLINTENDO DWB POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
O:
B:
K026317 208333200903743
32.

91

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
O: Angeliki Podgórna
B:
K023407 DE421000027212
33.

63

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K010806 POL009610009906 104ON79
34.

65

COCORRADO Oldenburska POL 2007 Wałach siwa F: Corrado I
M: Cina Z
O: Andrzej Kubik
B: Gestuet Lewitz
K012175
35.

67

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE431316779710
36.

94

COLLIN M HOL GER 2011 Wałach siwa F: Casall / Caretino
M: Valerie II / Cassini II
O: Olga Martniczak
B:
K022509 DE421000256011
37.

46

CON JUAN WURT GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Cor De Brillant / Cor De La Bryere
M: Zara / Zeus
O: Zielonogórski KJ i Piotr Kaliszuk
B: Jo-L
K010763 DE473730842305 103CW56
38.

41

CONIKA Z Z BEL 2007 Klacz siwa F: Contefino / Contender
M: Noika Rouge / Papillon Rouge
O: Iwona Gola
B: Paul Schockemohle
K012170 Z694107 104EW36
39.

97

CONN RUBINA HAN GER 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Connor / Casall
M: Thara I / Quidam's Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Ute Trost
K020301 DE421000085411
40.

80

CONSTANTIA HOL POL 2010 Klacz gniada/173 F: Casini I / Capitol I
M: Pilotin / Esteban
O: Wioletta Kosicka
B: Ryszard Kosicki
K023637 DE421000151810
41.

52

CONTENDRIX Westfalska POL 2011 Wałach gniada F: Contendro ll
M: Lady Ship
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis sp zoo
K024585
42.

79

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL GER 2012 Ogier kasztanowata/170 F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K023639 DE421000581912
43.

76

CORASON ESPINADO II SP POL 2010 Wałach gniada F: Carry Son
M: Lea
O: Marek Kucharski
B: -
K025380
44.

37

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
O: Przemysław Rozynek
B: Raimer Hennings
K024846 DE421000116911
45.

99

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Czacza / Tango
O: Norbert Meyer
B: Sylwester Kosiński
K015026 POL009680054604
46.

71

D. ZOLTAN KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Ultimo / Phin Phin
M: Zafiera G / Tangelo Van De Zuthoeve
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K017479 528003000813008 104TJ07
47.

83

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Barbara Rękosiewicz
B: Roman Barlik
K014556 POL009610219408
48.

42

EKWADOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
O: Joanna Jankowska
B: Maciej Grygier
K016485 POL009610114707
49.

113

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
50.

30

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Vingino / Voltaire
M: L-Brina / Burggraaf
O: Rafał Kiernikowski
B:
K023304 528003201011893
51.

86

FIDELIO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Edition / Forsyth
M: Zerena / Zeus
O: Jana Beck
B: Georg Gerken jun.
K025543 DE431314204810
52.

68

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
O: Hans Henning Von Der Decken
B: Claudia Scgrecker
K024604 DE431316892112
53.

60

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
K021976 528003201006879
54.

119

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K019765 528003201003444 104WB82
55.

126

FOR PASSION HOL POL 2013 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
O: Donata Kopacz
B: Zenon Koziorzębski
K022696 DE421000525213
56.

48

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
O: Marek Kaźmierczak
B: R. Hagedoorn
K018747 528003201008789
57.

106

GALEON SP POL 2009 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Gama / Garantie
O: B. Tuwalski
B: Ewa Fabińska
K016932 616009510416009
58.

43

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
O: Zbigniew Jankowski
B:
K020355 528003201102664 105ZD95
59.

55

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
60.

89

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
O: Tomasz Zdziebkowski
B: Genactiv Sp. z o. o.
K021983 616009640058712
61.

29

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
O: Dawid Rakoczy
B:
K021947 528003201107074
62.

54

GULANA B KWPN POL 2011 Klacz kara F: Quality Time / Quantum
M: Vulana B / Romeo
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B: Van Der Burg
K021631 528003201108350
63.

84

HENYA DE L’ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff
M: Carentia
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp.J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910
K014250
64.

53

HESTRI HAN GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Cantos / Contender
M: Vestri / Kroongraaf
O: Ewelina Derda
B: P. Pool
K021911 528003201204689
65.

34

HOLLYWOOD STAR W WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Eskudo / Dido
M: Harfa / Harmoniusz
O: Dominika Kiszkurno
B: Rinaldo Kiecoń
K014056 616007680016208
66.

109

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
67.

20

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O:
B:
K017763 BELW270289BWP
68.

18

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
O: Donata Kopacz
B: SK Galiny
K015504 DE441413129809 104QN38
69.

69

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Wałach siwa F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
O: SPRONKEN
B: Luc Huyghe
K024606 BELW267970BWP
70.

56

JAMAIS DEUX SANS TROIS P Belgijski Gorącokrw. BEL 2009 Klacz gniada F: Quickfeuer Van Koekshof /
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Klaudia Hałoń
B: François Hofmans
K024162 BEL002W00291773
71.

93

KINGSTON BWP BEL 2010 Ogier gniada F: Royal Vinkenburgh / Burggraaf
M: Roletta / Kojak
O: Martina Romagnoli
B: Jose Alfredo Hernandez
K024712 056002W00296986 104QJ88
72.

81

KRES WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Romario / Caletto's Son
M: Karina / Poplon
O: Wiesław Laskowski
B: Anna Balukiewicz
K025147 616007610137013
73.

4

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
74.

73

LA DAME BLANCHE L HOL POL 2009 Klacz siwa F: Cassiano / Cassini I
M: A-Larika / Lagos
O: Grażyna Baehr
B: Henrike Feldhaus
K016630 DE421000301509 105AZ80
75.

26

LAMARCK HAN GER 2008 Wałach gniada/166 F: Lord Pezi / Lacros
M: Dilana / Dinard L
O: PHU Piotr Gadomski
B: Michael Kramer
K013737 DE431310901808 103VT04
76.

124

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
O: Sylwia Pawelczak
B: Cavallini BVBA
K024280 056002W00299018
77.

95

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 POL007610109107
78.

101

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
O: Tadeusz Piksa
B:
K024937 POL009610167708 105YG42
79.

116

LEDA Czes.gorac. CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
O: Sylwester Kosiński
B:
K011082 CZE 203 011 994675805
80.

102

LILLESKYTTEHUS BOXWELL DWB DEN 2013 Wałach ciemnogniada F: Bogegardens Boney M / Belissimo M
M: Colett Af Norrekaer / Churchill
O: Gabriela Biedka
B: Rene Nielsen
K025242 208333DW1302341
81.

118

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos
M: Little Rose
O: Iwona Henzel
B: -
K026157
82.

88

LOANA HAB BAW GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Lilli Marien II / Lord Inci Pit
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K025802 DE481810112111
83.

38

LORGAN S SP POL 2009 Wałach gniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
O: Przemysław Rozynek
B: Leszek Spytek
K022155 616009640116509
84.

49

LUCY SP POL 2009 Klacz siwa/mk:160 F: Cardento 2 / Capitol I
M: Lalique / Limelight
O: Róża Kufieta
B: Jerzy Korczyk
K023007 616009570258309
85.

115

MAKSIMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam ex.Adagio IV
M: Melisa /
O: Aleksandra Kossakowska
B:
K023494 616007610100210
86.

108

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Horion De libersart /
M: Ischa /
O: Anna i Jan Chrzanowski
B:
K022913
87.

123

N.JUSTICE OF HERITAGE BWP BEL 2013 Klacz gniada F: Jivaro De Fond Des Flots / Nonstop
M: Pigony Van't Scorre / Feinschnitt I V D Richter
O: Martina Romagnoli
B: Martina Romagnoli
K026302 056002W00306169
88.

23

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610 105BB44
89.

87

NINA ZAREWITSCH HOL GER 2011 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Feldhaus Henrike
K020496 DE421000114511
90.

107

NOUGATINO V.G.Z. BWP BEL 2004 Wałach gniada F: Nelson Z / Nureyev
M: Ulena V G / Heartbreaker
O: Jan Chrzanowski
B:
K010235 Z511104 102YX74
91.

120

OGANO'S BOY Z XXX POL 2012 Wałach kasztanowata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K021898
92.

64

ORINOKO W SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
O: Jacek Kuśnierczak
B: SK Stubno
K005401 POL009630017100 POL01912
93.

82

PLEJADA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Mistar / Mazzel
M: Pasja / Inblanco
O: Wiesław Laskowski
B: Marcin Grzeszczyk
K020967 616007610262808
94.

122

PRESTIGE XXX POL 2009 Ogier siwa F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K015239
95.

27

QUESTA HAN POL 2011 Klacz gniada/170 F: Quintender / Quinas
M: Cualite / Calido
O: Piotr Gadomski i Marta Dąbrowska
B: Roman Roszkiewicz
K021567 DE431316556911 105OG19
96.

110

QUICKY DU VERGER SF FRA 2004 Wałach gniada F: Kannan / Voltaire
M: Vicky / Olvic
O: Mikołaj Moksiewicz
B: S.A.R.L. Equidis
K018415 04387803Y 103FO92
97.

24

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
98.

58

RUSH R SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Romica R / Campari M
O: Norbert Meyer
B: Romuald Hałabuda
K019961 616009540099211
99.

61

RUTYNA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Rycerz / Lombardo / Quidam De Revel
M: Rata / Orkisz
O: Magdalena Czekała
B: Stanisław Grygier
K015819 POL007611110804
100.

36

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
O: Sonia Janus
B: Hans-Heinrich Schmidt
K024185 DE431311331307 104EH29
101.

40

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
O: Julia Fejdych
B: SK Moszna
K021914 616009690078411
102.

90

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
O: FHU KONAN Grażyna Łupkowska
B: Ingrid i Jurgen Bullwinkel
K014644 DE431314505606
103.

39

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
O: Martyna Piotrowska
B:
K018935 DE421000180110
104.

33

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B: Hannelore Weygand
K022326 DE431314407411
105.

104

SULLIVAN 54 OLD GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: M- Caretina I / Caretino
O: Aleksander Dur
B: Hans Jurgen
K009548 DE433330979303 102PO64
106.

98

TALOUSIMONICA K Z Zangersheide BEL 2006 Klacz kasztanowata/167 F: Taloubet K/ Galoubet A
M: Vanilla SKY/Hors La LOI II
O: RJT SP Z O.O.
B: Klaver C.T.
K018024 Z-651706 104ZL40
107.

114

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
O: Anotni Dahlke
B: Alie Wekema
K006519 0202715 POL01976
108.

31

VOLSTRUPGAARD'S COMET DWB DEN 2002 Wałach ciemnogniada F: Coronado II / Corrado I
M: Fremads Caletta / Caletto III
O: Sara Szczot
B:
K008227 208333200200311
109.

19

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O:
B:
K025219 DE456570092210
110.

77

WELTDAME HOL GER 2006 Klacz gniada/170 F: Contender / Calypso II
M: Grappa / Lord
O: Wioletta Kosicka
B: Tilo Dennstedt
K012865 DE421000681406 103XP79
111.

121

WINCHESTER XXX POL 2007 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
K011825
112.

105

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Aleksander Dur
B:
K013881 POL009690090408
113.

111

ZANDO M KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Nalette / Goodwill
O: Artur Moksiewicz
B: Artur Moksiewicz
K010636 5280030401481 103KX55
Rider Club
Competition
Prize
Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
100
75
SUM:
175.00
Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
50
50
75
SUM:
175.00
Biedka Gabriela bkp
150
100
SUM:
250.00
Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
175
15
SUM:
190.00
Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
50
SUM:
50.00
Dąbrowska Marta bpk
15
50
50
15
SUM:
130.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
10
150
500
SUM:
660.00
Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
150
750
75
1000
SUM:
1975.00
Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
150
200
250
SUM:
600.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
190
250
SUM:
440.00
Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
75
100
150
SUM:
325.00
Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
10
SUM:
10.00
Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
10
10
50
SUM:
70.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
75
200
50
SUM:
325.00
Jędrychowska Aleksandra ZKJ Przylep
200
300
200
250
SUM:
950.00
Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
125
50
SUM:
175.00
Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
550
SUM:
550.00
Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
175
SUM:
175.00
Kobiernik Daria Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
50
400
550
2100
SUM:
3100.00
Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
250
50
SUM:
300.00
Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
50
200
SUM:
250.00
Kosińska Weronika St. KJ Tradycja
175
SUM:
175.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
50
450
300
SUM:
800.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
50
SUM:
150.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
50
150
10
50
125
10
225
SUM:
620.00
Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
50
225
125
200
100
SUM:
700.00
Lampart Oliwia KJ Trachy Sośnicowice
150
SUM:
150.00
Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
50
50
SUM:
100.00
Meyer Zuzanna St. KJ Gronówka
50
SUM:
50.00
Mikicin Alicja JKS MELLONI HORSES
50
SUM:
50.00
Moksiewicz Artur LUKS Nysa Gubin
100
125
SUM:
225.00
Moksiewicz Kacper JKS Przybyszewo
15
SUM:
15.00
Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
15
SUM:
15.00
Nowacki Michał Racocki KJ
275
350
SUM:
625.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
150
325
175
600
50
SUM:
1300.00
Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
15
250
200
350
1500
SUM:
2315.00
Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
75
325
450
400
SUM:
1250.00
Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
10
50
SUM:
60.00
Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
125
SUM:
125.00
Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
50
SUM:
50.00
Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna
250
100
190
150
10
SUM:
700.00
Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
175
175
175
SUM:
525.00
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
100
200
SUM:
300.00
Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
10
SUM:
10.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
50
300
SUM:
350.00
Trynka Renata KJ Gołębin Stary
200
50
SUM:
250.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
275
100
750
500
SUM:
1625.00
Wiśniewska Aleksandra St. KJ Olimpia Warszawa
100
125
SUM:
225.00
Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
15
SUM:
15.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baehr Maria
KJ Agro-Handel Śrem
2018-10-26
6
100
2018-10-26
23
2018-10-27
19
2018-10-27
7
75
2018-10-28
19
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
2018-10-26
9
50
2018-10-26
14
2018-10-27
8
50
2018-10-27
2018-10-28
7
75
Biedka Gabriela
bkp
2018-10-26
18
2018-10-27
3
150
2018-10-26
5
100
2018-10-27
42
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
2018-10-26
6
175
2018-10-27
2018-10-28
10
2018-10-26
MEADOW (108)
2018-10-26
30
2018-10-28
28
2018-10-26
15
2018-10-27
10
15
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2018-10-26
8
50
2018-10-28
15
2018-10-27
40
Czekała Hanna
KJ Agro-Handel Śrem
RUTYNA (61)
2018-10-26
Dąbrowska Marta
bpk
2018-10-26
31
2018-10-27
18
2018-10-28
2018-10-26
2018-10-27
14
15
LAMARCK (26)
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-28
2018-10-26
2018-10-27
QUESTA (27)
2018-10-26
56
2018-10-27
6
50
2018-10-28
2018-10-26
8
50
2018-10-27
12
15
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
EULVE (113)
2018-10-26
13
10
2018-10-26
25
2018-10-27
13
2018-10-28
27
VANDAMME (114)
2018-10-26
4
150
2018-10-26
14
2018-10-27
16
2018-10-28
1
500
MAKSIMUS (115)
2018-10-27
22
2018-10-27
20
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
A QUITE (117)
2018-10-26
5
150
2018-10-26
1
750
2018-10-27
8
75
2018-10-28
3
1000
2018-10-26
25
2018-10-26
24
2018-10-27
25
2018-10-28
12
Fejdych Julia
KJK Romico Żywiec
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-26
2018-10-27
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-10-26
52
2018-10-26
3
150
2018-10-27
1
200
2018-10-27
32
2018-10-28
1
250
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2018-10-26
47
2018-10-26
34
2018-10-27
2
190
2018-10-27
35
2018-10-28
2
250
2018-10-26
51
2018-10-26
28
2018-10-27
30
2018-10-27
30
2018-10-28
22
2018-10-26
2018-10-26
Hałoń Katarzyna
KJ Picador
2018-10-26
32
2018-10-28
23
2018-10-27
16
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (57)
2018-10-27
20
2018-10-28
10
2018-10-26
35
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
CAHIR (96)
2018-10-26
50
2018-10-27
20
2018-10-28
7
75
2018-10-26
33
2018-10-26
18
2018-10-27
6
100
2018-10-28
15
2018-10-26
22
2018-10-26
24
2018-10-27
29
2018-10-28
5
150
Jankowska Joanna
Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
EKWADOR (42)
2018-10-26
16
10
2018-10-26
43
2018-10-27
19
2018-10-28
29
2018-10-26
26
2018-10-27
23
2018-10-28
18
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
2018-10-26
10
10
2018-10-27
36
2018-10-26
22
2018-10-27
31
2018-10-28
24
2018-10-26
11
10
2018-10-27
7
50
2018-10-26
21
2018-10-27
57
2018-10-28
32
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-10-26
60
2018-10-26
7
75
2018-10-27
22
2018-10-27
4
200
2018-10-28
2018-10-26
28
2018-10-26
10
50
2018-10-27
41
2018-10-27
18
2018-10-28
13
Jędrychowska Aleksandra
ZKJ Przylep
ALANDA (15)
2018-10-26
2
200
2018-10-28
1
300
2018-10-26
1
200
2018-10-27
1
250
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
2018-10-26
49
2018-10-28
30
2018-10-27
56
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
HUSH HUSH (109)
2018-10-26
43
2018-10-26
18
2018-10-27
5
125
2018-10-28
9
50
Kaliszuk Piotr
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-10-26
2018-10-26
2018-10-27
15
2018-10-27
2
550
2018-10-28
12
2018-10-26
38
2018-10-26
28
2018-10-27
23
2018-10-28
26
Kałdonek Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-10-26
38
2018-10-26
12
2018-10-27
26
2018-10-27
11
2018-10-28
11
Kaniewska Maja
KJ Gołębin Stary
CASARO (85)
2018-10-26
55
2018-10-27
24
2018-10-27
2018-10-28
25
FIDELIO (86)
2018-10-26
3
175
2018-10-27
2018-10-28
32
Kaźmierczak Wiktoria
WTK Hermanów
FORSTER (48)
2018-10-26
2018-10-28
2018-10-27
46
Kiszkurno Dominika
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-10-26
62
2018-10-26
44
2018-10-27
37
2018-10-28
31
Kobiernik Daria
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
2018-10-26
12
50
2018-10-28
2
400
2018-10-26
2
550
2018-10-28
1
2100
Kopacz Paulina
LUKS Nysa Gubin
INTRYGA (18)
2018-10-26
30
2018-10-26
5
250
2018-10-27
10
50
2018-10-28
12
Kopacz Paulina
LUKS Nysa Gubin
2018-10-27
8
50
2018-10-28
2
200
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja
LEDA (116)
2018-10-26
42
2018-10-27
38
2018-10-28
4
175
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
2018-10-26
11
50
2018-10-26
3
450
2018-10-27
11
2018-10-27
2018-10-28
7
300
2018-10-26
21
2018-10-27
28
2018-10-28
2018-10-27
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
AMIEKE (66)
2018-10-26
36
2018-10-26
14
2018-10-27
2018-10-27
6
100
2018-10-28
16
2018-10-26
24
2018-10-26
29
2018-10-27
9
50
2018-10-28
17
2018-10-26
40
2018-10-26
16
2018-10-27
34
2018-10-28
13
2018-10-26
30
2018-10-27
19
2018-10-27
2018-10-28
Kubik Natalia
JKS Czanki
2018-10-26
23
2018-10-26
32
2018-10-27
14
2018-10-27
37
2018-10-28
29
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-10-26
7
50
2018-10-26
2018-10-27
12
2018-10-27
4
150
2018-10-28
19
2018-10-26
14
10
2018-10-26
8
50
2018-10-27
4
125
2018-10-27
17
2018-10-28
24
2018-10-26
12
10
2018-10-26
3
225
2018-10-27
34
2018-10-27
17
2018-10-28
11
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
2018-10-26
46
2018-10-26
8
50
2018-10-27
33
2018-10-27
3
225
2018-10-28
14
2018-10-26
5
125
2018-10-26
4
200
2018-10-27
55
2018-10-27
2018-10-28
6
100
Kuśnierczak Julia
JUKS Mieczewo
2018-10-26
29
2018-10-26
41
2018-10-27
50
2018-10-28
26
Lampart Oliwia
KJ Trachy Sośnicowice
LUCY (49)
2018-10-27
13
2018-10-28
4
150
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
KRES (81)
2018-10-26
61
2018-10-26
29
2018-10-27
8
50
2018-10-28
7
50
PLEJADA (82)
2018-10-26
58
2018-10-26
17
2018-10-27
54
2018-10-28
25
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-28
2018-10-26
2018-10-27
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
CHEKKER W (125)
2018-10-27
43
Malińska Oliwia
KS Pegaz Chwałowice
2018-10-26
57
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-27
Meyer Zuzanna
St. KJ Gronówka
RUSH R (58)
2018-10-26
2018-10-26
CYTRA (99)
2018-10-26
2018-10-26
19
2018-10-27
39
2018-10-28
8
50
Mierzwiński Jacek
KS Pegaz Chwałowice
2018-10-26
39
2018-10-27
2018-10-28
10
2018-10-28
20
2018-10-26
11
2018-10-27
29
Mikicin Alicja
JKS MELLONI HORSES
PRESTIGE (122)
2018-10-26
19
2018-10-27
17
2018-10-28
8
50
Moksiewicz Artur
LUKS Nysa Gubin
ZANDO M (111)
2018-10-26
44
2018-10-27
5
100
2018-10-26
4
125
2018-10-27
51
2018-10-28
Moksiewicz Kacper
JKS Przybyszewo
2018-10-26
65
2018-10-26
12
2018-10-27
13
15
2018-10-27
11
2018-10-28
14
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (103)
2018-10-26
27
2018-10-26
2018-10-27
21
2018-10-27
11
15
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
2018-10-26
48
2018-10-26
31
2018-10-27
33
2018-10-28
30
Nowacki Michał
Racocki KJ
ARMANII (112)
2018-10-26
34
2018-10-26
15
2018-10-27
2
275
2018-10-27
4
350
2018-10-28
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CERTO (50)
2018-10-28
11
2018-10-26
25
2018-10-26
37
2018-10-27
48
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki Kobierno
2018-10-26
13
2018-10-28
5
150
2018-10-26
1
325
2018-10-26
9
2018-10-27
6
175
2018-10-28
4
600
2018-10-26
63
2018-10-26
10
50
2018-10-27
16
2018-10-27
2018-10-28
9
2018-10-26
59
2018-10-26
22
2018-10-27
17
2018-10-27
21
2018-10-28
22
Pawelczak Sylwia
JUKS Mieczewo Borkowice
LAMBIK (124)
2018-10-27
47
Pawlicka Dajana
KJ Agro-Handel Śrem
2018-10-26
35
2018-10-26
35
2018-10-27
24
2018-10-27
15
15
2018-10-28
20
FLEUR (60)
2018-10-26
20
2018-10-26
11
2018-10-27
5
250
2018-10-28
8
200
2018-10-26
17
2018-10-26
4
350
2018-10-27
10
2018-10-28
2
1500
Piksa Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
LASER (101)
2018-10-26
16
2018-10-26
8
75
2018-10-27
1
325
2018-10-27
3
450
2018-10-28
6
400
Piotrowska Martyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-10-26
17
10
2018-10-28
2018-10-26
6
50
2018-10-27
45
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
CLOUD (91)
2018-10-26
20
2018-10-26
32
2018-10-27
12
2018-10-28
16
ALANIA (92)
2018-10-26
27
2018-10-26
13
2018-10-27
9
2018-10-28
9
2018-10-26
31
2018-10-27
10
2018-10-28
5
125
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
2018-10-26
54
2018-10-26
33
2018-10-27
38
2018-10-28
21
2018-10-26
42
2018-10-26
10
2018-10-27
25
2018-10-27
2018-10-28
8
50
Prasek Krzysztof
Koniński KJ Sawanna
2018-10-26
1
250
2018-10-26
6
100
2018-10-27
2
190
2018-10-27
5
150
2018-10-28
18
HESTRI (53)
2018-10-26
15
10
2018-10-26
2018-10-27
26
2018-10-28
10
2018-10-26
2018-10-26
Prasek Magdalena
Koniński KJ Sawanna
2018-10-26
45
2018-10-26
2
175
2018-10-27
2
175
2018-10-27
27
2018-10-28
3
175
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
2018-10-26
53
2018-10-26
15
2018-10-27
7
100
2018-10-28
4
200
FEBRINA (30)
2018-10-26
26
2018-10-26
36
2018-10-27
2018-10-28
21
Rękosiewicz Aleksandra
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2018-10-26
9
10
2018-10-26
20
2018-10-27
53
2018-10-28
17
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
2018-10-26
34
2018-10-26
37
2018-10-27
7
50
2018-10-27
14
2018-10-28
3
300
2018-10-26
39
2018-10-26
19
2018-10-27
13
2018-10-27
12
2018-10-28
9
Trynka Renata
KJ Gołębin Stary
2018-10-26
2018-10-27
52
2018-10-28
3
200
2018-10-26
7
50
2018-10-27
31
2018-10-28
31
Tuwalska Edyta
KJ Szumawa Bobrowiec
GALEON (106)
2018-10-26
2018-10-26
2018-10-27
2018-10-28
2018-10-27
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
FLOYD (119)
2018-10-26
2
275
2018-10-26
7
100
2018-10-27
1
750
2018-10-28
5
500
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-10-26
2018-10-26
27
2018-10-27
2018-10-27
WISARDA (105)
2018-10-26
2018-10-27
35
Wiśniewska Aleksandra
St. KJ Olimpia Warszawa
2018-10-27
15
2018-10-28
6
100
2018-10-26
33
CAVALLO (75)
2018-10-26
40
2018-10-26
2018-10-27
44
2018-10-27
36
2018-10-28
6
125
2018-10-26
Witkowska Katarzyna
KJ Gołębin Stary
GIRARD (89)
2018-10-26
2018-10-27
9
15
2018-10-27
27
2018-10-28
23
Zaleska Paulina
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-10-26
64
2018-10-28
33
2018-10-26
13
2018-10-27
49
Zielińska Martyna
KS Pegaz w Chwałowicach
2018-10-26
21
2018-10-27
9
2018-10-28
27
2018-10-26
23
2018-10-27
28
2018-10-26
41
2018-10-26
26
2018-10-27
32
2018-10-28
28

Number of Riders: 70

Number of Horses: 113

The sum of prizes: 23 650.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl