Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-B1*
Leszno, 12-14 październik 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
114 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 11:43:32
2018-10-09 11:42:38
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 11:43:43
2018-10-09 11:41:37
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 11:43:52
2018-10-09 11:39:40
Nicola Szponarska ZETA Z
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 11:44:02
2018-10-09 11:38:33
Nicola Szponarska NESMA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 17:05:32
2018-10-08 17:03:42
Philipp Schober CAPT'N KOKOSNUSS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 17:05:43
2018-10-08 17:01:45
Philipp Schober NERRADO D'AMOUR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 17:05:52
2018-10-08 17:00:00
Philipp Schober KING OF QUEENS 4
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 17:06:02
2018-10-08 16:58:06
Philipp Schober VICENTA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 10:21:03
2018-10-07 23:47:58
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:34:39
2018-10-07 20:14:25
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS. P
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:34:58
2018-10-07 19:59:20
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:35:13
2018-10-07 19:50:39
Damian Ostręga BOCCACCIO
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:35:27
2018-10-07 19:50:07
Damian Ostręga DONAU
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:35:39
2018-10-07 19:49:26
Damian Ostręga CASQUITE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:36:00
2018-10-07 19:48:56
Damian Ostręga BARAQUE
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:36:14
2018-10-07 18:34:34
Pjoter Morsztyn BARONESSE LADY CON CALMA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:36:36
2018-10-07 18:33:38
Pjoter Morsztyn VAN HALEN
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:36:49
2018-10-07 18:33:08
Pjoter Morsztyn QUIDAMS DUKE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:37:04
2018-10-07 18:32:30
Laura Forysiak EMISJA M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:37:16
2018-10-07 17:19:08
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:37:28
2018-10-07 17:18:40
Jarosław Poręba B CATILLIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 21:37:42
2018-10-07 13:23:12
Olimpia Bembenik CHUCK NORRIS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 10:02:31
2018-10-06 22:16:29
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 10:02:46
2018-10-06 22:16:02
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-07 10:03:01
2018-10-06 15:26:26
Laura Kostek ZANTINO-V
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 10:32:19
2018-10-06 03:53:15
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 10:32:34
2018-10-06 03:51:31
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:28:59
2018-10-05 19:30:17
Magdalena Matuszewska CASPIAN
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 8/CC/Duża Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:29:21
2018-10-05 14:05:59
Michał Tyszko DARING QUEEN
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:29:34
2018-10-05 13:37:29
Michał Tyszko E-COFERTINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:29:47
2018-10-05 13:36:49
Michał Tyszko BEAU DU SANCY
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:30:02
2018-10-05 12:29:37
Jan Chrzanowski NOUGATINO V.G.Z.
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:30:21
2018-10-05 12:29:06
Jan Chrzanowski ECHO MK
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 21:30:54
2018-10-05 12:28:41
Jan Chrzanowski MEADOW
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:20:42
2018-10-04 20:23:24
Jacek Flisiak CLEVER CHAP
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:20:55
2018-10-04 11:32:02
Monika Matuszewska ILONUS
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:12:40
2018-10-04 09:43:04
Maciej Świca KIDIBUL "V"
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:12:52
2018-10-04 08:50:14
Gabriela Biedka LILLESKYTTEHUS BOXWELL
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:44:37
2018-10-03 21:11:48
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:44:54
2018-10-03 21:11:05
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/CC/Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:45:06
2018-10-03 11:22:07
Sławomir Andruchów HATOKI
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:45:18
2018-10-03 10:17:07
Marta Wylęga LIBERATTO P
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:45:31
2018-10-03 10:16:16
Marta Wylęga CEZANE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 22:45:42
2018-10-03 09:40:57
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:45:00
2018-10-02 21:44:35
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:44:01
2018-10-02 21:43:37
Ignacy Ordanik CASPAR 238
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:42:45
2018-10-02 21:41:37
Zuzanna Kucharska CLINTENDO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:43:06
2018-10-02 21:41:05
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:43:19
2018-10-02 21:40:33
Zuzanna Kucharska ICEBERG ST
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:43:34
2018-10-02 20:51:26
Łukasz Brzóska HEROS
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:43:47
2018-10-02 20:50:29
Łukasz Brzóska CORDINO
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:44:17
2018-10-02 20:50:08
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:44:46
2018-10-02 20:44:57
Jakub Podgórny KINGSTON
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:45:42
2018-10-02 20:44:34
Joanna Jankowska GAMBIT-O
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:46:00
2018-10-02 20:44:29
Jakub Podgórny COLLIN M
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:46:15
2018-10-02 20:44:15
Joanna Jankowska EKWADOR
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:46:29
2018-10-02 20:43:51
Angeliki Podgórna CLOUD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:46:42
2018-10-02 20:43:15
Angeliki Podgórna ALANIA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:46:57
2018-10-02 20:42:59
Tomasz Gogołek CONTINIA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:47:16
2018-10-02 12:50:24
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:47:38
2018-10-02 12:48:47
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:48:00
2018-10-02 11:30:03
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:48:16
2018-10-02 10:00:12
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 21:48:30
2018-10-01 21:52:55
Bartosz Czaprański VASCO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:41:03
2018-10-01 20:16:47
Katarzyna Witkowska GIRARD
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:41:17
2018-10-01 20:16:14
Renata Trynka LOANA HAB
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:41:31
2018-10-01 20:15:52
Renata Trynka NINA ZAREWITSCH
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:41:43
2018-10-01 20:15:12
Maja Kaniewska FIDELIO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:41:55
2018-10-01 20:14:54
Maja Kaniewska CASARO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:42:10
2018-10-01 20:01:39
Libor Stuchly CATY CATANGA-O
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:42:21
2018-10-01 19:57:37
Martina Lancova MARIACHI
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:42:32
2018-10-01 19:56:52
Martina Horáková ALEXANDER DER GROSSE 4
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:42:44
2018-10-01 19:56:05
Martina Horáková BOTTICELLI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:42:56
2018-10-01 19:55:23
Jan Zwinger JLB WAVO VANDA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:43:10
2018-10-01 19:48:03
Jan Zwinger ANITA Z
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:43:23
2018-10-01 16:21:29
Paulina Kopacz INTRYGA
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:43:35
2018-10-01 16:21:11
Paulina Kopacz JAQUIN
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 09:55:12
2018-10-01 08:05:19
Nawojka Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 09:55:25
2018-10-01 08:04:27
Nawojka Kiecoń CHARYZMA W
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 09:55:40
2018-10-01 08:03:47
Nawojka Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:30:49
2018-09-30 04:09:04
Magdalena Prasek GASKONIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:31:00
2018-09-30 04:08:12
Krzysztof Prasek CONTENDRIX
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:31:10
2018-09-30 04:07:40
Krzysztof Prasek HESTRI
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:44:13
2018-09-30 04:07:07
Krzysztof Prasek GULANA B
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:31:31
2018-09-29 22:34:53
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:31:42
2018-09-29 22:33:35
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:31:52
2018-09-29 22:33:11
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:32:03
2018-09-29 22:32:44
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:58:50
2018-09-27 18:31:16
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:59:03
2018-09-27 16:08:34
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:59:19
2018-09-27 09:30:38
Łukasz Troszczyński OLZA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:59:32
2018-09-27 09:30:03
Łukasz Troszczyński CATLIN
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:59:43
2018-09-27 09:29:22
Łukasz Troszczyński COLOMBINA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:59:56
2018-09-27 09:28:44
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 11:00:08
2018-09-27 09:28:12
Łukasz Troszczyński CANOSSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:23:29
2018-09-24 21:23:09
Izabela Grochowina BELLONA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:23:12
2018-09-24 18:53:30
Małgorzata Koszucka CLINTORD'S SON M
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 11:04:44
2018-09-14 10:55:24
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 11:04:57
2018-09-14 10:54:35
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 08:35:37
2018-09-11 21:01:28
Aleksandra Skąpska LE COU COU
  • 1x 1/P/Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/P/Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1
  • 1x 9/P/Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 08:35:52
2018-09-11 20:58:40
Aleksandra Skąpska CELADINE
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 08:36:03
2018-09-11 12:33:47
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 08:36:28
2018-09-11 12:32:40
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/C/Średnia Runda - zwykły 238.2.1
  • 1x 11/C/Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 21:49:13
2018-09-10 21:14:23
Agnieszka Olszewska SKARBIEC
  • 1x 3/C/Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 21:49:03
2018-09-10 21:12:33
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI KEY LEENA
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 21:48:48
2018-09-10 21:11:43
Agnieszka Olszewska OSADKOWSKI SATINO
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/CC/Duża Runda - dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 21:48:34
2018-09-10 14:09:39
Adrianna Jendrośka CASTA DIVA 4
  • 1x 2/N/Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/Mała Runda 2 - dwufazowy 274.5.3
  • 1x 10/N/Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
S
O007000
2. Andrzejewska Wiktoria Kj Kietlów
2009 (Mł.)
brak
3. Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
1998 (MJ.)
O012805
4. Biedka Gabriela bkp
S
O003173
5. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O003220
6. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
7. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
8. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
9. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
10. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
10178539
11. Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
S
O006713
12. Forysiak Laura bpk
2002 (J.)
O040007
13. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
14. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
S
O013202
15. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
16. Hałoń Katarzyna KJ Picador Dziuplina
2002 (J.)
O033286
17. Hałoń Klaudia KJ Picador Dziuplina
1997 (MJ.)
O033287
18. Horáková Martina Staj Zwinger
2001 (J.)
H4489
19. Horbacz Sara bpk
2002 (J.)
O038475
20. Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
1997 (MJ.)
O023553
10167951
21. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (J.)
O028521
22. Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
1998 (MJ.)
O009716
23. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
24. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
25. Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
1998 (MJ.)
O021001
26. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
27. Koszucka Małgorzata Kj Metpol Grodziec
S
Z009341
28. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
29. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
30. Lancova Martina Staj Zwinger
1997 (MJ.)
H4213
31. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
32. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
33. Mikicin Alicja JKS Melloni Horses
2003 (JM.)
O038632
10178793
34. Morsztyn Monika bpk
S
none
35. Morsztyn Piotr bpk
S
O000431
36. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
37. Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
S
O003319
10092431
38. Ordanik Ignacy St. Rodan Club Skrzynki
2002 (J.)
O033788
39. Osieka Hanna St. Rodan Club Skrzynki
1998 (MJ.)
O015246
10125704
40. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O020977
10077904
41. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
10171142
42. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
43. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
44. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
45. Poręba Jarosław Karkonoski KJ
S
O000520
46. Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna
S
O001059
47. Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
S
O000912
48. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
49. Schober Philipp bpk
S
brak
50. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
2000 (J.)
O036344
51. Stuchly Libor Staj Zwinger
S
H2263
52. Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O029121
53. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
54. Szponarska Nicole SKJ Kietlów
2002 (J.)
O031077
55. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
56. Trynka Renata KJ Gołębin Stary
2003 (JM.)
O045645
57. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
58. Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
S
O004587
59. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
60. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
61. Zwinger Jan Staj Zwinger
S
H2741
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

56

ALANIA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Cabrol Amicor
O: Angeliki Podgórna
B: Małgorzata Siergiej
K014827 DE418180155909
2.

42

ALEXANDER DER GROSSE 4 SVK SVK 2006 Wałach ciemnogniada F: Alexander der Grosse Z
M: Land Lady
O: Martin Horák
B: Narodni hrebcin Topolcianky
KJ0KLQ
3.

27

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
O: Hubert Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K022434 616009610012212
4.

39

ANITA Z CZEWB CZE 2012 Klacz kasztanowata F: Volonter T
M: Alita
O: Zwinger Jiri
B: QUONIAM s.r.o.,Opava
KJ0S2A
5.

70

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
6.

93

B CATILLIA KWPN POL 2007 Klacz gniada F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
O: Jarosław Poręba
B:
K020875 528003000709725
7.

53

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
O: Andrzej Zagdański
B:
K026292 DE441410464110
8.

99

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024829 DE421000612113
9.

98

BARONESSE LADY CON CALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma /
M: Baronesse Piccadilly / Pronz Pablo
O: Wacław Przysada
B: Stanisław Procajło
K021886 616009670032512
10.

83

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 Wałach kasztanowata F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
K018025 DE433331655510 105CD73
11.

102

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Wioletta Kosicka
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
12.

41

BOTTICELLI KWPN NLD 2006 Wałach ciemnogniada F: Karandasj
M: Oselli
O: Pavlína Horáková
B: J.W.Greve
KJ0S2B
13.

119

CALOTTA DSH DEU 2008 Klacz siwa/165 F: Calido /
M: Alizee / Acobat II
O: Karolina Kasner
B: Grit und Mario Schirrmann
K016546 DE456570287608
14.

20

CANOSSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quality Time / Quantum
M: C Dinette / Cantos
O: SK Nas Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022785 616009510343112
15.

105

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
O: Klaudia Hałoń
B:
K022652 DE43333619208
16.

109

CAPT'N KOKOSNUSS XXX GER 2012 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
17.

34

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Gestute Levitz
K024617 DE431319603712
18.

45

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
19.

68

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O:
B:
K022052 DE418180065908
20.

86

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K017252 DE441411205110
21.

114

CASQUIN XXX POL 2000 Ogier siwa F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
22.

100

CASQUITE HOL GER 2013 Ogier siwa/167 F: Casalito / Casall
M: Uganda A / Quite Capitol
O: Dr. Andreas Kosicki i Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K025414 DE421000601613
23.

103

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
24.

8

CASTA DIVA 4 OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Canela / Capitol I
O: Paweł Jendrośka
B: Jan Sprehe
K018807 DE418184561408 104HV79
25.

23

CATLIN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Ulisses / Karandasj
M: Catosale / Capucino
O: KS Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K013987 616009510415909 104HO84
26.

44

CATY CATANGA-O CZEWB CZE 2005 Klacz biała F: Catango Z
M: Táňa
O: Autodoprava Stuchlý s.r.o.
B: Stáj EL Halem Okleštěk
KJ0EIE
27.

14

CELADINE WEST GER 2011 Klacz siwa F: Contendro II / Contender
M: Callas / Castillo
O: Aleksandra Skąpska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K020342 DE441411169511
28.

71

CEZANE HOL POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Clarimo / Clearway
M: Firstcaletta / Caletto I
O: Marta Wylęga
B: Małgorzata Siergiej
K017979 DE421000416409
29.

62

CHARLIE 254 HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K024472 DE421000102512
30.

35

CHARYZMA W SP POL 2008 Klacz gniada F: Largo / Lascadell
M: Chałtura / Jurand
O: Rinaldo Kiecoń
B: Rinaldo Kiecoń
K011072 616009680024906
31.

92

CHUCK NORRIS HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Carrico / Catoki
M: Gerona / Gloster
O: Olimpia Bembenik
B:
K021321 DE431316780311 105IK30
32.

21

CLAUDIA SP POL 2012 Klacz gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Clarina SR / Clarimo
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022586 616009510253312
33.

79

CLEVER CHAP HOL GER 2008 Wałach gniada F: Cristo / Contender
M: Tabbi / Lancer II
O: Jacek Flisiak
B:
K014826 DE421000191408
34.

67

CLINTENDO DWB POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
O:
B:
K026317 208333200903743
35.

18

CLINTORD'S SON M Oldenburg Springpferd POL 2010 Wałach gniada F: Clintord I
M: Politesse d'Ete
O: Józef Marciniak
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018675
36.

57

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
O: Angeliki Podgórna
B:
K023407 DE421000027212
37.

87

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
38.

59

COLLIN M HOL GER 2011 Wałach siwa F: Casall / Caretino
M: Valerie II / Cassini II
O: Olga Martniczak
B:
K022509 DE421000256011
39.

22

COLOMBINA SP POL 2012 Klacz gniada F: Action Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro-Retto / Colandro
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022587 616009510342712
40.

69

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
41.

113

CONDI XXX POL 2000 Klacz skarogniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
42.

32

CONTENDRIX Westfalska POL 2011 Wałach gniada F: Contendro ll
M: Lady Ship
O: Krzysztof Ludwiczak
B: Montis sp zoo
K024585
43.

55

CONTINIA Mecklenburska GER 21.02.2008 Klacz ciemnogniada F: Continue
M: Diana
O: Roman Siwek
B: Berkholzer Putenmast
K012128
44.

63

CORDINO SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Cantero / Cambridge
M: Caren / Landjonker S
O: Edward Suszek, Dorota Cwalina
B: Edward Suszek
K014295 POL009610184508
45.

30

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Gerd Wieker
K019306 DE433330177309 104ZE87
46.

85

DARING QUEEN HOL POL 2011 Klacz siwa F: Cassini I / Capitol I
M: Pretty Queen / Quidam De Revel
O: Roma Kosicka
B: Roma Kosicka
K019579 DE421000691211
47.

52

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
48.

36

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 Klacz gniada/166 F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
O: Klaudia Sekuła
B: Jarosłąw Sekuła
K024615 DE418180174011
49.

101

DONAU HOL GER 2011 Klacz siwa/170 F: Cassini I / Capitol I
M: U-Nora A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K020063 DE421000407011
50.

84

E-COFERTINA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
O: Roma Kosicka
B: Hodowla Koni Holsztyńskich Kosiccy Róża
K025445 DE421000600613
51.

81

ECHO MK SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Echeveria / Landos
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K020351 616009600231310
52.

58

EKWADOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
O: Joanna Jankowska
B: Maciej Grygier
K016485 POL009610114707
53.

95

EMISJA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Eneida / Fanimo
O: Daniel Forysiak
B: SK Moszna
K018820 POL009690066609
54.

26

FAMA SP POL 2007 Klacz siwa/175 F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Bolesław Danilewicz
K020411 POL009640074107
55.

46

FIDELIO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Edition / Forsyth
M: Zerena / Zeus
O: Jana Beck
B: Georg Gerken jun.
K025543 DE431314204810
56.

118

FOR PASSION HOL POL 2013 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
O: Donata Kopacz
B: Zenon Koziorzębski
K022696 DE421000525213
57.

54

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
O: Andrzej Zagdański
B:
K020835 528003201003309
58.

60

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Odonja / Indoctro
O: Zbigniew Jankowski
B:
K020355 528003201102664 105ZD95
59.

33

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
O: Magdalena Prasek
B: SK Nad Wigrami
K023431 616009510253813
60.

49

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
O: Tomasz Zdziebkowski
B: Genactiv Sp. z o. o.
K021983 616009640058712
61.

12

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
62.

2

GULANA B KWPN POL 2011 Klacz kara F: Quality Time / Quantum
M: Vulana B / Romeo
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B: Van Der Burg
K021631 528003201108350
63.

73

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
K017873 616009610072909
64.

64

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
O: Edward Suszek
B: Paweł Stasiak
K011425 POL009610128007
65.

31

HESTRI HAN GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Cantos / Contender
M: Vestri / Kroongraaf
O: Ewelina Derda
B: P. Pool
K021911 528003201204689
66.

65

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O:
B:
K017763 BELW270289BWP
67.

78

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Ilona / Windwurf
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
68.

38

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
O: Donata Kopacz
B: SK Galiny
K015504 DE441413129809 104QN38
69.

104

JAMAIS DEUX SANS TROIS. P BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada F: Quickfeuer Van Koekshof / Heartbreaker
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Danuta Hałoń
B:
K024162 BEL002W00291773
70.

40

JLB WAVO VANDA SKWB SVK 2009 Klacz kasztanowata F: Aristo Z
M: Vada Wavo
O: Jiřina Bosáková
B: Wavo Horses s.r.o.
KJ0M1F
71.

77

KIDIBUL V BWP BEL 2010 Wałach gniada/170 F: Indorado / Corrado I
M: Landora-V / Landor S
O: Maciej Świca
B:
K020892 056002W00297333
72.

107

KING OF QUEENS 4 XXX GER 2011 Ogier inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
73.

61

KINGSTON BWP BEL 2010 Ogier gniada F: Royal Vinkenburgh / Burggraaf
M: Roletta / Kojak
O: Martina Romagnoli
B: Jose Alfredo Hernandez
K024712 056002W00296986 104QJ88
74.

94

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jarosław Poręba
B: Ewa Fabińska
K021550 POL009510208708
75.

116

LA NOBLESSE VULKAN L WESTF POL 2013 Ogier siwa F: Vulkan L / Vulkano
M: La Dame Blanche L / Cassiano / Cassini I
O: Jerzy Cerba
B: Jan Ludwiczak
K023757 616009610024713
76.

15

LE COU COU OS POL 2009 Wałach kasztanowata F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
O:
B: Werner Brand-Kruth
K018361 DE418182092009 105IF64
77.

72

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
O: Łukasz Wylęga
B: Witold Polowczyk
K011026
78.

76

LILLESKYTTEHUS BOXWELL DWB DEN 2013 Wałach ciemnogniada F: Bogegardens Boney M / Belissimo M
M: Colett Af Norrekaer / Churchill
O: Gabriela Biedka
B: Rene Nielsen
K025242 208333DW1302341
79.

91

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos
M: Little Rose
O: Iwona Henzel
B: -
2993/18
80.

48

LOANA HAB BAW GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Lilli Marien II / Lord Inci Pit
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K025802 DE481810112111
81.

28

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
O: Katarzyna Bawłowicz
B:
K021044 056015Z55719112
82.

43

MARIACHI CT CZE 2009 Wałach ciemnogniada F: La Campo
M: Maria /
O: Martina Lancova /
B: Quoniam s.r.o.
KJ0J9B
83.

80

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Horion De libersart /
M: Ischa /
O: Anna i Jan Chrzanowski
B:
brak
84.

88

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
O: Paulina Kozakiewicz
B: Tom Lievens
K022980 056002W00300749
85.

108

NERRADO D'AMOUR XXX GER 2012 Klacz inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
86.

110

NESMA XXX POL 2000 Klacz inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
87.

47

NINA ZAREWITSCH HOL GER 2011 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Feldhaus Henrike
K020496 DE421000114511
88.

82

NOUGATINO V.G.Z. BWP BEL 2004 Wałach gniada F: Nelson Z / Nureyev
M: Ulena V G / Heartbreaker
O: Jan Chrzanowski
B:
K010235 Z511104 102YX74
89.

75

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
O: Ireneusz Sławek
B: Ireneusz Sławek
K021898 056015Z55748312
90.

24

OLZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Zambesi / Heartbreaker
M: O De Corp / Ol Metta
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022592 616009510386512
91.

117

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada F: CAPRIOLAND
M: DAMY SOBIE RADE
O: ATTIS P.P.ROL. SP.ZO.O
B: POLSKA
11623 104EZ03
92.

9

OSADKOWSKI SATINO OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Singulord Joter / Singulord Joter II
M: Balista / Balou du Rouet
O: ATTIS P.P.ROL. Sp. z o. o.
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019252 DE418180685209 105OG32
93.

51

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Anna Choynowska
B: Jan Szpak
K015239 616009640101009 105MP24
94.

96

QUIDAMS DUKE HOL POL 2011 Wałach siwa F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Zarin Calica / Calico
O: Piotr Michalski
B: Will & Kerstin Graf
K020318 DE421000533311
95.

25

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
96.

16

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
97.

11

SKARBIEC SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Lando / Landadel
M: Siejka / Flirt
O: ATTIS PPR Sp. z o. o.
B: SK Udórz
K008617 616009540048804 103FB68
98.

112

SPEED XXX POL 2000 Wałach skarogniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
99.

115

STOCK XXX POL 2000 Ogier ciemnogniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
100.

29

SZYMON HOL GER 2008 Wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
O: Adam Łyczakowski
B: Bremermann
K023870 DE4211000529708
101.

17

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
102.

97

VAN HALEN KWPN NED 2002 Wałach kasztanowata F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Horetta / Cavalier
O: Monika Morsztyn
B: R. Tewis
K008153 0201977 102YW87
103.

50

VASCO HAN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Van Helsing / Valentino
M: Lucie / Le Primeur
O: Bartosz Czaprański
B:
K020881 DE431310523411
104.

106

VICENTA XXX GER 2009 Klacz inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
105.

66

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O:
B:
K025219 DE456570092210
106.

13

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
107.

74

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K011825 616009540082407 104NJ26
108.

89

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 Ogier gniada F: Lantino
M: Zora
O: Laura Kostek
B: Gestut Sprehe
K025356
109.

111

ZETA Z XXX POL 2000 Klacz inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
Rider Club
Competition
Prize
Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
450
175
SUM:
625.00
Andrzejewska Wiktoria Kj Kietlów
250
SUM:
250.00
Bembenik Olimpia JKS Przybyszewo
150
150
300
SUM:
600.00
Biedka Gabriela bkp
50
SUM:
50.00
Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
15
125
50
200
500
275
75
SUM:
1240.00
Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
15
50
15
150
100
250
200
SUM:
780.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
125
150
SUM:
275.00
Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
15
SUM:
15.00
Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
50
SUM:
50.00
Horáková Martina Staj Zwinger
50
SUM:
50.00
Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
15
SUM:
15.00
Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
15
15
SUM:
30.00
Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
200
325
175
30
150
SUM:
880.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
550
150
SUM:
700.00
Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
75
200
SUM:
275.00
Koszucka Małgorzata Kj Metpol Grodziec
75
SUM:
75.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
150
50
175
300
100
50
SUM:
825.00
Lancova Martina Staj Zwinger
125
25
SUM:
150.00
Mikicin Alicja JKS Melloni Horses
100
SUM:
100.00
Morsztyn Piotr bpk
175
2100
SUM:
2275.00
Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
150
200
SUM:
350.00
Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice
75
1500
225
600
SUM:
2400.00
Ostręga Damian KJ Jan Kosicki Kobierno
125
15
15
400
SUM:
555.00
Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
350
200
100
25
SUM:
675.00
Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
100
250
15
SUM:
365.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
75
150
50
50
450
750
300
175
SUM:
2000.00
Prasek Krzysztof Koniński KJ Sawanna
15
125
50
50
175
SUM:
415.00
Prasek Magdalena Koniński KJ Sawanna
15
50
SUM:
65.00
Schober Philipp bpk
750
550
400
100
100
500
250
225
175
275
325
200
SUM:
3850.00
Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
175
100
SUM:
275.00
Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
250
SUM:
250.00
Szponarska Nicole SKJ Kietlów
200
50
SUM:
250.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
15
25
1000
15
25
SUM:
1080.00
Trynka Renata KJ Gołębin Stary
50
125
100
SUM:
275.00
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
30
30
200
250
350
SUM:
860.00
Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
50
SUM:
50.00
Zwinger Jan Staj Zwinger
50
75
30
200
SUM:
355.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruchów Sławomir
KJ Profil Piła
HATOKI (73)
2018-10-12
29
2018-10-12
16
2018-10-13
3
450
2018-10-14
12
2018-10-12
2
175
2018-10-12
51
2018-10-13
18
2018-10-14
32
Andrzejewska Wiktoria
Kj Kietlów
SPEED (112)
2018-10-13
17
2018-10-13
1
250
2018-10-14
19
CONDI (113)
2018-10-13
16
2018-10-14
Bembenik Olimpia
JKS Przybyszewo
2018-10-12
4
150
2018-10-12
16
2018-10-13
28
2018-10-13
5
150
2018-10-14
3
300
Biedka Gabriela
bkp
2018-10-13
7
50
2018-10-13
38
2018-10-14
29
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-10-12
13
15
2018-10-13
42
2018-10-12
29
2018-10-14
35
CORDINO (63)
2018-10-13
4
125
2018-10-14
7
50
2018-10-12
1
200
HEROS (64)
2018-10-12
26
2018-10-14
1
500
2018-10-13
2
275
2018-10-12
8
75
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
MEADOW (80)
2018-10-12
21
2018-10-13
10
15
2018-10-12
13
2018-10-14
8
50
ECHO MK (81)
2018-10-12
10
15
2018-10-13
4
150
2018-10-12
5
100
2018-10-14
2
250
2018-10-12
2
200
2018-10-12
2018-10-14
9
2018-10-13
20
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2018-10-12
5
125
2018-10-12
27
2018-10-13
21
2018-10-14
5
150
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
VASCO (50)
2018-10-12
22
2018-10-12
33
2018-10-13
6
100
2018-10-13
2018-10-14
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2018-10-12
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (25)
2018-10-12
56
2018-10-13
48
2018-10-12
34
2018-10-14
43
2018-10-13
22
Flisiak Jacek
JKS Tornado Szczecin
2018-10-12
31
2018-10-13
24
2018-10-14
9
Forysiak Laura
bpk
2018-10-12
50
2018-10-13
27
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
FAMA (26)
2018-10-12
14
15
2018-10-13
51
2018-10-14
44
Gogołek Tomasz
JKS Melloni Horses
2018-10-12
2018-10-12
2018-10-13
33
2018-10-13
2018-10-14
41
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
CASSONE (103)
2018-10-12
2018-10-12
2018-10-13
7
50
2018-10-13
2018-10-14
39
Hałoń Katarzyna
KJ Picador Dziuplina
2018-10-12
16
2018-10-13
32
2018-10-14
28
CANSIN (105)
2018-10-12
32
2018-10-13
21
Hałoń Klaudia
KJ Picador Dziuplina
CANSIN (105)
2018-10-14
12
Horáková Martina
Staj Zwinger
2018-10-12
53
2018-10-13
45
2018-10-12
7
50
2018-10-14
22
2018-10-12
54
2018-10-12
28
2018-10-14
36
2018-10-13
15
Horbacz Sara
bpk
CALOTTA (119)
2018-10-13
11
Jankowska Joanna
Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
EKWADOR (58)
2018-10-12
12
15
2018-10-12
34
2018-10-13
28
2018-10-14
24
2018-10-12
11
2018-10-13
54
2018-10-14
45
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
2018-10-12
2018-10-13
23
2018-10-14
Kaniewska Maja
KJ Gołębin Stary
CASARO (45)
2018-10-12
15
15
2018-10-13
12
2018-10-14
17
FIDELIO (46)
2018-10-12
11
15
2018-10-13
24
2018-10-13
25
2018-10-14
11
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
2018-10-12
38
2018-10-12
10
2018-10-13
53
2018-10-14
3
200
2018-10-12
1
325
2018-10-12
11
2018-10-13
6
175
2018-10-14
11
2018-10-12
37
2018-10-12
9
30
2018-10-13
49
2018-10-14
4
150
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-10-12
2
550
2018-10-14
10
2018-10-12
15
2018-10-14
5
150
Kopacz Paulina
LUKS Nysa Gubin
INTRYGA (38)
2018-10-12
46
2018-10-12
31
2018-10-13
43
2018-10-13
23
2018-10-14
7
75
2018-10-12
15
2018-10-13
9
2018-10-14
2
200
Kostek Laura
bpk
2018-10-13
18
2018-10-13
21
2018-10-14
Koszucka Małgorzata
Kj Metpol Grodziec
2018-10-12
49
2018-10-12
30
2018-10-13
50
2018-10-13
7
75
2018-10-14
17
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2018-10-12
2018-10-12
15
2018-10-13
10
2018-10-14
13
2018-10-13
27
2018-10-12
2018-10-13
31
2018-10-14
15
2018-10-12
18
2018-10-13
10
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-10-12
33
2018-10-12
3
150
2018-10-13
6
50
2018-10-13
46
2018-10-14
33
2018-10-12
45
2018-10-12
2018-10-13
2
175
2018-10-13
47
2018-10-14
1
300
2018-10-12
6
100
2018-10-12
8
50
2018-10-13
22
2018-10-13
19
2018-10-14
22
Lancova Martina
Staj Zwinger
2018-10-12
47
2018-10-13
5
125
2018-10-14
9
25
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
CASPIAN (86)
2018-10-14
13
2018-10-13
29
2018-10-13
30
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
ILONUS (78)
2018-10-12
20
2018-10-12
19
2018-10-14
2018-10-13
Mikicin Alicja
JKS Melloni Horses
2018-10-12
2018-10-13
5
100
2018-10-13
Morsztyn Monika
bpk
CASQUIN (114)
2018-10-12
STOCK (115)
2018-10-12
2018-10-13
Morsztyn Piotr
bpk
2018-10-12
13
2018-10-12
9
2018-10-13
2018-10-12
6
175
2018-10-14
1
2100
2018-10-12
24
2018-10-12
2018-10-13
2018-10-14
37
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (70)
2018-10-13
3
150
2018-10-13
2
200
2018-10-14
30
Olszewska Agnieszka
KJ Osadkowski Jakubowice
2018-10-12
11
2018-10-13
8
75
2018-10-14
2
1500
2018-10-12
3
225
2018-10-14
21
2018-10-12
13
2018-10-14
4
600
Ordanik Ignacy
St. Rodan Club Skrzynki
2018-10-12
2018-10-12
Osieka Hanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-10-12
19
2018-10-12
21
2018-10-13
2018-10-14
16
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki Kobierno
BARAQUE (99)
2018-10-12
42
2018-10-12
20
2018-10-13
39
2018-10-13
13
2018-10-14
5
125
CASQUITE (100)
2018-10-12
31
2018-10-12
24
2018-10-13
13
15
2018-10-14
34
DONAU (101)
2018-10-12
35
2018-10-12
24
2018-10-13
13
2018-10-14
23
BOCCACCIO (102)
2018-10-12
10
2018-10-13
14
15
2018-10-13
9
2018-10-14
2
400
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2018-10-12
32
2018-10-12
20
2018-10-13
18
2018-10-14
38
2018-10-12
26
2018-10-13
20
2018-10-14
10
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
ALANIA (56)
2018-10-12
22
2018-10-12
4
350
2018-10-13
2018-10-14
8
200
CLOUD (57)
2018-10-12
43
2018-10-12
32
2018-10-13
6
100
2018-10-14
10
25
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
2018-10-12
23
2018-10-12
7
100
2018-10-13
5
250
2018-10-14
10
2018-10-12
29
2018-10-12
25
2018-10-13
12
15
2018-10-14
18
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2018-10-12
7
75
2018-10-13
10
2018-10-14
18
2018-10-12
5
150
2018-10-13
8
50
2018-10-14
8
50
SZYMON (29)
2018-10-12
3
450
2018-10-13
1
750
2018-10-14
7
300
2018-10-12
30
2018-10-13
20
2018-10-13
2018-10-14
4
175
Poręba Jarosław
Karkonoski KJ
2018-10-12
17
2018-10-14
15
2018-10-13
14
2018-10-12
12
2018-10-14
14
2018-10-13
17
Prasek Krzysztof
Koniński KJ Sawanna
2018-10-12
40
2018-10-12
18
2018-10-13
15
2018-10-13
9
15
2018-10-14
6
125
HESTRI (31)
2018-10-12
27
2018-10-13
37
2018-10-14
24
2018-10-12
7
50
2018-10-12
8
50
2018-10-13
3
175
2018-10-13
11
2018-10-14
20
Prasek Magdalena
Koniński KJ Sawanna
2018-10-12
9
15
2018-10-12
33
2018-10-13
8
50
2018-10-13
25
2018-10-14
26
Przezak Katarzyna
St. Rodan Club Skrzynki
COLOMBO (69)
2018-10-12
44
2018-10-12
30
2018-10-13
19
2018-10-13
2018-10-14
42
Schober Philipp
bpk
VICENTA (106)
2018-10-12
14
2018-10-12
1
750
2018-10-13
2
550
2018-10-14
6
400
2018-10-12
6
100
2018-10-12
14
2018-10-13
7
100
2018-10-14
5
500
2018-10-12
1
250
2018-10-13
34
2018-10-13
3
225
2018-10-14
20
2018-10-12
3
175
2018-10-12
2
275
2018-10-13
1
325
2018-10-14
4
200
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy
2018-10-12
55
2018-10-13
16
2018-10-14
3
175
2018-10-13
12
2018-10-14
6
100
2018-10-12
21
Stuchly Libor
Staj Zwinger
2018-10-13
23
2018-10-14
11
2018-10-12
25
Świca Maciej
KS Cortina Kaczenice
2018-10-12
27
2018-10-12
28
2018-10-13
29
2018-10-13
2018-10-14
16
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (13)
2018-10-12
52
2018-10-12
2018-10-13
2018-10-14
1
250
Szponarska Nicole
SKJ Kietlów
NESMA (110)
2018-10-12
2018-10-12
12
2018-10-13
1
200
2018-10-13
8
50
2018-10-14
21
ZETA Z (111)
2018-10-12
26
2018-10-12
23
2018-10-13
40
2018-10-13
26
2018-10-14
13
Troszczyński Łukasz
KS Nad Wigrami Mikołajewo
CANOSSA (20)
2018-10-12
48
2018-10-12
17
2018-10-13
16
2018-10-14
27
CLAUDIA (21)
2018-10-12
23
2018-10-12
16
2018-10-13
19
2018-10-14
23
2018-10-12
25
2018-10-12
19
2018-10-13
15
15
2018-10-14
12
25
CATLIN (23)
2018-10-12
12
2018-10-14
3
1000
OLZA (24)
2018-10-12
28
2018-10-12
22
2018-10-13
11
15
2018-10-14
11
25
Trynka Renata
KJ Gołębin Stary
2018-10-12
6
50
2018-10-13
44
2018-10-14
31
2018-10-12
4
125
2018-10-13
26
2018-10-14
6
100
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
2018-10-12
9
30
2018-10-12
17
2018-10-13
9
30
2018-10-14
12
2018-10-12
41
2018-10-12
2018-10-13
41
2018-10-13
14
2018-10-14
25
2018-10-12
4
200
2018-10-12
5
250
2018-10-13
4
350
2018-10-14
9
Witkowska Katarzyna
KJ Gołębin Stary
GIRARD (49)
2018-10-12
36
2018-10-13
36
2018-10-13
24
2018-10-14
19
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
CEZANE (71)
2018-10-12
39
2018-10-13
17
2018-10-14
8
50
2018-10-12
2018-10-13
22
2018-10-13
52
2018-10-14
40
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
BACANTI (53)
2018-10-12
18
2018-10-13
35
2018-10-12
14
2018-10-14
14
FREYA (54)
2018-10-12
34
2018-10-12
35
2018-10-13
2018-10-14
Zwinger Jan
Staj Zwinger
ANITA Z (39)
2018-10-12
8
50
2018-10-13
55
2018-10-14
7
75
2018-10-12
10
30
2018-10-12
2018-10-14
2018-10-13
4
200

Number of Riders: 61

Number of Horses: 109

The sum of prizes: 23 430.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl