Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZR
Leszno, 6-7 październik 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 22:04:54
2018-10-04 21:16:52
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 8/mini LL (70 cm)/dokładności bez rozgrywki
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 22:04:11
2018-10-04 16:31:35
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 12:07:51
2018-10-04 11:37:50
Magdalena Ludwiczak GITANIA VAN DE HOEVEN
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
83 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 12:07:41
2018-10-04 11:36:00
Hubert Ludwiczak CALGARY BGM Z
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 12:07:29
2018-10-04 11:31:07
Hubert Ludwiczak VUINTANO Z
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 12:07:18
2018-10-04 11:29:30
Hubert Ludwiczak HEYODINUS PP
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 12:07:06
2018-10-04 11:11:14
Stella Majerowicz TERMINATOR
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 12:06:55
2018-10-04 10:50:42
Aleksandra Szczepaniak KARTAGINA
  • 2x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:09:16
2018-10-04 07:58:07
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:24:27
2018-10-03 19:21:56
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:23:33
2018-10-03 13:07:37
Agata Gietka ARPEGGIO
  • 1x 13/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 08:48:29
2018-10-03 07:26:02
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:52:14
2018-10-02 15:42:32
Agata Dahlke MAKSIMUS
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:52:30
2018-10-02 15:41:55
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 10:43:17
2018-10-02 07:00:13
Agata Dahlke TIFFANY
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 10:43:35
2018-10-02 06:59:34
Agata Dahlke ROSANNA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:34:55
2018-10-01 17:33:54
Bartosz Goszczyński QUENTIN TARANTINIO AB
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:37:34
2018-10-01 17:32:28
Bartosz Goszczyński FLORENCJA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:37:49
2018-10-01 17:31:41
Bartosz Goszczyński CHELSEA 163
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:38:04
2018-10-01 11:50:08
Maciej Charliński ORLANDO W
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:38:22
2018-10-01 10:45:27
Martyna Derengowska TOFFI
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:39:49
2018-10-01 10:44:50
Maria Siennicka HORTENCJA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:40:18
2018-10-01 10:44:16
Karina Wesołowska ADAGIO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:40:29
2018-10-01 10:00:46
Filip Laskowski PLEJADA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:40:42
2018-10-01 09:59:42
Filip Laskowski ELENZA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 09:54:51
2018-09-30 23:52:17
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:20:40
2018-09-30 20:57:38
Marek Markiewicz PRINCESSA I G
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:20:51
2018-09-30 20:54:20
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:21:03
2018-09-30 20:53:33
Maja Stasik FUKS
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:21:17
2018-09-30 20:53:01
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:21:30
2018-09-30 20:52:37
Julia Bieganowska FARAMEE M
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:21:42
2018-09-30 19:29:19
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:21:56
2018-09-30 19:21:05
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:22:08
2018-09-30 19:20:14
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:22:21
2018-09-30 18:53:53
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:22:34
2018-09-30 18:49:34
Julia Ziółkowska KINGSLAND
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:09:28
2018-09-30 16:11:55
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 10:09:42
2018-09-30 16:10:49
Emilia Kasprzak ORLANDO B
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:24:06
2018-09-30 11:12:27
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:24:21
2018-09-30 09:03:34
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:24:32
2018-09-30 09:03:09
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:24:44
2018-09-29 20:42:25
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:24:55
2018-09-29 20:41:45
Jarosław Poręba B CATILLIA
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:25:10
2018-09-29 20:41:05
Aleksandra Pałasz GALION
  • 1x 11/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:25:46
2018-09-29 19:08:18
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:25:57
2018-09-29 12:10:42
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:26:09
2018-09-28 16:30:03
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:45:31
2018-09-27 20:18:25
Agata Skrzypiec CONSUELLA M
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:45:44
2018-09-27 20:17:56
Agata Skrzypiec BERLINA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:45:57
2018-09-27 18:29:35
Maja Gniazdowska FAMA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:46:15
2018-09-27 15:41:47
Marcin Matelski HERR CATOO
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:46:28
2018-09-27 15:36:53
Marcin Matelski CERVANTES
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:46:40
2018-09-27 13:13:14
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:46:51
2018-09-27 12:16:05
Agata Kołodziej JUMPER
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 09:24:08
2018-09-26 20:09:15
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 09:24:20
2018-09-26 18:49:23
Paulina Frankiewicz IRYDION
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 11/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 09:24:32
2018-09-26 16:16:48
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:49:37
2018-09-25 08:56:14
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 11/L1/dokładności bez rozgrywki
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:49:52
2018-09-25 08:55:34
Robert Rakowski HARTEMOR R
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:50:06
2018-09-25 08:54:56
Luiza Rakowska DALIA
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:50:19
2018-09-25 08:52:34
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 09:23:59
2018-09-23 11:17:51
Julia Gaweł LUNA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 09:23:45
2018-09-22 16:54:06
Oliwia Kulej STACUDO
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:01:17
2018-09-21 12:19:21
Paulina Bule WERTER
  • 1x 3/L/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:01:45
2018-09-21 12:18:38
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x 4/L1/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:02:17
2018-09-21 12:17:56
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:04:10
2018-09-21 12:16:15
Klaudia Rajtar-Wojciechowska ROSSA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:04:27
2018-09-21 12:15:39
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DESKANA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:04:50
2018-09-21 12:14:43
Klaudia Rajtar-Wojciechowska BAJADERA
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:10:40
2018-09-20 13:47:49
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 1x 5/P/zwykły 238.2.1
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:10:58
2018-09-20 13:46:47
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 2x 3/L/dokładności bez rozgrywki
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 22:26:25
2018-09-20 10:55:34
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 6/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 7/C/zwykły 238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły 238.2.1
  • 1x 14/C/zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:11:32
2018-09-20 10:54:47
Wiktoria Woźniak AWIATOR S
  • 2x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 10/L/dokładności bez rozgrywki
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:12:34
2018-09-17 23:56:16
Ewelina Gawluk ORLEAN
  • 1x 1/mini LL (70cm)/dokładności bez rozgrywki
  • 1x 2/LL/dokładności bez rozgrywki
  • 2x 9/LL/dokładności bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bieganowska Julia JKS Tornado Szczecin
S
O004011
2. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O003220
3. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
4. Charliński Maciej ludowy klub jeździecki abaria iwno
S
o008601
5. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (JM.)
O039193
6. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
7. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
8. Derengowska Martyna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2004 (JM.)
O048511
9. Dobrowolska Martyna bpk
2003 (JM.)
O028065
10. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
10178539
11. Frankiewicz Paulina KJ Dilmar
S
O041602
12. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
13. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
14. Gaweł Julia St. KJ Preria Wilkowice
2000 (J.)
O037360
15. Gawluk Ewelina BPK
S
Brak
16. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O027614
17. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
18. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
19. Henzel Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
20. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
21. Kaczmarek Patryk St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
1998 (MJ.)
O034445
22. Kasprzak Emilia bpk
1999 (MJ.)
O029187
23. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
24. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O045671
25. Kołodziej Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O027435
26. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
brak
27. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033419
28. Kulej Oliwia Klub Jeździecki „AVANTI” sp. z o.o.
2002 (J.)
O026123
29. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
30. Ludwiczak Hubert Budzyński KS Kłos
S
O001944
31. Ludwiczak Magdalena KJ Sokół Damasławek
S
O012119
32. Majerowicz Stella UKJ Leśny Dwór Pakówka
2002 (J.)
brak
33. Markiewicz Marek bpk
S
brak
34. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
35. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (J.)
O043618
36. Pałasz Aleksandra Karkonoski Klub Jeździecki
2001 (J.)
O039256
37. Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O011296
38. Poręba Jarosław Karkonoski KJ
S
O000520
39. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
40. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
41. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
42. Rakowski Robert SKJ Gronówka
S
O024458
43. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
44. Siennicka Maria UKJ Leśny Dwór Pakówka
2002 (J.)
O035333
45. Siennicka Zofia UKJ Leśny Dwór Pakówka
2001 (J.)
O035330
46. Skrzypiec Agata St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O027059
10141798
47. Stasik Maja bpk
2001 (J.)
O033319
48. Szczepaniak Aleksandra UKJ Leśny Dwór Pakówka
S
brak
49. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
50. Vitullo Verena KJ Stajnia z Kopytem
2000 (J.)
O034193
51. Wesołowska Karina UKJ Leśny Dwór Pakówka
2001 (J.)
O034349
52. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
53. Zaleska Paulina KJ Dilmar Kobylarnia
1997 (MJ.)
O022443
54. Ziółkowska Julia KJ Dilmar
2003 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

64

ADAGIO SP POL 2009 Wałach gniada F: Karetino K
M: Allegra
O: Zbigniew Głuszek
B: Zbigniew Głuszek
K021789
2.

74

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
O: Andrzej Ostrowski
B: Diter Staniek
K013109 POL009540042605
3.

18

AWIATOR S SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: BLACK JACK
M: AVINELL S
O: Anna Woźniak
B: Stanisław Szurik
K026428 616 009 52 00418 14
4.

47

B CATILLIA KWPN POL 2007 Klacz gniada F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
O: Jarosław Poręba
B:
K020875 528003000709725
5.

21

BAJADERA SP POL 2014 Klacz gniada F: De Quidams / Quidam's Rubin
M: Banisza / Rytm
O: Roland Kosmol
B: Roland Kosmol
K024771 616009540053914
6.

41

BERLINA KWPN POL 2006 Klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
O: Iwona Skrzypiec
B: H. A. M. Lurvink, Haarle Gem Tybbergen
K022751 5280030607214 103YZ70
7.

76

BOLIWIA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Bienika
O: Kinga Wieczorek
B: SK Pępowo
K025872
8.

84

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
9.

81

CALGARY BGM Z Z BEL 2013 Wałach siwa F: Cumano
M: /
O: /
B: /
Brak
10.

49

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
O: Anna Słodkiewicz
B:
K016658 DE421000133710
11.

1

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
12.

38

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess / Clinton
M: Capriosa N / Cancooon
O:
B:
K024813 616009520023813
13.

68

CHELSEA 163 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Check In / Cordalme
M: Kyera De Lune / Kolibri
O: Goszczyński Bartosz
B:
K020378 DE433331652312
14.

53

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
15.

42

CONSUELLA M Słowacka Gorącokrw. POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Consulent Z / Consulent CR
M: Grandezza / Grannus-Granit
O: Iwona Skrzypiec
B:
K025706 703001782138011 106BS98
16.

54

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
17.

71

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
18.

29

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Browar / Sebastian
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Robert Rakowski
B: SK Iwno Sp. z o. o.
K020297 616006610076511
19.

22

DESKANA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Askano / Alcatraz
M: Destiny / San Juan
O: Roland Kosmol
B:
K019528 DE433330428409 104UO98
20.

26

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag / Empik
M: Dolce Vita / Veloce de Favi
O: Przemysław Bule
B: SK Ochaby
K020280 616006690085011
21.

62

ELENZA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Vleut / Quick Star
M: Selenza / No Ski
O:
B:
K018664 528003200903598
22.

73

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
23.

40

FAMA SP POL 2007 Klacz siwa/175 F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Bolesław Danilewicz
K020411 POL009640074107
24.

56

FARAMEE M KWPN NED 2010 Wałach siwa/170 F: Bugatti VDL / Silverstone / Indoctro
M: Aramee O. A. / Marlon Corland
O: Julia Bieganowska
B:
K020474 528003201006399
25.

37

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
26.

69

FLORENCJA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Fantazja / Linaro
O: Michał Mordzelewski
B:
K020022 616009640008311 105XV81
27.

83

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada F: clavius
M: Franchesca
O: Ireneusz Kondratowicz
B: Ireneusz Kondratowicz
brak
28.

58

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/176 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Fulda /
O: Nikodem Stasik
B:
K014666 616009640093809
29.

19

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski / Szymon Tuliszkiewicz
B: Joanna Ciecholewska
K022353 616013520045812
30.

46

GALION SP POL 30.05.2011 Wałach gniada F: Love Soprem /
M: Gafa / Faust Z
O: Aleksandra Pałasz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K020876 6160090353611
31.

82

GITANIA VAN DE HOEVEN Z BEL 2013 Klacz ciemnogniada F: Galisco Van Paemen / Cicero Z
M: Charlies Angel / Con Air
O: Jos Lansink/Karel Cox
B:
K024936 056015Z55704513
32.

39

HERR CATOO WLKP POL 2014 Klacz gniada F: CATOO
M: Himera
O: Marcin Matelski
B: Andrzej Herrmann
Brak
33.

79

HEYODINUS PP KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Mylord Carthago / Carthago
M: Wadina / Corrado I
O: Stal Poppelaars & Jos Lansink
B: Stal Poppelaars
K022873 528003201205097
34.

31

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
35.

55

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
36.

65

HORTENCJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Arcygraf
M: Hala
O: Kinga Wieczorek
B: Władysław Mirowski
K023184
37.

51

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024945 528003201308014
38.

34

IRYDION WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Iryda / Quamiro
O: Paulina Frankiewicz
B: SK Racot
K022379 616007610117912
39.

36

JUMPER WLKP POL 2004 Ogier gniada F: Harwest / Indoctro
M: Juta / Burnus
O: Krzysztof Przybyszewski
B: Stanisław Kujawa
K009555 POL007611060404
40.

77

KARTAGINA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Ulco
M: Korrida
O: Zbigniew Głuszek
B: Zbigniew Głuszek
K024570
41.

52

KINGSLAND SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: NN
M: NN
O: Agnieszka Wolff
B: Piotr Duda
Brak
42.

48

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jarosław Poręba
B: Ewa Fabińska
K021550 POL009510208708
43.

59

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
O: Edyta Dobrowolska
B:
K023756 421000245611
44.

75

LAMBORGHINI Niem. Sportowa POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
K023340 DE456570236310
45.

33

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjonker S / Landjonker
M: Lugana / Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 POL007610109107
46.

11

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K024894 616009610175013
47.

45

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
O: Karolina Rutkowska
B: Mirosław Łacinik
K024749 616009610034110
48.

20

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O: Joanna Różewska
B: Balazs - Cojszner Anna
K009316 POL009640030802
49.

28

LUNA MŁP POL 2012 Klacz kara F: Bre Gun / Top Gun
M: ima / Larysz
O: Jakub Gaweł
B: Marta Heblik
K024189 616006540039112
50.

72

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Melisa /
O: Aleksandra Kossakowska
B: Ryszard Piątek
K023494 616007610100210
51.

61

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
52.

43

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
O: Zuzanna Tecław
B: Natalia Włodarczak - Kubiak
K024750 616007610085511
53.

10

ORLANDO B SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Jaguar Mail / Hand In Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K021392 616009610245311
54.

67

ORLANDO W WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Chap / Cellestial
M: Osaka / Czynel
O: Krystyna Charlińska
B: Jacek Wilczyński
K021599 616007610016911
55.

17

ORLEAN Wielkopolska POL 2006 Ogier gniada/167 F: Okruch
M: Osnowa
O: Ewelina Gawluk
B: Harms Małgorzata
Brak POL 007600113206
56.

44

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
57.

63

PLEJADA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Mistar / Mazzel
M: Pasja / Inblanco
O: Wiesław Laskowski
B: Marcin Grzeszczyk
K020967 616007610262808
58.

60

PRINCESSA I G SP POL 2013 Klacz siwa F: Canoso / Contact me
M: Princessa / Cassini I
O: Julia Bieganowska
B: Andrzej Gołaś
Brak
59.

70

QUENTIN TARANTINIO AB HOL GER 2011 Wałach gniada F: Canoso / Catoki
M: Mia I / Carthago
O:
B:
K018714 DE421000548411 106BX96
60.

50

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
O: Anna Słodkiewicz
B: Wolfgang Brinkmann
K018681 DE441410603511
61.

35

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert / Concertto
M: Rakija / Castor
O: Agnieszka Przybylska
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
62.

8

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
63.

23

ROSSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Rachella / Charisma 115
O: Roland Kosmol
B: Ewa Hauer
K019914 616009600253411 105DW53
64.

7

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
65.

32

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
O: Martyna Piotrowska
B:
K018935 DE421000180110
66.

27

STACUDO BAW POL 2010 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkate
M: Medici / Florestine
O: Eden Alois
B: Anna Bienias
K019997 DE481810205810
67.

78

TERMINATOR XX POL 2001 Wałach kasztanowata F: Alywar
M: Tewa
O: Zbigniew Głuszek
B: SK Iwno
brak
68.

9

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B:
K022375 DE441410714004 105LZ26
69.

66

TOFFI SP POL 2007 Wałach gniada F: Protest
M: Tala
O: Joanna Matejak
B: --
K024569
70.

24

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holland
O: Aleksandra Kosmol
B: K. Mellema
K017146 528003000701752 104OR65
71.

80

VUINTANO Z KWPN NLD 2012 Wałach gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Cartania / Cartani
O: Jos Lansin
B: Michael Einstein
K024934 056015255758612
72.

25

WERTER SP POL 2010 Wałach gniada F: Paquito Go / Maizauber
M: Weteranka / Trawers
O: Przemysław Bule
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017600 616009600110610
73.

57

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
O: Julia Bieganowska
B: Marek Markiewicz
K016850 616007640064507 104WD72
Rider Club
Competition
Prize
Bieganowska Julia JKS Tornado Szczecin
100
SUM:
100.00
Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
250
SUM:
250.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
75
50
175
150
SUM:
450.00
Dobrowolska Martyna bpk
75
SUM:
75.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
50
SUM:
50.00
Goszczyński Bartosz bpk
175
SUM:
175.00
Henzel Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
100
100
SUM:
200.00
Kaczmarek Patryk St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
50
SUM:
50.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
100
SUM:
100.00
Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
150
SUM:
150.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
100
SUM:
100.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
100
250
SUM:
350.00
Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bieganowska Julia
JKS Tornado Szczecin
2018-10-06
11
2018-10-06
4
2018-10-07
2018-10-07
5
WIARUS (57)
2018-10-06
17
2018-10-06
5
2018-10-07
3
100
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-10-06
16
2018-10-06
6
2018-10-06
12
2018-10-06
1
250
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
WERTER (25)
2018-10-06
1
2018-10-06
24
2018-10-07
9
2018-10-07
14
2018-10-06
1
2018-10-06
13
2018-10-07
1
2018-10-07
7
Charliński Maciej
ludowy klub jeździecki abaria iwno
2018-10-06
12
2018-10-06
22
2018-10-07
12
2018-10-07
23
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2018-10-06
15
2018-10-06
20
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
2018-10-06
6
2018-10-06
9
2018-10-06
2
75
IELVE (51)
2018-10-06
4
2018-10-06
3
50
2018-10-07
4
2018-10-07
4
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
2018-10-06
13
2018-10-06
11
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
EULVE (73)
2018-10-06
4
2018-10-06
2
175
2018-10-07
1
150
2018-10-07
8
Derengowska Martyna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
TOFFI (66)
2018-10-06
8
2018-10-06
4
2018-10-07
7
2018-10-07
1
Dobrowolska Martyna
bpk
2018-10-06
1
2018-10-06
21
2018-10-07
1
2018-10-07
2
75
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (7)
2018-10-06
23
2018-10-06
Frankiewicz Paulina
KJ Dilmar
IRYDION (34)
2018-10-06
1
2018-10-06
2018-10-07
1
2018-10-07
22
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-10-06
1
2018-10-06
14
2018-10-07
5
2018-10-07
3
50
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (53)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
CRAX (54)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Gaweł Julia
St. KJ Preria Wilkowice
LUNA (28)
2018-10-06
2018-10-06
1
2018-10-07
10
2018-10-07
2018-10-07
1
Gawluk Ewelina
BPK
ORLEAN (17)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2018-10-07
16
2018-10-07
9
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
FAMA (40)
2018-10-06
8
2018-10-06
23
2018-10-07
24
Goszczyński Bartosz
bpk
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
10
2018-10-07
13
2018-10-07
2018-10-06
14
2018-10-06
12
2018-10-07
10
2018-10-07
2
175
Henzel Dominika
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-10-07
15
2018-10-07
1
2018-10-06
2
100
2018-10-07
1
100
2018-10-07
15
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2018-10-07
2018-10-07
Kaczmarek Patryk
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
2018-10-06
13
2018-10-06
3
50
Kasprzak Emilia
bpk
2018-10-06
9
2018-10-06
17
2018-10-06
1
2018-10-06
25
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2018-10-06
1
2018-10-06
19
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (84)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Kołodziej Agata
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
JUMPER (36)
2018-10-06
1
2018-10-06
18
2018-10-07
7
2018-10-07
10
Kondratowicz Ireneusz
LKS Cwał Poznań
FOTON (83)
2018-10-07
13
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
2018-10-06
9
2018-10-06
6
2018-10-07
21
2018-10-07
2
100
Kulej Oliwia
Klub Jeździecki „AVANTI” sp. z o.o.
STACUDO (27)
2018-10-06
1
2018-10-06
20
2018-10-07
1
2018-10-07
25
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
ELENZA (62)
2018-10-06
1
150
2018-10-07
14
PLEJADA (63)
2018-10-06
15
2018-10-07
20
2018-10-07
21
Ludwiczak Hubert
Budzyński KS Kłos
2018-10-06
15
2018-10-06
13
2018-10-07
6
2018-10-06
11
2018-10-06
2018-10-07
17
2018-10-06
19
2018-10-06
17
2018-10-07
7
Ludwiczak Magdalena
KJ Sokół Damasławek
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
13
2018-10-07
Majerowicz Stella
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
1
Markiewicz Marek
bpk
2018-10-06
4
2018-10-06
1
2018-10-07
1
2018-10-07
6
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-10-06
1
2018-10-06
1
100
2018-10-07
23
2018-10-07
6
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
6
2018-10-07
1
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2018-10-06
1
2018-10-06
9
Pałasz Aleksandra
Karkonoski Klub Jeździecki
GALION (46)
2018-10-07
2018-10-07
19
Piotrowska Martyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-10-06
10
2018-10-06
19
2018-10-07
6
2018-10-07
19
Poręba Jarosław
Karkonoski KJ
2018-10-07
2018-10-07
8
2018-10-07
16
2018-10-07
9
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
RESPECT (35)
2018-10-06
12
2018-10-06
16
2018-10-07
10
2018-10-07
24
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti Opole
2018-10-06
1
2018-10-06
15
2018-10-07
1
2018-10-07
1
DESKANA (22)
2018-10-06
7
2018-10-06
3
100
2018-10-07
18
2018-10-07
4
ROSSA (23)
2018-10-06
5
2018-10-06
8
2018-10-07
5
2018-10-07
1
250
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
DALIA (29)
2018-10-07
8
2018-10-07
11
Rakowski Robert
SKJ Gronówka
2018-10-07
6
2018-10-07
10
Rutkowska Karolina
KJ Stajnia z Kopytem
LOTNA (45)
2018-10-06
4
2018-10-06
21
Siennicka Maria
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2018-10-06
1
2018-10-06
18
2018-10-07
10
2018-10-07
13
Siennicka Zofia
UKJ Leśny Dwór Pakówka
BOLIWIA (76)
2018-10-06
2018-10-06
10
2018-10-07
6
2018-10-07
3
Skrzypiec Agata
St. KS KJK Szary Michałowice
BERLINA (41)
2018-10-06
10
2018-10-06
9
2018-10-07
12
2018-10-07
2018-10-06
1
2018-10-06
11
2018-10-07
2018-10-07
11
Stasik Maja
bpk
FUKS (58)
2018-10-06
5
2018-10-06
20
2018-10-07
9
2018-10-07
17
Szczepaniak Aleksandra
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2018-10-06
3
2018-10-06
5
2018-10-07
1
2018-10-07
3
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2018-10-06
1
2018-10-06
1
2018-10-07
7
2018-10-07
1
2018-10-06
22
2018-10-06
8
2018-10-07
3
50
2018-10-07
7
Vitullo Verena
KJ Stajnia z Kopytem
2018-10-06
1
2018-10-06
1
Wesołowska Karina
UKJ Leśny Dwór Pakówka
ADAGIO (64)
2018-10-06
1
2018-10-06
2018-10-06
4
2018-10-07
2018-10-07
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
2018-10-06
18
2018-10-06
7
2018-10-07
20
2018-10-07
7
2018-10-06
2018-10-06
4
2018-10-07
2018-10-07
Zaleska Paulina
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-10-06
7
2018-10-06
21
2018-10-07
18
2018-10-07
22
Ziółkowska Julia
KJ Dilmar
2018-10-06
3
2018-10-06
9
2018-10-07
2018-10-07
3

Number of Riders: 54

Number of Horses: 73

The sum of prizes: 2 100.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl