Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HPPDiM
Leszno, 5-8 kwiecień 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
258 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:44:49
2018-04-03 21:44:36
Milena Barczyk DORIS
  • 1x 9/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 18/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 24/120/125 cm/Finał gr. D
257 ENTRY ACCEPTED 2018-03-29 00:48:29
2018-03-29 00:47:36
Amelia Krywult DANTOS
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
256 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 22:37:46
2018-03-28 22:37:17
Wiktoria Ryciak CZARNA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
255 ENTRY ACCEPTED 2018-03-28 22:37:32
2018-03-28 22:34:53
Wiktoria Ryciak KLAUSINKA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
254 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 10:14:45
2018-03-27 10:13:52
Julia Wojtaś PRINCESS MATHILDA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
253 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 18:58:54
2018-03-26 18:58:13
Matylda Szrajer RÓŻA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
252 ENTRY ACCEPTED 2018-03-26 11:20:34
2018-03-26 11:19:14
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
251 ENTRY ACCEPTED 2018-03-25 12:23:44
2018-03-25 12:23:28
Amelia Zubczyńska THREE-B-TWEET
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
250 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:35:06
2018-03-22 23:31:59
Wiktoria Roefler APOLLO S
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
249 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:35:20
2018-03-22 23:31:24
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
248 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:35:37
2018-03-22 23:30:19
Krzysztof Kulpa NARNIA
  • 1x 10/115 cm/I Półfinał gr. E
  • 1x 19/120 cm/II Półfinał gr. E
  • 1x 25/120/125 cm/Finał gr. E
247 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:36:00
2018-03-22 22:00:00
Julia Kurosz LUNA
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
246 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:36:15
2018-03-22 21:37:22
Antoni Śliwiński MILKA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
245 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:36:43
2018-03-22 21:36:53
Antoni Śliwiński FERRARI
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
244 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:37:05
2018-03-22 13:21:22
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
243 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:37:19
2018-03-22 13:19:39
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
242 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:37:53
2018-03-22 12:57:38
Maja Wodzicka HARLEY
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
240 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:38:14
2018-03-22 09:19:23
Eliza Zawadzka EGZORCYSTA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
239 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:38:37
2018-03-22 09:18:38
Eliza Zawadzka ESCALONA
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
238 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:39:00
2018-03-22 09:17:45
Eliza Zawadzka CHONZ'O ROSE
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
237 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:39:55
2018-03-22 09:00:48
Martyna Klimczak MOLO
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
236 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:40:24
2018-03-22 09:00:20
Roza Sobierajska PRAGA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. B
  • 1x 5/85 cm/II Półfinał gr. B
  • 1x 15/85 cm/85 cm/Finał gr. B
235 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:40:48
2018-03-22 08:59:14
Lena Jarecka EMMA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
234 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:41:04
2018-03-22 08:58:44
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
233 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:41:25
2018-03-22 07:06:48
Olga Tuliszkiewicz TYPIER
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
232 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:41:45
2018-03-22 06:36:54
Lena Kołacka APASJONATA CON AMORE
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
231 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:41:59
2018-03-21 23:47:46
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
230 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:42:17
2018-03-21 22:43:12
Karina Dzięgielewska JOS
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
229 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:42:32
2018-03-21 22:17:50
Sara Bętkowska PENELOPA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
228 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:42:49
2018-03-21 22:16:40
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
227 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:43:05
2018-03-21 22:13:41
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
226 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:43:28
2018-03-21 21:55:36
Żaneta Zwierzyńska WRÓŻBITA II
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
225 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:43:50
2018-03-21 21:53:48
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
224 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:44:08
2018-03-21 21:48:50
Żaneta Zwierzyńska FAZA AS
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
223 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:44:38
2018-03-21 21:26:28
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
222 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:44:58
2018-03-21 21:24:52
Wiktoria Okupny DIELEILA
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
221 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:45:30
2018-03-21 21:18:02
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 21/125 cm/II Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 27/125/130 cm/Finał gr. Dzieci I
220 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:45:57
2018-03-21 21:17:55
Weronika Kosińska DASZYNA
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
219 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:46:11
2018-03-21 20:17:26
Zofia Ciecholewska FUNNY BOY
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
218 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:46:34
2018-03-21 20:16:17
Zofia Ciecholewska CIVIS
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
217 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:47:03
2018-03-21 19:31:39
Judyta Perek TAZINA
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
216 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:47:46
2018-03-21 16:27:38
Oliwia Palacz FALCON
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
215 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:48:11
2018-03-21 16:26:45
Julia Bohdan FREJKA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
214 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:48:29
2018-03-21 16:25:11
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
212 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:48:47
2018-03-21 13:51:30
Marcelina Nowak FRYTKA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
211 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:49:00
2018-03-21 13:50:56
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
210 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:49:16
2018-03-21 13:01:39
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
209 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:49:31
2018-03-21 12:56:50
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. B
  • 1x 5/85 cm/II Półfinał gr. B
  • 1x 15/85 cm/85 cm/Finał gr. B
208 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:49:50
2018-03-21 12:56:01
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
206 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:50:06
2018-03-21 12:54:33
Maja Bella Friedman SWEET NOISE-M
  • 1x 10/115 cm/I Półfinał gr. E
  • 1x 19/120 cm/II Półfinał gr. E
  • 1x 25/120/125 cm/Finał gr. E
205 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:50:27
2018-03-21 10:50:17
Matylda Dubiniak LADY LUKRECJA - EWITA
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
204 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:50:47
2018-03-21 10:49:01
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
203 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:51:02
2018-03-21 09:08:04
Irena Bigaj LOTOS
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
202 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:51:32
2018-03-21 09:07:14
Irena Bigaj SAMBOR
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
201 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:52:08
2018-03-21 09:06:27
Maria Padalak TIGRA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
200 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:52:34
2018-03-21 09:05:25
Maria Padalak MELODIA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. B
  • 1x 15/85 cm/85 cm/Finał gr. B
199 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:53:02
2018-03-20 21:13:51
Zofia Grzywińska EMI
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
198 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:53:18
2018-03-20 21:10:04
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
197 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:53:32
2018-03-20 21:09:44
Zofia Grzywińska EROIKA
  • 1x 10/115 cm/I Półfinał gr. E
  • 1x 19/120 cm/II Półfinał gr. E
  • 1x 25/120/125 cm/Finał gr. E
196 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:53:48
2018-03-20 20:22:15
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
195 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:54:05
2018-03-20 20:20:55
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
194 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:54:25
2018-03-20 20:05:26
Maria Karnabal BENITO
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
193 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:54:41
2018-03-20 17:59:10
Barbara Piontek ROLEX 2
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
192 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:54:57
2018-03-20 17:57:28
Helena Piontek GABON
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
191 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:55:23
2018-03-20 15:44:26
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
190 ENTRY ACCEPTED 2018-03-27 00:50:13
2018-03-20 11:00:54
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
189 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:55:58
2018-03-20 10:51:12
Julia Jabłońska MOERPUTTEN ARMANI RJT
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
188 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:56:22
2018-03-20 10:30:12
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
187 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:56:43
2018-03-20 10:28:49
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
186 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:57:10
2018-03-20 06:45:16
Natalia Sydow EROZJA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
185 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:57:55
2018-03-20 06:42:46
Marcelina Jackowiak BARKAROLA
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
184 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:58:15
2018-03-19 23:35:03
Julia Jabłońska CONN RUBINA
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
183 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 21:03:18
2018-03-19 23:34:08
Julia Jabłońska BAILEY'S RJT
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
182 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:58:55
2018-03-19 22:59:02
Natalia Potrzebowska WHITE QUEEN
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
181 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:59:25
2018-03-19 22:58:06
Karolina Miś ARAGONIT
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. B
  • 1x 5/85 cm/II Półfinał gr. B
  • 1x 15/85 cm/85 cm/Finał gr. B
180 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 22:59:52
2018-03-19 22:57:27
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
179 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:00:31
2018-03-19 21:39:35
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
178 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:00:46
2018-03-19 21:23:49
Zuzanna Kucharska BAILANDO
  • 2x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
177 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:01:00
2018-03-19 21:23:25
Zuzanna Kucharska BIG LORD
  • 2x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
176 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:01:15
2018-03-19 21:21:10
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 2x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
175 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:01:30
2018-03-19 19:26:24
Anna Bieńkowska SZOGUN
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
174 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:01:45
2018-03-19 15:20:07
Dominika Strąk FELLOW -TAR
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
173 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:02:22
2018-03-19 12:35:41
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
172 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:02:52
2018-03-19 12:34:35
Gabriela Grzymała MAKS
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
171 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:03:26
2018-03-19 11:22:21
Karolina Szaniawska KUBA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. B
  • 1x 5/85 cm/II Półfinał gr. B
  • 1x 15/85 cm/85 cm/Finał gr. B
170 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:03:54
2018-03-19 10:06:08
Anna Dziuba QUABREL RJT DE L'ETAPE
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
169 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:04:13
2018-03-19 08:26:14
Zofia Zawadzka VOLUTA PONYSPORT
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
168 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:04:32
2018-03-19 08:25:41
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
167 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:04:52
2018-03-19 08:25:03
Nadia Sochocka RUSHMOOR RUMBLE
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
166 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:05:12
2018-03-19 08:24:15
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
165 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:05:29
2018-03-19 08:23:12
Magdalena Piskorska NANDO SUPER
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
164 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:05:46
2018-03-19 08:19:50
Weronika Olejnik LARISSA
  • 1x 10/115 cm/I Półfinał gr. E
163 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 22:59:50
2018-03-18 21:31:47
Maja Drobny NIWKA
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
162 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 23:00:07
2018-03-18 21:30:56
Maja Drobny GANGES
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
161 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 23:00:24
2018-03-18 19:19:52
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
160 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 23:00:39
2018-03-18 19:03:47
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
159 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 23:00:54
2018-03-18 18:33:41
Róża Konieczna MAVANDER
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
158 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 23:01:08
2018-03-18 12:13:53
Karolina Karczewska MILLCROFT VIVA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
157 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 23:01:22
2018-03-18 12:13:17
Tamara Ferenc EQUUS
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
156 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 23:01:51
2018-03-18 12:12:50
Kinga Ferenc MOBY DIC
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 23:02:14
2018-03-18 12:12:12
Kinga Ferenc LUKRECJA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 23:02:28
2018-03-18 12:11:23
Karolina Bar IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
153 ENTRY ACCEPTED 2018-03-18 23:02:50
2018-03-18 12:10:37
Karolina Bar MARKIZA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
152 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 22:25:04
2018-03-17 19:10:10
Dominika Siudzińska CINAMON
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
151 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 22:25:16
2018-03-17 19:09:08
Aleksandra Krawczyńska BRANDON
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. B
  • 1x 5/85 cm/II Półfinał gr. B
  • 1x 15/85 cm/85 cm/Finał gr. B
150 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 22:25:31
2018-03-17 14:50:12
Kinga Kozber FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
149 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 22:25:51
2018-03-17 14:13:37
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
148 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 22:26:03
2018-03-17 13:56:35
Julia Adamczewska KIDNEY
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
147 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 22:26:20
2018-03-17 13:55:29
Adrianna Łopucka HARRON
  • 1x 10/115 cm/I Półfinał gr. E
  • 1x 19/120 cm/II Półfinał gr. E
  • 1x 25/120/125 cm/Finał gr. E
146 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 22:26:32
2018-03-17 13:54:20
Karolina Kosmala FOREST CHAMPION
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
145 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 22:26:44
2018-03-17 13:53:15
Martyna Fedeńczak SUNFLY
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
144 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 22:27:01
2018-03-17 10:54:25
Dorota Korek CASSAWA
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
143 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 22:27:18
2018-03-17 10:52:54
Dorota Korek GENEZA M
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
142 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 18:10:21
2018-03-16 17:28:07
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
141 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 18:10:34
2018-03-16 08:37:53
Julia Dunst WOLF"S MORITZ V
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
140 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 00:26:56
2018-03-15 20:08:23
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
139 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 00:27:11
2018-03-15 19:09:10
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 2x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 2x 22/95/95 cm/Finał gr. C
137 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:06:10
2018-03-15 12:42:55
Olaf Rynowiecki GARGAMEL GB
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
136 ENTRY ACCEPTED 2018-03-16 00:28:01
2018-03-15 08:26:31
Laura Barańska CYPRIANO
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
135 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:06:27
2018-03-15 05:41:50
Olga Tuliszkiewicz FANTA EWITA
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
134 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:07:10
2018-03-15 05:41:03
Olga Tuliszkiewicz PEPA
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. B
  • 1x 5/85 cm/II Półfinał gr. B
  • 1x 15/85 cm/85 cm/Finał gr. B
131 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:15:56
2018-03-13 20:04:19
Marianna Dunajska MENTOS
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
128 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:17:20
2018-03-13 08:05:58
Laura Barańska CODETIA VDL
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
127 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:17:44
2018-03-13 07:40:48
Tamara Tybulczuk SZAMBELAN
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
126 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:18:22
2018-03-13 07:37:28
Tamara Tybulczuk QUITANA
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
125 ENTRY ACCEPTED 2018-03-31 11:09:27
2018-03-12 21:40:38
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
124 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:18:55
2018-03-12 15:22:19
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
123 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:19:28
2018-03-12 11:25:03
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
122 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:19:53
2018-03-12 11:11:03
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:20:14
2018-03-12 11:09:59
Julia Smolich WATERKANT'S ODIN
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. B
  • 1x 5/85 cm/II Półfinał gr. B
  • 1x 15/85 cm/85 cm/Finał gr. B
119 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:21:26
2018-03-12 10:54:58
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 21/125 cm/II Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 27/125/130 cm/Finał gr. Dzieci I
118 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:21:43
2018-03-12 10:54:24
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 9/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 18/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 24/120/125 cm/Finał gr. D
115 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:23:09
2018-03-12 08:56:27
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
114 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:23:29
2018-03-12 08:55:37
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:23:54
2018-03-11 15:04:23
Matylda Grzelczak POSEJDON
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:24:13
2018-03-11 11:07:29
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 9/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 18/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 24/120/125 cm/Finał gr. D
111 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:24:31
2018-03-11 11:06:48
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 9/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 18/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 24/120/125 cm/Finał gr. D
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:24:56
2018-03-11 11:05:52
Maria Michalska PASJONATA AMIGO
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:25:17
2018-03-11 11:05:09
Julia Ganowska PASJONATA POKER
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:25:32
2018-03-11 11:04:37
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-24 23:07:41
2018-03-10 22:28:13
Antonina Barzdo ARIS
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
105 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:26:42
2018-03-10 22:27:30
Maja Marchwicka SZAFIR "M"
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:27:05
2018-03-10 22:26:54
Maja Marchwicka ROSA BELLA
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
103 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 17:46:19
2018-03-10 16:39:46
Kornelia Kurleto COME ON DONE Z
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 21/125 cm/II Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 27/125/130 cm/Finał gr. Dzieci I
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 17:46:31
2018-03-10 16:39:03
Kornelia Kurleto BOND BEJ
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:44:19
2018-03-09 10:18:18
Amelia Zubczyńska D'ACORD
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:44:52
2018-03-09 09:15:11
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 10/115 cm/I Półfinał gr. E
  • 1x 19/120 cm/II Półfinał gr. E
  • 1x 25/120/125 cm/Finał gr. E
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:45:02
2018-03-09 08:13:41
Julia Kapel CYKOR
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. B
  • 1x 5/85 cm/II Półfinał gr. B
  • 1x 15/85 cm/85 cm/Finał gr. B
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:45:19
2018-03-08 21:23:28
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 10/115 cm/I Półfinał gr. E
95 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:45:54
2018-03-08 12:19:39
Katarzyna Gola RITUS
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:46:06
2018-03-08 12:19:02
Katarzyna Gola CONIKA Z
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
93 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:46:17
2018-03-08 11:47:39
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:46:29
2018-03-08 11:45:58
Julia Pięta INIS SLÈ SORCERER
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:46:42
2018-03-08 11:45:31
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:47:05
2018-03-08 08:43:41
Daria Pietrzak MIŁEK PONYSPORT
  • 2x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:47:18
2018-03-08 08:43:12
Marta Wypiór GLORY
  • 2x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:47:30
2018-03-08 04:29:11
Klara Kozioł SCYTIA
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 21/125 cm/II Półfinał gr. Dzieci I
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:47:41
2018-03-08 04:28:23
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 21/125 cm/II Półfinał gr. Dzieci I
86 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:37:01
2018-03-07 18:28:24
Amelia Szczupakowska JOWISZ
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
85 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:37:12
2018-03-07 11:42:02
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
84 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:37:23
2018-03-07 11:41:13
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 22:09:58
2018-03-07 09:25:33
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:37:55
2018-03-06 12:04:58
Liliana Voigt WRÓŻKA PONYSPORT
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:38:06
2018-03-06 08:56:14
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
79 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:38:16
2018-03-06 08:55:38
Irena Pawłowska MISS BLONDI
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:39:04
2018-03-05 23:04:25
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:39:14
2018-03-05 23:03:37
Agata Derda BE MY
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. B
  • 1x 5/85 cm/II Półfinał gr. B
  • 1x 15/85 cm/85 cm/Finał gr. B
75 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:39:25
2018-03-05 22:47:35
Nel Skotarczak HALNY
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:39:36
2018-03-05 22:46:57
Nel Skotarczak BATOR
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:40:32
2018-03-05 13:09:49
Natalia Anduła DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:40:43
2018-03-05 12:31:11
Hubert Aniołek RAMZES
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:41:07
2018-03-05 07:51:00
Anna Kruczek NAITIRY
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:41:19
2018-03-05 07:50:21
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 22:37:51
2018-03-04 19:36:25
Antonina Kopacz DOMINO
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 22:38:03
2018-03-04 15:14:17
Maria Brańka Borja REFLECTION
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-04 22:39:15
2018-03-03 15:15:38
Katarzyna Hałoń ATLANTIC MAGIC
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:52:28
2018-03-02 11:24:59
Liwia Gawrońska PABLO PRO
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:52:42
2018-03-01 16:16:55
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:52:57
2018-03-01 16:15:53
Zofia Banaszek SOFIA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:53:39
2018-02-28 16:32:38
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:53:51
2018-02-28 16:31:47
Roksana Naumiuk TOPAZ
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:54:07
2018-02-28 16:30:47
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:54:54
2018-02-28 11:54:10
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:55:14
2018-02-28 11:26:39
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:55:33
2018-02-27 08:35:37
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:55:55
2018-02-27 08:34:50
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:56:12
2018-02-27 08:34:00
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:56:24
2018-02-27 08:33:21
Agata Maćkowska LEON
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:56:45
2018-02-27 06:57:40
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 9/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 18/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 24/120/125 cm/Finał gr. D
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-02 11:57:01
2018-02-26 19:44:39
Sara Patejko ZAVIRA A
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
45 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 15:49:30
2018-02-26 09:17:50
Magdalena Wcisło CARLO R
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 21:56:23
2018-02-25 21:12:40
Julia Walorek FIGARO
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
43 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 21:56:41
2018-02-25 21:12:01
Julia Walorek FALCO
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
42 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 21:56:50
2018-02-25 21:11:14
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 21:57:00
2018-02-25 21:10:36
Aleksandra Osuch ROXANA Z
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 21/125 cm/II Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 27/125/130 cm/Finał gr. Dzieci I
40 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 21:57:10
2018-02-25 21:09:57
Aleksandra Osuch ROSA
  • 1x 9/115 cm/I Półfinał gr. D
  • 1x 18/120 cm/II Półfinał gr. D
  • 1x 24/120/125 cm/Finał gr. D
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 21:58:08
2018-02-25 21:08:30
Marta Konarska SULIMA
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
37 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 21:58:19
2018-02-25 21:07:41
Marta Konarska JACOB
  • 1x 2/80 cm/I Półfinał gr. B
  • 1x 5/85 cm/II Półfinał gr. B
  • 1x 15/85 cm/85 cm/Finał gr. B
36 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 21:58:29
2018-02-25 21:06:56
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 21:58:41
2018-02-25 21:06:13
Maja Kaczmarek ALF
  • 1x 1/65 cm/I Półfinał gr. A1
  • 1x 4/65 cm/II Półfinał gr. A1
  • 1x 14/70/70 cm/Finał gr. A1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-26 22:58:49
2018-02-25 19:36:06
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 21/125 cm/II Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 27/125/130 cm/Finał gr. Dzieci I
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:41:31
2018-02-25 19:13:12
Zuzanna Prymek TREVOR H
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 22:41:52
2018-02-25 19:12:27
Zuzanna Prymek ROLEX
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 23:27:34
2018-02-25 19:11:46
Zuzanna Prymek H' BACCARD
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
30 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 21:59:56
2018-02-25 15:08:56
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 22:00:06
2018-02-25 15:07:33
Kaja Żuk BODER
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 11:01:49
2018-02-25 12:55:21
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 22:00:48
2018-02-25 12:35:07
Julia Michalska TASMAN 8
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 22:01:01
2018-02-25 12:34:16
Julia Michalska ATLANTA I
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 22:01:18
2018-02-25 10:36:08
Amelia Mitman BERGS-AUG09-61 DM II
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 22:01:28
2018-02-25 10:15:42
Gabriela Kozłowska KORSYKA
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
23 ENTRY ACCEPTED 2018-02-25 22:01:49
2018-02-25 10:15:16
Gabriela Kozłowska DININ CHOSEN
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
22 ENTRY ACCEPTED 2018-02-24 23:28:22
2018-02-24 01:11:23
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 21/125 cm/II Półfinał gr. Dzieci I
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-24 23:28:32
2018-02-24 01:10:38
Pola Wawrzyniak ARON
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 21/125 cm/II Półfinał gr. Dzieci I
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-24 23:28:43
2018-02-24 01:09:57
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 21/125 cm/II Półfinał gr. Dzieci I
19 ENTRY ACCEPTED 2018-02-24 23:29:01
2018-02-24 01:08:49
Maja Borzęcka FRYKAS
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 23:31:35
2018-02-23 17:55:19
Natalia Stefańska PAPILLON 142
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 21/125 cm/II Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 27/125/130 cm/Finał gr. Dzieci I
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 23:31:45
2018-02-23 17:53:51
Natalia Stefańska DYLLANO
  • 1x 12/120 cm/I Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 21/125 cm/II Półfinał gr. Dzieci I
  • 1x 27/125/130 cm/Finał gr. Dzieci I
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 23:32:05
2018-02-23 17:13:27
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 23:32:13
2018-02-23 17:12:00
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
13 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 23:32:22
2018-02-22 21:53:29
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 23:32:44
2018-02-22 21:49:49
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-17 22:27:33
2018-02-22 18:36:00
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 21:39:44
2018-02-22 15:55:29
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 11/110 cm/I Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 20/110 cm/II Półfinał gr. Dzieci II
  • 1x 26/115/115 cm/Finał gr. Dzieci II
8 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 21:39:59
2018-02-22 10:46:07
Aleksandra Jędrychowska ALANDA
  • 1x 10/115 cm/I Półfinał gr. E
  • 1x 19/120 cm/II Półfinał gr. E
  • 1x 25/120/125 cm/Finał gr. E
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 21:40:15
2018-02-22 10:27:38
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 3/80 cm/I Półfinał gr. A2
  • 1x 6/85 cm/II Półfinał gr. A2
  • 1x 16/85/85 cm/Finał gr. A2
6 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 21:40:32
2018-02-21 22:12:17
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 7/90 cm/I Półfinał gr. C
  • 1x 13/95 cm/II Półfinał gr. C
  • 1x 22/95/95 cm/Finał gr. C
5 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 21:40:50
2018-02-21 21:15:56
Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 21:41:22
2018-02-21 21:13:59
Franciszek Jurzak PANONIA
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 21:41:38
2018-02-21 21:13:26
Franciszek Jurzak CHARLIE'S BOOMERANG
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 21:42:19
2018-02-21 21:12:44
Iga Bors SHADOW
  • 1x 8/100 cm/I Półfinał gr. D bis
  • 1x 17/100 cm/II Półfinał gr. D bis
  • 1x 23/105/105 cm/Finał gr. D bis
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
2001 (J.)
O039433
2. Anduła Natalia Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041866
3. Aniołek Hubert bpk
2007 (Mł.)
O045368
4. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (J.)
O026467
5. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O030815
6. Barańska Laura JKS DiM
2004 (JM.)
O031776
7. Barczyk Milena brak
2004 (JM.)
brak
8. Barzdo Antonina xxx
2006 (JM.)
Brak
9. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
10. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria
2003 (JM.)
O039226
11. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
12. Bieńkowska Anna Klub Jeździecki Cavallino
2005 (JM.)
O041488
13. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
brak
14. Bohdan Julia KJ Liljówka
2007 (Mł.)
BRAK
15. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
ZZJ
16. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
17. Borzęcka Maja KJ Infernal Team
2015 (Mł.)
01234
18. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
19. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
20. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
21. Chebotar Valeriia KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
22. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
23. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
O041069
24. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
25. Dańczak Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (Mł.)
O047648
26. Derda Agata Pony Jumping Team Poznań
2005 (JM.)
O037759
27. Drobny Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
28. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
29. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
30. Dunajska Marianna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037893
31. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (JM.)
O033001
32. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
3144/17 ABC
33. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
34. Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O033321
35. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (Mł.)
O042487
36. Ferenc Tamara KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
37. Friedman Maja Bella Stowarzyszenie R&S STABLES
2003 (JM.)
O031354
38. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
39. Gawrońska Liwia BPK - MAL
2004 (JM.)
O035645
40. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
41. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
42. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
43. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (JM.)
O037891
44. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
45. Grzelczak Matylda BPK
2008 (Mł.)
O048940
46. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
47. Grzywińska Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2004 (JM.)
O038681
48. Hałoń Katarzyna KJ Picador
2002 (J.)
O033286
49. Henzel Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032572
50. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
51. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
52. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
53. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (Mł.)
O039011
54. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
55. Jarecka Lena KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O044134
56. Jędrychowska Aleksandra Kortina Kaczenice
2003 (JM.)
O031375
57. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042012
58. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
59. Kaczmarek Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O047066
60. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
61. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
62. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O038556
63. Klimczak Martyna KJ Akademia Kucania
2004 (JM.)
O039324
64. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
65. Kolińska Amanda KJ Vena Rogożnik
2006 (JM.)
O036860
66. Kołacka Lena KJ Sokół Damasłwek
2008 (Mł.)
O040167
67. Kołacka Marianna Sokół Damaslawek
2004 (JM.)
O040166
68. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
69. Konieczna Róża SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O039319
70. Kopacz Antonina KJ Aromer Józefin
2008 (Mł.)
O045416
71. Korek Dorota KJ Zbrosławice
2004 (JM.)
O037355
72. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
73. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
74. Kóska Jolanta bpk
2008 (Mł.)
brak
75. Kosmala Karolina JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039434
76. Kozber Kinga bpk
2008 (Mł.)
O045030
77. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
78. Kozłowska Gabriela St. J Baborówko
2004 (JM.)
O027413
79. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus
2004 (JM.)
O044698
80. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
81. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O036779
82. Krzyżyńska Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
83. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
84. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
85. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
86. Kurosz Julia St. KS Chojnów
2004 (JM.)
O037563
87. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
88. Lehmann Nadia Lehmannsporthorses
2009 (Mł.)
O048705
89. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (JM.)
O040983
90. Ludwicka Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
91. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (Mł.)
O043384
92. Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
2002 (J.)
O033931
93. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
94. Marchwicka Maja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2005 (JM.)
O032501
95. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
96. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (Mł.)
O047667
97. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
Zzj
98. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
99. Mitman Kaja JKS Salio Besiekierz Rudny
2003 (JM.)
0033512
100. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
ZZJ
101. Naumiuk Kornelia bpk
2009 (Mł.)
O047930
102. Naumiuk Roksana bpk
2006 (JM.)
O032062
103. Nowak Marcelina Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
brak
104. Okupny Wiktoria St. SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
105. Olejnik Weronika KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O024071
106. Oleszkiewicz Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O039679
107. Oleszkiewicz Nina SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O039837
108. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
109. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O038379
110. Padalak Maria Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2006 (JM.)
O041037
111. Palacz Oliwia KJ Liliówka Stęszewko
2004 (JM.)
O043165
112. Patejko Sara KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
O031618
113. Pawłowska Irena bpk
2007 (Mł.)
O039852
114. Pękal Emilia KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
2003 (JM.)
0041691
115. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
O039090
116. Pięta Julia Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2007 (Mł.)
O039010
117. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2006 (JM.)
O044725
118. Piontek Barbara Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O044519
119. Piontek Helena Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O044520
120. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O032979
121. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
122. Pliem-Perka Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (Mł.)
BRAK
123. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (JM.)
O034540
124. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
Brak
125. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
Zzj
126. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
127. Ratajska Gabriela Stowarzyszenie R&S STABLES
2005 (JM.)
O036019
128. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
129. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
130. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
131. Siudzińska Dominika JUKS Abakus
2003 (JM.)
O032998
132. Skotarczak Nel St. KJ Stajnia Adamus
2009 (Mł.)
O049131
133. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
134. Smolich Julia KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
2005 (JM.)
0041975
135. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
136. Sobierajska Roza KJ AKADEMIA KUCANIA
2004 (JM.)
brak
137. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
138. Stefańska Natalia JKS DIM Warszawa
2004 (JM.)
O032890
139. Strąk Dominika WKJ Lublin SJ Strong Riders
2006 (JM.)
O038177
140. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
141. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
142. Szczupakowska Amelia LKJ Hippologia Strzegom
2006 (JM.)
O035615
143. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
144. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
PZJ 0040972
145. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
146. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (JM.)
O032672
147. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (Mł.)
O036152
148. Voigt Liliana KJK Szary Michałowice
2009 (Mł.)
brak
149. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O040063
150. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
151. Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O039971
152. Wcisło Magdalena Largo Sp. z o. o.
2004 (JM.)
O032881
153. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (Mł.)
O047155
154. Wojtaś Julia Klub Jeździecki Młyńska Struga
2005 (JM.)
brak
155. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
156. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2005 (JM.)
O032101
157. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
158. Zawadka Joanna KJ Picador
2004 (JM.)
O034429
159. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
160. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O045569
161. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
162. Żuchowicka Katarzyna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2007 (Mł.)
O039387
163. Żuk Kaja KJ Picador Dziuplina
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

39

ALANDA SP POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Landino / Landgraf I
M: Alicja / Elvis
O: Magdalena Jędrychowska
B: Ewa Libich
K018720 616009590183906
2.

58

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
3.

131

AMANDA Haflinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: SILVER
M: ARLETA
O: WOJCIECH CIEPLIŃSKI
B: XX
KO23720 POL013670073507
4.

37

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
5.

59

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc: F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Olga Barszewska
B:
K019869 NPA20011000 104FP23
6.

231

APASJONATA CON AMORE Kuc Wal POR 2008 Wałach gniada/kuc: F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Ryszard Kołacki
B: Alina Kujawa Kroll
K020178 POL013610111106
7.

132

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
8.

22

ARIS KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Angelo / Amstelhoeve's Anton
M: nn / nn
O: Stanisław Marchwicki
B: Robert Stasiuk
K017710 616013580422605
9.

49

ARON SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Ambrozja / Gilette
O: Andrzej Głoskowski
B: Krzysztof Kluzowski
K014114 616009590088309
10.

54

ATLANTA 1 HOL GER 2008 Klacz gniada/170 F: Caretino / Caletto II
M: Shacira / Carolus I
O: Piotr Michalski
B: Leon Knickrehm
K016160 DE421000092408
11.

82

ATLANTIC MAGIC Kuc Connemara IRL 2004 Wałach siwa/kuc: F: Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
M: Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
O: Danuta Hałoń
B:
K009240 004786
12.

180

BAILANDO Wielkopolska POL 2008 Ogier kasztanowata F: ARAVEL II
M: BOSSA NOVA
O: X
B: X
K013436
13.

257

BAILEY'S RJT KWPN NED 2006 Klacz bułana F: Unaniem / Numero Uno
M: Orchid's M / nn
O: RJT Sp. z o. o.
B: Hoogendijk Dr. Van Wieringenstraat 75
K022925 5280030610576
14.

186

BARKAROLA KUC POL 1997 Klacz gniada/kuc:131 F: Nandy Man / Navajo
M: Balerina / Farah- Kajus
O: Marcelina Jackowiak
B:
K003643 616013670007397
15.

88

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc: F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
16.

90

BE MY KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Bolero / Life And Liberty
M: Banitka / Eros
O: Krzysztof Derda
B: Tomasz Kowala
K016483 616013680092509
17.

195

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
K021450 POL013670142807
18.

151

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana berg
K022352 DE422220086308
19.

53

BERGS-AUG09-61 DM II KUC NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Amelia Mitman
B: Holandia
K022041
20.

188

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado
M: Talita V
O: Janusz Kubacki
B: Holandia
K011196
21.

57

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
22.

56

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
23.

98

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
24.

2

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: c
M: c
O: Agnieszka Kolińska
B: c
K016899
25.

153

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K020442 616999610311206
26.

73

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Herzog i Tomasz Szeszuła
B:
K020456 DE422220042208
27.

97

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
28.

76

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Kos-Stasiak
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
29.

68

CARLO R HOL GER 2010 Wałach siwa/168 F: Carlos DZ / Cantus
M: Fidele Deern / Coriolan
O: Beata Wcisło
B: Anneliese Siebert
K018382 DE421000110610
30.

146

CASSAWA Traken POL 2006 Klacz inna F: Ałtaj
M: Castella
O: Zbigniew Korek
B: Sk Liski
K011198
31.

148

CHAMPION FOREST KUC POL 2009 Wałach gniada F: Nn
M: nn
O: Nn
B: Barbara kosmala
K014638
32.

34

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
K017378 DE422220079008 105FE01
33.

48

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
34.

237

CHONZ'O ROSE Hanowerska GER 2008 Wałach siwa/164 F: Clinton II
M: Augustina Rose
O: Aneta Zawadzka
B: Heinrich Keller
brak
35.

38

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
36.

154

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K018638 616999610274010
37.

217

CIVIS Fulblut POL 2001 Wałach gniada F: Jape
M: Cisza
O: Dariusz Miśkiewicz
B: SK Stubno
Brak
38.

43

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
39.

163

CLYDAGH JUSTICE Kuc Conemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024191 372004000010695
40.

135

CODETIA VDL KWPN NED 2007 Klacz ciemnogniada F: Hold Up Premier / Narcos II
M: Godetia / Jasper
O: Lidia Baranska
B: VDL Stud
K013072 528003000712597 104FE75
41.

114

COME ON DONE Z ZANG BEL 2007 Klacz gniada F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O: MOBI Sp. z o. o. Sp. k.
B: Zangersheide
K024515 Z575707 104NM78
42.

107

CONIKA Z Z BEL 2007 Klacz siwa F: Contefino/ Contender
M: Nolka Rouge/ Papillon Rouge
O: Iwona Gola
B: Paul Schockemohle
K012170 Z694107104EW36 Z694107
43.

185

CONN RUBINA Hanowerska GER 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Connor/Casall
M: Thara I/Quidam’s Rubin
O: RJT Sp z o.o.
B: Trost Ute
Brak DE4210000085411
44.

91

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold
M: Stutbuch 1
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE 435350116609
45.

189

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
46.

5

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
47.

110

CYKOR Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Da
M: Plamka / Borysław
O: Jacek Kapel
B: Robert Stypik
K020057 POL013600071409
48.

140

CYPRIANO WLKP POL 2011 Wałach kara F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Ceramika / Cyrak
O: Lidia Barańska
B: Gizela Laskowska
K019841 616007670075011
49.

255

CZARNA KUC POL 1998 Klacz kara/kuc:115 F: nn
M: nn
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K018674
50.

261

CZEKOLADA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Ludger
M: Czejenka
O: Sylwester Kosiński
B: Sylwester Kosiński
K022336
51.

120

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B:
K017841 POL007610239307 105GH68
52.

112

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
O: Dariusz Zubczyński
B: Horst Schilling
K024145 DE467000740601
53.

226

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: A. Biel
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
54.

175

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Dafne / Kolczyk
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
K009185 POL013640106004
55.

256

DANTOS KWPN POL 2008 Wałach gniada F: Cantos
M: Tomke H
O: Rinaldo Kiecoń
B: xxx
K014234
56.

19

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire /
M: Diamantina /
O: Anna Hipsz
B: Remigiusz Makowski
K020906 616009661132009
57.

95

DEPAS CORRINUS P. Kuc Walijski POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
O: Łukasz Lesner
B: Holandia
K020943
58.

40

DIE KLEINE LADY Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Iryda / Quamiro
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
59.

221

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Staniek Diter
K018104 616009540099610
60.

50

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
61.

230

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
62.

245

DOLMET MILKA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Anero / Yedam's Claus
M: Marzanka / nn
O: Michal Rynowiecki
B:
K021547 POL013540122707
63.

84

DOMINO Koń Mały POL 2004 Wałach srokata/kuc:136 F: Arkan / Pers
M: Dora / nn
O: Marcin Kopacz
B: Jarzy Wysoczański
K018242 POL013530410304
64.

258

DORIS MŁP POL 2007 Klacz siwa/mk: F: Dunajec /
M: Dolores / Pamir AV Rabbelugn
O: Magdalena Parkitna
B: Zbigniew Zgoła
K022649 POL006670169607
65.

45

DYLLANO KWPN NED 2008 Wałach kara F: Whitaker / Clinton
M: Syllana / Kroongraff
O:
B:
K018485 528003000802193 104KW60
66.

239

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:140 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Liza / nn
O: Aneta Zawadzka
B:
K012364 POL013611069903
67.

234

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
O: Anna Sobańska
B: Jacek Kosacki
K020362 POL013580665307
68.

159

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
O: Marta Ferenc
B: Mariusz Stański
K016844 013570144003
69.

196

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Janusz Pliem-Perka
B: R.A. Wassenaar
K018060 528003200903752
70.

198

EROIKA Czysta Krew Arabska POL 2003 Klacz siwa/mk:158 F: Addham
M: Euglena
O: Zbigniew Grzywiński
B: Agricola Farm
K009869
71.

187

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
72.

238

ESCALONA Hanowerska GER 2001 Klacz gniada F: Escudo
M: Cherrybomb
O: Anna Michalak
B: Niemcy
Brak
73.

109

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
74.

66

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:147 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B:
K014704 POL013520019602
75.

215

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada F: Concorde / Cor De La Bryere
M: Bella - Canta R / Darco
O: Tomasz Palacz
B: A. Kubik
K009852 POL009590013105
76.

29

FANTA EWITA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:146 F: Tupet
M: Felina
O: Joanna Różewska
B: Apanasewicz Wiesław
0123 616013670119510
77.

176

FELLOW-TAR KWPN NLD 2010 Wałach kasztanowata F: CHELLO III VDL
M: MARGRIET
O: Krzysztof Strąk
B: Holandia
Brak
78.

244

FERRARI Kuc Walijski NED 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marika Wawrzyniak
B:
K007293 528009041111799
79.

211

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
80.

205

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
81.

67

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O:
B:
K020430 POL013610260906
82.

121

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110
83.

152

FRANKENHOEH'S MYLORD Kuc Walijski NLD 2004 Ogier kasztanowata/kuc: F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Danuta Kozber
B:
K009870 DE41010101890
84.

214

FREJKA KUC POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc: F: Walor / Epos
M: Frytka / Amoretto
O:
B:
K008203 POL013611133602
85.

47

FRYKAS KUC POL 2005 Wałach tarantowata F: Taternik
M: Firma
O: Małgorzata Samborska-Borzęcka
B: xxx
K010697
86.

212

FRYTKA Kuc Feliński POL 1995 Klacz tarantowata/kuc:123 F: Amoretto / Avanti
M: Fregata / Gotyk
O: Karolina Perek
B: Gospodarstwo Doświadczalne FELIN
K004642 POL013610000995
87.

218

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk/
M: Ksantia/
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
K022353
88.

193

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Piontek
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
89.

164

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc: F: Duero
M: Gamza
O: Alicja Hendrys
B: P. LUKOMSKI
K019951 POLP013610240808
90.

30

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis
M: Gawra
O: Michal Rynowiecki
B: .
K005725 POL013580098098
91.

145

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So In Love / Calvados
M: Generacja / Le Voltaire
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K018816 POL009690066209
92.

162

GLENLO FIONNUALA Kuc Conemara IRL 2011 Klacz siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
K024190 372004000025626
93.

102

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:136 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: Joanna Wypiór
B: Agnieszka Majewska
K011908 POL01361016910611671
94.

139

H' BACCARD SP POL 2008 Wałach gniada F: Baldini II / Bachus
M: Hrabianka / Maram
O: Klaudia Prymek
B:
K013749 POL009600379308
95.

89

HALNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
O: Iveco Truck Partner
B:
K021205 616013610071212
96.

241

HARLEY Kuc Walijski POL 2007 Wałach gniada/kuc:125 F: Hornmoors Davey /
M: Hawana / Bernstein
O: Magdalena Donimirska Wodzicka
B:
K014732 POL013530131607
97.

149

HARRON OO POL 2005 Wałach siwa F: Włodarz /
M: Harara / Touwayssan
O: Iwona Łopucka
B:
K018905 050000003837
98.

168

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
O: Stanisław Poleszak
B:
K023254 528018020051289
99.

208

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
100.

156

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
101.

105

INIS SL? SORCERER Kuc Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc: F: Cooshen Stromboy /
M: Annaghdown Singer /
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
brak
102.

60

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
103.

210

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
K023715 013670006908
104.

72

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Elżbieta Jendryke
B:
K010873 POL009670056106
105.

229

JOS KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc: F: Kanclerz
M: Marjon's Jannine
O: Anna Dzięgielewska
B: Zdzisław Śniegucki
09063 616 013 67 00375 02
106.

99

JOWISZ Kuc Wal POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
107.

197

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B:
K016458 616999590267306
108.

150

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Elżbieta Sobczak
B:
K020783 999640119504
109.

254

KLAUSINKA KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K005060 07136
110.

192

KOEKOEKSHOF MARISKA Welsh Pony NED 2003 Klacz kasztanowata F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
O: Marta Von Mauberg
B: J. Flier
K011976 KWPN0301032
111.

52

KORSYKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
O: Julia Gillmaier
B: Paweł Śniegucki
K011594 POL013670043205 105EB05
112.

141

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
113.

173

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Morelos /
M: Karina /
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Marian Sygnacki
K021564 616013610232409
114.

74

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 cm F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
115.

166

LARISSA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Opar / Rancouver
M: Larmena / Cotton Club
O: Tomasz Olejnik
B: Barbara Guniewicz
K013634 616009570339408
116.

70

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
117.

222

LOGOS SP POL 2002 Wałach inna/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
118.

204

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
119.

157

LUKRECJA KUC POL 2006 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: Lukas / H-S Jason
M: Gwiazdka / nn
O: Artur Bar
B: Marcin Mach
K014456 POL013570279206
120.

248

LUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Ukato / Stakkato
M: Lansada / Lancer III
O: Karolina Kurosz
B: SK Nad Wigrami
K016430 616009510444710 105DC76
121.

144

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
122.

174

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Joanna Majkowska
B: Ryszard Grams
K018799 POL013610202007
123.

127

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc: F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
O: Rafał Płatek
B:
K020711 DE435350017509 105GR98
124.

227

MANCHESTER 0012 DR POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch
M: Brica Hansegard
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE 410100383201
125.

104

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NLD 2008 Wałach gniada/148 F: Machno Carwyn
M: Leonie van Stal Arco
O: Małgorzata Pieta
B: W. Van Elteren
Brak 528008080119808
126.

155

MARKIZA KUC POL 2007 Klacz bułana/kuc:140 F: Nowator / Pepton
M: Mojra / Grosz
O: Artur Bar
B: Zygmunt Jamka
K020880 POL013660009507
127.

161

MAVANDER SP POL 2011 Wałach gniada F: Vanndam
M: Makabi
O: Łukasz Jończyk
B: Łukasz Jończyk
K023275
128.

201

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:126 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
616013530059811 POL 616013530059811
129.

138

MENTOS Kuc Feliński POL 2008 Wałach gniada/137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
O: Anna Dunajska
B: P. Majka
K021624 616013660745308
130.

160

MILLCROFT VIVA Kuc Walijski GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration
M: Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
O: Magdalena Karczewska
B: Magdalena Karczewska
K020200 826046020155026
131.

103

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:139 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Anna Pietrzak
B: Barbara Guniewicz
K017501 POL013570315207
132.

93

MISS BLONDI KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agata Pawłowska
B: Markus Klein
K003667 616999610048097
133.

158

MOBY DIC Kuc Feliński POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Wartownik / Fason
M: Gucja / Amor
O: Marta Ferenc
B: Marta Ferenc
K021352 616013661209009
134.

190

MOERPUTTEN ARMANI RJT New Forest Pony NED 2008 Wałach gniada/kuc:149 F: Bloemkamp's Cojack
M: Moerputten Jamie
O: RJT Sp z o.o.
B: Dam. Verstappen Nassaulaan 85A Vlijmen
K024102 528018020081187
135.

236

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
O: Martyna Klimczak
B: Krzysztof Tyszko
K015555 616009540163809
136.

224

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
137.

182

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena , Jacek Borkowscy
B: xxx
K016405 616013680076009
138.

86

NAITIRY KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:149 F: Daj Cash / Jakobin
M: Nektarynka / Jantar
O: Łukasz Kruczek
B: Joanna Zubrycka
K023790 616999520138511
139.

71

NEKTON PLUS REN POL 2005 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
O: Rafał Wojtaszek
B:
K015169 DE443438505005
140.

142

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
K021849 POL013520044804
141.

94

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Nancy L / Czyżyk
O: Agata Pawłowska
B: KJ Alexander
K021917 POL013580217605
142.

165

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
143.

85

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456 POL732010050910
144.

81

PABLO PRO WLKP POL 2012 Wałach gniada/176 F: Pro Savage / Pilox
M: Pogonia / Dłużnik
O: Dominika Bom-Gawrońska
B: Mirosław Janik
K021817 616 007 59 00389 12
145.

35

PANONIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jakub Jurzak
B:
K019725 616999600344309
146.

46

PAPILLON 142 WESTF GER 2001 Wałach ciemnogniada F: Phantom / Pilot
M: Indian Lady / Perlenglanz
O: DIM S. A.
B:
K020405 DE441411593601 GER44276
147.

191

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Grabowska
B: SK Plekity
K023409 616999600472608
148.

119

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B:
K018348 POL013610020809
149.

209

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt s Santiago /
M: Tijd Vlijt s Lavendel / Steehorst Pavarotti
O: Karolina Ratajska
B:
K020776 616013610206709
150.

117

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
151.

118

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2012 Wałach siwa/kuc:127 F: Tijd Vlijt s Santiago/
M: Polly/
O: Sylwia Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
brak
152.

228

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin
M: Pacynka
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
brak POL 013 67 00727 05
153.

28

PEPA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
brak
154.

111

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
155.

259

POKER Kuc Walijski POL 1998 Ogier siwa/kuc: F: Folkert
M: Gemstone Philadelhia
O: Maciej Lehmann
B: Brak
K003686
156.

44

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
157.

122

POSEJDON Kuc Walijski POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
O: Anna Uusisaari-Grzelczak
B: Adam Staniek
K024691 POL 013 54 01294 06
158.

235

PRAGA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak 013670096109
159.

253

PRINCESS MATHILDA Hackney-Pony DEU 2013 Klacz kara/kuc: F: Prinzipal
M: Nicolas Princess
O: Marzena Kamińska
B: Lang Georg
brak
160.

172

QUABREL RJT DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
K023301 04315168Z
161.

133

QUITANA OLD POL 2007 Klacz gniada F: Cola
M: Quanta
O: Kazimierz Mordaka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K013363 DE418181540907 104QF63
162.

75

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
K013543 POL999580294301
163.

87

RAMZES Kuc Walijski POL 2008 Wałach kara/kuc:118 F: Fokus / Galon
M: Ramondie / Ramiro
O: Aneta Aniołek
B: Jan Wójcik
K024362 POL013610007908
164.

83

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: SK Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
165.

108

RITUS HAN GER 1997 Wałach gniada F: Ritual / Ramiro
M: Granessa / Grannus
O: Beata Broniatowska
B:
K005384 DE316965097
166.

260

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc: F: Pietrek
M: Rachel v.d. Langenhorst
O: Anna Dogadalska
B: I
K022446
167.

100

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Agata Zawada
K020494 616009660709309 105FT01
168.

7

ROLEX WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Himen / Oder
M: Rita / Arak
O: Klaudia Prymek
B:
K018756 616007520162906
169.

194

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
170.

63

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
K022865 DE433332148811
171.

115

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet
M: Rosa Fama
O: Mirosław Bach
B: ,
K012388
172.

262

Rosalie NRPS HOL 2001 M F:
M:
O:
B:
173.

64

ROXANA Z SP POL 2007 Klacz kara/mk: F: Rammstein / Rheinsberg
M: Marchen D / Nurjev
O: Jan Walczak
B:
K015021 POL009610104007
174.

251

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: JAROSŁAW KÓSKA
B: NN
K009244
175.

252

RÓŻA Wielkopolska POL 2009 Klacz siwa/166 F: ADIUTANT
M: RANGA
O: IZABELA JAKUBIWSKA
B: STOCHAJ DARIUSZ
BRAK 616007610101209
176.

169

RUSHMOOR RUMBLE New Forest Pony GBR 2010 Wałach gniada/kuc:141 F: Brookshill Brumby
M: Russhmoor Ramble
O: Dariusz Sochocki
B: GBR
K024747
177.

65

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm /
O: Iveco Truck Partner
B: Jorg Berning
brak 616013670129009
178.

181

SAFARI SUNDANCE KUC NLD 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
LKRWZJ/2127/18 52800300029066
179.

203

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc: F: Hipolit
M: Samba
O:
B:
180.

41

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
O: Anna Chabotar
B: Zbigniew Wilski
K012421
181.

101

SCYTIA SP POL 2009 Klacz siwa/163 F: Caliro / Calato
M: Sukcesja / Drawid
O: Emilia Olczak-Kozioł
B: Mieczysław Chomiak
K022427 616009530299009 105TR10
182.

33

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Bors
B:
K018247 616999670162409
183.

79

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris
M: Sonja
O: Leszek Banaszek
B: Ilona Lubińska
K014194 POL013640083408
184.

206

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: NN
M: NN
O: PIOTR DUBINIAK
B: Aldyth Roulston
BRAK
185.

78

STARLIGHT OLD DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Emilia Naumiuk
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
186.

61

SULIMA KUC POL 1995 Klacz kara/kuc: F: Suseł / Panter
M: Płocha / Margiel
O: Krzysztof Konarski
B:
K006316 POL013660608095
187.

147

SUNFLY SP POL 2004 Klacz gniada F: Looping
M: Ronda
O: Fedenczak
B: Nn
K023754
188.

207

SWEET NOISE-M SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Sedapura / Last Tycoon
O: Marek Friedman
B:
K016290 616009530086909
189.

116

SZAFIR M SP POL 2006 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: SELENE M
O: Jacek Bogalecki
B: SK Moszna
11912
190.

213

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
191.

134

SZAMBELAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Balisco II / Quidam De Revel
M: Szaki / Kissovo
O: Sławomir Grzelczyk
B: Do Ochaby
K009294 POL009540174904
192.

177

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: ANGELO
M: SZAMPANKA
O: Karolina Bieńkowska, Marcin Bieńkowski
B: MIROSŁAW GŁODOWSKI
K016587
193.

242

TAMBURYNEK KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc:150 F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B: Ryszard Kołacki
K010453 POL013640007904 103FX32
194.

80

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: Jan Szpunar
K014263 POL013630041605
195.

55

TASMAN 8 SP POL 2001 Wałach ciemnogniada/173 F: Rubin / Rabino
M: Tanta / Ogar
O: Piotr Michalski
B: Diter Staniek
K014962 POL009540004701 103BV07
196.

216

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
197.

199

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante /
M: Tritti /
O: Marcin Ćwik
B: Tomaszewska Anna
brak
198.

250

THREE-B-TWEET MK POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: Camillo / Dante
M: Three Star Orchid / Three-B-Ocean
O: Dariusz Zubczyński
B: Ludwik Sander
K022625 POL013530053106
199.

69

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B: Helmut Hunke
K022375 DE441410714004 105LZ26
200.

202

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Głodowski Krzysztof
B: Krzysztof Głodowski
K022969
201.

128

TIK TAK SP POL 2008 Ogier gniada/168 F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B:
K018090 616009690190508
202.

124

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
203.

77

TOPAZ KUC POL 2009 Wałach siwa F: Ludger
M: Tajga
O: Emilia Naumiuk
B: Sylwester Kosiński
K015553 616013680110509
204.

123

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:118 F: TWIX
M: GASKONIA
O: Andrzej Dąbrowski
B: GRZEGORZ KOTWICKI
K014651 POL013640024405
205.

8

TREVOR H DRP GER 2011 Wałach siwa/kuc:148 F: Timesquare / Tizian /Titus
M: Corrida / Corrado II / Cor De La Bryere
O: Zuzanna Prymek
B:
K023204 DE435350066511
206.

232

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Pietrek
M: Tiffany
O: Agata Dahlke
B: Agata Dahlke
KO11627
207.

233

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
O: Karolina Klusek
B: Patricia Dalton
K024184 826082001201313
208.

171

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:138 F: Nico-K / Nandy Man
M: Viva / Grawer
O: Dominika Bronz
B: Barbara Guniewicz
K024198 POL013570028206
209.

263

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: VULKANO
M: LEVINIA
O: X
B: X
K025219
210.

178

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B:
K012790 616013570344607 105FF36
211.

129

WATERKANT'S ODIN Kuc Walijski GER 2003 Wałach kara/kuc:130 F: PADDOCK ORION
M: NORDISCH GIRL
O: EDYTA SMOLICH
B: XX
KO22957 DE427270358503
212.

42

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
213.

143

WOLF S MORITZ V KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: x
M: x
O: Anna Dunst
B: x
K018713 DE434340050807
214.

130

WOLLINGS LION KING Welsh Pony NED 2004 Wałach siwa/kuc:128 F: Steeherst Celebration
M: Horsegate Linnet
O: Herbert Szrajer
B: Holandia
PZJ K012216 5280170401229
215.

96

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:127 F: Nico-K
M: Werwa
O: Voigt Robert
B: ...
brak 12440
216.

10

ZAVIRA A HAN GER 2003 Klacz kasztanowata F: Zacharias / Zeus
M: Diamond / Drosselklang
O: Zbigniew Patejko
B: Erwin Von Dehsen
K008915 DE431315422303 103EJ12
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Julia
JKS Amico Mołdawin
KIDNEY (150)
2018-04-06
30
2018-04-07
26
2018-04-08
Anduła Natalia
Pegaz Reda
2018-04-06
14
2018-04-07
10
2018-04-08
13
Aniołek Hubert
bpk
RAMZES (87)
2018-04-05
14
2018-04-06
20
2018-04-07
10
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
SOFIA (79)
2018-04-06
8
2018-04-07
8
2018-04-08
1
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MARKIZA (155)
2018-04-06
2018-04-07
2018-04-06
18
2018-04-07
9
2018-04-08
18
Barańska Laura
JKS DiM
2018-04-06
5
2018-04-07
5
2018-04-08
1
CYPRIANO (140)
2018-04-06
2018-04-07
29
2018-04-08
31
Barczyk Milena
brak
DORIS (258)
2018-04-06
24
2018-04-07
2018-04-08
18
Barzdo Antonina
xxx
ARIS (22)
2018-04-06
14
2018-04-07
21
2018-04-08
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (80)
2018-04-06
23
2018-04-07
13
2018-04-08
13
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria
2018-04-06
25
2018-04-07
18
2018-04-08
15
PENELOPA (228)
2018-04-06
10
2018-04-07
20
2018-04-08
11
Biel Zofia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
D'APRIL (226)
2018-04-05
4
2018-04-06
5
2018-04-07
3
Bieńkowska Anna
Klub Jeździecki Cavallino
SZOGUN (177)
2018-04-06
24
2018-04-07
16
2018-04-08
13
Bigaj Irena
KS FARUK
SAMBOR (203)
2018-04-05
13
2018-04-06
26
2018-04-07
22
LOTOS (204)
2018-04-05
5
2018-04-06
2018-04-07
15
Bohdan Julia
KJ Liljówka
FREJKA (214)
2018-04-05
2
2018-04-06
28
2018-04-07
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (182)
2018-04-06
31
2018-04-07
2018-04-08
25
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (33)
2018-04-06
2018-04-07
Borzęcka Maja
KJ Infernal Team
FRYKAS (47)
2018-04-06
2018-04-07
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2018-04-06
2018-04-07
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (144)
2018-04-06
1
2018-04-07
14
2018-04-08
17
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (109)
2018-04-06
1
2018-04-07
2
2018-04-08
1
Chebotar Valeriia
KJ AS Dream
SCYPION (41)
2018-04-06
33
2018-04-07
4
2018-04-08
14
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
CIVIS (217)
2018-04-06
2018-04-07
33
2018-04-08
29
FUNNY BOY (218)
2018-04-06
19
2018-04-07
8
2018-04-08
8
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (199)
2018-04-05
6
2018-04-06
3
2018-04-07
4
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
TOSKANIA (123)
2018-04-05
25
2018-04-06
14
2018-04-07
7
2018-04-05
20
2018-04-06
11
2018-04-07
9
Dańczak Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
HELGA (208)
2018-04-05
8
2018-04-06
6
2018-04-07
10
Derda Agata
Pony Jumping Team Poznań
BE MY (90)
2018-04-05
2
2018-04-06
1
2018-04-07
1
2018-04-06
12
2018-04-07
1
2018-04-08
10
Drobny Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
GANGES (164)
2018-04-05
9
2018-04-06
19
2018-04-07
4
NIWKA (165)
2018-04-05
21
2018-04-06
10
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2018-04-06
2018-04-07
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2018-04-05
3
2018-04-06
2
2018-04-07
4
Dunajska Marianna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (138)
2018-04-06
20
2018-04-07
11
2018-04-08
18
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-04-06
27
2018-04-07
22
2018-04-08
21
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
JOS (229)
2018-04-06
9
2018-04-07
2018-04-08
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2018-04-06
2018-04-07
Fedeńczak Martyna
JKS Amico Mołdawin
SUNFLY (147)
2018-04-06
21
2018-04-07
24
2018-04-08
22
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
LUKRECJA (157)
2018-04-05
18
2018-04-06
MOBY DIC (158)
2018-04-05
11
2018-04-06
23
2018-04-07
14
2018-04-05
2
2018-04-06
17
2018-04-07
11
Ferenc Tamara
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (159)
2018-04-06
17
2018-04-07
25
2018-04-08
23
Friedman Maja Bella
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-06
5
2018-04-07
1
2018-04-08
3
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-04-05
3
2018-04-06
1
2018-04-07
1
2018-04-05
2018-04-06
Gawrońska Liwia
BPK - MAL
2018-04-06
2018-04-07
7
2018-04-08
20
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (213)
2018-04-05
6
2018-04-06
3
2018-04-07
3
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
CONIKA Z (107)
2018-04-06
3
2018-04-07
1
2018-04-08
1
RITUS (108)
2018-04-06
4
2018-04-07
19
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
PIPIN (111)
2018-04-06
3
2018-04-07
3
2018-04-08
2
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (191)
2018-04-06
28
2018-04-07
18
2018-04-08
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
2018-04-06
1
2018-04-07
20
2018-04-08
2
Grzelczak Matylda
BPK
POSEJDON (122)
2018-04-05
31
2018-04-06
25
2018-04-07
20
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
MAKS (174)
2018-04-06
5
2018-04-07
7
2018-04-08
2
Grzywińska Zofia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
EROIKA (198)
2018-04-06
4
2018-04-07
6
2018-04-08
Hałoń Katarzyna
KJ Picador
2018-04-06
19
2018-04-07
2018-04-08
22
Henzel Dominika
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFFANY (69)
2018-04-06
4
2018-04-07
1
2018-04-08
3
Heydel Karolina
Pony Jumping Team Poznań
2018-04-06
7
2018-04-07
6
2018-04-08
3
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
2018-04-06
13
2018-04-07
15
2018-04-08
14
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
2018-04-06
10
2018-04-07
8
2018-04-08
4
2018-04-06
3
2018-04-07
4
2018-04-08
2
2018-04-06
1
2018-04-07
9
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
BARKAROLA (186)
2018-04-05
7
2018-04-06
7
2018-04-07
2
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2018-04-06
8
2018-04-07
6
2018-04-08
7
PORTOS (44)
2018-04-06
25
2018-04-07
36
2018-04-08
12
Jarecka Lena
KJ Akademia Kucania
EMMA (234)
2018-04-06
1
2018-04-07
1
2018-04-08
3
Jędrychowska Aleksandra
Kortina Kaczenice
ALANDA (39)
2018-04-06
2
2018-04-07
4
2018-04-08
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-04-06
2018-04-07
39
2018-04-08
32
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-04-06
6
2018-04-07
24
2018-04-08
4
PANONIA (35)
2018-04-06
3
2018-04-07
16
Kaczmarek Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (58)
2018-04-05
5
2018-04-06
21
2018-04-07
14
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2018-04-06
6
2018-04-07
3
FINISZ (121)
2018-04-06
2
2018-04-07
2
2018-04-08
1
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
CYKOR (110)
2018-04-05
3
2018-04-06
3
2018-04-07
1
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-04-05
14
2018-04-06
4
2018-04-07
4
BENITO (195)
2018-04-05
16
2018-04-06
Klimczak Martyna
KJ Akademia Kucania
MOLO (236)
2018-04-06
6
2018-04-07
18
2018-04-08
9
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2018-04-06
5
2018-04-07
15
2018-04-08
8
Kolińska Amanda
KJ Vena Rogożnik
BRANDO (2)
2018-04-06
2018-04-07
34
2018-04-08
27
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasłwek
2018-04-05
15
2018-04-06
5
2018-04-07
12
Kołacka Marianna
Sokół Damaslawek
2018-04-06
10
2018-04-07
23
2018-04-08
14
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (60)
2018-04-05
1
2018-04-06
2
2018-04-07
3
SULIMA (61)
2018-04-06
2
2018-04-07
2
2018-04-08
7
2018-04-06
17
2018-04-07
7
2018-04-08
Konieczna Róża
SKJ Bajardo
MAVANDER (161)
2018-04-06
14
2018-04-07
17
2018-04-08
18
Kopacz Antonina
KJ Aromer Józefin
DOMINO (84)
2018-04-05
15
2018-04-06
20
2018-04-07
16
Korek Dorota
KJ Zbrosławice
GENEZA M (145)
2018-04-06
7
2018-04-07
11
2018-04-08
8
CASSAWA (146)
2018-04-06
12
2018-04-07
13
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2018-04-06
13
2018-04-07
14
2018-04-08
11
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
CZEKOLADA (261)
2018-04-06
35
2018-04-07
Kóska Jolanta
bpk
ROYAL (251)
2018-04-05
27
2018-04-06
22
2018-04-07
14
Kosmala Karolina
JKS Amico Mołdawin
2018-04-06
27
2018-04-07
2018-04-08
Kozber Kinga
bpk
2018-04-05
18
2018-04-06
6
2018-04-07
4
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
ROCKY (100)
2018-04-06
13
2018-04-07
1
2018-04-08
6
SCYTIA (101)
2018-04-06
2018-04-07
12
Kozłowska Gabriela
St. J Baborówko
KORSYKA (52)
2018-04-06
2
2018-04-07
14
2018-04-08
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus
BRANDON (153)
2018-04-05
8
2018-04-06
7
2018-04-07
9
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
NAITIRY (86)
2018-04-06
19
2018-04-07
2018-04-08
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
2018-04-06
12
2018-04-07
31
DANTOS (256)
2018-04-06
11
2018-04-07
20
2018-04-08
12
Krzyżyńska Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2018-04-06
2018-04-07
12
2018-04-08
20
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2018-04-06
2018-04-07
CORRMAN (189)
2018-04-06
2018-04-07
27
2018-04-08
25
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
BAILANDO (180)
2018-04-06
2018-04-07
VULKANA 6 (263)
2018-04-06
26
2018-04-07
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2018-04-06
2018-04-07
38
2018-04-08
27
Kurosz Julia
St. KS Chojnów
LUNA (248)
2018-04-06
5
2018-04-08
4
2018-04-07
8
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
ORIANA (85)
2018-04-06
10
2018-04-07
11
2018-04-08
6
Lehmann Nadia
Lehmannsporthorses
POKER (259)
2018-04-05
12
2018-04-06
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
DAGLEZJA (175)
2018-04-06
2018-04-07
Ludwicka Karina
JKS U Robsonów
KORUND (141)
2018-04-06
2018-04-07
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (142)
2018-04-05
13
2018-04-06
1
2018-04-07
11
Łopucka Adrianna
JKS Amico Mołdawin
HARRON (149)
2018-04-06
6
2018-04-07
5
2018-04-08
4
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (70)
2018-04-05
16
2018-04-06
11
2018-04-07
Marchwicka Maja
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2018-04-06
4
2018-04-07
4
2018-04-06
11
2018-04-07
2018-04-08
2
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2018-04-06
24
2018-04-07
30
2018-04-06
27
2018-04-07
35
2018-04-08
Michalska Maria
KJ Ranczo Kołata
2018-04-05
9
2018-04-06
7
2018-04-07
14
Miś Karolina
Kj Koko Brzeźniki
ROCK (260)
2018-04-05
5
2018-04-06
2018-04-07
7
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
2018-04-06
16
2018-04-07
15
2018-04-08
10
Mitman Kaja
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-04-06
26
2018-04-07
2018-04-08
24
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (230)
2018-04-06
23
2018-04-07
22
2018-04-08
Naumiuk Kornelia
bpk
C.SIOUX (76)
2018-04-05
28
2018-04-06
17
2018-04-07
13
Naumiuk Roksana
bpk
TOPAZ (77)
2018-04-06
28
2018-04-07
23
2018-04-08
7
2018-04-06
15
2018-04-07
22
Nowak Marcelina
Posadowskie TJ
FRYTKA (212)
2018-04-05
17
2018-04-06
27
2018-04-07
Okupny Wiktoria
St. SKJ Grobice
DIELEILA (221)
2018-04-06
30
2018-04-07
LOGOS (222)
2018-04-06
7
2018-04-07
6
2018-04-08
2
Olejnik Weronika
KJ Wiktorowo
LARISSA (166)
2018-04-06
2018-04-07
Oleszkiewicz Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-04-06
8
2018-04-07
17
2018-04-08
Oleszkiewicz Nina
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2018-04-06
13
2018-04-07
2
2018-04-08
4
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
ROSA (63)
2018-04-06
1
2018-04-07
6
2018-04-08
4
2018-04-06
2018-04-07
Otlewska Amelia
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team
2018-04-06
4
2018-04-07
12
2018-04-08
11
Padalak Maria
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
MELODIA (201)
2018-04-05
10
2018-04-07
4
2018-04-06
4
TIGRA (202)
2018-04-06
Palacz Oliwia
KJ Liliówka Stęszewko
FALCON (215)
2018-04-06
2018-04-07
28
2018-04-08
25
Patejko Sara
KJ Aromer Józefin
2018-04-06
2018-04-07
Pawłowska Irena
bpk
2018-04-05
22
2018-04-06
16
2018-04-05
17
2018-04-06
18
2018-04-07
14
Pękal Emilia
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
AMANDA (131)
2018-04-06
20
2018-04-07
21
2018-04-08
17
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (211)
2018-04-05
23
2018-04-06
12
2018-04-07
14
TAZINA (216)
2018-04-05
1
2018-04-06
13
2018-04-07
Pięta Julia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
MARCOS (104)
2018-04-05
10
2018-04-06
9
2018-04-07
11
2018-04-05
19
2018-04-06
15
Pietrzak Daria
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
2018-04-06
22
2018-04-07
6
2018-04-08
7
Piontek Barbara
Pony Jumping Team
ROLEX 2 (194)
2018-04-05
12
2018-04-06
2018-04-07
17
Piontek Helena
Pony Jumping Team
GABON (193)
2018-04-06
2018-04-07
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
2018-04-06
26
2018-04-07
2018-04-08
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
ERINA (196)
2018-04-06
17
2018-04-07
3
2018-04-08
4
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
JUNIOR (197)
2018-04-05
26
2018-04-06
15
2018-04-07
8
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
MAKUBA 21 (127)
2018-04-06
5
2018-04-07
5
2018-04-08
TIK TAK (128)
2018-04-06
6
2018-04-07
2018-04-08
9
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2018-04-06
15
2018-04-07
3
2018-04-08
4
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
Rosalie (262)
2018-04-06
16
2018-04-07
16
2018-04-08
24
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
ROLEX (7)
2018-04-06
29
2018-04-07
32
2018-04-08
9
2018-04-06
9
2018-04-07
9
2018-04-08
1
2018-04-06
32
2018-04-07
2
Ratajska Gabriela
Stowarzyszenie R&S STABLES
2018-04-05
7
2018-04-06
6
2018-04-07
5
JAGIENKA (210)
2018-04-06
25
2018-04-07
19
2018-04-08
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2018-04-06
21
2018-04-07
19
2018-04-08
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
KLAUSINKA (254)
2018-04-05
24
2018-04-06
9
2018-04-07
4
CZARNA (255)
2018-04-05
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2018-04-06
7
2018-04-07
23
2018-04-08
13
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus
CINAMON (154)
2018-04-06
22
2018-04-07
2018-04-08
Skotarczak Nel
St. KJ Stajnia Adamus
BATOR (88)
2018-04-05
10
2018-04-06
4
2018-04-07
2
HALNY (89)
2018-04-05
19
2018-04-06
19
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRARI (244)
2018-04-05
3
2018-04-06
2
2018-04-07
5
2018-04-05
22
2018-04-06
10
Smolich Julia
KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI
2018-04-05
2018-04-06
Smura Kornelia
bpk
2018-04-06
20
2018-04-07
5
2018-04-08
9
Sobierajska Roza
KJ AKADEMIA KUCANIA
PRAGA (235)
2018-04-05
6
2018-04-06
2018-04-07
10
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-04-05
7
2018-04-06
8
2018-04-07
23
Stefańska Natalia
JKS DIM Warszawa
DYLLANO (45)
2018-04-06
3
2018-04-07
3
2018-04-08
5
2018-04-06
9
2018-04-07
2
Strąk Dominika
WKJ Lublin SJ Strong Riders
2018-04-06
2018-04-07
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
EROZJA (187)
2018-04-06
3
2018-04-07
24
2018-04-08
20
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
KUBA (173)
2018-04-05
9
2018-04-06
2018-04-07
8
Szczupakowska Amelia
LKJ Hippologia Strzegom
JOWISZ (99)
2018-04-06
15
2018-04-07
10
2018-04-08
6
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-04-06
4
2018-04-07
4
2018-04-08
13
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2018-04-05
20
2018-04-06
13
2018-04-07
6
RÓŻA (252)
2018-04-05
21
2018-04-06
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
PEPA (28)
2018-04-05
4
2018-04-06
5
2018-04-07
6
2018-04-06
2018-04-07
TYPIER (232)
2018-04-06
18
2018-04-07
10
2018-04-08
7
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
QUITANA (133)
2018-04-06
34
2018-04-07
21
2018-04-08
23
SZAMBELAN (134)
2018-04-06
36
2018-04-07
25
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia Słupno
RAMIRO (75)
2018-04-05
1
2018-04-06
18
2018-04-07
9
Voigt Liliana
KJK Szary Michałowice
2018-04-05
29
2018-04-06
24
2018-04-07
14
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2018-04-05
8
2018-04-06
8
2018-04-07
1
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FALCO (66)
2018-04-06
18
2018-04-07
5
2018-04-08
4
FIGARO (67)
2018-04-06
6
2018-04-07
3
2018-04-08
4
Wawrzyniak Pola
KJ Infernal Team
ARON (49)
2018-04-06
2
2018-04-07
10
DIMPLE (50)
2018-04-06
14
2018-04-07
7
2018-04-08
3
Wcisło Magdalena
Largo Sp. z o. o.
CARLO R (68)
2018-04-06
31
2018-04-07
37
2018-04-08
19
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
HARLEY (241)
2018-04-05
30
2018-04-06
16
2018-04-07
21
Wojtaś Julia
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2018-04-06
12
2018-04-07
17
2018-04-08
7
Wojtaszek Vesna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-04-06
8
2018-04-07
2018-04-08
30
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
GLORY (102)
2018-04-06
11
2018-04-07
5
2018-04-08
5
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ARES (132)
2018-04-06
16
2018-04-07
12
2018-04-08
15
Zawadka Joanna
KJ Picador
2018-04-06
2
2018-04-07
13
2018-04-08
14
BOSS (98)
2018-04-06
11
2018-04-07
4
2018-04-08
11
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2018-04-06
22
2018-04-07
26
ESCALONA (238)
2018-04-06
9
2018-04-07
9
2018-04-08
3
2018-04-06
29
2018-04-07
12
2018-04-08
13
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2018-04-05
2018-04-06
14
2018-04-07
18
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
D'ACORD (112)
2018-04-06
2018-04-07
11
2018-04-08
2018-04-06
2018-04-07
Żuchowicka Katarzyna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CHOPIN (38)
2018-04-05
11
2018-04-06
12
2018-04-07
10
Żuk Kaja
KJ Picador Dziuplina
BODER (56)
2018-04-06
23
2018-04-07
2018-04-08
BLUSTAR (57)
2018-04-06
21
2018-04-07
2018-04-08

Number of Riders: 163

Number of Horses: 216

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: JKS Przybyszewo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-201002-1, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl