Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 23:35:17
2019-09-13 22:59:44
Jowita Wawrzeńczyk SISINDA
  • 1x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3T/LL/LL ( DO 80 CM ) - dwufazowy art. 274.5.3.
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 23:35:21
2019-09-13 22:38:51
Agnieszka Urbanowicz VISCONTI
  • 1x 3T/LL/LL ( DO 80 CM ) - dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 4T/L/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5T/L/L - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 21:33:50
2019-09-13 21:33:04
Jowita Wawrzeńczyk PRIMA WALERINA
  • 1x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 21:34:23
2019-09-13 21:25:37
Wanesa Szymkowiak BOND
  • 1x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 21:33:57
2019-09-13 21:25:16
Wanesa Szymkowiak THOR
  • 1x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 21:34:11
2019-09-13 21:18:57
Róża Dominik LONGLIFE
  • 1x 3T/LL/LL ( DO 80 CM ) - dwufazowy art. 274.5.3.
  • 2x 4T/L/L - zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 21:34:15
2019-09-13 21:17:33
Róża Dominik KODAK MOMENTS A.K.
  • 1x 4T/L/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5T/L/L - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 21:34:20
2019-09-13 20:44:25
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 3T/LL/LL ( DO 80 CM ) - dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 4T/L/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5T/L/L - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 20:37:23
2019-09-13 20:36:25
Jowita Wawrzeńczyk NATA
  • 1x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 20:37:19
2019-09-13 20:35:54
Zofia Dendek NATA
  • 1x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:39:19
2019-09-13 14:43:09
Julia Krakowiak KING OF STORM
  • 1x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:39:28
2019-09-13 14:01:12
Marta Daberhut KING OF STORM
  • 1x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:39:32
2019-09-13 12:57:00
Karolina Perdoch BIANKA
  • 2x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:12:04
2019-09-13 09:04:42
Zuzanna Pankau AMBER
  • 2x 1T/DEBIUTY/DEBIUTY ( DO 40 CM ) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:12:00
2019-09-13 08:54:41
Kalina Gigoło LENA
  • 1x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3T/LL/LL ( DO 80 CM ) - dwufazowy art. 274.5.3.
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:11:56
2019-09-13 08:54:15
Karolina Siwek KALINECZKA
  • 1x 1T/DEBIUTY/DEBIUTY ( DO 40 CM ) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:11:52
2019-09-13 08:53:40
Dorota Kurtys LENA
  • 1x 1T/DEBIUTY/DEBIUTY ( DO 40 CM ) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:11:48
2019-09-13 08:53:16
Helena Korzeniowska KALINECZKA
  • 1x 1T/DEBIUTY/DEBIUTY ( DO 40 CM ) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:11:44
2019-09-12 20:54:33
Adrianna Dawcewicz ZORZA
  • 2x 1T/DEBIUTY/DEBIUTY ( DO 40 CM ) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:11:31
2019-09-12 20:51:42
Maria Golon THOR
  • 2x 1T/DEBIUTY/DEBIUTY ( DO 40 CM ) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:11:37
2019-09-12 20:51:42
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 1x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3T/LL/LL ( DO 80 CM ) - dwufazowy art. 274.5.3.
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:11:26
2019-09-12 20:50:36
Maria Golon NATA
  • 1x 1T/DEBIUTY/DEBIUTY ( DO 40 CM ) - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:11:22
2019-09-12 17:29:45
Krzysztof Schubert BALATON
  • 1x 4T/L/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5T/L/L - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:11:18
2019-09-12 12:20:59
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 4T/L/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5T/L/L - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:11:06
2019-09-12 06:57:05
Paweł Szycko DES DELOS
  • 1x 3T/LL/LL ( DO 80 CM ) - dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 4T/L/L - zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:09:15
2019-09-11 20:45:18
Jowita Wawrzeńczyk I.DŻIGIT
  • 1x 4T/L/L - zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:09:33
2019-09-11 20:44:34
Zofia Dendek PRIMA WALERINA
  • 1x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3T/LL/LL ( DO 80 CM ) - dwufazowy art. 274.5.3.
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:11:01
2019-09-11 20:44:17
Zofia Dendek BOND
  • 1x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
  • 1x 3T/LL/LL ( DO 80 CM ) - dwufazowy art. 274.5.3.
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:10:57
2019-09-11 20:42:51
Wanesa Szymkowiak MESSI
  • 2x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:10:50
2019-09-11 20:42:19
Dominika Kwiatkowska I.DŻIGIT
  • 1x 5T/L/L - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:10:46
2019-09-11 20:41:58
Dominika Kwiatkowska TANKRED
  • 1x 3T/LL/LL ( DO 80 CM ) - dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 4T/L/L - zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:10:41
2019-09-10 17:04:42
Lena Wiśniewska WIZARD JAN-PON
  • 2x 2T/miniLL/miniLL ( DO 60 CM ) - zwykły bez rozgrywki art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 11:10:35
2019-09-10 14:34:37
Jacek Rajnert CZAR
  • 2x 4T/L/L - zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-07 12:37:21
2019-09-07 07:16:23
Marta Paluszkiewicz CARTAGENA
  • 1x 3T/LL/LL ( DO 80 CM ) - dwufazowy art. 274.5.3.
  • 1x 4T/L/L - zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 15:15:12
2019-09-02 22:44:59
Paweł Skrentny WIZARD
  • 2x 4T/L/L - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5T/L/L - dokładności z rozgrywką art.238.1.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Daberhut Marta Brak
S
Brak
2. Dawcewicz Adrianna Stajnia Anielin
2014 (Mł.)
Brak
3. Dendek Zofia Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
4. Dominik Róża WLKS Krakus Swoszowice
S
O021392
5. Gigoło Kalina UKJ Leonardo
2005 (JM.)
brak
6. Golon Maria Stajnia Anielin
2010 (Mł.)
Brak
7. Hoppe Aleksandra JKS Karolewko
2002 (J.)
brak
8. Korzeniowska Helena UKJ Leonardo
2010 (Mł.)
brak
9. Krakowiak Julia -
1999 (MJ.)
Brak
10. Kurtys Dorota UKJ Leonardo
2009 (Mł.)
Brak
11. Kwiatkowska Dominika Stajnia Anielin
1999 (MJ.)
O025842
12. Kwiatkowska Dominika KJ Jeziorki - Osieczna
13. Paluszkiewicz Marta Kj Grodno Dwór
S
Brak
14. Pankau Zuzanna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2014 (Mł.)
brak
15. Perdoch Karolina Stajnia Mrocza
2008 (JM.)
brak
16. Radowski Jonasz bpk
2001 (MJ.)
O040781
17. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (JM.)
Brak
18. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
brak
19. Siwek Karolina UKJ LEONARDO
S
Brak
20. Skrentny Paweł Stajnia Osowiec
S
brak
21. Szycko Paweł KJ. GRODNO DWÓR
S
O052446
22. Szyling Alicja Stajnia u górala
2007 (JM.)
23. Szymkowiak Wanesa Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
24. Urbanowicz Agnieszka Brak przynależności
S
O011406
25. Wawrzeńczyk Jowita KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (J.)
O036991
26. Wiśniewska Lena KJ Grodno - Dwór
2009 (Mł.)
O052850
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

AMBER SZETLAND POL 2004 Klacz srokata/kuc:105 F: NN
M: NN
brak brak
2.

12

BALATON SP POL 2007 Wałach kara/172 F: Rubinstern
M: Barbara
Brak
3.

21

BIANKA KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc:120 F: TOBI
M: BALBINA
brak 616 013 61 00461 13
4.

9

BOND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/175 F: Tramal
M: Baza
brak POL009640092208
5.

2

CARTAGENE SP POL 2013 Klacz siwa/161 F: Larron
M: Cardina
Brak 616009640075013
6.

11

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
K021387 616009610286608
7.

5

CZAR XXX POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Xx
M: Xx
Brak
8.

15

DEJLI TYP KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999640074612
9.

10

DES DELOS OLDENBURG POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: DESPERADOS (HANN)
M: WERRA LADY(XX)
K017734 DE 433330561708
10.

28

Egida F:
M:
11.

3

I.DŻIGIT TS POL 2009 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
K023279 616999530228609
12.

17

KALINECZKA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Dante
M: Karmalita Funny Filtration
Brak
13.

20

KING OF STORM SP POL 2015 Wałach kara/160 F: Casat
M: Kosta
Brak 616009640072515
14.

23

KODAK MOMENTS A.K. KWPN NED 2015 Wałach ciemnogniada/172 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Fairy Molga J.N. / Indoctro
K028151 528003201500655
15.

18

LENA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Armani
M: Lira II
brak
16.

22

LONGLIFE Nederlande Welsh Pony NED 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
K028152 528017201201099
17.

8

MESSI WLKP POL 2007 Wałach gniada/175 F: Contendus /
M: Miss / Nitager
K021082 POL007610177007
18.

13

NATA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:142 F: Zefir
M: Natasza v.d. Bielzentuin
Brak POL013680082510
19.

24

OMAR MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/165 F: Figlarz
M: Orda Dahomanka
brak
20.

4

PRIMA WALERINA KUC POL 2013 Klacz kara/kuc:135 F: Monarcha
M: Parada
brak 616013610000513
21.

25

SISINDA FIORDZKA POL 2010 Klacz bułana/155 F: Zando
M: Sisi
brak 616013530001410
22.

7

TANKRED WIELKOPOLSKA POL 2015 Wałach kasztanowata/173 F: Czumen- K
M: Teimor Kin
brak 616007610061015
23.

14

THOR WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/162 F: Bard
M: Teimor Kin
BRAK POL007610012408
24.

27

Turnus KONIK POLSKI 2015 F:
M:
25.

26

VISCONTI SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Ventura
K005969 POL009690008200
26.

1

WIZARD SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: KEVIN
M: WARKA-H
brak 616 009 61 00220 11
27.

6

WIZARD JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall Archimedes
M: Watchbank Monsoon
K026589 616 013 52 00725 12
28.

16

ZORZA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:115 F: Baron
M: Zuza
Brak POL013680053205
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Daberhut Marta
Brak
2019-09-15
9
Dawcewicz Adrianna
Stajnia Anielin
ZORZA (16)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Dendek Zofia
Stajnia Anielin
2019-09-15
10
2019-09-15
BOND (9)
2019-09-15
3
2019-09-15
3
NATA (13)
2019-09-15
5
Dominik Róża
WLKS Krakus Swoszowice
2019-09-15
5
2019-09-15
7
2019-09-15
2019-09-15
10
2019-09-15
4
Gigoło Kalina
UKJ Leonardo
LENA (18)
2019-09-15
16
2019-09-15
Golon Maria
Stajnia Anielin
NATA (13)
2019-09-15
1
THOR (14)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Hoppe Aleksandra
JKS Karolewko
DEJLI (15)
2019-09-15
1
2019-09-15
7
Korzeniowska Helena
UKJ Leonardo
2019-09-15
1
Krakowiak Julia
-
2019-09-15
11
Kurtys Dorota
UKJ Leonardo
LENA (18)
2019-09-15
1
Kwiatkowska Dominika
Stajnia Anielin
2019-09-15
4
Kwiatkowska Dominika
KJ Jeziorki - Osieczna
2019-09-15
8
Kwiatkowska Dominika
Stajnia Anielin
2019-09-15
1
2019-09-15
2
Paluszkiewicz Marta
Kj Grodno Dwór
2019-09-15
11
2019-09-15
4
Pankau Zuzanna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
AMBER (19)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Perdoch Karolina
Stajnia Mrocza
BIANKA (21)
2019-09-15
8
2019-09-15
Radowski Jonasz
bpk
2019-09-15
1
2019-09-15
3
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZAR (5)
2019-09-15
3
2019-09-15
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
BALATON (12)
2019-09-15
4
2019-09-15
1
Siwek Karolina
UKJ LEONARDO
2019-09-15
1
2019-09-15
13
Skrentny Paweł
Stajnia Osowiec
WIZARD (1)
2019-09-15
2019-09-15
5
2019-09-15
7
Szycko Paweł
KJ. GRODNO DWÓR
2019-09-15
4
2019-09-15
6
Szyling Alicja
Stajnia u górala
Turnus (27)
2019-09-15
2019-09-15
Szymkowiak Wanesa
Stajnia Anielin
MESSI (8)
2019-09-15
7
2019-09-15
BOND (9)
2019-09-15
14
THOR (14)
2019-09-15
4
Urbanowicz Agnieszka
Brak przynależności
2019-09-15
2
2019-09-15
9
2019-09-15
2
Wawrzeńczyk Jowita
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-09-15
2
NATA (13)
2019-09-15
6
SISINDA (25)
2019-09-15
12
2019-09-15
6
Wiśniewska Lena
KJ Grodno - Dwór
2019-09-15
15
2019-09-15

Number of Riders: 26

Number of Horses: 28

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: KJ Jeziorki Osieczna
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-2011-03, Klub Jeździecki Jeziorki Osieczna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl