Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:17:02
2019-07-19 21:47:31
Emilia Koziczak ZAFIR
  • 1x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:17:06
2019-07-19 21:46:07
Emilia Koziczak MAJA
  • 1x 1T/MiniLL/Mini LL - dokładności do 70 cm art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:17:16
2019-07-19 21:41:30
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:17:23
2019-07-19 19:56:41
Judyta Perek IMBIR
  • 2x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:17:31
2019-07-19 14:00:03
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:17:35
2019-07-19 13:59:35
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:17:41
2019-07-19 13:42:12
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:17:45
2019-07-19 13:41:20
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:17:51
2019-07-19 07:48:32
Szymon Kliszcz LION FLY
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:17:57
2019-07-19 07:48:08
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:18:01
2019-07-19 07:47:28
Michał Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:18:10
2019-07-18 22:59:53
Bartosz Czaprański SAMARA
  • 1x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:18:13
2019-07-18 22:56:08
Bartosz Czaprański CHANTORIA B
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:18:17
2019-07-18 00:03:31
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x 1T/MiniLL/Mini LL - dokładności do 70 cm art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:18:20
2019-07-18 00:02:53
Filip Wysoczański GRAND
  • 1x 1T/MiniLL/Mini LL - dokładności do 70 cm art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 12:16:50
2019-07-17 23:59:42
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 23:19:52
2019-07-17 22:25:00
Marcelina Nowak ZEFIRA
  • 2x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 23:19:54
2019-07-17 14:27:22
Aleksandra Gebler ORENA
  • 2x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 23:19:57
2019-07-17 14:26:29
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 23:20:01
2019-07-17 13:47:18
Patrycja Czaplewska NORTA
  • 2x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 23:20:05
2019-07-16 21:19:04
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 2x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 23:20:08
2019-07-16 21:17:11
Michał Remisz ROCO AK
  • 2x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 23:20:11
2019-07-16 14:07:20
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 23:20:14
2019-07-16 09:47:40
Ania Jazdonczyk WANDAL 1
  • 1x 1T/MiniLL/Mini LL - dokładności do 70 cm art.238.1.1
  • 1x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 23:19:42
2019-07-16 09:43:24
Monika Hojna KONOR
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 22:25:46
2019-07-15 18:47:54
Adela Spendowska LORD HARRY
  • 2x 3R/L/L - licencyjny
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:54:49
2019-07-15 12:07:39
Karolina Siwka JANTARINA
  • 2x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:54:53
2019-07-15 10:47:20
Gabriela Woźniczka KAMFORA
  • 2x 1T/MiniLL/Mini LL - dokładności do 70 cm art.238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:54:56
2019-07-15 10:37:08
Aleksandra Przewoźna NOBLOSZ
  • 1x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
  • 2x 3R/L/L - licencyjny
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:55:00
2019-07-14 22:38:40
Anna Sobańska FUERTA
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:55:01
2019-07-13 18:53:01
Zuzanna Hała WALOR
  • 2x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 19:22:45
2019-07-13 15:13:21
Eliza Janowiak LITTLE TANZER
  • 2x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:55:08
2019-07-12 20:37:11
Jakub Dorynek LA CASA
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-15 13:55:11
2019-07-12 20:34:02
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 14:13:27
2019-07-12 00:32:47
Marta Olejnik MONTE
  • 2x 1T/MiniLL/Mini LL - dokładności do 70 cm art.238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-12 14:13:52
2019-07-11 21:33:51
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 2T/LL/LL - z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 22:18:30
2019-07-08 12:46:05
Anna Polańska SONKO TIT
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
  • 1x 6R/N/N - zwykły z rozgrywką art.238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 22:18:29
2019-07-08 12:45:24
Anna Polańska MONTANO
  • 1x 4R/L/L - dwufazowy art.274.1.5
  • 1x 5R/P/P - o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
2. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
3. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
4. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
5. Hała Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
6. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
7. Janowiak Eliza KJ Brzóska Sport Horses
2001 (J.)
21384/15
8. Jazdonczyk Ania Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
Brak
9. Kaczmarek Patryk St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
1998 (MJ.)
O034445
10. Kliszcz Michał KJ Lansada Milsko
2004 (JM.)
O047013
11. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
1999 (MJ.)
O034975
12. Koziczak Emilia Agroturystyka Oleńka
2006 (JM.)
brak
13. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
14. Nowak Marcelina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2007 (JM.)
Brak
15. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
16. Polańska Anna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O024901
17. Przewoźna Aleksandra Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2003 (J.)
O055873
18. Siwka Karolina Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O013462
19. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
20. Spendowska Adela St. J Baborówko
2002 (J.)
brak
21. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
22. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
23. Woźniczka Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
24. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
25. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

34

ALEXANDER OLD POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
O: Tomasz Kliszcz
B: Robert Brandt
K013303 DE433331562707
2.

14

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
O: Daria Krzemińska
B: Florian Bohner
K026594 DE431310183610
3.

23

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
4.

30

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
5.

36

CHANTORIA B WESTF GER 2015 Klacz gniada/163 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Caretello B
O: -
B: -
K027765 DE441411225414
6.

29

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
7.

6

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
8.

10

FUERTA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
K026625 616007610194412
9.

37

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Wysoczańska
B: NN
K027561 616999610284010
10.

31

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
O: Jan Stróżyński
B: SK Rzeczna
K019968 POL009611110602
11.

2

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
O: Karolina Perek
B: Janina Tyszkiewicz-Łącka
K015024 POL009610017308
12.

7

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Carembar De Muze
M: Cantarina
O: Karolina Siwka
B: DE RADSTAKE B.V.
K027382 528003201407333
13.

8

KAMFORA NN POL nn Klacz kara/mk:nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
14.

25

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
15.

16

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
16.

13

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton / Corrado I
M: La Paloma / Palegro
O: Jakub Dorynek
B: -
K013986 616009510414609
17.

28

LAMBORGHINI Niem. Sportowa POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
K023340 DE456570236310
18.

33

LION FLY HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Luna XII / Concerto II
O: Tomasz Kliszcz
B: Hans Fleissner
K025828 DE421000324408
19.

12

LITTLE TANZER TRAK GER 2012 Wałach kasztanowata F: Editorial / Connery
M: Thalia / Hoftanzer
O: Agnieszka Janowiak
B: Karl-Heinz Schulenburg
K024459 DE409090405712
20.

15

LORD HARRY HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lavall / Landgraff I
M: Palomapicasso / Levantos I
O: Anna Maria Spendowska
B: Paul Knauer
K027090 DE421000090613
21.

27

MAJA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak -
22.

9

NOBLOSZ XX POL 2004 Wałach ciemnogniada/XX F: Canadian Winter
M: Niniwa
O: Włodzimierz Chmielnik
B: XX
K026326 POL040000003100
23.

20

NORTA SP POL 2014 Klacz skarogniada/170 F: Salamon
M: Nora
O: W. Chmielnik
B: SK Nowielice
K028082 Brak
24.

35

SAMARA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/168 F: .
M: .
O: .
B: .
K027079 .
25.

4

SONKO TIT Kłusak Francuski POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Gebrazac / Sebrazac
M: Ilene Soltit / Le Loir
O: Anna Polańska
B:
K014512 06212946
26.

32

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
O: Antoni Chłapowski
B: Andreas Grube
K021415 DE431314504808
27.

11

WALOR Wielkopolska POL 2003 Wałach gniada/172 F: Germino D'Elle
M: Walentyna
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
brak
28.

24

WANDAL 1 SP POL 2013 Wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
O: Anna jazdonczyk
B: Szepczynski zbigniew
Brak 616009610032713
29.

26

ZAFIR - POL 2004 Wałach skarogniada/mk:- F: -
M: -
O: -
B: -
- POLA 999611494304
30.

17

ZEFIRA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:142 F: Ricky
M: Zuzia
O: Michał Nowak
B: Andrzej Cichosz
12801 POL013610023105
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
NORTA (20)
2019-07-21
10
2019-07-21
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
SAMARA (35)
2019-07-21
5
2019-07-21
9
2019-07-21
2
2019-07-21
6
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
LA CASA (13)
2019-07-21
2
2019-07-21
2019-07-21
5
2019-07-21
5
Gniadek Oliwia
bpk
2019-07-21
9
2019-07-21
4
Hała Zuzanna
bpk
WALOR (11)
2019-07-21
10
2019-07-21
12
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
KONOR (16)
2019-07-21
11
2019-07-21
1
Janowiak Eliza
KJ Brzóska Sport Horses
2019-07-21
13
2019-07-21
11
Jazdonczyk Ania
Bez Przynależności Klubowej
2019-07-21
5
2019-07-21
14
Kaczmarek Patryk
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
2019-07-21
8
2019-07-21
8
Kliszcz Michał
KJ Lansada Milsko
2019-07-21
3
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
2019-07-21
7
2019-07-21
10
2019-07-21
3
Koziczak Emilia
Agroturystyka Oleńka
ZAFIR (26)
2019-07-21
15
MAJA (27)
2019-07-21
1
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2019-07-21
1
2019-07-21
CHANTEL (30)
2019-07-21
4
2019-07-21
2
Nowak Marcelina
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
ZEFIRA (17)
2019-07-21
6
2019-07-21
7
Perek Judyta
Posadowskie TJ
IMBIR (2)
2019-07-21
8
2019-07-21
FIDŻI (6)
2019-07-21
8
2019-07-21
4
Polańska Anna
St. KJ Tradycja Siedlnica
2019-07-21
3
2019-07-21
7
Przewoźna Aleksandra
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2019-07-21
3
2019-07-21
9
Siwka Karolina
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-07-21
6
2019-07-21
Sobańska Anna
St. J Baborówko
FUERTA (10)
2019-07-21
7
2019-07-21
6
Spendowska Adela
St. J Baborówko
2019-07-21
2019-07-21
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
2019-07-21
1
2019-07-21
4
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
HESTER (31)
2019-07-21
4
2019-07-21
12
Woźniczka Gabriela
Bez Przynależności Klubowej
2019-07-21
4
2019-07-21
1
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (37)
2019-07-21
3
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2019-07-21
1
2019-07-21
2
GRAND (37)
2019-07-21
6

Number of Riders: 25

Number of Horses: 30

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: KJ Jeziorki Osieczna
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-2011-03, Klub Jeździecki Jeziorki Osieczna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl