Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZAWODY TOWARZYSKIE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
Łobżenica- Luchowo, 30.06.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:50:16
2019-06-28 20:24:09
Paweł Szycko DES DELOS
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:50:24
2019-06-28 17:48:14
Martyna Cybulska REWIA
  • 2x 1T/Mini LL/Mini LL - z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:50:31
2019-06-28 17:03:20
Pola Stachura PASCAL JAN-PON
  • 2x 1T/Mini LL/Mini LL - z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:50:42
2019-06-28 17:02:51
Natalia Ignaczak MOLIN
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:50:46
2019-06-28 17:02:18
Tadeusz Kozakiewicz PEPPER N
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4T/ L/L- o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 -GRAND PRIX BURMISTRZA ŁOBŻENICY
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:50:54
2019-06-28 17:01:45
Tadeusz Kozakiewicz KSELION
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4T/ L/L- o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 -GRAND PRIX BURMISTRZA ŁOBŻENICY
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:50:58
2019-06-28 16:42:22
Kaja Urbanowicz CLAMIRA
  • 2x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:51:03
2019-06-28 16:18:39
Wiktoria Jesiorowska LADY
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:51:07
2019-06-28 16:18:11
Wiktoria Jesiorowska TEQUILA
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL - z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:51:11
2019-06-28 16:12:31
Weronika Paszylk HARFA
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:51:16
2019-06-28 16:08:37
Natalia Czelińska LADY
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/ L/L- o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 -GRAND PRIX BURMISTRZA ŁOBŻENICY
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:51:22
2019-06-28 14:54:26
Hanna Zywert DIAMENTINO
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:51:32
2019-06-28 14:05:03
Mikołaj Bajan MACHO
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4T/ L/L- o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 -GRAND PRIX BURMISTRZA ŁOBŻENICY
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:51:36
2019-06-28 11:45:20
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 2x 4T/ L/L- o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 -GRAND PRIX BURMISTRZA ŁOBŻENICY
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:51:42
2019-06-28 10:16:48
Bartosz Walkosz DAFI
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:51:52
2019-06-28 09:42:10
Gracja Boruta HOLLY
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:52:00
2019-06-28 09:34:29
Natalia Maziarz HOLLY
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4T/ L/L- o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 -GRAND PRIX BURMISTRZA ŁOBŻENICY
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:52:10
2019-06-28 06:29:16
Sebastian Kryniewiecki KALEV RED WINE
  • 2x 1T/Mini LL/Mini LL - z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:52:21
2019-06-28 06:20:21
Agnieszka Walentyn FADO
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:52:39
2019-06-27 21:22:38
Paweł Skrentny WIZARD
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4T/ L/L- o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 -GRAND PRIX BURMISTRZA ŁOBŻENICY
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:52:46
2019-06-27 20:53:44
Zosia Jarzynowska JOB
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:52:58
2019-06-27 20:50:41
Anna Piwońska FAVORITA
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4T/ L/L- o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 -GRAND PRIX BURMISTRZA ŁOBŻENICY
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:53:15
2019-06-27 20:49:46
Michalina Jaskólska COLUMBUS I G
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4T/ L/L- o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 -GRAND PRIX BURMISTRZA ŁOBŻENICY
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:53:21
2019-06-27 20:43:12
Lena Czeszewska BARD
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:53:28
2019-06-27 19:24:30
Ania Marosz PAN KRACY
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL - z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:53:37
2019-06-27 19:22:31
Marcelina Głąbicka PAN KRACY
  • 1x 1T/Mini LL/Mini LL - z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 09:12:12
2019-06-25 07:44:32
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 2x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 09:12:18
2019-06-24 22:29:27
Seren Krzysztof FLORIDOS S
  • 2x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 09:12:22
2019-06-24 22:19:46
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 09:12:31
2019-06-24 17:47:00
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4T/ L/L- o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 -GRAND PRIX BURMISTRZA ŁOBŻENICY
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 15:02:41
2019-06-24 14:54:40
Marta Paluszkiewicz CARTAGENE
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 15:02:49
2019-06-24 12:41:34
Adam Pufal MORENA
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4T/ L/L- o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 -GRAND PRIX BURMISTRZA ŁOBŻENICY
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 15:02:32
2019-06-24 12:40:50
Mikołaj Bajan KURIER
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 15:02:28
2019-06-24 12:40:05
Mikołaj Bajan SUŁTANKA
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4T/ L/L- o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 -GRAND PRIX BURMISTRZA ŁOBŻENICY
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 16:02:17
2019-06-20 18:32:07
Krzysztof Schubert BALATON
  • 1x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4T/ L/L- o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5 -GRAND PRIX BURMISTRZA ŁOBŻENICY
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 21:55:15
2019-06-14 16:20:03
Kinga Hoppe ARVILLA S
  • 1x 2T/ LL/LL- z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3T/ L/L- dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-16 21:55:33
2019-06-13 18:06:59
Emilia Mielke FRESCA
  • 2x 1T/Mini LL/Mini LL - z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:53:46
2019-06-12 07:28:08
Julia Drabjewska JAŚMIN
  • 2x 1T/Mini LL/Mini LL - z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 21:53:51
2019-06-12 07:27:40
Wiktoria Martyn OLA
  • 2x 1T/Mini LL/Mini LL - z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
2. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
3. Czelińska Natalia Stajnia Branicz
2005 (JM.)
Brak
4. Czeszewska Lena stajnia Branicz
2007 (JM.)
Brak
5. Drabjewska Julia Stajnia z Pasją Czyżkowo
2006 (JM.)
Brak
6. Głąbicka Marcelina Stajnia Branicz
2004 (JM.)
Brak
7. Hoppe Kinga Stajnia Dorotowo
2001 (J.)
brak
8. Ignaczak Natalia Ukj Karmen Nieklonice
2004 (JM.)
Brak
9. Jarzynowska Zosia Oxer Paruszka
2006 (JM.)
Brak
10. Jaskólska Michalina KJ Profil Piła
2004 (JM.)
O046205
11. Jesiorowska Wiktoria Stajnia Branicz
2004 (JM.)
Brak
12. Kiedrowska Martyna KJHubal
13. Kiedrowska Martyna KJHubal
14. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
15. Kryniewiecki Sebastian Brak
S
Brak
16. Krzysztof Seren Stajnia Zagórze
S
brak
17. Marosz Ania Stajnia Branicz
2006 (JM.)
Brak
18. Martyn Wiktoria Stajnia z Pasją Czyżkowo
2006 (JM.)
Brak
19. Maziarz Natalia Brak
S
brak
20. Mielke Emilia Stajnia U Stasia
2002 (J.)
Brak
21. Miron Emilia KJHubal
22. Paszylk Weronika Stajnia Branicz
2004 (JM.)
Brak
23. Perdoch Karolina BPK
2008 (Mł.)
24. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
25. Pufal Adam BPK
1991
26. Radowski Jonasz bpk
2001 (J.)
O040781
27. Schlezt Zuzia KJHubal
28. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
Brak
29. Skrentny Paweł Stajnia Osowiec
S
brak
30. Stachura Pola Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
31. Szymkowicz Kamila KJHubal
32. Urbanowicz Kaja Stajnia Branicz
2003 (J.)
Brak
33. Walentyn Agnieszka Brak
S
Brak
34. Walkosz Bartosz Stajnia u Piotra
2002 (J.)
Brak
35. Zywert Hanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
-
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

6

ARVILLA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/167 F: LEOVILLE
M: ARABELLA
O: Jarosław Hoppe
B: Stanisław Szurik
brak
2.

9

BALATON Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: Rubinstein
M: Barbara
O: Krzysztof Schubert
B: Do Dobrzyniewo
Brak
3.

52

BARD Wielkopolska POL 2003 Wałach srokata/170 F: Krezus
M: Bardaszka
O: stajnia Branicz
B: Ryszard Czupryński
Brak POL 007 52 00989 03
4.

57

Bianka F:
M:
O:
B:
5.

54

Brawura F:
M:
O:
B:
6.

36

CLAMIRA Oldenburger Springpferd POL 2012 Klacz siwa/158 F: Mylord Carthago
M: Cartania
O: Daniel Lemańczyk
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
Brak DE 418182532012
7.

42

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
8.

51

COLUMBUS HOL POL 2010 Wałach gniada F: Carrico/ Catoki
M: U-Columbia / Cassini
O: Anna Piwonska
B: A.Gołas
brak
9.

55

Cukierek F:
M:
O:
B:
10.

43

DAFI Wielkopolska POL 2000 Wałach gniada/170 F: Baldran
M: Dalia
O: Bartosz Walkosz
B: Myszk Henryk
Brak 007530110500
11.

40

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 Ogier siwa/kuc:145 F: Falk
M: Diamentina Super
O: -
B: -
- -
12.

20

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
13.

46

FADO SP POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: BAJU DU ROUET
M: FAIRY TWING
O: Agnieszka Walentyn, Sebastian Kryniewiecki
B: Grzelczyk Sławomir
K015891 616009590125609
14.

50

FAVORITA AES POL 2014 Klacz kasztanowata/169 F: Farezzo B / Arezzo VDL (Amant M)
M: Femme Fatale / Frappant
O: Anna Piwońska
B: Anna Piwońska
K027172 826002140873718
15.

17

FLORIDOS S SP POL 2015 Ogier gniada/170 F: MJT NEVADOS S
M: Fonica S / Concert
O: Seren Krzysztof
B: Stanisław Szurik
Brak
16.

7

FRESCA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/172 F: Kevin
M: Fama
O: Stanisław Glugla
B: Anna Marczak
Brak 616 007 52 00742 11
17.

39

HARFA Haflinger POL 2007 Klacz izabelowata/157 F: Cyklon
M: Helietta
O: Natalia Cieślik
B: Natalia Cieślik
Brak 999 52 01 71 207
18.

44

HOLLY Konik Polski POL 2015 Klacz inna/kuc:140 F: Osman
M: Trzcina
O: Natalia Maziarz
B: Krzysztof Wasiek
brak 616011530196315
19.

58

Holly F:
M:
O:
B:
20.

1

JAŚMIN WLKP POL 2015 Wałach siwa/162 F: Celebes
M: Jaga
O: Joanna Martyn
B: Joanna Martyn
Brak 616007530033815
21.

49

JOB KWPN POL 2014 Wałach gniada F: Crespo VDL / Canturo
M: Cointreau / Veron
O: Anna Piwonska
B: M. Van Kollenburg
K026011 528210004024531
22.

45

KALEV OS POL 2015 Ogier kasztanowata/161 F: Kannan
M: po For Pleasure
O: Agnieszka Walentyn Sebastian Kryniewiecki
B: Małgorzata Siergiej
Brak DE 418182531515
23.

35

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa F: Cativo
M: Kasandra
O: Mirosław Malec
B: Mirosław Malec
K021735
24.

13

KURIER WLKP. POL 2015 Wałach siwa/. F: Tjungske / Carthago
M: Kostaryka / Candy Cup
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
brak .
25.

37

LADY Württemberger POL 2001 Klacz gniada/170 F: Le Champion
M: Rispe
O: Waldemar Czeliński
B: Dochat Manfred
Brak DE 437730114401
26.

41

MACHO SP POL 2015 Wałach gniada/161 F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K027147 616009610053515
27.

33

MOLIN KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: Monarcha
M: Amnezja
O: Nowak Miroslaw
B: Tomasz Dąbek
616 013 61 01119 13
28.

15

MORENA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Marmuna / Rotmistrz
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
brak
29.

2

OLA Typ Pogrubiony POL 2004 Klacz siwa/160 F: NN
M: NN
O: Joanna Martyn
B: NN
Brak 999611504204
30.

53

PAN KRACY Typ Prymitywny POL 2004 Wałach srokata/mk:145 F: NN
M: NN
O: Stajnia Branicz
B: Ryszard Czupryński
Brak POL 999 52 01 329 04
31.

32

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
K026980
32.

34

PEPPER N Deutsches Pferd GER 2015 Ogier gniada/165 F: Xx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
K027378 DE 410100502915
33.

56

Sangria F:
M:
O:
B:
34.

12

SUŁTANKA SP POL 2015 Klacz gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Sumatra / Widam
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
K027146 616009610052815
35.

38

TEQUILA Typ Szlachetny POL 2015 Klacz gniada/150 F: Pielgrzym
M: Tara
O: Stajnia Branicz
B: Ryszard Czeliński
Brak 61699952007851
36.

48

WIZARD SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: KEVIN
M: WARKA-H
O: Pawel Skrentny
B: Paweł Skrentny
brak 616 009 61 00220 11
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2019-06-30
5
2019-06-30
10
KURIER (13)
2019-06-30
5
2019-06-30
16
MACHO (41)
2019-06-30
10
2019-06-30
9
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-06-30
1
2019-06-30
6
Czelińska Natalia
Stajnia Branicz
LADY (37)
2019-06-30
20
2019-06-30
13
Czeszewska Lena
stajnia Branicz
BARD (52)
2019-06-30
15
2019-06-30
9
2019-06-30
8
Drabjewska Julia
Stajnia z Pasją Czyżkowo
2019-06-30
2019-06-30
Głąbicka Marcelina
Stajnia Branicz
2019-06-30
17
Hoppe Kinga
Stajnia Dorotowo
2019-06-30
Ignaczak Natalia
Ukj Karmen Nieklonice
MOLIN (33)
2019-06-30
19
2019-06-30
14
2019-06-30
15
Jarzynowska Zosia
Oxer Paruszka
JOB (49)
2019-06-30
15
2019-06-30
16
2019-06-30
17
Jaskólska Michalina
KJ Profil Piła
2019-06-30
6
2019-06-30
6
2019-06-30
2
Jesiorowska Wiktoria
Stajnia Branicz
LADY (37)
2019-06-30
13
TEQUILA (38)
2019-06-30
Kiedrowska Martyna
KJHubal
Brawura (54)
2019-06-30
13
2019-06-30
23
Kiedrowska Martyna
KJHubal
2019-06-30
14
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
2019-06-30
4
2019-06-30
12
KSELION (35)
2019-06-30
3
2019-06-30
8
Kryniewiecki Sebastian
Brak
KALEV (45)
2019-06-30
2
2019-06-30
7
Krzysztof Seren
Stajnia Zagórze
2019-06-30
3
2019-06-30
3
2019-06-30
Marosz Ania
Stajnia Branicz
2019-06-30
16
Martyn Wiktoria
Stajnia z Pasją Czyżkowo
OLA (2)
2019-06-30
10
2019-06-30
19
Maziarz Natalia
Brak
HOLLY (44)
2019-06-30
Holly (58)
2019-06-30
10
2019-06-30
17
Mielke Emilia
Stajnia U Stasia
FRESCA (7)
2019-06-30
12
2019-06-30
5
Miron Emilia
KJHubal
Sangria (56)
2019-06-30
12
2019-06-30
13
2019-06-30
21
Paszylk Weronika
Stajnia Branicz
HARFA (39)
2019-06-30
8
2019-06-30
2
2019-06-30
18
Perdoch Karolina
BPK
Bianka (57)
2019-06-30
1
2019-06-30
3
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2019-06-30
2
2019-06-30
3
Pufal Adam
BPK
MORENA (15)
2019-06-30
7
2019-06-30
11
Radowski Jonasz
bpk
2019-06-30
15
2019-06-30
14
Schlezt Zuzia
KJHubal
2019-06-30
9
2019-06-30
14
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
2019-06-30
12
2019-06-30
4
Skrentny Paweł
Stajnia Osowiec
WIZARD (48)
2019-06-30
11
2019-06-30
7
2019-06-30
1
Stachura Pola
Ukj karmen nieklonice
2019-06-30
11
2019-06-30
4
Szymkowicz Kamila
KJHubal
Brawura (54)
2019-06-30
Urbanowicz Kaja
Stajnia Branicz
CLAMIRA (36)
2019-06-30
11
2019-06-30
1
2019-06-30
16
Walentyn Agnieszka
Brak
FADO (46)
2019-06-30
8
2019-06-30
7
2019-06-30
5
Walkosz Bartosz
Stajnia u Piotra
DAFI (43)
2019-06-30
18
2019-06-30
22
Zywert Hanna
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-06-30
6
2019-06-30
9

Number of Riders: 35

Number of Horses: 36

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: KJ Jeziorki Osieczna
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-2011-03, Klub Jeździecki Jeziorki Osieczna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl