Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:33:09
2019-05-17 20:16:11
Aleksandra Rudnicka MADERA
  • 2x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:33:12
2019-05-17 20:12:37
Aleksandra Nawodzińska HEBON
  • 1x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
  • 2x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:33:16
2019-05-17 20:10:49
Marta Telak MIRANDA
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
  • 1x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:33:19
2019-05-17 20:09:51
Marta Telak GIMBALL
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
  • 1x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:33:23
2019-05-17 18:28:54
Daria Konitzer OXFORD OPTIMUS
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
  • 1x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:33:26
2019-05-17 18:28:19
Daria Konitzer JOB
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
  • 1x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:33:31
2019-05-17 17:00:07
Sebastian Kryniewiecki FADO
  • 1x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:33:35
2019-05-17 16:57:01
Agnieszka Walentyn FADO
  • 2x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:33:39
2019-05-17 16:35:36
Dominika Kwiatkowska I.DŻIGIT
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:33:49
2019-05-17 16:34:48
Maria Golon GRACJA
  • 1x 3/Debiuty/Debiuty - dokładności bez rozgrywki o nagrodę F.U. CLEAN MAT I.M. Możdżyńscy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:35:50
2019-05-17 16:32:22
Julia Dąbrowska GRACJA
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
  • 1x 3/Debiuty/Debiuty - dokładności bez rozgrywki o nagrodę F.U. CLEAN MAT I.M. Możdżyńscy
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:34:14
2019-05-17 15:22:13
Natalia Maziarz HOLLY
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
  • 1x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:34:30
2019-05-17 14:04:29
Michalina Jaskólska COLUMBUS
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
  • 2x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:34:35
2019-05-17 14:03:52
Michalina Traczyk LONGLIFE
  • 1x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
  • 2x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:34:57
2019-05-17 14:02:30
Daria Konitzer KODAK MOMENTS A.K.
  • 2x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:35:05
2019-05-17 13:49:47
Zuzanna Pankau AMBER
  • 2x 3/Debiuty/Debiuty - dokładności bez rozgrywki o nagrodę F.U. CLEAN MAT I.M. Możdżyńscy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 12:24:54
2019-05-17 11:13:52
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
  • 1x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 12:25:01
2019-05-17 11:13:04
Anna Piwońska FAVORITA
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
  • 1x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 12:25:04
2019-05-17 08:28:50
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
  • 1x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 12:25:10
2019-05-17 00:05:43
Maja Piniawska MAJK
  • 1x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 12:25:15
2019-05-17 00:04:49
Natalie Krauze AGENT
  • 2x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 15:35:21
2019-05-17 00:03:34
Agnieszka Kiedrowska MAVERICK-K
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 12:25:21
2019-05-16 23:57:12
Agnieszka Kiedrowska KLEOPATRA-K
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
  • 1x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:30:11
2019-05-16 21:17:31
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 2x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:30:16
2019-05-16 19:12:06
Paulina Gronalewska ALLADYN
  • 2x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:30:27
2019-05-16 18:16:45
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 2x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:30:32
2019-05-16 16:41:52
Nina Bramowicz BEAUTY
  • 2x 3/Debiuty/Debiuty - dokładności bez rozgrywki o nagrodę F.U. CLEAN MAT I.M. Możdżyńscy
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:30:35
2019-05-16 10:47:07
Paweł Skrentny WIZARD
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
  • 1x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:30:42
2019-05-14 18:53:49
Magdalena Smak BOHUN
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:30:51
2019-05-14 18:51:33
Julia Wiśniewska BLUEBERRY
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:30:58
2019-05-14 18:48:50
Lena Wiśniewska WIZARD JAN-PON
  • 2x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:32:28
2019-05-13 19:41:45
Emilia Mielke FRESCA
  • 2x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:32:50
2019-05-13 19:36:33
Marta Glugla FRESCA
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:33:11
2019-05-13 18:57:27
Jowita Wawrzeńczyk I.DŻIGIT
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:33:16
2019-05-13 18:56:48
Jowita Wawrzeńczyk TANKRED
  • 1x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:33:19
2019-05-13 18:56:06
Dominika Kwiatkowska TANKRED
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:07:26
2019-05-11 19:18:58
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
  • 1x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:07:38
2019-05-11 08:05:23
Jowita Wawrzeńczyk THOR
  • 1x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:07:47
2019-05-11 08:04:25
Jowita Wawrzeńczyk PRIMA WALERINA
  • 1x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:07:56
2019-05-11 08:03:34
Wanesa Szymkowiak THOR
  • 1x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:08:03
2019-05-11 08:02:38
Wanesa Szymkowiak I.DŻIGIT
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:08:07
2019-05-11 08:02:01
Wanesa Szymkowiak BOND
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:08:10
2019-05-11 08:01:19
Zofia Dendek THOR
  • 1x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:08:16
2019-05-11 08:00:40
Zofia Dendek GRACJA
  • 1x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:08:41
2019-05-10 22:28:11
Krzysztof Schubert BALATON
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
  • 2x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:08:43
2019-05-10 20:12:00
Zofia Dendek BOND
  • 1x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:33:25
2019-05-10 10:58:45
Julia Drabjewska JAGA
  • 2x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 21:33:28
2019-05-10 10:57:22
Wiktoria Martyn OLA
  • 2x 1/mini LL/Mini LL do 60 cm z trafieniem w normę czasu - o Puchar Stajni u Stasia
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 21:09:22
2019-05-10 05:35:38
Estera Sledź BOHUN
  • 1x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
  • 1x 4/L/L - dwufazowy o Puchar Powiatowego Koła Hodowców Koni w Złotowie
  • 1x 5/L/L o wzrastającym stopniu trudności z jokerem o Puchar Powiatu Złotowskiego
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 11:59:55
2019-05-02 15:37:20
Bartosz Walkosz DAFI
  • 2x 2/LL/LL zwykły o Puchar Złotowskiej Spółdzielni Handlowo - Produkcyjnej
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bramowicz Nina Stary Młyn Strzeszyn
2009 (Mł.)
BRAK
2. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
3. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
4. Czeszewska Lena BPK
2007 (JM.)
5. Dąbrowska Julia Stajnia Anielin
2015 (Mł.)
Brak
6. Dendek Zofia Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
7. Drabjewska Julia Stajnia z Pasją Czyżkowo
2006 (JM.)
Brak
8. Golon Maria Stajnia Anielin
2010 (Mł.)
Brak
9. Hoppe Aleksandra JKS Karolewko
2002 (J.)
Brak
10. Jaskólska Michalina KJ Profil Piła
2004 (JM.)
O046205
11. Kamińska Paulina Stajnia Branicz
1999 (MJ.)
12. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (JM.)
O041402
13. Konitzer Daria Oxer Paruszka
S
Brak
14. Krauze Natalie JKS KAROLEWKO
2006 (JM.)
Brak
15. Kryniewiecki Sebastian Brak
S
Brak
16. Kwiatkowska Dominika Stajnia Anielin
1999 (MJ.)
O025842
17. Martyn Wiktoria Stajnia z Pasją Czyżkowo
2006 (JM.)
Brak
18. Maziarz Natalia Brak
S
brak
19. Mielke Emilia Stajnia U Stasia
2002 (J.)
Brak
20. Nawodzińska Aleksandra Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2005 (JM.)
Brak
21. Pankau Zuzanna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2014 (Mł.)
brak
22. Perdoch Karolina BPK
2008 (Mł.)
23. Piniawska Maja JKS KAROLEWKO
2004 (JM.)
Brak
24. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
25. Radowski Jonasz bpk
2001 (J.)
O040781
26. Rudnicka Aleksandra Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
2005 (JM.)
Brak
27. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
Brak
28. Skrentny Paweł Stajnia Osowiec
S
brak
29. Sledź Estera brak
1998 (MJ.)
brak
30. Smak Magdalena KJ Grodno-Dwor
S
O024277
31. Szymkowiak Wanesa Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
32. Telak Marta Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
S
O025536
33. Traczyk Michalina Oxer Paruszka
2003 (J.)
Brak
34. Walentyn Agnieszka Brak
S
Brak
35. Walkosz Bartosz stajnia u piotra
2002 (J.)
brak
36. Wawrzeńczyk Jowita KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (JM.)
O036991
37. Wiśniewska Julia KJ Grodno - Dwór
2003 (J.)
O041816
38. Wiśniewska Lena KJ Grodno - Dwór
2009 (Mł.)
O052850
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

AGENT SP POL 2004 Wałach siwa/mk: F: Majk
M: Asystentka
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
brak
2.

42

AMBER Szetland POL 2004 Klacz srokata/kuc:105 F: NN
M: NN
O: Rafał Pankau
B: Holandia
brak brak
3.

13

BALATON Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: Rubinstein
M: Barbara
O: Krzysztof Schubert
B: Do Dobrzyniewo
Brak
4.

46

Bard F:
M:
O:
B:
5.

18

BEAUTY Typ Kuc POL 1995 Klacz srokata/kuc: F: Bass
M: Brandy
O: Sławomir Bramowicz
B: Marian Andrzejewski
brak POL 999530042495
6.

45

Bianka F:
M:
O:
B:
7.

21

BLUEBERRY WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Bogota / Elmero
O: Katarzyna Wiśniewska
B: SK Racot
K026357 616007610117512
8.

14

BOHUN SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Wiliam
M: Bahama
O: Dariusz Tobolski
B: Dariusz Tobolski
brak
9.

20

BOHUN WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lwówek / Agar
M: Bryza / Zapał
O: Magdalena Smak
B:
K026590 616007610301107
10.

11

BOND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/175 F: Tramal
M: Baza
O: Natalia Cegiełka
B: Ryszard Jasionas
brak POL009640092208
11.

28

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
12.

39

COLUMBUS HOL POL 2010 Wałach gniada F: Carrico/ Catoki
M: U-Columbia / Cassini
O: Anna Piwonska
B: A.Gołas
brak
13.

6

DAFI Wielkopolska POL 2000 Wałach gniada/170 F: baldran
M: dalia
O: Bartosz Walkosz
B: Myszk Henryk
brak pol007530110500
14.

15

DEJLI Typ Kuc POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Andrzej Hoppe
B: Andrzej Hoppe
Brak 616999640074612
15.

17

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
16.

7

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
17.

37

FADO SP POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: BAJU DU ROUET
M: FAIRY TWING
O: Agnieszka Walentyn, Sebastian Kryniewiecki
B: Grzelczyk Sławomir
K015891 616009590125609
18.

27

FAVORITA AES POL 2014 Klacz kasztanowata/169 F: Farezzo B / Arezzo VDL (Amant M)
M: Femme Fatale / Frappant
O: Anna Piwońska
B: Anna Piwońska
K027172 826002140873718
19.

23

FRESCA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/172 F: Kevin
M: Fama
O: Stanisław Glugla
B: Anna Marczak
Brak 616 007 52 00742 11
20.

34

GIMBALL SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Qumball
M: Gitane de Furnes
O: Marta Telak
B: Władysław Łopuszyński
K015288
21.

12

GRACJA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Cegiełka
B: Natalia Cegiełka
brak 616999610187213
22.

32

HEBON SP POL 1998 Wałach ciemnogniada/156 F: Le bon
M: Hrabianka
O: D S
B: D S
Brak
23.

38

HOLLY Konik Polski POL 2015 Klacz inna/kuc:140 F: Osman
M: Trzcina
O: Natalia Maziarz
B: Krzysztof Wasiek
brak 616011530196315
24.

10

I.DŻIGIT TS POL 2009 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
O: Natalia Cegiełka
B: Roman Kaczmarek
K023279 616999530228609
25.

26

INVORIO KWPN NED 2013 Wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
O: Anna Piwońska
B: B. J. Pier
K023388 528003201303775
26.

25

JAGA WLKP POL 2000 Klacz siwa/170 F: Bergamo
M: Jupolta I
O: Joanna Martyn
B: Jan Pałys
Brak 616007520041500
27.

30

KLEOPATRA-K SP POL 2008 Klacz kara/169 F: Powój / Windsor
M: Kafra / Farnik
O: Jarosław Pojasek
B: Jarosław Pojasek
K024318 009640044408
28.

41

KODAK MOMENTS A.K. KWPN NED 2015 Wałach ciemnogniada/172 F: Arezzo VDL
M: Fairy Molga J.N.
O: Anna Piwonska
B: J. Kuipers
Brak
29.

40

LONGLIFE Nederlande Welsh Pony NED 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Leandros Sirik
M: Blakt’s Ashly
O: Anna Piwonska
B: L. Pasteels
brak 528017201201099
30.

31

MADERA Małopolska POL 2000 Klacz gniada F: Malibu
M: Nn
O: Marta Telak
B: Marta Telak
Brak
31.

4

MAJK KUC POL 1997 Ogier siwa/kuc:134 F: Angelo
M: NN
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Wojciech Fragstein-Niemsdorff
11693
32.

5

MAVERICK-K SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024324
33.

33

MIRANDA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Qumball
M: Korys Markiza
O: Marta Telak
B: Marta Telak
K023024
34.

3

OLA Typ Pogrubiony POL 2004 Klacz siwa/160 F: NN
M: NN
O: Joanna Martyn
B: NN
Brak 999611504204
35.

35

OXFORD OPTIMUS BWP BEL 2014 Wałach gniada/174 F: Ut Majeur de Brecey
M: Letoile du Chateau
O: Anna Piwonska
B: Optimus Agro
Brak 056-002-W00308569
36.

44

Porto SP Polska 2015 Wałach Gnido-tarantowaa/kuc F: Pielgrzym
M: Kosta
O:
B:
37.

9

PRIMA WALERINA KUC POL 2013 Klacz kara/kuc:135 F: Monarcha
M: Parada
O: Natalia Cegiełka
B: Jacek Jach
brak 616013610000513
38.

24

TANKRED Wielkopolska POL 2015 Wałach kasztanowata/173 F: Czumen- K
M: Teimor Kin
O: Natalia Cegiełka
B: Natalia Cegiełka
brak 616007610061015
39.

8

THOR Wielkopolska POL 2008 Wałach skarogniada/162 F: Bard
M: Teimor Kin
O: Natalia Cegiełka
B: Natalia Cegiełka
BRAK POL007610012408
40.

19

WIZARD SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: KEVIN
M: WARKA-H
O: Pawel Skrentny
B: Paweł Skrentny
brak 616 009 61 00220 11
41.

22

WIZARD JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall Archimedes
M: Watchbank Monsoon
O: Katarzyna Wiśniewska
B: Przedsiębiorstwo Jan-Pon Sp zo.o. Broniewice
K026589 616 013 52 00725 12
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bramowicz Nina
Stary Młyn Strzeszyn
BEAUTY (18)
2019-05-19
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
DROPS (17)
2019-05-19
10
2019-05-19
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-05-19
9
Czeszewska Lena
BPK
Porto (44)
2019-05-19
2019-05-19
23
Dąbrowska Julia
Stajnia Anielin
GRACJA (12)
2019-05-19
6
Dendek Zofia
Stajnia Anielin
THOR (8)
2019-05-19
13
BOND (11)
2019-05-19
20
2019-05-19
7
GRACJA (12)
2019-05-19
11
Drabjewska Julia
Stajnia z Pasją Czyżkowo
JAGA (25)
2019-05-19
2019-05-19
24
Golon Maria
Stajnia Anielin
GRACJA (12)
2019-05-19
3
Hoppe Aleksandra
JKS Karolewko
DEJLI (15)
2019-05-19
12
2019-05-19
2
2019-05-19
Jaskólska Michalina
KJ Profil Piła
2019-05-19
13
2019-05-19
1
2019-05-19
4
Kamińska Paulina
Stajnia Branicz
Bard (46)
2019-05-19
3
2019-05-19
10
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2019-05-19
9
2019-05-19
15
2019-05-19
13
2019-05-19
3
Konitzer Daria
Oxer Paruszka
2019-05-19
2019-05-19
15
2019-05-19
Krauze Natalie
JKS KAROLEWKO
AGENT (29)
2019-05-19
14
2019-05-19
21
Kryniewiecki Sebastian
Brak
FADO (37)
2019-05-19
7
Kwiatkowska Dominika
Stajnia Anielin
2019-05-19
11
TANKRED (24)
2019-05-19
6
Martyn Wiktoria
Stajnia z Pasją Czyżkowo
OLA (3)
2019-05-19
3
2019-05-19
15
Maziarz Natalia
Brak
HOLLY (38)
2019-05-19
8
Mielke Emilia
Stajnia U Stasia
FRESCA (23)
2019-05-19
8
2019-05-19
17
Nawodzińska Aleksandra
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
HEBON (32)
2019-05-19
10
2019-05-19
5
2019-05-19
Pankau Zuzanna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
AMBER (42)
2019-05-19
5
2019-05-19
1
Perdoch Karolina
BPK
Bianka (45)
2019-05-19
2019-05-19
Piniawska Maja
JKS KAROLEWKO
MAJK (4)
2019-05-19
1
2019-05-19
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
INVORIO (26)
2019-05-19
2
2019-05-19
6
2019-05-19
16
2019-05-19
8
Radowski Jonasz
bpk
2019-05-19
3
2019-05-19
2
Rudnicka Aleksandra
Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
MADERA (31)
2019-05-19
4
2019-05-19
16
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
BALATON (13)
2019-05-19
5
2019-05-19
10
2019-05-19
12
Skrentny Paweł
Stajnia Osowiec
WIZARD (19)
2019-05-19
1
2019-05-19
11
Sledź Estera
brak
BOHUN (14)
2019-05-19
2
2019-05-19
7
2019-05-19
5
Smak Magdalena
KJ Grodno-Dwor
BOHUN (20)
2019-05-19
4
2019-05-19
14
Szymkowiak Wanesa
Stajnia Anielin
THOR (8)
2019-05-19
7
2019-05-19
11
BOND (11)
2019-05-19
14
Telak Marta
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
MIRANDA (33)
2019-05-19
12
2019-05-19
4
GIMBALL (34)
2019-05-19
8
2019-05-19
9
Traczyk Michalina
Oxer Paruszka
2019-05-19
9
2019-05-19
2019-05-19
Walentyn Agnieszka
Brak
FADO (37)
2019-05-19
12
2019-05-19
Walkosz Bartosz
stajnia u piotra
DAFI (6)
2019-05-19
16
2019-05-19
Wawrzeńczyk Jowita
KJ Jeziorki-Osieczna
THOR (8)
2019-05-19
6
2019-05-19
19
2019-05-19
2019-05-19
2019-05-19
6
TANKRED (24)
2019-05-19
5
Wiśniewska Julia
KJ Grodno - Dwór
2019-05-19
1
2019-05-19
Wiśniewska Lena
KJ Grodno - Dwór
2019-05-19
22
2019-05-19
18

Number of Riders: 38

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: KJ Jeziorki Osieczna
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-2011-03, Klub Jeździecki Jeziorki Osieczna)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl