Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
44 ACCEPTED 2023-01-30 11:18:37
2023-01-30 11:13:22
Zuzanna Szajek FIONA
  • 1x T13/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T14/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2023-01-30 07:03:22
2023-01-29 22:07:00
Kornelia Orzechowska CARATE L
  • 1x T10/LL/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2023-01-30 07:03:26
2023-01-29 17:02:15
Nadia Gadomska BAZYLIA
  • 2x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
41 ACCEPTED 2023-01-30 07:03:28
2023-01-29 12:36:19
Katarzyna Czajkowska BONDŻOLILA
  • 2x R5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
40 ACCEPTED 2023-01-30 09:20:39
2023-01-28 18:40:06
Magdalena Kowalska SOJUSZNIK
  • 1x R2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ACCEPTED 2023-01-28 07:39:15
2023-01-27 22:09:19
Agata Skrzypczak WHITE PRINCE-CH
  • 2x T4/80/-z trafieniem w normę czasu Towarzyski
  • 1x T5/LL/90/-z trafieniem w normę czasu Towarzyski
38 ACCEPTED 2023-01-28 07:39:23
2023-01-27 22:08:08
Idalia Włodarczyk BUBA
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
37 ACCEPTED 2023-01-28 07:39:26
2023-01-27 16:14:32
Zofia Kamińska FINISZ
  • 1x 26 A/95/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27 A/105/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
36 ACCEPTED 2023-01-27 08:27:35
2023-01-26 20:53:08
Aleksandra Przydanek OTHELLO
  • 1x T2/60/-z trafieniem w normę czasu Towarzyski
  • 1x T3/70/-z trafieniem w normę czasu Towarzyski
35 ACCEPTED 2023-01-25 08:02:09
2023-01-25 07:12:49
Zuzanna Zujewska DEJZI
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
34 ACCEPTED 2023-01-25 08:02:04
2023-01-24 21:49:51
Marta Burzyńska RUBY MAJOR LADY
  • 2x T9/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2023-01-25 08:02:01
2023-01-24 21:49:14
Marta Burzyńska KILLINA ROISIN
  • 2x T9/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:58
2023-01-24 21:48:45
Marta Burzyńska CONAYERO NF
  • 2x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:55
2023-01-24 20:20:54
Anna Jamsheer LOPIK'S APPIE
  • 2x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
30 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:52
2023-01-24 20:03:54
Julia Brzezińska KRAJKA
  • 1x T9/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/LL/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
29 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:49
2023-01-24 14:23:55
Wiktoria Seńczuk ARABESKA
  • 1x T14/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T15/LL/90/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:46
2023-01-24 14:23:35
Maja Sawicka IMPORT
  • 1x T12/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:43
2023-01-24 14:22:40
Agnieszka Chwiłkowska KUSATKA
  • 1x T13/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T14/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:40
2023-01-24 14:21:50
Wiktoria Siejak RAKIJA
  • 1x T14/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T15/LL/90/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:37
2023-01-23 22:06:19
Zuzanna Sołtysiak MELODY'S STAR
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
24 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:35
2023-01-23 20:44:55
Matylda Burzyńska KLEMENTYNA
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
23 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:31
2023-01-23 20:42:53
Matylda Burzyńska MELANIE
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
22 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:28
2023-01-23 17:10:18
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE "C"
  • 1x R1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:25
2023-01-23 14:49:07
Olga Bieganek GWIAZDECZKA
  • 1x T1/50/-z trafieniem w normę czasu Towarzyski
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/50/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:22
2023-01-23 14:48:05
Daria Bieganek GWIAZDECZKA
  • 1x T1/50/-z trafieniem w normę czasu Towarzyski
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/50/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:19
2023-01-23 14:47:01
Oliwia Kubacka JELA
  • 1x T4/80/-z trafieniem w normę czasu Towarzyski
  • 1x T9/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T14/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T15/LL/90/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2023-01-25 08:01:16
2023-01-23 14:02:07
Karolina Wengerek PILATUS
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2023-01-23 09:14:30
2023-01-23 09:14:22
Agata Ziemniarska CASSILIANO
  • 1x R2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ACCEPTED 2023-01-30 07:03:40
2023-01-23 09:09:09
Helena Pałosz TITAN
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5 A/95/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 26 A/95/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
15 ACCEPTED 2023-01-23 09:14:16
2023-01-22 16:08:38
Karolina Wengerek HELLBOY AZ
  • 1x T10/LL/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T15/LL/90/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ACCEPTED 2023-01-23 09:14:12
2023-01-22 14:59:32
Barbara Okraska ROXANA
  • 2x T14/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ACCEPTED 2023-01-23 09:14:10
2023-01-20 22:01:08
Weronika Brodzińska WALTER
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
12 ACCEPTED 2023-01-23 09:14:07
2023-01-19 15:14:37
Zuzanna Gałysa SWANVIEW DEXTER DE BOLOI
  • 2x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
11 ACCEPTED 2023-01-23 09:14:03
2023-01-18 11:06:16
Hanna Kuczkowiak FALCO
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
10 ACCEPTED 2023-01-23 09:14:00
2023-01-18 11:05:42
Nikodem Gryciak G’MEDYK
  • 2x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
9 ACCEPTED 2023-01-23 09:13:58
2023-01-15 11:45:37
Zuzanna Polaszek KARNAVAL HDH
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ACCEPTED 2023-01-23 09:13:55
2023-01-15 11:45:07
Robert Polaszek DORO-S
  • 2x T15/LL/90/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2023-01-23 09:13:52
2023-01-11 09:53:29
Wiktoria Pinocy FIONA
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
6 ACCEPTED 2023-01-23 09:13:49
2023-01-11 09:52:10
Wiktoria Pinocy BE LIKE ANAPON
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
5 ACCEPTED 2023-01-23 09:13:46
2023-01-10 20:46:47
Maja Handke FENIKS
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
4 ACCEPTED 2023-01-10 12:02:11
2023-01-09 20:48:22
Hanna Żak MAJKA
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
3 ACCEPTED 2023-01-10 12:02:13
2023-01-09 20:47:17
Hanna Żak BOOLEY BLUE MOON
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
2 ACCEPTED 2023-01-10 12:02:17
2023-01-09 08:56:34
Marta Paszkiewicz AMEBA
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ACCEPTED 2023-01-10 12:02:19
2023-01-09 08:54:54
Karolina Paszkiewicz SILVANA
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bieganek Daria bpk
2012 (Mł.)
brak
2. Bieganek Olga bpk
2012 (Mł.)
brak
3. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (JM.)
O061896
4. Brzezińska Julia bpk
S
O057407
5. Burzyńska Marta CH Jaszkowo
S
Brak
6. Burzyńska Matylda BPK
2014 (Mł.)
brak
7. Chwiłkowska Agnieszka brak
S
brak
8. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (MJ.)
O039193
9. Gadomska Nadia Bpk
2010 (JM.)
Brak
10. Gałysa Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2007 (J.)
O058750
11. Gryciak Nikodem Jks AMICO Mołdawin
2010 (JM.)
O059112
12. Handke Maja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2012 (Mł.)
O067406
13. Jamsheer Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
O064152
14. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (JM.)
O059116
15. Kowalska Magdalena KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O050148
16. Kubacka Oliwia KJ Olmet Ostsped
2005 (J.)
brak
17. Kuczkowiak Hanna JKS AMICO Mołdawin
2007 (J.)
O046461
18. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
O055175
19. Okraska Barbara brak
2005 (J.)
brak
20. Orzechowska Kornelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (MJ.)
O051395
21. Pałosz Helena SKJ Pony Power
2010 (JM.)
O062531
22. Paszkiewicz Karolina BPK
S
brak
23. Paszkiewicz Marta BPK
2007 (J.)
brak
24. Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2012 (Mł.)
O064922
25. Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030551
26. Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030550
27. Przydanek Aleksandra St. Rodan Club
2009 (JM.)
brak
28. Sawicka Maja brak
2011 (JM.)
brak
29. Seńczuk Wiktoria brak
2002 (MJ.)
brak
30. Siejak Wiktoria brak
S
O034660
31. Skrzypczak Agata LKS Cwał
2008 (JM.)
O065927
32. Sołtysiak Zuzanna St. Kraju Jumping Team
2007 (J.)
O064150
33. Szajek Zuzanna KJ Michałówka
2006 (J.)
O070498
34. Wengerek Karolina St. KJ Gronówka
S
brak
35. Włodarczyk Idalia LKS Cwał
2013 (Mł.)
O067026
36. Żak Hanna KJ CH Jaszkowo
2011 (JM.)
O063137
37. Ziemniarska Agata BPK
2003 (MJ.)
O042318
38. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O063771
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

AMEBA KUC POL 2013 klacz myszata/135 F: Ami /
M: Burza /
brak 616013680046313
2.

ARABESKA SP POL 2015 klacz kara/165 F: Barros
M: Albina
brak 616009610156215
3.

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/140 F: Rob Boy
M: Babet
Brak 616013640053209
4.

7

BE LIKE ANAPON KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kara/pony:130 F: ANAPON SPARTACUS/ TURNINA'S GISMORE
M: BLANCA EL/ TIJD VLIJT'S SANTIAGO
A1 K034530 616013610106417
5.

BONDŻOLILA SP POL 2018 klacz skarogniada/172 F: Iloczyn / Lombardo
M: Bondżorina / Duryt
K033338 B0106947S
6.

2

BOOLEY BLUE MOON CONNEMARA POL 2013 klacz siwa/pony:148 F: Doire Mhiamaigh Cascade / Mountain Casade
M: Cloughill Penindula / Cloughill Island
K033097 M3-372004000032293
7.

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/135 F: nn / nn
M: nn / nn
K033257 616999610225812
8.

CARATE L HANOWERSKA POL 2011 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Contagio
M: Wendi
K022373 DE431310077311
9.

CASSILIANO HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cassini I / Capitol I
M: Sahara II / Cambridge
K030163 DE421000187612
10.

CONAYERO NF HOL POL 2010 wałach gniada/178 F: Connor
M: Toi Toi sow
K019921 789
11.

DEJZI KUC POL 2014 klacz biała/137 F: NN
M: NN
brak 616999610209914
12.

DORO-S SWB SWE 2015 klacz siwa/165 F: Diero Lux N / Diarado
M: La-Bell-S / Litas-Star
K033344 752004041503242
13.

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/148 F: Tupet
M: Felina
D K026828 616013540087714
14.

6

FENIKS BRAK POL 2007 wałach gniada/pony:131 F: Very top
M: Frida
K029061 013640016607
15.

FINISZ KUC POL 2010 wałach siwa/148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
D/A2 K018746 616013520054110 105TO19
16.

FIONA KUC POL 2017 klacz gniada/127 F: nn /
M: nn /
K035254 B0151788S
17.

8

FIONA KUC POL 2009 klacz kara/pony:144 F: .
M: .
Brak .
18.

G’MEDYK KUC POL 2010 wałach srokata/138 F: Apel
M: Gwiazdka / Eufrat
K020548 616013661480610
19.

GWIAZDECZKA Walijski Kuc Górski/ Kuc Szetl POL 2008 klacz srokata/120 F: NN
M: NN
brak 616999610318408
20.

HARKSTEDE "C" KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Zonwina "C" / Regilio
K028033 528003201206983
21.

HELLBOY AZ MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach kara/168 F: Huzar
M: Halka/Haracz
brak 060
22.

IMPORT WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/167 F: MER
M: INTUICJA
brak POL007610131005
23.

JELA WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz gniada/164 F: Dekoder
M: Jelena
brak 616007610121918
24.

KARNAVAL HDH KWPN NED 2015 wałach siwa/175 F: Cream on Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
25.

KILLINA ROISIN CONNEMARA POL 2016 klacz siwa/157 F: Cheeky Bobby Sparrow
M: Roisin liath
E 678 678
26.

24

KLEMENTYNA KUC POL 2015 klacz kara/pony:105 F: nn
M: nn
876 136
27.

KRAJKA ŚLĄSKA POL 2017 klacz kara/168 F: Harcap
M: Krajna
brak 616008680026817
28.

KUSATKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz gniada/170 F: Qulester
M: Kobea
brak 616009610185011
29.

31

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/pony:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
D K022574 528018020051492
30.

1

MAJKA KUC POL 2012 klacz gniada/pony:130 F: nn /
M: nn /
brak 616999610239912
31.

23

MELANIE KUC POL 2015 klacz siwa/pony:120 F: Nn
M: Nn
Brak 456
32.

25

MELODY'S STAR CONNEMARA POL 2015 klacz gniada/pony:148 C F: Pearl's Cove / Moy Hazy Cove
M: Melody's Bride / I Love You Melody
K035091 372004000031906
33.

OTHELLO KUC POL 2013 wałach kasztanowata/153 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Olga / Forman
E K025503 616013680035413
34.

PILATUS Czysta Krew Arabska POL 2019 wałach kara/160 F: Elferus
M: Piachira
brak 00
35.

RAKIJA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz siwa/167 F: Czumen K
M: Roma
brak 616007610108514
36.

ROXANA WLKP POL 2008 klacz kasztanowata/164 F: RAPSOD
M: KASIA
brak POL 007 61 00002 08
37.

RUBY MAJOR LADY ISH POL 2017 klacz siwa/158 F: Kildromin Major
M: Lady
Brak 123
38.

SILVANA KUC POL 2017 klacz siwa/145 F: nn /
M: nn /
brak 616999580411117
39.

SOJUSZNIK POL 2013 wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab / Arcus
M: Salzinia / Zagon
K023788 616006540103413
40.

13

SWANVIEW DEXTER DE BOLOI CONNEMARA IRL 2014 wałach siwa/pony:148 F: Dexter Leam Pondi
M: Scarlett De Boloi
D K031056 S3-372004100016223
41.

17

TITAN DARTMOOR CROSS POL 2005 wałach gniada/137 F: Nn
M: Nn
C K028024 826073DH5090039
42.

14

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
43.

WHITE PRINCE-CH WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Corrado Son
M: Wena-Ch
K033094 616007610179915
Rider Club
Competition
Prize

Number of Riders: 38

Number of Horses: 43

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl