Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
206 ACCEPTED 2022-11-17 07:23:28
2022-11-16 23:20:40
Lena Łabutka PRESTON
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
205 ACCEPTED 2022-11-17 07:37:09
2022-11-16 22:30:12
Natalia Łukaszewska HOKUS
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
204 ACCEPTED 2022-11-17 07:37:12
2022-11-16 22:29:44
Natalia Łukaszewska FADO
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
203 ACCEPTED 2022-11-17 07:23:17
2022-11-16 22:20:55
Magdalena Rzesoś BONA
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
202 ACCEPTED 2022-11-17 07:23:10
2022-11-16 20:45:23
Julia Kończyk ONYKS
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
201 ACCEPTED 2022-11-17 07:23:03
2022-11-16 20:34:13
Pola Stefaniuk LIVETA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
200 ACCEPTED 2022-11-17 07:22:56
2022-11-16 20:20:16
Pola Szulczyńska RIVER LILLY
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
199 ACCEPTED 2022-11-17 07:22:50
2022-11-16 20:19:48
Pola Szulczyńska GRAIGUECULLEN BENS BOY
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
198 ACCEPTED 2022-11-17 07:37:44
2022-11-16 18:39:32
Mikołaj Kaczmarek CORDINO
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
197 ACCEPTED 2022-11-17 07:38:17
2022-11-16 18:37:30
Julia Brand-Szymańska BOGATTI
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
196 ACCEPTED 2022-11-17 07:22:36
2022-11-16 18:19:45
Zuzanna Stawna SASANKA
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
195 ACCEPTED 2022-11-17 07:22:26
2022-11-16 17:33:14
Michalina Aleksandrowicz DORA
  • 2x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
194 ACCEPTED 2022-11-16 15:52:30
2022-11-16 15:51:56
Wiktor Tyrzyk MORGAN
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
193 ACCEPTED 2022-11-16 15:52:25
2022-11-16 15:51:22
Wiktor Tyrzyk MEGAN II
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
192 ACCEPTED 2022-11-16 15:52:22
2022-11-16 15:50:52
Liliana Fechner ARKA
  • 2x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x mini A1/N/30/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
191 ACCEPTED 2022-11-16 15:52:18
2022-11-16 15:50:25
Liliana Fechner AFAN WILD LILY
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
190 ACCEPTED 2022-11-16 14:07:55
2022-11-16 14:07:10
Julia Kotkowiak AYLA
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
189 ACCEPTED 2022-11-16 13:56:53
2022-11-16 13:53:43
Zuzanna Skrzypczak LENA
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
188 ACCEPTED 2022-11-16 13:56:56
2022-11-16 13:52:26
Zuzanna Kaczmarek LENA
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
187 ACCEPTED 2022-11-16 13:56:59
2022-11-16 13:37:48
Krzysztof Tarasek MAGIC DOLLAR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
186 ACCEPTED 2022-11-16 13:57:01
2022-11-16 13:37:10
Krzysztof Tarasek BASTION II
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
185 ACCEPTED 2022-11-16 13:57:03
2022-11-16 13:36:09
Krzysztof Tarasek CALDERON
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
184 ACCEPTED 2022-11-16 13:23:04
2022-11-16 12:55:54
Jerzy Stróżyński RAMBOR
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
183 ACCEPTED 2022-11-16 13:23:11
2022-11-16 12:55:19
Kacper Kopeć TRADYCJA
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
182 ACCEPTED 2022-11-16 13:23:36
2022-11-16 12:54:10
Aleksandra Ławniczak TRADYCJA
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
181 ACCEPTED 2022-11-16 13:23:45
2022-11-16 12:53:03
Lena Ciążyńska PRETTY WOMAN
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
180 ACCEPTED 2022-11-16 13:23:51
2022-11-16 12:52:29
Ewa Gacek NANNI
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
179 ACCEPTED 2022-11-16 13:24:43
2022-11-16 12:42:24
Natalia Mańczak POKORA
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
178 ACCEPTED 2022-11-16 13:25:02
2022-11-16 12:41:52
Natalia Stróżyńska SEMINO 5
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
177 ACCEPTED 2022-11-16 13:26:26
2022-11-16 12:41:26
Natalia Stróżyńska CHACCO- RED
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ACCEPTED 2022-11-16 13:26:57
2022-11-16 12:40:58
Jakub Stróżyński VICTOR
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ACCEPTED 2022-11-16 13:27:45
2022-11-16 12:40:31
Jakub Stróżyński GROSS MONTANO STAR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ACCEPTED 2022-11-16 13:27:52
2022-11-16 12:40:03
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
173 ACCEPTED 2022-11-16 13:28:01
2022-11-16 12:39:33
Jakub Stróżyński DANDELION 36
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
172 ACCEPTED 2022-11-16 13:28:15
2022-11-16 12:39:01
Julia Kowalska KLARA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
171 ACCEPTED 2022-11-16 13:28:21
2022-11-16 12:38:22
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
170 ACCEPTED 2022-11-16 13:28:27
2022-11-16 12:37:55
Szymon Antkowiak HESTER
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
169 ACCEPTED 2022-11-16 13:28:33
2022-11-16 12:37:30
Kalina Żak AMOS
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
168 ACCEPTED 2022-11-16 13:28:38
2022-11-16 12:36:49
Maria Ignaszewska PASJA
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
167 ACCEPTED 2022-11-16 13:28:44
2022-11-16 12:36:16
Iga Ćwiklińska NANDA DEWI
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
166 ACCEPTED 2022-11-16 13:28:49
2022-11-16 12:35:50
Iga Ćwiklińska FIONA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
165 ACCEPTED 2022-11-16 13:28:54
2022-11-16 12:35:08
Zuzanna Stróżyńska SAJAN
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
164 ACCEPTED 2022-11-16 13:28:59
2022-11-16 12:34:35
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
163 ACCEPTED 2022-11-16 13:29:05
2022-11-16 12:33:57
Zofia Cicha APASJONATA CON AMOR
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
162 ACCEPTED 2022-11-16 13:29:12
2022-11-16 12:33:39
Zofia Cicha FERRARI
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ACCEPTED 2022-11-16 13:29:17
2022-11-16 12:32:44
Zofia Cicha MISTY
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
160 ACCEPTED 2022-11-16 11:44:19
2022-11-16 11:42:52
Cécille Stobińska THREE-B-TWEET
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
159 ACCEPTED 2022-11-16 11:44:22
2022-11-16 11:42:18
Cécille Stobińska NANOUCK E
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
158 ACCEPTED 2022-11-16 11:44:27
2022-11-16 11:41:47
Jagoda Henclewska LADY CAPUCINE (FR)
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
157 ACCEPTED 2022-11-16 11:44:30
2022-11-16 11:41:13
Oliwia Wrzesińska FARAH BILL
  • 2x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
156 ACCEPTED 2022-11-16 11:49:30
2022-11-16 11:10:40
Mikołaj Chilewski K.LESLEY VAN DE HEES
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ACCEPTED 2022-11-16 09:33:15
2022-11-16 09:17:32
Maja Nowak RALPH
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
154 ACCEPTED 2022-11-16 09:33:52
2022-11-16 09:13:23
Klaudia Krajewska DON QUERIDO
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
153 ACCEPTED 2022-11-16 09:33:58
2022-11-16 09:09:55
Klaudia Krajewska CORDIANO P
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
152 ACCEPTED 2022-11-16 08:03:31
2022-11-16 07:40:24
Dawid Rakoczy RANGER VAN HET EIKENHOF
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
151 ACCEPTED 2022-11-16 07:09:52
2022-11-15 22:49:25
Kornelia Orzechowska CARATE L
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ACCEPTED 2022-11-16 07:09:58
2022-11-15 22:07:01
Szymon Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ACCEPTED 2022-11-16 07:10:03
2022-11-15 22:05:53
Weronika Cieślak JULINKA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ACCEPTED 2022-11-16 07:10:19
2022-11-15 21:18:12
Maja Goździewska BONA
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
147 ACCEPTED 2022-11-16 07:58:44
2022-11-15 20:35:34
Beata Szuber FORT
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ACCEPTED 2022-11-16 07:58:47
2022-11-15 20:35:17
Beata Szuber VOX GR
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
145 ACCEPTED 2022-11-16 07:58:49
2022-11-15 20:34:34
Beata Szuber LANTINUS-N
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
144 ACCEPTED 2022-11-16 07:58:53
2022-11-15 20:34:11
Beata Szuber CHABER
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ACCEPTED 2022-11-16 08:03:34
2022-11-15 20:33:39
Iga Tokarska CHARMANTE Z
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ACCEPTED 2022-11-16 08:03:39
2022-11-15 20:33:08
Iga Tokarska ORLANDO W
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
141 ACCEPTED 2022-11-16 08:03:58
2022-11-15 20:32:33
Nadia Basińska ERR-CHARGER
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
140 ACCEPTED 2022-11-16 07:10:57
2022-11-15 20:32:20
Martyna Bielawska WHITE ARROW
  • 2x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
139 ACCEPTED 2022-11-16 08:04:13
2022-11-15 20:31:35
Piotr Lubiatowski CHARLES DE GAULLE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
138 ACCEPTED 2022-11-16 07:11:11
2022-11-15 20:26:17
Piotr Machnicki PLANTAGO
  • 2x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
137 ACCEPTED 2022-11-16 07:11:19
2022-11-15 20:25:48
Julia Kisała ROZALITA
  • 2x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
136 ACCEPTED 2022-11-16 08:07:06
2022-11-15 20:09:08
Daniel Kurpiński SION VAN DE DIEPEBEEK
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
135 ACCEPTED 2022-11-16 08:06:21
2022-11-15 20:08:41
Julia Leśniczak KARDAMON
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
134 ACCEPTED 2022-11-16 08:05:43
2022-11-15 18:20:20
Maja Jankowiak LADY LUKRECJA EWITA
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
133 ACCEPTED 2022-11-16 07:11:58
2022-11-15 18:02:06
Maja Marcinkowska GALILEO
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
132 ACCEPTED 2022-11-16 08:06:39
2022-11-15 17:23:50
Laura Pacholczak SOREY
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
131 ACCEPTED 2022-11-16 07:12:10
2022-11-15 16:14:23
Stepan Klima JOHNNIE WALKER
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
130 ACCEPTED 2022-11-16 07:12:19
2022-11-15 16:13:51
Zofia Kosmela SAWANNA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
129 ACCEPTED 2022-11-16 07:12:33
2022-11-15 16:13:18
Lena Piaskowska METYL
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
128 ACCEPTED 2022-11-16 07:12:44
2022-11-15 16:12:45
Maria Kostrzewa POKER
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
127 ACCEPTED 2022-11-16 07:12:51
2022-11-15 16:12:00
Maria Juszczak JANKES
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
126 ACCEPTED 2022-11-15 14:50:02
2022-11-15 14:35:37
Marcin Jakubiak ANIMO
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
125 ACCEPTED 2022-11-15 14:50:05
2022-11-15 14:35:14
Monika Hojna ATOS
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ACCEPTED 2022-11-15 11:37:14
2022-11-15 10:48:48
Rafał Krajewski TULLAMORE EXPRESS
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ACCEPTED 2022-11-15 11:37:16
2022-11-15 10:48:07
Rafał Krajewski DOLORIS
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ACCEPTED 2022-11-15 11:37:19
2022-11-15 10:47:30
Rafał Krajewski MAEDERMIE PP
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ACCEPTED 2022-11-15 11:37:21
2022-11-15 10:46:24
Rafał Krajewski CLARA BELLA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ACCEPTED 2022-11-15 11:37:23
2022-11-15 10:45:48
Rafał Krajewski CORTINA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ACCEPTED 2022-11-15 11:37:26
2022-11-15 10:44:35
Rafał Krajewski CONEN GIRL
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ACCEPTED 2022-11-15 11:37:29
2022-11-15 10:22:21
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
117 ACCEPTED 2022-11-15 11:37:33
2022-11-15 10:20:24
Zofia Sokołowska GOLD
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
116 ACCEPTED 2022-11-15 10:19:00
2022-11-15 10:18:45
Zofia Kubiak DAKTYL
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
115 ACCEPTED 2022-11-15 10:18:23
2022-11-15 10:18:00
Julia Albertowicz DAISY
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
114 ACCEPTED 2022-11-15 10:17:42
2022-11-15 10:16:42
Michalina Winiecka COLOX CUP
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
113 ACCEPTED 2022-11-15 10:17:45
2022-11-15 10:15:49
Zofia Winiecka FIGA
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
112 ACCEPTED 2022-11-15 09:38:53
2022-11-15 09:38:38
Oliwia Tietz LEKSYKON
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
111 ACCEPTED 2022-11-15 09:38:49
2022-11-15 09:38:10
Lech Studniewski KARAT - S
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
110 ACCEPTED 2022-11-15 07:02:15
2022-11-15 02:04:32
Marcin Nowak LAKI
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
109 ACCEPTED 2022-11-15 07:02:20
2022-11-14 22:41:14
Alicja Wieczorek HERBY DE LAUBRY Z
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
108 ACCEPTED 2022-11-15 07:02:26
2022-11-14 22:32:38
Tatiana Stasiak LULU
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
107 ACCEPTED 2022-11-15 07:02:30
2022-11-14 22:31:51
Katarzyna Swierkowska LUCKY LUCK
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
106 ACCEPTED 2022-11-15 07:02:36
2022-11-14 22:30:52
Zosia Kubiak- Łazik FIREFLY
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
105 ACCEPTED 2022-11-15 07:02:40
2022-11-14 21:41:16
Wiktoria Korpik ISHIGATI
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
104 ACCEPTED 2022-11-15 07:02:45
2022-11-14 21:20:47
Marcin Jakubiak ATOS
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
103 ACCEPTED 2022-11-15 07:02:49
2022-11-14 21:19:40
Monika Hojna ANIMO
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
102 ACCEPTED 2022-11-15 07:02:54
2022-11-14 21:16:40
Aleksandra Gawrońska MONSUN
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
101 ACCEPTED 2022-11-15 07:02:58
2022-11-14 21:11:24
Eliza Włodarczak TORA
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
100 ACCEPTED 2022-11-15 07:03:03
2022-11-14 20:09:02
Amanda Spychała LANDBERRY
  • 2x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
99 ACCEPTED 2022-11-15 07:03:08
2022-11-14 19:54:22
Amelia Latecka LEXY SKW
  • 2x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ACCEPTED 2022-11-15 07:03:13
2022-11-14 18:37:18
Jakub Suliga CZERNIK
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
97 ACCEPTED 2022-11-15 07:03:17
2022-11-14 18:09:27
Kinga Krupa LEPSZA
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ACCEPTED 2022-11-15 07:03:23
2022-11-14 17:36:20
Maja Nowakowska ÁNKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
95 ACCEPTED 2022-11-15 07:03:30
2022-11-14 17:36:01
Maja Nowakowska AL CAPONE KP
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
94 ACCEPTED 2022-11-16 13:31:11
2022-11-14 12:35:44
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ACCEPTED 2022-11-14 13:17:40
2022-11-14 10:52:49
Waldemar Olejniczak LIMERICK
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
92 ACCEPTED 2022-11-14 10:20:37
2022-11-14 08:14:07
Wiktoria Tomaszewska HAMERR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ACCEPTED 2022-11-14 07:25:16
2022-11-14 07:20:31
Carla Gerard WERSSI
  • 2x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
90 ACCEPTED 2022-11-14 07:25:21
2022-11-14 07:19:28
Carla Gerard ROLEX 2
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
89 ACCEPTED 2022-11-14 07:25:29
2022-11-13 23:32:03
Maja Adamiak CO BOY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ACCEPTED 2022-11-14 07:25:44
2022-11-13 20:24:34
Joanna Słomka REVERS
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
87 ACCEPTED 2022-11-14 07:25:57
2022-11-13 19:55:44
Alina Celmerowska GLENFARCLAS
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
86 ACCEPTED 2022-11-15 08:10:31
2022-11-13 19:36:03
Nina Czyżewska LOLLIPOP
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
85 ACCEPTED 2022-11-14 07:26:10
2022-11-13 18:57:42
Joanna Słomka WEGAS
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
84 ACCEPTED 2022-11-14 07:26:14
2022-11-13 18:54:19
Anna Jarząbek MARCOS
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ACCEPTED 2022-11-14 07:26:53
2022-11-13 18:49:53
Nicole Kośla DIVA
  • 2x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
82 ACCEPTED 2022-11-14 07:27:03
2022-11-13 13:37:49
Gabriela Demut BRAWO
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
81 ACCEPTED 2022-11-13 11:19:47
2022-11-12 22:55:46
Maja Jarzembowska CZERNIK
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2022-11-13 11:19:51
2022-11-12 22:48:11
Julia Kaczmarek KORZEŃ BS
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2022-11-13 11:19:55
2022-11-12 22:46:55
Eliza Czarniak KORZEŃ BS
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ACCEPTED 2022-11-13 11:19:59
2022-11-12 22:37:36
Natalia Szmytkowska SAYID
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ACCEPTED 2022-11-13 11:20:03
2022-11-12 22:33:19
Martyna Włodarczyk SAYID
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ACCEPTED 2022-11-13 11:20:08
2022-11-12 18:36:04
Gabriela Napierała ALEHANDRO L
  • 2x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2022-11-13 11:20:11
2022-11-12 18:30:59
Edyta Olejniczak JUMBO JET
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
74 ACCEPTED 2022-11-13 11:20:17
2022-11-12 18:30:39
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-11-13 11:20:21
2022-11-12 18:30:24
Mieszko Dąbrowski NIKI 77
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ACCEPTED 2022-11-13 11:20:25
2022-11-12 18:30:09
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ACCEPTED 2022-11-17 07:22:19
2022-11-12 18:29:52
Mieszko Dąbrowski IDA D
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
70 ACCEPTED 2022-11-13 11:20:34
2022-11-12 18:29:31
Kinga Olejniczak LOLENCJA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
69 ACCEPTED 2022-11-13 11:20:38
2022-11-12 18:29:14
Antoni Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
68 ACCEPTED 2022-11-13 11:20:42
2022-11-12 18:28:58
Jan Dąbrowski WIRAŻ
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
67 ACCEPTED 2022-11-13 11:20:46
2022-11-12 17:47:58
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ACCEPTED 2022-11-13 11:20:52
2022-11-12 16:36:42
Maria Kandulska NAOMI
  • 2x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
65 ACCEPTED 2022-11-13 11:20:55
2022-11-12 16:36:16
Matylda Zabrzewska HUG ME
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
64 ACCEPTED 2022-11-13 11:21:00
2022-11-12 16:35:44
Malwina Stronczyńska CALINKA
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ACCEPTED 2022-11-13 11:21:04
2022-11-12 14:02:07
Nadia Gadomska BAZYLIA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
62 ACCEPTED 2022-11-12 08:04:50
2022-11-11 20:42:50
Beata Biernacka PLISZKA
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
61 ACCEPTED 2022-11-12 08:04:54
2022-11-11 20:42:20
Maja Kosmala KLAPS
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
60 ACCEPTED 2022-11-12 08:04:58
2022-11-11 20:30:34
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ACCEPTED 2022-11-12 08:05:01
2022-11-11 18:58:21
Iga Kliber RASKIN
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
58 ACCEPTED 2022-11-12 08:05:06
2022-11-11 18:53:58
Wiktoria Cieślawska SIBARIT
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
57 ACCEPTED 2022-11-12 08:05:12
2022-11-11 18:29:56
Adrianna Grzegorek CARETINI
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
56 ACCEPTED 2022-11-12 08:05:17
2022-11-11 18:22:59
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ACCEPTED 2022-11-12 08:05:22
2022-11-11 17:20:27
Wiktoria Tomkiewicz ELEGANTKA
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
54 ACCEPTED 2022-11-12 08:05:27
2022-11-11 13:51:55
Adrianna Grzegorek EASY ZONE
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ACCEPTED 2022-11-11 09:21:56
2022-11-11 09:11:17
Iga Olszewska PYSIA
  • 2x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
52 ACCEPTED 2022-11-11 09:21:58
2022-11-11 09:07:07
Iga Olszewska IWERO
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
51 ACCEPTED 2022-11-11 09:22:00
2022-11-11 09:06:41
Amelia Rozczyńska WERMUT
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
50 ACCEPTED 2022-11-11 09:22:03
2022-11-11 09:05:44
Oliwia Kowalczyk WENECJA
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2022-11-11 09:22:05
2022-11-10 22:12:09
Maja Podejma JASMINA PPC
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2022-11-11 09:22:07
2022-11-10 21:04:47
Lilka Bączkiewicz CENNA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-11-11 09:22:14
2022-11-10 15:23:28
Dawid Skiba ZANZIBAR L
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ACCEPTED 2022-11-11 09:22:18
2022-11-10 15:23:05
Dawid Skiba LAPSUS L
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ACCEPTED 2022-11-11 09:22:21
2022-11-10 15:22:39
Dawid Skiba HAKUNA MATATA L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ACCEPTED 2022-11-11 09:22:25
2022-11-10 15:22:17
Szymon Tęcza TALMAN O Z
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2022-11-11 09:22:29
2022-11-10 15:21:53
Szymon Tęcza JOGGER 111Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2022-11-11 09:22:32
2022-11-10 15:21:31
Szymon Tęcza GUALLATIRA L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
41 ACCEPTED 2022-11-11 09:22:37
2022-11-10 15:21:05
Szymon Tęcza ANGARA L
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2022-11-10 08:40:40
2022-11-10 07:25:51
Aleksandra Stachowiak DRAGON
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ACCEPTED 2022-11-10 07:12:25
2022-11-10 07:07:32
Iga Stachowiak FIGARO
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
38 ACCEPTED 2022-11-10 07:12:27
2022-11-09 22:41:51
Oliwia Czajka CENNA
  • 2x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
37 ACCEPTED 2022-11-10 07:12:36
2022-11-09 19:38:25
Alicja Pawłowska NOBELSTAR 0005
  • 2x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
36 ACCEPTED 2022-11-10 07:12:38
2022-11-09 17:37:15
Gabriela Lembicz BALLINACLOUGH AGUILERA
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
35 ACCEPTED 2022-11-10 07:12:41
2022-11-09 17:26:46
Gabriela Lembicz BELLEZA
  • 2x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2022-11-10 07:12:43
2022-11-09 17:05:25
Aleksandra Krzyżaniak GUARIBA
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2022-11-10 07:12:46
2022-11-09 17:04:55
Gabriela Przyłucka BLUMAR
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2022-11-10 07:12:48
2022-11-09 17:03:05
Emilia Skrzeczkowska M BALU CAT ZR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
31 ACCEPTED 2022-11-10 07:12:50
2022-11-09 17:02:34
Aleksandra Kisała PŁOMYK
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2022-11-10 07:12:52
2022-11-09 17:02:10
Cristina Sychel MIGOTKA
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
29 ACCEPTED 2022-11-09 15:49:14
2022-11-09 11:13:18
Kaja Litka GOOFY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ACCEPTED 2022-11-09 15:49:18
2022-11-08 23:37:34
Dawid Rakoczy BIRTHDAY BOY SILVA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2022-11-09 15:49:20
2022-11-08 23:34:49
Dawid Rakoczy MAGIC BOY
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
26 ACCEPTED 2022-11-09 15:49:22
2022-11-08 23:34:07
Dawid Rakoczy SIENA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ACCEPTED 2022-11-08 15:58:44
2022-11-08 09:30:13
Zofia Pietrzak LARA
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ACCEPTED 2022-11-08 15:58:46
2022-11-08 09:29:15
Monika Szeremieta- Nowak PERSEPHONE VAN DE VELDHOVEN
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2022-11-08 08:00:35
2022-11-07 17:47:32
Natasza Rosin REBELLE VAN DE LAAK
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2022-11-08 08:00:37
2022-11-07 17:46:32
Luna Kowalonek SPARKLING ROSE K
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ACCEPTED 2022-11-08 08:00:42
2022-11-07 13:00:34
Maja Basałygo SARA
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
20 ACCEPTED 2022-11-08 08:00:44
2022-11-07 12:59:59
Zuzanna Sławińska BRAVE HEART 8
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
19 ACCEPTED 2022-11-08 08:00:46
2022-11-07 11:07:12
Katarzyna Celka BONA
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2022-11-08 08:00:48
2022-11-07 11:06:35
Maria Chwałczyńska RUZIZI L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2022-11-08 08:00:50
2022-11-07 11:06:08
Marcin Chwałczyński LEGATO
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ACCEPTED 2022-11-07 10:09:21
2022-11-05 20:36:06
Eliza Janowiak CURRARA AK
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ACCEPTED 2022-11-07 10:09:23
2022-11-05 15:53:15
Marianna Bączkiewicz KARMELEK
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
14 ACCEPTED 2022-11-14 07:27:07
2022-11-05 13:47:12
Aleksandra Przydanek OTHELLO
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
13 ACCEPTED 2022-11-07 10:09:27
2022-11-04 12:28:17
Zuzanna Płachetka ATENA
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2022-11-04 07:49:10
2022-11-03 14:40:52
Natalia Janowicz A-NUMERO PRIMO
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
11 ACCEPTED 2022-11-03 13:28:44
2022-11-03 11:20:50
Natalia Nagodzińska DIVA
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
10 ACCEPTED 2022-11-03 11:05:19
2022-11-03 09:09:37
Emilia Leśniewska KARINA
  • 2x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x mini A1/N/30/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
9 ACCEPTED 2022-11-03 11:05:21
2022-11-02 20:49:57
Karolina Ziętkiewicz BRETON
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
8 ACCEPTED 2022-11-03 11:05:22
2022-11-02 17:57:46
Zuzanna Kulińska CHIBI-CHIBI
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2022-11-14 07:27:12
2022-11-01 13:22:52
Karolina Stanisz REVERS
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-10-31 08:57:21
2022-10-31 08:08:32
Hanna Romanowska MINAKO
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
5 ACCEPTED 2022-11-12 08:05:31
2022-10-31 00:54:02
Dominika Maniak LIRADO
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-10-30 13:38:22
2022-10-29 14:59:41
Nikola Plank LUCKY BOY
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ACCEPTED 2022-10-28 09:24:08
2022-10-28 09:08:25
Zofia Undrych JENNY
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2022-10-28 09:24:10
2022-10-28 09:07:55
Zofia Undrych KADANS VAN’T BERLOHOF
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ACCEPTED 2022-10-27 07:33:01
2022-10-26 20:21:09
Julia Sobala MONTE
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (MJ.)
O025819
2. Albertowicz Julia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (JM.)
brak
3. Aleksandrowicz Michalina RIO GRANDE Krosinko
brak
4. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (MJ.)
Brak
5. Antkowiak Bartosz KJ CH Jaszkowo
2003 (MJ.)
O059887
6. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
7. Bączkiewicz Lilka Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2015 (Mł.)
brak
brak
8. Bączkiewicz Marianna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
brak
9. Banaszak Weronika KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O058257
10. Basałygo Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O062178
11. Basińska Nadia KJ Bachmat
2010 (JM.)
Brak
12. Bielawska Martyna KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O063769
13. Biernacka Beata KJ Konik Polski
S
Brak
14. Brand-Szymańska Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
15. Celka Katarzyna BPK (WIE)
S
O026216
16. Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
S
O014068
17. Chilewski Mikołaj Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O012869
18. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O047111
19. Chwałczyński Marcin BPK
S
brak
20. Ciążyńska Lena Stajnia Siemowo
2010 (JM.)
Brak
21. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
22. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O058683
23. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2005 (J.)
O055365
24. Cieślawska Wiktoria BPK (WIE)
S
O082569
25. Ćwiklińska Iga BPK
2011 (Mł.)
Brak
26. Czajka Oliwia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2014 (Mł.)
O070715
27. Czarniak Eliza Harmony Farm
2009 (JM.)
brak
28. Czyżewska Nina Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
brak
29. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
30. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
O068052
31. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O001204
32. Demut Gabriela Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
brak
33. Fechner Liliana Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński
2009 (JM.)
brak
34. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
35. Gacek Ewa Stajnia Siemowo
2010 (JM.)
Brak
36. Gadomska Nadia Bpk
2010 (JM.)
Brak
37. Gawrońska Aleksandra KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0052080
38. Gerard Carla KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2010 (JM.)
O062512
39. Gerard Rene-Xavier KJ CH Jaszkowo
S
O066421
40. Goździewska Maja Harmony Farm
2008 (JM.)
Brak
41. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (J.)
O047731
42. Henclewska Jagoda Klub Sportowy Kawalkada
2003 (MJ.)
brak
43. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
44. Hybiak Adam St. KJ Stajnia Adamus
S
O037386
45. Ignaszewska Maria Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
46. Jakubiak Marcin Klub Jeździecki Agro-Handel
S
brak
47. Jankowiak Maja KJ Bonin
2008 (JM.)
O069046
48. Janowiak Eliza KJ Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
O037256
49. Janowicz Natalia KS Bolo Team
2006 (J.)
O057655
50. Jarząbek Anna JUKS Abakus Kaczyna
2011 (Mł.)
O063068
51. Jarzembowska Maja Harmony Farm
2009 (JM.)
O077291
52. Juszczak Maria Uczniowski Klub Sportowy Trójka
2009 (JM.)
O052289
53. Juszczak Piotr JUKS Gold Team Mieczewo
2005 (J.)
brak
54. Kaczmarek Julia Harmony Farm
2011 (Mł.)
brak
55. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O033282
56. Kaczmarek Zuzanna BPK
2008 (JM.)
Brak
57. Kandulska Maria Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
2002 (MJ.)
Brak
58. Kisała Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2011 (Mł.)
Brak
59. Kisała Julia KJ STAJNIA NOWINA
2009 (JM.)
Brak
60. Kliber Iga BPK (WIE)
2005 (J.)
O055267
61. Klima Stepan Uczniowski Klub Sportowy Trójka
S
-
62. Koczorowska Monika KJ CH Jaszkowo
63. Kończyk Julia bpk
S
O061791
64. Kopeć Kacper Stajnia Siemowo
2009 (JM.)
Brak
65. Korpik Wiktoria Stajnia Sowinki
2001 (MJ.)
brak
66. Kośla Nicole Klub Sportowy Bolo Team
S
.
67. Kosmala Maja KJ Konik Polski
2009 (JM.)
brak
68. Kosmela Zofia Uczniowski Klub Sportowy Trójka
2010 (JM.)
brak
69. Kostrzewa Maria Klub Sportowy Sydow Riding Team
2012 (Mł.)
brak
70. Kotkowiak Julia bpk
2006 (J.)
brak
71. Kowalczyk Agnieszka JUKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
72. Kowalczyk Oliwia Lucky Stable
2007 (JM.)
Brak
73. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
74. Kowalska Julia Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
75. Krajewska Klaudia KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O034925
76. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002980
77. Krupa Kinga KJ Bachmat
2007 (JM.)
Brak
78. Krzyżaniak Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2009 (JM.)
O057723
79. Kubiak Zofia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (JM.)
brak
80. Kubiak- Łazik Zosia -
2014 (Mł.)
-
81. Kulińska Zuzanna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2012 (Mł.)
Brak
82. Kurpiński Daniel KJ Dako-Galant Skibno
S
O001088
83. Latecka Amelia Stajnia Kalahari
2007 (JM.)
Brak
84. Lembicz Gabriela Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2008 (JM.)
brak
85. Leśniczak Julia Brak
2006 (J.)
Będzie 09.07
86. Leśniewska Emilia RIO GRANDE Krosinko
2014 (Mł.)
Brak
87. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O042455
88. Lubiatowski Piotr KJ Bachmat Pruszowice
S
O055273
89. Łabutka Lena Brak
2011 (Mł.)
Brak
90. Ławniczak Aleksandra Stajnia Siemowo
2004 (J.)
Brak
91. Łukaszewska Natalia bpk
S
brak
Brak
92. Machnicki Piotr KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
O067742
93. Mańczak Natalia Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
94. Maniak Dominika Klub Sportowy Bolo Team
S
brak
95. Marcinkowska Lena Stajnia Siemowo
2010 (JM.)
Brak
96. Marcinkowska Maja Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2005 (J.)
brak
97. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O054784
98. Nagodzińska Natalia Klub Sportowy Bolo Team
2005 (J.)
brak
99. Napierała Gabriela KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
Brak
100. Nowak Maja Stajnia Rębiechów
2011 (Mł.)
Brak
101. Nowak Marcin bpk
S
O012813
102. Nowakowska Maja KS Bolo Team
2001 (MJ.)
O042005
103. Olejniczak Edyta KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
Brak
104. Olejniczak Kinga KJ Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
Brak
105. Olejniczak Waldemar Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O015098
106. Olszewska Iga Lucky Stable
2008 (JM.)
Brak
107. Orzechowska Kornelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (MJ.)
O051395
108. Ossowska Urszula KJ CH Jaszkowo
109. Pacholczak Laura LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O053095
110. Pawłowska Alicja RIO GRANDE Krosinko
2014 (Mł.)
brak
111. Pawłowska Anastazja KJ CH JASZKOWO
2009 (JM.)
112. Piaskowska Lena Uczniowski Klub Sportowy Trójka
2011 (Mł.)
Brak
113. Pietrzak Zofia JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058248
114. Plank Nikola KS Bolo Team
2004 (J.)
O045888
115. Płachetka Zuzanna bpk
S
brak
116. Pobojewska Teresa KJ Centrum Hipiki
117. Podejma Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O070314
118. Podgrodzki Filip
119. Polak Iga KJ CH Jaszkowo
120. Przybył Alicja KJ CH Jaszkowo
121. Przydanek Aleksandra bpk
2009 (JM.)
brak
122. Przyłucka Gabriela Klub Jeździecki Stajnia Nowina
2010 (JM.)
O068062
123. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
124. Rogaczewska Oliwia KJ CH Jaszkowo
125. Romanowska Hanna LKS Cwał Poznań
2009 (JM.)
brak
126. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (J.)
O049220
127. Rozczyńska Amelia Lucky Stable
2009 (JM.)
Brak
128. Rzesoś Magdalena Harmony Farm
2005 (J.)
O055406
129. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
130. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O052778
131. Skrzypczak Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
2009 (JM.)
Brak
132. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
133. Słomka Joanna KS Bolo Team
S
O009627
134. Słomka Joanna Klub Sportowy Bolo Team
S
brak
135. Sobala Julia Brak
2008 (JM.)
Brak
136. Sokołowska Zofia JUKS Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
brak
137. Spychała Amanda Stajnia Kalahari
2005 (J.)
O057408
138. Śruba Aleksandra KJ CH Jaszkowo
139. Stachowiak Aleksandra Bez przynależności klubowej
2009 (JM.)
Brak
140. Stachowiak Iga Bez przynależności klubowej
2007 (JM.)
Brak
141. Stanisz Karolina KS Bolo Team
S
O025013
142. Stasiak Tatiana Stobno
2008 (JM.)
Brak
143. Stawna Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2009 (JM.)
brak
144. Stefaniuk Pola Bez Przynależności Klubowej
145. Stefaniuk Pola Stajnia Pasja Rakowice
2007 (JM.)
O069279
146. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (JM.)
O062563
147. Stronczyńska Malwina bpk
2007 (JM.)
brak
148. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
S
O020502
149. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
150. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (MJ.)
O027854
151. Stróżyński Jerzy Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
152. Studniewski Lech BPK (WIE)
S
O006364
153. Suliga Jakub Harmony Farm
2009 (JM.)
brak
154. Świerczek Zofia KJ CH Jaszkowo
155. Swierkowska Katarzyna Bpk
2007 (JM.)
Brak
156. Sychel Cristina KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
Brak
157. Szeremieta- Nowak Monika JUKS Abakus Kaczyna
S
Brak
158. Szmytkowska Natalia Harmony Farm
2008 (JM.)
O053024
159. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
160. Szulczyńska Pola KJ CH Jaszkowo
2010 (JM.)
O063142
161. Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin
S
O003022
162. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
163. Tietz Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
Brak
164. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
165. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O060491
166. Tomkiewicz Wiktoria Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2006 (J.)
brak
167. Tyrzyk Wiktor Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński
2005 (J.)
brak
168. Undrych Zofia LKS Cwał Poznań
2004 (J.)
O041413
169. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
170. Wieczorek Alicja bpk
2009 (JM.)
-
171. Winiecka Michalina JUKS Gold Team
2009 (JM.)
brak
172. Winiecka Zofia JUKS GOLD TEAM MIECZEWO
2011 (Mł.)
BRAK
173. Wiśniewksa Melania KJ Centrum Hipiki
174. Włodarczak Eliza Stajnia Sowinki
2009 (JM.)
brak
175. Włodarczyk Martyna Harmony Farm
2008 (JM.)
bark
176. Wrzesińska Oliwia Klub Sportowy Kawalkada
2012 (Mł.)
brak
177. Zabrzewska Matylda Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
2006 (J.)
O056503
178. Żak Kalina BPK
2007 (JM.)
Brak
179. Ziętkiewicz Karolina KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (J.)
O060465
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

27

A-NUMERO PRIMO SP POL 2017 wałach siwa/164 F: Number One 28
M: Ánka
K035273 B0125798S
2.

202

AFAN WILD LILY KUC WALIJSKI POL 2003 klacz siwa/kuc:124 F: Gleiniant Snaffles
M: Afan Wisper
brak 826046020133370
3.

125

AL CAPONE KP SP POL 2016 gelding bay/164 F: La Calidad
M: Ánka
none brak
4.

84

ALEHANDRO L SP POL 2010 wałach skarogniada/168 F: Rytm
M: Aischa L
- -
5.

92

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco / Voltaire
M: Atena / Caretino K
K028260 616009610154809
6.

188

AMOS SP POL 2009 wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
7.

71

ANGARA L HAN GER 2013 klacz kasztanowata/169 F: Christian hol. / Cartani
M: Charlotte han. / Check In 2 old. (OS)
K024678 DE431310568813
8.

118

ANIMO PZHK (SP) POL 2018 wałach gniada/162 F: Lord Liberator / Littorio
M: Adele RZ/ Amantus
brak 616009610054618
9.

124

ÁNKA WĘG. PÓŁKREW HUN 2003 mare chestnut/163 F: Acorn / Acord II
M: Csokika / Szemafor 5
K016698 HUNFMF032560000
10.

194

APASJONATA CON AMOR KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof”S Freddy
M: Bokkesprong camelia
Brak Pol 013610175508
11.

223

Apollo F:
M:
12.

203

ARKA KUC WALIJSKI POL 2010 klacz siwa/kuc:124 F: Fjordglimt's Mr Chatland
M: Afan Wild Lily
brak 616013610150010
13.

186

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
14.

30

ATENA TINKER GBR 2016 klacz srokata/mk:157 F: nn /
M: nn /
brak -
15.

117

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan / Tjungske
M: Aida / Perfekt
K032157 616007610142517 / A0012770S
16.

201

AYLA HAN GER 2006 klacz ciemnogniada/160 F: A Conto As /
M: Jenny B /
brak DE431316634906
17.

51

BALLINACLOUGH AGUILERA KUC CONNEMARA POL 2010 klacz siwa/kuc:149 F: Fairyhill Tomboy
M: Latimer Lady
brak 372004000031625
18.

239

Bandaroles F:
M:
19.

233

Barbi KUC POL 1997 mare F: nn
M: nn
20.

199

BASTION II HOL POL 2015 wałach siwa/166 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: V-Rusalka / Carbano
K028291 DE421000528615
21.

96

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:140 F: Rob Boy
M: Babet
Brak 616013640053209
22.

217

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
23.

52

BELLEZA KUC POL 2010 klacz tarantowata/kuc:135 F: Grey
M: Wira
K027176 616013610043210
24.

42

BIRTHDAY BOY SILVA HOL POL 2017 wałach kara/168 F: diarado
M: ----
------ -----
25.

54

BLUMAR KUC POL 2017 wałach myszata/kuc:152 F: .
M: Bambi
Brak .
26.

216

BOGATTI .. POL ... wałach skarogniada/... F: ....
M: ....
.... ....
27.

36

BONA WLKP POL 2018 klacz gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Blanca / Avero
K034458 616007610098018/B0107298S
28.

143

BONA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz gniada/164 F: Porfir
M: Bajka
Brak 956000000816289
29.

35

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
30.

108

BRAWO NN POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: nn
M: nn
K030203 616999640101810
31.

24

BRETON SP POL 2005 wałach gniada/mk:158 F: Krater /
M: Brenda /
K020980 POL009610143705
32.

235

BUM F:
M:
33.

229

CADEAU B KWPN NED 2007 Klacz gniada/~165 F: Ginus
M: Etorette B
brak 528003000702042
34.

200

CALDERON NIEM. SPORT. POL 2015 wałach siwa/170 F: Caleo / Cachas
M: Dolores / Cassilano
K028292 DE456560485515
35.

95

CALINKA WLKP POL 2006 klacz gniada/165 F: Albens / Skunks
M: Cechira / Armani
K020177 616007610232906
36.

140

CARATE L HANOWERSKA POL 2011 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Contagio
M: Wendi
K022373 DE431310077311
37.

77

CARETINI HOL POL 2018 wałach siwa/174 F: Caressini /
M: Carolinne /
brak 276020000518922
38.

90

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
39.

78

CARMEN SP POL 2004 klacz ciemnogniada/161 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
40.

228

Casall ogier F:
M:
41.

13

CASALL AZZURRO HOL GER 2014 wałach gniada/175 F: Casalito / Casall
M: Vroni R / Corrado I
K027692 DE421000002414
42.

237

CASTILLA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Chelsea L / Albaran
K022794 616009610024513
43.

236

CASTYLLIA F:
M:
44.

49

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:127 F: Toffi
M: Culiko
K023426 POL013610044207
45.

64

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: TOFFI/BARAKO
M: CULIKO/TOPAD
K023426 POL013610044207
46.

156

CHABER NIEM. SPORT. GER 2015 ogier siwa/169 F: Cocosinni /
M: Shakira / Lanzauber
K030940 DE410101026715
47.

180

CHACCO- RED WESTF. GER 2006 wałach kasztanowata/165 F: Chacco- Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
48.

161

CHARLES DE GAULLE HOL POL 2015 wałach gniada/174 F: Chaman /
M: Upsala V / Ephebe F. Ever
K029797 DE421000168515
49.

158

CHARMANTE Z ZANG BEL 2005 Klacz siwa/174 F: Chippendale / Cento
M: Ugini / Orame
K014955 Z620305 104OZ24
50.

25

CHIBI-CHIBI KUC POL 2018 klacz jelenia/kuc:134 F: Domingo
M: Cenna
Brak 616013610228218
51.

135

CLARA BELLA HOL POL 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
52.

99

CO BOY HAN GER 2015 wałach gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Saronja / Sandro Boy
K027998 DE431310786315
53.

128

COLOX CUP KUC POL 2013 wałach kasztanowata/mk:144 F: nn /
M: nn /
K031689 616999610219213
54.

231

CONCORDE HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach siwa/175 F: Cassini II
M: Feegole
K017013 208-335-290982205
55.

137

CONEN GIRL HANNOVERANER POL 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
56.

168

CORDIANO P PZHK (SP) POL 2018 wałach siwa/166 F: Calvino Z/ Calvin Z
M: Czunita K/ Gin Tonic Star
BRAK 616009610028318
57.

215

CORDINO SP POL 2008 wałach kasztanowata/173 F: Cantero
M: Caren
K014295 POL009610184508
58.

136

CORTINA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Elvaro / Calvaro
M: Contessa (DEU) / Coriano Z
K026917 616009510236615
59.

138

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 wałach gniada/- F: Romeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
60.

28

CURRARA AK SP POL 2013 klacz siwa/170 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Czunita K / Gin Tonic Star
K024619 616009610013613
61.

81

CZERNIK SP POL 2018 wałach gniada/170 F: Santos
M: Czarna Woda
brak 616098200270871
62.

130

DAISY KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:141 F: DOMINGO
M: LADY LAURA-3
12156 013 67 00019 08
63.

131

DAKTYL WLKP POL 2013 wałach kasztanowata/mk:151 F: Naksos / Jankes
M: Dunka / Chleb
K032718 616007592082413
64.

184

DANDELION 36 Holsteiner Warmblut GER 2016 wałach kasztanowata/172 F: Darcodello
M: Barina
Brak DE421000627716
65.

219

DARK CHERRY SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Cherry Cordial /
M: Dalia Z /
K017336 POL666
66.

220

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
K014402
67.

106

DIVA SP POL 2010 klacz gniada/. F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
K017741 616009610106010
68.

26

DIVA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/167 F: Liberado
M: Dracena
616009610106010 K017741
69.

133

DOLORIS HAN POL 2017 klacz siwa/172 F: Diacontinus / Diarado
M: Lady Balou / Balou Du Rouet
K032896 DE431312005617
70.

167

DON QUERIDO SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Quentin Z
M: Dona Requida
K034154 BO146349S
71.

206

DORA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz ciemnogniada/160 F: Regiment
M: Dorka
brak 616009610209011
72.

58

DRAGON WALIJSKI POL 2018 wałach jasnokasztanowata/kuc:. F: .
M: .
Brak 616013610149718
73.

80

EASY ZONE SP POL 2010 wałach gniada/173 F: Emar / Maram
M: Emar / Maram
K018480 616009610138610
74.

79

ELEGANTKA Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: Ivory Land
M: Elegant Pride
brak 616POL17009056T
75.

218

ELLAVINIA HANOWERSKA GER 2008 klacz gniada/165 F: Earl
M: Nn
Brak Uu
76.

160

ERR-CHARGER SP POL 2013 wałach gniada/166 F: Cantero
M: Err
K026049 Xx
77.

214

FADO MŁP POL 2013 wałach gniada/168 F: Huzar /
M: Fala /
brak 616006610054213
78.

172

FARAH BILL Czysta Krew Arabska POL 1997 wałach gniada/mk:145 F: El Amor
M: Farah Aneta
Brak Pol 97000000930
79.

195

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
80.

129

FIGA KUC POL 2009 klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
81.

193

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
82.

48

FIGARO MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach skarogniada/mk:148 F: Nieznany
M: Nieznany
Brak 616999610300310
83.

191

FIONA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:125 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610234517
84.

115

FIREFLY / POL 2014 wałach siwa/kuc:145 F: /
M: /
/ /
85.

153

FORT KWPN NED 2010 wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934
86.

147

GALILEO Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 wałach gniada/mk:149 F: Amadeo PP
M: Greeny
brak 616098100094815
87.

230

GIPSY LEVEL KG F:
M:
88.

102

GLENFARCLAS OLD POL 2018 wałach gniada/172cm F: Chacoon Blue/Chacco-Blue
M: Grappa/Alcatraz
Brak DE433330599718
89.

139

GOLD WLKP POL 2007 wałach gniada/- F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
90.

41

GOOFY WURT GER 2013 wałach gniada/172 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Chassidy / Chacco-Blue
K027617 DE473730564013
91.

208

GRAIGUECULLEN BENS BOY ISH IRL 2009 wałach siwa/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K033054 372414007030476
92.

182

GROSS MONTANO STAR Litewska Półkrew LTU 2005 wałach jasnokasztanowata/163 F: Grat Star
M: Dotacija
KO29181 Brak
93.

70

GUALLATIRA L WLKP POL 2017 klacz siwa/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Groteska / Tjungske
K031342 616007610088217
94.

53

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
95.

67

HAKUNA MATATA L NIEM. SPORT. GER 2016 klacz gniada/164 F: Maestro v.d. Donkhoeve BWP/ Darco
M: Prinzess westf./ Pilot westf.
K029288 DE410100706816
96.

109

HAMERR WLKP POL 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Hamira / Erkon
K034717 616007610044115
97.

112

HERBY DE LAUBRY Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/- F: -
M: -
- -
98.

187

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
99.

213

HOKUS MŁP POL 2012 wałach kasztanowata/160 F: Jaśmin /
M: Hangara /
brak 616006610054313
100.

94

HUG ME SP POL 2012 wałach siwa/160 F: Cypr /
M: Harda /
brak 616999530201613
101.

12

IDA D SP POL 2015 klacz gniada/mk:157 F: Chardonnay L
M: Iris
Brak X
102.

116

ISHIGATI Pełna Krew Angielska IRL 2015 klacz gniada/156 F: Dream Ahead
M: Miss Ghena
brak 372IRE45245829T
103.

60

IWERO KUC POL 000 wałach siwa/kuc:000 F: 00
M: 00
Brak 000
104.

152

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
105.

63

JASMINA PPC KUC NED 2015 klacz siwa/kuc:130 F: nn /
M: nn /
K029021 616999600258915
106.

16

JENNY NRPS NED 2018 mare dark bay/167 F: Lucky Boy
M: Happy Londontimes
Brak 528008201800363
107.

69

JOGGER 111Z ZANG BEL 2018 wałach gniada/167 F: Jenson Van't Meulenhof BWP/ Vagabond De La Pomme
M: Beaumonde 111 Z / Bamako De Muze
K034724 056015Z55404318
108.

148

JOHNNIE WALKER PKSP POL 2016 wałach siwa/170cm F: Tjungske
M: Juka
K029610 -
109.

142

JULINKA KWPN NED 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Kannan / Voltaire
M: Buminka B / Odermus R
K028659 528003201400159
110.

85

JUMBO JET SP POL 2011 wałach gniada/160 F: Le Voltaire
M: Jędrusia
X X
111.

173

K.LESLEY VAN DE HEES KWPN NED 2015 wałach gniada/163 F: QUARZ
M: VIOLETT
Brak 528003201506465
112.

17

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 mare chestnut/168 F: Idem d'Azur / Landwind
M: Tonacly / Monaco
K030080 0560076L9XJ2
113.

126

KARAT - S SP POL 2002 wałach gniada/168 F: Sanskryt / Wbrator
M: Korta / Kanion III
K016221 POL009611002902
114.

163

KARDAMON WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/161 F: Orient
M: Kirke
Brak 616098200167619
115.

232

Karina F:
M:
116.

23

KARINA NN POL 2014 klacz ciemnogniada/kuc:121 F: NN
M: NN
Brak 616999610199214
117.

29

KARMELEK KUC POL 2018 ogier myszata/kuc:148 F: BANDERAS
M: KALINA
K033527 616013610054818
118.

88

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
119.

73

KLAPS TYP PRYMITYWNY POL 2003 Wałach kasztanowata/mk:130 F: NN
M: NN
brak 999611211703
120.

185

KLARA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/176 F: Barito
M: Kaśka
Brak 616007610035409
121.

82

KORZEŃ BS KONIK POLSKI POL 2019 wałach myszata/kuc:135 F: Komes
M: Gruzja
brak 616098200313786
122.

221

KYARA Holenderski Kuc Sportowy POL 2002 klacz kasztanowata/kuc:136 F: NN
M: NN
K034159 NPA 020710.02
123.

171

LADY CAPUCINE (FR) Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2014 klacz siwa/160 F: Spirite One
M: Run on Ruby
brak 14 468 754 S
124.

162

LADY LUKRECJA EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2010 klacz siwa/kuc:148 F: Tupet /
M: Lady Peegy / Lady,s Wise Goy
K022439 616013670119410
125.

111

LAKI WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/170 F: Ben-Hur
M: Lasuna
K033530 A0020044S
126.

121

LANDBERRY KUC POL 2018 wałach siwa/mk:149 F: Echo Pan
M: Lota
Brak 616013680024318
127.

155

LANTINUS-N SP POL 2009 wałach gniada/161 F: Caretino K / Caretino
M: Larissa / Landfuerst
K017131 616009610090509
128.

226

LAPACCIO HOL GER 2004 wałach gniada/164 F: Lavall I
M: Fortuna
K023294 DE421000152904
129.

66

LAPSUS L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Lancelotto L / Vulkan L
M: Loara L / Che Guevara L
K029285 616009610147616
130.

39

LARA CZESKI KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
K023103 203011993083511
131.

38

LEGATO SP POL 2008 wałach gniada/173 F: Larron
M: Hera XXXIV
brak POL 009640069208
132.

127

LEKSYKON WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach kasztanowata/165 F: Ikarus
M: Lazura
Brak 616007611016204
133.

197

LENA DSP POL 2012 klacz kasztanowata/mk:152 F: -
M: -
Brak -
134.

123

LEPSZA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Psalm /
M: Legenda / Ganges
K030029 616006660015514
135.

122

LEXY SKW MAŁY KOŃ POL 2014 klacz kasztanowata/mk:137 F: Brak
M: Brak
Brak 616999530245414
136.

110

LIMERICK Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/163 F: Denar
M: Lacosidia
K032317 616009610288507
137.

1

LIRADO OLDENBURSKA POL 2014 wałach kasztanowata/mk:160 F: Diarado's boy
M: Lakita
6160090128514 6160090128514
138.

210

LIVETA . POL . klacz gniada/. F: .
M: .
O069279 brak
139.

224

Liweta F:
M:
140.

89

LOLENCJA KUC SZETLANDZKI POL 2015 klacz siwa/kuc:125 F: X
M: X
Brak X
141.

103

LOLLIPOP KUC POL 2018 wałach kasztanowata/kuc:130 F: DOMINGO
M: LYCEDSTUD CEINDRYCH
brak 616013610228218
142.

21

LUCKY BOY WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Ben-Hur /
M: Lawina /
K033759 616007610150115
143.

114

LUCKY LUCK / POL 2015 wałach gniada/kuc:145 F: /
M: /
/ /
144.

238

Luksor F:
M:
145.

227

LUKSOR Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/165 F: Court
M: Lenora
K0088007 10141
146.

113

LULU TYP SZLACHETNY POL 11.07.2009 wałach siwa/- F: -
M: -
- -
147.

86

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
148.

55

M BALU CAT ZR KWPN GER 2017 klacz siwa/173 F: BALOUBAMA/BALOUBET DU ROUET
M: CARINA-TRICHTA P.W./LARINO
K034494 528003201707817
149.

134

MAEDERMIE PP KWPN POL 2017 klacz gniada/169 F: Itodinus PP / Etoulon VDL
M: Zermie PP / Sheraton
K 528003201709101
150.

43

MAGIC BOY KWPN POL 2017 wałach gniada/170 F: Apardi
M: Selena
xxxxx xxxxx
151.

198

MAGIC DOLLAR HOL POL 2017 wałach siwa/164 F: Million Dollar /
M: Celtin /
K033658 DE421000703517
152.

105

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
K024965 528008080119808
153.

204

MEGAN II WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: Corleone Z
M: Megi
brak 616007610008917
154.

150

METYL KONIK POLSKI POL 2007 wałach myszata/kuc:140 F: -
M: -
- -
155.

57

MIGOTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:100 F: Bardi / Esis
M: Maura / Jantar
brak 616013530323610
156.

22

MINAKO KUC WALIJSKI POL 2011 klacz siwa/kuc:135 F: Jankes /
M: Mija /
brak 616999640081311
157.

196

MISTY KUC POL NN klacz inna/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030816 616999611206600
158.

119

MONSUN HAFLINGER POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:141 F: Maron
M: Monja
Brak 616013610049909
159.

15

MONTE TYP PRYMITYWNY POL 2014 wałach myszata/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 6169996613933614
160.

205

MORGAN WIELKOPOLSKA POL 2002 wałach gniada/165 F: Kurant
M: Madera
brak 007611221502
161.

190

NANDA DEWI HAFLINGER POL 2007 klacz izabelowata/kuc:143 F: Niko
M: Nena
Brak 013661835607
162.

177

NANNI DRP POL 1998 Klacz gniada/kuc:137 F: Brillant
M: Nantine
Brak Pol 616013611141598
163.

170

NANOUCK E Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2013 wałach gniada/166 F: Canabis Z
M: Hello World E
K033551 056-002-W00305838
164.

93

NAOMI Niemiecki Wierzchowy POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Sunyboy II
M: Jasmina
brak -
165.

87

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Curley She / Champion
K032747 826002170881761
166.

50

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 wałach gniada/kuc:148 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
K007893 DE441410094000
167.

211

ONYKS SP POL 2010 gelding light chestnut/167 F: Caretino K / Caretino
M: Oceania / Nobody
K030139 616009610086210
168.

222

Orion F:
M:
169.

159

ORLANDO W SP POL 2011 wałach gniada/172 F: Chap / Cellestial
M: Osaka / Czynel
K021599 616007610016911
170.

4

OTHELLO KUC POL 2013 wałach kasztanowata/mk:153 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Olga / Forman
K025503 616013680035413
171.

189

PASJA SP POL 164 klacz kara/164 F: Song
M: Passa
Brak 0095200391
172.

40

PERSEPHONE VAN DE VELDHOVEN Belgijska Goracokrwista POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Galisco Van Paemel
M: Jes Van De Veldhoven
Brak 056-002-W00310549
173.

145

PLANTAGO KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:147 F: nn /
M: nn /
brak -
174.

72

PLISZKA WLKP. POL 2004 Klacz tarantowata/158 F: Kurarz/Dam-Dam
M: Prima/Kiron
K021140 POL007611030604
175.

56

PŁOMYK KUC POL 2017 wałach ciemnogniada/kuc:120 F: .
M: .
Brak .
176.

151

POKER KUC WALIJSKI POL 1998 ogier siwa/kuc:120 F: Folkert / Boreas Ubbo
M: Gemstone Philadelphia / Revel Jeeves
K003686 POL013540019798
177.

178

POKORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kara/167 F: Klasyk
M: Pirania
Brak 616 007 61 00875 14
178.

212

PRESTON SP POL 2008 wałach gniada/157 F: Dagestan
M: Puma
brak pol 009610235108
179.

176

PRETTY WOMAN DRP POL 2002 klacz skarogniada/kuc:149 F: Piccolo
M: Amore
Brak DE 441410873702
180.

59

PYSIA HUCULSKA POL 2014 klacz gniada/kuc:00 F: Lutek
M: Piękna
Brak 616012530133914
181.

166

RALPH KUC POL 2016 wałach srokata/kuc:130 F: Irokez
M: Rita
brak 616013610108416
182.

174

RAMBOR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/172 F: Piko
M: Rachuba
Brak POL009611007404
183.

157

RANGER VAN HET EIKENHOF --- POL 2017 wałach siwa/168 F: ----
M: ---
---- -----
184.

75

RASKIN WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: Alcatraz
M: Rota
K031305 616007610106509
185.

32

REBELLE VAN DE LAAK Belgijski Gorącokrwisty BEL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Matisse De Mariposa
M: Gracieuse De Tiji
Brak 056-002-W00315321
186.

2

REVERS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/168 F: Quartier Latin
M: Rumba
brak 616009592164417
187.

209

RIVER LILLY ISH POL 2011 klacz bułana/kuc:149 F: Shadows Dun / Silver Shadow
M: Matka: Rossie Clover / Moores Clover
K026539 372414005354830
188.

141

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
189.

98

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 wałach siwa/mk:140 F: MARTELL
M: RITA
K017920 POL013540072804
190.

146

ROZALITA KUC POL 2015 klacz skarogniada/kuc:128 F: nn /
M: nn /
brak -
191.

37

RUZIZI L SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Arpeggio II L / Arpeggio
M: Ruzzola L / Che Guevara L
K030759 POL 616009610045416
192.

192

SAJAN KUC POL 2014 wałach bułana/kuc:147 F: Trzy Po Trzy
M: Szczęście
K034962 616013640079814
193.

34

SARA KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K033337 616999610226814
194.

207

SASANKA SP POL 2006 klacz gniada/mk:151 F: Owad / /Windwurf
M: Sikoreczka Samba / Walther
brak POL009640063606
195.

149

SAWANNA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: -
M: -
brak -
196.

83

SAYID ANGLO EUROPEAN POL 2018 wałach gniada/kuc:135 F: Salix
M: Ingrid
brak 616096700030279
197.

179

SEMINO 5 OLD. POL 2006 wałach skarogniada/165 F: Stalypso
M: Celline Couleur -Rubin
K011897 DE 418180128406
198.

76

SIBARIT TYP SZLACHETNY UKR 2008 wałach gniada/165 F: NN
M: NN
K035289 BO162590S
199.

44

SIENA SWEDEN POL 2015 klacz gniada/164 F: Xxxx
M: Xxxx
Xxxx Xxxx
200.

165

SION VAN DE DIEPEBEEK BELGIUM POL 2018 wałach gniada/170 F: Bisquet Balou
M: Crutzen van de diepebeek
K034389 056002W00319703
201.

164

SOREY SP POL 2017 klacz ciemnogniada/163 F: Marino / Zeoliet
M: Suerte Z / Stakkato
K035290 616009600030417/A0019114S
202.

33

SPARKLING ROSE K TS POL 2010 klacz ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K030623 616098200352225
203.

234

Sunhill Lucy F:
M:
204.

74

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
205.

68

TALMAN O Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/178 F: Tallmann TN / Toulon
M: Fiolita O / Verdi
K027529 056015Z5539315
206.

169

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Camillo/Dante
M: Three Star Orchid/ Three-B- Ocean
K022625 POL 013 53 00531 06
207.

225

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
K016461 LTU006490018305
208.

120

TORA Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:150 F: Strażnik
M: Trzynastka
brak 616POL11007414A
209.

175

TRADYCJA SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak NN
210.

240

Tsunami SP POL 2005 wałach gniady/164 F: Cotton Club
M: Thais
K019969
211.

183

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
212.

132

TULLAMORE EXPRESS HAN POL 2016 wałach gniada/168 F: Toulon / Heartbreaker
M: Cualite / Calido
K DE431319614416
213.

181

VICTOR SP POL 2007 wałach gniada/172 F: Bajou Du Rouet
M: Vida loca
K012580 Brak
214.

154

VOX GR SP POL 2016 wałach siwa/166 F: Salamon
M: Vascuel
K032831 X
215.

104

WEGAS WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach kara/. F: It’s Me Du Mesnil
M: Wera Gold
. .
216.

62

WENECJA SP POL 00 klacz skarogniada/00 F: 00
M: 00
Brak 00
217.

61

WERMUT PRYMITYWNA POL 2012 wałach srokata/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616999570216811
218.

97

WERSSI KUC WALIJSKI POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Tijd's Viljt Santiago
M: Warta
brak AOO12925S
219.

144

WHITE ARROW AS POL 2018 ogier skarogniada/169 F: Libero A / Landcapitol
M: Wolterin / Le Voltaire
Brak .
220.

91

WIRAŻ KUC POL 2017 wałach kara/kuc:135 F: X
M: X
Brak X
221.

65

ZANZIBAR L KWPN NED 2014 ogier gniada/170 F: Kannan KWPN / Voltaire
M: First Of April KWPN / Clinton hol.
K025120 528003201407235
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiak Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CO BOY (99)
2022-11-19
17
2022-11-19
1
200
2022-11-20
10
2022-11-20
3
100
Albertowicz Julia
JUKS Gold Team Mieczewo
DAISY (130)
2022-11-19
7
2022-11-19
12
Aleksandrowicz Michalina
RIO GRANDE Krosinko
DORA (206)
2022-11-20
23
2022-11-20
Antkowiak Bartosz
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ARMAND (186)
2022-11-19
2022-11-19
25
2022-11-20
9
2022-11-20
15
Antkowiak Bartosz
KJ CH Jaszkowo
HESTER (187)
2022-11-19
15
2022-11-20
3
2022-11-19
13
2022-11-20
7
Bączkiewicz Marianna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-11-19
28
2022-11-19
22
Banaszak Weronika
KJ Stajnia Dąbrowscy
SUPRISE (74)
2022-11-19
12
2022-11-19
2
100
2022-11-20
14
2022-11-20
11
Basałygo Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
SARA (34)
2022-11-20
3
2022-11-20
20
Basińska Nadia
KJ Bachmat
2022-11-19
25
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-20
19
Biernacka Beata
KJ Konik Polski
PLISZKA (72)
2022-11-19
27
2022-11-19
32
Brand-Szymańska Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
BOGATTI (216)
2022-11-19
10
2022-11-19
22
2022-11-20
2022-11-20
18
Celka Katarzyna
BPK (WIE)
BONA (36)
2022-11-19
6
2022-11-19
11
2022-11-20
7
2022-11-20
8
Chilewski Mikołaj
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-11-19
3
2022-11-19
9
2022-11-20
9
2022-11-20
6
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
2022-11-19
10
2022-11-19
2022-11-20
13
2022-11-20
11
Ciążyńska Lena
Stajnia Siemowo
2022-11-19
2022-11-19
31
2022-11-20
18
2022-11-20
23
Cicha Zofia
BPK
2022-11-19
3
2022-11-20
FERRARI (195)
2022-11-19
1
2022-11-19
2
2022-11-20
1
2022-11-20
9
MISTY (196)
2022-11-19
9
2022-11-20
3
Cieślawska Wiktoria
BPK (WIE)
SIBARIT (76)
2022-11-20
2022-11-20
23
Ćwiklińska Iga
BPK
2022-11-19
4
2022-11-19
6
2022-11-20
10
2022-11-20
6
FIONA (191)
2022-11-19
10
2022-11-19
7
2022-11-20
4
2022-11-20
19
Czajka Oliwia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
CENNA (49)
2022-11-19
6
2022-11-19
Czyżewska Nina
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
LOLLIPOP (103)
2022-11-19
13
2022-11-19
18
Dąbrowski Antoni
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-11-19
24
2022-11-19
14
2022-11-20
9
2022-11-20
19
Dąbrowski Jan
KJ Stajnia Dąbrowscy
WIRAŻ (91)
2022-11-19
1
2022-11-19
4
Dąbrowski Mieszko
KJ Stajnia Dąbrowscy
IDA D (12)
2022-11-19
5
2022-11-19
13
2022-11-20
3
2022-11-20
1
2022-11-19
19
2022-11-19
2
2022-11-20
15
2022-11-20
13
NIKI 77 (87)
2022-11-19
14
2022-11-19
15
2022-11-20
1
150
2022-11-20
12
2022-11-19
16
2022-11-19
9
2022-11-20
19
2022-11-20
12
Demut Gabriela
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
BRAWO (108)
2022-11-19
2022-11-19
Fechner Liliana
Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński
2022-11-19
3
2022-11-19
2
2022-11-20
1
2022-11-20
9
ARKA (203)
2022-11-19
11
2022-11-19
2022-11-20
2
2022-11-20
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMIRA (92)
2022-11-20
7
2022-11-20
21
Gacek Ewa
Stajnia Siemowo
NANNI (177)
2022-11-19
19
2022-11-19
9
2022-11-20
6
2022-11-20
11
Gadomska Nadia
Bpk
BAZYLIA (96)
2022-11-19
5
2022-11-19
10
Gawrońska Aleksandra
KJ Stajnia Dąbrowscy
MONSUN (119)
2022-11-19
29
2022-11-19
7
2022-11-20
13
2022-11-20
8
Gerard Carla
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
WERSSI (97)
2022-11-20
12
2022-11-20
21
Gerard Rene-Xavier
KJ CH Jaszkowo
Dicaprio (220)
2022-11-19
3
2022-11-19
2022-11-20
27
2022-11-20
2022-11-19
32
2022-11-20
10
Goździewska Maja
Harmony Farm
BONA (143)
2022-11-20
Grzegorek Adrianna
bpk
2022-11-19
24
2022-11-19
15
2022-11-19
18
2022-11-19
8
Henclewska Jagoda
Klub Sportowy Kawalkada
2022-11-19
2022-11-19
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
ANIMO (118)
2022-11-19
23
2022-11-19
Ignaszewska Maria
Stajnia Siemowo
PASJA (189)
2022-11-19
4
2022-11-19
1
Jakubiak Marcin
Klub Jeździecki Agro-Handel
ATOS (117)
2022-11-19
28
2022-11-19
1
Jankowiak Maja
KJ Bonin
2022-11-19
9
2022-11-19
16
Janowiak Eliza
KJ Sokół Damasławek
2022-11-19
26
2022-11-19
2022-11-20
4
2022-11-20
24
Janowicz Natalia
KS Bolo Team
2022-11-20
12
2022-11-20
Jarząbek Anna
JUKS Abakus Kaczyna
MARCOS (105)
2022-11-19
27
2022-11-19
7
2022-11-20
16
2022-11-20
8
Jarzembowska Maja
Harmony Farm
CZERNIK (81)
2022-11-20
Juszczak Piotr
JUKS Gold Team Mieczewo
BUM (235)
2022-11-19
18
2022-11-19
2022-11-19
9
2022-11-19
5
2022-11-20
4
2022-11-20
8
Kaczmarek Zuzanna
BPK
LENA (197)
2022-11-19
34
2022-11-19
17
Kandulska Maria
Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
NAOMI (93)
2022-11-19
2022-11-19
Kisała Aleksandra
KJ Stajnia Nowina
PŁOMYK (56)
2022-11-19
14
2022-11-19
Kliber Iga
BPK (WIE)
RASKIN (75)
2022-11-20
22
2022-11-20
20
Klima Stepan
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
2022-11-19
2022-11-19
3
Koczorowska Monika
KJ CH Jaszkowo
Barbi (233)
2022-11-19
4
2022-11-19
6
Kończyk Julia
bpk
ONYKS (211)
2022-11-19
10
2022-11-19
27
Kopeć Kacper
Stajnia Siemowo
TRADYCJA (175)
2022-11-19
20
2022-11-19
23
Korpik Wiktoria
Stajnia Sowinki
ISHIGATI (116)
2022-11-20
19
2022-11-20
Kośla Nicole
Klub Sportowy Bolo Team
DIVA (106)
2022-11-19
13
2022-11-19
Kosmala Maja
KJ Konik Polski
KLAPS (73)
2022-11-19
12
2022-11-19
Kosmela Zofia
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
SAWANNA (149)
2022-11-19
17
2022-11-19
20
Kostrzewa Maria
Klub Sportowy Sydow Riding Team
POKER (151)
2022-11-19
2022-11-19
Kotkowiak Julia
bpk
AYLA (201)
2022-11-19
8
2022-11-19
2
Kowalczyk Agnieszka
JUKS Gold Team Mieczewo
2022-11-20
5
2022-11-20
20
Kowalczyk Oliwia
Lucky Stable
WENECJA (62)
2022-11-19
10
2022-11-19
18
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
2022-11-19
7
2022-11-19
17
2022-11-20
6
2022-11-20
22
Kowalska Julia
Stajnia Siemowo
KLARA (185)
2022-11-19
2022-11-19
19
Krajewska Klaudia
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-11-19
8
2022-11-19
18
2022-11-19
22
2022-11-19
16
Krajewski Rafał
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2022-11-19
31
2022-11-19
2022-11-20
26
2022-11-20
DOLORIS (133)
2022-11-19
7
2022-11-19
16
2022-11-20
8
2022-11-20
20
2022-11-19
17
2022-11-19
24
2022-11-20
11
2022-11-20
2022-11-19
6
2022-11-19
6
2022-11-20
14
CORTINA (136)
2022-11-19
11
2022-11-19
21
2022-11-20
10
2022-11-20
6
2022-11-19
5
2022-11-19
10
2022-11-20
10
Krupa Kinga
KJ Bachmat
LEPSZA (123)
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
25
2022-11-20
Krzyżaniak Aleksandra
KJ Stajnia Nowina
GUARIBA (53)
2022-11-19
1
2022-11-19
23
Kubiak Zofia
JUKS Gold Team Mieczewo
DAKTYL (131)
2022-11-19
12
2022-11-19
31
Kubiak- Łazik Zosia
-
FIREFLY (115)
2022-11-19
17
2022-11-19
5
2022-11-20
15
2022-11-20
Kulińska Zuzanna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-11-19
21
2022-11-19
16
Kurpiński Daniel
KJ Dako-Galant Skibno
2022-11-19
26
2022-11-19
Latecka Amelia
Stajnia Kalahari
LEXY SKW (122)
2022-11-20
20
2022-11-20
Lembicz Gabriela
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2022-11-19
26
2022-11-19
BELLEZA (52)
2022-11-19
27
2022-11-19
Leśniczak Julia
Brak
KARDAMON (163)
2022-11-19
23
2022-11-19
8
Leśniewska Emilia
RIO GRANDE Krosinko
KARINA (23)
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
5
2022-11-20
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
GOOFY (41)
2022-11-19
13
2022-11-19
12
2022-11-20
20
2022-11-20
16
Lubiatowski Piotr
KJ Bachmat Pruszowice
2022-11-19
17
2022-11-19
24
2022-11-20
15
2022-11-20
19
Łabutka Lena
Brak
PRESTON (212)
2022-11-20
6
2022-11-20
12
Ławniczak Aleksandra
Stajnia Siemowo
TRADYCJA (175)
2022-11-20
5
2022-11-20
16
Mańczak Natalia
Stajnia Siemowo
POKORA (178)
2022-11-20
14
2022-11-20
24
Maniak Dominika
Klub Sportowy Bolo Team
LIRADO (1)
2022-11-19
2022-11-19
20
2022-11-20
22
2022-11-20
Marcinkowska Lena
Stajnia Siemowo
Karina (232)
2022-11-19
7
2022-11-19
23
2022-11-20
4
2022-11-20
10
Marcinkowska Maja
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
GALILEO (147)
2022-11-19
16
2022-11-19
Nagodzińska Natalia
Klub Sportowy Bolo Team
DIVA (26)
2022-11-20
14
2022-11-20
Napierała Gabriela
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-11-19
21
2022-11-19
11
Nowak Maja
Stajnia Rębiechów
RALPH (166)
2022-11-20
3
2022-11-20
22
Nowak Marcin
bpk
LAKI (111)
2022-11-19
28
2022-11-19
Nowakowska Maja
KS Bolo Team
ÁNKA (124)
2022-11-19
6
2022-11-19
21
2022-11-19
30
2022-11-19
Olejniczak Edyta
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-11-19
14
2022-11-19
30
2022-11-20
21
2022-11-20
27
Olejniczak Kinga
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-11-19
2
2022-11-19
8
Olejniczak Waldemar
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
LIMERICK (110)
2022-11-20
18
2022-11-20
10
Olszewska Iga
Lucky Stable
PYSIA (59)
2022-11-19
2022-11-19
12
IWERO (60)
2022-11-20
21
2022-11-20
20
Orzechowska Kornelia
Klub Jeździecki Wiecanowo
CARATE L (140)
2022-11-20
9
2022-11-20
Ossowska Urszula
KJ CH Jaszkowo
KYARA (221)
2022-11-19
24
2022-11-19
33
2022-11-20
7
2022-11-20
22
Pacholczak Laura
LKS Cwał Poznań
SOREY (164)
2022-11-19
Pawłowska Alicja
RIO GRANDE Krosinko
2022-11-19
13
2022-11-19
2022-11-20
11
2022-11-20
Pawłowska Anastazja
KJ CH JASZKOWO
Casall (228)
2022-11-20
Piaskowska Lena
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
METYL (150)
2022-11-19
25
2022-11-19
22
Pietrzak Zofia
JUKS Abakus Kaczyna
LARA (39)
2022-11-19
2
2022-11-19
2022-11-20
5
Plank Nikola
KS Bolo Team
2022-11-19
21
2022-11-19
2022-11-20
19
2022-11-20
Płachetka Zuzanna
bpk
ATENA (30)
2022-11-19
20
2022-11-19
18
2022-11-20
28
2022-11-20
11
Pobojewska Teresa
KJ Centrum Hipiki
Orion (222)
2022-11-19
19
2022-11-19
35
Podejma Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-20
7
2022-11-20
17
Podgrodzki Filip
Luksor (238)
2022-11-19
2
2022-11-20
5
2022-11-20
1
Przybył Alicja
KJ CH Jaszkowo
LAPACCIO (226)
2022-11-19
10
2022-11-19
21
Przydanek Aleksandra
bpk
2022-11-19
9
2022-11-19
13
Przyłucka Gabriela
Klub Jeździecki Stajnia Nowina
BLUMAR (54)
2022-11-19
17
2022-11-19
25
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
2022-11-19
10
2022-11-19
2022-11-19
9
2022-11-19
SIENA (44)
2022-11-19
10
2022-11-19
2022-11-19
12
2022-11-19
11
Rogaczewska Oliwia
KJ CH Jaszkowo
2022-11-19
24
2022-11-19
25
Romanowska Hanna
LKS Cwał Poznań
MINAKO (22)
2022-11-19
24
2022-11-19
2022-11-20
5
2022-11-20
3
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
2022-11-19
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-20
Rozczyńska Amelia
Lucky Stable
WERMUT (61)
2022-11-20
10
2022-11-20
13
Rzesoś Magdalena
Harmony Farm
BONA (143)
2022-11-20
26
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2022-11-19
3
150
2022-11-19
9
2022-11-20
17
2022-11-20
1
250
2022-11-19
7
2022-11-19
2022-11-20
2
150
2022-11-19
23
2022-11-19
2022-11-20
18
2022-11-20
5
Skrzeczkowska Emilia
KJ Stajnia Nowina
2022-11-19
14
2022-11-19
8
Skrzypczak Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
LENA (197)
2022-11-20
2022-11-20
14
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-11-20
2
2022-11-20
4
Słomka Joanna
Klub Sportowy Bolo Team
REVERS (2)
2022-11-19
23
Słomka Joanna
KS Bolo Team
WEGAS (104)
2022-11-19
24
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-20
21
Sobala Julia
Brak
MONTE (15)
2022-11-19
32
2022-11-19
15
Sokołowska Zofia
JUKS Gold Team Mieczewo
GOLD (139)
2022-11-20
4
2022-11-20
Spychała Amanda
Stajnia Kalahari
LANDBERRY (121)
2022-11-20
13
2022-11-20
Śruba Aleksandra
KJ CH Jaszkowo
CADEAU B (229)
2022-11-20
2022-11-20
Stachowiak Aleksandra
Bez przynależności klubowej
DRAGON (58)
2022-11-19
5
2022-11-19
6
2022-11-20
2
2022-11-20
5
Stachowiak Iga
Bez przynależności klubowej
FIGARO (48)
2022-11-19
3
2022-11-19
28
2022-11-20
7
2022-11-20
4
Stanisz Karolina
KS Bolo Team
REVERS (2)
2022-11-19
18
2022-11-20
7
Stasiak Tatiana
Stobno
LULU (113)
2022-11-19
2022-11-19
2
Stawna Zuzanna
KJ Stajnia Nowina
SASANKA (207)
2022-11-19
20
2022-11-19
Stefaniuk Pola
Stajnia Pasja Rakowice
LIVETA (210)
2022-11-19
15
2022-11-19
14
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
2022-11-20
11
2022-11-20
NANOUCK E (170)
2022-11-20
25
Stronczyńska Malwina
bpk
CALINKA (95)
2022-11-19
12
2022-11-19
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
SEMINO 5 (179)
2022-11-20
5
2022-11-20
2
200
2022-11-20
3
50
2022-11-20
4
Tsunami (240)
2022-11-20
12
2022-11-20
22
Stróżyńska Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
SAJAN (192)
2022-11-19
5
2022-11-19
14
2022-11-20
17
2022-11-20
16
FIGARO (193)
2022-11-19
1
2022-11-19
1
2022-11-20
1
2022-11-20
2
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
VICTOR (181)
2022-11-19
23
2022-11-19
2
200
2022-11-20
8
2022-11-20
8
2022-11-19
18
2022-11-19
14
2022-11-20
23
TSUNAMI (183)
2022-11-19
12
2022-11-19
25
2022-11-19
4
2022-11-19
13
2022-11-20
2
2022-11-20
1
Stróżyński Jerzy
Stajnia Siemowo
RAMBOR (174)
2022-11-19
26
2022-11-19
30
2022-11-20
12
2022-11-20
13
Studniewski Lech
BPK (WIE)
KARAT - S (126)
2022-11-20
2
2022-11-20
1
Suliga Jakub
Harmony Farm
CZERNIK (81)
2022-11-20
Świerczek Zofia
KJ CH Jaszkowo
CONCORDE (231)
2022-11-19
7
2022-11-20
6
Swierkowska Katarzyna
Bpk
2022-11-19
26
2022-11-19
29
2022-11-20
16
2022-11-20
24
Sychel Cristina
KJ Stajnia Nowina
MIGOTKA (57)
2022-11-19
15
2022-11-19
Szeremieta- Nowak Monika
JUKS Abakus Kaczyna
2022-11-19
21
2022-11-19
24
2022-11-20
12
2022-11-20
25
Szmytkowska Natalia
Harmony Farm
SAYID (83)
2022-11-20
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (153)
2022-11-19
13
2022-11-19
5
2022-11-20
1
200
2022-11-20
11
VOX GR (154)
2022-11-19
9
2022-11-19
5
2022-11-20
16
2022-11-20
2022-11-19
3
100
2022-11-19
6
2022-11-20
4
2022-11-20
3
150
CHABER (156)
2022-11-19
16
2022-11-19
2022-11-20
17
2022-11-20
Szulczyńska Pola
KJ CH Jaszkowo
2022-11-19
20
2022-11-19
19
Tarasek Krzysztof
LKS Chersoń Bielin
2022-11-19
5
2022-11-19
2
150
2022-11-20
4
2022-11-20
15
2022-11-19
8
2022-11-19
7
2022-11-20
13
2022-11-20
9
CALDERON (200)
2022-11-19
4
2022-11-19
4
2022-11-20
6
2022-11-20
5
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
2022-11-19
1
150
2022-11-19
19
2022-11-20
12
2022-11-20
7
2022-11-19
27
2022-11-19
2022-11-20
10
2022-11-20
18
2022-11-19
3
50
2022-11-20
5
2022-11-19
1
250
2022-11-20
7
Tietz Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
LEKSYKON (127)
2022-11-20
17
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2022-11-19
15
2022-11-19
2022-11-20
21
2022-11-19
20
2022-11-19
24
2022-11-20
16
2022-11-20
18
ORLANDO W (159)
2022-11-19
22
2022-11-19
2022-11-20
2022-11-20
23
Tomaszewska Wiktoria
KJ Stajnia Dąbrowscy
HAMERR (109)
2022-11-19
4
2022-11-19
22
2022-11-20
2
2022-11-20
14
Tomkiewicz Wiktoria
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2022-11-19
6
2022-11-19
21
2022-11-20
14
2022-11-20
25
Tyrzyk Wiktor
Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński
MEGAN II (204)
2022-11-19
11
2022-11-19
11
2022-11-20
8
2022-11-20
11
MORGAN (205)
2022-11-20
15
2022-11-20
9
Undrych Zofia
LKS Cwał Poznań
JENNY (16)
2022-11-19
16
2022-11-19
2022-11-20
24
2022-11-20
2022-11-19
8
2022-11-20
3
2022-11-19
19
2022-11-20
17
Werblińska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
CARMEN (78)
2022-11-19
4
2022-11-19
20
2022-11-20
2
100
2022-11-20
9
Wieczorek Alicja
bpk
2022-11-19
2022-11-19
19
2022-11-20
18
2022-11-20
13
Winiecka Michalina
JUKS Gold Team
COLOX CUP (128)
2022-11-19
11
2022-11-19
29
Winiecka Zofia
JUKS GOLD TEAM MIECZEWO
FIGA (129)
2022-11-19
22
2022-11-19
Wiśniewksa Melania
KJ Centrum Hipiki
Apollo (223)
2022-11-19
8
2022-11-19
15
Włodarczak Eliza
Stajnia Sowinki
TORA (120)
2022-11-20
17
2022-11-20
15
Włodarczyk Martyna
Harmony Farm
SAYID (83)
2022-11-20
8
Wrzesińska Oliwia
Klub Sportowy Kawalkada
2022-11-19
8
2022-11-19
Zabrzewska Matylda
Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
HUG ME (94)
2022-11-19
11
2022-11-19
Żak Kalina
BPK
AMOS (188)
2022-11-19
4
2022-11-19
Ziętkiewicz Karolina
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
BRETON (24)
2022-11-19
22
2022-11-19
2022-11-20
23
2022-11-20

Number of Riders: 179

Number of Horses: 221

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl