Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
122 ACCEPTED 2022-11-03 14:28:40
2022-11-03 14:14:55
Kinga Nowak DAISY
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ACCEPTED 2022-11-03 12:55:44
2022-11-03 12:55:26
Lena Wyborska SORPRESA
  • 1x T8/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ACCEPTED 2022-11-03 12:15:26
2022-11-03 12:15:11
Maria Ignaszewska PASJA
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
119 ACCEPTED 2022-11-03 12:14:53
2022-11-03 12:14:43
Natalia Mańczak POKORA
  • 1x T8/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ACCEPTED 2022-11-03 12:14:50
2022-11-03 12:14:06
Jakub Stróżyński VICTOR
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
117 ACCEPTED 2022-11-03 12:14:45
2022-11-03 12:13:47
Jakub Stróżyński GROSS MONTANO STAR
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
116 ACCEPTED 2022-11-03 12:14:43
2022-11-03 12:13:29
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
115 ACCEPTED 2022-11-03 12:14:41
2022-11-03 12:13:09
Jakub Stróżyński DANDELION 36
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
114 ACCEPTED 2022-11-03 12:14:39
2022-11-03 12:12:46
Natalia Stróżyńska SEMINO 5
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
113 ACCEPTED 2022-11-03 12:14:35
2022-11-03 12:12:25
Natalia Stróżyńska CHACCO- RED
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ACCEPTED 2022-11-03 12:14:33
2022-11-03 12:12:03
Natalia Stróżyńska MR GAYALL
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
111 ACCEPTED 2022-11-03 12:14:30
2022-11-03 12:11:38
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
110 ACCEPTED 2022-11-03 12:14:27
2022-11-03 12:11:12
Szymon Antkowiak HESTER
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
109 ACCEPTED 2022-11-03 12:02:59
2022-11-03 11:59:51
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ACCEPTED 2022-11-03 12:02:56
2022-11-03 11:59:22
Jerzy Stróżyński TRADYCJA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
107 ACCEPTED 2022-11-03 12:02:54
2022-11-03 11:58:53
Iga Ćwiklińska NANDA DEWI
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
106 ACCEPTED 2022-11-03 12:02:51
2022-11-03 11:58:11
Zofia Cicha MISTY
  • 1x A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
105 ACCEPTED 2022-11-03 12:02:48
2022-11-03 11:58:10
Amelia Czajkowska LAGUNA
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
104 ACCEPTED 2022-11-03 11:58:03
2022-11-03 11:57:33
Zofia Cicha APASJONATA CON AMOR
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
103 ACCEPTED 2022-11-03 11:58:00
2022-11-03 11:57:07
Zofia Cicha FERRARI
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
102 ACCEPTED 2022-11-03 11:57:58
2022-11-03 11:56:33
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
101 ACCEPTED 2022-11-03 11:57:55
2022-11-03 11:56:07
Zuzanna Stróżyńska SAJAN
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
100 ACCEPTED 2022-11-03 11:57:49
2022-11-03 11:55:33
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
99 ACCEPTED 2022-11-03 09:42:13
2022-11-02 20:54:15
Martyna Formela LUMINAT
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
98 ACCEPTED 2022-11-03 09:36:09
2022-11-02 19:26:21
Liliana Fechner ARKA
  • 2x A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x A1/N/30/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
97 ACCEPTED 2022-11-03 09:36:12
2022-11-02 19:07:00
Liliana Fechner AFAN WILD LILY
  • 1x A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x A1/N/30/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
96 ACCEPTED 2022-11-03 09:36:14
2022-11-02 19:04:59
Wiktor Tyrzyk MORGAN
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ACCEPTED 2022-11-03 09:36:16
2022-11-02 19:04:05
Wiktor Tyrzyk MEGAN II
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
94 ACCEPTED 2022-11-03 09:39:38
2022-11-02 18:21:59
Michalina Fabisiak PENELLOPA
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ACCEPTED 2022-11-03 09:42:21
2022-11-02 17:22:45
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
92 ACCEPTED 2022-11-02 14:52:53
2022-11-02 14:47:38
Jan Dąbrowski IDA D
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ACCEPTED 2022-11-02 14:23:30
2022-11-02 14:01:05
Zuzanna Topa CALINECZKA
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
90 ACCEPTED 2022-11-02 12:16:46
2022-11-02 12:10:18
Julia Kostyra HELOIZA ZK
  • 1x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ACCEPTED 2022-11-02 12:16:50
2022-11-02 12:09:41
Anna Radzikowska DIAMENTINO
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ACCEPTED 2022-11-02 12:16:56
2022-11-02 12:07:21
Daria Leba BOLIWIA
  • 1x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ACCEPTED 2022-11-02 12:17:01
2022-11-02 12:06:41
Daria Leba KOLENDRA
  • 1x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ACCEPTED 2022-11-02 12:17:04
2022-11-02 12:06:27
Mika Vencken FLORYDA
  • 1x T9/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
85 ACCEPTED 2022-11-02 11:52:00
2022-11-02 11:51:26
Michał Szukała BUGATTI B
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ACCEPTED 2022-11-02 11:52:02
2022-11-02 11:50:57
Michał Szukała TANGO
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ACCEPTED 2022-11-02 11:52:04
2022-11-02 11:46:33
Krzysztof Tarasek BASTION II
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ACCEPTED 2022-11-02 11:52:06
2022-11-02 11:45:25
Krzysztof Tarasek MAGIC DOLLAR
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ACCEPTED 2022-11-02 11:52:08
2022-11-02 11:42:21
Krzysztof Tarasek CALDERON
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ACCEPTED 2022-11-02 10:10:02
2022-11-02 09:24:16
Paweł Goc BATON
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
79 ACCEPTED 2022-11-02 07:15:00
2022-11-01 23:31:24
Zuzanna Polaszek STAR BUTTERFLY
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ACCEPTED 2022-11-02 07:15:04
2022-11-01 23:30:29
Zuzanna Polaszek ANGORA-W
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ACCEPTED 2022-11-02 07:15:09
2022-11-01 23:29:57
Zuzanna Polaszek KARNAVAL HDH
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ACCEPTED 2022-11-02 07:15:13
2022-11-01 23:29:20
Robert Polaszek DORO-S
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2022-11-02 07:15:16
2022-11-01 21:38:18
Natalia Rumin SOFIA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ACCEPTED 2022-11-02 07:15:22
2022-11-01 19:36:58
Afina Abramchuk LELA
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
73 ACCEPTED 2022-11-02 07:15:33
2022-11-01 19:32:49
Marta Burzyńska RUBY MAJOR LADY
  • 2x T9/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ACCEPTED 2022-11-02 07:15:36
2022-11-01 19:32:22
Marta Burzyńska KILLINA ROISIN
  • 2x T9/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ACCEPTED 2022-11-02 07:15:40
2022-11-01 19:30:03
Marta Burzyńska CONAYERO NF
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
70 ACCEPTED 2022-11-02 07:15:44
2022-11-01 19:29:29
Matylda Burzyńska QUIZIU
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
69 ACCEPTED 2022-11-02 10:07:01
2022-11-01 17:53:22
Monika Hojna ANIMO
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ACCEPTED 2022-11-02 10:07:32
2022-11-01 17:25:04
Marcin Jakubiak ATOS
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ACCEPTED 2022-11-01 10:28:30
2022-11-01 09:57:18
Marta Baran ŁAŃCUT
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ACCEPTED 2022-11-01 10:28:34
2022-11-01 09:56:12
Antoni Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ACCEPTED 2022-11-03 11:49:31
2022-11-01 09:34:52
Pola Kuchta FIONA
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
64 ACCEPTED 2022-11-01 10:28:55
2022-10-31 21:52:56
Aleksandra Heintze LLANIDAN CRAFTSMAN
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ACCEPTED 2022-11-01 10:28:58
2022-10-31 21:49:13
Oliwia Wierzbowska FRESCA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ACCEPTED 2022-11-01 10:29:01
2022-10-31 21:48:15
Oliwia Wierzbowska G-CALLOTA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
61 ACCEPTED 2022-11-01 10:29:09
2022-10-31 21:25:54
Dominik Czarnota MONA LISSA
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ACCEPTED 2022-11-01 10:29:17
2022-10-31 20:29:49
Maja Adamiak CO BOY
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ACCEPTED 2022-11-01 10:29:24
2022-10-31 20:09:48
Amelia Jagiełowicz AMERICAN PIE
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ACCEPTED 2022-11-01 10:29:30
2022-10-31 19:40:21
Aleksandra Gawrońska MONSUN
  • 1x T9/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
57 ACCEPTED 2022-10-31 13:53:55
2022-10-31 13:36:02
Oliwia Tietz LEKSYKON
  • 1x T9/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
56 ACCEPTED 2022-10-31 13:53:57
2022-10-31 13:35:28
Lech Studniewski KARAT - S
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ACCEPTED 2022-10-31 13:30:33
2022-10-31 12:26:01
Idalia Włodarczyk CENNA
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
54 ACCEPTED 2022-10-31 13:40:10
2022-10-31 11:43:41
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ACCEPTED 2022-10-31 13:43:52
2022-10-31 11:42:51
Magdalena Murawska KYARA BEAU-ODETTE B
  • 2x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ACCEPTED 2022-10-31 08:22:17
2022-10-31 08:17:50
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ACCEPTED 2022-10-31 08:22:19
2022-10-31 07:17:20
Helena Michalak WINCENTY
  • 2x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
50 ACCEPTED 2022-10-31 06:57:06
2022-10-30 21:17:44
Marcel Soforek LANDCASTER
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
49 ACCEPTED 2022-10-31 06:57:09
2022-10-30 21:16:27
Marcel Soforek FUNNY BOY
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
48 ACCEPTED 2022-10-31 06:57:13
2022-10-30 19:00:41
Zofia Kamińska FINISZ
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
47 ACCEPTED 2022-10-31 06:57:19
2022-10-30 18:34:22
Julia Ciesielska WISTAR
  • 1x A1/N/30/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2022-10-31 06:57:22
2022-10-30 18:33:45
Aleksandra Kozłowska WENDELIN
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ACCEPTED 2022-10-30 16:37:35
2022-10-30 16:04:05
Wiktoria Tomaszewska HAMERR
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ACCEPTED 2022-10-30 13:37:44
2022-10-29 22:49:02
Rafał Perlikowski EMIRO
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2022-10-30 13:37:45
2022-10-29 22:46:54
Rafał Perlikowski K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ACCEPTED 2022-10-30 13:37:49
2022-10-29 22:46:27
Maja Antczak GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ACCEPTED 2022-10-30 13:37:52
2022-10-29 22:46:03
Amelia Arendt DESERT STORM
  • 2x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2022-10-30 13:37:58
2022-10-29 18:23:23
Carla Gerard WERSSI
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ACCEPTED 2022-10-30 13:38:00
2022-10-29 14:21:02
Carla Gerard ROLEX 2
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
38 ACCEPTED 2022-10-30 13:38:03
2022-10-29 12:08:08
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ACCEPTED 2022-10-28 14:37:02
2022-10-28 14:16:33
Pola Szulczyńska GRAIGUECULLEN BENS BOY
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
36 ACCEPTED 2022-10-28 14:37:04
2022-10-28 14:15:58
Pola Szulczyńska RIVER LILLY
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
35 ACCEPTED 2022-10-28 14:37:20
2022-10-28 13:24:44
Antonina Styka BOSS
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2022-10-28 14:37:17
2022-10-28 13:24:14
Marcelina Przybylska TWIST
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2022-10-28 14:37:15
2022-10-28 13:23:34
Kalina Woźniak AMBICJA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2022-10-28 14:37:13
2022-10-28 13:22:56
Dominika Bartosiewicz HAJDANA
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
31 ACCEPTED 2022-11-02 10:07:03
2022-10-27 23:07:29
Aleksandra Kossowska KAMIRA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
30 ACCEPTED 2022-11-02 10:07:27
2022-10-27 23:06:37
Aleksandra Kossowska GUMIŚ PONYSPORT
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
29 ACCEPTED 2022-11-03 12:10:19
2022-10-27 18:40:32
Sandra Łukasik ZIDAN
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ACCEPTED 2022-10-28 07:30:14
2022-10-27 18:22:30
Lena Radowicz LEEMCULEHOEVE'S LUCAS
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
27 ACCEPTED 2022-10-28 07:30:17
2022-10-27 18:21:24
Lena Radowicz ROZBÓJNIK
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
26 ACCEPTED 2022-11-02 07:16:04
2022-10-27 15:47:04
Jan Kanty Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
25 ACCEPTED 2022-10-27 15:53:45
2022-10-27 15:36:04
Jan Kanty Dąbrowski NIKI 77
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
24 ACCEPTED 2022-10-27 14:20:54
2022-10-27 11:22:52
Zuzanna Cichorek CAROLUS
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ACCEPTED 2022-10-27 14:20:56
2022-10-27 08:33:00
Gabriela Kordus BOGATTI
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
22 ACCEPTED 2022-10-27 14:20:59
2022-10-27 08:32:28
Gabriela Kordus PASA
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
21 ACCEPTED 2022-10-27 07:32:43
2022-10-26 16:57:08
Mia Krol BRAWO
  • 2x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
20 ACCEPTED 2022-10-26 13:51:51
2022-10-26 11:02:42
Julia Janku CHANTORIA B
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ACCEPTED 2022-10-26 13:51:53
2022-10-26 11:01:03
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2022-10-26 07:05:27
2022-10-26 06:57:27
Zofia Mrotek CYNIUSZ
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
17 ACCEPTED 2022-10-25 15:10:13
2022-10-25 13:30:46
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 2x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
16 ACCEPTED 2022-10-25 15:10:17
2022-10-25 12:40:03
Pola Kuchta TYPIER
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 41/80,90,100,110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ACCEPTED 2022-11-03 15:36:08
2022-10-25 08:58:08
Alina Celmerowska GLENFARCLAS
  • 2x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/90/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
14 ACCEPTED 2022-10-25 09:15:36
2022-10-25 08:34:57
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/C/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
13 ACCEPTED 2022-10-25 09:15:39
2022-10-24 11:56:33
Gaja Kazimierczak LONGLIFE
  • 2x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
12 ACCEPTED 2022-10-25 09:15:43
2022-10-24 10:11:32
Inga Michalak KONTURIO
  • 2x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
11 ACCEPTED 2022-10-24 09:47:24
2022-10-23 12:42:51
Hubert Pietrowski KRONOS
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2022-10-24 09:47:16
2022-10-20 16:05:41
Joanna Wicenty RAVELLO
  • 2x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ACCEPTED 2022-10-18 11:20:11
2022-10-17 22:08:31
Cécille Stobińska THREE-B-TWEET
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
8 ACCEPTED 2022-10-18 11:20:13
2022-10-17 22:07:22
Cécille Stobińska NANOUCK E
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
7 ACCEPTED 2022-10-30 16:37:38
2022-10-17 17:19:08
Liwia Nowak TAJGER
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
6 ACCEPTED 2022-10-17 15:55:02
2022-10-17 12:52:11
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
5 ACCEPTED 2022-10-17 15:55:03
2022-10-17 12:40:34
Filip Giżyński LOTA
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
4 ACCEPTED 2022-10-14 07:58:01
2022-10-13 14:16:10
Liliana Kostkowska BRICKELL HETTY
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
3 ACCEPTED 2022-10-12 12:41:11
2022-10-11 09:12:24
Nadia Michałek MELANIA
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
2 ACCEPTED 2022-10-25 09:15:47
2022-10-10 08:38:28
Aleksandra Lara APIS
  • 2x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
1 ACCEPTED 2022-10-25 09:15:50
2022-10-10 08:38:00
Urszula Rosa URWIS
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abramchuk Afina Koń prywatny
2007 (JM.)
Brak
2. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (MJ.)
O025819
3. Antczak Maja St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
4. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (MJ.)
Brak
5. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
6. Arendt Amelia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2011 (Mł.)
Brak
7. Banaszak Weronika KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O058257
8. Baran Marta KJ Stajnia Dąbrowscy
S
Brak
9. Bartosiewicz Dominika Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
S
Brak
10. Burdzy Marta KS Forest Pony Club
2010 (JM.)
O059010
11. Burzyńska Marta CH Jaszkowo
S
Brak
12. Burzyńska Matylda Bpk
2014 (Mł.)
Brak
13. Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
S
O014068
14. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
15. Cichorek Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2007 (JM.)
O061940
16. Ciesielska Julia KJ Giżyńscy
S
brak
17. Ćwiklińska Iga BPK
2011 (Mł.)
Brak
18. Czajkowska Amelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2009 (JM.)
brak
19. Czarnota Dominik Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
brak
20. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
21. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
O068052
22. Dąbrowski Jan Kanty KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo
2010 (JM.)
O068052
23. Fabisiak Michalina BPK
2005 (J.)
Brak
24. Fechner Liliana Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński
2009 (JM.)
brak
25. Formela Martyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2009 (JM.)
brak
26. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
27. Gawrońska Aleksandra KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0052080
28. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
2010 (JM.)
29. Gerard Carla Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2010 (JM.)
O062512
30. Gerard Rene-Xavier KJ CH Jaszkowo
S
O066421
31. Giżyński Filip KJ Giżyńscy
2013 (Mł.)
O078485
32. Goc Paweł Żniński Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
O065611
33. Heintze Aleksandra Klub Sportowy Centaurus
2008 (JM.)
O060833
34. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
35. Ignaszewska Maria Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
36. Jagiełowicz Amelia LUKS Nysa Gubin
2007 (JM.)
brak
37. Jakubiak Marcin Klub Jeździecki Agro-Handel
S
brak
38. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
S
O029215
39. Jaroszyk Zuzanna Kj Ch Jaszkowo
S
Brak
40. Juszczak Piotr JUKS Gold Team Mieczewo
2005 (J.)
O056500
41. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
42. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
43. Kordus Gabriela Klub Sportowy Bolo Team
2009 (JM.)
O059572
44. Kossowska Aleksandra bpk
2010 (JM.)
O065147
45. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
46. Kostyra Julia KJ Wiecanowo
2006 (J.)
O065132
47. Kozłowska Aleksandra KJ Giżyńscy
S
brak
48. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
49. Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
O063220
50. Kuchta Pola Zielonogórski KS Drzonków
2010 (JM.)
O064698
51. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058545
52. Leba Daria KJ Classic
2001 (MJ.)
Brak
53. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
S
O027321
54. Mańczak Natalia Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
55. Michalak Helena Klub Jeździecki Jolly Jumper
2014 (Mł.)
O068497
56. Michalak Inga KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O039910
57. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
58. Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
2010 (JM.)
O057495
59. Murawska Magdalena Bez Przynależności Klubowej
S
O018766
60. Nowaczyk Lilianna NF ChampionStud
61. Nowak Kinga KJ Wiecanowo
2010 (JM.)
Brak
62. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (JM.)
O059328
63. Ossowska Urszula KJ CH Jaszkowo
64. Pawłowska Anastazja KJ CH JASZKOWO
2009 (JM.)
65. Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
S
O006784
66. Pietrowski Hubert KJ Agro-Handel Śrem
S
O012580
67. Pluskota Nicole KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O061350
68. Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030551
69. Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030550
70. Przybylska Marcelina LKJ przy SK Mieczownica
2006 (J.)
O052160
71. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
72. Radzikowska Anna KJ Wiecanowo
2010 (JM.)
Brak
73. Rosa Urszula JUKS Abakus Kaczyna
2012 (Mł.)
O068493
74. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
O056192
75. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O052778
76. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
77. Śruba Aleksandra KJ CH Jaszkowo
78. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (JM.)
O062563
79. Stróżyńska Agata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O044632
80. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
S
O020502
81. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
82. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (MJ.)
O027854
83. Stróżyński Jerzy Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
84. Studniewski Lech BPK (WIE)
S
O006364
85. Styka Antonina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
2009 (JM.)
brak
86. Świerczek Zofia KJ CH Jaszkowo
87. Szukała Michał Klub Jeździecki Classic
S
O023422
88. Szulczyńska Pola KJ CH Jaszkowo
2010 (JM.)
O063142
89. Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin
S
O003022
90. Tietz Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
Brak
91. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O060491
92. Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2012 (Mł.)
O057967
93. Tyrzyk Wiktor Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński
2005 (J.)
brak
94. Vencken Mika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
brak
95. Wicenty Joanna KJ STAJNIA NOWINA
S
O018923
96. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O001556
97. Włodarczyk Idalia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
O067026
98. Woźniak Kalina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
2006 (J.)
brak
99. Wyborska Lena Klub Jeździecki Classic
2009 (JM.)
O070184
100. Żak Hanna KJ CH JASZKOWO
2011 (Mł.)
O063137
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

101

AFAN WILD LILY KUC WALIJSKI POL 2003 klacz siwa/kuc:124 F: Gleiniant Snaffles
M: Afan Wisper
brak 826046020133370
2.

44

AMBICJA Kuce I Konie Małe POL 2003 klacz jasnogniada/mk:155 F: Jankes
M: Afera
Brak POL 013 57 00091 03
3.

47

AMERICAN PIE SP POL 2015 wałach kasztanowata/mk:157 F: Vulkan L
M: Pokora
brak 616999680010515
4.

54

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco / Voltaire
M: Atena / Caretino K
K028260 616009610154809
5.

75

ANGORA-W HUCULSKA POL 2014 klacz myszata/kuc:143 F: SZPAK
M: GIRGONIA
D brak 616012630061414
6.

15

ANIMO PZHK (SP) POL 2018 wałach gniada/162 F: Lord Liberator / Littorio
M: Adele RZ/ Amantus
brak 616009610054618
7.

115

APASJONATA CON AMOR KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof”S Freddy
M: Bokkesprong camelia
B Brak Pol 013610175508
8.

1

APIS M. POL 2006 wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
D/A2 K023102 POL 013 67 00223 06
9.

100

ARKA KUC WALIJSKI POL 2010 klacz siwa/kuc:124 F: Fjordglimt's Mr Chatland
M: Afan Wild Lily
brak 616013610150010
10.

122

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
11.

16

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan / Tjungske
M: Aida / Perfekt
K032157 616007610142517 / A0012770S
12.

86

BASTION II HOL POL 2015 wałach siwa/166 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: V-Rusalka / Carbano
K028291 DE421000528615
13.

85

BATON KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
B brak 616999520118217
14.

144

BEZA F:
M:
15.

36

BOGATTI . POL . wałach gniada/. F: .
M: .
. .
16.

33

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
D K021749 616013610182011
17.

93

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 1999 klacz gniada/161 F: Ros
M: Bastylia
Brak 006590012699
18.

133

BONDAROLE H.S. 2010 klacz gniada F: CONNOR
M: BOND GIRL HS
DE 481 810177510
19.

110

BOOLEY BLUE MOON CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: --
M: --
-- --
20.

46

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
K015741 616006610279508
21.

34

BRAWO MAŁY KOŃ POL 2010 wałach tarantowata/mk:149 F: nn /
M: nn /
K030203 616999640101810
22.

18

BRICKELL HETTY WELSH COB POL 2010 klacz gniada/kuc:149 F: Glanvyrnwy Guto Goch / Nantymynydd Mab
M: Brickell Golden Lady / Lanvyrnwy Equus
D K032568 826046020160147
23.

87

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
K034588 826002170880607
24.

134

CADEAU B KWPN NED 2007 Klacz gniada/~165 F: Ginus
M: Etorette B
brak 528003000702042
25.

90

CALDERON NIEM. SPORT. POL 2015 wałach siwa/170 F: Caleo / Cachas
M: Dolores / Cassilano
K028292 DE456560485515
26.

98

CALINECZKA TYP KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:121 F: nn
M: nn
K033409 616999520123416
27.

67

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
28.

35

CAROLUS KWPN NED 2007 ogier ciemnogniada/172 F: Lord Z / Lord
M: Ocarole / Indoctro
K012117 528003000701879
29.

139

CASTILLA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Chelsea L / Albaran
K022794 616009610024513
30.

4

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi / Barako
M: Culiko / Topas
K023426 POL013610044207
31.

124

CHACCO- RED WESTF. GER 2006 wałach kasztanowata/165 F: Chacco- Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
32.

32

CHANTORIA B WESTF POL 2014 klacz gniada/164 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Tiepolo
K027765 DE441411225414
33.

19

CHASTROVIA SZ WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/mk:157 F: Kevin
M: Chardona
K031572 616007610112309
34.

72

CO BOY HAN GER 2015 wałach gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Saronja / Sandro Boy
K027998 DE431310786315
35.

82

CONAYERO HOL POL 2012 wałach gniada/178 F: Connor
M: Toi Toi sow
Brak 789
36.

146

CONAYERO NF - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
37.

132

CONCORDE HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach siwa/175 F: Cassini II
M: Feegole
K017013 208-335-290982205
38.

31

CYNIUSZ KUC POL 2016 wałach bułana/kuc:144 F: Gran Chaco
M: Cyna
K031128 616013640091116
39.

137

DAISY WIRTEMBERSKA POL 2006 klacz kasztanowata/164 F: Dacaprio
M: Armada
brak DE473730597106
40.

120

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos / Topaz
M: Dumka / Tik-Tak
K029217 616013580726609
41.

126

DANDELION 36 Holsteiner Warmblut GER 2016 wałach kasztanowata/172 F: Darcodello
M: Barina
Brak DE421000627716
42.

51

DESERT STORM Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz kasztanowata/156 F: Xx
M: Xx
Brak 000000000
43.

92

DIAMENTINO KUC POL 2015 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: Diamentina Super
Brak 616013520020115
44.

141

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
K014402
45.

77

DORO-S SWB SWE 2015 klacz siwa/165 F: Diero Lux N / Diarado
M: La-Bell-S / Litas-Star
K033344 752004041503242
46.

143

Dragon F:
M:
47.

48

EMIRO WESTFALSKA POL 2017 wałach siwa/170 F: Emir R
M: O-Carola
K030567 441411087417
48.

114

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
49.

113

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
C K020430 POL013610260906
50.

58

FINISZ KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
D/A2 K018746 616013520054110 105TO19
51.

138

FIONA F:
M:
52.

84

FIONA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak N
53.

95

FLORYDA SP POL 2014 klacz skarogniada/kuc:152 F: Siquest
M: Fryzka
brak 616007610187714
54.

70

FRESCA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Clavius
M: Franchesca
K028445 616009610172114
55.

57

FUNNY BOY KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:149 F: Falk
M: Ksantia
D K022353 616013520045812
56.

71

G-CALLOTA HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman / Carthago
M: V-Chocago Blue / Carinjo
K030114 DE421000157314
57.

111

GARBONOS KUC SWE 1994 wałach kasztanowata/kuc:- F: nn /
M: nn /
B K002593 POL999610014194
58.

50

GINGERBREAD RED WINE Z ZANG POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL / Good Twist
M: L-Rovinia / Ramiro Z
K027949 056015Z55808015
59.

135

GIPSY LEVEL KG F:
M:
60.

25

GLENFARCLAS OLD POL 2018 wałach gniada/172cm F: Chacoon Blue/Chacco-Blue
M: Grappa/Alcatraz
Brak DE433330599718
61.

41

GRAIGUECULLEN BENS BOY ISH IRL 2009 wałach siwa/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K033054 372414007030476
62.

128

GROSS MONTANO STAR Litewska Półkrew LTU 2005 wałach jasnokasztanowata/163 F: Grat Star
M: Dotacija
KO29181 Brak
63.

11

GUMIŚ PONYSPORT TYP KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:147 F: nn /
M: nn /
D K033900 BO1056345
64.

43

HAJDANA SP POL 2018 klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Hera
Brak 616007610162818
65.

55

HAMERR WLKP POL 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Hamira / Erkon
K034717 616007610044115
66.

29

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 gelding bay/mk:153 F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
E K025206 616007610105214
67.

91

HELOIZA ZK WLKP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landino / Landgraf I
M: Hiboczka / Furato
K032866 616007590057015
68.

121

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
69.

26

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
70.

99

IDA D SP POL 2015 klacz gniada/mk:157 F: Chardonnay L
M: Iris
Brak X
71.

13

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
72.

49

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
73.

10

KAMIRA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/kuc:148 F: Mąciwoda
M: Kwinta
D K035344 A0018333S
74.

64

KARAT - S SP POL 2002 wałach gniada/168 F: Sanskryt / Wbrator
M: Korta / Kanion III
K016221 POL009611002902
75.

76

KARNAVAL HDH KWPN NED 2015 wałach siwa/175 F: Cream on Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
76.

9

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
77.

81

KILLINA ROISIN CONNEMARA POL 2016 klacz siwa/kuc:157 F: Cheeky Bobby Sparrow
M: Roisin liath
E 678 678
78.

94

KOLENDRA TYP MAŁY KOŃ POL 2015 klacz siwa/mk:155 F: Nn
M: Nn
K033885 616999580455315
79.

28

KONTURIO WLKP POL 2018 wałach gniada/163 F: Klasyk / Garson
M: Kometa / Tanos
K033953 616098200228969/B0118512S
80.

24

KRONOS SP POL 2014 wałach gniada/176 F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Karmen / Biskwit
K030238 616009610104714
81.

136

KYARA Holenderski Kuc Sportowy POL 2002 klacz kasztanowata/kuc:136 F: NN
M: NN
K034159 NPA 020710.02
82.

14

KYARA BEAU-ODETTE B KWPN NED 2015 klacz siwa/172 F: Gaultier VDL / Baloubet Du Rouet
M: Beau-Odette B / Cartano
K029333 528003201506009
83.

116

LAGUNA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:136 F: DURLEYHALL ARCHIMEDES
M: Lena
brak 616999520106416
84.

56

LANDCASTER WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: LandjonkerS
M: Lugana
K012264 POL007610109107
85.

39

LEEMCULEHOEVE'S LUCAS WELSH POL 2016 ogier izabelowata/kuc:137 F: Mynach Master Mariner
M: Wildzang's Sorberlina
brak 528017201600515
86.

63

LEKSYKON WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach kasztanowata/165 F: Ikarus
M: Lazura
Brak 616007611016204
87.

79

LELA SP POL 2014 klacz gniada/162 F: ludger
M: lotna
brak 616009610173714
88.

147

Liveta F:
M:
89.

69

LLANIDAN CRAFTSMAN KUC POL 2013 wałach gniada/kuc:147 F: Gwenlian Bossy
M: Brynithon Morwena
K032340 826046010095844
90.

27

LONGLIFE Holenderski Kuc Walijski NED 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik
M: Blakt’s Ashly
D K028152 528017201101099m
91.

20

LOTA KUC FELIŃSKI POL 2017 klacz gniada/kuc:120 F: NN
M: NN
A 0 K035292 616999610216217
92.

107

LUMINAT WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Kormoran
M: Luneta
brak POL007600072309
93.

66

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
94.

89

MAGIC DOLLAR HOL POL 2017 wałach siwa/164 F: Million Dollar /
M: Celtin /
K033658 DE421000703517
95.

109

MAJKA NN POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:125 F: --
M: --
Brak --
96.

103

MEGAN II WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: Corleone Z
M: Megi
brak 616007610008917
97.

17

MELANIA MAŁOPOLSKA POL 2005 klacz siwa/kuc:149 w F: Top Gun
M: Madera
D Brak 006670111605
98.

145

MERLIN SP POL NN klacz gniada F: NN
M: NN
616 999 61 15980 04
99.

117

MISTY KUC POL NN klacz inna/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030816 616999611206600
100.

65

MONA LISSA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Lissaro /
M: Marihuana /
brak 61600952004715
101.

73

MONSUN HAFLINGER POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:141 F: Maron
M: Monja
D Brak 616013610049909
102.

102

MORGAN WIELKOPOLSKA POL 2002 wałach gniada/165 F: Kurant
M: Madera
brak 007611221502
103.

123

MR GAYALL SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Gayall
M: Melodia
Brak 616007610080216
104.

118

NANDA DEWI HAFLINGER POL 2007 klacz izabelowata/kuc:143 F: Niko
M: Nena
Brak 013661835607
105.

22

NANOUCK E Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2013 wałach gniada/166 F: Canabis Z
M: Hello World E
K033551 056-002-W00305838
106.

38

NIKI 77 A.E.S. POL 2017 wałach kasztanowata/169 F: NIKIDAM DU CHATEAU
M: CURLEY SUE
K032747 826002170881761
107.

142

PALMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz siwa/167 F: Bankiet
M: Puccina
Brak 616009610084009
108.

37

PASA SP POL 2017 klacz gniada/- F: Santiego / Saint Cloud
M: Przekora / Pegasus HB
K031038 616009610168317
109.

131

PASJA SP POL 164 klacz kara/164 F: Song
M: Passa
Brak 0095200391
110.

106

PENELLOPA ARABSKA AFG 2001 klacz kasztanowata/mk:150 F: Nn
M: Nn
Brak ---
111.

130

POKORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kara/167 F: Klasyk
M: Pirania
Brak 616 007 61 00875 14
112.

83

QUIZIU KUC POL 1996 wałach siwa/kuc:105 F: Nn
M: Nn
Brak 123
113.

23

RAVELLO SP POL 2017 wałach kasztanowata/mk:162,5 F: Koleś
M: Ramona
K035241 616013520107117
114.

42

RIVER LILLY ISH POL 2011 klacz bułana/kuc:149 F: Shadows Dun / Silver Shadow
M: Matka: Rossie Clover / Moores Clover
K026539 372414005354830
115.

53

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 wałach siwa/mk:140 F: MARTELL
M: RITA
C K017920 POL013540072804
116.

40

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:127 F: nn /
M: nn /
K025588 616999681034114
117.

80

RUBY MAJOR LADY ISH POL 2017 klacz siwa/kuc:158 F: Kildromin Major
M: Lady
Brak 123
118.

112

SAJAN KUC POL 2014 wałach bułana/kuc:147 F: Trzy Po Trzy
M: Szczęście
D K034962 616013640079814
119.

125

SEMINO 5 OLD. POL 2006 wałach skarogniada/165 F: Stalypso
M: Celline Couleur -Rubin
K011897 DE 418180128406
120.

108

SKY LIGHT AMIGO ISH POL 2014 wałach gniada/kuc:149 F: Amigo B / Heartbreaker
M: Parkroe Lucky Lass / Tynagh Miller
K030349 372414006023115
121.

78

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet / Caretino K
M: Samba / Romadan
K030699 616009610028215
122.

104

SORPRESA CRUZADO ESP 2016 klacz gniada/mk:154 F: nn
M: nn
brak ES210500002124
123.

74

STAR BUTTERFLY CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
Brak ---
124.

61

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
125.

6

TAJGER KUC POL 2016 wałach tarantowata/kuc:146 F: Hush Hush / Echo Vant Spieveld
M: Tajga / nn
D K030482 61699680051516
126.

88

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
K028281 616007520052211
127.

21

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Camillo/Dante
M: Three Star Orchid/ Three-B- Ocean
K022625 POL 013 53 00531 06
128.

119

TRADYCJA SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak NN
129.

127

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
130.

45

TWIST SP POL 2014 wałach siwa/168 cm F: Lotos
M: T-Normandia
brak 616009670020214
131.

30

TYPIER KUC POL 2007 wałach skarogniada/mk:157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
K011627 POL013610177607
132.

2

URWIS KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
A0 K028506 616013610096412
133.

129

VICTOR SP POL 2007 wałach gniada/172 F: Bajou Du Rouet
M: Vida loca
K012580 Brak
134.

60

WENDELIN SP POL 2008 wałach kara/162 F: Dalet
M: Werta
brak 009630054708
135.

52

WERSSI KUC WALIJSKI POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Tijd's Viljt Santiago
M: Warta
brak AOO12925S
136.

62

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
K030644 616999662046608
137.

140

WIRAŻ KUC POL 2017 wałach kara/kuc:135 F: X
M: X
Brak X
138.

59

WISTAR KOŃ POLSKI POL 2017 wałach myszata/mk:140 F: Góral
M: Wiosna
brak 616011670094117
139.

12

ZIDAN SP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Zinedine
M: L-Viwien
K031012 616009682025115
Rider Club
Competition
Prize
Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
SUM:
200.00
Antczak Maja St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
150
SUM:
150.00
Cicha Zofia BPK
bon 200
bon 50
Dąbrowski Jan Kanty KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo
bon 350
bon 300
bon 200
Formela Martyna Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
bon 100
Gerard Carla Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
bon 150
bon 300
Goc Paweł Żniński Klub Jeździecki
bon 200
Kazimierczak Gaja KJ Janowice
bon 200
Kordus Gabriela Klub Sportowy Bolo Team
bon 150
bon 150
bon 200
Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
bon 50
bon 100
Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
bon 150
Kuchta Pola Zielonogórski KS Drzonków
bon 50
bon 120
Michalak Helena Klub Jeździecki Jolly Jumper
bon 150
Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
bon 100
bon 100
Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
bon 100
Nowak Liwia JKS Przybyszewo
bon 50
Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
200
100
SUM:
300.00
Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
bon 50
Rosa Urszula JUKS Abakus Kaczyna
bon 150
Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
bon 100
bon 200
Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
bon 200
Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
bon 150
bon 150
bon 100
Stróżyńska Agata St. J Baborówko
bon 100
bon 80
Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
150
50
150
SUM:
350.00
Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
bon 50
bon 150
Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
150
150
50
SUM:
350.00
Szulczyńska Pola KJ CH Jaszkowo
bon 100
bon 250
bon 150
bon 250
Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin
100
200
250
100
100
250
150
200
SUM:
1350.00
Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
bon 100
Włodarczyk Idalia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
bon 100
Żak Hanna KJ CH JASZKOWO
bon 50
bon 120
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramchuk Afina
Koń prywatny
LELA (79)
2022-11-05
7
2022-11-05
4
Adamiak Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CO BOY (72)
2022-11-05
6
2022-11-05
9
2022-11-06
9
2022-11-06
1
200
Antczak Maja
St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
2022-11-05
5
2022-11-05
7
2022-11-06
7
2022-11-06
3
150
Antkowiak Bartosz
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ARMAND (122)
2022-11-06
6
2022-11-06
2
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
HESTER (121)
2022-11-05
1
2022-11-05
6
2022-11-06
1
2022-11-06
5
Arendt Amelia
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2022-11-05
8
2022-11-06
13
2022-11-05
8
2022-11-06
9
Banaszak Weronika
KJ Stajnia Dąbrowscy
SUPRISE (61)
2022-11-05
6
2022-11-05
1
2022-11-06
8
2022-11-06
10
Baran Marta
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-11-06
4
2022-11-06
11
Bartosiewicz Dominika
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
HAJDANA (43)
2022-11-05
4
2022-11-05
7
2022-11-06
7
2022-11-06
6
Burdzy Marta
KS Forest Pony Club
2022-11-04
2
2022-11-04
5
2022-11-06
2022-11-05
5
Burzyńska Marta
CH Jaszkowo
2022-11-06
10
2022-11-06
2022-11-06
11
2022-11-06
2022-11-05
6
Burzyńska Matylda
Bpk
QUIZIU (83)
2022-11-05
5
2022-11-05
5
Dragon (143)
2022-11-06
5
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-06
Celmerowska Alina
KJ Stajnia Nowina
2022-11-05
9
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
8
Cicha Zofia
BPK
FERRARI (114)
2022-11-04
1
2022-11-04
1
2022-11-05
1
2022-11-06
1
bon 200
2022-11-04
4
2022-11-04
1
2022-11-05
1
2022-11-06
5
bon 50
MISTY (117)
2022-11-05
3
2022-11-05
4
2022-11-06
5
2022-11-06
7
Cichorek Zuzanna
KJ Stajnia Nowina
CAROLUS (35)
2022-11-05
3
2022-11-05
2022-11-06
10
2022-11-06
3
Ciesielska Julia
KJ Giżyńscy
WISTAR (59)
2022-11-06
3
Ćwiklińska Iga
BPK
2022-11-04
1
2022-11-04
4
2022-11-05
7
2022-11-05
9
2022-11-06
FIONA (138)
2022-11-05
2022-11-05
6
2022-11-06
3
2022-11-06
6
Czajkowska Amelia
Klub Jeździecki Wiecanowo
LAGUNA (116)
2022-11-06
2
2022-11-06
2
Czarnota Dominik
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2022-11-05
8
2022-11-05
2
2022-11-06
5
2022-11-06
10
Dąbrowski Antoni
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-11-05
9
2022-11-05
6
2022-11-06
3
2022-11-06
4
Dąbrowski Jan
KJ Stajnia Dąbrowscy
IDA D (99)
2022-11-05
2
2022-11-05
9
2022-11-06
2
2022-11-06
2
WIRAŻ (140)
2022-11-05
2
2022-11-05
1
2022-11-06
2
2022-11-06
1
Dąbrowski Jan Kanty
KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo
2022-11-04
3
2022-11-04
1
2022-11-05
4
2022-11-06
1
bon 350
NIKI 77 (38)
2022-11-04
2
2022-11-04
2
2022-11-06
1
bon 300
2022-11-05
1
bon 200
Fabisiak Michalina
BPK
PENELLOPA (106)
2022-11-05
11
2022-11-05
10
Fechner Liliana
Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński
ARKA (100)
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-06
4
2022-11-06
2022-11-05
1
2022-11-05
3
2022-11-06
1
2022-11-06
6
Formela Martyna
Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
LUMINAT (107)
2022-11-05
1
2022-11-06
2022-11-05
3
bon 100
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMIRA (54)
2022-11-05
8
2022-11-05
8
2022-11-06
5
2022-11-06
10
Gawrońska Aleksandra
KJ Stajnia Dąbrowscy
MONSUN (73)
2022-11-05
3
2022-11-05
3
Gerard Carla
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
WERSSI (52)
2022-11-05
2022-11-05
10
2022-11-06
5
ROLEX 2 (53)
2022-11-04
1
bon 150
2022-11-05
5
2022-11-06
1
bon 300
Gerard Rene-Xavier
KJ CH Jaszkowo
Dicaprio (141)
2022-11-05
5
2022-11-06
7
Giżyński Filip
KJ Giżyńscy
LOTA (20)
2022-11-04
2022-11-05
4
2022-11-06
Goc Paweł
Żniński Klub Jeździecki
BATON (85)
2022-11-05
1
2022-11-05
2022-11-06
1
bon 200
Heintze Aleksandra
Klub Sportowy Centaurus
2022-11-05
5
2022-11-05
9
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
ANIMO (15)
2022-11-06
2
2022-11-06
11
Ignaszewska Maria
Stajnia Siemowo
PASJA (131)
2022-11-05
7
2022-11-05
10
2022-11-06
8
2022-11-06
6
Jagiełowicz Amelia
LUKS Nysa Gubin
2022-11-05
2022-11-05
10
Jakubiak Marcin
Klub Jeździecki Agro-Handel
ATOS (16)
2022-11-06
7
2022-11-06
12
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2022-11-06
4
2022-11-06
8
2022-11-06
1
2022-11-06
11
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (58)
2022-11-06
Kazimierczak Gaja
KJ Janowice
2022-11-05
1
2022-11-05
9
2022-11-06
1
bon 200
Kordus Gabriela
Klub Sportowy Bolo Team
BOGATTI (36)
2022-11-04
3
2022-11-04
7
2022-11-05
3
2022-11-05
4
2022-11-06
3
bon 150
PASA (37)
2022-11-04
1
2022-11-04
1
2022-11-05
1
2022-11-05
2
bon 150
2022-11-06
2
bon 200
Kossowska Aleksandra
bpk
KAMIRA (10)
2022-11-04
7
2022-11-05
9
2022-11-05
3
2022-11-06
2022-11-04
6
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
Kostkowska Liliana
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2022-11-04
4
2022-11-04
3
bon 50
2022-11-05
2
2022-11-05
5
2022-11-06
4
bon 100
Kostyra Julia
KJ Wiecanowo
2022-11-06
3
2022-11-06
5
Kozłowska Aleksandra
KJ Giżyńscy
2022-11-06
3
2022-11-06
4
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (120)
2022-11-06
12
2022-11-06
14
Krol Mia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
BRAWO (34)
2022-11-05
7
2022-11-05
3
2022-11-06
3
bon 150
Kuchta Pola
Zielonogórski KS Drzonków
TYPIER (30)
2022-11-04
3
bon 50
2022-11-04
6
2022-11-05
2
2022-11-05
9
2022-11-06
1
bon 120
FIONA (84)
2022-11-05
7
2022-11-05
6
2022-11-06
7
2022-11-06
4
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
ZIDAN (12)
2022-11-05
3
2022-11-06
2022-11-06
2022-11-05
9
Mańczak Natalia
Stajnia Siemowo
POKORA (130)
2022-11-06
6
2022-11-06
9
Michalak Helena
Klub Jeździecki Jolly Jumper
2022-11-05
3
2022-11-05
2
2022-11-06
2
bon 150
Michalak Inga
KJ Agro-Handel Śrem
2022-11-05
2022-11-05
Michałek Nadia
UKJ Bukowiec Świdwin
MELANIA (17)
2022-11-04
2
bon 100
2022-11-04
4
2022-11-05
2
2022-11-06
4
bon 100
Mrotek Zofia
OKJ Oxer Wtórek
CYNIUSZ (31)
2022-11-04
8
2022-11-04
2022-11-05
11
2022-11-05
12
2022-11-06
3
bon 100
Murawska Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
IN TIME (13)
2022-11-05
2
2022-11-05
12
2022-11-06
8
2022-11-05
7
2022-11-05
2022-11-06
9
2022-11-06
Nowaczyk Lilianna
NF ChampionStud
BEZA (144)
2022-11-06
Nowak Kinga
KJ Wiecanowo
DAISY (137)
2022-11-06
9
2022-11-06
10
Nowak Liwia
JKS Przybyszewo
TAJGER (6)
2022-11-04
3
bon 50
2022-11-04
5
2022-11-06
Ossowska Urszula
KJ CH Jaszkowo
KYARA (136)
2022-11-05
2
2022-11-05
2
Pawłowska Anastazja
KJ CH JASZKOWO
Liveta (147)
2022-11-06
7
2022-11-06
Perlikowski Rafał
St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
EMIRO (48)
2022-11-05
4
2022-11-05
10
2022-11-06
13
2022-11-06
11
2022-11-05
1
200
2022-11-05
4
2022-11-06
3
100
2022-11-06
4
Pietrowski Hubert
KJ Agro-Handel Śrem
KRONOS (24)
2022-11-05
2022-11-05
Polaszek Robert
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
DORO-S (77)
2022-11-05
2022-11-05
11
Polaszek Zuzanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2022-11-05
2022-11-05
12
2022-11-05
2022-11-05
13
2022-11-05
8
2022-11-05
11
Przybylska Marcelina
LKJ przy SK Mieczownica
TWIST (45)
2022-11-05
15
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
Radowicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-11-05
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-05
9
2022-11-05
7
2022-11-06
5
bon 50
Radzikowska Anna
KJ Wiecanowo
2022-11-06
10
2022-11-06
Rosa Urszula
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (2)
2022-11-04
6
2022-11-04
1
2022-11-05
6
2022-11-05
4
2022-11-06
2
bon 150
Skrzeczkowska Emilia
KJ Stajnia Nowina
2022-11-04
4
2022-11-04
2022-11-05
3
bon 100
2022-11-05
1
bon 200
2022-11-06
Soforek Marcel
KJ Sokół Damasławek
2022-11-04
6
2022-11-04
3
2022-11-05
1
bon 200
2022-11-06
2022-11-05
6
2022-11-04
10
2022-11-04
2022-11-05
2
2022-11-06
2022-11-05
8
Śruba Aleksandra
KJ CH Jaszkowo
CADEAU B (134)
2022-11-05
11
2022-11-06
2022-11-05
5
2022-11-06
3
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
2022-11-04
1
bon 150
2022-11-04
9
2022-11-05
6
2022-11-05
2
2022-11-06
2022-11-04
3
2022-11-04
5
2022-11-05
2
bon 150
2022-11-06
4
bon 100
Stróżyńska Agata
St. J Baborówko
2022-11-04
5
2022-11-04
2
bon 100
2022-11-05
7
2022-11-05
4
2022-11-06
2
bon 80
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
2022-11-05
4
2022-11-05
2
150
2022-11-06
3
50
2022-11-06
5
SEMINO 5 (125)
2022-11-05
5
2022-11-05
3
150
2022-11-06
8
2022-11-06
Stróżyńska Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
GARBONOS (111)
2022-11-04
1
2022-11-04
1
2022-11-06
6
bon 50
SAJAN (112)
2022-11-04
5
2022-11-04
7
2022-11-05
5
2022-11-05
4
2022-11-06
2
bon 150
FIGARO (113)
2022-11-05
1
2022-11-05
1
2022-11-06
1
2022-11-06
1
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
2022-11-05
2
2022-11-05
1
2022-11-06
8
2022-11-06
1
TSUNAMI (127)
2022-11-05
1
2022-11-05
7
2022-11-06
1
2022-11-06
9
2022-11-05
1
150
2022-11-05
6
2022-11-06
1
150
2022-11-06
5
VICTOR (129)
2022-11-05
3
50
2022-11-05
4
2022-11-06
4
2022-11-06
6
Stróżyński Jerzy
Stajnia Siemowo
PALMA (142)
2022-11-05
7
2022-11-05
6
2022-11-06
5
2022-11-06
12
Studniewski Lech
BPK (WIE)
2022-11-06
6
2022-11-06
2
Styka Antonina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
BOSS (46)
2022-11-05
5
2022-11-05
2022-11-06
2022-11-06
Świerczek Zofia
KJ CH Jaszkowo
CONCORDE (132)
2022-11-05
3
Szulczyńska Pola
KJ CH Jaszkowo
2022-11-04
2
bon 100
2022-11-05
1
2022-11-06
1
bon 250
2022-11-04
1
bon 150
2022-11-06
1
bon 250
Tarasek Krzysztof
LKS Chersoń Bielin
2022-11-05
3
100
2022-11-05
2
200
2022-11-06
9
2022-11-06
1
250
2022-11-05
2
2022-11-05
2
100
2022-11-06
2
100
2022-11-06
4
2022-11-05
10
2022-11-05
1
250
2022-11-06
2
150
2022-11-06
2
200
Tietz Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
2022-11-06
3
2022-11-06
4
Tomaszewska Wiktoria
KJ Stajnia Dąbrowscy
HAMERR (55)
2022-11-05
9
2022-11-05
13
2022-11-06
7
2022-11-06
12
Topa Zuzanna
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-11-05
2022-11-05
3
2022-11-06
3
bon 100
Tyrzyk Wiktor
Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński
MORGAN (102)
2022-11-05
8
2022-11-05
14
2022-11-06
9
2022-11-06
5
MEGAN II (103)
2022-11-05
3
2022-11-05
4
2022-11-06
4
2022-11-06
13
Vencken Mika
RIO GRANDE Krosinko
FLORYDA (95)
2022-11-06
12
2022-11-06
10
Wicenty Joanna
KJ STAJNIA NOWINA
RAVELLO (23)
2022-11-05
4
2022-11-05
2022-11-06
14
2022-11-06
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
FRESCA (70)
2022-11-05
7
2022-11-05
11
2022-11-06
6
2022-11-06
12
2022-11-05
12
2022-11-06
7
Włodarczyk Idalia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (4)
2022-11-05
1
2022-11-05
4
2022-11-06
4
bon 100
Woźniak Kalina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
AMBICJA (44)
2022-11-05
4
2022-11-05
5
2022-11-06
8
2022-11-06
11
Żak Hanna
KJ CH JASZKOWO
MAJKA (109)
2022-11-04
3
2022-11-04
1
2022-11-05
3
2022-11-05
10
2022-11-06
7
bon 50
2022-11-04
1
2022-11-04
1
2022-11-05
7
2022-11-05
2022-11-06
1
bon 120

Number of Riders: 100

Number of Horses: 139

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl