Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
73 ACCEPTED 2022-09-23 09:22:16
2022-09-22 22:58:12
Nadia Zwolinska HATTRICK PK
  • 2x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
72 ACCEPTED 2022-09-23 09:22:19
2022-09-22 22:57:30
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
71 ACCEPTED 2022-09-23 09:22:25
2022-09-22 22:56:59
Antoni Nowak GRIXEL PK
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
70 ACCEPTED 2022-09-23 09:22:27
2022-09-22 22:56:16
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
69 ACCEPTED 2022-09-23 09:22:30
2022-09-22 16:35:26
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
68 ACCEPTED 2022-09-22 07:30:51
2022-09-22 05:54:46
Anna Korus MARAT
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
67 ACCEPTED 2022-09-22 07:30:49
2022-09-21 22:20:55
Jan Dąbrowski NIKI 77
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
66 ACCEPTED 2022-09-22 07:30:46
2022-09-21 22:20:29
Jan Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
65 ACCEPTED 2022-09-22 07:30:43
2022-09-21 20:01:29
Matylda Drwota MELLOW JACK MMK
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
64 ACCEPTED 2022-09-21 13:53:19
2022-09-21 13:02:09
Vincent Fedorczak CASIMIR
  • 2x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
63 ACCEPTED 2022-09-21 13:53:24
2022-09-21 13:01:26
Irena Bigaj CHARYZMA
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
62 ACCEPTED 2022-09-21 07:22:30
2022-09-20 14:13:00
Zuzanna Korus ALF
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
61 ACCEPTED 2022-09-21 07:22:33
2022-09-20 14:10:39
Anna Korus SCHUTSBOOMS FRANK
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
60 ACCEPTED 2022-09-21 07:22:34
2022-09-20 14:09:31
Amelia Marszałek LASEK
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
59 ACCEPTED 2022-09-21 07:22:36
2022-09-20 13:58:46
Amelia Marszałek SCHUTSBOOMS FRANK
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
58 ACCEPTED 2022-09-21 07:22:38
2022-09-20 13:52:24
Anna Korus LASEK
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
57 ACCEPTED 2022-09-23 09:22:33
2022-09-20 08:55:32
Jakub Mroczek VULCANO
  • 2x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
56 ACCEPTED 2022-09-20 07:04:39
2022-09-19 23:15:28
Pola Kuchta TYPIER
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 41/80,90,100,110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ACCEPTED 2022-09-20 07:04:41
2022-09-19 17:11:13
Pola Szulczyńska RIVER LILLY
  • 2x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
54 ACCEPTED 2022-09-19 15:42:27
2022-09-19 12:50:49
Hanna Pszkit WALNUT SAMSON
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
53 ACCEPTED 2022-09-19 15:42:29
2022-09-19 11:37:34
Michalina Lewandowska JAGIENKA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
52 ACCEPTED 2022-09-19 15:42:31
2022-09-19 11:37:09
Michalina Lewandowska EMMA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
51 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:23
2022-09-18 21:51:53
Lena Janaszczyk PASJONATA PARYS
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
50 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:25
2022-09-18 19:14:35
Zuzanna Byczkowska PASJA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
49 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:28
2022-09-18 19:10:18
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
48 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:31
2022-09-18 19:09:27
Michalina Jach STARTPOWER CAPTAIN
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
47 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:34
2022-09-18 18:26:05
Marcel Soforek RIWIERA
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
46 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:37
2022-09-18 18:25:20
Marcel Soforek FUNNY BOY
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
45 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:43
2022-09-18 18:24:18
Marcel Soforek BOSS
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
44 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:47
2022-09-18 18:04:59
Ignacy Luboński RAMIRO
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
43 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:50
2022-09-18 15:40:39
Roksana Piaseczna NASTURCJA
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
42 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:52
2022-09-18 15:15:20
Blanka Layer WRÓŻKA PONYSPORT
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
41 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:55
2022-09-18 15:14:54
Marek Layer NETIA
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
40 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:58
2022-09-18 14:02:46
Julia Zujkiewicz TURYSTKA
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
39 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:44
2022-09-18 11:29:11
Klara Kajdrys AMARULA 9
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
38 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:45
2022-09-18 09:05:46
Ignacy Luboński S-PIORUN
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
37 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:47
2022-09-18 06:48:58
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
36 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:48
2022-09-18 06:48:26
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
35 ACCEPTED 2022-09-17 07:08:54
2022-09-16 20:44:19
Blanka Layer TAJGA
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
34 ACCEPTED 2022-09-17 07:08:55
2022-09-16 20:43:48
Marek Layer MADAME GAZELLE PP`
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
33 ACCEPTED 2022-09-17 07:08:56
2022-09-16 20:43:17
Lena Wilk SERYL
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
32 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:52
2022-09-15 21:09:08
Maria Koperska - Pacyńska WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
31 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:53
2022-09-15 21:07:20
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
30 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:55
2022-09-15 15:45:43
Julia Karbowiak REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
29 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:58
2022-09-15 15:45:05
Julia Karbowiak KAZAR
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
28 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:59
2022-09-15 09:22:15
Zofia Kamińska FINISZ
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
27 ACCEPTED 2022-09-16 13:44:39
2022-09-15 09:21:30
Zofia Kamińska PASJONATA PARYS
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
26 ACCEPTED 2022-09-16 07:05:08
2022-09-15 09:20:29
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 28/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
25 ACCEPTED 2022-09-16 07:05:10
2022-09-15 09:19:39
Lena Janaszczyk AJSZA
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
24 ACCEPTED 2022-09-14 07:47:45
2022-09-13 23:23:29
Alicja Bigaj LOTOS
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
23 ACCEPTED 2022-09-14 07:47:47
2022-09-13 23:22:37
Alicja Bigaj SAMBOR
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
22 ACCEPTED 2022-09-14 07:47:49
2022-09-13 17:12:26
Helena Kolikow CAVALIADA
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
21 ACCEPTED 2022-09-20 11:56:09
2022-09-13 12:47:48
Alicja Marszałek Filipek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
20 ACCEPTED 2022-09-13 10:56:07
2022-09-13 10:15:02
Antonina Marcińczak BOUWERSHOF RIFALCO
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
19 ACCEPTED 2022-09-13 10:56:09
2022-09-13 10:12:30
Antonina Marcińczak MAMMA MIA
  • 2x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2022-09-13 07:32:05
2022-09-12 17:27:25
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
17 ACCEPTED 2022-09-21 10:02:29
2022-09-11 21:38:29
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
16 ACCEPTED 2022-09-12 10:22:41
2022-09-11 09:23:09
Mia Moczkowska JOLY'S JACKPOT
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
15 ACCEPTED 2022-09-12 10:22:44
2022-09-11 09:22:41
Mia Moczkowska MILAGROSS
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
14 ACCEPTED 2022-09-12 10:22:46
2022-09-11 09:22:05
Carla Moczkowska DONDER H
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
13 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:15
2022-09-10 00:31:23
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
12 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:18
2022-09-10 00:30:30
Franciszek Głoskowski C' SPEEDY RAIDER
  • 2x Z2/zabawowy/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
11 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:21
2022-09-10 00:30:02
Maja Głoskowska WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
10 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:25
2022-09-10 00:29:28
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
9 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:27
2022-09-10 00:28:26
Roksana Frączkowska VENEZIA
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
8 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:30
2022-09-10 00:27:05
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
7 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:32
2022-09-09 15:45:58
Zofia Krzeszewska ZUCCHERO A VELO
  • 2x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
6 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:34
2022-09-09 15:44:17
Zofia Krzeszewska VALES BLUERAY
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
5 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:36
2022-09-09 12:25:24
Nadia Michałek MELANIA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
4 ACCEPTED 2022-09-09 10:25:38
2022-09-07 18:09:41
Julia Nazarewicz TANGO
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
3 ACCEPTED 2022-09-06 09:27:44
2022-09-03 15:25:37
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
2 ACCEPTED 2022-09-06 09:27:45
2022-09-03 11:57:10
Kalina Sierakowska HELABA D'INSEGOTTE
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
1 ACCEPTED 2022-09-06 09:27:46
2022-09-02 22:51:41
Katarzyna Zawadzka INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

AJSZA KUC POL 2009 klacz gniada/118 F: nn /
M: nn /
A0 K033280 528009091167446
2.

ALF SP POL 2016 wałach gniada/178 F: Elf
M: Adrianna
Brak 616009570153816
3.

AMARULA 9 Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2009 wałach gniada/143 F: Acado / Acadius
M: Donna Felina / Kooihuster Wessel
D K032821 DE456370366209
4.

BIOTOP BOJTORIAN HUNWB POL 2011 wałach ciemnogniada/146 F: Baleno / Bastello
M: Buzavirag / Stukhuster Ricardo go for Gold
D K032778 HUN M PO110180000
5.

BOSS WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Tanos
M: Birma
K031185 616007610112517
6.

BOUWERSHOF RIFALCO KUC HOLENDERSKI NED 2009 wałach bułana/146 F: Heitrak's Marvin / De Goede Ree Now or Never
M: Bouwershof Diamand / Bokkesprong Czardas
K025258 528017200900620
7.

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/120 F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally / Castellau VTP
A0 K032417 616013520029212
8.

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/124 F: nn /
M: nn /
A1 K009557 616999611504104
9.

CASIMIR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Whisper BW / Rash R
K033051 DE 418181051415
10.

CASKADA KUC POL 2007 klacz siwa/125 F: Nn
M: Nn
A1 K026979 616999640096107
11.

CAVALIADA KUC POL 2012 klacz gniada/129 F: Nn
M: Nn
A1 K034311 616999640091512
12.

CHARYZMA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616 009 51 02942
13.

DONDER H KUC POL 2009 wałach siwa/149 F: Dexter Leam Pondi
M: Carmen M
D K033974 528008090037109
14.

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz bułana/140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
C K020362 POL013580665307
15.

FINISZ KUC POL 2010 wałach siwa/148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
D/A2 K018746 616013520054110 105TO19
16.

FUNNY BOY KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Falk
M: Ksantia
D K022353 616013520045812
17.

GRIXEL PK Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach kasztanowata/139 F: Ed
M: Gryta
C K031181 616 013 64 00794 17
18.

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
19.

HATTRICK PK KUC POL 2018 wałach gniada/137 F: Ed
M: Hiszpanka
Brak 616013640084618
20.

HELABA D'INSEGOTTE KUC BELGIJSKI BEL 2003 klacz skarogniada/138 F: Orchid's Deamii / Rusty 195
M: Zorka /
C K030254 BELP218254BWP
21.

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 klacz siwa/148 F: Nando Super /
M: Imka /
D K026535 POL013520034909
22.

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 klacz siwa/139 F: Very Top / Going Top
M: Idylla / Kolczyk
C K020962 B0109035S
23.

JACODI'S ANJA'S ALENA NL POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/135 F: Jacodi's Bo's Barcalay He. Stb / Woodrow Carisbrook
M: Anja Stb / Merrie Moscan
C/A2 K026248 52801802009251
24.

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K023715 POL013670006908
25.

JOLY'S JACKPOT BRAK POL 2012 wałach ciemnogniada/148 F: nn
M: nn
brak brak
26.

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
27.

KAZAR SP POL 2016 wałach gniada/148 F: Rewal / Rodan
M: Kalla / Barok
D K033279 616009580300916
28.

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/141 F: Killaspic Braveheart /
M: Shanacnucc Lady / nn
C K032857 372414005423067
29.

KRESKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/141 F: Fikus
M: Kuszka
C K020861 616013640040510
30.

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/- F: nn /
M: nn /
A1 K030216 61699961020813
31.

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/141 F: nn/nn
M: nn/nn
C/A2 K012890 POL999540168503
32.

MADAME GAZELLE PP` KUC CONNEMARA FRA 2017 klacz siwa/146 F: Ice and Fire D' Albran / Dexter Leam Pondi
M: Rathlacken Fiona / Rathlacken Finnard
D K033361 372004000100466
33.

MAMMA MIA SP POL 2017 klacz skarogniada/162 F: Contender Son / Contender
M: Marina S / Grand De La Cour
K032923 616009600212617
34.

MARAT KUC POL 2006 wałach gniada/140 F: Maruk
M: Dama
K029037 POL013540055206
35.

MELANIA KUC POL 2005 klacz siwa/146 F: Top gun
M: Madera
Brak 006670111605
36.

MELLOW JACK MMK NEW FOREST PONY POL 2015 wałach gniada/146 F: Sulaatik's Valdez / Sulaatik's Versage
M: Orchid's Golden Sands / Orchid's Cestanii
D K029710 056011S201503
37.

MILAGROSS TYP.SZL. POL 2011 klacz gniada/148 F: nn /
M: nn /
D K023004 616999600286011
38.

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/127 F: Tija Vlijt's Victor /
M: Nelly /
A1 K026694 616013600252912
39.

NASTURCJA KONIK POLSKI POL 2009 klacz myszata/136 F: Halasz
M: Nerba
K033292 616011610247409
40.

NETIA KUC POL 2013 klacz gniada/130 F: NN
M: NN
A1 K033857 616999520113913
41.

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Curley She / Champion
K032747 826002170881761
42.

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach ciemnogniada/128 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
A1 K026980 616013520072312
43.

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/140 F: NN (Carmen s Neptun) /
M: NN (Prima) /
C/A2 K023409 616999600472608
44.

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1 K018348 POL013610020809
45.

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K017075 POL013610145207
46.

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/149 F: Rolex / Martell
M: Pola / nn
D K027493 616013540074515
47.

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/126 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K013543 POL999580294301
48.

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY GER 2011 klacz gniada/135 F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Girl /
C K030932 DE484849914311
49.

RIVER LILLY ISH POL 2011 klacz bułana/149 F: Shadows Dun / Silver Shadow
M: Matka: Rossie Clover / Moores Clover
K026539 372414005354830
50.

RIWIERA KUC POL 2011 klacz gniada/Nn F: Fikus
M: Robin Lady
LKRWZJ/5470/22 616013680020311
51.

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
A1 K019042 616013670129009
52.

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc F: Hipolit
M: Samba
A1 K025054 616013610195811
53.

SCHUTSBOOMS FRANK WELSH PONY NLD 2008 wałach siwa/120 F: Schutsbooms Joris
M: Schutsbooms Laura
A brak 528019010002574
54.

SERYL KUC WAL> CZE 2015 wałach siwa/124 F: Silwestr / Schoenbrunn Tyle
M: Serka /
A1 K033481 203001927178515
55.

STARTPOWER CAPTAIN Deutsches Reitpony GER 2012 wałach kasztanowata/146 F: Carnuet
M: Starpower Lady
D K032431 DE422.220035712
56.

SUBLIEM'S MILANO KUC NEW FOREST POL 2014 wałach gniada/148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
K030398 528018020141035
57.

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/116 F: nn /
M: nn /
A0 K031793 616999570159216
58.

TANGO KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/124 F: Timo /
M: Shira /
A1 K030537 POL013610199407
59.

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/120 F: Twix /
M: Gaskonia /
A0 K014651 POL013640024405
60.

TURYSTKA TYP KUC POL 20-05-2014 klacz siwa/142 F: NN
M: NN
D K032017 616999590041114
61.

TYPIER KUC POL 2007 wałach skarogniada/157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
K011627 POL013610177607
62.

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA IRL 2008 wałach siwa/148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
D K024184 826082-001201313
63.

VENEZIA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: V Emy / Verdi
K022602 616 009 51 02545 13
64.

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
D K030285 616 013 53 00266 16
65.

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
A1 K028195 616013590136511
66.

WEDOG PRIDE N JOY WELSH PONY POL 2012 klacz izabelowata/130 F: Tireinon Star Rocker / Lodor Llewelyn AP Meredith
M: Holly / Bengad Whitebeam
A1 K025821 ULEN82604602068
67.

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jasnokasztanowata/125 F: Turnina's Gismore /
M: Windhoek's Jozefin / Boreas Ubbo
A1 K030563 616013640081011
68.

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/127 F: Nico K / Nandy Man
M: Werwa / Waron
A1 K018269 POL013570055706
69.

ZUCCHERO A VELO PONY POL 2011 ogier gniada/141 F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
C K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 69

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl