Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
213 ACCEPTED 2022-09-22 06:55:17
2022-09-21 23:01:30
Alicja Końpa LENA
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
212 ACCEPTED 2022-09-22 06:55:30
2022-09-21 22:58:47
Maria Banaszak WIHELM
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
211 ACCEPTED 2022-09-22 06:55:36
2022-09-21 22:58:37
Elżbieta Szeska FIGARO
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
210 ACCEPTED 2022-09-22 06:55:40
2022-09-21 22:57:01
Iga Zgrabczyńska WIHELM
  • 1x T6/50/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
209 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:01
2022-09-21 22:53:41
Zuzanna Kaczmarek LENA
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
208 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:05
2022-09-21 22:53:25
Jakub Stróżyński GROSS MONTANO STAR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
207 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:06
2022-09-21 22:52:56
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
206 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:08
2022-09-21 22:52:27
Jakub Stróżyński DANDELION 36
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
205 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:15
2022-09-21 22:51:55
Natalia Stróżyńska SEMINO 5
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
204 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:18
2022-09-21 22:51:23
Natalia Stróżyńska CHACCO- RED
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
203 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:23
2022-09-21 22:50:57
Natalia Stróżyńska MR GAYALL
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
202 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:27
2022-09-21 22:50:23
Zuzanna Stróżyńska SAJAN
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
201 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:32
2022-09-21 22:49:49
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
200 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:36
2022-09-21 22:49:12
Mateusz Antkowiak ORACZ
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
199 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:44
2022-09-21 22:43:51
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
198 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:48
2022-09-21 22:43:06
Szymon Antkowiak HESTER
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
197 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:54
2022-09-21 22:42:29
Kalina Żak AMOS
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
196 ACCEPTED 2022-09-22 06:57:59
2022-09-21 22:41:48
Robert Kowalewski AMELIA
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
195 ACCEPTED 2022-09-22 06:58:04
2022-09-21 22:41:18
Maria Ignaszewska PASJA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
194 ACCEPTED 2022-09-22 06:58:08
2022-09-21 22:40:42
Natalia Mańczak POKORA
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
193 ACCEPTED 2022-09-22 06:58:13
2022-09-21 22:40:07
Lena Marcinkowska NANTINE
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
192 ACCEPTED 2022-09-22 06:58:17
2022-09-21 22:36:29
Iga Ćwiklińska NANDA DEVI
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
191 ACCEPTED 2022-09-22 06:58:22
2022-09-21 22:35:57
Iga Ćwiklińska FIONA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
190 ACCEPTED 2022-09-22 06:58:26
2022-09-21 22:35:24
Zofia Cicha APASJONATA CON AMOR
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
189 ACCEPTED 2022-09-22 06:58:31
2022-09-21 22:34:57
Zofia Cicha FERRARI
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
188 ACCEPTED 2022-09-22 06:58:35
2022-09-21 22:34:21
Zofia Cicha MISTY
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
187 ACCEPTED 2022-09-22 06:58:40
2022-09-21 22:33:23
Jagoda Artmańska NANNI
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
186 ACCEPTED 2022-09-22 06:58:46
2022-09-21 22:20:41
Zuzanna Wojcieszak MIYA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
185 ACCEPTED 2022-09-22 06:59:38
2022-09-21 22:20:39
Natalia Łukaszewska HOKUS
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
184 ACCEPTED 2022-09-22 06:59:42
2022-09-21 22:19:51
Natalia Łukaszewska FADO
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
183 ACCEPTED 2022-09-22 06:59:46
2022-09-21 22:17:46
Agata Szukalska ESTANCIA
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
182 ACCEPTED 2022-09-22 06:59:51
2022-09-21 22:02:04
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
181 ACCEPTED 2022-09-22 06:59:55
2022-09-21 21:51:40
Klaudia Łukasik IRYS
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
180 ACCEPTED 2022-09-22 06:59:59
2022-09-21 21:51:13
Sara Zaporowska HORTENS
  • 1x T6/50/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ACCEPTED 2022-09-22 07:00:03
2022-09-21 21:50:49
Katarzyna Prawucka MORIS
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
178 ACCEPTED 2022-09-22 07:00:09
2022-09-21 21:50:18
Maria Kasprzak ORKAN
  • 1x T6/50/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
177 ACCEPTED 2022-09-22 07:00:18
2022-09-21 18:48:28
Sara Kicińska NEW STAR
  • 2x 6/L/Liencyjny na styl jeźdźca
176 ACCEPTED 2022-09-22 07:00:22
2022-09-21 18:47:43
Weronika Cieślak JULINKA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ACCEPTED 2022-09-22 07:00:29
2022-09-21 18:12:30
Paulina Wachowiak POLLY B
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
174 ACCEPTED 2022-09-22 07:00:33
2022-09-21 18:09:06
Szymon Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
173 ACCEPTED 2022-09-22 07:00:39
2022-09-21 17:42:02
Paulina Wachowiak ADAGIO-GL
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
172 ACCEPTED 2022-09-22 07:00:42
2022-09-21 17:28:12
Paulina Wachowiak ALBATROS M
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
171 ACCEPTED 2022-09-22 07:00:51
2022-09-21 17:21:58
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
170 ACCEPTED 2022-09-22 07:00:55
2022-09-21 17:21:18
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
169 ACCEPTED 2022-09-22 07:01:05
2022-09-21 16:25:40
Lena Łabutka PRESTON
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
168 ACCEPTED 2022-09-22 07:01:47
2022-09-21 16:19:44
Dominika Wolniewicz MACEDONIA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
167 ACCEPTED 2022-09-21 13:52:48
2022-09-21 13:36:47
Nicole Kośla DIVA
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
166 ACCEPTED 2022-09-21 13:52:51
2022-09-21 13:34:58
Gabriela Kordus PASA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
165 ACCEPTED 2022-09-21 13:52:11
2022-09-21 13:24:31
Roksana Biazik LA BELLE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
164 ACCEPTED 2022-09-21 13:51:38
2022-09-21 13:23:50
Roksana Biazik MOKKA CAFFEE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
163 ACCEPTED 2022-09-21 13:51:25
2022-09-21 13:21:42
Marysia Maksymiuk AKIMA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
162 ACCEPTED 2022-09-21 13:51:07
2022-09-21 13:20:54
Szymon Gnach BAŚKA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
161 ACCEPTED 2022-09-21 13:48:58
2022-09-21 13:07:57
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
160 ACCEPTED 2022-09-21 13:49:00
2022-09-21 12:04:58
Wiktoria Andrzejewska CHERI VAN DE ZUUTHOEVE Z
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
159 ACCEPTED 2022-09-21 11:49:16
2022-09-21 11:48:40
Michał Szukała COSTA-RICA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
158 ACCEPTED 2022-09-21 11:50:08
2022-09-21 09:15:03
Barbara Kurek LORD CASTER
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
157 ACCEPTED 2022-09-22 07:01:54
2022-09-21 08:15:04
Noemi Walczak ENERGY CONTI
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
156 ACCEPTED 2022-09-21 11:33:35
2022-09-21 08:09:57
Maria Kulczyńska ENERGY CONTI
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
155 ACCEPTED 2022-09-21 07:18:45
2022-09-21 01:16:54
Marcin Nowak LAKI
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ACCEPTED 2022-09-21 07:21:55
2022-09-20 23:25:50
Aleksandra Grzybkowska C’EST LA VIE F
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
153 ACCEPTED 2022-09-21 07:21:17
2022-09-20 22:01:50
Aleksandra Stachowiak DRAGON
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T6/50/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
152 ACCEPTED 2022-09-21 07:21:36
2022-09-20 21:04:21
Marianna Dogonska FARAON
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
151 ACCEPTED 2022-09-21 07:20:56
2022-09-20 20:13:45
Iga Stachowiak FIGARO
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
150 ACCEPTED 2022-09-21 07:18:53
2022-09-20 20:10:08
Dawid Król PEGAZ
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
149 ACCEPTED 2022-09-21 07:19:00
2022-09-20 19:47:26
Borys Trojanowicz CARELL ZR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ACCEPTED 2022-09-21 07:19:02
2022-09-20 18:01:10
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ACCEPTED 2022-09-21 07:19:05
2022-09-20 15:48:30
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ACCEPTED 2022-09-20 14:16:47
2022-09-20 14:11:44
Rafał Pisarek DON MAGNUM
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
145 ACCEPTED 2022-09-20 14:16:49
2022-09-20 14:11:16
Rafał Pisarek TALBOT
  • 2x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
144 ACCEPTED 2022-09-20 14:16:51
2022-09-20 14:04:44
Tatiana Zaworska BEQUICK
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
143 ACCEPTED 2022-09-20 13:40:52
2022-09-20 12:27:03
Adrianna Grzegorek EASY ZONE
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ACCEPTED 2022-09-20 13:38:06
2022-09-20 12:00:17
Aleksandra Pyczek BACH
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
141 ACCEPTED 2022-09-20 13:38:07
2022-09-20 12:00:02
Jakub Rogacki KORNEL KORDE STAR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ACCEPTED 2022-09-20 11:31:33
2022-09-20 10:47:52
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
139 ACCEPTED 2022-09-20 11:31:38
2022-09-20 10:47:28
Mateusz Kowalczyk CLOONEY
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
138 ACCEPTED 2022-09-20 11:31:42
2022-09-20 10:40:38
Dagmara Paterek BONDUELA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
137 ACCEPTED 2022-09-20 11:46:58
2022-09-20 10:39:55
Kinga Łąkowska LIZAK
  • 2x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
136 ACCEPTED 2022-09-20 11:31:49
2022-09-20 10:38:48
Amelia Statkiewicz WITTARA HORSE CONCURE
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
135 ACCEPTED 2022-09-20 11:31:53
2022-09-20 10:36:27
Monika Łasicka PANAMKA
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
134 ACCEPTED 2022-09-20 11:47:03
2022-09-20 10:36:04
Oliwia Kosedowska PANAMKA
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
133 ACCEPTED 2022-09-20 11:47:20
2022-09-20 10:35:45
Zofia Konieczna VAND HELSING
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
132 ACCEPTED 2022-09-20 11:32:00
2022-09-20 10:35:21
Wiktoria Bartkowiak BALBINA
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
131 ACCEPTED 2022-09-20 11:47:37
2022-09-20 10:31:27
Natalia Banaszak WITTARA HORSE CONCURE
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
130 ACCEPTED 2022-09-20 11:47:49
2022-09-20 10:30:32
Aleksandra Banaszak BONDUELA
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
129 ACCEPTED 2022-09-20 10:30:59
2022-09-20 10:27:21
Natalia Terakowska MAXIMUS
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
128 ACCEPTED 2022-09-20 10:31:03
2022-09-20 10:26:37
Zuzanna Michalak TAZINA
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
127 ACCEPTED 2022-09-20 10:31:07
2022-09-20 10:26:18
Paulina Maćkowiak TEODORO
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
126 ACCEPTED 2022-09-20 10:31:11
2022-09-20 10:25:56
Adrianna Andrzejak BIAŁKA
  • 2x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
125 ACCEPTED 2022-09-20 11:43:04
2022-09-20 09:38:22
Maria Kostrzewa POKER
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
124 ACCEPTED 2022-09-20 11:43:39
2022-09-20 09:37:57
Lena Piaskowska METYL
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
123 ACCEPTED 2022-09-20 11:44:00
2022-09-20 09:37:26
Stepan Klima JOHNNIE WALKER
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
122 ACCEPTED 2022-09-20 11:41:27
2022-09-20 09:34:04
Nadia Wachowska TIERSK
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
121 ACCEPTED 2022-09-20 11:44:39
2022-09-20 09:32:15
Maria Juszczak JANKES
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
120 ACCEPTED 2022-09-20 09:26:49
2022-09-20 09:24:08
Iwona Sitowska PALMYRA V/D PIKKERIE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ACCEPTED 2022-09-20 09:22:09
2022-09-20 08:36:22
Karolina Siejak T-LOVE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ACCEPTED 2022-09-20 09:22:07
2022-09-20 08:24:00
Angelika Buchali LANITA ROSE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
117 ACCEPTED 2022-09-20 07:02:59
2022-09-19 21:30:21
Alicja Sobalak DISNEY
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
116 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:03
2022-09-19 20:58:23
Laura Pacholczak SOREY
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
115 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:07
2022-09-19 20:23:45
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:14
2022-09-19 20:00:47
Wojciech Wojciechowski BAGATELA
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
113 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:19
2022-09-19 19:59:22
Hanna Różczka DON GIOVANNI
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
112 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:23
2022-09-19 19:20:19
Maria Darul CONVERTUS
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
111 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:27
2022-09-19 18:06:40
Michalina Kozielczyk CLASSIC CARLO
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
110 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:31
2022-09-19 17:57:48
Amelia Neumann CLASSIC CARLO
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
109 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:34
2022-09-19 17:49:33
Amelia Neumann HUGO
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
108 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:39
2022-09-19 16:47:33
Julia Gaca WITRAŻ
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
107 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:44
2022-09-19 16:47:31
Wiktoria Świeca WITRAŻ
  • 2x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
106 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:48
2022-09-19 16:35:52
Helena Schramm RUBIN
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
105 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:51
2022-09-19 16:35:03
Wiktoria Hamerska DANTES
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
104 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:54
2022-09-19 16:34:14
Oliwia Baranowska MERKURY GEORGE
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
103 ACCEPTED 2022-09-20 07:03:58
2022-09-19 16:33:34
Anna Radniecka-Filipiak DIARADA Z
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
102 ACCEPTED 2022-09-19 15:40:00
2022-09-19 15:23:20
Filip Kapała CORENTELLA PS
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ACCEPTED 2022-09-19 15:40:02
2022-09-19 14:11:42
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ACCEPTED 2022-09-19 15:40:04
2022-09-19 14:04:53
Laura Kulesza MERCEDES
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
99 ACCEPTED 2022-09-19 15:40:06
2022-09-19 13:36:32
Joanna Wicenty RAVELLO
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
98 ACCEPTED 2022-09-19 15:40:07
2022-09-19 13:33:51
Alina Celmerowska RAVELLO
  • 2x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
97 ACCEPTED 2022-09-21 07:19:11
2022-09-19 09:39:29
Michał Tomikowski CZARNORZECZKA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
96 ACCEPTED 2022-09-19 09:03:42
2022-09-19 08:26:07
Zbigniew Wrzyszcz LANCELOT
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
95 ACCEPTED 2022-09-19 09:03:44
2022-09-19 07:40:41
Waldemar Olejniczak LIMERICK
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
94 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:02
2022-09-18 21:18:50
Weronika Kaniewska NEMERALD
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:05
2022-09-18 21:00:20
Michał Szukała TANGO
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:09
2022-09-18 20:49:10
Michał Szukała BUGATTI B
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:13
2022-09-18 20:46:37
Michał Szukała G-CASALLA
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ACCEPTED 2022-09-21 11:33:34
2022-09-18 20:20:50
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:25
2022-09-18 20:06:50
Katarzyna Czajkowska CENA MARZEŃ
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:28
2022-09-18 19:27:45
Wiktoria Tomaszewska HAMERR
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:31
2022-09-18 19:26:09
Marcelina Pazunczyn LIDER
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
86 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:35
2022-09-18 19:11:04
Edyta Olejniczak JUMBO JET
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T6/50/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
85 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:39
2022-09-18 19:10:48
Kinga Olejniczak LOLENCJA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T6/50/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:42
2022-09-18 19:10:31
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:45
2022-09-18 19:10:00
Mieszko Dąbrowski NIKI 77
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:48
2022-09-18 19:09:43
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:50
2022-09-18 19:09:27
Mieszko Dąbrowski IDA D
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
80 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:53
2022-09-18 19:09:08
Antoni Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2022-09-19 07:02:56
2022-09-18 19:08:55
Jan Dąbrowski WIRAŻ
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T6/50/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:02
2022-09-18 18:06:46
Klaudia Cipiur CASALLIO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:05
2022-09-18 18:06:20
Klaudia Cipiur PAELA
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
76 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:08
2022-09-18 18:05:50
Nadia Jakusek ANRI MARIELLA
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
75 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:10
2022-09-18 15:08:58
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:13
2022-09-18 01:09:16
Natalia Knopkiewicz SEMINO
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-09-18 11:29:15
2022-09-18 01:05:45
Anna Mieloch SEMINO
  • 2x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ACCEPTED 2022-09-18 11:29:10
2022-09-17 22:55:40
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ACCEPTED 2022-09-18 11:29:19
2022-09-17 22:14:50
Natalia Maruszczak ENI
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ACCEPTED 2022-09-18 11:29:23
2022-09-17 22:14:32
Martyna Bogucka ENI
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ACCEPTED 2022-09-21 07:19:15
2022-09-17 22:14:07
Laura Ludek KARINA
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ACCEPTED 2022-09-21 07:19:19
2022-09-17 22:13:39
Maria Szajek KARINA
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ACCEPTED 2022-09-18 11:29:38
2022-09-17 22:13:16
Ilona Suchodolska EMONA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
66 ACCEPTED 2022-09-18 11:29:43
2022-09-17 22:12:50
Oliwia Suchodolska GRACJA
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
65 ACCEPTED 2022-09-18 11:29:52
2022-09-17 20:09:41
Izabela Kozłowska CZAR MESNIL
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
64 ACCEPTED 2022-09-18 11:29:55
2022-09-17 19:36:05
Amelia Nowak CZATERIA
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
63 ACCEPTED 2022-09-18 11:29:58
2022-09-17 19:01:23
Agata Ziemniarska CASSILIANO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:08
2022-09-17 17:27:27
Natalia Nagodzińska DIVA
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
61 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:12
2022-09-17 16:02:07
Dominika Kiernikowska POMMERY VANT OUT VIEGVELD
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:16
2022-09-17 15:45:19
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:29
2022-09-17 14:38:29
Weronika Kicińska CATALAYA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:31
2022-09-17 14:38:01
Weronika Kicińska BERGAMO
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
57 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:34
2022-09-17 12:57:12
Natalia Janowicz A-NUMERO PRIMO
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
56 ACCEPTED 2022-09-17 09:27:28
2022-09-17 08:24:54
Iwona Sitowska SILLOU
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
55 ACCEPTED 2022-09-17 09:27:30
2022-09-17 08:23:22
Iwona Sitowska NERUSA
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ACCEPTED 2022-09-17 07:08:03
2022-09-16 21:44:28
Nadia Ochowiak EDEN
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
53 ACCEPTED 2022-09-17 07:08:04
2022-09-16 21:31:23
Jagoda Pawlak BY MADISON
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
52 ACCEPTED 2022-09-16 15:37:01
2022-09-16 14:32:41
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ACCEPTED 2022-09-16 15:37:04
2022-09-16 14:30:22
Emilia Skrzeczkowska M BALU CAT ZR
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ACCEPTED 2022-09-16 11:08:48
2022-09-16 10:29:47
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ACCEPTED 2022-09-16 11:08:50
2022-09-16 10:29:13
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:37
2022-09-15 19:33:19
Renata Wójcik SIR DINKEN
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:39
2022-09-15 19:29:32
Renata Wójcik DIADEMA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:40
2022-09-15 19:29:15
Renata Wójcik CITIZEN CASALL
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:41
2022-09-15 18:36:14
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:42
2022-09-15 13:56:13
Julia Bruska PEPE 344
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2022-09-15 07:51:39
2022-09-14 20:22:17
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ACCEPTED 2022-09-15 07:51:41
2022-09-14 19:52:27
Justyna Łopato NAZIR
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ACCEPTED 2022-09-16 15:37:07
2022-09-14 11:37:25
Alina Dziamska OKARYNA DZ
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
40 ACCEPTED 2022-09-14 15:57:52
2022-09-14 07:56:11
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ACCEPTED 2022-09-14 07:47:24
2022-09-13 19:46:20
Aleksandra Rogaczewska KORA
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/Liencyjny na styl jeźdźca
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/L/Liencyjny na styl jeźdźca
38 ACCEPTED 2022-09-13 07:31:47
2022-09-12 16:24:59
Nadia Gadomska BAZYLIA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T6/50/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ACCEPTED 2022-09-17 07:08:06
2022-09-12 16:06:17
Alicja Gorzkowska AMILUNA CENTO
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/Liencyjny na styl jeźdźca
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/L/Liencyjny na styl jeźdźca
36 ACCEPTED 2022-09-12 10:41:33
2022-09-12 10:40:46
Martyna Piotrowska GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ACCEPTED 2022-09-12 10:41:35
2022-09-12 10:37:14
Vesna Wojtaszek ESTEHOF’S CHUCK
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ACCEPTED 2022-09-12 10:21:36
2022-09-12 07:01:40
Aleksandra Koperska AKRYL
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
33 ACCEPTED 2022-09-12 10:21:39
2022-09-12 00:46:31
Emilia Racinowska SKITTLES
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ACCEPTED 2022-09-12 10:21:43
2022-09-11 21:52:38
Paulina Pawelczak BELLAGIA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ACCEPTED 2022-09-12 10:21:46
2022-09-11 21:03:08
Zofia Kulikowska JACK DANIELS
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2022-09-12 10:21:51
2022-09-11 18:41:36
Weronika Siejak MAYON L
  • 2x 1/L/Liencyjny na styl jeźdźca
29 ACCEPTED 2022-09-12 10:22:01
2022-09-11 14:10:49
Wiktoria Kłosowska ZOJA
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
28 ACCEPTED 2022-09-12 10:22:06
2022-09-10 19:25:36
Agnieszka Przybylska FIGHTING JACK S
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ACCEPTED 2022-09-13 15:55:14
2022-09-10 10:35:53
Jagoda Smurawa JARNA
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
26 ACCEPTED 2022-09-10 06:41:53
2022-09-09 23:56:14
Zofia Trzcińska CONAN I
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ACCEPTED 2022-09-10 06:41:54
2022-09-09 22:05:06
Karolina Wengerek LAMPART
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
24 ACCEPTED 2022-09-10 06:41:55
2022-09-09 20:49:35
Kaja Litka TOUCH THE SKY
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2022-09-10 06:41:57
2022-09-09 20:48:17
Kaja Litka LYJABALOU
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:01
2022-09-09 20:46:16
Kaja Litka GOOFY
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ACCEPTED 2022-09-09 10:24:38
2022-09-08 17:50:06
Julia Górniak BALUZINO
  • 2x 1/L/Liencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/Liencyjny na styl jeźdźca
20 ACCEPTED 2022-09-09 10:24:43
2022-09-08 10:17:07
Karolina Stróżyńska LA BAMBA CALIDAD TG
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
19 ACCEPTED 2022-09-09 10:24:45
2022-09-08 10:16:11
Tomasz Gogołek PASJANS
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2022-09-09 10:24:49
2022-09-08 10:15:24
Tomasz Gogołek LACASTA TG
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2022-09-09 10:24:52
2022-09-08 10:11:33
Marta Kowalska CUR CUMA
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
16 ACCEPTED 2022-09-09 10:24:58
2022-09-08 10:10:58
Aleksandra Lara APIS
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ACCEPTED 2022-09-09 10:25:00
2022-09-07 19:42:08
Iwona Sitowska KERA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ACCEPTED 2022-09-09 10:25:03
2022-09-07 19:26:17
Joachim Włoch NIRMETTE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ACCEPTED 2022-09-09 10:25:06
2022-09-07 19:25:31
Joachim Włoch LOARA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ACCEPTED 2022-09-09 10:25:09
2022-09-07 19:24:47
January Włoch E-COFERTINA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ACCEPTED 2022-09-09 10:25:12
2022-09-07 18:43:13
Agnieszka Lisewska ELCADA
  • 1x 6/L/Liencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ACCEPTED 2022-09-16 15:37:10
2022-09-06 18:55:48
Aleksandra Krzyżaniak GUARIBA
  • 2x 1/L/Liencyjny na styl jeźdźca
9 ACCEPTED 2022-09-07 07:52:13
2022-09-06 11:46:57
Kalina Tomaszewska JAVA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ACCEPTED 2022-09-06 09:27:23
2022-09-05 21:22:00
Mikołaj Kaczmarek CORDINO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2022-09-06 09:27:25
2022-09-05 16:41:39
Wiktoria Koterwa FANTAZJA
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-09-06 09:27:26
2022-09-04 16:40:55
Dominika Geremek ZŁOTY RUBIN
  • 2x 1/L/Liencyjny na styl jeźdźca
5 ACCEPTED 2022-09-06 09:27:28
2022-09-04 15:46:06
Karolina Dobosz HAMMER
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-09-06 09:27:29
2022-09-04 15:45:17
Helena Grześkowiak HAMMER
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
3 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:44
2022-09-03 14:45:04
Emilia Mikołajczak CHARLY
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
2 ACCEPTED 2022-08-25 10:29:00
2022-08-22 19:48:24
Olga Chodkiewicz-Polska CONCORDIA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ACCEPTED 2022-08-25 10:28:49
2022-08-18 22:16:44
Nina Ratajczyk WOJTEK
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/60/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejak Adrianna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
2. Andrzejewska Aleksandra St. J Baborówko
S
O041440
3. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (MJ.)
O037777
10172766
4. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (MJ.)
Brak
5. Antkowiak Mateusz Stajnia Siemowo
S
Brak
6. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
7. Artmańska Jagoda Stajnia Siemowo
2010 (JM.)
Brak
8. Banaszak Aleksandra Bpk
2010 (JM.)
Brak
9. Banaszak Maria Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
2011 (Mł.)
Brak
10. Banaszak Natalia Bpk
2008 (JM.)
Brak
11. Banaszak Weronika KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O058257
12. Baranowska Oliwia Cwał Zakrzewo
2009 (JM.)
Brak
13. Bartkowiak Wiktoria Bpk
2002 (MJ.)
Brak
14. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
15. Bogucka Martyna BPK
2007 (JM.)
O077482
16. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (J.)
O057658
17. Buchali Angelika BPK
S
O020743
18. Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
S
O023478
10228330
19. Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
S
O014068
20. Chodkiewicz-Polska Olga St. Stadnina Koni Olimpia
S
O049477
21. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
22. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O058683
23. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2005 (J.)
O055365
24. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
25. Ćwiklińska Iga Stajnia Siemowo
2011 (Mł.)
Brak
26. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (MJ.)
O039193
27. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (MJ.)
O053312
28. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
29. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
O068052
30. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O001204
31. Darul Maria bpk
2003 (MJ.)
O042919
32. Dobosz Karolina SKJ Gronówka
S
Brak
33. Dobrzyńska Michalina UKS Trójka
2003 (MJ.)
O038656
34. Dogonska Marianna Brak
2010 (JM.)
Brak
35. Dziamska Alina KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O051920
36. Fecgner Liliana KJ Merkury Daleszyn
37. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
38. Gaca Julia bpk
2008 (JM.)
none
39. Gadomska Nadia Bpk
2010 (JM.)
Brak
40. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
2010 (JM.)
41. Gerard Rene KJ CH Jaszkowo
42. Geremek Dominika KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
O066574
43. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
44. Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań
S
O013202
45. Górniak Julia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O060113
46. Gorzkowska Alicja BPK (WIE)
2007 (JM.)
O055979
47. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (J.)
O047731
48. Grześkowiak Helena SKJ Gronówka
2008 (JM.)
brak
49. Grzybkowska Aleksandra Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
0003722
10043143
50. Hamerska Wiktoria Cwał Zakrzewo
2008 (JM.)
Brak
51. Hybiak Adam Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
52. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (MJ.)
O037880
53. Ignaszewska Maria Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
54. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (J.)
O052936
55. Jakusek Nadia BPK
2011 (Mł.)
brak
56. Janowicz Natalia Klub Sportowy Bolo Team
2006 (J.)
O057655
57. Jazdończyk Anna KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O047890
58. Juszczak Maria Uczniowski Klub Sportowy Trójka
2009 (JM.)
O052289
59. Juszczak Piotr JUKS Gold Team Mieczewo
2005 (J.)
O056500
60. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O033282
61. Kaczmarek Zuzanna BPK
2008 (JM.)
Brak
62. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (MJ.)
O023043
63. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
64. Kasprzak Maria UKJ Irys
2009 (JM.)
Btak
65. Kicińska Sara Klub Jeździecki Kalumet
2007 (JM.)
brak
66. Kicińska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O018672
67. Kiernikowska Dominika BKS KŁOS BUDZYŃ
2007 (JM.)
O052776
68. Kisała Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2011 (Mł.)
Brak
69. Klima Stepan Uczniowski Klub Sportowy Trójka
S
-
70. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (J.)
O052358
71. Knopkiewicz Natalia BPK
2006 (J.)
BRAK
72. Konieczna Zofia Bpk
2009 (JM.)
Brak
73. Końpa Alicja Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
2009 (JM.)
Brak
74. Koperska Aleksandra bpk
2006 (J.)
O060330
75. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
76. Kordus Gabriela Klub Sportowy Bolo Team
2009 (JM.)
O059572
77. Kosedowska Oliwia Bkp
2006 (J.)
Brak
78. Kośla Nicole Klub Sportowy Bolo Team
S
.
79. Kostrzewa Maria Klub Sportowy Sydow Riding Team
2012 (Mł.)
brak
80. Koterwa Wiktoria bpk
2002 (MJ.)
brak
81. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
82. Kowalewski Robert Stajnia Siemowo
S
Brak
83. Kowalska Marta Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
-
84. Kozielczyk Michalina NIEZRZESZONA
2009 (JM.)
BRAK
85. Kozłowska Izabela Klub Jeździecki Michałówka
S
O032651
86. Król Dawid JUKS CZEKAN
2007 (JM.)
O066689
87. Krzyżaniak Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2009 (JM.)
O057723
88. Kulczyńska Maria Bez Przynależności Klubowej
S
brak
89. Kulesza Laura brak
2007 (JM.)
O057713
90. Kulikowska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
91. Kurek Barbara KS Bolo Team
2001 (MJ.)
O034510
92. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058545
93. Lisewska Agnieszka KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O042278
94. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O042455
95. Ludek Laura BPK
2009 (JM.)
O063170
96. Łabutka Lena Brak
2011 (Mł.)
Brak
97. Łąkowska Kinga Bpk
2008 (JM.)
Brak
98. Łasicka Monika bpk
2006 (J.)
brak
99. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
100. Łukasik Klaudia Sportowy Klub Jeździecki Lehmann Horses
S
O036875
101. Łukaszewska Natalia Brak
S
Brak
Brak
102. Maćkowiak Paulina Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2008 (JM.)
brak
103. Majewski Ariel
104. Maksymiuk Marysia SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (J.)
O056606
105. Mańczak Natalia Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
106. Marcinkowska Lena Stajnia Siemowo
2010 (JM.)
Brak
107. Maruszczak Natalia BPK
2006 (J.)
O074682
108. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
109. Mieloch Anna bpk
S
brak
110. Mikołajczak Emilia Brak
2005 (J.)
Brak
111. Nagła Maja Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
112. Nagodzińska Natalia Klub Sportowy Bolo Team
2005 (J.)
brak
113. Neumann Amelia bpk
2008 (JM.)
O067613
114. Nowak Amelia brak
2009 (JM.)
brak
115. Nowak Marcin bpk
S
O012813
116. Ochowiak Nadia brak
2006 (J.)
brak
117. Olejniczak Edyta KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
Brak
118. Olejniczak Kinga KJ Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
Brak
119. Olejniczak Waldemar Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O015098
120. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (JM.)
O053095
121. Paterek Dagmara BPK
2010 (JM.)
-
122. Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
O033279
123. Pawlak Jagoda brak przynaleznosci klubowej
S
brak
124. Pawłowska Anastazja KJ CH Jaszkowo
125. Pazunczyn Marcelina KJ Stajnia Dąbrowscy
2009 (JM.)
Brak
126. Piaskowska Lena Uczniowski Klub Sportowy Trójka
2011 (Mł.)
Brak
127. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
128. Pisarek Rafał Bez Przynależności Klubowej
S
brak
129. Podhorecka Matylda KJ Rancho Poznań
2006 (J.)
brak
130. Prawucka Katarzyna UKJ Irys
2005 (J.)
Brak
131. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
132. Pyczek Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
O053455
133. Racinowska Emilia KJ Dilmar
S
O001876
134. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
S
O022122
135. Radniecka-Filipiak Anna Cwał Zakrzewo
S
Brak
136. Ratajczak Maria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
S
Brak
137. Ratajczyk Nina Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2012 (Mł.)
O063931
138. Rogacki Jakub Bez Przynależności Klubowej
S
O036965
139. Rogaczewska Aleksandra Brak
2001 (MJ.)
O072070
140. Różczka Hanna Bpk
2003 (MJ.)
O052439
141. Schramm Helena Cwał Zakrzewo
2006 (J.)
Brak
142. Siejak Karolina BPK (WIE)
S
O012448
143. Siejak Weronika KJ Agro-Handek Śrem
S
O021060
144. Sitowska Iwona KJ FER Więckowice
S
O002532
145. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
.
146. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O052778
147. Smurawa Jagoda Brak
2004 (J.)
Brak
148. Sobalak Alicja Stajnia Nota
2009 (JM.)
O060166
149. Śruba Aleksandra KJ CH Jaszkowo
150. Stachowiak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
151. Stachowiak Iga Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
152. Staszak Albert BRAK
S
BRAK
153. Statkiewicz Amelia Bpk
S
Brak
154. Stróżyńska Karolina bpk
S
brak
155. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
S
O020502
156. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
157. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (MJ.)
O027854
158. Suchodolska Ilona BPK
2006 (J.)
O067259
159. Suchodolska Oliwia BPK
2009 (JM.)
O077049
160. Świeca Wiktoria Brak
S
Brak
161. Szajek Maria BPK
2009 (JM.)
O071471
162. Szeska Elżbieta Brak
S
Brak
163. Szukalska Agata Angel's Horses Body & Soul
2007 (JM.)
Brak
164. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
165. Terakowska Natalia Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2008 (JM.)
brak
166. Tomaszewska Kalina Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O053330
167. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O060491
168. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
O055880
169. Trojanowicz Borys St. Kraju Jumping Team
2006 (J.)
O041562
170. Trojanowicz Zuzanna Bpk
2005 (J.)
0061063
171. Trzcińska Zofia St. Stadnina Koni Olimpia
2005 (J.)
O055934
172. Tyrzyk Krzysztof KJ Merkury Daleszyn
173. Tyrzyk Wiktor Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński
2005 (J.)
brak
174. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
S
O036990
10273927
175. Wachowska Nadia Uczniowski Klub Sportowy Trójka
2014 (Mł.)
brak
176. Walczak Noemi Bez Przynależności Klubowej WIE
2009 (JM.)
brak
177. Wengerek Karolina St. KJ Gronówka
S
brak
178. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
179. Wicenty Joanna KJ STAJNIA NOWINA
S
O018923
180. Włoch January KS Jumping Events Poznań
2006 (J.)
O057717
10273124
181. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
10273125
182. Wojciechowski Wojciech Stajnia Witkówki
2008 (JM.)
brak
183. Wojcieszak Zuzanna Angel's Horses body & soul
2006 (J.)
Brak
184. Wójcik Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
185. Wojtaszek Vesna KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O042477
186. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (J.)
O047055
187. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar
2002 (MJ.)
O027714
188. Wrzyszcz Zbigniew Bpk
S
Brak
189. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
190. Zaporowska Sara UKJ Irys
2011 (Mł.)
Brak
191. Zaworska Tatiana KJ Delta Biedrusko
S
brak
192. Zgrabczyńska Iga Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
2010 (JM.)
Brak
193. Ziemniarska Agata bpk
2003 (MJ.)
O042318
194. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
S
O045559
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

90

A-NUMERO PRIMO SP POL 2017 wałach siwa/164 F: Number One
M: Ánka
brak brak
2.

225

ADAGIO-GL SP POL 2015 wałach ciemnogniada/178 F: Vulkan L
M: Amira
Brak 616009610078415
3.

238

Afan Wild Lily F:
M:
4.

179

AKIMA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Lord Star
M: Aria
K033483 616007610201516
5.

51

AKRYL TYP KOŃ MAŁY POL 2016 wałach siwa/mk:156 F: Dobry
M: Akira
brak 616999530035316
6.

185

ALBATROS M WLKP POL 2018 wałach ciemnogniada/172 F: Magnum Vd Bisschop /
M: Atrakcja /
brak 616007610112018
7.

202

AMELIA SP POL 2010 klacz gniada/172 F: Larron
M: Anna-Shila
Brak Brak
8.

14

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA LAT 2012 klacz siwa/168 F: Antonio / Acorado
M: Carera / Cento
K031803 LV001000003212
9.

167

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco / Voltaire
M: Atena / Caretino K
K028260 616009610154809
10.

201

AMOS SP POL 2009 wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
11.

109

ANRI MARIELLA WELSH PONY NED 2009 klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart 61712
M: Anri Cariad
brak 826046020155322
12.

207

APASJONATA CON AMOR KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof”S Freddy
M: Bokkesprong camelia
Brak Pol 013610175508
13.

40

APIS M. POL 2006 wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
K023102 POL 013 67 00223 06
14.

199

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
15.

156

BACH WLKP POL 2010 wałach gniada/168 F: Barbur
M: Babolna/Antokol
K022043 6160076101034
16.

122

BAGATELA SP POL 2005 klacz kasztanowata/165 F: Silver
M: Bawaria
brak 616009610050805
17.

146

BALBINA WLKP POL 2014 klacz kasztanowata/. F: Rewir I
M: B-Sabina
Brak .
18.

34

BALUZINO WLKP POL 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Biskwit
M: Belinda
brak 616 007 61 00028 13
19.

239

BASIA 2017 klacz F:
M:
616009610078317
20.

178

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029977 616098200284393
21.

60

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:140 F: Rob Boy
M: Babet
Brak 616013640053209
22.

229

BELLA CORIANO SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
23.

53

BELLAGIA SP POL 2017 klacz siwa/164 F: Number One
M: Bacardi vel Balia
K032988 A0019459S
24.

161

BEQUICK WLKP POL 2011 wałach gniada/165 F: Qulester /
M: Barakuda /
brak 616007610212811
25.

89

BERGAMO X POL x wałach kasztanowata/x F: x
M: x
brak x
26.

140

BIAŁKA KOŃ MAŁY POL 2012 klacz gniada/143 F: Ludger
M: NN
brak 616013682003512
27.

143

BONDUELA KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:130 F: Krotosz
M: Banitka I
brak 616013610294206
28.

71

BRIDGET JONES SP POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
29.

93

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
K034588 826002170880607
30.

75

BY MADISON SP POL 2016 wałach gniada/. F: Madison
M: .
brak 616009680010016
31.

172

C’EST LA VIE F WESTFALSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/168 F: Michael Angelo F
M: Stutbuch 1
brak DE441410896315
32.

165

CARELL ZR SP POL 2016 wałach gniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Corry 32 / Carell
K030927 616009680041416
33.

105

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
34.

110

CARMEN SP POL 2004 klacz ciemnogniada/161 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
35.

241

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
36.

107

CASALLIO HAN GER 2016 wałach gniada/170 F: Casallco / Casall
M: Diandra / Drosselklang II
K031194 DE431310736516
37.

84

CASSILIANO HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cassini I / Capitol I
M: Sahara II / Cambridge
K030163 DE421000187612
38.

88

CATALAYA WESTF GER 2016 klacz gniada/x F: Cotton Club / Cantus
M: Comma / Colman
K033520 DE441411140516
39.

121

CELIM SP POL 2008 wałach gniada/168 F: nn /
M: Call Girl / Turbud Quirynus
K014741 POL999640077008
40.

96

CENA MARZEŃ WLKP POL 2015 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Madison / Guidam
M: Centawa / Lasko
K034322 616007610015315
41.

194

CHACCO- RED WESTF. GER 2006 wałach kasztanowata/165 F: Chacco- Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
42.

244

CHARIVARI HOL POL 2009 Klacz biała F: --
M: --
De421000527809
43.

7

CHARLY Oldenburger Springpferd POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Canto
M: Volurla
Brak 418180089010
44.

177

CHERI VAN DE ZUUTHOEVE Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Cosmos Z
M: Isis Van Het Diamondhof
Brak 056015Z551401180
45.

176

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
46.

67

CITIZEN CASALL HOL POL 2018 wałach gniada/174 F: Casall
M: Cantania
K033456 DE421000086018
47.

125

CLASSIC CARLO Niemiecki Koń Sportowy POL 2011 wałach gniada/170 F: CAPPO
M: WENDY
BRAK DE456-3703042-11
48.

142

CLOONEY HAN GER 2014 wałach kasztanowata/169 F: Chatender / Chacco-Blue
M: /Escudo 1
K024915 DE431310751114
49.

141

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
K024916 DE431316589212
50.

47

CONAN I SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Caliro /
M: Casandra / Coriolan
K023083 616009530238411
51.

26

CONCORDIA SP POL 2015 klacz gniada/174 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Całka / Correro
K027335 616009610068315
52.

124

CONVERTUS HOL POL 2014 ogier kasztanowata/182 F: Colman / Carthago
M: Colman / Carthago
K027150 DE421000042514
53.

29

CORDINO SP POL 2008 wałach kasztanowata/173 F: Cantero
M: Caren
KO14295 POL009610184508
54.

114

CORENTELLA PS OS POL 2016 klacz skarogniada/175 F: Cornet Du Lys / Cornet Obolensky
M: Centella / Centadel
K033299 DE418185050916
55.

173

COSTA-RICA WESTWALSKA UKR 2013 klacz siwa/168 F: Torrans
M: Carte-blanche
?11111 No703935
56.

39

CUR CUMA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/162 F: Madison
M: Czarna Hańcza
brak brak
57.

82

CZAR MESNIL SP POL 2017 wałach kara/165 F: It's Me Du Mesnil /
M: Charama /
brak 616009680034917
58.

23

CZARNORZECZKA Czysta Krew Arabska POL 2008 klacz gniada/mk:150 F: Mąciwoda
M: Cewa
Brak POL080000006383
59.

83

CZATERIA SP POL 2017 klacz gniada/170 F: Viscount
M: Czarna Woda
brak 616009610089617
60.

192

DANDELION 36 NN GER NN wałach kasztanowata/170 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
61.

130

DANTES KUC POL 2017 ogier gniada/kuc:142 F: Guinness RH /
M: Diamentina Super /
brak -
62.

230

DARK CHERRY SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Cherry Cordial /
M: Dalia Z /
K017336 POL666
63.

66

DIADEMA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Contendero I / Contender
M: Diarada / Diarado
K032933 616009600053516
64.

132

DIARADA Z OLD GER 2012 klacz ciemnogniada/161 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Vulana L /Emilion
K021375 DE418180208812
65.

242

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
K014402
66.

119

DISNEY KUC POL 2017 wałach izabelowata/kuc:140 F: Ares
M: Duszka
brak 616013610179417
67.

182

DIVA SP POL 2010 klacz gniada/. F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
K017741 616009610106010
68.

85

DIVA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/167 F: Liberado
M: Dracena
616009610106010 K017741
69.

123

DON GIOVANNI SP POL 2011 wałach gniada/178 F: Guffi
M: Danina
K035059 616009520057011
70.

159

DON MAGNUM WLKP POL 2017 wałach skarogniada/175 F: MAGNUM VD BISSCHOP / ELVIS TER PUTTE
M: DOBA / SKUTER
brak 616007610059817
71.

170

DRAGON WALIJSKI POL 2018 wałach jasnokasztanowata/kuc:. F: .
M: .
Brak 616013610149718
72.

44

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
73.

158

EASY ZONE SP POL 2010 wałach gniada/173 F: Emar / Maram
M: Emar / Maram
K018480 616009610138610
74.

74

EDEN WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach skarogniada/180 F: Graf stepp
M: Ejka
brak 616007610193217
75.

45

ELCADA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Calderon / Carolus
M: Ella Fama / For Leo
K034506 616009520048115
76.

231

ELLAVINIA HANOWERSKA GER 2008 klacz gniada/165 F: Earl
M: Nn
Brak Uu
77.

80

EMONA WLKP POL 2015 klacz siwa/170 F: Tanos
M: Empara
Brak 616007610133315
78.

24

ENERGY CONTI HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/170 F: Contender
M: Noblesse XVII
brak DE421000582512
79.

79

ENI WLKP POL 2016 klacz ciemnogniada/170 F: Rulon
M: Efforta
Brak 616007610153216
80.

227

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/172 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
81.

214

ESTANCIA Pełna Krew Angielska POL 2005 klacz gniada/170 F: Boreal
M: Estremadura
Brak 276GER000143730
82.

59

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 gelding bay/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
83.

213

FADO MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/168 F: Huzar
M: Fala
Brak 616006610054213
84.

30

FANTAZJA KUC WALIJSKI POL 2014 klacz gniada/kuc:128 F: Linde Hoeve's Optimistt
M: B-Food Finezja AZ
Brak 616013610025014
85.

171

FARAON CRUZADO POL 2016 wałach jasnokasztanowata/162 F: Nn
M: Nn
Brak 39227
86.

243

Feniks F:
M:
87.

208

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
88.

169

FIGARO MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach skarogniada/mk:148 F: Nieznany
M: Nieznana
Brak 616999610300310
89.

197

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
90.

189

FIGARO KUC WALIJSKI POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Fiona Jan-Pon
Brak 616013610220515
91.

57

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
92.

206

FIONA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:125 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610234517
93.

247

Fredi F:
M:
94.

245

FRESCA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K028445 616009610172114
95.

94

G-CASALLA HOLSZTYN POL 2014 klacz gniada/mk:157 F: CASALITO
M: BANU /QUO VADOS 1
K030784 DE421000102214
96.

58

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
97.

248

GIPSY LEVEL KG F:
M:
98.

50

GOOFY WURT GER 2013 wałach gniada/172 F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Chassidy / Chacco-Blue
K027617 DE473730564013
99.

81

GRACJA TYP POGRUBIANY POL 2011 klacz kasztanowata/mk:155 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610269311
100.

70

GRASSHOPPER SP POL 2013 wałach siwa/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
101.

190

GROSS MONTANO STAR Litewska Półkrew LTU 2005 wałach jasnokasztanowata/163 F: Grat Star
M: Dotacija
KO29181 Brak
102.

9

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
103.

97

HAMERR WLKP POL 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Hamira / Erkon
K034717 616007610044115
104.

32

HAMMER WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/172 F: Albrex g
M: Halabarda
Brak 616007610224009
105.

200

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
106.

72

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
107.

212

HOKUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/160 F: Jaśmin
M: Hangara
Brak 616006610054313
108.

217

HORTENS HAFLINGER POL 2018 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Nico
M: Hornett
Brak 616013540081418
109.

126

HUGO WLKP POL 2008 ogier skarogniada/170 F: Ulco /
M: Hera
brak POL007610069208
110.

104

IDA D SP POL 2015 klacz gniada/mk:157 F: Chardonnay L
M: Iris
Brak X
111.

216

IRYS SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Ares
M: Isara
Brak 616009610183516
112.

54

JACK DANIELS WESTFALSKA POL 13.06.2006 wałach skarogniada/165 F: Contendro I
M: Jamajca
brak DE 441411953006
113.

152

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
114.

13

JARNA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Arkan
M: Jordania
Brak 616098100102147
115.

33

JAVA KWPN NED 2014 wałach kara/184 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Whisperer / Indoctro
K027337 528003201402161
116.

150

JOHNNIE WALKER PKSP POL 2016 wałach siwa/170cm F: Tjungske
M: Juka
K029610 -
117.

222

JULINKA KWPN NED 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Kannan / Voltaire
M: Buminka B / Odermus R
K028659 528003201400159
118.

99

JUMBO JET SP POL 2011 wałach gniada/160 F: Le Voltaire
M: Jędrusia
X X
119.

168

KARINA WLKP POL 2011 klacz kara/162 F: Ben-Hur
M: Kara
Brak 616007610220911
120.

103

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
121.

41

KERA KWPN NED 2015 klacz siwa/mk:- F: Emir R / Colman
M: Gatrichta / Cedric
K030896 528003201503175
122.

61

KORA WLKP POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Hektor / Ekwador
M: Kira / Pigmalion
K033666 616007520062114
123.

157

KORNEL KORDE STAR SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Mars/Avero
M: Konwalia/Czumen K
K030803 616007610018815
124.

36

LA BAMBA CALIDAD TG SP POL 2016 ogier siwa/175 F: La Calidad / Lancer II
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
K029829 616009610203016
125.

181

LA BELLE Deutsches Sportpferd GER 2006 klacz kasztanowata/170 F: Lapateado
M: Nightingale
K031527 DE 457-0002548-06
126.

38

LACASTA TG SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Number One / Numer Uno
M: Laurbina KG / Bambino Van’t Zorgvliet
K030521 616009610206817
127.

162

LAKI WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/170 F: Ben-Hur
M: Lasuna
K033530 A0020044S
128.

48

LAMPART SP POL 2018 wałach gniada/164 F: Vulkan L
M: Liza
brak 616 009 61 00114 18
129.

68

LANA MAYAMI WESTF GER 2010 klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
K019845 DE441411588610
130.

111

LANCELOT SP POL 2017 wałach gniada/177 F: If Du Reverdy / Le Tot De Semilly
M: Lasana / Del Cor
K033448 616009610147717
131.

133

LANITA ROSE KWPN POL 2016 klacz gniada/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Ulanka-Rose / Democraat
K033043 528003201603411
132.

234

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
133.

87

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
134.

187

LENA DSP POL 2012 klacz kasztanowata/mk:152 F: -
M: -
Brak -
135.

98

LIDER KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:135 F: //
M: //
Brak 616999610215515
136.

112

LIMERICK Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/163 F: Denar
M: Lacosidia
K032317 616009610288507
137.

233

Liveta F:
M:
138.

153

LIZAK KUC POL 2018 wałach kara/kuc:110 F: Śpioch
M: Lisa
Brak 616013610028718
139.

43

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028154 616009610086614
140.

100

LOLENCJA KUC SZETLANDZKI POL 2015 klacz siwa/kuc:125 F: X
M: X
Brak X
141.

174

LORD CASTER SP POL 2017 wałach siwa/167 F: Castle Rock
M: Little Chiara
brak 616009610179017
142.

226

LUCY KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:149 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
143.

46

LYJABALOU OLD GER 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Bellissima / Balou Du Rouet
K027154 DE418180238115
144.

101

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
145.

73

M BALU CAT ZR KWPN GER 2017 klacz siwa/173 F: BALOUBAMA/BALOUBET DU ROUET
M: CARINA-TRICHTA P.W./LARINO
brak 528003201707817
146.

184

MACEDONIA SP POL 2015 klacz siwa/161 F: Czumak / Bujak
M: Marfa / Faust Z
K030374 616009610198215
147.

137

MAXIMUS KUC FELIŃSKI POL 10.04.2016 wałach bułana/kuc:147 F: Mielno
M: Migrena
brak 616013670037916
148.

55

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
149.

236

MEGAN II WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: Corleone Z
M: Megi
brak 616007610008917
150.

116

MERCEDES SP POL 2013 klacz kasztanowata/165 F: brak
M: brak
brak DE498560068113
151.

131

MERKURY GEORGE KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kara/kuc:147 F: Sydenham George /
M: Coednewydd Million Dollar /
brak -
152.

149

METYL KONIK POLSKI POL 2007 wałach myszata/kuc:140 F: -
M: -
- -
153.

209

MISTY KUC POL NN klacz inna/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030816 616999611206600
154.

211

MIYA Pelna Krew Angielska POL 26.06.2016 klacz gniada/165 F: Big Lack
M: Mandra
Brak 616 POL 17010114T
155.

180

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
156.

63

MOLO SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
K015555 616009540163809
157.

232

MONDI F:
M:
158.

235

Morgan F:
M:
159.

218

MORIS KOŃ MAŁY POL 2019 wałach gniada/mk:145 F: Koleś
M: Mela
Brak 616013610237519
160.

195

MR GAYALL SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Gayall
M: Melodia
Brak 616007610080216
161.

186

NANDA DEVI HAFLINGER POL 2007 klacz izabelowata/kuc:143 F: Niko
M: Nena
Brak 013661835607
162.

210

NANNI DRP POL 1998 Klacz gniada/kuc:137 F: Brillant
M: Nantine
Brak Pol 616013611141598
163.

205

NANTINE DRP POL 1994 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Doktus
M: Nora
Brak 0013610014294
164.

64

NAZIR SP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaryna / Cabrol
K024802 616009640073414
165.

91

NEMERALD KWPN NED 2018 wałach kasztanowata/167 F: Emerald Van’t Ruytershof
M: Dorana/Turbo Van’t Gestelhof
. 528003201807411
166.

77

NERUSA W POL 2018 klacz gniada/167 F: W
M: W
000 000
167.

221

NEW STAR KUC POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Elekt
M: Nena
brak 616 013 61 00994 13
168.

102

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Curley She / Champion
K032747 826002170881761
169.

42

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
170.

16

OKARYNA DZ SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Carlos DZ / Cantus
M: Olimpiada / Gasparone
K027297 616098200149985
171.

198

ORACZ WLKP POL 2015 wałach cremello/165 F: Etos
M: Orunia
Brak 616007610172815
172.

219

ORKAN HAFLINGER POL 2018 wałach kasztanowata/145 F: Nero
M: Orchidee
Brak 616013610142018
173.

78

ORLANDO WLKP POL 2015 wałach gniada/170 F: Barbur / Bujak
M: Overra / Bakalar
K031485 616007610008015
174.

108

PAELA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/mk:150 F: Poker
M: Pasja
Brak 616007610040715
175.

136

PALMYRA V/D PIKKERIE BWP POL 2015 klacz siwa/166 F: Cardento/Capitol I
M: Mona Lisa/Quidam de Revel
K030869 056-002-W00310466
176.

145

PANAMKA WLKP POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Eger
M: Paszka
Brak -
177.

183

PASA SP POL 2017 klacz gniada/- F: Santiego / Saint Cloud
M: Przekora / Pegasus HB
K031038 616009610168317
178.

203

PASJA SP POL 164 klacz kara/164 F: Song
M: Passa
Brak 0095200391
179.

37

PASJANS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/168 F: Coriano’s Ass
M: Pasja
Brak 616007610028416
180.

163

PEGAZ WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/169 F: Larron
M: Polka
K029371 616007640051015
181.

69

PEPE 344 HAN GER 2016 wałach gniada/170 F: Perigueux / Perpignon
M: Stella / Stolzenberg
brak DE431314310916
182.

246

Płomyk F:
M:
183.

148

POKER KUC WALIJSKI POL 1998 ogier siwa/kuc:120 F: Folkert / Boreas Ubbo
M: Gemstone Philadelphia / Revel Jeeves
K003686 POL013540019798
184.

204

POKORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kara/167 F: Klasyk
M: Pirania
Brak 616 007 61 00875 14
185.

223

POLLY B SP POL 2013 klacz gniada/173 F: Grand Master
M: Poline B
Brak 616009610083413
186.

86

POMMERY VANT OUT VIEGVELD BWP POL 2015 klacz gniada/175 F: ELVIS TER PUTTE
M: CARINA
K032556 056002W00309396
187.

228

PRESTON SP POL 2008 wałach gniada/157 F: Dagestan
M: Puma
brak pol 009610235108
188.

117

RAVELLO SP POL 2017 wałach kasztanowata/mk:165 F: Koleś
M: Ramona
brak 616013520107117
189.

237

Rewia F:
M:
190.

224

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
191.

240

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
K017920 POL013540072804
192.

129

RUBIN SP POL 2015 Ogier srokata/160 F: Tanos / Cantanis
M: Rapsodia / Rabiates Turnus Z
brak -
193.

215

RUM DRP POL 2013 wałach gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
Brak B0103152S
194.

196

SAJAN KUC POL 2014 wałach bułana/kuc:147 F: Trzy Po Trzy
M: Szczęście
K034962 616013640079814
195.

19

SEMINO OLDENBURGER POL 2016 wałach gniada/175 F: BUCKINGHAM
M: STUTBUCH
BRAK DE433330754116
196.

193

SEMINO 5 OLD. POL 2006 wałach skarogniada/165 F: Stalypso
M: Celline Couleur -Rubin
K011897 DE 418180128406
197.

76

SILLOU KWPN POL 2018 klacz gniada/167 F: N
M: N
000 000
198.

65

SIR DINKEN SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Dinken / Diarado
M: Sharisma / Charisma 115
K024814 616009600233314
199.

52

SKITTLES SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Viscount/Pythagoras
M: Sofia/Quamiro
K029320 616009610110415
200.

120

SOREY SP POL 2017 mare dark bay/162 F: MARINO/ZEOLIET
M: SUERTE Z/STAKKATO
none 616009600030417
201.

115

STRIT SP POL 2014 wałach siwa/176 F: Rumianek / Orkisz
M: Strzała / Pawlin
K025804 616009590111614
202.

166

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
203.

134

T-LOVE SP POL 2018 wałach gniada/165 F: Fibonacci S / Flipper D-Elle
M: Tatiana / Cassino
K033882 826002180885029
204.

160

TALBOT WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Trischa
K023803
205.

92

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
K028281 616007520052211
206.

138

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
207.

139

TEODORO XX POL 2017 wałach kasztanowata/160 F: Needham s Fort
M: Turkkawka
brak 616 POL 17009060T
208.

147

TIERSK SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
K029128 POL007610163305
209.

49

TOUCH THE SKY SP POL 2006 wałach gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Alexader
K013552 POL009670047106
210.

191

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
211.

62

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
212.

155

VAND HELSING UKR POL 2012 wałach gniada/170 F: -
M: -
Brak -
213.

21

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
214.

188

WIHELM KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
brak 616999610219513
215.

106

WIRAŻ KUC POL 2017 wałach kara/kuc:135 F: X
M: X
Brak X
216.

128

WITRAŻ KOŃ HUCULSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:137 F: Puszkar
M: Wiera II
Brak Pol 012630141008
217.

127

WITRAŻ KOŃ HUCULSKI POL 2009 gelding bay/kuc:137 F: Puszkar
M: Wiera II
none POL012630141008
218.

144

WITTARA HORSE CONCURE WLKP POL 2004 klacz gniada F: Liman /
M: Wolta / Tycjan
K015900 POL007530127204
219.

25

WOJTEK KUC POL 2010 wałach kara/kuc:131 F: Monarcha
M: Wanessa
K032357 616 013 61 02682 10
220.

31

ZŁOTY RUBIN WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Rasch (Rekrut) / Ramirado
M: Zokla / Klakier
K029707 616007610043515
221.

56

ZOJA TYP KUC POL 2015 mare grey/kuc:148 F: NN
M: NN
K031724 616999661350815
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejak Adrianna
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
BIAŁKA (140)
2022-09-25
14
2022-09-25
Andrzejewska Aleksandra
St. J Baborówko
GRACJA (81)
2022-09-24
4
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
2022-09-25
13
2022-09-25
18
Antkowiak Bartosz
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ARMAND (199)
2022-09-24
2
2022-09-24
13
2022-09-25
29
2022-09-25
31
Antkowiak Mateusz
Stajnia Siemowo
ORACZ (198)
2022-09-24
20
2022-09-24
31
2022-09-25
23
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
HESTER (200)
2022-09-24
5
2022-09-24
20
2022-09-25
13
2022-09-25
11
Artmańska Jagoda
Stajnia Siemowo
NANNI (210)
2022-09-24
7
2022-09-24
7
Banaszak Aleksandra
Bpk
BONDUELA (143)
2022-09-24
8
Banaszak Maria
Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
WIHELM (188)
2022-09-24
9
2022-09-24
36
Banaszak Natalia
Bpk
2022-09-24
5
Banaszak Weronika
KJ Stajnia Dąbrowscy
SUPRISE (166)
2022-09-25
7
2022-09-25
29
Baranowska Oliwia
Cwał Zakrzewo
2022-09-24
2
2022-09-24
2
Bartkowiak Wiktoria
Bpk
BALBINA (146)
2022-09-24
21
2022-09-24
20
Biazik Roksana
SKJ Stajnia Czarna Perła
2022-09-24
4
2022-09-24
20
2022-09-25
18
2022-09-25
15
LA BELLE (181)
2022-09-24
18
2022-09-24
29
2022-09-25
6
2022-09-25
14
Bogucka Martyna
BPK
ENI (79)
2022-09-25
18
Buchali Angelika
BPK
2022-09-24
2
2022-09-24
23
Bukowska Zuzanna
Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
2022-09-24
10
2022-09-24
1
200
2022-09-25
4
2022-09-25
10
Celmerowska Alina
KJ Stajnia Nowina
RAVELLO (117)
2022-09-24
30
2022-09-24
Cicha Zofia
BPK
2022-09-24
15
2022-09-25
17
FERRARI (208)
2022-09-24
2022-09-24
3
2022-09-25
1
2022-09-25
3
MISTY (209)
2022-09-24
2
2022-09-25
2
Cieślak Szymon
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2022-09-25
3
2022-09-25
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
JULINKA (222)
2022-09-25
2
2022-09-25
10
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
CASALLIO (107)
2022-09-24
23
2022-09-25
39
2022-09-25
35
2022-09-24
PAELA (108)
2022-09-24
18
2022-09-24
2022-09-25
19
2022-09-25
18
Ćwiklińska Iga
Stajnia Siemowo
2022-09-24
10
2022-09-24
22
2022-09-25
3
2022-09-25
4
FIONA (206)
2022-09-24
3
2022-09-24
2
2022-09-25
2
2022-09-25
5
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2022-09-25
12
2022-09-25
11
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (63)
2022-09-24
13
2022-09-24
10
2022-09-25
8
Dąbrowski Antoni
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-09-24
2
2022-09-24
24
2022-09-25
1
2022-09-25
1
Dąbrowski Mieszko
KJ Stajnia Dąbrowscy
ŁAŃCUT (101)
2022-09-24
1
2022-09-24
22
2022-09-25
4
2022-09-25
4
NIKI 77 (102)
2022-09-24
6
2022-09-24
19
2022-09-25
5
2022-09-25
3
100
KARRYS L (103)
2022-09-24
9
2022-09-24
4
2022-09-25
1
200
2022-09-25
4
IDA D (104)
2022-09-24
6
2022-09-24
4
2022-09-25
12
2022-09-25
3
Darul Maria
bpk
CONVERTUS (124)
2022-09-24
26
2022-09-24
Dobosz Karolina
SKJ Gronówka
HAMMER (32)
2022-09-24
24
Dobrzyńska Michalina
UKS Trójka
ORLANDO (78)
2022-09-24
14
2022-09-24
23
Dogonska Marianna
Brak
FARAON (171)
2022-09-25
14
2022-09-25
Dziamska Alina
KS Jumping Events Poznań
2022-09-24
1
2022-09-24
32
Fecgner Liliana
KJ Merkury Daleszyn
2022-09-25
4
2022-09-25
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMIRA (167)
2022-09-24
33
2022-09-24
15
2022-09-25
24
2022-09-25
23
Gaca Julia
bpk
WITRAŻ (127)
2022-09-24
11
2022-09-24
Gadomska Nadia
Bpk
BAZYLIA (60)
2022-09-24
1
2022-09-24
3
2022-09-25
1
2022-09-25
4
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
ROLEX 2 (240)
2022-09-24
4
2022-09-24
10
Gerard Rene
KJ CH Jaszkowo
2022-09-24
8
Dicaprio (242)
2022-09-24
6
Geremek Dominika
KJ Stajnia Nowina
2022-09-24
4
2022-09-24
2022-09-25
19
2022-09-25
Gnach Szymon
SKJ Stajnia Czarna Perła
BAŚKA (178)
2022-09-24
2
100
2022-09-25
3
50
2022-09-24
2
150
2022-09-25
7
Górniak Julia
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-24
1
2022-09-25
32
2022-09-25
Gorzkowska Alicja
BPK (WIE)
2022-09-24
9
2022-09-24
3
2022-09-25
2
2022-09-25
8
Grzegorek Adrianna
bpk
EASY ZONE (158)
2022-09-25
21
2022-09-25
9
Grześkowiak Helena
SKJ Gronówka
HAMMER (32)
2022-09-24
9
Grzybkowska Aleksandra
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2022-09-24
27
2022-09-24
2022-09-25
26
2022-09-25
22
Hamerska Wiktoria
Cwał Zakrzewo
DANTES (130)
2022-09-24
1
2022-09-24
25
Hybiak Adam
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
2022-09-25
22
2022-09-25
32
ELLAVINIA (231)
2022-09-25
15
2022-09-25
28
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2022-09-24
31
Ignaszewska Maria
Stajnia Siemowo
PASJA (203)
2022-09-24
22
2022-09-24
3
2022-09-25
4
2022-09-25
16
Jacygrad Gabriela
bpk
CELIM (121)
2022-09-25
37
2022-09-25
13
Jakusek Nadia
BPK
2022-09-24
16
2022-09-24
24
2022-09-25
17
2022-09-25
Janowicz Natalia
Klub Sportowy Bolo Team
2022-09-24
17
2022-09-24
2022-09-25
Jazdończyk Anna
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-09-25
1
2022-09-25
30
Juszczak Maria
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
JANKES (152)
2022-09-24
16
2022-09-24
28
Juszczak Piotr
JUKS Gold Team Mieczewo
CHARIVARI (244)
2022-09-25
2022-09-25
2
Kaczmarek Mikołaj
St. KS Jumping Events Poznań
CORDINO (29)
2022-09-24
30
2022-09-24
16
2022-09-25
17
Kaczmarek Zuzanna
BPK
LENA (187)
2022-09-25
20
2022-09-25
24
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-09-24
29
2022-09-24
2022-09-25
27
2022-09-25
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
2022-09-25
2022-09-25
43
2022-09-24
19
2022-09-24
Kasprzak Maria
UKJ Irys
ORKAN (219)
2022-09-25
Kicińska Sara
Klub Jeździecki Kalumet
NEW STAR (221)
2022-09-25
1
Kicińska Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-09-25
44
2022-09-25
BERGAMO (89)
2022-09-25
2022-09-25
Kiernikowska Dominika
BKS KŁOS BUDZYŃ
2022-09-24
13
2022-09-25
10
2022-09-25
2022-09-24
4
Klima Stepan
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
2022-09-24
8
2022-09-24
19
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
ZOJA (56)
2022-09-24
25
2022-09-24
22
2022-09-25
16
2022-09-25
20
Knopkiewicz Natalia
BPK
SEMINO (19)
2022-09-24
23
2022-09-24
15
Konieczna Zofia
Bpk
2022-09-24
18
2022-09-24
12
Końpa Alicja
Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
LENA (187)
2022-09-24
27
2022-09-24
29
Koperska Aleksandra
bpk
AKRYL (51)
2022-09-25
22
2022-09-25
7
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2022-09-24
5
2022-09-24
2022-09-25
33
2022-09-25
2022-09-24
15
2022-09-24
2022-09-25
2022-09-25
31
Kordus Gabriela
Klub Sportowy Bolo Team
PASA (183)
2022-09-24
11
2022-09-24
12
2022-09-25
34
2022-09-25
36
Kosedowska Oliwia
Bkp
PANAMKA (145)
2022-09-24
Kośla Nicole
Klub Sportowy Bolo Team
DIVA (182)
2022-09-24
19
2022-09-24
Kostrzewa Maria
Klub Sportowy Sydow Riding Team
POKER (148)
2022-09-24
10
2022-09-24
13
Koterwa Wiktoria
bpk
2022-09-24
1
2022-09-24
Kowalczyk Mateusz
bpk
2022-09-25
2022-09-25
2
150
CLOONEY (142)
2022-09-25
9
2022-09-25
16
Kowalewski Robert
Stajnia Siemowo
AMELIA (202)
2022-09-24
26
2022-09-24
27
2022-09-25
20
2022-09-25
17
Kowalska Marta
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Gold Team Mieczewo
2022-09-24
34
2022-09-24
30
2022-09-25
2022-09-25
Kozielczyk Michalina
NIEZRZESZONA
2022-09-24
15
2022-09-24
Kozłowska Izabela
Klub Jeździecki Michałówka
2022-09-24
2022-09-24
31
Krzyżaniak Aleksandra
KJ Stajnia Nowina
2022-09-24
2022-09-24
18
2022-09-25
2022-09-25
2
Kulczyńska Maria
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-25
22
2022-09-25
Kulesza Laura
brak
MERCEDES (116)
2022-09-24
11
2022-09-24
3
Kulikowska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-24
20
2022-09-24
16
2022-09-25
11
2022-09-25
11
Kurek Barbara
KS Bolo Team
2022-09-24
15
2022-09-24
2022-09-25
12
2022-09-25
Lara Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (40)
2022-09-24
7
2022-09-24
2022-09-25
35
2022-09-25
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
2022-09-24
18
2022-09-24
2022-09-25
11
2022-09-24
20
2022-09-24
2022-09-25
GOOFY (50)
2022-09-24
7
2022-09-24
12
2022-09-25
6
Ludek Laura
BPK
KARINA (168)
2022-09-25
20
Łabutka Lena
Brak
PRESTON (228)
2022-09-24
7
2022-09-24
8
2022-09-25
6
2022-09-25
5
Łąkowska Kinga
Bpk
LIZAK (153)
2022-09-24
2022-09-24
Łasicka Monika
bpk
PANAMKA (145)
2022-09-24
26
Łopato Justyna
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-09-24
28
2022-09-24
2022-09-25
2022-09-25
NAZIR (64)
2022-09-24
6
2022-09-24
3
150
2022-09-25
3
150
Łukasik Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki Lehmann Horses
IRYS (216)
2022-09-25
2
2022-09-25
9
BASIA (239)
2022-09-25
15
2022-09-25
9
Maćkowiak Paulina
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
TEODORO (139)
2022-09-25
18
2022-09-25
Majewski Ariel
MIYA (211)
2022-09-24
22
2022-09-24
13
Maksymiuk Marysia
SKJ Stajnia Czarna Perła
AKIMA (179)
2022-09-24
14
2022-09-24
26
2022-09-25
1
2022-09-25
27
Mańczak Natalia
Stajnia Siemowo
POKORA (204)
2022-09-24
13
2022-09-24
21
2022-09-25
7
2022-09-25
19
Marcinkowska Lena
Stajnia Siemowo
NANTINE (205)
2022-09-24
5
2022-09-24
11
2022-09-25
3
2022-09-25
6
Maruszczak Natalia
BPK
ENI (79)
2022-09-25
10
Michalak Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
TAZINA (138)
2022-09-25
21
2022-09-25
Mieloch Anna
bpk
SEMINO (19)
2022-09-25
24
2022-09-25
Mikołajczak Emilia
Brak
CHARLY (7)
2022-09-24
2022-09-24
Nagła Maja
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
2022-09-25
20
2022-09-25
12
Nagodzińska Natalia
Klub Sportowy Bolo Team
DIVA (85)
2022-09-25
9
2022-09-25
14
Neumann Amelia
bpk
2022-09-24
21
HUGO (126)
2022-09-24
11
2022-09-24
Nowak Amelia
brak
2022-09-25
2022-09-25
Nowak Marcin
bpk
LAKI (162)
2022-09-25
6
2022-09-25
41
Ochowiak Nadia
brak
EDEN (74)
2022-09-24
26
2022-09-24
2022-09-25
15
2022-09-25
23
Olejniczak Edyta
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-09-24
12
2022-09-24
25
Olejniczak Waldemar
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
LIMERICK (112)
2022-09-25
15
2022-09-25
8
Pacholczak Laura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
SOREY (120)
2022-09-25
9
2022-09-25
13
Paterek Dagmara
BPK
BONDUELA (143)
2022-09-24
12
Pawelczak Paulina
JKS Melloni Horses
2022-09-24
2022-09-24
2022-09-25
23
Pawłowska Anastazja
KJ CH Jaszkowo
Liveta (233)
2022-09-24
5
2022-09-24
6
2022-09-25
3
2022-09-25
16
Pazunczyn Marcelina
KJ Stajnia Dąbrowscy
LIDER (98)
2022-09-24
4
2022-09-24
6
Piaskowska Lena
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
METYL (149)
2022-09-24
2022-09-24
Piotrowska Martyna
KJ Sokół Damasławek
2022-09-24
19
2022-09-24
18
Podhorecka Matylda
KJ Rancho Poznań
FRESCA (245)
2022-09-25
24
2022-09-25
Prawucka Katarzyna
UKJ Irys
ORKAN (219)
2022-09-25
22
Feniks (243)
2022-09-25
19
2022-09-25
21
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-09-24
27
2022-09-25
40
2022-09-25
34
2022-09-24
Pyczek Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
BACH (156)
2022-09-24
11
2022-09-24
Racinowska Emilia
KJ Dilmar
2022-09-24
6
2022-09-24
20
2022-09-25
6
2022-09-25
14
Radniecka-Filipiak Anna
Cwał Zakrzewo
DIARADA Z (132)
2022-09-24
1
2022-09-24
Ratajczak Maria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
MONDI (232)
2022-09-25
2022-09-25
15
Ratajczyk Nina
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
WOJTEK (25)
2022-09-24
8
2022-09-24
17
2022-09-25
7
2022-09-25
8
Rogacki Jakub
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-24
36
2022-09-24
21
Różczka Hanna
Bpk
2022-09-25
19
2022-09-25
Schramm Helena
Cwał Zakrzewo
RUBIN (129)
2022-09-24
4
2022-09-24
8
Siejak Karolina
BPK (WIE)
T-LOVE (134)
2022-09-24
12
2022-09-24
2022-09-25
26
2022-09-25
Siejak Weronika
KJ Agro-Handek Śrem
MAYON L (55)
2022-09-24
2
2022-09-25
5
Sitowska Iwona
JKS Fer Więckowice
KERA (41)
2022-09-24
8
2022-09-24
3
100
Sitowska Iwona
KJ FER Więckowice
SILLOU (76)
2022-09-24
14
2022-09-24
NERUSA (77)
2022-09-24
14
2022-09-24
2022-09-24
16
2022-09-24
14
Skrzeczkowska Emilia
KJ Stajnia Nowina
2022-09-24
9
2022-09-24
8
2022-09-25
18
2022-09-25
1
250
2022-09-24
19
2022-09-24
27
2022-09-25
13
2022-09-25
8
Smurawa Jagoda
Brak
JARNA (13)
2022-09-24
32
2022-09-24
2022-09-25
2022-09-25
Sobalak Alicja
Stajnia Nota
DISNEY (119)
2022-09-25
4
2022-09-25
14
Śruba Aleksandra
KJ CH Jaszkowo
2022-09-25
5
Stachowiak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
DRAGON (170)
2022-09-24
13
2022-09-24
14
2022-09-25
7
2022-09-25
11
Stachowiak Iga
Bez Przynależności Klubowej
FIGARO (169)
2022-09-24
5
2022-09-24
6
2022-09-25
6
2022-09-25
5
Statkiewicz Amelia
Bpk
2022-09-24
28
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
SEMINO 5 (193)
2022-09-24
4
2022-09-24
2
200
2022-09-25
21
2022-09-25
5
2022-09-24
34
2022-09-24
22
2022-09-25
7
2022-09-25
5
MR GAYALL (195)
2022-09-24
17
2022-09-24
25
2022-09-25
21
2022-09-25
7
Stróżyńska Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
SAJAN (196)
2022-09-24
18
2022-09-24
3
2022-09-25
3
2022-09-25
16
FIGARO (197)
2022-09-24
21
2022-09-24
4
2022-09-25
2
2022-09-25
2
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
2022-09-24
1
150
2022-09-24
7
2022-09-25
1
150
2022-09-25
19
TSUNAMI (191)
2022-09-25
28
2022-09-25
26
2022-09-24
8
2022-09-24
5
2022-09-24
7
2022-09-24
5
2022-09-25
6
2022-09-25
8
Suchodolska Ilona
BPK
EMONA (80)
2022-09-24
16
2022-09-24
35
Suchodolska Oliwia
BPK
GRACJA (81)
2022-09-24
9
Świeca Wiktoria
Brak
WITRAŻ (128)
2022-09-25
26
2022-09-25
Szajek Maria
BPK
KARINA (168)
2022-09-25
13
Szeska Elżbieta
Brak
FIGARO (189)
2022-09-24
2022-09-24
Szukalska Agata
Angel's Horses Body & Soul
ESTANCIA (214)
2022-09-24
37
2022-09-24
28
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
TANGO (92)
2022-09-25
33
2022-09-25
20
2022-09-25
2
100
2022-09-25
13
2022-09-25
38
2022-09-25
2022-09-25
36
2022-09-25
17
Terakowska Natalia
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
MAXIMUS (137)
2022-09-25
25
2022-09-25
Tomaszewska Kalina
Budzyński KS Kłos
JAVA (33)
2022-09-24
21
2022-09-25
30
2022-09-24
2022-09-25
18
Tomaszewska Wiktoria
KJ Stajnia Dąbrowscy
HAMERR (97)
2022-09-24
7
2022-09-24
3
2022-09-25
17
2022-09-25
23
Tomikowski Michał
bpk
2022-09-24
17
2022-09-24
33
Trojanowicz Borys
St. Kraju Jumping Team
CARELL ZR (165)
2022-09-24
22
2022-09-24
11
Trzcińska Zofia
St. Stadnina Koni Olimpia
CONAN I (47)
2022-09-24
30
2022-09-24
2022-09-25
16
2022-09-25
Tyrzyk Wiktor
Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński
Morgan (235)
2022-09-25
12
2022-09-25
23
MEGAN II (236)
2022-09-25
9
2022-09-25
10
Rewia (237)
2022-09-25
8
2022-09-25
12
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
POLLY B (223)
2022-09-24
10
2022-09-24
12
ADAGIO-GL (225)
2022-09-24
11
2022-09-24
23
LUCY (226)
2022-09-24
23
2022-09-24
1
2022-09-24
21
2022-09-24
Wachowska Nadia
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
TIERSK (147)
2022-09-24
10
2022-09-24
19
Walczak Noemi
Bez Przynależności Klubowej WIE
2022-09-24
2022-09-24
12
Wengerek Karolina
St. KJ Gronówka
LAMPART (48)
2022-09-24
14
2022-09-24
23
Wicenty Joanna
KJ STAJNIA NOWINA
RAVELLO (117)
2022-09-25
21
2022-09-25
Włoch January
KS Jumping Events Poznań
2022-09-24
10
2022-09-24
3
50
2022-09-25
11
2022-09-25
15
Włoch Joachim
KS Jumping Events Poznań
2022-09-24
35
2022-09-25
14
2022-09-25
9
2022-09-24
17
LOARA (43)
2022-09-24
9
2022-09-24
17
2022-09-25
25
2022-09-25
12
Wojciechowski Wojciech
Stajnia Witkówki
BAGATELA (122)
2022-09-24
29
2022-09-24
26
2022-09-25
24
2022-09-25
25
Wojcieszak Zuzanna
Angel's Horses body & soul
MIYA (211)
2022-09-24
23
Wójcik Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-09-24
5
2022-09-24
1
250
2022-09-25
4
2022-09-25
2
200
DIADEMA (66)
2022-09-24
13
2022-09-25
16
2022-09-24
25
2022-09-24
2022-09-25
42
2022-09-25
Wojtaszek Vesna
KJ Sokół Damasławek
2022-09-24
25
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
MACEDONIA (184)
2022-09-25
21
2022-09-25
22
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar
STRIT (115)
2022-09-24
24
2022-09-24
37
2022-09-25
20
2022-09-25
25
Wrzyszcz Zbigniew
Bpk
LANCELOT (111)
2022-09-24
16
2022-09-24
Żak Kalina
Stajnia Siemowo
AMOS (201)
2022-09-25
1
2022-09-25
10
Zaporowska Sara
UKJ Irys
HORTENS (217)
2022-09-25
9
2022-09-25
17
Zgrabczyńska Iga
Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
WIHELM (188)
2022-09-25
5
2022-09-25
8
Ziemniarska Agata
bpk
2022-09-24
24
2022-09-24
17
2022-09-25
19
2022-09-25
22
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno
2022-09-24
15
2022-09-24

Number of Riders: 194

Number of Horses: 221

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl