Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
207 ACCEPTED 2022-09-08 09:09:53
2022-09-08 09:08:13
Jakub Stróżyński DANDELION 36
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
206 ACCEPTED 2022-09-08 09:09:54
2022-09-08 09:04:11
Iga Ćwiklińska NANDA DEVI
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
205 ACCEPTED 2022-09-08 09:09:58
2022-09-08 09:03:39
Natalia Mańczak POKORA
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
204 ACCEPTED 2022-09-08 09:10:04
2022-09-08 09:02:21
Maria Ignaszewska PASJA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
203 ACCEPTED 2022-09-08 09:10:08
2022-09-08 09:01:42
Kalina Żak AMOS
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
202 ACCEPTED 2022-09-08 09:10:12
2022-09-08 09:01:02
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
201 ACCEPTED 2022-09-08 09:10:16
2022-09-08 09:00:09
Szymon Antkowiak HESTER
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
200 ACCEPTED 2022-09-08 09:10:34
2022-09-08 08:59:39
Julia Kowalska MELBA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
199 ACCEPTED 2022-09-08 09:12:55
2022-09-08 08:59:04
Jerzy Stróżyński TRADYCJA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
198 ACCEPTED 2022-09-08 09:12:59
2022-09-08 08:58:11
Jakub Stróżyński GROSS MONTANO STAR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
197 ACCEPTED 2022-09-08 09:13:08
2022-09-08 08:57:32
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
196 ACCEPTED 2022-09-08 09:13:13
2022-09-08 08:56:38
Natalia Stróżyńska SEMINO 5
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
195 ACCEPTED 2022-09-08 09:13:17
2022-09-08 08:55:50
Natalia Stróżyńska CHACCO- RED
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
194 ACCEPTED 2022-09-08 09:13:22
2022-09-08 08:55:00
Zuzanna Stróżyńska SAJAN
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
193 ACCEPTED 2022-09-08 09:13:31
2022-09-08 08:54:26
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
192 ACCEPTED 2022-09-08 09:13:35
2022-09-08 08:53:44
Zofia Cicha APASJONATA CON AMOR
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
191 ACCEPTED 2022-09-08 09:13:42
2022-09-08 08:53:00
Zofia Cicha FERRARI
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
190 ACCEPTED 2022-09-08 09:13:46
2022-09-08 08:52:17
Zofia Cicha MISTY
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
189 ACCEPTED 2022-09-08 09:13:50
2022-09-08 08:51:20
Lena Marcinkowska NANNI
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
188 ACCEPTED 2022-09-08 09:13:53
2022-09-08 08:43:39
Natalia Świdurska FIONA
  • 2x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
187 ACCEPTED 2022-09-08 06:53:37
2022-09-07 23:34:23
Eva Abramchuk FUKSJA WK
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
186 ACCEPTED 2022-09-08 06:53:45
2022-09-07 22:05:29
Zuzanna Sołtysiak MELODY'S STAR
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
185 ACCEPTED 2022-09-08 06:53:49
2022-09-07 20:48:43
Olga Leonhard MAKS
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
184 ACCEPTED 2022-09-08 06:58:34
2022-09-07 20:47:39
Eliza Leonhard FIONA
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
183 ACCEPTED 2022-09-08 06:54:01
2022-09-07 19:40:46
Albert Staszak FREDI
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
182 ACCEPTED 2022-09-08 06:54:08
2022-09-07 19:18:07
Kinga Matusik RABIN
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
181 ACCEPTED 2022-09-08 06:54:12
2022-09-07 19:17:41
Kinga Matusik ROYAL DREAM
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
180 ACCEPTED 2022-09-08 06:54:17
2022-09-07 18:24:28
Anna Lipińska ARIELLE US
  • 2x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
179 ACCEPTED 2022-09-08 06:54:21
2022-09-07 18:21:49
Zofia Winiecka FIGA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
178 ACCEPTED 2022-09-08 06:54:26
2022-09-07 18:20:45
Michalina Winiecka COLOX CUP
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
177 ACCEPTED 2022-09-08 06:54:31
2022-09-07 18:20:05
Julia Albertowicz DAISY
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
176 ACCEPTED 2022-09-08 06:54:34
2022-09-07 17:16:25
Nina Tymińska MARSHAL
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
175 ACCEPTED 2022-09-08 06:54:36
2022-09-07 17:02:47
Agnieszka Habernik BOOLEY BLUE MOON
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
174 ACCEPTED 2022-09-08 06:54:39
2022-09-07 17:02:27
Matylda Burzyńska QUIZIU
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
173 ACCEPTED 2022-09-08 06:54:43
2022-09-07 17:01:45
Marta Burzyńska KILLINA ROISIN
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
172 ACCEPTED 2022-09-08 06:54:46
2022-09-07 17:01:27
Marta Burzyńska RUBY MAJOR LADY
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
171 ACCEPTED 2022-09-08 06:54:57
2022-09-07 16:59:31
Natalia Kossowska COLMINO
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ACCEPTED 2022-09-08 06:55:00
2022-09-07 16:16:46
Błażej Kubiak SIMBA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
169 ACCEPTED 2022-09-07 15:13:58
2022-09-07 15:13:33
Monika Hojna ATOS
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
168 ACCEPTED 2022-09-07 15:13:25
2022-09-07 15:13:06
Monika Hojna ANIMO
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
167 ACCEPTED 2022-09-07 15:13:24
2022-09-07 15:12:36
Marcin Jakubiak ANIMO
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
166 ACCEPTED 2022-09-07 15:13:21
2022-09-07 15:12:06
Marcin Jakubiak ATOS
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
165 ACCEPTED 2022-09-07 14:29:53
2022-09-07 14:27:17
Natalia Łukaszewska HOKUS
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
164 ACCEPTED 2022-09-07 14:29:51
2022-09-07 14:26:14
Natalia Łukaszewska FADO
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
163 ACCEPTED 2022-09-07 14:25:13
2022-09-07 14:11:51
Krystian Starkowski ROSE STAR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
162 ACCEPTED 2022-09-07 14:25:15
2022-09-07 12:38:57
Marcin Nowak LAKI
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ACCEPTED 2022-09-07 14:25:18
2022-09-07 12:29:18
Alicja Sobalak DISNEY
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
160 ACCEPTED 2022-09-07 11:23:17
2022-09-07 11:09:34
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
159 ACCEPTED 2022-09-07 11:38:20
2022-09-07 10:30:13
Nina Konarska WIBI
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
158 ACCEPTED 2022-09-07 11:23:12
2022-09-07 09:49:54
Weronika Siejak MAYON L
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
157 ACCEPTED 2022-09-07 07:13:11
2022-09-07 07:09:25
Bartosz Matuszewski BALTIC DANCER
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
156 ACCEPTED 2022-09-07 07:13:18
2022-09-07 07:08:39
Martyna Lis ESTANCIA
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
155 ACCEPTED 2022-09-07 07:13:24
2022-09-07 07:07:24
Jaś Obacz AWANS
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
154 ACCEPTED 2022-09-07 07:13:30
2022-09-07 07:02:38
Zofia Banaszak MIYA
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
153 ACCEPTED 2022-09-07 07:13:37
2022-09-07 07:01:47
Magdalena Karcz AWANS
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
152 ACCEPTED 2022-09-07 07:51:21
2022-09-06 23:44:56
Julia Jabłońska ENYOJ POINTCOM
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
151 ACCEPTED 2022-09-07 07:51:23
2022-09-06 23:39:36
Julia Jabłońska NEW UNO'S TREASURE EVO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
150 ACCEPTED 2022-09-07 07:51:28
2022-09-06 23:38:34
Julia Jabłońska ROUBAIX L3B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
149 ACCEPTED 2022-09-07 07:51:30
2022-09-06 23:37:58
Julia Jabłońska IRISH COFFE BORDERIE
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
148 ACCEPTED 2022-09-07 07:51:34
2022-09-06 23:37:18
Julia Jabłońska LOVING YOU NONSTOP
  • 2x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
147 ACCEPTED 2022-09-07 07:13:58
2022-09-06 22:49:29
Jakub Rogacki OLANDO
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
146 ACCEPTED 2022-09-07 07:14:03
2022-09-06 22:49:12
Nina Tymińska GLENGOOGLE BOY
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
145 ACCEPTED 2022-09-07 07:14:08
2022-09-06 22:27:27
Klaudia Walczak NINA
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
144 ACCEPTED 2022-09-07 07:51:35
2022-09-06 22:18:52
Zuzanna Zabłocka CAMELEO
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ACCEPTED 2022-09-07 07:14:16
2022-09-06 22:11:57
Zuzanna Wierzbicka MURCJA SM
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
142 ACCEPTED 2022-09-07 07:14:20
2022-09-06 22:10:53
Tola Rojewska FILIPENDULA
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
141 ACCEPTED 2022-09-07 07:14:26
2022-09-06 22:10:01
Amanda Ropinska FILIPENDULA
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
140 ACCEPTED 2022-09-07 07:51:38
2022-09-06 22:07:26
Hanna Konieczka SONICA
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
139 ACCEPTED 2022-09-07 07:14:56
2022-09-06 21:39:32
Bartosz Gauza KASJOPEA
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
138 ACCEPTED 2022-09-07 07:15:02
2022-09-06 21:37:48
Bartosz Gauza IRALSINA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ACCEPTED 2022-09-07 07:15:07
2022-09-06 21:37:05
Magdalena Ćwik DAGA GR
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
136 ACCEPTED 2022-09-07 07:15:14
2022-09-06 21:35:01
Magdalena Ćwik NO WORRIES SRK
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
135 ACCEPTED 2022-09-07 07:15:20
2022-09-06 21:20:58
Amelia Ignasiak MARKIZA
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
134 ACCEPTED 2022-09-07 07:51:07
2022-09-06 21:20:25
Klaudia Krajewska CORDIANO P
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
133 ACCEPTED 2022-09-07 07:51:48
2022-09-06 21:19:49
Klaudia Krajewska DON QUERIDO
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
132 ACCEPTED 2022-09-07 07:15:33
2022-09-06 21:06:54
Zofia Niesiołowska BELISIMA
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
131 ACCEPTED 2022-09-07 07:15:38
2022-09-06 21:05:19
Maria Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
130 ACCEPTED 2022-09-07 07:51:49
2022-09-06 20:55:46
Justyna Raźniak AMETYST
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
129 ACCEPTED 2022-09-07 07:16:08
2022-09-06 20:54:03
Anna Radniecka-Filipiak DIARADA Z
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
128 ACCEPTED 2022-09-07 07:16:12
2022-09-06 20:52:57
Paulina Majewska FRANEK
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
127 ACCEPTED 2022-09-07 07:16:17
2022-09-06 20:52:07
Klaudia Toboła DANTES
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
126 ACCEPTED 2022-09-07 07:16:20
2022-09-06 20:51:15
Marcelina Mileszko HARRY POTTER
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
125 ACCEPTED 2022-09-07 07:51:53
2022-09-06 20:47:35
Jagoda Szreymann SINGLE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ACCEPTED 2022-09-07 07:16:31
2022-09-06 20:38:30
Julia Lisik HB FIDELIO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
123 ACCEPTED 2022-09-07 07:16:36
2022-09-06 20:32:44
Wiktor Tyrzyk MEGAN II
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
122 ACCEPTED 2022-09-07 07:16:41
2022-09-06 18:16:25
Aleksandra Gawrońska MONSUN
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
121 ACCEPTED 2022-09-07 07:16:49
2022-09-06 18:02:11
Julia Dziurkiewicz CZARNA PERŁA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
120 ACCEPTED 2022-09-07 07:16:57
2022-09-06 16:31:39
Zuzanna Trojanowska EUZEBIO LP
  • 2x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
119 ACCEPTED 2022-09-07 07:51:56
2022-09-06 16:23:12
Jagoda Danielewska ILUZJA
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ACCEPTED 2022-09-06 13:32:49
2022-09-06 13:28:19
Aleksandra Związko PIT II
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
117 ACCEPTED 2022-09-08 06:58:56
2022-09-06 11:55:16
Maja Basałygo SARA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
116 ACCEPTED 2022-09-06 13:34:23
2022-09-06 11:44:07
Maria Woźnicka WILDZANG'S ROSALIE
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
115 ACCEPTED 2022-09-06 13:27:01
2022-09-06 10:30:26
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
114 ACCEPTED 2022-09-06 08:40:57
2022-09-06 08:19:17
Aleksander Libera LIGHT SPIRIT 2R
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
113 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:10
2022-09-05 21:21:01
Agnieszka Walentyn FADO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
112 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:13
2022-09-05 21:01:30
Kinga Olejniczak LIMERICK
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
111 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:15
2022-09-05 21:00:50
Waldemar Olejniczak LIMERICK
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
110 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:18
2022-09-05 20:49:23
Izabela Duda CASALLTINI
  • 2x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
109 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:21
2022-09-05 19:55:00
Kinga Olejniczak LOLENCJA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
108 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:24
2022-09-05 19:54:44
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:28
2022-09-05 19:54:31
Mieszko Dąbrowski NIKI 77
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:31
2022-09-05 19:54:09
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:35
2022-09-05 19:53:54
Mieszko Dąbrowski IDA D
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
104 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:37
2022-09-05 19:53:35
Antoni Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
103 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:39
2022-09-05 19:53:21
Jan Dąbrowski WIRAŻ
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
102 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:42
2022-09-05 19:34:37
Agata Dahlke-Burda ULENA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
101 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:43
2022-09-05 18:48:49
Wiktoria Tomaszewska DOMINANTA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
100 ACCEPTED 2022-09-06 07:01:59
2022-09-05 16:37:32
Krzysztof Wierzbicki WARTA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
99 ACCEPTED 2022-09-06 07:02:06
2022-09-05 16:36:43
Krzysztof Wierzbicki CORAL
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
98 ACCEPTED 2022-09-06 07:02:11
2022-09-05 16:34:57
Krzysztof Wierzbicki UCIECHA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ACCEPTED 2022-09-06 07:02:16
2022-09-05 16:34:36
Krzysztof Wierzbicki FOR EVER
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ACCEPTED 2022-09-06 07:02:23
2022-09-05 16:34:10
Krzysztof Wierzbicki DUBAJ
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ACCEPTED 2022-09-06 07:02:27
2022-09-05 16:20:54
Natasza Krajewska BETINO
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
94 ACCEPTED 2022-09-06 07:02:37
2022-09-05 16:15:35
Nadia Krajewska SZEJK
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
93 ACCEPTED 2022-09-06 07:02:40
2022-09-05 15:07:35
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 2x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ACCEPTED 2022-09-05 14:26:38
2022-09-05 13:48:41
Małgorzata Wardęga ORBITA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
91 ACCEPTED 2022-09-05 14:26:42
2022-09-05 12:27:30
Anna Kolanus DIGISPORT MALIK
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
90 ACCEPTED 2022-09-05 14:26:45
2022-09-05 12:19:09
Konstantin Iaroshenko HANDSOME VD BROEKKANT Z
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
89 ACCEPTED 2022-09-05 14:26:48
2022-09-05 12:18:32
Konstantin Iaroshenko TOBLERONE VD BROEKKANT Z
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
88 ACCEPTED 2022-09-05 14:26:52
2022-09-05 12:16:21
Konstantin Iaroshenko KLEOPATRA HERO Z
  • 2x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
87 ACCEPTED 2022-09-05 14:26:56
2022-09-05 12:15:49
Andrei Sovalskov FABIERLIG
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
86 ACCEPTED 2022-09-05 14:27:01
2022-09-05 12:15:04
Aleksander Sovalskov AIRIN
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
85 ACCEPTED 2022-09-05 14:27:13
2022-09-05 10:40:45
Monika Trojanowska CZARDASZ
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
84 ACCEPTED 2022-09-05 14:27:18
2022-09-05 10:39:39
Aleksandra Węglorz LINUS
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ACCEPTED 2022-09-05 09:42:12
2022-09-05 09:40:15
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ACCEPTED 2022-09-08 14:43:01
2022-09-05 08:45:54
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ACCEPTED 2022-09-05 09:31:43
2022-09-05 08:30:46
Karolina Farat CONSTANTIN
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2022-09-05 07:05:37
2022-09-04 21:34:38
Emilia Leśniewska KARINA
  • 2x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2022-09-05 07:05:39
2022-09-04 21:31:29
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ACCEPTED 2022-09-05 07:05:41
2022-09-04 21:30:34
Maja Kubiak BRAVIA
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
77 ACCEPTED 2022-09-07 07:51:58
2022-09-04 20:50:00
Julita Domagalska MELISSE
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
76 ACCEPTED 2022-09-05 07:05:44
2022-09-04 20:49:26
Agata Skrzypczak BUBA
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
75 ACCEPTED 2022-09-05 07:05:47
2022-09-04 20:48:11
Natalia Sinkiewicz DONNA NAVONNA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ACCEPTED 2022-09-05 07:05:52
2022-09-04 20:40:37
Tatiana Zaworska BEQUICK
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
73 ACCEPTED 2022-09-05 07:05:56
2022-09-04 20:38:34
Vanessa Firlej STELLA
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
72 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:00
2022-09-04 20:32:15
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:02
2022-09-04 19:44:58
Zuzanna Polaszek STAR BUTTERFLY
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
70 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:04
2022-09-04 19:38:01
Zofia Teper BELLE IRW
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:11
2022-09-04 19:32:37
Robert Polaszek DORO-S
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
68 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:13
2022-09-04 17:48:54
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:17
2022-09-04 17:11:16
Wiktoria Tomaszewska HAMERR
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:18
2022-09-04 16:42:48
Zuzanna Cichorek GOLDIKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
65 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:22
2022-09-04 16:41:43
Emilia Skrzeczkowska M BALU CAT ZR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
64 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:25
2022-09-04 16:32:38
Przemysław Olejnik FLAMENCO IPO
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:27
2022-09-04 16:14:52
Zuzanna Wieczorek ONE LADY
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
62 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:30
2022-09-04 12:52:47
Klaudia Matoszko LOARA L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:31
2022-09-04 12:01:13
Maksim Stashkevich CHANTAL
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
60 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:35
2022-09-04 12:00:40
Maksim Stashkevich ZORA
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
59 ACCEPTED 2022-09-04 11:36:35
2022-09-04 11:27:26
Maksim Stashkevich BLOODYMERRIE VD KATTEVENNE Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ACCEPTED 2022-09-04 11:36:36
2022-09-04 11:26:44
Maksim Stashkevich CHILL VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
57 ACCEPTED 2022-09-04 11:36:39
2022-09-04 11:26:02
Maksim Stashkevich CATINA BLUE FG
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ACCEPTED 2022-09-04 11:36:41
2022-09-04 11:24:56
Maksim Stashkevich COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ACCEPTED 2022-09-04 11:36:44
2022-09-04 10:40:51
Lena Łabutka PRESTON
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
54 ACCEPTED 2022-09-05 07:06:38
2022-09-03 23:40:32
Julia Bruska PEPE 344
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ACCEPTED 2022-09-04 11:36:49
2022-09-03 21:56:46
Oliwia Jaskólska NEPTUN S
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ACCEPTED 2022-09-04 11:36:53
2022-09-03 21:54:15
Oliwia Jaskólska CUIDAMME
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ACCEPTED 2022-09-04 11:36:58
2022-09-03 20:19:03
Anna Karasińska ALAMI
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
50 ACCEPTED 2022-09-04 11:37:01
2022-09-03 13:57:40
Agnieszka Mielczarek CIMENTO
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
49 ACCEPTED 2022-09-04 11:37:02
2022-09-02 21:09:13
Lena Mikołajczak ARTEIDA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
48 ACCEPTED 2022-09-04 11:37:04
2022-09-02 19:42:02
Emilia Jaracz LUCYFER
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
47 ACCEPTED 2022-09-04 11:37:16
2022-09-02 14:43:29
Lena Mikolajczak CARMENSITA 3
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ACCEPTED 2022-09-02 14:16:04
2022-09-02 11:40:58
Nikola Żok WYRWIGROSZ
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2022-09-07 11:35:10
2022-09-02 10:19:51
Martyna Piotrowska GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ACCEPTED 2022-09-02 10:04:56
2022-09-02 08:27:34
Klaudia Cipiur PAELA
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2022-09-02 07:03:16
2022-09-01 20:51:05
Klaudia Cipiur CASALLIO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ACCEPTED 2022-09-02 07:03:18
2022-09-01 20:50:24
Nadia Jakusek ANRI MARIELLA
  • 2x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
41 ACCEPTED 2022-09-02 07:03:19
2022-09-01 20:37:39
Nina Wysoczańska GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2022-09-02 07:03:21
2022-09-01 20:23:25
Dorota Winograd KASAJA MC
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ACCEPTED 2022-09-01 16:17:14
2022-09-01 15:14:47
Agata Mizgier-Jastrzębska LUCKY PERFECTION
  • 2x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
38 ACCEPTED 2022-09-01 16:17:07
2022-09-01 11:34:06
Maja Adamiak CO BOY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ACCEPTED 2022-09-01 16:17:04
2022-09-01 10:55:39
Karolina Siejak KOWBOJ
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ACCEPTED 2022-08-31 16:00:52
2022-08-31 10:39:45
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ACCEPTED 2022-08-31 16:00:49
2022-08-31 10:23:52
Sławomir Klóska VIVO CONTHURO PS
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2022-08-31 16:00:47
2022-08-31 10:23:13
Sławomir Klóska CORENTELLA PS
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2022-08-31 16:00:44
2022-08-31 10:22:30
Sławomir Klóska CALOU GRANDE PS
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ACCEPTED 2022-08-31 05:54:22
2022-08-30 20:47:15
Paulina Pawelczak BELLAGIA
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
31 ACCEPTED 2022-08-30 13:37:32
2022-08-30 10:40:18
Maksymilian Mateja MATSON V
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2022-09-01 16:17:02
2022-08-30 10:24:08
Agata Mizgier-Jastrzębska MY DREAM LADY
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
29 ACCEPTED 2022-08-30 13:37:28
2022-08-29 23:01:50
Cécille Stobińska NANOUCK E
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2022-08-30 13:37:25
2022-08-29 23:01:07
Marta Madajczyk CHERUBIN
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2022-08-31 05:54:20
2022-08-29 21:47:50
Zofia Smolarek WENECJA
  • 2x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
26 ACCEPTED 2022-08-30 13:37:20
2022-08-29 21:47:24
Amelia Rozczyńska WERMUT
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
25 ACCEPTED 2022-08-30 13:37:18
2022-08-29 21:41:17
Iga Olszewska IWERO
  • 2x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
24 ACCEPTED 2022-08-30 13:37:15
2022-08-29 20:38:35
Zuzanna Szajek FIONA
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
23 ACCEPTED 2022-08-30 13:37:11
2022-08-29 18:12:51
Julia Szymańska DORAEMON L3B Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2022-08-30 13:37:08
2022-08-29 11:49:22
Nadia Gadomska BAZYLIA
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2022-08-29 10:27:07
2022-08-29 09:39:11
Aleksandra Koperska AKRYL
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
20 ACCEPTED 2022-08-29 10:27:03
2022-08-29 08:26:55
Ada Rój KANNANDO
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ACCEPTED 2022-08-29 10:27:00
2022-08-28 14:15:52
Laura Jankowiak EDITT-P
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2022-08-29 10:26:57
2022-08-27 23:22:43
Karolina Paszkiewicz SILVANA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
17 ACCEPTED 2022-08-29 10:26:55
2022-08-27 23:21:49
Marta Paszkiewicz AMEBA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
16 ACCEPTED 2022-09-07 07:17:24
2022-08-26 01:45:04
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ACCEPTED 2022-08-29 10:26:46
2022-08-25 21:05:30
Laura Mikołajczak CARETANE ROSE Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ACCEPTED 2022-09-08 06:55:10
2022-08-25 19:32:15
Zofia Wizła NEKTON PLUS
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
13 ACCEPTED 2022-09-08 06:59:20
2022-08-25 19:25:28
Zofia Wizła CATOX SON
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2022-08-29 10:26:37
2022-08-25 14:58:44
Alina Dziamska GILMORE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ACCEPTED 2022-08-25 10:29:46
2022-08-25 06:38:54
Marta Puchalska CHANTEL
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ACCEPTED 2022-08-25 10:29:38
2022-08-24 20:13:59
Gabriela Lasik KARMEN
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
9 ACCEPTED 2022-08-25 10:29:35
2022-08-24 12:57:58
Martyna Ratajczak CLEO
  • 2x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
8 ACCEPTED 2022-09-04 11:37:17
2022-08-23 13:09:36
Emilia Mikołajczak CHARLY
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2022-08-23 15:22:59
2022-08-23 12:06:48
Alina Dziamska OKARYNA DZ
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-08-23 15:23:08
2022-08-21 21:19:59
Oliwia Pleśnierowicz DURGA
  • 2x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ACCEPTED 2022-08-23 15:23:12
2022-08-21 16:39:53
Nicole Młynarz PORTA BELLA
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-08-23 15:23:15
2022-08-21 13:49:47
Julia Moroz ENIGMA
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
3 ACCEPTED 2022-09-07 07:17:28
2022-08-20 14:04:17
Wiktor Kopeć PUMA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2022-09-07 07:17:34
2022-08-20 14:03:33
Afina Abramchuk LELA
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
1 ACCEPTED 2022-09-06 07:02:44
2022-08-19 12:20:56
Natalia Janowicz A-NUMERO PRIMO
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90 / LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abramchuk Afina Koń prywatny
2007 (JM.)
Brak
2. Abramchuk Eva Koń prywatny
2007 (JM.)
Brak
3. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (MJ.)
O025819
4. Albertowicz Julia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (JM.)
brak
5. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (MJ.)
Brak
6. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
7. Banaszak Weronika KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O058257
8. Banaszak Zofia Angel's Horses body & soul
2008 (JM.)
Brak
9. Basałygo Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O062178
10. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (J.)
O057658
11. Burzyńska Marta bpk
S
brak
12. Burzyńska Matylda NF CHAMPIONSTUD
2015 (Mł.)
Brak
13. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
14. Cichorek Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2007 (JM.)
O061940
15. Cipiur Klaudia KJ Galop Kozienice
S
O030629
16. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
17. Ćwiklińska Iga Stajnia Siemowo
2011 (Mł.)
Brak
18. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (MJ.)
O039193
19. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
20. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
21. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
O068052
22. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O001204
23. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
24. Danielewska Jagoda Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
O009636
25. Dobrzyńska Michalina UKS Trójka
2003 (MJ.)
O038656
26. Domagalska Julita LKS Cwał
S
O017695
27. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team
S
O025652
28. Dziamska Alina KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O051920
29. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (J.)
O053990
30. Farat Karolina Zielonogórski KS Drzonków
2008 (JM.)
O053910
31. Firlej Vanessa Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
brak
32. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
33. Gadomska Nadia Bpk
2010 (JM.)
Brak
34. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
35. Gawrońska Aleksandra KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0052080
36. Gerard Rene KJ CH Jaszkowo
37. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
10225516
38. Habernik Agnieszka BPK
S
Brak
39. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
40. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
41. Ignasiak Amelia Kj Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
brak
42. Ignaszewska Maria Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
43. Jabłońska Julia KS Verso La Natura
2005 (J.)
O033374
44. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (J.)
O052936
45. Jakubiak Marcin Klub Jeździecki Agro-Handel
S
brak
46. Jakusek Nadia BPK
2011 (Mł.)
brak
47. Jankowiak Laura KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O039417
48. Janowicz Natalia Klub Sportowy Bolo Team
2006 (J.)
O057655
49. Jaracz Emilia Zielonogórski Klub Sportowy
2005 (J.)
O058361
50. Jaskólska Oliwia KJ Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
O037258
51. Karasińska Anna Brak
2009 (JM.)
Brak
52. Karcz Magdalena Angel's horses body & soul
S
brak
53. Kicińska Sara Klub Jeździecki Kalumet
2007 (JM.)
brak
54. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
55. Kolanus Anna kj Michałówka
2003 (MJ.)
.
56. Konarska Nina St. Rodan Club
2011 (Mł.)
O061275
57. Konieczka Hanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (J.)
O056818
58. Kopeć Wiktor brak
2014 (Mł.)
brak
59. Koperska Aleksandra bpk
2006 (J.)
O060330
60. Kossowska Natalia KJ Sokół Damasławek
S
O051094
61. Kowalska Julia Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
62. Krajewska Klaudia KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O034925
63. Krajewska Nadia Brak
2009 (JM.)
Brak
64. Krajewska Natasza Brak
2012 (Mł.)
Brak
65. Kubiak Błażej KJ Michałówka
S
brak
66. Kubiak Maja RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
Brak
67. Lasik Gabriela brak
2009 (JM.)
brak
68. Leonhard Eliza KJ Hufnal Borowianka
2010 (JM.)
O063987
69. Leonhard Olga KJ Hufnal
2012 (Mł.)
Brak
70. Leśkiewicz Hanna bpk
2003 (MJ.)
O055364
71. Leśniewska Emilia RIO GRANDE Krosinko
2014 (Mł.)
Brak
72. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
73. Lipińska Anna JUKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
brak
74. Lis Martyna Angel's Horses body & soul
2004 (J.)
Brak
75. Lisik Julia KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2005 (J.)
O051682
76. Łabutka Lena Brak
2011 (Mł.)
Brak
77. Łukaszewska Natalia Brak
S
Brak
Brak
78. Madajczyk Marta Klub Sportowy Kawalkada
2007 (JM.)
brak
79. Majewska Paulina Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
80. Mańczak Natalia Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
81. Marcinkowska Lena Stajnia Siemowo
2010 (JM.)
Brak
82. Mateja Maksymilian BPK (WIE)
2003 (MJ.)
O055412
83. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
84. Matusik Kinga LKS Cwał Poznań
2004 (J.)
brak
85. Matuszewski Bartosz Angel's horses body soul
2005 (J.)
brak
86. Mielczarek Agnieszka BRAK
S
brak
87. Mikolajczak Lena Rancho Drzecin
2009 (JM.)
brak
88. Mikołajczak Emilia Brak
2005 (J.)
Brak
89. Mikołajczak Laura Rancho Drzecin
2009 (JM.)
O056651
90. Mikołajczak Lena Rancho Drzecin
2009 (JM.)
O056650
91. Mileszko Marcelina Cwał Zakrzewo
2011 (Mł.)
Brak
92. Mizgier-Jastrzębska Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
93. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (MJ.)
O041955
94. Moroz Julia Klub Jeździecki Michałówka
2004 (J.)
O056266
95. Niesiołowska Maria KJ Byndas Horses
2012 (Mł.)
O072066
96. Niesiołowska Zofia KJ Byndas Horses
2007 (JM.)
O047776
97. Nowak Marcin bpk
S
O012813
98. Obacz Jaś Angel's Horses body & soul
2010 (JM.)
Brak
99. Olejniczak Kinga KJ Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
Brak
100. Olejniczak Kinga Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
O068966
101. Olejniczak Waldemar Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O015098
102. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
103. Olszewska Iga Lucky Stable
2008 (JM.)
Brak
104. Paszkiewicz Karolina bpk
S
brak
105. Paszkiewicz Marta bpk
2007 (JM.)
brak
106. Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
O033279
107. Pawłowska Anastazja KJ CH JASZKOWO
2009 (JM.)
108. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
109. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O040170
110. Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030551
111. Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030550
112. Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
2009 (JM.)
O052034
113. Puchalska Marta St. J Baborówko
S
O000870
114. Radniecka-Filipiak Anna Cwał Zakrzewo
S
Brak
115. Ratajczak Martyna bpk
2003 (MJ.)
O026851
116. Raźniak Justyna KJ Stajnia Dąbrowscy
S
brak
117. Rogacki Jakub Bez Przynależności Klubowej
S
O036965
118. Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
S
O014002
119. Rojewska Tola Brak
2009 (JM.)
Brak
120. Ropinska Amanda Brak
2008 (JM.)
Brak
121. Rozczyńska Amelia Lucky Stable
2009 (JM.)
Brak
122. Siejak Karolina BPK (WIE)
S
O012448
123. Siejak Weronika Bez przynależności klubowej
124. Siejak Weronika KJ Agro-Handek Śrem
S
O021060
125. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał
S
O021179
126. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O052778
127. Skrzypczak Agata LKS Cwał
2008 (JM.)
O065927
128. Smolarek Zofia Lucky Stable
2003 (MJ.)
Brak
129. Sobalak Alicja Stajnia Nota
2009 (JM.)
O060166
130. Sołtysiak Zuzanna bpk
2007 (JM.)
brak
131. Sovalskov Aleksander KJ Michałówka
2006 (J.)
.
132. Sovalskov Andrei Kj michałówka
2009 (JM.)
.
133. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
134. Stashkevich Maksim Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O044006
135. Staszak Albert BRAK
S
BRAK
136. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (JM.)
O062563
137. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
S
O020502
138. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
139. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (MJ.)
O027854
140. Stróżyński Jerzy Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
141. Świdurska Natalia Stajnia Siemowo
2013 (Mł.)
Brak
142. Szajek Zuzanna bpk
2006 (J.)
brak
143. Szreymann Jagoda Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (J.)
O054911
144. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (J.)
O049366
145. Teper Zofia Ciechociński KJ Bonanza
2005 (J.)
O040299
146. Toboła Klaudia Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
147. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O060491
148. Trojanowska Monika St. Kraju Jumping Team
2004 (J.)
O071477
149. Trojanowska Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
150. Tymińska Nina BPK
2009 (JM.)
Brak
151. Tyrzyk Wiktor Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński
2005 (J.)
brak
152. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
2004 (J.)
Brak
153. Walentyn Agnieszka KJ Sokół Damasławek
S
O062665
154. Wardęga Małgorzata Bpk
S
Brak
155. Węglorz Aleksandra Brak danych
2008 (JM.)
Brak danych
156. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
157. Wieczorek Zuzanna Rancho Drzecin
2004 (J.)
brak
158. Wierzbicka Zuzanna Brak
2009 (JM.)
Brak
159. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
160. Winiecka Michalina JUKS Gold Team
2009 (JM.)
brak
161. Winiecka Zofia JUKS GOLD TEAM MIECZEWO
2011 (Mł.)
BRAK
162. Winograd Dorota Zielonogórski KS Drzonków
2006 (J.)
O049145
163. Wizła Zofia KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O053737
164. Woźnicka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
brak
165. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
166. Zabłocka Zuzanna KS SYDOW Riding Team
S
O055609
167. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
168. Zaworska Tatiana KJ Delta Biedrusko
S
brak
169. Żok Nikola Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2010 (JM.)
O076661
170. Związko Aleksandra Ośrodek Jeździecki Kalina
2002 (MJ.)
O067727
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

7

A-NUMERO PRIMO SP POL 2017 wałach siwa/164 F: Number One
M: Ánka
brak brak
2.

105

AIRIN UKR UKR 2016 klacz gniada/170 F: .
M: .
. .
3.

40

AKRYL TYP KOŃ MAŁY POL 2016 wałach siwa/mk:156 F: Dobry
M: Akira
brak 616999530035316
4.

23

ALAMI SP POL 2027 klacz srokata/165 F: Ramirez
M: Lena
Brak A0020737S
5.

36

AMEBA KUC POL 2013 klacz myszata/kuc:135 F: Ami /
M: Burza /
brak 616013680046313
6.

169

AMETYST TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach srokata/mk:158 F: NN
M: NN
Brak 616999690118315
7.

82

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco / Voltaire
M: Atena / Caretino K
K028260 616009610154809
8.

206

AMOS SP POL 2009 wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
9.

182

ANIMO PZHK (SP) POL 2018 wałach gniada/162 F: Lord Liberator / Littorio
M: Adele RZ/ Amantus
brak 616009610054618
10.

61

ANRI MARIELLA WELSH PONY NED 2009 klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart 61712
M: Anri Cariad
brak 826046020155322
11.

217

APASJONATA CON AMOR KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof”S Freddy
M: Bokkesprong camelia
Brak Pol 013610175508
12.

190

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
13.

207

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
14.

20

ARTEIDA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/mk:160 F: Quidam's Heri
M: Artemida
brak 616007640013095
15.

181

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan / Tjungske
M: Aida / Perfekt
K032157 616007610142517 / A0012770S
16.

137

AWANS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 13.03.2017 wałach tarantowata/170 F: Lord
M: Amanda
Brak 61600963007517
17.

135

BALTIC DANCER Pełna Krew Angielska POL 801.03.201 wałach gniada/170 F: Boreas Rush /
M: Balaleo /
brak 616POL13008150T
18.

41

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:140 F: Rob Boy
M: Babet
Brak 616013640053209
19.

149

BELISIMA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Farmer
M: Birma
Brak 616007640012214
20.

51

BELLAGIA SP POL 2017 klacz siwa/164 F: Number One
M: Bacardi vel Balia
K032988 A0019459S
21.

84

BELLE IRW NIEM. SPORT. POL 2017 klacz gniada/170 F: Big Star Jr. / Big Star
M: Bellinda / Wellington
K032900 DE4555505687
22.

80

BEQUICK WLKP POL 2011 wałach gniada/165 F: Qulester /
M: Barakuda /
brak 616007610212811
23.

127

BETINO KUC POL 2017 wałach tarantowata/kuc:132 F: Irokez
M: Bela
Brak 6160136101498
24.

66

BLOODYMERRIE VD KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 klacz gniada/166 F: BALOUBET DU ROUET
M: FOR DOUBT/FOR PLEASURE
Brak 056015Z55577718
25.

195

BOOLEY BLUE MOON CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: ---
M: ---
Brak ----
26.

77

BRAVIA / POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: Vandamme /
M: Barcarola /
K027855 616009610040815
27.

78

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K033257 616999610225812
28.

52

CALOU GRANDE PS OS GER 2016 wałach gniada/174 F: Cinsey / Contendro I
M: Bella Donna BZ. / Balou Du Rouet
K033300 DE418185014916
29.

166

CAMELEO SP POL 2017 wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Cruzia-J
K033743 616009592027717
30.

3

CARETANE ROSE Z ZANGERSHEIGE POL 2011 klacz gniada/176 F: Crown Z
M: Caretana Z
brak 056015Z5524412
31.

117

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
32.

76

CARMEN SP POL 2004 klacz ciemnogniada/161 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
33.

74

CARMENSITA 3 OLDENBURG POL 2013 klacz biała/mk:165 F: Call Me Number One
M: Graf Magna
K031529 DE 418180277513
34.

225

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
35.

60

CASALLIO HAN GER 2016 wałach gniada/170 F: Casallco / Casall
M: Diandra / Drosselklang II
K031194 DE431310736516
36.

111

CASALLTINI HOL. POL 2016 wałach gniada/164 F: Casaltino
M: Zusanna/Casini I
. .
37.

131

CASH AND FLY OLDENBURSKA GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmaker
M: Golden Fly/Celano
K031554 DE418181072312
38.

68

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
K027615 DE473730357410
39.

9

CATOX SON NIEM. SPORT. GER 2012 wałach ciemnogniada/175 F: Casper / Catox
M: Gin-Fizz II / Grossadmiral
K031018 DE410106044012
40.

11

CELIM SP POL 2008 wałach gniada/168 F: nn /
M: Call Girl / Turbud Quirynus
K014741 POL999640077008
41.

214

CHACCO- RED WESTF. GER 2006 wałach kasztanowata/165 F: Chacco- Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
42.

129

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
43.

94

CHANTAL HANOWERSKA GER 2018 klacz gniada/168 F: Castino/Cassino ll
M: Gipsy/Grey Top
Brak DE431310048818
44.

34

CHANTEL SP POL 2009 klacz kara/165 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Candy Girl II PG / Roland
K028070 616009661129209
45.

2

CHARLY Oldenburger Springpferd POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Canto
M: Volurla
Brak 418180089010
46.

46

CHERUBIN Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach skarogniada/175 F: Silver
M: Czandra
Brak Pol 009680056406
47.

67

CHILL VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 klacz gniada/169 F: Chilli Willi
M: Jolinka HP
- 056015Z55427218
48.

72

CIMENTO HOLSZTYN AUT 2008 wałach skarogniada/172 F: CORMINT
M: URANIA I
brak DE 421000043908
49.

31

CLEO WLKP POL 2016 klacz gniada/163 cm F: Kirkor / Mywill
M: Costa Brava R / Ulco
K032675 616007610037916
50.

57

CO BOY HAN GER 2015 wałach gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Saronja / Sandro Boy
K027998 DE431310786315
51.

199

COLMINO HOL GER 2008 wałach siwa/168 F: Colman / Carthago
M: Thirza / Caretino
brak DE421000114008
52.

192

COLOX CUP KUC POL 2013 wałach kasztanowata/mk:144 F: nn /
M: nn /
K031689 616999610219213
53.

97

CONSTANTIN HAN POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Carridam / Carrico
M: Ina / Juliner
K033209 DE431316001917
54.

123

CORAL SP POL 2017 wałach gniada/175 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Contessa / Coriano Z
K033971 A0016021S
55.

160

CORDIANO P PZHK (SP) POL 2018 wałach siwa/166 F: Calvino Z/ Calvin Z
M: Czunita K/ Gin Tonic Star
BRAK 616009610028318
56.

53

CORENTELLA PS OS POL 2016 klacz skarogniada/175 F: Cornet Du Lys / Cornet Obolensky
M: Centella / Centadel
K033299 DE418185050916
57.

69

COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 ogier kasztanowata/- F: Comilfo Plus Z / Comme Il Faut
M: Etoile / Darco
K024668 056015Z55764114
58.

71

CUIDAMME SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL009610227108
59.

107

CZARDASZ BRAK POL Brak wałach kara/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
60.

158

CZARNA PERŁA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
K025267 616009610074614
61.

150

D-KROPKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz / Palas
M: Didel / nn
K028780 616013680114509
62.

146

DAGA GR SP POL 2016 klacz kara/164 F: Salamon
M: xx
xxxx xxx
63.

193

DAISY KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:141 F: DOMINGO
M: LADY LAURA-3
12156 013 67 00019 08
64.

202

DANDELION 36 NN GER NN wałach kasztanowata/170 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
65.

153

DANTES KUC POL 2017 ogier gniada/kuc:142 F: Guinness RH /
M: Diamentina Super /
brak -
66.

151

DIARADA Z OLD GER 2012 klacz ciemnogniada/161 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Vulana L /Emilion
K021375 DE418180208812
67.

226

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
K014402
68.

100

DIGISPORT MALIK OLD GER 2017 wałach gniada/166 F: Milion Dollar/ Plot Blue
M: Quietschenntchen/Quidam De Revel
. .
69.

177

DISNEY KUC POL 2017 wałach izabelowata/kuc:140 F: Ares
M: Duszka
brak 616013610179417
70.

173

DJINGIZ-TAR KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/165 F: Veron / Quite Easy
M: Margriet / Flemmingh
K027919 528003000804875
71.

194

DOLAR KUC POL 2012 wałach skarogniada/kuc:135 F: NN
M: NN
BRAK POL013611579004
72.

120

DOMINANTA TYP SZLACHETNY POL 2004 klacz skarogniada/155 F: //
M: //
// 616999540104404
73.

168

DON QUERIDO SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Quentin Z
M: Dona Requida
K034154 BO146349S
74.

79

DONNA NAVONNA OLD GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
75.

42

DORAEMON L3B Z ZANG BEL 2018 wałach kara/162 F: Dominator 2000 Z / Diamant De Semilly
M: Karima Z / Kannan
K034300 056015255491218
76.

86

DORO-S SWB SWE 2015 klacz siwa/165 F: Diero Lux N / Diarado
M: La-Bell-S / Litas-Star
K033344 752004041503242
77.

126

DUBAJ HAN GER 2017 wałach ciemnogniada/168 F: Don Diarado / Diarado
M: Undine / Chambertin
K031810 DE431316951917
78.

28

DURGA WLKP POL 2014 klacz gniada/168 F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
79.

38

EDITT-P SP POL 2013 klacz siwa/175 F: Con Calma / Calato
M: Etna / Landos
K025204 616009610036413
80.

30

ENIGMA ŚLĄSKA POL 2017 klacz kara/167 F: Lipton /
M: Eliza /
brak 616008610038417
81.

161

ENYOJ POINTCOM SELLE FRANCAIS FRA 2014 wałach gniada/169 F: L'arc De Triopmhe
M: Unas Du Perchis
brak 250259806123628
82.

136

ESTANCIA Pełna Krew Angielska POL 2005 klacz gniada/170 F: Boreal
M: Estremadura
Brak 276GER000143730
83.

159

EUZEBIO LP WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach siwa/mk:156 F: COROFINI
M: EUNICE
K012969 POL007611510404
84.

104

FABIERLIG UKR UKR 2013 klacz gniada/166 F: .
M: .
. .
85.

109

FADO SP POL 2009 wałach kasztanowata/166 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fairy Twing / Enjoy Plan
K015891 616009590125609
86.

179

FADO MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/168 F: Huzar
M: Fala
Brak 616006610054213
87.

218

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
88.

191

FIGA KUC POL 2009 klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
89.

216

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
90.

143

FILIPENDULA SP POL 2009 klacz kasztanowata/160 F: Faust Z
M: Facelia
brak 616009610235509
91.

201

FIONA NN POL 2010 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: NN
K026259 616999610263910
92.

221

FIONA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:125 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610234517
93.

43

FIONA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:125 F: nn /
M: nn /
brak B0151788S
94.

91

FLAMENCO IPO MKL GER 2015 wałach skarogniada/174 F: Fidelior /
M: nn /
brak -
95.

125

FOR EVER NIEM. SPRT. POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Feuerball / For Pleasure
M: Gloria / Golden Joy J
K032059 DE456560523217
96.

152

FRANEK KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kasztanowata/kuc:136 F: HSH Idefix/ Nilantshoeve's Zippo
M: Fantazja/ Linde Hoeve's Optimist
Brak .
97.

187

FREDI SP POL 2018 wałach gniada/163 F: VISCOUNT
M: FANTA
BRAK 616009610218418
98.

183

FUKSJA WK SP POL 2018 klacz kasztanowata/170 F: Gayall
M: Filipendula
Brak 616009610022918
99.

19

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANG BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
100.

35

GILMORE KWPN NED 2011 wałach ciemnokasztanowata/170 F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Verica's Mida / Haarlem
K030335 528003201100040
101.

140

GLENGOOGLE BOY IRL POL 2017 wałach kara/mk:155 F: KOPPERFIELD
M: MARTLETWY LASS
BRAK 826046040014482
102.

89

GOLDIKA SP POL 2001 klacz siwa/170 F: Lambado / Levantos II
M: Girlsa / Gracioso
K008027 POL009611072701
103.

62

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
104.

211

GROSS MONTANO STAR Litewska Półkrew LTU 2005 wałach jasnokasztanowata/163 F: Grat Star
M: Dotacija
KO29181 Brak
105.

88

HAMERR WLKP POL 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Hamira / Erkon
K034717 616007610044115
106.

101

HANDSOME VD BROEKKANT Z Z BEL 2018 wałach gniada/168 F: Harley VDL
M: Sineada
. .
107.

154

HARRY POTTER KUC POL 2010 Ogier tarantowata/kuc: F: Bardi /
M: Hani /
brak
108.

155

HB FIDELIO OLD POL 2013 wałach ciemnogniada/174 F: Fidelio Du Donjon / If De Merze
M: Ginster / Gold Ferdi
K030785 DE418180068913
109.

208

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
110.

55

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
111.

180

HOKUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/160 F: Jaśmin
M: Hangara
Brak 616006610054313
112.

116

IDA D SP POL 2015 klacz gniada/mk:157 F: Chardonnay L
M: Iris
Brak X
113.

171

ILUZJA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/mk:157 F: Fenomen/Judex
M: Iwa/Impas
K029583 616006580807509
114.

145

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
115.

164

IRISH COFFE BORDERIE SF FRA 2018 wałach siwa/164 F: Roccossifred /
M: Wanita Van De Pullewouwe /
brak 25000118170371W
116.

44

IWERO KUC POL 000 wałach siwa/kuc:000 F: 00
M: 00
Brak 000
117.

224

KADENCE MC SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Imequyl
M: Karmen
K031020 616009682023514
118.

39

KANNANDO Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach gniada/168 F: Kannan
M: Contess/Contendro I
K034627 DE 456560524617
119.

75

KARINA NN POL 2014 klacz ciemnogniada/kuc:121 F: NN
M: NN
Brak 616999610199214
120.

32

KARMEN KUC POL 2012 klacz kara/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616999610244012
121.

115

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
122.

63

KASAJA MC SP POL 2015 klacz gniada/163 F: Qulester / Quinar
M: Karmen / Silver
K030461 616009682014715
123.

144

KASSIOPEIA SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Castle Rock
M: Sir Neel
xxxx xxx
124.

197

KILLINA ROISIN CONNEMARA IRL 2015 klacz biała/kuc:145 F: nn /
M: nn /
brak -
125.

103

KLEOPATRA HERO Z Z BEL 2018 klacz kasztanowata/160 F: Kassander vd roosakker
M: Iheevana hero
. .
126.

56

KOWBOJ WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/163 F: Rumianek
M: Korina
Brak 616007610201916
127.

176

LAKI WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/170 F: Ben-Hur
M: Lasuna
K033530 A0020044S
128.

6

LELA SP POL 2014 klacz gniada/162 F: ludger
M: lotna
brak 616009610173714
129.

130

LIGHT SPIRIT 2R DSP POL 2018 wałach ciemnogniada/167 F: Lahnstein
M: Flash Feeling
Brak DE455550461718
130.

110

LIMERICK Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/163 F: Denar
M: Lacosidia
K032317 616009610288507
131.

108

LINUS Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach kasztanowata/164 F: Brak danych
M: Brak danych
K014217 DE443430466906
132.

93

LOARA L SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Last Minute L /
K025115 616009610020514
133.

112

LOLENCJA KUC SZETLANDZKI POL 2015 klacz siwa/kuc:125 F: X
M: X
Brak X
134.

165

LOVING YOU NONSTOP OLD POL 2017 klacz gniada/167 F: Nonstop /
M: Adine Van Het Bergeneinde /
brak DE418181498217
135.

59

LUCKY PERFECTION WESTFALSKA POL 2017 mare bay/162 F: Perigueux
M: Lallija
none DE441411122617
136.

73

LUCYFER TRAKEŃSKA POL 2013 wałach gniada/175 F: AJBEK
M: Lukka
Brak 732010069913
137.

113

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
138.

90

M BALU CAT ZR KWPN GER 2017 klacz siwa/173 F: BALOUBAMA/BALOUBET DU ROUET
M: CARINA-TRICHTA P.W./LARINO
brak 528003201707817
139.

227

Majon L F:
M:
140.

186

MAKS TYP KUC POL 2012 wałach kara/kuc:115 F: NN
M: NN
Brak 616999610239712
141.

148

MARKIZA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz bułana F: Marat
M: Jaga
Brak
142.

48

MATSON V BWP BEL 2012 wałach gniada/166 F: Ation Breaker / Heartbreaker
M: Varoline / Cash
K022985 056002W00301736
143.

172

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
144.

156

MEGAN II WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: Corleone Z
M: Megi
brak 616007610008917
145.

209

MELBA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/178 F: Barito
M: Melodia
Brak POL 007610030106
146.

24

MELISSE HAFLINGER POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:- F: Nando Von Der Aschenburg / Nobel
M: Moni / Stahlemann
K028711 POL013610016009
147.

185

MELODY'S STAR CONNEMARA IRL 2010 klacz gniada/kuc:145 F: --
M: --
Brak --
148.

223

MERLIN SP POL NN klacz gniada F: NN
M: NN
616 999 61 15980 04
149.

219

MISTY KUC POL NN klacz inna/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030816 616999611206600
150.

138

MIYA Pelna Krew Angielska POL 26.06.2016 klacz gniada/165 F: Big Lack
M: Mandra
Brak 616 POL 17010114T
151.

157

MONSUN HAFLINGER POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:141 F: Maron
M: Monja
Brak 616013610049909
152.

142

MURCJA SM WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: Izopren
M: Malwa
Brak 616007610116917
153.

15

MY DREAM LADY SP POL 2017 klacz gniada/169 F: Number One
M: My Lady
brak A0006140S
154.

203

NANDA DEVI HAFLINGER POL 2007 klacz izabelowata/kuc:143 F: Niko
M: Nena
Brak 013661835607
155.

220

NANNI DRP POL 1998 Klacz gniada/kuc:137 F: Brillant
M: Nantine
Brak Pol 616013611141598
156.

47

NANOUCK E Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2013 wałach gniada/166 F: Canabis Z
M: Hello World E
K033551 056-002-W00305838
157.

10

NEKTON PLUS REŃSKA POL 2005 wałach ciemnogniada/168 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
K015169 DE443438505005
158.

16

NEPTUN S SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Numerus / Numero Uno
M: Nina /
brak A0012011S
159.

222

NEW STAR MAŁY KOŃ POL 26.06.2013 klacz gniada/mk:150 F: Elekt / Ałtaj
M: Nena / nn
K028972 616013610099413
160.

162

NEW UNO'S TREASURE EVO KWPN NED 2018 ogier gniada/165 F: Numero Uno
M: Zopina H
brak 528003201804599
161.

114

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Curley She / Champion
K032747 826002170881761
162.

141

NINA Wlkp Poch. Trakenskieg POL 2017 klacz siwa/167 F: Kormoran /
M: Norta /
brak -
163.

147

NO WORRIES SRK KWPN NED 2018 klacz gniada/168 F: It's Possible SRK
M: Iron Lady/ Mylord Carthago
0000 037372782
164.

27

OKARYNA DZ SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Carlos DZ / Cantus
M: Olimpiada / Gasparone
K027297 616098200149985
165.

139

OLANDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach gniada/164 F: CHACCO AMICOR ZM
M: OLANDA
BRAK 616009640012618
166.

92

ONE LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz kasztanowata/164cm F: Winston
M: Obstawa
brak 616098200110439
167.

99

ORBITA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz gniada/164 F: Quidamo
M: Oczara
brak 616009610197911
168.

87

ORLANDO WLKP POL 2015 wałach gniada/170 F: Barbur / Bujak
M: Overra / Bakalar
K031485 616007610008015
169.

64

PAELA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/mk:150 F: Poker
M: Pasja
Brak 616007610040715
170.

205

PASJA SP POL 164 klacz kara/164 F: Song
M: Passa
Brak 0095200391
171.

21

PEPE 344 HAN GER 2016 wałach gniada/170 F: Perigueux / Perpignon
M: Stella / Stolzenberg
brak DE431314310916
172.

133

PIT II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/182 F: Caretino K
M: Palmira
brak 616009610054716
173.

204

POKORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kara/167 F: Klasyk
M: Pirania
Brak 616 007 61 00875 14
174.

29

PORTA BELLA SP POL 17-06-2017 klacz kasztanowata/160 F: Tjungske / Carthago Z
M: Papillon / Portland L
K033623 616009670098217
175.

70

PRESTON SP POL 2008 wałach gniada/157 F: Dagestan
M: Puma
brak pol 009610235108
176.

5

PUMA SP POL 1999 klacz gniada/160 F: Harwest
M: Parana
brak POL 009611094799
177.

196

QUIZIU NN SWE 1996 wałach biała/kuc:120 F: Nn
M: Nn
--- ---
178.

188

RABIN SP POL 2016 wałach kara/182 F: Graf Stepp
M: Rosa
Brak 616007520054916
179.

175

ROSE STAR WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/171 F: Casskeni ll /Cassini ll
M: Rawena S
Brak 6160076100019116
180.

163

ROUBAIX L3B BWP BEL 2017 ogier siwa/169 F: Cornet Obolensky /
M: Jirca Van Klapscheut /
brak 056002W00316758
181.

189

ROYAL DREAM WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz siwa/163 F: Arctic
M: Ruletka
Brak 616007610073218
182.

198

RUBY MAJOR LADY Connemara × Ish IRL 2015 klacz siwa/mk:154 F: nn /
M: nn /
brak -
183.

215

SAJAN KUC POL 2014 wałach bułana/kuc:147 F: Trzy Po Trzy
M: Szczęście
K034962 616013640079814
184.

26

SARA KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K033337 616999610226814
185.

213

SEMINO 5 OLD. POL 2006 wałach skarogniada/165 F: Stalypso
M: Celline Couleur -Rubin
K011897 DE 418180128406
186.

37

SILVANA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:145 F: //
M: //
Brak 616999580411117
187.

200

SIMBA NIEM. SPORT. GER 2016 wałach gniada/165 F: Syltus / Stakkato
M: Fire and Ice / Countach
K033465 DE456560524016
188.

170

SINGLE HOL POL 2009 wałach skarogniada/172 F: Singulord Jet
M: Kampone
K020214 DE421000178309
189.

167

SONICA SP POL 2009 klacz ciemnogniada/169 F: D' Cin Cin PG
M: Sonata
K020482 616009660894009
190.

83

STAR BUTTERFLY CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
Brak ---
191.

81

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
K017911 POL009610138505
192.

96

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
193.

128

SZEJK WIELKOPOLSKA POL 2002 wałach kasztanowata/168 F: Elpar
M: Szajka
Brak 007600135702
194.

102

TOBLERONE VD BROEKKANT Z Z BEL 2018 wałach siwa/165 F: Tornedo FCS
M: Evolution
. .
195.

210

TRADYCJA SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak NN
196.

212

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
197.

124

UCIECHA SP POL 2015 klacz kasztanowata/167 F: Chaman / Baloubet Du Ruet
M: U Cassara / Utopie
K033598 616009510236715
198.

119

ULENA SP POL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Magnum vd Bisschop
M: Ulinela / Sir Neel
K033354 A0019791S
199.

54

VIVO CONTHURO PS OS GER 2016 wałach gniada/173 F: Vivant Van De Heffinck / Fuego du Prelet
M: Conthula / Conthargos
K033302 DE418185032816
200.

122

WARTA SP POL 2016 klacz kasztanowata/162 F: Tangelo Van de Zuuthoeve / Narcos II
M: W Darla / Warrant
K033597 A0003812S
201.

14

WENECJA SP POL 00 klacz skarogniada/00 F: 00
M: 00
Brak 00
202.

45

WERMUT PRYMITYWNA POL 2012 wałach srokata/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616999570216811
203.

174

WIBI KWPN NED 2012 wałach gniada/kuc:146 F: Watermill Falcon / Orchard Boginov
M: Zara / Zodiak
K033768 528008120034212
204.

134

WILDZANG'S ROSALIE KUC WALIJSKI NED 2015 klacz gniada/kuc:126 F: nn /
M: nn /
brak -
205.

118

WIRAŻ KUC POL 2017 wałach kara/kuc:135 F: X
M: X
Brak X
206.

65

WYRWIGROSZ MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/. F: Irches
M: Wygrana
K023443 616006690058613
207.

98

ZANDRA HOL GER 2007 klacz kasztanowata/174 F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
208.

95

ZORA HANOWERSKA GER 2018 klacz gniada/170 F: Zinedream/Zinedine
M: Simply the Best
Brak DE431310053218
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramchuk Afina
Koń prywatny
LELA (6)
2022-09-11
2022-09-11
20
Abramchuk Eva
Koń prywatny
FUKSJA WK (183)
2022-09-10
10
2022-09-10
19
Adamiak Maja
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CO BOY (57)
2022-09-10
21
2022-09-11
14
2022-09-11
4
2022-09-10
13
Albertowicz Julia
JUKS Gold Team Mieczewo
DAISY (193)
2022-09-10
4
2022-09-10
7
Antkowiak Bartosz
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ARMAND (207)
2022-09-10
13
2022-09-10
23
2022-09-11
2
2022-09-11
17
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
HESTER (208)
2022-09-10
3
2022-09-10
21
2022-09-11
25
2022-09-11
18
Banaszak Weronika
KJ Stajnia Dąbrowscy
SUPRISE (96)
2022-09-10
2
2022-09-10
3
2022-09-11
2
2022-09-11
8
Banaszak Zofia
Angel's Horses body & soul
MIYA (138)
2022-09-10
18
2022-09-10
19
Basałygo Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
SARA (26)
2022-09-10
18
2022-09-10
20
Burzyńska Marta
bpk
2022-09-10
20
2022-09-10
2022-09-10
26
2022-09-10
Burzyńska Matylda
NF CHAMPIONSTUD
QUIZIU (196)
2022-09-10
2022-09-10
15
Cicha Zofia
BPK
2022-09-10
5
2022-09-11
5
FERRARI (218)
2022-09-10
3
2022-09-10
2
2022-09-11
1
2022-09-11
2
MISTY (219)
2022-09-10
3
2022-09-11
3
Cichorek Zuzanna
KJ Stajnia Nowina
GOLDIKA (89)
2022-09-10
9
2022-09-10
10
Cipiur Klaudia
KJ Galop Kozienice
2022-09-11
12
2022-09-11
PAELA (64)
2022-09-11
7
2022-09-11
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
DAGA GR (146)
2022-09-11
16
2022-09-11
24
Ćwiklińska Iga
Stajnia Siemowo
2022-09-10
2
2022-09-10
5
2022-09-11
4
2022-09-11
22
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2022-09-11
2
150
2022-09-11
2
200
Dąbrowska Marta
bpk
2022-09-10
7
2022-09-10
2
150
2022-09-11
15
2022-09-11
7
Dąbrowski Antoni
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-09-10
3
2022-09-10
1
2022-09-11
3
2022-09-11
15
Dąbrowski Jan
KJ Stajnia Dąbrowscy
WIRAŻ (118)
2022-09-10
1
2022-09-10
17
2022-09-11
2
2022-09-11
3
Dąbrowski Mieszko
KJ Stajnia Dąbrowscy
ŁAŃCUT (113)
2022-09-10
1
2022-09-10
1
2022-09-11
16
2022-09-11
20
NIKI 77 (114)
2022-09-10
3
50
2022-09-11
2
100
2022-09-11
13
2022-09-10
12
KARRYS L (115)
2022-09-10
2
200
2022-09-11
3
100
2022-09-11
3
150
2022-09-10
6
IDA D (116)
2022-09-10
2
2022-09-10
3
2022-09-11
4
2022-09-11
1
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
ULENA (119)
2022-09-10
24
2022-09-10
17
Danielewska Jagoda
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
ILUZJA (171)
2022-09-11
12
2022-09-11
22
Domagalska Julita
LKS Cwał
MELISSE (24)
2022-09-10
20
2022-09-10
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team
2022-09-10
2022-09-10
2022-09-11
13
2022-09-11
Dziamska Alina
KS Jumping Events Poznań
2022-09-10
2022-09-10
15
2022-09-11
18
2022-09-11
19
GILMORE (35)
2022-09-10
30
2022-09-10
2022-09-11
21
2022-09-11
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
2022-09-10
15
2022-09-10
12
Farat Karolina
Zielonogórski KS Drzonków
2022-09-10
21
2022-09-10
Firlej Vanessa
Bez Przynależności Klubowej
STELLA (81)
2022-09-11
7
2022-09-11
10
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMIRA (82)
2022-09-10
19
2022-09-11
12
2022-09-11
16
2022-09-10
14
Gadomska Nadia
Bpk
BAZYLIA (41)
2022-09-10
5
2022-09-10
2022-09-11
4
2022-09-11
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-09-11
26
2022-09-11
Gawrońska Aleksandra
KJ Stajnia Dąbrowscy
MONSUN (157)
2022-09-11
3
2022-09-11
8
Gerard Rene
KJ CH Jaszkowo
2022-09-11
9
Dicaprio (226)
2022-09-11
Habernik Agnieszka
BPK
2022-09-10
6
2022-09-10
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
ATOS (181)
2022-09-11
6
ANIMO (182)
2022-09-11
25
Iaroshenko Konstantin
KJ Michałówka
2022-09-11
25
2022-09-10
27
2022-09-10
2022-09-10
22
2022-09-10
Jacygrad Gabriela
bpk
CELIM (11)
2022-09-11
26
2022-09-11
17
Jakubiak Marcin
Klub Jeździecki Agro-Handel
ATOS (181)
2022-09-11
3
ANIMO (182)
2022-09-11
6
Jakusek Nadia
BPK
2022-09-11
11
2022-09-11
23
Jankowiak Laura
KJ Sokół Damasławek
EDITT-P (38)
2022-09-10
11
2022-09-11
13
2022-09-11
9
2022-09-10
9
Janowicz Natalia
Klub Sportowy Bolo Team
2022-09-11
21
2022-09-11
26
Jaracz Emilia
Zielonogórski Klub Sportowy
2022-09-10
6
2022-09-10
Jaskólska Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2022-09-11
18
2022-09-11
2022-09-11
5
2022-09-11
14
Karasińska Anna
Brak
ALAMI (23)
2022-09-11
22
2022-09-11
20
Karcz Magdalena
Angel's horses body & soul
AWANS (137)
2022-09-10
23
Kicińska Sara
Klub Jeździecki Kalumet
NEW STAR (222)
2022-09-11
7
2022-09-11
Kolanus Anna
kj Michałówka
2022-09-11
24
2022-09-11
Konieczka Hanna
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
SONICA (167)
2022-09-10
7
2022-09-10
18
2022-09-11
3
2022-09-11
Kopeć Wiktor
brak
PUMA (5)
2022-09-10
8
2022-09-10
16
2022-09-11
8
Koperska Aleksandra
bpk
AKRYL (40)
2022-09-11
8
2022-09-11
Kossowska Natalia
KJ Sokół Damasławek
COLMINO (199)
2022-09-11
2022-09-11
13
Kowalska Julia
Stajnia Siemowo
MELBA (209)
2022-09-10
7
2022-09-10
12
2022-09-11
10
2022-09-11
8
Krajewska Klaudia
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-09-10
16
2022-09-10
9
2022-09-11
9
2022-09-11
28
2022-09-10
22
2022-09-10
19
2022-09-11
6
2022-09-11
8
Krajewska Nadia
Brak
SZEJK (128)
2022-09-10
19
2022-09-10
Krajewska Natasza
Brak
BETINO (127)
2022-09-10
13
2022-09-10
Kubiak Błażej
KJ Michałówka
SIMBA (200)
2022-09-11
23
2022-09-11
Kubiak Maja
RIO GRANDE Krosinko
BRAVIA (77)
2022-09-10
8
2022-09-10
Lasik Gabriela
brak
KARMEN (32)
2022-09-10
7
2022-09-10
9
Leonhard Eliza
KJ Hufnal Borowianka
FIONA (201)
2022-09-11
7
2022-09-11
2
Leonhard Olga
KJ Hufnal
MAKS (186)
2022-09-11
6
2022-09-11
9
Leśkiewicz Hanna
bpk
2022-09-10
5
2022-09-10
4
Leśniewska Emilia
RIO GRANDE Krosinko
KARINA (75)
2022-09-10
6
2022-09-10
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2022-09-10
12
2022-09-10
2022-09-11
27
2022-09-11
Lipińska Anna
JUKS Gold Team Mieczewo
2022-09-10
2022-09-10
16
Lis Martyna
Angel's Horses body & soul
ESTANCIA (136)
2022-09-11
26
2022-09-11
27
Łabutka Lena
Brak
PRESTON (70)
2022-09-11
10
2022-09-11
19
Łukaszewska Natalia
Brak
FADO (179)
2022-09-11
14
2022-09-11
15
HOKUS (180)
2022-09-11
23
2022-09-11
31
Madajczyk Marta
Klub Sportowy Kawalkada
2022-09-10
8
2022-09-10
14
Majewska Paulina
Cwał Zakrzewo
FRANEK (152)
2022-09-10
4
2022-09-10
17
Mańczak Natalia
Stajnia Siemowo
POKORA (204)
2022-09-10
6
2022-09-10
8
2022-09-11
25
2022-09-11
Marcinkowska Lena
Stajnia Siemowo
NANNI (220)
2022-09-10
9
2022-09-10
6
2022-09-11
7
2022-09-11
6
Mateja Maksymilian
BPK (WIE)
2022-09-10
16
2022-09-11
10
2022-09-11
12
2022-09-10
3
100
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
LOARA L (93)
2022-09-10
16
2022-09-11
1
2022-09-11
4
Matusik Kinga
LKS Cwał Poznań
RABIN (188)
2022-09-11
12
2022-09-11
29
2022-09-11
19
2022-09-11
Matuszewski Bartosz
Angel's horses body soul
2022-09-11
1
2022-09-11
19
Mielczarek Agnieszka
BRAK
CIMENTO (72)
2022-09-10
21
2022-09-10
11
2022-09-11
18
2022-09-11
11
Mikolajczak Lena
Rancho Drzecin
2022-09-10
10
2022-09-10
8
2022-09-11
14
2022-09-11
9
Mikołajczak Emilia
Brak
CHARLY (2)
2022-09-10
27
2022-09-10
2022-09-11
30
2022-09-11
24
Mikołajczak Laura
Rancho Drzecin
2022-09-10
11
2022-09-10
2022-09-11
5
2022-09-11
7
Mikołajczak Lena
Rancho Drzecin
ARTEIDA (20)
2022-09-10
6
2022-09-10
3
2022-09-11
2
2022-09-11
17
Mileszko Marcelina
Cwał Zakrzewo
2022-09-10
2
2022-09-10
16
Mizgier-Jastrzębska Agata
LKJ Abaria Iwno
2022-09-11
29
2022-09-11
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-09-11
7
2022-09-11
Moroz Julia
Klub Jeździecki Michałówka
ENIGMA (30)
2022-09-10
12
2022-09-10
Niesiołowska Maria
KJ Byndas Horses
D-KROPKA (150)
2022-09-11
4
2022-09-11
Niesiołowska Zofia
KJ Byndas Horses
BELISIMA (149)
2022-09-11
Obacz Jaś
Angel's Horses body & soul
AWANS (137)
2022-09-10
Olejniczak Kinga
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
LIMERICK (110)
2022-09-11
17
2022-09-11
24
Olejniczak Kinga
KJ Stajnia Dąbrowscy
LOLENCJA (112)
2022-09-10
2
2022-09-10
5
2022-09-11
1
2022-09-11
2
Olejniczak Waldemar
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
LIMERICK (110)
2022-09-10
14
2022-09-10
21
Olejnik Przemysław
St. J Baborówko
2022-09-11
Olszewska Iga
Lucky Stable
IWERO (44)
2022-09-10
18
2022-09-10
19
Paszkiewicz Karolina
bpk
SILVANA (37)
2022-09-10
20
2022-09-10
13
Paszkiewicz Marta
bpk
AMEBA (36)
2022-09-10
14
2022-09-10
17
Pawelczak Paulina
JKS Melloni Horses
2022-09-10
17
2022-09-11
15
Pawłowska Anastazja
KJ CH JASZKOWO
MERLIN (223)
2022-09-10
9
2022-09-10
2022-09-11
11
2022-09-11
20
Piotrowska Martyna
KJ Sokół Damasławek
2022-09-10
10
2022-09-10
20
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
DURGA (28)
2022-09-11
10
Polaszek Robert
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
DORO-S (86)
2022-09-10
25
2022-09-10
18
Polaszek Zuzanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2022-09-10
22
2022-09-10
15
2022-09-10
5
Przybyła Natalia
KS SYDOW Riding Team
2022-09-10
26
2022-09-10
9
Puchalska Marta
St. J Baborówko
CHANTEL (34)
2022-09-11
11
2022-09-11
27
Radniecka-Filipiak Anna
Cwał Zakrzewo
DIARADA Z (151)
2022-09-10
4
2022-09-10
13
Ratajczak Martyna
bpk
CLEO (31)
2022-09-10
10
2022-09-10
2022-09-11
30
2022-09-11
11
Raźniak Justyna
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMETYST (169)
2022-09-10
2022-09-10
24
2022-09-11
16
2022-09-11
17
Rogacki Jakub
Bez Przynależności Klubowej
OLANDO (139)
2022-09-10
25
2022-09-10
17
Rój Ada
JKS Robir Chwalęcice
2022-09-10
9
2022-09-10
27
2022-09-11
2022-09-11
31
Rojewska Tola
Brak
2022-09-11
2022-09-11
Rozczyńska Amelia
Lucky Stable
WERMUT (45)
2022-09-10
7
2022-09-10
5
Siejak Karolina
BPK (WIE)
KOWBOJ (56)
2022-09-10
26
2022-09-10
31
2022-09-11
2022-09-11
Siejak Weronika
KJ Agro-Handek Śrem
MAYON L (172)
2022-09-10
24
2022-09-10
33
2022-09-11
20
Sinkiewicz Natalia
LKS Cwał
2022-09-10
20
2022-09-10
Skrzeczkowska Emilia
KJ Stajnia Nowina
2022-09-10
8
2022-09-10
6
Skrzypczak Agata
LKS Cwał
BUBA (78)
2022-09-11
16
2022-09-11
Smolarek Zofia
Lucky Stable
WENECJA (14)
2022-09-11
5
2022-09-11
7
Sobalak Alicja
Stajnia Nota
DISNEY (177)
2022-09-11
9
2022-09-11
6
Sołtysiak Zuzanna
bpk
2022-09-10
1
2022-09-10
14
Sovalskov Aleksander
KJ Michałówka
AIRIN (105)
2022-09-10
6
2022-09-10
7
Sovalskov Andrei
Kj michałówka
FABIERLIG (104)
2022-09-10
15
2022-09-10
23
Starkowski Krystian
JKS Fer Więckowice
ROSE STAR (175)
2022-09-10
32
2022-09-10
Stashkevich Maksim
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2022-09-10
14
2022-09-10
2022-09-11
10
2022-09-11
2022-09-10
12
2022-09-10
2022-09-10
14
2022-09-10
1
200
2022-09-11
5
2022-09-11
1
250
2022-09-10
8
2022-09-10
8
2022-09-11
11
2022-09-11
15
CHANTAL (94)
2022-09-10
11
2022-09-10
2022-09-11
13
2022-09-11
ZORA (95)
2022-09-10
19
2022-09-10
2022-09-11
32
2022-09-11
Staszak Albert
BRAK
FREDI (187)
2022-09-10
16
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
2022-09-10
28
2022-09-10
25
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
SEMINO 5 (213)
2022-09-10
1
250
2022-09-10
5
2022-09-11
11
2022-09-11
2022-09-10
4
2022-09-10
7
2022-09-11
3
50
2022-09-11
6
Stróżyńska Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
SAJAN (215)
2022-09-10
2022-09-10
2022-09-11
18
2022-09-11
4
FIGARO (216)
2022-09-10
1
2022-09-10
10
2022-09-11
1
2022-09-11
1
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
2022-09-10
4
2022-09-10
2022-09-11
5
2022-09-11
5
2022-09-10
1
150
2022-09-10
11
2022-09-11
1
150
2022-09-11
1
200
TSUNAMI (212)
2022-09-10
17
2022-09-10
13
2022-09-11
15
2022-09-11
Stróżyński Jerzy
Stajnia Siemowo
TRADYCJA (210)
2022-09-10
21
2022-09-10
11
2022-09-11
5
2022-09-11
21
Świdurska Natalia
Stajnia Siemowo
FIONA (221)
2022-09-10
11
2022-09-10
18
2022-09-11
5
2022-09-11
10
Szajek Zuzanna
bpk
FIONA (43)
2022-09-11
4
2022-09-11
9
Szreymann Jagoda
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
SINGLE (170)
2022-09-10
22
2022-09-10
24
2022-09-11
19
2022-09-11
9
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
2022-09-10
13
2022-09-10
Tomaszewska Wiktoria
KJ Stajnia Dąbrowscy
HAMERR (88)
2022-09-10
18
2022-09-10
4
2022-09-11
8
2022-09-11
4
Trojanowska Monika
St. Kraju Jumping Team
CZARDASZ (107)
2022-09-11
28
2022-09-11
22
Trojanowska Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-11
14
2022-09-11
Tymińska Nina
BPK
2022-09-10
10
2022-09-10
DOLAR (194)
2022-09-10
8
2022-09-10
Tyrzyk Wiktor
Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński
MEGAN II (156)
2022-09-10
10
2022-09-10
11
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
NINA (141)
2022-09-10
5
2022-09-10
7
Walentyn Agnieszka
KJ Sokół Damasławek
FADO (109)
2022-09-10
10
Wardęga Małgorzata
Bpk
ORBITA (99)
2022-09-10
13
2022-09-10
Węglorz Aleksandra
Brak danych
LINUS (108)
2022-09-11
21
2022-09-11
10
Werblińska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
CARMEN (76)
2022-09-10
2
2022-09-10
2
100
2022-09-11
6
2022-09-11
8
Wieczorek Zuzanna
Rancho Drzecin
2022-09-10
15
2022-09-11
12
2022-09-11
13
2022-09-10
9
Wierzbicka Zuzanna
Brak
MURCJA SM (142)
2022-09-11
8
2022-09-11
12
Winiecka Michalina
JUKS Gold Team
COLOX CUP (192)
2022-09-10
11
2022-09-10
12
Winiecka Zofia
JUKS GOLD TEAM MIECZEWO
FIGA (191)
2022-09-10
4
2022-09-10
14
Winograd Dorota
Zielonogórski KS Drzonków
2022-09-10
23
2022-09-10
Wizła Zofia
KS Jumping Events Poznań
2022-09-10
29
2022-09-10
22
2022-09-10
Woźnicka Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-09-10
1
2022-09-10
15
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
2022-09-11
14
2022-09-11
16
Zabłocka Zuzanna
KS SYDOW Riding Team
CAMELEO (166)
2022-09-11
2022-09-11
Żak Kalina
Stajnia Siemowo
AMOS (206)
2022-09-10
25
2022-09-10
4
2022-09-11
3
2022-09-11
23
Żok Nikola
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2022-09-10
12
2022-09-10
2022-09-11
6
2022-09-11
Związko Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Kalina
PIT II (133)
2022-09-10
22
2022-09-10
2022-09-11
2022-09-11

Number of Riders: 170

Number of Horses: 208

The sum of prizes: 2 550.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl