Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
211 ACCEPTED 2022-08-04 07:20:43
2022-08-03 23:44:34
Michalina Fabisiak PENELLOPA
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
210 ACCEPTED 2022-08-04 07:20:48
2022-08-03 22:54:09
Klaudia Kostrzewska MOLI
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
209 ACCEPTED 2022-08-04 07:22:12
2022-08-03 22:13:43
Zofia Banaszak MIYA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
208 ACCEPTED 2022-08-04 07:22:18
2022-08-03 22:13:34
Zofia Krupiak BRANDASTARR
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
207 ACCEPTED 2022-08-04 07:22:21
2022-08-03 22:12:56
Zuzanna Koprowska SAGUARO
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
206 ACCEPTED 2022-08-04 07:22:25
2022-08-03 20:39:52
Julia Wrzesińska SARDENIA
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
205 ACCEPTED 2022-08-04 07:22:30
2022-08-03 20:24:53
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
204 ACCEPTED 2022-08-04 07:22:34
2022-08-03 19:14:05
Tomasz Sieradzki FILIPENDULA
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
203 ACCEPTED 2022-08-04 07:22:37
2022-08-03 18:47:58
Natalia Łukaszewska HOKUS
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
202 ACCEPTED 2022-08-04 07:22:42
2022-08-03 18:47:31
Natalia Łukaszewska FADO
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
201 ACCEPTED 2022-08-04 07:22:48
2022-08-03 17:58:23
Łukasz Krajewski COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
200 ACCEPTED 2022-08-04 07:22:52
2022-08-03 17:57:45
Sara Szczot HENYA DE L'ESPOIR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
199 ACCEPTED 2022-08-04 07:22:56
2022-08-03 17:03:11
Katarzyna Uzarska TRADYCJA
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
198 ACCEPTED 2022-08-04 07:22:59
2022-08-03 16:58:48
Iga Ćwiklińska NANDA DEVI
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
197 ACCEPTED 2022-08-04 07:23:07
2022-08-03 16:57:16
Marcelina Pietrzak APLA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
196 ACCEPTED 2022-08-04 07:23:10
2022-08-03 16:51:32
Zofia Cicha FERRARI
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
195 ACCEPTED 2022-08-04 07:23:14
2022-08-03 16:50:57
Robert Kowalewski AMELIA
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
194 ACCEPTED 2022-08-04 07:23:18
2022-08-03 16:50:21
Małgorzata Filipiak A'LEOKADIA KW
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
193 ACCEPTED 2022-08-04 07:23:21
2022-08-03 16:42:44
Lena Ciążyńska PINTO
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
192 ACCEPTED 2022-08-04 07:23:25
2022-08-03 16:42:14
Iga Ćwiklińska FIONA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
191 ACCEPTED 2022-08-04 07:23:29
2022-08-03 16:41:47
Natalia Mańczak POKORA
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
190 ACCEPTED 2022-08-04 07:23:33
2022-08-03 16:41:22
Maria Ignaszewska PASJA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
189 ACCEPTED 2022-08-04 07:23:40
2022-08-03 16:40:52
Kalina Żak AMOS
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
188 ACCEPTED 2022-08-04 07:23:45
2022-08-03 16:40:30
Kalina Żak MELBA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
187 ACCEPTED 2022-08-04 07:23:49
2022-08-03 16:39:57
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
186 ACCEPTED 2022-08-04 07:23:53
2022-08-03 16:39:29
Szymon Antkowiak HESTER
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
185 ACCEPTED 2022-08-04 07:23:59
2022-08-03 16:39:04
Jakub Stróżyński GROSS MONTANO STAR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
184 ACCEPTED 2022-08-04 07:24:29
2022-08-03 16:38:24
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
183 ACCEPTED 2022-08-04 07:24:30
2022-08-03 16:37:46
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
182 ACCEPTED 2022-08-04 07:24:35
2022-08-03 16:36:51
Natalia Stróżyńska CHACCO- RED
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
181 ACCEPTED 2022-08-04 07:24:42
2022-08-03 16:36:11
Natalia Stróżyńska SEMINO 5
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ACCEPTED 2022-08-04 07:24:55
2022-08-03 15:58:58
Piotr Homziuk PILAR
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ACCEPTED 2022-08-03 15:59:31
2022-08-03 15:57:37
Agnieszka Cieniawa BETTI GOLD
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
178 ACCEPTED 2022-08-03 15:46:58
2022-08-03 15:46:58
Hanna Żak MACIUŚ
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
177 ACCEPTED 2022-08-03 15:45:24
2022-08-03 15:15:42
Maria Kulczyńska ENERGY CONTI
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
176 ACCEPTED 2022-08-04 07:24:59
2022-08-03 14:44:54
Justyna Raźniak AMETYST
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
175 ACCEPTED 2022-08-03 15:45:29
2022-08-03 14:40:02
Marcin Nowak LAKI
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
174 ACCEPTED 2022-08-03 14:05:38
2022-08-03 14:05:38
Ewa Gacek KOSMA
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
173 ACCEPTED 2022-08-03 14:00:59
2022-08-03 13:47:09
Marcin Łączny CARRACAS
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
172 ACCEPTED 2022-08-03 14:01:04
2022-08-03 13:46:50
Marcin Łączny ELEKTRA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
171 ACCEPTED 2022-08-03 14:01:09
2022-08-03 13:46:25
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ACCEPTED 2022-08-03 14:01:25
2022-08-03 13:31:55
Weronika Kusz LOLLIPOP
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
169 ACCEPTED 2022-08-03 14:01:34
2022-08-03 12:58:09
Zuzanna Kusz CHIBI-CHIBI
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
168 ACCEPTED 2022-08-03 14:01:41
2022-08-03 12:57:39
Leszek Warzecha CONVERTUS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
167 ACCEPTED 2022-08-03 14:01:47
2022-08-03 12:13:23
Gabriela Kordus PASA
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
166 ACCEPTED 2022-08-03 14:01:52
2022-08-03 12:04:51
Eryk Urbaniak CARLITA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
165 ACCEPTED 2022-08-03 14:01:59
2022-08-03 10:46:50
Nikola Urbańska WILIANA
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
164 ACCEPTED 2022-08-03 14:02:05
2022-08-03 10:09:34
Barbara Kurek LORD CASTER
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
163 ACCEPTED 2022-08-03 14:02:08
2022-08-03 09:52:16
Olga Projs WANDAL
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
162 ACCEPTED 2022-08-03 14:02:12
2022-08-03 09:50:24
Olga Jeske MAJA
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
161 ACCEPTED 2022-08-03 14:02:18
2022-08-03 09:43:09
Jakub Wencel LELA
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
160 ACCEPTED 2022-08-03 08:08:15
2022-08-03 07:43:19
Lena Serek ŚNIEŻKA
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
159 ACCEPTED 2022-08-03 07:05:50
2022-08-03 07:05:39
Jagoda Jeske ARGO
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
158 ACCEPTED 2022-08-03 07:04:53
2022-08-03 07:04:46
Olga Jeske AIOWALLY DE BREVE
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
157 ACCEPTED 2022-08-03 07:02:52
2022-08-03 06:38:49
Barbara Arendt NOSAL
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
156 ACCEPTED 2022-08-03 07:02:57
2022-08-02 23:51:51
Zuzanna Strugała CANALETTO
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
155 ACCEPTED 2022-08-03 07:46:51
2022-08-02 23:13:45
Liliana Polna RALPH
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
154 ACCEPTED 2022-08-03 07:03:11
2022-08-02 23:10:27
Liwia Adamczak NESS
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
153 ACCEPTED 2022-08-03 07:03:14
2022-08-02 23:05:23
Agnieszka Habernik BOOLEY BLUE MOON
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
152 ACCEPTED 2022-08-03 07:03:18
2022-08-02 23:04:46
Zuzanna Sołtysiak MELODY'S STAR
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
151 ACCEPTED 2022-08-03 07:03:21
2022-08-02 23:03:57
Liliana Nowaczyk MELANIE
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
150 ACCEPTED 2022-08-03 07:03:25
2022-08-02 23:03:21
Malina Peyraud-Mamys MAJKA
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
149 ACCEPTED 2022-08-03 07:03:29
2022-08-02 23:01:46
Matylda Kurzawska DRAGON
  • 2x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
148 ACCEPTED 2022-08-03 07:03:36
2022-08-02 22:03:01
Agata Matela QUALITY BOY
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
147 ACCEPTED 2022-08-03 07:03:41
2022-08-02 21:37:05
Sylwia Rychlik FIONA CASTELLA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ACCEPTED 2022-08-03 07:03:53
2022-08-02 21:30:31
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
145 ACCEPTED 2022-08-03 07:03:57
2022-08-02 21:11:33
Julia Bednarek BIO
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
144 ACCEPTED 2022-08-03 07:04:02
2022-08-02 20:50:01
Natalia Rumin SOFIA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
143 ACCEPTED 2022-08-03 07:04:08
2022-08-02 20:34:13
Filip Kapała CORENTELLA PS
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
142 ACCEPTED 2022-08-03 07:04:13
2022-08-02 20:27:24
Klaudia Schubert BALATON
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
141 ACCEPTED 2022-08-03 07:04:17
2022-08-02 20:17:49
Zuzanna Polaszek STAR BUTTERFLY
  • 2x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
140 ACCEPTED 2022-08-03 07:04:20
2022-08-02 20:15:14
Zuzanna Polaszek KARNAVAL HDH
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
139 ACCEPTED 2022-08-03 07:04:24
2022-08-02 20:10:53
Krzysztof Schubert JEGGER
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
138 ACCEPTED 2022-08-03 07:04:32
2022-08-02 17:48:45
Anna Murawska BAJKA
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
137 ACCEPTED 2022-08-03 07:04:36
2022-08-02 17:41:07
Dawid Król PEGAZ
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
136 ACCEPTED 2022-08-03 07:04:39
2022-08-02 16:58:06
Oliwia Kowalczyk KRYSZTAŁEK
  • 2x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
135 ACCEPTED 2022-08-03 07:04:44
2022-08-02 16:21:08
Patrycja Bykowska KARMEN
  • 2x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
134 ACCEPTED 2022-08-03 07:04:48
2022-08-02 15:52:35
Anna Siwczak KARMEN
  • 2x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
133 ACCEPTED 2022-08-02 15:47:29
2022-08-02 15:47:05
Julia Hewusz JARBAS
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
132 ACCEPTED 2022-08-02 15:47:33
2022-08-02 15:46:38
Natalia Banach BARABARA
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
131 ACCEPTED 2022-08-02 15:47:34
2022-08-02 15:14:17
Lena Radowicz CENNA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
130 ACCEPTED 2022-08-02 15:47:36
2022-08-02 14:43:05
Wiktoria Nowak JAŚMINA
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
129 ACCEPTED 2022-08-02 14:19:44
2022-08-02 14:00:17
Ewelina Derda IGUAZU
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
128 ACCEPTED 2022-08-02 14:19:45
2022-08-02 13:59:44
Ewelina Derda IPANEMA
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
127 ACCEPTED 2022-08-02 14:19:50
2022-08-02 13:46:24
Marcelina Mileszko HARRY POTTER
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
126 ACCEPTED 2022-08-02 14:19:53
2022-08-02 13:45:04
Klaudia Toboła DANTES
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
125 ACCEPTED 2022-08-02 14:19:56
2022-08-02 12:55:38
Magdalena Murawska KYARA BEAU-ODETTE B
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
124 ACCEPTED 2022-08-02 14:20:02
2022-08-02 12:54:34
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ACCEPTED 2022-08-02 14:20:03
2022-08-02 12:41:01
Agata Błaszkowiak GAPPE LOUP
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ACCEPTED 2022-08-02 11:14:25
2022-08-02 10:31:44
Aleksandra Trojanowicz NINTENDO Z
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
121 ACCEPTED 2022-08-02 11:14:26
2022-08-02 10:31:15
Borys Trojanowicz CARELL ZR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
120 ACCEPTED 2022-08-02 10:16:04
2022-08-02 09:31:12
Gabriela Lasik KARMEN
  • 2x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
119 ACCEPTED 2022-08-02 06:58:02
2022-08-02 00:27:33
Lila Bankavat BUŹKA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
118 ACCEPTED 2022-08-02 06:58:08
2022-08-01 23:33:59
Roman Sobkowiak ŁAŃCUT
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
117 ACCEPTED 2022-08-02 06:58:12
2022-08-01 20:45:39
Wiktoria Gniazdowska PANAMKA
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
116 ACCEPTED 2022-08-02 06:58:15
2022-08-01 20:28:51
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
115 ACCEPTED 2022-08-02 06:58:21
2022-08-01 19:41:52
Judyta Perek KORIN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ACCEPTED 2022-08-02 06:58:24
2022-08-01 19:41:30
Judyta Perek ELEGANTKA
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
113 ACCEPTED 2022-08-02 06:58:28
2022-08-01 19:06:28
Marianna Bączkiewicz KARMELEK
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
112 ACCEPTED 2022-08-02 06:58:32
2022-08-01 17:55:17
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
111 ACCEPTED 2022-08-02 06:58:36
2022-08-01 16:40:49
Zofia Rawecka SZAFIR
  • 2x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
110 ACCEPTED 2022-08-02 06:58:40
2022-08-01 16:29:39
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ACCEPTED 2022-08-01 16:03:28
2022-08-01 15:13:29
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ACCEPTED 2022-08-01 16:03:33
2022-08-01 13:44:02
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
107 ACCEPTED 2022-08-01 16:03:38
2022-08-01 13:43:40
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
106 ACCEPTED 2022-08-01 16:03:45
2022-08-01 11:44:25
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ACCEPTED 2022-08-01 16:04:06
2022-08-01 10:40:49
Weronika Jazikowska G-CASALLA
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
104 ACCEPTED 2022-08-01 16:04:09
2022-08-01 10:28:28
Zuzanna Cichorek GOLDIKA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
103 ACCEPTED 2022-08-01 16:04:14
2022-08-01 10:27:09
Oliwia Włodarek KASIA
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
102 ACCEPTED 2022-08-01 16:05:04
2022-08-01 10:26:19
Alina Celmerowska BLUMAR
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
101 ACCEPTED 2022-08-01 16:05:15
2022-08-01 10:25:56
Maja Nowakowska ÁNKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ACCEPTED 2022-08-01 10:23:37
2022-08-01 10:23:20
Alina Celmerowska DIANTUS S
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ACCEPTED 2022-08-01 10:22:49
2022-08-01 10:22:24
Emilia Skrzeczkowska M BALU CAT ZR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ACCEPTED 2022-08-01 10:22:57
2022-08-01 10:10:51
Natalia Nowak BIANKA
  • 2x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
97 ACCEPTED 2022-08-01 10:23:01
2022-08-01 10:10:31
Karina Czechowicz HUG ME
  • 2x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
96 ACCEPTED 2022-08-01 10:23:04
2022-08-01 10:10:07
Zuzanna Bartkowiak STAWKA
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
95 ACCEPTED 2022-08-02 06:58:43
2022-08-01 10:06:56
Maja Gazda CONTESSA
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
94 ACCEPTED 2022-08-01 07:10:54
2022-08-01 01:08:48
Aleksandra Gawrońska MONSUN
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
93 ACCEPTED 2022-08-01 07:11:01
2022-07-31 22:20:45
Julia Albertowicz DAISY
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
92 ACCEPTED 2022-08-03 14:02:24
2022-07-31 22:14:03
Julia Albertowicz HOŁEK
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
91 ACCEPTED 2022-08-01 07:11:10
2022-07-31 22:12:37
Anna Lipińska ARIELLE US
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
90 ACCEPTED 2022-08-01 07:11:25
2022-07-31 22:11:15
Zofia Sokołowska GOLD
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
89 ACCEPTED 2022-08-01 07:11:29
2022-07-31 22:10:03
Michalina Winiecka COLOX CUP
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
88 ACCEPTED 2022-08-01 07:11:34
2022-07-31 22:09:10
Zofia Winiecka FIGA
  • 2x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
87 ACCEPTED 2022-08-01 07:11:40
2022-07-31 20:28:10
Kinga Olejniczak LIMERICK
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ACCEPTED 2022-08-01 07:11:51
2022-07-31 20:23:18
Julita Domagalska MELISSE
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
85 ACCEPTED 2022-08-01 07:11:58
2022-07-31 20:19:33
Waldemar Olejniczak LIMERICK
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
84 ACCEPTED 2022-08-01 07:12:04
2022-07-31 19:04:13
Szymon Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ACCEPTED 2022-08-01 07:12:09
2022-07-31 17:29:02
Oliwia Miszczak PICASSO
  • 2x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
82 ACCEPTED 2022-08-01 07:12:26
2022-07-31 16:49:08
Aleksandra Hołderna KINCLAITH
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
81 ACCEPTED 2022-08-01 16:05:19
2022-07-31 16:48:13
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ACCEPTED 2022-08-01 07:12:42
2022-07-31 15:32:07
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2022-08-01 07:12:49
2022-07-31 13:24:57
Weronika Cieślak JULINKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ACCEPTED 2022-07-31 12:09:28
2022-07-31 11:37:59
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ACCEPTED 2022-07-31 12:09:30
2022-07-31 11:34:33
Dominika Wolniewicz MACEDONIA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ACCEPTED 2022-07-31 12:09:34
2022-07-31 10:45:40
Józefina Kordylewska SZARÓWKA
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
75 ACCEPTED 2022-08-04 07:25:03
2022-07-31 01:43:15
Klaudia Krajewska DON QUERIDO
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
74 ACCEPTED 2022-07-31 12:09:45
2022-07-30 21:52:09
Adam Hybiak ELLAVINIA
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-07-31 12:09:49
2022-07-30 21:50:42
Adam Hybiak DARK CHERRY
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ACCEPTED 2022-07-31 12:09:53
2022-07-30 21:40:11
Maja Nagła BELLA CORIANO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ACCEPTED 2022-07-31 12:09:57
2022-07-30 18:50:44
Nina Wysoczańska GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
70 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:01
2022-07-30 18:50:08
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
69 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:04
2022-07-30 18:21:40
Kinga Olejniczak LOLENCJA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
68 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:08
2022-07-30 18:21:20
Mieszko Dąbrowski NIKI 77
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:11
2022-07-30 18:20:53
Antoni Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
66 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:15
2022-07-30 18:20:16
Jan Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:17
2022-07-30 18:19:31
Jan Dąbrowski WIRAŻ
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T6/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
64 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:21
2022-07-30 18:19:11
Jan Dąbrowski IDA D
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:24
2022-07-30 16:47:07
Julia Bruska PEPE 344
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
62 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:28
2022-07-30 15:56:50
Kinga Łąkowska LIZAK
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
61 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:31
2022-07-30 15:54:24
Aleksandra Banaszak BONDUELA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
60 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:34
2022-07-30 15:53:33
Dagmara Paterek BONDUELA
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
59 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:37
2022-07-30 15:51:48
Zofia Konieczna VAND HELSING
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
58 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:44
2022-07-30 15:51:02
Zuzanna Gniazdowska AZALIA Z DWORU
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
57 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:47
2022-07-30 15:50:32
Natalia Banaszak WITTARA HORSE CONCURE
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
56 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:50
2022-07-30 13:54:07
Zuzanna Graczyk GRACJA
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
55 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:54
2022-07-30 13:52:31
Wiesław Maciejewski KOLIN W
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
54 ACCEPTED 2022-07-31 12:10:59
2022-07-30 11:29:49
Amelia Ładziak GUINNESS
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ACCEPTED 2022-07-31 12:11:03
2022-07-30 11:27:23
Klaudia Król GUINNESS
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
52 ACCEPTED 2022-07-31 12:11:07
2022-07-30 08:11:48
Oliwia Wierzbowska MADONNA F
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
51 ACCEPTED 2022-07-31 12:11:11
2022-07-30 08:11:13
Oliwia Wierzbowska SOFT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
50 ACCEPTED 2022-07-31 12:11:16
2022-07-30 08:10:48
Oliwia Wierzbowska G-CALLOTA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2022-07-31 12:11:18
2022-07-30 08:10:19
Oliwia Wierzbowska COSTA RICA Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2022-07-31 12:11:21
2022-07-29 23:33:07
Renata Trynka NOBEL DE REVE II Z
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-07-31 12:11:25
2022-07-29 23:32:42
Maria Siennicka JAGUAR SA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ACCEPTED 2022-07-31 12:11:34
2022-07-29 20:53:33
Wojciech Kukowski JOY
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
45 ACCEPTED 2022-07-31 12:11:44
2022-07-29 20:52:57
Wojciech Kukowski JUNE Z
  • 2x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
44 ACCEPTED 2022-07-31 12:11:52
2022-07-29 20:25:55
Nikola Góralska KAIR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2022-07-31 12:11:56
2022-07-29 17:20:27
Agnieszka Mielczarek CIMENTO
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
42 ACCEPTED 2022-07-29 15:39:59
2022-07-29 10:22:27
Marta Puchalska CHANTEL
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ACCEPTED 2022-07-29 15:40:01
2022-07-29 10:22:03
Natalia Puchalska HEETENVEENS RHONA
  • 2x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:15
2022-07-28 22:07:48
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:18
2022-07-28 21:18:30
Maja Jazdończyk MAIK
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:20
2022-07-28 21:17:52
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:22
2022-07-28 20:36:05
Oliwia Łęc WIKTORIO
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
36 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:25
2022-07-28 09:52:54
Maksim Stashkevich KARINA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:28
2022-07-28 09:52:17
Maksim Stashkevich CICERO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:30
2022-07-28 09:51:49
Maksim Stashkevich CONNI
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
33 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:35
2022-07-28 09:51:20
Maksim Stashkevich CLARA
  • 2x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
32 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:37
2022-07-28 09:50:50
Maksim Stashkevich CHILL VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
31 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:40
2022-07-28 09:50:14
Maksim Stashkevich BLOODYMERRIE VD KATTEVENNEN Z
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:45
2022-07-28 09:47:17
Łukasz Krajewski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:47
2022-07-28 09:46:49
Łukasz Krajewski LUIS
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:50
2022-07-28 09:46:03
Łukasz Krajewski LALATSCH
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:52
2022-07-28 09:45:10
Łukasz Krajewski URLIKE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
26 ACCEPTED 2022-07-29 08:13:55
2022-07-28 09:44:31
Rafał Krajewski DUBALU THE BEST UG
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
25 ACCEPTED 2022-07-29 08:14:00
2022-07-28 09:44:02
Rafał Krajewski CORTINA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ACCEPTED 2022-07-29 08:14:02
2022-07-28 09:43:36
Rafał Krajewski CLARA BELLA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ACCEPTED 2022-07-29 08:14:04
2022-07-28 09:43:04
Rafał Krajewski DOLORIS
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ACCEPTED 2022-07-29 08:14:06
2022-07-28 09:42:37
Rafał Krajewski NONITAR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2022-07-29 08:14:08
2022-07-28 09:42:09
Rafał Krajewski OMAR GR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2022-07-29 08:14:10
2022-07-28 09:41:45
Rafał Krajewski DI CAPRIO Z
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
19 ACCEPTED 2022-07-27 15:57:39
2022-07-27 13:55:59
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2022-07-27 15:57:50
2022-07-26 22:57:02
Justyna Kopko L' AREZZO KEROS
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2022-07-27 15:57:51
2022-07-26 22:56:25
Natasza Alicja Tomaszewicz ARQUERA DEL JARAMA
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ACCEPTED 2022-07-27 15:57:55
2022-07-26 22:55:09
Justyna Kopko STUBENHOFF’S CORTADO
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ACCEPTED 2022-07-27 15:57:59
2022-07-26 22:54:34
Justyna Kopko CHIPIE DE TEXO
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ACCEPTED 2022-07-27 15:58:02
2022-07-26 22:53:37
Katarzyna Dołęga DANNICK
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
13 ACCEPTED 2022-07-27 15:58:05
2022-07-26 22:53:09
Katarzyna Dołęga JUBALIA
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
12 ACCEPTED 2022-07-27 15:58:09
2022-07-26 19:38:46
Julia Krasucka ELITE DE OUISTREHAM
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ACCEPTED 2022-07-27 15:58:25
2022-07-26 00:09:56
Nikola Plank LUCKY BOY
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ACCEPTED 2022-07-27 15:58:27
2022-07-25 22:56:46
Alina Celmerowska PRIME RADIUS
  • 1x T4/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
9 ACCEPTED 2022-07-25 11:10:55
2022-07-24 22:33:27
Rafał Pisarek DON MAGNUM
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
8 ACCEPTED 2022-07-25 11:10:56
2022-07-24 22:32:40
Rafał Pisarek TALBOT
  • 1x T9/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2022-07-25 11:10:58
2022-07-24 15:56:20
Anna Gałka ESTER
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2022-07-22 13:39:33
2022-07-22 00:07:07
Hanna Różczka DON GIOVANNI
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T10/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
5 ACCEPTED 2022-07-21 13:35:15
2022-07-20 19:29:02
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-07-19 11:26:49
2022-07-19 06:10:39
Weronika Gospodarek DILER
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
3 ACCEPTED 2022-07-17 10:44:52
2022-07-15 10:17:55
Alicja Maślana FULL SON
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
2 ACCEPTED 2022-07-17 10:44:54
2022-07-15 09:51:14
Alicja Maślana ZIDAN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ACCEPTED 2022-07-19 11:26:51
2022-07-12 16:16:12
Martyna Szott KNOCKANARROW CANDY ROSE
  • 2x T5/90 / LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczak Liwia Stajnia Rębiechów
2009 (JM.)
brak
2. Adamczak Liwia Stajnia Rębiechów
2009 (JM.)
brak
3. Albertowicz Julia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (JM.)
brak
4. Albertowicz Julia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (JM.)
brak
5. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (MJ.)
Brak
6. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (MJ.)
Brak
7. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
8. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
9. Arendt Barbara KJ Grodno Dwór
2005 (J.)
O056265
10. Arendt Barbara KJ Grodno Dwór
2005 (J.)
O056265
11. Bączkiewicz Marianna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
brak
12. Bączkiewicz Marianna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
brak
13. Banach Natalia BPK
S
O012302
14. Banach Natalia BPK
S
O012302
15. Banaszak Aleksandra Bpk
2010 (JM.)
Brak
16. Banaszak Aleksandra Bpk
2010 (JM.)
Brak
17. Banaszak Natalia Bpk
2008 (JM.)
Brak
18. Banaszak Natalia Bpk
2008 (JM.)
Brak
19. Banaszak Weronika KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O058257
20. Banaszak Weronika KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O058257
21. Banaszak Zofia Angel's Horses body & soul
2008 (JM.)
Brak
22. Banaszak Zofia Angel's Horses body & soul
2008 (JM.)
Brak
23. Bankavat Lila ZKS Drzonków
2009 (JM.)
brak
24. Bankavat Lila ZKS Drzonków
2009 (JM.)
brak
25. Bartkowiak Zuzanna Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
2003 (MJ.)
brak
26. Bartkowiak Zuzanna Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
2003 (MJ.)
brak
27. Bednarek Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O006706
28. Bednarek Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O006706
29. Błaszkowiak Agata KJ Stajnia Szymanowo
2006 (J.)
O061774
30. Błaszkowiak Agata KJ Stajnia Szymanowo
2006 (J.)
O061774
31. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (J.)
O057658
32. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (J.)
O057658
33. Bukczyńska Jagoda KS Brzóska Sport Horses
2005 (J.)
O048579
34. Bukczyńska Jagoda KS Brzóska Sport Horses
2005 (J.)
O048579
35. Bykowska Patrycja Bpk
2007 (JM.)
.
36. Bykowska Patrycja Bpk
2007 (JM.)
.
37. Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
S
O014068
38. Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina
S
O014068
39. Ciążyńska Lena Stajnia Siemowo
2010 (JM.)
Brak
40. Ciążyńska Lena Stajnia Siemowo
2010 (JM.)
Brak
41. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
42. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
43. Cichorek Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2007 (JM.)
O061940
44. Cichorek Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2007 (JM.)
O061940
45. Cieniawa Agnieszka stajnia Azyl
2006 (J.)
brak
46. Cieniawa Agnieszka stajnia Azyl
2006 (J.)
brak
47. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O058683
48. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O058683
49. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2005 (J.)
O055365
50. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2005 (J.)
O055365
51. Ćwiklińska Iga Stajnia Siemowo
2011 (Mł.)
Brak
52. Ćwiklińska Iga Stajnia Siemowo
2011 (Mł.)
Brak
53. Czechowicz Karina Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
S
-
54. Czechowicz Karina Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
S
-
55. Czopor Aleksandra BPK
56. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
57. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
58. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
O068052
59. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
O068052
60. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O001204
61. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O001204
62. Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses
S
O001961
63. Derda Ewelina Klub Jeździecki Rock Horses
S
O001961
64. Dobrzyńska Michalina UKS Trójka
2003 (MJ.)
O038656
65. Dobrzyńska Michalina UKS Trójka
2003 (MJ.)
O038656
66. Dołęga Katarzyna JKS Olsza
2009 (JM.)
O073935
67. Dołęga Katarzyna JKS Olsza
2009 (JM.)
O073935
68. Domagalska Julita LKS Cwał
S
O017695
69. Domagalska Julita LKS Cwał
S
O017695
70. Fabisiak Michalina BPK
2005 (J.)
Brak
71. Fabisiak Michalina BPK
2005 (J.)
Brak
72. Filipiak Małgorzata KJ Kraju Jumping Team
2003 (MJ.)
O060382
73. Filipiak Małgorzata KJ Kraju Jumping Team
2003 (MJ.)
O060382
74. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
75. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
76. Gacek Ewa KJ CH JASZKOWO
2010 (JM.)
O066424
77. Gacek Ewa KJ CH JASZKOWO
2010 (JM.)
O066424
78. Gałka Anna KJ Rancho Poznań
S
O022136
79. Gawrońska Aleksandra KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0052080
80. Gawrońska Aleksandra KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0052080
81. Gazda Maja Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
2005 (J.)
Brak
82. Gazda Maja Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
2005 (J.)
Brak
83. Gerard Rene KJ CH Jaszkowo
84. Gharett Samantha
85. Gniazdowska Wiktoria Bpk
2006 (J.)
Brak
86. Gniazdowska Wiktoria Bpk
2006 (J.)
Brak
87. Gniazdowska Zuzanna Bpk
2001 (MJ.)
Brak
88. Gniazdowska Zuzanna Bpk
2001 (MJ.)
Brak
89. Góralska Nikola bpk
2005 (J.)
O044052
90. Góralska Nikola bpk
2005 (J.)
O044052
91. Gospodarek Weronika LZS Lech Gniezno
S
Brak
92. Graczyk Zuzanna UKS Fiord Młodzikowo
S
brak
93. Graczyk Zuzanna UKS Fiord Młodzikowo
S
brak
94. Grzegorz Karolina Racocki KJ
2004 (J.)
O037780
95. Grzegorz Karolina Racocki KJ
2004 (J.)
O037780
96. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
10225516
97. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
10225516
98. Habernik Agnieszka BPK
S
Brak
99. Habernik Agnieszka BPK
S
Brak
100. Hewusz Julia Bpk
2008 (JM.)
O060107
101. Hewusz Julia Bpk
2008 (JM.)
O060107
102. Hołderna Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
2004 (J.)
Brak
103. Hołderna Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
2004 (J.)
Brak
104. Homziuk Piotr Stajnia Azyl
2007 (JM.)
brak
105. Homziuk Piotr Stajnia Azyl
2007 (JM.)
brak
106. Hybiak Adam St. KJ Stajnia Adamus
S
O037386
107. Hybiak Adam St. KJ Stajnia Adamus
S
O037386
108. Ignaszewska Maria Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
109. Ignaszewska Maria Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
110. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (J.)
O052936
111. Jakubiak Marcin Klub Jeździecki Agro-Handel
S
brak
112. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team
2003 (MJ.)
O041949
10224869
113. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team
2003 (MJ.)
O041949
10224869
114. Jazdończyk Anna KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O047890
115. Jazdończyk Anna KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O047890
116. Jazdończyk Maja KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0059746
117. Jazdończyk Maja KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0059746
118. Jazikowska Weronika bpk
S
O024749
119. Jazikowska Weronika bpk
S
O024749
120. Jeske Jagoda K.J. RUNOWO
2009 (JM.)
BRAK
121. Jeske Jagoda K.J. RUNOWO
2009 (JM.)
BRAK
122. Jeske Olga K.J. Runowo
2007 (JM.)
O060482
123. Jeske Olga K.J. Runowo
2007 (JM.)
O060482
124. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
125. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
126. Konieczna Zofia Bpk
2009 (JM.)
Brak
127. Konieczna Zofia Bpk
2009 (JM.)
Brak
128. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
129. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
130. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
131. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
132. Koprowska Zuzanna Angel's horses body &soul
2008 (JM.)
Brak
133. Koprowska Zuzanna Angel's horses body &soul
2008 (JM.)
Brak
134. Kordus Gabriela Klub Sportowy Bolo Team
2009 (JM.)
O059572
135. Kordus Gabriela Klub Sportowy Bolo Team
2009 (JM.)
O059572
136. Kordylewska Józefina Horse Village Grzybno
2002 (MJ.)
Brak
137. Kordylewska Józefina Horse Village Grzybno
2002 (MJ.)
Brak
138. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
139. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
140. Kowalczyk Agnieszka JUKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
141. Kowalczyk Oliwia Bpk
2007 (JM.)
.
142. Kowalczyk Oliwia Bpk
2007 (JM.)
.
143. Kowalewski Robert Stajnia Siemowo
S
Brak
144. Kowalewski Robert Stajnia Siemowo
S
Brak
145. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
146. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
147. Krajewska Klaudia KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O034925
148. Krajewska Klaudia KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O034925
149. Krajewski Damian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
150. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
151. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
152. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
153. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
154. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O034631
155. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O034631
156. Król Dawid JUKS CZEKAN
2007 (JM.)
O066689
157. Król Dawid JUKS CZEKAN
2007 (JM.)
O066689
158. Król Klaudia Brak
S
Brak
159. Król Klaudia Brak
S
Brak
160. Krupiak Zofia Kociałkowa Górka
2005 (J.)
brak
161. Krupiak Zofia Kociałkowa Górka
2005 (J.)
brak
162. Krzyżostaniak Joanna Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K4 Patrol Sp. z o.o
S
O000334
163. Krzyżostaniak Joanna Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K4 Patrol Sp. z o.o
S
O000334
164. Kukowski Wojciech KJ Michałówka
S
O012042
165. Kukowski Wojciech KJ Michałówka
S
O012042
166. Kulczyńska Maria Stajnia Złotoryjsko
S
brak
167. Kulczyńska Maria Bez Przynależności Klubowej
S
brak
168. Kurek Barbara KS Bolo Team
2001 (MJ.)
O034510
169. Kurek Barbara KS Bolo Team
2001 (MJ.)
O034510
170. Kurzawska Matylda Bpk
2014 (Mł.)
Brak
171. Kurzawska Matylda Bpk
2014 (Mł.)
Brak
172. Kusz Weronika Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
O071566
173. Kusz Weronika Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
O071566
174. Kusz Zuzanna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2012 (Mł.)
O071565
175. Kusz Zuzanna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2012 (Mł.)
O071565
176. Lasik Gabriela brak
2009 (JM.)
brak
177. Lasik Gabriela brak
2009 (JM.)
brak
178. Lipińska Anna JUKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
brak
179. Lipińska Anna JUKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
brak
180. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
181. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
182. Ładziak Amelia Bpk
2004 (J.)
O042459
183. Ładziak Amelia Bpk
2004 (J.)
O042459
184. Łąkowska Kinga Bpk
2008 (JM.)
Brak
185. Łąkowska Kinga Bpk
2008 (JM.)
Brak
186. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
187. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
188. Łęc Oliwia Bez Przynależności Klubowej
S
brak
189. Łęc Oliwia Bez Przynależności Klubowej
S
brak
190. Łukaszewska Natalia Brak
S
Brak
Brak
191. Łukaszewska Natalia Brak
S
Brak
Brak
192. Maciejewski Wiesław Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
S
brak
193. Maciejewski Wiesław Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
S
brak
194. Mańczak Natalia Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
195. Mańczak Natalia Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
196. Maślana Alicja SKJ Leśna Podkowa
S
O022133
10226647
197. Matela Agata bpk
S
brak
198. Matela Agata bpk
S
brak
199. Matuszewski Bartosz Angel's horses body soul
2005 (J.)
brak
200. Mielczarek Agnieszka brak
S
brak
201. Mielczarek Agnieszka brak
S
brak
202. Mileszko Marcelina Cwał Zakrzewo
2011 (Mł.)
Brak
203. Mileszko Marcelina Cwał Zakrzewo
2011 (Mł.)
Brak
204. Miszczak Oliwia Klub Jeździecki Delta Biedrusko
2006 (J.)
O063770
205. Miszczak Oliwia Klub Jeździecki Delta Biedrusko
2006 (J.)
O063770
206. Murawska Anna Bpk
2006 (J.)
Brak
207. Murawska Anna Bpk
2006 (J.)
Brak
208. Murawska Magdalena Bez Przynależności Klubowej
S
O018766
209. Murawska Magdalena Bez Przynależności Klubowej
S
O018766
210. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O054784
211. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O054784
212. Nowaczyk Liliana bpk
2007 (JM.)
brak
213. Nowaczyk Liliana bpk
2007 (JM.)
brak
214. Nowak Marcin bpk
S
O012813
215. Nowak Marcin bpk
S
O012813
216. Nowak Natalia Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
S
Brak
217. Nowak Natalia Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
S
Brak
218. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
S
O043618
219. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
S
O043618
220. Nowakowska Maja KS Bolo Team
2001 (MJ.)
O042005
221. Nowakowska Maja KS Bolo Team
2001 (MJ.)
O042005
222. Ograbek Emilia Stajnia Ograbek
2014 (Mł.)
brak
223. Ograbek Jerzy Stajnia Ograbek
2010 (JM.)
brak
224. Ograbek Krystian Stajnia Ograbek
S
Z002250
225. Olejniczak Kinga KJ Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
Brak
226. Olejniczak Kinga KJ Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
Brak
227. Olejniczak Kinga Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
O068966
228. Olejniczak Waldemar Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O015098
229. Olejniczak Waldemar Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O015098
230. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
231. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
232. Paterek Dagmara BPK
2010 (JM.)
-
233. Paterek Dagmara BPK
2010 (JM.)
-
234. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
235. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
236. Peyraud-Mamys Malina Bpk
2005 (J.)
Brak
237. Peyraud-Mamys Malina Bpk
2005 (J.)
Brak
238. Pietrzak Marcelina Black Velvet
2010 (JM.)
11
239. Pietrzak Marcelina Black Velvet
2010 (JM.)
11
240. Pisarek Rafał Bez Przynależności Klubowej
S
brak
241. Pisarek Rafał Bez Przynależności Klubowej
S
brak
242. Plank Nikola KS Bolo Team
2004 (J.)
O045888
243. Plank Nikola KS Bolo Team
2004 (J.)
O045888
244. Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030550
245. Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030550
246. Polna Liliana Stajnia Rębiechów
2011 (Mł.)
brak
247. Polna Liliana Stajnia Rębiechów
2011 (Mł.)
brak
248. Projs Olga Black Velvet
2009 (JM.)
Brak
249. Projs Olga Black Velvet
2009 (JM.)
Brak
250. Przyłucka Gabriela
251. Puchalska Marta St. J Baborówko
S
O000870
252. Puchalska Marta St. J Baborówko
S
O000870
253. Puchalska Natalia St. J Baborówko
2006 (J.)
O063510
254. Puchalska Natalia St. J Baborówko
2006 (J.)
O063510
255. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
256. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
257. Rawecka Zofia Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O069037
258. Rawecka Zofia Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O069037
259. Raźniak Justyna KJ Stajnia Dąbrowscy
S
brak
260. Raźniak Justyna KJ Stajnia Dąbrowscy
S
brak
261. Romanowska Nadia
262. Różczka Hanna Bpk
2003 (MJ.)
O052439
263. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
O056192
264. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
O056192
265. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
S
O025903
266. Rychlik Sylwia St. J Baborówko
S
O025903
267. Schubert Klaudia bpk
S
brak
268. Schubert Klaudia bpk
S
brak
269. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
brak
270. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
brak
271. Serek Lena Ranczoo z Pasją
2011 (Mł.)
Brak
272. Serek Lena Ranczoo z Pasją
2011 (Mł.)
Brak
273. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O035333
274. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O035333
275. Sieradzki Tomasz SKJ Lehmann Horses
S
Brak
276. Sieradzki Tomasz SKJ Lehmann Horses
S
Brak
277. Siwczak Anna Bpk
2006 (J.)
.
278. Siwczak Anna Bpk
2006 (J.)
.
279. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O052778
280. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O052778
281. Sobkowiak Roman KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O017397
282. Sobkowiak Roman KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O017397
283. Sokołowska Zofia JUKS Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
brak
284. Sokołowska Zofia JUKS Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
brak
285. Sołtysiak Zuzanna bpk
2007 (JM.)
brak
286. Sołtysiak Zuzanna bpk
2007 (JM.)
brak
287. Śruba Aleksandra KJ CH Jaszkowo
288. Stashkevich Maksim Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O044006
289. Stashkevich Maksim Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O044006
290. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
S
O020502
291. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
S
O020502
292. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
293. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
294. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (MJ.)
O027854
295. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (MJ.)
O027854
296. Stróżyński Jerzy STAJNIA SIEMOWO
BRAK
297. Strugała Zuzanna Brak
S
Brak
298. Strugała Zuzanna Brak
S
Brak
299. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
300. Świerczek Zofia KJ CH Jaszkowo
301. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
S
O042880
302. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
S
O042880
303. Szott Martyna bpk
2004 (J.)
O053082
304. Toboła Klaudia Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
305. Toboła Klaudia Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
306. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS Olsza
2003 (MJ.)
O031778
307. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS Olsza
2003 (MJ.)
O031778
308. Tomaszewska Wiktoria
O060491
309. Trojanowicz Aleksandra Stowarzyszenie Kr
S
O025981
310. Trojanowicz Aleksandra Stowarzyszenie Kr
S
O025981
311. Trojanowicz Borys St. Kraju Jumping Team
2006 (J.)
528003201707403
312. Trojanowicz Borys St. Kraju Jumping Team
2006 (J.)
528003201707403
313. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (MJ.)
O045645
314. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (MJ.)
O045645
315. Urbaniak Eryk Bpk
S
O027552
316. Urbaniak Eryk Bpk
S
O027552
317. Urbańska Nikola bpk
2002 (MJ.)
brak
318. Urbańska Nikola bpk
2002 (MJ.)
brak
319. Uzarska Katarzyna Stajnia Siemowo
2009 (JM.)
Brak
320. Uzarska Katarzyna Stajnia Siemowo
2009 (JM.)
Brak
321. Warzecha Leszek KJ Zagórów
S
O001659
322. Warzecha Leszek KJ Zagórów
S
O001659
323. Wencel Jakub Horse Village Grzybno
S
Brak
324. Wencel Jakub Horse Village Grzybno
S
Brak
325. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
326. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
327. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O001556
328. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O001556
329. Winiecka Michalina JUKS Gold Team
2009 (JM.)
brak
330. Winiecka Michalina JUKS Gold Team
2009 (JM.)
brak
331. Winiecka Zofia JUKS GOLD TEAM MIECZEWO
2011 (Mł.)
BRAK
332. Winiecka Zofia JUKS GOLD TEAM MIECZEWO
2011 (Mł.)
BRAK
333. Włodarek Oliwia KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
brak
334. Włodarek Oliwia KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
brak
335. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (J.)
O047055
336. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (J.)
O047055
337. Wrzesińska Julia Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
338. Wrzesińska Julia Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
339. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
340. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
341. Zając Justyna
342. Żak Hanna KJ CH JASZKOWO
2011 (Mł.)
O063137
343. Żak Hanna KJ CH JASZKOWO
2011 (Mł.)
O063137
344. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
345. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

209

A'LEOKADIA KW SP POL 2018 klacz kasztanowata/155 F: Lord Star / Lord
M: Awangarda / Don Corleone
K033951 B0101410S
2.

172

AIOWALLY DE BREVE SELLE FRANCAIS POL 2010 klacz skarogniada/168 F: LAMM DE FETAN
M: ONITSHA DE BREVE
BRAK 10317587F
3.

208

AMELIA SP POL 2010 klacz gniada/172 F: Larron
M: Anna-Shila
Brak Brak
4.

18

AMETYST TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach srokata/mk:158 F: NN
M: NN
Brak 616999690118315
5.

115

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco / Voltaire
M: Atena / Caretino K
K028260 616009610154809
6.

214

AMOS SP POL 2009 wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
7.

124

ÁNKA WĘG. PÓŁKREW HUN 2003 mare chestnut/163 F: Acorn / Acord II
M: Csokika / Szemafor 5
K016698 HUNFMF032560000
8.

206

APLA KUC POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
K009670 POL999660778204
9.

71

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
10.

173

ARGO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/165 F: CHOMSK
M: ASTRA
BRAK 616999610098811
11.

98

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
12.

216

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
13.

31

ARQUERA DEL JARAMA ANDALUZYJSKA POL 2012 klacz kara/165 F: ADUANERO JR
M: INDUCIDA VI
K034915 724908000110587
14.

235

ATOS F:
M:
15.

81

AZALIA Z DWORU TYP KOŃ MAŁY POL 2011 klacz gniada/mk:148 F: NN
M: NN
Brak 616999670125611
16.

169

BAJKA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/160 F: Gral
M: Bazia
Brak .
17.

150

BALATON WLKP POL 2007 wałach kara/170 F: Rubinstein /
M: Barbara /
brak 007610186807
18.

241

BALTIC DANCER Pełna Krew Angielska POL 801.03.201 wałach gniada/170 F: Boreas Rush /
M: Balaleo /
brak 616POL13008150T
19.

146

BARABARA SP POL 2018 klacz gniada/163 F: Czaprak
M: Bara
. .
20.

239

Bastylia F:
M:
21.

69

BELLA CORIANO SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
22.

191

BETTI GOLD Czysta Krew Angielska POL 2012 klacz gniada/168 F: Ecosse
M: BECKY GOLD
brak 344/2013
23.

111

BIANCA SP POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Lou Red han
M: Berta sp
Brak -
24.

162

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
25.

163

BIO SP POL 2010 wałach ciemnogniada/163 F: Calato Cama
M: Boliwia
Brak 616009530059810
26.

49

BLOODYMERRIE VD KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 klacz gniada/166 F: BALOUBET DU ROUET
M: FOR DOUBT/FOR PLEASURE
Brak 056015Z55577718
27.

123

BLUMAR KUC POL 2017 wałach siwa/kuc:152 F: .
M: Bambi
Brak .
28.

64

BONDUELA KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:130 F: Krotosz
M: Banitka I
brak 616013610294206
29.

155

BOOLEY BLUE MOON CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: ---
M: ---
Brak ----
30.

195

BRANDASTARR SP POL 2007 klacz izabelowata/165 F: Noe Disle
M: Bella Donna
brak brak
31.

117

BRIDGET JONES SP POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
32.

125

BUŹKA KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999530350809
33.

152

CANALETTO SP POL 2006 wałach gniada/167 F: Hondo Mondo
M: Cesja
Brak POL 009 67 00684 06
34.

137

CARELL ZR SP POL 2016 wałach gniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Corry 32 / Carell
K030927 616009680041416
35.

74

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
36.

183

CARLITA WESTFALSKA POL 2012 klacz siwa/165 F: Cordess
M: Kolina
brak DE441411336612
37.

29

CARMEN SP POL 2004 klacz ciemnogniada/161 F: Qumball
M: Calisson
K010604 POL009670002004
38.

242

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
39.

175

CARRACAS SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Carry Son / Carry
M: Solaris / Silvio I
K022164 616009640037512
40.

234

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
K027615 DE473730357410
41.

24

CELIM SP POL 2008 wałach gniada/168 F: nn /
M: Call Girl / Turbud Quirynus
K014741 POL999640077008
42.

147

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi / Barako
M: Culiko / Topas
K023426 POL013610044207
43.

221

CHACCO- RED WESTF. GER 2006 wałach kasztanowata/165 F: Chacco- Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
44.

61

CHANTEL SP POL 2009 klacz kara/165 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Candy Girl II PG / Roland
K028070 616009661129209
45.

180

CHIBI-CHIBI KUC POL 2018 klacz jelenia/kuc:134 F: Domingo
M: Cenna
brak 616013610228218
46.

48

CHILL VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 klacz gniada/169 F: Chilli Willi
M: Jolinka HP
- 056015Z55427218
47.

33

CHIPIE DE TEXO SF FRA 2012 klacz gniada/161 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: New Pap De Texo/ Quick Star
K034105 25000112248557A
48.

45

CICERO HAN GER 2017 wałach ciemnogniada/166 F: Clinton's Heart / Clinton
M: Beate / Balou du Rouet
K032895 DE431316004317
49.

95

CIMENTO HOLSZTYN AUT 2008 wałach skarogniada/172 F: Cormint
M: Urania
Brak DE 421000043908
50.

47

CLARA HANNOVERANER GER 2016 klacz gniada/170 F: Carridam
M: Santa Monica
- DE431316002216
51.

56

CLARA BELLA HOL GER 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
52.

100

COLOX CUP KUC POL 2013 wałach kasztanowata/mk:144 F: nn /
M: nn /
K031689 616999610219213
53.

230

CONCORDE HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach siwa/175 F: Cassini II
M: Feegole
K017013 208-335-290982205
54.

46

CONNI HANNOVERANER GER 2017 klacz gniada/168 F: Carridam
M: Gipsy
- DE431316002117
55.

13

CONTESSA WLKP POL 2009 klacz gniada/165 F: Boraks
M: Czara
Brak -
56.

181

CONVERTUS HOL GER 2014 ogier kasztanowata/182 F: Colman
M: Vinja III
K027150 DE421000042514
57.

165

CORENTELLA PS OS POL 2016 klacz skarogniada/175 F: Cornet Du Lys / Cornet Obolensky
M: Centella / Centadel
K033299 DE418185050916
58.

55

CORTINA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Elvaro / Calvaro Ż
M: Contessa (DEU) / Coriano Z
K026917 616009510236615
59.

224

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 wałach gniada/- F: Romeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
60.

202

COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 ogier kasztanowata/- F: Comilfo Plus Z / Comme Il Faut
M: Etoile / Darco
K024668 056015Z55764114
61.

89

COSTA RICA Z Z POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Cassal
M: Sky/Quickstar
Brak 056015Z55726415
62.

97

DAISY KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:141 F: DOMINGO
M: LADY LAURA-3
12156 013 67 00019 08
63.

177

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos / Topaz
M: Dumka / Tik-Tak
K029217 616013580726609
64.

34

DANNICK KWPN NED 2008 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Indoctro
M: Ushi / Faldo
K034837 23583882828228282
65.

141

DANTES KUC POL 2017 ogier gniada/kuc:142 F: Guinness RH /
M: Diamentina Super /
brak -
66.

68

DARK CHERRY SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Cherry Cordial /
M: Dalia Z /
K017336 POL666
67.

60

DI CAPRIO Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 ogier kara/167 F: DOMINATOR 2000 Z
M: COSMA
BRAK 056015Z55182518
68.

114

DIANTUS S OS GER 2015 wałach jasnogniada/173 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Atlantus Van De Roshoeve / Chacco-Blue
K028098 DE418184004315
69.

23

DILER WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/174 F: Kroton
M: Dacja
Brak POL 007 68 00270 05
70.

57

DOLORIS HAN GER 2017 klacz siwa/172 F: Diacontinus / Diarado
M: Lady Balou / Balou Du Rouet
K032896 DE431312005617
71.

25

DON GIOVANNI SP POL 2011 wałach gniada/178 F: Guffi
M: Danina
Brak 616009520057011
72.

26

DON MAGNUM WLKP POL 2017 wałach skarogniada/175 F: MAGNUM VD BISSCHOP / ELVIS TER PUTTE
M: DOBA / SKUTER
brak 616007610059817
73.

6

DON QUERIDO SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Quentin Z
M: Dona Requida
K034154 BO146349S
74.

159

DRAGON KUC WALIJSKI POL 2005 wałach izabelowata/kuc:120 F: -
M: -
Brak ---
75.

54

DUBALU THE BEST UG WESTFALSKA GER 2015 wałach gniada/178 F: Dibadu L/Darco
M: Coco/Cornet Obolensky
Brak DE441410821215
76.

130

ELEGANTKA XX POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: Ivory Land
M: Elegant Pride
brak 616POL17009056T
77.

176

ELEKTRA WLKP POL 2011 klacz gniada/167 F: Pigmalion /
M: Elegia /
K028943 616007520039311
78.

36

ELITE DE OUISTREHAM SF POL 2014 klacz gniada/170 F: Utrillo vd Heffinck alias Utrillo Z / Clinton
M: Gerosa / Laeken
K031813 14543792E
79.

67

ELLAVINIA HANOWERSKA GER 2008 klacz gniada/165 F: Earl
M: Nn
Brak Uu
80.

188

ENERGY CONTI HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/170 F: Contender
M: Noblesse XVII
brak DE421000582512
81.

65

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
82.

28

ESTER WLKP POL 2013 wałach gniada/172 F: Le Duc / Lord Alexander
M: Etna / Comandor
K029169 616007591087713
83.

201

FADO MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/168 F: Huzar
M: Fala
Brak 616006610054213
84.

207

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
85.

101

FIGA KUC POL 2009 klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
86.

220

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
87.

198

FIKUS WLKP POL 2010 wałach gniada/- F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
88.

199

FILIPENDULA SP POL 2009 klacz kasztanowata/160 F: Faust Z
M: Facelia
brak 616009610235509
89.

211

FIONA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:125 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610234517
90.

161

FIONA CASTELLA HANOWERSKI GER 2015 klacz gniada/170 F: Fürst Belissaro
M: Attention One
K030634 DE 431314610715
91.

21

FULL SON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach siwa/166 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Fulda / Aviano
K034832 616009640025718
92.

88

G-CALLOTA HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman / Carthago
M: V-Chocago Blue / Carinjo
K030114 DE421000157314
93.

12

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/158 F: Casalito / Casall
M: Bann / Quo Vados I
K030784 DE421000102214
94.

144

GAPPE LOUP KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/165 F: Opan / Peter Pan
M: Linda / Topas
K022880 528003201105770
95.

231

GIPSY LEVEL KG F:
M:
96.

99

GOLD WLKP POL 2007 wałach gniada/- F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
97.

121

GOLDIKA SP POL 2001 klacz siwa/170 F: Lambado / Levantos II
M: Girlsa / Gracioso
K008027 POL009611072701
98.

83

GRACJA SP POL 25.04.2015 klacz gniada/161 F: Denar
M: Gwiazdeczka
brak 616009610021815
99.

70

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
100.

116

GRASSHOPPER SP POL 2013 wałach siwa/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
101.

218

GROSS MONTANO STAR Litewska Półkrew LTU 2005 wałach jasnokasztanowata/163 F: Grat Star
M: Dotacija
KO29181 Brak
102.

85

GUINNESS Irlandzki Koń Sportowy POL 2011 wałach gniada/165 F: Nn
M: Nn
KO26664 372414005427394
103.

240

HAMERR F:
M:
K034717 616 00 76 100 44 115
104.

140

HARRY POTTER KUC POL 2010 Ogier tarantowata/kuc: F: Bardi /
M: Hani /
brak
105.

62

HEETENVEENS RHONA NWRP NED 2015 klacz gniada/kuc:145 F: King William /
M: Heeterveen's Dani /
brak 528017201500600
106.

203

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
107.

217

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
108.

40

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
109.

200

HOKUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/160 F: Jaśmin
M: Hangara
Brak 616006610054313
110.

8

HOŁEK KUC POL 2005 wałach gniada/mk:- F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
111.

112

HUG ME SP POL 2012 wałach siwa/160 F: Cypr /
M: Harda /
brak 616999530201613
112.

77

IDA D SP POL 2015 klacz gniada/mk:157 F: Chardonnay L
M: Iris
Brak X
113.

138

IGUAZU HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/172 F: Casall
M: Ulana XIII
K030895 DE421000709816
114.

227

Illiane 2013 F:
M:
115.

143

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
116.

139

IPANEMA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/164 F: La Calidad
M: Sunday
K030892 DE421000709916
117.

91

JAGUAR SA KWPN NED 2014 wałach gniada/174 F: Marius Claudius / Concorde
M: Karisa / Landwind II B
K029517 528003201401966
118.

108

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
119.

145

JARBAS MŁP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Bekas /
M: Jawa / As Trefl
K018557 POL006580719808
120.

148

JAŚMINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Czad / Dido
M: Janabella / Royal Court xx
K029441 616009610087012
121.

168

JEGGER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach ciemnogniada/178 cm F: Rascin
M: Jara
brak 616009600113917
122.

92

JOY ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz gniada/165 F: -
M: -
Brak -
123.

35

JUBALIA KWPN NED 2014 klacz siwa/162 F: Whitesnake / Cavalier
M: Lubalia / Furore
K034185 528003201407013
124.

109

JULINKA KWPN NED 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Buminka B
K028659 528003201400159
125.

93

JUNE Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz gniada/165 F: Jazz De Coquerie
M: Zenzi
Brak 056015Z55550518
126.

94

KAIR SP POL 06.07.2014 wałach skarogniada/178 F: Bajerant / Łyk Szampana
M: Kiria / Mariensztat
K030306 616009640071614
127.

228

Kalifornia 2017 F:
M:
128.

44

KARINA NIEM. SPORT. GER 2017 klacz gniada/170 F: Kasanova De La Pomme / Bamako De Muze
M: Constanze / Con Sherry
K032893 DE456560134517
129.

131

KARMELEK KUC POL 2018 ogier myszata/kuc:148 F: BANDERAS
M: KALINA
K033527 616013610054818
130.

135

KARMEN KUC POL 2012 klacz kara/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616999610244012
131.

149

KARMEN SP POL 2017 klacz gniada/167 F: .
M: .
Brak .
132.

167

KARNAVAL HDH KWPN NED 2015 wałach siwa/175 F: Cream on Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
133.

75

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
134.

122

KASIA KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:136 F: nn /
M: nn /
brak 616999610212115
135.

107

KINCLAITH WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach ciemnogniada/162 F: Farezzo B
M: Karelia
Brak 616007610083817
136.

1

KNOCKANARROW CANDY ROSE Irish Sport Horse IRL 2017 klacz gniada/170 F: Sligo Candy Boy
M: Knockanarrow Lady
- 372414020272805
137.

84

KOLIN W WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: Consens
M: Kolia
brak 616007610108716
138.

129

KORIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/161 F: Wolf's Panter / Harald
M: Klara / Chomsk
K029293 616009680076116
139.

187

KOSMA KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:138 F: LOTOS
M: KANIA
kO30867 POL 013 52 00616 05
140.

171

KRYSZTAŁEK WLKP POL 2015 klacz gniada/165 F: Le Mistral / HLP Leuthen I
M: Kosta / Lwówek
K029005 616007610195215
141.

142

KYARA BEAU-ODETTE B KWPN NED 2015 klacz siwa/172 F: Gaultier VDL / Baloubet Du Rouet
M: Beau-Odette B / Cartano
K029333 528003201506009
142.

30

L' AREZZO KEROS Belgian Sport Horse BEL 2017 wałach kasztanowata/163 F: AREZZO VDL
M: FEE DE TOPALINE
K034913 056007000L58545
143.

189

LAKI WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/170 F: Ben-Hur
M: Lasuna
K033530 A0020044S
144.

52

LALATSCH HAN GER 2017 wałach kasztanowata/173 F: Light My Fire / Light On
M: Mathilda / Messenger
K033291 DE431316001817
145.

186

LELA SP POL 2014 klacz gniada/162 F: ludger
M: lotna
brak 616009610173714
146.

102

LIMERICK Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/163 F: Denar
M: Lacosidia
K032317 616009610288507
147.

79

LIZAK KUC POL 2018 wałach kara/kuc:110 F: Śpioch
M: Lisa
Brak 616013610028718
148.

72

LOLENCJA KUC SZETLANDZKI POL 2015 klacz siwa/kuc:125 F: X
M: X
Brak X
149.

178

LOLLIPOP KUC POL 2018 wałach kasztanowata/kuc:130 F: DOMINGO
M: LYCEDSTUD CEINDRYCH
brak 616013610228218
150.

14

LORD CASTER SP POL 2017 wałach siwa/167 F: Castle Rock
M: Little Chiara
brak 616009610179017
151.

38

LUCKY BOY WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Ben-Hur /
M: Lawina /
K033759 616007610150115
152.

118

LUCKY LUKE SP POL 2010 wałach gniada/mk:156 F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
153.

51

LUIS HAN GER 2017 wałach gniada/167 F: Light My Fire / Light On
M: Misty / Messenger
K032894 DE431316001717
154.

126

ŁAŃCUT TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/176 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
155.

110

M BALU CAT ZR KWPN GER 2017 klacz siwa/173 F: BALOUBAMA/BALOUBET DU ROUET
M: CARINA-TRICHTA P.W./LARINO
brak 528003201707817
156.

66

MACEDONIA SP POL 2015 klacz siwa/161 F: Czumak / Bujak
M: Marfa / Faust Z
K030374 616009610198215
157.

190

MACIUŚ BRAK POL NN wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
K025808 POL999611488704
158.

86

MADONNA F KWPN POL 2017 klacz siwa/168 F: Dallas
M: Guusje F
Xxxx Xxxx
159.

41

MAIK SP POL 2016 wałach siwa/162 F: Tajfun
M: Mesi
Brak 616009610160416
160.

15

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: Vikontas /
K028500 LTU005170089907
161.

158

MAJKA NN POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:125 F: --
M: --
Brak --
162.

243

McCARTNEY'S BLUEMOON F:
M:
163.

157

MELANIE KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:125 F: nn /
M: nn /
brak -
164.

215

MELBA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/178 F: Barito
M: Melodia
Brak POL 007610030106
165.

104

MELISSE HAFLINGER POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:- F: Nando Von Der Aschenburg / Nobel
M: Moni / Stahlemann
K028711 POL013610016009
166.

156

MELODY- STAR CONNEMARA IRL 2010 klacz gniada/kuc:145 F: --
M: --
Brak --
167.

237

MERLIN SP POL NN klacz gniada F: NN
M: NN
616 999 61 15980 04
168.

232

MILWANA Pełna Krew Angielska POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Fourth of June
M: Meskalina
brak POL060000004013
169.

194

MIYA Pelna Krew Angielska POL 26.06.2017 klacz gniada/165 F: Big Lock
M: Mandra
Brak 616 POL 17010114T
170.

193

MOLI KOŃ MAŁY POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Martini
M: Czili
Jednorazowa 616013690028312
171.

96

MONSUN HAFLINGER POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Maron
M: Monja
Brak 616013610049909
172.

205

NANDA DEVI HAFLINGER POL 2007 klacz izabelowata/kuc:143 F: Niko
M: Nena
Brak 013661835607
173.

154

NESS SP POL 2011 wałach kara/160 F: Evento
M: Niobe
brak 616009610138011
174.

73

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Curley She / Champion
K032747 826002170881761
175.

136

NINTENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/170 F: Numero Uno
M: Ramona Adelheid Z
K034470 056015Z55765814
176.

90

NOBEL DE REVE II Z Z NED 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Arthe V'T Hemelszoet / Major De La Cour
K034583 056015Z55623214
177.

58

NONITAR SP POL 2017 ogier ciemnogniada/170 F: Salamon / Darco
M: Nonita / Cantanis
K030815 616009680003117
178.

151

NOSAL WLKP/TRAKEŃSKI POL 2014 wałach kara/168 F: Eloquent /
M: Niwa /
K028946 616007600141814
179.

59

OMAR GR SP POL 2018 ogier siwa/169 F: Calvino Z
M: Omera
Brak 616098200284963
180.

226

ORINOKO SP POL 2000 wałach kasztanowata/169 F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
brak brak
181.

132

ORLANDO WLKP POL 2015 wałach gniada/170 F: Barbur / Bujak
M: Overra / Bakalar
K031485 616007610008015
182.

128

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada/mk:154cm F: Luis
M: Paria
Brak
183.

127

PANAMKA WLKP POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Eger
M: Paszka
Brak -
184.

182

PASA SP POL 2017 klacz gniada/- F: Santiego / Saint Cloud
M: Przekora / Pegasus HB
K031038 616009610168317
185.

213

PASJA SP POL 164 klacz kara/164 F: Song
M: Passa
Brak 0095200391
186.

170

PEGAZ WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/169 F: Larron
M: Polka
K029371 616007640051015
187.

192

PENELLOPA ARABSKA AFG 2001 klacz kasztanowata/mk:150 F: Nn
M: Nn
Brak ---
188.

78

PEPE 344 HAN GER 2016 wałach gniada/170 F: Perigueux / Perpignon
M: Stella / Stolzenberg
brak DE431314310916
189.

106

PICASSO KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K023116 616999520137011
190.

19

PILAR KONIK POLSKI POL 05.02.2010 wałach myszata/mk:145 F: Parwus
M: P-Malina
BRAK 616011610137310
191.

210

PINTO KUC POL NN wałach gniada/kuc:139 F: NN
M: NN
Brak Nn
192.

212

POKORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kara/167 F: Klasyk
M: Pirania
Brak 616 007 61 00875 14
193.

39

PRIME RADIUS SP POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Magnum VD Bisschop
M: Pera
Brak 616 009 61 00926 18
194.

160

QUALITY BOY WESTFALSKA POL 2007 wałach gniada/165 F: Consolidator
M: Quality
Brak DE 441411785007
195.

153

RALPH KUC POL 2016 wałach srokata/kuc:130 F: Irokez
M: Rita
brak 616013610108416
196.

105

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
197.

196

SAGUARO WESTFALSKA POL 2017 wałach gniada/175 F: Nn
M: Nn
Braj 55555
198.

197

SARDENIA Pełna Krew Angielska POL 2006 klacz gniada/- F: Manhattan Project
M: Skarga
Brak POL060000004047
199.

222

SEMINO 5 OLD. POL 2006 wałach skarogniada/165 F: Stalypso
M: Celline Couleur -Rubin
K011897 DE 418180128406
200.

236

Sequi Star F:
M:
201.

174

ŚNIEŻKA NN POL Brak klacz siwa/kuc:Brak F: Nn
M: Nn
Brak Brak
202.

164

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet / Caretino K
M: Samba / Romadan
K030699 616009610028215
203.

87

SOFT SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Landor
M: Sofia
K031222 Xxxx
204.

166

STAR BUTTERFLY CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
Brak ---
205.

113

STAWKA WLKP POL 2004 klacz siwa/174 F: Mer
M: Statuetka
Brak -
206.

32

STUBENHOFF’S CORTADO HOL GER 2010 wałach siwa/168 F: Coreggio / Coriano
M: Ullina / Consens
K034488 DE410103212510
207.

11

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
208.

133

SZAFIR WLKP POL 2007 wałach siwa/167 F: Lwówek / Agar
M: Sisi / Royal
K026382 POL007610086707
209.

63

SZARÓWKA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/168 F: Farach-Chang
M: Samanta
Brak 616006660408913
210.

27

TALBOT WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Trischa
K023803
211.

50

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 ogier gniada/170 F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
K025260 DE418180259413
212.

204

TRADYCJA SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak NN
213.

219

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
214.

233

Tullamore Express F:
M:
215.

229

UPSIDE OK 2018 F:
M:
216.

53

URLIKE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE BEL 2018 klacz siwa/170 F: URICAS VD KATTEVENNEN
M: CHEYENNE Z
Brak 056015Z55576918
217.

80

VAND HELSING UKR POL 2012 wałach gniada/170 F: -
M: -
Brak -
218.

185

WANDAL WLKP POL 2011 wałach srokata/mk:- F: Lord Star / Lord
M: Wena / Dżentelmen
K021571 616007530217911
219.

42

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
220.

225

WENDY KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak brak
221.

238

WERA GOLD F:
M:
222.

43

WIKTORIO KOŃ TRAKEŃSKI POL 2018 wałach skarogniada/163 F: Heliadas
M: Wiktoria
brak 616003010102318
223.

184

WILIANA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/163 F: Landor
M: Wizja
K018887 PL616007520000310
224.

76

WIRAŻ KUC POL 2017 wałach kara/kuc:135 F: X
M: X
Brak X
225.

82

WITTARA HORSE CONCURE WLKP POL 2004 klacz gniada F: Liman /
M: Wolta / Tycjan
K015900 POL007530127204
226.

134

ZANDRA HOL GER 2007 klacz kasztanowata/174 F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
227.

22

ZIDAN WLKP. POL 2015 wałach gniada/170 F: Zinedine/Guidam
M: Dera/Harwest
K031012 616007610217515
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Liwia
Stajnia Rębiechów
NESS (154)
2022-08-06
4
2022-08-06
10
Albertowicz Julia
JUKS Gold Team Mieczewo
DAISY (97)
2022-08-06
5
2022-08-06
5
Antkowiak Bartosz
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ARMAND (216)
2022-08-06
6
2022-08-06
22
2022-08-07
29
2022-08-07
26
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
HESTER (217)
2022-08-06
5
2022-08-06
4
Arendt Barbara
KJ Grodno Dwór
NOSAL (151)
2022-08-07
16
2022-08-07
20
Bączkiewicz Marianna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
KARMELEK (131)
2022-08-06
22
2022-08-06
24
Banach Natalia
BPK
BARABARA (146)
2022-08-06
19
2022-08-07
7
2022-08-06
2022-08-07
Banaszak Aleksandra
Bpk
2022-08-06
7
Banaszak Natalia
Bpk
2022-08-06
10
2022-08-06
2
Banaszak Weronika
KJ Stajnia Dąbrowscy
SUPRISE (11)
2022-08-06
1
2022-08-06
36
2022-08-07
2
2022-08-07
2
Banaszak Zofia
Angel's Horses body & soul
MIYA (194)
2022-08-06
21
2022-08-06
21
Bankavat Lila
ZKS Drzonków
BUŹKA (125)
2022-08-06
11
2022-08-06
Bartkowiak Zuzanna
Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
STAWKA (113)
2022-08-07
18
2022-08-07
Bednarek Julia
Bez Przynależności Klubowej
BIO (163)
2022-08-06
7
2022-08-06
Błaszkowiak Agata
KJ Stajnia Szymanowo
2022-08-06
20
2022-08-06
6
2022-08-07
5
Bruska Julia
Delta Biedrusko
2022-08-07
10
Bukczyńska Jagoda
KS Brzóska Sport Horses
P-LUSI (128)
2022-08-07
2022-08-07
Bykowska Patrycja
Bpk
KARMEN (149)
2022-08-06
30
2022-08-07
19
Celmerowska Alina
KJ Stajnia Nowina
2022-08-06
7
2022-08-06
DIANTUS S (114)
2022-08-06
10
2022-08-06
35
2022-08-07
4
2022-08-07
BLUMAR (123)
2022-08-06
2022-08-06
11
2022-08-07
8
2022-08-07
3
Ciążyńska Lena
Stajnia Siemowo
PINTO (210)
2022-08-06
3
2022-08-06
16
2022-08-07
3
2022-08-07
7
Cicha Zofia
BPK
FERRARI (207)
2022-08-06
1
2022-08-06
1
Cichorek Zuzanna
KJ Stajnia Nowina
GOLDIKA (121)
2022-08-06
40
2022-08-06
7
2022-08-07
25
2022-08-07
16
Cieniawa Agnieszka
stajnia Azyl
2022-08-06
34
2022-08-06
2022-08-07
17
2022-08-07
36
Cieślak Szymon
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2022-08-06
9
2022-08-06
2022-08-07
20
2022-08-07
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
JULINKA (109)
2022-08-06
49
2022-08-07
21
2022-08-07
5
2022-08-06
Ćwiklińska Iga
Stajnia Siemowo
2022-08-06
8
2022-08-06
3
2022-08-07
5
2022-08-07
9
FIONA (211)
2022-08-06
8
2022-08-06
7
2022-08-07
5
2022-08-07
6
Czechowicz Karina
Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
HUG ME (112)
2022-08-07
13
2022-08-07
Czopor Aleksandra
BPK
MERLIN (237)
2022-08-07
4
2022-08-07
10
Dąbrowski Antoni
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-08-06
3
2022-08-06
3
2022-08-07
3
2022-08-07
1
Dąbrowski Jan
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-08-06
5
2022-08-06
11
2022-08-07
27
2022-08-07
4
WIRAŻ (76)
2022-08-06
1
2022-08-06
4
2022-08-07
2
2022-08-07
1
IDA D (77)
2022-08-06
1
2022-08-06
27
2022-08-07
4
2022-08-07
11
Dąbrowski Mieszko
KJ Stajnia Dąbrowscy
NIKI 77 (73)
2022-08-06
2
100
2022-08-06
12
2022-08-07
14
2022-08-07
2
150
Derda Ewelina
Klub Jeździecki Rock Horses
IGUAZU (138)
2022-08-06
22
2022-08-07
33
IPANEMA (139)
2022-08-06
20
2022-08-06
2022-08-07
7
Dobrzyńska Michalina
UKS Trójka
ORLANDO (132)
2022-08-06
44
2022-08-06
14
Domagalska Julita
LKS Cwał
MELISSE (104)
2022-08-06
23
2022-08-06
Fabisiak Michalina
BPK
PENELLOPA (192)
2022-08-06
14
2022-08-06
8
Filipiak Małgorzata
KJ Kraju Jumping Team
2022-08-06
18
2022-08-06
30
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMIRA (115)
2022-08-06
23
2022-08-06
15
2022-08-07
25
2022-08-07
20
Gacek Ewa
KJ CH JASZKOWO
KOSMA (187)
2022-08-07
5
2022-08-07
6
Gałka Anna
KJ Rancho Poznań
ESTER (28)
2022-08-06
46
2022-08-06
33
Gawrońska Aleksandra
KJ Stajnia Dąbrowscy
MONSUN (96)
2022-08-07
2022-08-07
7
Gazda Maja
Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
2022-08-07
2022-08-07
Gerard Rene
KJ CH Jaszkowo
2022-08-07
13
2022-08-07
Gharett Samantha
2022-08-07
2
2022-08-07
1
Gniazdowska Wiktoria
Bpk
PANAMKA (127)
2022-08-06
2022-08-06
Gniazdowska Zuzanna
Bpk
2022-08-06
11
2022-08-06
8
Góralska Nikola
bpk
KAIR (94)
2022-08-06
42
2022-08-06
19
2022-08-07
12
2022-08-07
19
Grzegorz Karolina
Racocki KJ
2022-08-06
47
2022-08-06
6
2022-08-07
18
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
ZANDRA (134)
2022-08-07
6
2022-08-07
6
Habernik Agnieszka
BPK
2022-08-06
27
2022-08-06
Hewusz Julia
Bpk
JARBAS (145)
2022-08-06
2
2022-08-06
2022-08-07
4
2022-08-07
Hołderna Aleksandra
Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
KINCLAITH (107)
2022-08-06
22
2022-08-06
9
Homziuk Piotr
Stajnia Azyl
MILWANA (232)
2022-08-06
28
2022-08-06
31
2022-08-07
2022-08-07
12
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia Adamus
2022-08-06
13
2022-08-06
37
2022-08-07
13
2022-08-07
2022-08-06
26
2022-08-06
21
2022-08-07
34
2022-08-07
Ignaszewska Maria
Stajnia Siemowo
PASJA (213)
2022-08-06
4
2022-08-06
27
2022-08-07
9
2022-08-07
3
Jacygrad Gabriela
bpk
CELIM (24)
2022-08-06
19
2022-08-06
28
2022-08-07
17
2022-08-07
Jakubiak Marcin
Klub Jeździecki Agro-Handel
ATOS (235)
2022-08-07
19
2022-08-07
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team
2022-08-07
15
Jazdończyk Anna
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-08-06
6
2022-08-06
45
2022-08-07
1
2022-08-07
22
Jazdończyk Maja
KJ Stajnia Dąbrowscy
MAIK (41)
2022-08-06
18
2022-08-06
16
2022-08-07
16
2022-08-07
27
Jazikowska Weronika
bpk
2022-08-06
35
2022-08-06
Jeske Jagoda
K.J. RUNOWO
ARGO (173)
2022-08-06
24
2022-08-06
Jeske Olga
K.J. Runowo
MAJA (15)
2022-08-06
10
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-06
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
2022-08-06
33
2022-08-06
2022-08-07
8
2022-08-07
Konieczna Zofia
Bpk
2022-08-06
14
2022-08-06
16
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2022-08-06
30
2022-08-06
2022-08-06
2
2022-08-06
Koprowska Zuzanna
Angel's horses body &soul
SAGUARO (196)
2022-08-06
23
2022-08-06
17
Kordus Gabriela
Klub Sportowy Bolo Team
PASA (182)
2022-08-06
9
2022-08-06
41
2022-08-07
8
2022-08-07
Kordylewska Józefina
Horse Village Grzybno
2022-08-07
11
2022-08-07
11
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
MOLI (193)
2022-08-06
2022-08-06
29
Kowalczyk Agnieszka
JUKS Gold Team Mieczewo
2022-08-06
23
2022-08-06
35
Kowalczyk Oliwia
Bpk
2022-08-06
20
2022-08-06
2022-08-07
16
2022-08-07
Kowalewski Robert
Stajnia Siemowo
AMELIA (208)
2022-08-06
6
2022-08-06
3
2022-08-07
6
2022-08-07
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (177)
2022-08-07
23
2022-08-07
Krajewska Klaudia
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-08-06
7
2022-08-06
7
Krajewski Damian
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2022-08-06
28
2022-08-06
2022-08-07
28
2022-08-07
22
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2022-08-06
4
2022-08-06
4
2022-08-07
8
2022-08-07
4
LUIS (51)
2022-08-06
50
2022-08-06
2022-08-07
33
2022-08-07
2022-08-06
24
2022-08-06
11
2022-08-07
11
2022-08-06
32
2022-08-06
2022-08-07
18
2022-08-07
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
2022-08-06
15
2022-08-06
9
2022-08-07
7
2022-08-07
CORTINA (55)
2022-08-06
8
2022-08-06
2
200
2022-08-07
4
2022-08-07
1
250
2022-08-06
4
2022-08-06
2
150
2022-08-07
1
200
2022-08-07
3
150
DOLORIS (57)
2022-08-06
12
2022-08-06
13
2022-08-07
8
NONITAR (58)
2022-08-06
32
2022-08-06
25
2022-08-07
32
2022-08-07
23
OMAR GR (59)
2022-08-06
25
2022-08-06
2022-08-06
30
2022-08-06
2022-08-07
6
2022-08-07
2022-08-07
19
2022-08-07
Krasucka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-08-06
15
2022-08-06
16
2022-08-07
28
2022-08-07
17
Król Dawid
JUKS CZEKAN
PEGAZ (170)
2022-08-06
16
2022-08-06
Król Klaudia
Brak
2022-08-06
13
2022-08-06
Krupiak Zofia
Kociałkowa Górka
2022-08-06
20
2022-08-06
Kukowski Wojciech
KJ Michałówka
JOY (92)
2022-08-06
22
2022-08-06
JUNE Z (93)
2022-08-06
25
2022-08-06
Kulczyńska Maria
Bez Przynależności Klubowej
2022-08-06
19
2022-08-06
Kurek Barbara
KS Bolo Team
2022-08-06
18
2022-08-06
Kurzawska Matylda
Bpk
DRAGON (159)
2022-08-06
5
2022-08-06
Kusz Weronika
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
LOLLIPOP (178)
2022-08-06
17
2022-08-06
20
Kusz Zuzanna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-08-06
15
2022-08-06
16
Lasik Gabriela
brak
KARMEN (135)
2022-08-07
4
2022-08-07
Lipińska Anna
JUKS Gold Team Mieczewo
2022-08-06
13
2022-08-06
12
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
CARRACAS (175)
2022-08-07
17
2022-08-07
10
ELEKTRA (176)
2022-08-07
21
2022-08-07
14
Ładziak Amelia
Bpk
2022-08-07
Łąkowska Kinga
Bpk
LIZAK (79)
2022-08-06
2022-08-06
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2022-08-06
16
2022-08-06
Łęc Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
2022-08-06
19
2022-08-06
29
2022-08-07
15
2022-08-07
18
Mańczak Natalia
Stajnia Siemowo
POKORA (212)
2022-08-06
15
2022-08-06
12
2022-08-07
8
2022-08-07
14
Maślana Alicja
SKJ Leśna Podkowa
2022-08-06
25
2022-08-06
2022-08-07
19
2022-08-07
ZIDAN (22)
2022-08-06
32
2022-08-06
14
2022-08-07
16
2022-08-07
7
Matela Agata
bpk
2022-08-06
2022-08-06
2022-08-07
2022-08-07
Matuszewski Bartosz
Angel's horses body soul
2022-08-07
5
2022-08-07
Mielczarek Agnieszka
brak
CIMENTO (95)
2022-08-07
6
2022-08-07
15
Mileszko Marcelina
Cwał Zakrzewo
2022-08-06
2
2022-08-06
2
Miszczak Oliwia
Klub Jeździecki Delta Biedrusko
PICASSO (106)
2022-08-06
31
2022-08-06
2022-08-07
17
2022-08-07
Murawska Anna
Bpk
BAJKA (169)
2022-08-06
2022-08-06
Murawska Magdalena
Bez Przynależności Klubowej
2022-08-06
28
2022-08-06
24
2022-08-07
10
2022-08-07
IN TIME (143)
2022-08-06
17
2022-08-06
18
2022-08-07
15
2022-08-07
Nagła Maja
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2022-08-06
4
2022-08-06
26
2022-08-07
3
50
Nowaczyk Liliana
bpk
MELANIE (157)
2022-08-06
4
2022-08-06
10
Nowak Marcin
bpk
LAKI (189)
2022-08-07
29
2022-08-07
Nowak Natalia
Klub Jeździecki Filfeed Stęszew
BIANCA (111)
2022-08-07
2022-08-07
Nowakowska Maja
KS Bolo Team
ÁNKA (124)
2022-08-06
26
2022-08-06
23
2022-08-07
30
Ograbek Emilia
Stajnia Ograbek
WENDY (225)
2022-08-07
7
2022-08-07
Ograbek Jerzy
Stajnia Ograbek
ORINOKO (226)
2022-08-07
23
2022-08-07
Ograbek Krystian
Stajnia Ograbek
Illiane (227)
2022-08-07
21
2022-08-07
2022-08-07
27
2022-08-07
UPSIDE OK (229)
2022-08-07
22
2022-08-07
Olejniczak Kinga
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-08-06
2
2022-08-06
6
2022-08-07
1
2022-08-07
2
Olejniczak Kinga
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
LIMERICK (102)
2022-08-06
20
2022-08-07
21
2022-08-07
Olejniczak Waldemar
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
LIMERICK (102)
2022-08-06
24
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (198)
2022-08-07
36
2022-08-07
Paterek Dagmara
BPK
2022-08-06
9
Perek Judyta
Posadowskie TJ
KORIN (129)
2022-08-06
8
2022-08-06
21
2022-08-07
3
2022-08-07
20
ELEGANTKA (130)
2022-08-06
15
2022-08-07
5
2022-08-06
2022-08-07
Peyraud-Mamys Malina
Bpk
MAJKA (158)
2022-08-06
15
2022-08-06
Pietrzak Marcelina
Black Velvet
APLA (206)
2022-08-06
9
2022-08-06
8
Pisarek Rafał
Bez Przynależności Klubowej
2022-08-07
34
2022-08-07
TALBOT (27)
2022-08-07
22
2022-08-07
Plank Nikola
KS Bolo Team
2022-08-06
38
2022-08-06
2022-08-07
24
2022-08-07
Polaszek Zuzanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2022-08-06
23
2022-08-06
16
2022-08-06
17
2022-08-06
Polna Liliana
Stajnia Rębiechów
RALPH (153)
2022-08-06
2022-08-06
14
Projs Olga
Black Velvet
WANDAL (185)
2022-08-06
13
2022-08-06
4
Przyłucka Gabriela
2022-08-07
4
2022-08-07
Puchalska Marta
St. J Baborówko
CHANTEL (61)
2022-08-07
17
2022-08-07
14
Puchalska Natalia
St. J Baborówko
2022-08-07
9
2022-08-07
Radowicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (147)
2022-08-06
6
2022-08-06
5
Rawecka Zofia
Bez Przynależności Klubowej
SZAFIR (133)
2022-08-06
11
2022-08-06
Raźniak Justyna
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMETYST (18)
2022-08-06
17
2022-08-06
26
Romanowska Nadia
2022-08-07
32
Różczka Hanna
Bpk
2022-08-06
31
2022-08-06
2022-08-07
30
2022-08-07
Rumin Natalia
bpk
SOFIA (164)
2022-08-06
14
2022-08-06
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
JEGGER (168)
2022-08-07
11
2022-08-07
33
Serek Lena
Ranczoo z Pasją
ŚNIEŻKA (174)
2022-08-07
5
2022-08-07
13
Siennicka Maria
St. Kraju Jumping Team
2022-08-06
10
2022-08-06
9
2022-08-07
18
2022-08-07
19
Sieradzki Tomasz
SKJ Lehmann Horses
2022-08-07
3
2022-08-07
28
Siwczak Anna
Bpk
KARMEN (149)
2022-08-06
32
2022-08-07
20
Skrzeczkowska Emilia
KJ Stajnia Nowina
2022-08-06
1
2022-08-06
3
50
2022-08-07
15
2022-08-07
15
2022-08-06
10
2022-08-06
30
2022-08-07
9
2022-08-07
7
Sobkowiak Roman
KJ Stajnia Dąbrowscy
ŁAŃCUT (126)
2022-08-06
5
2022-08-06
31
2022-08-07
24
2022-08-07
30
Sokołowska Zofia
JUKS Gold Team Mieczewo
GOLD (99)
2022-08-06
14
2022-08-06
11
Sołtysiak Zuzanna
bpk
2022-08-06
6
2022-08-06
14
Śruba Aleksandra
KJ CH Jaszkowo
2022-08-07
2022-08-07
Stashkevich Maksim
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
KARINA (44)
2022-08-06
39
2022-08-06
31
2022-08-07
26
2022-08-07
29
CICERO (45)
2022-08-06
43
2022-08-06
2022-08-07
31
2022-08-07
CONNI (46)
2022-08-06
26
2022-08-06
CLARA (47)
2022-08-06
21
2022-08-06
2022-08-07
26
2022-08-07
2022-08-06
19
2022-08-06
2022-08-07
18
2022-08-07
2022-08-06
15
2022-08-06
2022-08-07
3
2022-08-07
2022-08-07
24
2022-08-07
13
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
2022-08-06
5
2022-08-06
3
150
2022-08-07
11
2022-08-07
6
SEMINO 5 (222)
2022-08-06
1
200
2022-08-06
1
250
2022-08-07
7
2022-08-07
2
200
Stróżyńska Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
FIGARO (220)
2022-08-06
1
2022-08-06
2
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
2022-08-06
13
2022-08-06
7
2022-08-07
1
150
2022-08-07
12
TSUNAMI (219)
2022-08-06
5
2022-08-06
1
150
2022-08-07
1
2022-08-07
13
Stróżyński Jerzy
STAJNIA SIEMOWO
HESTER (217)
2022-08-07
13
2022-08-07
12
Strugała Zuzanna
Brak
CANALETTO (152)
2022-08-07
35
2022-08-07
Świerczek Zofia
KJ CH Jaszkowo
CONCORDE (230)
2022-08-07
32
2022-08-07
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team
2022-08-06
27
2022-08-06
2022-08-07
16
2022-08-07
Szott Martyna
bpk
2022-08-06
29
2022-08-06
Toboła Klaudia
Cwał Zakrzewo
DANTES (141)
2022-08-06
10
Tomaszewska Wiktoria
HAMERR (240)
2022-08-07
14
2022-08-07
5
Trojanowicz Aleksandra
Stowarzyszenie Kr
2022-08-06
21
2022-08-06
33
Trojanowicz Borys
St. Kraju Jumping Team
CARELL ZR (137)
2022-08-06
34
2022-08-06
17
Trynka Renata
St. Kraju Jumping Team
2022-08-06
8
2022-08-06
3
100
2022-08-07
3
100
2022-08-07
5
Urbaniak Eryk
Bpk
CARLITA (183)
2022-08-06
48
2022-08-06
34
Urbańska Nikola
bpk
WILIANA (184)
2022-08-07
1
2022-08-07
12
Uzarska Katarzyna
Stajnia Siemowo
TRADYCJA (204)
2022-08-06
12
2022-08-06
12
2022-08-07
9
2022-08-07
12
Warzecha Leszek
KJ Zagórów
CONVERTUS (181)
2022-08-06
Wencel Jakub
Horse Village Grzybno
LELA (186)
2022-08-07
8
2022-08-07
25
Werblińska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
CARMEN (29)
2022-08-06
3
2022-08-06
18
2022-08-07
2
100
2022-08-07
9
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-08-06
22
2022-08-06
2022-08-07
9
2022-08-07
SOFT (87)
2022-08-06
23
2022-08-06
29
2022-08-07
11
2022-08-07
10
2022-08-06
11
2022-08-06
27
2022-08-07
9
2022-08-07
10
2022-08-06
2022-08-06
13
2022-08-07
35
2022-08-07
12
Winiecka Michalina
JUKS Gold Team
COLOX CUP (100)
2022-08-06
8
2022-08-06
18
Winiecka Zofia
JUKS GOLD TEAM MIECZEWO
FIGA (101)
2022-08-06
6
2022-08-06
Włodarek Oliwia
KJ Stajnia Nowina
KASIA (122)
2022-08-06
13
2022-08-06
2022-08-07
8
2022-08-07
2
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
2022-08-06
12
2022-08-06
2022-08-07
6
2022-08-07
31
Wrzesińska Julia
Bez Przynależności Klubowej
SARDENIA (197)
2022-08-06
17
2022-08-06
28
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
2022-08-06
29
2022-08-06
ARES (71)
2022-08-06
12
2022-08-06
Żak Hanna
KJ CH JASZKOWO
MACIUŚ (190)
2022-08-07
10
2022-08-07
20
Żak Kalina
Stajnia Siemowo
AMOS (214)
2022-08-06
25
2022-08-06
3
2022-08-07
2
2022-08-07
31
MELBA (215)
2022-08-06
7
2022-08-06
9
2022-08-07
4
2022-08-07
14

Number of Riders: 345

Number of Horses: 227

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl