Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
156 ACCEPTED 2022-06-10 10:50:15
2022-06-10 10:50:15
Natalia Stróżyńska CHACCO-RED
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ACCEPTED 2022-06-10 10:49:57
2022-06-10 10:49:57
Natalia Stróżyńska SEMINO 5
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ACCEPTED 2022-06-10 10:49:07
2022-06-10 10:49:07
Natalia Stróżyńska STANISLAW-STAR
  • 1x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
153 ACCEPTED 2022-06-10 10:47:56
2022-06-10 10:47:56
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
152 ACCEPTED 2022-06-10 10:46:56
2022-06-10 10:46:56
Szymon Antkowiak HESTER
  • 1x T10/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T11/90/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
151 ACCEPTED 2022-06-10 10:44:28
2022-06-10 10:44:28
Natalia Mańczak POKORA
  • 1x T10/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
150 ACCEPTED 2022-06-10 10:43:18
2022-06-10 10:43:18
Kalina Żak AMOS
  • 1x T11/90/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
149 ACCEPTED 2022-06-10 10:30:35
2022-06-10 10:30:35
Lena Ciążyńska PINTO
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
148 ACCEPTED 2022-06-10 10:28:57
2022-06-10 10:28:57
Iga Ćwiklińska NANNI
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
147 ACCEPTED 2022-06-10 10:28:15
2022-06-10 10:28:15
Iga Ćwiklińska NANTINE
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
146 ACCEPTED 2022-06-10 10:25:51
2022-06-10 10:25:51
Zofia Cicha FERRARI
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
145 ACCEPTED 2022-06-10 10:25:02
2022-06-10 10:25:02
Zofia Cicha APASJONATA CON AMOR
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
144 ACCEPTED 2022-06-10 10:18:34
2022-06-10 10:18:34
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x T10/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
143 ACCEPTED 2022-06-10 10:18:04
2022-06-10 10:18:04
Zuzanna Stróżyńska FIONA
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
142 ACCEPTED 2022-06-10 10:16:44
2022-06-10 10:16:44
Jakub Stróżyński GROSS MONTANO STAR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
141 ACCEPTED 2022-06-10 10:16:13
2022-06-10 10:16:13
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
140 ACCEPTED 2022-06-10 10:15:15
2022-06-10 10:15:15
Jakub Stróżyński FIGARO
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
139 ACCEPTED 2022-06-10 10:14:46
2022-06-10 10:14:46
Jakub Stróżyński SAJAN
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
138 ACCEPTED 2022-06-10 10:13:58
2022-06-10 10:13:58
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
137 ACCEPTED 2022-06-10 07:55:48
2022-06-10 07:55:48
Anastazja Pawłowska MERLIN
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
136 ACCEPTED 2022-06-10 07:51:52
2022-06-10 07:51:52
Ewa Gacek KOSMA
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
135 ACCEPTED 2022-06-10 07:51:24
2022-06-10 07:51:24
Hanna Żak MACIUŚ
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
134 ACCEPTED 2022-06-10 07:50:57
2022-06-10 07:50:57
Carla Gerard ROLEX 2
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
133 ACCEPTED 2022-06-10 07:45:37
2022-06-10 07:45:37
Rene-Xavier Gerard DICAPRIO
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
132 ACCEPTED 2022-06-10 07:45:12
2022-06-10 07:45:12
Rene-Xavier Gerard OLIWIER
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
131 ACCEPTED 2022-06-10 07:40:29
2022-06-10 07:32:35
Klara Grześkowiak POLON
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T8/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
130 ACCEPTED 2022-06-10 06:58:42
2022-06-09 15:25:34
Anna Frankiewicz PLASTUŚ
  • 2x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
129 ACCEPTED 2022-06-09 12:19:42
2022-06-09 10:31:14
Laura Zielińska HOKS PK
  • 1x T10/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T11/90/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
128 ACCEPTED 2022-06-09 09:46:29
2022-06-09 09:18:40
Marcelina Przydanek LIVELLO
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
127 ACCEPTED 2022-06-09 09:46:22
2022-06-09 09:00:37
Julia Wrzesińska SARDENIA
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
126 ACCEPTED 2022-06-09 07:18:34
2022-06-08 23:28:24
Ewelina Kowalczyk PIPPA DE GOEDEREEDE
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
125 ACCEPTED 2022-06-09 07:18:30
2022-06-08 23:27:39
Ewelina Kowalczyk MIRA DE GOEDEREEDE
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ACCEPTED 2022-06-09 07:18:27
2022-06-08 22:42:05
Oliwia Tietz LEKSYKON
  • 1x T10/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T11/90/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
123 ACCEPTED 2022-06-09 07:20:36
2022-06-08 21:30:52
Aleksandra Gawrońska MONSUN
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
122 ACCEPTED 2022-06-09 07:19:42
2022-06-08 20:28:20
Joanna Chruściewicz BAROS
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
121 ACCEPTED 2022-06-09 07:18:21
2022-06-08 18:34:26
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ACCEPTED 2022-06-08 14:30:00
2022-06-08 14:22:37
Oliwia Stronczyńska CIRA W
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
119 ACCEPTED 2022-06-08 13:56:10
2022-06-08 13:23:19
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ACCEPTED 2022-06-08 13:56:12
2022-06-08 13:22:54
Mateusz Kowalczyk CLOONEY
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
117 ACCEPTED 2022-06-08 12:34:50
2022-06-08 12:04:20
Roman Sobkowiak ŁAŃCUT
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
116 ACCEPTED 2022-06-08 11:20:47
2022-06-08 11:07:25
Tomasz Sadzki IROKEZ D
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ACCEPTED 2022-06-08 11:20:53
2022-06-08 10:40:39
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ACCEPTED 2022-06-08 11:20:57
2022-06-08 10:27:57
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
113 ACCEPTED 2022-06-08 11:20:59
2022-06-08 10:27:17
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ACCEPTED 2022-06-08 11:21:03
2022-06-08 09:31:31
Lech Studniewski KARAT - S
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
111 ACCEPTED 2022-06-08 11:22:45
2022-06-08 08:22:30
Amelia Krych KONKORD
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
110 ACCEPTED 2022-06-08 07:21:23
2022-06-08 00:23:23
Amelia Ignasiak MARKIZA
  • 1x T8/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
109 ACCEPTED 2022-06-08 07:21:27
2022-06-07 22:25:24
Najewska Marta SWING
  • 2x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
108 ACCEPTED 2022-06-08 07:21:30
2022-06-07 20:48:10
Aleksander Małłek LORD LOGAN
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
107 ACCEPTED 2022-06-08 07:21:34
2022-06-07 20:11:08
Joanna Chruściewicz CZART
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ACCEPTED 2022-06-08 07:21:41
2022-06-07 19:41:16
Gabriela Klemm BIBI
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
105 ACCEPTED 2022-06-08 07:21:46
2022-06-07 19:39:55
Agata Wieczorek LUZI
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
104 ACCEPTED 2022-06-08 07:21:57
2022-06-07 19:36:08
Nina Ferchmin KARAT
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
103 ACCEPTED 2022-06-08 07:22:01
2022-06-07 19:30:31
Wiktoria Kaczmarek RALPH
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
102 ACCEPTED 2022-06-08 07:22:08
2022-06-07 19:27:20
Julia Torz KAPRI
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
101 ACCEPTED 2022-06-08 07:22:12
2022-06-07 19:22:15
Maja Nowak RALPH
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
100 ACCEPTED 2022-06-08 07:22:14
2022-06-07 19:15:25
Anna Weihrauch DEBI
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
99 ACCEPTED 2022-06-08 07:22:18
2022-06-07 19:15:02
Julia Dziurkiewicz CZARNA PERŁA
  • 2x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
98 ACCEPTED 2022-06-08 07:22:27
2022-06-07 18:50:51
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
97 ACCEPTED 2022-06-07 15:47:43
2022-06-07 13:27:57
Hanna Osieka MISS PIGGY
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
96 ACCEPTED 2022-06-07 15:47:45
2022-06-07 13:16:53
Zofia Zawartowska FANTASY
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
95 ACCEPTED 2022-06-07 12:38:11
2022-06-07 11:50:44
Waldemar Olejniczak LIMERICK
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
94 ACCEPTED 2022-06-07 12:38:14
2022-06-07 11:50:22
Kinga Olejniczak LIMERICK
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
93 ACCEPTED 2022-06-07 12:38:17
2022-06-07 10:01:06
Kinga Kurek BIKILA ADEBE L
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ACCEPTED 2022-06-07 07:26:49
2022-06-07 00:35:23
Klaudia Krajewska CORDIANO P
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ACCEPTED 2022-06-07 07:26:53
2022-06-07 00:32:45
Klaudia Krajewska MERCI
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T9/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
90 ACCEPTED 2022-06-07 07:27:01
2022-06-07 00:31:30
Klaudia Krajewska DON QUERIDO
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
89 ACCEPTED 2022-06-07 07:27:21
2022-06-06 22:13:58
Maja Juskowiak HONOR
  • 2x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
88 ACCEPTED 2022-06-07 07:27:26
2022-06-06 22:03:39
Wiktoria Wróblewska ZARCO N
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ACCEPTED 2022-06-07 07:27:30
2022-06-06 22:02:12
Maria Brzychcy DAREJKA
  • 2x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
86 ACCEPTED 2022-06-07 07:27:33
2022-06-06 21:28:43
Marta Puchalska CHANTEL
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
85 ACCEPTED 2022-06-07 07:27:41
2022-06-06 21:28:17
Natalia Puchalska HEETENVEENS RHONA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
84 ACCEPTED 2022-06-08 07:22:33
2022-06-06 21:02:36
Marcelina Pazunczyn LIDER
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ACCEPTED 2022-06-09 07:18:18
2022-06-06 21:02:09
Wiktoria Tomaszewska HAMERR
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T11/90/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
82 ACCEPTED 2022-06-07 07:27:57
2022-06-06 20:37:47
Julia Hewusz JARBAS
  • 2x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
81 ACCEPTED 2022-06-07 07:28:02
2022-06-06 19:14:38
Agata Derda MONTANA
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ACCEPTED 2022-06-07 07:28:08
2022-06-06 18:13:48
Aleksandra Kołodzińska JADE MK
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
79 ACCEPTED 2022-06-07 07:28:14
2022-06-06 17:48:51
Natalia Cegielska RAKSA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ACCEPTED 2022-06-07 07:28:19
2022-06-06 17:47:08
Natalia Cegielska DARLA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ACCEPTED 2022-06-07 07:28:24
2022-06-06 17:42:45
Patrycja Strzelec CASIMA
  • 2x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
76 ACCEPTED 2022-06-07 07:28:28
2022-06-06 16:12:52
Jakub Wencel LELA
  • 2x T8/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2022-06-06 15:29:22
2022-06-06 14:46:30
Daria Piechowiak ZARA
  • 2x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
74 ACCEPTED 2022-06-06 15:29:28
2022-06-06 14:39:29
Helena Byszewska STRUNA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
73 ACCEPTED 2022-06-06 15:29:33
2022-06-06 14:16:07
Julia Bruska PEPE 344
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
72 ACCEPTED 2022-06-06 15:29:51
2022-06-06 13:55:50
Weronika Konopka NEL
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
71 ACCEPTED 2022-06-06 15:29:58
2022-06-06 13:43:43
Katarzyna Masełkowska-Podrez CARLEY
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
70 ACCEPTED 2022-06-06 15:30:02
2022-06-06 12:47:06
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ACCEPTED 2022-06-06 15:30:08
2022-06-06 12:31:40
Julita Domagalska MELISSE
  • 2x T9/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
68 ACCEPTED 2022-06-06 15:30:14
2022-06-06 12:30:46
Agata Skrzypczak BUBA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 2x T9/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
67 ACCEPTED 2022-06-06 15:30:20
2022-06-06 12:28:33
Natalia Sinkiewicz DONNA NAVONNA
  • 2x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 2x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
66 ACCEPTED 2022-06-06 15:30:30
2022-06-06 12:08:46
Hanna Różczka DON GIOVANNI
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
65 ACCEPTED 2022-06-06 15:30:44
2022-06-06 10:40:22
Oliwia Werblińska QUITE LASSY
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ACCEPTED 2022-06-06 15:30:51
2022-06-06 10:39:10
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ACCEPTED 2022-06-06 10:20:59
2022-06-06 10:16:55
Konstantin Iaroshenko CELLA VIDA HERO Z
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
62 ACCEPTED 2022-06-06 10:21:07
2022-06-06 10:15:17
Konstantin Iaroshenko HIGH FIVE VD BROEKKANT Z
  • 2x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
61 ACCEPTED 2022-06-08 11:22:41
2022-06-06 09:22:02
Zuzanna Kubiak CZAMBUŁ G
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
60 ACCEPTED 2022-06-06 10:21:18
2022-06-06 08:51:22
Anna Gałka ESTER
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
59 ACCEPTED 2022-06-06 10:21:31
2022-06-05 22:52:54
Renata Trynka NOBEL DE REVE II Z
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ACCEPTED 2022-06-06 10:21:39
2022-06-05 22:41:50
Natasza Dobrzykowska CHAZAR
  • 2x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
57 ACCEPTED 2022-06-08 07:22:36
2022-06-05 20:04:44
Maja Jazdończyk MAIK
  • 1x T10/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T11/90/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
56 ACCEPTED 2022-06-08 07:22:39
2022-06-05 20:03:57
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
55 ACCEPTED 2022-06-08 18:39:33
2022-06-05 14:42:26
Dominika Gardas COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 2x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
54 ACCEPTED 2022-06-05 13:24:06
2022-06-05 12:52:55
Kaja Jakubczyk HAGANA
  • 2x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ACCEPTED 2022-06-05 13:24:07
2022-06-05 11:16:46
Madison Kabacińska DIOGENES BH
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
52 ACCEPTED 2022-06-05 13:24:09
2022-06-05 01:18:29
Julia Krasucka ELITE DE OUISTREHAM
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ACCEPTED 2022-06-05 13:24:11
2022-06-04 21:18:03
Zuzanna Zujewska CAPRICCIO
  • 2x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
50 ACCEPTED 2022-06-05 13:24:21
2022-06-04 18:12:47
Ada Rój KANNANDO
  • 2x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2022-06-05 13:24:22
2022-06-04 12:02:35
Oliwia Jaskólska NEPTUN S
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2022-06-05 13:24:26
2022-06-04 08:48:41
Iwona Sitowska LAFAYETTE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-06-05 13:24:30
2022-06-04 08:45:54
Iwona Sitowska KAATJE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ACCEPTED 2022-06-05 13:24:33
2022-06-04 08:43:21
Iwona Sitowska STAR AMERICA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ACCEPTED 2022-06-07 07:28:33
2022-06-04 08:39:36
Iwona Sitowska EMPEROR BM
  • 2x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
44 ACCEPTED 2022-06-09 12:19:44
2022-06-04 08:10:02
Agata Gidaszewska CADIFOR CHARLOTTE
  • 2x T9/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T10/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2022-06-08 14:28:53
2022-06-03 18:57:36
Milena Sołtysiak LARRON'S SON
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ACCEPTED 2022-06-09 07:20:32
2022-06-03 14:43:00
Malwina Duk SARAGOSSA ZK
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ACCEPTED 2022-06-03 14:38:48
2022-06-03 12:46:01
Lena Kosicka ETNA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2022-06-03 14:38:51
2022-06-03 12:33:47
Maria Karnabal SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ACCEPTED 2022-06-03 14:38:52
2022-06-03 12:07:52
Katarzyna Celka BONA
  • 2x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
38 ACCEPTED 2022-06-04 07:24:31
2022-06-02 22:42:59
Aleksandra Pyczek BACH
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
37 ACCEPTED 2022-06-03 07:19:11
2022-06-02 22:42:42
Aleksandra Pyczek GLENGOOGLE BOY
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
36 ACCEPTED 2022-06-03 07:19:12
2022-06-02 22:42:17
Jakub Rogacki KORNEL KORDE STAR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ACCEPTED 2022-06-03 07:19:15
2022-06-02 22:41:44
Jakub Rogacki OLANDO
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2022-06-03 07:19:16
2022-06-02 21:54:47
Kinga Olejniczak LOLENCJA
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2022-06-09 09:46:18
2022-06-02 21:54:22
Mieszko Dąbrowski NIKI 77
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ACCEPTED 2022-06-03 07:19:20
2022-06-02 21:54:02
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ACCEPTED 2022-06-03 07:19:21
2022-06-02 21:53:45
Antoni Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
30 ACCEPTED 2022-06-09 07:18:12
2022-06-02 21:53:30
Jan Dąbrowski JUMBO JET
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T3/70/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T8/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
29 ACCEPTED 2022-06-07 12:38:19
2022-06-02 21:53:14
Mieszko Dąbrowski IDA D
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
28 ACCEPTED 2022-06-03 07:19:26
2022-06-02 21:52:58
Jan Dąbrowski WIRAŻ
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2022-06-03 07:19:28
2022-06-02 21:52:42
Marta Baran ELY
  • 1x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
26 ACCEPTED 2022-06-03 07:19:30
2022-06-02 20:40:34
Kinga Kurek LEA MICHAELE J
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
25 ACCEPTED 2022-06-03 07:19:33
2022-06-02 20:35:14
Kinga Kurek FIGHT FOR PLEASURE F
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
24 ACCEPTED 2022-06-03 07:19:34
2022-06-02 20:28:37
Kinga Kurek AQ DAYTON F
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
23 ACCEPTED 2022-06-03 07:19:36
2022-06-02 20:27:35
Kinga Kurek NUMBER FOUR F
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
22 ACCEPTED 2022-06-03 14:38:54
2022-06-02 20:07:01
Józefina Kordylewska SZARÓWKA
  • 2x T8/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2022-06-02 12:30:28
2022-06-02 12:29:59
Maria Siennicka JAGUAR SA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2022-06-06 15:31:00
2022-06-02 10:31:31
Zofia Wnęk CARLA
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
19 ACCEPTED 2022-06-02 11:16:17
2022-06-02 10:31:06
Julianna Gatniejewska Z-PRIMA APRILIS
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
18 ACCEPTED 2022-06-02 11:16:20
2022-06-02 10:30:51
Agata Michałowska FILON
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
17 ACCEPTED 2022-06-06 15:31:05
2022-06-02 10:30:28
Gabriela Dworczak LA BELLE DE JOUR
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 1x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
16 ACCEPTED 2022-06-02 11:16:23
2022-06-02 10:29:41
Julia Borkiewiecz NEL B
  • 1x T1/50/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T7/50/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T8/60/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
15 ACCEPTED 2022-06-02 07:39:29
2022-06-02 00:52:30
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 2x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
14 ACCEPTED 2022-06-01 14:59:19
2022-06-01 14:29:34
Nikola Góralska KAIR
  • 2x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
13 ACCEPTED 2022-06-01 07:37:28
2022-05-31 17:33:20
Oliwia Budzyńska CALERIME VAN’T HULGENRODE
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ACCEPTED 2022-05-31 09:38:40
2022-05-30 20:59:00
Oliwia Garczarek BENTLEY DE ROUET F
  • 2x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
11 ACCEPTED 2022-05-31 09:38:42
2022-05-30 16:20:11
Maria Wiza MONBESI
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
  • 1x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
10 ACCEPTED 2022-05-31 09:38:44
2022-05-30 16:19:06
Natasza Rosin REBELLE VAN DE LAAK
  • 1x T11/90/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
9 ACCEPTED 2022-05-31 09:38:46
2022-05-29 17:38:19
Natalia Kunce HEFAJSTOS
  • 1x mini A1/S/30/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x mini A1/N/30/dwufazowy specjalny Towarzyski Tabele A, Art. 274.2.5
8 ACCEPTED 2022-05-30 07:09:14
2022-05-29 12:25:26
Martyna Bekalarek ARABELLA
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2022-05-30 07:09:19
2022-05-28 11:59:19
Dominika Napieralska ADIOS
  • 2x T4/80/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T5/90/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/80/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T11/90/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-05-30 07:09:20
2022-05-28 10:05:30
Aleksandra Walczak ARIEL
  • 1x T2/60/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
5 ACCEPTED 2022-05-30 07:09:22
2022-05-27 13:23:36
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-05-30 07:09:23
2022-05-27 13:23:03
Marta Romanowska FLORIDOS S
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ACCEPTED 2022-06-10 06:58:28
2022-05-25 09:25:54
Barbara Żeromska CALVADA F
  • 1x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
2 ACCEPTED 2022-06-02 07:39:36
2022-05-16 21:08:41
Antonina Szuman DAGLEZJA-L
  • 2x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kopia)
  • 2x T12/LL/-zwykły Towarzyski - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia)
1 ACCEPTED 2022-05-18 09:47:22
2022-05-16 20:44:28
Sonia Pogodzińska RAPSODIA
  • 2x T6/LL/-dwufazowy Towarzyski - Tabela A, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkowiak Bartosz KJ CH Jaszkowo
2. Antkowiak Szymon STAJNIA SIEMOWO
BRAK
3. Banaszak Weronika KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O058257
4. Baran Marta KJ Stajnia Dąbrowscy
S
Brak
5. Bekalarek Martyna Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
6. Borkiewiecz Julia brak
2005 (J.)
brak
7. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (J.)
O057658
8. Brzychcy Maria UKS FIORD Młodzikowo
2002 (MJ.)
brak
9. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O055561
10. Byszewska Helena KJ Kietlów
2021 (Mł.)
brak
11. Cegielska Natalia Rancho Drzecin
2006 (J.)
O054305
12. Celka Katarzyna BPK
S
O026216
13. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
14. Ciążyńska Lena Stajnia Siemowo
BRAK
15. Cicha Zofia BPK
O064615
16. Ćwiklińska Iga STAJNIA SIEMOWO
BRAK
17. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
18. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
O068052
19. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O001204
20. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
21. Dobrzykowska Natasza KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O043169
22. Domagalska Julita LKS Cwał
S
O017695
23. Duk Malwina JKS Robir Chwalęcice
2004 (J.)
O055225
24. Dworczak Gabriela bpk
2009 (JM.)
O067103
25. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (J.)
O053990
26. Ferchmin Nina Stajnia Karino
2002 (MJ.)
Brak
27. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
Z003278
28. Frankiewicz Anna Stajnia Rotmistrz
S
Brak
29. Gacek Ewa KJ CH JASZKOWO
2010 (JM.)
O066424
30. Gałka Anna KJ Rancho Poznań
S
O022136
31. Garbacz Natalia Klub Jeździecki Profil
S
O018394
32. Garczarek Oliwia KJ Fimmel Team
2004 (J.)
O041416
33. Gardas Dominika KS Sydow Riding Team
2001 (MJ.)
O023600
34. Gatniejewska Julianna bpk
2012 (Mł.)
O067101
35. Gawrońska Aleksandra KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0052080
36. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
2010 (JM.)
O062512
37. Gerard Rene-Xavier
S
O066421
38. Gidaszewska Agata bpk
S
brak
39. Góralska Nikola bpk
2005 (J.)
O044052
40. Grześkowiak Klara Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
Brak
41. Hewusz Julia Bpk
2008 (JM.)
O060107
42. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
43. Ignasiak Amelia Kj Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
brak
44. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (J.)
O052936
45. Jakubczyk Kaja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
46. Jaskólska Oliwia KJ Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
O037258
47. Jazdończyk Anna KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O047890
48. Jazdończyk Maja KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0059746
49. JORGENSEN SAMANTHA KJ CH JASZKOWO
50. Juskowiak Maja UKS Fiord
S
O009150
51. Kabacinska Madison KJ Michałówka
2004 (J.)
O047057
52. Kaczmarek Wiktoria Stajnia Rębiechów
2009 (JM.)
brak
53. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
54. Klemm Gabriela Stajnia Karino
2011 (Mł.)
Brak
55. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
56. Konopka Weronika Klub Sportowy Parkur Tarnowa
S
O038263
57. Kordylewska Józefina Horse Village Grzybno
2002 (MJ.)
Brak
58. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (J.)
O048818
59. Kowalczyk Agnieszka JUKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
60. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
61. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
62. Kowalska Julia Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
63. Krajewska Klaudia KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O034925
64. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O034631
65. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
O047591
66. Krzyżostaniak Joanna Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K4 Patrol Sp. z o.o
S
O000334
67. Kubiak Zuzanna KJ Michałówka
2001 (MJ.)
O038915
68. Kunce Natalia Racocki KJ
2009 (JM.)
brak
69. Kurek Kinga Klub Jeździecki Fimmel Team
2001 (MJ.)
O033908
70. Kurek Kinga KJ Fimmel Team
2001 (MJ.)
0033908
71. Małłek Aleksander bpk
S
brak
72. Mańczak Natalia STAJNIA SIEMOWO
BRAK
73. Marta Najewska LKS Cwał Poznań
2007 (JM.)
O059540
74. Masełkowska-Podrez Katarzyna bpk
S
O009312
75. Matuszewski Bartosz Angel's horses body soul
2005 (J.)
brak
76. Michałowska Agata bpk
2009 (JM.)
brak
77. Napieralska Dominika Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O025416
78. Nowak Maja Stajnia Rębiechów
2011 (Mł.)
brak
79. Olejniczak Kinga KJ Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
Brak
80. Olejniczak Kinga Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
O068966
81. Olejniczak Waldemar Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O015098
82. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
83. Pawłowska Anastazja KJ CH JASZKOWO
2009 (JM.)
84. Pazunczyn Marcelina KJ Stajnia Dąbrowscy
2009 (JM.)
Brak
85. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
86. Pogodzińska Sonia bpk
2005 (J.)
O050146
87. Polak Iga KJ CH Jaszkowo
88. Przybył Alicja KJ CH Jaszkowo
89. Przydanek Marcelina Kociałkowa Górka
2008 (JM.)
Brak
90. Puchalska Marta St. J Baborówko
S
O000870
91. Puchalska Natalia St. J Baborówko
2006 (J.)
O063510
92. Pyczek Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
O053455
93. Rogacki Jakub Bez Przynależności Klubowej
S
O036965
94. Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
S
O014002
95. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
96. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (J.)
O049220
97. Różczka Hanna Bpk
2003 (MJ.)
O052439
98. Sadzki Tomasz Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O014408
99. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O035333
100. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał
S
O021179
101. Sitowska Iwona KJ FER Więckowice
S
O002532
102. Skrzypczak Agata LKS Cwał
2008 (JM.)
O065927
103. Sobkowiak Roman KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O017397
104. Sołtysiak Milena LUKS Nysa Gubin
2007 (JM.)
O052916
105. Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (MJ.)
O047590
106. Stróżyńska Natalia KJ CH JASZKOWO
O020502
107. Stróżyńska Zuzanna KJ CH JASZKOWO
O052615
108. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (MJ.)
O027854
109. Stróżyński Jakub KJ CH JASZKOWO
O058615
110. Strzelec Patrycja bpk
S
O061769
111. Studniewski Lech Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
112. Szuman Antonina Klub Sportowy Sydow Riding Team
2006 (J.)
O060913
113. Tietz Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
Brak
114. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O060491
115. Torz Julia Stajnia Karino
2010 (JM.)
Brak
116. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (MJ.)
O045645
117. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
S
O036990
10273927
118. Walczak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
119. Weihrauch Anna Stajnia Karino
2010 (JM.)
0000
120. Wencel Jakub Horse Village Grzybno
S
Brak
121. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
122. Wieczorek Agata Stajnia Karino
2011 (Mł.)
Brak
123. Wiza Maria JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O065028
124. Wnęk Zofia bpk
2007 (JM.)
O057664
125. Wróblewska Wiktoria St. J. Baborówko
2006 (J.)
O067399
126. Wrzesińska Julia Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
127. Żak Hanna KJ CH JASZKOWO
2011 (Mł.)
O063137
128. Żak Kalina STAJNIA SIEMOWO
BRAK
129. Zawartowska Zofia KS Idmar Krajkowo
2008 (JM.)
O057653
130. Żeromska Barbara Klub Jeździecki Fimmel Team
2005 (J.)
O043652
131. Zielińska Laura SG Nickel
2008 (JM.)
O063125
132. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O063771
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

37

ADIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2018 klacz gniada/168 F: Ares
M: My Lady VII
brak B0101823S
2.

184

AMOS SP POL 2009 wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
3.

168

AMOS SP POL 2009 wałach gniada/168 F: NN
M: NN
BRAK POL616999610320509
4.

163

APASJONATA CON AMOR KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/kuc:130 F: CASPERHOF'S FREDDY
M: BOKKESPRONG CAMILIA
BRAK POL013610175508
5.

60

AQ DAYTON F WESTFALSKA POL 2016 wałach gniada/mk:157 F: Dayton Sitte
M: Avenida Q
K032305 DE441410025116
6.

36

ARABELLA KUC POL 2013 klacz izabelowata/kuc:130 F: Nero
M: Angel V. Vennehoeve
Brak 616098100057730
7.

5

ARIEL KUC POL 2014 klacz izabelowata/kuc:145 F: Nero
M: Angel
brak 616098200125346
8.

171

ARMAND WLKP POL 2015 wałach kara/168 F: GRAND MASTER
M: ARIADNA
K027643 POL616999610320509
9.

15

BACH WLKP POL 2010 wałach gniada/168 F: Barbur
M: Babolna/Antokol
K022043 6160076101034
10.

183

BALTIC DANCER Pełna Krew Angielska POL 801.03.201 wałach gniada/170 F: Boreas Rush /
M: Balaleo /
brak 616POL13008150T
11.

144

BAROS SP POL 2018 ogier gniada/168 F: Larron
M: / Avero
K034014 -
12.

40

BENTLEY DE ROUET F WESTFALSKI POL 2015 gelding bay/168 F: Michael Angelo F
M: Balilka
K029093 DE 441410876015
13.

185

BENTLEY DU ROUET F SP POL 2015 Wałach gniada/168 F: Micheal Angelo F
M: Balilka
brak
14.

117

BIBI KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
Brak 616999610227012
15.

110

BIKILA ADEBE L WLKP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Belgia II L / Gayall
K027535 616007610020812
16.

64

BONA PZHK (WLKP) POL 2018 klacz gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Blanca / Avero
K034458 616007610098018
17.

89

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K033257 616999610225812
18.

27

CADIFOR CHARLOTTE KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/kuc:146 F: Cadifor Braveheart /
M: Pontlasse Perfection /
brak 826046050026116
19.

43

CALERIME VAN’T HULGENRODE HOLSZTYN GER 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Casall
M: Ostaria I
K033706 DE421000048513
20.

3

CALVADA F WESTF POL 2013 klacz gniada/168 F: Sable Rose / Uriel
M: Cexti / Cavalier
K024028 DE441410952413
21.

69

CAPRICCIO HOL GER 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004 000029568
22.

180

CARANOS - STAR OLDENBURSKA GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
K025423 DE 433330921608
23.

13

CARLA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Emar / Maram
M: Case / Corronell
K019194 616009610139010
24.

55

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
25.

86

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
26.

75

CARMEN SP POL 2004 klacz ciemnogniada/161 F: Qumball
M: Calisson
K010604 POL009670002004
27.

107

CASIMA WESTF GER 2012 klacz siwa/165cm F: Cordess / Clinton
M: Cleine Qveena / Cristallo I
K021713 DE441411336412
28.

44

CELIM SP POL 2008 wałach gniada/168 F: nn /
M: Call Girl / Turbud Quirynus
K014741 POL999640077008
29.

76

CELLA VIDA HERO Z ZANG BEL 2018 klacz gniada/170 F: Comme Il Faut /
M: Viva La Video Hero Z /
brak -
30.

174

CHACCO-RED WESTF GER 2006 Wałach kasztanowata F: Chacco - Blue / Chambertin
M: Granita / Grannus
K011898 DE441411243806
31.

100

CHANTEL SP POL 2009 klacz kara/165 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Candy Girl II PG / Roland
K028070 616009661129209
32.

80

CHAZAR WLKP POL 2010 wałach kasztanowata/170 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Charyzma / Kołczan
K024633 616098200007928
33.

137

CIRA W NIEM. SPORT. GER 2005 mare bay/167 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
K012921 DE410103210405
34.

136

CLOONEY HAN GER 2014 wałach kasztanowata/169 F: Chatender / Chacco-Blue
M: /Escudo 1
K024915 DE431310751114
35.

81

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 klacz kasztanowata/kuc:148 F: King William / Kaiserjaeger
M: Coelenhage's Campari / Wengelo's Ricardo
K028377 528017201500590
36.

135

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
K024916 DE431316589212
37.

93

CORDIANO P PZHK (SP) POL 2018 wałach siwa/166 F: Calvino Z/ Calvin Z
M: Czunita K/ Gin Tonic Star
BRAK 616009610028318
38.

129

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 wałach gniada/- F: Romeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
39.

28

CZAMBUŁ G SP POL 2009 wałach gniada/170 cm F: Marino / Zeoliet
M: Czerwona Pantera / Juror
K020312 616009610123709
40.

125

CZARNA PERŁA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
K025267 616009610074614
41.

116

CZART SP POL 2013 wałach skarogniada/170 F: Farmer/Rovetto
M: Czurina/Turbud Quirinus
K022723 616009640004413
42.

1

DAGLEZJA-L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kara/172 F: Graf Stepp
M: Dolores L
K030239 616009610034215
43.

99

DAREJKA SP POL 1997 klacz jasnokasztanowata/160 F: Hipovit
M: Dora
brak 115 /97/ S
44.

106

DARLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Lasko
M: Darina
K019970 616 009 6102012 10
45.

124

DEBI KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:130 F: Szaman
M: Dazy
Brak 616013610125911
46.

152

DICAPRIO KWPN NED 2008 wałach kasztanowata F: CARTHINO Z
M: ZICORDA
K014402
47.

67

DIOGENES BH SP POL 2006 wałach kara/- F: Elf / Fanimo
M: Demeter / Jakobin
K010880 POL009660493206
48.

176

DOMINATE F WESTF POL 2017 ogier skarogniada/170 F: Dominator Z / Diamant De Semilly
M: Cailustas / Castillo
K032304 DE441410024617
49.

91

DON GIOVANNI SP POL 2011 wałach gniada/178 F: Guffi
M: Danina
Brak 616009520057011
50.

95

DON QUERIDO SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Quentin Z
M: Dona Requida
K034154 BO146349S
51.

179

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
52.

90

DONNA NAVONNA OLD GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
53.

68

ELITE DE OUISTREHAM SF POL 2014 klacz gniada/170 F: Utrillo vd Heffinck alias Utrillo Z / Clinton
M: Gerosa / Laeken
K031813 14543792E
54.

57

ELY WLKP POL 2017 klacz siwa/167 F: Rulon
M: Empara
Brak X
55.

130

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
56.

26

EMPEROR BM SP POL 2018 wałach gniada/166 F: If Du Reverdy /
M: Evita / Bolshoi
K034535 616009680026418
57.

87

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
58.

78

ESTER WLKP POL 2013 wałach gniada/172 F: Le Duc / Lord Alexander
M: Etna / Comandor
K029169 616007591087713
59.

62

ETNA HAN GER 2012 klacz kasztanowata/170 F: Escudo I / Espri
M: Romina Rose / Legal Legend
K022302 DE431312366312
60.

131

EXPERT KWPN NED 2009 wałach kara/170 F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
61.

112

FANTASY BWP POL 2005 klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
K010514 BELW243436BWP
62.

164

FERRARI KUC POL 2003 wałach srokata/kuc:118 F: NN
M: NN
K007293 528009041111799
63.

159

FIGARO KUC POL 2006 ogier /kuc:132 F: TOPAS
M: FAUNA
K020430 POL0136102609906
64.

59

FIGHT FOR PLEASURE F WESTF. POL 2015 wałach gniada/168 F: Michael Angelo F
M: Young Lady Jump I
K017691 DE441410875915
65.

47

FILON KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:140 F: Apatyt /
M: Frytka /
brak 616013610156713
66.

162

FIONA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
BRAK 616999610234517
67.

39

FLORIDOS S SP POL 2015 ogier gniada/175 F: Nevados S
M: Fonica S
Brak 616009520037515
68.

157

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
K002593 04712
69.

50

GLENGOOGLE BOY IRL POL 2017 wałach kara/mk:155 F: KOPPERFIELD
M: MARTLETWY LASS
BRAK 826046040014482
70.

38

GOOD-DAY SP POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: nn /
M: nn /
K017464 616999610169110
71.

161

GROSS MONTANO STAR Litewska Półkrew LTU 2005 wałach kasztanowata/163 F: GRAF STAR
M: DOTACIJA
K029181
72.

66

HAGANA SP POL 2011 klacz tarantowata/mk:152 F: nn /
M: Hasira /
brak 616098200094753
73.

25

HAMERR WLKP POL 2015 wałach ciemnogniada/175 F: PASQUINEL/PABLO V.BERKENBROECK
M: HAMIRA/ERKON
// 616007610044115
74.

101

HEETENVEENS RHONA NWRP NED 2015 klacz gniada/kuc:145 F: King William /
M: Heeterveen's Dani /
brak 528017201500600
75.

4

HEFAJSTOS KUC WALIJSKI POL 2017 wałach siwa/kuc:130 F: nanczo
M: haja
brak 616013690105717
76.

170

HESTER SP POL 2002 wałach kara/172 F: SEUL
M: HEINOLA
L019968 POL009611110602
77.

77

HIGH FIVE VD BROEKKANT Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/170 F: Harley vdl
M: Kayenne vd Broekkant
. .
78.

148

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:141 F: Ed
M: Hiszpanka
K029866 616013640031915
79.

97

HONOR SP POL 2012 wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano / Voltaire
M: Hanga / Hibryd
K031101 616009610020112
80.

18

IDA D SP POL 2015 klacz gniada/mk:157 F: Chardonnay L
M: Iris
Brak X
81.

128

IROKEZ D SP POL 2013 wałach gniada/178 F: Corleolord L
M: Iris
Brak 616009610070813
82.

104

JADE MK SP POL 2011 klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Elf / Fanimo
K022820 616009600019711
83.

177

JAGGER HEDONIST F:
M:
84.

49

JAGUAR SA KWPN NED 2014 wałach gniada/174 F: Marius Claudius / Concorde
M: Karisa / Landwind II B
K029517 528003201401966
85.

102

JARBAS MŁP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Bekas /
M: Jawa / As Trefl
K018557 POL006580719808
86.

17

JUMBO JET SP POL 2011 wałach gniada/160 F: Le Voltaire
M: Jędrusia
X X
87.

73

KAATJE KWPN POL 2015 klacz gniada/172 F: Etoulon VDL
M: Voltaire
1 1
88.

45

KAIR SP POL 06.07.2014 wałach skarogniada/178 F: Bajerant / Łyk Szampana
M: Kiria / Mariensztat
K030306 616009640071614
89.

70

KANNANDO Deutsches Sportpferd POL 2017 wałach gniada/168 F: Kannan
M: Contess/Contendro I
K034627 DE 456560524617
90.

123

KAPRI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/161 F: Poker
M: Korsyka
Brak 616007610076011
91.

121

KARAT TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/158 F: Nonet
M: Korsyka
Brak -
92.

132

KARAT - S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 wałach gniada/168 F: Sanskryt
M: Korta
K016221 POL 009611002902
93.

54

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
94.

133

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 AA011874
95.

51

KORNEL KORDE STAR SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Mars/Avero
M: Konwalia/Czumen K
K030803 616007610018815
96.

155

KOSMA KUC POL 2005 wałach siwa/kuc:138 F: LOTOS
M: KANIA
kO30867 POL 013 52 00616 05
97.

14

LA BELLE DE JOUR HOL POL 2009 klacz gniada/168 F: Larius W / Landgraf I
M: Helvetia II / Corofino I
K022053 DE421000255609
98.

72

LAFAYETTE SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Farmer
M: Lama
K032440 616009640081613
99.

24

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/164 F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
K025843 616009640037712
100.

58

LEA MICHAELE J SP POL 2013 klacz kara/168 F: Michael Angelo F
M: Lea Cassandra
K025051 616009610201313
101.

141

LEKSYKON WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach kasztanowata/165 F: Ikarus
M: Lazura
Brak 616007611016204
102.

108

LELA SP POL 2014 klacz gniada/162 F: ludger
M: lotna
brak 616009610173714
103.

33

LIDER KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:135 F: //
M: //
Brak 616999610215515
104.

109

LIMERICK Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/163 F: Denar
M: Lacosidia
O015098 B0107573S
105.

147

LIVELLO HAFLINGER POL 2003 wałach izabelowata/kuc:145 F: Stony S.V/Star
M: Lora/Narvis
K019025 203 001 830257803
106.

182

Liveta F:
M:
107.

53

LOLENCJA KUC SZETLANDZKI POL 2015 klacz siwa/kuc:125 F: X
M: X
Brak X
108.

115

LORD LOGAN SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Bijou Be /
M: Love Lady /
brak 616009550005115
109.

127

LUCY KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:149 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
110.

178

LUKSOR Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/165 F: Court
M: Lenora
K0088007 10141
111.

118

LUZI KUC POL 2015 klacz gniada/kuc:125 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610322909
112.

134

ŁAŃCUT TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/176 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
113.

154

MACIUŚ BRAK POL NN wałach srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
K025808 POL999611488704
114.

29

MAIK SP POL 2016 wałach siwa/162 F: Tajfun
M: Mesi
Brak 616009610160416
115.

113

MARKIZA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz bułana F: Marat
M: Jaga
Brak
116.

175

MELBA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/178 F: Barito
M: Melodia
Brak POL 007610030106
117.

88

MELISSE HAFLINGER POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:- F: Nando Von Der Aschenburg / Nobel
M: Moni / Stahlemann
K028711 POL013610016009
118.

94

MERCI WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: RULON
M: MAJA
BRAK B0124083S
119.

156

MERLIN SP POL NN klacz gniada F: NN
M: NN
616 999 61 15980 04
120.

142

MIRA DE GOEDEREEDE BWP BEL 2013 klacz skarogniada/170 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Miralda De Reve / Le Tot De Semilly
K034229 056002W00303278
121.

111

MISS PIGGY HOL GER 2017 klacz gniada/169 F: Million Dollar / Plot Blue
M: Torina II / Caretino
K034057 DE421000013917
122.

41

MONBESI KWPN NED 2017 wałach gniada/165 F: Zambesi
M: Irnita jett
Brak 528003201705793
123.

145

MONSUN HAFLINGER POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Maron
M: Monja
Brak 616013610049909
124.

103

MONTANA KWPN NED 2017 klacz siwa/kuc:152 F: Irvington VDL / Dallas VDL
M: Image WH / Denzel v't Meulenhof
K031441 528003201708075
125.

166

NANNI DRP POL 1998 klacz gniada/kuc:137 F: BRILLANT
M: NANTINE
BRAK POL61601311141598
126.

165

NANTINE REITPONY POL 1994 klacz skarogniada/kuc:129 F: DOKTUS
M: NORA NEGRO
K003748 05858
127.

85

NEL Polski Koń Sportowy POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: Lik
M: Norka
K029086 616009610106116
128.

48

NEL B Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Romulus
M: Nimfa
brak 616013610055812
129.

71

NEPTUN S SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Numerus / Numero Uno
M: Nina /
brak A0012011S
130.

16

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Curley She / Champion
K032747 826002170881761
131.

79

NOBEL DE REVE II Z Z NED 2014 wałach gniada/168 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Arthe V'T Hemelszoet / Major De La Cour
K034583 056015Z55623214
132.

61

NUMBER FOUR F WESTFALSKA POL 2017 wałach siwa/167 F: Number One
M: Balilka
K032302 DE441410024417
133.

52

OLANDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach gniada/164 F: CHACCO AMICOR ZM
M: OLANDA
BRAK 616009640012618
134.

151

OLIWIER HOL GER 2010 Wałach gniada F: OLIMPIC FIRE
M: SUPER SUZI
K023293
135.

84

PEPE 344 HAN GER 2016 wałach gniada/170 F: Perigueux / Perpignon
M: Stella / Stolzenberg
brak DE431314310916
136.

167

PINTO KUC POL NN wałach gniada/kuc:139 F: NN
M: NN
BRAK NN
137.

143

PIPPA DE GOEDEREEDE BWP BEL 2015 klacz gniada/166 F: Eldorado Van De Zeshoek Tn / Clinton
M: Miralda De Reve / Le Tot De Semilly
K034230 056002W00311578
138.

149

PLASTUŚ MAŁY KOŃ POL 2018 wałach kasztanowata/mk:150 F: NN
M: NN
brak 616 999 61 02423 18
139.

181

POKORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kara/167 F: Klasyk
M: Pirania
Brak 616 007 61 00875 14
140.

169

POKORA WLKP POL 2014 klacz kara/167 F: KLASYK
M: PIRANIA
616 007 00875 14
141.

150

POLON TINKER POL 2016 wałach srokata/kuc:143 F: NN
M: NN
Brak 39733
142.

92

QUITE LASSY WESTF POL 2010 klacz gniada/165 F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE441411588410
143.

105

RAKSA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz kasztanowata/160 F: Mariensztat
M: Rosa
K016982 POL007680046408
144.

122

RALPH KUC POL 2016 wałach srokata/kuc:130 F: Irokez
M: Rita
brak 616013610108416
145.

35

RAPSODIA SP POL 2007 klacz gniada/166 F: Dżahil / Luron
M: Rani / Ozarro
K020634 POL009530024007
146.

42

REBELLE VAN DE LAAK Belgijski Gorącokrwisty BEL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Matisse De Mariposa
M: Gracieuse De Tiji
Brak 056-002-W00315321
147.

153

ROLEX 2 KUC POL 2004 wałach siwa/kuc:139,5 F: MARTEL
M: RITA
K017920 POL 013 54 00728 04
148.

158

SAJAN MAŁY KOŃ POL 2014 wałach bułana/mk:147 F: TRZY PO TYRZY
M: SZCZĘŚCIE
BRAK 616013640079814
149.

20

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 klacz siwa/164 F: Dakar Z / Dutch Capitol
M: Sarasota / Enfield
K020397 616009590205811
150.

146

SARDENIA Pełna Krew Angielska POL 2006 klacz gniada/- F: Manhattan Project
M: Skarga
Brak POL060000004047
151.

173

SEMINO 5 OLD GER 2006 Wałach gniada F: Stalypso / Stakkato
M: Celline / Couleur - Rubin
K011897 DE418180128406
152.

63

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Z POL 2012 wałach kasztanowata/172 F: Shouppydam des Horts / Quidam
M: Etoile / Darco
K022698 056015Z55799412
153.

172

STANISLAW-STAR HAN GER 2008 wałach kasztanowata F: STOLZENBERG
M: ESPRI
K021415 DE431314504808
154.

74

STAR AMERICA OS POL 2016 klacz skarogniada/173 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: All Amerika / All Pleasur
0 DE418180240316
155.

83

STRUNA SP POL 2005 mare bay/164 F: Biskwit
M: Sterczyna
brak 009610160905
156.

140

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
157.

114

SWING Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach gniada/mk:156 F: Fokus
M: Siena
brak 616009610176112
158.

19

SZARÓWKA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/168 F: Farach-Chang
M: Samanta
Brak 616006660408913
159.

160

TSUNAMI SP POL 2005 wałach gniada/167 F: COTTONCLUB
M: THAIS
BRAK POL009610137105
160.

30

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
161.

56

WIRAŻ KUC POL 2017 wałach kara/kuc:135 F: X
M: X
Brak X
162.

46

Z-PRIMA APRILIS KUC POL 2010 klacz kara/kuc:110 F: Zorro /
M: Gratka /
brak 616013590049610
163.

82

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz gniada/mk:155 F: Cityboy R
M: Zazula
K028329 616013520073811
164.

98

ZARCO N WLKP POL 2014 wałach gniada/172 F: Talent Charboniere
M: Zabaleta N
K034305 616007610110914
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszak Weronika
KJ Stajnia Dąbrowscy
SUPRISE (140)
2022-06-11
2
2022-06-11
4
2022-06-12
4
2022-06-12
4
Baran Marta
KJ Stajnia Dąbrowscy
ELY (57)
2022-06-11
3
2022-06-11
4
2022-06-12
6
2022-06-12
12
Bekalarek Martyna
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-11
22
Borkiewiecz Julia
brak
NEL B (48)
2022-06-11
10
2022-06-11
16
2022-06-12
2022-06-12
Bruska Julia
Delta Biedrusko
2022-06-11
4
2022-06-11
2022-06-12
4
2022-06-12
Brzychcy Maria
UKS FIORD Młodzikowo
DAREJKA (99)
2022-06-12
2022-06-12
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2022-06-12
Byszewska Helena
KJ Kietlów
STRUNA (83)
2022-06-12
2022-06-12
1
Cegielska Natalia
Rancho Drzecin
RAKSA (105)
2022-06-11
18
2022-06-11
5
2022-06-12
3
50
2022-06-12
2
150
DARLA (106)
2022-06-11
19
2022-06-11
10
2022-06-12
20
2022-06-12
13
Celka Katarzyna
BPK
BONA (64)
2022-06-11
20
2022-06-11
2022-06-12
7
2022-06-12
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
CZART (116)
2022-06-11
1
200
2022-06-11
2
200
2022-06-12
9
2022-06-12
4
BAROS (144)
2022-06-11
10
2022-06-11
32
2022-06-12
19
Ciążyńska Lena
Stajnia Siemowo
PINTO (167)
2022-06-12
3
2022-06-12
7
2022-06-11
3
2022-06-11
12
Cicha Zofia
BPK
2022-06-11
9
2022-06-11
11
2022-06-12
2
2022-06-12
4
FERRARI (164)
2022-06-12
1
2022-06-12
1
2022-06-11
1
2022-06-11
1
Ćwiklińska Iga
STAJNIA SIEMOWO
NANNI (166)
2022-06-12
6
2022-06-12
11
Dąbrowski Antoni
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-06-11
2
2022-06-11
2
2022-06-12
8
2022-06-12
3
Dąbrowski Jan
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-06-11
20
2022-06-11
5
2022-06-12
6
2022-06-12
10
WIRAŻ (56)
2022-06-11
1
2022-06-11
6
2022-06-12
1
2022-06-12
2
Dąbrowski Mieszko
KJ Stajnia Dąbrowscy
NIKI 77 (16)
2022-06-11
3
2022-06-11
21
2022-06-12
6
2022-06-12
3
IDA D (18)
2022-06-11
1
2022-06-11
12
2022-06-12
3
2022-06-12
4
ADIOS (37)
2022-06-11
6
2022-06-11
6
2022-06-11
1
250
2022-06-12
5
2022-06-12
5
Derda Agata
KJ Michałówka
MONTANA (103)
2022-06-12
10
2022-06-12
11
Dobrzykowska Natasza
KJ Sokół Damasławek
CHAZAR (80)
2022-06-11
2022-06-11
Domagalska Julita
LKS Cwał
MELISSE (88)
2022-06-12
11
2022-06-12
Duk Malwina
JKS Robir Chwalęcice
2022-06-11
10
2022-06-11
24
2022-06-12
11
2022-06-12
25
Dworczak Gabriela
bpk
2022-06-11
19
2022-06-11
21
2022-06-12
17
2022-06-12
9
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
2022-06-11
9
2022-06-11
2022-06-12
14
2022-06-12
Ferchmin Nina
Stajnia Karino
KARAT (121)
2022-06-11
7
2022-06-11
15
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
2022-06-11
22
2022-06-11
25
2022-06-12
13
2022-06-11
16
2022-06-12
20
2022-06-12
Frankiewicz Anna
Stajnia Rotmistrz
PLASTUŚ (149)
2022-06-11
7
2022-06-12
9
Gacek Ewa
KJ CH JASZKOWO
KOSMA (155)
2022-06-11
8
2022-06-11
13
2022-06-12
4
2022-06-12
3
Garbacz Natalia
Klub Jeździecki Profil
EMIRAT (130)
2022-06-12
2022-06-12
EXPERT (131)
2022-06-12
5
2022-06-12
10
Garczarek Oliwia
KJ Fimmel Team
2022-06-11
6
Gardas Dominika
KS Sydow Riding Team
2022-06-11
24
2022-06-11
2022-06-12
13
2022-06-12
Gatniejewska Julianna
bpk
2022-06-11
5
2022-06-11
4
2022-06-12
5
2022-06-12
15
Gawrońska Aleksandra
KJ Stajnia Dąbrowscy
MONSUN (145)
2022-06-11
7
2022-06-11
12
2022-06-12
1
2022-06-12
10
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
ROLEX 2 (153)
2022-06-11
8
2022-06-11
7
2022-06-12
2
2022-06-12
Gerard Rene-Xavier
OLIWIER (151)
2022-06-11
2022-06-11
DICAPRIO (152)
2022-06-11
15
2022-06-11
16
2022-06-12
3
2022-06-12
22
Gidaszewska Agata
bpk
2022-06-12
10
2022-06-12
11
Góralska Nikola
bpk
KAIR (45)
2022-06-11
1
2022-06-12
8
2022-06-12
Grześkowiak Klara
Bez Przynależności Klubowej
POLON (150)
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-12
6
2022-06-12
11
Hewusz Julia
Bpk
JARBAS (102)
2022-06-12
16
2022-06-12
Iaroshenko Konstantin
KJ Michałówka
2022-06-11
2022-06-11
2022-06-11
10
Ignasiak Amelia
Kj Stajnia Dąbrowscy
MARKIZA (113)
2022-06-12
5
2022-06-12
2
Jacygrad Gabriela
bpk
CELIM (44)
2022-06-11
2022-06-11
2
2022-06-12
17
Jakubczyk Kaja
Bez Przynależności Klubowej
HAGANA (66)
2022-06-12
10
2022-06-12
Jaskólska Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2022-06-11
18
2022-06-11
22
Jazdończyk Anna
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-06-12
15
2022-06-12
Jazdończyk Maja
KJ Stajnia Dąbrowscy
MAIK (29)
2022-06-12
7
2022-06-12
12
JORGENSEN SAMANTHA
KJ CH JASZKOWO
Donau VDL (179)
2022-06-11
8
2022-06-11
2
2022-06-12
6
2022-06-12
3
2022-06-11
3
2022-06-11
21
2022-06-12
2
2022-06-12
10
Juskowiak Maja
UKS Fiord
HONOR (97)
2022-06-12
11
2022-06-12
Kabacinska Madison
KJ Michałówka
2022-06-11
24
2022-06-11
Kaczmarek Wiktoria
Stajnia Rębiechów
RALPH (122)
2022-06-12
5
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-06-11
17
2022-06-11
23
2022-06-12
6
2022-06-12
21
Klemm Gabriela
Stajnia Karino
BIBI (117)
2022-06-11
8
2022-06-11
Kołodzińska Aleksandra
bpk
JADE MK (104)
2022-06-11
27
2022-06-11
2022-06-12
2022-06-12
Konopka Weronika
Klub Sportowy Parkur Tarnowa
NEL (85)
2022-06-11
17
2022-06-11
Kordylewska Józefina
Horse Village Grzybno
2022-06-12
9
2022-06-12
Kosicka Lena
KS Centaurus
ETNA (62)
2022-06-11
26
2022-06-12
10
2022-06-12
8
Kowalczyk Agnieszka
JUKS Gold Team Mieczewo
2022-06-12
23
2022-06-12
Kowalczyk Mateusz
bpk
2022-06-11
6
2022-06-11
8
CLOONEY (136)
2022-06-11
7
Kowalska Julia
Stajnia Siemowo
MELBA (175)
2022-06-11
14
2022-06-11
12
2022-06-12
7
2022-06-12
3
Krajewska Klaudia
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-06-11
9
2022-06-11
15
2022-06-12
14
2022-06-12
15
MERCI (94)
2022-06-11
21
2022-06-11
17
2022-06-12
8
2022-06-12
8
2022-06-11
11
2022-06-11
9
2022-06-12
2
2022-06-12
5
Krasucka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-06-11
14
2022-06-11
20
2022-06-12
16
2022-06-12
15
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
KONKORD (133)
2022-06-11
7
2022-06-11
5
2022-06-12
2022-06-12
Kubiak Zuzanna
KJ Michałówka
2022-06-11
23
2022-06-11
29
2022-06-12
15
2022-06-12
Kunce Natalia
Racocki KJ
2022-06-11
9
2022-06-12
2022-06-11
2022-06-12
Kurek Kinga
Klub Jeździecki Fimmel Team
2022-06-11
26
2022-06-11
27
2022-06-12
18
2022-06-12
23
2022-06-11
34
2022-06-11
2022-06-12
2022-06-12
2022-06-11
20
2022-06-11
2022-06-12
28
2022-06-12
12
2022-06-11
8
2022-06-11
2022-06-12
2022-06-12
Kurek Kinga
KJ Fimmel Team
2022-06-11
30
2022-06-11
15
2022-06-12
24
Małłek Aleksander
bpk
2022-06-11
3
Mańczak Natalia
STAJNIA SIEMOWO
POKORA (181)
2022-06-11
7
2022-06-12
9
2022-06-12
9
Marta Najewska
LKS Cwał Poznań
SWING (114)
2022-06-11
14
2022-06-11
Masełkowska-Podrez Katarzyna
bpk
CARLEY (86)
2022-06-11
22
2022-06-11
Matuszewski Bartosz
Angel's horses body soul
2022-06-12
2022-06-12
9
Michałowska Agata
bpk
FILON (47)
2022-06-11
15
2022-06-11
11
2022-06-12
12
2022-06-12
16
Napieralska Dominika
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
ADIOS (37)
2022-06-11
6
2022-06-12
8
2022-06-12
8
Nowak Maja
Stajnia Rębiechów
RALPH (122)
2022-06-12
4
Olejniczak Kinga
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-06-11
2
2022-06-11
7
2022-06-12
2
2022-06-12
3
Olejniczak Kinga
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
LIMERICK (109)
2022-06-11
13
2022-06-12
19
2022-06-12
26
Olejniczak Waldemar
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
LIMERICK (109)
2022-06-11
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
2022-06-11
12
2022-06-11
Pawłowska Anastazja
KJ CH JASZKOWO
MERLIN (156)
2022-06-11
4
2022-06-11
5
2022-06-12
12
2022-06-12
7
Pazunczyn Marcelina
KJ Stajnia Dąbrowscy
LIDER (33)
2022-06-11
11
2022-06-11
17
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
ZARA (82)
2022-06-11
2022-06-11
Pogodzińska Sonia
bpk
2022-06-11
7
2022-06-11
Polak Iga
KJ CH Jaszkowo
LUKSOR (178)
2022-06-12
5
2022-06-12
5
Przybył Alicja
KJ CH Jaszkowo
Liveta (182)
2022-06-12
16
2022-06-12
8
Przydanek Marcelina
Kociałkowa Górka
LIVELLO (147)
2022-06-11
12
2022-06-11
9
Puchalska Marta
St. J Baborówko
CHANTEL (100)
2022-06-11
5
2022-06-11
19
Puchalska Natalia
St. J Baborówko
2022-06-11
19
2022-06-11
18
Pyczek Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
BACH (15)
2022-06-11
15
2022-06-11
13
2022-06-11
9
2022-06-11
5
Rogacki Jakub
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-11
14
2022-06-11
9
OLANDO (52)
2022-06-11
2022-06-11
11
Rój Ada
JKS Robir Chwalęcice
2022-06-11
14
2022-06-11
2022-06-12
2022-06-12
17
Romanowska Marta
KJ Bonin
2022-06-11
7
2022-06-11
3
150
2022-06-12
4
2022-06-12
1
250
2022-06-11
16
2022-06-11
4
2022-06-12
11
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
2022-06-12
11
2022-06-12
Różczka Hanna
Bpk
2022-06-11
26
2022-06-12
20
2022-06-11
2022-06-12
Sadzki Tomasz
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
IROKEZ D (128)
2022-06-12
12
2022-06-12
17
Siennicka Maria
St. Kraju Jumping Team
2022-06-11
5
2022-06-11
17
Sinkiewicz Natalia
LKS Cwał
2022-06-11
2
2022-06-11
2022-06-12
9
2022-06-12
Sitowska Iwona
KJ FER Więckowice
2022-06-11
4
2022-06-11
31
2022-06-12
16
2022-06-11
8
2022-06-11
10
2022-06-12
22
KAATJE (73)
2022-06-11
13
2022-06-11
9
2022-06-12
18
2022-06-12
7
2022-06-11
11
2022-06-11
8
2022-06-12
9
2022-06-12
14
Skrzypczak Agata
LKS Cwał
BUBA (89)
2022-06-11
16
2022-06-11
2022-06-12
14
2022-06-12
Sobkowiak Roman
KJ Stajnia Dąbrowscy
ŁAŃCUT (134)
2022-06-11
1
2022-06-11
28
2022-06-12
5
2022-06-12
24
Sołtysiak Milena
LUKS Nysa Gubin
2022-06-11
11
2022-06-11
2
150
2022-06-12
7
2022-06-12
3
100
Stronczyńska Oliwia
KJ BSI Sport Zamysłowo
CIRA W (137)
2022-06-11
33
2022-06-11
Stróżyńska Natalia
KJ CH JASZKOWO
2022-06-12
1
2022-06-12
21
SEMINO 5 (173)
2022-06-12
1
200
2022-06-12
3
150
2022-06-12
12
2022-06-12
2
200
Stróżyńska Zuzanna
KJ CH JASZKOWO
GARBONOS (157)
2022-06-11
18
2022-06-11
3
FIONA (162)
2022-06-11
5
2022-06-11
13
Stróżyński Jakub
KJ CH JASZKOWO
SAJAN (158)
2022-06-11
6
2022-06-11
4
2022-06-12
10
2022-06-12
13
FIGARO (159)
2022-06-11
1
2022-06-11
8
2022-06-12
1
2022-06-12
7
TSUNAMI (160)
2022-06-11
1
2022-06-11
2
100
2022-06-12
1
2022-06-12
2
100
2022-06-11
1
150
2022-06-11
3
100
2022-06-12
14
2022-06-12
6
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
POKORA (169)
2022-06-11
6
Stróżyński Jakub
KJ CH JASZKOWO
AMOS (184)
2022-06-12
18
Strzelec Patrycja
bpk
CASIMA (107)
2022-06-12
14
2022-06-12
Studniewski Lech
Bez Przynależności Klubowej
KARAT - S (132)
2022-06-12
2
Szuman Antonina
Klub Sportowy Sydow Riding Team
2022-06-11
25
2022-06-11
2022-06-12
25
2022-06-12
Tietz Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
LEKSYKON (141)
2022-06-12
1
Tomaszewska Wiktoria
KJ Stajnia Dąbrowscy
HAMERR (25)
2022-06-11
5
2022-06-11
2
2022-06-12
4
2022-06-12
6
Torz Julia
Stajnia Karino
KAPRI (123)
2022-06-11
8
2022-06-11
2
Trynka Renata
St. Kraju Jumping Team
2022-06-11
4
2022-06-11
3
50
2022-06-12
8
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
LUCY (127)
2022-06-11
3
2022-06-11
1
Walczak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ARIEL (5)
2022-06-11
Weihrauch Anna
Stajnia Karino
DEBI (124)
2022-06-11
4
2022-06-11
Wencel Jakub
Horse Village Grzybno
LELA (108)
2022-06-12
13
2022-06-12
Werblińska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
CARMEN (75)
2022-06-11
25
2022-06-11
12
2022-06-12
1
150
2022-06-12
16
2022-06-11
3
2022-06-11
6
2022-06-12
7
2022-06-12
19
Wieczorek Agata
Stajnia Karino
LUZI (118)
2022-06-11
6
2022-06-11
Wiza Maria
JUKS Abakus Kaczyna
MONBESI (41)
2022-06-12
2022-06-12
Wnęk Zofia
bpk
CARLA (13)
2022-06-11
2022-06-11
Wróblewska Wiktoria
St. J. Baborówko
ZARCO N (98)
2022-06-12
13
2022-06-12
15
Wrzesińska Julia
Bez Przynależności Klubowej
SARDENIA (146)
2022-06-11
13
2022-06-11
10
Żak Hanna
KJ CH JASZKOWO
MACIUŚ (154)
2022-06-11
3
2022-06-11
10
2022-06-12
6
2022-06-12
12
Żak Kalina
STAJNIA SIEMOWO
AMOS (168)
2022-06-12
2022-06-11
18
2022-06-11
35
Zawartowska Zofia
KS Idmar Krajkowo
FANTASY (112)
2022-06-11
9
2022-06-11
27
2022-06-12
2022-06-12
5
Żeromska Barbara
Klub Jeździecki Fimmel Team
2022-06-11
14
2022-06-11
23
2022-06-12
27
2022-06-12
Zielińska Laura
SG Nickel
HOKS PK (148)
2022-06-11
13
2022-06-11
10
Zujewska Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
2022-06-11
3

Number of Riders: 132

Number of Horses: 164

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl