Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
182 ACCEPTED 2022-05-17 15:23:49
2022-05-17 15:12:00
Zuzanna Porazińska DUKAT
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
181 ACCEPTED 2022-05-17 14:51:32
2022-05-17 11:56:27
Debora Figiel PIKER
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
180 ACCEPTED 2022-05-17 10:56:07
2022-05-17 10:31:12
Jagoda Chrząszczak AKT
  • 2x 10/LL/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
179 ACCEPTED 2022-05-17 09:35:22
2022-05-17 09:15:37
Zofia Połczyńska FARON
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
178 ACCEPTED 2022-05-17 09:35:25
2022-05-17 09:15:05
Klara Fanslau NACZEZI
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
177 ACCEPTED 2022-05-17 09:24:59
2022-05-17 09:09:23
Łukasz Smoczyk GERANIA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ACCEPTED 2022-05-17 09:24:55
2022-05-17 09:07:33
Łukasz Smoczyk BENARESA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ACCEPTED 2022-05-17 09:24:48
2022-05-17 09:06:59
Łukasz Smoczyk CZARTER
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ACCEPTED 2022-05-17 08:15:11
2022-05-17 06:08:38
Nina Sućko TASIEMKA
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
173 ACCEPTED 2022-05-17 08:15:13
2022-05-17 05:58:27
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
172 ACCEPTED 2022-05-17 08:15:42
2022-05-16 23:04:21
Joanna Kopania IRMA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
171 ACCEPTED 2022-05-17 08:15:44
2022-05-16 23:03:52
Joanna Kopania QUINTERA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
170 ACCEPTED 2022-05-17 08:15:49
2022-05-16 21:14:26
Roman Sobkowiak ŁAŃCUT
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
169 ACCEPTED 2022-05-17 08:15:55
2022-05-16 16:45:07
Aleksandra Ziała LAPACCIO-STAR
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
168 ACCEPTED 2022-05-16 14:23:49
2022-05-16 13:42:55
Wojciech Dahlke SOLESTUS OK
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
167 ACCEPTED 2022-05-16 14:23:51
2022-05-16 13:42:22
Wojciech Dahlke MAX OBOLENSKY GOLD Z
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
166 ACCEPTED 2022-05-16 14:23:52
2022-05-16 13:42:01
Wojciech Dahlke ULENA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
165 ACCEPTED 2022-05-16 14:23:55
2022-05-16 13:32:58
Anna Gałka ESTER
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
164 ACCEPTED 2022-05-16 12:20:16
2022-05-16 10:20:27
Aleksandra Ziała DICAPRIO
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
163 ACCEPTED 2022-05-16 09:20:39
2022-05-16 09:15:47
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
162 ACCEPTED 2022-05-16 07:23:20
2022-05-15 23:35:05
Aleksander Libera ARMANI
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
161 ACCEPTED 2022-05-16 07:23:24
2022-05-15 23:23:47
Zuzanna Michalak TAZINA
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
160 ACCEPTED 2022-05-16 07:23:27
2022-05-15 22:56:09
Antonina Książek GIOCONDA
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
159 ACCEPTED 2022-05-16 07:23:32
2022-05-15 21:39:35
Inga Kosmowska CHAPMAN
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
158 ACCEPTED 2022-05-16 07:23:37
2022-05-15 20:36:18
Agata Maćkowska BRANEK
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
157 ACCEPTED 2022-05-16 07:23:42
2022-05-15 19:31:32
Karolina Heydel LA CAROTTE
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
156 ACCEPTED 2022-05-16 07:23:48
2022-05-15 19:19:01
Piotr Bąk RUBE
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
155 ACCEPTED 2022-05-16 07:23:53
2022-05-15 19:15:01
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
154 ACCEPTED 2022-05-16 07:23:57
2022-05-15 18:44:49
Jakub Dorynek CORNET'S KORREL
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
153 ACCEPTED 2022-05-16 07:24:01
2022-05-15 18:43:58
Jakub Dorynek ZENIT VD DONKHOEVE Z
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
152 ACCEPTED 2022-05-16 07:24:06
2022-05-15 18:42:17
Jakub Dorynek ADEBAYOR
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
151 ACCEPTED 2022-05-16 07:24:14
2022-05-15 17:42:57
Anna Bondziul PRINCE LIBERATOR
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
150 ACCEPTED 2022-05-15 09:25:09
2022-05-15 09:10:42
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ACCEPTED 2022-05-15 09:25:13
2022-05-15 09:10:11
Oliwia Werblińska QUITE LASSY
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ACCEPTED 2022-05-15 09:25:26
2022-05-14 17:14:19
Piotr Bąk STARSTORM S
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
147 ACCEPTED 2022-05-15 09:25:29
2022-05-14 14:28:52
Julia Malicka LITTLE ART
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
146 ACCEPTED 2022-05-15 09:25:32
2022-05-14 12:44:32
Zuzanna Szeszuła KROSBI
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
145 ACCEPTED 2022-05-16 07:24:19
2022-05-14 12:28:24
Weronika Kicińska CATALAYA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
144 ACCEPTED 2022-05-15 09:25:42
2022-05-14 12:21:28
Sławomir Klóska CALOU GRANDE PS
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
143 ACCEPTED 2022-05-16 12:20:26
2022-05-14 12:19:49
Sławomir Klóska VIVO CONTHURO PS
  • 2x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
142 ACCEPTED 2022-05-14 11:21:27
2022-05-14 10:22:12
Magdalena Karwatka PTYŚ
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
141 ACCEPTED 2022-05-14 11:21:31
2022-05-14 09:25:54
Aleksandra Andrzejewska ALADYN
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ACCEPTED 2022-05-14 07:16:55
2022-05-13 23:45:41
Wiktoria Dukarska JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
139 ACCEPTED 2022-05-14 07:17:09
2022-05-13 22:36:06
Kinga Olejniczak LIMERICK
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
138 ACCEPTED 2022-05-14 07:17:14
2022-05-13 22:35:48
Waldemar Olejniczak LIMERICK
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ACCEPTED 2022-05-14 07:17:19
2022-05-13 22:32:48
Maja Jazdończyk MAIK
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
136 ACCEPTED 2022-05-14 07:17:24
2022-05-13 22:32:09
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
135 ACCEPTED 2022-05-14 07:17:34
2022-05-13 21:27:29
Helena Byszewska SAWANNA
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
134 ACCEPTED 2022-05-14 07:32:51
2022-05-13 21:07:52
Gabriela Kordus PASA
  • 2x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
133 ACCEPTED 2022-05-14 07:32:57
2022-05-13 20:53:34
Amelia Grum NIRMAN
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
132 ACCEPTED 2022-05-14 07:33:00
2022-05-13 20:52:17
Weronika Grum DELI
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
131 ACCEPTED 2022-05-14 07:33:25
2022-05-13 20:46:34
Iga Ślusarczyk MORIS
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
130 ACCEPTED 2022-05-14 07:33:30
2022-05-13 20:45:05
Bruno Haniszewski GOLDI LOCKS
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
129 ACCEPTED 2022-05-14 07:33:35
2022-05-13 18:34:57
Daria Fediow LILI ZAGORKA
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
128 ACCEPTED 2022-05-14 07:33:40
2022-05-13 17:36:29
Zuzanna Kucharska IZYDA
  • 2x 16/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
127 ACCEPTED 2022-05-13 14:58:27
2022-05-13 14:58:20
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
126 ACCEPTED 2022-05-13 14:58:12
2022-05-13 14:58:00
Paulina Wachowiak ALBATROS M
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
125 ACCEPTED 2022-05-13 12:27:36
2022-05-13 12:24:22
Natalia Czyżyk- Zahiu DIAMENT WIKTOROWA
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
124 ACCEPTED 2022-05-13 12:15:19
2022-05-13 12:15:02
Maja Nowakowska ÁNKA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ACCEPTED 2022-05-13 10:05:26
2022-05-13 08:49:50
Adrianna Grzegorek EASY ZONE
  • 2x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
122 ACCEPTED 2022-05-13 10:05:31
2022-05-13 08:43:06
Maja Heleniak SARA
  • 2x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 40/50,60,70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ACCEPTED 2022-05-13 10:05:35
2022-05-13 08:31:06
Marta Baran ELY
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
120 ACCEPTED 2022-05-13 08:29:32
2022-05-13 08:26:33
Jagoda Danielewska ILUZJA
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ACCEPTED 2022-05-13 07:27:21
2022-05-13 07:25:59
Tomasz Sadzki IROKEZ D
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ACCEPTED 2022-05-14 07:33:46
2022-05-13 06:48:48
Krzysztof Wierzbicki DUBAJ
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
117 ACCEPTED 2022-05-14 07:33:51
2022-05-13 06:48:22
Krzysztof Wierzbicki VIKI
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
116 ACCEPTED 2022-05-14 07:33:55
2022-05-13 06:47:55
Krzysztof Wierzbicki CORAL
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ACCEPTED 2022-05-13 07:10:55
2022-05-12 22:13:20
Mikołaj Kaczmarek CORDINO
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ACCEPTED 2022-05-13 07:10:56
2022-05-12 21:35:38
Oliwia Robakowska IDA D
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
113 ACCEPTED 2022-05-13 07:11:07
2022-05-12 20:55:01
Anna Bondziul BEOWULF
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ACCEPTED 2022-05-13 07:11:11
2022-05-12 20:54:21
Zofia Hart Dyke HAPPY DAY
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
111 ACCEPTED 2022-05-13 07:11:16
2022-05-12 20:53:36
Zofia Hart Dyke MISSISSIPI
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
110 ACCEPTED 2022-05-13 07:12:06
2022-05-12 16:13:47
Katarzyna Czajkowska SHERIDAN
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ACCEPTED 2022-05-13 07:12:15
2022-05-12 16:12:55
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ACCEPTED 2022-05-12 16:02:38
2022-05-12 15:18:08
Sylwia Grodziska NOTER-DAME-SZ
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ACCEPTED 2022-05-12 16:02:40
2022-05-12 14:56:37
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 8/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 36/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
106 ACCEPTED 2022-05-12 14:43:14
2022-05-12 14:21:30
Weronika Broniarczyk MISTRAL
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ACCEPTED 2022-05-12 14:43:17
2022-05-12 14:20:23
Weronika Broniarczyk GLOBUS
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
104 ACCEPTED 2022-05-12 14:43:19
2022-05-12 14:19:43
Weronika Broniarczyk STRUNA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ACCEPTED 2022-05-12 14:43:23
2022-05-12 14:18:45
Jan Nieścior-Kreische CORAGGIO SECONDO SANTO STEFANO
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ACCEPTED 2022-05-17 08:16:11
2022-05-12 13:50:48
Judyta Perek SUSI SORGLOS
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
101 ACCEPTED 2022-05-17 08:16:22
2022-05-12 13:45:41
Judyta Perek KORIN
  • 2x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 41/80,90,100,110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ACCEPTED 2022-05-17 08:16:29
2022-05-12 13:32:25
Julia Perek QUINTUS
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ACCEPTED 2022-05-12 12:11:19
2022-05-12 11:16:57
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
98 ACCEPTED 2022-05-15 09:26:08
2022-05-12 10:56:35
Maria Baranowicz INNOCENTY
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
97 ACCEPTED 2022-05-12 10:17:02
2022-05-12 10:16:33
Tanja Müller BALOURANO
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ACCEPTED 2022-05-12 10:17:06
2022-05-12 09:47:31
Renata Trynka COLBERT DES GREZ
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ACCEPTED 2022-05-12 10:17:10
2022-05-12 09:47:07
Renata Trynka CALITO J
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
94 ACCEPTED 2022-05-12 10:17:13
2022-05-12 09:26:37
Antonina Kucharska CHICHA MINT
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
93 ACCEPTED 2022-05-12 07:06:53
2022-05-11 23:42:55
Karolina Siwka- Englert JANTARINA
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ACCEPTED 2022-05-12 07:06:55
2022-05-11 23:21:15
Natalia Sinkiewicz DONNA NAVONNA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
91 ACCEPTED 2022-05-12 07:07:00
2022-05-11 23:20:14
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
90 ACCEPTED 2022-05-12 07:07:02
2022-05-11 22:25:05
Marcel Soforek LANDCASTER
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
89 ACCEPTED 2022-05-12 07:07:09
2022-05-11 22:23:56
Marcel Soforek FUNNY BOY
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
88 ACCEPTED 2022-05-12 07:07:12
2022-05-11 21:07:36
Aleksandra Kempa KILGARVIN BRIDGE
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
87 ACCEPTED 2022-05-12 07:07:17
2022-05-11 20:59:19
Mieszko Dąbrowski NIKI 77
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ACCEPTED 2022-05-12 07:07:21
2022-05-11 20:58:39
Jan Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
85 ACCEPTED 2022-05-12 07:07:25
2022-05-11 20:25:52
Maria Siennicka JAGUAR SA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
84 ACCEPTED 2022-05-12 07:07:30
2022-05-11 20:05:27
Zuzanna Szymendera SIWEK
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
83 ACCEPTED 2022-05-12 07:07:35
2022-05-11 19:51:07
Maja Nagła MONA
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
82 ACCEPTED 2022-05-12 07:07:44
2022-05-11 19:05:24
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
81 ACCEPTED 2022-05-12 07:07:49
2022-05-11 17:09:52
Aleksander Lauk COSMIC CONTENDUS AK
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ACCEPTED 2022-05-12 07:07:53
2022-05-11 17:09:27
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2022-05-12 07:07:57
2022-05-11 17:07:58
Marta Bronnenberg FESTA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ACCEPTED 2022-05-12 07:08:01
2022-05-11 17:06:13
Klementyna Cajske HASIRO
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ACCEPTED 2022-05-12 07:08:08
2022-05-11 17:04:27
Aleksandra Wylegała COSTA SERENA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
76 ACCEPTED 2022-05-12 07:08:12
2022-05-11 17:03:50
Julia Bronnenberg LAWENDA
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
75 ACCEPTED 2022-05-12 07:08:16
2022-05-11 17:03:19
Julia Bronnenberg KARA
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
74 ACCEPTED 2022-05-12 07:08:21
2022-05-11 17:01:39
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-05-11 13:50:08
2022-05-11 12:17:48
Agata Dahlke-Burda ITOT
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
72 ACCEPTED 2022-05-11 13:50:10
2022-05-11 11:26:49
Olga Rodziak BRUMMERHOEVE'S LEVI H
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
71 ACCEPTED 2022-05-11 13:50:12
2022-05-11 11:26:09
Nadia Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
70 ACCEPTED 2022-05-14 12:07:32
2022-05-11 10:33:12
Katarzyna Kaczmarek TREASURE QUEEN Z
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ACCEPTED 2022-05-14 12:06:35
2022-05-11 10:30:31
Katarzyna Kaczmarek JAKSON
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ACCEPTED 2022-05-11 07:24:41
2022-05-10 23:23:30
Iga Chojowska GI-GI STAR
  • 1x 10/LL/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 16/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
67 ACCEPTED 2022-05-16 14:23:57
2022-05-10 20:06:45
Marta Dacka CHIN CHAMPER
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
66 ACCEPTED 2022-05-11 07:24:50
2022-05-10 20:01:37
Wojciech Dahlke SANNE
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
65 ACCEPTED 2022-05-11 07:24:53
2022-05-10 20:00:57
Wojciech Dahlke ULISE
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
64 ACCEPTED 2022-05-11 07:25:00
2022-05-10 19:19:14
Katarzyna Kurda CHANTI
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
63 ACCEPTED 2022-05-11 07:25:05
2022-05-10 17:58:15
Julia Karbowiak KAZAR
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
62 ACCEPTED 2022-05-11 07:25:10
2022-05-10 17:57:38
Julia Karbowiak REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
61 ACCEPTED 2022-05-11 07:25:14
2022-05-10 17:53:53
Laura Jankowiak EDITT-P
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 42/L,P,N,/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ACCEPTED 2022-05-11 07:25:18
2022-05-10 17:36:47
Barbara Gronowska CRAX
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ACCEPTED 2022-05-11 07:25:22
2022-05-10 17:16:02
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
58 ACCEPTED 2022-05-11 07:25:26
2022-05-10 17:15:00
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
57 ACCEPTED 2022-05-11 07:25:29
2022-05-10 16:43:38
Julia Krasucka ELITE DE OUISTREHAM
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ACCEPTED 2022-05-10 13:35:36
2022-05-10 13:06:33
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
55 ACCEPTED 2022-05-10 13:35:39
2022-05-10 12:51:36
Katarzyna Pikosz L.FOLID GLOD RYAL K
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ACCEPTED 2022-05-10 11:22:57
2022-05-10 11:17:31
Weronika Mucha KYARA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
53 ACCEPTED 2022-05-10 11:14:06
2022-05-10 10:54:38
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ACCEPTED 2022-05-10 11:14:08
2022-05-10 10:17:49
Lena Anna Tokarz AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 2x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
51 ACCEPTED 2022-05-10 07:51:28
2022-05-10 07:12:36
Hania Marchwicka JARY
  • 2x Z1/zabawowy/Dokładności art.238.1.1
  • 2x Z2/zabawowy/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
50 ACCEPTED 2022-05-15 09:26:15
2022-05-10 07:01:14
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ACCEPTED 2022-05-10 07:51:31
2022-05-10 03:11:51
Mia Pietkiewicz KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
48 ACCEPTED 2022-05-15 09:26:19
2022-05-09 22:39:05
Weronika Mikołajczak BOSS
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-05-10 07:51:44
2022-05-09 19:07:02
Maja Dąbrowska HOLLY
  • 1x 10/LL/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 16/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2022-05-10 07:51:46
2022-05-09 19:04:37
Maja Dąbrowska KRAKERS
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
45 ACCEPTED 2022-05-10 07:51:49
2022-05-09 18:51:44
Adriana Czarnecka PASJONATA LISA
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
44 ACCEPTED 2022-05-10 07:51:53
2022-05-09 15:37:51
Maja Nagła BELLA CORIANO
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 28/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
43 ACCEPTED 2022-05-10 07:51:56
2022-05-09 15:01:40
Michalina Szybalska MODEO
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
42 ACCEPTED 2022-05-10 07:51:58
2022-05-09 14:16:17
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
41 ACCEPTED 2022-05-10 07:52:05
2022-05-09 12:38:09
Dominika Wolniewicz MACEDONIA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2022-05-10 07:52:07
2022-05-09 11:50:37
Maja Podejma JASMINA PPC
  • 2x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 40/50,60,70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ACCEPTED 2022-05-09 11:45:27
2022-05-08 21:42:20
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
38 ACCEPTED 2022-05-09 11:45:36
2022-05-08 21:30:53
Helena Michalak STAR LIGHT
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
37 ACCEPTED 2022-05-09 11:45:39
2022-05-08 21:28:15
Helena Michalak MELISA
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
36 ACCEPTED 2022-05-09 11:45:41
2022-05-08 21:13:43
Helena Michalak WINCENTY
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
35 ACCEPTED 2022-05-09 11:45:45
2022-05-08 20:39:22
Nicole Młynarz PORTA BELLA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ACCEPTED 2022-05-09 11:45:49
2022-05-08 19:50:11
Oliwia Jaskólska NEPTUN S
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
33 ACCEPTED 2022-05-09 11:45:51
2022-05-08 19:46:04
Oliwia Jaskólska CUIDAMME
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
32 ACCEPTED 2022-05-09 11:45:59
2022-05-08 11:18:12
Szymon Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 2x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 16/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 41/80,90,100,110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ACCEPTED 2022-05-09 11:46:02
2022-05-08 11:15:15
Szymon Cieślak MOLI
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
30 ACCEPTED 2022-05-09 11:46:06
2022-05-08 11:13:02
Weronika Cieślak JULINKA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ACCEPTED 2022-05-09 11:46:10
2022-05-08 09:40:36
Weronika Heigelmann CARENZO
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
28 ACCEPTED 2022-05-17 14:53:13
2022-05-08 01:12:04
Nina Wysoczańska GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2022-05-09 11:46:19
2022-05-07 23:33:44
Bianka Dąbrowska PENTAGON-K
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
26 ACCEPTED 2022-05-09 11:46:23
2022-05-07 22:32:23
Julka Zegarska ESPRIT
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 40/50,60,70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ACCEPTED 2022-05-09 11:46:26
2022-05-07 21:17:24
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
24 ACCEPTED 2022-05-09 11:46:28
2022-05-07 11:11:09
Kinga Ferenc DIACENT
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
23 ACCEPTED 2022-05-09 11:46:37
2022-05-06 23:53:08
Antonina Książek LUCILLA
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
22 ACCEPTED 2022-05-09 11:46:39
2022-05-06 23:52:10
Michalina Książek NO LIMED
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
21 ACCEPTED 2022-05-09 11:46:41
2022-05-06 19:27:15
Maja Piechowiak ICECREAME
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ACCEPTED 2022-05-17 09:24:44
2022-05-05 21:19:21
Cécille Stobińska KAFFE
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
19 ACCEPTED 2022-05-09 11:46:50
2022-05-05 20:37:39
Kalina Letachowicz B-FENIX
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
18 ACCEPTED 2022-05-09 11:46:56
2022-05-05 20:31:54
Maria Kuraszkiewicz TICANOS
  • 2x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
17 ACCEPTED 2022-05-09 11:46:59
2022-05-05 10:16:51
Antonia Chylińska ASTERIX
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
16 ACCEPTED 2022-05-05 08:13:22
2022-05-04 19:01:20
Stanisław Woźniak ZALOTKA
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
15 ACCEPTED 2022-05-05 08:13:24
2022-05-04 18:58:45
Stanisław Woźniak BIRMA
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
14 ACCEPTED 2022-05-05 08:13:27
2022-05-04 16:26:13
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
13 ACCEPTED 2022-05-05 08:13:28
2022-05-04 16:25:26
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
12 ACCEPTED 2022-05-02 07:18:47
2022-05-01 16:42:23
Iga Chojowska BRAVOUR PP
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
11 ACCEPTED 2022-05-02 07:18:49
2022-04-30 19:11:06
Matylda Szrajer RAMONA VDH
  • 2x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
10 ACCEPTED 2022-04-29 07:32:27
2022-04-28 22:16:00
Natalia Czyżyk- Zahiu MELA
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
9 ACCEPTED 2022-05-13 07:12:24
2022-04-28 22:14:18
Irena Bigaj LA CORUNA
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 38/Dz/-Grand Prix Dzieci - zwykły z rozgrywką 125/125 cm - Art.238.2.2
8 ACCEPTED 2022-04-29 07:32:30
2022-04-28 22:12:57
Vincent Fedorczak CASIMIR
  • 1x 10/LL/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 42/L,P,N,/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2022-04-29 07:32:31
2022-04-28 22:11:07
Hanna Dobrzycka TANGO PONY SPORT
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 40/50,60,70/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-04-29 07:32:32
2022-04-28 22:09:02
Alicja Bigaj LOTOS
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
5 ACCEPTED 2022-05-15 09:26:23
2022-04-28 11:57:38
Kordian Zieliński P-QUEN
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-04-29 07:32:50
2022-04-28 11:56:54
Urszula Rosa URWIS
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
3 ACCEPTED 2022-04-29 07:32:52
2022-04-28 11:55:29
Aleksandra Lara APIS
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
2 ACCEPTED 2022-04-28 11:46:07
2022-04-28 09:59:15
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
1 ACCEPTED 2022-04-28 11:46:08
2022-04-27 11:05:09
Maria Ciszek URANA MELODY
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Aleksandra St. J Baborówko
S
O041440
2. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
5. Banaszak Weronika KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O058257
6. Baran Marta KJ Stajnia Dąbrowscy
S
Brak
7. Baranowicz Maria KJ Cavallino Brzoza
2010 (JM.)
O059381
8. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
9. Bigaj Alicja KS FARUK
2012 (Mł.)
O059676
10. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
11. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
12. Broniarczyk Weronika KJ Zagórów
S
O028423
13. Broniarczyk Weronika Kj Zagórów
S
O028423
14. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos SJ
S
O006429
15. Bronnenberg Julia Budzyński KS Kłos SJ
2011 (Mł.)
O063488
16. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos SJ
S
O026923
17. Byszewska Helena KJ Kietlów
2021 (Mł.)
brak
18. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (MJ.)
O034621
19. Chojowska Iga BPK - SLA
2010 (JM.)
O054009
20. Chrząszczak Jagoda Budzyński KS Kłos SJ
2010 (JM.)
O063487
21. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
22. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O058683
23. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2005 (J.)
O055365
24. Ciszek Maria bpk
2011 (Mł.)
O059973
25. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (MJ.)
O039193
26. Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2012 (Mł.)
O060102
27. Czyżyk- Zahiu Natalia KS Faruk
2014 (Mł.)
O068414
28. Dąbrowska Bianka Wrocławski Klub Jeździecki
2008 (JM.)
2855/20
29. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
30. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
31. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
O068052
32. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O001204
33. Dacka Marta KJ Sokół Damasławek
S
O059533
34. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
35. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
36. Danielewska Jagoda Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
O009636
37. Dobrzycka Hanna Ks Faruk
2013 (Mł.)
O068898
38. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
39. Dukarska Wiktoria St. Kraju Jumping Team
2004 (J.)
O039007
40. Fanslau Klara SJ Turzyn
2004 (J.)
O062643
41. Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O055251
42. Fedorczak Vincent BPK
2010 (JM.)
O061150
43. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
44. Figiel Debora Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2003 (MJ.)
O046699
45. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
46. Gałka Anna KJ Rancho Poznań
S
O022136
47. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
48. Grodziska Sylwia bpk
S
O054829
49. Gronowska Barbara SKJ Gronówka
S
O024035
50. Grum Amelia KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (JM.)
O067204
51. Grum Weronika KJ Folwark Wenus Suszki
2006 (J.)
O058822
52. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (J.)
O047731
53. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (JM.)
O042625
54. Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O059845
55. Heigelmann Weronika Racocki KJ
2001 (MJ.)
O042326
56. Heleniak Maja Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
brak
57. Heydel Karolina RIO GRANDE Krosinko
2003 (MJ.)
O039348
58. Jackowiak Marcelina KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O039011
59. Jankowiak Laura KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O039417
60. Jaskólska Oliwia KJ Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
O037258
61. Jazdończyk Anna KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O047890
62. Jazdończyk Maja KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0059746
63. Jendryke Michalina KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042012
64. Kaczmarek Katarzyna KJ Stajnia Nowina
S
O049228
65. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O033282
66. Kaczmarek Mikołaj St. Ks Jumping Events Poznan
2003 (MJ.)
0033282
67. Karbowiak Julia Klub Jeździecki Sielanka
2011 (Mł.)
O058263
68. Karwatka Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O047576
69. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (JM.)
O056058
70. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
71. Kicińska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O018672
72. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
73. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
74. Kordus Gabriela KS Bolo Team
2009 (JM.)
O059572
75. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
O057445
76. Kosmowska Inga Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2005 (J.)
O037758
77. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
78. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O034631
79. Krzewińska Laura LKS Cwał
2002 (MJ.)
O038365
80. Książek Antonina KJ Łąck przy SO w Łącku
2008 (JM.)
O057534
81. Książek Michalina KJ Łąck przy SO w Łącku
2008 (JM.)
O057082
82. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
83. Kucharska Zuzanna WTK Hermanów
2003 (MJ.)
O063011
84. Kuraszkiewicz Maria bpk
2010 (JM.)
O059716
85. Kurda Katarzyna KJ Metpol
2010 (JM.)
O068870
86. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058545
87. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos SJ
2004 (J.)
O026920
88. Letachowicz Kalina bpk
2011 (Mł.)
O067586
89. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
90. Maćkowska Agata KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O047067
91. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (MJ.)
O035381
92. Marchwicka Hania *
2016 (Mł.)
Brak
93. Michalak Helena Klub Jeździecki Jolly Jumper
2014 (Mł.)
O068497
94. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
95. Mikołajczak Weronika Racocki KJ
S
O030553
96. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (MJ.)
O041955
97. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
98. Müller Tanja KJ Megal
S
O028878
99. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O054784
100. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
S
O012528
101. Nowakowska Maja KS Bolo Team
2001 (MJ.)
O042005
102. Olaszek Alicja KJ Janowice
2009 (JM.)
O055650
103. Olejniczak Kinga Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
brak
104. Olejniczak Waldemar Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O015098
105. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
106. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (MJ.)
O038669
107. Piechowiak Maja St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O042735
108. Pietkiewicz Mia KJ Aldragho Piaseczno
2010 (JM.)
O064335
109. Pikosz Katarzyna bpk
S
O023417
110. Pluskota Nicole Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2008 (JM.)
O061350
111. Podejma Maja Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O070314
112. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
113. Porazińska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2003 (MJ.)
O045465
114. Robakowska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
Brak
115. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
O067865
116. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
117. Rosa Urszula JUKS Abakus Kaczyna
2012 (Mł.)
O068493
118. Sadzki Tomasz Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O014408
119. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O035333
120. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał
S
O021179
121. Siwka- Englert Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
122. Ślusarczyk Iga Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2012 (Mł.)
O069674
123. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
124. Sobkowiak Roman KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O017397
125. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
126. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (JM.)
O062563
127. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
128. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (J.)
O045198
129. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
130. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O059242
131. Szybalska Michalina WKJ Partynice
2010 (JM.)
O068236
132. Szymendera Zuzanna .
2015 (Mł.)
.
.
133. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
134. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (MJ.)
O045645
135. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
S
O036990
10273927
136. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
137. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
138. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (J.)
O047055
139. Woźniak Stanisław ŁKJ Łódź
2011 (Mł.)
O058369
140. Wylegała Aleksandra Budzyński KS Kłos SJ
2010 (JM.)
O060605
141. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
142. Zegarska Julka Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2009 (JM.)
.
.
143. Ziała Aleksandra Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (J.)
O057413
144. Zieliński Kordian JUKS Abakus Kaczyna
S
O013201
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ADEBAYOR SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Donzini
M: Aby I
Brak 616009550017315
2.

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 wałach gniada/167 F: Aga Khan Z / Acorado I
M: Savannah Z / Sandro Z
K026890 056015Z55631915
3.

AKT SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
K007573 POL007590002602
4.

ALADYN WLKP POL 2014 ogier ciemnogniada/168 F: La Le Voltaire / Voltaire
M: Aida / Erebus
K032959 6160076101647
5.

ALBATROS M WLKP POL 2018 wałach ciemnogniada/172 F: Magnum Vd Bisschop /
M: Atrakcja /
brak 616007610112018
6.

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco / Voltaire
M: Atena / Caretino K
K028260 616009610154809
7.

ÁNKA WĘG. PÓŁKREW HUN 2003 mare chestnut/163 F: Acorn / Acord II
M: Csokika / Szemafor 5
K016698 HUNFMF032560000
8.

APIS M. POL 2006 wałach siwa/146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
D/A2 K023102 POL 013 67 00223 06
9.

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 ogier gniada/- F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
D K021942 POL013670000900
10.

ARMANI M POL 2018 wałach kara/170 F: Artedy
M: Arkada
brak 616006580043818
11.

ASTERIX MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach siwa/169 F: Mefisto
M: Astoria
K026119 616006660355712
12.

B-FENIX KUC WALIJSKI POL 2013 wałach izabelowata/129 F: Linde Hoeve's Optymist / Shamrock Mr. Olivier
M: B-Food Finezja / Wolling's Dante
K026006 616013610012113
13.

BALOURANO HOL GER 2015 wałach gniada/173 F: Balous Bellini / Balou Du Rouet
M: U-Cerina / Carano
K030884 DE421000192915
14.

BELLA CORIANO SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
15.

BENARESA WLKP POL 2015 klacz gniada/172 F: Landor / Lacatraz
M: Benares / El Bundy
K030358 616007610112815
16.

BEOWULF WESTF POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Corleolord L / Corleograf
M: Birma / Elvis
K030791 DE441411194916
17.

BIOTOP BOJTORIAN HUNWB POL 2011 wałach ciemnogniada/146 F: Baleno / Bastello
M: Buzavirag / Stukhuster Ricardo go for Gold
D K032778 HUN M PO110180000
18.

BIRMA HAFLINGER POL 2013 klacz kasztanowata/142 F: Dunaj
M: Bajka
Brak 616013610091397
19.

BOSS WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Tanos / Cantanis
M: Birma / Pikap
K031185 616007610112517/A0006038S
20.

BRANEK WLKP POL 2015 wałach gniada/173 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Branka / Turbud Quirinus
K027619 616007610113315
21.

BRAVOUR PP DRP POL 2012 wałach kasztanowata/146 F: Baccarat / Bergarac
M: Niiina / Machno Carwyn
D K022593 DE434340709312
22.

BRUMMERHOEVE'S LEVI H NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/148 F: Poppings Macho
M: Offem Feronia
A2/D K032795 528018020091208
23.

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/124 F: nn /
M: nn /
A1 K009557 616999611504104
24.

CALITO J HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Calato / Capitol I
M: Sydne / Castellini
K028632 DE421000163107
25.

CALOU GRANDE PS OS GER 2016 wałach gniada/174 F: Cinsey / Contendro I
M: Bella Donna BZ. / Balou Du Rouet
K033300 DE418185014916
26.

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
27.

CARENZO SP POL 2007 wałach kasztanowata/178 F: Maram / Aram
M: Celesta / Gorset
K011666 POL009660962007
28.

CARMEN SP POL 2004 klacz ciemnogniada/161 F: Qumball
M: Calisson
K010604 POL009670002004
29.

CASIMIR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or
M: Whiskey BW
K033051 DE 418181051415
30.

CATALAYA WESTF GER 2016 klacz gniada/x F: Cotton Club / Cantus
M: Comma / Colman
K033520 DE441411140516
31.

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
32.

CHANTI KUC POL 2013 klacz srokata/148 F: nn /
M: nn /
K028644 616999540102713
33.

CHAPMAN NIEM. SPOR. GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Claidio's son
M: Baronesse
K024637 DE456570178911
34.

CHICHA MINT BR.D POL 2015 klacz gniada/171 F: nn
M: nn
K029302 498815221815
35.

CHIN CHAMPER HOL POL 2011 wałach gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
K019756 DE421000074511
36.

COLBERT DES GREZ SF FRA 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Tzara Des Grez / Quick Star
K030166 12243847U
37.

CORAGGIO SECONDO SANTO STEFANO S.I ITA 2011 ogier kara/162 F: Corde
M: Rubie
Brak 144087
38.

CORAL SP POL 2018 wałach gniada/175 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Contessa / Coriano Z
K033971 A0016021S
39.

CORDINO SP POL 2008 wałach kasztanowata/173 F: Cantero
M: Caren
K014295 K014295
40.

CORNET'S KORREL HOL POL 2016 wałach siwa/170 F: Cornet's Boy /
M: Stalymbe-K /
brak 433330869616
41.

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
K027713 616009610107015
42.

COSTA SERENA TS POL 2008 klacz gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
C K026372 616999610314508
43.

CRAX OLD POL 2012 wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
K021980 DE418184000212
44.

CUIDAMME SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL009610227108
45.

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K022787 616009640002911
46.

CZARTER SP POL 2018 ogier gniada/171 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Rzeka / Tjungske
K034049 616009610070418/B0107220S
47.

DELI SP POL 2014 klacz siwa/166 F: Ludger /
M: Dora / Hun
K027185 616009670019814
48.

DIACENT WLKP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Hiacynt / Aravel Waro
M: Diana / Asyż
K024704 616007530018014
49.

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 wałach kara/118 F: Asior / Moment
M: Delama / Lubczyk
K030188 616013660744815
50.

DICAPRIO KWPN NED 2008 wałach kasztanowata/174 F: Carthino Z
M: Zicorda
K014402 528003000803628
51.

DONNA NAVONNA OLD GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
52.

DUBAJ HAN GER 2017 wałach ciemnogniada/168 F: Don Diarado / Diarado
M: Undine / Chambertin
K031810 DE431316951917
53.

DUKAT WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach skarogniada/173 F: Rumianek
M: Dynastia
K015187 POL 007 66 0765808
54.

EASY ZONE SP POL 2010 wałach gniada/173 F: Emar / Maram
M: Emar / Maram
K018480 616009610138610
55.

EDITT-P SP POL 2013 klacz siwa/175 F: Con Calma / Calato
M: Etna / Landos
K025204 616009610036413
56.

ELITE DE OUISTREHAM SF POL 2014 klacz gniada/170 F: Utrillo vd Heffinck alias Utrillo Z / Clinton
M: Gerosa / Laeken
K031813 14543792E
57.

ELY WLKP POL 2017 klacz siwa/167 F: Rulon
M: Empara
Brak X
58.

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
K022740 616009530002412
59.

ESPRIT KUC POL 2009 wałach siwa/141 F: Tenor
M: Erozja
KO13977 616013680092309
60.

ESTER WLKP POL 2013 wałach gniada/172 F: Le Duc / Lord Alexander
M: Etna / Comandor
K029169 616007591087713
61.

FABIA MEKL GER 2009 klacz gniada/157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
E K022536 DE427270656109
62.

FARON SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
K026749 616009640010415
63.

FESTA SP POL 2010 klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
64.

FUNNY BOY KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Falk
M: Ksantia
K022353 616013520045812
65.

GERANIA WLKP POL 2017 klacz gniada/171 F: Vulkan L / Vulkano
M: Geira / Bolshoi
K032723 616007610087417
66.

GI-GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: E-Star/Big Star
M: Gejsza L/Quidamo
K030765 616009540072615
67.

GIOCONDA Aust. Gorącokrwista AUT 2015 klacz kara/160 F: Garibaldi / Grandeur
M: Argentina / Aloube Z
K029420 040018719703615
68.

GLOBUS TRAKEN BLR 2003 ogier kasztanowata/165 F: Gros
M: Barbara
Brak Brak
69.

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 klacz kasztanowata/- F: nn / nn
M: nn / nn
C K021182 616999670165109
70.

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
71.

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
72.

HAPPY DAY NEW FOREST POL 2012 klacz bułana/147 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
D K030336 528018020122241
73.

HASIRO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Casiro / Cassini
M: Hiszpanka / Contendus
K028178 616009610141813
74.

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
75.

HOLLY WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: DILMAR
M: HEAVEN
BRAK
76.

ICECREAME KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/180 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Elegantester / Indorado
K028307 528003201306754
77.

IDA D SP POL 2015 klacz gniada/157 F: Chardonnay L
M: Iris
Brak X
78.

ILUZJA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/157 F: Fenomen/Judex
M: Iwa/Impas
K029583 616006580807509
79.

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 wałach siwa/149 F: Falk
M: Imka
D K025137 616013520046814
80.

IRMA KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Nerma / Burggraaf
K026769 528003201301387
81.

IROKEZ D SP POL 2013 wałach gniada/178 F: Corleolord L
M: Iris
Brak 616009610070813
82.

ITOT SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Magnum vd Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ielve / Quidaro
K033356 A0020385S
83.

IZYDA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Coriano's Ass
M: Izolda
K028012 616007610112115
84.

JAGUAR SA KWPN NED 2014 wałach gniada/174 F: Marius Claudius / Concorde
M: Karisa / Landwind II B
K029517 528003201401966
85.

JAKSON WLKP POL 2018 ogier kasztanowata/169 F: Astil L / Baracuda
M: Jedyna / Gluckspilz
K033867 616007610076918/B0107830S
86.

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
87.

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
88.

JARY KUC WALIJSKI POL 1999 ogier siwa/116 F: H-S Jason / Japhet
M: Mulaj /
K004933 616013580149599
89.

JASMINA PPC KUC NED 2015 klacz siwa/130 F: NN
M: NN
K029021 616999600258915
90.

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
91.

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 wałach ciemnogniada/174 F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
92.

JULINKA KWPN NED 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Buminka B
K028659 528003201400159
93.

KAFFE KUC POL 2014 wałach gniada/140 F: Nando Super
M: Kafejka
K029323 616013520102
94.

KARA KUC POL 2005 klacz ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K021103 616999610260505
95.

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
96.

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/145 F: Lissduff Rebe / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
D/A2 K031177 M3-372004000032545
97.

KAZAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/146 F: Rewal
M: Kalla
D K033279 616009580300916
98.

KILGARVIN BRIDGE CONNEMARA IRL 2012 wałach ciemnogniada/148 F: Moonlight Siver Shadow
M: Meelickisland Nancy
Brak S3-372004100013587
99.

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/175 F: Correro / Claudio
M: Kira / Landos II
K028988 616009640079916
100.

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 wałach gniada/147 F: Bolero
M: Kimberley
D/A2 K019199
101.

KORIN SP POL 2016 wałach kasztanowata/161 F: Wolf's Panter / Harald
M: Klara / Chomsk
K029293 616009680076116
102.

KRAKERS KUC POL 2016 wałach siwa/137 F: Piktogram / Niels
M: Kalinka
C K030509 616013520071616
103.

KROSBI SP POL 2016 wałach kasztanowata/166 F: Brandon
M: Kra
K029662 616009610055016
104.

KYARA Holenderski Kuc Sportowy POL 2002 klacz kasztanowata/136 F: NN
M: NN
K034159 NPA 020710.02
105.

L.FOLID GLOD RYAL K KWPN NED 2016 wałach gniada/164 F: Solid Gold Z / Stakkato Gold
M: Bellonie / Cardento
K029326 528003201602013
106.

LA CAROTTE KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/- F: MALIBU TN
M: UTAH
- 528003201607228
107.

LA CORUNA SP POL 2008 klacz jasnogniada/168 F: Corland
M: La Jana
K021550 POL009510208708
108.

LANDCASTER WLKP POL 2007 wałach gniada/174 F: LandjonkerS
M: Lugana
K012264 POL007610109107
109.

LAPACCIO-STAR HOL GER 2004 wałach gniada/164 F: Lavall I
M: Fortuna
K023294 DE421000152904
110.

LAWENDA KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/134 F: Stougjeshoeve Energy / Mintfield Aristocrat
M: Lady / nn
K031377 616013610106515
111.

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/140 F: V.I.P./
M: Ledy Peggy /
C K029868 013670148508
112.

LIMERICK Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/163 F: Denar
M: Lacosidia
O015098 B0107573S
113.

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
114.

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/141 F: nn/nn
M: nn/nn
C K012890 POL999540168503
115.

LUCILLA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz siwa/165 F: Lwówek
M: Lakonia
brak POL 007 52 00037 06
116.

LUCY KUC POL 2012 klacz siwa/149 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
E K024329 616013610134812
117.

ŁAŃCUT TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/176 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
118.

MACEDONIA SP POL 2015 klacz siwa/161 F: Czumak / Bujak
M: Marfa / Faust Z
K030374 616009610198215
119.

MAIK SP POL 2016 wałach siwa/162 F: Tajfun
M: Mesi
Brak 616009610160416
120.

MAX OBOLENSKY GOLD Z Z BEL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Maestro vd Bisschop / Cornet Obolensky
M: Centuria / Lavendel
K032804 056015Z55557717
121.

MELA SP POL 2014 klacz bułana/126 F: Rolex/ Martell
M: Miła
A1 K029979 616013540074315
122.

MELISA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/115 F: Grey
M: Magia
brak 616013610137415
123.

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
D K021250 616013661246212
124.

MISTRAL SP POL 2014 wałach ciemnogniada/167 F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Moja Perła / Five Star Camp
K034013 61009610078114
125.

MODEO KUC FELIŃSKI POL 2006 wałach siwa/135 F: Harbin
M: Mozajka
brak POL013670095806
126.

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
E K020141 616009610217410
127.

MOLI MAŁY KOŃ POL 2012 wałach kasztanowata/140 F: Martini / Lusito
M: Czili
C K033554 1
128.

MONA KUC WALIJSKI POL NN klacz gniada/134 F: nn /
M: nn /
C brak -
129.

MORIS TYP KUC POL 2011 wałach kara/128 F: nn /
M: nn /
B K028417 616999610257211
130.

NACZEZI SP POL 2017 klacz ciemnogniada/165 F: Arthur V
M: Nashville
Brak 123456782017
131.

NEPTUN S SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Numerus / Numero Uno
M: Nina /
brak A0012011S
132.

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Curley She / Champion
K032747 826002170881761
133.

NIRMAN KUC POL 2015 wałach siwa/146 F: Goldenbey /
M: Nila / Hawer
D K033674 616013610132715
134.

NO LIMED WLKP POL 2011 wałach siwa/160 F: Falbrus ,
M: Niagara / Lambado
K028212 616007640040611
135.

NOTER-DAME-SZ SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Barbur / Bujak
M: Nubia / Louis
K031495 6/6009610045215
136.

P-QUEN WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/172 F: Rumianek
M: Poli
K029031 616007610125516
137.

PASA SP POL 2017 klacz gniada/- F: Santiego / Saint Cloud
M: Przekora / Pegasus HB
K031038 616009610168317
138.

PASJONATA LISA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz siwa/128 F: Wolling’s Lion King
M: Tijd Vlijt’s Lavendel
A1 K011681 POL 013610131408
139.

PENTAGON-K KUC FELIŃSKI POL 2012 wałach izabelowata/Nn F: Harbin
M: Pacynka/Floret
K030930 616013670094612
140.

PIKER KOŃ MAŁY POL 2017 wałach skarogniada/140 F: nn /
M: nn /
K033864 616999690146117
141.

PORTA BELLA SP POL 17-06-2017 klacz kasztanowata/160 F: Tjungske / Carthago Z
M: Papillon / Portland L
K033623 616009670098217
142.

PRINCE LIBERATOR PKS POL 2018 wałach siwa/172 F: Lord Liberator
M: Petra
Brak 616009690106918
143.

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/149 F: Rolex / Martell
M: Pola / NN
D/A2 K027493 616013540074515
144.

PTYŚ SP POL 2006 wałach kasztanowata/170 F: Song / Elmero
M: Plamka /
K020845 POL009530160006
145.

QUINTERA HOL GER 2012 klacz skarogniada/167 F: Quintero / Quantum
M: My Lady VII / Contender
K026514 DE421000083412
146.

QUINTUS SP POL 2016 wałach kasztanowata/160 F: Vulkan L / Vulkano
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K029292 616009640052816
147.

QUITE LASSY WESTF POL 2010 klacz gniada/165 F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE441411588410
148.

RAMONA VDH BWP BEL 2017 klacz gniada/167 F: HAMPSHIRE VDL
M: LORETTA VAN HET BEVRYDTHOF
K033133 056002W00315755
149.

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY GER 2011 klacz gniada/135 F: Noble Rebel
M: Hesselers Kimberly Girl
C brak DE 484849914311
150.

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
151.

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
A1 K027864 5280170500840
152.

RUBE OLD AUS 2017 wałach skarogniada/168 F: Revolution /
M: Sahara v.d Heide /
brak -
153.

SANNE SP POL 2017 klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini
M: Simone / Corland
K033355 A0019796S
154.

SARA KUC POL 2014 klacz kasztanowata/146 F: nn / nn
M: nn / nn
D K033337 616999610226814
155.

SAWANNA SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Bajou du Rouet
M: Struna
brak K014070
156.

SHERIDAN SP POL 2018 wałach ciemnogniada/174 F: Trefl
M: Stormy EVE
K034323 B0107666S
157.

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/115 F: nn / nn
M: nn / nn
A brak -
158.

SKY LIGHT AMIGO ISH POL 2014 wałach gniada/149 F: Amigo B / Heartbreaker
M: Parkroe Lucky Lass / Tynagh Miller
K030349 372414006023115
159.

SOLESTUS OK SP POL 2018 ogier siwa/168 F: Colestus
M: Simone/ Corland
- -
160.

STAR LIGHT KUC POL 2013 klacz gniada/127 F: AlGazal
M: Sunshine Lady
brak 616013610123413
161.

STARSTORM S SP POL 2018 wałach gniada/171 F: Contendus / Contender
M: Syriana / Tanos
K033983 616009610057618/B0107561S
162.

STRUNA SP POL 2005 klacz gniada/164 F: Biskwit
M: Sterczyna
Brak 009610160905
163.

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
D/A2 K030398 528018020141035
164.

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
165.

SUSI SORGLOS HAN GER 2011 klacz gniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Chiara / Crazy Classic
K029481 DE431311905911
166.

TAMARYSZEK KUC POL 2008 wałach gniada/144 F: Golden Dancing
M: Torina/Nando
K023949 013640081708
167.

TANGO PONY SPORT SP POL 2015 wałach gniada/130 F: NN
M: NN
X 616999570181915
168.

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/145 F: Durello Top / Durello
M: Torina / Nando
D K030364 POL013640076706
169.

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
170.

TICANOS SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
K024577 616009640005713
171.

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
K018495 056015Z55847809
172.

ULENA SP POL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Magnum vd Bisschop
M: Ulinela / Sir Neel
K033354 A0019791S
173.

ULISE SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Magnum vd Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ulive / Karandasj
K033347 A0006639S
174.

URANA MELODY KUC CONNEMARA POL 2011 klacz siwa/148 F: Mors / Kumys
M: Urania Melody / Ares
D K030943 616013670100711
175.

URWIS KUC POL 2012 wałach gniada/112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
A0 K028506 616013610096412
176.

VIKI SP POL 2018 wałach ciemnogniada/168 F: Ulco / Voltaire
M: Valciria / Olympic Fire
K033596 B0108094S
177.

VIVO CONTHURO PS OS GER 2016 wałach gniada/173 F: Vivant Van De Heffinck / Fuego du Prelet
M: Conthula / Conthargos
K033302 DE418185032816
178.

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
179.

WINCENTY KUC POL 2010 wałach srokata/120 F: nn
M: nn
K030644 6169996620466
180.

ZALOTKA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/130 F: NN
M: NN
Brak 616999520044112
181.

ZENIT VD DONKHOEVE Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach gniada/178 F: Zirocco blue vdl
M: Joanna v/d donkhoeve
Brak 056015z55730517
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 144

Number of Horses: 181

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl