Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
97 ACCEPTED 2022-02-25 09:33:02
2022-02-24 20:57:50
Julia Wiese EMIRO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ACCEPTED 2022-02-25 09:33:33
2022-02-24 17:02:19
Helena Byszewska SAWANNA
  • 2x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
95 ACCEPTED 2022-02-24 13:58:33
2022-02-24 11:51:07
Łukasz Krajewski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
94 ACCEPTED 2022-02-24 13:58:34
2022-02-24 11:50:46
Łukasz Krajewski BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ACCEPTED 2022-02-24 13:58:36
2022-02-24 11:50:12
Łukasz Krajewski DIABLO LAZAR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ACCEPTED 2022-02-24 13:58:37
2022-02-24 11:49:10
Łukasz Krajewski LALATSCH
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ACCEPTED 2022-02-24 13:58:39
2022-02-24 11:47:31
Łukasz Krajewski CICERO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
90 ACCEPTED 2022-02-24 13:58:41
2022-02-24 11:46:38
Łukasz Krajewski LUIS
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
89 ACCEPTED 2022-02-24 10:49:33
2022-02-24 10:44:16
Julia Wilczak HAMLET
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
88 ACCEPTED 2022-02-24 10:49:35
2022-02-24 10:36:21
Roksana Gąda MIRAŻ
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
87 ACCEPTED 2022-02-24 07:18:08
2022-02-23 21:10:19
Maja Marcinkowska GALILEO
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
86 ACCEPTED 2022-02-24 07:18:16
2022-02-23 19:41:20
Viktoria Drewka NEVER MIND 22
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
85 ACCEPTED 2022-02-24 07:18:24
2022-02-23 18:12:22
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ACCEPTED 2022-02-24 07:18:28
2022-02-23 17:02:31
Marta Nowakowska QUIDAM S QUANDO
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ACCEPTED 2022-02-24 07:18:33
2022-02-23 17:01:28
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
82 ACCEPTED 2022-02-24 07:18:36
2022-02-23 16:58:13
Marcelina Wojciechowska ATENA G
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
81 ACCEPTED 2022-02-24 07:18:40
2022-02-23 16:57:28
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2022-02-24 09:49:35
2022-02-23 16:56:37
Julia Kostyra HELOIZA ZK
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2022-02-24 07:18:47
2022-02-23 16:54:32
Kalina Gilewicz PECTUS
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
78 ACCEPTED 2022-02-23 14:20:12
2022-02-23 13:16:16
Oliwia Dolna KONTEDRO
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ACCEPTED 2022-02-23 14:20:16
2022-02-23 13:15:22
Paula Jeziorek RAPTUS
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ACCEPTED 2022-02-23 14:20:18
2022-02-23 13:14:44
Paula Jeziorek CZARDASZ
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
75 ACCEPTED 2022-02-23 14:20:22
2022-02-23 13:12:57
Paula Jeziorek VERDI
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
74 ACCEPTED 2022-02-24 07:18:52
2022-02-23 12:52:04
Amelia Goździewicz RÓŻA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
73 ACCEPTED 2022-02-23 14:20:34
2022-02-23 12:51:29
Natalia Tabaczka SUMMER LEE
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
72 ACCEPTED 2022-02-23 14:20:37
2022-02-23 12:51:03
Zuzanna Fabiś SUMMER LEE
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
71 ACCEPTED 2022-02-23 14:20:41
2022-02-23 12:34:11
Michał Szukała SANDERO 170
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ACCEPTED 2022-02-23 14:20:45
2022-02-23 12:33:03
Michał Szukała ROYAUME VD HEFFINCK PKZ
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
69 ACCEPTED 2022-02-23 14:20:49
2022-02-23 12:32:26
Michał Szukała GANGA MANCIAISE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
68 ACCEPTED 2022-02-23 14:20:52
2022-02-23 12:31:39
Michał Szukała CHASPLEEN FLAMINGO Z 118
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ACCEPTED 2022-02-23 12:30:00
2022-02-23 09:58:47
Zofia Zawartowska FANTASY
  • 2x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
66 ACCEPTED 2022-02-23 09:15:05
2022-02-23 08:58:21
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ACCEPTED 2022-02-23 09:15:07
2022-02-23 07:43:25
Izabella Guzińska WEZYR O
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2022-02-23 07:11:24
2022-02-23 00:27:26
Paweł Kubaszewski KSANTISA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ACCEPTED 2022-02-23 07:11:27
2022-02-23 00:26:26
Paweł Kubaszewski AQ QUESTA F
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ACCEPTED 2022-02-23 07:11:31
2022-02-22 22:02:21
Monika Hojna ANIMO
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2022-02-23 07:11:37
2022-02-22 22:01:41
Marcin Jakubiak ATOS
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
60 ACCEPTED 2022-02-23 07:11:40
2022-02-22 21:39:05
Sara Kicińska NEW STAR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ACCEPTED 2022-02-23 07:15:24
2022-02-22 20:51:45
Antonina Jaworska FAJNA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ACCEPTED 2022-02-23 07:15:29
2022-02-22 20:51:08
Antonina Jaworska CHERA R
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ACCEPTED 2022-02-23 07:15:32
2022-02-22 19:45:08
Nina Kucharzak IZALCO
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ACCEPTED 2022-02-23 07:15:34
2022-02-22 19:29:18
Jakub Dorynek CORNSTA K
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2022-02-23 07:15:36
2022-02-22 19:20:56
Jakub Dorynek WIAGRA-L
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
54 ACCEPTED 2022-02-23 07:15:40
2022-02-22 18:42:45
Małgorzata Kuś IRISH LILI
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ACCEPTED 2022-02-22 15:07:00
2022-02-22 14:29:16
Julia Koczwara SYMFONIA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ACCEPTED 2022-02-22 15:07:03
2022-02-22 14:28:12
Zofia Dendek TANKRED
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2022-02-22 11:18:33
2022-02-22 11:17:46
Klaudia Olejniczak KREZUS
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ACCEPTED 2022-02-22 11:18:38
2022-02-22 10:18:20
Adam Czyżnielewski MOLO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ACCEPTED 2022-02-22 11:18:40
2022-02-22 10:16:20
Julia Ziółkowska SEXMISJA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
48 ACCEPTED 2022-02-24 13:01:14
2022-02-22 09:48:09
Joanna Krzyżostaniak QUEEN DE LA CORONA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-02-22 11:19:07
2022-02-22 09:39:51
Joanna Krzyżostaniak CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA)
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ACCEPTED 2022-02-22 11:19:09
2022-02-22 09:39:34
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2022-02-22 07:04:37
2022-02-21 22:54:27
Jakub Dorynek GRANIT
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2022-02-22 07:04:39
2022-02-21 22:43:21
Jakub Dorynek LEYCA KORRELETT
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2022-02-22 07:04:41
2022-02-21 22:41:15
Jakub Rogacki KORNEL KORDE STAR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ACCEPTED 2022-02-22 07:04:45
2022-02-21 22:40:59
Aleksandra Pyczek BACH
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
41 ACCEPTED 2022-02-22 07:04:48
2022-02-21 22:40:41
Nell Dykcik SOLO CHAMPFLEUR
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
40 ACCEPTED 2022-02-22 07:04:51
2022-02-21 22:40:27
Nell Dykcik MAGNUM
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ACCEPTED 2022-02-22 07:04:57
2022-02-21 22:37:07
Jakub Dorynek BESSA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
38 ACCEPTED 2022-02-22 07:05:01
2022-02-21 22:31:57
Zuzanna Duroł MAYBE ME
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ACCEPTED 2022-02-22 07:05:04
2022-02-21 20:46:22
Maja Jazdończyk MAIK
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
36 ACCEPTED 2022-02-22 07:05:07
2022-02-21 20:45:42
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2022-02-22 07:05:10
2022-02-21 18:07:43
Martyna Bielawska CANOI DE BOOM
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2022-02-21 15:07:31
2022-02-21 13:28:29
Lena Serek ŚNIEŻKA
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2022-02-21 15:07:34
2022-02-21 11:08:19
Marcin Chwałczyński LEGATO
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2022-02-21 13:13:52
2022-02-21 11:03:20
Katarzyna Celka BONA
  • 2x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
31 ACCEPTED 2022-02-21 07:07:39
2022-02-20 22:19:25
Mikołaj Chilewski K.LESLEY VAN DE HEES
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2022-02-21 07:07:42
2022-02-20 20:52:33
Nicole Młynarz PORTA BELLA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
29 ACCEPTED 2022-02-21 07:07:45
2022-02-20 19:38:26
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ACCEPTED 2022-02-21 07:07:49
2022-02-20 17:42:39
Beata Biernacka POWER FULL
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2022-02-21 07:07:52
2022-02-20 17:20:44
Kinga Olejniczak LOLENCJA
  • 2x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x mini A1/N/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2022-02-21 07:07:55
2022-02-20 17:20:22
Mieszko Dąbrowski NIKI 77
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ACCEPTED 2022-02-21 07:07:59
2022-02-20 17:19:55
Jan Dąbrowski KARRYS L
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ACCEPTED 2022-02-21 07:08:02
2022-02-20 17:19:36
Antoni Dąbrowski WIRAŻ
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x mini A1/N/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2022-02-21 07:08:14
2022-02-20 12:51:37
Gabrysia Lembicz BELLEZA
  • 2x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
22 ACCEPTED 2022-02-21 07:08:18
2022-02-20 12:51:19
Martyna Lembicz MONTE
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
21 ACCEPTED 2022-02-21 07:08:21
2022-02-20 12:49:52
Agata Naplocha CZURMEN
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2022-02-21 07:08:25
2022-02-20 12:49:24
Aleksandra Krzyżaniak GUARIBA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ACCEPTED 2022-02-21 07:08:43
2022-02-20 12:18:47
Agata Kowalik CAYENNE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2022-02-21 07:08:48
2022-02-20 12:18:23
Zofia Hoffmann RIVANDER
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2022-02-21 07:08:52
2022-02-20 09:35:41
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ACCEPTED 2022-02-18 13:52:53
2022-02-18 13:48:40
Ida Tomczak FLORYDA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
15 ACCEPTED 2022-02-18 13:52:54
2022-02-18 13:31:52
Waleria Pawlak FRYZKA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
14 ACCEPTED 2022-02-18 13:52:56
2022-02-18 13:21:00
Mika Vencken FLORYDA
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
13 ACCEPTED 2022-02-18 13:52:57
2022-02-18 13:19:35
Natalia Sołoducha SZARŻA
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2022-02-18 13:52:58
2022-02-18 13:07:28
Kaja Mruk HARBIN
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
11 ACCEPTED 2022-02-18 13:53:01
2022-02-18 13:06:40
Gabriela Ratajczak HARBIN
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
10 ACCEPTED 2022-02-18 13:53:02
2022-02-18 13:05:06
Paulina Karolczak WERTUS
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
9 ACCEPTED 2022-02-18 13:53:04
2022-02-18 13:00:04
Oliwia Rychlewicz BEAUTY
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2022-02-18 12:47:41
2022-02-18 12:46:21
Rafał Perlikowski K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2022-02-18 12:47:42
2022-02-18 12:45:52
Zofia Hoffmann GINEWRA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-02-18 12:47:43
2022-02-18 12:45:30
Mirosława Gdaniec CASSA CIARA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ACCEPTED 2022-02-18 12:47:44
2022-02-18 12:45:13
Maja Antczak GINGERBREAD RED WINE Z
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ACCEPTED 2022-02-18 12:41:18
2022-02-17 13:42:08
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ACCEPTED 2022-02-18 12:41:20
2022-02-17 11:03:23
Karolina Dobosz HAMMER
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2022-02-18 12:41:22
2022-02-16 22:21:34
Martyna Markiewicz PRESKA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
1 ACCEPTED 2022-02-18 12:41:24
2022-02-16 09:36:02
Kornelia Drążkiewicz PASJONATA MAJA
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
2. Banaszak Weronika KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O058257
3. Bielawska Martyna KJ Stajnia Nowina
2006 (J.)
O063769
4. Biernacka Beata KJ Konik Polski
S
Brak
5. Byszewska Helena KJ Kietlów
2021 (Mł.)
brak
6. Celka Katarzyna BPK
S
brak
7. Chilewski Mikołaj Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O012869
8. Chwałczyński Marcin BPK
S
brak
9. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (MJ.)
O039193
10. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (MJ.)
O053312
11. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
12. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
Brak
13. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O001204
14. Dendek Zofia KJ Stajnia Anielin
2006 (J.)
O055257
15. Dobosz Karolina SKJ Gronówka
S
Brak
16. Dolna Oliwia KJ KAJA CEKÓW
2005 (J.)
BRAK
17. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
18. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
19. Drewka Wiktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (J.)
O035154
20. Duroł Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2004 (J.)
O042575
21. Dykcik Nell Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O047736
22. Fabiś Zuzanna Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
23. Gąda Roksana Ranczo Grotniki
2009 (JM.)
Brak
24. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
25. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
2010 (JM.)
26. Gerard Rene KJ CH Jaszkowo
27. Gilewicz Kalina Klub Jeździecki Wiecanowo
2011 (Mł.)
brak
28. Goździewicz Amelia Stajnia Czeluścin
2006 (J.)
brak
29. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
10225516
30. Hoffmann Zofia OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
2005 (J.)
O044117
31. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
32. Jakubiak Marcin Brak
S
Brak
33. Jaworska Antonina Klub Sportowy ,, Pieńki,,
2007 (JM.)
O038162
34. Jazdończyk Anna KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O047890
35. Jazdończyk Maja KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0059746
36. Jeziorek Paula KJ Kaja Ceków
S
O034245
37. Karolczak Paulina RIO GRANDE Krosinko
2009 (JM.)
brak
38. Kicińska Sara Klub Jeździecki Kalumet
2007 (JM.)
brak
39. Koczwara Julia KJ Stajnia Anielin
2007 (JM.)
O057093
40. Kostyra Julia KJ Wiecanowo
2006 (J.)
O065132
41. Kowalik Agata St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (MJ.)
O043739
42. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
43. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
44. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
45. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
46. Krzyżaniak Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2009 (JM.)
O057723
47. Krzyżostaniak Joanna Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K4 Patrol sp. z o.o
S
Xx
48. Kubaszewski Paweł KJ Zagórów
S
O011172
49. Kucharzak Nina KJ Jeziorki-Osieczna
2003 (MJ.)
O050155
50. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O033769
51. Lembicz Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
O058766
52. Lembicz Martyna KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
O062864
53. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
54. Marcinkowska Maja Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2005 (J.)
brak
55. Markiewicz Martyna BRAK
2007 (JM.)
BRAK
56. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (MJ.)
O041955
57. Mruk Kaja RIO GRANDE Krosinko
2009 (JM.)
Brak
58. Naplocha Agata KJ Stajnia Nowina
2003 (MJ.)
O060481
59. Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
2005 (J.)
brak
60. Olejniczak Kinga KJ Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
Brak
61. Olejniczak Klaudia Pony Jumping Team
S
Brak
62. Pawlak Waleria RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
Brak
63. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
64. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (JM.)
O050133
65. Pyczek Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
O053455
66. Ratajczak Gabriela RIO GRANDE Krosinko
2010 (JM.)
Brak
67. Rogacki Jakub Bez Przynależności Klubowej
S
O036965
68. Rychlewicz Oliwia RIO GRANDE Krosinko
2013 (Mł.)
Brak
69. Serek Lena Ranczoo z Pasją
2011 (Mł.)
Brak
70. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
71. Sołoducha Natalia
2006 (J.)
brak
72. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
S
O020502
73. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
74. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
75. Tabaczka Natalia Stajnia Czeluścin
2004 (J.)
brak
76. Tomczak Ida RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
Brak
77. Vencken Mika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
Brak
78. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
79. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O031143
80. Wilczak Julia Ranczo Grotniki
2011 (Mł.)
Brak
81. Wojciechowska Marcelina KJ Wiecanowo
2008 (JM.)
brak
82. Zawartowska Zofia KS Idmar Krajkowo
2008 (JM.)
brak
83. Ziała Aleksandra KJ CH Jaszkowo
2006 (J.)
84. Ziółkowska Julia A.T. Horses
2009 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

66

ANIMO PZHK (SP) POL 2018 wałach gniada/162 F: Lord Liberator / Littorio
M: Adele RZ/ Amantus
brak 616009610054618
2.

65

AQ QUESTA F SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Michael Angelo F
M: Avenida Q
Brak 616009610144313
3.

93

ATENA G KOŃ MAŁY POL 2016 klacz gniada/mk:158 F: Turbud Alino /
M: Afrodyta /
brak 616013520001116
4.

67

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan / Tjungske
M: Aida / Perfekt
K032157 616007610142517 / A0012770S
5.

49

BACH WLKP POL 2010 wałach gniada/168 F: Barbur
M: Babolna/Antokol
K022043 6160076101034
6.

104

Banderas F:
M:
7.

27

BEAUTY KUC WALIJSKI POL 2014 Klacz gniada/kuc:115 F: Nn
M: Nn
Brak -
8.

36

BELLEZA KUC POL 2010 klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey / Lubczyk
M: Wira / nn
K027176 616013610043210
9.

52

BESSA WLKP POL 2014 klacz gniada/167 F: Czardasz / Chellano's Boy DZ
M: Betula / Campari M
K025476 616007610033714
10.

44

BONA PZHK (WLKP) POL 2018 klacz gniada/173 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Blanca / Avero
brak 616007610098018
11.

97

BONNIE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 klacz gniada/167 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Etoile / Darco
K028683 056015Z55765014
12.

60

CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA) WLKP POL 2015 wałach gniada/180 F: Tanos / Cantanis
M: Higiena / Napar
K029115 616007610098115
13.

56

CANOI DE BOOM HANOWERSKA GER 2013 Wałach skarogniada/170 F: CONVOI/CONTENDER
M: LILLI MARLENE/LANCIER
brak DE431319636413
14.

15

CARMEN SP POL 2004 klacz ciemnogniada/161 F: Qumball
M: Calisson
K010604 POL009670002004
15.

107

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
16.

20

CASSA CIARA HOLSZTYŃSKA POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
K019109
17.

41

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant / Lando
M: Cudna / Indeks
K020313 616009540145210
18.

113

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
19.

86

CHASPLEEN FLAMINGO Z 118 ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/172 F: Cardento
M: Republica
K027999 25000115221006C
20.

70

CHERA R KWPN NED 2007 klacz ciemnokasztanowata/167 F: Ultimo /
M: Nandra R / Harcos
K032072 528003000706983
21.

100

CICERO HAN GER 2017 wałach ciemnogniada/166 F: Clinton's Heart / Clinton
M: Beate / Balou du Rouet
K032895 DE431316004317
22.

72

CORNSTA K OLD POL 2016 wałach siwa/168 F: CORNET'S BOY
M: STALYMBE-K
brak DE433330869616
23.

80

CZARDASZ Szlachetna Polkrew POL 2016 wałach gniada/168 F: landino
M: czakra
brak 616009590077116
24.

38

CZURMEN SP POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Czad / Dido
M: Kaja /
brak 616009610184912
25.

94

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos / Topaz
M: Dumka / Tik-Tak
K029217 616013580726609
26.

98

DIABLO LAZAR OS POL 2013 wałach kara/159 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
K023372 DE433334047413
27.

108

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
K014402
28.

111

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
29.

102

EMIRO WESTF POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
30.

61

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
31.

69

FAJNA KWPN NED 2010 klacz kasztanowata/162 F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
K019691 528003201012133
32.

77

FANTASY BWP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
K010514 BELW243436BWP
33.

23

FLORYDA SP POL 2014 klacz skarogniada/mk:- F: SIQUEST
M: Fryzka
brak -
34.

22

FRYZKA NN POL 2000 klacz kara/150 F: NN
M: NN
brak -
35.

87

GALILEO Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 wałach gniada/mk:149 F: Amadeo PP
M: Greeny
brak 616098100094815
36.

85

GANGA MANCIAISE SELLE FRANCAIS POL 2016 klacz srokata/165 F: -
M: -
K032031 25000116393732A
37.

19

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/167 F: Connor hol./ Casall
M: Gaja wlkp / Carry Son hol.
K029036 616007610083716
38.

21

GINGERBREAD RED WINE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach siwa/167 F: Gemini CL
M: L-Rovinia
K027949 056015Z55808015
39.

46

GRANIT HANNOVERANER POL 2014 wałach siwa/168 F: Grey Top
M: Rubia
K030199 DE431316006314
40.

39

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
41.

9

HAMLET SP POL 2005 wałach gniada/160 F: Harwest
M: Baśka
Brak 009610172505
42.

13

HAMMER WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/172 F: Albrex g
M: Halabarda
Brak 616007610224009
43.

25

HARBIN KUC POL 2017 wałach gniada/135 F: NN
M: NN
Brak Brak
44.

12

HELOIZA ZK WLKP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landino / Landgraf I
M: Hiboczka / Furato
K032866 616007590057015
45.

30

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
46.

74

IRISH LILI KUC POL 2016 mare grey/kuc:139 F: nn /
M: nn /
616999610168621 -
47.

71

IZALCO WLKP POL 2009 stallion white/165 F: Cantanis
M: Izogona
none 616 007 61 0220209
48.

18

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
49.

28

K.LESLEY VAN DE HEES KWPN NED 2015 wałach gniada/163 F: QUARZ
M: VIOLETT
Brak 528003201506465
50.

34

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
51.

75

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/175 F: Correro / Claudio
M: Kira / Landos II
K028988 616009640079916
52.

78

KONTEDRO WESTFALSKA GER 2008 wałach skarogniada/166 F: CONTEDRO 1
M: KALOE
BRAK DE 441411900208
53.

48

KORNEL KORDE STAR SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Mars/Avero
M: Konwalia/Czumen K
K030803 616007610018815
54.

57

KREZUS SP POL 2017 wałach gniada/164 F: CONTENARO
M: KOBRA/LUDGER
0000000 616009670023317
55.

64

KSANTISA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz srokata/162 F: Bekas
M: Kenia
Brak 616009570099517
56.

99

LALATSCH HANOWERSKA GER 2017 wałach kasztanowata/173 F: Light My Fire
M: Mathilda
Brak DE431316001817
57.

112

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
58.

5

LEGATO SP POL 2008 wałach gniada/173 F: Larron
M: Hera XXXIV
brak POL 009640069208
59.

47

LEYCA KORRELETT KWPN POL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Eye Catcher / Vivaldi
M: Time Lette / Good Time
K031857 528003201602902
60.

32

LOLENCJA KUC SZETLANDZKI POL 2015 klacz siwa/kuc:125 F: X
M: X
Brak X
61.

101

LUIS HAN GER 2017 wałach gniada/167 F: Light My Fire / Light On
M: Misty / Messenger
K032894 DE431316001717
62.

51

MAGNUM WLKP POL 2008 wałach kasztanowata/157 F: FARAH-BASKET
M: MILENA
K033704 POL009670123007
63.

54

MAIK SP POL 2016 wałach siwa/162 F: Tajfun
M: Mesi
Brak 616009610160416
64.

53

MAYBE ME WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/170 F: Mariot
M: Moja Księżniczka
K027215 616007520114410
65.

8

MIRAŻ SP POL 2013 wałach siwa/160 F: Rulon
M: Majka
Brak 616999610134813
66.

58

MOLO SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Nice boy
M: Molinezja
K015555 616 009 54 01638 09
67.

37

MONTE DRP NED 2014 wałach gniada/kuc:126 F: nn /
M: nn /
brak -
68.

92

NELSON KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K028331 616999520106415
69.

89

NEVER MIND 22 KWPN POL 2004 wałach ciemnogniada/165 F: Numero uno
M: Chantana
Brak 528210000586473
70.

68

NEW STAR KUC POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Elekt
M: Nena
brak 616 013 61 00994 13
71.

33

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Curley She / Champion
K032747 826002170881761
72.

17

PASJONATA MAJA Holenderskie Kuce Walijskie I POL 2018 klacz gniada/kuc:/ F: Coelenhage's Pays Bas
M: Marissa
brak 616013610065318
73.

95

PECTUS KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Kalipso
M: Prima W
K030260
74.

29

PORTA BELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 17-06-2017 klacz kasztanowata/160 F: TJUNGSKE
M: PAPILLON
brak 616009670098217
75.

31

POWER FULL TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/155 F: nn
M: nn
brak 616999610121213
76.

16

PRESKA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/170 F: ETOS
M: POLINA
BRAK 616007600269612
77.

7

QUEEN DE LA CORONA WLKP POL 2017 klacz gniada/167 F: Graff Stepp
M: Sonia
Xx 616007610072317
78.

91

QUIDAM S QUANDO HOL GER 2010 wałach kasztanowata/171 F: Quirado
M: Pia II
brak DE421000314210
79.

105

Quilano RVL Z F:
M:
80.

90

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/171 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof / Cassini
K031122 056002W00315801
81.

79

RAPTUS Szlachetna Polkrew POL 2017 wałach gniada/165 F: larron
M: rapsodia
brak 616009640051517
82.

42

RIVANDER SP POL 2012 Wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
K028668
83.

106

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
K017920 POL013540072804
84.

84

ROYAUME VD HEFFINECK - POL 2017 wałach gniada/168 F: -
M: -
- 981100004234551
85.

10

RÓŻA TS POL 2013 klacz dereszowata/mk:133 F: nn /
M: nn /
brak 616999610226113
86.

83

SANDERO 170 HOLSZ POL 2015 wałach gniada/170 F: Sandro Boy
M: Bahia
K028000 DE421000095315
87.

103

SAWANNA SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Bajou du Rouet
M: Struna
brak K014070
88.

109

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
89.

59

SEXMISJA SP POL 2005 klacz siwa/167 F: Corde
M: Sexicola
Brak 009590093105
90.

45

ŚNIEŻKA NN POL Brak klacz siwa/kuc:Brak F: Nn
M: Nn
Brak Brak
91.

50

SOLO CHAMPFLEUR Kłusak Francuski POL 2006 wałach gniada/165 F: BIESOLO
M: LOLIE CHAMPFLEUR
K029242 06181525A
92.

114

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
93.

82

SUMMER LEE HOL GER 26.03.2002 klacz ciemnogniada/163 F: Scarlatti /
M: Easy Girl /
brak DE421000108402
94.

43

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
95.

62

SYMFONIA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/164 F: Le Mistral
M: Samba/ Lwówek
K031595 616007610058311
96.

24

SZARŻA NN POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Nn
M: Nn
Nn NN
97.

96

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 ogier gniada/170 F: Toulon/Heartbreaker
M: Dina Blue RK/Mr.Blue
K025260 DE418180259413
98.

63

TANKRED WLKP POL 2015 wałach siwa/187 F: Czumen K / Ariados- Czunia
M: Tejmor Kin / Dalipan- Triada
K030904 616007610061015
99.

81

VERDI WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach skarogniada/174 F: CZATRAN
M: VIVIENA
BRAK 616007681006213
100.

110

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
101.

55

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
102.

26

WERTUS KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:134 F: Nn
M: Nn
Brak /
103.

76

WEZYR O SP POL 2017 wałach skarogniada/178 F: Numerus / Numero Uno
M: Wieczorynka / Ekwador
Brak 616 009 61 01715 17
104.

73

WIAGRA-L SP POL 2017 klacz gniada/167 F: VULKAN L
M: WANGARA
brak 616009610089317
105.

35

WIRAŻ KUC POL 2017 wałach kara/kuc:135 F: X
M: X
Brak X
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2022-02-26
6
2022-02-26
13
2022-02-27
9
2022-02-27
11
Banaszak Weronika
KJ Stajnia Dąbrowscy
SUPRISE (43)
2022-02-26
24
2022-02-26
2022-02-27
3
2022-02-27
14
Bielawska Martyna
KJ Stajnia Nowina
2022-02-27
14
2022-02-27
Biernacka Beata
KJ Konik Polski
2022-02-27
2
2022-02-27
1
Byszewska Helena
KJ Kietlów
SAWANNA (103)
2022-02-26
2
2022-02-26
Celka Katarzyna
BPK
BONA (44)
2022-02-26
8
2022-02-26
2022-02-27
8
2022-02-27
Chilewski Mikołaj
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-02-26
1
2022-02-26
22
2022-02-27
11
2022-02-27
17
Chwałczyński Marcin
BPK
LEGATO (5)
2022-02-27
1
2022-02-27
1
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2022-02-27
6
2022-02-27
3
150
Czyżnielewski Adam
JKSR Michelin
MOLO (58)
2022-02-26
2
2022-02-26
15
2022-02-27
1
2022-02-27
15
Dąbrowski Antoni
KJ Stajnia Dąbrowscy
WIRAŻ (35)
2022-02-26
3
2022-02-26
7
2022-02-27
1
2022-02-27
1
Dąbrowski Jan
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-02-26
1
2022-02-26
9
2022-02-27
11
2022-02-27
4
Dendek Zofia
KJ Stajnia Anielin
TANKRED (63)
2022-02-26
29
2022-02-26
3
50
Dobosz Karolina
SKJ Gronówka
HAMMER (13)
2022-02-27
10
2022-02-27
2
Dolna Oliwia
KJ KAJA CEKÓW
2022-02-26
2
2022-02-26
3
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
GRANIT (46)
2022-02-26
1
2022-02-26
12
2022-02-26
17
2022-02-26
BESSA (52)
2022-02-26
14
2022-02-26
18
2022-02-26
22
2022-02-26
1
2022-02-26
1
Drewka Wiktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-02-27
7
2022-02-27
13
Duroł Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2022-02-26
15
2022-02-26
20
2022-02-27
1
2022-02-27
7
Dykcik Nell
Bez Przynależności Klubowej
2022-02-26
17
2022-02-26
27
MAGNUM (51)
2022-02-26
12
2022-02-26
28
Fabiś Zuzanna
Stajnia Czeluścin
2022-02-27
1
Gąda Roksana
Ranczo Grotniki
MIRAŻ (8)
2022-02-27
13
2022-02-27
6
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2022-02-26
5
2022-02-26
11
2022-02-27
8
2022-02-27
2
100
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
ROLEX 2 (106)
2022-02-26
6
2022-02-26
9
2022-02-27
Gilewicz Kalina
Klub Jeździecki Wiecanowo
PECTUS (95)
2022-02-26
1
2022-02-26
1
Goździewicz Amelia
Stajnia Czeluścin
RÓŻA (10)
2022-02-27
1
2022-02-27
5
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
WEZYR O (76)
2022-02-26
19
2022-02-26
15
Hoffmann Zofia
OJ Jaszczółtowo -Stow. Sportowe
GINEWRA (19)
2022-02-26
7
2022-02-26
19
2022-02-27
16
2022-02-27
4
2022-02-26
11
2022-02-26
2022-02-27
2022-02-27
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
ANIMO (66)
2022-02-27
10
2022-02-27
9
Jakubiak Marcin
Brak
ATOS (67)
2022-02-27
7
2022-02-27
3
Jaworska Antonina
Klub Sportowy ,, Pieńki,,
FAJNA (69)
2022-02-26
21
2022-02-26
18
2022-02-27
6
2022-02-27
8
CHERA R (70)
2022-02-26
1
2022-02-26
2022-02-27
1
2022-02-27
14
Jazdończyk Anna
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-02-26
3
2022-02-26
6
2022-02-27
1
2022-02-27
5
Jazdończyk Maja
KJ Stajnia Dąbrowscy
MAIK (54)
2022-02-26
4
2022-02-26
5
2022-02-27
8
2022-02-27
3
Jeziorek Paula
KJ Kaja Ceków
RAPTUS (79)
2022-02-27
1
2022-02-27
6
2022-02-27
10
2022-02-27
1
Karolczak Paulina
RIO GRANDE Krosinko
WERTUS (26)
2022-02-26
1
2022-02-26
1
2022-02-27
1
2022-02-27
1
Kicińska Sara
Klub Jeździecki Kalumet
2022-02-26
6
2022-02-27
9
Koczwara Julia
KJ Stajnia Anielin
2022-02-26
9
2022-02-26
19
Kostyra Julia
KJ Wiecanowo
2022-02-26
2
2022-02-26
25
Kowalik Agata
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
CAYENNE (41)
2022-02-26
1
2022-02-26
17
2022-02-27
6
2022-02-27
11
Kowalski Krzysztof
St. Kraju Jumping Team
KIREJRO (75)
2022-02-26
10
2022-02-26
12
2022-02-27
4
2022-02-27
12
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (94)
2022-02-26
3
2022-02-26
8
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2022-02-26
3
100
2022-02-26
3
150
2022-02-27
1
250
2022-02-26
12
2022-02-26
2
200
2022-02-27
5
2022-02-27
5
2022-02-26
2
100
2022-02-26
6
2022-02-27
5
2022-02-27
7
2022-02-26
16
2022-02-26
2022-02-27
13
2022-02-27
CICERO (100)
2022-02-26
12
2022-02-26
2022-02-27
12
2022-02-27
LUIS (101)
2022-02-26
18
2022-02-26
2022-02-27
15
2022-02-27
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
Semino 5 (109)
2022-02-26
7
2022-02-26
9
2022-02-27
2
150
Krzyżaniak Aleksandra
KJ Stajnia Nowina
GUARIBA (39)
2022-02-27
13
2022-02-27
Krzyżostaniak Joanna
Agencja Ochrony Mienia i Konwoju K4 Patrol sp. z o.o
2022-02-26
1
2022-02-26
13
2022-02-26
8
2022-02-26
Kubaszewski Paweł
KJ Zagórów
2022-02-26
1
2022-02-26
8
2022-02-26
2022-02-26
6
Kucharzak Nina
KJ Jeziorki-Osieczna
IZALCO (71)
2022-02-27
7
2022-02-27
2
Kuś Małgorzata
St. J Baborówko
2022-02-26
4
2022-02-26
7
Lembicz Gabrysia
KJ Stajnia Nowina
BELLEZA (36)
2022-02-27
2
2022-02-27
Lembicz Martyna
KJ Stajnia Nowina
MONTE (37)
2022-02-27
1
2022-02-27
8
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Victor (110)
2022-02-26
4
2022-02-27
4
Donau VDL (111)
2022-02-26
2022-02-27
3
50
Le Matino (112)
2022-02-26
5
2022-02-26
7
2022-02-27
2
200
Marcinkowska Maja
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
GALILEO (87)
2022-02-26
1
2022-02-26
5
2022-02-27
3
2022-02-27
12
Markiewicz Martyna
BRAK
PRESKA (16)
2022-02-27
1
2022-02-27
1
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-02-27
Mruk Kaja
RIO GRANDE Krosinko
HARBIN (25)
2022-02-27
10
2022-02-27
9
Naplocha Agata
KJ Stajnia Nowina
CZURMEN (38)
2022-02-27
11
2022-02-27
14
Nowakowska Marta
KJ Wiecanowo
2022-02-26
20
2022-02-26
1
Olejniczak Kinga
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-02-26
1
2022-02-26
8
2022-02-27
1
2022-02-27
1
Olejniczak Klaudia
Pony Jumping Team
KREZUS (57)
2022-02-26
11
2022-02-26
23
2022-02-27
10
2022-02-27
Pawlak Waleria
RIO GRANDE Krosinko
FRYZKA (22)
2022-02-27
1
2022-02-27
5
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2022-02-26
5
2022-02-26
4
2022-02-27
3
100
2022-02-27
4
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (92)
2022-02-26
7
2022-02-26
8
Pyczek Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
BACH (49)
2022-02-26
15
2022-02-26
11
Ratajczak Gabriela
RIO GRANDE Krosinko
HARBIN (25)
2022-02-26
6
2022-02-26
1
Rogacki Jakub
Bez Przynależności Klubowej
2022-02-26
9
2022-02-26
10
Rychlewicz Oliwia
RIO GRANDE Krosinko
BEAUTY (27)
2022-02-26
2022-02-26
1
2022-02-27
1
2022-02-27
1
Serek Lena
Ranczoo z Pasją
2022-02-26
1
2022-02-26
1
2022-02-27
7
2022-02-27
8
Sitowska Iwona
JKS Fer Więckowice
Banderas (104)
2022-02-27
8
2022-02-27
9
2022-02-27
5
2022-02-27
10
Sołoducha Natalia
SZARŻA (24)
2022-02-27
6
2022-02-27
11
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
2022-02-27
16
2022-02-27
12
2022-02-27
1
150
2022-02-27
1
200
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2022-02-26
4
2022-02-26
13
2022-02-27
7
2022-02-27
10
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2022-02-26
1
150
2022-02-26
1
200
2022-02-26
14
2022-02-26
16
2022-02-26
8
2022-02-26
10
2022-02-26
2
150
2022-02-26
1
250
Tabaczka Natalia
Stajnia Czeluścin
2022-02-27
4
Tomczak Ida
RIO GRANDE Krosinko
FLORYDA (23)
2022-02-26
1
2022-02-26
3
Vencken Mika
RIO GRANDE Krosinko
FLORYDA (23)
2022-02-27
7
2022-02-27
4
Werblińska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
CARMEN (15)
2022-02-26
5
2022-02-26
4
Wiese Julia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
EMIRO (102)
2022-02-26
9
2022-02-26
21
2022-02-27
15
2022-02-27
1
Wilczak Julia
Ranczo Grotniki
HAMLET (9)
2022-02-27
1
2022-02-27
10
Wojciechowska Marcelina
KJ Wiecanowo
ATENA G (93)
2022-02-26
2022-02-26
5
Zawartowska Zofia
KS Idmar Krajkowo
FANTASY (77)
2022-02-26
4
2022-02-26
7
Ziała Aleksandra
KJ CH Jaszkowo
Dicaprio (108)
2022-02-26
1
2022-02-26
26
2022-02-27
7
2022-02-27
Ziółkowska Julia
A.T. Horses
2022-02-26
4
2022-02-26
12

Number of Riders: 84

Number of Horses: 105

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl