Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
53 ACCEPTED 2021-11-26 15:38:31
2021-11-26 14:23:25
Sara Stępniak CZANKA
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2021-11-26 15:38:29
2021-11-26 14:16:03
Natalia Terakowska MAXIMUS
  • 2x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
51 ACCEPTED 2021-11-26 15:38:19
2021-11-26 14:14:51
Zuzanna Michalak TAZINA
  • 1x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
50 ACCEPTED 2021-11-26 15:38:17
2021-11-26 13:35:09
Hanna Romanowska MINAKO
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2021-11-26 15:38:13
2021-11-26 13:34:43
Zofia Undrych KADANS VAN’T BERLOHOF
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ACCEPTED 2021-11-26 15:38:11
2021-11-26 12:22:04
Nina Konarska MUSTANG
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2021-11-25 09:53:57
2021-11-24 21:48:48
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ACCEPTED 2021-11-25 09:53:39
2021-11-24 20:03:21
Joachim Włoch NIRMETTE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-11-25 09:53:34
2021-11-24 20:01:55
Joachim Włoch SID
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ACCEPTED 2021-11-25 09:53:29
2021-11-24 20:00:26
January Włoch FRANKE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-11-25 09:53:26
2021-11-24 19:59:14
January Włoch E-COFERTINA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ACCEPTED 2021-11-25 09:52:13
2021-11-24 19:19:02
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-11-25 09:51:26
2021-11-24 18:47:11
Kornelia Książkiewicz KIELSHOOP MARY ANN (MERY)
  • 2x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2021-11-24 11:04:05
2021-11-24 09:24:52
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ACCEPTED 2021-11-24 11:04:13
2021-11-24 08:55:56
Dominika Geremek ZŁOTY RUBIN
  • 2x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-11-24 11:04:15
2021-11-24 08:40:45
Gabrysia Lembicz BELLEZA
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
37 ACCEPTED 2021-11-24 11:04:17
2021-11-24 08:40:03
Martyna Lembicz MONTE
  • 2x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2021-11-24 11:04:19
2021-11-24 08:38:59
Aleksandra Krzyżaniak GUARIBA
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
35 ACCEPTED 2021-11-24 11:04:22
2021-11-24 08:34:38
Magdalena Bielawska KASIA
  • 2x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2021-11-24 11:04:23
2021-11-24 08:33:30
Martyna Bielawska MILLBRIDGE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2021-11-24 07:36:05
2021-11-23 19:14:28
Weronika Konopka NEL
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T20/90/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T21/LL/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2021-11-24 07:36:08
2021-11-23 16:20:35
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 2x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-11-24 07:36:19
2021-11-23 15:26:37
Tomasz Gogołek LA BAMBA CALIDAD TG
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2021-11-24 07:36:25
2021-11-23 15:25:13
Tomasz Gogołek LACASTA TG
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ACCEPTED 2021-11-23 13:37:55
2021-11-23 12:16:14
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ACCEPTED 2021-11-22 10:33:24
2021-11-22 10:09:02
Juliette Van Dijk COLOX CUP
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
27 ACCEPTED 2021-11-22 10:33:26
2021-11-22 10:07:47
Zofia Kubiak DANI
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2021-11-22 10:33:33
2021-11-22 10:04:55
Julia Albertowicz HOŁEK
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-11-22 10:33:44
2021-11-22 10:02:59
Julia Torz B-KASIA
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ACCEPTED 2021-11-22 10:33:55
2021-11-22 10:01:21
Zofia Sokołowska GOLD
  • 2x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2021-11-22 10:34:01
2021-11-22 10:00:22
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2021-11-22 10:34:11
2021-11-22 09:49:17
Izabela Kozłowska CZAR MESNIL
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2021-11-22 10:34:16
2021-11-22 09:44:01
Julia Giza CZAR MESNIL
  • 1x T9/50/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
20 ACCEPTED 2021-11-22 10:34:21
2021-11-21 23:15:47
Zuzanna Gier BLANT
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ACCEPTED 2021-11-22 10:34:26
2021-11-21 21:19:23
Zofia Lewandowska LEONARDO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-11-22 10:34:35
2021-11-21 21:18:15
Zofia Lewandowska LA PAZ
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-11-22 10:34:40
2021-11-21 20:54:35
Zuzanna Zujewska DISNEY
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
16 ACCEPTED 2021-11-22 10:34:44
2021-11-21 20:53:35
Wiktoria Zujewska SZRON KM
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-11-22 10:34:47
2021-11-21 19:26:49
Karolina Alankiewicz SĘKACZ
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ACCEPTED 2021-11-21 16:34:41
2021-11-20 13:26:16
Julia Liszyńska CONAN D
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ACCEPTED 2021-11-20 07:08:21
2021-11-19 10:58:53
Małgorzata Bajda DONER BOY
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T14/LL/Z tafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2021-11-22 11:12:20
2021-11-17 20:51:36
Amelia Ładziak GUINNESS
  • 1x 1/L/Na styl jeźdźca
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ACCEPTED 2021-11-18 07:55:10
2021-11-17 20:50:26
Marta Setlak MONTANA ZK
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2021-11-18 07:55:12
2021-11-17 20:48:08
Mateusz Jacek Ponicki MESTENIO
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
9 ACCEPTED 2021-11-18 07:55:14
2021-11-17 20:45:30
Jagna Jasielska AGNES GL
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T20/90/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
8 ACCEPTED 2021-11-18 07:55:16
2021-11-17 13:46:54
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2021-11-17 13:35:45
2021-11-17 13:02:32
Paulina Śliwa KARDAN
  • 2x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T20/90/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2021-11-16 07:07:29
2021-11-15 21:01:40
Maja Paruszewska MAFIA
  • 2x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
5 ACCEPTED 2021-11-16 07:07:31
2021-11-15 20:59:14
Natalia Skaba KAPRI
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/70/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T18/70/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
4 ACCEPTED 2021-11-16 07:07:32
2021-11-15 20:53:49
Dominika Jankowska MANGO
  • 2x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/60/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x T17/60/Dwufazowy specjalny art. 274.2.5
3 ACCEPTED 2021-11-15 06:58:08
2021-11-14 15:13:45
Jagna Kmieciak TARAN ZAKON
  • 2x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 2x T19/80/Dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2021-11-15 06:58:11
2021-11-13 19:09:58
Katarzyna Dachterska ANDIAMO F
  • 1x T12/80/Z tafieniem w normę czasu
  • 1x T13/90/Z tafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2021-11-15 06:58:12
2021-11-13 19:08:20
Katarzyna Dachterska FRANCONIA S
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Alankiewicz Karolina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O049499
2. Albertowicz Julia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (Mł.)
brak
3. Bajda Małgorzata Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
S
Brak
4. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
5. Bielawska Magdalena KJ Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
Brak
6. Bielawska Martyna KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O063769
7. Dachterska Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O049326
8. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
9. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
10. Geremek Dominika KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
Brak
11. Gier Zuzanna bpk
2000 (MJ.)
O047084
12. Giza Julia brak
2001 (MJ.)
0042001
13. Gogołek Tomasz KS Jumping Events Poznań
S
O013202
14. Jankowska Dominika KS JUMPING EVENTS POZNAŃ
2008 (JM.)
Brak
15. Jasielska Jagna bpk
2003 (J.)
O050411
16. Kaczmarczyk Alicja Klub Jeździecki Bonin
2003 (J.)
O038353
17. Kmieciak Jagna Brak
2009 (JM.)
Brak
18. Konarska Nina JUKS Gold Team Mieczewo
2011 (Mł.)
O061275
19. Konopka Weronika Klub Sportowy Parkur Tarnowa
S
O038263
20. Kowalczyk Agnieszka JUKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
21. Kozłowska Izabela Brak
2000 (MJ.)
0032651
22. Krzyżaniak Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2009 (JM.)
O057723
23. Książkiewicz Kornelia KJ Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
brak
24. Kubiak Zofia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (Mł.)
brak
25. Lembicz Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
O058766
26. Lembicz Martyna KJ Stajnia Nowina
2010 (Mł.)
O062864
27. Lewandowska Zofia KJ Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061884
28. Liszyńska Julia bpk
2004 (J.)
O053973
29. Ładziak Amelia bpk
2004 (J.)
O042459
30. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
31. Paruszewska Maja KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
brak
32. Ponicki Mateusz Jacek BPK
S
brak
33. Romanowska Hanna bpk
2009 (JM.)
brak
34. Setlak Marta BPK
2006 (JM.)
O064356
35. Skaba Natalia bpk
S
brak
36. Śliwa Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
37. Sokołowska Zofia JUKS Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
brak
38. Stępniak Sara bpk
2001 (MJ.)
brak
39. Terakowska Natalia Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2008 (JM.)
brak
40. Torz Julia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (Mł.)
brak
41. Undrych Zofia bpk
2004 (J.)
O041413
42. Van Dijk Juliette JUKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
O063874
43. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
44. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
45. Włoch January KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O057717
46. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
47. Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
48. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (Mł.)
O063771
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

AGNES GL SP POL 2014 klacz kara/165 F: Ulco
M: Atena
brak 616009610038314
2.

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
3.

ANDIAMO F WESTF POL 2014 klacz kara/168 F: Michael Angelo F / Bajou du Rouet
M: Avenida Q / Quidam de Revel
K028981 DE441411225314
4.

B-KASIA TS POL 2005 klacz gniada/126 F: Bafar /
M: Bonanza /
brak 6169996102538
5.

BELLEZA KUC POL 2010 klacz tarantowata/138 F: Grey / Lubczyk
M: Wira / nn
K027176 616013610043210
6.

BLANT SP POL 2015 wałach gniada/162 F: Madison /
M: Boliwia /
K031110 616009681011215
7.

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
8.

COLOX CUP KUC POL 2013 wałach kasztanowata/144 F: nn /
M: nn /
K031689 616999610219213
9.

CONAN D NRPS POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z /
M: Alexandria D /
brak 52801025032
10.

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 wałach gniada/- F: Romeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
11.

CZANKA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/167 F: Puszczyk
M: Cykada
brak 616006660482507
12.

CZAR MESNIL SP POL 2017 wałach kara/165 F: It's Me Du Mesnil /
M: Charama /
brak 616009680034917
13.

DANI KUC POL NN klacz gniada/144 F: NN
M: NN
brak 616 999 61 13189 03
14.

DISNEY KUC POL 2012 klacz siwa/123 F: Szaman /
M: Dazy /
K029501 616013610075812
15.

DONER BOY TYP SZKACHETNY POL 2012 wałach skarogniada/160 F: NN
M: NN
Brak A0015156S
16.

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
17.

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
18.

FRANCONIA S SP POL 2014 klacz skarogniada/170 F: Black Jack / Cornet Obolensy
M: Fonica S / Concert
K029144 616009520041914
19.

FRANKE KWPN NED 2010 wałach siwa/172 F: Cambell / Cassini I
M: Mirda / Larne
K024563 528003201010737
20.

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
21.

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz kara/147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
22.

GUINNESS NN POL 2011 wałach gniada/163 F: nn
M: nn
K026664 372414005427394
23.

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
24.

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 mare chestnut/168 F: Idem d'Azur / Landwind
M: Tonacly / Monaco
K030080 0560076L9XJ2
25.

KAPRI WLKP POL 2011 klacz gniada/161 F: Poker /
M: Korsyka /
brak 616007610076011
26.

KARDAN WIELKOPOLSKI POL 2013 wałach srokata/167 cm F: Romeo
M: Karafka
Brak ...
27.

KASIA TYP KUC POL 2015 klacz siwa/136 F: nn
M: nn
brak 616999610212115
28.

KIELSHOOP MARY ANN (MERY) KUC WALIJSKI NED 2007 klacz inna/120 F: Vlonderzicht's Harm /
M: Kielshoop Maribelle /
brak -
29.

LA BAMBA CALIDAD TG SP POL 2016 ogier siwa/175 F: La Calidad / Lancer II
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
K029829 616009610203016
30.

LA PAZ SP POL 2005 wałach ciemnogniada/176 F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
K012016 POL009510224605
31.

LACASTA TG SP POL 2017 klacz siwa/168 F: Number One / Numer Uno
M: Laurbina KG / Bambino Van’t Zorgvliet
K030521 616009610206817
32.

LEONARDO WLKP POL 2016 wałach gniada/162 F: Almos / Borysław
M: Lota / Lombard
K031273 616007610098116
33.

MAFIA WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/150 F: Polder /
M: Malibu /
brak 616007610171112
34.

MANGO WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/155 F: ARAMIR
M: Malaga
Brak 6160076101
35.

MAXIMUS KUC FELIŃSKI POL 10.04.2016 wałach bułana/147 F: Mielno
M: Migrena
brak 616013670037916
36.

MESTENIO KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/145 F: Onufry
M: Monika
brak 616011530138112
37.

MILLBRIDGE ISH IRL 2010 wałach kasztanowata/171 F: West Coast Cavalier / Cavalier Royale
M: Young Free Diamond / Young Freeman
K031585 372414007003641
38.

MINAKO KUC WALIJSKI POL 2011 klacz siwa/135 F: Jankes /
M: Mija /
brak 616999640081311
39.

MONTANA ZK SP POL 2012 klacz gniada/162 F: Comandor / Contender
M: Miss Nel / Sir Nel
brak 616 009 59 00712 12
40.

MONTE DRP NED 2014 wałach gniada/126 F: nn /
M: nn /
brak -
41.

MUSTANG KUC POL 2009 wałach srokata/117 F: Timo / H-S Jason
M: Marina / Hertz
K030287 616013610051109
42.

NEL Polski Koń Sportowy POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: Lik
M: Norka
K029086 616009610106116
43.

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
44.

PROXIS SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Progis / Grand Amour
K028889 616009520030115
45.

SĘKACZ WLKP POL 2014 wałach siwa/- F: Czumak / Bujak
M: Selika / Lwówek
K028517 616007610056414
46.

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
47.

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
48.

SZRON KM SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Marino /
M: Serbia / Barasz
K025670 616009530055913
49.

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/143 F: Jawor
M: Tera Pałac
Brak 616013640070216
50.

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
51.

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz kasztanowata/159 F: AZART
M: ZYTA
K027653 616009640031111
52.

ZŁOTY RUBIN WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: RASCH (REKRUT) / RAMIRADO
M: ZOKLA / KLAKIER
K029707 616007610043515
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 48

Number of Horses: 52

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl