Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
118 ACCEPTED 2021-11-19 07:20:15
2021-11-18 21:10:44
Piotr Sokołowski CARAT
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
117 ACCEPTED 2021-11-19 07:21:58
2021-11-18 21:06:31
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
116 ACCEPTED 2021-11-19 07:22:04
2021-11-18 21:06:03
Jagoda Szreymann SINGLE
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
115 ACCEPTED 2021-11-19 07:22:07
2021-11-18 18:23:17
Martyna Przybylska MELODY’S BOY
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
114 ACCEPTED 2021-11-19 07:22:12
2021-11-18 18:19:18
Maria Ewertowska DOMI
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ACCEPTED 2021-11-19 07:22:26
2021-11-18 15:49:38
Maja Jazdończyk MAIK
  • 2x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
112 ACCEPTED 2021-11-19 07:22:41
2021-11-18 15:32:31
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 2x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
111 ACCEPTED 2021-11-19 07:22:45
2021-11-18 15:31:10
Kalina Żak AMOS
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
110 ACCEPTED 2021-11-19 07:22:48
2021-11-18 15:29:19
Natalia Stróżyńska HESTER
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ACCEPTED 2021-11-19 07:22:51
2021-11-18 15:28:28
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ACCEPTED 2021-11-19 07:23:05
2021-11-18 15:27:58
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ACCEPTED 2021-11-19 07:23:17
2021-11-18 15:27:27
Szymon Antkowiak NAJLEPSZA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
106 ACCEPTED 2021-11-19 07:24:28
2021-11-18 15:26:56
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
105 ACCEPTED 2021-11-19 07:27:59
2021-11-18 15:23:37
Zofia Cicha FERRARI
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
104 ACCEPTED 2021-11-19 07:28:08
2021-11-18 15:22:54
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ACCEPTED 2021-11-18 14:02:32
2021-11-18 12:02:10
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ACCEPTED 2021-11-18 07:26:13
2021-11-17 23:00:24
Marianna Kultys TRENDY
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ACCEPTED 2021-11-18 07:26:15
2021-11-17 20:22:06
Wiktoria Grygier GIDRAN
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
100 ACCEPTED 2021-11-18 07:19:40
2021-11-17 18:25:31
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ACCEPTED 2021-11-18 07:26:00
2021-11-17 17:58:07
Hanna Romanowska MINAKO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
98 ACCEPTED 2021-11-18 07:26:17
2021-11-17 14:51:54
Emilia Skrzeczkowska MONTE
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
97 ACCEPTED 2021-11-17 12:13:07
2021-11-17 11:48:02
Inga Górna BALIOS
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
96 ACCEPTED 2021-11-17 12:13:08
2021-11-17 11:42:28
Elena Miłek BALIOS
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
95 ACCEPTED 2021-11-17 12:13:10
2021-11-17 11:40:27
Hanna Sierzchuła MELODY'S BOY
  • 1x mini A1/N/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
94 ACCEPTED 2021-11-17 09:54:57
2021-11-17 09:05:09
Konstantin Iaroshenko CIRCYA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ACCEPTED 2021-11-17 09:54:53
2021-11-17 09:00:24
Konstantin Iaroshenko Z-QUANTINA RK
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
92 ACCEPTED 2021-11-17 09:54:43
2021-11-17 08:59:30
Konstantin Iaroshenko QIU VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ACCEPTED 2021-11-17 09:54:39
2021-11-17 08:58:51
Konstantin Iaroshenko GIGI VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
90 ACCEPTED 2021-11-17 09:54:34
2021-11-17 08:58:22
Konstantin Iaroshenko CHARISMA VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
89 ACCEPTED 2021-11-18 07:26:20
2021-11-17 08:26:14
Magdalena Bielawska KASIA
  • 2x mini A1/N/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
88 ACCEPTED 2021-11-17 09:53:54
2021-11-17 08:21:02
Zuzanna Cichorek CARTANA D'HOTOT
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ACCEPTED 2021-11-17 09:53:43
2021-11-17 08:08:19
Monika Hojna ANIMO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
86 ACCEPTED 2021-11-17 07:16:00
2021-11-17 06:21:08
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
85 ACCEPTED 2021-11-17 07:15:42
2021-11-16 22:47:12
Hanna Fabisiak WIHELM
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
84 ACCEPTED 2021-11-17 07:15:37
2021-11-16 22:46:42
Katarzyna Flegel LENA
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
83 ACCEPTED 2021-11-17 07:15:32
2021-11-16 22:45:59
Zuzanna Kaczmarek LENA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
82 ACCEPTED 2021-11-17 07:15:20
2021-11-16 22:44:05
Lena Łabutka WIHELM
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
81 ACCEPTED 2021-11-17 07:15:17
2021-11-16 19:59:32
Lena Markowska-Musielak R - CALVADOS
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2021-11-17 07:19:53
2021-11-16 19:36:04
Karolina Stanisz COKABLANCA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
79 ACCEPTED 2021-11-17 07:14:21
2021-11-16 19:12:21
Waldemar Olejniczak LIMERICK
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ACCEPTED 2021-11-17 07:14:24
2021-11-16 18:43:43
Mieszko Dąbrowski MAIK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
77 ACCEPTED 2021-11-17 07:14:30
2021-11-16 18:08:47
Zuzanna Michalak TAZINA
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ACCEPTED 2021-11-17 07:14:32
2021-11-16 18:08:16
Natalia Terakowska MAXIMUS
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
75 ACCEPTED 2021-11-17 07:14:36
2021-11-16 17:23:09
Daria Klimecka HEVAN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ACCEPTED 2021-11-17 07:19:39
2021-11-16 15:43:24
Joanna Słomka DIVA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ACCEPTED 2021-11-17 07:19:29
2021-11-16 15:42:25
Wiktoria Łukaszyk CAMPARI
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ACCEPTED 2021-11-17 07:17:59
2021-11-16 15:41:37
Gabriela Kordus PASA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ACCEPTED 2021-11-16 15:28:06
2021-11-16 15:23:53
Agata Matela QUALITY BOY
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
70 ACCEPTED 2021-11-16 15:28:07
2021-11-16 14:44:40
Marcin Jakubiak ATOS
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
69 ACCEPTED 2021-11-16 13:58:31
2021-11-16 13:23:40
Beata Biernacka POWER FULL
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
68 ACCEPTED 2021-11-16 13:58:32
2021-11-16 13:23:15
Alicja Końpa CZORT
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
67 ACCEPTED 2021-11-16 12:35:17
2021-11-16 11:40:25
Nina Konarska MUSTANG
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
66 ACCEPTED 2021-11-16 12:35:18
2021-11-16 11:39:38
Daria Przybyła DAKTYL
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
65 ACCEPTED 2021-11-16 12:35:20
2021-11-16 11:38:45
Zofia Kubiak DANI
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2021-11-16 11:33:09
2021-11-16 11:28:51
Julia Albertowicz HOŁEK
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2021-11-16 11:33:04
2021-11-16 11:26:48
Julia Torz B-KASIA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
62 ACCEPTED 2021-11-16 11:33:00
2021-11-16 11:25:59
Juliette Van Dijk COLOX CUP
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2021-11-16 11:32:58
2021-11-16 11:25:17
Zofia Sokołowska GOLD
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
60 ACCEPTED 2021-11-19 07:25:28
2021-11-16 11:05:20
Amelia Ładziak GUINNESS
  • 2x 5/L/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
59 ACCEPTED 2021-11-16 10:59:04
2021-11-16 09:22:05
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ACCEPTED 2021-11-17 09:53:35
2021-11-16 09:21:13
Martyna Bielawska MILLBRIDGE
  • 2x 5/L/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ACCEPTED 2021-11-16 07:07:12
2021-11-16 06:42:22
Alicja Frankiewicz IDA D
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
56 ACCEPTED 2021-11-16 07:07:13
2021-11-15 23:14:20
Jakub Chwiłkowski PRINCESSA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
55 ACCEPTED 2021-11-16 07:07:15
2021-11-15 23:05:14
Jagienka Łukomska GALILO
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
54 ACCEPTED 2021-11-16 07:07:16
2021-11-15 20:07:01
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ACCEPTED 2021-11-16 07:07:18
2021-11-15 15:29:31
Alicja Wiśniowska OSA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ACCEPTED 2021-11-15 14:24:43
2021-11-15 14:22:37
Roman Sobkowiak ŁAŃCUT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2021-11-15 14:16:39
2021-11-15 13:14:23
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ACCEPTED 2021-11-15 14:16:42
2021-11-15 10:42:25
Karolina Alankiewicz SĘKACZ
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-11-15 06:58:36
2021-11-14 23:36:42
Nikola Szemis MARKIZA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
48 ACCEPTED 2021-11-15 06:58:39
2021-11-14 23:35:44
Borys Grzesiek MARKIZA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2021-11-15 06:58:41
2021-11-14 23:34:04
Klaudia Krajewska DON QUERIDO
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2021-11-15 06:58:44
2021-11-14 19:19:28
Aleksandra Pyczek BACH
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2021-11-15 06:58:46
2021-11-14 19:19:05
Jakub Rogacki KORNEL KORDE STAR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ACCEPTED 2021-11-15 06:58:50
2021-11-14 19:18:44
Nell Dykcik SOLO CHAMPFLEUR
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2021-11-15 06:58:51
2021-11-14 19:18:24
Nell Dykcik MAGNUM
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2021-11-15 06:59:11
2021-11-14 12:54:08
Agata Błaszkowiak LOCARNO 87
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
41 ACCEPTED 2021-11-15 06:59:15
2021-11-14 12:53:29
Agata Błaszkowiak GAPPE LOUP
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-11-15 06:59:20
2021-11-14 11:20:45
Zuzanna Polaszek KARNAVAL HDH
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ACCEPTED 2021-11-15 14:16:45
2021-11-14 10:35:42
Antonina Roemer CALINECZKA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-11-15 06:59:25
2021-11-14 10:09:43
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ACCEPTED 2021-11-15 06:59:29
2021-11-14 09:43:32
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ACCEPTED 2021-11-15 06:59:32
2021-11-13 23:35:26
Natalia Siwiec HAWENA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
35 ACCEPTED 2021-11-15 06:59:42
2021-11-13 23:12:28
Karolina Ziętkiewicz BRETON
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/Licencyjny z oceną stylu jeźdźca
34 ACCEPTED 2021-11-15 06:59:57
2021-11-13 20:43:50
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-11-15 07:00:05
2021-11-13 18:00:58
Agnieszka Szlachta TAFIA - SZ
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2021-11-15 07:00:09
2021-11-13 18:00:27
Piotr Sawicki SEVILLA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
31 ACCEPTED 2021-11-15 07:00:13
2021-11-13 17:29:36
Beata Szuber LANTINUS N
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2021-11-15 07:00:18
2021-11-13 17:28:49
Beata Szuber CHABER
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
29 ACCEPTED 2021-11-15 07:00:21
2021-11-13 17:28:26
Iga Tokarska ORLANDO W
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2021-11-15 07:00:25
2021-11-13 17:28:04
Iga Tokarska VOX GR
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2021-11-15 07:00:27
2021-11-13 17:27:37
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ACCEPTED 2021-11-15 07:00:32
2021-11-12 18:13:53
Oliwia Robakowska IDA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
25 ACCEPTED 2021-11-15 07:00:35
2021-11-12 18:13:32
Jan Dąbrowski WIRAŻ
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ACCEPTED 2021-11-15 07:00:38
2021-11-12 18:13:18
Wiktoria Tomaszewska KARRYS L
  • 2x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ACCEPTED 2021-11-15 07:00:41
2021-11-12 18:12:50
Jan Dąbrowski KARRYS L
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
22 ACCEPTED 2021-11-15 07:00:44
2021-11-12 18:10:48
Jan Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2021-11-17 07:17:47
2021-11-12 18:09:42
Marta Baran ELY
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2021-11-12 09:40:00
2021-11-12 09:39:42
Adrianna Grzegorek EASY ZONE
  • 2x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ACCEPTED 2021-11-12 09:34:31
2021-11-12 09:06:41
Amelia Neumann DOMINO
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2021-11-12 09:34:33
2021-11-12 09:03:03
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-11-12 09:34:35
2021-11-12 08:53:56
Amelia Neumann HUGO
  • 2x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
16 ACCEPTED 2021-11-12 07:21:08
2021-11-11 18:20:51
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-11-12 07:21:09
2021-11-11 18:20:33
Joanna Krzyżostaniak CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA)
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ACCEPTED 2021-11-12 07:21:11
2021-11-11 18:20:14
Joanna Krzyżostaniak SISI
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
13 ACCEPTED 2021-11-15 14:16:48
2021-11-10 11:18:26
Michał Tomikowski LANCELOT
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
12 ACCEPTED 2021-11-10 09:14:38
2021-11-09 23:51:03
Nikola Plank LUCKY BOY
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
11 ACCEPTED 2021-11-12 07:21:14
2021-11-09 19:12:22
Michał Tomikowski V-ADAM Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2021-11-10 09:14:42
2021-11-09 19:07:38
Karol Jarosz OLIWKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
9 ACCEPTED 2021-11-18 07:26:24
2021-11-09 17:08:11
Martyna Szott WARKA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
8 ACCEPTED 2021-11-18 10:04:28
2021-11-09 12:39:08
Weronika Siejak GANDALF
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2021-11-10 09:14:47
2021-11-09 11:57:49
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ACCEPTED 2021-11-10 09:14:50
2021-11-09 09:54:15
Karolina Kończewska JAMAICA SUN
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
5 ACCEPTED 2021-11-10 09:14:52
2021-11-09 09:53:41
Natalia Zoran HABER
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
4 ACCEPTED 2021-11-12 07:21:15
2021-11-08 19:21:42
Zofia Undrych ARMIA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
3 ACCEPTED 2021-11-09 07:14:53
2021-11-08 18:36:57
Jagna Kmieciak TARAN ZAKON
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2021-11-08 14:06:43
2021-11-08 13:11:17
Maja Nowakowska LIBIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
1 ACCEPTED 2021-11-08 14:06:41
2021-11-08 13:10:39
Maja Nowakowska ANKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Alankiewicz Karolina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O049499
2. Albertowicz Julia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (Mł.)
brak
3. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (J.)
Brak
4. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
5. Bączkiewicz Marianna Kraju Jumping Team
6. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
7. Baran Marta KJ Stajnia Dąbrowscy
S
Brak
8. Bielawska Magdalena KJ Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
Brak
9. Bielawska Martyna KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O063769
10. Biernacka Beata KJ Konik Polski
S
Brak
11. Błaszkowiak Agata bpk
2006 (JM.)
O061774
12. Chwiłkowski Jakub Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O048259
13. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
14. Cichorek Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2007 (JM.)
O061940
15. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
16. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (Mł.)
Brak
17. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
0001204
18. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team
S
O025652
19. Dykcik Nell Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O047736
20. Ewertowska Maria Niezrzeszony
2008 (JM.)
Brak
21. Fabisiak Hanna bpk
2008 (JM.)
brak
22. Flegel Katarzyna bpk
2008 (JM.)
brak
23. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
24. Gerard Rene KJ CH Jaszkowo
25. Górna Inga Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
Brak
26. Grygier Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
27. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
28. Grzesiek Borys KJ Stajnia Dąbrowscy
2009 (JM.)
brak
29. Grześkowiak Klara NiF Champion Stud
2011 (Mł.)
12
30. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
31. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
32. Jakubiak Marcin Klub Jeździecki Agro-Handel
S
brak
33. Jarosz Karol Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2005 (J.)
O052931
34. Jazdończyk Anna KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2004 (J.)
O047890
35. Jazdończyk Maja KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (JM.)
0059746
36. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O033282
37. Kaczmarek Zuzanna BPK
2008 (JM.)
Brak
38. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
39. Kmieciak Jagna Brak
2009 (JM.)
Brak
40. Konarska Nina JUKS Gold Team Mieczewo
2011 (Mł.)
O061275
41. Kończewska Karolina brak
S
brak
42. Końpa Alicja KJ Konik Polski
2009 (JM.)
brak
43. Kordus Gabriela Harmony Club Owińska
2009 (JM.)
O059572
44. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
45. Krajewska Klaudia KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O034925
46. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
47. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
48. Kubiak Zofia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (Mł.)
brak
49. Kultys Marianna Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O052837
50. Łabutka Lena BPK
2008 (JM.)
Brak
51. Ładziak Amelia bpk
2004 (J.)
O042459
52. Łukaszyk Wiktoria KJ Atrium Swarzędz
S
O038253
-
53. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
54. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
55. Mamys Marta Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
brak
56. Mańczak Natalia Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
57. Markowska-Musielak Lena bpk
S
brak
58. Matela Agata bpk
S
brak
59. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
60. Miłek Elena Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
Brak
61. Neumann Amelia Brak
2008 (JM.)
Brak
62. Nowaczyk Lilianna Kraju Jumping Team
63. Nowakowska Maja Harmony Club
2001 (MJ.)
O042005
64. Olejniczak Waldemar Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O015098
65. Plank Nikola Harmony Club
2004 (J.)
brak
66. Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2000 (MJ.)
O030550
67. Przybylska Martyna Niezrzeszony
S
Brak
68. Przybyła Daria JUKS Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
O059236
69. Pyczek Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O053455
70. Robakowska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
Brak
71. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (J.)
O028081
72. Rogacki Jakub Bez Przynależności Klubowej
S
O036965
73. Romanowska Hanna bpk
2009 (JM.)
brak
74. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
75. Sawicki Piotr KJ Brzóska Sport Horses
S
0000559
76. Siejak Weronika KJ Agro-Handek Śrem
2000 (MJ.)
O021060
77. Sierzchuła Hanna niezrzeszony
2009 (JM.)
brak
78. Siwiec Natalia WTK Hermanów
S
O041168
79. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O052778
80. Słomka Joanna Harmony Club
S
O009627
81. Sobkowiak Roman KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O017397
82. Sokołowska Zofia JUKS Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
brak
83. Sokołowski Piotr Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
.
84. Sołtysiak Zuzanna St. Kraju Jumping Team
2007 (JM.)
O064150
85. Stanisz Karolina bpk
S
O025013
86. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
87. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
88. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
89. Szemis Nikola Kj Stajnia Dąbrowscy
2009 (JM.)
brak
90. Szlachta Agnieszka KJ Brzóska Sport Horses
S
O030841
91. Szott Martyna bpk
2004 (J.)
O053082
92. Szreymann Jagoda OJ Kalina
2019 (Mł.)
brak
93. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
94. Terakowska Natalia Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2008 (JM.)
brak
95. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
96. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O060491
97. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
O055880
98. Torz Julia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (Mł.)
brak
99. Undrych Zofia bpk
2004 (J.)
O041413
100. Van Dijk Juliette JUKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
O063874
101. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
102. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
103. Wiśniowska Alicja KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
O063514
104. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
105. Ziała Aleksandra KJ CH Jaszkowo
2006 (JM.)
106. Ziętkiewicz Karolina KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (JM.)
O060465
107. Zoran Natalia niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

52

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
2.

116

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
3.

95

ANIMO PZHK (SP) POL 2017 wałach gniada/161 F: Lord Liberator / Littorio
M: Adele RZ/ Amantus
brak 616009610054618
4.

24

ANKA WĘG. PÓŁKREW HUN 2003 klacz kasztanowata/163 F: Acorn / Acord II
M: Csokika / Szemafor 5
K016698 HUNFMF032560000
5.

119

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
6.

4

ARMIA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz ciemnogniada/165 F: Rulon
M: Andora
Brak 007610131705
7.

13

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan / Tjungske
M: Aida / Perfekt
K032157 616007610142517 / A0012770S
8.

75

B-KASIA TS POL 2005 klacz gniada/kuc:126 F: Bafar /
M: Bonanza /
brak 6169996102538
9.

44

BACH WLKP POL 2010 wałach gniada/168 F: Barbur
M: Babolna/Antokol
K022043 6160076101034
10.

102

BALIOS SZETLANDZKI POL 2017 wałach skarogniada/kuc:110 F: Nieznany
M: Nieznana
Brak .
11.

126

BIRMA HAFLINGER POL 2013 klacz izabelowata/kuc:140 F: Dunaj / Nordpfeil
M: Bajka / Admirał
K030208 616013610074513
12.

51

BRETON SP POL 2005 wałach gniada/mk:158 F: Krater /
M: Brenda /
K020980 POL009610143705
13.

129

CADEAU B KWPN NED 2007 Klacz gniada/~165 F: Ginus
M: Etorette B
brak 528003000702042
14.

12

CALINECZKA TYP SZLACHETNY POL 2016 Klacz gniada/161 F: Nurmi
M: Calinka
brak A0007489S
15.

33

CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA) WLKP POL 2015 wałach gniada/180 F: Tanos / Cantanis
M: Higiena / Napar
K029115 616007610098115
16.

92

CAMPARI SP POL 2005 Klacz kara F: Dagestan /
M: Cortesia /
K015813 POL009610061705
17.

111

CANTATRICE SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K021292 POL009610150607
18.

110

CARAT SP POL 2002 ogier siwa/163 F: .
M: .
. .
19.

63

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
20.

48

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
21.

137

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
22.

96

CARTANA D'HOTOT KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: CARTANO/CARTHAGO
M: HAUTESSE D'HOTOT
12154/21 528003000709281
23.

59

CASALL AZZURRO HOL GER 2014 wałach gniada/175 F: Casalito / Casall
M: Vroni R / Corrado I
K027692 DE421000002414
24.

56

CHABER DSP POL 2015 ogier siwa/169 F: Cocosinni
M: ..
K030940 112
25.

135

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
26.

97

CHARISMA VAN DE BROEKKANT Z ZANG BEL 2017 klacz gniada/168 F: Cicero Z /
M: Evolution /
brak -
27.

101

CIRCYA DSP POL 2011 klacz gniada/165 F: Sir Hayfield
M: Celina
. .
28.

94

COKABLANCA Kłusak Francuski POL 2012 klacz gniada/mk:151 F: Imoko /
M: Helice Du Fruitier /
brak 12209388A
29.

74

COLOX CUP KUC POL 2013 wałach kasztanowata/mk:144 F: nn /
M: nn /
K031689 616999610219213
30.

81

CZORT TYP KOŃ MAŁY POL 2007 wałach ciemnokasztanowata/mk:150 F: nn
M: nn
brak 616999610323607
31.

78

DAKTYL WLKP POL 2013 wałach kasztanowata/mk:151 F: Naksos / Jankes
M: Dunka / Chleb
K032718 616007592082413
32.

79

DANI KUC POL NN klacz gniada/kuc:144 F: NN
M: NN
brak 616 999 61 13189 03
33.

93

DIVA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
K017741 616009610106010
34.

114

DOMI KUC WALIJSKI POL 2016 wałach izabelowata/kuc:115 F: Irokez
M: Delma
Brak 616013610065416
35.

35

DOMINO TYP KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:120 F: NN
M: NN
Brak 616999681005813
36.

43

DON QUERIDO SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Quentin Z
M: Dona Requida
brak 616009681030914
37.

130

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
38.

38

EASY ZONE SP POL 2010 wałach gniada/173 F: Emar / Maram
M: Emar / Maram
K018480 616009610138610
39.

15

ELY WLKP POL 2017 klacz siwa/167 F: Rulon
M: Empara
Brak X
40.

32

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
41.

49

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
42.

122

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
43.

139

Figaro F:
M:
44.

121

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topas
M: Fauna
K020430 POL 013610260906
45.

68

GALILO Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 wałach bułana/kuc:146 F: Gran Chaco
M: Galicja/ Bonetto D
Brak .
46.

7

GANDALF MŁP POL 2012 wałach kasztanowata/mk:- F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
47.

40

GAPPE LOUP KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/165 F: Opan /
M: Linda / Topas
K022880 528003201105770
48.

115

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K002593 POL999610014194
49.

106

GIDRAN MAŁOPOLSKA POL 2004 wałach siwa/. F: .
M: .
Brak .
50.

98

GIGI VAN DE BROEKKANT Z ZANG BEL 2017 klacz kasztanowata/170 F: Global Express /
M: Ipsy Van De Broekkant Z /
brak -
51.

73

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
52.

10

GOOD-DAY SP POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: nn /
M: nn /
K017464 616999610169110
53.

133

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
-
54.

17

GUINNESS NN POL 2011 wałach gniada/163 F: nn
M: nn
K026664 372414005427394
55.

31

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
56.

50

HAWENA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Farmer
M: Hanoi / Turbud Quirinus
K029490 616009640010515
57.

117

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
58.

71

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
59.

86

HEVAN WLKP POL 2013 wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme /
M: Hera /
K030788 6160076100627013
60.

36

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
61.

76

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
62.

127

Houndswood June F:
M:
63.

37

HUGO WIELKOPOLSKA POL 2008 ogier skarogniada/170 F: ULCO
M: HERA
Brak POL007610069208
64.

60

IDA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz gniada/164 F: X
M: X
Brak 616999670052115
65.

14

IDA D SP POL 2015 klacz gniada/mk:157 F: Chardonnay L
M: Iris
Brak -
66.

30

JAMAICA SUN WLKP, POL 2010 klacz tarantowata/mk:158 F: NN
M: NN
brak 616999610327808
67.

47

KARNAVAL HDH KWPN NED 2015 wałach siwa/175 F: Cream on Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
68.

62

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
69.

108

KASIA TYP KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 616999610212115
70.

90

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Kira / Landos II
K028988 616009640079916
71.

45

KORNEL KORDE STAR SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Mars/Avero
M: Konwalia/Czumen K
K030803 616007610018815
72.

8

LANCELOT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/177 F: IF DU REVERDY
M: LASANA
Brak 616009610147717
73.

55

LANTINUS N SP POL 2009 wałach gniada/161 F: -
M: -
brak -
74.

128

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
75.

132

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
76.

89

LENA DSP POL 2012 klacz kasztanowata/mk:152 F: -
M: -
Brak -
77.

25

LIBIA WLKP POL 2005 klacz ciemnogniada/160 F: Lorenso / Louis
M: Loteria / Lot
K032263 POL007610034105
78.

83

LIMERICK Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/163 F: Denar
M: Lacosidia
O015098 B0107573S
79.

39

LOCARNO 87 WESTFALSKA POL 2014 wałach skarogniada/175 F: L unico
M: Comtess
0061774 DE 441410907314
80.

27

LUCKY BOY WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Ben-Hur /
M: Lawina /
brak 616007610150115
81.

29

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
82.

66

ŁAŃCUT TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/176 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
83.

41

MAGNUM WLKP POL 2008 wałach kasztanowata/157 F: FARAH-BASKET
M: MILENA
BRAK POL009670123007
84.

18

MAIK SP POL 2016 wałach siwa/162 F: Tajfun
M: Mesi
Brak 616009610160416
85.

42

MARKIZA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz bułana F: Marat
M: Jaga
Brak
86.

85

MAXIMUS KUC FELIŃSKI POL 10.04.2016 wałach bułana/kuc:147 F: Mielno
M: Migrena
brak 616013670037916
87.

125

MELANI F:
M:
88.

103

MELODY'S BOY KUC CONNEMARA POL 2017 wałach siwa/kuc:145 F: Knockillare Tomas
M: Melody
brak 372004010001328
89.

113

MELODY’S BOY KUC CONNEMARA POL 2017 wałach siwa/kuc:145 F: Knockkiller Tomas
M: Melody
Brak 37200401000
90.

16

MILLBRIDGE ISH IRL 2010 wałach kasztanowata/171 F: West Coast Cavalier / Cavalier Royale
M: Young Free Diamond / Young Freeman
K031585 372414007003641
91.

104

MINAKO KUC WALIJSKI POL 2011 klacz siwa/kuc:135 F: Jankes /
M: Mija /
brak 616999640081311
92.

109

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
K020141 616009610217410
93.

107

MONTE DRP NED 2014 wałach gniada/kuc:126 F: nn /
M: nn /
brak -
94.

77

MUSTANG KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:117 F: Timo / H-S Jason
M: Marina / Hertz
K030287 616013610051109
95.

120

NAJLEPSZA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:143 F: NN
M: Nani
Brak 616999610260710
96.

124

NANDA DEVI HAFLINGER POL - klacz izabelowata/kuc:- F: -
M: -
- -
97.

28

OLIWKA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
K033087 616009530267309
98.

57

ORLANDO W SP POL 2011 wałach gniada/172 F: Xx
M: Xx
Brak 111
99.

70

OSA MŁP POL 2014 klacz kasztanowata/165 F: Sadam / Askar
M: Olimpia / Flamand
K031570 616006630040714
100.

91

PASA SP POL 2017 klacz gniada/- F: Santiego / Saint Cloud
M: Przekora / Pegasus HB
K031038 616009610168317
101.

136

POKORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kara/167 F: Klasyk
M: Pirania
Brak 616 007 61 00875 14
102.

80

POWER FULL TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/155 F: nn
M: nn
brak 616999610121213
103.

67

PRINCESSA Szlachetna Półkrew POL 2016 Klacz skarogniada/169 F: Epos
M: Paula G
Brak
104.

99

QIU VAN DE BROEKKANT Z ZANG BEL 2017 klacz gniada/160 F: Quasimiod vd Molondorf /
M: Concord /
brak -
105.

82

QUALITY BOY WESTFALSKA POL 2007 wałach gniada/165 F: Consolidator
M: Quality
Brak DE 441411785007
106.

87

R - CALVADOS SP POL 2005 wałach siwa/165 F: Corrado Son /
M: Rezeda /
brak 616009610154005
107.

138

RYSIU F:
M:
108.

65

SĘKACZ WLKP POL 2014 wałach siwa/- F: Czumak / Bujak
M: Selika / Lwówek
K028517 616007610056414
109.

134

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
110.

54

SEVILLA SP POL 2013 klacz gniada/168 F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Sielanka / Atlas Bavaria
K028418 616009690088513
111.

112

SINGLE SP POL 2008 wałach gniada/170 F: nn /
M: nn /
brak -
112.

34

SISI XX POL 2017 klacz gniada/165 F: Xx
M: Xx
X X
113.

46

SOLO CHAMPFLEUR Kłusak Francuski POL 2006 wałach gniada/165 F: BIESOLO
M: LOLIE CHAMPFLEUR
brak 06181525A
114.

118

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
115.

64

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
116.

53

TAFIA - SZ WLKP POL 2014 klacz siwa/170 F: CARLOS DZ
M: TALIA
K032571 616007610045214
117.

26

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/kuc:143 F: Jawor
M: Tera Pałac
Brak 616013640070216
118.

84

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
119.

105

TRENDY KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: My Precious
M: Traviata
K024426 616013661404
120.

123

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
121.

5

V-ADAM Z ZANG BEL 2014 wałach gniada/170 F: Vangelis S / Nonstop
M: Poly R / Pinocchio
K029072 056015Z55709714
122.

131

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
123.

58

VOX GR SP POL 2016 wałach siwa/166 F: Salamon
M: Vascuel
K032831 X
124.

69

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
125.

6

WARKA TS POL 2007 klacz kara/kuc:140 F: Wander / Atse
M: Wander / Atse
K021740 616999610295607
126.

88

WIHELM KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:136 F: -
M: -
brak 616999610219513
127.

61

WIRAŻ KUC POL 2017 wałach kara/kuc:135 F: X
M: X
Brak X
128.

100

Z-QUANTINA RK SP POL 2016 klacz gniada/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Z-Quanta / Quantum
K031902 A0006819S
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alankiewicz Karolina
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
SĘKACZ (65)
2021-11-21
2021-11-21
Albertowicz Julia
JUKS Gold Team Mieczewo
HOŁEK (76)
2021-11-20
6
2021-11-20
1
Antkowiak Bartosz
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ARMAND (119)
2021-11-21
8
2021-11-21
6
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
NAJLEPSZA (120)
2021-11-21
2021-11-21
1
Bączkiewicz Marianna
Kraju Jumping Team
2021-11-21
1
2021-11-21
3
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
SUPRISE (64)
2021-11-20
1
2021-11-20
3
2021-11-21
12
2021-11-21
Baran Marta
KJ Stajnia Dąbrowscy
ELY (15)
2021-11-20
6
2021-11-20
5
Bielawska Magdalena
KJ Stajnia Nowina
KASIA (108)
2021-11-21
2
2021-11-21
1
Bielawska Martyna
KJ Stajnia Nowina
2021-11-21
1
2021-11-21
4
Biernacka Beata
KJ Konik Polski
2021-11-21
3
2021-11-21
Błaszkowiak Agata
bpk
2021-11-20
1
2021-11-20
1
2021-11-21
1
2021-11-21
13
2021-11-20
11
2021-11-20
8
2021-11-21
14
Cicha Zofia
BPK
FERRARI (122)
2021-11-21
1
2021-11-21
1
Cichorek Zuzanna
KJ Stajnia Nowina
2021-11-21
15
2021-11-21
13
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2021-11-20
3
100
2021-11-21
8
2021-11-21
2021-11-20
2
200
Dąbrowski Jan
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-11-20
3
2021-11-20
1
2021-11-20
4
2021-11-20
1
2021-11-21
1
2021-11-21
1
Dąbrowski Mieszko
KJ Stajnia Dąbrowscy
MAIK (18)
2021-11-20
24
2021-11-20
1
2021-11-21
1
2021-11-21
1
Dykcik Nell
Bez Przynależności Klubowej
MAGNUM (41)
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-20
11
2021-11-20
7
Ewertowska Maria
Niezrzeszony
DOMI (114)
2021-11-21
1
2021-11-21
16
Fabisiak Hanna
bpk
WIHELM (88)
2021-11-21
1
2021-11-21
Flegel Katarzyna
bpk
LENA (89)
2021-11-21
13
2021-11-21
15
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
IDA D (14)
2021-11-20
12
2021-11-20
1
2021-11-21
4
2021-11-21
15
AMIRA (52)
2021-11-20
6
2021-11-20
2
100
2021-11-21
4
2021-11-21
4
Gerard Rene
KJ CH Jaszkowo
2021-11-20
11
2021-11-20
2021-11-21
1
Górna Inga
Bez Przynależności Klubowej
BALIOS (102)
2021-11-20
2021-11-20
Grygier Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
GIDRAN (106)
2021-11-20
1
2021-11-20
1
2021-11-21
1
2021-11-21
1
Grzegorek Adrianna
bpk
2021-11-20
6
Grześkowiak Klara
NiF Champion Stud
RYSIU (138)
2021-11-21
1
2021-11-21
14
Iaroshenko Konstantin
KJ Michałówka
2021-11-20
2
2021-11-20
2021-11-20
4
2021-11-20
5
2021-11-20
2021-11-20
Jakubiak Marcin
Klub Jeździecki Agro-Handel
ATOS (13)
2021-11-20
2
2021-11-20
9
Jazdończyk Anna
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2021-11-20
2021-11-21
1
2021-11-20
15
2021-11-21
5
Kaczmarek Mikołaj
St. KS Jumping Events Poznań
2021-11-20
13
2021-11-20
10
2021-11-21
9
2021-11-21
6
Kaczmarek Zuzanna
BPK
LENA (89)
2021-11-20
1
2021-11-20
8
Klimecka Daria
KJ Agro-Handel Śrem
HEVAN (86)
2021-11-20
7
2021-11-21
10
Kmieciak Jagna
Brak
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-21
7
2021-11-21
Konarska Nina
JUKS Gold Team Mieczewo
MUSTANG (77)
2021-11-20
10
2021-11-20
6
Kończewska Karolina
brak
2021-11-21
1
Końpa Alicja
KJ Konik Polski
CZORT (81)
2021-11-21
1
2021-11-21
1
Kordus Gabriela
Harmony Club Owińska
PASA (91)
2021-11-20
8
2021-11-20
2021-11-21
3
2021-11-21
Krajewska Klaudia
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-11-21
1
2021-11-21
17
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2021-11-20
4
2021-11-21
5
Semino 5 (134)
2021-11-20
6
2021-11-21
11
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2021-11-21
3
50
2021-11-21
4
SISI (34)
2021-11-20
1
2021-11-20
17
Kubiak Zofia
JUKS Gold Team Mieczewo
DANI (79)
2021-11-20
2021-11-20
7
Kultys Marianna
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
TRENDY (105)
2021-11-21
1
2021-11-21
5
Łabutka Lena
BPK
WIHELM (88)
2021-11-20
8
2021-11-20
1
Ładziak Amelia
bpk
2021-11-21
2
2021-11-21
3
Łukaszyk Wiktoria
KJ Atrium Swarzędz
CAMPARI (92)
2021-11-20
17
2021-11-20
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
GALILO (68)
2021-11-20
5
2021-11-20
12
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
CADEAU B (129)
2021-11-20
10
2021-11-21
2
2021-11-21
7
Donau VDL (130)
2021-11-20
4
2021-11-21
3
100
Victor (131)
2021-11-20
7
2021-11-20
4
2021-11-21
5
2021-11-21
2
200
Le Matino (132)
2021-11-20
1
200
2021-11-20
3
150
2021-11-21
2
150
2021-11-21
3
150
Mańczak Natalia
Stajnia Siemowo
POKORA (136)
2021-11-21
6
2021-11-21
Markowska-Musielak Lena
bpk
2021-11-20
8
2021-11-20
6
Matela Agata
bpk
2021-11-20
1
2021-11-21
4
2021-11-21
Michalak Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
TAZINA (84)
2021-11-21
6
2021-11-21
Miłek Elena
Bez Przynależności Klubowej
Figaro (139)
2021-11-21
1
2021-11-21
1
Neumann Amelia
Brak
DOMINO (35)
2021-11-20
5
2021-11-20
1
HUGO (37)
2021-11-20
2021-11-20
Nowaczyk Lilianna
Kraju Jumping Team
MELANI (125)
2021-11-21
1
2021-11-21
2
Nowakowska Maja
Harmony Club
ANKA (24)
2021-11-20
4
2021-11-20
11
2021-11-21
10
2021-11-21
12
LIBIA (25)
2021-11-20
17
2021-11-20
11
2021-11-21
15
2021-11-21
13
Olejniczak Waldemar
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
2021-11-21
2021-11-21
11
Plank Nikola
Harmony Club
2021-11-20
1
2021-11-20
21
2021-11-21
1
2021-11-21
1
Polaszek Zuzanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2021-11-21
18
2021-11-21
Przybyła Daria
JUKS Gold Team Mieczewo
DAKTYL (78)
2021-11-20
1
2021-11-20
3
Pyczek Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
BACH (44)
2021-11-20
21
2021-11-20
12
Robakowska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
IDA (60)
2021-11-20
7
2021-11-20
2021-11-21
8
2021-11-21
9
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
2021-11-20
11
2021-11-20
11
Rogacki Jakub
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-20
12
2021-11-20
Romanowska Hanna
bpk
MINAKO (104)
2021-11-20
1
2021-11-20
4
Romanowska Marta
KJ Bonin
2021-11-20
2021-11-21
1
200
2021-11-21
2021-11-20
1
250
Sawicki Piotr
KJ Brzóska Sport Horses
SEVILLA (54)
2021-11-20
11
2021-11-20
Siejak Weronika
KJ Agro-Handek Śrem
2021-11-20
1
2021-11-20
8
Sierzchuła Hanna
niezrzeszony
2021-11-21
2021-11-21
3
Siwiec Natalia
WTK Hermanów
HAWENA (50)
2021-11-21
1
2021-11-21
1
Skrzeczkowska Emilia
KJ Stajnia Nowina
2021-11-21
7
2021-11-21
1
250
MONTE (107)
2021-11-21
1
2021-11-21
1
Słomka Joanna
Harmony Club
DIVA (93)
2021-11-20
16
2021-11-20
2021-11-21
16
2021-11-21
Sobkowiak Roman
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-11-20
13
2021-11-20
9
Sokołowska Zofia
JUKS Gold Team Mieczewo
GOLD (73)
2021-11-20
2
2021-11-20
3
Sołtysiak Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
BIRMA (126)
2021-11-21
1
2021-11-21
2
Stanisz Karolina
bpk
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-21
5
2021-11-21
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
HESTER (117)
2021-11-21
2
100
2021-11-21
1
2021-11-21
1
150
Stróżyńska Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
GARBONOS (115)
2021-11-21
4
2021-11-21
FIGARO (121)
2021-11-21
8
2021-11-21
3
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
TSUNAMI (123)
2021-11-21
8
Szemis Nikola
Kj Stajnia Dąbrowscy
MARKIZA (42)
2021-11-21
1
Szlachta Agnieszka
KJ Brzóska Sport Horses
2021-11-20
15
2021-11-20
1
Szott Martyna
bpk
WARKA (6)
2021-11-21
10
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
2021-11-20
5
2021-11-20
2
150
2021-11-21
9
2021-11-21
4
CHABER (56)
2021-11-20
17
2021-11-20
18
2021-11-21
11
2021-11-21
Terakowska Natalia
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
MAXIMUS (85)
2021-11-21
17
2021-11-21
1
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2021-11-20
7
2021-11-20
13
2021-11-21
7
2021-11-21
11
VOX GR (58)
2021-11-20
17
2021-11-20
15
2021-11-21
6
2021-11-21
2021-11-20
1
150
2021-11-20
5
2021-11-21
10
2021-11-21
5
Tomaszewska Wiktoria
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-11-21
14
2021-11-21
Tomikowski Michał
bpk
2021-11-20
9
2021-11-20
2021-11-20
13
2021-11-20
21
Torz Julia
JUKS Gold Team Mieczewo
B-KASIA (75)
2021-11-20
1
2021-11-20
11
Undrych Zofia
bpk
ARMIA (4)
2021-11-21
7
2021-11-21
2
Van Dijk Juliette
JUKS Gold Team Mieczewo
2021-11-20
1
2021-11-20
10
Werblińska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
CARMEN (48)
2021-11-20
1
2021-11-20
3
50
2021-11-21
13
2021-11-21
Wiśniowska Alicja
KJ Rancho Poznań
OSA (70)
2021-11-20
9
2021-11-20
10
Żak Kalina
Stajnia Siemowo
AMOS (116)
2021-11-21
1
2021-11-21
9
Ziała Aleksandra
KJ CH Jaszkowo
Lapaccio (128)
2021-11-20
1
2021-11-20
5
2021-11-21
17
Ziętkiewicz Karolina
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
BRETON (51)
2021-11-20
2
2021-11-20
2021-11-21
5
2021-11-21
Zoran Natalia
niezrzeszony
HABER (31)
2021-11-21
1
2021-11-21
5

Number of Riders: 107

Number of Horses: 128

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl