Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
113 ACCEPTED 2021-09-30 07:06:18
2021-09-29 20:21:09
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ACCEPTED 2021-09-30 07:11:14
2021-09-29 20:05:24
Zuza Kaleta FLYING DREAM
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
111 ACCEPTED 2021-09-30 07:15:04
2021-09-29 19:04:22
Martyna Ostrowska CASA MIA
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
110 ACCEPTED 2021-09-30 07:24:00
2021-09-29 18:53:20
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 1x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
109 ACCEPTED 2021-09-30 07:24:28
2021-09-29 14:30:07
Adam Hybiak DARK CHERRY
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ACCEPTED 2021-09-29 15:56:26
2021-09-29 13:16:22
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ACCEPTED 2021-09-30 07:23:27
2021-09-29 13:15:03
Szymon Stasiak ZUCCERO OBOLENSKY
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ACCEPTED 2021-09-29 15:56:20
2021-09-29 13:05:27
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
105 ACCEPTED 2021-09-29 15:56:17
2021-09-29 13:04:44
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
104 ACCEPTED 2021-09-29 15:56:15
2021-09-29 13:03:45
Zofia Cicha MISTY
  • 2x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 25/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
103 ACCEPTED 2021-09-29 11:21:13
2021-09-29 10:05:12
Maria Darul LANITA ROSE
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
102 ACCEPTED 2021-09-29 07:58:19
2021-09-28 20:42:39
Zuzanna Zielony-Sokalska LIWIA
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
101 ACCEPTED 2021-09-29 07:57:56
2021-09-28 20:28:45
Kaja Bernat SKY ZAGORKA
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
100 ACCEPTED 2021-09-29 07:58:43
2021-09-28 19:43:04
Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
99 ACCEPTED 2021-09-29 07:20:34
2021-09-28 15:39:42
Viktoria Drewka TOLA Z
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
98 ACCEPTED 2021-09-28 12:43:10
2021-09-28 09:58:43
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ACCEPTED 2021-09-28 13:38:33
2021-09-28 09:46:11
Pola Stachura PEPPER N
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
96 ACCEPTED 2021-09-28 07:24:19
2021-09-28 07:18:37
Julia Mikołajczyk GENTILA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
95 ACCEPTED 2021-09-28 07:24:21
2021-09-28 00:38:05
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
94 ACCEPTED 2021-09-28 07:24:23
2021-09-28 00:37:28
Michalina Jach STARPOWER CAPTAIN
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
93 ACCEPTED 2021-09-28 07:24:25
2021-09-27 21:51:20
Szymon Stasiak CARMINE-K
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
92 ACCEPTED 2021-09-28 07:24:28
2021-09-27 21:35:20
Borys Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ACCEPTED 2021-09-28 07:24:30
2021-09-27 21:34:56
Borys Trojanowicz CAPRICCIO
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ACCEPTED 2021-09-28 07:24:31
2021-09-27 21:27:18
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ACCEPTED 2021-09-28 07:24:34
2021-09-27 17:35:57
Maria Darul PALEGRO
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ACCEPTED 2021-09-28 07:24:36
2021-09-27 15:07:49
Urszula Piontek JOLY'S GELLA
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
87 ACCEPTED 2021-09-27 14:39:03
2021-09-27 14:12:17
Amelia Biczyńska NILUS
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ACCEPTED 2021-09-27 12:36:30
2021-09-27 11:35:47
Martyna Kulińska FREJKA
  • 2x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
85 ACCEPTED 2021-09-27 10:10:43
2021-09-27 09:03:49
Roma Puchalska IKAR
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
84 ACCEPTED 2021-09-29 07:39:14
2021-09-26 21:46:03
Zuzanna Michalska MY LUCKY PENNY
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
83 ACCEPTED 2021-09-27 07:23:24
2021-09-26 19:01:51
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
82 ACCEPTED 2021-09-27 07:23:28
2021-09-26 18:59:19
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 2x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
81 ACCEPTED 2021-09-27 07:23:31
2021-09-26 18:58:47
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
80 ACCEPTED 2021-09-27 07:23:34
2021-09-26 17:48:56
Martyna Bielawska MILLBRIDGE
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2021-09-28 11:23:37
2021-09-26 17:46:52
Zuzanna Cichorek CARTANA D'HOTOT
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ACCEPTED 2021-09-27 07:23:50
2021-09-26 17:46:04
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ACCEPTED 2021-09-27 07:23:54
2021-09-26 08:33:40
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
76 ACCEPTED 2021-09-27 07:24:06
2021-09-26 08:28:44
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
75 ACCEPTED 2021-09-27 07:24:10
2021-09-25 21:31:35
Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY
  • 2x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 23/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/120/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 30/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
74 ACCEPTED 2021-09-25 16:42:40
2021-09-25 09:24:39
Lena Radowicz CENNA
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
73 ACCEPTED 2021-09-28 07:24:38
2021-09-24 23:38:46
Martyna Zaremba DUCIANO
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 31/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
72 ACCEPTED 2021-09-25 16:42:46
2021-09-24 22:50:53
Maja Sałapatek HALAMA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
71 ACCEPTED 2021-09-25 16:42:49
2021-09-24 22:49:56
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
70 ACCEPTED 2021-09-25 16:42:52
2021-09-24 22:49:29
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
69 ACCEPTED 2021-09-25 16:42:54
2021-09-24 22:48:35
Antoni Nowak KSIĄŻE
  • 2x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
68 ACCEPTED 2021-09-25 16:42:56
2021-09-24 22:47:51
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 31/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
67 ACCEPTED 2021-09-25 16:42:59
2021-09-24 22:47:19
Olga Karasińska BIRKUT
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 31/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
66 ACCEPTED 2021-09-25 16:43:01
2021-09-24 18:41:09
Julia Nazarewicz TANGO
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
65 ACCEPTED 2021-09-29 07:51:28
2021-09-24 18:02:48
Julia Kuraszkiewicz MY LUCKY PENNY
  • 2x Z1/zabawowy/Dokładności art.238.1.1
  • 2x Z2/zabawowy/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
64 ACCEPTED 2021-09-25 16:43:05
2021-09-24 15:56:28
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ACCEPTED 2021-09-24 15:25:12
2021-09-24 15:17:09
Adrianna Leonowicz DIAMENT WIKTOROWA
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
62 ACCEPTED 2021-09-24 15:25:13
2021-09-24 14:29:51
Helena Byszewska SAWANNA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-09-28 12:42:25
2021-09-24 09:22:54
Jakub Mroczek R-FOOD CARMELA A-Z
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
60 ACCEPTED 2021-09-28 12:42:20
2021-09-24 09:16:25
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
59 ACCEPTED 2021-09-24 11:22:16
2021-09-24 08:24:11
Marcelina Łazik DIGISPORT QUATTRO
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ACCEPTED 2021-09-24 11:22:17
2021-09-24 08:21:54
Zofia Marciniak ARAMIS
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
57 ACCEPTED 2021-09-24 11:22:18
2021-09-24 08:21:24
Oliwia Leboda RAMZES
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
56 ACCEPTED 2021-09-24 07:39:20
2021-09-23 18:09:49
Alicja Gorzkowska AMILUNA CENTO
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2021-09-24 07:39:23
2021-09-23 13:44:35
Pola Szulczyńska RIVER LILLY
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
54 ACCEPTED 2021-09-23 10:08:47
2021-09-23 09:58:30
Laura Kalak FILEMON
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
53 ACCEPTED 2021-09-23 10:08:49
2021-09-23 08:50:45
Julia Pawłowska MIKO
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
52 ACCEPTED 2021-09-25 16:43:07
2021-09-23 00:02:11
Nina Sućko TASIEMKA
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
51 ACCEPTED 2021-09-23 08:10:29
2021-09-22 18:33:35
Róża Wójcikiewicz DEPAS CORRINUS P.
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
50 ACCEPTED 2021-09-23 08:10:31
2021-09-22 11:32:25
Zofia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
49 ACCEPTED 2021-09-23 08:10:32
2021-09-22 11:31:55
Zofia Reimann RICARDA
  • 2x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
48 ACCEPTED 2021-09-22 07:46:02
2021-09-21 15:44:46
Alina Dziamska GILMORE
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-09-21 11:08:00
2021-09-21 10:03:40
Nina Sućko KRES
  • 2x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 31/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
46 ACCEPTED 2021-09-21 07:38:08
2021-09-20 23:13:14
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
45 ACCEPTED 2021-09-21 07:38:11
2021-09-20 23:12:05
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
44 ACCEPTED 2021-09-21 07:38:14
2021-09-20 20:28:56
Amelia Warabieda GIZELA
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
43 ACCEPTED 2021-09-21 07:38:17
2021-09-20 20:04:26
Martyna Kruś ILUZJA
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
42 ACCEPTED 2021-09-21 07:38:19
2021-09-20 20:02:17
Zuzanna Michalska WESTERVELD’S OLIEVIER
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
41 ACCEPTED 2021-09-21 07:38:30
2021-09-20 19:21:37
Joachim Włoch SID
  • 2x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2021-09-21 07:38:33
2021-09-20 19:20:46
Joachim Włoch NIRMETTE
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 31/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
39 ACCEPTED 2021-09-21 07:38:36
2021-09-20 19:19:41
January Włoch E-COFERTINA
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 31/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
38 ACCEPTED 2021-09-20 11:55:24
2021-09-20 11:34:40
Milena Sołtysiak LARRON'S SON
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 31/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
37 ACCEPTED 2021-09-20 11:55:03
2021-09-20 11:05:37
Michalina Ceitel ARES PONYSPORT
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2021-09-20 11:54:56
2021-09-20 10:11:42
Nina Sućko CORMITELLO
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 31/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
35 ACCEPTED 2021-09-20 11:54:37
2021-09-20 03:59:24
Maria Wierucka SANTA
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
34 ACCEPTED 2021-09-20 11:54:31
2021-09-20 03:59:05
Zofia Wierucka CYKOR
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
33 ACCEPTED 2021-09-22 07:46:04
2021-09-19 19:40:48
Nicole Pluskota GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 31/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
32 ACCEPTED 2021-09-20 11:54:09
2021-09-17 21:48:05
Natalia Sosnowska KNIAZIEWICZ
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-09-20 11:54:05
2021-09-17 21:47:17
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2021-09-20 11:53:57
2021-09-17 18:11:37
Gabriela Romanowska HAPPY DAY
  • 2x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
29 ACCEPTED 2021-09-20 11:53:49
2021-09-17 18:11:08
Anna Romanowska ERO
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
28 ACCEPTED 2021-09-29 07:53:00
2021-09-16 17:51:17
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
27 ACCEPTED 2021-09-17 07:02:45
2021-09-16 17:50:38
Zofia Mrotek CYNIUSZ
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
26 ACCEPTED 2021-09-16 07:28:33
2021-09-15 12:23:28
Mia Krol PIPI
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
25 ACCEPTED 2021-09-16 07:28:36
2021-09-15 10:49:06
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
24 ACCEPTED 2021-09-16 07:28:39
2021-09-15 10:48:39
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
23 ACCEPTED 2021-09-24 07:39:24
2021-09-14 22:38:08
Marta Frukacz MELODIA
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
22 ACCEPTED 2021-09-13 15:28:01
2021-09-13 12:26:41
Iga Chojowska BENETON
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
21 ACCEPTED 2021-09-17 15:49:20
2021-09-13 07:38:58
Małgorzata Babczyńska PLUTO75
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 31/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
20 ACCEPTED 2021-09-10 14:42:49
2021-09-10 13:10:51
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
19 ACCEPTED 2021-09-06 08:20:04
2021-09-06 08:18:02
Gaja Kazimierczak AILLE CLOONEY
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
18 ACCEPTED 2021-09-21 07:38:40
2021-09-04 16:12:10
Zuzanna Zujewska DISNEY
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
17 ACCEPTED 2021-09-28 12:42:14
2021-09-04 11:28:42
Zofia Hart Dyke MISSISSIPI
  • 2x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
16 ACCEPTED 2021-09-28 12:42:12
2021-09-04 11:27:29
Zofia Hart Dyke EMMA
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
15 ACCEPTED 2021-09-04 09:22:34
2021-09-03 17:46:57
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
14 ACCEPTED 2021-09-03 11:40:17
2021-09-03 08:40:58
Maja Nagła PASJONATA PARYS
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
13 ACCEPTED 2021-09-03 11:40:19
2021-09-03 08:40:18
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
12 ACCEPTED 2021-09-22 07:46:11
2021-09-02 19:10:43
Iga Sekuła MAIDI
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
11 ACCEPTED 2021-09-03 08:11:37
2021-09-02 16:20:04
Zofia Janusz JAGIENKA
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
10 ACCEPTED 2021-09-02 08:30:11
2021-09-02 07:42:14
Martyna Murawa PASJONATA RAMZES
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
9 ACCEPTED 2021-09-02 08:30:13
2021-09-01 18:48:43
Zofia Kamińska FOREST
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
8 ACCEPTED 2021-09-02 08:30:15
2021-09-01 18:46:26
Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 23/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
7 ACCEPTED 2021-09-02 08:30:29
2021-09-01 18:45:42
Matylda Reszelska PORTOS
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
6 ACCEPTED 2021-09-02 08:30:31
2021-09-01 18:44:53
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
5 ACCEPTED 2021-09-02 08:30:37
2021-09-01 18:44:12
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
4 ACCEPTED 2021-09-29 12:35:21
2021-09-01 11:26:35
Katarzyna Zawadzka POSEJDON
  • 2x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
3 ACCEPTED 2021-09-29 12:35:25
2021-09-01 11:24:09
Katarzyna Zawadzka WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
2 ACCEPTED 2021-09-01 15:46:12
2021-09-01 11:02:48
Julia Peszek LUNA
  • 2x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
1 ACCEPTED 2021-09-09 09:58:51
2021-09-01 11:02:09
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (J.)
Brak
2. Babczyńska Małgorzata BPK - SLA
2009 (JM.)
O045328
3. Bernat Kaja UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O063661
4. Biczyńska Amelia bpk
2008 (JM.)
O056315
5. Bielawska Martyna KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O063769
6. Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
S
O023478
7. Byszewska Helena KJ Kietlów
brak
8. Ceitel Michalina Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2008 (JM.)
O063757
9. Chmielewska Karolina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O061830
10. Chojowska Iga BPK - SLA
2010 (Mł.)
O054009
11. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
12. Cichorek Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2007 (JM.)
O061940
13. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (Mł.)
O051053
14. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
15. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (J.)
O035154
16. Dziamska Alina KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O051920
17. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
18. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
2009 (JM.)
O059412
19. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
20. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
21. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
2010 (Mł.)
22. Gorzkowska Alicja BPK (WIE)
2007 (JM.)
O055979
23. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
24. Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O061736
25. Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O059845
26. Hybiak Adam St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037386
27. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (Mł.)
brak
28. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
29. Kalak Laura KJ J.J. Darboven Rumia
2009 (JM.)
O059300
30. Kaleta Zuza Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O055846
31. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
32. Karasińska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (JM.)
O053837
33. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
34. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
35. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
36. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
37. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
38. Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
brak
39. Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
2007 (JM.)
O051389
40. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
41. Kulińska Martyna KJ Liljówka Stęszewko
2011 (Mł.)
O059648
42. Kuraszkiewicz Julia Bez Przynależności Klubowej
2012 (Mł.)
Brak
43. Leboda Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2012 (Mł.)
brak
44. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (Mł.)
O059202
45. Łazik Marcelina bpk
2009 (JM.)
O063609
46. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
47. Mamys Marta Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
brak
48. Marciniak Zofia Stobno
2012 (Mł.)
Brak
49. Michalska Zuzanna Klub Jeździecki Sport Zamysłowo
2009 (JM.)
O053142
50. Mikołajczyk Julia Klub Jeździecki Zagórów
2006 (JM.)
brak
51. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (Mł.)
O052047
52. Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
2010 (Mł.)
O057495
53. Murawa Martyna JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O062944
54. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (Mł.)
O054784
55. Nazarewicz Julia JKS Barłomino
2011 (Mł.)
O062418
56. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
57. Olaszek Alicja SKJ Horseprofi Łódź
2009 (JM.)
O055650
58. Ostrowska Martyna St. Kraju Jumping Team
S
O012806
59. Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052854
60. Pawłowska Julia RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O063460
61. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
62. Pietrzak Pola MKJ NENIA Pasłęk
2013 (Mł.)
O061737
63. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O059537
64. Pluskota Nicole JUKS Abakus
2008 (JM.)
O061350
65. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
2008 (JM.)
66. Puchalska Roma Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2000 (MJ.)
O062934
67. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
68. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
69. Reszelska Matylda KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O062640
70. Romanowska Anna UKS Primo Kozery
2012 (Mł.)
O058685
71. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (JM.)
O052504
72. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
73. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (JM.)
O053838
74. Sekuła Iga KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (Mł.)
O062153
616098100048382
75. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O052778
76. Sołtysiak Milena Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
O052916
77. Sosnowska Natalia KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O060079
78. Stachura Pola UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
O054409
79. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
80. Stranz Gabriela KJ CH Jaszkowo
2009 (JM.)
81. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
82. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
O054352
83. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
84. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2010 (Mł.)
O059242
85. Szulczyńska Pola Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2010 (Mł.)
O063142
86. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
87. Warabieda Amelia St. UKS Kucyk Serock
2011 (Mł.)
O061914
88. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
89. Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
90. Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
91. Włoch January KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O057717
92. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
93. Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
2010 (Mł.)
O062112
94. Zaremba Martyna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O060604
95. Zawadzka Katarzyna Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2010 (Mł.)
O059420
96. Ziała Aleksandra KJ CH Jaszkowo
2006 (JM.)
97. Zielony-Sokalska Zuzanna Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O059904
98. Zujewska Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2010 (Mł.)
O063771
99. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

129

? F:
M:
2.

42

AILLE CLOONEY NN IRL 2015 wałach siwa/kuc:144 F: NN
M: NN
K030735 3720030068444433
3.

72

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA POL 2012 klacz siwa/168 F: Antonino /
M: Carera /
K031803 LV001000003212
4.

111

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
5.

75

ARAMIS HUCUŁ POL 2013 wałach myszata/kuc:140 F: /
M: /
/ /
6.

57

ARES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
C K029498 616999570218513
7.

121

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
8.

45

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:129 F: Tobi
M: Bella / Szaman
A1 K023005 616013610071112
9.

89

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
D K022352 DE422220086308
10.

36

BIOTOP BOJTORIAN KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:146 F: BALENO
M: BUZAVIRAG
D Brak HUN M PO110180000
11.

85

BIRKUT M (AA) POL 2015 Wałach siwa/169 F: Dżihad m
M: Birma m / Hannibal m
K027683 616006590024415
12.

34

BOCO AN MHUILEANN KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: The Gold Eagle / Robe Earl
M: Riverstown Rose / William's Boy
D K030624 S3-372004100012219
13.

136

CADEAU B KWPN NED 2007 Klacz gniada/~165 F: Ginus
M: Etorette B
brak 528003000702042
14.

48

CAJERO PONY POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K009557 616999611504104
15.

107

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
16.

108

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
17.

105

CARMINE-K SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Vulkan „
M: Carolina-G
/ 116007610018017
18.

93

CARTANA D'HOTOT KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: CARTANO/CARTHAGO
M: HAUTESSE D'HOTOT
12154/21 528003000709281
19.

123

CASA MIA HOL GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall / Caretino
M: Baran / Caretino
K032187 DE421000049814
20.

81

CASKADA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
A1 K026979 616999640096107
21.

79

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi
M: Culiko
B 0063463 POL 013 61 00442 07
22.

88

CORBINIAN DRP GER 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
D K024681 DE435350116609
23.

56

CORMITELLO HOL GER 2013 wałach kara/165 F: Cormint / Calido I
M: Rio II / Contender
K023660 DE421000173313
24.

54

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
A1 K020057 POL013600071409
25.

49

CYNIUSZ KUC POL 2016 wałach bułana/kuc:139 F: Gran Chaco
M: Cyna
K031128 616013640091116
26.

126

DARK CHERRY SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Cherry Cordial /
M: Dalia Z /
K017336 POL666
27.

130

Dasza KF POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
C K006219 08260
28.

69

DEPAS CORRINUS P. WELSH POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:- F: Verona' S BO-GI /
M: Siepke' S Evita / Orchard Boginov
K020943 528017201100673
29.

131

Diament F:
M:
30.

77

DIAMENT WIKTOROWA KUC POL 2015 wałach kara/kuc:117 F: Asior / Moment
M: Delama / Lubczyk
A1 K030188 616013660744815
31.

74

DIGISPORT QUATTRO HOL POL 2015 wałach siwa/170 F: Quvee Prestige /
M: Zanetta l /
brak DE421000169915
32.

8

DISNEY KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:123 F: Szaman /
M: Dazy /
brak 616013610075812
33.

134

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
34.

25

DUCIANO OLD GER 2011 wałach kara/mk:- F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
K022850 DE433332138511
35.

66

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
36.

10

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz bułana/kuc:140 F: Romus
M: Empatia
K020362 POL013580665307
37.

50

ERO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop / Jantar
M: Elwira / Amor
A0 K027538 616013590107609
38.

120

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topas
M: Fauna
C K020430 POL 013610260906
39.

70

FILEMON KUC POL 2005 wałach bułana/kuc:146 F: Taternik / Orkisz
M: Fraszka / Grant
D K017561 POL 013610073406
40.

122

FLYING DREAM DRP GER 2008 wałach gniada/kuc:149 F: For Kids Only
M: NN
D K030613 DE020000018106
41.

33

FOREST DK WELSH POL 2005 wałach gniada/kuc:115 F: Tanggards Freja
M: Gaeshoj Chablis
A0 bd 2088333WE0506431
42.

20

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 ogier ciemnokasztanowata/kuc:131 F: Den Bramel's Baye / Rowol's Poko
M: Ayubowan's Imke / Steenhorst Juan
A1 K030515 DE410101018904
43.

100

FREJKA KUC POL 2002 klacz kasztanowata/kuc:- F: Walor / Epos
M: Frytka / Amoretto
K008203 POL013611133602
44.

119

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
gr B K002593 POL999610014194
45.

97

GATEAU HELLO DOLLY CONNEMARA POL 2011 klacz bułana/kuc:147 F: Capparoe Lad
M: Lough Owel Carrowmore Las/High Peak
D K029249 M326088
46.

102

GENTILA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Alvarez17
M: Gracja
brak 616009610238111
47.

68

GILMORE KWPN POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/170 F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Verica's Mida / Haarlem
K030335 528003201100040
48.

61

GIZELA KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:134 F: nn / nn
M: Gabi AS / Rokset
C K023968 616999580284510
49.

52

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
50.

135

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
-
51.

19

GRUPO PROM VIOX W KWPN POL 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
52.

80

HALAMA SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Xx
M: Xx
K031180 616009640005316
53.

47

HALNY WALIJSKA POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata rubicon
M: Hawana
K021205 616013610071212
54.

51

HAPPY DAY NEW FOREST NED 2012 klacz bułana/kuc:147 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
A K030336 528018020122241
55.

94

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
56.

133

Houndswood June F:
M:
57.

99

IKAR TRAKEŃSKA POL 2010 wałach kasztanowata/160 F: Hindus
M: Ivana-a
K031891 POL732010063310
58.

62

ILUZJA MŁP POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/mk:157 F: Fenomen / Judex
M: Iwa / Impas
K029583 616006580807509
59.

60

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:148 F: Nando Super
M: Imka
A2/D K026535 POL 013 52 00349 09
60.

38

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K023715 POL013670006908
61.

110

JOLY'S GELLA NEW FOREST PONY BEL 2009 klacz gniada/kuc:148 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Silke / Priory Prickle
D K030365 056011020090147
62.

24

JUULTJE KUC POL 2012 klacz kara/kuc:133 F: NN
M: NN
C K023955 528015120120189
63.

96

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Lissduff Rebe / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
D/A2 K031177 M3-372004000032545
64.

53

KNIAZIEWICZ Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Irocco /
M: Księżniczka /
K031440 616POL12007783T
65.

67

KRES WLKP POL 2013 wałach gniada/180 F: Romario
M: Karina
K025147 616007610137013
66.

103

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:mk:mk:1 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
C K020861 616013640040510
67.

83

KSIĄŻE KUC POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:105 F: Nn
M: Nn
K032541 POL 876447793676
68.

117

LANITA ROSE KWPN POL 2016 klacz gniada/170 F: DURANGO VDL
M: ULANKA -ROSE
528003201603411 528003201603411
69.

132

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
70.

58

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/164 F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
K025843 616009640037712
71.

115

LIWIA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:148 F: Trzy po trzy
M: Laguna
K032198 616013640080014
72.

30

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
C K026657 528009101178093
73.

125

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:111 F: Folkert
M: Meggie
A0 K026510 POL013540037105
74.

5

MAIDI KUC POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/kuc:129 F: Max
M: Mika
X K025715 616013570174212
75.

15

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
A1 K020505 616013530059811
76.

71

MIKO KON MAŁY POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Martini
M: Hipsy
K029946 616016390028412
77.

17

MILKY WAY ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
D K029090 616999530347510
78.

91

MILLBRIDGE ISH IRL 2010 wałach kasztanowata/171 F: West Coast Cavalier / Cavalier Royale
M: Young Free Diamond / Young Freeman
K031585 372414007003641
79.

9

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
D K021250 616013661246212
80.

118

MISTY KUC POL NN klacz inna/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030816 616999611206600
81.

26

MY LUCKY PENNY KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:136 F: nn
M: nn
K030359 372414005312031
82.

90

NANDO SUPER KM POL 2005 ogier ciemnogniada/kuc:141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
C K014382 POL013520094805
83.

101

NILUS HOL POL 2010 ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
K019292 DE421000406811
84.

65

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
85.

29

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
86.

109

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
87.

43

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:kuc:11 F: NN
M: NN
A0 K030437 616999520132712
88.

82

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
89.

37

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1 K018348 POL013610020809
90.

39

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:131 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K017075 POL013610145207
91.

32

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jelenia/kuc:kuc:ku F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien /
C K027021 616013610016311
92.

112

PEPPER N DEUTSCHES PFERD GER 2015 Ogier gniada/165 F: Xx
M: Xxx
K027378 DE 410100502915
93.

46

PIPI TYP KUC POL 2005 klacz tarantowata/kuc:kuc:13 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610261305
94.

44

PLUTO 75 WESTFALE POL 2011 wałach ciemnogniada/160 F: Plot Blue
M: Iris
K032974 DE441410475511
95.

35

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
D K024435 616013610029110
96.

1

POSEJDON KUC WALIJSKI POL 2006 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Anero
M: Penelopa
K024691 POL013540129406
97.

41

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:149 F: Rolex / Martell
M: Pola
D/A2 K027493 616013540074515
98.

84

QUANDO N DEUTSCHES PFERD POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
K028651 DE 410100398215
99.

23

R-FOOD CARMELA A-Z KUC WALIJSKI POL 2015 klacz izabelowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's VICTOR
M: R-CARMELITA
K030776 616013600253
100.

76

RAMZES WALIJSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
101.

31

RAMZES KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:127 F: NN
M: NN
A1 K030369 6169995921000613
102.

21

RICARDA Welsh Mountain Pony POL 2001 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:kuc:ku F: RIEKARDO
M: HAUPTSTUTBUCH MUSI
A0 K029876 427270090002
103.

73

RIVER LILLY ISH POL 2011 klacz bułana/kuc:149 F: Shadows Dun / Silver Shadow
M: Matka: Rossie Clover / Moores Clover
K026539 372414005354830
104.

128

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
C K017920 POL013540072804
105.

55

SANTA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:117 F: Prezes /
M: Sindi /
A0 K024725 616013610038911
106.

78

SAWANNA SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Bajou du Rouet
M: Struna
brak K014070
107.

64

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
108.

95

SKY LIGHT AMIGO ISH POL 2014 wałach gniada/kuc:149 F: Amigo B / Heartbreaker
M: Parkroe Lucky Lass / Tynagh Miller
K030349 372414006023115
109.

114

SKY ZAGORKA KUC POL 2014 wałach ciemnokasztanowata/kuc:140 F: Medison
M: Flora
C K031486 616009681038414
110.

104

STARPOWER CAPTAIN DRP GER 2012 wałach kasztanowata/146 F: nn / nn
M: nn / nn
brak De
111.

59

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
D K030398 528018020141035
112.

86

TANGO KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/kuc:124 F: Timo
M: Shira
K030537 POL 0136101994
113.

22

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Durello Top / Durello
M: Torina / Nando
D K030364 POL013640076706
114.

113

TOLA Z SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Cartree Z / Caretano Z
M: Toscania / Marino
K010036 POL009520000705
115.

87

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
116.

40

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
A1 K028195 616013590136511
117.

2

WEDOG PRIDE N JOY KUC WALIJSKI POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: 135157 Holly
K025821 ULEN82604602068
118.

63

WESTERVELD’S OLIEVIER NEW FOREST PONY POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Berktzicht Rob / Kantje's Ronaldo
M: Westerveld's Karline / Valentino
D K028999 528018020101106
119.

106

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
120.

127

Zeus POL gniada/138 F: NN
M: NN
K010364 POL 999 61 00317 97
121.

124

ZUCCERO OBOLENSKY HOL POL 2016 wałach siwa/172 F: Zuccero
M: Euphoria ll
/ DE421000401016
122.

116

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom / Luron
M: Lhs’s Zanadiqua / Krimh
C/A2 K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Babczyńska Małgorzata BPK - SLA
bon 200
bon 50
bon 350
Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
150
200
SUM:
350.00
Chmielewska Karolina BPK - MAZ
bon 100
Cicha Zofia BPK
bon 50
Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
bon 50
Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
bon 50
Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
bon 100
Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
bon 200
bon 50
Hybiak Adam St. KJ Stajnia ADAMUS
100
SUM:
100.00
Jach Michalina KJ Herkules Wapno
bon 100
bon 150
bon 150
Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
bon 100
Kaleta Zuza Akademia Kucania Dawidy
bon 100
Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
bon 50
bon 50
bon 100
Karasińska Olga Ukj Karmen Nieklonice
bon 150
Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
bon 150
Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
bon 150
bon 200
bon 200
bon 300
bon 100
bon 300
Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
100
SUM:
100.00
Kulińska Martyna KJ Liljówka Stęszewko
bon 200
Leboda Oliwia Bez Przynależności Klubowej
bon 150
Łazik Marcelina bpk
bon 300
Michalska Zuzanna Klub Jeździecki Sport Zamysłowo
bon 50
Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
bon 50
bon 100
Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
bon 50
bon 200
Nazarewicz Julia JKS Barłomino
bon 50
Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
bon 200
bon 250
bon 300
Pluskota Nicole JUKS Abakus
bon 100
Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
bon 100
Romanowska Marta KJ Bonin
200
250
100
200
SUM:
750.00
Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
150
200
150
250
SUM:
750.00
Sołtysiak Milena Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
bon 200
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
150
50
SUM:
200.00
Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
bon 150
bon 150
Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
bon 50
Trojanowicz Borys KJ Zagórów
100
50
SUM:
150.00
Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
bon 150
Włoch January KS Jumping Events Poznań
bon 100
Zaremba Martyna KS Jumping Events Poznań
bon 250
bon 150
Zawadzka Katarzyna Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
bon 50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babczyńska Małgorzata
BPK - SLA
2021-10-01
1
2021-10-01
1
2021-10-02
1
2021-10-02
2
bon 200
2021-10-03
5
bon 50
2021-10-01
5
2021-10-02
4
2021-10-02
1
2021-10-03
1
bon 350
Bernat Kaja
UKJ Reimann Team Karlino
2021-10-02
2021-10-02
21
2021-10-03
Biczyńska Amelia
bpk
NILUS (101)
2021-10-02
2
2021-10-01
5
2021-10-02
1
2021-10-03
Bielawska Martyna
KJ Stajnia Nowina
2021-10-03
4
2021-10-03
Bukowska Zuzanna
Stow. Kraju Jumping Team Sieraków
2021-10-03
1
150
2021-10-03
1
200
Byszewska Helena
KJ Kietlów
SAWANNA (78)
2021-10-02
4
2021-10-02
2021-10-03
Ceitel Michalina
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2021-10-01
2021-10-01
20
2021-10-02
10
2021-10-02
34
Chmielewska Karolina
BPK - MAZ
RAMZES (31)
2021-10-02
14
2021-10-02
17
2021-10-03
4
bon 100
Chojowska Iga
BPK - SLA
BENETON (45)
2021-10-01
1
2021-10-01
1
2021-10-02
2
2021-10-02
20
2021-10-03
Cicha Zofia
BPK
MISTY (118)
2021-10-02
5
2021-10-02
8
2021-10-03
6
bon 50
Cichorek Zuzanna
KJ Stajnia Nowina
2021-10-02
5
2021-10-02
5
2021-10-03
10
2021-10-03
4
Dziamska Alina
KS Jumping Events Poznań
GILMORE (68)
2021-10-02
2021-10-03
2021-10-03
8
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team Golesze
2021-10-02
4
2021-10-02
2
2021-10-03
7
bon 50
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMIRA (111)
2021-10-03
9
2021-10-03
5
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
MELODIA (15)
2021-10-01
1
2021-10-01
2021-10-02
2
2021-10-02
2
2021-10-03
17
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
Zeus (127)
2021-10-02
35
2021-10-02
15
2021-10-03
19
ROLEX 2 (128)
2021-10-02
2021-10-02
7
2021-10-03
Gorzkowska Alicja
BPK (WIE)
2021-10-03
1
2021-10-03
2
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
HALNY (47)
2021-10-03
9
CAJERO (48)
2021-10-03
6
bon 50
Gudan Natalia
Polish Pony Club Tomaszkowo
MACIEJKA (125)
2021-10-02
6
2021-10-02
4
2021-10-03
3
bon 100
Hart Dyke Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-10-02
18
2021-10-02
18
2021-10-03
1
bon 200
EMMA (10)
2021-10-03
8
bon 50
2021-10-02
20
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia ADAMUS
2021-10-03
3
2021-10-03
2
100
Jach Michalina
KJ Herkules Wapno
KRESKA (103)
2021-10-01
2
bon 100
2021-10-01
1
bon 150
2021-10-03
9
2021-10-01
1
bon 150
2021-10-01
7
2021-10-03
18
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-10-02
13
2021-10-02
4
2021-10-03
4
bon 100
Kalak Laura
KJ J.J. Darboven Rumia
FILEMON (70)
2021-10-01
1
2021-10-01
14
2021-10-02
8
2021-10-02
5
2021-10-03
Kaleta Zuza
Akademia Kucania Dawidy
2021-10-02
13
2021-10-02
4
2021-10-03
4
bon 100
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
FOREST (33)
2021-10-01
2021-10-01
2021-10-02
2
2021-10-02
2021-10-03
5
bon 50
2021-10-01
1
2021-10-01
3
bon 50
2021-10-02
20
2021-10-02
14
2021-10-03
3
bon 100
Karasińska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
BIRKUT (85)
2021-10-02
1
2021-10-02
3
bon 150
2021-10-03
6
Kazimierczak Gaja
KJ Janowice
2021-10-01
5
2021-10-03
17
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2021-10-01
12
2021-10-01
4
2021-10-02
18
2021-10-02
8
2021-10-03
2
bon 150
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2021-10-01
5
2021-10-01
3
bon 150
2021-10-02
4
2021-10-02
1
2021-10-03
2
bon 200
2021-10-01
2
bon 200
2021-10-02
3
2021-10-02
2
2021-10-03
2
bon 300
2021-10-01
6
2021-10-01
3
bon 100
2021-10-02
8
2021-10-02
8
2021-10-03
1
bon 300
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2021-10-01
12
2021-10-03
13
2021-10-01
13
2021-10-02
5
2021-10-02
13
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2021-10-02
1
2021-10-02
8
2021-10-03
11
Krol Mia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
PIPI (46)
2021-10-01
2021-10-01
1
2021-10-01
13
2021-10-02
2
2021-10-02
2021-10-03
1
Kruś Martyna
JKS Fer Więckowice
ILUZJA (62)
2021-10-01
4
2021-10-01
4
2021-10-02
7
2021-10-02
5
2021-10-03
9
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2021-10-02
2
100
2021-10-02
6
Kulińska Martyna
KJ Liljówka Stęszewko
FREJKA (100)
2021-10-02
3
2021-10-02
4
2021-10-03
1
bon 200
Kuraszkiewicz Julia
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-01
1
2021-10-01
2
2021-10-02
2021-10-02
3
Leboda Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
RAMZES (76)
2021-10-01
1
2021-10-01
13
2021-10-02
11
2021-10-02
17
2021-10-03
2
bon 150
Leonowicz Adrianna
KJ Wiktorowo
2021-10-02
5
2021-10-02
2
2021-10-03
13
Łazik Marcelina
bpk
2021-10-01
4
2021-10-01
3
2021-10-02
1
2021-10-02
5
2021-10-03
1
bon 300
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Donau VDL (134)
2021-10-02
5
2021-10-03
4
CADEAU B (136)
2021-10-02
4
Mamys Marta
Kraju Jumping Team
2021-10-02
25
2021-10-02
22
2021-10-01
1
2021-10-01
13
2021-10-03
15
Marciniak Zofia
Stobno
ARAMIS (75)
2021-10-01
11
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-01
1
2021-10-03
Michalska Zuzanna
Klub Jeździecki Sport Zamysłowo
2021-10-03
16
2021-10-01
7
2021-10-01
3
bon 50
2021-10-02
2
2021-10-02
1
2021-10-03
11
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-10-02
14
2021-10-02
2021-10-03
5
bon 50
JUULTJE (24)
2021-10-02
14
2021-10-02
16
2021-10-03
3
bon 100
Mrotek Zofia
OKJ Oxer Wtórek
CYNIUSZ (49)
2021-10-01
13
2021-10-01
9
2021-10-02
8
2021-10-03
20
Murawa Martyna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-10-03
2021-10-02
30
2021-10-02
18
Nagła Maja
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-10-02
2
2021-10-02
2
2021-10-03
5
bon 50
2021-10-02
2
2021-10-02
1
2021-10-03
1
bon 200
Nazarewicz Julia
JKS Barłomino
TANGO (86)
2021-10-01
2021-10-01
13
2021-10-02
1
2021-10-02
30
2021-10-03
8
bon 50
Nowak Antoni
UKJ Karmen Niekłonice
2021-10-02
8
2021-10-02
17
2021-10-03
16
2021-10-02
10
2021-10-02
1
2021-10-03
Ostrowska Martyna
St. Kraju Jumping Team
CASA MIA (123)
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Patecka Olga
KJ Ranczo Kołata
2021-10-01
1
bon 200
2021-10-01
1
bon 250
2021-10-02
1
2021-10-03
1
bon 300
Pawłowska Julia
RIO GRANDE Krosinko
MIKO (71)
2021-10-01
13
2021-10-01
1
2021-10-02
36
2021-10-02
20
2021-10-03
20
Peszek Julia
SKJ Beckersport Laszczki
LUNA (30)
2021-10-02
18
2021-10-02
2
2021-10-03
14
Pietrzak Pola
MKJ NENIA Pasłęk
2021-10-01
2021-10-01
1
2021-10-02
7
2021-10-02
2
2021-10-03
12
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-03
Pluskota Nicole
JUKS Abakus
2021-10-01
3
2021-10-01
4
2021-10-02
1
2021-10-02
6
2021-10-03
2021-10-01
6
2021-10-01
2
bon 100
2021-10-02
2
2021-10-02
2
2021-10-03
Pokrzywniak Iga
KJ CH Jaszkowo
Dasza (130)
2021-10-02
25
2021-10-02
8
2021-10-03
Puchalska Roma
Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
IKAR (99)
2021-10-02
8
2021-10-02
2021-10-03
4
2021-10-03
1
Radowicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (79)
2021-10-01
2021-10-01
2021-10-01
1
2021-10-02
5
2021-10-03
21
2021-10-02
2
Reimann Zofia
UKJ Reimann Team Karlino
2021-10-02
2
2021-10-02
1
2021-10-03
15
RICARDA (21)
2021-10-02
8
2021-10-02
6
2021-10-03
4
bon 100
Reszelska Matylda
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (35)
2021-10-01
4
2021-10-01
8
2021-10-02
8
2021-10-02
8
2021-10-03
Romanowska Anna
UKS Primo Kozery
ERO (50)
2021-10-01
2021-10-01
2021-10-03
22
2021-10-02
25
2021-10-02
20
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
2021-10-02
8
2021-10-02
6
2021-10-03
10
Romanowska Marta
KJ Bonin
2021-10-02
1
200
2021-10-02
1
250
2021-10-03
3
100
2021-10-03
2
200
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
HALAMA (80)
2021-10-02
4
2021-10-02
1
2021-10-03
4
2021-10-03
4
Sekuła Iga
KJ Akademia Kucania Dawidy
MAIDI (5)
2021-10-02
20
2021-10-02
2
2021-10-03
11
Skrzeczkowska Emilia
KJ Stajnia Nowina
2021-10-02
2
150
2021-10-02
2
200
2021-10-03
2
150
2021-10-03
1
250
Sołtysiak Milena
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2021-10-02
1
2021-10-02
7
2021-10-03
2
bon 200
Sosnowska Natalia
KS Jumping Events Poznań
2021-10-02
4
2021-10-02
4
2021-10-03
7
2021-10-03
Stachura Pola
UKJ Karmen Niekłonice
PEPPER N (112)
2021-10-02
1
2021-10-02
6
2021-10-03
5
2021-10-03
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CARMINE-K (105)
2021-10-02
1
2021-10-02
3
2021-10-03
6
2021-10-03
2021-10-02
4
2021-10-02
1
150
2021-10-03
3
50
Stranz Gabriela
KJ CH Jaszkowo
Diament (131)
2021-10-02
37
2021-10-02
30
2021-10-03
3
Stróżyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
GARBONOS (119)
2021-10-02
2
2021-10-02
2
2021-10-03
19
FIGARO (120)
2021-10-02
2
2021-10-02
8
2021-10-03
Strzelec Antonina
OKJ Oxer Wtórek
2021-10-01
13
2021-10-01
5
2021-10-02
13
2021-10-02
16
2021-10-03
1
Sućko Nina
KS Jumping Events Poznań
2021-10-01
2
bon 150
2021-10-01
6
2021-10-03
3
bon 150
2021-10-01
5
2021-10-02
1
2021-10-02
4
2021-10-03
10
2021-10-01
1
KRES (67)
2021-10-01
2
2021-10-02
10
2021-10-03
8
Szara Maja Karolina
BPK - MAZ
ELI (98)
2021-10-01
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team Golesze
2021-10-02
6
2021-10-02
4
2021-10-03
6
bon 50
Szulczyńska Pola
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2021-10-03
2021-10-01
1
2021-10-01
10
2021-10-02
19
2021-10-02
15
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
ZAWRAT (106)
2021-10-02
3
100
CAPRICCIO (107)
2021-10-02
3
50
2021-10-02
4
Warabieda Amelia
St. UKS Kucyk Serock
GIZELA (61)
2021-10-01
2021-10-02
2
2021-10-02
1
2021-10-03
1
Werblińska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
CARMEN (108)
2021-10-03
7
2021-10-03
Wierucka Maria
RIO GRANDE Krosinko
SANTA (55)
2021-10-03
10
Wierucka Zofia
RIO GRANDE Krosinko
CYKOR (54)
2021-10-03
2
bon 150
Włoch January
KS Jumping Events Poznań
2021-10-02
10
2021-10-02
11
2021-10-03
4
bon 100
Włoch Joachim
KS Jumping Events Poznań
SID (64)
2021-10-02
10
2021-10-02
10
2021-10-02
10
2021-10-02
9
2021-10-03
7
Wójcikiewicz Róża
Sopocki KJ
2021-10-01
1
2021-10-01
8
2021-10-02
2
2021-10-02
8
2021-10-03
12
Zaremba Martyna
KS Jumping Events Poznań
DUCIANO (25)
2021-10-02
1
bon 250
2021-10-02
1
2021-10-03
3
bon 150
Zawadzka Katarzyna
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
2021-10-03
7
bon 50
Ziała Aleksandra
KJ CH Jaszkowo
Lapaccio (132)
2021-10-01
2021-10-01
2021-10-02
14
2021-10-02
1
2021-10-03
Zielony-Sokalska Zuzanna
Reimann Team Karlino
LIWIA (115)
2021-10-02
2021-10-02
15
2021-10-03
Zujewska Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
DISNEY (8)
2021-10-02
25
2021-10-02
25
2021-10-03
14
Zwolinska Nadia
UKJ Karmen Niekłonice
CASKADA (81)
2021-10-02
9
2021-10-02
30
2021-10-03
18

Number of Riders: 99

Number of Horses: 122

The sum of prizes: 2 400.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl