Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
56 ACCEPTED 2021-09-10 07:10:30
2021-09-09 23:28:34
Izabela Winter SHANTAL
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2021-09-10 07:10:32
2021-09-09 22:13:01
Zuzanna Kubiak CZAMBUŁ G
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
54 ACCEPTED 2021-09-10 07:10:34
2021-09-09 21:18:29
Natalia Garbacz GALLAHED
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ACCEPTED 2021-09-10 07:10:36
2021-09-09 21:18:09
Natalia Garbacz CAREVICZ
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2021-09-10 07:10:37
2021-09-09 20:07:58
Marcelina Majcherczak TUCHOLA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2021-09-10 07:10:39
2021-09-09 16:11:45
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
50 ACCEPTED 2021-09-09 10:42:35
2021-09-09 09:37:23
Julia Kończyk DEBIUT
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2021-09-09 07:22:22
2021-09-08 20:17:25
Oliwia Migdałek NORTA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2021-09-09 07:22:25
2021-09-08 20:16:55
Wiktoria Tomkiewicz WARSONI
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2021-09-09 07:22:27
2021-09-08 14:14:13
Helena Byszewska SAWANNA
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2021-09-08 11:05:42
2021-09-08 11:00:21
Tomasz Pawlicki CORDINO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-09-08 11:05:46
2021-09-08 10:39:24
Marta Bulik PRESTON
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
44 ACCEPTED 2021-09-08 11:05:49
2021-09-08 10:36:53
Maja Bulik PUMA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
43 ACCEPTED 2021-09-08 09:36:21
2021-09-08 09:00:01
Weronika Konopka NEL
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2021-09-08 09:36:24
2021-09-08 08:49:11
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
41 ACCEPTED 2021-09-08 09:36:28
2021-09-08 08:48:42
Natalia Sydow CASIMIR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
40 ACCEPTED 2021-09-08 09:36:31
2021-09-08 08:22:52
Anastazja Frołow SHANTAL
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ACCEPTED 2021-09-08 07:01:24
2021-09-07 22:25:16
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ACCEPTED 2021-09-08 07:01:27
2021-09-07 21:57:08
Kalina Tomaszewska JAVA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ACCEPTED 2021-09-08 07:01:31
2021-09-07 21:44:39
Rafał Pisarek TALBOT
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
36 ACCEPTED 2021-09-08 07:01:35
2021-09-07 19:04:22
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2021-09-08 07:01:39
2021-09-07 19:03:52
Kornelia Orzechowska WIXAS
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2021-09-08 07:01:43
2021-09-07 19:03:15
Julia Kostyra HELOIZA ZK
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2021-09-08 07:01:46
2021-09-07 19:01:27
Marcelina Wojciechowska ATENA G
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2021-09-08 07:01:52
2021-09-07 19:00:09
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
31 ACCEPTED 2021-09-08 07:01:56
2021-09-07 18:46:28
Gabriela Kordus PASA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2021-09-08 07:02:01
2021-09-07 17:46:48
Kinga Łąkowska WITTARA HORSE CONCURE
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
29 ACCEPTED 2021-09-08 07:02:06
2021-09-07 17:46:07
Zuzanna Gniazdowska AZALIA Z DWORU
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
28 ACCEPTED 2021-09-08 07:02:10
2021-09-07 17:45:25
Natalia Łąkowska AZALIA Z DWORU
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
27 ACCEPTED 2021-09-08 07:02:13
2021-09-07 16:20:59
Marcin Łączny MARLON
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
26 ACCEPTED 2021-09-07 15:30:36
2021-09-07 15:14:48
Maja Nowakowska LIBIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-09-07 15:30:39
2021-09-07 15:12:56
Maja Nowakowska ANKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-09-07 11:55:05
2021-09-07 09:53:28
Aleksandra Rogaczewska KORA
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2021-09-07 07:21:32
2021-09-06 23:11:47
Aleksandra Lemańska CORVETA O
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2021-09-07 07:21:41
2021-09-06 22:18:30
Dominika Ciesielska YEMA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2021-09-07 07:21:45
2021-09-06 22:15:58
Kamila Chmaj THEA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2021-09-06 11:27:43
2021-09-06 09:22:51
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ACCEPTED 2021-09-06 08:18:18
2021-09-06 07:03:43
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-09-06 08:18:23
2021-09-05 21:03:41
Natalia Puchalska HEETENVEENS RHONA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
17 ACCEPTED 2021-09-06 08:18:27
2021-09-05 21:02:55
Marta Puchalska HEETENVEENS RHONA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2021-09-06 08:18:32
2021-09-05 21:00:54
Marta Puchalska CHANTEL
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
15 ACCEPTED 2021-09-06 08:18:37
2021-09-05 20:42:58
Robert Polaszek ANGORA-W
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
14 ACCEPTED 2021-09-06 08:18:44
2021-09-05 18:56:30
Paulina Pełeszczak UNKA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ACCEPTED 2021-09-06 08:18:55
2021-09-05 14:04:44
Zofia Undrych ARMIA
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2021-09-06 08:19:03
2021-09-04 21:31:47
Hanna Przygodzka MAŁA MI
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
11 ACCEPTED 2021-09-06 08:19:08
2021-09-04 16:16:47
Marta Kunaj COELENHAGE'S CRISTHA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2021-09-04 09:22:16
2021-09-03 15:41:52
Sonia Pogodzińska RAPSODIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
9 ACCEPTED 2021-09-03 08:11:11
2021-09-02 19:37:30
Zuzanna Bebejewska LADY LULU WHITE DIAMOND
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
8 ACCEPTED 2021-09-04 09:22:17
2021-09-02 18:26:00
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2021-09-02 15:11:39
2021-09-02 12:28:55
Łucja Przybylska HIRKOR
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ACCEPTED 2021-09-02 15:11:41
2021-09-02 12:01:16
Inga Kosmowska CHAPMAN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ACCEPTED 2021-09-02 08:29:53
2021-09-01 18:12:35
Adrianna Czerniejewska MONTE
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
4 ACCEPTED 2021-09-08 07:02:21
2021-08-31 12:19:27
Amelia Otlewska SOLERO K
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ACCEPTED 2021-09-01 07:29:36
2021-08-31 12:05:00
Amelia Błażyńska HILTON
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2021-09-01 12:31:44
2021-08-30 10:28:24
Maja Rybarczyk CELINKA
  • 1x T3/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dwufazowy specjalny Tabele A, Art. 274.2.5
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
1 ACCEPTED 2021-09-06 08:19:13
2021-08-26 15:04:36
Paulina Pawelczak BELLAGIA
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
2. Bączkiewicz Marianna Kraju Jumping Team
3. Bebejewska Zuzanna bpk
2007 (JM.)
brak
4. Błażyńska Amelia Bpk
2006 (JM.)
Brak
5. Braun Anastazja Stajnia NF Championstud
2006 (JM.)
Brak
6. Bulik Maja Koń prywatny
2008 (JM.)
Brak
7. Bulik Marta Koń prywatny
2005 (J.)
Brak
8. Buszczak Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O051021
9. Byszewska Helena KJ Kietlów
brak
10. Chmaj Kamila Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2007 (JM.)
Brak
11. Cicha Zofia Stajnia Siemowo
2013 (Mł.)
Brak
12. Ciesielska Dominika Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2007 (JM.)
Brak
13. Ćwiklińska Iga Stajnia Siemowo
2011 (Mł.)
Brak
14. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
15. Czerniejewska Adrianna bpk
2008 (JM.)
brak
16. Dobrzyńska Michalina UKS Trójka
2003 (J.)
O038656
17. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
18. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O039935
19. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
20. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
21. Gerard Rene KJ CH Jaszkowo
22. Gniazdowska Zuzanna Bpk
2001 (MJ.)
Brak
23. Kończyk Julia none
S
none
24. Konopka Weronika Bez Przynależności Klubowej
S
O038263
25. Kordus Gabriela Harmony Club Owińska
2009 (JM.)
O059572
26. Kosmowska Inga KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O037758
27. Kostyra Julia KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O065132
28. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
29. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
30. Kubiak Zuzanna Brak
2001 (MJ.)
Brak
31. Kunaj Marta Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2007 (JM.)
O055708
32. Lemańska Aleksandra Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O043651
33. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
34. Łąkowska Kinga Bpk
2008 (JM.)
Brak
35. Łąkowska Natalia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O039096
36. Majcherczak Marcelina SJK Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
18921/14
37. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
38. Mańczak Natalia Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
39. Migdałek Oliwia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2003 (J.)
O038254
40. Nowaczyk Liliana Kraju Jumping Team
41. Nowakowska Maja Harmony Club
2001 (MJ.)
O042005
42. Orzechowska Kornelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (MJ.)
O051395
43. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
44. Otlewska Amelia KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O038379
45. Pawelczak Paulina JKS Melloni Horses
2001 (MJ.)
O033279
46. Pawlicki Tomasz Harmony Club Owińska
S
O001058
47. Pełeszczak Paulina St. KJ Gronówka
S
O047112
48. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
O050133
49. Pisarek Rafał Bez Przynależności Klubowej
S
brak
50. Podgrodzki Filip
51. Pogodzińska Sonia bpk
2005 (J.)
O050146
52. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
53. Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030551
54. Przybylska Łucja Klub Jeździecki Wolica
2012 (Mł.)
O062915
55. Przygodzka Hanna Klub Jeździecki Wolica
2012 (Mł.)
Brak
56. Puchalska Marta St. J Baborówko
S
O000870
57. Puchalska Natalia St. J Baborówko
2006 (JM.)
O063510
58. Rogaczewska Aleksandra Brak
2001 (MJ.)
Brak
59. Rybarczyk Maja Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2007 (JM.)
Brak
60. Sołtysiak Zuzanna KJ Kraju Jumping Team
61. Stróżyńska Agata St. J Baborówko
2003 (J.)
O044632
62. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
63. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
64. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
65. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
66. Tomaszewska Kalina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
2007 (JM.)
O053330
67. Tomkiewicz Wiktoria bkp
2006 (JM.)
68. Undrych Zofia bpk
2004 (J.)
O041413
69. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
70. Włodarczak Eliza
71. Włodarczak Klaudia
72. Wojciechowska Marcelina KJ Wiecanowo
2008 (JM.)
brak
73. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
74. Ziała Aleksandra KJ CH Jaszkowo
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

80

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
2.

21

ANGORA-W HUCULSKA POL 2014 klacz myszata/kuc:143 F: SZPAK
M: GIRGONIA
brak 616012630061414
3.

32

ANKA Węgierski Koń Sportowy POL 2003 klacz kasztanowata/163 F: Acorn / Acord II
M: Csokika / Szemafor 5
K016698 HUNFMF032560000
4.

85

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
5.

23

ARMIA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz ciemnogniada/165 F: Rulon
M: Andora
Brak 007610131705
6.

39

ATENA G KOŃ MAŁY POL 2016 klacz gniada/mk:158 F: Turbud Alino
M: Afrodyta
brak 616013520001116
7.

43

AZALIA Z DWORU TYP KOŃ MAŁY POL 2011 klacz gniada/mk:148 F: NN
M: NN
Brak 616999670125611
8.

2

BELLAGIA SP POL 2017 klacz siwa/164 F: Number One
M: Bacardi vel Balia
Brak -
9.

93

BIRMA HAFLINGER POL 2013 klacz izabelowata/kuc:140 F: Dunaj / Nordpfeil
M: Bajka / Admirał
K030208 616013610074513
10.

75

CADEAU B KWPN NED 2007 Klacz gniada/~165 F: Ginus
M: Etorette B
brak 528003000702042
11.

59

CAREVICZ HOL POL 2016 wałach gniada/170 F: Con Spirito R / Contender
M: Costa Brava / Clarimo
K032126 DE421000714216
12.

71

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
13.

47

CASIMIR OLDENBURSKA GER 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or
M: Whiskey BW
Brak DE 418181051415
14.

12

CELINKA HUCUŁ POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:14 F: Joker
M: Czyrna
brak 616012610030015
15.

79

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
16.

20

CHANTEL SP POL 2009 klacz kara/165 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Candy Girl II PG / Roland
K028070 616009661129209
17.

16

CHAPMAN NIEM. SPORT. GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
18.

25

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 klacz kasztanowata/kuc:148 F: King William / Kaiserjaeger
M: Coelenhage's Campari / Wengelo's Ricardo
K028377 528017201500590
19.

49

CORDINO SP POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Cantero /
M: Caren /
K014295 POL009610184508
20.

27

CORVETA O Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Numerus
M: Cela
K031309 616009610141716
21.

57

CZAMBUŁ G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada/170 cm F: Marino
M: Czerwona Pantera
brak
22.

36

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
K029217 616013580726609
23.

68

Dasza KF POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
K006219 08260
24.

55

DEBIUT SP POL 2007 gelding bay/160 F: Esauł
M: Drawa
none POL009520135407
25.

76

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
26.

83

Ferari F:
M:
27.

87

Figaro F:
M:
28.

58

GALLAHED SP POL 2016 wałach gniada/158 F: Cola Zero / Cola
M: Galla / Lotos
K032124 616009610024516
29.

86

Garbonos KUC SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
K002593 04712
30.

73

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
-
31.

6

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 wałach gniada/mk:153 F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
K025206 616007610105214
32.

19

HEETENVEENS RHONA NWRP NED 2015 klacz gniada/kuc:145 F: King William /
M: Heeterveen's Dani /
brak 528017201500600
33.

38

HELOIZA ZK WLKP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landino
M: Hiboczka
K032866 616007590057015
34.

81

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
35.

13

HILTON WLKP POL 2006 wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
K022096 POL007520055506
36.

15

HIRKOR KONIK POLSKI POL 1998 wałach kara/kuc:130 F: Jaszyk
M: Hera
Brak 0000000000000
37.

18

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
38.

72

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
616 013 61 12218 01
39.

34

JAVA KWPN POL 2014 wałach kara/184 F: BUBALU VDL
M: Whisperer
K027337 528003201402161
40.

65

JULIA F:
M:
41.

89

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
K017614 616007610092210
42.

30

KORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Hektor
M: Kira
Brak 616007520062114
43.

17

LADY LULU WHITE DIAMOND SP POL 2015 klacz skarogniada/mk:156 F: Ulco
M: Lady Hope AD
brak 616009610197615
44.

69

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
45.

78

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
46.

31

LIBIA WLKP POL 2005 klacz ciemnogniada/160 F: Lorenso / Louis
M: Loteria / Lot
K032263 POL007610034105
47.

24

MAŁA MI KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:127 F: Alibaba
M: Marysia
brak 616013610052209
48.

44

MARLON WLKP POL 2016 wałach ciemnosiwa/166 F: Castle Rock
M: Mafia
K031766 616007520010616
49.

63

MELANI F:
M:
50.

14

MONTE TYP PRYMITYWNY POL 2014 wałach inna/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 6169996613933614
51.

62

NADA DEWI F:
M:
52.

84

NAJLEPSZA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:143 F: NN
M: Nani
Brak 616999610260710
53.

82

NANTINE DRP POL 1994 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Doktus
M: Nora
Brak 0013610014294
54.

45

NEL Polski Koń Sportowy POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: Lik
M: Norka
K029086 616009610106116
55.

40

NELSON KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: nn / nn
M: nn / nn
K028331 -
56.

46

NICO GOLD HOLSZTYŃSKA GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One
M: Elastiqua
K031010 DE421000709116
57.

33

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
58.

52

NORTA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Salamon/Darco
M: Norina/Turnus Quirinus
K028082 616009640019414
59.

70

Oliwier OLD GER 2010 wałach ciemnogniady F: Olimpic Fire
M: Super Susi
60.

26

ORLANDO WLKP POL 2015 wałach gniada/170 F: Barbur / Bujak
M: Overra / Bakalar
K031485 616007610008015
61.

41

PASA SP POL 2017 klacz gniada/- F: Santiego / Saint Cloud
M: Przekora / Pegasus HB
K031038 616009610168317
62.

88

POKORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kara/167 F: Klasyk
M: Pirania
Brak 616 007 61 00875 14
63.

50

PRESTON SP POL 2008 wałach gniada/157 F: Dagestan
M: Puma
brak pol 009610235108
64.

51

PUMA SP POL 1999 klacz gniada/160 F: Harwest
M: Parana
brak POL 009611094799
65.

64

QUIZIO / POL / Wałach siwa/kuc:/ F: /
M: /
/ /
66.

4

RAPSODIA SP POL 2007 klacz gniada/166 F: Dżahil / Luron
M: Rani / Ozarro
K020634 POL009530024007
67.

54

SAWANNA SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Bajou du Rouet
M: Struna
brak K014070
68.

74

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
69.

48

SHANTAL SP POL 2014 klacz siwa/165 F: Lotos / Levantos II
M: Sepia / Stalypso
K028066 616009670063814
70.

56

SHANTAL SP POL 2014 klacz siwa/A F: A
M: A
Brak Brak
71.

5

SOLERO K HAN GER 2013 wałach gniada/166 F: Stolzenberg / Stakkato
M: La Paz / Lancer III
K029774 DE431311327213
72.

61

SONATA KUC WALIJSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:146,5 F: STRAYER'S SAMSON
M: SINFONIE
K017023 POL 013 67 00668 06
73.

35

TALBOT WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Trischa
K023803
74.

29

THEA TINKER POL - klacz srokata/kuc:- F: -
M: -
Brak -
75.

66

TINA LADY F:
M:
76.

92

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
K016461 LTU006490018305
77.

60

TUCHOLA XX POL 2011 mare bay/162 F: Jape
M: Turkawka
none 616XXXXXXXXX11
78.

22

UNKA HOL. GER 2004 Klacz gniada/- F: Loran /
M: Wonne XII / Landgraf I
K025374 DE421000011904
79.

77

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
80.

53

WARSONI KOŃ TRAKEŃSKI POL 2008 klacz gniada/167 F: Cugnot
M: Werwa
brak POL 7320100438
81.

90

WENTYL F:
M:
82.

42

WITTARA HORSE CONCURE WLKP POL 2004 klacz gniada F: Liman /
M: Wolta / Tycjan
K015900 POL007530127204
83.

37

WIXAS M POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Szkrab
M: Witaxa
K027106 616009690015612
84.

28

YEMA - POL - klacz izabelowata/- F: -
M: -
Brak -
85.

67

Zeus POL gniada/138 F: NN
M: NN
K010364 POL 999 61 00317 97
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
2021-09-12
10
2021-09-12
1
ARMAND (85)
2021-09-12
3
2021-09-12
4
Bączkiewicz Marianna
Kraju Jumping Team
2021-09-12
8
2021-09-12
9
Bebejewska Zuzanna
bpk
2021-09-11
3
2021-09-11
12
2021-09-12
13
2021-09-12
12
Błażyńska Amelia
Bpk
HILTON (13)
2021-09-11
4
2021-09-11
2
Braun Anastazja
Stajnia NF Championstud
2021-09-12
6
2021-09-12
5
Bulik Maja
Koń prywatny
PUMA (51)
2021-09-11
3
2021-09-11
11
Bulik Marta
Koń prywatny
PRESTON (50)
2021-09-11
1
2021-09-11
9
Buszczak Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
SONATA (61)
2021-09-11
4
2021-09-11
6
2021-09-12
1
2021-09-12
4
Byszewska Helena
KJ Kietlów
SAWANNA (54)
2021-09-11
12
2021-09-11
5
Chmaj Kamila
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
THEA (29)
2021-09-11
5
2021-09-11
6
Cicha Zofia
Stajnia Siemowo
Ferari (83)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Ćwiklińska Iga
Stajnia Siemowo
NANTINE (82)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2021-09-12
5
2021-09-12
Czerniejewska Adrianna
bpk
MONTE (14)
2021-09-11
4
2021-09-11
11
Foligowska Karolina
KS Grand Horse
NIWA (33)
2021-09-11
2
100
2021-09-11
6
2021-09-12
3
50
2021-09-12
3
100
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
Zeus (67)
2021-09-11
1
2021-09-11
7
2021-09-12
10
2021-09-12
13
Gniazdowska Zuzanna
Bpk
2021-09-12
5
Kończyk Julia
none
DEBIUT (55)
2021-09-11
2
2021-09-11
1
Konopka Weronika
Bez Przynależności Klubowej
NEL (45)
2021-09-11
13
2021-09-11
2021-09-12
3
2021-09-12
14
Kordus Gabriela
Harmony Club Owińska
PASA (41)
2021-09-11
7
2021-09-11
2021-09-12
3
2021-09-12
Kosmowska Inga
KS Jumping Events Poznań
CHAPMAN (16)
2021-09-11
5
2021-09-11
8
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (36)
2021-09-11
3
2021-09-11
4
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2021-09-11
6
2021-09-11
2
150
Kubiak Zuzanna
Brak
2021-09-11
1
2021-09-11
10
Kunaj Marta
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2021-09-11
2021-09-11
7
Lemańska Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2021-09-11
11
2021-09-11
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
MARLON (44)
2021-09-11
1
2021-09-11
Łąkowska Kinga
Bpk
2021-09-12
6
2021-09-12
Łąkowska Natalia
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2021-09-12
7
Majcherczak Marcelina
SJK Liljówka Stęszewko
TUCHOLA (60)
2021-09-12
17
2021-09-12
3
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
2021-09-11
1
2021-09-11
1
150
2021-09-12
2
100
2021-09-11
3
100
2021-09-12
4
Victor (77)
2021-09-11
1
200
2021-09-11
2021-09-12
2
150
2021-09-12
2
200
2021-09-11
7
2021-09-11
1
250
2021-09-12
3
150
Mańczak Natalia
Stajnia Siemowo
POKORA (88)
2021-09-12
2021-09-12
Migdałek Oliwia
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
NORTA (52)
2021-09-11
1
2021-09-11
12
Nowaczyk Liliana
Kraju Jumping Team
MELANI (63)
2021-09-12
1
2021-09-12
12
Nowakowska Maja
Harmony Club
LIBIA (31)
2021-09-11
1
2021-09-11
5
2021-09-12
2021-09-12
ANKA (32)
2021-09-11
8
2021-09-11
3
50
2021-09-12
2
2021-09-12
4
Orzechowska Kornelia
Klub Jeździecki Wiecanowo
WIXAS (37)
2021-09-11
6
2021-09-11
7
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
KARUSO (89)
2021-09-11
2021-09-11
5
Otlewska Amelia
KS Jumping Events Poznań
2021-09-11
9
2021-09-12
Pawelczak Paulina
JKS Melloni Horses
2021-09-11
2021-09-11
Pawlicki Tomasz
Harmony Club Owińska
CORDINO (49)
2021-09-11
4
2021-09-12
1
250
Pełeszczak Paulina
St. KJ Gronówka
UNKA (22)
2021-09-12
5
2021-09-12
5
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (40)
2021-09-11
2
2021-09-11
1
Pisarek Rafał
Bez Przynależności Klubowej
TALBOT (35)
2021-09-12
4
2021-09-12
2
Podgrodzki Filip
2021-09-12
1
2021-09-12
8
Pogodzińska Sonia
bpk
2021-09-11
5
2021-09-11
Pokrzywniak Iga
KJ CH Jaszkowo
Dasza (68)
2021-09-11
8
2021-09-11
2
2021-09-12
15
2021-09-12
7
Polaszek Robert
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2021-09-12
14
2021-09-12
15
Przybylska Łucja
Klub Jeździecki Wolica
HIRKOR (15)
2021-09-11
1
2021-09-11
1
Przygodzka Hanna
Klub Jeździecki Wolica
2021-09-11
Puchalska Marta
St. J Baborówko
2021-09-12
1
2021-09-12
9
CHANTEL (20)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Rogaczewska Aleksandra
Brak
KORA (30)
2021-09-11
5
2021-09-11
6
2021-09-12
16
2021-09-12
8
Rybarczyk Maja
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
CELINKA (12)
2021-09-11
7
2021-09-11
9
2021-09-12
9
2021-09-12
Sołtysiak Zuzanna
KJ Kraju Jumping Team
BIRMA (93)
2021-09-12
16
2021-09-12
7
Stróżyńska Agata
St. J Baborówko
2021-09-11
10
2021-09-11
2021-09-12
1
2021-09-12
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
2021-09-11
5
2021-09-12
1
200
HESTER (81)
2021-09-12
1
150
Stróżyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2021-09-12
11
2021-09-12
Figaro (87)
2021-09-12
2
2021-09-12
2
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
2021-09-11
4
2021-09-11
CASIMIR (47)
2021-09-11
2
2021-09-11
Szymkowiak Zofia
KJ CH Jaszkowo
Huk (72)
2021-09-11
10
2021-09-11
6
2021-09-12
11
2021-09-12
5
Tomaszewska Kalina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
JAVA (34)
2021-09-11
1
2021-09-11
2021-09-12
3
2021-09-12
4
Tomkiewicz Wiktoria
bkp
WARSONI (53)
2021-09-11
8
2021-09-11
6
Undrych Zofia
bpk
ARMIA (23)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Włodarczak Eliza
QUIZIO (64)
2021-09-12
1
2021-09-12
1
Wojciechowska Marcelina
KJ Wiecanowo
ATENA G (39)
2021-09-11
13
2021-09-11
3
Żak Kalina
Stajnia Siemowo
AMOS (80)
2021-09-11
8
2021-09-11
4
2021-09-12
10
2021-09-12
1
Ziała Aleksandra
KJ CH Jaszkowo
2021-09-11
3
2021-09-11
1
2021-09-12
2021-09-12
6

Number of Riders: 74

Number of Horses: 85

The sum of prizes: 2 350.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl