Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
226 ACCEPTED 2021-07-22 07:06:16
2021-07-21 23:33:22
Zuzanna Koprowska ETNA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
225 ACCEPTED 2021-07-22 07:06:18
2021-07-21 23:32:24
Zuzanna Szymkowiak ETNA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
224 ACCEPTED 2021-07-22 07:06:30
2021-07-21 23:31:12
Patrycja Baraniak MAGIC MIRROR
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
223 ACCEPTED 2021-07-22 07:07:11
2021-07-21 23:29:48
Magdalena Karcz MIYA
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
222 ACCEPTED 2021-07-22 07:07:12
2021-07-21 22:22:51
Martyna Kaszuba GERO
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
221 ACCEPTED 2021-07-22 07:07:18
2021-07-21 22:20:30
Maja Taciak WANDAL
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
220 ACCEPTED 2021-07-22 07:07:23
2021-07-21 22:18:26
Olga Projs BONNIE
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
219 ACCEPTED 2021-07-22 07:07:28
2021-07-21 22:16:09
Łukasz Machnicki SOKÓŁ
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
218 ACCEPTED 2021-07-22 07:07:34
2021-07-21 22:13:52
Zuzanna Kaczmarek GERO
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
217 ACCEPTED 2021-07-22 07:07:36
2021-07-21 22:12:37
Anna Frankiewicz GERO
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
216 ACCEPTED 2021-07-22 07:07:43
2021-07-21 22:10:42
Anna Frankiewicz TYTUS
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
215 ACCEPTED 2021-07-22 07:07:45
2021-07-21 22:08:01
Walentyna Czyż PUMA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
214 ACCEPTED 2021-07-22 07:07:50
2021-07-21 21:57:57
Agnieszka Chwiłkowska KUSATKA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
213 ACCEPTED 2021-07-22 07:07:55
2021-07-21 21:57:47
Karolina Bartkowiak SEKRETARIAT W
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
212 ACCEPTED 2021-07-22 07:08:00
2021-07-21 21:53:09
Michał Szafryna MAX OBOLENSKY GOLD Z
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
211 ACCEPTED 2021-07-22 07:08:05
2021-07-21 21:51:29
Magdalena Wosiek GRAS F
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
210 ACCEPTED 2021-07-22 07:08:10
2021-07-21 21:44:56
Klara Grześkowiak FILIPENDULA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
209 ACCEPTED 2021-07-22 07:08:16
2021-07-21 21:37:54
Olga Jasińska PRESTON
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
208 ACCEPTED 2021-07-22 07:08:29
2021-07-21 21:20:27
Szymon Byndas EQUES XIER
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
207 ACCEPTED 2021-07-22 07:08:36
2021-07-21 21:19:39
Armanda Byndas GALMAN
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
206 ACCEPTED 2021-07-22 07:08:42
2021-07-21 20:53:31
Michał Zgrabka MARY GLENN
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
205 ACCEPTED 2021-07-22 07:08:48
2021-07-21 20:52:42
Michał Zgrabka JAŚMINA
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
204 ACCEPTED 2021-07-22 07:08:50
2021-07-21 20:50:48
Klaudia Walczak NINA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
203 ACCEPTED 2021-07-22 07:08:55
2021-07-21 19:40:29
Zuzanna Hodura GASTON 2
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
202 ACCEPTED 2021-07-22 07:09:03
2021-07-21 19:37:24
Wiktoria Kubiak WHISPER
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
201 ACCEPTED 2021-07-22 07:09:09
2021-07-21 19:11:39
Monika Kuczyńska G-CASALLA
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
200 ACCEPTED 2021-07-22 07:09:16
2021-07-21 18:42:12
Zofia Zawartowska FANTASY
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
199 ACCEPTED 2021-07-22 07:09:22
2021-07-21 17:52:29
Anita Walczak ORUS
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
198 ACCEPTED 2021-07-22 07:09:28
2021-07-21 17:52:02
Anita Walczak TUNGA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
197 ACCEPTED 2021-07-22 07:09:30
2021-07-21 16:26:19
Grzegorz Kabat VANDAMME
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
196 ACCEPTED 2021-07-22 07:09:34
2021-07-21 16:25:51
Wojciech Dahlke NIGELLA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
195 ACCEPTED 2021-07-22 07:09:41
2021-07-21 16:25:26
Wojciech Dahlke BALOU H
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
194 ACCEPTED 2021-07-22 07:09:45
2021-07-21 16:25:03
Marta Dacka CHIN CHAMPER
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
193 ACCEPTED 2021-07-21 15:12:14
2021-07-21 15:11:41
Weronika Jarzyniewska MELODY'S BOY
  • 1x mini A1/N/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
192 ACCEPTED 2021-07-21 14:52:08
2021-07-21 14:05:32
Dominika Wolniewicz ORCHID’S TINKERBELL
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
191 ACCEPTED 2021-07-21 14:52:14
2021-07-21 13:59:59
Jagoda Jankowiak BLANKA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
190 ACCEPTED 2021-07-21 14:52:18
2021-07-21 13:58:53
Gabrysia Arndt MONA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
189 ACCEPTED 2021-07-21 14:52:21
2021-07-21 13:32:00
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
188 ACCEPTED 2021-07-21 13:25:37
2021-07-21 13:22:20
Julianna Przybyła FRANCHESCA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
187 ACCEPTED 2021-07-21 13:25:43
2021-07-21 13:00:51
Igor Szydłowski GUYLA FT
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
186 ACCEPTED 2021-07-21 13:25:49
2021-07-21 12:56:24
Piotr Sokołowski CORNEL
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
185 ACCEPTED 2021-07-21 13:25:55
2021-07-21 12:54:45
Oliwia Jach CHABLIS
  • 1x 7/P/na styl jeźdźca - Talent Wielkopolski
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
184 ACCEPTED 2021-07-21 13:25:57
2021-07-21 12:54:18
Oliwia Jach ECON Z
  • 2x 7/P/na styl jeźdźca - Talent Wielkopolski
183 ACCEPTED 2021-07-21 13:26:01
2021-07-21 12:53:54
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
182 ACCEPTED 2021-07-21 13:26:07
2021-07-21 12:53:09
Jagoda Szreymann SINGLE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
181 ACCEPTED 2021-07-21 13:26:52
2021-07-21 12:46:18
Anna Kępa COOKIE
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
180 ACCEPTED 2021-07-21 13:26:58
2021-07-21 12:43:14
Emilia Ograbek WENDY
  • 2x mini A1/N/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
179 ACCEPTED 2021-07-21 13:27:00
2021-07-21 12:42:52
Jerzy Ograbek WARKA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
178 ACCEPTED 2021-07-21 13:27:04
2021-07-21 12:42:05
Jerzy Ograbek ORINOKO
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
177 ACCEPTED 2021-07-21 13:27:11
2021-07-21 12:29:28
Małgorzata Pokrywka MARIT
  • 2x 2/60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
176 ACCEPTED 2021-07-21 13:27:16
2021-07-21 12:28:55
Hanna Michalak SWEET EMMA
  • 2x 2/60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
175 ACCEPTED 2021-07-21 13:27:19
2021-07-21 12:28:33
Marek Strzyż QUAINTON QUIVER
  • 1x 7/P/na styl jeźdźca - Talent Wielkopolski
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ACCEPTED 2021-07-21 13:27:23
2021-07-21 12:27:52
Klaudia Górczyńska DAGLEZJA-L
  • 1x 7/P/na styl jeźdźca - Talent Wielkopolski
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
173 ACCEPTED 2021-07-21 11:50:19
2021-07-21 11:12:21
Rafał Pisarek TALBOT
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
172 ACCEPTED 2021-07-21 11:50:22
2021-07-21 09:48:24
Oliwia Joachimiak HAPPY DAY
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
171 ACCEPTED 2021-07-21 11:50:24
2021-07-21 09:46:04
Maja Nagła BELLA CORIANO
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
170 ACCEPTED 2021-07-21 11:50:27
2021-07-21 09:45:31
Kornelia Nagła BELLA CORIANO
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
169 ACCEPTED 2021-07-21 11:50:29
2021-07-21 09:42:48
Adam Hybiak DARK CHERRY
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
168 ACCEPTED 2021-07-21 11:50:31
2021-07-21 09:42:00
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 1/60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x 2/60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
167 ACCEPTED 2021-07-21 11:50:33
2021-07-21 09:41:22
Maja Nagła PASJONATA PARYS
  • 1x 1/60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x 2/60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
166 ACCEPTED 2021-07-21 11:50:35
2021-07-21 09:40:17
Dominika Wolniewicz GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
165 ACCEPTED 2021-07-21 11:50:37
2021-07-21 09:07:22
Patrycja Czaplewska NONITAR
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
164 ACCEPTED 2021-07-21 07:09:16
2021-07-20 23:18:02
Alicja Poprawa MAKS
  • 1x 1/60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x 2/60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
163 ACCEPTED 2021-07-21 07:09:32
2021-07-20 21:30:49
Julia Perek QUINTUS
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
162 ACCEPTED 2021-07-22 07:09:50
2021-07-20 21:19:07
Hanna Kowalewska SEGAAL
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ACCEPTED 2021-07-21 07:11:32
2021-07-20 21:15:52
Hanna Kowalewska CENZUS
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
160 ACCEPTED 2021-07-21 07:11:40
2021-07-20 21:14:59
Maja Kowalewska ALVARO
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
159 ACCEPTED 2021-07-21 07:11:45
2021-07-20 20:34:04
Eliza Leonhard FIONA
  • 1x 1/60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x 2/60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
158 ACCEPTED 2021-07-21 07:11:52
2021-07-20 19:53:30
Aleksandra Perkowska LOTNA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
157 ACCEPTED 2021-07-21 07:12:06
2021-07-20 18:20:03
Amelia Szumska TARANTINO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
156 ACCEPTED 2021-07-21 07:22:30
2021-07-20 18:19:05
Michalina Moskal ARES
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
155 ACCEPTED 2021-07-21 07:22:35
2021-07-20 16:39:57
Patrycja Grzegorowska BRYZA
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
154 ACCEPTED 2021-07-21 07:22:40
2021-07-20 16:12:52
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
153 ACCEPTED 2021-07-20 12:52:18
2021-07-20 12:39:48
Oliwia Garczarek OTHELLO
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
152 ACCEPTED 2021-07-20 12:52:22
2021-07-20 12:22:22
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
151 ACCEPTED 2021-07-20 11:24:20
2021-07-20 10:42:19
Filip Wysoczański GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
150 ACCEPTED 2021-07-20 11:24:23
2021-07-20 10:41:54
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
149 ACCEPTED 2021-07-20 11:24:28
2021-07-20 10:31:42
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ACCEPTED 2021-07-20 11:24:31
2021-07-20 09:58:54
Nadia Hołysz LUTNIA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
147 ACCEPTED 2021-07-20 08:13:47
2021-07-20 07:45:41
Julia Lisik HB FIDELIO
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
146 ACCEPTED 2021-07-20 07:23:19
2021-07-19 22:53:35
Olga Styła FIJI
  • 1x 7/P/na styl jeźdźca - Talent Wielkopolski
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
145 ACCEPTED 2021-07-22 07:09:55
2021-07-19 22:20:02
Julia Hemmerling A-KUWEJT
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
144 ACCEPTED 2021-07-20 07:23:36
2021-07-19 22:13:18
Najewska Marta WENUS
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
143 ACCEPTED 2021-07-20 07:23:44
2021-07-19 22:12:04
Oliwia Miszczak FART GM
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
142 ACCEPTED 2021-07-20 07:23:50
2021-07-19 22:11:53
Weronika Hruzik KLARA-W
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
141 ACCEPTED 2021-07-20 07:24:04
2021-07-19 21:36:39
Marcelina Raczyńska GERONIMO
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ACCEPTED 2021-07-20 07:24:10
2021-07-19 21:30:11
Eryk Urbaniak CARLITA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
139 ACCEPTED 2021-07-20 07:24:20
2021-07-19 20:55:11
Elżbieta Bachorz COLUCCI
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
138 ACCEPTED 2021-07-20 07:24:25
2021-07-19 20:39:56
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 2x 7/P/na styl jeźdźca - Talent Wielkopolski
137 ACCEPTED 2021-07-20 07:24:30
2021-07-19 20:39:20
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
136 ACCEPTED 2021-07-20 07:24:37
2021-07-19 20:38:50
Dawid Wojciechowski HRABIA ORY
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
135 ACCEPTED 2021-07-20 07:24:43
2021-07-19 20:06:13
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
134 ACCEPTED 2021-07-20 07:24:48
2021-07-19 20:05:21
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
133 ACCEPTED 2021-07-20 07:24:55
2021-07-19 18:34:54
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE C
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
132 ACCEPTED 2021-07-20 07:25:01
2021-07-19 17:43:16
Krzysztof Wierzbicki TALLIN
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
131 ACCEPTED 2021-07-20 07:25:07
2021-07-19 17:42:54
Krzysztof Wierzbicki SANTOS THC
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
130 ACCEPTED 2021-07-20 07:25:13
2021-07-19 17:42:21
Krzysztof Wierzbicki FRAZES
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
129 ACCEPTED 2021-07-20 07:25:19
2021-07-19 17:41:45
Krzysztof Wierzbicki DUBAJ
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
128 ACCEPTED 2021-07-20 07:25:26
2021-07-19 17:18:31
Matylda Podhorecka VINCI
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
127 ACCEPTED 2021-07-19 16:18:03
2021-07-19 15:45:25
Katarzyna Masełkowska-Podrez CARLEY
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
126 ACCEPTED 2021-07-19 16:18:05
2021-07-19 15:44:23
Sławomir Klóska I-CONDITA SF
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
125 ACCEPTED 2021-07-19 15:10:57
2021-07-19 15:07:22
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ACCEPTED 2021-07-19 15:18:21
2021-07-19 14:21:00
Maja Piechowiak ICECREAME
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ACCEPTED 2021-07-19 14:32:37
2021-07-19 13:49:10
Paulina Pełeszczak UNKA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
122 ACCEPTED 2021-07-19 14:32:48
2021-07-19 12:32:37
Klaudia Krajewska DON QUERIDO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
121 ACCEPTED 2021-07-19 11:30:05
2021-07-19 11:12:26
Zofia Wnęk CARLA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
120 ACCEPTED 2021-07-19 11:30:15
2021-07-19 09:19:38
Antoni Krysiak ANGELO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
119 ACCEPTED 2021-07-19 11:30:21
2021-07-19 09:19:02
Antoni Krysiak ROMEO DES VAUX
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
118 ACCEPTED 2021-07-19 11:30:29
2021-07-19 09:07:12
Zuzanna Jaroszyk CONCORDE STAR
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
117 ACCEPTED 2021-07-19 11:30:31
2021-07-19 08:54:42
Dominika Kiełczewska-Sawicka NORRIS
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
116 ACCEPTED 2021-07-19 11:30:34
2021-07-19 08:53:52
Dominika Kiełczewska-Sawicka NIGHT FIGHTER
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ACCEPTED 2021-07-19 11:30:40
2021-07-19 08:51:57
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ACCEPTED 2021-07-19 11:30:44
2021-07-19 07:45:06
Kordian Zieliński CUR CUMA
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ACCEPTED 2021-07-19 11:30:49
2021-07-18 22:13:26
Alicja Frankiewicz IDA D
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
112 ACCEPTED 2021-07-19 11:30:54
2021-07-18 21:42:55
Marcin Wesoły FADO
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
111 ACCEPTED 2021-07-19 11:31:00
2021-07-18 20:43:22
Szymon Cieślak ALIKA
  • 1x 1/60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x 2/60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
110 ACCEPTED 2021-07-19 11:31:06
2021-07-18 20:42:01
Weronika Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ACCEPTED 2021-07-19 11:31:16
2021-07-18 18:30:33
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ACCEPTED 2021-07-19 11:31:20
2021-07-18 17:25:57
Barbara Arendt NOSAL
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
107 ACCEPTED 2021-07-19 11:31:25
2021-07-18 17:00:43
Julia Malicka LITTLE ART
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
106 ACCEPTED 2021-07-19 11:31:37
2021-07-18 16:37:27
Emilia Moroz ASSERTIVE
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ACCEPTED 2021-07-19 11:32:01
2021-07-18 16:24:18
Maria Kulik CETYNIAN
  • 1x 3/80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x 4/80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
104 ACCEPTED 2021-07-18 15:55:49
2021-07-18 15:26:35
Sylwana Przybylska HYPNOSE BELLA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
103 ACCEPTED 2021-07-18 10:48:56
2021-07-18 09:59:02
Adrianna Grzegorek EASY ZONE
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ACCEPTED 2021-07-18 10:48:58
2021-07-18 09:49:41
Adrianna Grzegorek WILD HUNTER
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
101 ACCEPTED 2021-07-18 10:49:00
2021-07-18 09:35:44
Marcin Wesoły ROCO AK
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
100 ACCEPTED 2021-07-18 10:49:03
2021-07-18 09:35:13
Marcin Wesoły KASABLANKA
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ACCEPTED 2021-07-18 10:49:06
2021-07-18 08:14:59
Laura Maik KLEKS
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
98 ACCEPTED 2021-07-18 10:49:08
2021-07-18 08:14:36
Aleksandra Maik MILKA
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
97 ACCEPTED 2021-07-21 07:22:55
2021-07-17 14:47:16
Kaja Korbalewska KIMBERLY
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ACCEPTED 2021-07-18 10:49:19
2021-07-17 14:10:36
Barbara Jaszek BELLA CATANA
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ACCEPTED 2021-07-17 13:05:06
2021-07-17 10:20:11
Zuzanna Kucharska IZYDA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
94 ACCEPTED 2021-07-17 09:26:28
2021-07-17 07:33:33
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ACCEPTED 2021-07-17 09:26:30
2021-07-17 07:33:16
Joanna Krzyżostaniak SISI
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
92 ACCEPTED 2021-07-17 07:04:46
2021-07-16 21:56:42
Anna-Maria Kluza PRADA
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ACCEPTED 2021-07-17 07:04:50
2021-07-16 20:34:13
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 1/60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x 2/60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
90 ACCEPTED 2021-07-17 07:04:56
2021-07-16 18:56:05
Karolina Kowalczyk SALTUS-JOLA
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
89 ACCEPTED 2021-07-17 07:05:02
2021-07-16 15:15:56
Oliwia Gniadek AZZARIO CANTE
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
88 ACCEPTED 2021-07-17 07:05:07
2021-07-16 13:56:04
Aleksander Lauk COSMIC CONTENDUS AK
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
87 ACCEPTED 2021-07-17 07:05:12
2021-07-16 13:55:27
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
86 ACCEPTED 2021-07-17 07:05:16
2021-07-16 13:54:43
Marta Bronnenberg FESTA
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
85 ACCEPTED 2021-07-21 13:27:32
2021-07-16 13:54:17
Marta Bronnenberg AKT
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
84 ACCEPTED 2021-07-17 07:05:30
2021-07-16 13:53:48
Klementyna Cajske HASIRO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
83 ACCEPTED 2021-07-17 07:05:35
2021-07-16 13:53:15
Aleksandra Lauk CARROSO AK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
82 ACCEPTED 2021-07-17 07:05:48
2021-07-16 13:52:29
Weronika Kamińska WALENCJA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
81 ACCEPTED 2021-07-19 11:32:05
2021-07-16 13:51:26
Aleksandra Wylegała JUBEL
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
80 ACCEPTED 2021-07-17 07:05:56
2021-07-16 13:50:20
Klementyna Cajske LAWENDA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
79 ACCEPTED 2021-07-17 07:06:00
2021-07-16 13:49:38
Julia Bronnenberg KARA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
78 ACCEPTED 2021-07-17 07:06:06
2021-07-16 13:24:26
Marcin Jakubiak ATOS
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ACCEPTED 2021-07-17 07:06:10
2021-07-16 13:22:47
Monika Hojna ATOS
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ACCEPTED 2021-07-16 07:08:50
2021-07-15 23:49:44
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x 3/80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x 4/80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
75 ACCEPTED 2021-07-16 07:08:54
2021-07-15 20:13:00
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ACCEPTED 2021-07-15 16:00:28
2021-07-15 15:38:48
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ACCEPTED 2021-07-15 16:00:31
2021-07-15 15:38:17
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ACCEPTED 2021-07-21 07:23:09
2021-07-15 14:12:46
Sara Szczot LINUS 317
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
71 ACCEPTED 2021-07-21 07:23:11
2021-07-15 14:12:11
Łukasz Krajewski RAMMSTEIN T
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
70 ACCEPTED 2021-07-21 07:23:24
2021-07-15 14:11:38
Łukasz Krajewski LUIS
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
69 ACCEPTED 2021-07-21 07:23:26
2021-07-15 14:11:13
Łukasz Krajewski CICERO
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
68 ACCEPTED 2021-07-21 07:23:36
2021-07-15 14:10:33
Łukasz Krajewski DOLORIS
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
67 ACCEPTED 2021-07-21 07:23:38
2021-07-15 14:09:56
Łukasz Krajewski KARINA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
66 ACCEPTED 2021-07-21 07:23:43
2021-07-15 14:09:28
Łukasz Krajewski LALATSCH
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
65 ACCEPTED 2021-07-15 14:56:10
2021-07-15 12:57:29
Martyna Duda ARABELLA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2021-07-15 14:56:11
2021-07-15 12:12:17
Iwona Sitowska STAR AMERICA
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ACCEPTED 2021-07-15 07:39:47
2021-07-14 22:27:22
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ACCEPTED 2021-07-15 07:39:54
2021-07-14 19:14:53
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
61 ACCEPTED 2021-07-15 07:44:29
2021-07-14 19:14:17
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ACCEPTED 2021-07-15 07:44:31
2021-07-14 17:15:11
Zofia Undrych ARMIA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
59 ACCEPTED 2021-07-19 15:12:57
2021-07-14 17:14:29
Zofia Misiek TORRES EWITA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
58 ACCEPTED 2021-07-14 15:50:58
2021-07-14 12:50:55
Maciej Kasperek G-SOLLER
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ACCEPTED 2021-07-14 15:51:00
2021-07-14 12:50:07
Maciej Kasperek C-DOVER
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ACCEPTED 2021-07-14 15:51:05
2021-07-14 12:49:45
Maciej Kasperek C-BREST
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ACCEPTED 2021-07-18 15:55:51
2021-07-14 12:42:14
Malwina Stronczyńska CALINKA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
54 ACCEPTED 2021-07-19 11:32:12
2021-07-14 12:41:54
Matylda Zabrzewska HORNET
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ACCEPTED 2021-07-19 11:32:17
2021-07-14 12:41:08
Marianna Posadzy HUG ME
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2021-07-19 11:32:23
2021-07-14 12:40:12
Zuzanna Bartkowiak STAWKA
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-07-18 15:55:54
2021-07-14 12:39:43
Marysia Kandulska DYM
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
50 ACCEPTED 2021-07-19 11:32:29
2021-07-14 12:39:23
Martyna Dominiak DUNAJ
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2021-07-14 07:20:54
2021-07-13 22:01:15
Maria Stanisławiak CASTILLA
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ACCEPTED 2021-07-14 07:20:57
2021-07-13 19:20:55
Alicja Skaba KERA
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-07-13 17:45:22
2021-07-13 17:09:26
Katarzyna Pikosz L.FOLID GLOD RYAL K
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ACCEPTED 2021-07-13 17:45:24
2021-07-13 16:52:02
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-07-19 11:32:34
2021-07-13 12:58:32
Maja Gazda CONTESSA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2021-07-13 12:27:27
2021-07-13 11:51:28
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2021-07-13 12:27:32
2021-07-13 11:50:46
Kaja Litka TANGANIKA
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ACCEPTED 2021-07-13 12:27:33
2021-07-13 11:50:20
Kaja Litka LYJABALOU
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-07-13 12:27:36
2021-07-13 10:30:46
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-07-13 12:27:40
2021-07-13 10:30:18
Weronika Mikołajczak BOSS
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ACCEPTED 2021-07-13 12:27:43
2021-07-13 07:18:36
Robert Ratajczak RUFUS VD HEFFINCK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ACCEPTED 2021-07-13 06:58:43
2021-07-12 22:56:49
Karol Jarosz K-TAURYN
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
37 ACCEPTED 2021-07-13 06:58:44
2021-07-12 22:46:37
Michalina Sikorska PANISKO
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2021-07-16 07:08:58
2021-07-12 22:36:16
Zofia Mika PAKO
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
35 ACCEPTED 2021-07-13 06:58:48
2021-07-12 13:52:52
Patrycja Ueberhan ZATOKI LSH
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ACCEPTED 2021-07-21 07:23:49
2021-07-12 13:42:03
Agnieszka Adamczak RABIN
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:04
2021-07-12 12:16:27
Agata Walkowiak ETAM MC
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:05
2021-07-12 12:15:17
Aleksandra Berbecka SASILIO
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:07
2021-07-12 09:09:36
Patrycja Strzelec CASIMA
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
30 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:10
2021-07-11 20:52:27
Marta Baran ELY
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
29 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:12
2021-07-11 20:52:03
Mieszko Dąbrowski NIKI 77
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
28 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:14
2021-07-11 20:51:30
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:18
2021-07-11 20:50:54
Antoni Dąbrowski FELIKS
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:23
2021-07-11 20:50:22
Jan Dąbrowski WIRAŻ
  • 1x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x mini A1/N/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:32
2021-07-11 20:26:02
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:37
2021-07-11 16:11:40
Kinga Kyrcz DON
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:41
2021-07-11 15:36:25
Nikol Patora CORONA KR
  • 1x 7/P/na styl jeźdźca - Talent Wielkopolski
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:48
2021-07-11 12:00:00
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:52
2021-07-11 10:50:28
Natalia Puchalska HEETENVEENS RHONA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:55
2021-07-11 10:50:11
Marta Puchalska HEETENVEENS RHONA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-07-12 12:30:56
2021-07-11 10:49:19
Marta Puchalska CHANTEL
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2021-07-12 12:31:00
2021-07-09 21:46:32
Magdalena Dreger KHADIR
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
17 ACCEPTED 2021-07-09 07:19:18
2021-07-08 11:37:20
Emma Smuszkiewicz IGIEŁKA
  • 2x mini A1/S/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2021-07-08 11:05:55
2021-07-08 08:27:38
Weronika Heigelmann CARENZO
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-07-08 11:05:57
2021-07-08 08:27:01
Weronika Heigelmann CAMARO
  • 2x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ACCEPTED 2021-07-08 11:05:59
2021-07-07 20:59:39
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x 3/80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x 4/80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
13 ACCEPTED 2021-07-07 15:57:28
2021-07-07 12:29:42
Marcelina Burchardt AFERA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2021-07-07 15:57:30
2021-07-07 12:27:04
Julia Wójcik PAKO
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
11 ACCEPTED 2021-07-07 07:05:01
2021-07-06 12:54:28
Liliana Brzykcy IRYS
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
10 ACCEPTED 2021-07-06 13:25:16
2021-07-06 11:22:21
Liwia Nowak TAJGER
  • 1x 1/60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x 2/60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
9 ACCEPTED 2021-07-06 13:25:18
2021-07-06 11:21:56
Liwia Nowak BRAVE HEART 8
  • 1x 1/60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x 2/60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
8 ACCEPTED 2021-07-05 07:19:09
2021-07-04 14:05:22
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2021-06-30 07:35:35
2021-06-29 23:57:04
Magdalena Potysz KOSTEK
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-06-28 10:01:00
2021-06-27 12:26:27
Marcelina Rydlichowska BALET
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
5 ACCEPTED 2021-07-20 14:45:26
2021-06-27 00:16:12
Agnieszka Ciurzyńska MORIS
  • 1x 5/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ACCEPTED 2021-06-26 07:25:31
2021-06-26 00:13:26
Simona Waś LEAP STAR
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
3 ACCEPTED 2021-06-26 07:25:34
2021-06-26 00:12:24
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x 6/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ACCEPTED 2021-06-23 07:42:12
2021-06-22 21:03:32
Julia Pochyła ARIEL
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
1 ACCEPTED 2021-07-19 15:11:00
2021-06-21 17:58:21
Karolina Alankiewicz SĘKACZ
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Alankiewicz Karolina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O049499
3. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (J.)
Brak
4. Arendt Barbara KJ Grodno Dwór
2005 (J.)
O056265
5. Arndt Gabrysia St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2008 (JM.)
O052288
6. Bachorz Elżbieta KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
Brak
7. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
8. Baran Marta JKS Stajnia Dąbrowscy
S
Brak
9. Baraniak Patrycja Angel's horses body & soul
2002 (MJ.)
brak
10. Bartkowiak Karolina Niezrzeszony
S
2
11. Bartkowiak Zuzanna Stajnia Zamysłowo
2003 (J.)
brak
12. Berbecka Aleksandra JKS Fer Więckowice
2004 (J.)
O053851
13. Braun Anastazja Stajnia NF Championstud
2006 (JM.)
Brak
14. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos SJ
S
O006429
15. Bronnenberg Julia Budzyński KS Kłos SJ
2011 (Mł.)
O063488
16. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos SJ
S
O026923
17. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
18. Burchardt Marcelina Demonic Horses
2009 (JM.)
Brak
19. Byndas Armanda JUKS Mieczewo
S
O021496
20. Byndas Szymon JUKS Mieczewo
S
O023395
21. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O034621
22. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
23. Chwiłkowska Agnieszka koń prywatny
S
brak
24. Cicha Zofia Stajnia Siemowo
2013 (Mł.)
Brak
25. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (Mł.)
O058683
26. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2005 (J.)
O055365
27. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
28. Ćwiklińska Iga Stajnia Siemowo
2011 (Mł.)
Brak
29. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
S
O021507
30. Czyż Walentyna koń prywatny
2000 (MJ.)
brak
31. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
32. Dąbrowski Jan Bpk
2010 (Mł.)
Brak
33. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
0001204
34. Dacka Marta -
S
brak
35. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
36. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
37. Dominiak Martyna Stajnia Zamysłowo
2004 (J.)
brak
38. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
O039346
39. Duda Martyna Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
Brak
40. Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team
S
Z003278
41. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
42. Frankiewicz Anna Stajnia Rotmistrz
S
Brak
43. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (MJ.)
O039091
44. Garczarek Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
none
45. Gazda Maja Stajnia Zamysłowo
2005 (J.)
brak
46. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
47. Gniadek Oliwia Posadowskie TJ
2002 (MJ.)
O037779
48. Górczyńska Klaudia JKS Moskit Kalisz
O019389
49. Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O043496
50. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
51. Grzegorowska Patrycja KJ RE-CO
2002 (MJ.)
brak
52. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
53. Grześkowiak Klara Koń prywatny
2011 (Mł.)
brak
54. Heigelmann Weronika Racocki KJ
2001 (MJ.)
O042326
55. Hemmerling Julia KJ Agro-Handel Śrem
S
O032196
56. Hodura Zuzanna JUKS Mieczewo
2002 (MJ.)
O037761
57. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
58. Hołysz Nadia Brak
2003 (J.)
Brak
59. Hruzik Weronika KJ Delta Biedrusko
2008 (JM.)
O056729
60. Hybiak Adam St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037386
61. Ignasiak Amelia Stajnia Patoka
2004 (J.)
brak
62. Ignaszewska Maria Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
63. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
64. Jakubiak Marcin Brak
S
Brak
65. Jankowiak Jagoda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
Brak
66. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O041949
10224869
67. Jarosz Karol Demonic Horses
2005 (J.)
Brak
68. Jaroszyk Zuzanna Kj Ch Jaszkowo
S
Brak
69. Jarzyniewska Weronika Bez Przynależności Klubowej
S
brak
70. Jasińska Olga Stajnia prywatna
2008 (JM.)
brak
71. Jaskólska Oliwia KJ Solół Damasławek
72. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (J.)
O044329
73. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
O047890
74. Joachimiak Oliwia Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2005 (J.)
O059811
75. Kabat Grzegorz GLKS Sokół Damasławek
S
-
76. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
77. Kaczmarek Zuzanna Stajnia Rotmistrz
2008 (JM.)
Brak
78. Kamińska Weronika Budzyński KS Kłos SJ
2009 (JM.)
O059032
79. Kandulska Marysia Stajnia Zamysłowo
2002 (MJ.)
Brak
80. Karcz Magdalena Angel's horses body & soul
S
brak
81. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
82. Kaszuba Martyna Stajnia Rotmistrz
2009 (JM.)
brak
83. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
84. Kępa Anna Stajnia Ograbek
2014 (Mł.)
brak
85. Kiełczewska-Sawicka Dominika St. J Pro Eques
S
O012266
86. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
S
O034975
87. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
88. Kluza Anna-Maria KJ Michałówka
S
O011445
89. Kmieciak Jagna Brak
2009 (JM.)
Brak
90. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
91. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
92. Koprowska Zuzanna Angel's horses body &soul
2008 (JM.)
Brak
93. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O008637
94. Kosmalewicz Maria Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
95. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
96. Kowalczyk Karolina Brak
S
BRAK
97. Kowalewska Hanna LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O044620
98. Kowalewska Maja Kociałkowa Górka
2009 (JM.)
O058432
99. Krajewska Klaudia SKJ Horseprofi Łód
S
O034925
100. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
101. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
102. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
103. Krysiak Antoni KJ Agro-Handel Śrem
2009 (JM.)
O053089
104. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (MJ.)
O038365
105. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
106. Kubiak Wiktoria Bpk
2002 (MJ.)
Brak
107. Kucharska Zuzanna WTK Hermanów
2003 (J.)
brak
108. Kuczyńska Monika bpk
2008 (JM.)
Brak
109. Kulik Maria Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2005 (J.)
brak
110. Kurek Kinga
111. Kuśmia Patrycja KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
112. Kyrcz Kinga Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
O054961
113. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos SJ
2004 (J.)
O026920
114. Lauk Aleksandra Budzyński KS Kłos
S
O002251
115. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O048705
116. Leonhard Eliza KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2010 (Mł.)
O063987
117. Lisik Julia KJ RE-CO
2005 (J.)
O051682
118. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O042455
119. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
O055175
120. Machnicki Łukasz Stajnia Rotmistrz
S
Brak
121. Maik Aleksandra Stajnia Golden Horse JK Borowo
2009 (JM.)
Brak
122. Maik Laura Stajnia Golden Horse JK Borowo
2013 (Mł.)
Brak
123. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
124. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
125. Manczak Natslia
126. Marta Najewska Ludowy Klub Sportowy Cwał
2007 (JM.)
O059540
127. Masełkowska-Podrez Katarzyna bpk
S
O009312
128. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
129. Mazurek Karen KJ CH Jaszkowo
130. Michalak Hanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2010 (Mł.)
O056967
131. Michalska Zofia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2007 (JM.)
O055704
132. Mika Zofia Demonic Horses
2006 (JM.)
Brak
133. Mikołajczak Weronika Racocki Klub Jeździecki
S
O030553
134. Misiek Zofia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
Brak
135. Miszczak Oliwia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
O063770
136. Morawska Natalia Majątek Rogalin
2007 (JM.)
brak
137. Moroz Emilia Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O042209
138. Moskal Michalina St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2009 (JM.)
brak
139. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037384
140. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (Mł.)
O054784
141. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (Mł.)
O059328
142. Ograbek Emilia Stajnia Ograbek
2014 (Mł.)
brak
143. Ograbek Jerzy Stajnia Ograbek
2010 (Mł.)
brak
144. Olszewska Krystyna KJ CH Jaszkowo
145. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
S
O015246
10125704
146. Otlewska Amelia KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O038379
10224852
147. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (J.)
O041730
148. Pełeszczak Paulina St. KJ Gronówka
S
O047112
149. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (MJ.)
O038669
150. Perkowska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
151. Piechowiak Maja St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O042735
152. Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
O023417
153. Pisarek Rafał Bez Przynależności Klubowej
S
brak
154. Pliszkiewicz Pola
155. Pochyła Julia Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
156. Podhorecka Matylda bpk
2006 (JM.)
O056123
157. Pokrywka Małgorzata UKJ Leśny Dwór Pakówka
2009 (JM.)
brak
158. Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2000 (MJ.)
O030550
159. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (JM.)
O049334
160. Posadzy Marianna Stajnia Zamysłowo
2003 (J.)
Brak
161. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
S
O024773
162. Projs Olga Black Velvet
2009 (JM.)
Brak
163. Przybylska Sylwana Bpk
2007 (JM.)
None
164. Przybyła Julianna LKS Cwał Poznań
2009 (JM.)
brak
165. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O052034
166. Puchalska Marta St. J Baborówko
S
O000870
167. Puchalska Natalia St. J Baborówko
2006 (JM.)
O063510
168. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
169. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
170. Rogaczewska Aleksandra Brak
2001 (MJ.)
Brak
171. Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
172. Rydlichowska Marcelina KJ Atrium Swarzędz
2006 (JM.)
O051113
173. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
174. Siedlecki Grzegorz Stajnia Ograbek
S
brak
175. Siejak Karolina bpk
S
O012448
176. Sikorska Michalina Demonic Horses
2009 (JM.)
Brak
177. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
178. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (MJ.)
O036773
179. Smuszkiewicz Emma KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
brak
180. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
181. Sołtysiak Zuzanna KJ Kraju Jumping Team
182. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O020505
183. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (Mł.)
O062563
184. Stronczyńska Malwina Stajnia Zamysłowo
2007 (JM.)
brak
185. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
186. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
187. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
188. Strzelec Patrycja bpk
S
O061769
189. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
190. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
191. Sydow Natalia Sydow Riding Team
2005 (J.)
O033144
192. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
193. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
S
O042880
194. Szreymann Jagoda OJ Kalina
2019 (Mł.)
brak
195. Szulczyńska Pola KJ CH Jaszkowo
196. Szumska Amelia St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2009 (JM.)
brak
197. Szydłowski Igor St. Rodan Club
2003 (J.)
O036423
198. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
199. Szymkowiak Zuzanna Angel's horses body & soul
2008 (JM.)
brak
200. Taciak Maja Black Velvet
2008 (JM.)
Brak
201. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
202. Undrych Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
Brak
203. Urbaniak Eryk Bpk
S
O027552
204. Walczak Anita RAJSKA STAJNIA
2007 (JM.)
Brak
205. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
2004 (J.)
Brak
206. Walkowiak Agata Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
S
O062421
207. Walkowiak Aleksandra KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
208. Wallicht Leticja Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2005 (J.)
0032656
209. Waś Simona Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O055867
210. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
211. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
212. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
213. Wnęk Zofia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
214. Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O002032
215. Wójcik Julia Demonic Horses
2008 (JM.)
Brak
216. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
217. Wosiek Magdalena RIO GRANDE Krosinko
S
O010229
218. Wylegała Aleksandra Budzyński KS Kłos SJ
2010 (Mł.)
O060605
219. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
220. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (J.)
O040749
221. Zabrzewska Matylda Stajnia Zamysłowo
2006 (JM.)
brak
222. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
223. Zawartowska Zofia KS Idmar Krajkowo
2008 (JM.)
brak
224. Zgrabka Michał Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O007299
225. Zieliński Kordian JUKS Abakus Kaczyna
S
O013201
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

42

A-KUWEJT SP POL 2010 Wałach gniada/167 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam
K029319 616999690167710
2.

48

AFERA KOŃ MAŁY POL 2012 klacz kasztanowata/mk:152 F: Cantais
M: A Debora
Brak 616999610020412
3.

38

AKT SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
K007573 POL007590002602
4.

169

ALEXANDER OLD POL 2007 wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
K013303 DE433331562707
5.

131

ALIKA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
6.

92

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
K025292 616009610075614
7.

173

ALVARO KUC WALIJSKK POL 2016 ogier izabelowata/kuc:127 F: Zefir
M: Aroza
Brak 616××××××××16
8.

261

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
9.

122

ANGELO SP POL 2013 wałach jasnokasztanowata/173 F: -
M: -
brak -
10.

8

ARABELLA KUC POL 2013 klacz izabelowata/kuc:130 F: Nero
M: Angel V. Vennehoeve
Brak 616098100057730
11.

177

ARES KUC WALIJSKI POL 2003 wałach siwa/kuc:116 F: nn
M: nn
brak -
12.

7

ARIEL KUC POL 2014 klacz izabelowata/kuc:145 F: Nero
M: Angel
brak 616098200125346
13.

263

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
14.

89

ARMIA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz ciemnogniada/165 F: Rulon
M: Andora
Brak 007610131705
15.

137

ASSERTIVE TRAKEŃSKA POL 2015 wałach kasztanowata/178 F: Rakoczy
M: Al Arsa
K030969 POL 732 01 00806 15
16.

96

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan /
M: Aida /
brak 616007610142517
17.

100

AZZARIO CANTE WLKP POL 2013 wałach kasztanowata/164cm F: Cantero /
M: Azarda /
K029964 616007600244113
18.

13

BALET WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach kara/175 F: ARCTIC
M: BALETKA
brak 616007610026017
19.

242

BALINACLOUGH AGUILERA F:
M:
20.

237

BALOU H Westfalisches Reitpferd POL 2016 wałach gniada/170 F: Baloutelli
M: Hanka
- DE441411051716
21.

4

BANICJA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz siwa/160 F: Czumak
M: Brawura
K029032 POL007610247507
22.

118

BELLA CATANA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz skarogniada/166 F: Carentan
M: Vroni R
K029448 DE421000230609
23.

182

BELLA CONTINA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
24.

243

BIRMA HAFLINGER POL 2013 klacz izabelowata/kuc:140 F: Dunaj / Nordpfeil
M: Bajka / Admirał
K030208 616013610074513
25.

205

BLANKA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
Brak 616
26.

250

BOLERO F:
M:
27.

98

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:kuc:ku F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
28.

214

BONNIE KUC GBR 2016 klacz kara/kuc:141 F: nn
M: nn
11 826073001853764
29.

77

BOSS WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Tanos
M: Birma
Brak 616007610112517
30.

47

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
31.

166

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
32.

178

BRYZA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz kara/172 F: Jaz
M: Bakarina
brak 616009590042512
33.

85

C-BREST Polski Koń Sportowy POL 2017 ogier kara/172 F: Balou Du Rouet
M: Chandra
K031286 616009610088917
34.

84

C-DOVER Polski Koń Sportowy POL 2017 wałach gniada/172 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: CHLOE
K031285 616009610089017
35.

22

CALINKA WLKP POL 2006 klacz gniada/165 F: Albens / Skunks
M: Cechira / Armani
K020177 616007610232906
36.

50

CAMARO HANN POL 2012 wałach siwa/- F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
K021568 DE431316686312
37.

247

CARANOS - STAR OLDENBURSKA GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
K025423 DE 433330921608
38.

102

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
39.

49

CARENZO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/178 F: Maram/ Aram
M: Celesta/ Gorset
K011666 POL009660962007
40.

120

CARLA SP POL 25.04.2010 klacz siwa/162 F: Emar
M: Case
- -
41.

143

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
42.

150

CARLITA WESTFALSKA POL 2012 klacz siwa/165 F: Cordess
M: Kolina
brak DE441411336612
43.

62

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
44.

105

CARROSO AK SP POL 2015 Gleiding chestnut/- F: -
M: -
brak -
45.

152

CASH AND FLY OLDENBURSKA GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmaker
M: Golden Fly/Celano
K031554 DE418181072312
46.

56

CASIMA WESTF GER 2012 klacz siwa/165cm F: Cordess / Clinton
M: Cleine Qveena / Cristallo I
K021713 DE441411336412
47.

81

CASTILLA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 klacz gniada/167 F: Che Guevara L
M: Chelsea L
Brak 616009610024513
48.

269

CATOX F:
M:
49.

172

CENZUS KUC POL 2014 wałach dereszowata/kuc:125 F: Oskal
M: Celinka
brak 616013610123314
50.

138

CETYNIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:150 F: Kara Shar
M: Cetyna
brak 616POL13009616A
51.

191

CHABLIS HAN GER 2013 wałach kasztanowata/181 F: Cador/ Catoki
M: Esculypsa/ escudo I
K026945 DE431310367313
52.

266

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
53.

68

CHANTEL SP POL 2009 klacz kara/165 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Candy Girl II PG / Roland
K028070 616009661129209
54.

270

CHAVIV OLD GER 2015 wałach gniada/178 F: Vivant Van De Heffnick /
M: Chaccville /
brak DE 418180020115
55.

238

CHIN CHAMPER HOL POL 2011 wałach gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
K019756 DE421000074511
56.

273

CHUCKA BAY F:
M:
57.

32

CICERO HANOWERSKA GER 2017 wałach ciemnogniada/166 F: Clinton's Heart
M: Beate
Brak DE431316004317
58.

274

CLINT PLEASURE HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
K020754 DE421000134709 106AY52
59.

151

COLUCCI SLO SLO 2007 wałach gniada/164 F: Condor
M: Salvage
703001082150407
60.

11

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
K024715 616009610117211
61.

124

CONCORDE HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach siwa/175 F: Cassini II
M: Feegole
K017013 208-335-290982205
62.

21

CONTESSA WLKP POL 2009 klacz gniada/163 F: Boraks
M: Czara
brak PL
63.

196

COOKIE WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz kasztanowata/167 F: MAGNUM VD BISSCHOP / ELVIS TER PUTTE
M: CAPRIOLA / BOLSHOI
BRAK BRAK
64.

190

CORNEL SP POL 2010 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
65.

64

CORONA KR WESTF GER 01.03.2010 klacz gniada/165 F: Coronas / Coret Obolensky
M: Petite Fleur / Polydor
K028799 DE441410536810
66.

101

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
K027713 616009610107015
67.

271

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
68.

128

CUR CUMA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/162 F: Madison
M: Czarna Hańcza
brak brak
69.

76

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
K022787 616009640002911
70.

203

DAGLEZJA-L SP POL 2015 klacz kara/168 F: Kira / Landos II
M: Kira / Landos II
K030239 616009610034215
71.

183

DARK CHERRY SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Cherry Cordial /
M: Dalia Z /
K017336 POL666
72.

239

DAYTON F F:
M:
73.

155

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
K013928 DE431310044907
74.

240

DOLAR F F:
M:
75.

33

DOLORIS HANOWERSKA GER 2017 klacz siwa/172 F: Diacontinus
M: Lady Balou
Brak DE431312005617
76.

63

DON SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Dan
M: Dosia
K019185 616009600195711
77.

141

DON QUERIDO SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Quentin Z
M: Dona Requida
brak 616009681030914
78.

161

DUBAJ BRAK GER 2017 wałach skarogniada/168 F: DON DIARADO
M: BRAK
BRAK BRAK
79.

27

DUNAJ SP POL 2010 wałach bułana/160 F: NN
M: NN
Brak -
80.

26

DYM SP POL 2009 wałach skarogniada/mk:150 F: Ogień
M: Duszka
Brak -
81.

112

EASY ZONE SP POL 2010 wałach gniada/173 F: Emar / Maram
M: Emar / Maram
K018480 616009610138610
82.

192

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z / Caretano Z
M: Era L. / Lintnas Boy R
K026187 616009530189013
83.

57

ELY WLKP POL 2017 klacz siwa/167 F: Rulon
M: Empara
Brak X
84.

224

EQUES XIER KWPN POL 2009 Wałach gniada/165 F: Amadeus / Guidam
M: Bhamira Xier / Emilion
K021563 528003200905930
85.

109

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
86.

54

ETAM MC SP POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Qulester
M: Escada
K030638 616009682014615
87.

209

ETNA WLKP POL 1997 klacz ciemnogniada/165 F: Ismir /
M: Elwira /
brak POL007610013797
88.

255

EUFORIA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Eliza / Eurol
K030786 POL009611136104
89.

130

FADO SP POL 2009 wałach ciemnokasztanowata/166 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fairy Twing / Enjoy Plan
K015891 616009590125609
90.

241

FAIGHT FOR PLEASURE F:
M:
91.

52

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
92.

232

FANTASY BWP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
K010514 BELW243436BWP
93.

147

FART GM KOŃ HUCILSKI POL 2014 wałach gniada/kuc:NN F: Kupidyn z Sadyby
M: Fera
NN NN
94.

60

FELIKS KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:120 F: X
M: X
Brak X
95.

259

Ferrari F:
M:
96.

103

FESTA SP POL 2010 klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
97.

145

FIJI Holsteiner Warmblut GER 2013 klacz gniada/162 F: Dollar D.L.Pi
M: Zypresse
K028508 DE421000405213
98.

222

FILIPENDULA SP POL 2009 klacz kasztanowata/160 F: Faust Z
M: Facelia
brak 616009610235509
99.

174

FIONA NN POL 2010 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: NN
K026259 616999610263910
100.

88

FLORENTINA WLKP POL 2008 klacz gniada/166 F: Izaurus
M: Florencja
K019539 POL007610179708
101.

127

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
102.

188

FRANCHESCA OLD GER 1996 klacz gniada/165 F: Fundament /
M: Boxberg Cindy /
brak -
103.

160

FRAZES TS POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Jon Snow / De Janeiro
M: Freudentanz / Simonetti
K029198 B0107152S
104.

231

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/158 F: Casalito /
M: Quo Vados I /
brak DE421000102214
105.

83

G-SOLLER Polski Koń Sportowy POL 2017 wałach ciemnogniada/167 F: Stakkatol
M: Grenadia
K031287 616009610088317
106.

225

GALMAN SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Ulco / Voltaire
M: Goplana / Caretino K
K025798 616009670067912
107.

5

GANDALF MŁP POL 2012 wałach kasztanowata/mk:- F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
108.

262

GARBONOS KUC POL 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
K002593 04712
109.

229

GASTON 2 SŁOW. GORĄC. POL 2002 Wałach siwa F: Grantast 26 / Grantast
M: Ghanam / Rosenthal
K010142 703001782110902
110.

212

GERO WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/168 F: Romeo
M: Gestika
Brak 616007610004312
111.

149

GERONIMO KWPN POL 2011 wałach gniada/177 F: Numero Uno
M: Contica
K020233 528003201110280
112.

186

GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE NL NED 2011 Klacz gniada/164 F: Vincent / Oklund
M: Vinette / Orlando
K025253 528008110082611
113.

164

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
114.

165

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
115.

221

GRAS F SP POL 2004 wałach skarogniada/170 F: Casaretto L
M: Gracja
- 009611013304
116.

253

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
-
117.

189

GUYLA FT KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Crespo VDL / Canturo
M: Ilona / Casanova
K024139 528003201109858
118.

181

HAPPY DAY Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada F: Grand Presidium
M: Hulaj Dusza
brak
119.

157

HARKSTEDE C KWPN NED 02.0 wałach kasztanowata/170 F: Charisma Z / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K028033 528003201206983
120.

104

HASIRO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Casiro / Cassini
M: Hiszpanka / Contendus
K028178 616009610141813
121.

163

HB FIDELIO OLD POL 2013 wałach ciemnogniada/174 F: Fidelio du Donjon
M: Ginster
K030785 DE418180068913
122.

67

HEETENVEENS RHONA NWRP POL 2015 klacz gniada/kuc:145 F: King William /
M: Heeterveen's Dani /
brak 528017201500600
123.

265

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
124.

95

HESTIA SP POL 2004 Klacz gniada F: Hun /
M: Bacha /
brak
125.

23

HORNET WLKP POL 2016 wałach gniada/175 F: Arad
M: Honda
Brak 616098200184288
126.

154

HRABIA ORY MŁP. POL 2016 wałach gniada/167 F: -
M: -
111111111 616 006 59 01430 16
127.

24

HUG ME SP POL 2012 wałach siwa/160 F: Cypr
M: Harda
brak 616999530201613
128.

251

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
616 013 61 12218 01
129.

119

HYPNOSE BELLA SP POL 2015 mare bay/172 F: Salamon
M: Hanela
Brak 616009681020415
130.

144

I-CONDITA SF HOL POL 2016 klacz siwa/165 F: Conditus / Casall
M: Bailey III /Cassus
Brak DE421000711516
131.

139

ICECREAME KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/180 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Elegantester / Indorado
K028307 528003201306754
132.

129

IDA D SP POL 2015 klacz gniada/mk:157 F: Chardonnay L
M: Iris
Brak -
133.

53

IGIEŁKA KUC POL 2001 klacz kara/kuc:111 F: Candy Man /
M: Ilka Von Mildedamm /
K017064 POL013640050301
134.

15

IRYS KUC POL 2011 wałach siwa/kuc:130 F: Nion
M: Munbus Ilione
K030229 616013690087911
135.

134

IVAR VDL KWPN POL 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy
M: Tolivia VDL
K026315 528210002858429
136.

111

IZYDA - POL 2015 klacz gniada/- F: -
M: -
brak -
137.

142

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
138.

227

JAŚMINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Czad / Dido
M: Janabella / Royal Court
K029441 616009610087012
139.

207

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
140.

39

JUBEL KUC WALIJSKI POL 2004 wałach siwa/kuc:- F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Abberthome's Judith / Abberthome's Hello-Boy
K019226 616013670044104
141.

276

JULIE F:
M:
142.

70

K-TAURYN T.P. POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Ważny/Chaber
M: Karina/Cantanis
Brak 616999680113507
143.

108

KARA KUC POL 2005 klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K021103 616999610260505
144.

34

KARINA Deutsches Sportpferd GER 2017 klacz gniada/170 F: Casanova de la Pomme
M: Constanze
Brak DE456560134517
145.

272

KARNAVAL HDH KWPN NED 2015 wałach siwa/175 F: Cream on Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
146.

59

KARRYS L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/166 F: Chardonay L
M: Kwesta
K027642 616009610133515
147.

115

KASABLANKA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Lord Liberator / Littorio
M: Kasandra / Pro Savage
K031317 616009690087015
148.

51

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Lissduff Rebe / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
K031177 M3-372004000032545
149.

82

KERA KWPN BEL 2015 klacz siwa/mk:mk:1 F: Emir R
M: Cutiepie
K030896 528003201503175
150.

69

KHADIR KWPN NED 2015 Wałach siwa/168 F: Freeman VDL / Emmerton
M: Mona Lisa V / Camiros
K029143 528003201507578
151.

41

KIMBERLY KWPN NED 2015 klacz kara/175 F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Gerano V / Indoctro
K032275 528003201502513
152.

275

KINGSBURY F:
M:
153.

148

KLARA-W SP POL 2012 klacz kara/mk:- F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja/Sir Neel
K021093 616009610108312
154.

116

KLEKS SZETLAND POL 2017 wałach skarogniada/kuc:86 F: Xx
M: Xx
Xx Xx
155.

121

KORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Hektor
M: Kira
Brak 616007520062114
156.

193

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
K024636 POL999670012608
157.

14

KOSTEK TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach gniada/165 F: NN
M: Komnata
K027821 616999610190115
158.

218

KUSATKA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Qulester
M: Kobea
brak 616009610185011
159.

79

L.FOLID GLOD RYAL K KWPN POL 2016 wałach gniada/164 F: Solid Gold Z
M: Bellonie
K029326 528003201602013
160.

66

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
161.

35

LALATSCH HANOWERSKA GER 2017 wałach kasztanowata/173 F: Light My Fire
M: Mathilda
Brak DE431316001817
162.

107

LAWENDA KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/kuc:134 F: Stougjeshoeve Energy / Mintfield Aristocrat
M: Lady / nn
K031377 616013610106515
163.

249

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
164.

10

LEAP STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 stycz wałach kasztanowata/176 F: Long Star
M: Zofia
K012642 POL 009 63 01323 03
165.

156

LEROY P BWP BEL 2011 wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
K027730 056002W00300185
166.

29

LINUS 317 REN GER 2006 wałach kasztanowata/167 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
167.

136

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
168.

6

LOARA L SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Last Minute L /
K025115 616009610020514
169.

175

LOTNA SP POL 2013 klacz siwa/170 F: Acapulco
M: Limara
brak 616009520086913
170.

45

LUCKY LUKE SP POL 2010 wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
171.

31

LUIS HANOWERSKA GER 2017 wałach gniada/167 F: Light My Fire
M: Misty
Brak DE431316001717
172.

167

LUTNIA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz kara/156 F: Herkules
M: Lameta
Brak 007610214505
173.

75

LYJABALOU OLD GER 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Bellissima / Balou Du Rouet
K027154 DE418180238115
174.

93

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
175.

256

MADAME BEAN F:
M:
176.

210

MAGIC MIRROR Pełna Krew Angielska POL 2005 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Boreal
M: My Secret
brak 276GER000143780
177.

170

MAKS KUC POL 2010 wałach kara/kuc:110 F: NN
M: NN
Brak 000000000000000
178.

200

MARIT KUC WALIJSKI POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Anmiklage's Sandor
M: Gruthuis Daphne
K024414 5280170700777
179.

43

MARKIZA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz bułana F: Marat
M: Jaga
Brak
180.

226

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 klacz gniada/162 F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
181.

220

MAX OBOLENSKY GOLD Z Z POL 2017 wałach ciemnogniada/168 F: Maestro vd Bisschop
M: Centuria/Lavendel
Brak Xxx
182.

208

MELODY'S BOY KUC CONNEMARA POL 2017 wałach siwa/kuc:145 F: Knockillare Tomas
M: Melody
brak 372004010001328
183.

117

MILKA SZETLAND POL 2020 klacz srokata/kuc:115 F: Xx
M: Xx
Xx Xx
184.

211

MIYA Pelna Krew Angielska POL 26.06.2017 klacz gniada/165 F: Big Lock
M: Mandra
Brak 616 POL 17010114T
185.

195

MOHITO WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada F: Van Damme
M: Miss Lady
brak
186.

206

MONA KUC WALIJSKI POL NN klacz gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
brak -
187.

12

MORIS WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach siwa/175 F: Leonardo
M: Martini
K031721 6160076101046
188.

258

NAJLEPSZA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:143 F: NN
M: Nani
Brak 616999610260710
189.

257

NANTINE DRP POL 1994 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Doktus
M: Nora
Brak 0013610014294
190.

246

Nejva F:
M:
191.

133

NIAGARA S SP POL 2015 klacz siwa/174 F: Numerus / Numero Uno
M: Nina / Paster
K029661 616009610036215
192.

268

NICO F:
M:
193.

153

NICO GOLD HOLSZTYŃSKA GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One
M: Elastiqua
K031010 DE421000709116
194.

236

NIGELLA HANN POL 2016 klacz ciemnogniada/170 F: Numero Uno
M: Fly Hawai
- DE431316814616
195.

126

NIGHT FIGHTER SP POL 2014 ogier gniada/165 F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
196.

58

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: NIKIDAM DU CHATEAU
M: CURLEY SUE
Brak X
197.

228

NINA Wielkopolska Poch. Trakenskieg POL 2017 klacz siwa/167 F: Kormoran
M: Norta
. .
198.

187

NONITAR SP POL 2017 ogier ciemnogniada/170 F: Salamon/Darco
M: Nonita/Cantanis
K030815 616009680003117
199.

125

NORRIS HOL POL 2016 wałach gniada/165 F: Numero Uno
M: Adrette
brak DE421000712816
200.

135

NOSAL WLKP/TRAKEŃSKI POL 2014 wałach kara/168 F: Eloquent /
M: Niwa /
K028946 616007600141814
201.

204

ORCHID’S TINKERBELL KUC BEL 2013 klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
brak .
202.

199

ORINOKO SP POL 2000 wałach kasztanowata/169 F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
brak brak
203.

233

ORUS BRAK POL Brak wałach srokata/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
204.

168

OTHELLO Szlachetna Półkrew POL 2013 Gelding chestnut/mk:152 F: Santara Danny’s Boy
M: Olga
none
205.

9

P.CEZARY Szlachetna Półkrew POL 2006 wałach gniada/168 F: Kurant
M: Piksela
K013093 POL009610029606
206.

18

PAKO HUCUŁ POL 2014 wałach skarogniada/kuc:138 F: Wtorek
M: Panama
Brak 6160126101930714
207.

71

PANISKO KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:136 F: Filutek/Flet
M: Parada/Pagada
Brak 616013610298209
208.

245

PASJONATA PAVAROTTI KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K022154 616013610016511
209.

185

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:131 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
210.

260

POKORA F:
M:
211.

97

PRADA WLKP POL 2009 klacz gniada/164 F: Leonardo / Laxgraf Go
M: Pristilla / Dag
K028123 616007610328009
212.

223

PRESTON SP POL 2008 wałach gniada/157 F: Dagestan
M: Puma
brak pol 009610235108
213.

217

PUMA SP POL 1999 klacz gniada/160 F: Harwest
M: Parana
brak POL 009611094799
214.

202

QUAINTON QUIVER NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach gniada/185 F: DE39C980068898 / Quidam De Revel
M: Carnaby / Carnaby GL
K027837 DE455678115610
215.

171

QUINTUS SP POL 2016 wałach kasztanowata/160 F: Vulkan L / Vulkano
M: Quiana 3 / Quidam's Rubin
K029292 616009640052816
216.

19

RABIN SP POL 2016 wałach kara/182 F: Graf Stepp
M: Rossa
brak 616007520054916
217.

30

RAMMSTEIN T BWP BEL 2017 ogier gniada/170 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: CELA VITA
Brak 056002W00315979
218.

86

RENOMA SP POL 2006 klacz gniada/mk:157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
219.

267

RIVER LILLY Irish Horse Register POL 2011 Klacz bułana/kuc:149 F: Shadows dun
M: Rosie Clover
K026539 372414005354830
220.

114

ROCO AK WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Contendus/Contender
M: Romina AK/Romeo Des Vaux
K027369 616007610107115
221.

132

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
222.

123

ROMEO DES VAUX SF FRA 2005 ogier kasztanowata/167 F: Qredo De Paulstra / Galoubet A
M: Gloria Des Vaux / Quidam De Revel
K010593 SF05007649C
223.

91

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
K025294 616008610075814
224.

78

RUFUS VD HEFFINCK BWP BEL 2017 wałach kasztanowata/173 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Nailah VD Heffinck / Kalaska De Semilly
K031263 056-002-W00316142
225.

179

SAFARI SUNDANCE KUC POL 2005 klacz kara/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K025216 52800300026066
226.

99

SALTUS-JOLA Koń Polski Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach gniada/170 F: Che Guevara L
M: Samebody
Brak 616009610046715
227.

159

SANTOS THC AES POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Santiago / Voltaire
M: Florina / nn
K031811 826002170879775
228.

55

SASILIO SP POL 2014 wałach siwa/169 F: Cassilio
M: Szata
K025470 616009540091614
229.

44

SEGAAL MAŁOPOLSKA POL 2005 ogier ciemnogniada/kuc:149 F: Bonaparte
M: Seria
brak POL006610157805
230.

3

SĘKACZ WLKP POL 2014 wałach siwa/- F: Czumak
M: Selika
K028517 616007610056414
231.

219

SEKRETARIAT W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/178 F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
K027718 6160099610155614
232.

254

SELDI-H SP POL 2013 Mare bay/160 F: Candiavolo / Cantus
M: Selma-R / Graff Step
none 616009670038413
233.

252

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
234.

194

SINGLE SP POL 2008 wałach gniada/170 F: .
M: .
. .
235.

110

SISI XX POL 2017 klacz gniada/165 F: Xx
M: Xx
X X
236.

215

SOKÓŁ WLKP POL 2013 wałach kasztanowata/174 F: Elekt
M: Satina
Brak 616007610090613
237.

65

SOLERO K HAN GER 2013 gelding bay/166 F: Stolzenberg / Stakkato
M: La Paz / Lancer III
K029774 DE431311327213
238.

90

STAR AMERICA OS GER 2016 klacz skarogniada/173 F: Stakkato Gold
M: All Amerika / All Pleasur
- DE418180240316
239.

25

STAWKA WLKP POL 2004 klacz siwa/175 F: Mer
M: Statuetka
Brak -
240.

80

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
241.

201

SWEET EMMA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Nebo Liam 53328
M: Rhosymeirch Beck
K026255 826046020150135
242.

46

TAJGER SP POL 2016 wałach tarantowata/kuc:146 F: Hush Hush
M: Tajga
K030482 61699680051516
243.

180

TALBOT WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Trischa
K023803
244.

158

TALLIN SP POL 2016 ogier kasztanowata/170 F: I'm Special de Muze BWP/ Emerald van't Ruytershof
M: T Fleur KWPN/ Tangelo van de Zuuthoeve BWP
K029114 A0003813S
245.

74

TANGANIKA SP POL 2004 klacz gniada/172 F: Arak I /
M: Tosca / Corleone
K015925 POL009611090604
246.

2

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/kuc:143 F: Jawor
M: Tera Pałac
Brak 616013640070216
247.

176

TARANTINO TYP KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:135 F: NN
M: NN
K022177 616999681000212
248.

277

TINA LADY F:
M:
249.

28

TORRES EWITA Deutsche Reitpony POL 2009 wałach skarogniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
Brak 616013670093809
250.

264

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
251.

234

TUNGA BRAK POL BRAK klacz gniada/BRAK F: BRAK
M: BRAK
BRAK BRAK
252.

216

TYTUS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/166 F: Piko
M: Tymka
Brak 61600961002729
253.

87

UDINE SP POL 2013 wałach gniada/164 F: Bolshoi
M: Ulinela
K026776 616009610161913
254.

140

UNKA HOL. GER 2004 Klacz gniada/- F: Loran /
M: Wonne XII / Landgraf I
K025374 DE421000011904
255.

235

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
K006519 0202715 POL01976
256.

248

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
257.

162

VINCI HANOVER POL 2011 wałach gniada/169 F: Now Or Never
M: Lorec
K019615 DE431318319011
258.

106

WALENCJA SP POL 2003 Klacz siwa/kuc: F: x
M: z
brak
259.

184

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
260.

213

WANDAL WLKP POL 2011 wałach srokata/mk:- F: Lord Star / Lord
M: Wena / Dżentelmen
K021571 616007530217911
261.

94

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
262.

198

WARKA KUC POL 2012 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak brak
263.

197

WENDY KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak brak
264.

146

WENUS SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Monte Christo
M: Witaj
brak 616009610010716
265.

230

WHISPER SP POL 2016 wałach kasztanowata/160 F: Ezir
M: Wanessa
Brak 616999670113016
266.

113

WILD HUNTER OLDENBURG POL 2012 wałach ciemnogniada/172 F: Warrant
M: Havana
K020741 DE418180184512
267.

61

WIRAŻ KUC POL 2017 wałach kara/kuc:135 F: X
M: X
Brak X
268.

73

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
K027653 616009640031111
269.

72

ZATOKI LSH HOL POL 2013 klacz gniada/175 F: Catoki / Cambridge
M: Ostara / Zarewitsch
K024878 DE421000048013
270.

244

Zeus POL gniada/138 F: NN
M: NN
K010364 POL 999 61 00317 97
Rider Club
Competition
Prize
Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
200
200
SUM:
400.00
Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
150
SUM:
150.00
Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
300
SUM:
300.00
Jaskólska Oliwia KJ Solół Damasławek
150
SUM:
150.00
Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
200
50
200
SUM:
450.00
Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
100
150
SUM:
250.00
Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
300
SUM:
300.00
Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
100
SUM:
100.00
Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
250
400
SUM:
650.00
Zgrabka Michał Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
RABIN (19)
2021-07-25
18
2021-07-25
1
Alankiewicz Karolina
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2021-07-24
14
2021-07-24
Antkowiak Bartosz
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ARMAND (263)
2021-07-24
32
2021-07-24
35
2021-07-25
41
2021-07-25
16
Arendt Barbara
KJ Grodno Dwór
NOSAL (135)
2021-07-24
12
2021-07-24
2021-07-25
12
2021-07-25
Arndt Gabrysia
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
MONA (206)
2021-07-24
1
2021-07-24
3
Bachorz Elżbieta
KS SYDOW Riding Team
COLUCCI (151)
2021-07-24
28
2021-07-24
1
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
SUPRISE (80)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
10
2021-07-25
Baran Marta
JKS Stajnia Dąbrowscy
ELY (57)
2021-07-24
15
2021-07-25
18
2021-07-25
8
2021-07-24
1
Baraniak Patrycja
Angel's horses body & soul
2021-07-25
24
2021-07-25
13
Bartkowiak Karolina
Niezrzeszony
2021-07-24
16
2021-07-24
Bartkowiak Zuzanna
Stajnia Zamysłowo
STAWKA (25)
2021-07-24
7
2021-07-25
27
2021-07-25
Berbecka Aleksandra
JKS Fer Więckowice
SASILIO (55)
2021-07-24
17
2021-07-24
2021-07-25
2021-07-25
Braun Anastazja
Stajnia NF Championstud
TINA LADY (277)
2021-07-25
1
2021-07-25
10
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos SJ
CAREA (102)
2021-07-24
1
2021-07-24
8
2021-07-25
3
2021-07-25
14
Bronnenberg Julia
Budzyński KS Kłos SJ
KARA (108)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos SJ
AKT (38)
2021-07-24
20
2021-07-24
2021-07-25
44
2021-07-25
FESTA (103)
2021-07-24
19
2021-07-24
2021-07-25
1
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
IRYS (15)
2021-07-24
1
2021-07-24
20
Burchardt Marcelina
Demonic Horses
AFERA (48)
2021-07-24
28
2021-07-24
2021-07-25
18
2021-07-25
28
Byndas Armanda
JUKS Mieczewo
GALMAN (225)
2021-07-25
42
2021-07-25
Byndas Szymon
JUKS Mieczewo
2021-07-25
28
2021-07-25
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
HASIRO (104)
2021-07-24
28
2021-07-24
1
2021-07-25
2021-07-25
37
LAWENDA (107)
2021-07-24
20
2021-07-24
10
2021-07-25
1
2021-07-25
18
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2021-07-24
10
2021-07-24
2021-07-25
2021-07-25
4
ALIOR (92)
2021-07-24
6
2021-07-24
2021-07-25
10
2021-07-25
6
Chwiłkowska Agnieszka
koń prywatny
KUSATKA (218)
2021-07-24
26
2021-07-24
12
Cicha Zofia
Stajnia Siemowo
Ferrari (259)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
Cieślak Szymon
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
ALIKA (131)
2021-07-24
5
2021-07-24
2
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-07-24
4
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
MORIS (12)
2021-07-24
34
2021-07-24
31
2021-07-25
2021-07-25
11
Ćwiklińska Iga
Stajnia Siemowo
NANTINE (257)
2021-07-24
4
2021-07-24
1
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
NONITAR (187)
2021-07-25
31
2021-07-25
Dąbrowski Antoni
KJ Stajnia Dąbrowscy
FELIKS (60)
2021-07-24
2021-07-24
1
Dąbrowski Jan
Bpk
WIRAŻ (61)
2021-07-24
3
2021-07-24
8
Dąbrowski Mieszko
KJ Stajnia Dąbrowscy
NIKI 77 (58)
2021-07-25
18
2021-07-24
2021-07-24
13
2021-07-24
2
200
2021-07-24
8
2021-07-25
15
2021-07-25
2
200
Dacka Marta
-
2021-07-24
1
2021-07-24
28
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
NIGELLA (236)
2021-07-24
1
2021-07-24
39
BALOU H (237)
2021-07-24
45
2021-07-24
Depta Amelia
Pomorska Liga Jeździecka
IVAR VDL (134)
2021-07-24
7
2021-07-24
4
2021-07-25
13
2021-07-25
2
150
Dominiak Martyna
Stajnia Zamysłowo
DUNAJ (27)
2021-07-24
1
2021-07-24
10
2021-07-25
18
2021-07-25
1
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
KHADIR (69)
2021-07-24
11
2021-07-24
13
2021-07-25
12
Duda Martyna
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-24
1
Fimmel Arkadiusz
KJ Fimmel Team
DOLAR F (240)
2021-07-24
26
2021-07-24
19
2021-07-25
24
2021-07-24
30
2021-07-24
2021-07-25
46
2021-07-25
Frankiewicz Anna
Stajnia Rotmistrz
GERO (212)
2021-07-24
1
TYTUS (216)
2021-07-25
2021-07-25
14
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (86)
2021-07-24
5
2021-07-24
33
Garczarek Oliwia
KJ Kapada Wiry
OTHELLO (168)
2021-07-24
17
2021-07-24
11
Gazda Maja
Stajnia Zamysłowo
2021-07-24
2021-07-24
2021-07-25
2021-07-25
29
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
Zeus (244)
2021-07-24
7
2021-07-24
4
2021-07-25
1
2021-07-25
20
2021-07-24
Gniadek Oliwia
Posadowskie TJ
2021-07-24
7
2021-07-24
28
2021-07-25
18
2021-07-25
12
Górczyńska Klaudia
JKS Moskit Kalisz
2021-07-24
11
2021-07-24
25
2021-07-25
29
2021-07-25
13
Gruca Lena
JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2021-07-24
2021-07-25
8
2021-07-25
Grzegorek Adrianna
bpk
EASY ZONE (112)
2021-07-24
13
2021-07-24
9
2021-07-24
20
Grzegorowska Patrycja
KJ RE-CO
BRYZA (178)
2021-07-24
4
2021-07-24
36
Grzegorz Karolina
bpk
2021-07-24
21
2021-07-24
5
2021-07-25
4
2021-07-25
26
Grześkowiak Klara
Koń prywatny
2021-07-24
20
2021-07-24
15
2021-07-25
12
2021-07-25
Heigelmann Weronika
Racocki KJ
CARENZO (49)
2021-07-24
Hemmerling Julia
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-24
17
2021-07-24
34
Hodura Zuzanna
JUKS Mieczewo
GASTON 2 (229)
2021-07-24
1
2021-07-24
45
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
ATOS (96)
2021-07-24
10
2021-07-25
7
Hołysz Nadia
Brak
LUTNIA (167)
2021-07-25
9
2021-07-25
18
Hruzik Weronika
KJ Delta Biedrusko
KLARA-W (148)
2021-07-24
4
2021-07-24
2021-07-25
8
2021-07-25
1
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia ADAMUS
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Ignaszewska Maria
Stajnia Siemowo
NAJLEPSZA (258)
2021-07-24
6
2021-07-24
10
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
CHABLIS (191)
2021-07-24
4
2021-07-24
2
300
KINGSBURY (275)
2021-07-24
8
2021-07-24
7
Jakubiak Marcin
Brak
ATOS (96)
2021-07-24
16
2021-07-25
10
Jankowiak Jagoda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BLANKA (205)
2021-07-24
27
2021-07-24
19
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team
2021-07-24
12
2021-07-25
5
Jarosz Karol
Demonic Horses
2021-07-24
11
2021-07-24
15
2021-07-25
3
2021-07-25
1
Jaroszyk Zuzanna
Kj Ch Jaszkowo
CONCORDE (124)
2021-07-24
44
2021-07-25
1
Jarzyniewska Weronika
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-25
3
2021-07-25
1
Jasińska Olga
Stajnia prywatna
PRESTON (223)
2021-07-24
20
2021-07-24
1
Jaskólska Oliwia
KJ Solół Damasławek
CUIDAMME (271)
2021-07-25
32
2021-07-25
1
150
Jaszek Barbara
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2021-07-24
16
2021-07-24
3
200
2021-07-25
3
50
2021-07-25
1
200
Jazdończyk Anna
KJ CH Jaszkowo
2021-07-24
2021-07-24
40
2021-07-25
2021-07-25
Joachimiak Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
HAPPY DAY (181)
2021-07-25
6
2021-07-25
2
Kabat Grzegorz
GLKS Sokół Damasławek
VANDAMME (235)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
Kaczmarczyk Alicja
bpk
ZAMBIA (73)
2021-07-24
15
2021-07-24
2021-07-25
8
2021-07-25
7
Kaczmarek Zuzanna
Stajnia Rotmistrz
GERO (212)
2021-07-25
11
2021-07-25
1
Kamińska Weronika
Budzyński KS Kłos SJ
WALENCJA (106)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
7
Kandulska Marysia
Stajnia Zamysłowo
DYM (26)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Karcz Magdalena
Angel's horses body & soul
MIYA (211)
2021-07-25
29
2021-07-25
18
Kasperek Maciej
Racocki KJ
2021-07-24
42
2021-07-24
2021-07-25
36
2021-07-25
C-DOVER (84)
2021-07-24
27
2021-07-24
2021-07-25
24
2021-07-25
C-BREST (85)
2021-07-24
47
2021-07-24
2021-07-25
20
2021-07-25
Kaszuba Martyna
Stajnia Rotmistrz
GERO (212)
2021-07-24
1
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (98)
2021-07-24
2021-07-24
12
2021-07-25
12
2021-07-25
Kępa Anna
Stajnia Ograbek
COOKIE (196)
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Kiełczewska-Sawicka Dominika
St. J Pro Eques
NORRIS (125)
2021-07-25
16
2021-07-25
2021-07-24
41
2021-07-24
2021-07-25
19
2021-07-25
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
ALEXANDER (169)
2021-07-24
Kluza Anna-Maria
KJ Michałówka
PRADA (97)
2021-07-24
8
2021-07-24
Koprowska Zuzanna
Angel's horses body &soul
ETNA (209)
2021-07-25
1
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2021-07-25
23
2021-07-25
14
Kosmalewicz Maria
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
JULIE (276)
2021-07-25
1
2021-07-25
18
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2021-07-24
4
2021-07-24
1
Kowalczyk Karolina
Brak
2021-07-25
6
2021-07-25
18
Kowalewska Hanna
LKS Cwał Poznań
SEGAAL (44)
2021-07-25
18
2021-07-25
9
CENZUS (172)
2021-07-24
2021-07-24
9
Kowalewska Maja
Kociałkowa Górka
ALVARO (173)
2021-07-24
2021-07-24
Krajewska Klaudia
SKJ Horseprofi Łód
2021-07-24
28
2021-07-24
28
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2021-07-25
39
2021-07-25
18
LUIS (31)
2021-07-25
40
2021-07-25
18
CICERO (32)
2021-07-25
18
2021-07-25
18
KARINA (34)
2021-07-25
2021-07-25
43
2021-07-25
2021-07-25
45
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
DOLORIS (33)
2021-07-25
1
2021-07-25
18
NICO (268)
2021-07-25
1
2021-07-25
33
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
Semino 5 (252)
2021-07-24
18
2021-07-25
20
2021-07-24
24
2021-07-25
17
SELDI-H (254)
2021-07-24
33
2021-07-25
39
Krysiak Antoni
KJ Agro-Handel Śrem
ANGELO (122)
2021-07-24
44
2021-07-24
1
2021-07-25
18
2021-07-25
40
2021-07-24
1
2021-07-25
38
2021-07-25
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
JINTERA R (207)
2021-07-25
13
2021-07-25
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
ESCHNAPUR (109)
2021-07-25
4
Kubiak Wiktoria
Bpk
WHISPER (230)
2021-07-25
28
Kucharska Zuzanna
WTK Hermanów
IZYDA (111)
2021-07-24
5
2021-07-24
1
Kulik Maria
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
CETYNIAN (138)
2021-07-24
2
2021-07-24
3
Kurek Kinga
DAYTON F (239)
2021-07-24
1
2021-07-24
14
2021-07-25
29
2021-07-25
11
Kyrcz Kinga
Pomorska Liga Jeździecka
DON (63)
2021-07-24
2021-07-24
2021-07-25
19
2021-07-25
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos SJ
2021-07-24
2
2021-07-24
21
2021-07-25
25
2021-07-25
19
2021-07-25
1
2021-07-25
27
Lauk Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2021-07-24
1
2021-07-24
43
Leonhard Eliza
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
FIONA (174)
2021-07-24
2
2021-07-24
9
Lisik Julia
KJ RE-CO
2021-07-24
39
2021-07-24
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-24
18
2021-07-24
29
2021-07-25
40
2021-07-25
2021-07-24
36
2021-07-24
9
2021-07-25
9
2021-07-25
25
Łukaszewski Radosław
KJ Gronówka
2021-07-24
16
2021-07-24
2021-07-25
34
2021-07-25
6
Machnicki Łukasz
Stajnia Rotmistrz
SOKÓŁ (215)
2021-07-24
1
2021-07-24
13
Maik Aleksandra
Stajnia Golden Horse JK Borowo
MILKA (117)
2021-07-24
5
Maik Laura
Stajnia Golden Horse JK Borowo
KLEKS (116)
2021-07-24
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Victor (248)
2021-07-25
5
Le Matino (249)
2021-07-25
3
100
2021-07-25
3
150
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2021-07-24
45
2021-07-24
Manczak Natslia
POKORA (260)
2021-07-24
20
Marta Najewska
Ludowy Klub Sportowy Cwał
WENUS (146)
2021-07-24
20
2021-07-24
1
2021-07-25
23
2021-07-25
FART GM (147)
2021-07-25
1
2021-07-25
18
Masełkowska-Podrez Katarzyna
bpk
CARLEY (143)
2021-07-24
46
2021-07-24
Mazurek Karen
KJ CH Jaszkowo
Nejva (246)
2021-07-24
2021-07-24
Michalak Hanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2021-07-24
10
2021-07-24
Michalska Zofia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2021-07-24
2
2021-07-24
2
Mika Zofia
Demonic Horses
PAKO (18)
2021-07-25
27
2021-07-25
Mikołajczak Weronika
Racocki Klub Jeździecki
CZANOS (76)
2021-07-24
14
2021-07-24
2021-07-25
16
2021-07-25
BOSS (77)
2021-07-24
38
2021-07-24
1
2021-07-25
18
2021-07-25
18
Misiek Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-24
28
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
21
Miszczak Oliwia
Delta Biedrusko
FART GM (147)
2021-07-24
1
2021-07-24
10
Moroz Emilia
Klub Jeździecki Arpav
ASSERTIVE (137)
2021-07-24
24
2021-07-24
2021-07-25
29
2021-07-25
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia ADAMUS
2021-07-24
1
2021-07-24
1
Nagła Maja
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-07-25
13
2021-07-25
5
2021-07-24
1
2021-07-24
7
2021-07-24
7
2021-07-24
3
Nowak Liwia
JKS Przybyszewo
TAJGER (46)
2021-07-24
7
2021-07-24
6
2021-07-24
2
2021-07-24
5
Ograbek Emilia
Stajnia Ograbek
WENDY (197)
2021-07-25
2
2021-07-25
1
Ograbek Jerzy
Stajnia Ograbek
WARKA (198)
2021-07-25
1
ORINOKO (199)
2021-07-25
1
2021-07-25
15
Olszewska Krystyna
KJ CH Jaszkowo
2021-07-24
36
2021-07-24
1
2021-07-25
Otlewska Amelia
KS Jumping Events Poznań
2021-07-24
25
2021-07-24
27
Pełeszczak Paulina
St. KJ Gronówka
UNKA (140)
2021-07-24
1
2021-07-24
43
Perek Julia
Posadowskie TJ
QUINTUS (171)
2021-07-25
1
2021-07-25
30
Perkowska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LOTNA (175)
2021-07-24
1
2021-07-24
14
2021-07-25
18
2021-07-25
22
Piechowiak Maja
St. Kraju Jumping Team
ICECREAME (139)
2021-07-24
12
2021-07-24
Pikosz Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-25
6
2021-07-25
Pisarek Rafał
Bez Przynależności Klubowej
TALBOT (180)
2021-07-25
1
2021-07-25
3
Pliszkiewicz Pola
2021-07-24
2
2021-07-24
3
Podhorecka Matylda
bpk
VINCI (162)
2021-07-24
6
2021-07-24
Pokrywka Małgorzata
UKJ Leśny Dwór Pakówka
MARIT (200)
2021-07-24
8
2021-07-24
Poprawa Alicja
Stowarzyszenie R&S Stables
MAKS (170)
2021-07-24
5
2021-07-24
11
Posadzy Marianna
Stajnia Zamysłowo
HUG ME (24)
2021-07-24
5
2021-07-24
17
2021-07-25
40
2021-07-25
1
Potysz Magdalena
PLKJ PLESSÓWKA
KOSTEK (14)
2021-07-24
28
2021-07-24
22
2021-07-25
5
2021-07-25
28
Projs Olga
Black Velvet
BONNIE (214)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
Przybylska Sylwana
Bpk
2021-07-24
1
2021-07-24
28
2021-07-25
26
2021-07-25
Przybyła Julianna
LKS Cwał Poznań
2021-07-25
17
2021-07-25
1
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-07-24
5
2021-07-24
3
2021-07-24
3
2021-07-24
Puchalska Marta
St. J Baborówko
2021-07-25
1
CHANTEL (68)
2021-07-25
40
2021-07-25
1
Puchalska Natalia
St. J Baborówko
2021-07-25
1
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
GERONIMO (149)
2021-07-25
11
2021-07-25
Ratajczak Robert
JKS Fer Więckowice
2021-07-24
28
2021-07-24
28
2021-07-25
23
2021-07-25
Rychlik Sylwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
UDINE (87)
2021-07-24
12
2021-07-24
5
2021-07-25
11
2021-07-25
7
2021-07-24
11
2021-07-25
21
Rydlichowska Marcelina
KJ Atrium Swarzędz
BALET (13)
2021-07-24
39
2021-07-24
39
Sawicki Norbert
St. J Pro Eques
2021-07-24
6
2021-07-24
30
2021-07-25
26
2021-07-25
Sikorska Michalina
Demonic Horses
PANISKO (71)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Sitowska Iwona
JKS Fer Więckowice
2021-07-24
13
2021-07-24
2021-07-25
35
2021-07-25
Skaba Alicja
WTK Hermanów
KERA (82)
2021-07-24
48
2021-07-24
2021-07-25
18
2021-07-25
18
Smuszkiewicz Emma
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-07-24
7
2021-07-24
1
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CORNEL (190)
2021-07-24
2021-07-24
1
2021-07-24
37
2021-07-24
1
Sołtysiak Zuzanna
KJ Kraju Jumping Team
BIRMA (243)
2021-07-24
1
2021-07-24
4
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-25
2021-07-25
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
EUFORIA (255)
2021-07-24
5
2021-07-24
Stronczyńska Malwina
Stajnia Zamysłowo
CALINKA (22)
2021-07-24
18
2021-07-24
7
2021-07-25
18
2021-07-25
1
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
HESTER (265)
2021-07-25
12
2021-07-24
9
2021-07-25
4
Stróżyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
GARBONOS (262)
2021-07-24
2
2021-07-24
1
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
POKORA (260)
2021-07-24
1
TSUNAMI (264)
2021-07-24
1
300
2021-07-25
30
Strzelec Patrycja
bpk
CASIMA (56)
2021-07-24
35
2021-07-24
Strzyż Marek
JKS Moskit Kalisz
2021-07-24
7
2021-07-24
6
2021-07-25
5
2021-07-25
2
100
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
FIJI (145)
2021-07-24
5
2021-07-25
8
2021-07-24
37
Sydow Natalia
Sydow Riding Team
NICO GOLD (153)
2021-07-24
2
2021-07-24
1
Szreymann Jagoda
OJ Kalina
SINGLE (194)
2021-07-24
1
2021-07-24
27
Szulczyńska Pola
KJ CH Jaszkowo
2021-07-25
1
2021-07-25
11
Szydłowski Igor
St. Rodan Club
GUYLA FT (189)
2021-07-24
10
2021-07-24
32
Szymkowiak Zofia
KJ CH Jaszkowo
BOLERO (250)
2021-07-24
9
2021-07-24
2
2021-07-25
2
2021-07-25
4
Szymkowiak Zuzanna
Angel's horses body & soul
ETNA (209)
2021-07-25
1
Taciak Maja
Black Velvet
WANDAL (213)
2021-07-24
1
2021-07-24
8
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
2021-07-24
10
Undrych Zofia
Bez Przynależności Klubowej
ARMIA (89)
2021-07-25
2021-07-25
7
Urbaniak Eryk
Bpk
CARLITA (150)
2021-07-25
18
2021-07-25
18
Walczak Anita
RAJSKA STAJNIA
ORUS (233)
2021-07-25
12
2021-07-25
1
TUNGA (234)
2021-07-25
5
2021-07-25
18
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
NINA (228)
2021-07-25
1
2021-07-25
25
Walkowiak Agata
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
ETAM MC (54)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
18
2021-07-25
1
Walkowiak Aleksandra
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2021-07-25
1
Waś Simona
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-24
1
2021-07-24
6
2021-07-25
4
2021-07-25
9
Werblińska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
CARMEN (62)
2021-07-24
29
2021-07-24
4
2021-07-25
2
2021-07-25
15
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
ROCO AK (114)
2021-07-24
22
2021-07-24
23
2021-07-25
15
2021-07-25
22
2021-07-24
23
2021-07-24
37
2021-07-25
21
2021-07-25
31
FADO (130)
2021-07-25
1
250
2021-07-24
1
400
Wierzbicki Krzysztof
KS Idmar Krajkowo
TALLIN (158)
2021-07-24
14
2021-07-25
10
2021-07-25
9
2021-07-24
38
2021-07-24
2021-07-25
22
2021-07-25
FRAZES (160)
2021-07-24
26
2021-07-25
9
2021-07-25
6
DUBAJ (161)
2021-07-24
28
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Wnęk Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CARLA (120)
2021-07-24
2021-07-24
42
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Wojciechowski Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-24
15
2021-07-24
2021-07-25
16
2021-07-25
27
Wójcik Julia
Demonic Horses
PAKO (18)
2021-07-24
2021-07-24
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
2021-07-25
18
2021-07-25
14
Wosiek Magdalena
RIO GRANDE Krosinko
GRAS F (221)
2021-07-25
18
2021-07-25
18
Wylegała Aleksandra
Budzyński KS Kłos SJ
JUBEL (39)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
1
2021-07-25
1
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (165)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2021-07-24
13
2021-07-24
Zabrzewska Matylda
Stajnia Zamysłowo
HORNET (23)
2021-07-24
20
2021-07-24
9
2021-07-25
44
2021-07-25
18
Żak Kalina
Stajnia Siemowo
AMOS (261)
2021-07-24
10
2021-07-24
8
Zawartowska Zofia
KS Idmar Krajkowo
FANTASY (232)
2021-07-24
1
2021-07-24
1
2021-07-25
14
2021-07-25
Zgrabka Michał
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2021-07-24
3
100
2021-07-24
14
JAŚMINA (227)
2021-07-24
31
2021-07-24
Zieliński Kordian
JUKS Abakus Kaczyna
CUR CUMA (128)
2021-07-25
1
2021-07-25
9

Number of Riders: 225

Number of Horses: 270

The sum of prizes: 2 850.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl