Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
193 ACCEPTED 2021-07-08 07:30:20
2021-07-07 22:46:26
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
192 ACCEPTED 2021-07-08 07:30:27
2021-07-07 22:46:05
Mateusz Kowalczyk CLOONEY
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
191 ACCEPTED 2021-07-08 07:49:04
2021-07-07 22:31:29
Łukasz Krajewski CHACORRADO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
190 ACCEPTED 2021-07-08 07:49:07
2021-07-07 22:30:36
Łukasz Krajewski CAPRI
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
189 ACCEPTED 2021-07-08 07:49:09
2021-07-07 22:28:19
Łukasz Krajewski COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
188 ACCEPTED 2021-07-08 07:49:11
2021-07-07 22:27:22
Łukasz Krajewski SINCLAIRE 12
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
187 ACCEPTED 2021-07-08 07:55:12
2021-07-07 22:13:34
Igor Szydłowski GUYLA FT
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
186 ACCEPTED 2021-07-08 07:55:37
2021-07-07 21:39:30
Katarzyna Dachterska FRANCONIA S
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
185 ACCEPTED 2021-07-08 07:30:56
2021-07-07 21:13:47
Weronika Jazikowska G-CASALLA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
184 ACCEPTED 2021-07-08 07:31:04
2021-07-07 21:02:14
Kamila Grzegorczyk FILIPENDULA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
183 ACCEPTED 2021-07-08 07:31:17
2021-07-07 20:59:37
Klara Grześkowiak PRESTON
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
182 ACCEPTED 2021-07-08 07:55:54
2021-07-07 20:54:32
Martyna Kruś LILLY ROSE V.D. STEINE
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
181 ACCEPTED 2021-07-08 07:31:28
2021-07-07 20:50:30
Marta Wechta BOSS
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
180 ACCEPTED 2021-07-08 07:31:42
2021-07-07 20:27:46
Michał Zgrabka MARY GLENN
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ACCEPTED 2021-07-08 07:31:52
2021-07-07 20:26:57
Michał Zgrabka JAŚMINA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
178 ACCEPTED 2021-07-08 07:31:56
2021-07-07 20:14:04
Hanna Kowalewska FORTUNA
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
177 ACCEPTED 2021-07-08 07:32:02
2021-07-07 20:12:30
Hanna Kowalewska HIPCIO
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
176 ACCEPTED 2021-07-08 07:32:09
2021-07-07 18:57:11
Karolina Bartkowiak SEKRETARIAT W
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
175 ACCEPTED 2021-07-08 07:32:15
2021-07-07 18:56:32
Matylda Dominiak WANDAL
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
174 ACCEPTED 2021-07-08 07:53:09
2021-07-07 16:42:47
Yaraslau Vitkouski PASADENA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
173 ACCEPTED 2021-07-08 07:53:13
2021-07-07 16:42:12
Yaraslau Vitkouski BACHUS
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
172 ACCEPTED 2021-07-08 07:32:44
2021-07-07 16:41:16
Anna Międlarz GOLFANT
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
171 ACCEPTED 2021-07-08 07:32:52
2021-07-07 16:40:54
Roksana Matuszewska HABER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
170 ACCEPTED 2021-07-08 07:54:30
2021-07-07 16:40:27
Nadzeya Matusevich DIAMOND Z
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
169 ACCEPTED 2021-07-07 15:30:48
2021-07-07 14:54:06
Ida Tomczak ARIELLE US
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
168 ACCEPTED 2021-07-07 14:19:35
2021-07-07 14:03:38
Marcelina Raczyńska JUAREZ
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
167 ACCEPTED 2021-07-07 14:19:38
2021-07-07 14:02:56
Eryk Urbaniak CARLITA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
166 ACCEPTED 2021-07-07 14:21:15
2021-07-07 13:26:26
Ewa Krawczyk RAVENNA
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
165 ACCEPTED 2021-07-07 13:07:13
2021-07-07 12:39:04
Łukasz Smoczyk INWENCJA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
164 ACCEPTED 2021-07-07 13:08:18
2021-07-07 12:38:27
Łukasz Smoczyk GERANIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
163 ACCEPTED 2021-07-07 13:08:21
2021-07-07 12:37:16
Witold Nowakowski PENICYLINA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
162 ACCEPTED 2021-07-07 13:09:46
2021-07-07 12:36:02
Witold Nowakowski GRENADIERKA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
161 ACCEPTED 2021-07-07 13:09:49
2021-07-07 12:31:42
Szymon Byndas ZAHUN
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
160 ACCEPTED 2021-07-07 11:23:56
2021-07-07 10:58:58
Julia Pięta GALILEO
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
159 ACCEPTED 2021-07-07 10:16:30
2021-07-07 10:14:16
Piotr Juszczak LAFAYETTE
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
158 ACCEPTED 2021-07-07 10:16:26
2021-07-07 10:13:09
Piotr Juszczak GOLD
  • 2x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
157 ACCEPTED 2021-07-07 10:16:23
2021-07-07 10:12:05
Anna Tyburska DAKTYL
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
156 ACCEPTED 2021-07-07 10:16:19
2021-07-07 10:10:52
Juliette Van Dijk COLOX CUP
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
155 ACCEPTED 2021-07-07 10:16:16
2021-07-07 10:09:54
Maja Konarska COLANDRO
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ACCEPTED 2021-07-07 10:16:14
2021-07-07 10:08:55
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
153 ACCEPTED 2021-07-07 09:40:23
2021-07-07 09:08:34
Nadzeya Matusevich ALCANTO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
152 ACCEPTED 2021-07-07 09:40:21
2021-07-07 08:15:36
Yaraslau Vitkouski KASHMIR VH MEIERHOF
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
151 ACCEPTED 2021-07-07 07:53:50
2021-07-07 00:55:03
Adrianna Grzegorek EASY ZONE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ACCEPTED 2021-07-07 07:08:37
2021-07-07 00:06:24
Julia Hemmerling A-KUWEJT
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ACCEPTED 2021-07-07 07:08:43
2021-07-06 23:34:48
Kornelia Orzechowska WIXAS
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
148 ACCEPTED 2021-07-07 07:53:33
2021-07-06 22:58:39
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 1x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ACCEPTED 2021-07-07 07:53:07
2021-07-06 22:32:26
Robert Polaszek DORO-S
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
146 ACCEPTED 2021-07-07 07:30:11
2021-07-06 22:06:12
Roman Sobkowiak ŁAŃCUT
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
145 ACCEPTED 2021-07-07 07:08:58
2021-07-06 21:21:06
Armanda Byndas GALMAN
  • 2x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
144 ACCEPTED 2021-07-07 07:09:03
2021-07-06 21:18:02
Jakub Rogacki KORNEL KORDE STAR
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ACCEPTED 2021-07-07 07:09:11
2021-07-06 21:17:33
Natalia Banach KRYSZTAŁEK
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ACCEPTED 2021-07-07 07:09:15
2021-07-06 20:09:41
Zuzanna Magdziarz NERON
  • 1x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
141 ACCEPTED 2021-07-07 07:09:20
2021-07-06 20:09:05
Julia Nawrot NERON
  • 1x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
140 ACCEPTED 2021-07-07 09:38:20
2021-07-06 19:36:47
Nadia Lehmann CLINT PLEASURE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
139 ACCEPTED 2021-07-07 09:38:23
2021-07-06 19:35:40
Nadia Lehmann SILVER STAR
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
138 ACCEPTED 2021-07-07 07:45:21
2021-07-06 18:35:50
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ACCEPTED 2021-07-07 07:10:10
2021-07-06 18:17:51
Oliwia Werblińska QUITE LASSY
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
136 ACCEPTED 2021-07-07 07:10:15
2021-07-06 18:17:27
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
135 ACCEPTED 2021-07-07 09:38:38
2021-07-06 16:00:55
Antonina Kucharska LA STRADA L
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
134 ACCEPTED 2021-07-07 07:09:35
2021-07-06 16:00:45
Zuzanna Sołtysiak BIRMA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
133 ACCEPTED 2021-07-07 09:38:40
2021-07-06 15:59:57
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
132 ACCEPTED 2021-07-06 15:55:19
2021-07-06 15:54:38
Lena Markowska-Musielak R - CALVADOS
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
131 ACCEPTED 2021-07-06 15:54:09
2021-07-06 15:42:40
Marcin Maćkowiak ASTI SPUMANTE L
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
130 ACCEPTED 2021-07-06 15:54:11
2021-07-06 15:41:57
Marcin Maćkowiak CASTILLA L
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
129 ACCEPTED 2021-07-07 07:10:00
2021-07-06 15:24:04
Kornelia Drążkiewicz ELBRUS
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
128 ACCEPTED 2021-07-06 15:35:37
2021-07-06 15:21:54
Kornelia Drążkiewicz ARARAT
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
127 ACCEPTED 2021-07-06 15:35:42
2021-07-06 15:18:23
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
126 ACCEPTED 2021-07-06 15:35:49
2021-07-06 15:17:17
Kornelia Drążkiewicz PASJONATA NADIA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
125 ACCEPTED 2021-07-06 15:55:09
2021-07-06 15:13:24
Marcin Maćkowiak TROYA L
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ACCEPTED 2021-07-06 15:55:03
2021-07-06 15:11:19
Marcin Maćkowiak MAITIID
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
123 ACCEPTED 2021-07-06 15:55:00
2021-07-06 15:10:54
Marcin Maćkowiak RUPAEHU VULKAN L
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ACCEPTED 2021-07-06 15:45:28
2021-07-06 15:10:36
Szymon Tęcza GEORGIA L
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ACCEPTED 2021-07-06 15:46:29
2021-07-06 15:10:15
Szymon Tęcza GUALLATIRA VULKAN L
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ACCEPTED 2021-07-06 15:42:08
2021-07-06 15:09:54
Maria Stanisławiak TAMAGOTCHI L
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ACCEPTED 2021-07-06 15:42:04
2021-07-06 15:09:32
Maria Stanisławiak NEW ESCOBAR VULKAN L
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ACCEPTED 2021-07-06 15:46:31
2021-07-06 14:42:35
Szymon Tęcza NEFRETETE VULKAN L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
117 ACCEPTED 2021-07-06 15:46:33
2021-07-06 14:42:11
Szymon Tęcza UCAYALI VULKAN L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
116 ACCEPTED 2021-07-06 15:41:56
2021-07-06 14:41:44
Maria Stanisławiak KINGSIZE D.
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ACCEPTED 2021-07-06 15:41:59
2021-07-06 14:28:19
Maria Stanisławiak CON TICI VULKAN L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
114 ACCEPTED 2021-07-06 15:40:26
2021-07-06 14:27:58
Maria Stanisławiak VESANIA VULKAN L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
113 ACCEPTED 2021-07-06 15:51:34
2021-07-06 14:27:35
Dawid Skiba GOLDSTAR W
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
112 ACCEPTED 2021-07-06 14:20:00
2021-07-06 14:02:09
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
111 ACCEPTED 2021-07-06 14:20:04
2021-07-06 14:01:36
Marcin Łączny ELEKTRA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
110 ACCEPTED 2021-07-06 14:20:07
2021-07-06 14:01:18
Marcin Łączny MARLON
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
109 ACCEPTED 2021-07-06 14:20:14
2021-07-06 13:59:42
Maria Stempska RENESME
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
108 ACCEPTED 2021-07-06 13:59:17
2021-07-06 13:58:02
Oliwia Miszczak PICASSO
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
107 ACCEPTED 2021-07-06 13:59:21
2021-07-06 13:54:46
Najewska Marta WENUS
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
106 ACCEPTED 2021-07-06 15:52:31
2021-07-06 13:38:24
Dawid Skiba LAPSUS L
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
105 ACCEPTED 2021-07-06 13:24:18
2021-07-06 13:13:03
Marcelina Zobel COLINA L
  • 1x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
104 ACCEPTED 2021-07-06 13:26:27
2021-07-06 13:01:31
Antonina Styka BOSS
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
103 ACCEPTED 2021-07-06 13:26:37
2021-07-06 13:00:55
Marcelina Przybylska TWIST
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
102 ACCEPTED 2021-07-06 13:27:17
2021-07-06 12:56:19
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ACCEPTED 2021-07-06 12:45:34
2021-07-06 11:46:14
Zuzanna Kucharska IZYDA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
100 ACCEPTED 2021-07-06 13:47:35
2021-07-06 11:36:48
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
99 ACCEPTED 2021-07-06 13:47:41
2021-07-06 10:55:13
Weronika Hruzik KLARA-W
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ACCEPTED 2021-07-06 11:05:37
2021-07-06 10:45:59
Maja Taczalska HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ACCEPTED 2021-07-06 10:59:20
2021-07-06 10:43:30
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak FRIDA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
96 ACCEPTED 2021-07-06 11:05:19
2021-07-06 10:43:05
Ludmiła Siergiej-Krysztofiak RAFAELLO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
95 ACCEPTED 2021-07-06 10:58:46
2021-07-06 10:27:08
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
94 ACCEPTED 2021-07-06 09:24:03
2021-07-06 09:23:07
Konstantin Iaroshenko GIGI VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ACCEPTED 2021-07-06 09:24:06
2021-07-06 09:22:24
Konstantin Iaroshenko CHARISMA VAN DE BROEKKANT Z
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
92 ACCEPTED 2021-07-06 09:23:57
2021-07-06 08:46:43
Julia Liszyńska CONAN D
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
91 ACCEPTED 2021-07-06 07:39:00
2021-07-06 07:35:36
Joanna Krzyżostaniak SISI
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
90 ACCEPTED 2021-07-06 07:34:55
2021-07-05 23:03:03
Weronika Staszak PALLADA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ACCEPTED 2021-07-06 07:34:59
2021-07-05 21:59:10
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
88 ACCEPTED 2021-07-06 07:35:03
2021-07-05 21:58:49
Maria Kosmalewicz PRIMO PERFECT NF
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
87 ACCEPTED 2021-07-06 07:35:08
2021-07-05 21:17:43
Agata Kosmowska GALADRIELA
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
86 ACCEPTED 2021-07-06 07:35:12
2021-07-05 18:11:34
Zuzanna Michalak TAZINA
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
85 ACCEPTED 2021-07-06 07:35:15
2021-07-05 18:10:18
Dominika Kiełczewska-Sawicka NORRIS
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
84 ACCEPTED 2021-07-06 07:35:21
2021-07-05 18:09:22
Dominika Kiełczewska-Sawicka NIGHT FIGHTER
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ACCEPTED 2021-07-06 07:35:26
2021-07-05 18:08:37
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ACCEPTED 2021-07-06 07:38:50
2021-07-05 16:53:27
Nina Lehmann LORA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
81 ACCEPTED 2021-07-06 07:38:28
2021-07-05 16:52:41
Martyna Kruś ILUZJA
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
80 ACCEPTED 2021-07-06 07:38:11
2021-07-05 16:52:07
Nina Cieślińska BERGAMO
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2021-07-08 07:33:01
2021-07-05 14:58:37
Matylda Podhorecka VINCI
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
78 ACCEPTED 2021-07-05 15:43:57
2021-07-05 14:43:00
Alina Dziamska OKARYNA DZ
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ACCEPTED 2021-07-05 15:44:02
2021-07-05 14:42:30
Alina Dziamska GILMORE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ACCEPTED 2021-07-05 15:43:19
2021-07-05 14:34:33
Emilia Jaracz KASAJA MC
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2021-07-05 13:19:15
2021-07-05 12:30:06
Karolina Farat BEREK
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
74 ACCEPTED 2021-07-05 13:19:18
2021-07-05 11:57:35
Alia Szczerbicka LAMBORGHINI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
73 ACCEPTED 2021-07-05 13:19:20
2021-07-05 11:04:20
Katja Gontowiuk K-COCOLINO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
72 ACCEPTED 2021-07-05 10:28:19
2021-07-05 10:07:01
Zuzanna Grygier ZICO L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
71 ACCEPTED 2021-07-05 10:28:21
2021-07-05 10:06:37
Zuzanna Grygier ESCUELA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
70 ACCEPTED 2021-07-05 10:28:23
2021-07-05 07:23:54
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ACCEPTED 2021-07-05 07:16:48
2021-07-05 07:09:09
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ACCEPTED 2021-07-05 07:16:50
2021-07-05 07:08:13
Wiktor Helbich KSIĄŻĘ BALOU M
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
67 ACCEPTED 2021-07-05 07:16:53
2021-07-04 22:38:48
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:01
2021-07-04 20:28:19
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE C
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:06
2021-07-04 19:11:26
Krzysztof Wierzbicki TALLIN
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:08
2021-07-04 19:10:49
Krzysztof Wierzbicki FRAZES
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:11
2021-07-04 19:10:18
Krzysztof Wierzbicki SANTOS THC
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
62 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:14
2021-07-04 19:09:54
Krzysztof Wierzbicki DUBAJ
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:19
2021-07-04 18:56:52
Klaudia Górczyńska DAGLEZJA-L
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:23
2021-07-04 18:56:10
Marek Strzyż QUAINTON QUIVER
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:27
2021-07-04 14:03:17
Amelia Otlewska SOLERO K
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:31
2021-07-04 13:57:53
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
57 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:36
2021-07-03 23:29:47
Julia Wiśniewska BLUEBERRY
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
56 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:40
2021-07-03 23:28:53
Lena Wiśniewska PRINCESA K
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
55 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:49
2021-07-03 22:22:12
Klara Moskalik SYMETRION
  • 2x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
54 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:52
2021-07-03 16:33:40
Adriana Czarnecka PASJONATA LISA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ACCEPTED 2021-07-05 07:17:56
2021-07-03 16:33:16
Adriana Czarnecka WINCENTY
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2021-07-05 07:18:00
2021-07-03 14:23:16
Adrianna Grzegorek WILD HUNTER
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2021-07-05 07:18:04
2021-07-03 13:06:21
Karolina Ziętkiewicz BRETON
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ACCEPTED 2021-07-05 07:18:07
2021-07-03 02:07:47
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-07-05 07:18:13
2021-07-02 18:50:43
Barbara Arendt NOSAL
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2021-07-07 07:52:38
2021-07-02 18:33:35
Julia Górska NORMAN
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
47 ACCEPTED 2021-07-05 07:18:23
2021-07-02 15:09:45
Martyna Dominiak DUNAJ
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2021-07-05 07:18:26
2021-07-02 15:09:09
Matylda Zabrzewska HORNET
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2021-07-05 07:18:31
2021-07-02 15:03:43
Malwina Stronczyńska CALINKA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
44 ACCEPTED 2021-07-05 07:18:35
2021-07-02 15:03:22
Zuzanna Bartkowiak STAWKA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2021-07-02 13:45:04
2021-07-02 12:50:31
Hanna Matusewicz NEBASCO
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2021-07-07 07:29:58
2021-07-02 00:11:43
Aleksandra Rogaczewska KORA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
41 ACCEPTED 2021-07-02 10:44:58
2021-07-01 23:31:07
Oliwia Gniadek AZZARIO CANTE
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
40 ACCEPTED 2021-07-02 10:45:01
2021-07-01 23:29:07
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ACCEPTED 2021-07-02 10:45:03
2021-07-01 22:17:46
Wiktoria Kurpisz CEKIN
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
38 ACCEPTED 2021-07-02 10:45:07
2021-07-01 22:17:40
Zuzanna Kubiak CZAMBUŁ G
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
37 ACCEPTED 2021-07-06 07:37:43
2021-07-01 21:17:14
Julia Iwanucha BOROMIR
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2021-07-02 10:45:16
2021-07-01 18:51:45
Zuzanna Barczyk GERMANIA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2021-07-02 10:45:18
2021-07-01 17:51:56
Julia Leśniczak DYMITR
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2021-07-01 13:36:16
2021-07-01 10:29:52
Zuzanna Wachowicz CIMBA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-07-01 13:36:18
2021-07-01 10:08:18
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ACCEPTED 2021-07-05 07:18:39
2021-07-01 09:54:15
Karolina Siejak CORLANDOS
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-07-01 07:15:28
2021-06-30 19:45:55
Magdalena Miłowska GINO ROSSI KG
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
30 ACCEPTED 2021-07-01 07:15:32
2021-06-30 18:52:29
Aleksandra Morel OSKARD
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ACCEPTED 2021-07-01 07:15:37
2021-06-30 18:52:10
Aleksandra Morel D’ACCARDO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ACCEPTED 2021-07-01 07:15:41
2021-06-30 15:50:11
Maria Fiuk HOLLYWOOD
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2021-07-01 07:15:46
2021-06-30 15:49:01
Antonina Fiuk HOLLYWOOD
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
26 ACCEPTED 2021-07-01 07:15:51
2021-06-30 15:47:47
Tomasz Fiuk SZAFIR-K
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-06-30 07:35:21
2021-06-29 19:55:20
Kaja Litka LYJABALOU
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ACCEPTED 2021-06-30 07:35:24
2021-06-29 12:19:45
Weronika Kołak CAN'T TOUCH ME
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2021-06-29 07:14:02
2021-06-29 00:11:24
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ACCEPTED 2021-06-29 07:14:05
2021-06-29 00:10:16
Kamila Teśluk ALISTER
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2021-06-29 07:14:07
2021-06-28 22:54:19
Agata Błaszkowiak GAPPE LOUP
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/Licencyjny na styl jeźdźca
20 ACCEPTED 2021-06-28 09:59:54
2021-06-27 18:04:17
Adrianna Wiśniewska QUINZI 5
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ACCEPTED 2021-06-28 09:59:56
2021-06-27 18:03:45
Aleksander Dur ABRAMOWITSCH 4
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2021-06-28 10:00:00
2021-06-27 18:03:23
Aleksander Dur MA CHERIE 4
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
17 ACCEPTED 2021-07-05 07:18:42
2021-06-27 17:40:57
Karolina Siejak SZAFIR
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
16 ACCEPTED 2021-06-28 10:00:04
2021-06-27 14:41:47
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-06-26 07:25:06
2021-06-25 21:01:10
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 1/L/Licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
14 ACCEPTED 2021-06-26 07:25:14
2021-06-25 15:28:42
Laura Jankowiak EDITT-P
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ACCEPTED 2021-06-26 07:25:17
2021-06-25 11:52:50
Anna Lambrych RAGBAR
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ACCEPTED 2021-07-06 07:36:56
2021-06-24 20:21:50
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
11 ACCEPTED 2021-06-24 07:16:04
2021-06-23 18:27:53
Aleksandra Hołderna KINCLAITH
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2021-06-24 07:16:06
2021-06-23 08:17:55
Zofia Bartczak BUBA
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
9 ACCEPTED 2021-06-22 07:02:55
2021-06-21 14:24:14
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ACCEPTED 2021-06-22 07:03:00
2021-06-21 11:58:07
Nadia Michałek BIBA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2021-06-22 07:03:02
2021-06-21 11:54:57
Marika Szablewska EROTICA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2021-06-22 07:03:05
2021-06-21 11:53:18
Natalia Karolak CYMES
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
5 ACCEPTED 2021-06-22 07:03:07
2021-06-21 11:51:46
Emilia Leszkiewicz ESATO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ACCEPTED 2021-06-18 13:30:58
2021-06-18 12:24:12
Maja Patynowska BAŚKA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
3 ACCEPTED 2021-06-15 10:19:48
2021-06-13 20:25:14
Karolina Siejak GANDALF
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2021-06-15 10:19:49
2021-06-13 20:24:41
Klaudia Matoszko LOARA L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
1 ACCEPTED 2021-06-02 10:22:56
2021-06-01 21:09:34
Jagna Kmieciak TARAN ZAKON
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (J.)
Brak
2. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
3. Arendt Barbara KJ Grodno Dwór
2005 (J.)
O056265
4. Artmańska Jagoda Stajnia Siemowo
2010 (Mł.)
Brak
5. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
6. Baraniak Patrycja Angel's horses body & soul
2002 (MJ.)
brak
7. Barczyk Zuzanna KJ Jeziorki Osieczna
2003 (J.)
O046525
8. Bartczak Zofia bpk
2006 (JM.)
brak
9. Bartkowiak Karolina Niezrzeszony
S
2
10. Bartkowiak Zuzanna Stajnia Zamysłowo
2003 (J.)
brak
11. Błaszkowiak Agata bpk
2006 (JM.)
O061774
12. Buszczak Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O051021
13. Byndas Armanda JUKS Mieczewo
S
O021496
14. Byndas Szymon JUKS Mieczewo
S
O023395
15. Ciążyńska Lena Stajnia Siemowo
16. Cicha Zofia Stajnia Siemowo
2013 (Mł.)
Brak
17. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
18. Ćwiklińska Iga Stajnia Siemowo
2011 (Mł.)
Brak
19. Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2012 (Mł.)
O060102
20. Dachterska Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O049326
21. Dominiak Martyna Stajnia Zamysłowo
2004 (J.)
brak
22. Dominiak Matylda Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O060384
23. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
24. Dur Aleksander St. Rodan Club
S
O033783
25. Dziamska Alina KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O051920
26. Farat Karolina Zielonogórski Klub Sportowy
2008 (JM.)
O053910
27. Fiuk Antonina UKJ Bukowiec Świdwin
2007 (JM.)
Brak
28. Fiuk Maria UKJ Bukowiec Świdwin
2007 (JM.)
brak
29. Fiuk Tomasz UKJ Bukowiec Świdwin
2011 (Mł.)
Brak
30. Frankiewicz Anna Stajnia Rotmistrz
S
Brak
31. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O033003
10159421
32. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (MJ.)
O042473
33. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
34. Gniadek Oliwia Posadowskie TJ
2002 (MJ.)
O037779
35. Gontowiuk Katja Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków
2001 (MJ.)
O035171
36. Górczyńska Klaudia JKS Moskit Kalisz
O019389
37. Górska Julia Klub Jeździecki Jolly Jumper
2009 (JM.)
brak
38. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
39. Grzegorczyk Kamila Klub jeździecki Krosno
2003 (J.)
brak
40. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
41. Grześkowiak Klara Klub jeździecki Krosno
2011 (Mł.)
brak
42. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
10225516
43. Helbich Wiktor JKS Salio
2001 (MJ.)
O047941
44. Hemmerling Julia KJ Agro-Handel Śrem
S
O032196
45. Hołderna Aleksandra bpk
2004 (J.)
Brak
46. Hruzik Weronika KJ Delta Biedrusko
2008 (JM.)
O056729
47. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
48. Ignaszewska Maria Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
49. Iwanucha Julia KJ Jeziorki Osieczna
2005 (J.)
brak
50. Jankowiak Laura KJ Sokół Damasławek
2002 (MJ.)
O039417
51. Jaracz Emilia Zielonogórski Klub Sportowy
2005 (J.)
O058361
52. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
53. Jazikowska Weronika bpk
S
O024749
54. Juszczak Piotr JUKS Gold Team Mieczewo
2005 (J.)
brak
55. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
56. Karolak Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2009 (JM.)
O061803
57. Kiełczewska-Sawicka Dominika St. J Pro Eques
S
O012266
58. Kmieciak Jagna Brak
2009 (JM.)
Brak
59. Kołak Weronika KJ Jeziorki-Osieczna
S
O023371
60. Konarska Maja JUKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
O059232
61. Konarska Marta KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O042011
10193295
62. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
63. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O038495
64. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
65. Kosmowska Agata Brak
2007 (JM.)
Brak
66. Kowalczyk Agnieszka JUKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
67. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
68. Kowalewska Hanna LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O044620
69. Kowalska Gabriela LKJ Olimp Prudnik
S
70. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
71. Krawczyk Ewa Kj Jolly Jumper
S
Brak
72. Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
2007 (JM.)
O051389
73. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
74. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
75. Kubiak Zuzanna Brak
2001 (MJ.)
Brak
76. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
77. Kucharska Zuzanna WTK Hermanów
2003 (J.)
brak
78. Kurpisz Wiktoria Klub Jeździecki Kalumet
2000 (MJ.)
O023255
79. Kwolek Julia
80. Lambrych Anna JKS Ewro
S
O028498
81. Lehmann Dalia Pony Jumping Team
82. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O048705
83. Lehmann Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O064222
84. Leśkiewicz Hanna niezrzeszona
2003 (J.)
brak
85. Leśniczak Julia Brak
2006 (JM.)
Będzie 09.07
86. Leszkiewicz Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
87. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
88. Liszyńska Julia bpk
2004 (J.)
O053973
89. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O042455
90. Lota Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O035558
91. Łączniak Julia Angel's horses body & soul
2003 (J.)
brak
92. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
93. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
O055175
94. Machnicki Łukasz Stajnia Rotmistrz
S
Brak
95. Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
S
O030897
96. Magdziarz Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
2006 (JM.)
O047503
97. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
98. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
99. Markowska-Musielak Lena Brak
S
brak
100. Marta Najewska Ludowy Klub Sportowy Cwał
2007 (JM.)
O059540
101. Matecka Helena
102. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
103. Matusevich Nadzeya Klub Sportowy Centaurus
S
O061274
104. Matusewicz Hanna Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
105. Matuszewska Roksana Niezrzeszony
2005 (J.)
brak
106. Matuszewski Bartosz Angel's horses body soul
2005 (J.)
brak
107. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
108. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
109. Międlarz Anna Niezrzeszony
2006 (JM.)
Brak
110. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (J.)
O034560
111. Miłowska Magdalena Brak
2008 (JM.)
0052920
112. Miszczak Oliwia KJ Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
113. Morel Aleksandra JKS Robir Chwalęcice
2000 (MJ.)
O038052
114. Moskalik Klara St. KJ Gronówka
2004 (J.)
O051388
115. Naskręt Zofia Stajnia Rotmistrz
2008 (JM.)
Brak
116. Nawrot Julia KS Jumping Events Poznań
S
O032662
117. Nowakowski Witold Racocki KJ
S
O051018
118. Orzechowska Kornelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (MJ.)
O051395
119. Otlewska Amelia KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O038379
120. Patynowska Maja Bez Przynależności Klubowej K P O
2005 (J.)
O056125
121. Pelc Nikola LKJ Hippologia Strzegom
2005 (J.)
O053168
122. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
123. Pliszkiewicz Pola
124. Podhorecka Matylda bpk
2006 (JM.)
O056123
125. Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030551
126. Przybylska Marcelina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
2006 (JM.)
brak
127. Rachwał Marcin KJ RE-CO
S
O053127
128. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
129. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
130. Rogaczewska Aleksandra Brak
2001 (MJ.)
Brak
131. Romanowska Nadia
132. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
133. Siejak Karolina Bez Przynależności Klubowej
S
O012448
134. Siejak Karolina bpk
S
O012448
135. Siergiej-Krysztofiak Ludmiła JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O006439
136. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
137. Smektała Maria Stajnia Siemowo
2006 (JM.)
Brak
138. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
139. Sobkowiak Roman Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O017397
140. Sołtysiak Zuzanna St. Kraju Jumping Team
2007 (JM.)
O064150
141. Sołtysiak Zuzanna KJ Kraju Jumping Team
142. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O020505
143. Staszak Weronika bpk
2002 (MJ.)
O038448
144. Stefaniak Paweł KJ Delta Biedrusko
S
.
145. Stempska Maria Delta Biedrusko
2006 (JM.)
.
146. Stronczyńska Malwina Stajnia Zamysłowo
2007 (JM.)
brak
147. Stróżyńska Ewa Stajnia Siemowo
148. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
Z005621
149. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
150. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
151. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
152. Styka Antonina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
2009 (JM.)
brak
153. Świerczek Zofia KJ CH Jaszkowo
154. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
brak
155. Szczerbicka Alia Pomorska Liga Jeździecka
2006 (JM.)
Brak
156. Szulczyńska Pola KJ CH Jaszkowo
157. Szydłowski Igor St. Rodan Club
2003 (J.)
O036423
158. Taczalska Maja JKS Salio
2003 (J.)
O049498
159. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
160. Teśluk Kamila brak
2004 (J.)
brak
161. Tomczak Ida JUKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
brak
162. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
163. Tyburska Anna JUKS Gold Team Mieczewo
S
brak
164. Urbaniak Eryk Bpk
S
O027552
165. Van Dijk Juliette JUKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
bak
166. Vitkouski Yaraslau Klub Sportowy Centaurus
S
O038685
167. Vitkouski Yaroslau
168. Wachowicz Zuzanna St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O053084
169. Wechta Marta Klub jeździecki Krosno
S
Brak
170. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
171. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
172. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club
S
O023264
173. Wiśniewska Julia KJ Grodno - Dwór
2003 (J.)
O041816
174. Wiśniewska Lena KJ Grodno - Dwór
2009 (JM.)
O052850
175. Wołodkowicz Olimpia bpk
S
O013447
176. Zabrzewska Matylda Stajnia Zamysłowo
2006 (JM.)
brak
177. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
178. Zgrabka Michał Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O007299
179. Ziętkiewicz Karolina KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (JM.)
O060465
180. Zobel Marcelina KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O046688
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

154

A-KUWEJT SP POL 2010 Wałach gniada/167 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: A Prodigy Angel Phine / Guidam
K029319 616999690167710
2.

42

ABRAMOWITSCH 4 NIEM. SPORT. GER 2011 wałach gniada/168 F: Askari / Acord II
M: Kate / Kolibri
K028871 DE456370006411
3.

169

ALCANTO SP POL 2014 wałach skarogniada/165 F: Talent Charbonere
M: Alcara/Widam
K030289 616009610072114
4.

46

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
K016185 POL732010025807
5.

216

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
6.

133

ARARAT -- POL 2015 ogier kara/- F: -
M: -
K032170 616006660676215
7.

185

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
8.

217

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
9.

147

ASTI SPUMANTE L HAN GER 2015 wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
10.

59

AZZARIO CANTE WLKP POL 2013 wałach kasztanowata/164cm F: Cantero /
M: Azarda /
K029964 616007600244113
11.

203

BACHUS WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/166 F: Vulkan L
M: Baharia L
. .
12.

249

BALTIC DANCER Pełna Krew Angielska POL 801.03.201 wałach gniada/170 F: Boreas Rush /
M: Balaleo /
brak 616POL13008150T
13.

30

BAŚKA TYP KOŃ MAŁY POL 2014 klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
brak 616999610176114
14.

232

BAZOUKA VD TREPKES Z F:
M:
15.

95

BEREK SP POL 2003 wałach gniada/164 F: Revel / Animo
M: Bazia / Live And Liberty
K030504 POL009600073203
16.

108

BERGAMO DRP POL 2016 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Gabon /
M: Miss Barneby /
brak -
17.

32

BIBA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K019920 999640084704
18.

159

BIRMA HAFLINGER POL 2013 klacz izabelowata/kuc:140 F: Dunaj / Nordpfeil
M: Bajka / Admirał
K030208 616013610074513
19.

167

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 klacz tarantowata/kuc:141 F: Broomells Desert Monarch / Broomells Malia
M: Haw Jamoose / Haw the First Sea Lord
K029107 82601508032F
20.

78

BLUEBERRY WLKP POL 2012 Wałach siwa/167 F: Tjungske / Carthago Z
M: Bogota / Elmero
K026357 616007610117512
21.

115

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
22.

15

BOROMIR SP POL 2007 wałach myszata/161 F: Rasch ex. Rekrut /
M: Basis /
brak 616009610222907
23.

122

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
K015741 616006610279508
24.

191

BOSS NN POL 2006 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
BRAK 616999610298506
25.

85

BRETON SP POL 2005 wałach gniada/mk:158 F: Krater /
M: Brenda /
K020980 POL009610143705
26.

37

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/135 F: NN
M: NN
brak 616 999 61 02258 12
27.

234

BYSTRA F:
M:
28.

227

CADEAU B KWPN NED 2007 Klacz gniada/~165 F: Ginus
M: Etorette B
brak 528003000702042
29.

90

CALINKA WLKP POL 2006 klacz gniada/165 F: Albens / Skunks
M: Cechira / Armani
K020177 616007610232906
30.

49

CAN'T TOUCH ME HOL POL 2017 wałach siwa/162 F: Catoki /
M: P-Calvana Pro / Calvados II
K031962 DE421000752717
31.

19

CAPRI KWPN NED 2007 wałach siwa/171 F: Tygo / Numero Uno
M: Tofina / Cavalier
K023320 528003000710485
32.

230

CARANOS - STAR OLDENBURSKA GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
K025423 DE 433330921608
33.

183

CARLITA WESTFALSKA POL 2012 klacz siwa/165 F: Cordess
M: Kolina
brak DE441411336612
34.

161

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
35.

60

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
36.

148

CASTILLA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Chelsea L / Albaran
K022794 616009610024513
37.

61

CEKIN WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Czamal
M: Calina
K028973 616007682008014
38.

236

CENZUS F:
M:
39.

218

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
40.

200

CHACORRADO OLD GER 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Corrisa / Corrado I
K025926 DE418185067712
41.

114

CHARISMA VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2017 klacz gniada/168 F: Cicero Z
M: Evolution
brak .
42.

86

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
K020795 DE431310524211
43.

57

CIMBA SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Harper / Cabrol
M: Celly An G / Cordial Medoc
K029670 616009610202616
44.

25

CLINT PLEASURE HOLST POL 2008 klacz siwa/XX F: Clinton
M: United pleasure
K020754 DE421000134709
45.

187

CLOONEY HANOWERSKA GER 2014 wałach kasztanowata/169 F: Chatender
M: Estefania
Brak DE 43130751114
46.

10

COCO BOMB WESTFALSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/163 F: Cottonclub
M: Lady Ship /Lancer III
K029417 DE 441411214315
47.

171

COLANDRO HOL GER 2010 wałach gniada/172 F: Com Air / Contender
M: K-Lina D / Leandro
K024044 DE421000281610
48.

121

COLINA L WESTFALSKA GER 2007 klacz gniada/173 F: Quinta Real / Quite Easy I / Quidam de Revel
M: C'est la Vie / Collin L / Contender
brak 616098100057965
49.

172

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
brak brak
50.

186

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
K024916 DE431316589212
51.

138

CON TICI VULKAN L WESTF POL 2017 klacz gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Corvette L / Cascavello
K031343 DE441411170817
52.

112

CONAN D NRPS POL 2013 wałach gniada/170 F: Canabis Z /
M: Alexandria D /
brak 52801025032
53.

237

CONCORDE HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach siwa/175 F: Cassini II
M: Feegole
K017013 208-335-290982205
54.

246

Concorde OLD. GER 2006 stallion c.gn./173 F: Concreto
M: K-Chantal Coriano
K011359 DE421000348406
55.

11

CORLANDOS Oldenburger Springpferd POL 2016 wałach gniada/175 F: Black Jack
M: Contesse
Brak DE 418180202216
56.

170

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
57.

201

COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 ogier kasztanowata/- F: Comilfo Plus Z / Comme Il Faut
M: Etoile / Darco
K024668 056015Z55764114
58.

34

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc:kuc:ku F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
K024252
59.

62

CZAMBUŁ G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada/170 cm F: Marino
M: Czerwona Pantera
brak
60.

52

D’ACCARDO Polish Half-Blood POL 2014 Gelding darkbay/171 F: Czuwaj /
M: Dama /
K029058 616009681030414
61.

74

DAGLEZJA-L SP POL 2015 klacz kara/168 F: Kira / Landos II
M: Kira / Landos II
K030239 616009610034215
62.

56

DAKOTA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Delta I / Turbud Quirinus
K027131 616009640077215 616098200193425
63.

173

DAKTYL WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach kasztanowata/mk:151 F: NAKSOS
M: DUNKA
brak 616 007 59 20824 13
64.

204

DIAMOND Z Z POL 2016 wałach siwa/167 F: Dominator 2000 Z
M: Rozterka/Tjungske
K030290 056015Z55739416
65.

231

DICAPRIO KWPN POL 2008 wałach kasztanowata/178 F: Carthino Z
M: Zicorda
brak 528003000803628
66.

164

DJINGIZ-TAR KWPN POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Veron
M: Margriet
brak
67.

243

Donau 2011 klacz F: Cassini I
M: Quite Capito
68.

163

DORO-S SWB SWE 2015 klacz siwa/165 F: Diero Lux Z /
M: La Bell-S /
brak 04153242
69.

73

DUBAJ BRAK GER 2017 wałach skarogniada/168 F: DON DIARADO
M: BRAK
BRAK BRAK
70.

88

DUNAJ SP POL 2010 wałach bułana/160 F: NN
M: NN
Brak -
71.

64

DYMITR PKSP POL 2008 wałach ciemnogniada/169 F: NOE D'ISLE
M: DANINA
Brak POL 009 60 04382 08
72.

165

EASY ZONE SP POL 2010 wałach gniada/173 F: Emar / Maram
M: Emar / Maram
K018480 616009610138610
73.

39

EDITT-P SP POL 2013 klacz siwa/175 F: Con Calma / Calato
M: Etna / Landos
K025204 616009610036413
74.

18

ELBRUS - POL 2014 ogier kara/- F: -
M: -
K032171 616006580336014
75.

130

ELEKTRA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Pigmalion /
M: Elegia /
brak 616007520039311
76.

250

ENSTANCJA F:
M:
77.

33

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K023747 999640005003
78.

35

ESATO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Casat
M: Eska
K029869 616007640072615
79.

94

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
80.

93

ESCUELA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/* F: Conthargos
M: Escoveta
K026309 616009580271714
81.

80

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
82.

220

Ferrari F:
M:
83.

189

FILIPENDULA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Faust
M: Facelia
brak brak
84.

107

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
85.

194

FORTUNA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Topaz
M: Flora
Brak
86.

206

FRANCONIA S SP POL 2014 klacz skarogniada/170 F: Black Jack
M: Fonica S
K029144 616009520041914
87.

71

FRAZES TS POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: Jon Snow / De Janeiro
M: Freudentanz / Simonetti
K029198 B0107152S
88.

116

FRIDA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Imequyl
M: Fortuna
- 616009590093916
89.

188

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/158 F: Casalito / Casall
M: Bann / Quo Vados I
K030784 DE421000102214
90.

9

GALADRIELA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz kara/168 cm F: Rekrut
M: Gernica
brak POL 009 61 02231 07
91.

176

GALILEO DRP POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
K023854 616013661035413
92.

156

GALMAN SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Ulco / Voltaire
M: Goplana / Caretino K
K025798 616009670067912
93.

28

GANDALF MŁP POL 2012 wałach kasztanowata/mk:- F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
94.

47

GAPPE LOUP KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/165 F: Opan /
M: Linda / Topas
K022880 528003201105770
95.

219

GARBONOS KUC POL 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
K002593 04712
96.

244

GAYAL F:
M:
97.

141

GEORGIA L SP POL 2016 klacz gniada/174 F: Casino L hol./ Cassiano
M: Grenadia sp/ Cantanis hol.
K029286 616009610094816
98.

178

GERANIA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/171 F: Vulkan L
M: Geira
Brak 616007610087417
99.

63

GERMANIA SP POL 2009 klacz gniada/165 F: Samba Hit /
M: Gwiazda / Niels
K027646 616009611054409
100.

242

GERO WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/168 F: Romeo
M: Gestika
Brak 616007610004312
101.

113

GIGI VAN DE BROEKKANT Z Z BEL 2017 klacz kasztanowata/170 F: Global Express
M: Ipsy Van De Broekkant Z
. .
102.

100

GILMORE KWPN POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/170 F: Zapatero VDL / Chin Chin
M: Verica's Mida / Haarlem
K030335 528003201100040
103.

238

GINA LSH F:
M:
104.

50

GINO ROSSI KG SP POL 2012 wałach skarogniada/162 F: Chaltaire Z
M: Gina KG
K026968 616009610071512
105.

174

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
106.

145

GOLDSTAR W WESTF GER 2016 ogier gniada/168 F: Grand Slam VDL BWP/ Cardento
M: Bodina W / Balou Du Rouet old.
K029287 DE441411024416
107.

198

GOLFANT WLKP. POL 2003 Wałach siwa/172 F: Trubadur
M: Gwinea
brak POL007611065703
108.

180

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landor / Lacatraz
M: Landor / Lacatraz
K029585 616009610111215
109.

223

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
-
110.

142

GUALLATIRA VULKAN L WLKP POL 2017 klacz siwa/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Groteska / Tjungske
K031342 616007610088217
111.

205

GUYLA FT KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Crespo VDL / Canturo
M: Ilona / Casanova
K024139 528003201109858
112.

199

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
113.

69

HARKSTEDE C KWPN NED 02.0 wałach kasztanowata/170 F: Charisma Z / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K028033 528003201206983
114.

120

HEARTBREAKER-R Deutsches Sportpferd POL 2015 wałach kasztanowata/188 F: Cassilano / Cassini I
M: Herzele / Heraldik
K028998 DE473730215215
115.

212

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
116.

68

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
K021911 528003201204689
117.

118

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Mare darkbay/165 F: Balou du Rouet Z / Baloubet du Rouet
M: Legata / Damiro
K023069 528003201204117
118.

195

HIPCIO KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:123 F: nn
M: nn
brak
119.

53

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 wałach siwa/170 F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
K023338 POL007640034306
120.

89

HORNET WLKP POL 2016 wałach gniada/175 F: Arad
M: Honda
Brak 616098200184288
121.

109

ILUZJA MŁP POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/mk:157 F: Fenomen / Judex
M: Iwa / Impas
K029583 616006580807509
122.

38

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 wałach siwa/kuc:143 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
123.

177

INWENCJA WLKP POL 2013 klacz gniada/172 F: Bolshoi
M: Inira
Brak 616007610104113
124.

119

IZYDA - POL 2015 klacz gniada/- F: -
M: -
brak -
125.

193

JAŚMINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Czad / Dido
M: Janabella / Royal Court
K029441 616009610087012
126.

182

JUAREZ SP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Rococo L /
M: Juranda / Leopold
K030902 616009690083917
127.

97

K-COCOLINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: It's Me du Mensil
M: k-Kopras-Coco
K030288 616009680075716
128.

98

KASAJA MC Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/168 F: Qulester
M: Karmen
K030461 616009682014715
129.

168

KASHMIR VH MEIERHOF BWP POL 2010 wałach gniada/175 F: Berlin(ex Caspar)/Cassini I
M: Romy/Wendekreis
K016382 056002WOO295283
130.

102

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Lissduff Rebe / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
K031177 M3-372004000032545
131.

36

KINCLAITH WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach ciemnogniada/162 F: Farezzo B
M: Karelia
Brak 616007610083817
132.

137

KINGSIZE.D KWPN NED 2015 klacz siwa/167 F: FabrianocVDL / Casall
M: Zyona M / Emilion
K027527 528003201502272
133.

126

KLARA-W SP POL 2012 klacz kara/mk:- F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja/Sir Neel
K021093 616009610108312
134.

14

KORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Hektor
M: Kira
Brak 616007520062114
135.

157

KORNEL KORDE STAR SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Mars / Avero
M: Konwalia / Czumen K
K030803 616007610018815
136.

239

Kosma KUC 2005 wałach siwy F: Lotos
M: Kania
K030867 POL 013 52 00616 05
137.

158

KRYSZTAŁEK WLKP POL 2015 klacz gniada/165 F: Le Mistral / HLP Leuthen I
M: Kosta / Lwówek
K029005 616007610195215
138.

67

KSIĄŻĘ BALOU M SP POL 2016 ogier ciemnogniada/167 F: Balou
M: Kastelka / Rhytmus S
K030728 616009590163516
139.

166

LA STRADA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/173 F: Bischof L / Bachus hol
M: La Paloma L
K015422 POL 009580227505
140.

45

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
141.

77

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
142.

175

LAFAYETTE SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Farmer / Rovetto
M: Lama / West
K032440 616009640081613
143.

96

LAMBORGHINI Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 wałach gniada/172cm F: Abke
M: Libra
Brak DE 456-5702363-10
144.

146

LAPSUS L SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Lancelotto L / Vulkan L
M: Loara L / Che Guevara L
K029285 616009610147616
145.

226

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
146.

162

LILI MARLENE SP POL 2008 klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
K013182 POL009690088908
147.

207

LILLY ROSE V.D. STEINE BWP BEL 2011 klacz gniada/170 F: Thunder van de Zuuthoeve / Argentinus
M: Calluna Rose Z / Chicago Z
K032123 056002W00298837
148.

29

LOARA L SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Last Minute L /
K025115 616009610020514
149.

110

LORA TYP SZLACHETNY POL 2006 klacz gniada/162 F: Haarwest / Indoctro
M: Liwia / Lenon
K027316 POL999610004106
150.

55

LORETTA SP POL 2006 klacz gniada/165 F: Lorio / Loredo
M: Letycja / Efez
K011332 616009640062306
151.

44

LOTOS M. POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
152.

48

LYJABALOU OLD GER 2015 wałach gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Bellissima / Balou Du Rouet
K027154 DE418180238115
153.

24

ŁAŃCUT TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/176 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
154.

43

MA CHERIE 4 OS GER 2012 klacz kasztanowata/167 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
155.

150

MAITIID KWPN NED 2017 ogier siwa/168 F: Corland/ Cor de la Bryere
M: Elrelia J.R./ Indoctro
528003201700877
156.

131

MARLON WLKP POL 2016 wałach ciemnosiwa/166 F: Castle Rock
M: Mafia
K031766 616007520010616
157.

192

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 klacz gniada/162 F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
158.

233

McCARTNEY'S BLUEMOON F:
M:
159.

66

MICHAEL KNIHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
160.

248

N PEGAZ F:
M:
161.

210

NAJLEPSZA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:143 F: NN
M: Nani
Brak 616999610260710
162.

208

NANNI DRP POL 1998 Klacz gniada/kuc:137 F: Brillant
M: Nantine
Brak Pol 616013611141598
163.

209

NANTINE DRP POL 1994 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Doktus
M: Nora
Brak 0013610014294
164.

65

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
K015414 POL009640002903
165.

143

NEFRETETE VULKAN L WESTF POL 2017 klacz siwa/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Navia L / Quadros
K031340 DE441411170717
166.

153

NERON WLKP POL 2014 ogier ciemnogniada/168 F: Czas/Dido
M: Newada/Festwial
KO27469 616007610042914
167.

58

NEVILLE II S SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
K023765 6160095200365
168.

139

NEW ESCOBAR VULKAN L WESTF POL 2017 ogier gniada/166 F: Vulkan L / Vulkano
M: Nubia L / Catoo
K031339 DE441411170517
169.

106

NIGHT FIGHTER SP POL 2014 ogier gniada/165 F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
170.

16

NORMAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: Turbud Quirinus
M: Niagara
brak POL 009 64 00863 08
171.

105

NORRIS HOL POL 2016 wałach gniada/165 F: Numero Uno
M: Adrette
brak DE421000712816
172.

87

NOSAL WLKP/TRAKEŃSKI POL 2014 wałach kara/168 F: Eloquent /
M: Niwa /
K028946 616007600141814
173.

99

OKARYNA DZ SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Carlos DZ / Cantus
M: Olimpiada / Gasparone
K027297 616098200149985
174.

51

OSKARD SP POL 2016 wałach kasztanowata/163 F: Libero A
M: Opuszna
K031605 616009680032016
175.

101

PALLADA WLKP POL 2008 klacz kara/169 F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
K018684 POL007610057208
176.

202

PASADENA SP POL 2017 klacz gniada/160 F: CASTLE ROCK
M: PETERSBURG
. .
177.

228

PASJONATA PAVAROTTI KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K022154 616013610016511
178.

82

PASJONATA LISA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz siwa/kuc:128 F: Wolling’s Lion King
M: Tijd Vlijt’s Lavendel
Brak POL 013610131408
179.

135

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/kuc:136 F: Wolling’s Lion King
M: Nata
brak POL 013 61 00184 08
180.

179

PENICYLINA WLKP POL 2015 klacz gniada/167 F: Landor / Lacatras
M: Penni / Avero
K031023 616007610113015
181.

127

PICASSO KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K023116 616999520137011
182.

222

PINTO F:
M:
183.

214

POKORA F:
M:
184.

190

PRESTON SP POL 2008 wałach gniada/165 F: Dagestan
M: Puma
brak brak
185.

103

PRIMO PERFECT NF WLKP POL 2017 wałach siwa/168 F: Tjungske / Carthago Z
M: Parada / Eskudo
K032359 616007610152817/A0020077S
186.

79

PRINCESA K KUC FELIŃSKI POL 2014 Klacz bułana/kuc:148 F: Mielno
M: Pacynka
brak 616013670022114
187.

134

PROXIS SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lyjanero /
M: Progis /
brak 616009520030115
188.

245

PUMA F:
M:
189.

75

QUAINTON QUIVER NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach gniada/185 F: DE39C980068898 / Quidam De Revel
M: Carnaby / Carnaby GL
K027837 DE455678115610
190.

41

QUINZI 5 NIEM. SPORT. GER 2011 klacz siwa/164 F: Quite Right / Quidams Rubin
M: Louisiana / Lord De Luxe
K026883 DE456370242911
191.

160

QUITE LASSY WESTF POL 2010 klacz gniada/165 F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE441411588410
192.

152

R - CALVADOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 wałach siwa/165 F: Corrado Son
M: Rezeda
Brak 616 009 61 01540 05
193.

117

RAFAELLO SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Qulester
M: Romana S
- 616009590093816
194.

40

RAGBAR Polski Koń Sportowy POL 2008 wałach siwa/170 F: Cantanis
M: Rata
K032383 616009640042608
195.

184

RAVENNA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Castilio
M: Riwa
Brak 616007610115709
196.

125

REGRANDA S SP POL 2007 klacz ciemnogniada/. F: Grand De La Cour
M: Roma
. POL009520029807
197.

132

RENESME SP POL 2010 klacz gniada/. F: Casiro
M: Riwiera
. 616009610171510
198.

229

RIVER LILLY Irish Horse Register POL 2011 Klacz bułana/kuc:149 F: Shadows dun
M: Rosie Clover
K026539 372414005354830
199.

149

RUPAEHU VULKAN L WESTF POL 2017 ogier gniada/166 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ruzzola L / Che Guevara L
K031338 DE441411170917
200.

213

SAJAN KOŃ MAŁY POL 2014 wałach bułana/kuc:147 F: Trzy Po Trzy
M: Szczęście
Brak 616013640079814
201.

72

SANTOS THC AES POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Santiago / Voltaire
M: Florina / nn
K031811 826002170879775
202.

235

SEGAAL MŁP POL 2005 ogier ciemnogniada/mk:153 F: Bonaparte /
M: Seria /
brak 616006610157805
203.

196

SEKRETARIAT W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/178 F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
K027718 6160099610155614
204.

224

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
205.

26

SILVER STAR HOL. POL 2010 klacz siwa/172 F: Legolas
M: Sunshine
K018374 105FG31
206.

20

SINCLAIRE 12 OS GER 2015 wałach kasztanowata/170 F: Schenkenberg / Stolzenberg
M: Fantasia / Florissimo
K030174 DE418182503515
207.

111

SISI XX POL 2017 klacz gniada/165 F: Xx
M: Xx
X X
208.

241

SOKÓŁ WLKP POL 2013 wałach kasztanowata/174 F: Elekt
M: Satina
Brak 616007610090613
209.

76

SOLERO K HAN GER 2013 wałach gniada/166 F: Stolzenberg / Stakkato
M: La Paz / Lancer III
K029774 DE431311327213
210.

3

SONATA KUC WALIJSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:146,5 F: STRAYER'S SAMSON
M: SINFONIE
K017023 POL 013 67 00668 06
211.

91

STAWKA WLKP POL 2004 klacz siwa/175 F: Mer
M: Statuetka
Brak -
212.

81

SYMETRION SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Symetria / Czarownik
K029321 616009610029116
213.

8

SZAFIR SP POL 2015 wałach skarogniada/168 F: Literat
M: Selena
Brak 616008660202415
214.

54

SZAFIR-K KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:120 F: Majk
M: Sasanka-K
brak POL013640075306
215.

70

TALLIN SP POL 2016 ogier kasztanowata/170 F: I'm Special de Muze BWP/ Emerald van't Ruytershof
M: T Fleur KWPN/ Tangelo van de Zuuthoeve BWP
K029114 A0003813S
216.

140

TAMAGOTCHI L NIEM. SPORT. GER 2014 Wałach gniada/168 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Kalahari / Kingston
K027236 DE45660604714
217.

27

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/kuc:143 F: Jawor
M: Tera Pałac
Brak 616013640070216
218.

104

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
219.

211

TRADYCJA SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak NN
220.

151

TROYA L WESTF POL 2017 klacz gniada/165 F: Kannan / Voltaire
M: Tola Z / Cartree Z
K031337 DE441411171117
221.

215

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
222.

123

TWIST SP POL 2014 wałach siwa/168 cm F: Lotos
M: T-Normandia
brak 616009670020214
223.

240

TYTUS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/166 F: Piko
M: Tymka
Brak 61600961002729
224.

144

UCAYALI VULKAN L SP POL 2017 klacz gniada/166 F: Vulkan L / Vulkano
M: U-Nora A / Quite Capitol
K031336 616009610076217
225.

136

VESANIA VULKAN L SP POL 2017 klacz gniada/167 F: Vulkan L / Vulkano
M: Valetta II / Ephebe For Ever
K031335 616009610076117
226.

225

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
227.

17

VINCI HANOVER POL 2011 wałach gniada/169 F: Now Or Never
M: Lorec
K019615 DE431318319011
228.

197

WANDAL WLKP POL 2011 wałach srokata/mk:- F: Lord Star / Lord
M: Wena / Dżentelmen
K021571 616007530217911
229.

128

WENUS SP POL 2016 klacz gniada/160 F: Monte Christo
M: Witaj
brak 616009610010716
230.

221

WHYSKI HAFLINGER POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Willord De Voroux
M: Wilma
Brak 013530166506
231.

129

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
K023170 009610176407
232.

84

WILD HUNTER OLDENBURG POL 2012 wałach ciemnogniada/172 F: Warrant
M: Havana
K020741 DE418180184512
233.

83

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
K030644 616999662046608
234.

155

WIXAS M POL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Szkrab
M: Witaxa
K027106 616009690015612
235.

181

ZAHUN MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/164 F: Macho
M: Zarina
brak 616006661563811
236.

31

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
K027653 616009640031111
237.

124

ZANDRA HOL GER 2007 klacz kasztanowata/174 F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
238.

247

Zeus POL gniada/138 F: NN
M: NN
K010364 POL 999 61 00317 97
239.

92

ZICO L SP POL 2014 wałach gniada/* F: Vulkan L
M: .Zuline
K027231 616009610044714
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Bartosz
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ARMAND (217)
2021-07-10
2
2021-07-11
22
2021-07-11
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
HESTER (212)
2021-07-10
1
2021-07-10
13
2021-07-11
26
2021-07-11
1
Arendt Barbara
KJ Grodno Dwór
NOSAL (87)
2021-07-10
9
2021-07-10
2021-07-11
11
2021-07-11
Artmańska Jagoda
Stajnia Siemowo
NANNI (208)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
2021-07-11
8
2021-07-11
1
Banach Natalia
BPK - LUL
2021-07-11
11
2021-07-11
Baraniak Patrycja
Angel's horses body & soul
ENSTANCJA (250)
2021-07-11
14
Barczyk Zuzanna
KJ Jeziorki Osieczna
2021-07-11
2021-07-11
Bartczak Zofia
bpk
BUBA (37)
2021-07-11
17
2021-07-11
28
Bartkowiak Karolina
Niezrzeszony
2021-07-10
16
2021-07-10
27
Bartkowiak Zuzanna
Stajnia Zamysłowo
STAWKA (91)
2021-07-10
19
2021-07-10
Błaszkowiak Agata
bpk
2021-07-10
2
2021-07-11
23
2021-07-11
Buszczak Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
SONATA (3)
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-10
Byndas Armanda
JUKS Mieczewo
GALMAN (156)
2021-07-11
2021-07-11
Byndas Szymon
JUKS Mieczewo
ZAHUN (181)
2021-07-11
2021-07-11
8
Ciążyńska Lena
Stajnia Siemowo
PINTO (222)
2021-07-11
1
2021-07-11
4
Cicha Zofia
Stajnia Siemowo
Ferrari (220)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Cieślińska Nina
JKS Fer Więckowice
BERGAMO (108)
2021-07-10
2021-07-10
1
2021-07-11
2021-07-11
Ćwiklińska Iga
Stajnia Siemowo
NANTINE (209)
2021-07-10
1
2021-07-10
4
2021-07-11
3
2021-07-11
1
Czarnecka Adriana
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2021-07-11
1
2021-07-11
26
2021-07-11
19
2021-07-11
18
Dachterska Katarzyna
KJ Kapada Wiry
2021-07-10
16
2021-07-10
16
Dominiak Martyna
Stajnia Zamysłowo
DUNAJ (88)
2021-07-10
1
2021-07-10
10
Dominiak Matylda
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
WANDAL (197)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
ELBRUS (18)
2021-07-10
22
2021-07-10
2021-07-11
15
2021-07-11
8
ARARAT (133)
2021-07-10
21
2021-07-10
13
2021-07-11
19
2021-07-11
PROXIS (134)
2021-07-10
11
2021-07-10
11
2021-07-11
1
2021-07-11
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Dur Aleksander
St. Rodan Club
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
Dziamska Alina
KS Jumping Events Poznań
2021-07-10
9
2021-07-10
GILMORE (100)
2021-07-10
10
2021-07-10
Farat Karolina
Zielonogórski Klub Sportowy
BEREK (95)
2021-07-10
13
2021-07-10
3
2021-07-11
12
2021-07-11
5
Fiuk Antonina
UKJ Bukowiec Świdwin
2021-07-10
5
2021-07-11
15
Fiuk Maria
UKJ Bukowiec Świdwin
2021-07-10
2021-07-11
11
Fiuk Tomasz
UKJ Bukowiec Świdwin
2021-07-10
1
2021-07-10
10
2021-07-11
1
2021-07-11
14
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (115)
2021-07-11
18
2021-07-11
27
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
2021-07-10
1
2021-07-11
11
2021-07-11
1
Zeus (247)
2021-07-11
1
Gniadek Oliwia
Posadowskie TJ
2021-07-10
26
2021-07-10
38
2021-07-11
27
2021-07-11
19
2021-07-10
22
2021-07-10
11
2021-07-11
23
2021-07-11
6
Gontowiuk Katja
Zielonogórski Klub Sportowy Drzonków
2021-07-10
2021-07-10
48
Górska Julia
Klub Jeździecki Jolly Jumper
NORMAN (16)
2021-07-11
5
2021-07-11
3
Grygier Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
2021-07-10
34
ZICO L (92)
2021-07-10
13
2021-07-10
ESCUELA (93)
2021-07-10
8
2021-07-10
Grzegorczyk Kamila
Klub jeździecki Krosno
PUMA (245)
2021-07-10
8
2021-07-10
1
Grzegorek Adrianna
bpk
2021-07-10
20
2021-07-10
EASY ZONE (165)
2021-07-10
10
2021-07-10
13
2021-07-11
12
Grześkowiak Klara
Klub jeździecki Krosno
PRESTON (190)
2021-07-10
1
2021-07-10
19
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
ZANDRA (124)
2021-07-11
1
200
2021-07-11
4
Helbich Wiktor
JKS Salio
2021-07-10
11
2021-07-10
1
250
2021-07-11
14
2021-07-11
2
200
2021-07-10
34
2021-07-10
35
2021-07-11
10
2021-07-11
24
Hemmerling Julia
KJ Agro-Handel Śrem
A-KUWEJT (154)
2021-07-10
46
2021-07-10
29
2021-07-11
34
2021-07-11
32
Hołderna Aleksandra
bpk
2021-07-11
2021-07-11
Hruzik Weronika
KJ Delta Biedrusko
KLARA-W (126)
2021-07-11
1
2021-07-11
7
Iaroshenko Konstantin
KJ Michałówka
2021-07-10
15
2021-07-10
2021-07-10
18
2021-07-10
Ignaszewska Maria
Stajnia Siemowo
NAJLEPSZA (210)
2021-07-10
4
2021-07-10
1
2021-07-11
5
2021-07-11
Iwanucha Julia
KJ Jeziorki Osieczna
BOROMIR (15)
2021-07-11
1
Jankowiak Laura
KJ Sokół Damasławek
EDITT-P (39)
2021-07-10
9
2021-07-10
4
2021-07-11
3
50
2021-07-11
11
Jaracz Emilia
Zielonogórski Klub Sportowy
2021-07-10
28
2021-07-10
Jaroszyk Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
CONCORDE (237)
2021-07-10
12
2021-07-10
2021-07-11
33
2021-07-11
Jazikowska Weronika
bpk
G-CASALLA (188)
2021-07-11
5
2021-07-11
1
150
Juszczak Piotr
JUKS Gold Team Mieczewo
LAFAYETTE (175)
2021-07-10
7
2021-07-10
1
2021-07-11
7
2021-07-11
8
Kaczmarczyk Alicja
bpk
ZAMBIA (31)
2021-07-10
27
2021-07-10
16
2021-07-11
17
2021-07-11
15
Karolak Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (34)
2021-07-10
1
2021-07-10
13
2021-07-11
1
2021-07-11
18
Kiełczewska-Sawicka Dominika
St. J Pro Eques
2021-07-11
36
2021-07-11
Kmieciak Jagna
Brak
2021-07-10
18
2021-07-10
13
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Kołak Weronika
KJ Jeziorki-Osieczna
2021-07-10
29
2021-07-10
Konarska Maja
JUKS Gold Team Mieczewo
COLANDRO (171)
2021-07-11
20
2021-07-11
11
Konarska Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-10
8
2021-07-10
1
200
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team
2021-07-11
8
2021-07-11
16
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2021-07-11
2
2021-07-11
2
Kosmowska Agata
Brak
2021-07-11
18
2021-07-11
1
Kowalczyk Agnieszka
JUKS Gold Team Mieczewo
2021-07-11
12
2021-07-11
Kowalczyk Mateusz
bpk
2021-07-11
8
2021-07-11
3
150
CLOONEY (187)
2021-07-11
20
Kowalewska Hanna
LKS Cwał Poznań
SEGAAL (235)
2021-07-11
2021-07-11
18
2021-07-11
CENZUS (236)
2021-07-11
1
2021-07-11
12
Kowalska Gabriela
LKJ Olimp Prudnik
TYTUS (240)
2021-07-11
1
2021-07-11
14
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
CAPRI (19)
2021-07-10
2
150
2021-07-10
3
150
2021-07-10
19
2021-07-10
14
2021-07-10
13
2021-07-10
16
2021-07-10
25
2021-07-10
15
Krawczyk Ewa
Kj Jolly Jumper
RAVENNA (184)
2021-07-11
1
2021-07-11
28
Kruś Martyna
JKS Fer Więckowice
ILUZJA (109)
2021-07-10
2021-07-10
2
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2021-07-10
2021-07-10
1
2021-07-11
21
Semino 5 (224)
2021-07-10
31
2021-07-11
1
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-11
4
SISI (111)
2021-07-11
8
2021-07-11
Kubiak Zuzanna
Brak
2021-07-11
2021-07-11
Kucharska Antonina
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2021-07-11
6
2021-07-11
21
2021-07-11
13
2021-07-11
1
Kucharska Zuzanna
WTK Hermanów
IZYDA (119)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Kurpisz Wiktoria
Klub Jeździecki Kalumet
CEKIN (61)
2021-07-10
25
2021-07-10
Lambrych Anna
JKS Ewro
RAGBAR (40)
2021-07-11
39
2021-07-11
Lehmann Dalia
Pony Jumping Team
GINA LSH (238)
2021-07-10
39
2021-07-10
Lehmann Nadia
Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2021-07-10
2
2021-07-10
2021-07-10
21
Lehmann Nina
JKS Fer Więckowice
LORA (110)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
2021-07-11
1
2021-07-11
18
Leśkiewicz Hanna
niezrzeszona
2021-07-10
30
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
7
Leśniczak Julia
Brak
DYMITR (64)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Leszkiewicz Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
ESATO (35)
2021-07-10
24
2021-07-10
36
2021-07-11
35
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2021-07-10
28
2021-07-10
6
Liszyńska Julia
bpk
CONAN D (112)
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
1
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-10
11
2021-07-10
15
2021-07-11
37
2021-07-11
14
Łączniak Julia
Angel's horses body & soul
N PEGAZ (248)
2021-07-11
12
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (129)
2021-07-10
20
2021-07-10
5
ELEKTRA (130)
2021-07-10
5
2021-07-10
12
MARLON (131)
2021-07-10
16
2021-07-10
37
Łukaszewski Radosław
KJ Gronówka
2021-07-11
8
2021-07-11
Maćkowiak Marcin
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-11
5
2021-07-11
13
2021-07-11
2021-07-11
16
2021-07-11
MAITIID (150)
2021-07-11
1
2021-07-11
1
TROYA L (151)
2021-07-11
28
2021-07-11
Magdziarz Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
NERON (153)
2021-07-10
2021-07-11
1
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Victor (225)
2021-07-10
18
2021-07-11
Le Matino (226)
2021-07-10
2021-07-10
2
200
2021-07-11
7
2021-07-11
5
CADEAU B (227)
2021-07-10
50
2021-07-11
4
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Donau (243)
2021-07-10
22
Markowska-Musielak Lena
Brak
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Marta Najewska
Ludowy Klub Sportowy Cwał
WENUS (128)
2021-07-11
1
2021-07-11
14
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
LOARA L (29)
2021-07-10
33
2021-07-10
2021-07-11
26
2021-07-11
Matusevich Nadzeya
Klub Sportowy Centaurus
ALCANTO (169)
2021-07-10
DIAMOND Z (204)
2021-07-10
42
2021-07-10
Matuszewska Roksana
Niezrzeszony
GOLFANT (198)
2021-07-10
Matuszewski Bartosz
Angel's horses body soul
2021-07-11
6
2021-07-11
Michalak Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
TAZINA (104)
2021-07-11
9
2021-07-11
Michałek Nadia
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (32)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Międlarz Anna
Niezrzeszony
GOLFANT (198)
2021-07-10
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (68)
2021-07-10
14
2021-07-10
7
2021-07-11
6
2021-07-11
16
Miłowska Magdalena
Brak
2021-07-10
23
2021-07-10
1
2021-07-11
30
2021-07-11
Miszczak Oliwia
KJ Delta Biedrusko
PICASSO (127)
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Morel Aleksandra
JKS Robir Chwalęcice
2021-07-10
47
2021-07-10
32
2021-07-11
32
2021-07-11
Moskalik Klara
St. KJ Gronówka
2021-07-11
1
2021-07-11
Naskręt Zofia
Stajnia Rotmistrz
GERO (242)
2021-07-11
Nawrot Julia
KS Jumping Events Poznań
NERON (153)
2021-07-10
Nowakowski Witold
Racocki KJ
2021-07-10
19
2021-07-10
2021-07-11
14
2021-07-11
2021-07-10
5
2021-07-10
18
2021-07-11
25
2021-07-11
16
Orzechowska Kornelia
Klub Jeździecki Wiecanowo
WIXAS (155)
2021-07-10
2
2021-07-10
4
Otlewska Amelia
KS Jumping Events Poznań
2021-07-10
6
2021-07-11
2021-07-10
21
2021-07-10
4
2021-07-11
Patynowska Maja
Bez Przynależności Klubowej K P O
BAŚKA (30)
2021-07-10
13
2021-07-10
16
2021-07-11
18
2021-07-11
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
GALILEO (176)
2021-07-10
16
2021-07-10
23
Pliszkiewicz Pola
2021-07-10
2
2021-07-10
6
2021-07-11
3
2021-07-11
10
Podhorecka Matylda
bpk
VINCI (17)
2021-07-10
2021-07-10
1
Polaszek Robert
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
DORO-S (163)
2021-07-11
9
2021-07-11
8
Przybylska Marcelina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
TWIST (123)
2021-07-10
20
2021-07-10
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
JUAREZ (182)
2021-07-10
16
2021-07-10
27
Rogacki Jakub
bpk
2021-07-11
15
2021-07-11
10
Rogaczewska Aleksandra
Brak
KORA (14)
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
17
Romanowska Nadia
2021-07-11
2
100
2021-07-11
3
100
2021-07-11
Sawicki Norbert
St. J Pro Eques
2021-07-11
33
2021-07-11
12
Siejak Karolina
Bez Przynależności Klubowej
SZAFIR (8)
2021-07-10
17
2021-07-10
19
2021-07-10
7
2021-07-10
4
Siejak Karolina
bpk
GANDALF (28)
2021-07-10
7
2021-07-10
2
100
2021-07-11
2
2021-07-11
Siergiej-Krysztofiak Ludmiła
JKS Salio Besiekierz Rudny
FRIDA (116)
2021-07-10
32
2021-07-10
6
2021-07-11
31
2021-07-11
22
RAFAELLO (117)
2021-07-10
36
2021-07-10
38
2021-07-11
38
2021-07-11
25
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-10
18
2021-07-10
14
LAPSUS L (146)
2021-07-10
12
2021-07-10
24
Smektała Maria
Stajnia Siemowo
WHYSKI (221)
2021-07-11
8
2021-07-11
10
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
INWENCJA (177)
2021-07-10
1
2021-07-10
16
2021-07-11
8
2021-07-11
1
GERANIA (178)
2021-07-10
1
2021-07-10
16
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Sobkowiak Roman
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
2021-07-11
3
2021-07-11
13
Sołtysiak Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
BIRMA (159)
2021-07-11
10
Sołtysiak Zuzanna
KJ Kraju Jumping Team
BIRMA (159)
2021-07-11
4
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
2021-07-10
26
2021-07-10
2021-07-10
17
2021-07-10
8
2021-07-10
40
2021-07-10
2021-07-11
29
2021-07-11
2021-07-11
30
2021-07-11
8
Staszak Weronika
bpk
PALLADA (101)
2021-07-11
9
2021-07-11
9
Stefaniak Paweł
KJ Delta Biedrusko
2021-07-11
1
2021-07-11
4
Stempska Maria
Delta Biedrusko
RENESME (132)
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Stronczyńska Malwina
Stajnia Zamysłowo
CALINKA (90)
2021-07-10
9
2021-07-10
8
Stróżyńska Ewa
Stajnia Siemowo
TRADYCJA (211)
2021-07-10
1
2021-07-10
10
2021-07-11
18
2021-07-11
1
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
2021-07-10
10
2021-07-11
4
GAYAL (244)
2021-07-10
24
2021-07-10
Stróżyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
GARBONOS (219)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
SAJAN (213)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
2021-07-11
1
2021-07-11
18
POKORA (214)
2021-07-10
1
2021-07-10
21
TSUNAMI (215)
2021-07-10
1
150
2021-07-11
Styka Antonina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
BOSS (122)
2021-07-10
14
2021-07-10
Świerczek Zofia
KJ CH Jaszkowo
DICAPRIO (231)
2021-07-10
1
2021-07-10
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (33)
2021-07-10
1
2021-07-10
6
2021-07-11
1
2021-07-11
14
Szczerbicka Alia
Pomorska Liga Jeździecka
2021-07-10
16
2021-07-10
30
Szulczyńska Pola
KJ CH Jaszkowo
2021-07-10
1
2021-07-10
4
2021-07-11
18
2021-07-11
6
Szydłowski Igor
St. Rodan Club
GUYLA FT (205)
2021-07-10
43
2021-07-10
37
2021-07-11
18
2021-07-11
17
Taczalska Maja
JKS Salio
2021-07-10
39
2021-07-10
17
2021-07-11
10
2021-07-11
5
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
GEORGIA L (141)
2021-07-11
17
2021-07-11
29
2021-07-11
15
2021-07-11
2021-07-10
41
2021-07-10
2021-07-10
15
2021-07-10
Teśluk Kamila
brak
ALISTER (46)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Tomczak Ida
JUKS Gold Team Mieczewo
2021-07-11
2021-07-11
1
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
LOTOS (44)
2021-07-10
2021-07-10
4
2021-07-11
2
150
2021-07-11
1
250
Tyburska Anna
JUKS Gold Team Mieczewo
DAKTYL (173)
2021-07-11
1
2021-07-11
1
Urbaniak Eryk
Bpk
CARLITA (183)
2021-07-10
27
2021-07-10
30
Van Dijk Juliette
JUKS Gold Team Mieczewo
COLOX CUP (172)
2021-07-11
1
2021-07-11
18
Vitkouski Yaraslau
Klub Sportowy Centaurus
2021-07-10
40
PASADENA (202)
2021-07-10
45
BACHUS (203)
2021-07-10
49
Vitkouski Yaroslau
ALCANTO (169)
2021-07-10
51
Wachowicz Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
CIMBA (57)
2021-07-11
8
2021-07-11
Wechta Marta
Klub jeździecki Krosno
BOSS (191)
2021-07-11
16
2021-07-11
Werblińska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-07-11
9
2021-07-11
30
CARMEN (161)
2021-07-11
19
2021-07-11
28
Wierzbicki Krzysztof
KS Idmar Krajkowo
TALLIN (70)
2021-07-10
26
2021-07-10
3
100
2021-07-11
26
FRAZES (71)
2021-07-10
17
2021-07-10
23
2021-07-11
7
2021-07-10
1
2021-07-10
35
2021-07-11
24
2021-07-11
DUBAJ (73)
2021-07-10
16
2021-07-10
16
2021-07-11
16
2021-07-11
1
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club
2021-07-10
33
2021-07-10
2021-07-11
31
2021-07-11
2021-07-10
2021-07-10
1
2021-07-11
2021-07-11
1
Wiśniewska Julia
KJ Grodno - Dwór
2021-07-10
3
2021-07-10
3
50
Wiśniewska Lena
KJ Grodno - Dwór
2021-07-10
10
2021-07-10
2
Wołodkowicz Olimpia
bpk
2021-07-10
9
Zabrzewska Matylda
Stajnia Zamysłowo
HORNET (89)
2021-07-10
12
2021-07-10
12
Żak Kalina
Stajnia Siemowo
AMOS (216)
2021-07-10
3
2021-07-10
10
2021-07-11
2021-07-11
13
Zgrabka Michał
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2021-07-10
31
2021-07-10
7
JAŚMINA (193)
2021-07-10
1
2021-07-10
27
Ziętkiewicz Karolina
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
BRETON (85)
2021-07-10
5
2021-07-10
44
2021-07-11
8
2021-07-11
13
Zobel Marcelina
KJ Ranczo Kołata
COLINA L (121)
2021-07-11
2021-07-11
1

Number of Riders: 180

Number of Horses: 239

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl