Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
192 ACCEPTED 2021-06-10 07:02:09
2021-06-09 23:41:08
Marta Wechta BOSS
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
191 ACCEPTED 2021-06-10 07:02:15
2021-06-09 23:37:39
Hanna Orczyk MACIEJKA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
190 ACCEPTED 2021-06-10 07:07:51
2021-06-09 23:36:59
Zofia Orczyk R-FOOD JOHN AZ
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
189 ACCEPTED 2021-06-10 07:02:23
2021-06-09 23:18:06
Marta Szczepankiewicz PRESTON
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
188 ACCEPTED 2021-06-10 07:02:30
2021-06-09 22:55:22
Martyna Kaszuba FILIPENDULA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
187 ACCEPTED 2021-06-10 07:02:37
2021-06-09 22:49:31
Maria Smektała WHYSKI
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
186 ACCEPTED 2021-06-10 07:02:44
2021-06-09 22:47:19
Szymon Antkowiak PALMA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
185 ACCEPTED 2021-06-10 07:02:54
2021-06-09 22:46:50
Jakub Stróżyński POKORA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
184 ACCEPTED 2021-06-10 07:03:02
2021-06-09 22:45:33
Olga Jasińska PRESTON
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
183 ACCEPTED 2021-06-10 07:03:09
2021-06-09 22:42:56
Jakub Stróżyński SAJAN
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
182 ACCEPTED 2021-06-10 07:03:16
2021-06-09 22:39:27
Viktoria Żurek MURCJA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
181 ACCEPTED 2021-06-10 07:03:23
2021-06-09 22:35:45
Natalia Mańczak TRADYCJA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
180 ACCEPTED 2021-06-10 07:03:34
2021-06-09 22:32:59
Natalia Stróżyńska CHACCO- RED
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ACCEPTED 2021-06-10 07:03:42
2021-06-09 22:24:40
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
178 ACCEPTED 2021-06-10 07:03:51
2021-06-09 22:23:01
Katarzyna Siniecka MELBA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
177 ACCEPTED 2021-06-10 07:04:02
2021-06-09 22:22:33
Kalina Żak AMOS
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
176 ACCEPTED 2021-06-10 07:04:10
2021-06-09 22:22:08
Zofia Cicha FERRARI
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
175 ACCEPTED 2021-06-10 07:04:18
2021-06-09 22:21:14
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
174 ACCEPTED 2021-06-10 07:04:24
2021-06-09 22:20:54
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
173 ACCEPTED 2021-06-10 07:04:29
2021-06-09 22:20:34
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
172 ACCEPTED 2021-06-10 07:04:39
2021-06-09 22:20:05
Natalia Stróżyńska MR GAYALL
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
171 ACCEPTED 2021-06-10 07:04:50
2021-06-09 22:19:39
Natalia Stróżyńska HESTER
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ACCEPTED 2021-06-10 07:08:11
2021-06-09 21:40:17
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
169 ACCEPTED 2021-06-10 07:04:59
2021-06-09 20:34:22
Anna Wisełka BRAWO
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
168 ACCEPTED 2021-06-10 07:05:06
2021-06-09 20:20:13
Tomasz Sadzki IROKEZ D
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
167 ACCEPTED 2021-06-10 07:08:31
2021-06-09 20:12:54
Anna Jamsheer LYCEDSTUD CEINDRYCH
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
166 ACCEPTED 2021-06-09 12:16:26
2021-06-09 12:15:06
Maria Michalska GINO BOY N
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
165 ACCEPTED 2021-06-09 12:34:26
2021-06-09 12:14:02
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
164 ACCEPTED 2021-06-09 12:16:09
2021-06-09 12:04:25
Julia Kortylewska EUFORIA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
163 ACCEPTED 2021-06-09 12:16:03
2021-06-09 12:03:53
Karina Wesołowska GELBRICH J
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
162 ACCEPTED 2021-06-09 12:16:00
2021-06-09 12:03:18
Zuzanna Hądzlik FONDIA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
161 ACCEPTED 2021-06-09 12:15:57
2021-06-09 12:00:52
Hanna Michalak SWEET EMMA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
160 ACCEPTED 2021-06-09 11:46:10
2021-06-09 11:25:49
Joanna Słomka DIVA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
159 ACCEPTED 2021-06-09 11:46:07
2021-06-09 11:25:11
Gabriela Kordus PASA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
158 ACCEPTED 2021-06-09 10:22:42
2021-06-09 10:18:14
Wiktoria Łukaszyk CAMPARI
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
157 ACCEPTED 2021-06-09 10:08:06
2021-06-09 10:06:07
Nina Konarska MUSTANG
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
156 ACCEPTED 2021-06-09 10:08:11
2021-06-09 10:05:13
Zofia Sokołowska HOŁEK
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
155 ACCEPTED 2021-06-09 10:08:14
2021-06-09 10:03:55
Juliette Van Dijk COLOX CUP
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
154 ACCEPTED 2021-06-09 10:08:17
2021-06-09 10:02:48
Maja Konarska COLANDRO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
153 ACCEPTED 2021-06-09 10:08:24
2021-06-09 10:01:54
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
152 ACCEPTED 2021-06-09 10:08:30
2021-06-09 10:00:56
Piotr Juszczak GOLD
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
151 ACCEPTED 2021-06-09 08:26:22
2021-06-09 08:22:47
Patrycja Czaplewska GWINES
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
150 ACCEPTED 2021-06-09 10:47:58
2021-06-09 07:53:17
Martyna Szott WARKA
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
149 ACCEPTED 2021-06-09 08:26:30
2021-06-09 07:11:40
Igor Szydłowski GUYLA FT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
148 ACCEPTED 2021-06-09 07:02:45
2021-06-09 06:25:05
Hanna Romanowska MINAKO
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
147 ACCEPTED 2021-06-09 07:02:50
2021-06-09 05:52:10
Dariusz Zannier LASHROOS
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ACCEPTED 2021-06-09 07:02:54
2021-06-09 01:23:45
Michał Remisz INDIA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
145 ACCEPTED 2021-06-09 07:03:00
2021-06-09 01:23:04
Michał Remisz ROCO AK
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
144 ACCEPTED 2021-06-09 07:03:06
2021-06-09 01:22:23
Katarzyna Nowacka INDIA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
143 ACCEPTED 2021-06-09 07:03:11
2021-06-09 01:21:45
Katarzyna Nowacka ROCO AK
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
142 ACCEPTED 2021-06-09 07:03:17
2021-06-09 00:21:51
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
141 ACCEPTED 2021-06-09 07:03:23
2021-06-08 23:34:39
Robert Polaszek DORO-S
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
140 ACCEPTED 2021-06-09 07:03:30
2021-06-08 23:06:25
Magdalena Karcz MIYA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
139 ACCEPTED 2021-06-09 07:03:35
2021-06-08 22:56:41
Zuzanna Koprowska ETNA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
138 ACCEPTED 2021-06-09 07:03:40
2021-06-08 22:55:24
Patrycja Baraniak ETNA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
137 ACCEPTED 2021-06-09 07:03:47
2021-06-08 22:54:15
Liwia Jakrzewska ETNA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
136 ACCEPTED 2021-06-09 07:03:52
2021-06-08 22:44:59
Zuzanna Szymkowiak ETNA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
135 ACCEPTED 2021-06-09 07:03:57
2021-06-08 22:43:45
Bartosz Matuszewski BALTIC DANCER
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
134 ACCEPTED 2021-06-09 07:04:02
2021-06-08 22:25:25
Michał Zgrabka MARY GLENN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
133 ACCEPTED 2021-06-09 07:04:07
2021-06-08 22:24:47
Wiktoria Kupś BLANKA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
132 ACCEPTED 2021-06-09 07:04:14
2021-06-08 22:22:05
Julia Łukaszczyk ALIKA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
131 ACCEPTED 2021-06-09 07:04:20
2021-06-08 22:20:25
Gabrysia Arndt MONA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
130 ACCEPTED 2021-06-09 07:04:27
2021-06-08 22:19:33
Patrycja Czaplewska NONITAR
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
129 ACCEPTED 2021-06-09 07:04:33
2021-06-08 22:19:04
Patrycja Czaplewska OMINA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
128 ACCEPTED 2021-06-09 07:04:39
2021-06-08 22:14:14
Maria Siennicka CHEZ RUBIN
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
127 ACCEPTED 2021-06-09 07:04:47
2021-06-08 21:59:34
Martyna Bielawska FRANK
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ACCEPTED 2021-06-09 07:04:51
2021-06-08 21:38:17
Joanna Wróbel NOWY
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
125 ACCEPTED 2021-06-09 07:04:56
2021-06-08 21:20:47
Debora Figiel PIKER
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
124 ACCEPTED 2021-06-09 07:05:00
2021-06-08 21:16:27
Zofia Mielcarek ROSALYNN RABBANI WN
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
123 ACCEPTED 2021-06-09 07:05:05
2021-06-08 21:07:14
Renata Trynka COLBERT DES GREZ
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ACCEPTED 2021-06-09 07:05:10
2021-06-08 21:06:21
Renata Trynka CALITO J
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ACCEPTED 2021-06-09 07:05:15
2021-06-08 21:05:53
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
120 ACCEPTED 2021-06-09 07:05:21
2021-06-08 21:05:26
Maria Siennicka JAGUAR SA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
119 ACCEPTED 2021-06-09 07:05:26
2021-06-08 21:04:38
Olga Pawlaczyk LESTE D'EMMA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
118 ACCEPTED 2021-06-09 07:05:32
2021-06-08 20:42:35
Lena Markiewicz CENNA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
117 ACCEPTED 2021-06-09 07:05:37
2021-06-08 19:50:59
Julia Krasucka GIRARD
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
116 ACCEPTED 2021-06-09 07:05:43
2021-06-08 19:50:37
Julia Krasucka ELITE DE OUISTREHAM
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
115 ACCEPTED 2021-06-09 07:05:49
2021-06-08 18:49:42
Dominika Wolniewicz GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
114 ACCEPTED 2021-06-09 07:05:55
2021-06-08 16:50:31
Julia Kraszewska EROS
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ACCEPTED 2021-06-09 07:06:01
2021-06-08 15:57:19
Adrianna Grzegorek EASY ZONE
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ACCEPTED 2021-06-08 14:07:10
2021-06-08 12:34:56
Zuzanna Polcyn KALISTO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
111 ACCEPTED 2021-06-08 14:07:13
2021-06-08 12:34:08
Jagoda Polcyn CSILLA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
110 ACCEPTED 2021-06-08 10:43:13
2021-06-08 09:43:38
Gabrysia Lembicz BELLEZA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
109 ACCEPTED 2021-06-08 10:43:15
2021-06-08 09:43:12
Martyna Lembicz KIELSHOOP MARY ANN (MERY)
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
108 ACCEPTED 2021-06-08 10:43:18
2021-06-08 09:42:43
Aleksandra Krzyżaniak GUARIBA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
107 ACCEPTED 2021-06-08 07:38:43
2021-06-08 04:49:45
Dawid Wojciechowski HRABIA ORY
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
106 ACCEPTED 2021-06-08 07:38:49
2021-06-07 23:35:04
Matylda Reszelska PORTOS
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
105 ACCEPTED 2021-06-08 07:38:53
2021-06-07 23:34:23
Adrianna Przybył SARA
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
104 ACCEPTED 2021-06-08 07:38:59
2021-06-07 23:33:22
Natalia Knopkiewicz CZINGIS CHAN
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
103 ACCEPTED 2021-06-08 07:39:02
2021-06-07 22:23:32
Aleksandra Kępka TORINA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
102 ACCEPTED 2021-06-08 07:39:08
2021-06-07 22:16:28
Lena Markowska-Musielak R - CALVADOS
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
101 ACCEPTED 2021-06-08 07:39:13
2021-06-07 22:08:36
Nikola Słomińska DALTON
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
100 ACCEPTED 2021-06-08 07:39:19
2021-06-07 21:51:37
Zuzanna Bukowska UCCELLA Z
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ACCEPTED 2021-06-08 07:39:25
2021-06-07 21:34:42
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
98 ACCEPTED 2021-06-08 07:39:33
2021-06-07 20:33:48
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ACCEPTED 2021-06-08 07:39:37
2021-06-07 20:30:56
Mateusz Kowalczyk CLOONEY
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ACCEPTED 2021-06-08 07:39:42
2021-06-07 20:08:23
Witold Nowakowski GRENADIERKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
95 ACCEPTED 2021-06-08 07:39:46
2021-06-07 20:07:56
Witold Nowakowski PENICYLINA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
94 ACCEPTED 2021-06-08 07:39:51
2021-06-07 20:06:19
Łukasz Smoczyk GRINGO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ACCEPTED 2021-06-08 07:39:56
2021-06-07 20:03:28
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ACCEPTED 2021-06-08 07:40:02
2021-06-07 19:56:20
Michalina Sosińska L-BERCIK
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ACCEPTED 2021-06-08 07:40:13
2021-06-07 19:55:12
Aurelia Wolnicka DRACENA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
90 ACCEPTED 2021-06-08 07:40:18
2021-06-07 19:54:54
Karolina Majchrzak DRACENA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
89 ACCEPTED 2021-06-08 07:40:23
2021-06-07 19:54:26
Łucja Miara PANKRACY
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
88 ACCEPTED 2021-06-08 07:40:27
2021-06-07 19:53:54
Luiza Kamińska PANKRACY
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
87 ACCEPTED 2021-06-08 07:40:34
2021-06-07 19:53:21
Helena Byszewska DARINOSA C
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ACCEPTED 2021-06-08 07:40:39
2021-06-07 19:53:07
Aleksandra Zboralska GOLD CARETINO
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
85 ACCEPTED 2021-06-08 07:40:43
2021-06-07 19:53:07
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ACCEPTED 2021-06-08 07:40:47
2021-06-07 19:52:31
Zuzanna Męczyńska JANTAR
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ACCEPTED 2021-06-08 07:40:51
2021-06-07 19:33:27
Julia Maćkowiak ROSALYNN RABBANI WN
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
82 ACCEPTED 2021-06-08 07:40:55
2021-06-07 17:01:42
Julia Janku BOLERO DUE
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ACCEPTED 2021-06-08 07:41:00
2021-06-07 17:00:55
Julia Janku CHANTORIA B
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ACCEPTED 2021-06-08 07:41:06
2021-06-07 16:44:36
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-06-07 15:14:10
2021-06-07 15:09:58
Jakub Rogacki KORNEL KORDE STAR
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ACCEPTED 2021-06-07 15:14:16
2021-06-07 15:09:22
Natalia Banach KRYSZTAŁEK
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ACCEPTED 2021-06-07 15:14:22
2021-06-07 15:08:40
Aleksandra Pyczek BACH
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ACCEPTED 2021-06-07 15:14:31
2021-06-07 13:58:56
Karolina Kozakiewicz CASTAL B
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ACCEPTED 2021-06-07 15:14:38
2021-06-07 13:58:29
Karolina Kozakiewicz AJAX KP
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
74 ACCEPTED 2021-06-07 15:14:43
2021-06-07 13:52:34
Raman Kastsetski JELENA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
73 ACCEPTED 2021-06-07 15:14:49
2021-06-07 13:50:16
Amelia Ładziak GUINNESS
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
72 ACCEPTED 2021-06-07 15:14:55
2021-06-07 13:49:49
Marta Setlak CASARO
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
71 ACCEPTED 2021-06-07 15:15:04
2021-06-07 13:44:57
Raman Kastsetski CORAB
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
70 ACCEPTED 2021-06-07 15:15:10
2021-06-07 13:30:53
Krzysztof Tarasek INTURANA M
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ACCEPTED 2021-06-07 15:15:16
2021-06-07 13:30:12
Krzysztof Tarasek URANO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ACCEPTED 2021-06-07 15:15:27
2021-06-07 13:29:35
Krzysztof Tarasek BASTION II
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ACCEPTED 2021-06-07 15:15:38
2021-06-07 13:28:44
Andrei Akulich CORLEONE
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ACCEPTED 2021-06-07 15:15:43
2021-06-07 13:27:57
Andrei Akulich LIAM
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ACCEPTED 2021-06-07 15:15:48
2021-06-07 13:26:49
Andrei Akulich CARAVEL
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ACCEPTED 2021-06-07 15:15:58
2021-06-07 12:06:30
Marcin Jakubiak ATOS
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ACCEPTED 2021-06-07 10:59:29
2021-06-07 09:32:28
Karolina Porzuckowiak CARTIER
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ACCEPTED 2021-06-07 10:59:35
2021-06-07 09:31:54
Oktawia Szwarnowska NEVER MIND 22
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-06-07 07:00:42
2021-06-06 23:18:30
Emilia Kasprzak LORETTA B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
60 ACCEPTED 2021-06-07 07:00:51
2021-06-06 21:30:47
Matylda Zabrzewska HORNET
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
59 ACCEPTED 2021-06-07 07:00:57
2021-06-06 21:30:09
Malwina Stronczyńska CALINKA
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ACCEPTED 2021-06-07 07:01:04
2021-06-06 21:29:21
Marianna Posadzy HUG ME
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
57 ACCEPTED 2021-06-07 07:01:08
2021-06-06 21:28:43
Zosia Boińska DYM
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
56 ACCEPTED 2021-06-07 15:16:02
2021-06-06 19:51:30
Monika Hojna ATOS
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
55 ACCEPTED 2021-06-07 07:01:23
2021-06-06 19:04:48
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ACCEPTED 2021-06-07 07:01:27
2021-06-06 19:04:19
Antoni Dąbrowski FELIKS
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ACCEPTED 2021-06-07 07:01:33
2021-06-06 17:36:14
Daria Klimecka HEVAN
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ACCEPTED 2021-06-07 07:03:41
2021-06-06 17:07:30
Maja Nowakowska LIBIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-06-07 07:03:46
2021-06-06 17:03:45
Maja Nowakowska ANKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ACCEPTED 2021-06-07 07:03:54
2021-06-06 15:03:20
Kinga Kurek GRANIM
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-06-07 07:04:12
2021-06-06 15:02:50
Katarzyna Celka FLORINA
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2021-06-07 07:04:18
2021-06-06 11:29:57
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2021-06-07 07:04:22
2021-06-06 11:27:38
Marta Puchalska CHANTEL
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2021-06-07 07:04:28
2021-06-06 11:26:03
Marta Puchalska HEETENVEENS RHONA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
45 ACCEPTED 2021-06-06 08:48:41
2021-06-05 21:58:30
Sonia Judek BALUBINO H
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2021-06-06 08:48:45
2021-06-05 19:28:18
Olga Maćkowiak ORLANDO B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2021-06-08 07:41:12
2021-06-05 17:45:44
Marcin Chwałczyński LEGATO
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2021-06-06 08:48:53
2021-06-05 16:57:14
Zuzanna Stachura MISTRZ
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-06-08 07:43:11
2021-06-05 16:40:34
Zofia Czajka KOTUSZ
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
40 ACCEPTED 2021-06-05 07:09:05
2021-06-04 23:11:41
Dominika Kiełczewska-Sawicka NORRIS
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ACCEPTED 2021-06-05 07:09:08
2021-06-04 23:11:17
Zuzanna Michalak TAZINA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-06-05 07:09:11
2021-06-04 23:10:50
Dominika Kiełczewska-Sawicka NIGHT FIGHTER
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ACCEPTED 2021-06-05 07:09:14
2021-06-04 23:10:21
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ACCEPTED 2021-06-05 07:09:19
2021-06-04 19:39:42
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ACCEPTED 2021-06-05 07:09:22
2021-06-04 15:02:11
Kalina Tomaszewska TIK TAK
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2021-06-05 11:41:23
2021-06-04 13:49:52
Aleksandra Kołodzińska JADE MK
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ACCEPTED 2021-06-04 11:55:12
2021-06-04 09:48:32
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ACCEPTED 2021-06-04 11:55:15
2021-06-04 09:47:37
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ACCEPTED 2021-06-04 07:44:56
2021-06-03 20:14:52
Katarzyna Działa FOREST
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
30 ACCEPTED 2021-06-04 07:45:00
2021-06-03 11:01:38
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ACCEPTED 2021-06-04 07:45:03
2021-06-03 08:34:12
Aleksandra Wróbel WIKA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
28 ACCEPTED 2021-06-04 07:45:09
2021-06-03 00:39:03
Nikola Góralska KAIR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ACCEPTED 2021-06-04 07:45:13
2021-06-02 20:30:28
Julia Nawrot TIC TAK
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2021-06-04 07:45:16
2021-06-02 19:38:08
Żaneta Prais ARONA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-06-04 07:45:20
2021-06-02 18:35:49
Kinga Prais TAIDA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ACCEPTED 2021-06-04 07:45:27
2021-06-02 18:28:38
Kinga Prais ARONA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2021-06-04 07:45:36
2021-06-02 13:09:16
Natalia Sosnowska KNIAZIEWICZ
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2021-06-04 07:45:40
2021-06-02 13:08:28
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ACCEPTED 2021-06-02 10:21:49
2021-06-02 09:00:58
Agnieszka Adamczak GRACE D'OR
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2021-06-02 10:21:53
2021-06-02 08:59:33
Agnieszka Adamczak RABIN
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-06-02 10:21:58
2021-06-02 07:46:56
Joanna Krzyżostaniak CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA)
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2021-06-02 10:22:00
2021-06-02 07:46:38
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2021-06-04 07:45:54
2021-06-01 21:08:37
Jagna Kmieciak TARAN ZAKON
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2021-06-02 10:22:15
2021-06-01 17:04:56
Agata Błaszkowiak GAPPE LOUP
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ACCEPTED 2021-06-10 07:07:20
2021-06-01 15:16:33
Zofia Budzyńska DIARADOS
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
14 ACCEPTED 2021-06-02 10:22:27
2021-06-01 15:15:50
Zofia Budzyńska NEKTA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
13 ACCEPTED 2021-06-04 07:45:58
2021-06-01 08:33:19
Barbara Jasińska LACLIMA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2021-06-02 10:22:38
2021-06-01 08:22:08
Zofia Krzeszewska LAYLA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
11 ACCEPTED 2021-06-10 07:05:39
2021-05-31 12:37:15
Iwona Sitowska KERA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ACCEPTED 2021-06-01 06:58:53
2021-05-31 11:00:16
Kordian Zieliński CUR CUMA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
9 ACCEPTED 2021-05-31 07:44:07
2021-05-30 15:13:29
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2021-05-31 07:44:11
2021-05-29 20:15:40
Agata Skrzypczak BUBA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
7 ACCEPTED 2021-05-31 07:44:14
2021-05-29 20:14:50
Natalia Sinkiewicz DONNA NAVONNA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2021-05-31 07:44:17
2021-05-29 20:14:14
Marta Pawlik DONNA NAVONNA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ACCEPTED 2021-05-31 07:44:20
2021-05-29 20:13:26
Marta Pawlik MELISSE
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2021-05-31 07:44:23
2021-05-29 20:12:16
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ACCEPTED 2021-05-31 07:44:25
2021-05-29 19:19:07
Maria Posadzy LYCEDSTUD CEINDRYCH
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
2 ACCEPTED 2021-05-28 10:17:56
2021-05-27 19:53:47
Kordian Zieliński CINAMON
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
1 ACCEPTED 2021-05-28 10:17:57
2021-05-27 19:53:11
Kordian Zieliński P-QUEN
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Akulich Andrei Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
O049003
3. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (J.)
Brak
4. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
5. Arndt Gabrysia St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2008 (JM.)
O052288
6. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
7. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
8. Baraniak Patrycja Angel's horses body & soul
2002 (MJ.)
brak
9. Bielawska Martyna KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
brak
10. Błaszkowiak Agata bpk
2006 (JM.)
O061774
11. Boińska Zosia Stajnia Zamysłowo
2002 (MJ.)
Brak
12. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (MJ.)
O028408
13. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
S
O023478
14. Byszewska Helena Kj Kietlów
2006 (JM.)
brak
15. Celka Katarzyna BPK
S
brak
16. Chwałczyński Marcin BPK
S
brak
17. Cicha Zofia Stajnia Siemowo
2013 (Mł.)
Brak
18. Czajka Zofia BPK
2000 (MJ.)
brak
19. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
20. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
S
O021507
21. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
22. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
0001204
23. Działa Katarzyna JKS Santok
S
O018264
24. Figiel Debora Brak
2003 (J.)
0046699
25. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
26. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
27. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O039935
28. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
29. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
30. Góralska Nikola bpk
2005 (J.)
brak
31. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
32. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (J.)
O040033
33. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
34. Jakrzewska Liwia Angel's Horses body &soul
2005 (J.)
Brak
35. Jakubiak Marcin Brak
S
Brak
36. Jamsheer Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
brak
37. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (MJ.)
O029215
38. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O041949
10224869
39. Jasińska Barbara SJ Turzyn
2004 (J.)
brak
40. Jasińska Olga koń prywatny
2008 (JM.)
brak
41. Judek Sonia Kj Michałówka
2005 (J.)
O064619
42. Juszczak Piotr JUKS Gold Team Mieczewo
2005 (J.)
brak
43. Kamińska Luiza Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2007 (JM.)
brak
44. Karcz Magdalena Angel's horses body & soul
S
brak
45. Kasprzak Emilia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O029187
46. Kastsetski Raman Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
BRAK
47. Kaszuba Martyna koń prywatny
2009 (JM.)
brak
48. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
49. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
50. Kiełczewska-Sawicka Dominika St. J Pro Eques
S
O012266
51. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
52. Kmieciak Jagna Brak
2009 (JM.)
Brak
53. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
54. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
55. Konarska Maja JKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
brak
56. Konarska Nina JKS Gold Team Mieczewo
2011 (Mł.)
brak
57. Koprowska Zuzanna Angel's horses body &soul
2008 (JM.)
Brak
58. Kordus Gabriela Harmony Club
2009 (JM.)
O059572
59. Kortylewska Julia UKJ Leśny Dwór Pakówka
2004 (J.)
brak
60. Kosmowska Inga LKJ kiekrz
2005 (J.)
O037758
61. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
62. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
63. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
64. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
65. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O034631
66. Kraszewska Julia Delta Biedrusko
2005 (J.)
brak
67. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
68. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
69. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (MJ.)
O038365
70. Krzyżaniak Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2009 (JM.)
O057723
71. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
72. Kunaj Marta Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2007 (JM.)
O055708
73. Kupś Wiktoria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
.
74. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (MJ.)
O033908
75. Lembicz Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
brak
76. Lembicz Martyna KJ Stajnia Nowina
2010 (Mł.)
O062864
77. Ładziak Amelia bpk
2004 (J.)
O042459
78. Łukaszczyk Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
.
79. Łukaszyk Wiktoria KJ Atrium Swarzędz
S
O038253
-
80. Maćkowiak Julia bpk
2009 (JM.)
brak
81. Maćkowiak Olga KS Grand Horse Suchy Las
2005 (J.)
O055602
82. Majchrzak Karolina Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2008 (JM.)
brak
83. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
84. Mamys Marta Stajnia NF Championstud
2009 (JM.)
Brak
85. Mańczak Natalia Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
86. Markiewicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
O063659
87. Markowska-Musielak Lena Brak
S
brak
88. Maślana Alicja SKJ Leśna Podkowa
O022133
10226647
89. Matuszewski Bartosz Angel's horses body soul
2005 (J.)
brak
90. Męczyńska Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2007 (JM.)
brak
91. Miara Łucja Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (JM.)
brak
92. Michalak Hanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2010 (Mł.)
O056967
93. Michalak Zuzanna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2009 (JM.)
brak
94. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
95. Michalska Zofia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2007 (JM.)
O055704
96. Mielcarek Zofia bpk
2009 (JM.)
brak
97. Nawrot Julia KS Jumping Events Poznań
S
O032662
98. Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
99. Nowaczyk Liliana Kraju Jumping Team
100. Nowakowska Maja Harmony Club
2001 (MJ.)
O042005
101. Nowakowski Witold Racocki KJ
S
O051018
102. Orczyk Hanna SKJ Gronówka
2011 (Mł.)
O063613
103. Orczyk Zofia SKJ Gronówka
2007 (JM.)
O055701
104. Ostrowska Martyna St. Kraju Jumping Team
105. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
106. Pawlaczyk Olga Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (JM.)
O056581
107. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O056044
108. Pliszkiewicz Pola
109. Polaszek Robert Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030551
110. Polcyn Jagoda Racocki KJ
2007 (JM.)
O048119
111. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (J.)
O041166
112. Porzuckowiak Karolina KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O026215
113. Posadzy Maria Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2008 (JM.)
0000
0000
114. Posadzy Marianna Stajnia Zamysłowo
2003 (J.)
Brak
115. Prais Kinga Siekówko
2002 (MJ.)
brak
116. Prais Żaneta Siekówko
2006 (JM.)
Brak
117. Przybył Adrianna KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
118. Przybyła Daria JKS Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
brak
119. Puchalska Marta St. J Baborówko
S
O000870
120. Pyczek Aleksandra bpk
2003 (J.)
O053455
121. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
brak
122. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
123. Reszelska Matylda KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O062640
124. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
125. Romanowska Hanna Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
126. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
127. Sadzki Tomasz Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O014408
128. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
129. Setlak Marta BPK
2006 (JM.)
O064356
130. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O035333
131. Siennicka Zofia St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O035330
132. Siniecka Katarzyna Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
133. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał Poznań
S
O021179
134. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
.
135. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
136. Skrzypczak Agata bpk
2008 (JM.)
brak
137. Słomińska Nikola BPK
2004 (J.)
-
138. Słomka Joanna Harmony Club
S
O009627
139. Smektała Maria Stajnia Siemowo
2006 (JM.)
Brak
140. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
141. Sokołowska Zofia JKS Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
brak
142. Sołtysiak Zuzanna KJ Kraju Jumping Team
143. Sosińska Michalina Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2019 (Mł.)
brak
144. Sosnowska Natalia St.Ks.Jumping Events
2007 (JM.)
brak
145. Stachura Zuzanna LKS Cwał Poznań
S
O013739
146. Stronczyńska Malwina Stajnia Zamysłowo
2007 (JM.)
brak
147. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
148. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
149. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
150. Szczepankiewicz Marta koń prywatny
2007 (JM.)
brak
151. Szott Martyna bpk
2004 (J.)
O053082
152. Szulczyńska Pola KJ CH Jaszkowo
153. Szwarnowska Oktawia BPK
2005 (J.)
Brak
154. Szydłowski Igor St. Rodan Club
2003 (J.)
O036423
155. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
156. Szymkowiak Zuzanna Angel's horses body & soul
2008 (JM.)
brak
157. Tarasek Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
S
O003022
158. Tomaszewska Kalina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
2007 (JM.)
O053330
159. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
160. Van Dijk Juliette JKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
bak
161. Wechta Marta koń prywatny
S
brak
162. Wesołowska Karina UKJ Leśny Dwór Pakówka
2001 (MJ.)
O034349
163. Wisełka Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
brak
164. Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O002032
165. Wolnicka Aurelia Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2006 (JM.)
brak
166. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
167. Wróbel Aleksandra Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2006 (JM.)
Brak
168. Wróbel Joanna Brak
2009 (JM.)
Brak
169. Zabrzewska Matylda Stajnia Zamysłowo
2006 (JM.)
brak
170. Żak Hanna KJ CH Jaszkowo
171. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
172. Zannier Dariusz Budzyński KS Kłos SJ
S
O053747
173. Zboralska Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2001 (MJ.)
brak
174. Zgrabka Michał Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O007299
175. Ziała Aleksandra KJ CH Jaszkowo
176. Zielińska Laura KJ CH Jaszkowo
177. Zielińska Lena KJ CH Jaszkowo
178. Zieliński Kordian JUKS Abakus
S
O013201
179. Zieliński Kordian JUKS Abakus Kaczyna
S
O013201
180. Żurek Viktoria koń prywatny
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

81

AJAX KP SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Cruzeiro L
M: Ánka
Brak .
2.

134

ALIKA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
3.

56

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260 616009610154809
4.

182

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
5.

69

ANKA Węgierski Koń Sportowy POL 2003 klacz kasztanowata/163 F: 3321 Acorn
M: Csokika
K016698 HUN K MF032560000
6.

185

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
7.

39

ARONA KOŃ ŚLĄSKI POL 2015 Klacz kara/166 F: Royal
M: Afrodyta
brak 616008610013415
8.

15

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan /
M: Aida /
brak 616007610142517
9.

79

BACH WLKP POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur /
M: Babolna / Antokol
K022043 616007610103410
10.

131

BALTIC DANCER Pełna Krew Angielska POL 801.03.201 wałach gniada/170 F: Boreas Rush /
M: Balaleo /
brak 616POL13008150T
11.

57

BALUBINO H SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Consens /
M: Bacard /
K032267 616009610127516
12.

203

Barbi KUC POL 1997 mare F: nn
M: nn
13.

88

BASTION II HOL POL 2015 wałach siwa/166 F: BARACUDA
M: V-RUSAŁKA
K028291 DE421000528615
14.

118

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:kuc:13 F: Grey / Lubczyk
M: Wira / nn
K027176 616013610043210
15.

194

BIRMA HAFLINGER POL - klacz izabelowata/- F: -
M: -
- -
16.

133

BLANKA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
Brak 616
17.

180

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:kuc:ku F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
18.

206

BOLERO F:
M:
19.

212

Bolero F:
M:
20.

115

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
K021749 616013610182011
21.

144

BOLIWIA WLKP POL 2011 klacz ciemnogniada/- F: Barbur / Bujak
M: Bienica / Cap De B' Neville
K025872 616007610048711
22.

170

BOSS NN POL 2006 wałach gniada/170 F: nn
M: nn
brak 616999610298506
23.

189

BRAWO NIEZNANA POL 2010 ogier myszata/mk:148 F: NIEZNANY
M: NIEZNANA
brak 616098100030253
24.

25

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/kuc:135 F: NN
M: NN
brak 616 999 61 02258 12
25.

209

CADEAU B KWPN NED 2007 Klacz gniada/~165 F: Ginus
M: Etorette B
brak 528003000702042
26.

62

CALINKA WLKP POL 2006 klacz gniada/165 F: Albens / Skunks
M: Cechira / Armani
K020177 616007610232906
27.

143

CALITO J HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Calato / Capitol I
M: Sydne / Castellini
K028632 DE421000163107
28.

33

CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA) WLKP POL 2015 wałach gniada/180 F: Tanos / Cantanis
M: Higiena / Napar
K029115 616007610098115
29.

162

CAMPARI SP POL 2005 Klacz kara F: Dagestan /
M: Cortesia /
K015813 POL009610061705
30.

208

CARANOS - STAR OLDENBURSKA GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
K025423 DE 433330921608
31.

91

CARAVEL NIEM.SPORT. POL 2013 wałach siwa/172 F: CALIDRIO
M: BANDERA
K023411 DE456570256213
32.

75

CARTIER OLD GER 2015 wałach gniada/172 F: Chacomo / Conteur
M: Lilly Marleen / Leviscal
K015283 DE418180307415
33.

197

Casa Mia F:
M:
34.

84

CASARO Szlachetna Półkrew POL 2013 wałach siwa/182 F: Corrado Son
M: Caserta / Cassini I
K027537 616009610010113
35.

80

CASTAL B HSH HUN 2010 Wałach gniada/- F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Chantal / Tiepolo
K016477 HUNMMF100290000
36.

147

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:kuc:12 F: Toffi
M: CULIKO
brak POL 013 61 00442 07
37.

214

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz F: Toffi
M: Culiko
brak
38.

179

CHACCO- RED WESTF. GER 2006 wałach kasztanowata/165 F: Chacco- Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
39.

73

CHANTEL SP POL 2009 klacz kara/165 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Candy Girl II PG / Roland
K028070 616009661129209
40.

116

CHANTORIA B WESTF POL 2014 klacz gniada/164 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Tiepolo
K027765 DE441411225414
41.

55

CHAPMAN Deutsches Sportpferd GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
42.

168

CHARDONNAY DELUXE H DRP POL 2013 Ogier gniada/kuc:kuc:ku F: Chattanooga / FS Chicago
M: Mary Lou / Magnum
K029009 DE422220057713
43.

138

CHEZ RUBIN DEUTSCHES PFERD GER 2011 ogier gniada/175 F: Compliment / Calypso II
M: Stracciatella / Imperial Fling
K031552 DE410105500711
44.

22

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K018638 616999610274010
45.

199

CLEMENS WEST GER 2014 wałach gniada/178 F: Cornet Obolensky
M: Orlando
- -
46.

102

CLOONEY HANOWERSKA GER 2014 wałach kasztanowata/169 F: Chatender
M: Estefania
Brak DE 43130751114
47.

215

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William /
M: Coelenhage's Campari /
K028377 528017201500590
48.

159

COLANDRO DUŻY KOŃ POL 2010 wałach gniada/172 F: Comair
M: K-Lina D
K024044 DE 421000281610
49.

142

COLBERT DES GREZ SF FRA 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Tzara Des Grez / Quick Star
K030166 12243847U
50.

158

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
brak brak
51.

101

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
K024916 DE431316589212
52.

217

CONCORDE STAR HOLSZTYŃSKA GER 2005 Wałach siwa/~170 F: Cassini II
M: Feegole
K017013 208-335-290982205
53.

85

CORAB DSP POL 2017 wałach skarogniada/172 F: CORNFIRE
M: KOMEDIANTKA
BRAK DE456560371817
54.

89

CORLEONE Deutsches Sportpferd POL 2016 wałach siwa/178 F: Cornfire
M: Cyganka
K031064 DE 456560367816
55.

160

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
56.

122

CSILLA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Czarowna / Elmero
K019227 616009610220109
57.

30

CUR CUMA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/162 F: Madison
M: Czarna Hańcza
brak brak
58.

95

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
K017841 POL007610239307 105GH68
59.

98

DALTON SP POL 2006 wałach ciemnokasztanowata/172 F: Turbud Alino
M: Dedra/Alhijaz
LKRWZJ/3326/20 009690104606
60.

110

DARINOSA C KWPN POL 2008 klacz gniada/165 F: CON AIR 7
M: TINOSA C
brak K018750
61.

7

DIARADOS OLD POL 2016 wałach kara/mk:157 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Rosa / Calico
K028892 DE418184230016
62.

20

DIVA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
K017741 616009610106010
63.

210

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
64.

26

DONNA NAVONNA OLD POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
65.

128

DORO-S SWB SWE 2015 klacz siwa/165 F: Diero Lux Z /
M: La Bell-S /
brak 04153242
66.

108

DRACENA KUC POL 2016 Klacz kara/kuc:145 F: -
M: -
brak PL
67.

64

DYM SP POL 2009 wałach skarogniada/mk:150 F: Ogień
M: Duszka
Brak -
68.

152

EASY ZONE SP POL 2010 wałach gniada/173 F: Emar / Maram
M: Emar / Maram
K018480 616009610138610
69.

149

ELITE DE OUISTREHAM SF POL 2014 klacz gniada/170 F: Utrillo vd Heffinck alias Utrillo Z / Clinton
M: Gerosa / Laeken
K031813 14543792E
70.

49

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
71.

151

EROS WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach srokata/163 F: Eszelon II
M: Maja
- -
72.

34

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
73.

47

ETER O WLKP. POL 2016 wałach skarogniada/170 F: Numerus
M: Enigma / Vandamme
K030959 616007610141616
74.

130

ETNA WLKP POL 1997 klacz ciemnogniada/165 F: Ismir /
M: Elwira /
brak POL007610013797
75.

166

EUFORIA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz kara/168 F: Grando
M: Elena
brak POL006590136208
76.

50

EXPERT KWPN NED 2009 wałach kara/170 F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
77.

66

FELIKS KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:120 F: X
M: X
Brak X
78.

183

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
79.

100

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
80.

173

FILIPENDULA SP POL 2009 klacz kasztanowata/159 F: Faust Z
M: Facelia
brak 616009610235509
81.

71

FLORINA WLKP POL 2007 klacz skarogniada/165 F: DŻAMIR
M: FLORENCJA
brak POL 007610193607
82.

164

FONDIA WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Davinci
M: Finezja
brak 616007610055516
83.

54

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
84.

40

FOREST HAN GER 2013 wałach gniada/158 F: Forsyth / For Pleasure
M: La Lima / Lux
K029439 DE431310520713
85.

139

FRANK ISH IRL - wałach kasztanowata/171 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
86.

35

GAPPE LOUP KWPN NED 2011 wałach kasztanowata/165 F: Opan /
M: Linda / Topas
K022880 528003201105770
87.

184

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K002593 POL999610014194
88.

165

GELBRICH J FRYZ POL 2010 klacz kara/168 F: nn
M: nn
brak jjjj
89.

167

GINO BOY N DRP POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Gino Brown N / Nebo General Pride
M: Alicia N / Highway N
K030760 DE422220060813
90.

150

GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE NL NED 2011 Klacz gniada/164 F: Vincent / Oklund
M: Vinette / Orlando
K025253 528008110082611
91.

148

GIRARD SP POL 2012 wałach kasztanowata/178 F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
K021983 616009640058712
92.

161

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
93.

111

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K/Caretino
M: Galacja/Garantie
K009961 POL009611057504 105AA52
94.

46

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
95.

31

GRACE D'OR SP POL 2015 klacz siwa/171 F: Ekwador
M: Greace
K031609 616009610223615
96.

70

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
brak 616009530090410
97.

103

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landor / Lacatraz
M: Landor / Lacatraz
K029585 616009610111215
98.

105

GRINGO WLKP POL 2017 ogier gniada/169 F: Landor / Lacatras
M: Grenlandia / Landos
K031024 616009610088617
99.

216

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
-
100.

120

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:kuc:14 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
101.

83

GUINNESS NN POL 2011 wałach gniada/163 F: nn
M: nn
K026664 372414005427394
102.

155

GUYLA FT KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Crespo VDL / Canturo
M: Ilona / Casanova
K024139 528003201109858
103.

153

GWINES SP POL 2017 ogier ciemnogniada/175 F: Salamon
M: Gwinea
brak 616009680002617
104.

74

HEETENVEENS RHONA NWRP POL 2015 klacz gniada/kuc:145 F: King William /
M: Heeterveen's Dani /
brak 528017201500600
105.

188

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
106.

67

HEVAN WLKP POL 2013 wałach ciemnogniada/164 F: Vandamme /
M: Hera /
brak 6160076100627013
107.

48

HIOYALINE KWPN POL 2012 klacz gniada/168 F: Eurocommerce Napels/Carthago
M: Ioyaline/Waterman
K027704 985170002296554
108.

41

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
109.

157

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
110.

61

HORNET WLKP POL 2016 wałach gniada/175 F: Arad
M: Honda
Brak -
111.

196

Houndswood June F:
M:
112.

92

HRABIA ORY MŁP. POL 2016 wałach gniada/167 F: -
M: -
111111111 616 006 59 01430 16
113.

63

HUG ME SP POL 2012 wałach siwa/160 F: Cypr
M: Harda
brak 616999530201613
114.

205

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
616 013 61 12218 01
115.

125

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy
M: Inczara
K025482 616009610005213
116.

86

INTURANA M KW POL 2013 klacz gniada/174 F: Don`t Touch It M
M: Daphne M
K027198 UELN: 8260021308721
117.

16

IROKEZ D SP POL 2013 wałach gniada/178 F: Corleolord L
M: Iris
Brak 616009610070813
118.

11

JADE MK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz ciemnogniada/- F: ELF
M: JUTA
K022820 616009600019711
119.

145

JAGUAR SA KWPN NED 2014 wałach gniada/174 F: Marius Claudius / Concorde
M: Karisa / Landwind II B
K029517 528003201401966
120.

127

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
121.

113

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Skar
M: Jarla/Luron
K018823 POL009690014809
122.

117

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
123.

82

JELENA HOLSZTYN POL 2017 klacz siwa/164 F: ZUCCERO
M: VELTIN
BRAK DE421000701017
124.

28

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
125.

43

KAIR SP POL 06.07.2014 wałach skarogniada/178 F: Bajerant /
M: Kiria /
K030306 616009640071614
126.

121

KALISTO SP POL 2013 wałach siwa/164 F: Cassilio / Cassini I
M: Kolina / Kolibri
K024053 616009670063813
127.

65

KARRYS L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/166 F: Chardonay L
M: Kwesta
K027642 616009610133515
128.

5

KERA KWPN BEL 2015 klacz siwa/mk:mk:1 F: Emir R
M: Cutiepie
K030896 528003201503175
129.

119

KIELSHOOP MARY ANN (MERY) KUC WALIJSKI NED 2007 klacz inna/kuc:120 F: Vlonderzicht's Harm /
M: Kielshoop Maribelle /
brak -
130.

195

Kilbridge Melody Performence F:
M:
131.

72

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/173 F: Correro / Claudio
M: Kira / Landos II
K028988 616009640079916
132.

45

KNIAZIEWICZ Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Irocco
M: Księżniczka
K031440 616POL12007783T
133.

77

KORNEL KORDE STAR SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Mars / Avero
M: Konwalia / Czumen K
K030803 616007610018815
134.

14

KOTUSZ Pełna Krew Angielska POL 2017 wałach gniada/160 F: Jovellanos
M: Koronacja
brak 616POL17010092T
135.

78

KRYSZTAŁEK WLKP POL 2015 klacz gniada/165 F: Le Mistral / HLP Leuthen I
M: Kosta / Lwówek
K029005 616007610195215
136.

107

L-BERCIK KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach inna/mk:kuc: F: nw
M: nw
brak
137.

9

LACLIMA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: Socrates
M: Lady Grandi
K028894 POL009640093908
138.

207

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
139.

124

LASHROOS KWPN POL 2016 klacz gniada/165 F: Grodino /
M: Flash Roos /
brak 528003201604857
140.

37

LAYLA SP POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Quintode B / Quinar
M: Laclima / Sokrates
K015283 616009610075915
141.

211

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
142.

12

LEGATO SP POL 2008 wałach gniada/173 F: Larron
M: Hera XXXIV
brak POL 009640069208
143.

146

LESTE D'EMMA BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ali-Hallo Van Het Riethof / Animo's Hallo
K028050 056002W00300251
144.

90

LIAM DS POL 2013 ogier kasztanowata/167 F: Limasol
M: Cyganka
K023749 DE456570206913
145.

68

LIBIA WIELKOPOLSKA POL 2005 mare dark bay/160 F: Lorenso
M: Loteria
none POL 007 61 00341 05
146.

60

LORETTA B SP POL 2013 klacz kasztanowata/. F: Otello / Winner
M: Laurine Du Libaire / Diaman De Abbaye
K024894 616009610175013
147.

192

LYCEDSTUD CEINDRYCH KUC WALIJSKI POL 18.04.2010 klacz kasztanowata/kuc:130 cm F: YSSELVLIEDTS KYAN
M: MOELTRYFAN SOCKS
brak 528019020003782
148.

29

LYCEDSTUD CEINDRYCH MIESZANIEC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:130 cm F: NN
M: NN
brak 528019020003787
149.

171

MACIEJKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K028083 -
150.

191

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
151.

200

Maciuś F:
M:
152.

202

Magic I KUC POL 1997 gelding F: nn
M: nn
153.

132

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 klacz gniada/162 F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
154.

181

MELBA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/178 F: Barito
M: Melodia
Brak POL 007610030106
155.

27

MELISSE HAFLINGER POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:- F: Nando Von Der Aschenburg / Nobel
M: Moni / Stahlemann
K028711 POL013610016009
156.

218

Mildbridge F:
M:
157.

213

Mimmi KUC POL 2001 mare gniada/127 F: nn
M: nn
158.

123

MINAKO KUC WALIJSKI POL 2011 klacz siwa/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 616999640081311
159.

59

MISTRZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach siwa/172 F: Alabaster
M: Marsylia
K014414 POL009611036704
160.

129

MIYA Pelna Krew Angielska POL 26.06.2017 klacz gniada/165 F: Big Lock
M: Mandra
Brak 616 POL 17010114T
161.

135

MONA KUC WALIJSKI POL NN klacz gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
brak -
162.

201

Moneta F:
M:
163.

187

MR GAYALL SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Gayall
M: Melodia
Brak 616007610080216
164.

177

MURCJA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz kasztanowata/160 F: Izopren
M: Malwa
brak 616007610116917
165.

156

MUSTANG KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:117 F: Timo
M: Malina
brak 616 013 610051109
166.

36

NEKTA SP POL 2014 Klacz kara/165 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaria / Alfaro
K027375 616009640018414
167.

76

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
K018835 528210000586473
168.

53

NIGHT FIGHTER SP POL 2014 ogier gniada/165 F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
169.

112

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
170.

136

NONITAR SP POL 2017 ogier ciemnogniada/170 F: Salamon/Darco
M: Nonita/Cantanis
K030815 616009680003117
171.

51

NORRIS HOL POL 2016 wałach gniada/165 F: Numero Uno
M: Adrette
brak DE421000712816
172.

140

NOWY HUCUŁ POL 2004 wałach srokata/kuc:145 cm F: Satelita
M: Nowa
Brak 012 57 00697 03
173.

137

OMINA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Literat / Czandor
M: Omonia / Alfaro
K026430 616009680025513
174.

58

ORLANDO B SP POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Jaguar Mail / Hand in Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
K021392 616009610245311
175.

23

P-QUEN WLKP POL 2016 klacz siwa/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Poli / Lord
K029031 616098200226852
176.

169

PALMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz siwa/167 F: Bankiet
M: Puccina
Brak 616009610084009
177.

109

PANKRACY KUC POL 2016 wałach ciemnosiwa/kuc:140 F: bd
M: Pierotta
brak 616999680038916
178.

19

PASA SP POL 2017 klacz gniada/. F: Santiego
M: Przekora
K031038 616009610168317
179.

104

PENICYLINA WLKP POL 2015 klacz gniada/167 F: Landor / Lacatras
M: Penni / Avero
K031023 616007610113015
180.

106

PENITO WLKP POL 2014 ogier gniada/169 F: Gerderieka II VL / Campbell VDL
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
181.

141

PIKER TYP KOŃ MAŁY POL 2017 wałach skarogniada/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616999690146117
182.

175

POKORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz kara/167 F: Klasyk
M: Pirania
Brak 616 007 61 00875 14
183.

93

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
184.

172

PRESTON SP POL 2008 wałach gniada/158 F: Dagestan
M: Puma
brak 009610235108
185.

193

QUIZIO / POL / Wałach siwa/kuc:/ F: /
M: /
/ /
186.

97

R - CALVADOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 wałach siwa/165 F: Corrado Son
M: Rezeda
Brak 616 009 61 01540 05
187.

190

R-FOOD JOHN AZ KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Tijd Vlijt's Victor` / Tijd Vlijt's Santiago
M: Joda / Enjoy Plan
K029833 616013600253015
188.

32

RABIN SP POL 2016 wałach kara/182 F: Graf Stepp
M: Rossa
brak 616007520054916
189.

126

ROCO AK WLKP POL 2015 klacz ciemnogniada/163 F: Quintode B / Quinar
M: Quintode B / Quinar
K027369 616007610107115
190.

114

ROSALYNN RABBANI WN KUC WALIJSKI POL 23.04.2015 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Apasjonata Muscat /
M: Apasjonata Rosa I /
brak 616013610068417
191.

176

SAJAN KOŃ MAŁY POL 2014 wałach bułana/kuc:147 F: Trzy Po Trzy
M: Szczęście
Brak 616013640079814
192.

94

SARA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz gniada/mk:155 F: x
M: xx
brak x
193.

198

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
194.

4

SHANTAL SP POL 2014 klacz siwa/165 F: Lotos / Levantos II
M: Sepia / Stalypso
K028066 616009670063814
195.

24

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
196.

163

SWEET EMMA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Nebo Liam 53328
M: Rhosymeirch Beck
K026255 826046020150135
197.

38

TAIDA Pełna Krew Angielska POL 2014 klacz ciemnogniada/173 F: Ecosse
M: Treserka
Brak 616POL14008360T
198.

6

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/kuc:143 F: Jawor
M: Tera Pałac
Brak 616013640070216
199.

52

TAZINA SP POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Ludger
M: Tajga
brak 616013680114308
200.

44

TIC TAK NN POL 2006 wałach tarantowata/169 F: NN
M: NN
Brak 006 570013802
201.

10

TIK TAK WLKP POL 2015 wałach srokata/170 F: MADISON
M: TAKA BĄDŹ
brak 616007610164215
202.

96

TORINA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:149 F: w
M: w
b x
203.

178

TRADYCJA SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak NN
204.

186

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
205.

99

UCCELLA Z HAN GER 2012 klacz gniada/173 F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
206.

87

URANO HOL POL 2016 ogier siwa/166 F: URIKO
M: VELTIN
K030053 DE421000527116
207.

154

WARKA TS POL 2007 klacz kara/kuc:kuc:14 F: Wander
M: Roszka
K021740 616999610295607
208.

174

WHYSKI HAFLINGER POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Willord De Voroux
M: Wilma
Brak 013530166506
209.

42

WIKA HAFLINGER POL 2012 klacz jasnokasztanowata/kuc:140 F: Arko /
M: Wiktoria /
brak 616013640070212
210.

204

ZIROCO KUC wałach siwotarantowata F: NN
M: NN
616 999 61 01486 96
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
2021-06-12
1
2021-06-12
34
RABIN (32)
2021-06-12
2021-06-12
1
Akulich Andrei
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
2021-06-12
15
2021-06-12
2021-06-13
13
2021-06-13
LIAM (90)
2021-06-12
9
2021-06-12
10
2021-06-13
CARAVEL (91)
2021-06-12
11
2021-06-12
7
2021-06-13
2021-06-13
3
150
Antkowiak Bartosz
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ARMAND (185)
2021-06-13
15
2021-06-13
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
HESTER (188)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Arndt Gabrysia
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
MONA (135)
2021-06-12
1
2021-06-12
11
Banach Natalia
BPK - LUL
2021-06-13
11
2021-06-13
21
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
SUPRISE (24)
2021-06-12
5
2021-06-12
1
2021-06-13
3
2021-06-13
1
Baraniak Patrycja
Angel's horses body & soul
ETNA (130)
2021-06-13
19
Bielawska Martyna
KJ Stajnia Nowina
2021-06-13
4
2021-06-13
Błaszkowiak Agata
bpk
2021-06-12
22
2021-06-12
25
2021-06-13
20
2021-06-13
17
Boińska Zosia
Stajnia Zamysłowo
DYM (64)
2021-06-12
1
2021-06-12
17
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
2021-06-12
1
2021-06-12
12
2021-06-13
1
2021-06-13
1
NEKTA (36)
2021-06-12
23
2021-06-12
12
2021-06-13
12
2021-06-13
17
Byszewska Helena
Kj Kietlów
2021-06-12
8
2021-06-12
1
2021-06-13
4
2021-06-13
3
Celka Katarzyna
BPK
FLORINA (71)
2021-06-13
6
2021-06-13
Chwałczyński Marcin
BPK
LEGATO (12)
2021-06-13
6
2021-06-13
Cicha Zofia
Stajnia Siemowo
FERRARI (183)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2021-06-13
1
200
2021-06-13
6
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
OMINA (137)
2021-06-12
22
2021-06-12
Dąbrowski Antoni
KJ Stajnia Dąbrowscy
FELIKS (66)
2021-06-12
1
2021-06-12
14
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Dąbrowski Mieszko
KJ Stajnia Dąbrowscy
2021-06-12
2
100
2021-06-12
4
2021-06-13
15
2021-06-13
10
Działa Katarzyna
JKS Santok
FOREST (40)
2021-06-13
16
2021-06-13
5
Figiel Debora
Brak
PIKER (141)
2021-06-13
1
2021-06-13
16
Foligowska Karolina
KS Grand Horse
NIWA (112)
2021-06-12
12
2021-06-12
2021-06-13
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMIRA (56)
2021-06-12
37
2021-06-13
31
2021-06-12
2021-06-13
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EMIRAT (49)
2021-06-13
2021-06-13
EXPERT (50)
2021-06-13
13
2021-06-13
15
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
Maciuś (200)
2021-06-12
17
2021-06-12
2021-06-13
1
Góralska Nikola
bpk
KAIR (43)
2021-06-12
14
2021-06-12
2021-06-13
21
2021-06-13
Grzegorek Adrianna
bpk
EASY ZONE (152)
2021-06-13
2
100
2021-06-13
8
Hądzlik Zuzanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
FONDIA (164)
2021-06-12
17
2021-06-12
1
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
ATOS (15)
2021-06-12
12
Jakrzewska Liwia
Angel's Horses body &soul
ETNA (130)
2021-06-12
17
Jakubiak Marcin
Brak
ATOS (15)
2021-06-12
9
Jamsheer Anna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2021-06-13
1
2021-06-13
16
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2021-06-13
30
2021-06-13
2021-06-13
8
2021-06-13
4
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team
2021-06-12
9
2021-06-13
5
Jasińska Barbara
SJ Turzyn
2021-06-12
2021-06-12
17
Jasińska Olga
koń prywatny
PRESTON (172)
2021-06-13
21
Judek Sonia
Kj Michałówka
2021-06-12
26
2021-06-12
17
Juszczak Piotr
JUKS Gold Team Mieczewo
GOLD (161)
2021-06-12
6
2021-06-12
2021-06-13
2
2021-06-13
7
Kamińska Luiza
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
PANKRACY (109)
2021-06-12
17
Karcz Magdalena
Angel's horses body & soul
MIYA (129)
2021-06-13
22
2021-06-13
16
Kasprzak Emilia
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2021-06-12
2021-06-12
Kastsetski Raman
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
JELENA (82)
2021-06-12
12
2021-06-12
12
2021-06-13
12
2021-06-13
12
CORAB (85)
2021-06-12
1
2021-06-12
17
2021-06-13
1
2021-06-13
12
Kaszuba Martyna
koń prywatny
2021-06-13
23
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
TORINA (96)
2021-06-12
13
2021-06-12
1
Kiełczewska-Sawicka Dominika
St. J Pro Eques
2021-06-12
29
2021-06-12
2021-06-13
28
2021-06-13
Klimecka Daria
KJ Agro-Handel Śrem
2021-06-12
1
Kmieciak Jagna
Brak
2021-06-12
24
2021-06-13
1
2021-06-13
24
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
2021-06-12
2
2021-06-12
Kołodzińska Aleksandra
bpk
JADE MK (11)
2021-06-12
9
2021-06-12
2021-06-13
25
2021-06-13
10
Konarska Maja
JKS Gold Team Mieczewo
COLANDRO (159)
2021-06-12
1
2021-06-12
2021-06-13
5
2021-06-13
Konarska Nina
JKS Gold Team Mieczewo
MUSTANG (156)
2021-06-12
1
2021-06-12
1
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Koprowska Zuzanna
Angel's horses body &soul
ETNA (130)
2021-06-13
16
Kordus Gabriela
Harmony Club
PASA (19)
2021-06-12
12
2021-06-12
1
2021-06-13
1
2021-06-13
12
Kortylewska Julia
UKJ Leśny Dwór Pakówka
EUFORIA (166)
2021-06-12
1
2021-06-12
1
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Mieczewo
2021-06-12
3
2021-06-12
Kowalski Krzysztof
St. Kraju Jumping Team
KIREJRO (72)
2021-06-12
12
2021-06-12
14
2021-06-13
10
2021-06-13
17
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
AJAX KP (81)
2021-06-12
35
2021-06-12
Krasucka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
GIRARD (148)
2021-06-12
20
2021-06-12
4
2021-06-13
3
50
2021-06-13
6
2021-06-12
2
2021-06-12
8
2021-06-13
19
2021-06-13
9
Kraszewska Julia
Delta Biedrusko
EROS (151)
2021-06-13
2021-06-13
24
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2021-06-13
23
Krzeszewska Zofia
SJ Turzyn
LAYLA (37)
2021-06-12
21
2021-06-12
11
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
2021-06-12
24
2021-06-13
Krzyżaniak Aleksandra
KJ Stajnia Nowina
GUARIBA (120)
2021-06-13
1
2021-06-13
5
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2021-06-13
9
2021-06-13
Kunaj Marta
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2021-06-12
14
2021-06-12
14
Kupś Wiktoria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BLANKA (133)
2021-06-12
1
2021-06-12
20
Kurek Kinga
Harmony Club Owińska
GRANIM (70)
2021-06-12
36
2021-06-12
21
2021-06-13
18
2021-06-13
14
Lembicz Gabrysia
KJ Stajnia Nowina
BELLEZA (118)
2021-06-13
17
2021-06-13
Lembicz Martyna
KJ Stajnia Nowina
2021-06-13
1
2021-06-13
17
Ładziak Amelia
bpk
2021-06-12
18
2021-06-12
Łukaszczyk Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
ALIKA (134)
2021-06-12
2021-06-12
Łukaszyk Wiktoria
KJ Atrium Swarzędz
CAMPARI (162)
2021-06-13
Maćkowiak Julia
bpk
2021-06-12
1
Maćkowiak Olga
KS Grand Horse Suchy Las
2021-06-12
2021-06-12
Majchrzak Karolina
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
DRACENA (108)
2021-06-12
1
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Maciuś (200)
2021-06-13
16
CADEAU B (209)
2021-06-12
9
2021-06-13
1
Donau VDL (210)
2021-06-12
10
2021-06-13
17
Le Matino (211)
2021-06-12
3
100
2021-06-12
4
Mamys Marta
Stajnia NF Championstud
2021-06-13
12
2021-06-13
Mańczak Natalia
Stajnia Siemowo
TRADYCJA (178)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Markiewicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
CENNA (147)
2021-06-12
1
2021-06-12
1
Markowska-Musielak Lena
Brak
2021-06-12
15
2021-06-12
1
Matuszewski Bartosz
Angel's horses body soul
2021-06-12
18
2021-06-12
13
Męczyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
JANTAR (113)
2021-06-12
6
2021-06-12
33
Miara Łucja
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
PANKRACY (109)
2021-06-12
12
Michalak Hanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2021-06-12
1
2021-06-12
1
Michalak Zuzanna
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
TAZINA (52)
2021-06-12
1
2021-06-12
1
2021-06-13
7
2021-06-13
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
2021-06-12
1
2021-06-12
2021-06-12
15
Michalska Zofia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2021-06-12
10
2021-06-12
8
Mielcarek Zofia
bpk
2021-06-12
1
Nawrot Julia
KS Jumping Events Poznań
TIC TAK (44)
2021-06-12
26
2021-06-12
Nowacka Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
INDIA (125)
2021-06-12
8
ROCO AK (126)
2021-06-12
5
Nowaczyk Liliana
Kraju Jumping Team
QUIZIO (193)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Nowakowska Maja
Harmony Club
LIBIA (68)
2021-06-12
25
2021-06-12
17
2021-06-13
26
2021-06-13
17
ANKA (69)
2021-06-12
30
2021-06-12
16
2021-06-13
25
2021-06-13
18
Nowakowski Witold
Racocki KJ
2021-06-12
13
2021-06-12
23
2021-06-12
28
2021-06-12
Orczyk Hanna
SKJ Gronówka
MACIEJKA (171)
2021-06-12
1
2021-06-12
Orczyk Zofia
SKJ Gronówka
2021-06-12
2021-06-12
1
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (100)
2021-06-13
2021-06-13
4
Pawlaczyk Olga
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2021-06-12
16
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
9
Pawlik Marta
LKS Cwał Poznań
2021-06-13
26
2021-06-13
MELISSE (27)
2021-06-12
24
2021-06-12
17
2021-06-13
21
2021-06-13
17
Pliszkiewicz Pola
2021-06-12
3
2021-06-12
10
2021-06-13
4
2021-06-13
2
Polaszek Robert
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
DORO-S (128)
2021-06-13
18
2021-06-13
8
Polcyn Jagoda
Racocki KJ
CSILLA (122)
2021-06-12
26
2021-06-13
6
Polcyn Zuzanna
Racocki KJ
KALISTO (121)
2021-06-12
22
2021-06-13
Porzuckowiak Karolina
KJ Sokół Damasławek
CARTIER (75)
2021-06-12
2021-06-13
12
2021-06-13
6
Posadzy Maria
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2021-06-12
1
2021-06-12
1
Posadzy Marianna
Stajnia Zamysłowo
HUG ME (63)
2021-06-12
17
2021-06-12
1
Prais Kinga
Siekówko
TAIDA (38)
2021-06-12
ARONA (39)
2021-06-12
22
Prais Żaneta
Siekówko
ARONA (39)
2021-06-12
24
Przybył Adrianna
KJ Ranczo Kołata
SARA (94)
2021-06-12
5
2021-06-12
Przybyła Daria
JKS Gold Team Mieczewo
HOŁEK (157)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Puchalska Marta
St. J Baborówko
CHANTEL (73)
2021-06-13
11
2021-06-13
1
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Pyczek Aleksandra
bpk
BACH (79)
2021-06-13
1
2021-06-13
7
Radowicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (214)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Remisz Michał
St. Kraju Jumping Team
INDIA (125)
2021-06-12
3
50
ROCO AK (126)
2021-06-12
19
Reszelska Matylda
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (93)
2021-06-12
7
2021-06-12
Rogacki Jakub
bpk
2021-06-13
29
2021-06-13
11
Romanowska Hanna
Bez Przynależności Klubowej
MINAKO (123)
2021-06-12
1
2021-06-12
1
Romanowska Marta
KJ Bonin
2021-06-12
8
2021-06-12
3
150
2021-06-13
11
2021-06-13
1
250
Sadzki Tomasz
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
2021-06-12
2021-06-12
27
Sawicki Norbert
St. J Pro Eques
2021-06-12
20
2021-06-12
2021-06-13
16
2021-06-13
20
Setlak Marta
BPK
CASARO (84)
2021-06-12
16
2021-06-12
7
Siennicka Maria
St. Kraju Jumping Team
2021-06-12
10
2021-06-12
2021-06-13
27
2021-06-13
20
JAGUAR SA (145)
2021-06-12
11
2021-06-12
13
2021-06-13
16
2021-06-13
1
150
Siennicka Zofia
St. Kraju Jumping Team
BOLIWIA (144)
2021-06-12
19
2021-06-12
6
2021-06-13
2
2021-06-13
10
Siniecka Katarzyna
Stajnia Siemowo
MELBA (181)
2021-06-13
1
2021-06-13
14
Sinkiewicz Natalia
LKS Cwał Poznań
2021-06-12
2021-06-12
6
Sitowska Iwona
JKS Fer Więckowice
KERA (5)
2021-06-13
14
2021-06-13
5
CLEMENS (199)
2021-06-12
5
2021-06-12
5
Skrzypczak Agata
bpk
BUBA (25)
2021-06-12
1
2021-06-12
17
2021-06-13
1
2021-06-13
16
Słomińska Nikola
BPK
DALTON (98)
2021-06-13
16
2021-06-13
9
Słomka Joanna
Harmony Club
DIVA (20)
2021-06-12
2021-06-12
31
2021-06-13
Smektała Maria
Stajnia Siemowo
WHYSKI (174)
2021-06-13
13
2021-06-13
1
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
GRINGO (105)
2021-06-12
17
2021-06-12
PENITO (106)
2021-06-12
7
2021-06-12
6
Sokołowska Zofia
JKS Gold Team Mieczewo
HOŁEK (157)
2021-06-12
1
2021-06-12
1
Sołtysiak Zuzanna
KJ Kraju Jumping Team
BIRMA (194)
2021-06-13
1
2021-06-13
11
Sosińska Michalina
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
L-BERCIK (107)
2021-06-12
1
2021-06-12
Sosnowska Natalia
St.Ks.Jumping Events
2021-06-12
2021-06-12
1
2021-06-13
1
2021-06-13
17
Stachura Zuzanna
LKS Cwał Poznań
MISTRZ (59)
2021-06-12
32
2021-06-12
15
2021-06-13
2021-06-13
18
Stronczyńska Malwina
Stajnia Zamysłowo
CALINKA (62)
2021-06-12
19
2021-06-12
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
2021-06-13
14
MR GAYALL (187)
2021-06-13
13
2021-06-13
Semino 5 (198)
2021-06-13
13
Stróżyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
GARBONOS (184)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
POKORA (175)
2021-06-13
24
2021-06-13
20
SAJAN (176)
2021-06-13
1
2021-06-13
17
TSUNAMI (186)
2021-06-13
8
2021-06-13
12
Szczepankiewicz Marta
koń prywatny
PRESTON (172)
2021-06-13
Szott Martyna
bpk
WARKA (154)
2021-06-13
10
2021-06-13
2021-06-13
17
2021-06-13
Szulczyńska Pola
KJ CH Jaszkowo
ZIROCO (204)
2021-06-12
1
2021-06-12
23
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Szwarnowska Oktawia
BPK
2021-06-12
1
2021-06-12
1
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Szydłowski Igor
St. Rodan Club
GUYLA FT (155)
2021-06-12
17
2021-06-12
12
2021-06-13
22
2021-06-13
16
Szymkowiak Zofia
KJ CH Jaszkowo
Huk (205)
2021-06-12
4
2021-06-12
11
Bolero (212)
2021-06-13
1
2021-06-13
3
Szymkowiak Zuzanna
Angel's horses body & soul
ETNA (130)
2021-06-12
Tarasek Krzysztof
Ludowy Klub Sportowy Chersoń Bielin
2021-06-12
2
150
2021-06-12
1
250
2021-06-13
2
150
2021-06-13
5
URANO (87)
2021-06-12
7
2021-06-12
7
2021-06-13
24
2021-06-13
7
2021-06-12
4
2021-06-12
5
2021-06-13
22
2021-06-13
12
Tomaszewska Kalina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
TIK TAK (10)
2021-06-13
2021-06-13
Trynka Renata
St. Kraju Jumping Team
2021-06-12
18
2021-06-12
6
2021-06-13
4
2021-06-13
7
CALITO J (143)
2021-06-12
1
200
2021-06-12
2
200
2021-06-13
3
100
2021-06-13
2
200
Van Dijk Juliette
JKS Gold Team Mieczewo
COLOX CUP (158)
2021-06-12
17
2021-06-12
1
2021-06-13
1
2021-06-13
24
Wesołowska Karina
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2021-06-12
25
2021-06-12
17
Wisełka Anna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
BRAWO (189)
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Wojciechowski Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Wolnicka Aurelia
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
DRACENA (108)
2021-06-12
1
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
2021-06-12
2
2021-06-12
1
Wróbel Aleksandra
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
WIKA (42)
2021-06-12
12
2021-06-12
17
Wróbel Joanna
Brak
NOWY (140)
2021-06-12
12
2021-06-12
1
Zabrzewska Matylda
Stajnia Zamysłowo
HORNET (61)
2021-06-12
1
2021-06-12
21
Żak Hanna
KJ CH Jaszkowo
Mimmi (213)
2021-06-12
1
2021-06-12
17
2021-06-13
1
2021-06-13
Żak Kalina
Stajnia Siemowo
AMOS (182)
2021-06-13
16
2021-06-13
15
Zboralska Aleksandra
Klub Jeździecki Stajnia Siostry Stańczak Jakubów
2021-06-12
4
2021-06-12
23
Zgrabka Michał
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2021-06-12
1
150
2021-06-12
13
Ziała Aleksandra
KJ CH Jaszkowo
Lapaccio (207)
2021-06-12
3
2021-06-12
15
2021-06-13
8
2021-06-13
9
Zielińska Laura
KJ CH Jaszkowo
Moneta (201)
2021-06-12
1
2021-06-12
22
2021-06-13
1
2021-06-13
1
Zielińska Lena
KJ CH Jaszkowo
Magic I (202)
2021-06-12
1
2021-06-12
2021-06-13
1
2021-06-13
23
Zieliński Kordian
JUKS Abakus
CINAMON (22)
2021-06-12
1
2021-06-12
1
2021-06-13
1
P-QUEN (23)
2021-06-12
2021-06-12
22
2021-06-13
21
2021-06-13
1
Żurek Viktoria
koń prywatny
MURCJA (177)
2021-06-13
2021-06-13

Number of Riders: 180

Number of Horses: 210

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: Centrum Hipiki Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl