Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
116 ACCEPTED 2021-04-23 07:17:01
2021-04-22 22:01:31
Weronika Jaroszyk DICAPRIO
  • 1x R9/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ACCEPTED 2021-04-23 07:10:58
2021-04-22 20:49:34
Łukasz Krajewski CLARA BELLA
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ACCEPTED 2021-04-23 07:10:54
2021-04-22 20:47:51
Łukasz Krajewski ZICO L
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
113 ACCEPTED 2021-04-23 07:10:51
2021-04-22 20:45:09
Łukasz Krajewski CHACORRADO
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ACCEPTED 2021-04-23 07:10:48
2021-04-22 20:43:17
Łukasz Krajewski CATINA BLUE FG
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R21/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
111 ACCEPTED 2021-04-22 14:11:53
2021-04-22 14:11:30
Zofia Epting IMOLA
  • 2x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
110 ACCEPTED 2021-04-22 13:41:13
2021-04-22 12:58:41
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ACCEPTED 2021-04-22 13:41:16
2021-04-22 12:57:46
Jakub Stróżyński STANISLAW - STAR
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ACCEPTED 2021-04-22 13:41:15
2021-04-22 12:57:02
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ACCEPTED 2021-04-22 13:41:18
2021-04-22 12:56:41
Kalina Żak AMOS
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
106 ACCEPTED 2021-04-22 13:41:21
2021-04-22 12:55:42
Zuzanna Stróżyńska MISTY
  • 2x R1/mini LL 50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
105 ACCEPTED 2021-04-22 13:41:19
2021-04-22 12:54:36
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
104 ACCEPTED 2021-04-22 06:59:12
2021-04-21 22:47:53
Maja Rybarczyk CELINKA
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R6/mini LL 80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
103 ACCEPTED 2021-04-22 15:47:06
2021-04-21 22:00:14
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
102 ACCEPTED 2021-04-22 06:59:15
2021-04-21 19:46:26
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R14/mini LL 60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
101 ACCEPTED 2021-04-21 14:50:20
2021-04-21 14:49:52
Witold Nowakowski PENICYLINA
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
100 ACCEPTED 2021-04-21 14:49:02
2021-04-21 14:45:59
Witold Nowakowski GRENADIERKA
  • 2x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
99 ACCEPTED 2021-04-21 14:49:04
2021-04-21 14:44:35
Łukasz Smoczyk GRINGO
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ACCEPTED 2021-04-21 14:49:07
2021-04-21 14:43:42
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x R9/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ACCEPTED 2021-04-21 14:23:19
2021-04-21 14:00:13
Mia Krol PIPI
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
96 ACCEPTED 2021-04-21 13:46:29
2021-04-21 13:02:09
Małgorzata Pokrywka MARIT
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
95 ACCEPTED 2021-04-21 13:46:31
2021-04-21 13:01:47
Hanna Michalak SWEET EMMA
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
94 ACCEPTED 2021-04-21 12:15:39
2021-04-21 11:43:08
Lena Markiewicz CENNA
  • 2x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 2x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
93 ACCEPTED 2021-04-21 13:10:42
2021-04-21 11:37:43
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ACCEPTED 2021-04-21 12:15:44
2021-04-21 11:13:32
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 2x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ACCEPTED 2021-04-21 09:25:16
2021-04-21 09:24:10
Katarzyna Nogalska RIWIERI
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
90 ACCEPTED 2021-04-21 09:00:33
2021-04-21 08:54:08
Marta Wilczyńska BRAVO
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
89 ACCEPTED 2021-04-21 09:00:37
2021-04-21 08:51:55
Maria Walorczyk WICHEREK
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R6/mini LL 80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
88 ACCEPTED 2021-04-21 09:00:41
2021-04-21 08:47:41
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 2x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
87 ACCEPTED 2021-04-21 09:00:44
2021-04-21 08:45:37
Martyna Szott WARKA
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
86 ACCEPTED 2021-04-21 09:00:51
2021-04-21 08:41:01
Zuzanna Michalska MY LUCKY PENNY
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
85 ACCEPTED 2021-04-21 08:05:15
2021-04-21 07:53:57
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R6/mini LL 80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
84 ACCEPTED 2021-04-21 08:05:17
2021-04-21 00:02:20
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R14/mini LL 60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ACCEPTED 2021-04-21 08:05:21
2021-04-20 22:04:59
Liwia Nowak BRAVE HEART 8
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
82 ACCEPTED 2021-04-21 08:05:27
2021-04-20 22:03:55
Liwia Nowak PASJONATA PAVAROTTI
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
81 ACCEPTED 2021-04-21 08:05:32
2021-04-20 20:35:21
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x R9/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ACCEPTED 2021-04-21 08:05:36
2021-04-20 20:21:35
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x R21/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2021-04-21 08:05:42
2021-04-20 20:21:07
Wojciech Dahlke KYNAN S
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ACCEPTED 2021-04-21 08:05:46
2021-04-20 20:20:11
Wojciech Dahlke CARTIER
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ACCEPTED 2021-04-21 08:05:52
2021-04-20 20:02:55
Zofia Wawrzyniak LYCEDSTUD CEINDRYCH
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
76 ACCEPTED 2021-04-21 08:06:05
2021-04-20 19:53:44
Ida Tomczak ARIELLE US
  • 2x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2021-04-21 08:06:10
2021-04-20 19:52:59
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ACCEPTED 2021-04-21 08:06:16
2021-04-20 19:32:18
Karolina Kozakiewicz AJAX KP
  • 2x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ACCEPTED 2021-04-21 08:06:20
2021-04-20 19:31:38
Karolina Kozakiewicz CASTAL B
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ACCEPTED 2021-04-21 09:25:04
2021-04-20 19:30:34
Maja Heleniak ROZBÓJNIK
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
71 ACCEPTED 2021-04-21 08:06:29
2021-04-20 18:26:58
Antonina Mleczak WASYL
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R6/mini LL 80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R14/mini LL 60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
70 ACCEPTED 2021-04-21 08:06:32
2021-04-20 17:36:16
Andrzej Jórga CASSORRADO
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ACCEPTED 2021-04-21 08:06:36
2021-04-20 17:16:30
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R6/mini LL 80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
68 ACCEPTED 2021-04-20 16:36:52
2021-04-20 14:32:43
Aleksandra Kołodzińska JADE MK
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
67 ACCEPTED 2021-04-20 16:36:55
2021-04-20 14:22:40
Szymon Cieślak WOLLING'S LION KING
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R14/mini LL 60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
66 ACCEPTED 2021-04-20 16:36:57
2021-04-20 14:00:39
Maja Nagła PASJONATA PARYS
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
65 ACCEPTED 2021-04-20 16:36:59
2021-04-20 13:56:58
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
64 ACCEPTED 2021-04-20 16:37:01
2021-04-20 13:36:53
Magdalena Ćwik CALI LA CALIDAD
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ACCEPTED 2021-04-21 08:06:41
2021-04-20 13:36:30
Zofia Ćwik IRALSINA
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ACCEPTED 2021-04-20 16:37:05
2021-04-20 13:36:12
Emilia Pilarska MAGNOLIA
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-04-20 16:37:06
2021-04-20 13:35:45
Weronika Knajdek NEW SKY C
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2021-04-20 16:37:08
2021-04-20 13:35:18
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x R9/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ACCEPTED 2021-04-20 16:37:10
2021-04-20 13:34:53
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R6/mini LL 80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
58 ACCEPTED 2021-04-20 16:37:12
2021-04-20 13:28:33
Bartosz Gauza QUIZ 12
  • 1x R9/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ACCEPTED 2021-04-20 16:37:15
2021-04-20 13:28:02
Bartosz Gauza GOOS
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R21/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ACCEPTED 2021-04-20 16:37:16
2021-04-20 13:27:41
Iga Ciszewska CALASIA
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2021-04-20 12:18:22
2021-04-20 12:12:43
Marta Pawlik DONNA NAVONNA
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ACCEPTED 2021-04-20 12:18:25
2021-04-20 12:11:10
Natalia Sinkiewicz DONNA NAVONNA
  • 2x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ACCEPTED 2021-04-20 12:18:29
2021-04-20 12:10:23
Marta Pawlik MELISSE
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R6/mini LL 80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2021-04-20 12:18:32
2021-04-20 10:56:12
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x R6/mini LL 80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2021-04-21 08:06:46
2021-04-20 10:02:06
Marta Kunaj COELENHAGE'S CRISTHA
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R6/mini LL 80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
50 ACCEPTED 2021-04-20 07:12:59
2021-04-19 21:13:38
Zuzanna Polaszek KARNAVAL HDH
  • 2x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ACCEPTED 2021-04-20 16:37:18
2021-04-19 11:48:42
Laura Kalak FILEMON
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R6/mini LL 80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
48 ACCEPTED 2021-04-19 14:36:10
2021-04-19 11:17:21
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x R14/mini LL 60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
47 ACCEPTED 2021-04-19 14:36:12
2021-04-19 10:16:29
Gaja Kazimierczak NESKA
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R4/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R14/mini LL 60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2021-04-19 07:21:11
2021-04-19 06:14:55
Nikola Majorczyk DIAMENT
  • 1x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2021-04-19 07:21:14
2021-04-19 06:14:44
Jagoda Majorczyk DIAMENT
  • 1x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
44 ACCEPTED 2021-04-19 07:21:17
2021-04-19 06:14:14
Nikola Majorczyk BLANSZ
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2021-04-19 07:21:21
2021-04-19 06:14:02
Jagoda Majorczyk BLANSZ
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2021-04-22 06:59:18
2021-04-19 06:13:27
Patrycja Obst ROBINIA
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ACCEPTED 2021-04-22 06:59:25
2021-04-19 06:13:07
Patrycja Obst ETINA RK
  • 2x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2021-04-19 07:21:29
2021-04-18 19:19:46
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ACCEPTED 2021-04-19 14:36:17
2021-04-18 10:46:12
Zuzanna Jaroszyk CONCORDE STAR
  • 1x R9/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ACCEPTED 2021-04-19 07:21:38
2021-04-17 17:08:54
Nina Kromolicka ANTONY HOPKINS
  • 2x R1/mini LL 50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/mini LL 50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R14/mini LL 60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
37 ACCEPTED 2021-04-19 07:21:42
2021-04-17 17:05:27
Karolina Kwiatkowska SOFIA
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ACCEPTED 2021-04-19 07:21:46
2021-04-17 17:04:20
Wiktoria Tymieniecka WIKING PP
  • 2x R4/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2021-04-19 07:21:51
2021-04-17 17:03:29
Magdalena Karwatka PTYŚ
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ACCEPTED 2021-04-21 13:46:34
2021-04-17 13:19:15
Zofia Budzyńska NEKTA
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2021-04-19 07:21:58
2021-04-17 00:26:45
Gabriela Starzyńska CIARA O
  • 1x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2021-04-20 12:18:37
2021-04-16 21:14:38
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-04-19 07:22:06
2021-04-16 20:42:31
Kamila Fryckowska PARYS
  • 2x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
30 ACCEPTED 2021-04-19 07:22:09
2021-04-16 18:20:23
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x R9/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ACCEPTED 2021-04-16 10:36:47
2021-04-15 19:43:32
Aleksander Lauk COSMIC CONTENDUS AK
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R9/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2021-04-15 13:56:59
2021-04-15 13:10:42
Katarzyna Czajkowska CEVRA
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2021-04-15 13:57:01
2021-04-15 13:10:09
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x R9/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ACCEPTED 2021-04-15 07:52:52
2021-04-14 21:56:39
Amelia Woźniak HIRA
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-04-15 07:52:56
2021-04-14 20:14:07
Marta Bronnenberg FESTA
  • 2x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
24 ACCEPTED 2021-04-15 07:53:03
2021-04-14 20:12:45
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R9/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2021-04-15 07:53:09
2021-04-14 20:12:12
Weronika Kamińska WALENCJA
  • 1x R4/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
22 ACCEPTED 2021-04-15 07:53:11
2021-04-14 20:11:16
Weronika Kamińska LAWENDA
  • 2x R1/mini LL 50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2021-04-15 07:53:13
2021-04-14 20:09:29
Jagoda Chrząszczak COSTA SERENA
  • 1x R1/mini LL 50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
20 ACCEPTED 2021-04-15 07:53:16
2021-04-14 20:06:32
Aleksandra Wylegała JUBEL
  • 2x R1/mini LL 50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-04-15 07:53:20
2021-04-14 20:05:46
Julia Bronnenberg KARA
  • 2x R1/mini LL 50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2021-04-15 07:53:23
2021-04-14 16:15:33
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x R9/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
17 ACCEPTED 2021-04-14 15:47:45
2021-04-14 14:18:52
Matylda Lubecka TOPAZ
  • 1x R1/mini LL 50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R14/mini LL 60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
16 ACCEPTED 2021-04-14 11:08:09
2021-04-14 10:34:39
Lena Mikołajczak ARTEIDA
  • 2x R4/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
15 ACCEPTED 2021-04-14 07:03:44
2021-04-13 22:30:50
Laura Mikolajczak CARMENSITA 3
  • 1x R4/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
14 ACCEPTED 2021-04-22 15:46:49
2021-04-12 23:37:55
Kordian Zieliński P-QUEN
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
13 ACCEPTED 2021-04-21 08:06:52
2021-04-12 16:15:41
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R6/mini LL 80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ACCEPTED 2021-04-21 08:06:58
2021-04-12 16:15:14
Nina Sućko TASIEMKA
  • 1x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R6/mini LL 80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ACCEPTED 2021-04-21 08:07:02
2021-04-11 22:08:32
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x R6/mini LL 80/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2021-04-21 08:07:06
2021-04-09 10:39:15
Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M
  • 1x R9/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R10/P/na styl jeźdźca - Talent Wielkopolski
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-04-20 07:13:08
2021-04-09 10:38:36
Amelia Lewkowicz CONTINA ELIZAR
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R9/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R19/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R20/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ACCEPTED 2021-04-12 10:48:43
2021-04-09 10:37:38
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R17/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R18/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ACCEPTED 2021-04-21 08:07:10
2021-04-09 10:37:01
Liliana Brzykcy LEON
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R4/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R14/mini LL 60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2021-04-21 08:07:15
2021-04-09 10:36:38
Zuzanna Sławińska WILDZANG'S ROSE SHAUNDI
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R4/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R14/mini LL 60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
5 ACCEPTED 2021-04-21 08:07:21
2021-04-09 10:36:19
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R4/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R14/mini LL 60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
4 ACCEPTED 2021-04-19 08:58:21
2021-04-08 14:17:47
Zofia Sęba WENA
  • 2x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 2x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
3 ACCEPTED 2021-04-20 12:18:41
2021-04-08 14:17:28
Martyna Murawa PASJONATA RAMZES
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 2x R14/mini LL 60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
2 ACCEPTED 2021-04-20 12:18:44
2021-04-08 14:17:09
Aleksandra Lara URWIS
  • 1x R2/min LL 60/na styl jeźdźca - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R3/mini LL 60/z trafieniem w normę czasu - Wielkopolska Liga Kuców dzieci 9-12 lat
  • 1x R14/mini LL 60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/mini LL 70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
1 ACCEPTED 2021-04-08 16:01:45
2021-04-08 14:16:50
Aleksandra Lara APIS
  • 2x R5/mini LL 80/na styl jeźdźca - Wilekopolska Liga Kuców dzieci 12-16 lat
  • 2x R16/mini LL 80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (J.)
Brak
2. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
3. Bronnenberg Julia Bks klos budzym
2011 (Mł.)
.
4. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
O026923
5. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
6. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
7. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (MJ.)
O028408
8. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
9. Chrząszczak Jagoda Klos Budzyn
2010 (Mł.)
.
10. Cieślak Szymon Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O058683
11. Ciszewska Iga Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
O058308
12. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
13. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
14. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
15. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
16. Epting Zofia SJK Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
17. Fryckowska Kamila Brak
S
Brak
Brak
18. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
19. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
20. Grzybowski Jan Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O040856
21. Heleniak Maja Ponny Jumping Team Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
O063214
22. Jaroszyk Weronika Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
S
brak
23. Jaroszyk Zuzanna Kj Ch Jaszkowo
S
Brak
24. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
O047890
25. Jórga Andrzej LKJ Abaria Iwno
2002 (MJ.)
O038288
26. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
27. Kalak Laura KJ J.J. Darboven
2009 (JM.)
O059300
28. Kamińska Weronika Klos Budzyn
2009 (JM.)
None
29. Karwatka Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O047576
30. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
31. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
32. Knajdek Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (J.)
O035242
33. Kołodzińska Aleksandra bpk
2008 (JM.)
O050214
34. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
35. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
36. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
37. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
38. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
39. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
40. Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
brak
41. Kromolicka Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O062010
42. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
43. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
44. Kunaj Marta Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2007 (JM.)
O055708
45. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
46. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O058545
47. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (J.)
O026920
48. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
49. Lubecka Matylda Rancho Drzecin
2010 (Mł.)
38696/19
50. Maciejkiewicz Laura JKS Robir Chwalęcice
S
O036622
51. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
52. Majorczyk Jagoda Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
2006 (JM.)
O052059
53. Majorczyk Nikola Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
2006 (JM.)
O052054
54. Mamys Marta Kraju Jumping Team
2008 (JM.)
brak
55. Markiewicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
brak
56. Michalak Hanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2010 (Mł.)
O056967
57. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
58. Michalska Zuzanna KJ Sport Zamysłowo
2009 (JM.)
brak
59. Mikolajczak Laura Racho Drzecin
2009 (JM.)
brak
60. Mikołajczak Lena Rancho Drzecin
2009 (JM.)
brak
61. Mleczak Antonina KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O059646
62. Murawa Martyna JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O062944
63. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
64. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
65. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
66. Nogalska Katarzyna JKS Robir Chwalęcice
2001 (MJ.)
O036083
67. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (Mł.)
O059328
68. Nowakowski Witold Racocki Klub Jeździecki
S
O051018
69. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
70. Olaszek Alicja Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2009 (JM.)
O055650
71. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O056044
72. Pikosz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
O023417
73. Pilarska Emilia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O061897
74. Pokrywka Małgorzata UKJ Leśny Dwór Pakówka
2009 (JM.)
brak
75. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
76. Polaszek Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2000 (MJ.)
O030550
77. Rybarczyk Maja Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2007 (JM.)
Brak
78. Sęba Zofia -
2003 (J.)
brak
79. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał Poznań
S
O021179
80. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
81. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
82. Smoczyk Łukasz Racocki Klub Jeździecki
S
O004704
83. Soforek Marcel Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
O060239
84. Starzyńska Gabriela KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O045420
85. Stranz Gabriela KJ CH Jaszkowo
86. Stróżyńska Agata Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2003 (J.)
28376/17
87. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
88. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
89. Sućko Nina KS JUMPING EVENTS
2008 (JM.)
O052615
K026539
90. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (J.)
O033144
91. Szott Martyna -
2004 (J.)
O053082
92. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
93. Tomczak Ida JKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
brak
94. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
brak
95. Walorczyk Maria KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O058618
96. Wawrzyniak Zofia Pony Jumping Team
2009 (JM.)
brak
97. Wilczyńska Marta Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
brak
brak
98. Woźniak Amelia Rancho Drzecin
2006 (JM.)
brak
99. Wylegała Aleksandra BKS kłos Budzyn
2010 (Mł.)
None
100. Żak Hanna KJ CH Jaszkowo
101. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
102. Ziała Aleksandra KJ CH Jaszkowo
103. Zielińska Laura KJ CH Jaszkowo
104. Zielińska Lena KJ CH Jaszkowo
105. Zieliński Kordian JUKS Abakus
S
O013201
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

81

A QUITE HUNWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
K009261 HUNMIM042782004
2.

87

AJAX KP SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Cruzeiro L
M: Ánka
Brak .
3.

112

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
4.

77

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
K019869 NPA20011000
5.

52

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
K006417 DE435350274200
6.

32

APIS KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Mors/Kumys
M: Antalya Borderi/O'Brien Du Chesnay
K023102 POL 013 67 00223 06
7.

85

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
8.

110

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
9.

16

ARTEIDA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/mk:150 F: Quidam's Hero
M: Artemida
brak 616007680010111
10.

125

Barbi KUC POL 1997 mare F: nn
M: nn
11.

50

BLANSZ SP POL 2003 wałach siwa/mk:152 F: nn / nn
M: nn / nn
K031454 POL999670099303
12.

108

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:kuc:13 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
13.

139

Bolero F:
M:
14.

78

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
15.

92

BRAWO MALY POL brak wałach myszata/kuc:146 F: nieznany
M: nieznana
000 616999640101810
16.

75

CALASIA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz siwa/mk:158 F: Pułaski / Kalaska De Semilly
M: Chealsima / Chelsea London
K026768 616999520030515
17.

69

CALI LA CALIDAD SP POL 2016 klacz gniada/164 F: La Calidad / Lancer II / / Landgraf I
M: Calido's Lady/ Calido I
brak -
18.

45

CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA) WLKP POL 2015 wałach gniada/180 F: Tanos / Cantanis
M: Higiena / Napar
K029115 616007610098115
19.

137

Capri HOLST. GER 1997 mare F: Contender
M: Badendorferin Constanti
20.

38

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
21.

34

CARMENISTA 3 OLDENBURG POL 2013 klacz siwa/mk:164 F: Call me number one
M: Graf Magna
brak DE 418180277513
22.

83

CARTIER OS POL 2015 wałach gniada/172 F: Chacomo / Conteur
M: Lilly Marleen / Leviscal
K015283 DE418180307415
23.

89

CASSORRADO HOL GER 2010 Wałach siwa/176 F: Cassini II /
M: Horiella S / Corrado I
K021127 DE421000069510
24.

88

CASTAL B HSH HUN 2010 Wałach gniada/- F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Chantal / Tiepolo
K016477 HUNMMF100290000
25.

116

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
K027615 DE473730357410
26.

107

CELINKA HUCUŁ POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Joker
M: Czyrna
brak 616012610030015
27.

98

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:125 F: Toffi
M: CULIKO
brak POL 013 61 00442 07
28.

7

CEREMBER ME M KWPN POL 2007 klacz gniada/163 F: Landlord / Landgraf I
M: Remember Me M / Cash
K020406 52821000891231
29.

46

CEVRA SP POL 2017 klacz kasztanowata/171 F: If du Reverdy / Le Tot de Semilli
M: Cecora / Konig Sobieski
K030805 616009640002917
30.

117

CHACORRADO OLD GER 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Corrisa / Corrado I
K025926 DE418185067712
31.

31

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
32.

56

CIARA O WLKP POL 2017 klacz kasztanowata/174 F: Numerus / Numero Uno
M: Cela / Faust Z
K024415 616007610171717
33.

119

CLARA BELLA HOL GER 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
34.

123

Coanyero NF F:
M:
35.

26

COELENHAGE'S CRISTHA NRPS NED 2015 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: King William / Kaiserjaeger
M: Coelenhage's Campari / Wengelo's Ricardo
K028377 528017201500590
36.

21

CONCORDE STAR HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach siwa/175 F: Cassini II
M: Feegole
K017013 208-335-290982205
37.

8

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
38.

48

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
K027713 616009610107015
39.

86

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
40.

41

COSTA SERENA . POL . Mare bay/kuc:. F: .
M: .
. .
41.

22

D-KROPKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:kuc:- F: Wykusz / Palas
M: Didel / nn
K028780 616013680114509
42.

71

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
43.

130

Diament F:
M:
44.

49

DIAMENT SP POL 2004 wałach skarogniada/mk:148 F: X
M: X
K031129 999611495304
45.

120

DICAPRIO KWPN POL 2008 wałach kasztanowata/178 F: Carthino Z
M: Zicorda
brak 528003000803628
46.

134

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
47.

63

DONNA NAVONNA OLDENBURSKA POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
48.

44

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
49.

20

ETINA RK SP POL 2016 klacz siwa/164 F: CORRADO SON
M: ETNA (ETNA ROSSE)
K031434 616009610024016
50.

37

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
51.

25

FILEMON KUC POL 2005 wałach bułana/kuc:kuc:ku F: Taternik/Orkisz
M: Fraszka
K017561 POL 013610073406
52.

113

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K002593 POL999610014194
53.

74

GOOS KWPN NED 2011 wałach gniada/173 F: Contendro I /
M: Oderma / Burggraaf
brak 528003201106997
54.

103

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landor
M: Grenadia
K029585 616009610111215
55.

104

GRINGO WLKP POL 2017 ogier gniada/169 F: Landor
M: Grenlandia
Brak 616009610088617
56.

135

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
-
57.

30

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 gelding bay/mk:153 F: Lapis /
M: H'lotka /
brak 616007610105214
58.

36

HIRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz gniada/167 F: Albrex G
M: Hasia
bral 616009610164011
59.

47

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
60.

122

Houndswood June F:
M:
61.

129

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
616 013 61 12218 01
62.

115

IMOLA WLKP POL 2012 klacz skarogniada/167 F: SANTOS
M: INDYKCJA
K024490 616007610161212
63.

91

IRALSINA KWPN NED 2013 klacz ciemnogniada/166 F: Modesto / Grandeur
M: Alsina / Heartbreaker
K031420 528003201301305
64.

65

JADE MK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz ciemnogniada/- F: ELF
M: JUTA
K022820 616009600019711
65.

58

JANTARINA KWPN NED 2014 klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
66.

42

JUBEL KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
brak
67.

43

KARA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: nn/nn
M: nn/nn
K021103 616999610260505
68.

61

KARNAVAL HDH KWPN POL 2015 wałach siwa/175 F: CREAM ON TOP
M: GERDERIEKA II VL
K027830 528003201509186
69.

76

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Lissduff Rebel
M: Earls Lady
brak M3-372004000032545
70.

99

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: CORRERO/CLAUDIO
M: KIRA/LANDOS II
K028988 616009640079916
71.

127

Kosma KUC 2005 wałach siwy F: Lotos
M: Kania
K030867 POL 013 52 00616 05
72.

82

KYNAN S KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/182 F: Baloubet du Rouet
M: Henna S
- 528003201504438
73.

62

L.FOLID GLOD RYAL K KWPN POL 2016 wałach gniada/164 F: Solid Gold Z
M: Bellonie
K029326 528003201602013
74.

138

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
75.

40

LAWENDA . POL . mare grey/kuc:134 F: .
M: .
. .
76.

132

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
77.

9

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:kuc:ku F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
78.

131

LOLLA HANOWERSKA GER 2005 Klacz siwa/160 F: Litas Star
M: Andoga MDM
K014401 DE431316702005
79.

24

LORD EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670068215
80.

84

LYCEDSTUD CEINDRYCH KUC WALIJSKI POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Ysselvliedts Kyan
M: Moeltryfan Socks
brak 528019020003782
81.

72

MACIERZANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
82.

128

Maciuś F:
M:
83.

27

MAGNOLIA WLKP POL 2003 klacz gniada/172 F: Barbur / Bujak
M: Minesota / Madrat
K030523 007611052403
84.

100

MARIT KUC WALIJSKI POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Anmiklage's Sandor
M: Gruthuis Daphne
K024414 5280170700777
85.

64

MELISSE HAFLINGER POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
K028711 POL013610016009
86.

11

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Frankenhoeh's Mylord
M: Megan B
K020303 POL 013 52 01433 08
87.

59

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: DASTI MAN
M: MONA
K029742 616 013 64 00429 15
88.

124

Mimmi KUC POL 2001 mare gniada/127 F: nn
M: nn
89.

114

MISTY KUC POL NN klacz inna/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030816 616999611206600
90.

126

Moneta F:
M:
91.

96

MY LUCKY PENNY NN IRL 2005 klacz siwa/kuc:133 F: nn
M: nn
brak 372414005312031
92.

121

NANDA DEVI HAFLINGER POL - klacz izabelowata/kuc:- F: -
M: -
- -
93.

23

NEKTA SP POL 2014 Klacz kara/165 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaria / Alfaro
K027375 616009640018414
94.

60

NESKA Deutsche Ride Pony POL 2004 klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba
M: Niwka
K021849 013520044804
95.

70

NEW SKY C SP POL 2017 klacz gniada/165 F: If Du Reverdy /
M: Nancy / Concert
brak -
96.

94

NICO GOLD HOLSZTYŃSKA GER 2016 wałach siwa/166 F: Number One
M: Elastiqua
K031010 DE421000709116
97.

13

P-QUEN WLKP POL 2016 Klacz siwa/168 F: Rumianek
M: Poli
K029031 616098200226852
98.

57

PARYS WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
Brak 616007610149912
99.

67

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: .
M: .
K017075 POL013610145207
100.

79

PASJONATA PAVAROTTI KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K022154 616013610016511
101.

3

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jelenia/kuc:kuc:13 F: Rondo's Matador
M: Zwaantjes Rozalien
K027021 616013610016311
102.

106

PENICYLINA WLKP POL 2015 klacz gniada/167 F: Landor
M: Penni
Brak 616007610113015
103.

105

PENITO WLKP POL 2014 ogier gniada/169 F: Vulkan L
M: Penni
K025268 616007610074914
104.

102

PIPI TYP KUC POL 2005 klacz tarantowata/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610261305
105.

6

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Rolex
M: Pola
K027493 616013540074515
106.

55

PTYŚ SP POL 2006 wałach kasztanowata/170 F: Song/ Elmero
M: Plamka
K020845 POL009530160006
107.

73

QUIZ 12 HOL GER 2013 wałach gniada/170 F: Quidam de Revel / Jalisco B
M: Arizona III / Con Air
K026331 DE421000154213
108.

14

RIVER LILLY ISH IRL 2011 klacz bułana/kuc:kuc:14 F: Shadowsh Dun
M: Rossie Clover
K026539 372414005354830
109.

97

RIWIERI WIELKOPOLSKA POL 08.04.2011 wałach siwa/178 F: Correro
M: Rena
Brak 616007640041311
110.

19

ROBINIA SP POL 2011 klacz gniada/- F: Qulester /
M: Raola / Campari M
. 616009610184711
111.

33

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 ogier siwa/kuc:kuc:ku F: Martell
M: Rita
K017920 POL013540072804
112.

28

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:125 F: nn
M: nn
brak 616098200131581
113.

136

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
114.

53

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/kuc:kuc:ku F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
K014194 POL013640083408
115.

111

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
116.

101

SWEET EMMA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Nebo Liam 53328
M: Rhosymeirch Beck
K026255 826046020150135
117.

15

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Durello Top
M: Torina/Nando
K030364 POL013640076706
118.

80

TICANOS SP POL 2013 gelding bay/167 F: Canoso/Contact Me
M: Timbaly/Calido I
K024577 616009640005713
119.

35

TOPAZ KUC WALISKI POL 2003 wałach gniada/kuc:147 F: nn
M: nn
brak 528005000001570
120.

109

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
121.

4

URWIS KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:kuc:ku F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
K028506 616013610096412
122.

133

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
123.

39

WALENCJA SP POL 2003 Klacz siwa/kuc: F: x
M: z
brak
124.

68

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 Ogier bułana/kuc:kuc:ku F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
125.

51

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
126.

95

WARKA - POL 2007 klacz kara/kuc:140 cm F: Wander
M: Roszka
K021740 616999610295607
127.

17

WASYL HUCULSKA POL 2012 wałach srokata/kuc:kuc:14 F: Halif
M: Wolta
K031292 616012610204312
128.

2

WENA SP POL 2002 klacz gniada/163 F: Bujak
M: Wera
K020797 POL009611205402
129.

90

WERTUS KM POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Praetor / Poprad
M: Warta / Hufiec
K027978 616013610186515
130.

93

WICHEREK KN POL 2012 wałach inna/kuc:137 F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
K026363 616011610085912
131.

54

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
K010983 POL013670112006
132.

10

WILDZANG'S ROSE SHAUNDI KUC WALIJSKI NED 2010 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Shamrock Mr. Oliver
M: Wildzang's Rosebird
K029122 528017201000296
133.

66

WOLLING'S LION KING KUC WALIJSKI POL 2004 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K012216 11111
134.

118

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
K027231 616009610044714
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Bartosz
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ARMAND (110)
2021-04-25
15
2021-04-25
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (38)
2021-04-24
15
2021-04-24
4
2021-04-25
5
Bronnenberg Julia
Bks klos budzym
KARA (43)
2021-04-24
1
2021-04-24
1
2021-04-25
1
2021-04-25
1
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos
FESTA (37)
2021-04-24
3
2021-04-24
2021-04-25
1
2021-04-25
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-04-24
11
2021-04-24
18
2021-04-25
20
2021-04-25
18
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (9)
2021-04-24
4
2021-04-24
2
2021-04-25
1
2021-04-25
14
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
NEKTA (23)
2021-04-24
18
2021-04-24
24
2021-04-25
18
2021-04-25
20
Bugajska Angelika
KJ CH Jaszkowo
2021-04-24
7
2021-04-25
4
Semino 5 (136)
2021-04-24
5
2021-04-25
4
Chrząszczak Jagoda
Klos Budzyn
2021-04-24
1
2021-04-24
23
2021-04-25
1
2021-04-25
1
Cieślak Szymon
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2021-04-24
5
2021-04-24
6
Ciszewska Iga
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CALASIA (75)
2021-04-24
1
2021-04-24
1
2021-04-25
18
2021-04-25
1
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-04-24
1
2021-04-24
12
2021-04-25
11
2021-04-25
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-04-24
1
2021-04-24
10
2021-04-25
9
2021-04-25
8
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
CEVRA (46)
2021-04-24
1
2021-04-24
2021-04-24
8
2021-04-24
1
200
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
A QUITE (81)
2021-04-25
1
250
KYNAN S (82)
2021-04-25
14
2021-04-25
6
CARTIER (83)
2021-04-25
16
2021-04-25
9
Epting Zofia
SJK Gold Team Świątniki
IMOLA (115)
2021-04-24
14
2021-04-24
2021-04-25
2021-04-25
Fryckowska Kamila
Brak
PARYS (57)
2021-04-25
14
2021-04-25
25
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
QUIZ 12 (73)
2021-04-24
1
150
2021-04-24
8
GOOS (74)
2021-04-24
9
2021-04-25
13
2021-04-25
7
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
Maciuś (128)
2021-04-24
15
2021-04-24
17
2021-04-25
1
2021-04-25
24
Grzybowski Jan
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-04-24
2
100
2021-04-24
5
2021-04-25
2
100
2021-04-25
QUIZ 12 (73)
2021-04-25
6
2021-04-25
11
Heleniak Maja
Ponny Jumping Team Klaudia Olejniczak
2021-04-24
7
2021-04-24
20
Jaroszyk Weronika
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
DICAPRIO (120)
2021-04-24
2021-04-25
2021-04-25
Jaroszyk Zuzanna
Kj Ch Jaszkowo
2021-04-24
10
2021-04-24
4
2021-04-25
12
2021-04-25
2
150
Jazdończyk Anna
KJ CH Jaszkowo
2021-04-24
27
2021-04-24
13
2021-04-25
27
2021-04-25
Jórga Andrzej
LKJ Abaria Iwno
2021-04-25
13
2021-04-25
12
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
ROLEX 2 (33)
2021-04-24
1
2021-04-24
1
2021-04-25
1
2021-04-25
3
Kalak Laura
KJ J.J. Darboven
FILEMON (25)
2021-04-24
2
2021-04-24
6
Kamińska Weronika
Klos Budzyn
2021-04-24
1
2021-04-24
3
2021-04-25
3
2021-04-25
LAWENDA (40)
2021-04-24
13
2021-04-24
1
2021-04-25
1
2021-04-25
1
Karwatka Magdalena
KJ Podkowa Gruszczyn
PTYŚ (55)
2021-04-24
1
2021-04-24
2
2021-04-25
2
Kazimierczak Gaja
KJ Janowice
NESKA (60)
2021-04-24
6
2021-04-24
2021-04-25
1
2021-04-25
18
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (108)
2021-04-24
21
2021-04-24
15
2021-04-25
1
2021-04-25
6
Knajdek Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-04-24
16
2021-04-24
1
2021-04-25
17
2021-04-25
23
Kołodzińska Aleksandra
bpk
JADE MK (65)
2021-04-24
1
2021-04-24
1
2021-04-25
1
2021-04-25
19
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2021-04-25
13
2021-04-25
2021-04-25
5
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2021-04-24
17
2021-04-24
4
2021-04-25
9
2021-04-25
9
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Mieczewo
2021-04-25
11
2021-04-25
14
Kowalski Krzysztof
St. Kraju Jumping Team
KIREJRO (99)
2021-04-24
4
2021-04-24
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
AJAX KP (87)
2021-04-25
16
2021-04-25
2021-04-25
10
2021-04-25
15
Krol Mia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
PIPI (102)
2021-04-24
16
2021-04-24
18
Kromolicka Nina
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-04-24
1
2021-04-24
12
2021-04-25
2021-04-25
1
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (59)
2021-04-25
15
2021-04-25
7
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
CHANTEL (31)
2021-04-24
9
2021-04-24
3
50
Kunaj Marta
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2021-04-24
7
2021-04-24
9
Lara Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (4)
2021-04-24
14
2021-04-24
6
2021-04-25
1
2021-04-25
APIS (32)
2021-04-24
17
2021-04-24
11
2021-04-25
11
2021-04-25
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
2021-04-24
11
2021-04-24
12
2021-04-25
8
2021-04-25
17
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-04-24
11
2021-04-24
2
150
2021-04-25
5
2021-04-25
3
100
2021-04-24
8
2021-04-24
7
2021-04-25
3
50
2021-04-25
11
Lubecka Matylda
Rancho Drzecin
TOPAZ (35)
2021-04-24
2021-04-24
3
2021-04-25
16
2021-04-25
Maciejkiewicz Laura
JKS Robir Chwalęcice
TICANOS (80)
2021-04-24
9
2021-04-24
10
2021-04-25
9
2021-04-25
10
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Le Matino (132)
2021-04-24
6
2021-04-24
1
250
2021-04-25
1
200
2021-04-25
2
200
Victor (133)
2021-04-24
Donau VDL (134)
2021-04-24
7
2021-04-25
4
Majorczyk Jagoda
Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
DIAMENT (49)
2021-04-25
8
BLANSZ (50)
2021-04-25
20
Majorczyk Nikola
Budzyński KS Kłos Sekcja Jeździecka
DIAMENT (49)
2021-04-25
12
BLANSZ (50)
2021-04-25
12
Mamys Marta
Kraju Jumping Team
2021-04-24
19
2021-04-24
6
2021-04-25
17
2021-04-25
15
Markiewicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (98)
2021-04-24
9
2021-04-24
6
Michalak Hanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2021-04-24
13
2021-04-24
6
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
2021-04-24
4
2021-04-24
7
Michalska Zuzanna
KJ Sport Zamysłowo
2021-04-24
11
2021-04-24
18
Mikolajczak Laura
Racho Drzecin
2021-04-24
7
2021-04-24
11
2021-04-25
2021-04-25
10
Mikołajczak Lena
Rancho Drzecin
ARTEIDA (16)
2021-04-24
2021-04-24
2021-04-25
2021-04-25
22
Mleczak Antonina
KJ Ranczo Kołata
WASYL (17)
2021-04-24
19
2021-04-24
12
2021-04-25
1
2021-04-25
10
Murawa Martyna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-04-24
15
2021-04-24
15
2021-04-25
1
2021-04-25
8
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
2021-04-24
2
2021-04-24
14
2021-04-25
2
2021-04-25
1
2021-04-24
18
2021-04-24
1
2021-04-25
1
2021-04-25
14
Niedziela Agnieszka
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WERTUS (90)
2021-04-24
4
2021-04-24
3
Niesiołowska Zofia
bpk
2021-04-24
8
2021-04-24
Nogalska Katarzyna
JKS Robir Chwalęcice
RIWIERI (97)
2021-04-24
18
2021-04-24
25
2021-04-25
14
2021-04-25
1
Nowak Liwia
JKS Przybyszewo
2021-04-24
1
2021-04-24
1
2021-04-24
22
2021-04-24
6
Nowakowski Witold
Racocki Klub Jeździecki
2021-04-24
6
2021-04-24
2021-04-24
18
2021-04-24
18
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
ROBINIA (19)
2021-04-25
1
2021-04-25
7
2021-04-25
1
2021-04-25
Olaszek Alicja
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2021-04-24
1
2021-04-24
18
2021-04-25
5
2021-04-25
4
Pawlik Marta
LKS Cwał Poznań
2021-04-25
1
MELISSE (64)
2021-04-24
4
2021-04-24
13
2021-04-25
16
2021-04-25
25
Pilarska Emilia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-04-24
16
2021-04-24
26
2021-04-25
13
2021-04-25
23
Pokrywka Małgorzata
UKJ Leśny Dwór Pakówka
MARIT (100)
2021-04-24
23
2021-04-24
6
Polaszek Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2021-04-25
11
2021-04-25
12
Rybarczyk Maja
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
CELINKA (107)
2021-04-24
11
2021-04-24
11
Sęba Zofia
-
WENA (2)
2021-04-24
7
2021-04-24
7
2021-04-25
6
2021-04-25
Sinkiewicz Natalia
LKS Cwał Poznań
2021-04-24
18
2021-04-24
2021-04-25
20
Siwka Karolina
St. Kraju Jumping Team
2021-04-24
13
2021-04-24
11
2021-04-25
6
2021-04-25
8
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-04-24
12
2021-04-24
4
2021-04-25
1
2021-04-25
15
MELODIA (11)
2021-04-24
6
2021-04-24
5
2021-04-25
1
2021-04-25
3
Smoczyk Łukasz
Racocki Klub Jeździecki
GRINGO (104)
2021-04-24
1
2021-04-24
16
PENITO (105)
2021-04-24
6
2021-04-24
3
100
Soforek Marcel
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2021-04-24
3
2021-04-24
6
2021-04-25
1
2021-04-25
Starzyńska Gabriela
KJ Sokół Damasławek
CIARA O (56)
2021-04-25
13
2021-04-25
14
Stranz Gabriela
KJ CH Jaszkowo
Diament (130)
2021-04-25
17
2021-04-25
19
Stróżyńska Agata
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2021-04-24
1
2021-04-24
2021-04-25
1
2021-04-25
Stróżyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
GARBONOS (113)
2021-04-24
8
2021-04-24
3
2021-04-25
21
2021-04-25
MISTY (114)
2021-04-24
1
2021-04-24
1
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
TSUNAMI (109)
2021-04-25
1
150
2021-04-25
7
Sućko Nina
KS JUMPING EVENTS
2021-04-24
1
2021-04-24
17
2021-04-25
1
2021-04-25
2021-04-24
1
2021-04-24
2
2021-04-25
14
2021-04-25
20
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
2021-04-24
5
2021-04-24
2021-04-25
13
2021-04-25
10
Szymkowiak Zofia
KJ CH Jaszkowo
Huk (129)
2021-04-24
11
2021-04-24
5
2021-04-25
4
2021-04-25
2
Tomczak Ida
JKS Gold Team Mieczewo
2021-04-25
2021-04-25
Tymieniecka Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-04-24
3
2021-04-24
2021-04-25
11
2021-04-25
Walorczyk Maria
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2021-04-24
7
2021-04-24
10
Wawrzyniak Zofia
Pony Jumping Team
2021-04-24
10
2021-04-24
20
Wilczyńska Marta
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
BRAWO (92)
2021-04-24
20
2021-04-24
3
Woźniak Amelia
Rancho Drzecin
HIRA (36)
2021-04-24
11
2021-04-24
2021-04-25
17
2021-04-25
Wylegała Aleksandra
BKS kłos Budzyn
JUBEL (42)
2021-04-24
1
2021-04-24
1
2021-04-25
1
2021-04-25
9
Żak Hanna
KJ CH Jaszkowo
Mimmi (124)
2021-04-24
1
2021-04-24
22
2021-04-25
1
2021-04-25
1
Żak Kalina
Stajnia Siemowo
AMOS (112)
2021-04-25
25
2021-04-25
7
Ziała Aleksandra
KJ CH Jaszkowo
Lapaccio (138)
2021-04-25
5
2021-04-25
1
Zielińska Laura
KJ CH Jaszkowo
Moneta (126)
2021-04-24
8
2021-04-24
2021-04-25
16
2021-04-25
23
Zielińska Lena
KJ CH Jaszkowo
Barbi (125)
2021-04-24
1
2021-04-25
1
2021-04-25
1
Zieliński Kordian
JUKS Abakus
P-QUEN (13)
2021-04-24
1
2021-04-24
1
2021-04-25
2021-04-25

Number of Riders: 105

Number of Horses: 134

The sum of prizes: 2 200.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl