Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
211 ACCEPTED 2020-12-16 07:07:58
2020-12-15 22:38:38
Kalina Tomaszewska SAGAR
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T14/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
210 ACCEPTED 2020-12-16 07:10:31
2020-12-15 21:01:50
Marcin Wesoły G
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
209 ACCEPTED 2020-12-16 07:07:44
2020-12-15 20:39:48
Klaudia Olejniczak BELI KSIĘŻYC
  • 2x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
208 ACCEPTED 2020-12-16 07:10:04
2020-12-15 19:39:56
Jan Żmójdzin NORTON
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
207 ACCEPTED 2020-12-16 07:01:57
2020-12-15 19:08:19
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
206 ACCEPTED 2020-12-15 13:10:31
2020-12-15 13:08:08
Zofia Undrych TORRES EWITA
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
205 ACCEPTED 2020-12-15 11:16:41
2020-12-15 11:11:09
Ines Staśkiewicz KASTELLO
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
204 ACCEPTED 2020-12-15 10:59:53
2020-12-15 10:50:46
Klaudia Olejniczak OBI IVAN
  • 2x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
203 ACCEPTED 2020-12-15 11:17:06
2020-12-15 10:32:27
Marta Wilczyńska ROZBÓJNIK
  • 2x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
202 ACCEPTED 2020-12-15 10:09:51
2020-12-15 09:53:24
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
201 ACCEPTED 2020-12-15 10:09:58
2020-12-15 09:52:07
Witold Hudzik ARAGORN K
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
200 ACCEPTED 2020-12-15 10:10:06
2020-12-15 09:48:53
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
199 ACCEPTED 2020-12-15 07:52:24
2020-12-15 06:59:07
Zofia Epting RASZKA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
198 ACCEPTED 2020-12-15 07:27:53
2020-12-15 04:30:08
Michał Zgrabka SALIDAD
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
197 ACCEPTED 2020-12-15 07:27:57
2020-12-15 04:29:16
Michał Zgrabka JAŚMINA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
196 ACCEPTED 2020-12-15 07:35:49
2020-12-14 22:17:14
Gabrysia Arndt MONA
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
195 ACCEPTED 2020-12-15 07:28:51
2020-12-14 22:02:24
Jagoda Jankowiak ALIKA
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
194 ACCEPTED 2020-12-15 07:28:53
2020-12-14 22:01:23
Gabrysia Arndt ALIKA
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
193 ACCEPTED 2020-12-16 07:07:27
2020-12-14 21:42:58
Weronika Orłowska-Marciniak CALIDO C
  • 2x T14/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
192 ACCEPTED 2020-12-15 07:24:54
2020-12-14 20:59:29
Maja Jankowska MERIE
  • 2x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
191 ACCEPTED 2020-12-15 09:39:32
2020-12-14 19:59:25
Izabela Duda ARTEMIDA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
190 ACCEPTED 2020-12-15 09:39:24
2020-12-14 19:58:48
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
189 ACCEPTED 2020-12-15 09:39:17
2020-12-14 19:57:27
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
188 ACCEPTED 2020-12-15 09:39:09
2020-12-14 19:56:41
Piotr Sokołowski CARAT
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
187 ACCEPTED 2020-12-15 07:23:51
2020-12-14 17:22:00
Maja Kułakowsla TINKY WINKY
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
186 ACCEPTED 2020-12-15 07:23:42
2020-12-14 17:02:23
Julia Antonyuk WITTARA HORSE CONCURE
  • 2x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
185 ACCEPTED 2020-12-15 07:53:17
2020-12-14 16:07:06
Jan Żmójdzin CENTO BLUE
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
184 ACCEPTED 2020-12-15 07:53:19
2020-12-14 15:58:16
Jan Żmójdzin NEMEZIS
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
183 ACCEPTED 2020-12-14 13:52:15
2020-12-14 13:41:50
Mia Krol PIPI
  • 2x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
182 ACCEPTED 2020-12-15 13:59:53
2020-12-14 11:36:55
Maria Kulik CETYNIAN
  • 2x T14/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
181 ACCEPTED 2020-12-14 11:38:13
2020-12-14 11:22:34
Anastazja Braun BRAK
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
180 ACCEPTED 2020-12-14 11:39:40
2020-12-14 08:25:52
Zofia Wnęk CARLA
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
179 ACCEPTED 2020-12-15 11:17:27
2020-12-13 21:53:55
Olga Styła MATADOR
  • 1x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
178 ACCEPTED 2020-12-14 12:09:23
2020-12-13 20:08:33
Maja Konarska QUITANO
  • 2x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
177 ACCEPTED 2020-12-14 12:09:10
2020-12-13 20:07:23
Nina Konarska MUSTANG
  • 2x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
176 ACCEPTED 2020-12-14 12:07:32
2020-12-13 20:04:00
Daria Przybyła BOBI
  • 1x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
175 ACCEPTED 2020-12-14 12:36:58
2020-12-13 19:30:34
Julia Michalak BLANKA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
174 ACCEPTED 2020-12-14 14:19:35
2020-12-13 15:47:58
Zofia Wawrzyniak CENNA
  • 2x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
173 ACCEPTED 2020-12-14 14:11:36
2020-12-13 14:38:02
Agata Matela QUALITY BOY
  • 2x T14/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
172 ACCEPTED 2020-12-14 14:13:25
2020-12-13 11:42:06
Piotr Juszczak DALTON
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
171 ACCEPTED 2020-12-14 12:36:01
2020-12-12 18:07:50
Jaga Włodarczak GOLFANT
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
170 ACCEPTED 2020-12-14 11:51:35
2020-12-12 18:03:16
Anna Międlarz GOLFANT
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
169 ACCEPTED 2020-12-14 11:51:51
2020-12-12 17:55:33
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
168 ACCEPTED 2020-12-14 11:51:58
2020-12-11 22:40:23
Rafał Krajewski GRANIT 318
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
167 ACCEPTED 2020-12-14 14:15:31
2020-12-11 21:28:09
Maja Heleniak ROZBÓJNIK
  • 2x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
166 ACCEPTED 2020-12-14 12:17:22
2020-12-11 20:38:16
Oliwia Joachimiak HAPPY DAY
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T14/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
165 ACCEPTED 2020-12-14 12:31:12
2020-12-11 16:26:27
Oliwia Skwierczyńska CALIPSO
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
164 ACCEPTED 2020-12-14 11:29:02
2020-12-11 16:25:07
Dagmara Antczak DACOLINO
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
163 ACCEPTED 2020-12-14 11:29:05
2020-12-11 16:24:39
Dagmara Antczak WIEDŹMIRA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
162 ACCEPTED 2020-12-15 07:29:43
2020-12-11 14:12:11
Zuzanna Kwasiżur AMELIA
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T14/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ACCEPTED 2020-12-14 11:52:26
2020-12-11 12:30:01
Damian Krajewski ZULINE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
160 ACCEPTED 2020-12-15 11:18:45
2020-12-11 09:15:00
Zuzanna Zujewska BIBI
  • 1x T8/30/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
159 ACCEPTED 2020-12-11 08:11:35
2020-12-10 22:36:10
Sara Szczot CAMBIALE Z
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
158 ACCEPTED 2020-12-11 08:11:51
2020-12-10 19:48:41
Amanda Spychała BRAWO
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
157 ACCEPTED 2020-12-11 08:12:06
2020-12-10 19:48:05
Wiktoria Troć LOTOS
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
156 ACCEPTED 2020-12-11 08:12:23
2020-12-10 19:47:19
Wiktoria Troć RAPHAELLA P
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ACCEPTED 2020-12-11 08:12:36
2020-12-10 19:37:02
Sara Paliga JOHNNY WALKER
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ACCEPTED 2020-12-11 08:14:12
2020-12-10 18:40:42
Kinga Łąkowska BONDUELA
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
153 ACCEPTED 2020-12-15 12:19:21
2020-12-10 14:40:46
Zofia Hankus ROB ROY
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
152 ACCEPTED 2020-12-15 12:19:31
2020-12-10 14:27:05
Gabriela Mętel ERICE
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
151 ACCEPTED 2020-12-10 11:34:05
2020-12-10 11:02:41
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
150 ACCEPTED 2020-12-10 11:34:12
2020-12-10 11:02:11
Maja Nagła PASJONATA PARYS
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
149 ACCEPTED 2020-12-15 07:23:20
2020-12-10 11:01:05
Maja Nagła MONA
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
148 ACCEPTED 2020-12-10 11:34:33
2020-12-10 10:29:30
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ACCEPTED 2020-12-10 11:34:54
2020-12-10 09:42:28
Zofia Sęba WENA
  • 2x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
146 ACCEPTED 2020-12-10 07:17:36
2020-12-10 07:11:59
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
145 ACCEPTED 2020-12-10 07:20:03
2020-12-10 07:10:05
Wiktor Helbich CORJANA P
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
144 ACCEPTED 2020-12-10 07:17:44
2020-12-10 00:48:48
Łukasz Krajewski CLARA BELLA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ACCEPTED 2020-12-10 07:17:51
2020-12-10 00:48:16
Łukasz Krajewski COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
142 ACCEPTED 2020-12-10 07:17:57
2020-12-10 00:47:30
Łukasz Krajewski ZŁOTY RUBIN
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
141 ACCEPTED 2020-12-10 07:17:59
2020-12-10 00:46:38
Łukasz Krajewski SINCLAIRE 12
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
140 ACCEPTED 2020-12-10 07:18:04
2020-12-10 00:45:31
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
139 ACCEPTED 2020-12-10 07:18:09
2020-12-10 00:44:54
Łukasz Krajewski ESCUELA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
138 ACCEPTED 2020-12-15 13:08:18
2020-12-10 00:43:47
Łukasz Krajewski LINUS 317
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ACCEPTED 2020-12-10 07:18:23
2020-12-10 00:42:52
Łukasz Krajewski CATINA BLUE FG
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
136 ACCEPTED 2020-12-11 11:50:13
2020-12-09 20:07:31
Olga Styła LUCKY DREAM
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
135 ACCEPTED 2020-12-10 12:15:59
2020-12-09 18:56:59
Weronika Banaszak WERSSI
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
134 ACCEPTED 2020-12-09 16:03:24
2020-12-09 15:56:26
Tomasz Pawlicki HEROS
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
133 ACCEPTED 2020-12-09 16:03:26
2020-12-09 15:53:10
Tomasz Pawlicki CORDINO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
132 ACCEPTED 2020-12-09 16:03:29
2020-12-09 15:51:41
Tomasz Pawlicki BIG BOY Z
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
131 ACCEPTED 2020-12-10 15:59:04
2020-12-09 15:50:18
Joanna Słomka DIVA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
130 ACCEPTED 2020-12-10 12:16:28
2020-12-09 15:49:14
Agata Błaszkowiak GAPPE LOUP
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T14/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
129 ACCEPTED 2020-12-10 07:19:02
2020-12-09 15:49:11
Gabriela Kordus DIVA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
128 ACCEPTED 2020-12-10 07:19:10
2020-12-09 15:46:10
Wiktoria Łukaszyk CAMPARI
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
127 ACCEPTED 2020-12-09 10:43:26
2020-12-09 10:11:24
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ACCEPTED 2020-12-09 07:36:52
2020-12-09 00:56:29
Karolina Kozakiewicz IL PASSA CALIDAD
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
125 ACCEPTED 2020-12-16 07:03:11
2020-12-09 00:55:52
Karolina Kozakiewicz AJAX KP
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ACCEPTED 2020-12-09 07:37:28
2020-12-08 19:21:00
Anna Leśniewska HOLKA
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
123 ACCEPTED 2020-12-09 14:36:59
2020-12-08 18:58:19
Tomasz Gogołek ANDIAMO F
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
122 ACCEPTED 2020-12-09 07:37:40
2020-12-08 18:56:55
Zuzanna Tuliszkiewicz MIRABLES
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
121 ACCEPTED 2020-12-15 12:20:00
2020-12-08 14:58:29
Iga Dębińska HARRY
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
120 ACCEPTED 2020-12-08 15:25:09
2020-12-08 14:55:23
Magdalena Żukowska AVATAR
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
119 ACCEPTED 2020-12-08 15:25:59
2020-12-08 14:54:57
Aleksandra Żmijewska GARLAND
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
118 ACCEPTED 2020-12-08 15:26:50
2020-12-08 14:54:17
Dominika Łukaszewska TORERO
  • 2x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
117 ACCEPTED 2020-12-08 15:26:56
2020-12-08 14:53:25
Matylda Weigel CARAT GOLD
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
116 ACCEPTED 2020-12-09 11:12:08
2020-12-08 14:51:19
Martyna Przednowek ORCHIDEA
  • 2x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
115 ACCEPTED 2020-12-09 11:12:10
2020-12-08 14:50:05
Lena Parzych CHAGAL
  • 2x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
114 ACCEPTED 2020-12-09 11:12:20
2020-12-08 14:49:13
Agnieszka Młynarczyk PARSIFAL
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ACCEPTED 2020-12-09 11:12:26
2020-12-08 14:48:18
Izabela Lewandowska JASPER
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
112 ACCEPTED 2020-12-09 11:12:31
2020-12-08 14:47:33
Hubert Kowalczyk BEN HUR
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
111 ACCEPTED 2020-12-09 11:12:36
2020-12-08 14:46:47
Magdalena Boguś DERWISZ
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
110 ACCEPTED 2020-12-10 12:53:17
2020-12-08 12:30:27
Joanna Krzyżostaniak ACORRERO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
109 ACCEPTED 2020-12-10 12:53:22
2020-12-08 12:29:33
Joanna Krzyżostaniak KALINA
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
108 ACCEPTED 2020-12-10 15:59:17
2020-12-08 08:58:22
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
107 ACCEPTED 2020-12-14 12:20:11
2020-12-08 08:31:56
Karolina Ziętkiewicz BRETON VS WOJTEK
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
106 ACCEPTED 2020-12-15 12:19:53
2020-12-08 08:29:37
Julia Rzepka HABER
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T14/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
105 ACCEPTED 2020-12-08 08:12:27
2020-12-08 01:00:02
Aleksandra Grzywacz DELAYLA LOXGRAFF
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T14/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
104 ACCEPTED 2020-12-08 08:12:37
2020-12-07 20:58:37
Kinga Kurek GRANIM
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ACCEPTED 2020-12-08 08:12:47
2020-12-07 20:24:28
Wiktoria Tomkiewicz PASJONATA NADIA
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
102 ACCEPTED 2020-12-08 08:12:56
2020-12-07 20:08:46
Oliwia Migdałek NORTA
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T14/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
101 ACCEPTED 2020-12-10 15:59:45
2020-12-07 20:03:09
Klara Grześkowiak APLA
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
100 ACCEPTED 2020-12-08 08:13:50
2020-12-07 14:50:05
Rafał Krajewski CONEN GIRL
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ACCEPTED 2020-12-08 08:13:57
2020-12-07 14:48:23
Rafał Krajewski CANDY HM
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ACCEPTED 2020-12-08 08:13:59
2020-12-07 14:47:03
Rafał Krajewski NICO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
97 ACCEPTED 2020-12-08 08:14:09
2020-12-07 14:46:05
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ACCEPTED 2020-12-08 08:14:16
2020-12-07 14:45:04
Rafał Krajewski ZICO L
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ACCEPTED 2020-12-08 08:14:22
2020-12-07 14:43:40
Rafał Krajewski CLARA HM
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
94 ACCEPTED 2020-12-08 08:14:28
2020-12-07 14:43:02
Damian Krajewski LUCKY DEVIL
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ACCEPTED 2020-12-08 08:14:31
2020-12-07 14:41:09
Damian Krajewski WANESSA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
92 ACCEPTED 2020-12-10 13:05:51
2020-12-07 14:40:05
Maja Kowalska ROSENHOF CENTO
  • 2x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ACCEPTED 2020-12-07 14:02:44
2020-12-07 13:47:06
Maja Nowakowska ANKA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ACCEPTED 2020-12-08 08:14:43
2020-12-07 11:23:09
Katarzyna Siniecka KLARA
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
89 ACCEPTED 2020-12-07 14:02:55
2020-12-07 11:00:47
Szymon Antkowiak DANI
  • 1x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/30/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
88 ACCEPTED 2020-12-07 14:03:08
2020-12-07 10:59:20
Dominika Kiernikowska CONSOTHO II
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ACCEPTED 2020-12-07 14:03:13
2020-12-07 10:45:39
Natalia Stróżyńska HESTER
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ACCEPTED 2020-12-07 14:03:17
2020-12-07 10:44:45
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
85 ACCEPTED 2020-12-07 14:03:23
2020-12-07 10:42:18
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ACCEPTED 2020-12-07 14:03:28
2020-12-07 10:40:29
Kalina Żak AMOS
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ACCEPTED 2020-12-07 14:03:36
2020-12-07 10:34:30
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ACCEPTED 2020-12-08 08:15:00
2020-12-07 10:34:24
Katarzyna Siniecka TRADYCJA
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
81 ACCEPTED 2020-12-08 09:30:38
2020-12-07 10:31:32
Maria Smektała WHYSKI
  • 2x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2020-12-07 14:03:54
2020-12-07 10:29:28
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2020-12-07 14:04:03
2020-12-07 10:24:59
Zuzanna Stróżyńska MISTY
  • 1x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/30/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ACCEPTED 2020-12-08 08:15:14
2020-12-07 10:22:19
Jagoda Artmańska NANNI
  • 2x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ACCEPTED 2020-12-08 08:15:21
2020-12-07 10:20:35
Iga Ćwiklińska NANTINE
  • 2x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/30/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ACCEPTED 2020-12-07 14:04:18
2020-12-07 09:25:27
Cécille Stobińska EUFORIA
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2020-12-06 10:47:04
2020-12-06 10:23:47
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ACCEPTED 2020-12-06 08:17:31
2020-12-05 19:18:18
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T14/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ACCEPTED 2020-12-06 08:17:39
2020-12-05 16:50:38
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ACCEPTED 2020-12-06 10:47:13
2020-12-05 16:40:19
Martyna Murawa PASJONATA RAMZES
  • 2x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/30/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
71 ACCEPTED 2020-12-10 08:57:01
2020-12-05 16:34:08
Aleksandra Lara APIS
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
70 ACCEPTED 2020-12-06 11:39:24
2020-12-05 16:33:24
Aleksandra Lara URWIS
  • 2x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
69 ACCEPTED 2020-12-10 13:17:39
2020-12-05 12:47:11
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
68 ACCEPTED 2020-12-10 13:17:43
2020-12-05 12:44:53
Maria Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
67 ACCEPTED 2020-12-06 11:40:06
2020-12-05 10:23:26
Kordian Zieliński P-QUEN
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
66 ACCEPTED 2020-12-08 08:16:05
2020-12-05 10:21:46
Aleksandra Krawczyńska PRINZ FERDINAND IV
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
65 ACCEPTED 2020-12-10 15:59:54
2020-12-05 07:24:54
Anita Urbańczyk HAGRID
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2020-12-06 11:40:23
2020-12-04 14:59:09
Zuzanna Buszczak WILIANA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ACCEPTED 2020-12-06 11:40:31
2020-12-04 14:48:24
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ACCEPTED 2020-12-16 07:07:17
2020-12-04 13:35:53
Daria Piechowiak ZARA
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2020-12-06 11:40:47
2020-12-03 23:16:11
Alina Dziamska OKARYNA DZ
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ACCEPTED 2020-12-06 11:40:54
2020-12-03 23:15:10
Alina Dziamska GILMORE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ACCEPTED 2020-12-07 14:08:12
2020-12-03 13:33:18
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ACCEPTED 2020-12-03 07:18:02
2020-12-02 18:58:04
Wiktoria Zujewska SZRON KM
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ACCEPTED 2020-12-02 07:31:26
2020-12-01 22:59:18
Jagoda Perlicjan FLIN
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
56 ACCEPTED 2020-12-02 07:31:31
2020-12-01 21:54:39
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ACCEPTED 2020-12-02 07:31:39
2020-12-01 21:35:46
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ACCEPTED 2020-12-02 07:31:53
2020-12-01 13:53:53
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ACCEPTED 2020-12-15 07:32:08
2020-11-30 22:56:09
Zofia Ćwiklińska TINKY WINKY
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ACCEPTED 2020-12-02 07:32:00
2020-11-30 22:36:01
Aleksandra Pyczek BACH
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ACCEPTED 2020-12-02 07:32:06
2020-11-30 22:35:19
Jakub Rogacki OQUANTA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ACCEPTED 2020-12-02 07:32:12
2020-11-30 22:34:40
Natalia Banach KRYSZTAŁEK
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ACCEPTED 2020-12-01 07:36:10
2020-11-30 17:59:47
Martyna Zaremba DUCIANO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ACCEPTED 2020-12-06 11:41:03
2020-11-30 16:32:08
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2020-12-15 13:09:55
2020-11-30 12:12:23
Zofia Misiek TORRES EWITA
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2020-12-09 07:38:12
2020-11-30 11:57:14
Katarzyna Dachterska FRANCONIA S
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2020-12-09 07:38:19
2020-11-30 11:56:33
Katarzyna Dachterska ANDIAMO F
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
44 ACCEPTED 2020-11-30 12:28:58
2020-11-30 09:57:19
Aleksandra Perkowska LOTNA
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2020-12-01 10:09:58
2020-11-30 08:18:35
Agata Skrzypczak BUBA
  • 1x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2020-11-30 07:02:39
2020-11-29 17:33:24
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
41 ACCEPTED 2020-11-30 07:02:44
2020-11-29 17:32:04
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2020-12-11 11:50:38
2020-11-29 17:07:31
Zuzanna Cichorek GENTILA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ACCEPTED 2020-11-30 07:02:51
2020-11-29 17:05:33
Gabrysia Jóźwiak ROKSANA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ACCEPTED 2020-11-30 07:02:53
2020-11-29 16:56:13
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
37 ACCEPTED 2020-11-30 07:02:56
2020-11-29 16:54:56
Emilia Skrzeczkowska WIKA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
36 ACCEPTED 2020-11-30 07:02:59
2020-11-29 16:53:51
Zuzanna Cichorek GOLDIKA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2020-11-30 07:03:22
2020-11-29 16:22:13
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ACCEPTED 2020-11-30 07:03:24
2020-11-29 16:21:03
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ACCEPTED 2020-12-14 11:56:53
2020-11-28 21:31:10
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ACCEPTED 2020-11-29 13:16:41
2020-11-28 19:13:13
Jakub Tomaszewski P'BAJKA
  • 1x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
31 ACCEPTED 2020-12-10 12:55:46
2020-11-26 23:04:55
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ACCEPTED 2020-12-10 12:55:39
2020-11-26 23:02:03
Amelia Otlewska SOLERO K
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
29 ACCEPTED 2020-12-02 10:00:19
2020-11-26 17:58:20
Weronika Potocka DUKAT
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2020-12-07 14:04:58
2020-11-26 15:16:19
Julia Lasek KARTAGINA J
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2020-12-16 07:04:38
2020-11-26 14:10:32
Natalia Cegielska RAKSA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ACCEPTED 2020-12-16 07:05:42
2020-11-26 13:54:59
Zofia Bartczak BUBA
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
25 ACCEPTED 2020-11-26 13:58:11
2020-11-26 13:51:40
Zofia Undrych KADANS VAN’T BERLOHOF
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
24 ACCEPTED 2020-11-30 09:58:41
2020-11-26 13:44:21
Malwina Duk FIOŁEK
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2020-11-30 09:59:01
2020-11-26 13:43:14
Milena Sołtysiak LARRON'S SON
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ACCEPTED 2020-12-15 22:50:51
2020-11-26 13:42:06
Ada Rój ELISA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
21 ACCEPTED 2020-11-26 13:23:10
2020-11-26 12:57:19
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2020-12-02 10:00:24
2020-11-26 11:41:20
Zuzanna Jakubczak FLORINA
  • 2x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ACCEPTED 2020-12-02 10:00:31
2020-11-26 11:34:15
Paulina Szymańska ANTONIE
  • 2x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
18 ACCEPTED 2020-12-02 10:00:33
2020-11-26 11:33:02
Marcin Chwałczyński LEGATO
  • 2x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
17 ACCEPTED 2020-11-26 11:53:34
2020-11-26 00:20:28
Aleksandra Łubińska MORENA
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2020-11-26 07:16:27
2020-11-25 22:45:54
Zofia Szczepańska CHACCO
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
15 ACCEPTED 2020-12-15 07:34:10
2020-11-25 22:44:31
Oliwia Dulska AKADEMIA
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
14 ACCEPTED 2020-11-26 07:16:46
2020-11-25 22:41:47
Natalia Kruk AKADEMIA
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
13 ACCEPTED 2020-12-15 07:31:57
2020-11-25 22:39:41
Adrianna Przybył SARA
  • 1x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2020-12-01 07:36:54
2020-11-25 22:37:14
Maja Lunitz ROTGERS OWEN
  • 1x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/30/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
11 ACCEPTED 2020-11-26 07:17:10
2020-11-25 22:35:54
Zuzanna Hływa CHACCO
  • 1x T3/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2020-11-26 07:17:15
2020-11-25 22:34:20
Aleksandra Kępka PASJONATA POKER
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
9 ACCEPTED 2020-11-26 07:17:20
2020-11-25 22:33:00
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x T4/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
8 ACCEPTED 2020-11-26 11:53:46
2020-11-25 21:49:45
Marta Baran TINO
  • 1x T6/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T14/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2020-11-26 11:53:50
2020-11-25 21:49:08
Antoni Dąbrowski FELIKS
  • 2x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/30/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2020-11-26 11:53:57
2020-11-25 21:48:40
Jan Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 2x T1/30/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/30/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/50/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
5 ACCEPTED 2020-12-07 14:05:00
2020-11-25 20:12:01
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ACCEPTED 2020-11-25 11:47:02
2020-11-25 09:16:36
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ACCEPTED 2020-11-25 09:01:53
2020-11-24 21:06:06
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ACCEPTED 2020-11-25 09:01:58
2020-11-24 18:09:11
Inga Kosmowska CHAPMAN
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ACCEPTED 2020-11-25 09:02:01
2020-11-24 12:29:03
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x T10/60/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/70/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (MJ.)
O048151
2. Antczak Dagmara SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O038694
3. Antkowiak Bartosz Stajnia Siemowo
2003 (J.)
Brak
4. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
5. Antonyuk Julia Bpk
2006 (JM.)
Brak
6. Arndt Gabrysia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
O052288
7. Artmańska Jagoda Stajnia Siemowo
2010 (Mł.)
Brak
8. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
9. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
10. Baran Marta LKJ Mieczownica
S
Brak
11. Bartczak Zofia bpk
2006 (JM.)
brak
12. Bebejewska Zuzanna
13. Błaszkowiak Agata Brak przynależności klubowej
2006 (JM.)
Brak
14. Boguś Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O050100
15. Braun Anastazja KJ Liljówka Stęszewko
2006 (JM.)
brak
16. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
17. Buszczak Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O051021
18. Cegielska Natalia JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
O054305
19. Chwałczyński Marcin BPK
S
brak
20. Ćwiklińska Iga Stajnia Siemowo
2011 (Mł.)
Brak
21. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
22. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
23. Dąbrowski Antoni Bpk
2012 (Mł.)
Brak
24. Dąbrowski Jan Bpk
2010 (Mł.)
Brak
25. Dachtera Barbara RIO GRANDE Krosinko
2003 (J.)
brak
26. Dachterska Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O049326
27. Dębińska Iga Klub Jeździecki Chrobry
2004 (J.)
Brak
28. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
29. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
30. Duk Malwina JKS Robir Chwalęcice
2004 (J.)
O055225
31. Dulska Oliwia KJ Ranczo Kołata
2005 (J.)
bd
32. Dziamska Alina -
2003 (J.)
37589/18
33. Epting Zofia SJK Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
34. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (MJ.)
O039091
35. Gerard Carla KJ CH Jaszkowo
36. Gogołek Tomasz ...
S
O013202
37. Górska Julia Stajnia-owa
2009 (JM.)
brak
38. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
39. Grześkowiak Klara Niezrzeszony
2011 (Mł.)
12
40. Grzywacz Aleksandra RIO GRANDE Krosinko
2000 (MJ.)
Brak
41. Hankus Zofia Klub Jeździecki Chrobry
2007 (JM.)
Brak
42. Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
2001 (MJ.)
O047941
43. Heleniak Maja brak
2009 (JM.)
brak
44. Hływa Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
brak
45. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
46. Hudzik Witold bpk
S
O039362
47. Jakubczak Zuzanna BPK
2003 (J.)
brak
48. Jankowiak Jagoda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
Brak
49. Jankowska Maja Pony Jumping Team
2006 (JM.)
brak
50. Jaroszyk Weronika KJ CH Jaszkowo
S
51. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
52. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
0047890
53. Jęchorek Weronika KJ Michałówka
S
O052089
54. Jendryke Michalina St. KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042012
55. Joachimiak Oliwia Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2005 (J.)
O059811
56. Jóźwiak Gabrysia KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
brak
57. Juszczak Piotr BPK
2005 (J.)
Brak
58. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
59. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O033282
60. Kamieniarz Ewa bpk
S
O053663
61. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
62. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
63. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
Bd
64. Kiernikowska Dominika KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
O052776
65. Konarska Maja JKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
brak
66. Konarska Nina JKS Gold Team Mieczewo
2011 (Mł.)
brak
67. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
68. Kordus Gabriela Harmony Club
2009 (JM.)
O059572
69. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
70. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
brak
71. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (J.)
O037758
72. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (JM.)
O048645
73. Kowalska Maja St. Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
brak
74. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
75. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team
S
O047626
76. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
77. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
78. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O044698
79. Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
brak
80. Kruk Natalia KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
Brak
81. Krysiak Agnieszka brak
2002 (MJ.)
brak
82. Krzyżaniak Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2009 (JM.)
O057723
83. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
84. Kulik Maria Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2005 (J.)
brak
85. Kulmajer Gabriella
86. Kułakowsla Maja KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
brak
87. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (MJ.)
O033908
88. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
89. Kwasiżur Zuzanna St. KJ Stajnia Adamus
2005 (J.)
O047059
90. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O058545
91. Lasek Julia brak
2005 (J.)
brak
92. Lewandowska Izabela KJ Chrobry
S
Brak
93. Lunitz Maja KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
brak
94. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
95. Łąkowska Kinga Bpk
2008 (JM.)
Brak
96. Łubińska Aleksandra SKJ Gronówka
2001 (MJ.)
o044496
97. Łukaszewska Dominika Klub Jeździecki Chrobry
2005 (J.)
O050099
98. Łukaszyk Wiktoria KJ Atrium Swarzędz
S
O038253
-
99. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
100. Mamys Marta Kraju Jumping Team
2008 (JM.)
brak
101. Matela Agata bpk
S
brak
102. Mętel Gabriela Klub Jeździecki Chrobry
2005 (J.)
Brak
103. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (J.)
O047328
104. Międlarz Anna Niezrzeszony
2006 (JM.)
Brak
105. Migdałek Oliwia Bpk
2003 (J.)
Brak
106. Misiek Zofia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
Brak
107. Młynarczyk Agnieszka Klub Jeździecki Chrobry
2004 (J.)
O037688
108. Murawa Martyna bpk
2010 (Mł.)
brak
109. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
110. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
111. Nowacka Natalia KJ CH Jaszkowo
112. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
113. Nowakowska Maja Harmony Club
2001 (MJ.)
O042005
114. Olejniczak Klaudia Pony Jumping Team
S
brak
115. Olejniczak Klaudia Pony Jumping Team
S
Brak
116. Orłowska-Marciniak Weronika KJ Atrium Swarzędz
S
O032935
117. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (J.)
O038379
118. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
119. Paliga Sara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
S
O035528
120. Parzych Lena KJ Chrobry Warszawa
2006 (JM.)
O057506
121. Pawlicki Tomasz Harmony Club
S
O001058
122. Perkowska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
brak
123. Perlicjan Jagoda Brak
2008 (JM.)
O057694
124. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
125. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
126. Potocka Weronika BPK
2008 (JM.)
brak
127. Przednowek Martyna KJ Chrobry
2006 (JM.)
Brak
128. Przybył Adrianna KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
129. Przybyła Daria JKS Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
brak
130. Pyczek Aleksandra bpk
2003 (J.)
.
131. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
132. Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
S
O014002
133. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
134. Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko
S
O025499
135. Rzepka Julia niezrzeszony
2004 (J.)
brak
136. Sęba Zofia -
2003 (J.)
brak
137. Siczyński Przemysław NF Championstud
S
brak
138. Simińska Joanna bpk
S
O043295
139. Siniecka Katarzyna Stajnia Siemowo
2005 (J.)
Brak
140. Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O052778
141. Skrzypczak Agata bpk
2008 (JM.)
brak
142. Skwierczyńska Oliwia KJ Zagórów
S
O059372
143. Słomka Joanna Harmony Club
S
O009627
144. Smektała Maria Stajnia Siemowo
2006 (JM.)
Brak
145. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
146. Sołtysiak Milena JKS Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
O052916
147. Sołtysiak Zuzanna NF Champion STUD
148. Spychała Amanda Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2005 (J.)
brak
149. Staśkiewicz Ines Stajnia Owa
2007 (JM.)
38383/19
150. Stobińska Cécille Klub Sportowy Kawalkada
2010 (Mł.)
Brak
151. Stranz Gabriela KJ CH Jaszkowo
152. Stróżyńska Agata JSK Gold Team Świątniki
2003 (J.)
28376/17
153. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
154. Stróżyńska Zuzanna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2009 (JM.)
Brak
155. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
156. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
157. Szczepańska Zofia KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
brak
158. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
S
O042880
159. Szott Martyna Stajnia Champion STUD
160. Szulczyńska Pola KJ CH Jaszkowo
161. Szymańska Paulina BPK
2004 (J.)
brak
162. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
163. Tomaszewska Kalina Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2007 (JM.)
O053330
164. Tomaszewska Wiktoria St. KJ Stajnia ADAMUS
2004 (J.)
Brak
165. Tomaszewski Jakub St. KJ Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
Brak
166. Tomkiewicz Wiktoria bkp
2006 (JM.)
brak
167. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (J.)
O042931
168. Tuliszkiewicz Zuzanna KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
169. Undrych Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
Brak
170. Urbańczyk Anita KJ Podkowa Gruszczyn
S
brak
171. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
172. Wawrzyniak Zofia Pony Jumping Team
2009 (JM.)
brak
173. Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa
S
O053189
174. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
175. Wilczyńska Marta Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
brak
brak
176. Włodarczak Eliza
177. Włodarczak Jaga niezrzeszony
2008 (JM.)
brak
178. Włodarczak Klaudia
179. Wnęk Zofia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
180. Wróblewska Lena
181. Żak Hanna KJ CH Jaszkowo
182. Żak Kalina Stajnia Siemowo
2007 (JM.)
Brak
183. Zaremba Martyna Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2006 (JM.)
.
.
184. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
185. Zgrabka Michał Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
186. Ziała Aleksandra
187. Zielińska Laura KJ CH Jaszkowo
188. Zielińska Lena KJ CH Jaszkowo
189. Zieliński Kordian JUKS Abakus
S
O013201
190. Ziętkiewicz Karolina Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (JM.)
O060465
191. Żmijewska Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O051069
192. Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin
S
O003172
10028844
193. Zujewska Wiktoria St. KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
194. Zujewska Zuzanna Stajnia Karino
2010 (Mł.)
Brak
195. Żukowska Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2005 (J.)
O050777
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

201

ACORRERO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Correro /
M: Anna-Shila /
K029767 616009640053216
2.

71

AJAX KP SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Cruzeiro L
M: Ánka
Brak .
3.

32

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
K017207 POL007610120406
4.

243

ALIKA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
5.

244

AMELIA SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: Larron /
M: Anna-Shila /
brak -
6.

144

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
7.

54

ANDIAMO F WESTF POL 2014 klacz kara/168 F: Michael Angelo F / Bajou du Rouet
M: Avenida Q / Quidam de Revel
K028981 DE441411225314
8.

138

ANKA Węgierski Koń Sportowy POL 2003 klacz kasztanowata/163 F: 3321 Acorn
M: Csokika
K016698 HUN K MF032560000
9.

38

ANTONIE KWPN NED 2005 Wałach gniada/173 F: Olivi
M: Sunraise
brak 5280030506506
10.

129

APIS KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:146 F: Mors/Kumys
M: Antalya Borderi/O'Brien Du Chesnay
K023102 POL 013 67 00223 06
11.

206

APLA KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009670 POL999660778204
12.

253

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
K019019 DE433331582307
13.

143

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
14.

251

ARTEMIDA SP POL 2010 klacz jasnokasztanowata/165 F: .
M: .
. .
15.

167

AVATAR SP POL 2011 Wałach siwa F: Imequyl
M: Alameda
K023085
16.

121

BACH WLKP POL 2010 klacz gniada/168 F: Barbur /
M: Babolna / Antokol
K022043 616007610103410
17.

252

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
18.

224

BARKO-FLY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Barycza / Mywill
K021193 616009640039912
19.

273

Beatrice KUC SWE 1994 mare F: NN
M: NN
20.

267

BELI KSIĘŻYC HAFLINGER POL 2009 wałach gniada/mk:141 F: Np
M: Beli
Nn 2020
21.

179

BEN HUR KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
K016929 616013640067709
22.

262

BIBI KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610227012
23.

183

BIG BOY Z . POL 2015 wałach kasztanowata/. F: Big Star Jr K Z
M: Despina
. .
24.

30

Birma F:
M:
25.

233

BLANKA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
Brak 616
26.

229

BOBI KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
616999610323109
27.

19

Bolero NRPS NED 1993 G F: Badminton
M: Libertyn
28.

2

Bond F:
M:
29.

213

BONDUELA KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:130 F: Krotosz
M: Banitka I
Brak 616013610294206
30.

221

BRAK BRAK POL 2013 klacz srokata/kuc:Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
31.

209

BRAWO NN POL 2010 wałach tarantowata/kuc:147 F: NN
M: NN
brak -
32.

74

BRETON VS WOJTEK WLKP POL 2005 wałach gniada/kuc:155 F: Nn
M: Nn
Brak Nn
33.

116

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/kuc:135 F: NN
M: NN
brak 616 999 61 02258 12
34.

41

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/135 F: NN
M: NN
brak 616 999 61 02258 12
35.

88

CALIDO C SP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Quiam F / Quidam De Revel
M: Czeczenia / Balon
K015924 POL009610235806
36.

232

CALIPSO SP POL 2007 wałach gniada/172 F: Aviano / Avero
M: Carola
K023413 009640073807
37.

208

CAMBIALE Z Z POL 2014 wałach gniada/168 F: Canturo
M: Lusina Z
K028820 056015Z55758314
38.

194

CAMPARI SP POL 2005 Klacz kara F: Dagestan /
M: Cortesia /
K015813 POL009610061705
39.

155

CANDY HM HAN GER 2016 klacz gniada/166 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
40.

250

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K021292 POL009610150607
41.

8

CARANOS - STAR OLDENBURSKA GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
K025423 DE 433330921608
42.

248

CARAT SP POL 2001 Ogier siwa/165 F: .
M: .
brak brak
43.

170

CARAT GOLD SP POL 2016 ogier kara/170 F: Kannan / Voltaire
M: Conca / Con Air
K029305 A0015176S
44.

225

CARLA SP POL 25.04.2010 klacz siwa/162 F: Emar
M: Case
- -
45.

99

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
46.

192

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
K027615 DE473730357410
47.

240

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz cremello/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
K023426 POL 013610044207
48.

246

CENTO BLUE HOL POL 2014 wałach gniada/- F: -
M: -
- DE 418185002414
49.

265

CETYNIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:150 F: Kara Shar
M: Cetyna
brak 616POL13009616A
50.

93

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
K027630 brak
51.

176

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
K011834 POL013640015705 104IA89
52.

113

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
53.

90

CHAPMAN Deutsches Sportpferd POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
54.

186

CLARA BELLA HOL GER 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
55.

159

CLARA HM HAN GER 2014 klacz gniada/170 F: Canstakko /
M: Cokowaah / Corlensky G / Cornet Obolensky
K028647 DE431311406214
56.

157

COKOWAAH HAN GER 2010 klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
K022142 DE431316779710
57.

20

CONCORDE STAR HOLSZTYŃSKA GER 2005 Wałach siwa/~170 F: Cassini II
M: Feegole
K017013 208-335-290982205
58.

154

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
59.

140

CONSOTHO II NIEM. SPORT. GER 2012 Wałach gniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
K022655 DE456570099112
60.

182

CORDINO SP POL 2008 wałach kasztanowata/. F: Cantero
M: Caren
K014295 POL009610184508
61.

185

CORJANA P SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Correro
M: Calippa
K018636 POL009610010408
62.

187

COSMO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Ogier kasztanowata F: Comilfo Plus Z / Comme Il Faut
M: Etoile / Darco
K024668 056015Z55764114
63.

101

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
64.

217

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz /
M: Didel /
brak 616013680114509
65.

219

DACOLINO KWPN POL 2008 Wałach gniada/173 F: Acolino
M: Midurmie
K019988
66.

238

DALTON SP POL 2006 wałach ciemnokasztanowata/172 F: Turbud Alino
M: Dedra/Alhijaz
LKRWZJ/3326/20 009690104606
67.

139

DANI KUC POL 2003 klacz gniada/mk:136 F: NN
M: NN
Brak 616999611318903
68.

150

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/172 F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
Brak 616009670098111
69.

205

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
brak 616009670098111
70.

180

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
K018440 616009610221309
71.

10

Diament F:
M:
72.

21

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
K014402
73.

193

DIVA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
K017741 616009610106010
74.

11

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
75.

27

DORO - S - SWE 2015 klacz siwa/- F: -
M: -
brak -
76.

115

DUCIANO OLD GER 2011 wałach kara/mk:161 F: D'Inzeo
M: Quality Girl
K022850 DE433332138511
77.

46

DUKAT KUC WALIJSKI POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:124 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Dafina
K028985 POL 616013610086510
78.

104

ELISA KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Corland/Cor De La Bryere
M: Warrior Queen/French Buffet
K018858 528003200906823
79.

106

EMICA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
80.

84

ERICE SP POL 2008 Klacz gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Ehrendame / Ehrentusch
K012100 POL009510208208 104JR94
81.

112

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
82.

191

ESCUELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Conthargos /
M: Escoveta / Dounba
K026309 616009580271714
83.

92

ESPERANTO II SP POL 2006 Wałach kasztanowata/169 F: Pluspunk /
M: Espoir /
K015198 616009510101906
84.

148

EUFORIA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Ewrim
M: Eliza
Brak POL009611136104
85.

98

FELIKS KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:120 F: X
M: X
Brak X
86.

255

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
87.

102

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:143 F: Kabaret
M: Finka
K022338 616013640106808
88.

117

FLIN HUCULSKA POL 2015 Wałach ciemnogniada/kuc:145 F: Progres
M: Ferstina
brak 616 012 64 00652 15
89.

37

FLORINA WLKP POL 2007 klacz skarogniada/165 F: DŻAMIR
M: FLORENCJA
brak POL 007610193607
90.

53

FRANCONIA S SP POL 2014 klacz skarogniada/170 F: Black Jack
M: Fonica S
Brak 616009520041914
91.

270

G KWPN NED 2011 Wałach gniada/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
K028010 528003201107012
92.

200

GAPPE LOUP KWPN POL 2011 wałach kasztanowata/165 F: Opan
M: Linda
Brak 528003201105770
93.

146

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K002593 POL999610014194
94.

168

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
K017960 616009661129409
95.

50

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
K019545 61600961238111
96.

137

GILMORE KWPN POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/170 F: ZAPATERO VDL
M: VERICA'S MIDA
528210002632486 528003201100040
97.

111

GOLDIKA SP POL 2001 klacz siwa/170cm F: LAMBADO / LEVANTOS II
M: GIRLSA / GRACIOSO
K008027 .
98.

226

GOLFANT WLKP. POL 2003 Wałach siwa/172 F: Trubadur
M: Gwinea
brak POL007611065703
99.

197

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
100.

151

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
brak 616009530090410
101.

227

GRANIT 318 HANNOVERANER GER 2014 wałach siwa/167 F: Grey Top
M: Rubia
- DE431316006314
102.

14

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
Brak -
103.

119

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
K012907 616009580872907
104.

73

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
105.

207

HAGRID SP POL 2012 Wałach gniada/173 F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Hega I /
brak 616009610010912
106.

72

HAPPY DAY Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada F: Grand Presidium
M: Hulaj Dusza
brak
107.

70

HARRY WLKP POL 2003 Ogier ciemnogniada F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
K008253 POL007510020703 103ZM57
108.

125

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 wałach gniada/mk:155 F: Lapis /
M: H'lotka /
brak 616007610105214
109.

271

Hela F:
M:
110.

190

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
111.

181

HEROS SP POL 2007 wałach gniada/. F: Bajou Du Rouet
M: Hipnoza
K011425 POL009610128007
112.

141

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
113.

109

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
114.

36

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
115.

172

HOLKA SP POL 2001 Klacz kara F: Lombard
M: Hawajka
brak POL009611149201
116.

18

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
117.

171

IL PASSA CALIDAD HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/164 F: La Calidad
M: Euphoria
Brak 0
118.

275

ILCO F - POL 2002 Wałach inna/kuc:- F: Ilco
M: Ewiwa
brak
119.

40

INIGA WIELKOPOLSKA POL 2016 mare bay/166 F: Landor
M: Inira
616007610028216 616098200189955
120.

107

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
121.

242

JAŚMINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/168 F: Czad
M: Janabela
Brak 616009610087012
122.

178

JASPER WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Jenefer
K016599
123.

126

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 wałach ciemnogniada/174 F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
124.

212

JOHNNY WALKER SP POL 2011 Wałach siwa/180 F: Browar
M: Jonika
K020237 616009610076711
125.

100

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse NED 2016 Klacz kasztanowata/167 F: IDEM D’AZUR
M: TONACLY
Brak 0560076L9XJ2
126.

202

KALINA SP POL 2014 klacz gniada/mk:155 F: Czardasz
M: Xx
Xx Xx
127.

28

KARNAVAL HDH KWPN POL 2015 wałach siwa/167 F: Cream On Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
128.

29

Karnival F:
M:
129.

43

KARTAGINA J SP POL 2008 klacz gniada/mk:165 F: La coste de la coure
M: Kriszuna
KO15688 616009610157908
130.

258

KASTELLO WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Garon
M: Kleonka
brak 6160076102985
131.

132

KASTOR SP POL 2001 wałach kara/169 F: PERES
M: KORA
K006639 POL00961100360108649
132.

204

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:143 F: Lissduff Rebel
M: Earls Lady
brak M3-372004000032545
133.

162

KLARA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/176 F: Barito
M: Kaśka
Brak 616007610035409
134.

272

Konrad F:
M:
135.

5

Kosma F:
M:
136.

249

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
K024636 POL999670012608
137.

123

KRYSZTAŁEK WLKP POL 2015 klacz gniada/165 F: Le Mistral / HLP Leuthen I
M: Kosta / Lwówek
K029005 616007610195215
138.

44

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
139.

9

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
140.

103

LARRON'S SON SP POL 2012 wałach siwa/165 F: Larron/Lancer II
M: Gaja/Carry Son
K025843 POL 616009640037712
141.

13

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
142.

39

LEGATO SP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Larron
M: Hera XXXIV
brak POL 009640069208
143.

91

LIDER TYP KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:135 cm F: nn
M: nn
Brak 616999610215515
144.

263

LINUS 217 REN GER 2006 Wałach kasztanowata/167 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
K014217 DE443430466906
145.

114

LOTNA SP POL 2013 klacz siwa/170 F: Acapulco
M: Limara
brak 616009520086913
146.

174

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
147.

210

LOTOS MŁP POL 2013 wałach gniada/168 F: Diokles / Haracz
M: Lawenda / Jalienny
K023828 616006591044713
148.

160

LUCKY DEVIL WESTF GER 2015 klacz ciemnogniada/176 F: Dust Devil / Diarado
M: Larenzia / Laurentianer
K029716 DE441410984015
149.

78

LUCKY DREAM PONY NED 2006 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
brak 104NM25
150.

3

Maciuś F:
M:
151.

266

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 klacz gniada/162 F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
152.

261

MATADOR WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz tarantowata/173 F: Hagen
M: Molika
brak 616098200005713
153.

25

MELODY - IRL - klacz siwa/- F: -
M: -
- -
154.

77

MERIE Fiord+Kuc Walijski POL 2006 klacz bułana/kuc:134 F: NN
M: NN
brak NN
155.

184

MICHAEL KNIGHT KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: nn / nn
M: nn / nn
K022871 528003000031116
156.

1

Mimmi KUC POL 2001 mare F: nn
M: nn
157.

173

MIRABLES KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324009
158.

147

MISTY KUC POL NN klacz inna/kuc:118 F: NN
M: NN
Brak 616999611206600
159.

118

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
K020141 616009610217410
160.

76

MONA WALIJSKI POL NN klacz gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
- -
161.

7

Moneta F:
M:
162.

6

Montana F:
M:
163.

96

MORENA SP POL 2005 Klacz gniada/180 F: MYWILL
M: MEDUZA
BRAK BRAK
164.

230

MUSTANG KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:117 F: Timo
M: Malina
brak 616 013 610051109
165.

23

Nadia Devi F:
M:
166.

17

Namibi F:
M:
167.

164

NANNI DRP POL 1998 Klacz gniada/kuc:137 F: Brillant
M: Nantine
Brak Pol 616013611141598
168.

165

NANTINE DRP POL 1994 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Doktus
M: Nora
Brak 0013610014294
169.

131

NAWOJKA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/168 F: CAROLUS I
M: NIMFA
brak 616007610087014
170.

247

NEMEZIS SP POL 2013 klacz kara/- F: Lenon N
M: Notebook
K024090 616009670029913
171.

156

NICO HAN GER 2015 wałach gniada/170 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
172.

214

NORMAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: Turbud Quirinus
M: Niagara
brak POL 009 64 00863 08
173.

153

NORTA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Salamon/Darco
M: Norina/Turnus Quirinus
K028082 616009640019414
174.

269

NORTON HOL POL 2013 wałach siwa/169cm F: Numero Uno
M: -
K023440 DE455879003213
175.

257

OBI IVAN KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak 2016
176.

136

OKARYNA DZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/165cm F: CARLOS DZ
M: OLIMPIADA
616009580103915 616098200149985
177.

56

ONTARIO TS POL 2013 Wałach gniada/158 F: nn / nn
M: nn / nn
K026760 616999600303113
178.

122

OQUANTA SP POL 2015 klacz gniada/- F: Ulco / Volta Aire
M: Oliquanta / Qulester
K029004 616009610100015
179.

175

ORCHIDEA WLKP POL 2005 klacz gniada/152 F: Regiel / Arcus
M: Okapi / Kerman
K011103 POL007590007405 104HE10
180.

254

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
181.

133

P-QUEN WLKP POL 2016 Klacz siwa/168 F: Rumianek
M: Poli
K029031 616098200226852
182.

105

P'BAJKA KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:115 F: Alko
M: Perełka
Brak 616013610136212
183.

177

PARSIFAL WLKP POL 2003 Wałach F: Niels
M: Prima
K011308
184.

95

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
185.

152

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/kuc:137 F: Wolling's Lion King
M: Nata
brak -
186.

196

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:130 F: .
M: .
. POL013610145207
187.

94

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K025043 616013610121713
188.

128

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jelenia/kuc:135 F: Rondo's Matador
M: Zwaantjes Rozalien
K027021 616013610016311
189.

236

PIPI TYP KUC POL 2005 klacz tarantowata/kuc:134 F: NN
M: NN
brak 616999610261305
190.

166

PRINZ FERDINAND IV WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/165 F: Peking
M: Finesse
K029325 DE 441410475514
191.

127

PROXIS SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lyjanero /
M: Progis /
brak 616009520030115
192.

237

QUALITY BOY WESTFALSKA POL 2007 wałach gniada/163 F: Consolidator
M: Quality
Brak DE 441411785007
193.

231

QUITANO Holsteiner Warmblut POL 2021 wałach gniada/168 F: Quidamderevel
M: Vasalia
brak DE 421000109112
194.

22

QUIZIO / POL / Wałach siwa/kuc:/ F: /
M: /
/ /
195.

42

RAKSA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Mariensztat / Etentys Beauty
M: Rosa / Czart
K016982 POL007680046408
196.

211

RAPHAELLA P SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
197.

245

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa/167 F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
198.

89

RENOMA SP POL 2006 klacz gniada/mk:157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
199.

83

ROB ROY DRP GER 2005 Ogier kara F: Renoir
M: Diva H
K015475
200.

108

ROKSANA SP POL 2005 klacz gniada/172 F: Rafir /
M: -
brak -
201.

203

ROSENHOF CENTO WELSH PONY GER 2004 wałach kasztanowata/kuc:125 F: Rosenhof Chico
M: Silka
Brak DE443430532604
202.

35

ROTGERS OWEN KUC WALIJSKI NED 2001 Wałach gniada/kuc:117 F: Vechtzicht's Cymro /
M: Rotgers Iris /
K017494 528210000665913
203.

239

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
brak 616098200131581
204.

260

ROZBÓJNIK TYP KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:126cm F: NN
M: NN
brak 616098200131581
205.

16

RYSIU F:
M:
206.

268

SAGAR TRAKEN POL 2015 wałach kara/166 F: ETOS
M: SANNA
brak 616007600197815
207.

241

SALIDAD SP POL 2012 Ogier gniada/169 F: La Calidad / Lancer II
M: Sawa / MyWill
K021985 616009610010112
208.

34

SARA MAŁY KOŃ POL 2015 klacz gniada/mk:155 F: x
M: xx
brak x
209.

15

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
210.

189

SINCLAIRE 12 OS GER 2015 wałach kasztanowata/170 F: Schenkenberg
M: Fantasia
Brak DE418182503515
211.

45

SOLERO K HANOWERSKA GER 2013 wałach gniada/166 F: Stolzenberg
M: La Paz
K029774 2764313113272130
212.

135

SONATA KUC WALIJSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:146,5 F: STRAYER'S SAMSON
M: SINFONIE
K017023 POL 013 67 00668 06
213.

24

Sparta F:
M:
214.

223

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space Girl / Calando V
K021192 616009610140812
215.

222

STAKKATO BLUE WESTWALSKA GER 2015 Wałach gniada/168 F: Seitensprung
M: Cimara
K028591 DE441410851615
216.

124

SZRON KM SP POL 2013 Wałach gniada/165cm F: Marino /
M: Serbia / Barasz
K025670 616009530055913
217.

55

TINKY KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: X
M: C
Brak C
218.

97

TINO WLKP. POL 2009 wałach ciemnogniada/168 F: Harwest
M: Tara
Brak X
219.

169

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
K018393 POL013640060608
220.

47

TORNADO SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Literat /
M: Tiguanadra /
brak 616009680025613
221.

52

TORRES EWITA Deutsche Reitpony POL 2009 wałach skarogniada/kuc:139 F: V.I.P
M: TARA TEXASS
Brak 616013670093809
222.

163

TRADYCJA SP POL 2001 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
Brak NN
223.

142

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
224.

130

URWIS KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
K028506 616013610096412
225.

12

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
226.

195

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
227.

145

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
K029258 616009610032713
228.

161

WANESSA Polski Koń Szlachetny POL 2015 klacz gniada/166 F: LE VOLTAIRE
M: WAKSA
- 616009681008715
229.

149

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara / Graf Quidam
K027238 616009610074114
230.

26

Warka F:
M:
231.

198

WENA SP POL 2002 klacz gniada/163 F: Bujak
M: Wera
K020797 POL009611205402
232.

199

WERSSI KUC WALIJSKI POL 2016 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Tijd's Viljt Santiago /
M: Warta /
brak
233.

68

WHYSKI HAFLINGER POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: Willord De Voroux
M: Wilma
Brak 013530166506
234.

220

WIEDŹMIRA MŁP POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Wiedźma / Diabełek
K023441 616006690058213
235.

256

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
K023170 009610176407
236.

110

WIKA WLKP POL 2016 klacz gniada/163 F: Libero A / Landcapitol
M: Warta / Cameron
K029963 616007610039216
237.

134

WILIANA SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Landor
M: Wizja
K018887 616007520000310
238.

87

WITTARA HORSE CONCURE WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Liman /
M: Wolta / Tycjan
K015900 POL007530127204
239.

120

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
brak 616009640031111
240.

64

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz gniada/mk:155 F: Cityboy R
M: Zazula
K028329 616013520073811
241.

4

Zeus F:
M:
242.

158

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
K027231 616009610044714
243.

274

Zirocco F:
M:
244.

188

ZŁOTY RUBIN WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Real Chessnut / Goodtimes
M: Zokla / Klakier
K029707 616007610043515
245.

228

ZULINE KWPN NED 2004 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Juline / Burggraaf
K009344 5280030400272
Rider Club
Competition
Prize
Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
300
SUM:
300.00
Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
400
500
SUM:
900.00
Helbich Wiktor JKS Salio Besiekierz Rudny
750
500
900
1000
SUM:
3150.00
Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
200
SUM:
200.00
Hudzik Witold bpk
150
2000
SUM:
2150.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
100
1500
SUM:
1600.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
250
250
SUM:
500.00
Pawlicki Tomasz Harmony Club
400
600
200
400
SUM:
1600.00
Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
300
600
SUM:
900.00
Skrzeczkowska Emilia KJ Stajnia Nowina
200
SUM:
200.00
Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
300
500
SUM:
800.00
Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
600
1000
1500
3000
SUM:
6100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Julia
Harmony Club
2020-12-19
20
2020-12-19
24
2020-12-20
25
Antczak Dagmara
SKJ HORSEPROFI Łódź
DACOLINO (219)
2020-12-19
13
2020-12-19
7
2020-12-20
12
2020-12-20
2020-12-19
23
2020-12-19
13
2020-12-20
14
2020-12-20
9
Antkowiak Bartosz
Stajnia Siemowo
ARMAND (143)
2020-12-19
2
2020-12-19
2020-12-20
1
2020-12-20
39
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
DANI (139)
2020-12-17
2020-12-17
1
2020-12-18
10
2020-12-18
Antonyuk Julia
Bpk
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
4
2020-12-18
Arndt Gabrysia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
MONA (76)
2020-12-18
26
2020-12-18
8
2020-12-17
1
2020-12-17
34
ALIKA (243)
2020-12-17
1
2020-12-17
23
Artmańska Jagoda
Stajnia Siemowo
NANNI (164)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
4
2020-12-18
6
Banach Natalia
BPK - LUL
2020-12-19
1
2020-12-19
34
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
WERSSI (199)
2020-12-18
19
2020-12-18
19
Bartczak Zofia
bpk
BUBA (41)
2020-12-17
28
2020-12-18
19
2020-12-17
23
Bebejewska Zuzanna
2020-12-17
2020-12-17
31
2020-12-18
2020-12-18
Moneta (7)
2020-12-17
23
2020-12-17
2020-12-18
2020-12-18
Błaszkowiak Agata
Brak przynależności klubowej
2020-12-17
14
2020-12-17
2020-12-18
11
2020-12-18
Boguś Magdalena
KJ Chrobry Warszawa
DERWISZ (180)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
9
2020-12-18
2020-12-19
36
2020-12-19
2020-12-20
22
2020-12-20
33
Braun Anastazja
KJ Liljówka Stęszewko
Sparta (24)
2020-12-17
1
2020-12-17
2020-12-18
2020-12-18
28
Bugajska Angelika
KJ CH Jaszkowo
2020-12-19
29
2020-12-19
15
2020-12-20
27
2020-12-20
22
2020-12-19
11
2020-12-19
8
2020-12-20
29
2020-12-20
23
Buszczak Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
WILIANA (134)
2020-12-19
19
2020-12-19
1
2020-12-20
14
2020-12-20
SONATA (135)
2020-12-19
2020-12-20
2020-12-19
1
2020-12-20
5
Cegielska Natalia
JKS Robir Chwalęcice
RAKSA (42)
2020-12-19
32
2020-12-19
26
2020-12-20
6
2020-12-20
26
Chwałczyński Marcin
BPK
LEGATO (39)
2020-12-17
1
2020-12-17
17
2020-12-18
8
Ćwiklińska Iga
Stajnia Siemowo
NANTINE (165)
2020-12-17
12
2020-12-17
1
2020-12-18
6
2020-12-18
Ćwiklińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
TINKY (55)
2020-12-18
9
2020-12-17
1
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2020-12-19
3
300
2020-12-20
26
Dąbrowski Antoni
Bpk
FELIKS (98)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
7
2020-12-18
Dąbrowski Jan
Bpk
2020-12-17
1
2020-12-17
11
2020-12-18
5
2020-12-18
4
Dachtera Barbara
RIO GRANDE Krosinko
2020-12-17
19
2020-12-17
11
Dachterska Katarzyna
KJ Kapada Wiry
2020-12-19
46
2020-12-19
2020-12-20
20
2020-12-20
31
2020-12-19
51
2020-12-20
46
2020-12-20
Dębińska Iga
Klub Jeździecki Chrobry
HARRY (70)
2020-12-17
26
2020-12-17
22
2020-12-18
16
2020-12-18
2020-12-19
1
2020-12-19
1
2020-12-20
13
2020-12-20
Duk Malwina
JKS Robir Chwalęcice
FIOŁEK (102)
2020-12-19
2020-12-19
2020-12-20
2020-12-20
Dulska Oliwia
KJ Ranczo Kołata
2020-12-17
1
2020-12-18
11
Dziamska Alina
-
2020-12-19
2020-12-19
2020-12-20
43
2020-12-20
GILMORE (137)
2020-12-19
4
2020-12-19
2020-12-20
4
2020-12-20
Epting Zofia
SJK Gold Team Świątniki
RASZKA (245)
2020-12-19
50
2020-12-19
2020-12-20
12
2020-12-20
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (89)
2020-12-19
1
2020-12-19
7
2020-12-20
3
2020-12-20
27
Gerard Carla
KJ CH Jaszkowo
Zeus (4)
2020-12-17
1
2020-12-17
20
2020-12-18
2
2020-12-18
16
Gogołek Tomasz
...
2020-12-19
40
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
EMICA (106)
2020-12-19
9
2020-12-19
3
400
2020-12-20
5
500
INNOCENTY (107)
2020-12-19
25
2020-12-20
25
Grześkowiak Klara
Niezrzeszony
APLA (206)
2020-12-17
24
2020-12-17
1
2020-12-18
8
2020-12-18
17
Grzywacz Aleksandra
RIO GRANDE Krosinko
2020-12-18
3
2020-12-18
2
Hankus Zofia
Klub Jeździecki Chrobry
ROB ROY (83)
2020-12-17
28
2020-12-17
1
2020-12-18
15
2020-12-18
2020-12-19
1
2020-12-19
32
2020-12-20
2020-12-20
Helbich Wiktor
JKS Salio Besiekierz Rudny
2020-12-19
35
2020-12-19
6
2020-12-20
10
2020-12-20
4
750
CORJANA P (185)
2020-12-19
1
500
2020-12-19
16
2020-12-20
1
900
2020-12-20
2
1000
Heleniak Maja
brak
ILCO F (275)
2020-12-18
2020-12-18
Hływa Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (93)
2020-12-17
19
2020-12-18
14
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
BARBADOS (252)
2020-12-19
30
2020-12-19
18
2020-12-20
18
2020-12-20
OUTLANDER (254)
2020-12-19
37
2020-12-19
9
2020-12-20
5
200
2020-12-20
12
Hudzik Witold
bpk
ARAGORN K (253)
2020-12-19
8
2020-12-19
5
150
2020-12-20
2
2000
Jakubczak Zuzanna
BPK
FLORINA (37)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
9
2020-12-18
Jankowiak Jagoda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
ALIKA (243)
2020-12-18
5
2020-12-18
7
Jankowska Maja
Pony Jumping Team
MERIE (77)
2020-12-18
2020-12-18
Jaroszyk Weronika
KJ CH Jaszkowo
2020-12-19
48
2020-12-19
12
2020-12-20
49
2020-12-20
12
Jaroszyk Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
2020-12-19
13
2020-12-19
27
2020-12-20
17
2020-12-20
7
Jazdończyk Anna
KJ CH Jaszkowo
WANDAL I (145)
2020-12-19
41
2020-12-19
52
2020-12-20
16
2020-12-20
Jęchorek Weronika
KJ Michałówka
WANGA (149)
2020-12-19
47
2020-12-19
2020-12-20
2020-12-20
Jendryke Michalina
St. KS Jumping Events Poznań
2020-12-19
23
2020-12-19
39
2020-12-20
32
2020-12-20
32
Joachimiak Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2020-12-17
17
2020-12-17
11
2020-12-18
14
Jóźwiak Gabrysia
KJ Stajnia Nowina
ROKSANA (108)
2020-12-19
47
2020-12-19
13
2020-12-20
14
2020-12-20
11
Kaczmarczyk Alicja
bpk
ZAMBIA (120)
2020-12-19
34
2020-12-19
32
2020-12-20
28
2020-12-20
Kaczmarek Mikołaj
St. KS Jumping Events Poznań
2020-12-19
36
2020-12-19
34
2020-12-20
34
2020-12-20
11
Kamieniarz Ewa
bpk
ONTARIO (56)
2020-12-19
34
2020-12-19
42
2020-12-20
28
2020-12-20
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2020-12-17
23
2020-12-17
1
2020-12-18
2
2020-12-18
1
Kasperczak Karolina
JUKS Mieczewo
TORNADO (47)
2020-12-19
8
2020-12-19
26
2020-12-20
5
2020-12-20
30
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2020-12-17
1
2020-12-17
23
2020-12-18
3
2020-12-18
2
Konarska Maja
JKS Gold Team Mieczewo
QUITANO (231)
2020-12-18
2020-12-18
Konarska Nina
JKS Gold Team Mieczewo
MUSTANG (230)
2020-12-18
10
2020-12-18
Kordus Gabriela
Harmony Club
DIVA (193)
2020-12-19
1
2020-12-20
6
2020-12-20
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2020-12-17
1
2020-12-18
23
2020-12-18
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2020-12-17
1
Kosmowska Inga
LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
CHAPMAN (90)
2020-12-19
28
2020-12-19
32
2020-12-20
30
2020-12-20
29
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
BEN HUR (179)
2020-12-17
25
2020-12-17
1
2020-12-19
40
2020-12-19
1
2020-12-18
6
2020-12-18
2020-12-20
47
2020-12-20
Kowalska Maja
St. Kraju Jumping Team
2020-12-18
17
2020-12-18
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
2020-12-19
1
2020-12-19
1
2020-12-20
15
2020-12-20
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2020-12-19
11
2020-12-19
14
2020-12-20
11
2020-12-20
19
2020-12-19
37
2020-12-19
2020-12-20
35
2020-12-20
2020-12-19
39
2020-12-19
2020-12-20
24
2020-12-20
2020-12-19
20
2020-12-19
24
2020-12-20
36
2020-12-20
2020-12-19
16
2020-12-20
16
2020-12-20
9
ESCUELA (191)
2020-12-19
7
2020-12-19
12
2020-12-20
5
100
2020-12-20
15
2020-12-19
4
2020-12-19
11
2020-12-20
3
1500
LINUS 217 (263)
2020-12-19
19
2020-12-19
2020-12-20
20
2020-12-20
11
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
2020-12-19
10
2020-12-19
4
250
2020-12-20
6
250
CANDY HM (155)
2020-12-19
22
2020-12-19
2020-12-20
17
2020-12-20
NICO (156)
2020-12-19
33
2020-12-19
2020-12-20
45
2020-12-20
COKOWAAH (157)
2020-12-19
6
2020-12-19
8
2020-12-20
7
ZICO L (158)
2020-12-19
10
2020-12-19
21
2020-12-20
10
2020-12-20
14
CLARA HM (159)
2020-12-19
5
2020-12-19
18
2020-12-20
8
2020-12-20
13
2020-12-19
35
2020-12-19
28
2020-12-20
9
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
2020-12-18
5
Krol Mia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
PIPI (236)
2020-12-18
5
2020-12-18
12
Kruk Natalia
KJ Ranczo Kołata
2020-12-17
1
2020-12-18
30
Krzyżaniak Aleksandra
KJ Stajnia Nowina
GENTILA (50)
2020-12-19
2020-12-19
1
2020-12-20
2020-12-20
GOLDIKA (111)
2020-12-19
1
2020-12-19
14
2020-12-20
2020-12-20
15
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
ESCHNAPUR (112)
2020-12-19
14
2020-12-19
11
2020-12-20
21
2020-12-20
CHANTEL (113)
2020-12-19
9
2020-12-19
9
2020-12-20
6
Kulik Maria
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
CETYNIAN (265)
2020-12-18
12
2020-12-18
Kulmajer Gabriella
Konrad (272)
2020-12-18
11
2020-12-18
22
Kułakowsla Maja
KJ Ranczo Kołata
TINKY (55)
2020-12-18
15
2020-12-17
Kurek Kinga
Harmony Club Owińska
GRANIM (151)
2020-12-19
26
2020-12-19
37
2020-12-20
26
2020-12-20
Kwasiżur Zuzanna
St. KJ Stajnia Adamus
AMELIA (244)
2020-12-17
18
2020-12-17
14
2020-12-18
2
2020-12-18
14
Lara Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (129)
2020-12-17
20
2020-12-17
23
2020-12-18
22
2020-12-18
URWIS (130)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
11
2020-12-18
Lasek Julia
brak
2020-12-17
1
2020-12-17
23
2020-12-18
29
2020-12-18
Lewandowska Izabela
KJ Chrobry
JASPER (178)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-19
24
2020-12-19
2020-12-18
8
2020-12-18
2020-12-20
37
2020-12-20
Lunitz Maja
KJ Ranczo Kołata
2020-12-17
14
2020-12-17
1
2020-12-18
3
2020-12-18
Łukaszewska Dominika
Klub Jeździecki Chrobry
TORERO (169)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-19
1
2020-12-19
41
2020-12-18
5
2020-12-18
2020-12-20
33
2020-12-20
Łukaszyk Wiktoria
KJ Atrium Swarzędz
CAMPARI (194)
2020-12-19
29
2020-12-19
33
2020-12-20
19
2020-12-20
22
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
2020-12-19
28
2020-12-20
7
Victor (12)
2020-12-19
20
2020-12-19
15
2020-12-20
10
2020-12-19
17
2020-12-20
15
Mamys Marta
Kraju Jumping Team
2020-12-17
1
2020-12-17
1
Mętel Gabriela
Klub Jeździecki Chrobry
ERICE (84)
2020-12-17
11
2020-12-17
1
2020-12-19
1
2020-12-19
1
2020-12-18
6
2020-12-18
2020-12-20
12
2020-12-20
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
BLANKA (233)
2020-12-19
1
2020-12-19
Migdałek Oliwia
Bpk
NORTA (153)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
11
2020-12-18
3
Misiek Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2020-12-18
12
2020-12-18
25
2020-12-17
1
Młynarczyk Agnieszka
Klub Jeździecki Chrobry
PARSIFAL (177)
2020-12-17
11
2020-12-17
18
2020-12-19
34
2020-12-19
41
2020-12-18
13
2020-12-18
2020-12-20
42
2020-12-20
Murawa Martyna
bpk
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
1
2020-12-18
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
2020-12-18
25
2020-12-18
13
2020-12-18
3
2020-12-18
1
Niesiołowska Zofia
bpk
D-KROPKA (217)
2020-12-19
1
2020-12-19
1
2020-12-20
3
2020-12-20
Nowacka Natalia
KJ CH Jaszkowo
2020-12-17
29
2020-12-17
1
2020-12-18
7
2020-12-18
10
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2020-12-19
Nowakowska Maja
Harmony Club
ANKA (138)
2020-12-19
3
2020-12-19
2020-12-20
6
2020-12-20
24
Olejniczak Klaudia
Pony Jumping Team
ZARA (64)
2020-12-17
30
Olejniczak Klaudia
Pony Jumping Team
OBI IVAN (257)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-17
20
2020-12-17
1
Orłowska-Marciniak Weronika
KJ Atrium Swarzędz
2020-12-18
15
2020-12-18
Otlewska Amelia
St. KS Jumping Events
2020-12-19
2020-12-20
34
2020-12-20
2020-12-19
16
2020-12-19
16
2020-12-20
19
2020-12-20
Paliga Sara
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2020-12-19
35
2020-12-19
31
2020-12-20
18
2020-12-20
25
Parzych Lena
KJ Chrobry Warszawa
CHAGAL (176)
2020-12-17
22
2020-12-17
1
2020-12-19
34
2020-12-19
1
2020-12-18
15
2020-12-18
2020-12-20
2020-12-20
Pawlicki Tomasz
Harmony Club
AJAX KP (71)
2020-12-19
38
2020-12-20
38
2020-12-20
HEROS (181)
2020-12-19
2
400
2020-12-19
2
600
2020-12-20
8
CORDINO (182)
2020-12-19
3
200
2020-12-19
17
2020-12-20
4
400
BIG BOY Z (183)
2020-12-19
21
2020-12-19
Perkowska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LOTNA (114)
2020-12-17
20
2020-12-17
34
2020-12-18
20
2020-12-18
17
Perlicjan Jagoda
Brak
FLIN (117)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
26
2020-12-18
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
ZARA (64)
2020-12-17
Pokrzywniak Iga
KJ CH Jaszkowo
Kosma (5)
2020-12-17
20
2020-12-17
23
2020-12-18
15
2020-12-18
18
Potocka Weronika
BPK
DUKAT (46)
2020-12-17
1
2020-12-17
23
2020-12-18
2020-12-18
Przednowek Martyna
KJ Chrobry
ORCHIDEA (175)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-19
44
2020-12-19
1
2020-12-18
6
2020-12-18
2020-12-20
8
2020-12-20
Przybył Adrianna
KJ Ranczo Kołata
SARA (34)
2020-12-17
17
2020-12-17
33
2020-12-18
27
2020-12-18
3
Przybyła Daria
JKS Gold Team Mieczewo
BOBI (229)
2020-12-18
7
2020-12-18
20
Pyczek Aleksandra
bpk
BACH (121)
2020-12-19
1
2020-12-19
43
2020-12-20
2
2020-12-20
31
Rogacki Jakub
bpk
OQUANTA (122)
2020-12-19
1
2020-12-19
44
2020-12-20
9
2020-12-20
40
Rój Ada
JKS Robir Chwalęcice
ELISA (104)
2020-12-19
36
2020-12-19
10
2020-12-20
8
2020-12-20
13
Romanowska Marta
St. KJ Korona Wałcz
GOOD-DAY (197)
2020-12-19
22
2020-12-19
31
2020-12-20
3
300
2020-12-20
3
600
Rutkowska Karolina
RIO GRANDE Krosinko
LOTNA (174)
2020-12-19
30
2020-12-19
2020-12-20
2020-12-20
18
Rzepka Julia
niezrzeszony
HABER (73)
2020-12-17
1
2020-12-17
14
2020-12-18
9
2020-12-18
1
Sęba Zofia
-
WENA (198)
2020-12-17
1
2020-12-17
20
2020-12-18
12
2020-12-18
Siczyński Przemysław
NF Championstud
2020-12-17
11
2020-12-18
7
2020-12-17
1
2020-12-18
1
Simińska Joanna
bpk
CZUMEN K (101)
2020-12-19
12
Siniecka Katarzyna
Stajnia Siemowo
KLARA (162)
2020-12-17
2020-12-17
TRADYCJA (163)
2020-12-17
17
2020-12-17
1
2020-12-18
14
2020-12-18
5
Skrzeczkowska Emilia
KJ Stajnia Nowina
2020-12-19
6
2020-12-19
18
2020-12-20
4
200
WIKA (110)
2020-12-19
34
2020-12-19
18
2020-12-20
7
2020-12-20
16
Skrzypczak Agata
bpk
BUBA (116)
2020-12-18
19
Skwierczyńska Oliwia
KJ Zagórów
CALIPSO (232)
2020-12-19
1
2020-12-19
41
2020-12-20
11
2020-12-20
48
Słomka Joanna
Harmony Club
DIVA (193)
2020-12-19
1
Smektała Maria
Stajnia Siemowo
WHYSKI (68)
2020-12-17
2020-12-17
1
2020-12-18
2020-12-18
18
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CARAT (248)
2020-12-19
5
2020-12-19
2
300
2020-12-20
2
500
2020-12-19
46
2020-12-19
45
2020-12-20
17
2020-12-20
Sołtysiak Milena
JKS Robir Chwalęcice
2020-12-19
34
2020-12-19
15
2020-12-20
10
2020-12-20
13
Sołtysiak Zuzanna
NF Champion STUD
QUIZIO (22)
2020-12-18
8
2020-12-18
10
2020-12-17
1
2020-12-17
30
Spychała Amanda
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
BRAWO (209)
2020-12-17
1
2020-12-17
11
2020-12-18
16
2020-12-18
12
Staśkiewicz Ines
Stajnia Owa
KASTELLO (258)
2020-12-18
9
2020-12-18
Stobińska Cécille
Klub Sportowy Kawalkada
EUFORIA (148)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
7
2020-12-18
21
Stranz Gabriela
KJ CH Jaszkowo
Diament (10)
2020-12-17
1
2020-12-17
34
2020-12-18
24
2020-12-18
Stróżyńska Agata
JSK Gold Team Świątniki
2020-12-18
13
2020-12-18
7
2020-12-19
1
2020-12-19
27
2020-12-20
18
2020-12-20
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
HESTER (141)
2020-12-19
31
2020-12-19
33
2020-12-20
1
2020-12-20
13
Stróżyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
GARBONOS (146)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
23
2020-12-18
4
MISTY (147)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
2
2020-12-18
3
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
TSUNAMI (142)
2020-12-19
45
2020-12-19
25
2020-12-20
2
2020-12-20
15
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
2020-12-19
1
2020-12-19
1
2020-12-20
2020-12-20
8
MATADOR (261)
2020-12-20
4
2020-12-20
10
Szczepańska Zofia
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (93)
2020-12-17
28
2020-12-18
13
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team
2020-12-19
38
2020-12-19
2020-12-20
21
2020-12-20
Szott Martyna
Stajnia Champion STUD
MELODY (25)
2020-12-17
1
2020-12-17
17
2020-12-18
14
2020-12-18
10
Szulczyńska Pola
KJ CH Jaszkowo
Beatrice (273)
2020-12-17
10
Zirocco (274)
2020-12-18
9
2020-12-18
14
Beatrice (273)
2020-12-17
13
Szymańska Paulina
BPK
ANTONIE (38)
2020-12-17
27
2020-12-17
1
2020-12-18
12
2020-12-18
Szymkowiak Zofia
KJ CH Jaszkowo
Huk (18)
2020-12-17
1
2020-12-17
2020-12-18
10
2020-12-18
18
Bolero (19)
2020-12-17
1
2020-12-18
18
2020-12-17
1
2020-12-18
13
Tomaszewska Kalina
Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
SAGAR (268)
2020-12-18
2020-12-18
Tomkiewicz Wiktoria
bkp
2020-12-17
1
2020-12-17
23
2020-12-18
6
2020-12-18
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
LOTOS (210)
2020-12-19
22
2020-12-19
14
2020-12-20
21
2020-12-19
4
2020-12-19
29
2020-12-20
16
2020-12-20
24
Tuliszkiewicz Zuzanna
KJ Rancho Poznań
MIRABLES (173)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
9
2020-12-18
24
Undrych Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2020-12-17
16
2020-12-17
1
2020-12-17
11
2020-12-18
15
2020-12-18
8
Urbańczyk Anita
KJ Podkowa Gruszczyn
HAGRID (207)
2020-12-17
1
2020-12-17
11
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
2020-12-19
17
2020-12-19
26
2020-12-20
14
2020-12-20
DALTON (238)
2020-12-19
34
2020-12-19
1
Wawrzyniak Zofia
Pony Jumping Team
CENNA (240)
2020-12-18
13
2020-12-18
Weigel Matylda
KJ Chrobry Warszawa
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-19
1
2020-12-19
1
2020-12-18
5
2020-12-18
2020-12-20
44
2020-12-20
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
G (270)
2020-12-19
1
600
2020-12-19
1
1000
2020-12-20
1
1500
2020-12-20
1
3000
Wilczyńska Marta
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2020-12-18
2020-12-18
Włodarczak Eliza
Konrad (272)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
Włodarczak Klaudia
Hela (271)
2020-12-17
2020-12-17
1
Wnęk Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CARLA (225)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
4
2020-12-18
4
Wróblewska Lena
RYSIU (16)
2020-12-17
1
2020-12-17
20
2020-12-18
16
2020-12-18
Żak Hanna
KJ CH Jaszkowo
Mimmi (1)
2020-12-17
17
2020-12-17
1
2020-12-18
17
Żak Kalina
Stajnia Siemowo
AMOS (144)
2020-12-17
2020-12-17
1
2020-12-18
21
2020-12-18
6
Zaremba Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
DUCIANO (115)
2020-12-19
17
2020-12-19
2020-12-20
9
2020-12-20
Zgrabka Michał
Posadowskie TJ
SALIDAD (241)
2020-12-19
7
2020-12-19
21
JAŚMINA (242)
2020-12-19
30
2020-12-19
25
Zgrabka Michał
Posadowskie Tow. Jeźdz. Lwówek
2020-12-19
19
Ziała Aleksandra
2020-12-17
1
2020-12-17
17
2020-12-18
20
2020-12-18
Zielińska Laura
KJ CH Jaszkowo
Bond (2)
2020-12-17
1
2020-12-17
20
2020-12-18
1
2020-12-18
21
Zielińska Lena
KJ CH Jaszkowo
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
20
2020-12-18
Zieliński Kordian
JUKS Abakus
P-QUEN (133)
2020-12-17
1
2020-12-17
1
2020-12-18
2020-12-18
11
Ziętkiewicz Karolina
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2020-12-17
1
2020-12-18
2
2020-12-18
1
2020-12-17
1
Żmijewska Aleksandra
KJ Chrobry Warszawa
GARLAND (168)
2020-12-17
1
2020-12-17
14
2020-12-19
10
2020-12-19
23
2020-12-18
4
2020-12-18
2020-12-20
20
Żmójdzin Jan
LUKS Nysa Gubin
2020-12-19
5
2020-12-19
2020-12-20
6
NEMEZIS (247)
2020-12-19
12
2020-12-20
23
NORTON (269)
2020-12-19
6
2020-12-19
15
2020-12-20
17
Zujewska Wiktoria
St. KS Jumping Events Poznań
SZRON KM (124)
2020-12-19
49
2020-12-19
2020-12-20
41
2020-12-20
Zujewska Zuzanna
Stajnia Karino
BIBI (262)
2020-12-18
2020-12-18
8
Żukowska Magdalena
KJ Chrobry Warszawa
AVATAR (167)
2020-12-17
11
2020-12-17
1
2020-12-19
1
2020-12-19
32
2020-12-18
10
2020-12-18
2020-12-20
23
2020-12-20

Number of Riders: 195

Number of Horses: 245

The sum of prizes: 18 400.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl