Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 07:41:38
2020-10-18 16:33:12
Amelia Szczupakowska CORMINTTA
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 07:41:41
2020-10-18 15:28:29
Oliwia Kamińska LOPIK’S APPIE
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 07:41:52
2020-10-18 12:31:10
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 07:41:54
2020-10-18 09:13:15
Aleksandra Lara URWIS
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/A0/Finał Grupy A0 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 07:41:56
2020-10-17 09:05:46
Barbara Gronowska CRAX
  • 2x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 07:41:58
2020-10-17 09:03:14
Natalia Sydow USTINA
  • 1x 11/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/C/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 07:42:01
2020-10-17 09:02:17
Natalia Sydow GIPSY KING - A
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-19 07:42:03
2020-10-17 09:01:04
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 8/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 07:03:12
2020-10-16 18:25:11
Anna Romanowska STILA
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 25/A0/Finał Grupy A0 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 07:03:13
2020-10-16 18:24:46
Gabriela Romanowska HAPPY DAY
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 07:03:15
2020-10-16 18:24:14
Gabriela Romanowska ERO
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 07:03:20
2020-10-16 17:22:13
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 11/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 07:03:21
2020-10-16 17:21:18
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 8/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 23/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 31/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 07:03:23
2020-10-16 17:18:20
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 07:03:24
2020-10-16 17:17:06
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 8/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 23/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/120/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-17 07:03:26
2020-10-16 17:16:15
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 15:57:26
2020-10-16 13:50:49
Matylda Grzelczak TEQUILA DE CHATELAIN
  • 2x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 15:57:28
2020-10-16 13:30:17
Andrzej Jórga CASSORRADO
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 10:19:13
2020-10-16 09:11:56
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 10:19:15
2020-10-16 09:10:55
Karolina Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-16 10:19:17
2020-10-16 09:09:51
Aleksandra Wernerowicz GENIUS
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:19:04
2020-10-14 10:11:46
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-14 12:19:07
2020-10-14 08:00:48
Hanna Stein ODYSEJA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:30:34
2020-10-13 01:13:31
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:30:36
2020-10-13 01:13:19
Paulina Słoniec FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:30:37
2020-10-13 01:12:58
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:30:39
2020-10-11 23:12:20
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:30:41
2020-10-11 12:35:11
Stanisław Woźniak JARY
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/A0/Finał Grupy A0 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:30:42
2020-10-11 12:33:46
Pola Lewczyk GALLIANO
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 06:58:12
2020-10-08 06:51:42
Małgorzata Babczyńska JAGIENKA
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 06:58:15
2020-10-08 06:50:27
Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY)
  • 2x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 06:58:19
2020-10-07 22:51:27
Iga Chojowska BENETON
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 06:57:49
2020-10-06 23:00:13
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 06:57:51
2020-10-05 23:21:31
Katarzyna Zawadzka POSEJDON GR. A
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 07:33:27
2020-10-05 21:42:07
Nina Ambroziak MILO
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 30/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-13 08:30:44
2020-10-05 20:45:30
Nadia Ambroziak DŻARNA
  • 1x 23/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/120/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 07:33:31
2020-10-05 20:38:15
Kalina Sierakowska BIANKO
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 07:33:32
2020-10-05 20:37:50
Julia Peszek HADES PONYSPORT
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 07:33:34
2020-10-05 20:37:24
Julia Peszek LUNA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 07:33:39
2020-10-05 18:17:30
Maja Kliś LIPO
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 07:33:41
2020-10-05 18:16:54
Maja Kliś KLARA
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:39:21
2020-10-05 12:30:57
Nina Musiał TABU
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:39:23
2020-10-05 12:30:37
Sofi Przybylska JACOB
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:39:26
2020-10-05 12:30:14
Zofia Gendera ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:39:34
2020-10-05 12:29:25
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:39:36
2020-10-05 12:28:38
Agata Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:39:37
2020-10-05 12:28:24
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 21/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:28:01
2020-10-05 12:27:56
Zuzanna Dąbrowska BENITO
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 20/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:27:46
2020-10-05 12:27:33
Zuzanna Dąbrowska ORINOKO
  • 1x 9/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 10/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 14/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 30/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:27:48
2020-10-05 12:27:03
Wiktoria Cwalina BESSEL
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:27:49
2020-10-05 12:26:46
Lila Kulesza BESSEL
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Na styl jeźdźca (kuce)
3 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:27:51
2020-10-05 12:26:24
Lila Kulesza ALF
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 17/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/A0/Finał Grupy A0 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:27:52
2020-10-05 12:25:57
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:27:54
2020-10-05 12:25:40
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 1x 26/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl