Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
56 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 07:01:43
2020-10-08 21:42:01
Dawid Wojciechowski LOTUS - TREN
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 07:01:45
2020-10-08 20:23:18
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x 10/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 12/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 29/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 07:01:49
2020-10-08 17:29:33
Agnieszka Derebecka MORGAN - P
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 07:01:52
2020-10-08 13:45:19
Grzegorz Rychlik VANDAMME
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 06:57:41
2020-10-07 23:09:50
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 15:55:48
2020-10-07 15:36:42
Marcin Rachwal BANITA-SZ
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 09:26:05
2020-10-07 08:53:51
Jakub Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 09:26:07
2020-10-07 08:52:30
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 22/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 09:26:08
2020-10-07 08:51:29
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 22/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 09:26:10
2020-10-07 08:50:03
Marta Echaust EMIKA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 14:47:42
2020-10-06 14:41:42
Julia Ganowska HEROS
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 14:47:44
2020-10-06 14:14:44
Tomasz Pawlicki MONTANA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 14:47:46
2020-10-06 14:11:19
Tomasz Pawlicki CORDINO
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 12:17:40
2020-10-06 11:47:20
Karolina Siejak KROSBI
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:47:52
2020-10-06 10:41:45
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 10:47:54
2020-10-06 10:41:19
Karolina Heydel CHARDONNAY SZUMAWA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 07:27:49
2020-10-05 18:18:08
Oliwia Gniadek AZZARIO CANTE
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2020-10-06 07:27:51
2020-10-05 18:17:42
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 13:19:48
2020-10-05 13:16:48
Radosław Orłowski ISIS
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:26:11
2020-10-05 10:38:46
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 12:26:14
2020-10-05 10:38:24
Joanna Krzyżostaniak CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA)
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 09:11:23
2020-10-05 08:33:23
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:14:34
2020-10-04 20:52:40
Filip Wysoczański GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 07:14:36
2020-10-04 17:12:22
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 07:01:54
2020-10-02 21:35:42
Marianna Kultys TRENDY
  • 1x 5/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 07:39:57
2020-10-02 19:15:43
Aleksandra Kołodzińska LILI ZAGORKA
  • 1x 8/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 9/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:06:24
2020-10-02 15:22:26
Joachim Włoch SID
  • 1x 17/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 20/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 30/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
  • 1x 35/L,P,N,/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 09:06:33
2020-10-02 15:21:25
January Włoch E-COFERTINA
  • 1x 17/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 20/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 30/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
  • 1x 35/L,P,N,/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 07:39:34
2020-10-02 13:51:11
Daria Piechowiak ZARA
  • 1x 9/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 10/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 07:39:28
2020-10-02 11:04:57
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x 7/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 8/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 34/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 07:02:00
2020-10-02 10:56:32
Maciej Piasecki TOLEDO
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 07:02:07
2020-10-02 10:56:03
Maciej Piasecki MORGAN-P
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 07:39:00
2020-10-02 10:47:52
Zofia Epting IMOLA
  • 2x 17/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 07:38:56
2020-10-02 10:46:12
Weronika Pawlicka CHILI
  • 2x 3/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 07:38:51
2020-10-02 10:45:35
Maria Jarczyńska HOŁEK
  • 2x 3/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-03 07:38:37
2020-10-02 10:44:11
Nina Konarska MUSTANG
  • 2x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 07:12:19
2020-09-30 22:27:33
Najewska Marta PICASSO
  • 1x 3/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 07:12:23
2020-09-30 21:32:25
Natalia Łożewska REALLY IMPORTANT
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 07:12:26
2020-09-30 21:31:30
Laura Łożewska KAWIOR
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 07:12:30
2020-09-30 21:30:38
Amelia Koralewska CASERES
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 07:12:32
2020-09-30 21:29:25
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 11/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 12/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 07:12:35
2020-09-30 20:40:12
Nicole Młynarz VELVET
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-01 07:12:39
2020-09-30 16:28:45
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 10:21:25
2020-09-30 10:05:13
Justyna Modzelewska AFRODYTA
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 10:26:07
2020-09-29 20:44:29
Krzysztof Wierzbicki GRACJA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 10:25:57
2020-09-29 20:39:00
Krzysztof Wierzbicki FRAZES
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-30 07:45:16
2020-09-29 19:34:19
Barbara Wichniarek TAJGA-S
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-28 09:55:11
2020-09-28 09:24:28
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 08:55:05
2020-09-24 22:46:34
Kruś Martyna ILUZJA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-25 08:55:07
2020-09-24 22:44:08
Nina Cieślińska ZAMIRA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 07:10:33
2020-09-23 21:29:47
Mikołaj Kopaczewski DRAKKAR
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 07:10:38
2020-09-23 21:27:08
Karolina Wengerek DRAKKAR
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-24 07:10:39
2020-09-23 21:22:36
Karolina Wengerek PEDRO W
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 07:37:39
2020-09-22 21:20:09
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-23 07:37:36
2020-09-22 21:19:31
Marta Pawlik MELISSE
  • 2x 7/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 8/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-21 15:24:19
2020-09-20 13:06:51
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąba Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2007 (JM.)
O057559
2. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
3. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
4. Derebecka Agnieszka Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
S
O042885
5. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
6. Echaust Marta Atena - ostrzeszow
2005 (JM.)
brak
7. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
8. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
9. Ganowska Julia Kj Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
10. Gniadek Oliwia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O037779
11. Hemmerling Julia KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O032196
12. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
13. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
14. Jarczyńska Maria JKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
brak
15. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
0047890
16. Jendryke Michalina St. KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042012
17. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (JM.)
O050214
18. Konarska Nina JKS Gold Team Mieczewo
2011 (Mł.)
brak
19. Kopaczewski Mikołaj SKJ Gronówka
2005 (JM.)
brak
20. Koralewska Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2004 (J.)
O058304
21. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
22. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
23. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O042917
24. Kultys Marianna Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
25. Łożewska Laura Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2010 (Mł.)
Brak
26. Łożewska Natalia JKS Tornado
S
brak
27. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
28. Marta Najewska Ludowy Klub Sportowy Cwał
2007 (JM.)
O059540
29. Martyna Kruś JKS Fer Więckowice
2007 (JM.)
O051389
30. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
31. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O041955
32. Modzelewska Justyna JKS Fer Więckowice
S
O026035
33. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
34. Orłowski Radosław IDMAR KRAJKOWO
S
BRAK
35. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
36. Pawlicka Weronika JKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
brak
37. Pawlicki Tomasz Harmony Club
S
O001058
38. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O056044
39. Piasecki Maciej LKJ Abaria Iwno
S
O008912
40. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
41. Rachwal Marcin Stajnia Trzcieliny
S
brak
42. Rychlik Grzegorz St. J Baborówko
S
O025902
43. Siejak Karolina KJ Agro-Handel Śrem
S
O012448
44. Wengerek Karolina St. KJ Gronówka
S
brak
45. Wichniarek Barbara Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2004 (J.)
O044554
46. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
47. Włoch January bpk
2006 (JM.)
O057717
48. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
O057718
49. Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O002032
50. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
51. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

25

AFRODYTA SP POL 2012 Klacz siwa/mk:156 F: Celebes / Kłobuk
M: Artia / Consensus
K028401 616009530271312
2.

50

AZZARIO CANTE WLKP POL 2013 wałach kasztanowata/164cm F: Cantero /
M: Azarda /
K029964 616007600244113
3.

62

BANITA-SZ SP POL 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Carolus
M: Fee
Brak
4.

59

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
5.

48

CAMORRA CORONA UNITA (EX CAMORRA) WLKP POL 2015 wałach gniada/180 F: Tanos / Cantanis
M: Higiena / Napar
K029115 616007610098115
6.

68

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
7.

31

CASERES WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
K028872
8.

51

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
9.

71

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
10.

53

CHARDONNAY SZUMAWA OLD GER 2010 Klacz gniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
K023028 105TO40
11.

37

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
12.

57

CORDINO SP POL 2008 wałach kasztanowata/. F: Cantero
M: Caren
K014295 POL009610184508
13.

69

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
14.

19

DRAKKAR HOLSZTYŃSKI POL 2016 wałach gniada/165 F: Diarado
M: Cherry Lady
brak DE421000713216
15.

13

E-COFERTINA HOL POL 2012 klacz gniada/166 F: Lordanos / Landos
M: Nefertina / Baldini I
K025445 DE421000583112
16.

16

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
17.

61

EMIKA ŚL POL 2009 Klacz gniada/161 F: NN
M: NN
K026453
18.

47

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
19.

26

FRAZES TYP SZLACHETNY POL 2016 Wałach ciemnogniada/165 F: JON SNOW
M: FREUDENTANZ
K029198 B0107152S
20.

27

GRACJA TYP SZLACHETNY POL 2012 klacz gniada/169 F: PLACIDO
M: GRETA V
PZJ LKPZJ/8800/20 B0110585S
21.

44

GRAF VON GUARDAVAL PP HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top
M: Hauptstutbuch Genia
LKRWZJ/2752/20 DE431317247912
22.

67

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
Brak -
23.

55

HEROS SP POL 2007 wałach gniada/. F: Bajou Du Rouet
M: Hipnoza
K011425 POL009610128007
24.

36

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
25.

21

ILUZJA MŁP POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/mk:157 F: Fenomen / Judex
M: Iwa / Impas
K029583 616006580807509
26.

38

IMOLA WLKP POL 2012 klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
K024490 616007610161212
27.

49

ISIS CZEWB POL 2012 klacz kasztanowata/168 F: DROSSELKLANG II
M: ASANTA
BRAK 000071804
28.

18

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
29.

43

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 wałach ciemnogniada/174 F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
30.

66

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/177 F: Qumball / Kimball
M: Qumball / Kimball
K010873 POL009670056106
31.

30

KAWIOR KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:139 F: Dasti Man
M: Karina
brak
32.

52

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
33.

54

KROSBI SP POL 2016 wałach kasztanowata/164 F: Brandon / Agar
M: Kra / Evento
K029662 616009610055016
34.

34

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
K011371 DE431316701205
35.

72

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
36.

41

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P.
M: LADY PEGGY
K029868 POL 013 6701485 08
37.

64

LOTUS - TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/165 F: Baltic VDL /
M: Enance Van De Zonnenweide / Toulon
K029633 528003201609185
38.

1

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
K021381 616006610281708
39.

17

MELISSE HAFLINGER POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:144 F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
K028711 brak
40.

56

MONTANA SP POL 2012 klacz kara/. F: Romeo DES Vaux
M: Miss Monroe
K024032 616009610047812
41.

10

MORGAN - P SP POL 2005 wałach kasztanowata/174 F: Corleone Z
M: Malezja
K030294 POL 009 67 00112 05
42.

11

MORGAN - P SP POL 2005 wałach kasztanowata/172 F: Corleone Z
M: Malezja
PZJ K030294 POL 009 67 00112 05
43.

35

MUSTANG KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:117 F: Timo
M: Malina
brak 616 013 610051109
44.

45

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
45.

60

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
46.

20

PEDRO W SP POL 2013 wałach siwa/163 F: Carlos DZ
M: Pepsi III
brak 616009610011413
47.

42

PENELOPE L SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Arpeggio II L / Arpeggio
M: Pia Sanpia / Santos
K027531 616009610068715
48.

28

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K023116 616999520137011
49.

63

POLAK WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Herkules / Kwiryn
M: Pianola / Robin
K019129 POL007610014209
50.

23

PROXIS SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lyjanero /
M: Progis /
brak 616009520030115
51.

29

REALLY IMPORTANT Rheinisches Reitpferd GER 2014 Wałach gniada F: Ribiano
M: Felina T
brak
52.

32

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Tizian
M: Rosenna K
K020033 de 435350022308 DE435350022308
53.

14

SID SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
K010966 POL009610046607
54.

58

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
55.

24

TAJGA-S SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Forester S
M: Tracja
009610056708
56.

12

TOLEDO SP POL 2010 wałach gniada/174 F: Placido kwpn
M: Tajemnica xx
K014505 616009610094409
57.

15

TRENDY KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: My Precious/Silverfox Oisin
M: Traviata/Walor
RegionalnaLKRWZJ/286/20 616013661404
58.

65

VANDAMME KWPN NED 2002 ogier ciemnogniada/168 F: Guidam ex. Adagio IV
M: Roberlina
K006519 0202715
59.

33

VELVET SP POL 2006 wałach kasztanowata/175 F: Egzotyk
M: Vanessa
K030279 616009670005006
60.

70

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
61.

46

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
K029258 616009610032713
62.

39

WERTUS KM POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Praetor / Poprad
M: Warta / Hufiec
K027978 616013610186515
63.

22

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
brak
64.

40

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz gniada/mk:155 F: Cityboy R
M: Zazula
K028329 616013520073811
Rider Club
Competition
Prize
Bąba Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
bon 180
Echaust Marta Atena - ostrzeszow
50
SUM:
50.00
Gniadek Oliwia Posadowskie TJ
100
SUM:
100.00
Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
150
SUM:
150.00
Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
150
200
200
bon 200
SUM:
550.00
Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
bon 100
Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Kultys Marianna Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
bon 150
Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
100
100
150
250
SUM:
600.00
Michalska Zofia Pony Jumping Team
bon 150
Pawlicki Tomasz Harmony Club
150
50
200
SUM:
400.00
Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
bon 80
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąba Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
ROSANNA (32)
2020-10-10
2020-10-10
1
2020-10-11
1
bon 180
Bugajska Angelika
KJ CH Jaszkowo
2020-10-10
3
2020-10-11
6
Cieślińska Nina
JKS Fer Więckowice
ZAMIRA (22)
2020-10-10
8
2020-10-10
10
2020-10-11
3
2020-10-11
7
Derebecka Agnieszka
Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
2020-10-11
4
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
PROXIS (23)
2020-10-10
12
2020-10-10
17
2020-10-11
15
2020-10-11
9
Echaust Marta
Atena - ostrzeszow
EMIKA (61)
2020-10-10
6
2020-10-10
8
2020-10-11
4
2020-10-11
3
50
Foligowska Karolina
KS Grand Horse
NIWA (45)
2020-10-10
13
2020-10-10
8
Ganowska Julia
Kj Ranczo Kołata
HEROS (55)
2020-10-10
8
2020-10-10
Gniadek Oliwia
Posadowskie TJ
2020-10-10
12
2020-10-10
2020-10-11
9
2020-10-11
12
2020-10-10
4
2020-10-10
3
100
2020-10-11
2020-10-11
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
KONKORD (52)
2020-10-10
1
2020-10-10
1
150
2020-10-10
10
2020-10-10
9
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2020-10-10
14
2020-10-10
9
2020-10-11
1
150
2020-10-11
1
200
2020-10-10
2
2020-10-10
6
2020-10-11
4
2020-10-11
2
200
2020-10-10
1
2020-10-10
10
2020-10-11
1
bon 200
Jarczyńska Maria
JKS Gold Team Mieczewo
HOŁEK (36)
2020-10-10
1
2020-10-10
3
Jazdończyk Anna
KJ CH Jaszkowo
2020-10-10
18
2020-10-10
17
2020-10-11
2020-10-11
Kołodzińska Aleksandra
JKS Melloni Horses
2020-10-10
1
2020-10-10
1
2020-10-11
2
bon 100
Konarska Nina
JKS Gold Team Mieczewo
MUSTANG (35)
2020-10-10
2020-10-10
Kopaczewski Mikołaj
SKJ Gronówka
DRAKKAR (19)
2020-10-11
1
2020-10-11
12
Koralewska Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
CASERES (31)
2020-10-10
8
2020-10-10
1
2020-10-11
9
2020-10-11
4
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
2020-10-10
2020-10-10
6
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2020-10-10
2
100
2020-10-10
4
2020-10-10
4
2020-10-10
11
Kubacka Oliwia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
POLAK (63)
2020-10-10
2
2020-10-10
5
Kultys Marianna
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
TRENDY (15)
2020-10-10
1
2020-10-10
2020-10-11
1
bon 150
Łożewska Laura
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
KAWIOR (30)
2020-10-10
2020-10-10
1
2020-10-11
3
Łożewska Natalia
JKS Tornado
2020-10-10
7
2020-10-10
1
2020-10-11
4
2020-10-11
4
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
2020-10-10
5
2020-10-11
5
2020-10-10
12
2020-10-11
2
100
Victor (70)
2020-10-10
7
2020-10-11
3
100
2020-10-10
2020-10-10
5
2020-10-11
2
150
2020-10-11
1
250
Marta Najewska
Ludowy Klub Sportowy Cwał
PICASSO (28)
2020-10-10
1
2020-10-10
2
2020-10-11
1
Martyna Kruś
JKS Fer Więckowice
ILUZJA (21)
2020-10-10
12
2020-10-10
11
2020-10-11
4
2020-10-11
12
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
2020-10-10
1
2020-10-11
2
bon 150
2020-10-10
1
Modzelewska Justyna
JKS Fer Więckowice
2020-10-11
8
2020-10-11
Niedziela Agnieszka
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WERTUS (39)
2020-10-10
3
2020-10-10
2
2020-10-11
1
2020-10-11
1
Orłowski Radosław
IDMAR KRAJKOWO
ISIS (49)
2020-10-10
12
2020-10-10
9
2020-10-11
12
2020-10-11
11
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2020-10-10
1
2020-10-10
1
Pawlicka Weronika
JKS Gold Team Mieczewo
CHILI (37)
2020-10-10
2020-10-10
1
Pawlicki Tomasz
Harmony Club
MONTANA (56)
2020-10-10
7
2020-10-10
2
150
CORDINO (57)
2020-10-10
3
50
2020-10-10
1
200
Pawlik Marta
LKS Cwał Poznań
MELISSE (17)
2020-10-10
2020-10-10
3
2020-10-11
3
bon 80
Piasecki Maciej
LKJ Abaria Iwno
2020-10-11
11
TOLEDO (12)
2020-10-11
3
2020-10-11
4
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
ZARA (40)
2020-10-10
2020-10-10
Rachwal Marcin
Stajnia Trzcieliny
2020-10-10
1
2020-10-10
16
Wengerek Karolina
St. KJ Gronówka
DRAKKAR (19)
2020-10-10
12
PEDRO W (20)
2020-10-10
1
2020-10-10
13
2020-10-11
2
2020-10-11
Wichniarek Barbara
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
TAJGA-S (24)
2020-10-10
12
2020-10-10
2020-10-11
1
Wierzbicki Krzysztof
KS Idmar Krajkowo
FRAZES (26)
2020-10-10
15
2020-10-10
2020-10-11
10
2020-10-11
GRACJA (27)
2020-10-10
7
2020-10-10
Włoch January
bpk
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-10
2
Włoch Joachim
bpk
SID (14)
2020-10-10
2020-10-11
2020-10-10
1
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2020-10-10
8
2020-10-10
8

Number of Riders: 51

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 1 950.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl