Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
193 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 06:58:52
2020-09-16 22:11:21
Alicja Sobalak OPAL
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
192 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 06:59:10
2020-09-16 22:11:03
Anna Frankiewicz SOKÓŁ
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
191 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 06:59:19
2020-09-16 22:10:27
Anna Frankiewicz TYTUS
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
190 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 06:59:26
2020-09-16 22:02:24
Zuzanna Kaczmarek GERO
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
189 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 06:59:40
2020-09-16 22:01:14
Zofia Naskręt GERO
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
188 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 06:59:47
2020-09-16 21:59:50
Bartosz Wyrwa HOOVER
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
187 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:03
2020-09-16 21:23:17
Weronika Orłowska-Marciniak CALIDO C
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:09
2020-09-16 20:50:39
Monika Pawlewska ICOON JN
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:19
2020-09-16 20:33:11
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:24
2020-09-16 20:10:06
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:30
2020-09-16 19:41:18
Małgorzata Filipiak BONNIE
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
182 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:36
2020-09-16 19:19:50
Anna Bondziul BEOWULF
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
181 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:00:50
2020-09-16 18:07:01
Olga Maćkowiak MORRIS
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
180 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:09:00
2020-09-16 17:35:09
Damian Krajewski CHACCO
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:09:05
2020-09-16 17:33:01
Damian Krajewski GRANIT 318
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:09:10
2020-09-16 17:31:32
Damian Krajewski CARMINTER
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:09:36
2020-09-16 15:53:58
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 16:19:24
2020-09-16 15:12:17
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:51:51
2020-09-16 14:18:56
Nicola Okoniewska SWEET SHUTTERFLY
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
174 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:51:53
2020-09-16 14:18:32
Alicja Kaszuba CASILON B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:51:55
2020-09-16 14:18:10
Dominik Krawczyk LAVADINUS PP
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
172 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 14:51:59
2020-09-16 13:33:48
Nina Konarska MUSTANG
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
171 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:53:44
2020-09-16 12:36:33
Karolina Kozakiewicz CASTAL B
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:36:21
2020-09-16 12:36:06
Karolina Kozakiewicz AJAX KP
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:31
2020-09-16 12:28:05
Tomasz Pawlicki HEROS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:32
2020-09-16 12:23:37
Tomasz Pawlicki CORDINO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:34
2020-09-16 12:12:57
Karolina Ziętkiewicz LUKA VAN DE VISSERIJ
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:35
2020-09-16 12:12:30
Roksana Matuszewska HABER
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
165 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:37
2020-09-16 11:51:00
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
164 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:38
2020-09-16 11:49:43
Karolina Wróbel DOMINGO
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 12:32:40
2020-09-16 11:19:45
Adrian Urbaniak CAVIARI V
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 11:04:22
2020-09-16 10:33:33
Michał Burzyński SACCO
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:29:08
2020-09-16 10:24:09
Zofia Nowak GINA
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
160 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:08:37
2020-09-16 10:08:03
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:08:39
2020-09-16 10:07:34
Łukasz Smoczyk SOFOKLES
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:08:41
2020-09-16 10:07:01
Łukasz Smoczyk CYTRYNA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:08:43
2020-09-16 10:06:22
Witold Nowakowski GRENADIERKA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 10:08:46
2020-09-16 09:58:50
Agata Kujawa IRYS
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:24
2020-09-16 09:54:23
Ida Tomczak ARIELLE US
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:25
2020-09-16 09:53:55
Przemysław Rogowski GOLD
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:27
2020-09-16 09:52:56
Daria Przybyła COLOX CUP
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
152 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:29
2020-09-16 09:51:45
Maja Konarska QUITANO
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:33
2020-09-16 09:47:21
Maria Jarczyńska HOŁEK
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:38
2020-09-16 09:46:40
Luiza Rakowska HAPPELOUP R
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:41
2020-09-16 09:46:09
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:56:43
2020-09-16 09:29:08
Zofia Epting IMOLA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:35:07
2020-09-16 09:26:55
Judyta Koczorowska CHOCOLATE LADY
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:35:11
2020-09-16 09:26:07
Dominika Bartosiewicz WILIA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 09:35:18
2020-09-16 09:24:59
Juliette Van Dijk B-KASIA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:11:24
2020-09-16 08:32:06
Agata Dahlke FLYHIGH QUINTUS
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:44:43
2020-09-16 01:47:26
Grzegorz Rychlik VANDAMME
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:44:58
2020-09-15 22:55:32
Zosia Handke FIGARO
  • 2x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:04
2020-09-15 22:54:41
Martyna Piotrowska GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:09
2020-09-15 22:47:02
Katarzyna Kaźmierczak INSEL
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:15
2020-09-15 21:54:56
Natalia Rumin SOFIA
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:19
2020-09-15 21:51:24
Nadia Lehmann SILVER STAR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:24
2020-09-15 21:43:04
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:29
2020-09-15 21:43:03
Nadia Lehmann CLINT PLEASURE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:36
2020-09-15 21:41:28
Michał Zgrabka JAŚMINA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:41
2020-09-15 21:25:51
Igor Szydłowski GUYLA FT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:46
2020-09-15 21:25:31
Igor Szydłowski GIEJELLE FOMIA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:51
2020-09-15 21:00:33
Agnieszka Adamczak KRONOS
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:55
2020-09-15 20:52:55
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:45:59
2020-09-15 20:48:06
Bogna Dopierała JUMBO JET
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:04
2020-09-15 20:34:33
Julia Kraszewska EROS
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:10
2020-09-15 19:37:35
Marianna Kultys TRENDY
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:16
2020-09-15 18:53:31
Bartosz Goszczyński LORINA
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:22
2020-09-15 18:52:59
Adam Goszczynski BAZYLIA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:28
2020-09-15 18:18:14
Piotr Bąk LACRIMA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:40
2020-09-15 16:49:40
Maksymilian Mateja AMOR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:49
2020-09-15 16:26:42
Iga Wesołowska CASSINI BOMB
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 16:02:52
2020-09-15 15:56:03
Maja Nowakowska ANKA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 15:34:34
2020-09-15 14:41:19
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 15:34:36
2020-09-15 14:39:28
Joanna Kopania KAREN W
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:11:39
2020-09-15 13:50:05
Jan Nieścior-Kreische KOSOW COOL LADY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:11:42
2020-09-15 13:27:31
Sara Stępniak CZANKA
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:11:47
2020-09-15 13:27:10
Marcelina Giera WIRUNA
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:12:12
2020-09-15 13:12:03
Joanna Skrzypczak PRETTY YAKARI
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 08:10:36
2020-09-15 13:08:01
Zofia Wnęk CARLA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:12:21
2020-09-15 12:49:43
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 14:12:23
2020-09-15 12:49:23
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:19:37
2020-09-15 12:10:14
Jagoda Bukczyńska WINDY MK
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:19:53
2020-09-15 12:03:26
Nikola Słomińska NADOBNA
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:19:56
2020-09-15 11:55:52
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE C
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:19:59
2020-09-15 11:48:42
Karolina Siejak KROSBI
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:21:24
2020-09-15 11:15:00
Kinga Kurek GRANIM
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:21:26
2020-09-15 11:10:50
Laura Liszka GINA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 12:21:29
2020-09-15 10:26:04
Julia Gwara EVITA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:59:09
2020-09-15 09:50:56
Natalia Garbacz CAREVICZ
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:59:13
2020-09-15 09:50:15
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:58:46
2020-09-15 09:06:46
Vitali Charadnik SOMERTON
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:58:47
2020-09-15 09:04:58
Vitali Charadnik FLORES
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:58:48
2020-09-15 09:04:15
Vitali Charadnik GUINEA I
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:58:50
2020-09-15 09:03:24
Vitali Charadnik GENOVA II
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 09:58:53
2020-09-15 08:52:51
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:44:36
2020-09-15 08:43:15
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:44:37
2020-09-15 08:42:38
Helena Gromada SYNAMI
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:44:44
2020-09-15 08:25:30
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:44:46
2020-09-15 08:12:48
Edyta Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:12:21
2020-09-15 08:11:41
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:06:48
2020-09-15 07:03:49
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:06:52
2020-09-14 23:44:33
Malwina Stronczyńska HUG ME
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:06:56
2020-09-14 23:40:10
Zuzanna Bartkowiak STAWKA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:07:00
2020-09-14 23:10:53
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:07:03
2020-09-14 22:07:29
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:07:22
2020-09-14 21:15:12
Maja Staniewska WOŁGA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:07:26
2020-09-14 21:14:33
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:07:48
2020-09-14 21:14:04
Maria Skupińska MIĘTUS
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:07:52
2020-09-14 21:13:23
Maria Stempska RENESME
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:01
2020-09-14 21:09:54
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:05
2020-09-14 21:06:48
Marta Najewska PICASSO
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:09
2020-09-14 21:06:13
Zofia Krzeszewska LAYLA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:13
2020-09-14 21:06:10
Weronika Hruzik KLARA-W
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:17
2020-09-14 21:05:40
Aleksandra Dowgielewicz BEZA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:21
2020-09-14 21:05:26
Zofia Krzeszewska CAYENNE
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:25
2020-09-14 21:04:24
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:29
2020-09-14 21:03:20
Jakub Adamski ELF
  • 2x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:33
2020-09-14 20:31:28
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:37
2020-09-14 20:10:28
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:41
2020-09-14 20:10:03
Maria Darul PALEGRO
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:45
2020-09-14 19:48:42
Agnieszka Nowak IRONMAN(13)
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:51
2020-09-14 19:46:03
Piotr Juszczak WALOR
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:08:55
2020-09-14 19:16:05
Urszula Piontek BEAUTY
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:56:21
2020-09-14 18:34:28
Julia Szut WELTDAME
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:55:46
2020-09-14 18:30:53
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:09:29
2020-09-14 18:28:21
Lena Kosicka C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:09:34
2020-09-14 16:59:52
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:09:38
2020-09-14 16:00:23
Olga Tuliszkiewicz DASSILIO
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:09:43
2020-09-14 16:00:06
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:06
2020-09-14 15:54:05
Małgorzata Kuś CORIDA O
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:11
2020-09-14 14:31:31
Sara Szczot CAMBIALE Z
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:15
2020-09-14 14:30:53
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:19
2020-09-14 14:30:34
Piotr Sokołowski SINGLE
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:46:54
2020-09-14 14:09:53
Paula Jeziorek CASSANDRA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:27
2020-09-14 11:11:18
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:31
2020-09-14 11:06:57
Agata Derda GELESTA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 07:10:35
2020-09-14 11:05:49
Agata Derda WARINA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:55:56
2020-09-14 09:22:14
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:55:54
2020-09-14 09:21:35
Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:55:51
2020-09-14 09:21:09
Lena Janiszewska REPLAY 31
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 10:55:50
2020-09-14 08:54:51
Maja Gazda CONTESSA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:37
2020-09-14 08:19:29
Dominika Kiełczewska-Sawicka NIGHT FITGHER
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:27
2020-09-14 08:19:01
Norbert Sawicki QUIWI
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:24
2020-09-14 08:18:24
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:20
2020-09-13 22:00:20
Magdalena Karcz BADALONA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:17
2020-09-13 21:58:29
Julia Łączniak ETNA
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:15
2020-09-13 21:57:19
Oktawia Szwarnowska ETNA
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:12
2020-09-13 21:55:26
Julia Zelek MAGIC MIRROR
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:09
2020-09-13 21:53:58
Patrycja Baraniak ETNA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:19:06
2020-09-13 21:52:48
Zuzanna Koprowska ETNA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:57
2020-09-13 21:14:03
Inga Kosmowska CHAPMAN
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:55
2020-09-13 20:11:28
Vanessa Maj EUKALIPTUS
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:52
2020-09-13 20:10:35
Vanessa Wawrzyniak GULIWER
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:50
2020-09-13 20:10:07
Urszula Dawidzinska MAMBA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:47
2020-09-13 19:32:35
Natalia Nowak CALINKA
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:45
2020-09-13 17:46:26
Maria Kosmalewicz MELODY
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:42
2020-09-13 17:46:08
Maria Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 2x T10/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:38
2020-09-13 17:45:09
Maria Kosmalewicz CONAYERO NF
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:34
2020-09-13 17:44:51
Maria Kosmalewicz INIGA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:22
2020-09-13 12:08:15
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:19
2020-09-13 12:04:21
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:03
2020-09-12 21:31:16
Katarzyna Masełkowska-Podrez CANDY MAN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:18:00
2020-09-12 17:26:07
Zuzanna Bukowska HANGA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:53
2020-09-12 15:32:19
Marianna Ludwiczak DUMKA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:50
2020-09-12 14:30:42
Marek Kopras HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:47
2020-09-12 14:30:09
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:44
2020-09-12 12:01:11
Urszula Pogodzińska GOLIAT
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:39
2020-09-12 08:36:21
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:37
2020-09-11 16:50:03
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:35
2020-09-11 13:46:27
Marcin Rachwal BANITA-SZ
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:32
2020-09-11 07:49:01
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:30
2020-09-10 21:24:40
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 13:59:47
2020-09-10 10:44:35
Maja Rybarczyk CELINKA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 13:59:49
2020-09-10 10:14:43
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-10 13:59:50
2020-09-10 09:41:05
Hanna Luebek GALIA
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 06:59:13
2020-09-08 23:29:03
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 06:59:15
2020-09-08 16:21:38
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 06:59:17
2020-09-08 16:21:06
Sławomir Klóska CHACENTON
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 06:59:18
2020-09-08 16:19:49
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 06:59:20
2020-09-08 09:54:21
Żaneta Prais KUBA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:26
2020-09-06 21:57:11
Nicole Młynarz VELVET
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:23
2020-09-06 17:50:48
Daria Chwalisz WASYL
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:21
2020-09-06 16:38:48
Zuzanna Fietz DRAGO
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:18
2020-09-06 15:09:24
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:16
2020-09-06 15:08:57
Filip Kapała ETER
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:14
2020-09-06 15:08:33
Filip Kapała MAX
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:12
2020-09-06 15:07:48
Filip Kapała SAUVIGNON BLANC
  • 2x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-07 11:47:03
2020-09-05 17:55:12
Daria Piechowiak ZARA
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 08:59:57
2020-09-05 07:52:23
Izabela Winter BATIS
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:21:04
2020-09-01 10:54:46
Kinga Prais ARONA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 11:21:02
2020-08-31 11:06:16
Izabela Guzinska ROMEO DES VAUX
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:28
2020-08-31 11:05:44
Antoni Krysiak ROMEO DES VAUX
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 08:17:24
2020-08-31 11:05:10
Antoni Krysiak BRETON
  • 1x T5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (MJ.)
.
3. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
4. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
5. Baraniak Patrycja Angel's horses body & soul
2002 (J.)
brak
6. Bartkowiak Karolina Bez Przynależności Klubowej
7. Bartkowiak Zuzanna bpk
2003 (J.)
brak
8. Bartosiewicz Dominika Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
9. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
.
10. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
11. Braun Anastazja KJ Liljówka Stęszewko
2006 (JM.)
brak
12. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
13. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
14. Bukowska Zuzanna St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O023478
15. Burzyński Michał BPK
S
11560/2012
16. Charadnik Vitali KJ Jan Kosicki
S
O043396
17. Chwalisz Daria brak
2004 (J.)
O056399
18. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
19. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
20. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
21. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
22. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
23. Dawidzinska Urszula Stajnia Mustang
2009 (Mł.)
Brak
24. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
25. Dopierała Bogna KJ Fimmel Team
2005 (JM.)
Brak
26. Dowgielewicz Aleksandra Delta Biedrusko
2005 (JM.)
.
27. Dziamska Alina -
2003 (J.)
37589/18
28. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
29. Fietz Zuzanna brak
2007 (JM.)
brak
30. Filipiak Małgorzata kj Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O060382
31. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
32. Frankiewicz Anna Stajnia Rotmistrz
S
Brak
33. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
O039091
34. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
35. Gazda Maja Stajnia Zamysłowo
2005 (JM.)
brak
36. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
37. Giera Marcelina bpk
2000 (MJ.)
brak
38. Gniadek Oliwia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O037779
39. Goszczynski Adam StKs Jumping Events
2010 (Mł.)
Brak
40. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
41. Gromada Helena MAR-KLIN
2004 (J.)
brak
42. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
43. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
44. Guzinska Izabela KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
Brak
45. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
46. Gwara Julia Ks Centaurus
2004 (J.)
O047350
47. Handke Zosia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (Mł.)
Brak
48. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (JM.)
O056729
49. Janiszewska Gabriela Łódzki Klub Jeździecki
2003 (J.)
0039284
50. Janiszewska Lena Łódzki Klub Jeździecki
2009 (Mł.)
O049333
51. Jarczyńska Maria JKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
brak
52. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O041949
53. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
0047890
54. Jeziorek Paula Bez Przynależności Klubowej
S
O034245
55. Juszczak Piotr Bpk
2005 (JM.)
Brak
56. Kaczmarek Zuzanna Stajnia Rotmistrz
2008 (JM.)
Brak
57. Kamińska Oliwia KJ Michałówka
2005 (JM.)
O057047
58. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
59. Karcz Magdalena Angel's horses body & soul
1999 (MJ.)
brak
60. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
61. Kaszuba Alicja Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
O053092
62. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
63. Kiełczewska-Sawicka Dominika SJ Pro Eques
S
O012266
64. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
65. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
66. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
67. Konarska Maja JKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
brak
68. Konarska Nina JKS Gold Team Mieczewo
2011 (Mł.)
brak
69. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
70. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
71. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
72. Koprowska Zuzanna Angel's horses body &soul
2008 (JM.)
Brak
73. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (JM.)
O048818
74. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
75. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
76. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (JM.)
O037758
77. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
78. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
79. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
80. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
81. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team
S
O047626
82. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
83. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
84. Kraszewska Julia Delta Biedrusko
2005 (JM.)
brak
85. Krawczyk Dominik KJ KALUMET BOSZKOWO
S
LZPZJ500/15 B2
86. Krysiak Antoni KJ Agro-Handel Śrem
2009 (Mł.)
O053089
87. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
88. Kujawa Agata JKS Gold Team Mieczewo
2006 (JM.)
brak
89. Kultys Marianna Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
90. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (MJ.)
O033908
91. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
92. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
93. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2009 (Mł.)
O048705
94. Liszka Laura BPK
2009 (Mł.)
Brak
95. Ludwiczak Marianna brak
2004 (J.)
brak
96. Luebek Hanna Niezrzeszona
S
Brak
97. Łączniak Julia Angel's horses body & soul
2003 (J.)
brak
98. Łuczak Julia St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O048112
99. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
O055175
100. Maćkowiak Olga KJ Grand Horse
2005 (JM.)
Brak
101. Maj Vanessa Stajnia Mustang
2008 (JM.)
Brak
102. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
103. Masełkowska-Podrez Katarzyna bpk
S
O009312
104. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
O055412
105. Matuszewska Roksana Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
106. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
107. Mroczek Martyna Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2008 (JM.)
O050876
108. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
.
109. Naskręt Zofia Stajnia Rotmistrz
2008 (JM.)
Brak
110. Nieścior-Kreische Jan MUKJ Kosówka
S
O012528
111. Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O006186
112. Nowak Natalia Brak
S
Brak
113. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
114. Nowak Zofia BPK
2009 (Mł.)
Brak
115. Nowakowska Maja Harmony Club
2001 (MJ.)
O042005
116. Nowakowski Witold Racocki KJ
S
O051018
117. Okoniewska Nicola KJ Kalumet Boszkowo
2005 (JM.)
O042899
118. Orłowska-Marciniak Weronika KJ Atrium Swarzędz
S
O032935
119. Pawlewska Monika St. Kraju Jumping Team
S
O025017
120. Pawlicki Tomasz Harmony Club
S
O001058
121. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
122. Piontek Urszula RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
brak
123. Piotrowska Martyna KJ Sokół Damasławek
S
O011296
10208624
124. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
125. Prais Kinga Siekówko
2002 (J.)
brak
126. Prais Żaneta Siekówko
2006 (JM.)
Brak
127. Przybyła Daria JKS Gold Team Mieczewo
2009 (Mł.)
brak
128. Rachwal Marcin KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
S
brak
129. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
130. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
131. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Mieczewo
S
O022711
132. Rumin Natalia bpk
2004 (J.)
brak
133. Rutkowska Karolina RIO GRANDE Krosinko
S
O025499
134. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
135. Rybarczyk Maja Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
136. Rychlik Grzegorz St. J Baborówko
S
O025902
137. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
138. Siejak Karolina KJ Agro-Handel Śrem
S
O012448
139. Siejak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
140. Simińska Joanna bpk
S
O043295
141. Skrzypczak Joanna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
142. Skupińska Maria Delta Biedrusko
2008 (JM.)
.
.
143. Słomińska Nikola BPK
2004 (J.)
-
144. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
145. Sobalak Alicja Brak
2008 (JM.)
0000
146. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
O003364
147. Staniewska Maja Delta Biedrusko
2004 (J.)
.
148. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
.
149. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
.
150. Stein Hanna Rio Grande Krosinko
2008 (JM.)
O047876
151. Stempska Maria Delta Biedrusko
2006 (JM.)
.
152. Stępniak Sara bpk
2001 (MJ.)
brak
153. Stranz Gabriela
154. Stronczyńska Malwina bpk
2007 (JM.)
brak
155. Stróżyńska Agata JSK Gold Team Świątniki
2003 (J.)
28376/17
156. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
S
O042880
157. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
158. Szwarnowska Oktawia Angel's horses body & soul
2005 (JM.)
Brak
159. Szydłowski Igor St. Rodan Club
2003 (J.)
O036423
160. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
161. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
162. Tomczak Ida JKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
brak
163. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
164. Urbaniak Adrian Brak
2019 (Mł.)
Brak
165. Urbaniak Eryk Bpk
S
O027552
166. Van Dijk Juliette JKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
bak
167. Wawrzyniak Vanessa Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
168. Wesołowska Iga JUKS Abakus Kaczyna
S
O030575
169. Wiącek Anna St. Grupy Nickel Poznań
2001 (MJ.)
O046968
170. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
171. Wnęk Zofia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
172. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
.
173. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042477
174. Wróbel Karolina JKS Gold Team Mieczewo
2003 (J.)
brak
175. Wyrwa Bartosz LKJ Abaria Iwno
S
O009173
176. Zelek Julia Angel's horses body & soul
2003 (J.)
Brak
177. Zgrabka Michał Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O007299
178. Ziała Aleksandra
179. Ziętkiewicz Karolina Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (JM.)
O060465
180. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

183

AJAX KP SP POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Cruzeiro L
M: Ánka
Brak .
2.

156

AMOR SP POL 2008 wałach kasztanowata/169 F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
K020179 POL013610175508
3.

135

ANKA Węgierski Koń Sportowy POL 2003 klacz kasztanowata/163 F: 3321 Acorn
M: Csokika
K016698 HUN K MF032560000
4.

215

Anton F:
M:
5.

162

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
6.

18

ARONA KOŃ ŚLĄSKI POL 2015 Klacz kara/166 F: Royal
M: Afrodyta
brak 616008610013415
7.

161

B-KASIA TYP SZLACHETNY POL 2005 klacz gniada/kuc:126 F: BAFAR
M: Bonanza
brak 616 999 61 02538
8.

64

BADALONA Pełna Krew Angielska POL 2008 klacz kasztanowata/167 F: Java Gold /
M: Barcarola /
brak 276GER002470
9.

36

BANITA-SZ SP POL 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Carolus
M: Fee
Brak
10.

19

BATIS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Czardasz / Chellano's Boy
M: Bima / Toast
K029744 616007610049516
11.

154

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy / Renoir
M: Babet / Durello Top
K021565 616013640053209
12.

94

BEAUTY KUC WALIJSKI NED 2014 klacz gniada/kuc:118 F: Weston Attraction (GBR)
M: Anouska
brak 528019020004175
13.

200

BEOWULF WESTFALSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Corleolord L
M: Birma
Brak DE 441411194916
14.

85

BEZA SP POL 2011 Klacz gniada/. F: Brandon
M: Gwiazda
. . .
15.

199

BONNIE KUC GBR 2016 klacz kara/kuc:141 F: nn
M: nn
11 826073001853764
16.

1

BRETON SP POL 2006 wałach gniada/mk:159 F: -
M: -
brak -
17.

41

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
18.

97

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
K007900 616009670000501
19.

195

CALIDO C SP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Quiam F / Quidam De Revel
M: Czeczenia / Balon
K015924 POL009610235806
20.

225

Calinka SP POL 2001 klacz gniada F: Oder
M: Czata
21.

57

CALINKA WLKP POL 2006 klacz gniada/164 F: Albens
M: Cechira
Brak POL 007 61 02329 06
22.

102

CAMBIALE Z Z POL 2014 wałach gniada/168 F: Canturo
M: Lusina Z
K028820 056015Z55758314
23.

220

CANDY HM HAN GER 2016 klacz gniada/166 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
24.

45

CANDY MAN TRAK POL 2000 wałach gniada/170 F: Ignac / Ignam
M: Czarelia / Akcept
K007129 09097
25.

216

CARANOS - STAR OLDENBURSKA GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
K025423 DE 433330921608
26.

117

CAREVICZ HOLSZTYŃSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Con Spirito R
M: Costa Brava/Clarimo
brak DE421000714216
27.

16

CARLA SP POL 25.04.2010 klacz siwa/162 F: Emar
M: Case
- -
28.

46

CARLEY HOL GER 2014 Wałach siwa/- F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
29.

204

CARMINTER HAN GER 2015 wałach gniada/170 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
30.

211

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
31.

186

CASILON B OLD POL 2008 Ogier gniada/163 F: Casiro
M: May
K014820 DE418180162908
32.

15

CASSANDRA HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz skarogniada/168 F: Lasino
M: I-Casanna
K019575 DE421000339810
33.

157

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
34.

205

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
35.

184

CASTAL B HSH HUN 2010 Wałach gniada/- F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Chantal / Tiepolo
K016477 HUNMMF100290000
36.

50

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
K018857 616009640015410
37.

182

CAVIARI V BRAK POL 2013 Ogier gniada/163 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
38.

86

CAYENNE SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Choya / Calido I
K027778 616009610076015
39.

4

CELINKA HUCUŁ POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:142 F: Joker
M: Czyrna
brak 616012610030015
40.

31

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
K025223 DE418185066812
41.

202

CHACCO HOL GER 2012 wałach gniada/170 F: Chacco-Blue /
M: nn / nn
brak DE435648945533
42.

30

CHACENTON OLD GER 2015 Wałach gniada/172 F: Chacco Blue /
M: Cento /
brak -
43.

28

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
K018621 DE421000278311
44.

61

CHAPMAN Deutsches Sportpferd POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
45.

159

CHOCOLATE LADY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Chardonnay L
M: Cassandra
K028993 616009610179415
46.

71

CIA MALICA HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz gniada/. F: Caretino
M: Vivien IV
K016875 DE421000423009
47.

228

CLARA BELLA HOL GER 2013 klacz gniada/172 F: Clarimo / Clearway
M: Pandora VII / Coriano
K028590 DE421000086613
48.

223

CLARA HM HAN GER 2014 klacz gniada/170 F: Canstakko /
M: Cokowaah / Corlensky G / Cornet Obolensky
K028647 DE431311406214
49.

145

CLINT PLEASURE HOLST POL 2008 klacz siwa/XX F: Clinton
M: United pleasure
K020754 DE421000134709
50.

164

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
brak brak
51.

54

CONAYERO NF - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
52.

226

CONEN GIRL HAN GER 2012 klacz gniada/170 F: Conen / Chequille
M: Silvia / Silvio I
K024774 DE431311912512
53.

89

CONGO AK SP POL 2010 wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Contendus / Contender
K016480 616009610140710
54.

68

CONTESSA WLKP POL 2009 klacz gniada/163 F: Boraks
M: Czara
brak PL
55.

177

CORDINO SP POL 2008 wałach kasztanowata/. F: Cantero
M: Caren
K014295 POL009610184508
56.

101

CORIDA O SP POL 2014 Klacz gniada/156 F: Cary / Landor
M: Cela / Faust
K028497 616009610080814
57.

180

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
58.

172

CYTRYNA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Cytra / Turbut Quirinus
K028009 616009610111715
59.

128

CZANKA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/167 F: Puszczyk
M: Cykada
brak 616006660482507
60.

105

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
61.

99

DASSILIO SP POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
K021258 616009520045712
62.

96

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
K023606 DE421000601113
63.

214

Diament F:
M:
64.

181

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
brak brak
65.

209

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
K012853
66.

25

DRAGO Czysta Krew Arabska = POL 2010 wałach gniada/mk:145 cm F: Workal
M: Diamentowa Dina
brak 616POL10008003A
67.

43

DUMKA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz ciemnogniada/160 F: Glueckspilz
M: Dukla
brak POL007611260004
68.

88

ELF HANNOVER POL 2014 wałach ciemnogniada/. F: Escudo I/ Espri
M: Gorgia/Graf Top
. .
69.

108

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
70.

118

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
71.

151

EROS WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach srokata/163 F: Eszelon II
M: Maja
- -
72.

158

ESTEHOF’S CHUCK HAN GER 2012 wałach gniada/- F: Check In / Cordalme
M: Arpege / Acord II
K028986 DE431313329912 106UI08
73.

23

ETER SP POL 2013 wałach gniada/170 F: /
M: /
- -
74.

62

ETNA WLKP POL 1997 klacz ciemnogniada/165 F: Ismir /
M: Elwira /
brak POL007610013797
75.

60

EUKALIPTUS WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Faust Z
M: Edmila
Brak 616007610038513
76.

126

EVITA SP POL 05.04.2014 klacz gniada/164 F: Bolshoi
M: Emocja
K029398 616009610072414
77.

123

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
78.

138

FELLOW KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Gentle-S D'09
M: Cornelia
K023210 528003201012131
79.

139

FIGARO SP. POL 2006 wałach gniada/168 F: caretino k
M: Fiorella
K011042 POL009670048206
80.

113

FLORES HOL GER 2013 klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
K027234 DE421000601513
81.

17

FLYHIGH QUINTUS ISH POL 2003 wałach gniada/- F: O.B.O.S. Quality 004
M: Danehill Girl
K030183 372414005750182
82.

65

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
83.

100

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
84.

33

GALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz gniada/168 F: Good Luck
M: Gafa
brak POL 009520054104
85.

106

GELESTA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/168 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Belesta / Quidam De Revel
K028819 528003201108682
86.

115

GENOVA II HOL GER 2014 klacz gniada/168 F: For Pleasure / Furioso II
M: U-Nora / Lord
K028958 DE421000548514
87.

140

GEORGIO VD HOLSTENHOEVE Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach siwa/171 F: George Z / Kannan
M: Silvester / Indorado
K030000 056015Z55860416
88.

193

GERO WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/168 F: Romeo
M: Gestika
Brak 616007610004312
89.

109

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
90.

148

GIEJELLE FOMIA KWPN POL 2011 klacz siwa/175 F: Bugatti VLD / Silverstone
M: Tiejelle Fomia / Voltaire
K023416 528003201106739
91.

7

GILMORE KWPN POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/170 F: ZAPATERO VDL
M: VERICA'S MIDA
528210002632486 528003201100040
92.

125

GINA DSP POL 2012 klacz kasztanowata/152 F: -
M: -
Brak -
93.

163

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
94.

40

GOLIAT WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Czumen K
M: Gabi
K017567 POL007610064908
95.

90

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
96.

124

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
brak 616009530090410
97.

222

Granit F:
M:
98.

203

GRANIT 318 HANNOVERANER GER 2014 wałach siwa/167 F: Grey Top
M: Rubia
- DE431316006314
99.

47

GRASSHOPPER SP POL 2013 wałach siwa/160 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
100.

173

GRENADIERKA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Landor / Lacatraz
M: Grenadia / Cantanis
K029585 616009610111215
101.

24

GROOD ROOS KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata/- F: Opan / Peter Pan / Pilot
M: Sidney The Kidney / Mystiko
K028097 528003201105369
102.

206

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
Brak -
103.

114

GUINEA I HOL GER 2014 klacz gniada/168 F: Chin Chin / Constant
M: Catolica / Cassini I
K028955 DE421000547814
104.

59

GULIWER KONIK POLSKI POL 2009 wałach myszata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak Pl66100003567894
105.

147

GUYLA FT KWPN POL 2011 wałach ciemnogniada/178 F: Crespo VDL / Canturo
M: Ilona / Casanova
K024139 528003201109858
106.

179

HABER WLKP. POL 2003 Wałach kasztanowata/162 F: Regent
M: Huba
brak POL007520016703
107.

44

HANGA SP POL 2008 klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
108.

167

HAPPELOUP R WIELKOPOLSKA POL 2016 ogier gniada/167 F: CASTLE ROCK
M: HINTERA R
X 616007610036916
109.

42

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 wałach gniada/170 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
110.

48

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
111.

121

HARKSTEDE C KWPN NED 02.0 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma /
M: Zonwina C /
K028033
112.

98

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 wałach gniada/mk:155 F: Lapis /
M: H'lotka /
brak 616007610105214
113.

176

HEROS SP POL 2007 wałach gniada/. F: Bajou Du Rouet
M: Hipnoza
K011425 POL009610128007
114.

168

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
115.

72

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
116.

166

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
117.

194

HOOVER MŁP POL 2006 wałach kasztanowata/172 F: Cisoń /
M: Helada /
K010210 POL006640042606
118.

73

HUG ME SP POL 2012 wałach siwa/160 F: Cypr
M: Harda
brak -
119.

213

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
120.

196

ICOON JN KWPN NED 2013 wałach gniada/165 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
K023081 528003201303231
121.

150

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
122.

169

IMOLA WLKP POL 2012 klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
K024490 616007610161212
123.

53

INIGA SP POL 2016 klacz gniada/- F: -
M: -
- -
124.

141

INSEL HOL POL 2016 klacz siwa/174 F: Cardinio
M: Valetta II
Brak DE421000712016
125.

227

INTERESANT KWPN NED 2013 klacz kasztanowata/168 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Real Chessnut / Goodtimes
K029619 528003201302429
126.

92

IRONMAN(13) SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Ekwador /
M: Impresja /
brak 616009610018014
127.

174

IRYS TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach siwa/170 F: nn
M: nn
brak 61699961059215
128.

197

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
129.

146

JAŚMINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/167 F: Czad / Dido
M: Janabella / Royal Court
K029441 616009610087012
130.

136

JUMBO JET SP POL 2011 wałach gniada/mk:160 F: Le Voltaire /
M: Jędrusia /
brak 616009680069311
131.

134

KAREN W WLKP POL 2013 klacz ciemnogniada/176 F: Quaterback / Quaterman
M: Karetina W / Samba Hit I
K029617 616007610049213
132.

55

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:143 F: Lissduff Rebel
M: Earls Lady
brak M3-372004000032545
133.

84

KLARA-W SP POL 2012 klacz kara/mk:. F: Romeo Des Vaux/Qredo De Paulstra
M: Kaja/Sir Neel
. 6160096101083
134.

76

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
135.

129

KOSOW COOL LADY HOLSZTYŃSKA GER 2012 klacz gniada/166 F: Connor
M: Zeder 1
K029028 DE421000016813
136.

103

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B/ Lambado
M: Kostaryka/ Kabuz
K024636 POL999670012608
137.

149

KRONOS SP POL 2014 wałach gniada/176 F: Leonardo
M: Karmen
Brak 616009610104714
138.

122

KROSBI SP POL 2016 wałach kasztanowata/164 F: Brandon / Agar
M: Kra / Evento
K029662 616009610055016
139.

78

KRUPIER WLKP POL 2008 wałach gniada/. F: Levantino L
M: Kaoma
. 007610167608
140.

3

KUBA HUCUŁ POL 2006 Wałach kara/kuc:150 F: NN
M: NN
Brak
141.

155

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
142.

49

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
K026561 616009610177414
143.

132

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
K015615 DE421000404109 104GB31
144.

187

LAVADINUS PP KWPN POL 2016 wałach gniada/172 F: Arko lll
M: Udina
K029204 528003201607938
145.

83

LAYLA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Quinto de B
M: Laclima
brak 616009610075915
146.

210

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
147.

189

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
K024173 DE441411229913
148.

39

LOPIK’S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar’s Golden King
M: Lopik’s Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
149.

34

LORIN B WESTF POL 2014 klacz gniada/- F: Che Guevara / Cassini I / Capitol I
M: Lora / Lancer III
K026296 DE441411225514
150.

153

LORINA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Carlos DZ / Cantus
M: Carlos DZ / Cantus
K026381 A0007268S
151.

35

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
152.

178

LUKA VAN DE VISSERIJ KUC WALIJSKI NED 2008 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Carmana's Edel Boy
M: Woldberg,s Mozart
K017130 528017000800665
153.

63

MAGIC MIRROR Pełna Krew Angielska POL 2005 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Boreal
M: My Secret
brak 276GER000143780
154.

219

Majon L F:
M:
155.

58

MAMBA KONIK POLSKI POL 2012 Klacz kara/kuc:140 F: Hortes
M: Mucha
Brak 616011590199909
156.

133

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
K021444 POL009520120206
157.

144

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 klacz gniada/162 F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
158.

22

MAX SP POL 2016 wałach siwa/170 F: CAROLUS I / CAROLUS
M: MAJKA /
- -
159.

56

MELODY - IRL - klacz siwa/- F: -
M: -
- -
160.

79

MIĘTUS . POL 2007 wałach gniada/kuc:. F: nn/nn
M: nn/nn
. 616999610329807
161.

212

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
162.

201

MORRIS NN POL 2011 Wałach gniada/kuc:130 cm F: NN
M: NN
Brak NN
163.

188

MUSTANG KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:117 F: Timo
M: Malina
brak 616 013 610051109
164.

120

NADOBNA KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:149 F: Macbeth
M: Narewka
Brak 616013520069214
165.

221

NICO HAN GER 2015 wałach gniada/170 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
166.

67

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
167.

32

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
168.

37

ODYSEJA KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
169.

8

OKARYNA DZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/165cm F: CARLOS DZ
M: OLIMPIADA
616009580103915 616098200149985
170.

190

OPAL SP POL 2002 wałach izabelowata/165 F: Nikiel
M: Osłona
Brak 009 64 00649 02
171.

91

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
172.

170

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
173.

82

PICASSO KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:127 F: nn/nn
M: nn/nn
K023116 616999520137011
174.

130

PRETTY YAKARI - POL - wałach srokata/kuc:- F: -
M: -
- -
175.

70

PRIDE OF BALLYMORE CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: -
M: -
brak 20041055
176.

229

Quin Van de Kattevennen Z F:
M:
177.

165

QUITANO Holsteiner Warmblut POL 2021 wałach gniada/168 F: Quidamderevel
M: Vasalia
brak DE 421000109112
178.

131

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
K025694 DE421000402314
179.

66

QUIWI HOL POL 2015 klacz siwa/165 F: QUIWI DREAM
M: BUCHE
brak DE421000408315
180.

29

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
181.

87

REGRANDA S SP POL 2007 klacz ciemnogniada/. F: Grand De La Cour
M: Roma
. POL009520029807
182.

80

RENESME SP POL 2010 klacz gniada/. F: Casiro
M: Riwiera
. 616009610171510
183.

52

RENOMA SP POL 2006 klacz gniada/mk:157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
184.

217

REPLAY 31 Deutsches Reitpony POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Rikado
M: Mon Cherie
K028515 De 435350177508 DE 435350177508
185.

69

REPLAY 31 Deutsches Reitpony POL 2008 wałach gniada/kuc:148 F: Rikado
M: Mon Cherie
K028515 DE 435350177508
186.

2

ROMEO DES VAUX SF POL 2005 ogier kasztanowata/167 F: Quredo
M: Gloria Des Vaux
Brak 0000000
187.

175

SACCO WLP POL 2016 wałach gniada/178 F: Bankiet
M: Sandy
brak 616007610124816
188.

21

SAUVIGNON BLANC SP POL 2016 wałach gniada/170 F: CARRICK A REDE / CORRADO I
M: SCHWARZES MADCHEN / FINDUS
- -
189.

143

SILVER STAR HOL. POL 2010 klacz siwa/172 F: Legolas
M: Sunshine
Brak 105FG31
190.

104

SINGLE HOL GER 2009 wałach skarogniada/169 F: Singulord Jot
M: Kampone
brak DE421000178309
191.

142

SOFIA SP POL 2015 klacz kara/166 F: Kalmet
M: Samba
brak 616009610028215
192.

171

SOFOKLES SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Viscount / Pythagoras
M: Sofia / Quamiro
K029320 616009610110415
193.

191

SOKÓŁ WLKP POL 2013 wałach kasztanowata/174 F: Elekt
M: Satina
Brak 616007610090613
194.

112

SOMERTON HOL GER 2016 ogier ciemnogniada/170 F: Somersby / Stakkato
M: Urte / Levisto Z
K028959 DE421000711716
195.

207

Sparta F:
M:
196.

74

STAWKA WLKP POL 2004 klacz siwa/175 F: Mer
M: Statuetka
Brak -
197.

185

SWEET SHUTTERFLY HAN POL 2008 Klacz ciemnogniada/162 F: Sir Shutterfly
M: Cortina
K017169 DE431319690308
198.

81

SWING SP POL 2012 wałach gniada/. F: Fokus
M: Siena/Placido/Animo
. .
199.

198

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
K028309 POL009611047900
200.

110

SYNAMI WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz gniada/178 F: IGNAM
M: GAWOT
BRAK POL 007600107004
201.

75

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
K020266 616009610220311
202.

51

TORNADO SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Literat /
M: Tiguanadra /
brak 616009680025613
203.

152

TRENDY KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: My Precious/Silverfox Oisin
M: Traviata/Walor
RegionalnaLKRWZJ/286/20 616013661404
204.

192

TYTUS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/166 F: Piko
M: Tymka
Brak 61600961002729
205.

38

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Ucello / Nou Or Never
M: Espania / Espri
K026659 DE431314500809
206.

13

UTASZA SP POL 2014 Klacz gniada/161 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
K027097 616009610130914
207.

137

VANDAMME KWPN NED 2002 ogier ciemnogniada/168 F: Guidam ex. Adagio IV
M: Roberlina
K006519 0202715
208.

27

VELVET SP POL 2006 wałach kasztanowata/175 F: Egzotyk
M: Vanessa
brak -
209.

208

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
210.

93

WALOR OO POL 2014 wałach siwa/mk:158 F: Aslan
M: Wyprawa
Brak Brak
211.

218

Wandal F:
M:
212.

116

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
K029258 616009610032713
213.

107

WARINA HANOWERSKA GER 2009 klacz gniada/160 F: wolkenstein 2
M: Belinda
brak de 431314313009
214.

26

WASYL HUCULSKA POL 2012 wałach srokata/kuc:140 F: Halif
M: Wolta
brak 616 012 61 02043 12
215.

95

WELTDAME HOL POL , klacz ciemnogniada/, F: Contender
M: ,
, ,
216.

160

WILIA WLKP POL 2010 Klacz siwa/172 F: Lew
M: Wiwa
Brak 616007610243510
217.

119

WINDY MK SP POL . klacz gniada/. F: .
M: .
brak .
218.

127

WIRUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/162 F: Czandor
M: Wiosna
brak POL 009680076207
219.

77

WOŁGA HUCULSKA POL 2013 klacz srokata/kuc:. F: Halif
M: Liza
. 616012610204512
220.

111

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
221.

20

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz gniada/mk:155 F: Cityboy R
M: Zazula
K028329 616013520073811
222.

224

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Zuline / Phin Phin
K027231 616009610044714
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
KRONOS (149)
2020-09-20
2020-09-20
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
ELF (88)
2020-09-19
13
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (50)
2020-09-20
2020-09-20
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
LACRIMA (155)
2020-09-19
1
150
2020-09-19
5
Baraniak Patrycja
Angel's horses body & soul
ETNA (62)
2020-09-19
11
Bartkowiak Karolina
Bez Przynależności Klubowej
Wandal (218)
2020-09-20
2020-09-20
Belter Agnieszka
Delta Biedrusko
KRUPIER (78)
2020-09-20
2020-09-20
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
BEOWULF (200)
2020-09-20
2020-09-20
Braun Anastazja
KJ Liljówka Stęszewko
Sparta (207)
2020-09-20
2020-09-20
Bugajska Angelika
KJ CH Jaszkowo
2020-09-19
14
2020-09-20
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
WINDY MK (119)
2020-09-19
18
2020-09-19
Bukowska Zuzanna
St. Kraju Jumping Team
HANGA (44)
2020-09-20
2020-09-20
Burzyński Michał
BPK
SACCO (175)
2020-09-20
2020-09-20
Charadnik Vitali
KJ Jan Kosicki
SOMERTON (112)
2020-09-20
2020-09-20
FLORES (113)
2020-09-20
2020-09-20
GUINEA I (114)
2020-09-20
2020-09-20
GENOVA II (115)
2020-09-20
2020-09-20
Chwalisz Daria
brak
WASYL (26)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2020-09-19
4
2020-09-19
1
200
2020-09-20
2020-09-20
Dąbrowska Marta
bpk
2020-09-19
7
2020-09-19
2
200
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
2020-09-20
2020-09-20
Darul Maria
KJ w Zagórowie
2020-09-20
2020-09-20
PALEGRO (91)
2020-09-20
2020-09-20
Derda Agata
KJ Michałówka
UTASZA (13)
2020-09-19
6
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
GELESTA (106)
2020-09-19
9
2020-09-19
10
2020-09-20
2020-09-20
Dopierała Bogna
KJ Fimmel Team
JUMBO JET (136)
2020-09-19
19
2020-09-19
18
2020-09-20
2020-09-20
Dowgielewicz Aleksandra
Delta Biedrusko
BEZA (85)
2020-09-19
1
2020-09-19
15
2020-09-20
2020-09-20
Dziamska Alina
-
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
Epting Zofia
JKS Gold Team Świątniki
IMOLA (169)
2020-09-19
1
2020-09-19
22
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
Fietz Zuzanna
brak
DRAGO (25)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Filipiak Małgorzata
kj Kraju Jumping Team
BONNIE (199)
2020-09-20
2020-09-20
Foligowska Karolina
KS Grand Horse
NIWA (32)
2020-09-19
13
2020-09-19
9
Frankiewicz Anna
Stajnia Rotmistrz
SOKÓŁ (191)
2020-09-20
2020-09-20
TYTUS (192)
2020-09-19
12
2020-09-19
9
2020-09-20
2020-09-20
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
CAREVICZ (117)
2020-09-19
1
2020-09-19
15
2020-09-20
2020-09-20
EMIRAT (118)
2020-09-19
28
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
Gazda Maja
Stajnia Zamysłowo
2020-09-19
1
2020-09-19
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2020-09-20
2020-09-20
Giera Marcelina
bpk
Anton (215)
2020-09-20
2020-09-20
Gniadek Oliwia
Posadowskie TJ
2020-09-19
8
2020-09-19
6
2020-09-20
2020-09-20
Goszczynski Adam
StKs Jumping Events
BAZYLIA (154)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Gromada Helena
MAR-KLIN
SYNAMI (110)
2020-09-20
2020-09-20
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
GERONIMO (109)
2020-09-20
2020-09-20
Grzegorek Adrianna
bpk
2020-09-20
2020-09-20
Guzinska Izabela
KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2020-09-19
8
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
ZANDRA (111)
2020-09-19
12
2020-09-19
3
100
2020-09-20
2020-09-20
Gwara Julia
Ks Centaurus
EVITA (126)
2020-09-19
17
2020-09-19
9
2020-09-20
2020-09-20
Handke Zosia
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
FIGARO (139)
2020-09-20
2020-09-20
Hruzik Weronika
Delta Biedrusko
KLARA-W (84)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
2020-09-20
Janiszewska Gabriela
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-19
1
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-19
2
2020-09-19
17
2020-09-20
2020-09-20
REPLAY 31 (217)
2020-09-20
2020-09-20
Janiszewska Lena
Łódzki Klub Jeździecki
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-19
5
2020-09-20
2020-09-20
Jarczyńska Maria
JKS Gold Team Mieczewo
HOŁEK (166)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
2020-09-20
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team
2020-09-20
Jazdończyk Anna
KJ CH Jaszkowo
WANDAL I (116)
2020-09-19
11
2020-09-19
16
2020-09-20
2020-09-20
Jeziorek Paula
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-19
31
2020-09-19
16
2020-09-20
2020-09-20
Juszczak Piotr
Bpk
WALOR (93)
2020-09-19
3
2020-09-19
10
Kaczmarek Zuzanna
Stajnia Rotmistrz
GERO (193)
2020-09-20
2020-09-20
Kapała Filip
St. KS Jumping Events Poznań
2020-09-19
8
2020-09-19
ETER (23)
2020-09-19
15
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-19
34
Karcz Magdalena
Angel's horses body & soul
2020-09-20
2020-09-20
Kasperczak Karolina
JUKS Mieczewo
TORNADO (51)
2020-09-19
20
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
Kaszuba Alicja
Klub Jeździecki Kalumet Boszkowo
CASILON B (186)
2020-09-19
29
2020-09-19
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
INSEL (141)
2020-09-20
2020-09-20
Kiełczewska-Sawicka Dominika
SJ Pro Eques
2020-09-19
13
2020-09-19
17
2020-09-20
2020-09-20
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2020-09-19
13
2020-09-19
2020-09-19
2020-09-19
33
2020-09-20
2020-09-20
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
CARLEY (46)
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-19
2020-09-19
10
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
Konarska Maja
JKS Gold Team Mieczewo
QUITANO (165)
2020-09-19
15
2020-09-19
12
2020-09-20
2020-09-20
Konarska Nina
JKS Gold Team Mieczewo
MUSTANG (188)
2020-09-19
2020-09-19
1
Konieczna Edyta
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
FANATYK (123)
2020-09-20
2020-09-20
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
MARIHUANA (133)
2020-09-19
10
2020-09-19
14
KAREN W (134)
2020-09-19
17
2020-09-19
13
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-19
18
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-19
Koprowska Zuzanna
Angel's horses body &soul
ETNA (62)
2020-09-19
10
Kosicka Lena
KS Centaurus
2020-09-19
16
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (76)
2020-09-19
2
2020-09-19
9
2020-09-20
2020-09-20
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
INIGA (53)
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
MELODY (56)
2020-09-20
2020-09-20
Kosmowska Inga
LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
CHAPMAN (61)
2020-09-19
25
2020-09-19
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
ELIPSIS P (108)
2020-09-20
2020-09-20
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
ELIPSIS P (108)
2020-09-19
1
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Mieczewo
2020-09-19
1
2020-09-19
3
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
AJAX KP (183)
2020-09-19
24
2020-09-19
CASTAL B (184)
2020-09-19
5
2020-09-19
8
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
Calinka (225)
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
CANDY HM (220)
2020-09-20
2020-09-20
NICO (221)
2020-09-20
2020-09-20
Granit (222)
2020-09-20
2020-09-20
CLARA HM (223)
2020-09-20
2020-09-20
ZICO L (224)
2020-09-20
2020-09-20
Kraszewska Julia
Delta Biedrusko
EROS (151)
2020-09-19
14
2020-09-19
Krawczyk Dominik
KJ KALUMET BOSZKOWO
2020-09-19
1
2020-09-19
13
Krysiak Antoni
KJ Agro-Handel Śrem
BRETON (1)
2020-09-19
17
2020-09-19
22
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-19
13
2020-09-20
2020-09-20
Krzeszewska Zofia
SJ Turzyn
LAYLA (83)
2020-09-19
21
2020-09-19
CAYENNE (86)
2020-09-19
19
2020-09-19
Kujawa Agata
JKS Gold Team Mieczewo
IRYS (174)
2020-09-20
2020-09-20
Kultys Marianna
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
TRENDY (152)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Kurek Kinga
Harmony Club Owińska
GRANIM (124)
2020-09-19
3
2020-09-19
19
Kuś Małgorzata
JKS Dako-Galant SKIBNO
CORIDA O (101)
2020-09-19
14
2020-09-19
21
Lehmann Nadia
Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2020-09-19
1
2020-09-19
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Liszka Laura
BPK
GINA (125)
2020-09-19
2020-09-19
11
Ludwiczak Marianna
brak
DUMKA (43)
2020-09-19
2020-09-19
Luebek Hanna
Niezrzeszona
GALIA (33)
2020-09-20
2020-09-20
Łączniak Julia
Angel's horses body & soul
ETNA (62)
2020-09-20
Łuczak Julia
St. Kraju Jumping Team
SYMFONIA (198)
2020-09-20
2020-09-20
Łukaszewski Radosław
KJ Gronówka
2020-09-20
2020-09-20
Maćkowiak Olga
KJ Grand Horse
MORRIS (201)
2020-09-19
19
2020-09-19
Maj Vanessa
Stajnia Mustang
2020-09-19
18
2020-09-19
20
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Victor (208)
2020-09-19
4
2020-09-20
Donau VDL (209)
2020-09-19
7
2020-09-20
Le Matino (210)
2020-09-19
3
150
2020-09-20
2020-09-19
13
Masełkowska-Podrez Katarzyna
bpk
2020-09-20
2020-09-20
Mateja Maksymilian
bpk
AMOR (156)
2020-09-19
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
Matuszewska Roksana
Niezrzeszony
HABER (179)
2020-09-20
2020-09-20
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
VELVET (27)
2020-09-20
2020-09-20
Mroczek Martyna
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
FELLOW (138)
2020-09-20
2020-09-20
Najewska Marta
Delta Biedrusko
PICASSO (82)
2020-09-19
1
2020-09-19
14
2020-09-20
2020-09-20
Naskręt Zofia
Stajnia Rotmistrz
GERO (193)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Nieścior-Kreische Jan
MUKJ Kosówka
2020-09-19
12
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-19
5
Nowak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
2020-09-19
17
2020-09-19
1
Nowak Natalia
Brak
CALINKA (57)
2020-09-19
6
2020-09-19
1
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2020-09-19
15
2020-09-19
22
Nowak Zofia
BPK
GINA (125)
2020-09-20
2020-09-20
Nowakowska Maja
Harmony Club
ANKA (135)
2020-09-19
6
2020-09-19
Nowakowski Witold
Racocki KJ
2020-09-19
23
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
Okoniewska Nicola
KJ Kalumet Boszkowo
2020-09-19
30
2020-09-19
Orłowska-Marciniak Weronika
KJ Atrium Swarzędz
CALIDO C (195)
2020-09-20
2020-09-20
Pawlewska Monika
St. Kraju Jumping Team
ICOON JN (196)
2020-09-20
2020-09-20
Pawlicki Tomasz
Harmony Club
HEROS (176)
2020-09-19
2
150
2020-09-19
1
250
CORDINO (177)
2020-09-19
3
50
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
ZARA (20)
2020-09-19
17
2020-09-19
1
Piontek Urszula
RIO GRANDE Krosinko
BEAUTY (94)
2020-09-19
1
2020-09-19
9
2020-09-20
2020-09-20
Piotrowska Martyna
KJ Sokół Damasławek
2020-09-20
2020-09-20
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
GOLIAT (40)
2020-09-20
2020-09-20
Przybyła Daria
JKS Gold Team Mieczewo
COLOX CUP (164)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Rachwal Marcin
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2020-09-19
9
2020-09-19
12
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
2020-09-20
2020-09-20
Rakowski Robert
St. KJ Gronówka
HINTERA R (168)
2020-09-20
2020-09-20
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Mieczewo
GOLD (163)
2020-09-20
2020-09-20
Rumin Natalia
bpk
SOFIA (142)
2020-09-20
2020-09-20
Rutkowska Karolina
RIO GRANDE Krosinko
LOTNA (35)
2020-09-19
17
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
Rutkowska Katarzyna
St. J Baborówko
LOCARNO (189)
2020-09-20
2020-09-20
Rybarczyk Maja
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-20
2020-09-20
Rychlik Grzegorz
St. J Baborówko
VANDAMME (137)
2020-09-20
2020-09-20
Sawicki Norbert
St. J Pro Eques
2020-09-19
23
2020-09-19
4
2020-09-20
2020-09-20
QUIWI (66)
2020-09-19
6
2020-09-19
5
2020-09-20
2020-09-20
Siejak Karolina
KJ Agro-Handel Śrem
KROSBI (122)
2020-09-20
2020-09-20
Siejak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
Majon L (219)
2020-09-20
2020-09-20
Skrzypczak Joanna
Bez Przynależności Klubowej
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
2020-09-20
Skupińska Maria
Delta Biedrusko
MIĘTUS (79)
2020-09-20
2020-09-20
Słomińska Nikola
BPK
NADOBNA (120)
2020-09-20
2020-09-20
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
PENITO (170)
2020-09-19
20
2020-09-19
4
2020-09-20
2020-09-20
SOFOKLES (171)
2020-09-19
26
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
CYTRYNA (172)
2020-09-19
5
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
Sobalak Alicja
Brak
OPAL (190)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team
2020-09-20
2020-09-20
SINGLE (104)
2020-09-20
2020-09-20
Staniewska Maja
Delta Biedrusko
WOŁGA (77)
2020-09-20
2020-09-20
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SZAFIRA (75)
2020-09-20
2020-09-20
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2020-09-19
7
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
Stein Hanna
Rio Grande Krosinko
ODYSEJA (37)
2020-09-19
1
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
Stempska Maria
Delta Biedrusko
RENESME (80)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
Stępniak Sara
bpk
CZANKA (128)
2020-09-20
2020-09-20
Stranz Gabriela
Diament (214)
2020-09-20
2020-09-20
Stronczyńska Malwina
bpk
HUG ME (73)
2020-09-19
15
2020-09-19
1
Stróżyńska Agata
JSK Gold Team Świątniki
2020-09-19
4
2020-09-19
2
2020-09-20
2020-09-20
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team
2020-09-20
2020-09-20
Szut Julia
KJ Picador Dziuplina
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
Szwarnowska Oktawia
Angel's horses body & soul
ETNA (62)
2020-09-20
Szydłowski Igor
St. Rodan Club
GUYLA FT (147)
2020-09-19
27
2020-09-19
24
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-19
11
2020-09-19
11
2020-09-20
2020-09-20
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
IMAR (150)
2020-09-20
2020-09-20
Szymkowiak Zofia
KJ CH Jaszkowo
Huk (213)
2020-09-20
2020-09-20
Tomczak Ida
JKS Gold Team Mieczewo
2020-09-20
2020-09-20
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2020-09-20
2020-09-20
FUNNY BOY (100)
2020-09-20
2020-09-20
Urbaniak Adrian
Brak
CAVIARI V (182)
2020-09-20
2020-09-20
Urbaniak Eryk
Bpk
2020-09-19
12
2020-09-19
15
2020-09-20
2020-09-20
Van Dijk Juliette
JKS Gold Team Mieczewo
B-KASIA (161)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
2020-09-20
Wawrzyniak Vanessa
Stajnia Mustang
GULIWER (59)
2020-09-19
13
2020-09-19
9
Wesołowska Iga
JUKS Abakus Kaczyna
2020-09-20
2020-09-20
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel Poznań
RAVEN (29)
2020-09-20
2020-09-20
Winter Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
BATIS (19)
2020-09-19
2020-09-19
32
2020-09-20
2020-09-20
Wnęk Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CARLA (16)
2020-09-19
7
2020-09-19
4
2020-09-20
2020-09-20
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
SWING (81)
2020-09-19
2020-09-19
2020-09-20
2020-09-20
Wojtaszek Vesna
KS Jumping Events Poznań
2020-09-20
Wróbel Karolina
JKS Gold Team Mieczewo
DOMINGO (181)
2020-09-20
2020-09-20
Wyrwa Bartosz
LKJ Abaria Iwno
HOOVER (194)
2020-09-19
13
2020-09-19
17
Zelek Julia
Angel's horses body & soul
2020-09-19
2020-09-19
16
Zgrabka Michał
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
JAŚMINA (146)
2020-09-19
11
2020-09-19
2
100
Ziała Aleksandra
Montana (212)
2020-09-19
1
2020-09-19
1
2020-09-20
2020-09-20
Ziętkiewicz Karolina
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2020-09-20
2020-09-20
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki Kobierno
QUIVISTO (131)
2020-09-19
7
2020-09-19
18
2020-09-20
2020-09-20
LARIFARI (132)
2020-09-19
8

Number of Riders: 180

Number of Horses: 222

The sum of prizes: 1 350.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl