Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
68 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 15:08:38
2020-05-18 12:02:27
Zofia Cicha FERRARI
  • 1x Z1/Z/zabawowy
67 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 15:08:40
2020-05-18 11:34:03
Natalia Stróżyńska TSUNAMI
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 15:08:43
2020-05-18 11:33:36
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 15:08:47
2020-05-18 11:33:13
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 15:08:48
2020-05-18 11:32:48
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 15:08:51
2020-05-18 11:32:11
Jakub Stróżyński AMOS
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 15:08:54
2020-05-18 11:31:34
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 15:08:56
2020-05-18 11:30:58
Szymon Antkowiak NAJLEPSZA
  • 2x Z1/Z/zabawowy
60 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 15:09:04
2020-05-18 11:24:16
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 15:09:06
2020-05-18 11:22:58
Zuzanna Stróżyńska FERRARI
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
58 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:27:59
2020-05-17 10:20:31
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:28:03
2020-05-17 10:19:30
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 22/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:28:07
2020-05-15 22:16:05
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:28:10
2020-05-15 22:14:57
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:28:12
2020-05-15 22:11:59
Oliwia Jach WELLA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:28:16
2020-05-15 22:09:00
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:28:21
2020-05-15 22:07:35
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:28:23
2020-05-15 22:05:26
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:28:28
2020-05-15 15:11:08
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 2x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:28:33
2020-05-15 15:07:45
Michalina Łącka TETI
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 23/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:28:38
2020-05-15 13:12:10
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 23/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2020-05-15 07:53:58
2020-05-14 22:21:19
Weronika Grum GOLDI LOCKS
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
46 ENTRY ACCEPTED 2020-05-15 07:54:00
2020-05-14 22:18:02
Amelia Łuc GOLDI LOCKS
  • 2x 22/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2020-05-15 07:54:03
2020-05-14 22:15:19
Maja Szymanowska SARA
  • 2x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 36/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-05-15 07:54:06
2020-05-14 22:04:23
Bruno Haniszewski MORIS
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 21/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 28/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2020-05-15 07:54:08
2020-05-14 11:28:23
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-05-18 07:28:41
2020-05-14 10:41:30
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 29/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2020-05-14 11:21:41
2020-05-13 13:05:55
Kornelia Pawłowska ORCHID’S RADJAH
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-05-13 10:24:08
2020-05-12 21:59:51
Zofia Sondej MAKS
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 22/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 30/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2020-05-13 10:24:10
2020-05-12 21:13:38
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-05-13 10:24:11
2020-05-12 21:13:14
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2020-05-12 07:03:21
2020-05-11 18:09:56
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
36 ENTRY ACCEPTED 2020-05-12 07:03:22
2020-05-11 10:11:29
Julia Brand LA PINK
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-05-11 07:46:31
2020-05-10 22:48:30
Agata Derda KOSMA
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 8/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
34 ENTRY ACCEPTED 2020-05-11 07:46:32
2020-05-10 22:48:00
Agata Derda GELESTA
  • 1x 11/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-05-11 07:46:34
2020-05-10 22:47:25
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 2x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
32 ENTRY ACCEPTED 2020-05-11 07:46:36
2020-05-10 19:52:41
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 8/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-05-11 07:46:37
2020-05-09 00:25:17
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-05-11 07:46:39
2020-05-09 00:24:46
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
29 ENTRY ACCEPTED 2020-05-11 07:46:40
2020-05-08 15:07:55
Marta Piszczek TIM TAM
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
28 ENTRY ACCEPTED 2020-05-11 07:46:44
2020-05-08 15:07:24
Marta Piszczek CALIPTO
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
27 ENTRY ACCEPTED 2020-05-11 07:46:46
2020-05-08 15:06:50
Julia Gawałek CINDY ELIZAR
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
26 ENTRY ACCEPTED 2020-05-07 08:02:37
2020-05-06 18:45:07
Zuzanna Grygier EMICA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-05-07 08:02:40
2020-05-06 18:42:28
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
24 ENTRY ACCEPTED 2020-05-07 08:02:42
2020-05-06 18:40:43
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:08
2020-05-05 16:59:20
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x 10/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
22 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:13
2020-05-05 15:06:48
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:16
2020-05-05 15:06:16
Natasza Rosin BIRKE- K
  • 2x 10/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:18
2020-05-05 15:05:48
Zuzia Przybylska WESTERVELD’S OLIEVIER
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:21
2020-05-05 15:05:19
Zuzia Przybylska CINAMON
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
18 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:24
2020-05-05 15:04:57
Julia Pięta RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
17 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:30
2020-05-05 15:04:29
Julia Pięta JOLY’S GOLDFEVER
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:34
2020-05-05 15:03:58
Zosia Pietrzak LARA
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:37
2020-05-05 15:03:21
Piotr Pietrzak NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
  • 1x 10/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 11/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
14 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:40
2020-05-05 15:02:49
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
13 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:42
2020-05-05 15:01:44
Oliwia Palacz HIGH FORCE ONE
  • 2x 10/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
12 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:45
2020-05-05 15:01:17
Luna Kowalonek BLANCA K
  • 2x 10/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:48
2020-05-05 15:00:33
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
10 ENTRY ACCEPTED 2020-05-06 07:35:51
2020-05-05 14:59:56
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
9 ENTRY ACCEPTED 2020-05-04 13:59:05
2020-05-03 15:51:44
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 2x 10/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 11/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 14/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 2x 15/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 32/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2020-05-04 13:59:06
2020-05-03 15:48:42
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 2x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 24/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/120/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-04-27 07:51:16
2020-04-24 21:28:41
Dawid Wojciechowski GIEJELIE FOMIA
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-04-27 07:51:17
2020-04-24 21:27:25
Iwona Sitowska QUICK PRESTIGE
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-04-27 07:51:20
2020-04-24 21:19:43
Elwira Trzewiczyńska DENAR
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-04-27 07:51:23
2020-04-24 21:19:04
Elwira Trzewiczyńska CEKIN L
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-04-27 07:51:26
2020-04-24 16:26:15
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-04-27 07:51:28
2020-04-24 16:25:42
Antoni Krysiak BERNY
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
1 ENTRY ACCEPTED 2020-04-17 07:30:22
2020-04-16 21:24:00
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 22/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl