Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 07:02:29
2020-02-27 20:52:00
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x T5/90/z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 07:02:30
2020-02-27 20:51:23
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 07:02:33
2020-02-27 19:20:44
Marta Kunaj PIPI
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 07:02:35
2020-02-27 18:16:38
Marta Zielińska SUNNY BOY
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-28 07:02:38
2020-02-27 18:15:45
Marta Zielińska ALEXIS N
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 11:32:09
2020-02-27 10:33:31
Martyna Łukaszewska TIFI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 11:32:05
2020-02-27 10:33:12
Nina Musiał LEON
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 07:08:13
2020-02-26 20:02:00
Jakub Stróżyński AMOS
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 07:08:17
2020-02-26 20:01:34
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 07:08:23
2020-02-26 20:01:16
Szymon Antkowiak NANNI
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 07:08:28
2020-02-26 20:00:50
Zuzanna Stróżyńska FERRARI
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-27 07:08:31
2020-02-26 20:00:31
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:44:01
2020-02-26 13:56:07
Patrycja Grzegorowska BRYZA
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 15:44:04
2020-02-26 13:54:03
Magda Szkudlarek HERAKILON VE
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 12:45:00
2020-02-26 12:01:08
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 12:45:02
2020-02-26 11:57:01
Zosia Wnęk CARLA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 12:45:10
2020-02-26 11:54:53
Katarzyna Juchacz Gramza HEBE PK
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 12:45:12
2020-02-26 11:51:47
Natalia Ellman HEROS
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 12:45:14
2020-02-26 11:50:50
Patrycja Ellman HEROS
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:56:18
2020-02-26 09:17:57
Tatiana Wenderska CZAKO BLUE
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:56:25
2020-02-26 09:17:01
Marcin Rachwal BANITA-SZ
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:56:31
2020-02-26 08:20:27
Zofia Zawartowska BAJKA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 09:56:35
2020-02-26 08:16:08
Beata Biernacka POWER FULL
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 07:01:50
2020-02-25 20:44:43
Maja Konarska HOŁEK
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 07:02:03
2020-02-25 20:35:54
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 07:02:07
2020-02-25 20:34:35
Emilia Geremek FIGA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 07:02:12
2020-02-25 20:33:37
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 07:02:16
2020-02-25 20:32:51
Barbara Żeromska GOLD
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 07:02:20
2020-02-25 20:31:36
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 07:02:26
2020-02-25 19:17:39
Ines Staśkiewicz KASTELLO
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-26 07:02:33
2020-02-25 16:33:22
Zuzanna Kubiak CZAMBUŁ G
  • 2x T4/80/z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:10:38
2020-02-24 22:42:38
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:10:44
2020-02-24 18:39:56
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/90/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/90/z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:10:48
2020-02-24 15:11:50
Łukasz Smoczyk TAWRIA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:10:53
2020-02-24 15:11:11
Łukasz Smoczyk CZARNA PERŁA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:10:58
2020-02-24 15:10:42
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:11:00
2020-02-24 15:10:06
Witold Nowakowski SOLAR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:11:04
2020-02-24 10:31:20
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:11:10
2020-02-24 10:28:16
Łukasz Zasadziński KREON
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:11:14
2020-02-24 07:33:18
Joanna Krzyżostaniak EMBARGO
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:11:19
2020-02-24 07:32:55
Joanna Krzyżostaniak ACORRERO
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:11:23
2020-02-24 07:31:40
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:11:26
2020-02-24 07:31:22
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-25 07:11:29
2020-02-23 13:50:53
Maja Marcinkowska HAMMER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 07:52:55
2020-02-20 19:45:56
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 2x T10/80/z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:25:50
2020-02-16 18:30:35
Sonia Judek LEXUS
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:25:52
2020-02-16 18:13:21
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 07:25:53
2020-02-15 22:07:57
Elwira Trzewiczyńska DENAR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antkowiak Bartosz Stajnia Siemowo
2003 (J.)
Brak
2. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
3. Biernacka Beata KJ Konik Polski
S
Brak
4. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
5. Dropiński Marie Alice Francja
6. Ellman Natalia bpk
2008 (JM.)
brak
7. Ellman Patrycja bpk
2006 (JM.)
brak
8. Florkowska Zofia KJ Pony Jumping Team
9. Geremek Emilia JKS Gold Team Rogalinek
2010 (Mł.)
brak
10. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
11. Górna Inga KJ CH Jaszkowo
12. Grzegorowska Patrycja KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O045555
13. Jarczyńska Maria KJ CH Jaszkowo
14. Jaroszyk Weronika KJ CH Jaszkowo
S
15. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
16. Juchacz Gramza Katarzyna bpk
S
brak
17. Judek Sonia bpk
2005 (JM.)
brak
18. Justyna Muszytowska JKS Fer Więckowice
19. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
20. Konarska Maja JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
21. Konieczna Jagoda
22. Konieczna Karolina
23. Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
S
O037720
24. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
25. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
26. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002980
27. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
28. Kubiak Zuzanna Brak
2001 (MJ.)
Brak
29. Kucharska Antonina Stajnia owa
2008 (JM.)
brak
30. Kunaj Marta Pony Jumping Team
2007 (JM.)
Brak
31. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
32. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
33. Marcinkowska Maja KJ CH Jaszkowo
2005 (JM.)
O052348
34. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
35. Musiał Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
brak
36. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
37. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
38. Nowakowski Witold Racocki KJ
2018 (Mł.)
O051018
39. Nussbaum Emma Francja
40. Ossowska Urszula KJ CH Jaszkowo
41. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
42. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
43. Pokrzywniak Maja KJ CH Jaszkowo
44. Rachwal Marcin KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
S
brak
45. Raczyńska Marianna KJ CH Jaszkowo
46. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
47. Siniecka Katarzyna Stajnia Siemowo
2005 (JM.)
Brak
48. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
49. Staśkiewicz Ines Stajnia Owa
2007 (JM.)
38383/19
50. Stróżyńska Agata JKS Gold Team Rogalinek
2003 (J.)
brak
51. Stróżyńska Zuzanna Stajnia Siemowo
2019 (Mł.)
Brak
52. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
53. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
54. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
55. Wenderska Tatiana KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
56. Werwińska Oliwia KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
57. Wnęk Zosia bpk
2007 (JM.)
brak
58. Zasadziński Łukasz JKS Fer Więckowice
S
O036964
59. Zawartowska Zofia KS Idmar Krajkowo
2008 (JM.)
brak
60. Żeromska Barbara JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
61. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

39

ACORRERO SP POL 2016 Wałach siwa/172 F: Correro
M: Anna- Shila
Xx Xx
2.

72

ALEXIS N KWPN NED 2005 Klacz ciemnogniada F: Placido / Animo
M: Paulina / Indorado
K013040 5280030503317
3.

61

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
4.

47

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
5.

62

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
6.

53

BAJKA SHETLAND POL 2011 Klacz kara/kuc:- F: -
M: -
brak -
7.

52

BANITA-SZ SP POL 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Carolus
M: Fee
Brak
8.

1

Barbi KUC POL 1997 mare F: nn
M: nn
9.

2

Beatrice KUC SWE 1994 mare F: NN
M: NN
10.

4

Bolero F:
M:
11.

59

BRYZA SP POL 2012 Klacz kara/172 F: Jaz
M: Bakarina
brak
12.

17

Caranos F:
M:
13.

56

CARLA NN POL 2013 Klacz siwa/155 F: nn
M: nn
brak 616005610135010
14.

11

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
15.

27

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
16.

10

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
17.

41

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
18.

49

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
19.

21

CYTRYNA SP POL 2015 Klacz gniada/167 F: Landor / Lacatraz
M: Cytra / Turbut Quirinus
K028009 616009610111715
20.

51

CZAKO BLUE KUC POL 2014 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
21.

50

CZAMBUŁ G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada/170 cm F: Marino
M: Czerwona Pantera
brak
22.

33

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
K025267 brak
23.

31

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz /
M: Didel /
brak 616013680114509
24.

28

DENAR SP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Mariot / Top Gun
M: Dalia Z / Dutch Capitol
K013120 616009610164206
25.

7

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
K014402
26.

38

EMBARGO WLKP POL 2016 Ogier gniada/174 F: Rulon
M: Elżunia
Xx Xx
27.

23

Era F:
M:
28.

40

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
29.

64

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
30.

46

FIGA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn
M: nn
brak
31.

30

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
32.

65

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
K002593 POL999610014194
33.

78

GEM KUC WALIJSKI POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: nn
M: nn
brak brak
34.

36

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
K017844 616009610094909
35.

48

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
36.

20

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
Brak -
37.

42

HAMMER SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Saratov / Le Voltaire
M: Honda / Einklang
K027570 616009530075011
38.

45

HEABISCUIT N WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/mk:brak F: LAPIS
M: H' Lotka
brak brak
39.

57

HEBE PK KUC POL 2014 Klacz gniada/kuc:142 F: nn
M: nn
brak 616013640078014
40.

60

HERAKILON VE KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Charmeur
M: Wizarty
BRAK
41.

58

HEROS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos / Gepard
M: Hawana /
brak 616013610201410
42.

44

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
43.

22

Izyda F:
M:
44.

43

KASTELLO WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Garon
M: Kleonka
brak 6160076102985
45.

68

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
46.

37

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
K019898 616007610186409
47.

13

Lady Litas F:
M:
48.

15

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
49.

14

Leipzig-Star F:
M:
50.

66

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
51.

26

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/mk:158 F: Landjonker S
M: Lambada
brak POL009610121806
52.

6

Liveta F:
M:
53.

8

LOLLA S HANOWERSKA GER 2005 Klacz siwa/160 F: Litas Star
M: Andoga MDM
K014401 DE431316702005
54.

76

Louis Figo F:
M:
55.

16

Luksor F:
M:
56.

19

LYCEDSTUD CEINDRYCH KUC WALIJSKI POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:131 cm F: Ysselviliedts Kyan
M: Moeltryfan Socks
brak -
57.

73

MACIERZANKA MAŁOPOLSKA POL 2008 Klacz skarogniada/kuc:149 F: Nonet
M: Mafia
brak 616006610281708
58.

3

Maciuś F:
M:
59.

5

Magic I KUC POL 1997 gelding F: nn
M: nn
60.

74

Mimmi F:
M:
61.

29

MIRAGE-CANDY British Spotted Pony POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:140 F: Broomells Desert Monarch
M: Haw Jamoose
brak 82601508032 F
62.

18

Moneta F:
M:
63.

63

NANNI DRP POL 1998 Klacz gniada/kuc:137 F: Brillant
M: Nantine
Brak Pol 616013611141598
64.

34

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
65.

70

PIPI KUC POL 2008 Klacz tarantowata/kuc:134 F: NN
M: NN
Brak Brak
66.

54

POWER FULL TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/155 F: nn
M: nn
brak 616999610121213
67.

69

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
68.

9

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
69.

35

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Ormuz / Special Power
M: Sonka / Le Voltaire
K026618 brak
70.

71

SUNNY BOY Deutsches Sportpferd GER 2008 Wałach gniada/. F: Singulord Koterski II
M: Lena
Brak DE 456-3701009-08
71.

32

TAWRIA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/165 F: Tjungske
M: Tawerna
72.

67

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:124 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
K023869 POL013530073105
73.

75

Tradycja F:
M:
74.

12

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
75.

55

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Preator /
M: Warta /
K027978 616013610186515
76.

77

Wojtek F:
M:
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Bartosz
Stajnia Siemowo
ARMAND (62)
2020-03-01
5
2020-03-01
1
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
NANNI (63)
2020-03-01
13
2020-03-01
1
Biernacka Beata
KJ Konik Polski
2020-02-29
4
2020-02-29
4
Bugajska Angelika
KJ CH Jaszkowo
2020-03-01
1
Dropiński Marie Alice
Francja
Luksor (16)
2020-02-29
1
2020-03-01
6
2020-03-01
5
2020-02-29
5
Ellman Natalia
bpk
HEROS (58)
2020-03-01
1
2020-03-01
1
Ellman Patrycja
bpk
HEROS (58)
2020-02-29
8
2020-02-29
8
Florkowska Zofia
KJ Pony Jumping Team
Wojtek (77)
2020-03-01
1
2020-03-01
1
Geremek Emilia
JKS Gold Team Rogalinek
FIGA (46)
2020-03-01
2020-03-01
1
Gniadek Oliwia
bpk
2020-02-29
10
2020-02-29
10
2020-03-01
8
2020-03-01
4
Górna Inga
KJ CH Jaszkowo
2020-02-29
2020-02-29
Grzegorowska Patrycja
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
BRYZA (59)
2020-02-29
3
2020-02-29
2
Jarczyńska Maria
KJ CH Jaszkowo
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-03-01
1
2020-03-01
5
Jaroszyk Weronika
KJ CH Jaszkowo
2020-03-01
4
Jaroszyk Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
2020-02-29
1
150
2020-03-01
1
150
2020-02-29
3
50
Juchacz Gramza Katarzyna
bpk
HEBE PK (57)
2020-02-29
9
2020-02-29
6
2020-03-01
8
2020-03-01
5
Judek Sonia
bpk
LEXUS (26)
2020-02-29
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Justyna Muszytowska
JKS Fer Więckowice
2020-03-01
2
2020-03-01
5
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Bolero (4)
2020-02-29
9
2020-02-29
6
2020-03-01
5
2020-03-01
5
Konarska Maja
JKS Gold Team Rogalinek
HOŁEK (44)
2020-03-01
2020-03-01
1
Konieczna Jagoda
2020-02-29
8
2020-02-29
6
2020-03-01
8
2020-03-01
2
Konieczna Karolina
2020-02-29
1
2020-02-29
7
2020-03-01
8
2020-03-01
1
Kosek Katarzyna
JKS Fer Więckowice
2020-02-29
2
150
2020-02-29
2020-03-01
2020-03-01
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (68)
2020-02-29
7
2020-02-29
ROYAL (69)
2020-02-29
7
2020-02-29
8
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
2020-03-01
1
2020-03-01
10
Krajewski Rafał
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
CYTRYNA (21)
2020-02-29
5
2020-02-29
5
Izyda (22)
2020-02-29
4
2020-02-29
8
Era (23)
2020-02-29
9
2020-02-29
4
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
EMBARGO (38)
2020-03-01
11
2020-03-01
11
2020-03-01
5
2020-03-01
5
2020-02-29
2
100
CHANTEL (41)
2020-02-29
11
Kubiak Zuzanna
Brak
2020-02-29
2
2020-02-29
Kucharska Antonina
Stajnia owa
2020-03-01
1
2020-03-01
Kunaj Marta
Pony Jumping Team
PIPI (70)
2020-03-01
1
2020-03-01
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (67)
2020-02-29
1
2020-02-29
1
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
2020-02-29
6
2020-03-01
1
200
2020-02-29
14
2020-03-01
2
100
Victor (12)
2020-02-29
2020-03-01
2
Marcinkowska Maja
KJ CH Jaszkowo
HAMMER (42)
2020-02-29
2020-02-29
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
GEM (78)
2020-03-01
1
2020-03-01
6
Musiał Nina
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (66)
2020-02-29
1
2020-02-29
1
Niedziela Agnieszka
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WERTUS (55)
2020-02-29
1
2020-02-29
10
Niesiołowska Zofia
bpk
2020-02-29
3
2020-02-29
Nowakowski Witold
Racocki KJ
SOLAR (35)
2020-02-29
7
2020-02-29
2020-03-01
6
2020-03-01
Nussbaum Emma
Francja
Caranos (17)
2020-02-29
1
2020-03-01
1
2020-02-29
11
2020-03-01
7
Ossowska Urszula
KJ CH Jaszkowo
Mimmi (74)
2020-02-29
6
2020-02-29
1
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (30)
2020-03-01
3
100
2020-03-01
5
Pokrzywniak Iga
KJ CH Jaszkowo
Moneta (18)
2020-03-01
1
2020-03-01
5
Pokrzywniak Maja
KJ CH Jaszkowo
2020-03-01
1
2020-03-01
3
Rachwal Marcin
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2020-02-29
10
2020-02-29
12
Raczyńska Marianna
KJ CH Jaszkowo
Barbi (1)
2020-02-29
1
2020-03-01
1
2020-03-01
2020-02-29
1
2020-03-01
1
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
2020-03-01
2020-03-01
Siniecka Katarzyna
Stajnia Siemowo
2020-03-01
1
2020-03-01
9
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
TAWRIA (32)
2020-02-29
11
2020-03-01
9
2020-03-01
2020-02-29
1
2020-02-29
PENITO (34)
2020-02-29
3
2020-02-29
12
2020-03-01
1
2020-03-01
6
Staśkiewicz Ines
Stajnia Owa
2020-03-01
9
2020-03-01
6
Stróżyńska Zuzanna
Stajnia Siemowo
FERRARI (64)
2020-02-29
1
2020-02-29
1
2020-03-01
1
2020-03-01
1
2020-02-29
8
2020-02-29
6
2020-03-01
1
2020-03-01
1
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
AMOS (61)
2020-03-01
1
2020-03-01
5
Szkudlarek Magda
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2020-02-29
2
2020-02-29
1
Trzewiczyńska Elwira
JKS Fer Więckowice
DENAR (28)
2020-02-29
8
2020-02-29
2020-03-01
3
2020-03-01
3
50
Wenderska Tatiana
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2020-02-29
7
2020-02-29
1
Werwińska Oliwia
KJ CH Jaszkowo
Liveta (6)
2020-02-29
1
2020-02-29
5
2020-03-01
4
2020-03-01
1
Zasadziński Łukasz
JKS Fer Więckowice
KREON (37)
2020-02-29
7
2020-02-29
3
100
2020-03-01
2
150
Żeromska Barbara
JKS Gold Team
GOLD (48)
2020-03-01
11
2020-03-01
7
Zielińska Marta
KJ Zagórów
2020-02-29
6
2020-02-29
13
2020-02-29
9
2020-02-29
1
200

Number of Riders: 61

Number of Horses: 76

The sum of prizes: 1 500.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl