Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
189 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:05:33
2020-02-11 21:49:49
Hubert Aniołek TITAN
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
188 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:02:45
2020-02-11 21:12:28
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:02:51
2020-02-11 21:01:58
Julia Walorek FIGARO
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
186 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:11:45
2020-02-11 19:38:02
Katarzyna Każmierczak KRISTIANO GL
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:03:05
2020-02-11 18:41:21
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:03:08
2020-02-11 18:40:55
Maria Darul PALEGRO
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:03:13
2020-02-11 16:44:09
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
182 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:03:18
2020-02-11 15:39:58
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
181 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:03:23
2020-02-11 15:27:46
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
180 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 14:53:49
2020-02-11 11:41:48
Kaja Korbalewska CELESTE
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 11:01:12
2020-02-11 08:48:08
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
178 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:29:46
2020-02-11 07:20:09
Nadia Lehmann LEXUS
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
177 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:29:11
2020-02-10 22:52:12
Aleksandra Śledziewska EL NINO
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
176 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:29:16
2020-02-10 22:51:30
Zuzanna Iwanowicz BENETON
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
175 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:22:02
2020-02-10 21:48:36
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:30:11
2020-02-10 21:29:26
Weronika Kosińska BIAŁKA
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
173 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:23:16
2020-02-10 21:13:05
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 2x R2/L/-licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x R8/L/-licencyjny na styl jeźdźca
172 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 11:13:49
2020-02-10 15:17:10
Rafał Perlikowski GINEWRA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:31:34
2020-02-10 09:18:08
Weronika Potocka DUKAT
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
170 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:31:02
2020-02-10 09:16:11
Lena Ważyńska ELF
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
169 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:32:40
2020-02-10 05:10:33
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
168 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:32:56
2020-02-10 05:02:06
Zuzanna Wesoły NOKIA
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
167 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:27:26
2020-02-10 04:53:25
Maria Chwałczyńska PRINCESSA
  • 2x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
166 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:24:41
2020-02-10 04:52:26
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
165 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:24:19
2020-02-10 04:51:38
Julia Biskup JAMES B
  • 2x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
164 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:25:44
2020-02-09 18:12:55
Zuzanna Topa R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x A0/A0/Finał Grupy A0 - zwykły z rozgrywką - Art.238.2.2
163 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:26:07
2020-02-09 18:09:09
Aleksandra Kłodawska LOTTI
  • 2x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x A0/A0/Finał Grupy A0 - zwykły z rozgrywką - Art.238.2.2
162 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:40:06
2020-02-09 17:37:13
Iwona Sitowska JOHNNY BRAVO
  • 2x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:40:11
2020-02-09 17:34:50
Iwona Sitowska WENESA
  • 2x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:40:17
2020-02-09 17:34:09
Iwona Sitowska RAINBOW DASH M
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:40:24
2020-02-09 17:33:40
Iwona Sitowska NESCATO
  • 2x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:40:31
2020-02-09 16:19:07
Maja Nagła BRANDON
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
157 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:40:36
2020-02-09 16:18:23
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
156 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:30:09
2020-02-09 12:35:10
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE C
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:29:35
2020-02-09 11:34:08
Dominika Kupijaj BASCONIA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:40:46
2020-02-08 15:55:44
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
153 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:14:42
2020-02-08 15:38:05
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:14:50
2020-02-08 11:58:05
Martyna Pliem-Perka TAMIZA
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
151 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:41:00
2020-02-08 08:07:42
Ida Tomczak FIONA
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
150 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:41:09
2020-02-08 08:06:38
Weronika Pawlicka CHILI
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
149 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:41:15
2020-02-08 08:05:24
Agata Kujawa BOBI
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
148 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:16:57
2020-02-07 17:49:52
Dominika Gardas KOMBOY
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:28:47
2020-02-07 13:08:14
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x R2/L/-licencyjny na styl jeźdźca
146 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:26:20
2020-02-07 12:33:14
Natalia Sydow COLUCCI
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:26:37
2020-02-07 12:32:50
Martyna Kamińska SARA
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
144 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:26:14
2020-02-07 12:32:25
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
143 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 08:00:51
2020-02-06 21:27:43
Zofia Wizła NEKTON PLUS
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 08:05:58
2020-02-06 20:23:42
Michalina Ksiązek MAIDI
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
141 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 07:58:10
2020-02-06 20:09:22
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 07:58:13
2020-02-06 20:08:25
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 07:58:31
2020-02-06 18:54:38
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R2/L/-licencyjny na styl jeźdźca
138 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:19:49
2020-02-05 21:52:18
Diana Jaroszkiewicz TEXAS DE SOULIGNAC GR. C
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
137 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 07:19:52
2020-02-05 21:50:32
Diana Jaroszkiewicz INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
136 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 14:03:12
2020-02-05 12:23:54
Sonia Stein ZYGFRYD
  • 2x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
135 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 14:03:14
2020-02-05 12:22:37
Jagna Grabowska PASJA
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
134 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 09:24:43
2020-02-05 10:31:16
Michalina Łącka TETI
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x R2/L/-licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
133 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:52:17
2020-02-05 09:37:51
Amelia Lewkowicz CONTINA ELIZAR
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:52:21
2020-02-05 09:35:51
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
131 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:52:24
2020-02-05 09:34:08
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
130 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:52:28
2020-02-05 09:33:31
Kornelia Jurasz BATOR
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
129 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:52:33
2020-02-05 09:33:20
Zuzanna Szeszuła LUNA
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
128 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:52:39
2020-02-05 09:32:47
Zofia Wierucka CYKOR
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:52:49
2020-02-05 09:20:46
Patrycja Maćkowska GABON
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
126 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:52:53
2020-02-05 09:20:17
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
125 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:53:19
2020-02-05 09:19:51
Berenika Biela HALNY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
124 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:53:24
2020-02-05 09:19:17
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
123 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:53:29
2020-02-05 09:18:40
Nel Skotarczak BRAVE HEART 8
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
122 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:53:33
2020-02-05 09:18:10
Nel Skotarczak PASJONATA PARYS
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
121 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:53:37
2020-02-05 09:17:21
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
120 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 09:53:41
2020-02-05 09:16:36
Nel Skotarczak BARKAROLA
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
119 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 07:33:44
2020-02-04 23:14:41
Wiktoria Cwalina ALF
  • 1x A0/A0/Finał Grupy A0 - zwykły z rozgrywką - Art.238.2.2
118 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 07:33:45
2020-02-04 18:20:18
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2020-02-05 07:33:47
2020-02-04 16:55:32
Alicja Łączkowska SKARLET
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 14:07:56
2020-02-04 13:28:28
Kinga Matusik PORTER
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 10:56:41
2020-02-04 10:22:50
Lena Kosicka ZENTIS
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
114 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 10:56:44
2020-02-04 09:47:06
Julia Rochatka APIS
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
113 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 10:56:47
2020-02-04 09:45:34
Aleksandra Lara URWIS
  • 2x Z1//zabawowy
112 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 10:56:57
2020-02-04 08:10:11
Maja Kowalewska HIPCIO
  • 1x Z1//zabawowy
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 33/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2020-02-06 10:45:48
2020-02-04 08:09:06
Hanna Kowalewska FORTUNA
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 33/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 07:49:44
2020-02-04 02:06:22
Natalia Strzępek CORSICA
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 2x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 07:49:46
2020-02-03 22:28:47
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
108 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 07:49:47
2020-02-03 18:08:34
Zuzia Przybylska CINAMON
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
107 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 07:49:48
2020-02-03 12:16:21
Judyta Perek TAZINA
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
106 ENTRY ACCEPTED 2020-02-04 07:49:50
2020-02-03 12:15:35
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
105 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 12:08:19
2020-02-03 11:47:31
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 12:09:23
2020-02-03 11:02:50
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
103 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 12:09:20
2020-02-03 11:01:50
Karolina Szostawicka FAMA
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
102 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 12:09:17
2020-02-03 11:01:07
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
101 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 12:09:15
2020-02-03 11:00:30
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
100 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 12:09:12
2020-02-03 10:59:27
Julia Parda FIONA
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
99 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 12:09:10
2020-02-03 10:58:03
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 15/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
98 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 12:09:08
2020-02-03 08:06:39
Agnieszka Adamczak COELENHAGE'S CRISTHA
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 07:25:18
2020-02-03 00:32:23
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 07:25:20
2020-02-02 22:06:06
Hanna Maciejewska LOLITA VAN AVERMAET
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 07:25:22
2020-02-02 22:05:02
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2020-02-03 07:25:24
2020-02-02 16:47:17
Antonina Książek DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 10:46:27
2020-02-01 10:30:40
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 10:46:23
2020-02-01 10:27:37
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 10:46:19
2020-02-01 10:27:06
Julia Ganowska NANDINA
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
90 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 14:06:09
2020-02-01 10:26:24
Zofia Ćwiklińska MEGI
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
89 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 10:46:14
2020-02-01 10:25:55
Maja Szczepańska MEGI
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
88 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 08:01:27
2020-02-01 05:07:25
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
87 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 08:46:19
2020-01-31 20:28:21
Pola Rynowiecka GARGAMEL GB
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
86 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 08:46:16
2020-01-31 20:27:20
Olaf Rynowiecki EFRON
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 15/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 16/C/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 31/Dz I/-Grand Prix Dzieci I - zwykły z rozgrywką 125/125 cm - Art.238.2.2
85 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 08:46:11
2020-01-31 20:25:15
Olaf Rynowiecki ASHFORD 4
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 15/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
84 ENTRY ACCEPTED 2020-02-01 08:46:08
2020-01-31 14:04:06
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
83 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 12:30:19
2020-01-31 12:29:30
Zuzia Przybylska WESTERVELD’S OLIEVIER
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
82 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 12:29:06
2020-01-31 12:17:42
Zosia Pietrzak LARA
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
81 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 12:29:08
2020-01-31 12:17:17
Piotr Pietrzak RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
80 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 12:29:11
2020-01-31 12:16:47
Piotr Pietrzak NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
79 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 12:29:15
2020-01-31 12:15:52
Natasza Rosin BLANCA K
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
78 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 12:29:17
2020-01-31 12:15:01
Natasza Rosin INIS SLE SORCERER
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
77 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 12:29:19
2020-01-31 12:14:25
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
76 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 12:29:21
2020-01-31 12:13:27
Luna Kowalonek BIRKE- K
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
75 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 07:33:06
2020-01-30 20:52:35
Maria Michalska CHARDONNAY DELUXE H
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
74 ENTRY ACCEPTED 2020-01-31 07:33:09
2020-01-30 20:52:00
Maria Michalska KIMBERLY
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
73 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 13:51:05
2020-01-30 13:26:00
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 13:51:09
2020-01-30 13:25:10
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 13:51:11
2020-01-30 11:23:03
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 11:19:31
2020-01-30 05:05:40
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
69 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 11:19:34
2020-01-30 05:05:06
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
68 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 11:19:40
2020-01-29 21:35:03
Kinga Ferenc EQUUS
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
67 ENTRY ACCEPTED 2020-01-30 11:19:43
2020-01-29 21:34:39
Tamara Ferenc FANTA-EWITA
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
66 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 08:06:12
2020-01-28 21:36:37
Włodzimierz Rudasz ZABAWA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 08:06:14
2020-01-28 18:53:50
Zofia Budzyńska NEKTA
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 08:06:16
2020-01-28 18:52:04
Zofia Budzyńska DIARADOS
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:26:49
2020-01-28 18:47:10
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 07:26:55
2020-01-28 18:45:56
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 08:06:22
2020-01-28 17:37:21
Olga Styła LUCKY DREAM
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 08:06:24
2020-01-28 17:36:25
Olga Styła VALMOUT FEIVEL
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 2x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 08:06:26
2020-01-28 14:25:09
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-29 08:06:27
2020-01-28 12:26:29
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 10:47:21
2020-01-28 08:42:56
Natalia Łąkowska BAJADERA
  • 2x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 10:47:24
2020-01-28 00:07:36
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 10:47:27
2020-01-27 22:09:04
Helena Piontek KYCOLETTE
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
54 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 10:47:32
2020-01-27 22:05:13
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
53 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 10:47:36
2020-01-27 20:49:38
Elwira Trzewiczyńska DENAR
  • 2x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-28 16:56:05
2020-01-27 19:47:01
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 15:31:06
2020-01-27 15:19:29
Nina Wysoczańska ARES
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 13:30:23
2020-01-27 13:18:11
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 2x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 13:30:21
2020-01-27 13:17:35
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 13:30:18
2020-01-27 13:16:58
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:20:51
2020-01-27 09:32:13
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 11:20:55
2020-01-27 09:30:38
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 07:31:36
2020-01-26 21:56:52
Agata Derda GELESTA
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 07:31:39
2020-01-26 21:56:12
Agata Derda KOSMA
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 07:31:41
2020-01-26 21:55:40
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 07:31:42
2020-01-26 21:55:15
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 07:31:45
2020-01-25 22:00:36
Maja Dąbrowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 07:31:47
2020-01-25 21:42:50
Maja Dąbrowska MARINA
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-27 07:31:59
2020-01-25 19:49:01
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 15/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 30/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 06:27:47
2020-01-24 17:51:14
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 2x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 06:27:45
2020-01-24 17:49:53
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 06:27:42
2020-01-24 14:23:26
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 14:22:31
2020-01-24 14:20:25
Zofia Hoffmann RIVANDER
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 14:22:29
2020-01-24 14:19:53
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x R4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 14:22:26
2020-01-24 14:18:54
Maja Drobny FAMORKUS
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 07:33:56
2020-01-23 14:39:51
Maria Kozłowska BEL ESPRIT
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-07 08:06:22
2020-01-23 09:34:18
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 11:33:24
2020-01-23 00:10:29
Radosław Kierznowski CAJERO
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 11:33:22
2020-01-23 00:09:36
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 11:33:19
2020-01-23 00:09:02
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 11:33:16
2020-01-22 22:38:36
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 11:33:13
2020-01-22 20:03:36
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 11:33:08
2020-01-22 17:23:23
Michalina Dańczak GANGES
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 07:24:57
2020-01-21 19:13:30
Maggie Misztal DIABLO GRAN
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 14:14:00
2020-01-21 09:48:16
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 2x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 24/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 30/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 14:13:52
2020-01-21 07:37:28
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 14:13:46
2020-01-21 07:37:10
Paulina Słoniec PYSIA
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 14:13:39
2020-01-21 07:36:03
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 06:38:51
2020-01-20 21:06:28
Barbara Dzierżyńska KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 06:38:47
2020-01-20 21:04:03
Alicja Lipkowska ENIGMA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x R7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R8/L/-licencyjny na styl jeźdźca
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 14:22:21
2020-01-19 23:49:19
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 06:57:05
2020-01-19 23:48:05
Amelia Otlewska ENJOY
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 06:57:03
2020-01-18 20:13:46
Zuzanna Dąbrowska DAISY EWITA
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 06:57:00
2020-01-18 20:11:45
Lilka Kulesza ALF
  • 2x Z1//zabawowy
  • 2x Z2//zabawowy
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 06:56:52
2020-01-18 20:10:54
Maria Karnabal SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 06:56:49
2020-01-18 20:10:00
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 06:56:47
2020-01-18 20:09:37
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 06:56:44
2020-01-18 20:08:56
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 06:56:40
2020-01-18 20:08:33
Sofi Przybylska JACOB
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 07:06:21
2020-01-18 20:07:09
Nell Sówka BEN GUN
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 06:56:27
2020-01-18 20:06:42
Nell Sówka FIGARO
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 06:56:24
2020-01-18 20:06:11
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 06:56:21
2020-01-18 20:05:44
Wiktoria Cwalina RAMIRO
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-10 07:46:50
2020-01-18 14:14:29
Zuzanna Grygier EMICA
  • 2x R3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 11:32:59
2020-01-18 14:12:46
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 06:38:41
2020-01-18 14:11:08
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-20 06:56:01
2020-01-17 15:56:07
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Aniołek Hubert bpk
2007 (JM.)
O045368
3. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
2008 (JM.)
O049200
4. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
5. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
6. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
7. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
8. Buszczak Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O051021
9. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
10. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
11. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
12. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
13. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
14. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051361
15. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
16. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
17. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
18. Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
19. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
20. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
21. Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O045999
22. Ferenc Kinga Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
23. Ferenc Tamara Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O036586
24. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
25. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
26. Gardas Dominika Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
27. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (MJ.)
O023600
28. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
29. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (JM.)
O041435
30. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
31. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
32. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
33. Hoffmann Zofia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2005 (JM.)
Brak
34. Iwanowicz Zuzanna SKJ PONY POWER
2009 (Mł.)
O057568
35. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
36. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
37. Jaroszkiewicz Diana KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O047175
38. Jaroszyk Weronika KJ CH Jaszkowo
S
39. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
40. Jęchorek Weronika KJ Michałówka
S
O052089
41. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
42. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O033282
43. Kamińska Martyna St. KJ Gronówka
2010 (Mł.)
O053657
44. Kamińska Oliwia Klub Jeździecki Michałówka
2005 (JM.)
O057047
45. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
46. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
47. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
48. Każmierczak Katarzyna Klub Jeździecki Olmet-Osped Ostrów Wlkp.
S
brak
49. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
50. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
51. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
52. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O058055
53. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
54. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
55. Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
S
O037720
56. Kosicka Lena KS Centaurus
2006 (JM.)
O048818
57. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
58. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
59. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
60. Kowalewska Hanna LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O044620
61. Kowalewska Maja Kociałkowa Górka
2009 (Mł.)
brak
62. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
63. Kozłowska Maria KJ Cavallino
2004 (J.)
O035241
64. Książek Antonina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
65. Ksiązek Michalina Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
Brak
66. Kujawa Agata JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
67. Kulesza Lilka KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
Brak
68. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
69. Kupijaj Dominika Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
,
70. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
71. Lara Aleksandra bpk
2010 (Mł.)
brak
72. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
73. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
2009 (Mł.)
O048705
74. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
75. Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O046691
76. Lipkowska Alicja KJ Aldragho Piaseczno
2004 (J.)
O035966
77. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O046694
78. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
79. Łączkowska Alicja JUKS Abakus Kaczyna
2001 (MJ.)
O037313
80. Łąkowska Natalia MUKS Bielice
1999 (MJ.)
O039096
81. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
Brak
82. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
83. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
84. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
85. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
brak
86. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
87. Matusik Kinga LKS CWAŁ POZNAŃ
2004 (J.)
Brak
88. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
89. Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O035341
90. Mroczek Jakub Polish Pony Club
2010 (Mł.)
O052047
91. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
92. Nawrocka Roksana KJ Agri Zapole
2008 (JM.)
O046352
93. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
94. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (J.)
O038379
95. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (JM.)
O053095
96. Palacz Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O043165
97. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
98. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
99. Patecka Olga JUKS ABAKUS KACZYNA
2008 (JM.)
Brak
100. Pawlicka Weronika JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
101. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
102. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
103. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
104. Pietrzak Zosia JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
brak
105. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O044519
106. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
107. Pliem-Perka Martyna KS Jumping Events
2009 (Mł.)
O048671
108. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
109. Potocka Weronika BPK
2008 (JM.)
brak
110. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
111. Przybylska Zuzia JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
Brak
112. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
113. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy
2008 (JM.)
O049877
114. Rochatka Julia bpk
2004 (J.)
brak
115. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
116. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
0001688
117. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (JM.)
O044812
118. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
119. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
120. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
121. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
122. Śledziewska Aleksandra SKJ PONY POWER
2008 (JM.)
O057801
123. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
124. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
125. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
126. Stein Sonia KU AZS UW
2009 (Mł.)
Brak
127. Strzępek Natalia KS Centaurus
2001 (MJ.)
O047917
128. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
129. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O052615
130. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
131. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052847
132. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
133. Szostawicka Karolina Polish Pony Club
O045627
134. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
135. Topa Zuzanna Polish Pony Club
2012 (Mł.)
O057967
136. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
137. Umerle Karolina bpk
S
O026576
138. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
2000 (MJ.)
0036990
139. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
140. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club
2006 (JM.)
O048484
141. Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
S
O004074
142. Ważyńska Lena Humorek
2008 (JM.)
Brak
143. Wesoły Zuzanna Klub Jeździecki Liljówka
2008 (JM.)
brak
144. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
brak
145. Wizła Zofia bpk
2008 (JM.)
brak
146. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
147. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
148. Zasadziński Łukasz JKS Fer Więckowice
S
O036964
149. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (J.)
O037404
150. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
K008028 POL999640013896
2.

71

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 Klacz kara/kuc:139 F: Sydenham George
M: Coednewydd Madonna
brak 826046020174914
3.

26

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
4.

112

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach dereszowata/kuc:133 F: Tijd Vlijts Victor /
M: Anapon Rashka / Turnins Gismore
K024821 616013600054113
5.

211

Ander F:
M:
6.

84

APASJONATA AUREUS KUC WALIJSKI POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069
7.

17

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
8.

122

APIS KUC POL 2008 Wałach siwa/- F: Mors
M: -
- -
9.

14

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K009670 POL999660778204
10.

61

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
11.

1

ARMANI RJT KUC CONEMARA IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
12.

96

ASHFORD 4 OLD GER 2004 Ogier ciemnogniada F: Ars Vivendi
M: Petite Croix
K018359
13.

163

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
K016692 616007610074209
14.

62

BAJADERA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Czarownik
M: Bamtivia
K027261 -
15.

81

BALOUNA F Oldenburger Springpferd POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Balou du Rouet
M: Grand Coeur
Brak DE 418180010012
16.

151

BARKAROLA KUC POL 1997 Klacz gniada/kuc:131 F: Nandy Man / Navajo
M: Balerina / Farah- Kajus
K003643 616013670007397
17.

184

BASCONIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: ULCO
M: BONITA
. 616007610269707
18.

140

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
K022347 POL013611585004
19.

40

BEL ESPRIT SP POL 2010 Wałach gniada/173 F: Barbur
M: Bataria
KO20767 616009610175910
20.

13

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
K021760 616013640053309
21.

192

BENETON KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:127 F: Tobi
M: Bella
K023005
22.

35

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
K022352 DE422220086308
23.

194

BIAŁKA SP POL 2012 Klacz gniada/kuc:142 F: Ludger
M: Bajka
616013682003512
24.

93

BIRKE- K WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata/168 F: Sir Neel / Darco
M: Britney / Le Bon
K011384 POL009610204105
25.

90

BLANCA K WLKP POL 2005 Klacz gniada/170 F: Sir Neel / Darco
M: Boliwia / Saphir
K026435 POL007610204205
26.

173

BOBI KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
616999610323109
27.

170

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
28.

209

BOLERO F:
M:
29.

92

BORSALINO KUC BEL 2000 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028362 056-022-000251442
30.

168

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K020442
31.

148

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
32.

37

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
33.

38

CARMANA'S NEPTUN KUC WALIJSKI POL 2002 Ogier gniada/kuc:130 F: Breeton Dai / Eyarth
M: Carmanas Summer Suprice / Eyarth Rio
K012041 K012041
34.

207

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
35.

197

CELESTE WESTF POL 2015 Klacz siwa/166 F: Cottonclub / Cantus
M: Cupola / Castillo
K027492 DE441411214015
36.

135

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
37.

85

CHARDONNAY DELUXE H KUC POL 2013 Ogier gniada/kuc:148 F: Chattanooga
M: Mary Lou
... ... DE 422220057713
38.

53

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Czumiza / Lesotho
M: Chloe / Landos
K015841 616009610058210
39.

110

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
K025055 616009600047411
40.

172

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
41.

116

CINAMON TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak 616999610274010
42.

57

COAST PLAYER SEGURET KUC CONEMARA FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
K026676 250001 12153371N
43.

109

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William /
M: Coelenhage's Campari /
K028377 528017201500590
44.

181

COLUCCI Słoweński Gorącokrwisty SLO 2007 Wałach gniada/164 F: Condor /
M: Salvagge /
brak 703001082150407
45.

137

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
46.

49

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
47.

46

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
48.

198

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
49.

117

CORSICA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Carambol
M: Contessa
K028383
50.

142

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
51.

34

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz /
M: Didel /
brak 616013680114509
52.

78

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
K024145 DE467000740601
53.

22

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dani / Night-Fire
K014301 POL013670017405
54.

107

DANAWAY EVANDER 89885 GIPSY COB GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
K026831 826046010089885
55.

66

DENAR SP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Mariot / Top Gun
M: Dalia Z / Dutch Capitol
K013120 616009610164206
56.

32

DIABLO GRAN OLDENBURSKA POL 2013 Wałach kara/mk:157 F: Diarado
M: Jeddah P.
K023372 DE433334047413
57.

70

DIARADOS OLD POL 2016 Wałach kara/mk:150 F: Diarado /
M: Rosa /
brak DE418184230016
58.

206

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
K014402
59.

158

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKREW HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
60.

187

DUKAT KUC WALIJSKI POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:124 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Dafina
brak POL 616013610086510
61.

97

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
K011964 POL009611116304
62.

191

EL NINO KUC KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Wervelwind C
M: Willemien
brak
63.

186

ELF KUC FELIŃSKI POL 2002 Wałach gniada/kuc:140 F: Camus
M: Emancja
Brak 08598
64.

3

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
65.

24

ENIGMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/171 F: Ordon
M: Estera
K024679 616 999 54 00049 09
66.

23

ENJOY KWPN NED 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Canturano / Canturo
M: Joyce H / Cocktail
K027706 528003200914089
67.

79

EQUUS KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:137 F: Nico-K /
M: Eufemia / Pepton
K016844 013570144003
68.

56

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
K012795 POL013680042705
69.

128

ESPERANTO II SP POL 2006 Wałach kasztanowata/169 F: Pluspunk /
M: Espoir /
Brak 616009510101906
70.

55

FABIA MEKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
71.

99

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Concorde
M: Bella-Canta R
K009852 POL009590013105
72.

114

FAMA KUC POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Vijoklis /
M: Friday /
K026719 616006661108010
73.

41

FAMORKUS KWPN NED 2010 Ogier gniada/171 F: Whistler / Holland
M: Pamorka / Voltaire
K017108 528003201006937
74.

80

FANTA-EWITA DRP POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: Tupet /
M: Felina / Kaiser Stolz
K022440 616013670119510
75.

39

FENIKS KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
K026409 A0001674S
76.

120

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
77.

58

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
K014779 POL013670148408
78.

12

FIGARO KUC FELIŃSKI POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
79.

111

FIONA KUC POL 2004 Klacz kara/kuc:148 F: Pietrek /
M: Fela / Elpar
K023954 POL013600182904
80.

171

FIONA MAŁY KOŃ POL 2010 Klacz siwa/mk:brak F: nn
M: nn
brak brak
81.

156

FORTUNA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Topaz
M: Flora
Brak
82.

150

FRANKENHOEH`S MYLORD KUC WALIJSKI GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
K009870
83.

60

FRIARSTOWN MICHEAL KUC CONOMARA IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic De Goarive /
M: Atlaniic Deep Secret / Royal Atlanic Star
K024968 372004000010447
84.

144

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
K020485 POL013610197007
85.

33

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP
M: Gamza
K019951 POL013610240808
86.

132

GARCIA HAFLINGER AUT 2007 Klacz izabelowata/kuc:. F: Baumeister /
M: Gismo /
brak .
87.

98

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis / Fawor
M: Gawra / Gracjan
K005725 POL013580098098
88.

47

GELESTA KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata/168 F: MYLORD CARTHAGO
M: BELESTA
K028819 528003201108682
89.

196

GINEWRA WLKP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Connor
M: Gaja / Carry Son
brak 000000
90.

179

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
K017844 616009610094909
91.

145

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
K011908 POL013610169106
92.

6

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
K024572 616007520050612
93.

199

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
94.

63

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
95.

157

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
96.

146

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
97.

185

HARKSTEDE C KWPN NED 02.06.2012 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Zonwina C
Brak
98.

124

HIPCIO KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:123 F: nn
M: nn
brak
99.

77

HIPSY KM POL 2004 Klacz gniada/mk:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K024943 POL999690159103
100.

91

INIS SLE SORCERER KUC CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
101.

2

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
102.

155

INTUICJA KOŃSKI GAJ GR. C KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:139 F: Very Top
M: Idylla
K020962 B0109035S
103.

106

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: Ismar/Ismael
M: Lenny/Condor
K026595
104.

180

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/mk:155 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
105.

16

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
106.

133

JAMES B KWPN POL 2014 Wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
brak 528003201401902
107.

19

JANOSIK SP POL 2004 Wałach gniada F: Homerus / Romus
M: Jarota / Markies V
K009357 POL009611031904
108.

164

JOHNNY BRAVO SP POL 2014 Wałach kasztanowata/160 F: C
M: A
000000 00000
109.

125

JULA MUSICAL MYSTERY KUC WALIJSKI GBR 2006 Klacz gniada/kuc:122 F: Kalevan Mystic Pride / Cottrell Artiste
M: Jula Sweet Music / Ciel Amadeus
K022484 826046020142766
110.

83

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K016458 616999590267306
111.

113

JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/kuc:132cm F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
112.

9

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
K024201 616999520164810
113.

86

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:147 F: Falk
M: Kirsten
K025549 616013520035511
114.

201

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
115.

25

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
K019199
116.

177

KOMBOY KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
. .
117.

104

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
118.

48

KOSMA NRPS NED 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo Van Orchid's / Kanshrbber
M: Super Brat / nn
K025987 528008110078211
119.

178

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
K019898 616007610186409
120.

203

KRISTIANO GL SP POL 2013 Wałach kasztanowata/165 F: ---
M: ---
brak brak
121.

64

KYCOLETTE Belgisch Warmbloedpaard POL 2010 Klacz gniada/168 F: Numero Uno
M: Ginette
K028625 056-002-W00294118
122.

5

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
123.

143

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Lansada
K018544 616009510353511
124.

87

LARA CZESKI KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: Sarka / nn
K023103 203011993083511
125.

193

LEXUS KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:147 F: Nemo
M: Barako
K020887 616009640026910
126.

105

LOLITA VAN AVERMAET BWP BEL 2011 Klacz siwa/170 F: Horion De Libersart / Cardento
M: Tachine Van De Heffinck / Pit
K028392 056002W00298395
127.

205

Lolla HAN. GER. 2005 klacz siwa F: Litas-Star
M: Andoga MDM
128.

50

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
129.

130

LOTTI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:115 F: Carmana's Neptun
M: Mija
K029008 013600413108
130.

73

LUCKY DREAM PONY NED 2006 Klacz gniada/kuc:149 F: NN
M: NN
brak 104NM25
131.

127

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
132.

141

LUNA KUC NED 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K026657 528009101178093
133.

161

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
K025715 616013570174212
134.

52

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K025307 POL013610128305
135.

42

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108
136.

72

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
137.

100

MEGI KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Nando Super / Nando
M: Melodia /
brak
138.

45

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
139.

54

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
K020141 616009610217410
140.

147

MONTGOMERIE DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
K024683 DE455870168007
141.

162

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
K020996 616009680045012
142.

82

NANCY PONYSPORT KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
K019967 POL013570009205
143.

101

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
K026584 616013520102614
144.

36

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
145.

89

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz skarogniada/168 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Hadrilla Van De Looise Heide / Quadrillo
K028586 056002W00304814
146.

69

NEKTA SP POL 2014 Klacz kara/165 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaria / Alfaro
K027375 616009640018414
147.

160

NEKTON PLUS REŃSKA POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Now Or Never M
M: Amona
K015169 DE443438505005
148.

167

NESCATO WLKP POL 2014 Wałach skarogniada/168 F: Cantanis Son
M: Ninola
00000 00000
149.

7

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk:156 F: Kastello
M: Nicoletta
K015409 POL009530166106
150.

189

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
K011176 POL990000001136
151.

59

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
K016544 616013670094009
152.

195

OLIVER Appaloosa X Connemara POL 2012 Wałach siwa/kuc:140 F: TIPTOE ROYAL BLUE
M: APPA
K028023
153.

200

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
154.

153

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
K023409 616999600472608
155.

102

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
156.

149

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
157.

134

PORTER WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada/178 F: Denar
M: Poetyka
Brak 00761080806
158.

103

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
159.

131

PRINCESSA PKSP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Landos II
M: Prysilla
brak brak
160.

27

PYSIA NN POL 1999 Mare grey/kuc:119 F: Nn
M: Nn
K004906 999610031997
161.

129

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Springbourne Caerwyn
M: Rotgers Annelyn
brak
162.

166

RAINBOW DASH M WLKP POL 2012 Klacz gniada/170 F: Che Guevara
M: Ramona
0000 0000
163.

10

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
164.

159

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
165.

65

RHIANNA S WESTFALE POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
K028626 DE 441411097609
166.

88

RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT Belgische Rijpony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: Lars Van De Groenheuvel / Vadet Van De Vondelhoeve
M: Oshy / Invisibl'e'e v/h Juxschot
K028580 056-002-P00710888
167.

43

RIVANDER SP POL 2012 Wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
Brak
168.

95

RIVER LILLY Irish Horse Register POL 2011 Klacz bułana/kuc:149 F: Shadows dun
M: Rosie Clover
K026539 372414005354830
169.

139

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
K017920 POL013540072804
170.

51

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI POL 2005 Ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
171.

75

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:134 F: Hazard
M: NN
K027578 POL007580605505
172.

11

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
173.

18

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
174.

44

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
K026731 Brak
175.

182

SARA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:138 F: ***
M: ***
*** ***
176.

204

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
177.

20

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Z POL 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015Z55799412
178.

136

SKARLET TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz kasztanowata/167 F: NN
M: NN
Brak 616098200156750
179.

118

SNOOPY KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:135 F: Frankenhoeh’s Mylord
M: Stokrotka
Brak 616013610299008
180.

138

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
K014194 POL013640083408
181.

67

SONATA KUC WALIJSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:146,5 F: STRAYER'S SAMSON
M: SINFONIE
K017023 POL 013 67 00668 06
182.

108

SWEET DOROTHEE HANOWER GER 2012 Klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
K022192 De 431312011512
183.

188

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
K009671 POL999610247005
184.

15

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
185.

176

TAMIZA Deutsches Reit Pony POL 2005 Klacz gniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa / nn
K014263 POL013630041605
186.

119

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
K017257 616013680114308
187.

126

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:147 F: Dante
M: Tritti
K014499 12093
188.

154

TEXAS DE SOULIGNAC GR. C KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Caryl de Beauchamp
M: Jolie Coeur
K027118 07322805D
189.

31

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K015066 POL013670111606
190.

202

TITAN DARTMOOR CROSS POL 2005 Wałach gniada/kuc:137 F: nn
M: nn
K028024
191.

190

TORNADO SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Literat /
M: Tiguanadra /
brak 616009680025613
192.

30

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:122 F: Twix /
M: Gaskonia /
K014651 POL013640024405
193.

29

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
194.

76

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
K024426 616013661404411
195.

123

URWIS KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: Elvis / Apollo
M: Elvis / Apollo
K028506 616013610096412
196.

74

VALMOUT FEIVEL SŁOWACKA SVK 2005 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
BRAK
197.

208

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
198.

169

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
199.

183

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara / Graf Quidam
K027238 616009610074114
200.

28

WENDY KUC NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K027167 528003000033188
201.

165

WENESA PKSP POL 2013 Klacz gniada/170 F: GOLDEN AVIATOR
M: WENUS
616009619975213 616009619975213
202.

94

WESTERVELD’S OLIEVIER NEW FOREST PONY NED 2010 Ogier kasztanowata/kuc:149 F: Berktzicht Rob
M: Westerveld’s Karline
Brak 528018020101106
203.

175

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
204.

115

WOTAN MŁP POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks / Laryks
M: Wiedza / Dzielżan
K015896 POL006630149705
205.

68

ZABAWA Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2015 Klacz gniada/168 F: Biscayo
M: Z Farina
K026918 616 009 51 02362 15
206.

121

ZENTIS DR GER 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Top Zento/Coelenhapes Cetry Be The Best
M: Vievien/Viscount
K025099 DE441411135307
207.

210

Zentis F:
M:
208.

152

ZYGFRYD KUC POL 2003 Wałach izabelowata F: Filip
M: Zuzia
-
Rider Club
Competition
Prize
Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
bon 50
Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
bon 50
Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
80
SUM:
80.00
Dańczak Michalina St. R&S STABLES
bon 120
Derda Agata KJ Michałówka
bon 220
bon 140
Dzierżyńska Barbara KJ Aldragho Piaseczno
bon 50
Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
bon 130
Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
bon 100
Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
150
SUM:
150.00
Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
bon 50
Jaroszkiewicz Diana KJ Golden Dream
bon 50
Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
bon 100
bon 50
Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
bon 160
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
SUM:
100.00
Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
bon 50
Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
bon 50
Łąkowska Natalia MUKS Bielice
50
SUM:
50.00
Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
bon 150
Misztal Maggie Sopocki Klub Jeździecki
bon 50
Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
bon 80
Parda Julia Polish Pony Club
bon 150
Pliem-Perka Martyna KS Jumping Events
bon 80
bon 100
Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
100
SUM:
100.00
Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
bon 50
bon 120
Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
100
bon 80
SUM:
100.00
Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
150
200
SUM:
350.00
Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
bon 100
Styła Olga Rio Grande Krosinko
bon 120
Sydow Natalia St. KJ Gronówka
bon 200
Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
bon 130
Topa Zuzanna Polish Pony Club
50
SUM:
50.00
Wojda Magdalena JKS CZANKI
bon 100
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
2020-02-16
1
2020-02-16
20
Aniołek Hubert
bpk
OLIVER (195)
2020-02-15
22
2020-02-15
30
2020-02-16
11
TITAN (202)
2020-02-15
11
2020-02-15
23
2020-02-16
6
Biela Berenika
KJ CH Jaszkowo
HALNY (146)
2020-02-14
11
2020-02-16
5
bon 50
2020-02-15
1
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
JAMES B (133)
2020-02-15
2020-02-15
5
2020-02-16
1
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (132)
2020-02-15
15
2020-02-15
15
2020-02-16
13
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2020-02-14
18
2020-02-15
2020-02-16
4
bon 50
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
NEKTA (69)
2020-02-15
5
2020-02-15
2020-02-16
11
2020-02-16
18
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-16
26
2020-02-16
15
Buszczak Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
SONATA (67)
2020-02-14
2020-02-15
38
2020-02-15
13
2020-02-16
1
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
PRINCESSA (131)
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-16
1
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
RAMIRO (10)
2020-02-14
1
2020-02-14
3
2020-02-16
9
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-14
3
2020-02-14
10
2020-02-16
8
2020-02-15
1
2020-02-15
1
ALF (21)
2020-02-16
2
80
Ćwiklińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
MEGI (100)
2020-02-14
5
2020-02-14
3
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
2020-02-14
2020-02-14
7
2020-02-15
1
2020-02-15
2020-02-16
MARINA (52)
2020-02-14
5
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
13
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-02-14
2020-02-14
10
2020-02-15
9
2020-02-15
21
2020-02-16
8
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
GANGES (33)
2020-02-14
2
2020-02-14
11
2020-02-15
32
2020-02-15
20
2020-02-16
2
bon 120
Derda Agata
KJ Michałówka
GELESTA (47)
2020-02-14
4
2020-02-14
8
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
bon 220
KOSMA (48)
2020-02-14
5
2020-02-14
2
2020-02-15
1
2020-02-16
3
bon 140
2020-02-14
2
2020-02-14
2020-02-15
8
2020-02-15
4
2020-02-16
7
Drobny Maja
Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-02-15
9
2020-02-15
2020-02-16
10
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2020-02-14
5
2020-02-14
8
2020-02-15
8
2020-02-15
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
17
2020-02-15
19
2020-02-16
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-15
3
2020-02-15
14
2020-02-16
Dzierżyńska Barbara
KJ Aldragho Piaseczno
2020-02-14
2020-02-15
21
2020-02-14
11
2020-02-16
4
bon 50
Ferenc Kinga
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
EQUUS (79)
2020-02-14
10
2020-02-14
2020-02-15
15
2020-02-15
36
2020-02-16
Ferenc Tamara
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
16
2020-02-15
22
2020-02-16
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (159)
2020-02-15
1
2020-02-15
5
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
NANDINA (101)
2020-02-14
14
2020-02-14
2020-02-15
25
2020-02-15
12
2020-02-16
10
Gardas Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
CORSICA (117)
2020-02-15
2020-02-15
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
KOMBOY (177)
2020-02-15
13
2020-02-15
2020-02-16
9
2020-02-16
6
2020-02-15
Gardas Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
Zentis (210)
2020-02-15
35
2020-02-15
2020-02-16
17
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-02-15
6
2020-02-15
2020-02-16
9
2020-02-16
6
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (188)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
bon 130
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (153)
2020-02-14
14
2020-02-14
7
2020-02-15
22
2020-02-15
6
2020-02-16
8
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2020-02-15
1
2020-02-16
2
bon 100
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-14
14
2020-02-15
18
2020-02-16
9
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
KONKORD (104)
2020-02-16
1
150
2020-02-16
3
Hoffmann Zofia
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
2020-02-16
15
Iwanowicz Zuzanna
SKJ PONY POWER
BENETON (192)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
19
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
FABIA (55)
2020-02-14
11
2020-02-15
3
2020-02-15
1
2020-02-14
11
2020-02-16
5
bon 50
EROZJA (56)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
2020-02-16
14
2020-02-15
7
2020-02-14
1
2020-02-14
7
2020-02-16
6
2020-02-15
9
Jaroszkiewicz Diana
KJ Golden Dream
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
34
2020-02-16
10
2020-02-14
2020-02-14
7
2020-02-15
8
2020-02-16
5
bon 50
Jaroszyk Weronika
KJ CH Jaszkowo
Dicaprio (206)
2020-02-15
3
2020-02-16
8
Jaroszyk Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
Semino 5 (204)
2020-02-15
3
2020-02-16
2
Lolla (205)
2020-02-15
5
2020-02-16
1
Jęchorek Weronika
KJ Michałówka
WANGA (183)
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-16
2020-02-16
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
ROLEX 2 (139)
2020-02-15
9
2020-02-15
21
2020-02-16
2
bon 100
BATOR (140)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
4
bon 50
Kaczmarek Mikołaj
St. KS Jumping Events Poznań
2020-02-14
3
2020-02-15
2020-02-14
2020-02-16
2
bon 160
Kamińska Martyna
St. KJ Gronówka
SARA (182)
2020-02-14
2020-02-14
2
2020-02-15
2020-02-15
1
2020-02-16
12
Kamińska Oliwia
Klub Jeździecki Michałówka
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
29
2020-02-15
2020-02-16
1
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-02-14
13
2020-02-14
1
2020-02-15
9
2020-02-15
2020-02-16
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
BOLERO (209)
2020-02-15
1
2020-02-15
18
2020-02-16
1
2020-02-16
15
Kasperczak Karolina
JUKS Mieczewo
TORNADO (190)
2020-02-15
2
2020-02-16
2020-02-16
Każmierczak Katarzyna
Klub Jeździecki Olmet-Osped Ostrów Wlkp.
2020-02-15
2020-02-15
4
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (170)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
20
2020-02-15
39
2020-02-16
18
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2020-02-14
2
2020-02-14
2020-02-16
16
2020-02-14
7
2020-02-14
2020-02-16
12
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (37)
2020-02-14
11
2020-02-14
2020-02-16
6
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club
LOTTI (130)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (103)
2020-02-15
4
2020-02-14
11
2020-02-14
2020-02-16
8
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CELESTE (197)
2020-02-15
1
2020-02-15
Kosicka Lena
KS Centaurus
ZENTIS (121)
2020-02-14
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
BIAŁKA (194)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-16
11
2020-02-15
24
2020-02-15
24
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (201)
2020-02-16
15
2020-02-16
1
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
WOODY (175)
2020-02-15
2020-02-15
3
100
2020-02-16
2
2020-02-16
Kowalewska Hanna
LKS Cwał Poznań
HIPCIO (124)
2020-02-16
1
FORTUNA (156)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
18
2020-02-16
1
Kowalewska Maja
Kociałkowa Górka
HIPCIO (124)
2020-02-14
2020-02-15
5
2020-02-15
2020-02-14
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
2020-02-15
6
2020-02-15
7
2020-02-14
7
2020-02-16
5
bon 50
2020-02-14
18
2020-02-14
1
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-16
8
Kozłowska Maria
KJ Cavallino
2020-02-14
7
2020-02-14
2020-02-15
5
2020-02-15
2
2020-02-16
4
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
15
2020-02-16
7
Kujawa Agata
JKS Gold Team Rogalinek
BOBI (173)
2020-02-14
3
2020-02-14
2020-02-15
40
2020-02-15
25
Kulesza Lilka
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (21)
2020-02-14
2
2020-02-14
1
2020-02-15
1
2020-02-15
1
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
13
2020-02-15
2
2020-02-16
12
Kupijaj Dominika
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
BASCONIA (184)
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-16
25
2020-02-16
15
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
GLORY (145)
2020-02-14
2020-02-14
11
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
Lara Aleksandra
bpk
URWIS (123)
2020-02-14
4
2020-02-14
3
2020-02-15
1
2020-02-15
1
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2020-02-14
1
2020-02-15
3
2020-02-15
5
2020-02-14
1
2020-02-16
6
Lehmann Nadia
Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
LEXUS (193)
2020-02-14
2020-02-14
3
2020-02-15
14
2020-02-15
7
2020-02-16
10
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
15
2020-02-16
1
SOFIA (138)
2020-02-14
2020-02-14
10
2020-02-15
1
2020-02-15
8
2020-02-16
9
Lipiecka Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
JANOSIK (19)
2020-02-14
11
2020-02-14
16
2020-02-15
2020-02-15
9
2020-02-16
1
Lipkowska Alicja
KJ Aldragho Piaseczno
ENIGMA (24)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
2020-02-16
10
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
TETI (126)
2020-02-14
1
2020-02-14
18
2020-02-16
4
bon 50
2020-02-15
3
Łączkowska Alicja
JUKS Abakus Kaczyna
SKARLET (136)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
2020-02-16
16
Łąkowska Natalia
MUKS Bielice
2020-02-15
7
2020-02-15
2020-02-16
3
50
2020-02-16
17
Łukaszewski Radosław
KJ Gronówka
2020-02-16
13
2020-02-16
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
2020-02-14
1
2020-02-15
2020-02-14
4
2020-02-16
ISCO RJT (106)
2020-02-14
2020-02-15
18
2020-02-14
2020-02-15
6
2020-02-16
1
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2020-02-14
2020-02-14
14
2020-02-15
19
2020-02-16
9
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-02-14
4
2020-02-14
7
2020-02-15
2
2020-02-16
1
bon 150
Maćkowska Patrycja
KJ Podkowa Gruszczyn
GABON (144)
2020-02-14
5
2020-02-14
1
2020-02-15
1
2020-02-15
17
2020-02-16
16
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Carpaccio (207)
2020-02-15
2020-02-16
Victor (208)
2020-02-15
5
Matusik Kinga
LKS CWAŁ POZNAŃ
PORTER (134)
2020-02-16
1
2020-02-16
15
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
2020-02-14
2020-02-15
21
2020-02-15
17
2020-02-16
1
2020-02-14
3
2020-02-14
2020-02-15
2020-02-16
1
Misztal Maggie
Sopocki Klub Jeździecki
2020-02-14
1
2020-02-16
4
bon 50
2020-02-14
6
2020-02-15
3
Mroczek Jakub
Polish Pony Club
ANDER (112)
2020-02-14
2020-02-15
33
2020-02-14
2020-02-15
23
JUULTJE (113)
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-14
2020-02-15
4
2020-02-16
17
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
BRANDON (168)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-16
16
2020-02-14
10
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
11
Nawrocka Roksana
KJ Agri Zapole
HIPSY (77)
2020-02-14
9
2020-02-14
11
2020-02-15
2020-02-16
D'ACORD (78)
2020-02-14
2020-02-14
3
2020-02-15
3
2020-02-15
14
2020-02-16
15
Niesiołowska Zofia
bpk
2020-02-14
10
2020-02-14
7
2020-02-15
Otlewska Amelia
St. KS Jumping Events
2020-02-14
2
2020-02-14
2020-02-15
6
2020-02-16
ENJOY (23)
2020-02-14
6
2020-02-14
3
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-16
Pacholczak Laura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
RÓŻA (75)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
20
2020-02-16
Palacz Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
FALCON (99)
2020-02-14
1
2020-02-14
14
2020-02-15
13
2020-02-15
6
2020-02-16
19
Panarowicz Nikola
KJ Bonanza Jędrzychowice
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
12
MAROKO (72)
2020-02-14
2020-02-14
7
2020-02-15
11
2020-02-16
3
bon 80
Parda Julia
Polish Pony Club
CHEYENNE (110)
2020-02-14
1
2020-02-15
1
2020-02-15
2020-02-14
9
2020-02-16
1
bon 150
FIONA (111)
2020-02-14
2020-02-15
5
2020-02-15
17
2020-02-14
2020-02-16
12
Patecka Olga
JUKS ABAKUS KACZYNA
SNOOPY (118)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
Pawlicka Weronika
JKS Gold Team Rogalinek
CHILI (172)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
2020-02-15
Perek Judyta
Posadowskie TJ
TAZINA (119)
2020-02-15
16
2020-02-16
FIDŻI (120)
2020-02-15
33
2020-02-16
7
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
SANDOR (44)
2020-02-15
11
2020-02-15
2020-02-16
5
2020-02-16
12
GINEWRA (196)
2020-02-15
18
2020-02-15
1
2020-02-16
1
2020-02-16
1
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
16
2020-02-15
26
2020-02-16
12
2020-02-14
1
2020-02-14
10
2020-02-15
7
2020-02-15
2020-02-16
9
Pietrzak Zosia
JUKS Abakus Kaczyna
LARA (87)
2020-02-14
2020-02-14
9
2020-02-15
1
2020-02-15
42
2020-02-16
12
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
2020-02-14
2020-02-14
7
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-16
7
Piontek Helena
RIO GRANDE Krosinko
2020-02-14
2020-02-14
Pliem-Perka Martyna
KS Jumping Events
2020-02-14
3
2020-02-15
5
2020-02-16
3
bon 80
JUNIOR (83)
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-14
1
2020-02-16
2
bon 100
TAMIZA (176)
2020-02-14
2
2020-02-15
2
2020-02-16
7
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (76)
2020-02-14
2
2020-02-14
1
2020-02-16
18
Potocka Weronika
BPK
DUKAT (187)
2020-02-14
2020-02-15
2020-02-16
17
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (16)
2020-02-15
1
2020-02-16
2020-02-15
1
Przybylska Zuzia
JUKS Abakus Kaczyna
2020-02-14
5
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
CINAMON (116)
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-14
2020-02-14
3
2020-02-16
7
2020-02-14
3
2020-02-14
8
2020-02-15
10
2020-02-15
10
2020-02-16
6
Rochatka Julia
bpk
APIS (122)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
27
2020-02-16
12
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
6
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
28
2020-02-15
11
2020-02-16
17
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ZABAWA (68)
2020-02-15
16
2020-02-15
16
2020-02-16
1
2020-02-16
24
Rynowiecka Pola
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2020-02-15
2020-02-15
1
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2020-02-14
5
2020-02-15
2020-02-14
12
2020-02-16
EFRON (97)
2020-02-14
2
2020-02-14
1
2020-02-15
2020-02-16
Sitowska Iwona
JKS Fer Więckowice
2020-02-15
2020-02-15
2020-02-16
1
2020-02-16
15
WENESA (165)
2020-02-15
2020-02-16
15
2020-02-16
1
2020-02-15
2
2020-02-15
2020-02-16
2
100
2020-02-16
5
NESCATO (167)
2020-02-15
9
2020-02-16
8
2020-02-16
11
Skaba Alicja
WTK Hermanów
CHAPMAN (135)
2020-02-15
6
2020-02-15
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-02-15
1
2020-02-16
13
2020-02-14
11
2020-02-14
4
2020-02-14
2020-02-16
5
bon 50
2020-02-15
2020-02-14
7
2020-02-15
1
2020-02-16
BARKAROLA (151)
2020-02-15
33
2020-02-16
1
bon 120
Śledziewska Aleksandra
SKJ PONY POWER
EL NINO (191)
2020-02-15
41
2020-02-15
26
2020-02-16
Słoniec Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2020-02-14
2020-02-14
11
2020-02-15
19
2020-02-15
4
2020-02-16
11
PYSIA (27)
2020-02-14
2020-02-16
1
100
WENDY (28)
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
3
bon 80
Smura Kornelia
St. KS Jumping Events Poznań
2020-02-15
2
150
2020-02-16
1
2020-02-15
1
200
2020-02-16
4
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
FIGARO (12)
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-16
BEN GUN (13)
2020-02-14
11
2020-02-14
2
2020-02-16
3
bon 100
Stein Sonia
KU AZS UW
ZYGFRYD (152)
2020-02-14
2
2020-02-14
5
2020-02-15
1
2020-02-15
2020-02-16
15
Strzępek Natalia
KS Centaurus
CORSICA (117)
2020-02-14
2020-02-14
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
2020-02-14
8
2020-02-14
2
2020-02-15
12
2020-02-15
13
2020-02-16
14
2020-02-14
14
2020-02-14
5
2020-02-15
2020-02-15
1
2020-02-16
2
bon 120
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
ISTI (180)
2020-02-14
1
2020-02-14
1
2020-02-15
1
2020-02-16
1
bon 200
COLUCCI (181)
2020-02-15
8
2020-02-15
2020-02-16
10
2020-02-16
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
MEGI (100)
2020-02-15
1
2020-02-15
1
2020-02-16
14
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
LUNA (141)
2020-02-14
7
2020-02-14
7
2020-02-15
3
2020-02-16
1
bon 130
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club
FAMA (114)
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-14
11
Ander (211)
2020-02-16
Tomczak Ida
JKS Gold Team
FIONA (171)
2020-02-14
10
2020-02-14
2020-02-15
1
2020-02-15
1
Topa Zuzanna
Polish Pony Club
2020-02-14
2
2020-02-14
1
2020-02-15
2020-02-15
4
2020-02-16
3
50
Trzewiczyńska Elwira
JKS Fer Więckowice
DENAR (66)
2020-02-15
12
2020-02-15
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
LUCY (127)
2020-02-15
2020-02-16
4
2020-02-15
4
2020-02-15
2020-02-16
4
2020-02-16
5
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FIGARO (12)
2020-02-15
7
2020-02-15
20
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club
WOTAN (115)
2020-02-14
1
2020-02-15
9
2020-02-15
2020-02-14
2
2020-02-16
Wawrzyniak Marika
KJ Rio Grande Krosinko
2020-02-15
10
2020-02-15
2020-02-16
7
2020-02-16
3
Ważyńska Lena
Humorek
ELF (186)
2020-02-14
2020-02-14
11
2020-02-15
33
2020-02-15
1
2020-02-16
18
Wesoły Zuzanna
Klub Jeździecki Liljówka
NOKIA (189)
2020-02-15
33
2020-02-15
17
2020-02-16
16
Wierucka Zofia
KJ Podkowa Gruszczyn
CYKOR (142)
2020-02-14
2020-02-14
10
2020-02-15
1
2020-02-15
33
2020-02-16
10
Wizła Zofia
bpk
2020-02-15
20
2020-02-15
1
2020-02-16
Wojda Magdalena
JKS CZANKI
2020-02-15
10
2020-02-15
5
2020-02-14
4
2020-02-14
2020-02-16
15
2020-02-14
18
2020-02-14
16
2020-02-15
6
2020-02-15
8
2020-02-16
3
bon 100
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ARES (61)
2020-02-14
2020-02-14
2020-02-15
31
2020-02-16
14
GRAND (63)
2020-02-14
10
2020-02-14
3
2020-02-15
17
2020-02-16
12
Zasadziński Łukasz
JKS Fer Więckowice
KREON (178)
2020-02-15
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2020-02-15
2020-02-15
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (29)
2020-02-14
5
2020-02-14
2020-02-15
3
2020-02-15
2
2020-02-16

Number of Riders: 150

Number of Horses: 208

The sum of prizes: 980.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl