Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
274 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:39:16
2019-12-03 09:32:23
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
273 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:05:03
2019-12-03 09:03:26
Maciej Piasecki TOLEDO
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
272 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 08:56:32
2019-12-03 08:33:28
Patryk Rucinski MISS LADY
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
271 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:39:45
2019-12-03 01:07:59
Filip Wysoczański SALMIN
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
270 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 07:03:31
2019-12-02 21:57:27
Małgorzata Kuś INDIAN SUMMER
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
269 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:01:24
2019-12-02 18:48:35
Zuzanna Szeszuła LUNA
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
268 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 15:38:46
2019-12-02 15:16:27
Julia Chęsy GREEN TEA
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
267 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 15:38:47
2019-12-02 15:15:04
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
266 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 15:38:49
2019-12-02 15:14:30
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
265 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 13:33:16
2019-12-02 12:48:34
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
264 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:05:36
2019-12-02 10:07:25
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
263 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:06:17
2019-12-02 09:29:23
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
262 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:56:55
2019-12-02 09:00:34
Szymon Tęcza CHACCO BLUE AS L
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
261 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:01
2019-12-02 08:03:12
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
260 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:15:29
2019-12-01 20:57:48
Maciej Drygas CONAN D
  • 2x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
259 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:10:55
2019-12-01 20:10:27
Weronika Siejak MAYON L
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
258 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:11:05
2019-12-01 20:09:06
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
257 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:11:17
2019-12-01 20:03:01
Filip Kapała AYLA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
256 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:11:24
2019-12-01 20:01:13
Filip Kapała BENTLEY LEGACY
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
255 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:11:33
2019-12-01 20:00:11
Filip Kapała GENCO KG
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
254 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:57:44
2019-12-01 19:47:21
Alina Celmerowska NIAGARA
  • 2x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
253 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:19:08
2019-12-01 19:46:47
Alina Celmerowska DIANTUS S
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
252 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:39:47
2019-12-01 19:46:15
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
251 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:20:56
2019-12-01 19:45:23
Gabrysia Lembicz BELLEZA
  • 2x Z1//zabawowy
  • 2x Z2//zabawowy
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
250 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:11:51
2019-12-01 11:47:16
Maja Marcinkowska HAMMER
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
249 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:12:02
2019-12-01 11:43:13
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
248 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:12:09
2019-12-01 10:11:53
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
247 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:12:19
2019-12-01 10:10:38
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
246 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:25:14
2019-11-30 23:29:42
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
245 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:25:53
2019-11-30 22:20:38
Amelia Krych SELDI-H
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
244 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:26:37
2019-11-30 18:20:04
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
243 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:27:18
2019-11-30 18:18:51
Jagoda Szreymann MEKLAR
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
242 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:27:54
2019-11-30 18:17:34
Róża Nowaczyk MEKLAR
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
241 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:28:38
2019-11-30 18:16:34
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
240 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:29:47
2019-11-30 18:14:14
Piotr Sokołowski CARAT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
239 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:31:25
2019-11-30 10:37:45
Amelia Rutkowska PANISKO
  • 2x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
238 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:12:54
2019-11-30 10:31:10
Martyna Hałas BAGDAD
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
237 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 07:13:05
2019-11-30 09:50:04
Martyna Nowakowska ROTA
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
236 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:32:28
2019-11-30 09:48:39
Weronika Gorzyńska ROTA
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
235 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:36:34
2019-11-30 09:33:26
Zosia Mika PAKO
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
234 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:37:15
2019-11-30 09:31:53
Anna Góralczyk BAGDAD
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
233 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:39:23
2019-11-30 09:29:27
Martyna Nowakowska AFERA
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
232 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:40:05
2019-11-30 09:27:23
Karol Jarosz OLIWKA
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
231 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 09:58:47
2019-11-29 15:54:43
Maria Michalska KIMBERLY
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
230 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:41:03
2019-11-29 14:36:17
Inga Dezor CELINA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
229 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:41:46
2019-11-29 14:35:02
Arkadiusz Makowski GIPSY KING-A
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
228 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:42:31
2019-11-29 14:15:45
Arkadiusz Makowski CHELLO Z
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
227 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:06
2019-11-29 10:06:48
Marcin Maćkowiak KUFONIA L
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
226 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:12
2019-11-29 10:06:20
Marcin Maćkowiak ASTI SPUMANTE L
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:17
2019-11-29 10:05:53
Szymon Tęcza TALMAN O Z
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:22
2019-11-29 10:05:06
Szymon Tęcza LANCELOTTO L
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:27
2019-11-29 10:04:19
Szymon Tęcza KINGSIZE D.
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
222 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:32
2019-11-29 10:03:58
Szymon Tęcza MALECON L
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:38
2019-11-29 10:03:28
Wiktor Szała CASABLANCA L
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:44
2019-11-29 10:02:43
Wiktor Szała LE CORBUSIER
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
219 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:53:40
2019-11-29 07:26:51
Agata Kamińska KAFFE
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
218 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:53:43
2019-11-29 07:25:45
Maja Lunitz ROTGERS OWEN
  • 2x Z1//zabawowy
217 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:39:52
2019-11-28 22:32:29
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
216 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:00
2019-11-28 21:34:16
Natalia Łąkowska BAJADERA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:05
2019-11-28 21:29:45
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:10
2019-11-28 20:40:22
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
213 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:15
2019-11-28 20:39:00
Tomasz Gogołek FUNISCH VAN HET SCHELDEHOF
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
212 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:44
2019-11-28 18:54:41
Zuzanna Morawska HIROCCO
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
211 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:50
2019-11-28 18:51:50
Zofia Hoffmann RIVANDER
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
210 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:06:56
2019-11-28 18:49:45
Antonina Hoffmann TIN LADEN
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
209 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:01
2019-11-28 18:47:07
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:13
2019-11-28 18:45:47
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:18
2019-11-28 18:45:13
Maja Drobny FAMORKUS
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:23
2019-11-28 18:44:47
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:29
2019-11-28 17:56:40
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
204 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:59:10
2019-11-28 14:55:17
Kaja Litka SAZU 3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 14:59:12
2019-11-28 14:54:36
Kaja Litka GIORGIO
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:28:40
2019-11-28 12:03:54
Mateusz Antkowiak MELBA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
201 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:28:42
2019-11-28 12:03:22
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x Z1//zabawowy
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
200 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:28:44
2019-11-28 12:02:45
Zuzanna Stróżyńska NANTINE
  • 1x Z1//zabawowy
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
199 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:28:46
2019-11-28 11:53:40
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:51:46
2019-11-28 11:51:16
Jan Stróżyński ARMAND
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:28:48
2019-11-28 11:46:26
Jakub Stróżyński AMOS
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:50:16
2019-11-28 11:45:02
Szymon Antkowiak NANNI
  • 1x Z1//zabawowy
  • 2x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
195 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:50:19
2019-11-28 11:14:19
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
194 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 12:28:49
2019-11-28 11:06:50
Jan Stróżyński KLARA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:50:26
2019-11-28 11:05:36
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:50:30
2019-11-28 11:05:08
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:50:40
2019-11-28 11:03:56
Natalia Stróżyńska TSUNAMI
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:09
2019-11-28 07:01:39
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:12
2019-11-27 18:35:44
Angelika Osińska BOLS
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
188 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:15
2019-11-27 17:51:05
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
187 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:18
2019-11-27 17:50:28
Patrycja Maćkowska GABON
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
186 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:21
2019-11-27 17:49:23
Dominika Mataczyńska CONTESSA FRANCESCA
  • 2x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
185 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:20:26
2019-11-27 16:16:23
Amelia Lewkowicz CONTINA ELIZAR
  • 2x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
184 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 14:03:06
2019-11-27 12:13:08
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
183 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 14:03:09
2019-11-27 11:39:35
Zofia Zawartowska BAJKA
  • 2x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
182 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 11:27:31
2019-11-27 10:37:48
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
181 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:29
2019-11-27 09:09:32
Łukasz Krajewski ICOON JN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:35
2019-11-27 09:06:40
Łukasz Krajewski ARTEMIDA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:39
2019-11-27 09:05:38
Łukasz Krajewski CATINA BLUE FG
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:43
2019-11-27 09:04:39
Łukasz Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:49
2019-11-27 09:04:00
Łukasz Krajewski UCCELLA Z
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:53
2019-11-27 09:02:37
Łukasz Krajewski KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:14:57
2019-11-27 08:58:01
Rafał Krajewski QUEEN'S PARK
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
174 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:02
2019-11-27 08:57:34
Rafał Krajewski CASCADELLO K
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:07
2019-11-27 08:57:05
Rafał Krajewski QUATRO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:11
2019-11-27 08:56:32
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:16
2019-11-27 08:55:57
Rafał Krajewski CARMEN P
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:21
2019-11-27 08:55:24
Maksymilian Kmieciak MALAGA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:43:52
2019-11-27 08:54:51
Julia Siejak ZULINE
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:29
2019-11-27 08:54:03
Damian Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 09:15:34
2019-11-27 08:52:22
Monika Górka ARTEMIA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:12:05
2019-11-26 21:04:39
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:12:11
2019-11-26 20:44:36
Kaja Korbalewska CELESTE
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:05:34
2019-11-26 19:41:07
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:12:22
2019-11-26 19:14:10
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
162 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:12:41
2019-11-26 19:11:11
Izabella Guzińska SELAVI
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:12:51
2019-11-26 18:45:47
Oliwia Garczarek OTHELLO
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
160 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:45:34
2019-11-26 15:47:19
Joanna Zaraś CALINKA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:13:38
2019-11-26 15:45:12
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
158 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:37:25
2019-11-26 14:06:20
Zofia Wierucka ROZBÓJNIK
  • 2x Z1//zabawowy
  • 2x Z2//zabawowy
157 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:37:32
2019-11-26 14:06:01
Zofia Wierucka CYKOR
  • 2x Z1//zabawowy
  • 2x Z2//zabawowy
156 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:37:40
2019-11-26 13:17:30
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:37:46
2019-11-26 12:11:53
Zuzanna Młyńczak VAGANT
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:37:50
2019-11-26 12:03:00
Zuzanna Wesoły NOKIA
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
153 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:37:56
2019-11-26 12:02:06
Ida Pozarzycka TUNIS
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:38:00
2019-11-26 12:01:26
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:38:04
2019-11-26 12:00:42
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:38:23
2019-11-26 11:58:44
Maria Chwałczyńska PRINCESSA
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:38:29
2019-11-26 11:57:44
Julia Bohdan GARCIA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
148 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 14:38:34
2019-11-26 11:56:37
Julia Biskup JAMES B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:18:11
2019-11-26 09:47:41
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:18:17
2019-11-26 09:47:00
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:18:23
2019-11-26 09:45:23
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:18:28
2019-11-26 09:40:52
Witold Hudzik ARAGORN K
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 12:56:19
2019-11-26 08:59:04
Paulina Grzyb BARBIE
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:18:37
2019-11-26 08:48:56
Martyna Gałecka POLUBNA
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:03
2019-11-26 07:37:27
Dawid Rakoczy GOOFY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:07
2019-11-26 07:35:31
Dawid Rakoczy O'BLACK
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:13
2019-11-26 07:34:54
Dawid Rakoczy LEGO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:20
2019-11-26 07:34:15
Dawid Rakoczy CHACCORTHAGO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:32
2019-11-25 22:12:56
Gabriela Napierała SPECTRA DEELITES
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:42
2019-11-25 22:09:23
Weronika Pawlicka CHILI
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:50
2019-11-25 22:08:28
Ida Tomczak FIONA
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
134 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:19:57
2019-11-25 22:05:57
Jagoda Haracewiat BOBI
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
133 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:20:02
2019-11-25 22:04:29
Daria Piechowiak ZARA
  • 2x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
132 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:20:08
2019-11-25 22:03:47
Julia Łagoda HOŁEK
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
131 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:20:20
2019-11-25 22:02:18
Agata Stróżyńska FIONA
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
130 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:23:35
2019-11-25 22:01:16
Agata Kujawa BOBI
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
129 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:23:40
2019-11-25 22:00:45
Zofia Epting CHILI
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
128 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:23:45
2019-11-25 22:00:08
Zofia Epting IMOLA
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
127 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:23:50
2019-11-25 21:56:23
Przemysław Rogowski GOLD
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:23:55
2019-11-25 21:55:27
Zuzanna Sobczak ARIELLE US
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:00
2019-11-25 21:54:23
Agnieszka Kowalczyk IMOLA
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:05
2019-11-25 21:53:34
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:11
2019-11-25 21:52:19
Barbara Żeromska GOLD
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:15
2019-11-25 21:51:39
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:34
2019-11-25 20:00:58
Paulina Pełeszczak UNKA
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:43
2019-11-25 19:53:59
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:24:56
2019-11-25 19:00:51
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:25:01
2019-11-25 18:59:58
Marianna Stawicka MARIT
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
117 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:25:05
2019-11-25 18:59:11
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:05:27
2019-11-25 18:40:38
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:05:21
2019-11-25 17:31:53
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
114 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:25:32
2019-11-25 17:30:55
Iga Wesołowska CLEVER CLEMENTINE
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:26:22
2019-11-25 17:02:24
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
112 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:26:27
2019-11-25 14:42:04
Monika Trojanowska ALPINA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:26:44
2019-11-25 14:32:05
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:26:49
2019-11-25 12:34:52
Agnieszka Krysiak NAWOJKA
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:00
2019-11-25 10:26:29
Aleksandra Łubińska MORENA
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:07
2019-11-25 10:10:08
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:10
2019-11-25 09:29:14
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:13
2019-11-25 08:06:40
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:16
2019-11-25 08:05:00
Aleksander Libera QUINTERA LIBRA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:20
2019-11-25 08:03:27
Martyna Kamińska SARA
  • 2x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:23
2019-11-25 07:55:30
Natalia Sydow ISTI
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:26
2019-11-25 07:54:31
Zuzanna Nowakowska CAROLINA
  • 2x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:29
2019-11-24 20:04:56
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:32
2019-11-24 20:02:56
Amelia Otlewska ENJOY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 11:19:36
2019-11-24 18:26:58
Amelia Borowska CLASSIC
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:13:46
2019-11-24 16:00:17
Krzysztof Kulpa ARKANSAS
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:13:52
2019-11-24 15:57:17
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
96 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:03:26
2019-11-24 15:56:26
Lena Grygiel ERA L.
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:14:13
2019-11-24 15:54:56
Amelia Winiecka BRUS
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:14:19
2019-11-24 15:53:39
Amelia Winiecka DAFI
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 07:14:24
2019-11-24 15:51:15
Maja Miecielska BAJADERKA
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:03:09
2019-11-24 14:22:23
Sara Kicińska NEW STAR
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:57
2019-11-24 13:52:32
Matylda Zabrzewska LADY
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:55
2019-11-24 13:45:50
Aleksandra Grzywacz DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:52
2019-11-24 10:47:40
Julia Śnieżek MISS COTTONLAND
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x Z1//zabawowy
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x Z2//zabawowy
88 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 15:58:01
2019-11-23 23:34:13
Hanna Mycka EMET
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:41
2019-11-23 21:46:21
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:38
2019-11-23 21:45:40
Marek Strzyż QUAINTON QUIVER
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:35
2019-11-23 21:44:06
Emilia Jędraszek ERA
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:33
2019-11-23 21:35:47
Alicja Barna CASH S
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
83 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:26
2019-11-23 21:32:50
Jakub Golubka RAFT
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
82 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:22
2019-11-23 21:25:35
Oliwia Sobecka SONATA
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:33
2019-11-23 18:40:45
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:07
2019-11-23 16:40:19
Dominika Kupijaj BASKONIA
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:04
2019-11-23 15:15:53
Natalia Sienkiewicz CZANTORIA
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
78 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:02:00
2019-11-23 14:30:31
Zofia Plewinska CRAZY QUEEN
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
77 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:53
2019-11-23 12:35:25
Wiktoria Wypych GREK
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:45
2019-11-23 12:26:40
Alicja Gorzkowska FERRARI
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:35
2019-11-22 20:32:22
Magda Marek ARES
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
74 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:32
2019-11-22 19:48:28
Kornelia Tyrakowska DAMBO
  • 2x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:50
2019-11-22 19:37:39
Olga Kwiecińska ALTEA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 11:57:55
2019-11-22 19:35:50
Roksana Jędraszak PLANTA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:11
2019-11-22 19:35:21
Weronika Kycia CENZURA
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:08
2019-11-22 19:34:35
Aleksandra Biesz ALIB
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:01:01
2019-11-22 19:33:30
Dorota Jankowska ŁEZKA
  • 2x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 12:00:50
2019-11-22 19:32:35
Martyna Śledzińska CENZURA
  • 2x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 14:45:32
2019-11-22 14:12:13
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 14:45:35
2019-11-22 14:11:47
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-12-09 15:58:03
2019-11-22 13:55:50
Ada Rój ELISA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 07:04:11
2019-11-21 23:10:55
Monika Hojna KONOR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 07:04:13
2019-11-21 21:43:19
Alicja Poprawa SELENA
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 07:04:14
2019-11-21 21:41:44
Maja Poprawa NASTIA
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 07:04:20
2019-11-20 23:29:43
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-11-22 07:04:22
2019-11-20 23:29:05
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:28:29
2019-11-20 12:29:57
Olga Grzelczak-Majer DILER
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 11:30:03
2019-11-20 12:27:39
Weronika Gospodarek DILER
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:30:39
2019-11-19 20:11:38
Izabela Lewandowska JASPER
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:07:51
2019-11-19 19:01:37
Maja Samorek SONATA
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:30:43
2019-11-19 15:09:14
Zosia Handke LIZAK
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 12:47:50
2019-11-19 11:05:34
Zofia Budzyńska NEKTA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-20 07:30:45
2019-11-19 08:55:43
Paulina Bocheńska JUBILATKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 12:47:55
2019-11-19 08:54:14
Julia Dziurkiewicz PENELOPE L
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:32:58
2019-11-19 03:40:52
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:02
2019-11-19 03:38:14
Pola Rynowiecka GARGAMEL GB
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:06
2019-11-18 23:51:35
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:09
2019-11-18 23:50:55
Nikola Urbańska MAJA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 11:50:50
2019-11-18 23:50:01
Laura Sprenger ERR-CHARGER
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:16
2019-11-18 23:47:31
Paulina Gortych MAJA
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:20
2019-11-18 22:10:22
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:24
2019-11-18 20:07:21
Stanisław Opielewicz WERBUS-K
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:27
2019-11-18 20:06:04
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:33
2019-11-18 20:04:55
Marta Pawlik MELISSE
  • 2x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:36
2019-11-18 20:03:22
Natalia Sinkiewicz MELISSE
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:38
2019-11-18 19:24:10
Julia Trzesniewska ATTYLLAN -GL
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:41
2019-11-18 19:23:42
Konrad Stefański NEMO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:48
2019-11-18 15:14:29
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:50
2019-11-18 15:13:59
Maja Szczepańska CHACCO
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:33:53
2019-11-18 15:12:56
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 07:53:47
2019-11-18 15:11:42
Zofia Kamińska ROTGERS OWEN
  • 1x Z1//zabawowy
  • 2x Z2//zabawowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:34:00
2019-11-18 15:10:20
Julia Ganowska JASPER
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T8/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:34:04
2019-11-18 15:08:23
Adrianna Przybył MIĘTUS
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T11/80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T12/90/Z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:34:08
2019-11-18 15:07:39
Zofia Ćwiklińska MEGI
  • 1x T2/50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:34:11
2019-11-18 15:06:54
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:34:14
2019-11-18 15:06:12
Maria Kowalczuk AKADEMIA
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-19 07:34:16
2019-11-18 15:05:22
Michalina Chudy AKADEMIA
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:32
2019-11-18 11:31:18
Filip Mizgier IRMA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:36
2019-11-18 10:30:03
Martyna Przednowek TOTU
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:39
2019-11-18 10:28:23
Adela Grzęda BABET
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:43
2019-11-18 10:26:41
Klara Grzęda CHAGAL
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:47
2019-11-18 10:19:19
Magdalena Żukowska AVATAR
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:50
2019-11-18 10:18:52
Lena Żuk ROB ROY
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:54
2019-11-18 10:18:17
Aleksandra Żmijewska GARLAND
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:47:58
2019-11-18 10:17:44
Dominika Łukaszewska TORERO
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:48:02
2019-11-18 10:17:09
Matylda Weigel LOFIR
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:48:08
2019-11-18 10:16:32
Emma Nagat MONTE CARLO
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:48:12
2019-11-18 10:16:05
Agnieszka Młynarczyk PARSIFAL
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:48:16
2019-11-18 10:15:35
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:48:21
2019-11-18 10:15:02
Kaja Dolżan HARRY
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 11:48:27
2019-11-18 10:13:55
Magdalena Boguś DERWISZ
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:43:58
2019-11-17 18:10:54
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:44:01
2019-11-17 16:58:28
Jakub Chwiłkowski BIOZA
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-12-11 08:05:11
2019-11-17 15:12:38
Anna Gertig RAULA DE GANAD
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:44:11
2019-11-17 15:12:08
Alan Siczyński GRAND LEVISTO F
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 09:09:54
2019-11-17 10:20:13
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:44:27
2019-11-17 00:22:22
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-18 07:44:32
2019-11-16 20:47:18
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 12:48:11
2019-11-16 08:30:55
Zuzanna Augustyniak KORSON
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 14:24:18
2019-11-15 13:29:49
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x T6/90/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 09:02:05
2019-11-15 13:28:24
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:26:09
2019-11-15 10:48:25
Nikola Majorczyk CZORT
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:26:11
2019-11-15 10:47:45
Jagoda Majorczyk CZORT
  • 1x T3/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T9/60/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x T10/70/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:26:13
2019-11-15 10:46:58
Daniel Kurpiński JEWEL
  • 1x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-15 11:26:16
2019-11-15 10:46:22
Patrycja Obst ELEKTRA O
  • 2x T7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T13/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (MJ.)
O048151
2. Albińska Marysia CH Jaszkowo
3. Antkowiak Bartosz Stajnia Siemowo
2003 (J.)
Brak
4. Antkowiak Mateusz Stajnia Siemowo
S
Brak
5. Antkowiak Nikola RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
Brak
6. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
7. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
8. Bączkiewicz Marianna
9. Barna Alicja JKS MOSKIT
2003 (J.)
brak
10. Biernacka Beata KJ Konik Polski
11. Biesz Aleksandra WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
12. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
13. Bobrowska Maja
14. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
2001 (MJ.)
O037883
15. Boguś Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O050100
16. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
17. Borowska Amelia KJ Pony Poznań
2003 (J.)
O040737
18. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
Brak
19. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
20. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
21. Buszczak Zuzanna Kj Michałówka
2007 (JM.)
O051021
22. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
23. Chęsy Julia KJ Oxer Inowrocław
2004 (J.)
Brak
24. Choińska Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
brak
25. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O049507
26. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
27. Chwiłkowski Jakub Ośrodek Jeździecki Borowianka
2004 (J.)
O048259
28. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
29. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
30. Dachtera Barbara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
brak
31. Derebecka Agnieszka BPK - WIE
S
Brak
32. Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
2002 (J.)
O036962
33. Dolżan Kaja KJ Chrobry Warszawa
2004 (J.)
O032985
34. Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
35. Drygas Maciej Kj Dilmar Kobylarnia
S
O012144
36. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
37. Dykcik Nell bpk
2007 (JM.)
brak
38. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (JM.)
O053990
39. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
40. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
41. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
42. Gałecka Martyna JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
43. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
44. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
45. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
46. Glubka Jakub JKS MOSKIT
2005 (JM.)
brak
47. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (JM.)
O041435
48. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
49. Gogołek Anna KJ Rancho Poznań
S
O004133
50. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
O013202
51. Góralczyk Anna Rura Team
2004 (J.)
Brak
52. Górka Monika Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019 (Mł.)
Brak
53. Górna Inga KJ CH Jaszkowo
54. Gortych Paulina Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O051377
55. Gorzkowska Alicja Stadnina Sportowa Lubochnia
2007 (JM.)
brak
56. Gorzyńska Weronika Rura Team
2000 (MJ.)
brak
57. Gospodarek Weronika LZS Lech Gniezno
S
Brak
58. Graczyk Natalia WTK Hermanów
2002 (J.)
O041813
59. Grygiel Lena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2004 (J.)
brak
60. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
61. Grzęda Adela KJ Chrobry
2010 (Mł.)
Brak
62. Grzęda Klara KJ Chrobry
2007 (JM.)
Brak
63. Grzelczak-Majer Olga BPK
S
brak
64. Grzyb Paulina LKS Cwał Poznań
S
O011210
65. Grzywacz Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
Brak
66. Guzińska Izabella KJ Agro-Handel Śrem
S
O020114
67. Habernik Agnieszka Stajnia NF Championstud
S
Brak
68. Hałas Martyna Rura Team
2004 (J.)
brak
69. Handke Zosia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (Mł.)
Brak
70. Haracewiat Jagoda JKS Gold Team
2004 (J.)
brak
71. Hoffmann Antonina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2008 (JM.)
Brak
72. Hoffmann Zofia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2005 (JM.)
Brak
73. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
74. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
75. Hudzik Witold bpk
S
O039362
76. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
77. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
O021493
10109428
78. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
79. Jankowska Dorota WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
80. Jarczyńska Maria KJ CH Jaszkowo
81. Jarosz Karol Rura Team
2005 (JM.)
brak
82. Jaroszyk Weronika KJ CH Jaszkowo
S
83. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
84. Jaśkiewicz Paulina JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O054239
85. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
0047890
86. Jęchorek Weronika KJ Michałówka
S
O052089
87. Jędraszak Roksana WTK Hermanów
2002 (J.)
brak
88. Jędraszek Emilia jks moskit
2006 (JM.)
brak
89. Joanna Simińska
90. Jóźwiak Gabrysia KJ Kapada Wiry
2009 (Mł.)
brak
91. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
2005 (JM.)
brak
92. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
93. Kaczmarek Zofia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (Mł.)
O052273
94. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
95. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
brak
96. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
97. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
98. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
99. Kaszuba Martyna Rio Grande Krosinko
100. Kicińska Sara Brak
2007 (JM.)
36449/18
Brak
101. Kicińska Weronika Pałucki KJ
S
O018672
102. Kiciński Maciej KJ Podkowa Gruszczyn
103. Kmieciak Maksymilian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2004 (J.)
O049634
104. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
105. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
106. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
107. Kosmalewicz Maria Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
108. Kosmalewicz Michalina NF Championstud
2009 (Mł.)
brak
109. Kowalczuk Maria KJ Ranczo Kołata
2005 (JM.)
brak
110. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
111. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (Mł.)
O048645
112. Kowalewska Hanna LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O044620
113. Kowalewska Maja
114. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
115. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
116. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002980
117. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
O047591
118. Krysiak Agnieszka brak
2002 (J.)
brak
119. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
O053089
120. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
121. Krzyżaniak Aleksandra Stajnia Nowina
2009 (Mł.)
brak
122. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
123. Kubera Marika Rio Grande Krosinko
124. Kubiak Zuzanna Brak
2001 (MJ.)
Brak
125. Kucharska Antonina
126. Kujawa Agata JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
127. Kulmajer Gabriella
128. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
129. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
130. Kupijaj Dominika Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
Brak
131. Kurpińska Aleksandra
132. Kurpiński Daniel KJ Dako-Galant Skibno
S
O001088
133. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
134. Kwiecińska Olga WTK Hermanów
2000 (MJ.)
brak
135. Kycia Weronika WTK Hermanów
2005 (JM.)
brak
136. Lasek Julia
137. Lembicz Gabrysia Stajnia Nowina
2008 (JM.)
brak
138. Lewandowska Izabela KJ Chrobry
S
Brak
139. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
140. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
S
O021513
141. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
142. Lunitz Maja KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
brak
143. Łączkowska Alicja JUKS Abakus Kaczyna
2001 (MJ.)
O037313
144. Ładziak Amelia Klub Jeździecki Lotus
2004 (J.)
O042459
145. Łagoda Julia JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
146. Łąkowska Natalia MUKS Bielice
1999 (MJ.)
O039096
147. Łubińska Aleksandra SKJ Gronówka
2001 (MJ.)
o044496
148. Łukaszewska Dominika Klub Jeździecki Chrobry
2005 (JM.)
O050099
149. Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O030897
150. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
151. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
brak
152. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
153. Majorczyk Jagoda Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
154. Majorczyk Nikola Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
155. Makowski Arkadiusz JUKS Mieczewo
S
O004753
10202503
156. Mamys Marta Stajnia NF Championstud
2009 (Mł.)
Brak
157. Marcinkowska Maja KJ CH Jaszkowo
2005 (JM.)
O052348
158. Marek Magda KJ Ranczo Kołata
1999 (MJ.)
Bd
159. Maślany Maja
160. Mataczyńska Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
Brak
161. Matławski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
O004153
162. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
O047667
163. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
164. Mika Zosia Rura Team
2006 (JM.)
Brak
165. Mizgier Filip KJ CH Jaszkowo
S
O003383
166. Młynarczyk Agnieszka Klub Jeździecki Chrobry
2004 (J.)
O037688
167. Młyńczak Zuzanna KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
brak
168. Morawska Zuzanna Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
Brak
169. Mycka Hanna JKS Robir Chwalęcice
2002 (J.)
O042313
170. Nagat Emma Klub Jeździecki Chrobry
2006 (JM.)
O053629
171. Napierała Gabriela JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
172. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
173. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
174. Nowaczyk Liliana
175. Nowaczyk Róża OJ Kalina
2006 (JM.)
.
176. Nowaczyńska Dagmara
177. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
178. Nowak Zofia BPK
2009 (Mł.)
Brak
179. Nowakowska Martyna RURA TEAM
2006 (JM.)
Brak
180. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
181. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
182. Opielewicz Stanisław LKS Cwał Poznań
2004 (J.)
O038527
183. Osińska Angelika Brak
S
Brak
184. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (J.)
O038379
185. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (JM.)
O053095
186. Palacz Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O043165
187. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
188. Pawlicka Weronika JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
189. Pawlik Marta LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
brak
190. Pełeszczak Paulina St. KJ Gronówka
S
O047112
191. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
192. Piasecki Maciej LKJ Abaria Iwno
S
O008912
193. Piasecki Patryk KJ CH Jaszkowo
194. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
O043620
195. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
196. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
197. Pietrzak Zofia JUKS Abakus Kaczyna
S
198. Plewinska Zofia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
Brak
199. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
200. Pokrzywniak Maja KJ CH Jaszkowo
201. Polko Dominika KJ Profit
202. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
O049334
203. Poprawa Maja Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
O040106
204. Przednowek Martyna KJ Chrobry
2006 (JM.)
Brak
205. Przybylska Aleksandra
206. Przybył Adraianna KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
brak
207. Pyczek Aleksandra bpk
2003 (J.)
.
208. Raczyńska Marianna KJ CH Jaszkowo
209. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
210. Robakowska Oliwia Stajnia Borowianka Ostrów WLKP.
211. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
212. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
213. Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
S
O014002
214. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
215. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
216. Rucinski Patryk SJ Pro Eques
S
Brak
217. Rudnik Malwina Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2003 (J.)
Brak
218. Rutkowska Amelia Rura Team
2008 (JM.)
brak
219. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
220. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (JM.)
O044812
221. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
222. Salwin Iga
223. Samorek Maja Klub Jeździecki Kapada Wiry
2002 (J.)
brak
224. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
O033924
225. Siejak Julia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O038261
226. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
S
0023661
227. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał Poznań
S
O021179
228. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
229. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
230. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
231. Skrzeczkowska Emilia bpk
2006 (JM.)
O052778
232. Śledzińska Martyna WTK Hermanów
2006 (JM.)
brak
233. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
234. Sobecka Oliwia JkS MOSKIT
2008 (JM.)
brak
235. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
236. Sprenger Laura Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O042255
237. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O020505
238. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
239. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
240. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
241. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
242. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (JM.)
O047876
243. Stróżyńska Agata JKS Gold Team Rogalinek
2003 (J.)
brak
244. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
245. Stróżyńska Zuzanna Stajnia Siemowo
2019 (Mł.)
Brak
246. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
247. Stróżyński Jan Stajnia Siemowo
S
Brak
248. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O052615
249. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
250. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052847
251. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O042880
252. Szenfeld Aaron
253. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
254. Szott Martyna Stajnia Champion STUD
255. Szreymann Jagoda OJ Kalina
2019 (Mł.)
brak
256. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
257. Targosz Piotr Stajnia Karino
S
brak
258. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
259. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
260. Trojanowska Monika MUKS Bielice
2004 (J.)
brak
261. Trzesniewska Julia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
262. Tyrakowska Kornelia WTK Hermanów
2007 (JM.)
Brak
263. Urbańczyk Anita KJ Podkowa Gruszczyn
264. Urbańska Nikola Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O041443
265. Vitullo Verena KJ Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
O034193
266. Wawrzyniak Zofia Rio Grande Wawrzyniak
267. Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa
S
O053189
268. Werwińska Oliwia KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
269. Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O030575
270. Wesoły Zuzanna Klub Jeździecki Liljówka
2008 (JM.)
brak
271. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (J.)
O044554
272. Wierucka Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
brak
273. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
274. Winiecka Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
brak
275. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
276. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
277. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
278. Wrzosek Matylda Olga KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O028074
10154391
279. Wypych Wiktoria Kj Olmet Ostsped Ostrów Wlkp
2005 (JM.)
O 045556
280. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
281. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
282. Zabrzewska Matylda KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
Brak
283. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (MJ.)
O026751
284. Zakrzewska Daria
285. Zaleski-Książek Julian BPK
2001 (MJ.)
O047589
286. Zaraś Joanna Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O021124
287. Zawartowska Zofia KS Idmar Krajkowo
2008 (JM.)
brak
288. Żeromska Barbara JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
289. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (J.)
O037404
290. Żmijewska Aleksandra KJ Chrobry Warszawa
2003 (J.)
O051069
291. Żuk Lena KJ Chrobry Warszawa
2005 (JM.)
Brak
292. Żukowska Magdalena KJ Chrobry Warszawa
2005 (JM.)
O050777
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

271

AFERA MAŁY KOŃ POL 2012 Klacz kasztanowata/mk:152 F: Cantanis
M: A Debora
Brak 616999610020412
2.

70

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
K017207 POL007610120406
3.

99

ALIB - POL - Wałach kara/- F: -
M: -
Brak -
4.

150

ALPINA Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz kara/162 F: ASTER
M: AUSTRIA
brak POL00967123903
5.

101

ALTEA TS POL 2010 Klacz skarogniada/166 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610263410
6.

22

AMOS SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: NN
M: NN
Brak Pol 616999610320509
7.

370

Angela F:
M:
8.

330

Anita F:
M:
9.

255

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
K018209 616009610159410
10.

124

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
K019019 DE433331582307
11.

103

ARES SP POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Lester
M: Ara
Brak Bd
12.

139

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
13.

17

ARKANSAS SP POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Arcygraf
M: Aza
brak -
14.

204

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
15.

31

ARMANI RJT KUC CONEMARA IRL 2014 Wałach gniada/140 F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
16.

187

ARTEMIA WLKP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Artemis / Tjungske
K028252 616007610112515
17.

175

ARTEMIDA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Quinnus lll
M: Artemiza
KO19966 616007610059810
18.

280

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
K025236 616007610128112
19.

232

ASTI SPUMANTE L HANN. GER 2015 Wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
K026959 DE431312305615
20.

212

ATLANTIC MAGIC WLKP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Izander / Lombardo
M: Ankara / Mer
brak
21.

61

ATTYLLAN -GL SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
K024702 616009610038214
22.

159

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
K016692 616007610074209
23.

326

AVATAR F:
M:
24.

43

AVATAR SP POL 2011 Wałach siwa F: Imequyl
M: Alameda
K023085
25.

245

AYLA HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: A Conto As / Adlantus As
M: Jenny B / Jet Stream
K028538 DE431316634906
26.

42

BABET KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Durello Top / Durello
M: Bajeczka / Mister Man
K020439 POL013640015805
27.

335

Baby Dreams F:
M:
28.

201

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
K026292 DE441410464110
29.

252

BAGDAD SP POL 2001 Wałach kasztanowata/165 F: Portret / Arcyksiąże
M: Babilonia / Ismir
brak
30.

374

Bagdad F:
M:
31.

210

BAJADERA SP POL 2004 Klacz gniada/165 F: Czarownik
M: Bamtivia
K027261 -
32.

13

BAJADERKA KUC POL 2011 Klacz gniada/138 F: Monarcha
M: Boretka
K025751 616013640053211
33.

190

BAJKA SHETLAND POL 2011 Klacz kara/kuc:- F: -
M: -
brak -
34.

376

BAJPAS - BAJAN Kuc Niem. Wierz. POL 2001 Wałach gniada/kuc:145 F: Alibaba
M: Bajka
brak pol 013670095101
35.

339

Bambi F:
M:
36.

122

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
37.

125

BARBIE WLKP POL 2010 Klacz siwa/158 F: Tjungske / Carthago Z
M: Betula / Campari M
K026067 616007610119710
38.

323

BARKAROLA KUC POL 1997 Klacz gniada/131 F: NANDY MAN
M: BALERINA
K003643 616 013 67 00073 97 102YR36
39.

108

BASCONIA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/169 F: Ulco
M: Bonita
K026949 616007610269701
40.

294

Beatrice KUC SWE 1994 mare F: NN
M: NN
41.

211

BELGIA HAN POL 2019 Klacz gniada/123 F: Nhhvhma
M: BHaks
12345 1287
42.

259

BELINDA WLKP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Bonita
K027696
43.

262

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey / Lubczyk
M: Wira / nn
K027176 616013610043210
44.

246

BENTLEY LEGACY OLD GER 2010 Wałach gniada/170 F: Bentley / Belissimo M
M: Funny Flower / Flavio
- -
45.

33

BIOZA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/165 F: Toast
M: Bienica
K027922 616007610103710
46.

352

BIRKE K SP POL 2005 Klacz F: Sir Neel
M: Britney
LKRWZJ/2342/15
47.

360

Birma F:
M:
48.

378

Blanka K F:
M:
49.

373

Blondi F:
M:
50.

134

BOBI KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
616999610323109
51.

300

BOLERO F:
M:
52.

192

BOLS WLKP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Barito
M: Sara
Brak Brak
53.

316

Brando F:
M:
54.

325

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
55.

366

BRENDAN WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Brenda / Czynel
K022060 616007610117312
56.

15

BRUS KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/110 F: Bardi
M: Bajka
Brak POL013520153506
57.

235

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
K022793 DE441411195313
58.

256

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
K022597 619999610224412
59.

20

CALINKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Albens / Skunks
M: Cechira / Armani
K020177 616007610232906
60.

364

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Oder / Espadron
M: Czata / Wallon
K006614 POL009590047201 102YS62
61.

265

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K021292 POL009610150607
62.

268

CARAT SP POL 2001 Ogier siwa/165 F: .
M: .
brak brak
63.

353

Carmen F:
M:
64.

184

CARMEN P HOL GER 2010 Klacz kasztanowata/171 F: CASCAVELLO/CAROLUS I
M: RIANA/COLMAN
K016749 DE421000114210
65.

93

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
66.

303

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
67.

238

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
K018968 616009610105411
68.

65

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Caletta / Cordobes I
K026968 61609640055913
69.

181

CASCADELLO K HAN GER 2015 Wałach kasztanowata/166 F: Cascadello I / Casall
M: Leona / Leonce
K028306 DE431310651815
70.

111

CASH S HOL GER 2001 Wałach gniada F: Prestige / Pageno
M: Charisma / Calido
K020658 DE443430499101
71.

219

CASSA CIARA HOLSZTYŃSKA POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
K019109
72.

213

CASSTIEL KAMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama
M: Nerma
brak
73.

176

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
K027615 DE473730357410
74.

167

CELESTE WESTF POL 2015 Klacz siwa/166 F: Cottonclub / Cantus
M: Cupola / Castillo
K027492 DE441411214015
75.

273

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
K024900 616007610031712
76.

97

CENZURA - POL - Klacz gniada/kuc:- F: -
M: -
brak -
77.

64

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
K027630 brak
78.

257

CHACCO BLUE AS L OLD GER 2011 Wałach gniada F: Chacco's Son / Chacco-Blue / Chambertin
M: Patrizia / Ludwigs As
K020858 DE418182120211
79.

130

CHACCORTHAGO OLD POL 2014 Wałach gniada/167 F: -
M: -
brak -
80.

39

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:148 F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
K011834 POL013640015705 104IA89
81.

155

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
K014638 POL013640057802
82.

85

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
83.

32

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
84.

240

CHARDONNAY DELUXE KUC POL ... Ogier gniada/kuc:148 F: ...
M: ...
... ...
85.

367

Charmony 3 F:
M:
86.

320

CHASSOT WESTF GER 2005 Ogier kasztanowata/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Pilot's Randezvous / Pilot
K019790 DE441411065705
87.

275

CHELLO Z ZANG BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chiquez / Chellano Z
K015285 Z531007
88.

132

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
89.

365

CLARA HM HANNOVERANER GER 2014 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Cokowaah
KO28647 DE431311406214
90.

96

CLASSIC SP POL 2012 Wałach gniada/175 F: Wiwaldi /
M: Cara /
K025378 616009610181812
91.

148

CLEVER CLEMENTINE WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada F: Kirkor
M: Cetyma
brak
92.

249

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa/- F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
K018773 DE441411351909
93.

183

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
K022142 DE431316779710
94.

38

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
95.

241

CONAN D NRPS BEL 2013 Wałach gniada/167 F: Canabis Z
M: Alexandria D/Animo
BRAK BRAK
96.

298

Concorde F:
M:
97.

216

CONFUA HOL GER 2013 Klacz siwa/167 F: Contact Me / Carthago
M: Riga II / Cambridge
K027534 DE421000190813
98.

195

CONTESSA FRANCESCA SP POL 2010 Klacz gniada F: Poker / Evento
M: Celina / nn
K023429 616009610090410
99.

196

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
100.

191

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
101.

290

Cortazar HOLSZT. GER 2000 stallion siwa/164 F: Coronado
M: Landie Caretino
K005960 08010 POL40159
102.

140

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
103.

106

CRAZY QUEEN WESTFALSKA POL 2013 Klacz skarogniada/166 F: Cotton Club
M: Lancona
K026652 DE441410859613
104.

50

CUDUŚ KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
K022425 616013640076211
105.

154

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
106.

172

CZAMBUŁ G Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada/170 cm F: Marino
M: Czerwona Pantera
brak
107.

107

CZANTORIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Grikos
M: Czarina
K014315
108.

28

CZORT KUC POL 2003 Wałach siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
109.

369

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/170 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403 104LR72
110.

318

D-Kropka F:
M:
111.

14

DAFI KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/125 F: NN
M: Miriam
brak -
112.

102

DAMBO —— POL —— Wałach siwa/kuc:—— F: ——
M: ——
Brak ——-
113.

359

Dani F:
M:
114.

117

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/172 F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
Brak 616009670098111
115.

147

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
brak 616009670098111
116.

52

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
K018440 616009610221309
117.

145

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
118.

297

Diament F:
M:
119.

261

DIANTUS S OS GER 2015 Wałach gniada/169 F: Diarado's Boy / Diarado
M: C-Atlanta S / Atlantus Van De Roshoeve
K028098 DE418184004315
120.

299

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
K014402
121.

8

DILER WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/174 F: Kroton
M: Dacja
Brak POL 007 68 00270 05
122.

16

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
123.

377

Domingo DRP 2000 ogier ciemny gniady F: Top Dark Dream
M: Donna Bella
124.

321

DON OKTOVER TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach srokata/155 F: nn
M: nn
brak 616999610216611
125.

53

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
K019041 POL007520079208
126.

30

ELEKTRA O SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Numerus / Numero Uno
M: Enigma / Vandamme
K027896 616007610017615
127.

9

ELISA KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Corland / Cor De La Bryere
M: Warrior Queen / French Buffet
K018858 528003200906823
128.

115

EMET MŁP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Cisoń / Czubaryk
M: Emet A / Emetyt
K027216 616006610095109
129.

95

ENJOY KWPN NED 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Canturano / Canturo
M: Joyce H / Cocktail
K027706 528003200914089
130.

112

ERA WIKP POL 2005 Klacz gniada/160 F: Emet
M: Enigma
006570014805 006570014805
131.

120

ERA L. SP POL 2008 Klacz gniada/172 F: Lintasboy R
M: Eroica
brak -
132.

4

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Cantero / Cambridge
M: Errisima / Turbud Tempo
K026049 616009610116213
133.

84

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
134.

223

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
K012969 POL007611510404
135.

263

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Concorde
M: Bella-Canta R
K009852 10806 103KV30
136.

161

FALENTINO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/166 F: Silvio I / Sandro
M: Finlandia / Maram
K009229 POL009610141405 103YM67
137.

226

FAMORKUS KWPN NED 2010 Ogier gniada/171 F: Whistler / Holland
M: Pamorka / Voltaire
K017108 528003201006937
138.

104

FERRARI TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach ciemnogniada/171 F: Pumpers
M: Fuchta
brak brak
139.

133

FIONA MAŁY KOŃ POL 2010 Klacz siwa/mk:brak F: nn
M: nn
brak brak
140.

177

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada/170 F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
K024604 DE431316892112
141.

328

FLORYDA SP POL 2014 Klacz skarogniada/mk:- F: SIQUEST
M: Fryzka
brak -
142.

314

Fortuna F:
M:
143.

203

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
K020835 528003201003309
144.

327

FRYZKA NN POL 2000 Klacz kara/150 F: NN
M: NN
Brak
145.

215

FUNISCH VAN HET SCHELDEHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada/170 F: Clinton /
M: Wizaro Van De Donkhoeve /
brak -
146.

194

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
K020485 POL013610197007
147.

244

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
148.

206

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
K002593 POL999610014194
149.

164

GARCIA HAFLINGER AUT 2007 Klacz izabelowata/kuc:. F: Baumeister /
M: Gismo /
brak .
150.

54

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis / Fawor
M: Gawra / Gracjan
K005725 POL013580098098
151.

45

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
K017960 616009661129409
152.

247

GENCO KG SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/- F: Vandamme / Guidam
M: Gina KG / Campari M
K016478 616009610223608 105KJ70
153.

342

Georgia F:
M:
154.

209

GIORGIO SP POL 1998 Ogier kara/161 F: Oder / Espadron
M: Galaktika / Grim
K006431 POL009611091898
155.

274

GIPSY KING-A SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
K027584 616009600157912
156.

127

GOFFY XCCC POL 2013 Wałach gniada/172 F: Xxx
M: Xxx
Xxx Xxx
157.

138

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
158.

173

GOOD-DAY SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
159.

24

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
160.

35

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
K016631 616009610091909
161.

375

GRECJA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Wesolek
M: Gracja
brak POL 013 68 00147 08
162.

278

GREEN TEA XX POL 2012 Klacz gniada/163 F: October
M: Green Kiss
K022430 616POL12007837A
163.

105

GREK SP POL 2004 Wałach kasztanowata/168 F: Koniq Sobieski
M: Grecja
K021623 616009530295304
164.

309

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
Brak -
165.

311

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
brak 616013640084212
166.

168

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
K012907 616009580872907
167.

217

HADES MŁP POL 2003 Wałach ciemnogniada/164 F: Lubań/Hippies
M: Hesja/Berberys
K008609 10015
168.

315

HAGRID F:
M:
169.

248

HAMMER SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Saratov / Le Voltaire
M: Honda / Einklang
K027570 616009530075011
170.

317

HARDY SP POL 2014 Wałach siwa/165 F: GRAND MASTER
M: /CZUMEN K
BRAK 616007610044514
171.

51

HARRY WLKP POL 2003 Ogier ciemnogniada F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
K008253 POL007510020703 103ZM57
172.

189

HEABISCUIT N WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/mk:brak F: LAPIS
M: H' Lotka
brak brak
173.

186

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
174.

199

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
175.

27

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
176.

313

HIPCIO KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:123 F: nn
M: nn
brak
177.

220

HIROCCO KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Zirocco Blue
M: Goodtimes
Brak 0
178.

57

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
179.

136

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
180.

292

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
181.

174

ICOON JN KWPN NED 2013 Ogier gniada/167 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
K023081 528003201303231
182.

137

IMOLA WLKP POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
616007610161212 616007610161212
183.

281

INDIAN SUMMER WIELKOPOLSKA POL 2014 Mare darkbay/mk:154 F: Wiking
M: Indiana
- 616007682011614
184.

347

INIS SIE SORCERER KUC CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc: F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 372004100017044
185.

1

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
186.

40

IRMA KWPN POL 2013 Klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Numero Uno / Libero H
K026769 528003201301387
187.

92

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/mk:155 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
188.

254

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
K020727 616009660601109
189.

73

IVO HAFLINGER POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:152 F: Willord De Voroux /
M: Ivana Van De Hichte /
K026341 POL013661718407
190.

165

JAMES B KWPN POL 2014 Wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
brak 528003201401902
191.

166

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
192.

332

JARISA F:
M:
193.

66

JASPER KUC POL 2000 Wałach gniada/kuc:115 F: x
M: x
brak dg
194.

74

JASPER WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Quasimodo van de Molendreef
M: Jenefer
K016599
195.

29

JEWEL KWPN POL 2014 Klacz gniada/167 F: Envoy / Numero Uno
M: Danieta / Zirocco Blue VDL
K028634 528003201406450
196.

59

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
197.

6

JUBILATKA WLKP POL 2003 Klacz kara/158 F: Wir
M: Juma
K027211 POL007530131203
198.

229

KAFFE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Wałach gniada/kuc:135 F: NANDO SUPER
M: KAFEJKA
BRAK 616013520102714
199.

239

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:147 F: Falk
M: Kirsten
K025549 616013520035511
200.

236

KINGSIZE D. KWPN NED 2015 Klacz siwa/167 F: FabrianocVDL / Casall
M: Zyona M / Emilion
K027527 528003201502272
201.

23

KLARA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada/176 F: Barito
M: Kaśka
Brak 616007610035409
202.

357

Klementyna F:
M:
203.

76

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
K018085 616007610118209
204.

356

Konrad F:
M:
205.

179

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa/169 F: Winningmood van de Arenberg /Darco
M: Romina.C D'10/Darco
KO21573 056002W00297529
206.

3

KORSON SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son /
M: Kropka / Harper
K026840 616009640012611
207.

308

Kosma F:
M:
208.

267

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
K024636 POL999670012608
209.

231

KUFONIA L KWPN NED 2015 Klacz siwa/162 F: Corland / Cor de le Bryere
M: Ufonia / Contender
K026962 528003201508259
210.

230

KULSON L KWPN NED 2015 Wałach gniada/168 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Vishnoe / Niveau
K026963 528003201508900
211.

118

LADY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Grand Master
M: L'amour
Brak -
212.

94

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
213.

279

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
K021436 616009520022310
214.

83

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
K019845 DE441411588610
215.

234

LANCELOTTO L SP POL 2014 Wałach gniada F: Vulkan L westf. / Vulkano
M: Lanzarote L sp./ Che Guevara L hol.
K025026 616009610020214
216.

79

LANCOME SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Cajero / Caretino
M: Losita 2 / Landwind II B
K010014 POL009640013406 103JL47
217.

349

Lara F:
M:
218.

338

Laticia F:
M:
219.

36

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
K011371 DE431316701205
220.

25

LE CORBUSIER SP POL 2010 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: La Paloma / Palegro
K016428 616009510445310
221.

129

LEGO SP POL 2015 Wałach gniada/167 F: Numerus / Numero Uno
M: Lady TDE / Goder
K028537 B0109038S
222.

296

Leipzig-Star F:
M:
223.

81

LITTLE CARTIER SP POL 2008 Wałach gniada F: Cartier II / Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
K016799 POL009640013408
224.

295

Liveta F:
M:
225.

75

LIZAK SP POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
226.

47

LOFIR WLKP POL 2003 Ogier gniada/170 F: Niels
M: Liwa
K009017 10281
227.

345

Lola. F:
M:
228.

306

Lolla HAN. GER. 2005 klacz siwa F: Litas-Star
M: Andoga MDM
229.

143

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
230.

80

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada F: Cartier II / Cheenook
M: Lantana / Come On
K019442 616009640069910
231.

283

LUNA KUC NED 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K026657 528009101178093
232.

98

ŁEZKA KUC POL 2006 Klacz inna/kuc:130 F: Zorro / Włóczykij
M: Łyska / nn
K027209 POL013610121006
233.

304

Maciuś F:
M:
234.

289

Magic I KUC POL 1997 gelding F: nn
M: nn
235.

258

MAGNAT SP POL 2009 Wałach gniada/. F: .
M: .
, .
236.

56

MAJA LITEWSKA POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: / Vicontas
K028500 LTU005170089907
237.

185

MALAGA SP POL 2003 Klacz siwa F: Czumak / Bujak
M: Madera / Empik
K009295 POL009611219803 102YN28
238.

363

Malajka F:
M:
239.

237

MALECON L KWPN NED 2014 Wałach kara F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Zalonie P / Mermus R
K025116 528003201402181
240.

344

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
K024965 528008080119808
241.

319

MARICANTA-P SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Cantanis / cantus
M: Marihuana P / Louis
K016379 POL009610207607
242.

336

Marie F:
M:
243.

144

MARIT KUC WALIJSKI NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
K024414 5280170700777
244.

227

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108
245.

12

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
246.

329

MATADOR F:
M:
247.

243

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
248.

68

MEGI KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Nando Super / Nando
M: Melodia /
brak
249.

266

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
250.

205

MELBA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/178 F: Barito
M: Melodia
Brak POL 007610030106
251.

60

MELISSE HAFLINGER POL 2009 Klacz izabelowata/kuc:144 F: Nando von der Aschenburg
M: Moni
brak brak
252.

291

Merlin F:
M:
253.

354

Mery F:
M:
254.

67

MIĘTUS WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Makbet/
M: Sahara/
brak
255.

312

MIGOTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:100 F: Bardi / Esis
M: Maura / Jantar
brak 616013530323610
256.

337

Migotka F:
M:
257.

334

Minnie Hope F:
M:
258.

146

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
K024750 616007610085511
259.

116

MISS COTTONLAND SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: COTTONCLUB
M: MARILANDA - P
K022764 616009610000612
260.

282

MISS LADY WESTFALSKA POL 2015 Klacz kara/166 F: Michael Angelo F
M: Chantal
K027143 Brak
261.

288

Moneta F:
M:
262.

48

MONTE CARLO KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: Nando/
M: Mona/
K022489
263.

193

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
K024683 DE455870168007
264.

86

MORENA SP POL 2005 Klacz gniada/180 F: MYWILL
M: MEDUZA
BRAK BRAK
265.

242

MORGAN-P SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Corleone Z
M: Malezja
Brak
266.

160

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
K020996 616009680045012
267.

250

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
K023473 616009590177712
268.

358

Nanda Devi F:
M:
269.

197

NANNI DRP POL 1998 Klacz gniada/kuc:137 F: Brillant
M: Nantine
Brak Pol 616013611141598
270.

207

NANTINE DRP POL 1994 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Doktus
M: Nora
Brak 0013610014294
271.

350

Napoli F:
M:
272.

78

NASTIA SP POL 2013 Klacz siwa F: Boliwar
M: Nobia
Brak
273.

152

NAWOJKA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/168 F: CAROLUS I
M: NIMFA
brak 616007610087014
274.

71

NEKTA SP POL 2014 Klacz kara/165 F: Farmer / Rovetto
M: Nektaria / Alfaro
K027375 616009640018414
275.

62

NEMO WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
K021134 616007610129012
276.

89

NEVILLE II S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kara/168 F: Leoville
M: Nestia S
K023765 616009520036513
277.

119

NEW STAR MAŁY KOŃ POL 26.06.2013 Klacz gniada/mk:150 F: Ałtaj
M: Nena
Brak
278.

287

NIAGARA SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: Numerus / Numero Uno
M: Nina / Paster
brak 6160096100362
279.

333

NIDER NN POL 2000 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
Brak NN
280.

157

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
K011176 POL990000001136
281.

128

O'BLACK BWP POL 2014 Wałach gniada/172 F: Xxxxx
M: Xxx
Xxxxx Xxxxc
282.

149

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
283.

305

Olivier F:
M:
284.

272

OLIWKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
brak 616009530267309
285.

368

Orchidea F:
M:
286.

114

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
K017101 616009610180110
287.

171

OTHELLO Szlachetna Półkrew POL 2013 Gleiding chestnut/mk:152 F: Santara Danny’s Boy
M: Olga
none
288.

121

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
289.

270

PAKO HUCUŁ POL 2014 Wałach inna/kuc:138 F: Wtorek/Szatyn
M: Panama/Oskar
brak 6160126101930014
290.

269

PANISKO HUCUŁ POL 2009 Wałach gniada/kuc:136 F: Filutek / Flet
M: Parada / Pagat
brak 6160136102982
291.

49

PARSIFAL WLKP POL 2003 Wałach F: Niels
M: Prima
K011308
292.

63

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
293.

324

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
294.

285

PAVAROTTI SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Paola /
brak
295.

72

PENELOPE L SP POL 2015 Klacz gniada/162 F: Arpeggio II L
M: Pia Sanpia
K027531 616009610068715
296.

372

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa/167 F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
K019695 DE421000111511
297.

82

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
K019695 DE421000111511
298.

310

Planta F:
M:
299.

371

PLANTA - POL - Klacz siwa/mk:- F: -
M: -
Brak -
300.

126

POLUBNA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/166 F: Lubań
M: Prima
brak brak
301.

69

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
302.

322

POWER FULL TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/155 F: nn
M: nn
brak 616999610121213
303.

163

PRINCESSA PKSP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Landos II
M: Prysilla
brak brak
304.

343

Princessa F:
M:
305.

218

PRINCESSE DU PRIOLET SF POL 2003 Klacz gniada/167 F: Flambeau Dupriolet
M: Reine Z
Brak 25000103187707A
306.

113

QUAINTON QUIVER NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach gniada/185 F: DE39C980068898 / Quidam De Revel
M: Carnaby / Carnaby GL
K027837 DE455678115610
307.

182

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
K024303 DE421000063511
308.

180

QUEEN'S PARK HAN GER 2015 Wałach gniada/170 F: Qualito
M: Lola
KO28308 DE431314002915
309.

90

QUINTERA LIBRA HOLSZTYŃSKA GER 2010 Klacz skarogniada/170 F: Quintero
M: Quantum
Brak DE421000546410
310.

340

Quizio F:
M:
311.

110

RAFT WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata/165 F: kurant
M: saga
004 56 00122 04 004560012204
312.

34

RAULA DE GANAD Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz gniada/- F: Quifilio / Quick Star
M: Ralinka De Ganad / Feo
K020350 HUNKMF092590120
313.

169

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
314.

351

Rinaldo F:
M:
315.

221

RIVANDER SP POL 2012 Wałach gniada/163 F: Fred
M: Regata
Brak
316.

346

RIVER LILLY Irish Horse Register POL 2011 Klacz bułana/kuc:149 F: Shadows dun
M: Rosie Clover
K026539 372414005354830
317.

44

ROB ROY DRP GER 2005 Ogier kara F: Renoir
M: Diva H
K015475
318.

355

Roki F:
M:
319.

253

ROTA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: EL BUNDY / ESCUDO I
M: RUBIEŻ / LOMBARDO
brak POL009610102306
320.

5

ROTGERS OWEN KUC WALIJSKI NED 2001 Wałach gniada/kuc:117 F: Vechtzicht's Cymro /
M: Rotgers Iris /
K017494 528210000665913
321.

198

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
322.

228

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:134 F: Hazard
M: NN
K027578 POL007580605505
323.

153

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Wałach siwa/127 F: nn / nn
M: nn / nn
K025588 616999681034114
324.

331

SAIMON KUC POL 2006 Wałach F: Sawan
M: Monika
brak
325.

286

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
K022490 616POL1200758IT
326.

225

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
K026731 Brak
327.

91

SARA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:138 F: ***
M: ***
*** ***
328.

208

SAZU 3 HANOWERSKA GER 2004 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
K020728 DE431312326104
329.

348

Scarlet F:
M:
330.

170

SELAVI WLKP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Segowia / Pigmalion
K016669 POL007520039709
331.

264

SELDI-H SP POL 2013 Mare bay/160 F: Candiavolo / Cantus
M: Selma-R / Graff Step
none 616009670038413
332.

77

SELENA KUC POL 2009 Klacz kara/kuc: F: NN
M: NN
Brak
333.

307

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
334.

362

Sewilla WIELKOPOLSKA 2003 klacz F: Correro
M: Sumatra
335.

260

SOLO CHAMPFLEUR Klusak Francuski POL 2006 Wałach gniada/165 F: Biesolo
M: Lolie champfleur
. .
336.

123

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
337.

109

SONATA WLKP POL 2002 Klacz gniada/165 F: kurant
M: saga
006560013802 006 56 00138 02
338.

214

SONATA .......KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:Kuc F: .......
M: ........
K017023 .........
339.

7

SONATA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/164 F: TJUNGSKE
M: SUITA
brak 616009610115311
340.

131

SPECTRA DEELITES Pełna Krew Angielska GBR 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Arcano (IRE)
M: MY Heart's Deelite (USA)
brak brak
341.

200

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
342.

87

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
K017911 POL009610138505
343.

277

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
K020266 616009610220311
344.

162

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
K009671 POL999610247005
345.

233

TALMAN O Z ZANG BEL 2015 Wałach gniada/178 F: Tallmann TN / Toulon
M: Fiolita O / Verdi
K027529 056015Z5539315
346.

10

TALMET SP POL 2006 Wałach gniada/167 F: Emetyt / Kwartet
M: Tala / Druh
K021314 POL009590059506
347.

251

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon BWP / Heartbreaker
M: Dina Blue RK KWPN / Mr. Blue KWPN
K025260 DE418180259413
348.

222

TIN LADEN KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/149 F: O
M: O
Brak 0
349.

301

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
K016461 LTU006490018305
350.

284

TOLEDO SP POL 2009 Wałach gniada/173 F: Placido kwpn
M: Tajemnica xx
K014505 616009610094409
351.

55

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
K027023 616009610004014
352.

46

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
K018393 POL013640060608
353.

142

TORNADO SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Literat /
M: Tiguanadra /
brak 616009680025613
354.

41

TOTU KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Domingo / Top Dark Dream
M: Twenty / Mister Man
K011315 616013640015403
355.

202

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
356.

158

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
K015133 POL009520038907
357.

178

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
358.

141

UNKA HOL. GER 2004 Klacz gniada/- F: Loran /
M: Wonne XII / Landgraf I
K025374 DE421000011904
359.

156

VAGANT KWPN NED 2002 Wałach gniada/169 F: Cantos / Contender
M: Pavanta / Iroko
K008823 0211971 POL40542
360.

302

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
361.

19

WANDAL I SP POL 2013 Wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
brak 616009610032713
362.

88

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara / Graf Quidam
K027238 616009610074114
363.

361

Warka F:
M:
364.

58

WERBUS-K SP POL 2010 Wałach siwa/168 F: HBC Lake Bid
M: Wega
K016436 616009610029910
365.

188

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/148 F: Preator /
M: Warta /
K027978 616013610186515
366.

37

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
K018887 616007520000310
367.

341

Woody SP POL 2005 mare F: Erebus
M: Whoopy
368.

293

XXX F:
M:
K014839
369.

151

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
brak 616009640031111
370.

135

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 Klacz gniada/mk:brak F: Cityboy R
M: Zazula
brak brak
371.

224

ZIRCON SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Talent Charboniere
M: Zoria
Brak 616009610164613
372.

276

ZULINE KWPN NED 2004 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Juline / Burggraaf
K009344 5280030400272
Rider Club
Competition
Prize
Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
400
SUM:
400.00
Hudzik Witold bpk
100
150
500
SUM:
750.00
Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
50
250
400
150
200
SUM:
1050.00
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
100
SUM:
100.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
400
200
250
2000
300
600
600
100
300
75
SUM:
4825.00
Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
500
200
1000
300
750
SUM:
2750.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
400
SUM:
400.00
Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
100
SUM:
100.00
Matławski Piotr St. Kraju Jumping Team
100
400
SUM:
500.00
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
100
SUM:
100.00
Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
300
SUM:
300.00
Siejak Julia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
200
SUM:
200.00
Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
300
SUM:
300.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
300
200
SUM:
500.00
Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
200
SUM:
200.00
Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
50
SUM:
50.00
Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
75
SUM:
75.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Julia
Harmony Club
2019-12-13
33
2019-12-13
2019-12-14
47
2019-12-15
19
Antkowiak Bartosz
Stajnia Siemowo
ARMAND (204)
2019-12-13
53
2019-12-14
47
Antkowiak Mateusz
Stajnia Siemowo
MELBA (205)
2019-12-13
30
2019-12-13
30
2019-12-14
31
2019-12-14
57
Antkowiak Nikola
RIO GRANDE Krosinko
AVATAR (326)
2019-12-15
Antkowiak Szymon
Stajnia Siemowo
NANNI (197)
2019-12-14
10
2019-12-14
25
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
KORSON (3)
2019-12-13
36
2019-12-13
2019-12-14
71
2019-12-14
2019-12-15
55
Bączkiewicz Marianna
Birma (360)
2019-12-15
7
2019-12-15
1
Barna Alicja
JKS MOSKIT
CASH S (111)
2019-12-14
17
2019-12-14
26
2019-12-15
10
2019-12-15
1
Biernacka Beata
KJ Konik Polski
2019-12-15
48
2019-12-15
30
Biesz Aleksandra
WTK Hermanów
ALIB (99)
2019-12-14
8
2019-12-14
40
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
JAMES B (165)
2019-12-13
17
2019-12-13
23
2019-12-14
15
2019-12-14
42
Bobrowska Maja
Laticia (338)
2019-12-15
19
2019-12-15
31
Bocheńska Paulina
WTK Hermanów
2019-12-13
15
2019-12-13
27
2019-12-14
34
2019-12-14
2019-12-15
43
Boguś Magdalena
KJ Chrobry Warszawa
DERWISZ (52)
2019-12-13
31
2019-12-13
1
2019-12-14
39
2019-12-14
61
2019-12-14
2019-12-15
7
2019-12-15
27
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (164)
2019-12-14
8
2019-12-14
13
2019-12-15
33
2019-12-15
18
Borowska Amelia
KJ Pony Poznań
CLASSIC (96)
2019-12-14
1
2019-12-14
74
2019-12-15
2019-12-15
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2019-12-14
23
2019-12-14
31
2019-12-15
25
2019-12-15
25
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
NEKTA (71)
2019-12-13
1
2019-12-13
30
2019-12-14
1
2019-12-14
73
2019-12-15
33
2019-12-15
Bugajska Angelika
KJ CH Jaszkowo
2019-12-14
17
2019-12-15
1
Buszczak Zuzanna
Kj Michałówka
SONATA (214)
2019-12-14
11
2019-12-14
17
2019-12-15
11
2019-12-15
12
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
DIANTUS S (261)
2019-12-14
14
2019-12-14
2019-12-15
18
2019-12-15
NIAGARA (287)
2019-12-14
19
2019-12-14
18
2019-12-15
31
2019-12-15
1
Chudy Michalina
KJ Ranczo Kołata
2019-12-13
1
2019-12-14
1
2019-12-15
12
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
PRINCESSA (163)
2019-12-14
44
2019-12-14
31
2019-12-15
1
2019-12-15
47
Chwiłkowski Jakub
Ośrodek Jeździecki Borowianka
BIOZA (33)
2019-12-14
1
2019-12-14
67
2019-12-15
50
2019-12-15
Ćwiklińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
MEGI (68)
2019-12-14
11
2019-12-14
5
2019-12-15
3
2019-12-15
4
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2019-12-14
34
2019-12-14
25
Dachtera Barbara
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2019-12-14
3
2019-12-14
25
Dezor Inga
JUKS Mieczewo Borkowice
CELINA (273)
2019-12-14
11
2019-12-14
7
2019-12-15
5
2019-12-15
1
400
Dolżan Kaja
KJ Chrobry Warszawa
HARRY (51)
2019-12-13
27
2019-12-13
2019-12-13
26
2019-12-14
39
2019-12-14
41
2019-12-14
2019-12-15
8
2019-12-15
2
Drobny Maja
Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
FAMORKUS (226)
2019-12-14
33
2019-12-14
2019-12-15
39
2019-12-15
7
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-12-13
19
2019-12-13
22
2019-12-15
14
2019-12-14
24
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
2019-12-13
49
2019-12-13
30
2019-12-14
17
2019-12-14
1
2019-12-15
31
Epting Zofia
JKS Gold Team Świątniki
CHILI (132)
2019-12-14
18
2019-12-14
15
IMOLA (137)
2019-12-14
5
2019-12-14
25
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (169)
2019-12-14
29
2019-12-14
3
2019-12-15
15
2019-12-15
1
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (38)
2019-12-14
49
Gałecka Martyna
JKS Gold Team Rogalinek
POLUBNA (126)
2019-12-15
22
2019-12-15
25
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
JASPER (66)
2019-12-14
21
2019-12-14
11
2019-12-15
2019-12-15
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-12-14
51
2019-12-14
14
2019-12-15
15
2019-12-15
13
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2019-12-13
13
2019-12-13
9
2019-12-14
32
2019-12-14
2019-12-13
2019-12-13
Glubka Jakub
JKS MOSKIT
RAFT (110)
2019-12-14
26
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
28
2019-12-15
18
Gniadek Oliwia
bpk
2019-12-14
43
2019-12-14
31
2019-12-15
3
2019-12-15
Góralczyk Anna
Rura Team
BAGDAD (252)
2019-12-14
Górka Monika
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
ARTEMIA (187)
2019-12-13
1
2019-12-13
1
2019-12-15
28
2019-12-14
17
2019-12-14
20
Górna Inga
KJ CH Jaszkowo
Magic I (289)
2019-12-14
19
2019-12-14
15
Gortych Paulina
Klub Jeździecki Lotus
MAJA (56)
2019-12-14
20
2019-12-15
9
Gorzkowska Alicja
Stadnina Sportowa Lubochnia
FERRARI (104)
2019-12-14
44
2019-12-14
53
2019-12-15
37
2019-12-15
35
Gorzyńska Weronika
Rura Team
ROTA (253)
2019-12-14
14
2019-12-14
2
2019-12-14
7
Gospodarek Weronika
LZS Lech Gniezno
DILER (8)
2019-12-15
1
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-12-14
1
2019-12-14
19
2019-12-15
1
2019-12-15
28
2019-12-14
7
2019-12-14
66
2019-12-15
2019-12-15
46
Grzęda Adela
KJ Chrobry
TOTU (41)
2019-12-14
24
2019-12-14
13
2019-12-15
15
2019-12-15
19
Grzęda Klara
KJ Chrobry
CHAGAL (39)
2019-12-14
2019-12-14
29
2019-12-15
23
2019-12-15
16
Grzelczak-Majer Olga
BPK
DILER (8)
2019-12-14
31
Grzyb Paulina
LKS Cwał Poznań
BARBIE (125)
2019-12-13
6
2019-12-14
4
2019-12-15
Grzywacz Aleksandra
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2019-12-15
16
2019-12-15
17
2019-12-15
28
Guzińska Izabella
KJ Agro-Handel Śrem
SELAVI (170)
2019-12-13
29
2019-12-13
26
2019-12-14
17
2019-12-14
16
Habernik Agnieszka
Stajnia NF Championstud
Sewilla (362)
2019-12-15
32
Malajka (363)
2019-12-15
10
Hałas Martyna
Rura Team
BAGDAD (252)
2019-12-14
2019-12-14
Handke Zosia
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
LIZAK (75)
2019-12-14
2019-12-15
Hoffmann Antonina
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
TIN LADEN (222)
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
37
2019-12-14
27
Hoffmann Zofia
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
RIVANDER (221)
2019-12-14
10
2019-12-14
31
2019-12-15
21
2019-12-15
10
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
KONOR (76)
2019-12-14
28
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
BARBADOS (122)
2019-12-13
15
2019-12-13
25
2019-12-14
40
2019-12-14
2019-12-15
16
2019-12-15
17
Hudzik Witold
bpk
OUTLANDER (121)
2019-12-13
10
2019-12-13
15
2019-12-14
19
2019-12-15
8
2019-12-15
2019-12-13
4
100
2019-12-13
2
150
2019-12-14
1
500
2019-12-14
ARAGORN K (124)
2019-12-13
29
2019-12-13
13
2019-12-14
29
2019-12-14
41
2019-12-15
12
2019-12-15
7
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2019-12-14
2019-12-14
10
2019-12-14
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
TUNIS (158)
2019-12-13
8
2019-12-13
4
2019-12-14
36
2019-12-14
3
AVALETTO (159)
2019-12-13
5
50
2019-12-13
1
250
2019-12-14
1
400
2019-12-14
13
MOSSA (160)
2019-12-13
1
150
2019-12-13
23
2019-12-14
18
2019-12-14
2
200
Jankowska Dorota
WTK Hermanów
ŁEZKA (98)
2019-12-14
13
2019-12-14
6
Jarczyńska Maria
KJ CH Jaszkowo
Maciuś (304)
2019-12-14
14
2019-12-15
16
2019-12-15
12
Jarosz Karol
Rura Team
OLIWKA (272)
2019-12-14
21
2019-12-14
12
2019-12-14
9
2019-12-15
36
2019-12-15
16
Bagdad (374)
2019-12-15
23
2019-12-15
24
Jaroszyk Weronika
KJ CH Jaszkowo
Dicaprio (299)
2019-12-14
25
2019-12-14
39
2019-12-15
1
2019-12-15
23
Jaroszyk Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
Lolla (306)
2019-12-14
6
2019-12-15
16
2019-12-15
Semino 5 (307)
2019-12-14
12
2019-12-15
6
Jaśkiewicz Paulina
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
PAVAROTTI (285)
2019-12-13
1
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
15
2019-12-15
6
Jazdończyk Anna
KJ CH Jaszkowo
2019-12-14
2
2019-12-14
15
2019-12-15
6
2019-12-15
37
Jęchorek Weronika
KJ Michałówka
WANGA (88)
2019-12-14
25
2019-12-14
2019-12-15
30
2019-12-15
Jędraszak Roksana
WTK Hermanów
Planta (310)
2019-12-13
2019-12-13
PLANTA (371)
2019-12-13
2019-12-13
Jędraszek Emilia
jks moskit
ERA (112)
2019-12-14
3
2019-12-14
21
2019-12-15
26
2019-12-15
31
Joanna Simińska
CZUMEN K (369)
2019-12-14
10
2019-12-14
6
Jóźwiak Gabrysia
KJ Kapada Wiry
GUARIBA (311)
2019-12-14
2019-12-14
44
2019-12-15
17
2019-12-15
34
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
2019-12-15
30
2019-12-15
13
Kaczmarczyk Alicja
bpk
ZAMBIA (151)
2019-12-13
25
2019-12-13
20
2019-12-14
20
2019-12-14
35
2019-12-15
18
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2019-12-13
27
2019-12-13
12
2019-12-14
3
100
2019-12-14
22
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2019-12-14
1
2019-12-15
1
Kapała Filip
St. KS Jumping Events Poznań
AYLA (245)
2019-12-14
51
2019-12-14
54
2019-12-14
52
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
BOLERO (300)
2019-12-14
33
2019-12-14
2019-12-15
29
2019-12-15
32
2019-12-14
56
2019-12-14
25
2019-12-15
34
2019-12-15
1
Kasperczak Karolina
JUKS Mieczewo
TORNADO (142)
2019-12-14
1
2019-12-14
1
2019-12-14
48
2019-12-15
1
2019-12-15
31
Kaszuba Martyna
Rio Grande Krosinko
Anita (330)
2019-12-15
28
2019-12-15
18
Kicińska Sara
Brak
GRECJA (375)
2019-12-15
21
2019-12-15
9
Kiciński Maciej
KJ Podkowa Gruszczyn
Brando (316)
2019-12-15
23
Kmieciak Maksymilian
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
CALINKA (364)
2019-12-13
24
2019-12-13
2019-12-14
37
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (69)
2019-12-13
5
2019-12-14
1
2019-12-14
2019-12-15
1
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CELESTE (167)
2019-12-14
63
2019-12-14
2019-12-15
38
2019-12-15
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (198)
2019-12-14
23
2019-12-14
14
Kosmalewicz Maria
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Woody (341)
2019-12-14
13
2019-12-13
29
2019-12-14
12
2019-12-15
11
Kosmalewicz Michalina
NF Championstud
Quizio (340)
2019-12-14
5
2019-12-14
9
2019-12-15
5
2019-12-15
1
Kowalczuk Maria
KJ Ranczo Kołata
2019-12-14
1
2019-12-15
34
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
IMOLA (137)
2019-12-13
35
2019-12-13
2019-12-13
11
2019-12-13
1
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
CUDUŚ (50)
2019-12-13
30
2019-12-13
30
2019-12-14
28
2019-12-14
14
2019-12-15
2
2019-12-15
4
Kowalewska Hanna
LKS Cwał Poznań
Fortuna (314)
2019-12-15
13
2019-12-15
21
Kowalewska Maja
HIPCIO (313)
2019-12-15
1
2019-12-15
3
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
BIRKE K (352)
2019-12-14
17
2019-12-14
2019-12-15
2019-12-15
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
ICOON JN (174)
2019-12-13
12
2019-12-14
2019-12-14
33
2019-12-15
2
400
2019-12-13
3
200
2019-12-13
9
2019-12-14
11
2019-12-15
6
250
2019-12-13
11
2019-12-15
1
2000
2019-12-14
6
UCCELLA Z (178)
2019-12-13
2
300
2019-12-13
11
2019-12-14
7
2019-12-15
4
600
2019-12-13
6
2019-12-13
6
2019-12-14
21
2019-12-15
1
600
2019-12-13
3
100
2019-12-14
17
2019-12-14
1
300
2019-12-13
2
75
2019-12-13
12
2019-12-14
29
2019-12-14
20
Krajewski Rafał
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
QUATRO (182)
2019-12-13
1
500
2019-12-13
21
2019-12-14
9
2019-12-14
4
2019-12-15
7
COKOWAAH (183)
2019-12-13
7
2019-12-14
3
200
2019-12-15
2
1000
CARMEN P (184)
2019-12-13
8
2019-12-13
5
2019-12-14
3
300
2019-12-14
2019-12-15
3
750
CLARA HM (365)
2019-12-13
7
2019-12-13
31
2019-12-14
45
BRENDAN (366)
2019-12-13
25
2019-12-13
19
2019-12-14
25
2019-12-14
15
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
SELDI-H (264)
2019-12-13
30
2019-12-13
46
2019-12-15
29
2019-12-15
38
Krysiak Agnieszka
brak
NAWOJKA (152)
2019-12-14
30
2019-12-14
23
2019-12-15
7
2019-12-15
24
Krysiak Antoni
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-12-13
49
2019-12-13
1
2019-12-14
21
2019-12-14
24
2019-12-15
19
2019-12-15
30
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-15
51
Krzyżaniak Aleksandra
Stajnia Nowina
Mery (354)
2019-12-14
1
2019-12-14
1
2019-12-15
9
2019-12-15
22
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2019-12-13
10
2019-12-13
8
2019-12-14
4
2019-12-14
23
CHANTEL (85)
2019-12-13
10
2019-12-13
19
2019-12-14
7
2019-12-14
7
Kubera Marika
Rio Grande Krosinko
AVATAR (326)
2019-12-15
Kucharska Antonina
2019-12-15
6
2019-12-15
39
Kujawa Agata
JKS Gold Team Rogalinek
BOBI (134)
2019-12-14
7
2019-12-14
20
Kulmajer Gabriella
Konrad (356)
2019-12-15
10
2019-12-15
7
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (16)
2019-12-14
2019-12-14
2
400
2019-12-15
12
2019-12-15
9
2019-12-14
59
2019-12-14
19
2019-12-15
35
2019-12-15
10
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2019-12-14
19
2019-12-14
21
2019-12-15
17
2019-12-15
4
Kupijaj Dominika
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
BASCONIA (108)
2019-12-14
14
2019-12-14
17
2019-12-15
15
2019-12-15
24
Kurpińska Aleksandra
Warka (361)
2019-12-15
2019-12-15
33
Kurpiński Daniel
KJ Dako-Galant Skibno
JEWEL (29)
2019-12-14
17
2019-12-14
60
2019-12-15
17
2019-12-15
Kuś Małgorzata
JKS Dako-Galant SKIBNO
2019-12-14
6
2019-12-14
6
Kwiecińska Olga
WTK Hermanów
ALTEA (101)
2019-12-13
1
2019-12-13
1
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
17
2019-12-14
1
Kycia Weronika
WTK Hermanów
CENZURA (97)
2019-12-14
23
Lasek Julia
Merlin (291)
2019-12-14
7
2019-12-14
19
Lembicz Gabrysia
Stajnia Nowina
BELLEZA (262)
2019-12-14
1
2019-12-14
1
2019-12-15
20
2019-12-15
13
Lewandowska Izabela
KJ Chrobry
JASPER (74)
2019-12-13
26
2019-12-13
26
2019-12-14
22
2019-12-14
25
2019-12-14
47
2019-12-15
17
2019-12-15
14
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-12-14
22
2019-12-14
28
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2019-12-13
13
2019-12-13
13
2019-12-14
27
2019-12-14
20
2019-12-15
4
100
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
SAZU 3 (208)
2019-12-14
58
2019-12-14
2019-12-15
44
2019-12-15
GIORGIO (209)
2019-12-15
2
Lunitz Maja
KJ Ranczo Kołata
2019-12-14
1
Łączkowska Alicja
JUKS Abakus Kaczyna
Scarlet (348)
2019-12-14
58
2019-12-14
1
2019-12-15
1
2019-12-15
1
Ładziak Amelia
Klub Jeździecki Lotus
TOP GUN (55)
2019-12-14
18
2019-12-14
2019-12-15
34
2019-12-15
2019-12-13
30
2019-12-13
Łagoda Julia
JKS Gold Team Rogalinek
HOŁEK (136)
2019-12-14
16
Łąkowska Natalia
MUKS Bielice
BAJADERA (210)
2019-12-14
46
2019-12-14
2019-12-15
32
2019-12-15
2019-12-14
39
Łukaszewska Dominika
Klub Jeździecki Chrobry
TORERO (46)
2019-12-13
30
2019-12-13
30
2019-12-14
16
2019-12-14
44
2019-12-15
10
2019-12-15
14
Maćkowiak Marcin
KJ Agro-Handel Śrem
KUFONIA L (231)
2019-12-14
35
2019-12-14
2019-12-15
19
2019-12-15
2019-12-14
40
2019-12-14
2019-12-15
24
2019-12-15
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-12-14
2
2019-12-14
6
2019-12-15
23
2019-12-15
9
Maćkowska Patrycja
KJ Podkowa Gruszczyn
GABON (194)
2019-12-14
39
2019-12-14
26
2019-12-15
38
2019-12-15
39
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Victor (302)
2019-12-14
18
2019-12-15
Carpaccio (303)
2019-12-14
28
2019-12-15
17
Olivier (305)
2019-12-15
Majorczyk Jagoda
Bez Przynależności Klubowej
CZORT (28)
2019-12-14
30
2019-12-14
36
2019-12-15
47
Majorczyk Nikola
Bez Przynależności Klubowej
CZORT (28)
2019-12-14
1
2019-12-15
1
Makowski Arkadiusz
JUKS Mieczewo
2019-12-13
21
2019-12-13
32
2019-12-14
21
2019-12-14
30
2019-12-15
13
CHELLO Z (275)
2019-12-13
11
2019-12-13
26
2019-12-14
7
2019-12-14
15
2019-12-15
13
Mamys Marta
Stajnia NF Championstud
2019-12-15
6
2019-12-15
42
Marcinkowska Maja
KJ CH Jaszkowo
HAMMER (248)
2019-12-15
44
2019-12-15
19
Marek Magda
KJ Ranczo Kołata
ARES (103)
2019-12-14
45
2019-12-14
31
2019-12-15
27
2019-12-15
46
Maślany Maja
Bambi (339)
2019-12-15
27
2019-12-15
5
Mataczyńska Dominika
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-12-14
3
2019-12-14
15
Matławski Piotr
St. Kraju Jumping Team
MY QUEST (250)
2019-12-14
24
2019-12-14
6
2019-12-15
8
2019-12-14
12
2019-12-14
5
100
2019-12-15
5
400
Michalska Maria
KJ Ranczo Kołata
KIMBERLY (239)
2019-12-14
2019-12-13
2019-12-13
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2019-12-14
7
2019-12-14
38
2019-12-15
38
2019-12-15
45
Mika Zosia
Rura Team
PAKO (270)
2019-12-14
8
2019-12-14
27
2019-12-15
2
2019-12-15
43
Mizgier Filip
KJ CH Jaszkowo
IRMA (40)
2019-12-13
17
Młynarczyk Agnieszka
Klub Jeździecki Chrobry
2019-12-13
43
2019-12-13
52
2019-12-14
23
2019-12-14
47
2019-12-14
44
2019-12-15
22
2019-12-15
21
Młyńczak Zuzanna
KJ Liljówka Stęszewko
VAGANT (156)
2019-12-14
1
2019-12-14
2019-12-15
1
2019-12-15
28
Morawska Zuzanna
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
HIROCCO (220)
2019-12-14
20
2019-12-14
28
2019-12-15
22
2019-12-15
27
Mycka Hanna
JKS Robir Chwalęcice
EMET (115)
2019-12-13
43
2019-12-13
2019-12-14
2019-12-14
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-13
Nagat Emma
Klub Jeździecki Chrobry
2019-12-13
1
2019-12-13
1
2019-12-14
32
2019-12-14
36
2019-12-15
47
2019-12-15
Napierała Gabriela
JKS Gold Team Rogalinek
Domingo (377)
2019-12-15
40
2019-12-15
Niedziela Agnieszka
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WERTUS (188)
2019-12-14
42
2019-12-14
41
2019-12-15
37
2019-12-15
11
Niesiołowska Zofia
bpk
D-Kropka (318)
2019-12-15
26
2019-12-15
20
Nowaczyk Liliana
2019-12-15
7
2019-12-15
Nowaczyk Róża
OJ Kalina
MEKLAR (266)
2019-12-13
30
2019-12-13
1
Nowaczyńska Dagmara
Malajka (363)
2019-12-15
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-12-14
46
2019-12-14
31
2019-12-15
20
2019-12-15
11
Nowak Zofia
BPK
Georgia (342)
2019-12-15
17
2019-12-15
35
Nowakowska Martyna
RURA TEAM
ROTA (253)
2019-12-15
20
2019-12-15
33
AFERA (271)
2019-12-14
33
2019-12-14
35
2019-12-14
37
2019-12-15
39
2019-12-15
19
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2019-12-13
30
2019-12-13
28
2019-12-14
12
2019-12-14
9
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
2019-12-14
53
2019-12-15
23
2019-12-15
1
2019-12-14
17
Opielewicz Stanisław
LKS Cwał Poznań
2019-12-14
70
2019-12-14
2019-12-15
56
2019-12-15
Osińska Angelika
Brak
BOLS (192)
2019-12-14
2019-12-15
29
2019-12-15
43
2019-12-14
43
2019-12-14
24
Otlewska Amelia
St. KS Jumping Events
2019-12-13
14
2019-12-13
13
2019-12-14
15
2019-12-15
9
ENJOY (95)
2019-12-13
16
2019-12-14
8
2019-12-15
26
KIMBERLY (239)
2019-12-14
4
2019-12-15
46
Pacholczak Laura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
RÓŻA (228)
2019-12-15
5
2019-12-15
9
Palacz Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
FALCON (263)
2019-12-14
68
2019-12-14
2019-12-15
8
2019-12-15
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2019-12-13
26
2019-12-13
2019-12-14
52
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
50
2019-12-15
25
Pawlicka Weronika
JKS Gold Team Rogalinek
CHILI (132)
2019-12-15
11
2019-12-15
7
Pawlik Marta
LKS Cwał Poznań
MELISSE (60)
2019-12-14
16
2019-12-15
14
2019-12-15
13
Pełeszczak Paulina
St. KJ Gronówka
UNKA (141)
2019-12-14
1
2019-12-14
49
2019-12-15
1
2019-12-15
48
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
SANDOR (225)
2019-12-14
31
2019-12-14
26
2019-12-15
21
2019-12-15
24
Piasecki Patryk
KJ CH Jaszkowo
Sewilla (362)
2019-12-15
23
2019-12-15
10
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
ZARA (135)
2019-12-14
9
2019-12-14
17
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
MARCOS (344)
2019-12-14
75
2019-12-14
2019-12-15
25
2019-12-15
Lola. (345)
2019-12-14
50
2019-12-15
42
2019-12-15
41
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
Napoli (350)
2019-12-14
30
2019-12-14
2019-12-15
13
2019-12-15
Pietrzak Zofia
JUKS Abakus Kaczyna
Lara (349)
2019-12-14
24
2019-12-14
25
2019-12-15
21
2019-12-15
Plewinska Zofia
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2019-12-14
12
2019-12-14
32
2019-12-15
31
2019-12-15
31
Pokrzywniak Iga
KJ CH Jaszkowo
Moneta (288)
2019-12-14
4
2019-12-14
4
2019-12-15
26
2019-12-15
12
Pokrzywniak Maja
KJ CH Jaszkowo
2019-12-14
33
2019-12-14
34
2019-12-15
20
2019-12-15
35
Polko Dominika
KJ Profit
Kosma (308)
2019-12-14
22
2019-12-14
38
2019-12-15
8
2019-12-15
14
Angela (370)
2019-12-14
18
2019-12-14
36
2019-12-15
30
2019-12-15
4
Poprawa Maja
Stowarzyszenie R&S Stables
NASTIA (78)
2019-12-14
54
2019-12-14
59
2019-12-14
69
2019-12-15
54
2019-12-15
Przednowek Martyna
KJ Chrobry
TOTU (41)
2019-12-13
51
2019-12-13
46
Orchidea (368)
2019-12-14
34
2019-12-14
19
2019-12-15
28
2019-12-15
24
Przybylska Aleksandra
Princessa (343)
2019-12-15
2019-12-15
1
Przybył Adraianna
KJ Ranczo Kołata
MIĘTUS (67)
2019-12-13
1
2019-12-14
9
2019-12-14
25
2019-12-15
13
2019-12-15
8
Raczyńska Marianna
KJ CH Jaszkowo
Beatrice (294)
2019-12-14
1
2019-12-14
10
2019-12-15
48
2019-12-15
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
GOFFY (127)
2019-12-14
24
2019-12-14
26
2019-12-15
9
2019-12-15
5
100
O'BLACK (128)
2019-12-14
54
2019-12-14
39
2019-12-15
37
2019-12-15
LEGO (129)
2019-12-14
1
2019-12-14
55
2019-12-15
20
2019-12-14
65
2019-12-14
23
2019-12-15
40
2019-12-15
15
Robakowska Oliwia
Stajnia Borowianka Ostrów WLKP.
Carmen (353)
2019-12-15
2019-12-15
34
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
GOLD (138)
2019-12-14
11
2019-12-14
10
2019-12-13
2019-12-13
Rój Ada
JKS Robir Chwalęcice
ELISA (9)
2019-12-13
17
2019-12-13
20
2019-12-13
2019-12-13
2019-12-14
16
2019-12-14
10
Romanowska Marta
St. KJ Korona Wałcz
GOOD-DAY (173)
2019-12-13
6
2019-12-13
4
2019-12-14
2
300
2019-12-14
14
2019-12-15
10
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
Blanka K (378)
2019-12-14
25
2019-12-14