Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
250 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:27:09
2019-11-05 22:40:47
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
249 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:27:04
2019-11-05 22:40:15
Maria Darul PALEGRO
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
248 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:26:58
2019-11-05 20:32:42
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
246 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:26:43
2019-11-05 15:50:26
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 2x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
245 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 13:26:07
2019-11-05 13:26:07
Berenika Biela DENIS
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
242 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:38:15
2019-11-05 10:54:54
Łukasz Krajewski KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
241 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:38:17
2019-11-05 10:49:35
Damian Krajewski SEKRETARIAT W
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
240 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:38:20
2019-11-05 10:48:01
Łukasz Krajewski CYRAMO 3
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
239 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 10:19:40
2019-11-05 09:41:40
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
238 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:54:49
2019-11-05 08:31:15
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
237 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:54:52
2019-11-05 08:29:55
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 15/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
236 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 08:11:03
2019-11-05 08:03:02
Milena Majewska BERANG
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
235 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 07:34:30
2019-11-04 22:40:00
Paulina Pellowska PASJONATA POKER
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
234 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 07:34:38
2019-11-04 22:31:11
Paulina Pellowska SZAROTKA
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
233 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 07:42:15
2019-11-04 17:39:40
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
232 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 07:46:44
2019-11-04 16:17:53
Jakub Chwiłkowski BIOZA
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
229 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:40:08
2019-11-04 15:04:13
Julia Pięta MARCOS
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
228 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 14:02:36
2019-11-04 12:15:14
Adrianna Wiśniewska MA CHERIE 4
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
227 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 14:02:37
2019-11-04 12:13:27
Aleksander Dur ABRAMOWITSCH 4
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
225 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 14:02:39
2019-11-04 12:02:40
Aleksander Dur KARINO
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
223 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:58:07
2019-11-04 10:56:16
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
222 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:58:00
2019-11-04 10:55:48
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
220 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:24:25
2019-11-03 16:47:24
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
219 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:24:33
2019-11-03 16:32:12
Klementyna Rennert TAJFUN
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
218 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:53:40
2019-11-03 13:07:16
Zuzanna Przybylska URWIS
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
217 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:43:30
2019-11-03 10:39:00
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:43:36
2019-11-03 10:36:39
Marianna Stawicka MARIT
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
214 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:25:27
2019-11-02 20:29:35
Katarzyna Paradowska JANKES
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
213 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:25:43
2019-11-02 20:29:08
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
212 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:25:53
2019-11-02 20:28:37
Julia Matuszczak SAKE
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
211 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:26:02
2019-11-02 20:28:06
Julia Janiak MONA F
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
210 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:56:41
2019-11-02 12:59:54
Agata Maćkowska GABON
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
209 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:18:01
2019-11-02 00:18:33
Helena Gola SANDYHILL LUCY
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 33/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
208 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:14:50
2019-11-01 21:25:11
Marta Kunaj PIPI
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 33/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
207 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:46:41
2019-11-01 21:10:53
Natalia Sydow LUIGI
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
206 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:46:45
2019-11-01 14:38:31
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
205 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:46:48
2019-11-01 14:36:20
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
204 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:27:00
2019-11-01 14:00:41
Michał Zgrabka SALIDAD
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
203 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 07:28:36
2019-11-01 13:03:21
Wiktoria Cwalina RAMIRO
  • 2x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
202 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:54:13
2019-11-01 13:02:53
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
201 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:01:42
2019-10-31 22:50:14
Maria Steczowicz KOLA
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
200 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:14:37
2019-10-31 20:03:44
Zofia Michalska LYCEDSTUD CEINDRYCH
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
199 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:13:52
2019-10-31 19:44:13
Ida Wybieralska ROSALIE
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
198 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:09:56
2019-10-31 19:18:54
Olga Patecka HIPCIO
  • 2x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
197 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:32:24
2019-10-31 10:27:45
Aleksandra Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
196 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:32:28
2019-10-31 10:01:03
Aleksandra Wernerowicz PASJA
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
195 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:00:12
2019-10-31 09:17:08
Maja Żalikowska OLIWKA
  • 1x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 33/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
194 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 09:12:06
2019-10-31 08:59:28
Anna Walkowiak NERON
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 07:48:04
2019-10-30 21:17:57
Hanna Kuczkowiak WRANGLER FOREST
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
191 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 07:48:06
2019-10-30 21:15:12
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
190 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 07:48:46
2019-10-30 21:13:53
Izabella Stawarz PURE GENIUS II
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
189 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 07:48:47
2019-10-30 21:13:02
Amelia Bąba PURE GENIUS II
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
188 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 07:46:31
2019-10-30 21:01:42
Maria Michalska KIMBERLY
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
187 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 07:45:32
2019-10-30 18:34:02
Julia Siejak MALAGA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 07:45:19
2019-10-30 15:52:44
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
184 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 14:47:11
2019-10-30 14:16:37
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
183 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 14:47:12
2019-10-30 14:15:36
Zofia Epting CHILI
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
182 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 14:47:15
2019-10-30 14:15:06
Agata Kujawa BOBI
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
181 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 14:46:18
2019-10-30 12:53:44
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 23/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
180 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 14:46:21
2019-10-30 12:52:12
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
179 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 07:48:50
2019-10-29 19:19:19
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
178 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 07:51:17
2019-10-29 19:17:44
Kornelia Koźlik QUANDO N
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 07:53:36
2019-10-29 16:37:38
Oliwia Melich PRAGA
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
176 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 07:53:39
2019-10-29 16:36:59
Oliwia Melich BIBI ZAGORKA
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
175 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 07:53:18
2019-10-29 16:36:26
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
174 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 07:53:20
2019-10-29 16:35:29
Nikola Miłoszewska EMMA
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
173 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 07:54:02
2019-10-29 16:34:36
Aleksandra Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
172 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 07:52:27
2019-10-29 16:04:27
Izabela Bąk LACRIMA
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:10:57
2019-10-29 12:06:24
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 14:45:17
2019-10-29 11:35:45
Julia Wiśniewska BLUEBERRY
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 07:33:39
2019-10-28 17:27:25
Michalina Dańczak TYNPORTH MONTY 94916
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
167 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 07:33:41
2019-10-28 17:26:53
Michalina Dańczak MAIDI
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
166 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 07:34:04
2019-10-28 17:26:23
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
165 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 07:34:07
2019-10-28 17:26:00
Lena Janiszewska REPLAY 31
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
164 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 07:33:07
2019-10-28 16:50:47
Antonina Benska ROCK
  • 2x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
163 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 07:32:49
2019-10-28 16:32:04
Agata Koroluk MIDNIGHT MAGIC
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
  • 1x 33/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:00:28
2019-10-28 14:32:49
Olga Styła VALMOND FEIVEL
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
161 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 15:00:02
2019-10-28 14:10:26
Radosław Kierznowski CAJERO
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
160 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 14:59:33
2019-10-28 14:08:31
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
159 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 14:59:36
2019-10-28 14:08:04
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
158 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 14:58:23
2019-10-28 12:38:22
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 12:36:03
2019-10-28 08:57:06
Damian Krajewski LEVANTE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:27:58
2019-10-28 08:56:08
Damian Krajewski CARLA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 07:17:25
2019-10-28 08:55:09
Damian Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 12:36:16
2019-10-28 08:53:15
Łukasz Krajewski BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:38:22
2019-10-28 08:51:17
Łukasz Krajewski CHIEF VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:38:32
2019-10-28 08:50:38
Łukasz Krajewski RADOŚĆ - Z
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:38:45
2019-10-28 08:49:48
Łukasz Krajewski UCCELLA Z
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:43:45
2019-10-28 08:49:01
Łukasz Krajewski DON JUAN HBC
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 11:43:54
2019-10-28 08:48:15
Łukasz Krajewski CATINA BLUE FG
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 08:00:48
2019-10-27 21:56:07
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 34/L,P,N,/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 08:07:33
2019-10-26 21:45:03
Wiktoria Budnik LOPEZ
  • 1x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
  • 1x 33/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 08:08:17
2019-10-25 18:20:40
Roksana Nawrocka HIPSY
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
144 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 08:08:20
2019-10-25 18:20:12
Roksana Nawrocka D'ACORD
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
142 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 08:07:29
2019-10-24 21:26:01
Wiktoria Budnik PASJONATA RAMZES
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
  • 1x 33/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:40:11
2019-10-24 21:12:26
Julia Pięta LOLA
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:40:40
2019-10-24 20:54:19
Natasza Rosin INIS SLE SORCERER
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
138 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:38:16
2019-10-24 20:52:55
Piotr Pietrzak NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
  • 2x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 34/L,P,N,/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:38:25
2019-10-24 20:52:06
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
136 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:39:23
2019-10-24 20:50:47
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
135 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:41:08
2019-10-24 20:49:04
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 07:37:48
2019-10-24 17:18:00
Natalia Kręgielska SANTA
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 11:36:05
2019-10-24 07:00:14
Zuzanna Dąbrowska DAISY EWITA
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 07:36:09
2019-10-24 04:36:43
Maria Chwałczyńska PRINCESSA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 07:36:14
2019-10-24 04:36:14
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 11:37:21
2019-10-24 04:35:25
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 07:36:20
2019-10-24 04:34:41
Gniewko Jachimowicz FALENTINO
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 11:41:44
2019-10-24 04:33:41
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 11:41:59
2019-10-24 04:32:18
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 11:42:24
2019-10-24 04:31:45
Julia Biskup JAMES B
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 11:43:29
2019-10-23 22:38:29
Antonina Jaworska TEN ANKERS SHEELAHOM
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 11:31:36
2019-10-23 22:03:08
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 07:42:48
2019-10-23 22:02:15
Stanisław Opielewicz WERBUS-K
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 34/L,P,N,/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 15:17:44
2019-10-23 13:46:34
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 33/50,60,70,80,90,100/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 07:42:40
2019-10-22 23:10:13
Irena Bigaj SAMBOR
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 07:42:44
2019-10-22 23:09:20
Irena Bigaj LOTOS
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 07:42:48
2019-10-22 21:18:07
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 07:42:54
2019-10-22 21:17:08
Maja Sałapatek SANTIAGO
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 07:42:57
2019-10-22 21:16:25
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 07:43:02
2019-10-22 20:48:02
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 08:03:03
2019-10-22 14:36:24
Barbara Piontek RHIANNA S
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 14:48:41
2019-10-22 14:33:27
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 14:48:44
2019-10-22 14:16:47
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
109 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:47:49
2019-10-22 00:01:52
Jolanta Kóska KLEO
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
108 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:47:51
2019-10-22 00:01:10
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 07:26:29
2019-10-21 22:23:48
Amelia Otlewska ENJOY
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 07:26:34
2019-10-21 22:22:54
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 07:26:37
2019-10-21 21:19:32
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 13/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 07:27:02
2019-10-21 15:53:44
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 15:03:48
2019-10-21 14:48:22
Liliana Tabaka HARA
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 15:03:59
2019-10-21 13:56:45
Maja Poprawa NASTIA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 15:04:02
2019-10-21 13:54:35
Alicja Poprawa CRAZY PRINCESS
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 12:17:27
2019-10-21 12:07:35
Michał Sieńko ELVIS
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 11:32:56
2019-10-21 11:04:27
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 15:27:00
2019-10-21 10:11:32
Michalina Łącka TETI
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 11:33:05
2019-10-21 10:05:35
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:11:32
2019-10-21 08:09:01
Pola Rynowiecka NINETTE L
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:11:37
2019-10-21 08:06:41
Pola Rynowiecka GARGAMEL GB
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:11:42
2019-10-21 07:26:39
Paulina Słoniec WENDY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:11:46
2019-10-21 07:26:26
Paulina Słoniec PYSIA
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:11:52
2019-10-21 07:26:07
Paulina Słoniec ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:11:56
2019-10-20 21:04:04
Milena Majewska FONTMELL JUSTINE
  • 1x 1/50/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 17/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 07:43:10
2019-10-20 13:44:59
Zofia Ciszek BEŁT
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:12:05
2019-10-20 12:55:42
Maja Kliś SHARIF
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:12:09
2019-10-20 12:55:13
Maja Kliś KLARA
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:12:20
2019-10-19 19:18:49
Jakub Rogacki BELINDA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:12:23
2019-10-19 19:18:00
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:12:36
2019-10-19 15:48:17
Barbara Wichniarek ARA
  • 2x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 14/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 15/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 29/Dz II/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:12:43
2019-10-19 15:35:18
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:12:47
2019-10-19 15:34:35
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:12:52
2019-10-19 15:34:02
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:12:56
2019-10-19 15:33:25
Zuzanna Liszkowska LAMPEDUSA
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:13:01
2019-10-19 15:29:20
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:13:05
2019-10-19 15:28:12
Zuzanna Szeszuła LUNA
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:13:11
2019-10-19 15:27:13
Nel Skotarczak BARKAROLA
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:13:15
2019-10-19 15:26:26
Nel Skotarczak BRAVE HEART 8
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:13:20
2019-10-19 15:25:50
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 07:28:20
2019-10-19 10:25:01
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:13:33
2019-10-19 10:23:57
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:13:37
2019-10-19 10:22:18
Maja Nagła BRANDON
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 11:09:58
2019-10-19 10:13:45
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:33:27
2019-10-19 09:48:24
Maja Dąbrowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:33:33
2019-10-19 09:47:17
Maja Dąbrowska MARINA
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:13:57
2019-10-18 22:25:53
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:14:01
2019-10-18 22:25:31
Maria Karnabal SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:14:07
2019-10-18 22:25:00
Julia Walorek WEIDA
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 10:54:16
2019-10-18 22:24:02
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:14:21
2019-10-18 22:23:40
Antoni Śliwiński APLA
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:14:25
2019-10-18 22:23:14
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:14:32
2019-10-18 22:22:45
Nell Sówka BEN GUN
  • 2x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:14:37
2019-10-18 22:22:12
Nell Sówka FIGARO
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:14:42
2019-10-18 22:21:16
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:15:04
2019-10-18 20:47:18
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 2x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:15:10
2019-10-18 20:42:25
Julia Kruk KOKAINA PONYSPORT
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:15:14
2019-10-18 20:41:40
Dagmara Poleszak HAZELHORST'S DIAMO
  • 2x 7/110/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:15:19
2019-10-18 20:40:52
Magdalena Piskorska SOUL
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:15:25
2019-10-18 20:39:59
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:15:29
2019-10-18 20:38:54
Wiktoria Rembielińska SMYK
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:15:34
2019-10-18 20:38:22
Wiktoria Rembielińska SANTINO
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:15:42
2019-10-18 17:28:07
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:15:48
2019-10-18 17:27:18
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:15:54
2019-10-18 15:27:25
Magdalena Karabasz KOLORADO
  • 1x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 14:58:39
2019-10-18 14:29:35
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 2x 8/120/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:16:04
2019-10-18 11:45:08
Lena Anna Tokarz HIPOLIT
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:16:09
2019-10-17 20:37:41
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 2x 15/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 31/Dz I/-Grand Prix Dzieci I - zwykły z rozgrywką 125/125 cm - Art.238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:16:16
2019-10-17 20:36:16
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:16:21
2019-10-17 20:33:45
Martyna Pliem-Perka TAMIZA
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:16:27
2019-10-17 20:32:14
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 07:47:41
2019-10-17 19:20:19
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 9/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (duże konie)
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:16:36
2019-10-17 19:19:26
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:16:41
2019-10-17 12:42:38
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 08:16:47
2019-10-17 12:42:12
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:02:07
2019-10-17 10:47:48
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 12:02:34
2019-10-17 10:47:11
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 11:25:34
2019-10-17 07:36:36
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:24:43
2019-10-16 22:44:29
Julia Perek IMBIR
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:26:40
2019-10-16 22:43:39
Judyta Perek TAZINA
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:26:58
2019-10-16 22:43:17
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:27:03
2019-10-16 22:38:42
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:27:08
2019-10-16 22:35:50
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 22/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 28/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:27:12
2019-10-16 22:34:52
Maja Szczepańska CHACCO
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:27:16
2019-10-16 22:33:56
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:27:20
2019-10-16 22:33:15
Julia Ganowska TIFFANY
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:27:28
2019-10-16 22:31:55
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:27:33
2019-10-16 21:49:09
Gabriela Romanowska ZUCCHERO A VELO
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:27:43
2019-10-16 21:48:36
Gabriela Romanowska ERO
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 18/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:28:01
2019-10-16 21:11:33
Ewa Macieszczak APASJONATA AUREUS
  • 2x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 27/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:28:10
2019-10-16 16:39:36
Iga Chojowska MAROKO
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 07:28:13
2019-10-16 15:09:47
Małgorzata Babczyńska JAGIENKA
  • 2x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 2x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 11:37:41
2019-10-16 14:26:19
Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 19/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-04 09:34:18
2019-10-16 13:53:31
Kevin Pszowski LEGIONISTA
  • 2x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 14:07:00
2019-10-16 13:00:30
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca (kuce)
  • 1x 20/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 21/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/A2/Finał Grupy A2 - zwykły z rozgrywką 85/85 cm - Art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
2. Bąba Amelia KS Forest Pony Club
2007 (JM.)
O057559
3. Babczyńska Małgorzata Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2009 (Mł.)
O045328
4. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
5. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
6. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O039682
7. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047712
8. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (Mł.)
O049200
9. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
O049057
10. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
11. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
12. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
13. Budnik Wiktoria LKS CWAŁ POZNAŃ
2005 (JM.)
O031825
14. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (JM.)
O051021
15. Chojowska Iga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2010 (Mł.)
O054009
16. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
17. Chwiłkowski Jakub Ośrodek Jeździecki Borowianka
2004 (JM.)
O048259
18. Ciszek Zofia UKS Primo
2010 (Mł.)
O051053
19. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
20. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (Mł.)
O048025
21. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
22. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
23. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
24. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
25. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
26. Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki
S
O033783
27. Dziemba Olivia BPK
2009 (Mł.)
O047713
28. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
29. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2008 (Mł.)
O053528
30. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
31. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
32. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
33. Gola Helena Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2010 (Mł.)
O057412
34. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
35. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
36. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
37. Hudzik Witold bpk
S
O039362
38. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
O021493
10109428
39. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
40. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
41. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
42. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
43. Jaroszyk Zuzanna KJ CH Jaszkowo
S
44. Jaworska Antonina Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O043819
45. Jęchorek Weronika KJ Michałówka
S
O052089
46. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
47. Kaczmarek Maja JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O047066
48. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
49. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
50. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
O053837
51. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
52. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
53. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
54. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
55. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (Mł.)
O055818
56. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (Mł.)
O050260
57. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
58. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
59. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
60. Koroluk Agata UKS Primo Grodzisk Maz.
2006 (JM.)
O043576
61. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
62. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
63. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
64. Kozłowska Maria KJ Cavallino
2004 (JM.)
O035241
65. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O047626
66. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
67. Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048927
68. Kruk Julia bpk
2004 (JM.)
O035449
69. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
O053089
70. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
71. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
72. Kuczkowiak Hanna Ks Forest Pony club
2007 (JM.)
O046461
73. Kujawa Agata JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
74. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
75. Kunaj Marta Pony Jumping Team
2007 (JM.)
Brak
76. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
77. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
2005 (JM.)
O037282
78. Leśkiewicz Hanna niezrzeszona
2003 (J.)
brak
79. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
80. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046694
81. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
82. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
83. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
84. Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O048443
85. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
86. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
87. Majewska Milena Bpk
2007 (JM.)
O053419
88. Matuszczak Julia UKS Trójka
2003 (J.)
O044671
89. Melich Oliwia KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (Mł.)
O051059
90. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
O047667
91. Michalska Zofia Pony Jumping Team
2007 (JM.)
O055704
92. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
93. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
94. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
95. Nawrocka Roksana KJ Agri Zapole
2008 (Mł.)
O046352
96. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
97. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
98. Opielewicz Stanisław LKS Cwał Poznań
2004 (JM.)
O038527
99. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (JM.)
O038379
100. Palacz Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
O043165
101. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
102. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
103. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (Mł.)
O052854
104. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (Mł.)
O052854
105. Pawłowska Kornelia KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O048610
106. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
107. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
108. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038669
109. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (Mł.)
O043620
110. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
111. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
112. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
113. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (J.)
O032979
114. Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
2006 (JM.)
O035554
115. Pliem-Perka Martyna Tuszyński KJ Garbówek
2009 (Mł.)
O048671
116. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
117. Poleszak Dagmara KJ Wiktorowo
2004 (JM.)
O040940
118. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
O049334
119. Poprawa Maja Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
O040106
120. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
121. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
122. Pszowski Kevin bpk
2008 (Mł.)
O047502
123. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (Mł.)
O049094
124. Rennert Klementyna JKS Fer Więckowice
2004 (JM.)
O045886
125. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
126. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
127. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
128. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
129. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
130. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044812
131. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
O053838
132. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
133. Siejak Julia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O038261
134. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
135. Sieńko Michał St. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O036736
136. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
137. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
138. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
139. Słoniec Natalia
140. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
141. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
142. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
O050211
143. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
144. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
145. Steczowicz Maria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
146. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
147. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
Z005621
148. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
149. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
150. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O052847
151. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
152. Tabaka Liliana KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O039025
153. Tokarz Lena Anna Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
154. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O040063
155. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
156. Walkowiak Anna bpk
S
O034866
157. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
158. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
O055839
159. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania
2007 (JM.)
0953839
160. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
O044554
161. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
162. Wiśniewska Julia KJ Grodno - Dwór
2003 (J.)
O041816
163. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
164. Wybieralska Ida Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2006 (JM.)
O047878
165. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
166. Żalikowska Maja KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
167. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O045569
168. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
169. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
170. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

232

ABRAMOWITSCH 4 DSP GER 2011 Wałach gniada/X F: X
M: X
Brak
2.

87

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:135 F: Turnina's Gismore /
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
3.

76

APASJONATA AUREUS Kuc Walijski POL 2006 Ogier jelena/kuc:136 F: Linde Hoeve's Optimist
M: Frankenhoeh's Aura
K012069
4.

17

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
5.

108

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K009670 POL999660778204
6.

94

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
K018209 616009610159410
7.

120

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
8.

79

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
9.

268

Artemida F:
M:
10.

7

AT LAST RAVISHING RUBY Kuc Walijski NED 2009 Klacz dereszowata/kuc:127 F: Wildzang’s Socrates
M: Wildzang’s Rosewood
K022314 528017200900598
11.

151

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
K016692 616007610074209
12.

165

BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Klacz gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: nn / nn
K024669 056015Z55765114
13.

244

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
14.

101

BARKAROLA KUC POL 1997 Klacz gniada/kuc:131 F: Nandy Man / Navajo
M: Balerina / Farah- Kajus
K003643 616013670007397
15.

91

BELGIA Typ Szlach. POL 2011 Klacz gniada F: Euripides
M: Bara / Debos
K020743 616999680034111
16.

92

BELINDA WLKP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Bonita
K027696
17.

10

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan
M: Beauty 455
K018400 POL013610022506
18.

110

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
K021760 616013640053309
19.

168

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
K022352 DE422220086308
20.

242

BERANG Małopolska POL 2013 Wałach gniada/161 F: -
M: -
K026457 616006680035013
21.

185

BIBI ZAGORKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:124 F: nn
M: nn
K024338 brak
22.

238

BIOZA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/165 F: Toast
M: Bienica
K027922 616007610103710
23.

178

BLUEBERRY WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Bogota / Elmero
K026357 616007610117512
24.

191

BOBI Koń Mały POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
616999610323109
25.

209

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
26.

259

Bolero F:
M:
27.

46

BORSALINO KUC BEL 2000 Wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028362 056-022-000251442
28.

12

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K020442
29.

102

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
30.

169

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
31.

201

CALIPSO SP POL 2007 Wałach gniada F: Aviano /
M: Carola /
K023413 009640073807
32.

208

CARLA SP POL 2010 Klacz siwa/166 F: Emar
M: Case Z
K019194 616009610139010
33.

215

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
34.

260

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
35.

68

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Caletta / Cordobes I
K026968 61609640055913
36.

145

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
K026979
37.

249

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
K027615 DE473730357410
38.

271

CEKIN L SP POL 2014 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Cyganka /
brak
39.

70

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
K027630 brak
40.

264

Chacco - Red Westf. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
41.

81

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Nur / Wermut
M: Chanel / Cyma
K014638 POL013640057802
42.

9

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
43.

55

CHARMONY 3 OS GER 2009 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Salvara / Calvaro
K022767 DE418184088709
44.

190

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
45.

252

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
46.

202

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
47.

134

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K026597 616999610218513
48.

247

CYRAMO 3 Deutsches Sportpferd GER 2014 Wałach gniada/170 F: Chacco Me Biolley
M: Sandra
KO28539 DE456560399414
49.

163

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
K024145 DE467000740601
50.

150

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dani / Night-Fire
K014301 POL013670017405
51.

176

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
K026831 826046010089885
52.

250

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
K018170 POL013660381205
53.

212

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
54.

160

DJINGIZ-TAR KWPN POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Veron
M: Margriet
brak
55.

257

Djoser F:
M:
56.

131

ELVIS KUC POL 1999 Wałach izabelowata/kuc:128 F: NN
M: NN
K016840
57.

183

EMMA Kuc Feliński POL 2007 Klacz siwa/mk:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
58.

135

ENJOY KWPN NED 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Canturano / Canturo
M: Joyce H / Cocktail
K027706 528003200914089
59.

75

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
K027538 616013590107609
60.

188

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
K012795 POL013680042705
61.

8

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
62.

240

ESKADA R DSP POL 2012 Klacz gniada F: ARTEGO DSP
M: EVIDENCE DSP/BALUBINO B
BRAK
63.

187

FABIA Mecklenburger GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabricio
M: Wellenkind
K022536 DE427270656109
64.

245

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Concorde
M: Bella-Canta R
K009852 10806 103KV30
65.

157

FALENTINO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/166 F: Silvio I / Sandro
M: Finlandia / Maram
K009229 POL009610141405 103YM67
66.

67

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
67.

111

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
68.

88

FONTMELL JUSTINE Kuc Walijski POL 2009 Klacz izabelowata/kuc:128 F: -
M: -
K028523 -
69.

63

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
K019948 DE431314312810
70.

103

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
K009870
71.

219

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
K020485 POL013610197007
72.

152

GARCIA Haflinger AUT 2007 Klacz izabelowata/kuc:. F: Baumeister /
M: Gismo /
brak .
73.

84

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis / Fawor
M: Gawra / Gracjan
K005725 POL013580098098
74.

226

GEM Kuc Walijski POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: nn
M: nn
brak brak
75.

97

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
K011908 POL013610169106
76.

166

GOOD-DAY SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
77.

254

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
78.

121

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
79.

239

GULIWER SP POL 2012 Wałach gniada F: Nimmedor I /
M: Genewa / Maram
K020915 616009670010012
80.

198

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
K021796 528003201208360
81.

132

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
Brak 616999520166506
82.

115

HAZELHORST'S DIAMO Kuc New Forest NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent
M: De Langewiek Monique / Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
83.

171

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
84.

224

HIPCIO KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:123 F: nn
M: nn
brak
85.

123

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
K019548 POL 013 61 01170 05
86.

162

HIPSY KM POL 2004 Klacz gniada/mk:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K024943 POL999690159103
87.

189

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
88.

159

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
89.

65

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
K015024 POL009610017308
90.

230

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
91.

42

INIS SLE SORCERER Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
92.

80

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
93.

113

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 Klacz gniada/168 F: Spartacus
M: Vienette
K027177 528003201306684 106DT66
94.

179

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: Ismar/Ismael
M: Lenny/Condor
K026595
95.

182

ISKRA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
K021838 POL009680059507
96.

4

JACODI’S ANJA’S ALENA New Forest Pony NED 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi’s Bo’s Barclay
M: Anja Stb.
K026248 528018020092051
97.

78

JAGIENKA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K023715 POL013670006908
98.

153

JAMES B KWPN POL 2014 Wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
brak 528003201401902
99.

203

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
100.

105

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
K026737 616009610194612
101.

149

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
102.

221

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
K011731 POL013670007906
103.

125

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K016458 616999590267306
104.

233

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
K018614 POL009670160508
105.

241

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
K023359 DE455878280212
106.

64

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
K024201 616999520164810
107.

194

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:147 F: Falk
M: Kirsten
K025549 616013520035511
108.

90

KLARA KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:120 F: Nn
M: Nn
K024243
109.

29

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
110.

117

KOEKOEKSHOF MARISKA Kuc Walijski POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Casperhofs Freddy
M: Koekoekshof Rolette
K011976 0301032
111.

114

KOKAINA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:140 F: Nico - K
M: Klisza
K020360 12629
112.

223

KOLA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:123 F: Lotos
M: Kolia
K018409 12395
113.

122

KOLORADO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:146 F: Falk
M: Kanesa
K027050 616013520076915
114.

192

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
115.

196

KORAL Hucuł POL 2004 Wałach srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K013124 616999611597804
116.

47

KORAL D KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: Koka D
K025627 616999610158011
117.

246

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa/169 F: Winningmood van de Arenberg /Darco
M: Romina.C D'10/Darco
KO21573 056002W00297529
118.

181

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
119.

136

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
120.

98

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Lansada
K018544 616009510353511
121.

45

LARA Czeski Kuc POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
K023103 203011993083511
122.

1

LEGIONISTA KM POL 2007 Wałach srokata/mk:145 F: -
M: -
K020522 POL03670174007
123.

164

LEVANTE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2015 Ogier gniada/168 F: London (ex. Carembar de Muze) / Nabab de Reve
M: Lusina Z / Lasino
K026833 056015Z55506115
124.

255

Liza F:
M:
125.

41

LOLA Westfalska GER 2011 Klacz gniada/174 F: Last Man’s Hope
M: Pilot in the air
Brak DE441410935711
126.

262

Lolla HAN. GER. 2005 klacz siwa F: Litas-Star
M: Andoga MDM
127.

161

LOPEZ Hucuł POL 2014 Wałach gniada/kuc:123 F: Jogurt
M: Lola
Brak 616012530104314
128.

93

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
129.

142

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
130.

138

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
131.

214

LUIGI Holsztyńska GER 2013 Wałach gniada/180 F: Lyjanero
M: High Light 3
K027840 DE421000546313 106MT83
132.

100

LUNA KUC NED 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
K026657 528009101178093
133.

231

MA CHERIE 4 OS GER 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
K026884 DE418180095712
134.

175

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
K025715 616013570174212
135.

193

MALAGA SP POL 2003 Klacz siwa F: Czumak / Bujak
M: Madera / Empik
K009295 POL009611219803 102YN28
136.

234

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
K024965 528008080119808
137.

15

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
K025307 POL013610128305
138.

213

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
K024414 5280170700777
139.

146

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
K023967 616013610107713
140.

77

MAROKO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:133 F: Marafon
M: Balza
K023967 616009690132610
141.

237

MELODY CZEWB POL 2013 Klacz gniada/nn F: Manillon Rouge
M: Nela
K028222 203009224632313
142.

172

MIDNIGHT MAGIC Kuc Conemara POL 2008 Ogier siwa/kuc:147 F: Atlantic Magic
M: Muffin
K018584 POL013610172008
143.

210

MISSISSIPI Conemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
144.

206

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
K013989 POL009611090402
145.

99

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
K024683 DE455870168007
146.

156

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
K020996 616009680045012
147.

220

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
K026291
148.

127

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
K019967 POL013570009205
149.

167

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
150.

44

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz skarogniada/168 F: Diarado
M: Hadrilla Van DE Looiseheide
Brak 056-002-W00304814
151.

133

NASTIA Wielkopolska POL 2012 Klacz siwa F: Boliwar
M: Nobia
K027242 616007520112612
152.

199

NERON SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Neska / Sir Neel
K027491 616009610101912
153.

23

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk:156 F: Kastello
M: Nicoletta
K015409 POL009530166106
154.

62

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
K025270 616009610044414
155.

83

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Ewita
M: Nancy L
K021917 POL013580217605
156.

128

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
K016544 616013670094009
157.

129

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
158.

222

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz bułana/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
K019435 POL 013 60 00961 05
159.

243

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
160.

253

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
161.

143

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:- F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
162.

211

PASJA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
163.

71

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
164.

73

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
165.

235

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago
M: Polly
K025043 616013610121713
166.

40

PASJONATA RAMZES Kuc Walijski POL 2011 Wałach jelena/kuc:137CM F: RONDO'S MATADOR
M: ZWAANTJES ROZALIEN
K027021 616013610016311
167.

139

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
K024703 616999610072413
168.

227

PIPI KUC POL 2008 Klacz tarantowata/kuc:134 F: NN
M: NN
Brak Brak
169.

69

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
170.

184

PRAGA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
K024380 616999590205205
171.

155

PRINCESSA PKSP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Landos II
M: Prysilla
brak brak
172.

197

PURE GENIUS II DRP GBR 2004 Klacz gniada/kuc:146 F: nn/nn
M: nn/nn
K028603
173.

86

PYSIA NN POL 1999 Mare grey/kuc:119 F: Nn
M: Nn
K004906 999610031997
174.

180

QUANDO N Deutsches Pferd POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
Brak DE 410100398215
175.

124

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 Klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
K016862 Z620404
176.

52

RADOŚĆ - Z SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Casino L / Cassiano
M: Rosaria / Chef Supreme
K026762 616009610121513
177.

269

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
178.

61

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
179.

216

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa/167 F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
180.

256

REBELS STARGIRL ROSALIE Hackney Pony POL 2011 Klacz gniada/kuc:134 F: Noble Rebel
M: Hessellers Kimberly Stargirl
brak
181.

177

REPLAY 31 Deutsches Reitpony POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Rikado
M: Mon Cherie
K028515 De 435350177508 DE 435350177508
182.

35

RHIANNA S Westfale POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: PR.H. Rockwell
M: Whitney
brak DE 441411097609
183.

173

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:126 F: Pietrek
M: ---
K022446
184.

96

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
K017920 POL013540072804
185.

14

RONDO'S BLACK BOY Kuc Walijski POL 2005 Ogier kara/kuc:132 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
186.

30

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
187.

112

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
188.

218

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
189.

205

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
K012510 POL009611193703
190.

207

SALIDAD SP POL 2012 Ogier gniada/169 F: La Calidad / Lancer II
M: Sawa / MyWill
K021985 616009610010112
191.

141

SAMBOR KUC POL 2011 Wałach inna/kuc:121 F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
192.

228

SANDYHILL LUCY Irlandzki Kuc Sportowy IRL 2008 Klacz biała/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
K028637 372003000280617
193.

158

SANTA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:118 F: Prezes
M: Sindi
K024725 616 013 61 00389 11
194.

144

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Majk
M: Sasanka - k
K026965
195.

119

SANTINO KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: Capo 14
M: Szanta
K025155 616999662050808
196.

56

SEKRETARIAT W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
K027718 616009610155614
197.

263

Semino 5 Old. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
198.

204

SEXMISJA SP POL 2005 Klacz siwa/167 F: Corde hol. / Cor de la Bryere s.f.
M: Sexicola / Wolver Heights
K013520 POL009590093105
199.

89

SHARIF KUC POL 1996 Wałach siwa/kuc:124 F: ANGELO
M: SZAMPANKA
Brak 616013660417296
200.

106

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Z POL 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015Z55799412
201.

118

SMYK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:135 F: Szaman
M: Sonia
K023357
202.

13

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:135 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka
K020877 616013610299008
203.

95

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
K014194 POL013640083408
204.

140

SONATA Kuc Walijski POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:146,5 F: STRAYER'S SAMSON
M: SINFONIE
K017023 POL 013 67 00668 06
205.

116

SOUL Hanower POL 2014 Wałach ciemnogniada/175 F: Stakkato
M: Frienze
K026013 DE431318307314
206.

265

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
K021415 DE431314504808
207.

130

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
K017911 POL009610138505
208.

229

SUNNY BOY Deutsches Sportpferd GER 2007 Wałach gniada/169 F: Singulord Joter
M: Lena
Brak DE 456-3701009-08
209.

38

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
K009671 POL999610247005
210.

236

SZAROTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:140 F: Nn
M: Nn
K024158 616999550179910
211.

109

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
212.

60

TAJFUN DRP POL 2007 Wałach siwa/kuc:145 F: Matrix /
M: Toffi /
K020204
213.

126

TAMIZA Deutsches Reit Pony POL 2005 Klacz gniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa / nn
K014263 POL013630041605
214.

66

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
K017257 616013680114308
215.

154

TEN ANKERS SHEELAHOM New Forest POL 2013 Ogier gniada/kuc:139 F: Vivenne’s Vision Of Freedom /
M: Sheelah /
K026254 -
216.

25

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:147 F: Dante
M: Tritti
K014499 12093
217.

72

TIFFANY DRP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
K022375 DE441410714004 105LZ26
218.

258

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
K016461 LTU006490018305
219.

266

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
220.

174

TYNPORTH MONTY 94916 Kuc Walijski POL 2012 Wałach gniada/kuc:128 F: Celton Jester 70806
M: 140565 Tynporth Dancing Maiden
Brak Brak
221.

53

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
222.

217

URWIS KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: Elvis
M: Uniqua
K028506 616013610096412
223.

186

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
K024184 826082001201313
224.

170

VALMOND FEIVEL Słowacka SVK 2005 Wałach siwa/170 F: NN
M: NN
BRAK
225.

137

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
K025061 616009640042813
226.

261

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
227.

104

WALNUT SAMSON Kuc Walijski POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
228.

58

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara / Graf Quidam
K027238 616009610074114
229.

107

WEIDA Wlkp/poch.trk. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
K010939 POL007600208405
230.

85

WENDY KUC NED 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K027167 528003000033188
231.

270

Wenesa F:
M:
232.

148

WERBUS-K SP POL 2010 Wałach siwa/168 F: HBC Lake Bid
M: Wega
K016436 616009610029910
233.

147

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Preator /
M: Warta /
K027978 616013610186515
234.

251

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
K023170 009610176407
235.

195

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
K014996 POL013640061207
236.

74

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
bon 120
Bigaj Irena KS FARUK
100
SUM:
100.00
Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
bon 100
Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
bon 120
Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
130
SUM:
130.00
Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
bon 50
Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
bon 100
bon 160
Hudzik Witold bpk
150
SUM:
150.00
Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
200
200
100
150
SUM:
650.00
Jaworska Antonina Tuszyński KJ Garbówek
bon 130
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
bon 50
Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
bon 150
Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
50
SUM:
50.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
200
150
100
250
SUM:
700.00
Kręgielska Natalia Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
bon 50
Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
150
100
SUM:
250.00
Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
bon 150
Macieszczak Ewa KJ Aldragho Piaseczno
bon 50
Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
bon 220
Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
50
200
SUM:
250.00
Pellowska Paulina JKS Barłomino
50
bon 50
SUM:
50.00
Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
bon 50
Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
bon 200
Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
200
150
250
SUM:
600.00
Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
50
SUM:
50.00
Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
100
SUM:
100.00
Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
bon 80
80
SUM:
80.00
Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
bon 100
bon 80
Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
bon 100
Sydow Natalia St. KJ Gronówka
bon 50
Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
bon 50
Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
bon 120
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (139)
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
1
2019-11-10
Bąba Amelia
KS Forest Pony Club
2019-11-08
7
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-08
1
Babczyńska Małgorzata
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
2019-11-08
9
2019-11-08
16
2019-11-09
14
2019-11-10
27
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (237)
2019-11-09
7
2019-11-09
2019-11-10
6
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
ROCK (173)
2019-11-09
33
2019-11-09
1
2019-11-10
11
Biela Berenika
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2019-11-08
2019-11-09
1
2019-11-10
1
bon 120
DENIS (250)
2019-11-09
29
2019-11-10
19
2019-11-08
Bigaj Irena
KS FARUK
SAMBOR (141)
2019-11-08
5
2019-11-08
7
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
12
LOTOS (142)
2019-11-08
3
2019-11-08
2019-11-09
17
2019-11-09
5
2019-11-10
2
100
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
JAMES B (153)
2019-11-08
15
2019-11-08
12
2019-11-09
2019-11-09
1
2019-11-10
7
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (152)
2019-11-09
40
2019-11-09
38
2019-11-10
31
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
25
2019-11-09
23
2019-11-10
2
bon 100
Budnik Wiktoria
LKS CWAŁ POZNAŃ
2019-11-09
18
2019-11-09
35
2019-11-10
HIPCIO (224)
2019-11-09
22
2019-11-09
1
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (140)
2019-11-08
3
2019-11-08
5
2019-11-09
35
2019-11-09
20
2019-11-10
29
Chojowska Iga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
MAROKO (77)
2019-11-08
6
2019-11-08
2019-11-09
29
2019-11-09
34
2019-11-10
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
PRINCESSA (155)
2019-11-09
17
2019-11-09
11
2019-11-10
8
2019-11-10
9
Ciszek Zofia
UKS Primo
BEŁT (10)
2019-11-09
1
2019-11-09
49
2019-11-10
21
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
RAMIRO (61)
2019-11-08
1
2019-11-08
S-PIORUN (112)
2019-11-08
3
2019-11-08
2
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
29
2019-11-09
54
2019-11-10
MARINA (15)
2019-11-08
1
2019-11-08
7
2019-11-09
22
2019-11-09
29
2019-11-10
14
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-11-08
1
2019-11-08
16
2019-11-09
16
2019-11-09
33
2019-11-10
13
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
2019-11-09
22
2019-11-09
1
2019-11-10
34
MAIDI (175)
2019-11-09
1
2019-11-09
29
2019-11-10
6
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2019-11-09
7
2019-11-09
2019-11-10
3
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2019-11-08
5
2019-11-08
3
2019-11-09
32
2019-11-09
2019-11-10
2
bon 120
Dur Aleksander
St. Rodan Club Skrzynki
2019-11-09
29
2019-11-09
2019-11-10
10
2019-11-10
KARINO (233)
2019-11-09
30
2019-11-09
2019-11-10
22
2019-11-10
Epting Zofia
JKS Gold Team Świątniki
CHILI (190)
2019-11-08
2019-11-08
4
2019-11-09
1
2019-11-09
57
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (252)
2019-11-09
14
2019-11-09
4
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
TIFFANY (72)
2019-11-08
1
2019-11-08
3
2019-11-09
6
2019-11-10
16
2019-11-09
4
2019-11-08
9
2019-11-08
9
2019-11-09
2
2019-11-10
1
130
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (38)
2019-11-08
5
2019-11-08
2019-11-09
24
2019-11-09
19
2019-11-10
17
Gola Helena
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
2019-11-09
1
2019-11-10
1
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-11-08
1
2019-11-08
2019-11-09
3
2019-11-10
8
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
27
2019-11-09
37
2019-11-10
5
bon 50
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
KONKORD (192)
2019-11-08
1
2019-11-08
2
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
OUTLANDER (243)
2019-11-08
6
2019-11-08
5
2019-11-10
3
bon 100
BARBADOS (244)
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-08
9
2019-11-08
1
2019-11-10
2
bon 160
Hudzik Witold
bpk
OUTLANDER (243)
2019-11-09
11
2019-11-09
3
150
Jachimowicz Gniewko
KJ Liljówka Stęszewko
FALENTINO (157)
2019-11-09
1
2019-11-10
4
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
AVALETTO (151)
2019-11-09
8
2019-11-09
8
2019-11-10
1
200
2019-11-10
2
200
MOSSA (156)
2019-11-09
2
2019-11-09
2
100
2019-11-10
3
2019-11-10
1
150
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
FABIA (187)
2019-11-08
1
2019-11-08
17
2019-11-09
2
2019-11-09
7
2019-11-10
EROZJA (188)
2019-11-08
2019-11-08
3
2019-11-09
6
2019-11-09
42
2019-11-10
26
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (206)
2019-11-09
4
2019-11-09
4
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2019-11-09
38
2019-11-09
29
2019-11-10
34
REPLAY 31 (177)
2019-11-09
8
2019-11-09
34
2019-11-10
23
Jaroszyk Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
Lolla (262)
2019-11-09
3
2019-11-10
1
Semino 5 (263)
2019-11-09
9
2019-11-10
15
Jaworska Antonina
Tuszyński KJ Garbówek
2019-11-09
12
2019-11-09
56
2019-11-10
1
bon 130
Jęchorek Weronika
KJ Michałówka
WANGA (58)
2019-11-09
15
2019-11-09
2019-11-10
8
2019-11-10
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
ROLEX 2 (96)
2019-11-09
1
2019-11-09
2
2019-11-10
8
Kaczmarek Maja
JUKS Abakus Kaczyna
KORAL D (47)
2019-11-09
47
2019-11-09
28
2019-11-10
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2019-11-08
7
2019-11-08
4
2019-11-09
6
2019-11-09
2019-11-10
5
bon 50
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino
KOLORADO (122)
2019-11-08
1
2019-11-08
2019-11-09
29
2019-11-09
32
2019-11-10
1
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
1
2019-11-09
29
2019-11-10
16
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-11-08
8
2019-11-08
1
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
2019-11-09
27
2019-11-09
2019-11-10
23
2019-11-10
Bolero (259)
2019-11-09
8
2019-11-09
1
2019-11-10
8
2019-11-10
1
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (209)
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-10
2019-11-09
2
2019-11-09
1
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2019-11-09
22
2019-11-09
9
2019-11-10
33
2019-11-09
21
2019-11-09
8
2019-11-10
25
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (169)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
Kliś Maja
Profit Orzesze
SHARIF (89)
2019-11-09
1
2019-11-10
29
KLARA (90)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-11-08
8
2019-11-08
1
2019-11-09
2
2019-11-09
2019-11-10
1
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (69)
2019-11-08
1
2019-11-08
2019-11-09
8
2019-11-09
6
2019-11-10
1
bon 150
CHACCO (70)
2019-11-09
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
SEXMISJA (204)
2019-11-09
1
2019-11-09
19
Koroluk Agata
UKS Primo Grodzisk Maz.
2019-11-09
55
2019-11-09
2019-11-10
1
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (29)
2019-11-09
1
2019-11-09
9
2019-11-10
35
ROYAL (30)
2019-11-09
29
2019-11-10
21
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
2019-11-09
11
2019-11-09
10
2019-11-10
5
50
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
QUANDO N (180)
2019-11-09
14
2019-11-09
8
Kozłowska Maria
KJ Cavallino
2019-11-08
2019-11-09
2
2019-11-10
3
Krajewski Damian
St. Kraju Jumping Team
2019-11-09
8
2019-11-09
28
2019-11-10
17
2019-11-10
2019-11-10
19
2019-11-10
2019-11-09
8
2019-11-09
13
2019-11-09
12
2019-11-09
7
2019-11-10
6
2019-11-10
4
CARLA (208)
2019-11-09
13
2019-11-09
2019-11-10
5
2019-11-10
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2019-11-09
18
2019-11-09
2019-11-09
2
200
2019-11-09
2
150
2019-11-09
16
2019-11-09
2019-11-09
15
2019-11-09
6
CYRAMO 3 (247)
2019-11-09
21
2019-11-09
2019-11-10
13
2019-11-10
2019-11-09
3
100
2019-11-09
1
250
Artemida (268)
2019-11-09
10
2019-11-09
12
Kręgielska Natalia
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
SANTA (158)
2019-11-09
1
2019-11-09
29
2019-11-10
5
bon 50
Kruk Julia
bpk
2019-11-08
2019-11-09
48
2019-11-09
28
2019-11-10
Krysiak Antoni
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
47
2019-11-10
2019-11-09
29
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
JINTERA R (149)
2019-11-09
14
2019-11-09
12
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2019-11-09
1
150
2019-11-09
10
2019-11-10
2
100
2019-11-10
5
2019-11-09
8
2019-11-09
6
2019-11-10
2
2019-11-10
14
Kuczkowiak Hanna
Ks Forest Pony club
2019-11-08
22
2019-11-08
2019-11-09
46
2019-11-09
13
2019-11-10
9
KORAL (196)
2019-11-08
1
2019-11-08
2019-11-09
26
2019-11-09
18
2019-11-10
36
Kujawa Agata
JKS Gold Team Rogalinek
BOBI (191)
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
1
2019-11-09
53
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2019-11-09
43
2019-11-09
15
2019-11-10
8
Kunaj Marta
Pony Jumping Team
PIPI (227)
2019-11-08
1
2019-11-08
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
GLORY (97)
2019-11-09
2019-11-10
Laskowska Maria
JKS FOLWARK PODKOWA SZCZECIN
VENDETTA (137)
2019-11-08
1
2019-11-08
4
2019-11-09
11
2019-11-09
2019-11-10
1
bon 150
Leśkiewicz Hanna
niezrzeszona
2019-11-09
8
2019-11-09
1
2019-11-10
7
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (95)
2019-11-09
29
2019-11-09
27
2019-11-10
39
Liszkowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
7
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
TETI (25)
2019-11-09
20
2019-11-09
24
2019-11-10
19
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
ISCO RJT (179)
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
51
2019-11-09
9
2019-11-10
Macieszczak Ewa
KJ Aldragho Piaseczno
2019-11-08
5
2019-11-08
2019-11-09
39
2019-11-10
5
bon 50
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-11-09
4
2019-11-10
28
GABON (219)
2019-11-09
4
2019-11-10
38
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Carpaccio (260)
2019-11-09
2019-11-10
4
Victor (261)
2019-11-09
7
2019-11-10
13
Majewska Milena
Bpk
BERANG (242)
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
2019-11-10
Matuszczak Julia
UKS Trójka
SAKE (205)
2019-11-09
14
2019-11-09
Melich Oliwia
KJ Akademia Kucania Dawidy
PRAGA (184)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
27
2019-11-09
22
Michalska Maria
KJ Ranczo Kołata
KIMBERLY (194)
2019-11-08
4
2019-11-08
8
2019-11-09
47
2019-11-09
5
2019-11-10
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
GEM (226)
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
22
2019-11-09
22
2019-11-10
33
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (182)
2019-11-09
1
2019-11-09
45
2019-11-10
12
EMMA (183)
2019-11-09
1
2019-11-09
10
2019-11-10
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
BRANDON (12)
2019-11-08
9
2019-11-08
7
2019-11-09
29
2019-11-10
35
2019-11-09
22
2019-11-08
1
2019-11-08
2019-11-09
1
2019-11-10
24
2019-11-09
1
Nawrocka Roksana
KJ Agri Zapole
HIPSY (162)
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
40
D'ACORD (163)
2019-11-09
52
2019-11-09
30
2019-11-10
Niedziela Agnieszka
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WERTUS (147)
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
47
2019-11-09
52
2019-11-10
1
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2019-11-08
1
2019-11-08
2
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
1
bon 220
Opielewicz Stanisław
LKS Cwał Poznań
WERBUS-K (148)
2019-11-09
22
2019-11-09
11
Otlewska Amelia
St. KS Jumping Events
ENJOY (135)
2019-11-08
2019-11-08
3
2019-11-09
3
50
2019-11-09
9
2019-11-10
9
2019-11-08
5
2019-11-08
2019-11-09
2
2019-11-09
1
2019-11-10
1
200
Palacz Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
FALCON (245)
2019-11-09
11
2019-11-09
2019-11-10
1
Panarowicz Nikola
KJ Bonanza Jędrzychowice
MAROKO (146)
2019-11-09
31
2019-11-10
7
2019-11-09
12
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
JANKES (203)
2019-11-09
14
2019-11-09
23
Patecka Olga
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (13)
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
2019-11-10
12
Patecka Olga
LKS Cwał Poznań
HIPCIO (224)
2019-11-10
25
Pawłowska Kornelia
KJ Aromer Józefin
2019-11-08
3
2019-11-08
16
2019-11-09
1
2019-11-09
23
2019-11-10
26
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
NADIA (220)
2019-11-10
32
JOWISZ (221)
2019-11-09
22
2019-11-10
4
50
2019-11-10
4
bon 50
2019-11-09
2019-11-09
1
SZAROTKA (236)
2019-11-09
41
2019-11-10
32
Perek Judyta
Posadowskie TJ
TAZINA (66)
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
14
2019-11-10
FIDŻI (67)
2019-11-08
9
2019-11-08
5
2019-11-09
26
2019-11-10
Perek Julia
Posadowskie TJ
IMBIR (65)
2019-11-09
25
2019-11-09
2019-11-10
16
2019-11-10
8
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
HOŁEK (189)
2019-11-08
1
2019-11-08
2019-11-09
1
2019-11-09
1
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
LOLA (41)
2019-11-09
7
2019-11-09
5
2019-11-10
8
MARCOS (234)
2019-11-09
36
2019-11-09
11
2019-11-10
4
bon 50
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
2019-11-09
2019-11-09
11
2019-11-10
3
LARA (45)
2019-11-09
17
2019-11-09
5
2019-11-10
6
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
SOUL (116)
2019-11-08
16
2019-11-08
8
2019-11-09
2019-11-09
6
Pliem-Perka Aleksandra
Tuszyński KJ Garbówek
2019-11-09
1
2019-11-09
2019-11-10
1
bon 200
Pliem-Perka Martyna
Tuszyński KJ Garbówek
JUNIOR (125)
2019-11-09
29
2019-11-10
20
TAMIZA (126)
2019-11-09
1
2019-11-09
31
2019-11-10
10
2019-11-09
6
2019-11-10
6
Pogodzińska Sonia
KJ CH-Jaszkowo
Djoser (257)
2019-11-09
18
2019-11-09
1
2019-11-10
1
2019-11-10
1
Poleszak Dagmara
KJ Wiktorowo
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
1
2019-11-09
3
2019-11-10
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (217)
2019-11-08
2019-11-09
1
2019-11-10
36
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-11-09
47
2019-11-09
1
2019-11-10
31
2019-11-09
51
2019-11-09
13
2019-11-10
21
Pszowski Kevin
bpk
2019-11-09
25
2019-11-10
18
2019-11-09
13
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
SMYK (118)
2019-11-09
33
2019-11-09
40
2019-11-10
37
SANTINO (119)
2019-11-09
1
2019-11-09
29
2019-11-10
13
Rennert Klementyna
JKS Fer Więckowice
TAJFUN (60)
2019-11-09
1
2019-11-09
20
Rogacki Jakub
bpk
BELINDA (92)
2019-11-10
11
2019-11-10
15
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
2019-11-09
1
2019-11-09
21
2019-11-10
24
ERO (75)
2019-11-09
1
2019-11-09
29
2019-11-10
30
Romanowska Marta
St. KJ Korona Wałcz
GOOD-DAY (166)
2019-11-09
1
200
2019-11-09
2019-11-10
2
150
2019-11-10
1
250
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
2019-11-09
41
2019-11-09
10
2019-11-10
8
Rutkowska Karolina
KJ Stajnia z Kopytem
LOTNA (93)
2019-11-09
10
2019-11-09
13
2019-11-10
6
2019-11-10
3
50
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
SANTIAGO (144)
2019-11-08
1
2019-11-08
9
2019-11-09
22
2019-11-09
29
2019-11-10
9
CASKADA (145)
2019-11-08
4
2019-11-08
2019-11-09
1
2019-11-09
29
2019-11-10
15
Siejak Julia
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
MALAGA (193)
2019-11-09
24
2019-11-09
2019-11-10
9
Sieńko Michał
St. SKJ Grobice
ELVIS (131)
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
29
2019-11-09
44
2019-11-10
10
Sitowska Iwona
JKS Fer Więckowice
Wenesa (270)
2019-11-10
14
2019-11-10
12
CEKIN L (271)
2019-11-10
7
2019-11-10
3
100
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
BARKAROLA (101)
2019-11-08
5
2019-11-09
22
2019-11-09
1
2019-11-10
3
bon 80
2019-11-08
9
2019-11-08
5
2019-11-10
3
80
2019-11-09
1
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
APLA (108)
2019-11-08
2019-11-09
7
2019-11-10
3
bon 100
SZOGUN (109)
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
11
2019-11-10
3
bon 80
Słoniec Natalia
2019-11-09
17
Słoniec Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
WENDY (85)
2019-11-09
1
2019-11-09
1
2019-11-10
23
PYSIA (86)
2019-11-09
1
2019-11-10
7
2019-11-09
37
2019-11-10
15
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
BEN GUN (110)
2019-11-08
2
2019-11-08
1
2019-11-09
7
2019-11-09
2
2019-11-10
22
FIGARO (111)
2019-11-08
1
2019-11-08
16
2019-11-09
36
2019-11-10
30
S-PIORUN (112)
2019-11-09
1
2019-11-10
18
RAMIRO (269)
2019-11-10
2
bon 100
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
Liza (255)
2019-11-08
2019-11-09
1
2019-11-08
2019-11-09
4
2019-11-10
Stawicka Marianna
KJ Kapada Wiry
DIAMENT (212)
2019-11-08
18
2019-11-08
12
2019-11-09
2019-11-09
11
2019-11-10
3
Stawicka Marianna
KJ Kapada Wiry
MARIT (213)
2019-11-08
21
2019-11-08
2019-11-09
14
2019-11-10
Steczowicz Maria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
KOLA (223)
2019-11-08
3
2019-11-09
22
2019-11-09
1
2019-11-10
17
2019-11-08
Stein Hanna
Pony Jumping Team
ODYSEJA (129)
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
2019-11-09
1
2019-11-10
10
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
2019-11-09
2019-11-09
TSUNAMI (266)
2019-11-09
6
2019-11-09
9
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
2019-11-08
1
2019-11-08
12
2019-11-09
2
2019-11-09
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
LUIGI (214)
2019-11-09
26
2019-11-09
2019-11-10
18
2019-11-10
11
RASZKA (216)
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
3
2019-11-10
4
bon 50
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (70)
2019-11-08
7
2019-11-08
15
2019-11-09
2019-11-10
1
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
LUNA (100)
2019-11-08
2019-11-08
16
2019-11-09
3
2019-11-09
3
2019-11-10
4
bon 50
Tabaka Liliana
KJ Cavallino Brzoza
HARA (132)
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
42
2019-11-09
30
2019-11-10
8
Tokarz Lena Anna
Klub Jeździecki Cavallino
HIPOLIT (123)
2019-11-08
9
2019-11-08
2019-11-09
2019-11-09
53
2019-11-10
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
2019-11-08
2019-11-08
5
2019-11-09
12
2019-11-09
16
2019-11-10
7
Walkowiak Anna
bpk
NERON (199)
2019-11-10
20
2019-11-10
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
WEIDA (107)
2019-11-08
8
2019-11-08
3
2019-11-09
3
2019-11-09
2019-11-10
2
bon 120
Wernerowicz Aleksandra
KJ Akademia Kucania
2019-11-09
29
2019-11-09
15
2019-11-10
20
Wernerowicz Aleksandra
KJ Akademia Kucania
2019-11-09
1
2019-11-09
39
2019-11-10
11
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ARA (94)
2019-11-08
5
2019-11-09
2019-11-09
2019-11-10
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-11-09
7
2019-11-09
2019-11-10
21
2019-11-10
5
Wiśniewska Julia
KJ Grodno - Dwór
BLUEBERRY (178)
2019-11-09
6
2019-11-09
5
2019-11-10
12
Wosiek Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
STELLA (130)
2019-11-09
5
2019-11-09
5
2019-11-10
10
2019-11-10
6
Wybieralska Ida
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2019-11-08
2019-11-08
2019-11-09
50
2019-11-09
2019-11-10
11
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ARES (120)
2019-11-09
19
2019-11-10
14
GRAND (121)
2019-11-09
2019-11-09
22
2019-11-10
28
Żalikowska Maja
KJ Dilmar
OLIWKA (222)
2019-11-09
2
2019-11-09
34
2019-11-10
1
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2019-11-08
8
2019-11-08
1
2019-11-09
2
2019-11-09
6
2019-11-10
7

Number of Riders: 170

Number of Horses: 236

The sum of prizes: 3 160.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl