Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
217 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:12:54
2019-09-18 23:04:23
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:04
2019-09-18 23:03:28
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:11
2019-09-18 22:18:52
Natalia Stróżyńska TSUNAMI
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:18
2019-09-18 22:13:14
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:22:14
2019-09-18 22:06:16
Zofia Wizła DOMINGO
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
212 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:28
2019-09-18 22:04:43
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:40
2019-09-18 21:37:15
Daria Klimecka WALOR
  • 2x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:13:58
2019-09-18 21:36:46
Zofia Nowak GEORGIA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
209 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:23:31
2019-09-18 21:13:50
Wiktor Larkowski ETIUDA M
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:23:39
2019-09-18 21:13:16
Wiktor Larkowski AMAT M
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:24:10
2019-09-18 21:12:39
Magdalena Gut CALIA M
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:01
2019-09-18 20:58:59
Zofia Niesiołowska ALI
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
205 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:08
2019-09-18 20:32:21
Zofia Budzyńska LA CASA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:15
2019-09-18 20:12:09
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:22
2019-09-18 20:10:57
Martyna Łukaszewska KARINKA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
202 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:28
2019-09-18 20:10:21
Weronika Gumienna BRANDO
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
201 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:36
2019-09-18 20:09:56
Pola Gumienna BENITO
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
200 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:22:42
2019-09-18 20:02:04
Paulina Sawicka TYPIER
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:15:46
2019-09-18 19:15:36
Maja Jazdończyk MONA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:16:08
2019-09-18 18:46:43
Adam Goszczynski POKER
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:24:55
2019-09-18 18:12:45
Bartosz Goszczynski FLORENCJA
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:24:59
2019-09-18 18:10:26
Bartosz Goszczynski LISA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:25:05
2019-09-18 18:08:40
Bartosz Goszczynski LORINA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:12:34
2019-09-18 15:37:28
Vanessa Wawrzyniak MAMBA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:12:23
2019-09-18 15:36:16
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:18:25
2019-09-18 15:35:08
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:35
2019-09-18 15:21:01
Zosia Smuszkiewicz LANDRYNKA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:21
2019-09-18 15:15:15
Kinga Tarka ENZO BEY
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
189 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:15
2019-09-18 15:14:44
Julia Bibak ZARINO
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
188 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:12
2019-09-18 15:14:20
Karolina Nietupska OSKAR
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 15:29:08
2019-09-18 15:13:50
Vanessa Maj EUKALIPTUS
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:00
2019-09-18 14:21:07
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
185 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:07
2019-09-18 14:20:09
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:10
2019-09-18 14:19:13
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:26
2019-09-18 13:59:15
Adrianna Wiśniewska MA CHERIE 4
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:29
2019-09-18 13:58:53
Adrianna Wiśniewska KARTAGINA J
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:31
2019-09-18 13:58:33
Aleksander Dur KARINO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:33
2019-09-18 13:58:15
Aleksander Dur QUINZI 5
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:32:36
2019-09-18 13:57:45
Aleksander Dur TINA
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:22
2019-09-18 13:35:49
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:31:28
2019-09-18 13:35:01
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:00:48
2019-09-18 13:00:15
Krystian Starkowski RASCENIA STAR
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:01:45
2019-09-18 11:56:21
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:01:40
2019-09-18 11:55:25
Julia Biskup JAMES B
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:01:09
2019-09-18 11:54:25
Julia Bohdan GARCIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:00:35
2019-09-18 11:51:09
Anastazja Frołow DELTA DU LYS AA
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:47:09
2019-09-18 11:45:57
Agata Cieślawska MŁODY GONZALES
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:47:12
2019-09-18 11:35:38
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:32:27
2019-09-18 10:04:37
Weronika Hruzik LOLEK
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:34:44
2019-09-18 10:02:33
Mściwoj Kiecoń CICERO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:34:49
2019-09-18 10:00:39
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:34:56
2019-09-18 10:00:06
Mściwoj Kiecoń LUETT BEK AKKITA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:34:59
2019-09-18 09:59:35
Mściwoj Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:35:02
2019-09-18 09:59:03
Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:11:54
2019-09-18 09:49:50
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:11:44
2019-09-18 09:49:29
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:33:15
2019-09-18 09:36:26
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 09:19:05
2019-09-18 08:52:31
Klaudia Kostrzewska BAZYLIA
  • 2x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:40:38
2019-09-18 08:34:22
Gabrysia Jóźwiak LUNA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:40:45
2019-09-18 08:24:57
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:40:53
2019-09-18 08:24:33
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:40:59
2019-09-18 08:24:07
Agata Dahlke UTASZA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:08:28
2019-09-18 07:47:10
Karolina Siejak LUELL CADO
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:08:30
2019-09-18 07:20:01
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:12
2019-09-18 05:38:01
Wiktoria Tomaszewska LIDER
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:17
2019-09-17 23:45:32
Martyna Krawiec BLANKA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:22
2019-09-17 23:44:56
Karolina Gąsiorowska FRANCESCO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:39
2019-09-17 23:44:14
Agata Górecka CRUELLA DE MON
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:43
2019-09-17 23:43:34
Nina Czerniawska DUQUE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:14:56
2019-09-17 23:42:59
Karolina Chreptowicz POKAZ J
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:00
2019-09-17 23:04:37
Zuzanna Śliwińska KARTOUCHE
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:05
2019-09-17 23:02:10
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:13
2019-09-17 22:59:31
Wiktoria Dukarska DODIS MK
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:17
2019-09-17 22:58:05
Bartosz Czaprański CHACCO ROKA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:24
2019-09-17 22:56:57
Jagienka Łukomska NICO UNO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:28
2019-09-17 22:50:41
Bartosz Czaprański DELTA DU LYS AA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:35
2019-09-17 22:50:12
Bartosz Czaprański FLORIDA Z
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:40
2019-09-17 22:49:40
Bartosz Czaprański CHANTORIA B
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:44
2019-09-17 22:49:02
Bartosz Czaprański CEZAR
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:50
2019-09-17 22:33:33
Kamila Bodetko EX-DORADO G
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:15:55
2019-09-17 22:25:00
Barbara Gronowska CRAX
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:00
2019-09-17 22:24:28
Aleksander Libera QUINTERA LIBRA
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:05
2019-09-17 21:25:48
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:10
2019-09-17 21:11:09
Marta Najewska PICASSO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:28
2019-09-17 20:46:34
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:33
2019-09-17 20:45:48
Maria Darul PALEGRO
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:40
2019-09-17 20:41:48
Bogna Dopierała HUG ME
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:45
2019-09-17 20:41:02
Natalia Sobieraj HUG ME
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:49
2019-09-17 20:37:48
Monika Hojna KONOR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:16:54
2019-09-17 20:34:30
Norbert Sawicki NIGHT FITGHER
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:04
2019-09-17 20:34:04
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:08
2019-09-17 20:33:41
Norbert Sawicki FOR CASPARO 2
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:14
2019-09-17 19:42:21
Agata Derda DONNA NAVONNA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:18
2019-09-17 19:41:48
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:31
2019-09-17 18:30:31
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 2x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:35
2019-09-17 18:14:14
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:17:39
2019-09-17 18:00:40
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:18:17
2019-09-17 17:34:41
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:18:21
2019-09-17 16:58:23
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:18:25
2019-09-17 16:48:43
Jagoda Pieńkowska LADY
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 07:18:29
2019-09-17 16:45:55
Kinga Prais ARONA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 16:00:14
2019-09-17 14:13:12
Hubert Woźniak PRINCE POLO
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 11:33:50
2019-09-17 11:53:03
Michał Tomikowski MATEA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:24
2019-09-17 11:04:22
Paula Bartkowiak ARENA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:27
2019-09-17 10:42:39
Oliwia Gniadek LEXUS
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:30
2019-09-17 10:41:51
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:32
2019-09-17 10:28:09
Patryk Piasecki SEWILLA L
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:34
2019-09-17 10:14:41
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:36
2019-09-17 07:53:14
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:38
2019-09-17 07:48:53
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:41
2019-09-17 07:48:12
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 11:45:43
2019-09-17 07:47:51
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:16:49
2019-09-17 06:37:28
Aleksandra Dowgielewicz BEZA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:16:52
2019-09-16 23:47:48
Anna Kantecka FORREST GUMP
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:16:58
2019-09-16 21:05:53
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:02
2019-09-16 20:47:10
Zuzanna Dąbrowska DAISY EWITA
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 08:08:33
2019-09-16 20:40:46
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:09
2019-09-16 19:52:52
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:13
2019-09-16 19:39:04
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:18
2019-09-16 19:36:17
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:22
2019-09-16 19:25:16
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:25
2019-09-16 19:19:49
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:33
2019-09-16 18:32:32
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:37
2019-09-16 18:17:02
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:41
2019-09-16 17:42:45
Arkadiusz Makowski GIPSY KING-A
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:45
2019-09-16 17:42:02
Arkadiusz Makowski CHELLO Z
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:52
2019-09-16 16:31:29
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:17:56
2019-09-16 15:40:33
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:08
2019-09-16 15:02:44
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:12
2019-09-16 13:17:35
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:16
2019-09-16 13:10:29
Łukasz Smoczyk TAWRIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:21
2019-09-16 13:05:20
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:25
2019-09-16 12:56:26
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:30
2019-09-16 12:55:58
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:34
2019-09-16 12:55:11
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:39
2019-09-16 12:48:34
Sławomir Klóska HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:44
2019-09-16 12:47:47
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:48
2019-09-16 12:22:38
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:18:52
2019-09-16 12:21:48
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 07:19:09
2019-09-16 11:15:08
Jan Szymczak HELVETIA MK
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:12
2019-09-16 08:52:07
Marta Zielińska CALIPSO
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:16
2019-09-15 20:31:08
Zuzanna Liszkowska LAMPEDUSA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:19
2019-09-15 20:30:30
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:21
2019-09-15 20:28:57
Patrycja Maćkowska GABON
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:24
2019-09-15 19:19:48
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:27
2019-09-15 19:19:24
Mieszko Dąbrowski AMIRA
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:30
2019-09-15 19:18:57
Mieszko Dąbrowski VENTUS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:32
2019-09-15 18:10:36
Juliia Kraszewska POLUBNA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:38
2019-09-15 15:18:24
Natalia Grochowska SPECTRA DEELITES
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:40
2019-09-15 15:09:26
Weronika Pawlicka FIGA
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:43
2019-09-15 15:00:55
Zofia Sokołowska KARMIN
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:46
2019-09-15 14:59:48
Maja Rybarczyk COLOX CUP
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:48
2019-09-15 14:58:51
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:51
2019-09-15 14:54:38
Zofia Epting IMOLA
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:54
2019-09-15 14:53:23
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:57
2019-09-15 14:51:36
Gabriela Napierała DOMINGO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:52:59
2019-09-15 14:49:08
Jagoda Haracewiat COLOX CUP
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:02
2019-09-15 14:47:57
Zofia Epting CHILI
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:05
2019-09-15 14:47:17
Ida Tomczak HOŁEK
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:08
2019-09-15 14:46:00
Zuzanna Sobczak ARIELLE US
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:11
2019-09-15 14:45:24
Przemysław Rogowski GOLD
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:14
2019-09-15 14:43:57
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:18
2019-09-15 14:41:39
Agnieszka Kowalczyk IMOLA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:20
2019-09-15 10:18:07
Jagoda Polcyn CSILLA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:23
2019-09-14 22:34:54
Oliwia Roganowska CELADINE N
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:26
2019-09-14 14:32:05
Alessandra Walkowska DANTE
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:29
2019-09-14 14:18:22
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:33
2019-09-14 11:35:57
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 14:49:42
2019-09-13 22:11:48
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:39
2019-09-13 21:35:04
Blanka Sawa EURUTEC TOSIA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:44
2019-09-13 21:34:18
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:48
2019-09-13 21:32:35
Martyna Paluch IROS
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:53:54
2019-09-13 21:30:13
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:54:01
2019-09-13 21:29:10
Aleksandra Kołodzińska DERRYVEENEY SPARROW
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:40
2019-09-13 09:58:53
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:44
2019-09-13 09:58:23
Amelia Pawlak DIMA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:46
2019-09-13 09:57:41
Paulina Gryciak COMIC BS
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:49
2019-09-13 09:57:08
Dominika Felusiak KIDNEY
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:51
2019-09-13 09:56:28
Igor Brzeziński BERNY
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:53
2019-09-13 09:55:54
Maja Baca DUKAT
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 15:54:57
2019-09-12 11:36:51
Natalia Kowalska KARINO
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:44:23
2019-09-12 00:24:43
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:37:21
2019-09-10 22:15:27
Piotr Pietrzak RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:32
2019-09-10 22:09:28
Piotr Pietrzak NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:35
2019-09-10 21:58:18
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:39
2019-09-10 21:56:31
Natasza Rosin SKARLET
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:44
2019-09-10 21:55:42
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:49
2019-09-10 21:43:38
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:52
2019-09-10 19:30:16
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 10:54:04
2019-09-10 18:44:04
Wiktoria Budnik PASJONATA RAMZES
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:38:57
2019-09-10 10:49:49
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:39:02
2019-09-10 10:49:24
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:39:05
2019-09-10 10:48:59
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:12:47
2019-09-08 09:26:27
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 08:59:59
2019-09-02 15:34:01
Alessandra Walkowska HERR CATOO
  • 2x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:10:33
2019-09-02 07:49:46
Weronika Siejak MAYON L
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 09:00:07
2019-09-02 07:48:39
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 1/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 2/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (J.)
O048151
2. Arndt Gabriela Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
2008 (Mł.)
brak
3. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O053952
4. Bartkowiak Paula Bpk
S
Brak
5. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
6. Bibak Julia Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
7. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
8. Biernacka Beata KJ Konik Polski
9. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
10. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (MJ.)
O024049
11. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
12. Brzeziński Igor JKS AMICO Mołdawin
2011 (Mł.)
0000
13. Budnik Wiktoria LKS CWAŁ POZNAŃ
2005 (JM.)
O031825
14. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (Mł.)
Brak
15. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
16. Burzyńska Lila Stajnia NF Championstud
2008 (Mł.)
Brak
17. Chreptowicz Karolina KS Verso La Natura
2005 (JM.)
brak
18. Cieślawska Agata bpk
1998 (MJ.)
brak
19. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
20. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
21. Czerniawska Nina Klub Sportowy Verso La Natura
2005 (JM.)
O052108
22. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
23. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
24. Dachtera Barbara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
brak
25. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
26. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
27. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
28. Dezor Inga JUKS Mieczewo Borkowice
2002 (J.)
O036962
29. Dopierała Bogna KJ Kapada Wiry
2005 (JM.)
Brak
30. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
31. Dowgielewicz Aleksandra Delta Biedrusko
2005 (JM.)
Brak
32. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
33. Dukarska Wiktoria bpk
2004 (JM.)
brak
34. Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki
S
O033783
35. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
36. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
37. Felusiak Dominika JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
O053817
38. Ferjan Victoria JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050021
39. Frołow Anastazja Ludowy Klub Sportowy Cwał
2005 (JM.)
O039935
40. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
41. Gąsiorowska Karolina KS Verso La Natura
2003 (J.)
O042052
42. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
43. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
44. Górecka Agata KS Verso La Natura
2013 (Mł.)
O043660
45. Goszczynski Adam Bpk
2010 (Mł.)
Brak
46. Goszczynski Bartosz Bpk
S
Brak
47. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
48. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
49. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
50. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
51. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
52. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
53. Grzegorz Karolina bpk
2004 (JM.)
O037780
54. Gumienna Pola KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O035166
55. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O035165
56. Gut Magdalena KJ Zbrosławice
S
O002153
57. Haracewiat Jagoda JKS Gold Team
2004 (JM.)
brak
58. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O032572
59. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
60. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
61. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (Mł.)
brak
62. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
63. Hudzik Witold bpk
S
O039362
64. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
65. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
66. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
67. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
68. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (MJ.)
O034517
69. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
70. Jazdończyk Anna KJ CH Jaszkowo
2004 (JM.)
0047890
71. Jazdończyk Maja bpk
2006 (JM.)
Brak
72. Jóźwiak Gabrysia KJ Kapada Wiry
2008 (Mł.)
brak
73. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
74. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
75. Kaczmarek Maja JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
Brak
76. Kamińska Oliwia Klub Jeździecki Michałówka
2005 (JM.)
O057047
77. Kanoniczak Hanna KJ CH Jaszkowo
78. Kantecka Anna bpk
2003 (J.)
brak
79. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
80. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
81. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
brak
82. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
83. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
84. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
85. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
86. Kołodzińska Aleksandra JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O050214
87. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
88. Kosmalewicz Michalina NF Championstud
2009 (Mł.)
brak
89. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
90. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
91. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
92. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
93. Kowalska Natalia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
S
O055396
94. Kraszewska Juliia JKS Gold Team Rogalinek
2005 (JM.)
brak
95. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2002 (J.)
O041317
96. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
Brak
97. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
98. Kwasiżur Bartosz Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
99. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
100. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O002876
101. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
102. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
103. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046694
104. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
105. Łuczak Julia Racocki KJ
2000 (MJ.)
104XZ61
106. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
107. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
108. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
109. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
110. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
brak
111. Maj Vanessa Stajnia Mustang
2008 (Mł.)
Brak
112. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
113. Makowski Arkadiusz JUKS Mieczewo
S
O004753
10202503
114. Mamys Marta Stajnia NF Championstud
2009 (Mł.)
Brak
115. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
116. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
117. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
S
O010231
118. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
119. Nagła Kornelia Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
120. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
121. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
brak
122. Napierała Gabriela JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
123. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
124. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
125. Nietupska Karolina Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
126. Nowaczyk Liliana
127. Nowaczyńska Dagmara Stajnia NF Championstud
128. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
129. Nowak Zofia BPK
2009 (Mł.)
Brak
130. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
131. Osowska Urszula KJ CH Jaszkowo
132. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
133. Palacz Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
brak
134. Paluch Martyna JKS Melloni Horses
2005 (JM.)
O044962
135. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (Mł.)
LZRWZJ/4531/19
LZRWZJ/4531/19
136. Pawlak Amelia JKS AMICO Mołdawin
2006 (JM.)
0000
137. Pawlicka Weronika JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
138. Piasecki Patryk CH JASZKOWO
S
O038258
139. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (Mł.)
O043620
140. Pieńkowska Jagoda Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
brak
141. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
142. Piotrowska Martyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O011296
143. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
144. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
145. Polcyn Jagoda Racocki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
Brak
146. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (MJ.)
O026215
147. Prais Kinga Siekówko
2002 (J.)
brak
148. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
149. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
150. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
151. Rybarczyk Maja JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
152. Sawa Blanka JKS Melloni Horses
2008 (Mł.)
O054377
153. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
154. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
155. Siejak Karolina KJ Agro-Handel Śrem
S
O005543
156. Siejak Weronika KJ Agro-Handek Śrem
2000 (MJ.)
O021060
157. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
158. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
159. Śliwińska Zuzanna JKS Fer Więckowice
S
brak
160. Słoniec Natalia
161. Słoniec Paulina
162. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
163. Smuszkiewicz Zosia Stajnia Mustang
2006 (JM.)
Brak
164. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
165. Sobieraj Natalia KJ Kapada Wiry
2005 (JM.)
brak
166. Sokołowska Zofia JKS Gold Team Rogalinek
2009 (Mł.)
brak
167. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
168. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
169. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
170. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
171. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
172. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
173. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (Mł.)
O052615
174. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O042880
175. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
176. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
177. Tarka Kinga Stajnia Mustang
1998 (MJ.)
Brak
178. Tomaszewska Wiktoria St. KJ Stajnia ADAMUS
2004 (JM.)
Brak
179. Tomaszewski Jakub Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
2008 (Mł.)
brak
180. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
181. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
brak
182. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
183. Umerle Karolina bpk
S
O026576
184. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
185. Walkowska Alessandra KJ Dilmar Kobylarnia
S
O020861
186. Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
S
Brak
187. Wawrzyniak Vanessa Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
188. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (J.)
O034662
189. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
190. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
191. Wizła Zofia JKS Gold Team Rogalinek
2008 (Mł.)
brak
192. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
193. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039240
194. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
195. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
196. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

175

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz kara F: nd
M: nd
O: Paweł Stefaniak
B: nd
brak
2.

23

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
O: ELTECH Grzegorz Greniuk
B: Bogna Hupa
K025536 616007661401813
3.

197

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
4.

238

Alika F:
M:
O:
B:
5.

208

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Cassilio / Cassini I
M: Amfora M / Faust Z
O: Wiktor Larkowski
B: SK Moszna
K027428 616009690068214
6.

48

AMIRA SP POL 2009 Klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
O: Mieszko Dąbrowski
B: Garstka Leszek
K028260
7.

104

ARENA WLKP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Harwest
M: Arara
O: Paula Bartkowiak
B: -
Brak
8.

225

Ares F:
M:
O:
B:
9.

57

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
10.

150

ARONA Koń Śląski POL 2015 Klacz kara/166 F: Royal
M: Afrodyta
O: Kinga Prais
B: Kinga Prais
brak 616008610013415
11.

172

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
12.

4

Barbi kuc POL 1997 mare F: nn
M: nn
O: Antoni Chłapowski
B:
13.

157

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy
M: Babet
O: Truck Partner Elżbieta Kostrzewska
B: Dominik Gronet
. 616013640053209
14.

114

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
15.

202

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K021450 POL013670142807
16.

230

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc:120 F: Grey
M: Bona
O: Katarzyna Woźna
B: Jaroslaw Ginter
Brak Brak
17.

39

BERNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier tarantowata/kuc:120 F: Grey
M: Bona
O: Katarzyna Woźna
B: Jarosław Ginter
0000
18.

70

BEZA Wielkopolska POL 2011 Klacz skarogniada/158 F: Brandon
M: Gwiazda
O: Julita Dowgielewicz
B: Brak
Brak
19.

229

BIRKE K SP POL 2005 Klacz F: Sir Neel
M: Britney
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
LKRWZJ/2342/15
20.

116

BLANKA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landor
M: NN
O: Natalia Czernik
B: NN
K019761
21.

222

Bolero F:
M:
O:
B:
22.

19

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
O: Daria Krzemińska
B: Florian Bohner
K026594 DE431310183610
23.

201

BRANDO KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando / Nightstar
M: Bardzo Miła / Ali Baba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K025301 POL013670142207
24.

80

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Sp. z o. o.
B: Kopras Sp. z o. o.
K025165 616009610071912
25.

112

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
26.

81

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
O: Aleksandra Mudry
B: Linse Burkhardt
K020135 DE421000592610
27.

209

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: So in Love / Calvados
M: Calma M / Cajero
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K023034 616009690071612
28.

43

CALIPSO SP POL 2007 Wałach gniada F: Aviano /
M: Carola /
O: Urszula Farysej
B: Bolesław Danilewicz
K023413 009640073807
29.

190

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B: -
K021292 POL009610150607
30.

224

CARANOS - STAR Oldenburska GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
O: Antoni Chłapowski
B: Böning Guenter
K025423 DE 433330921608
31.

163

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Gestute Levitz
K024617 DE431319603712
32.

47

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O: Oliwia Werblińska
B: Paulina Burdyka
K010604 POL009670002004
33.

151

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Violetta Rychlińska
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
34.

109

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
35.

220

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
O: Antoni Chłapowski
B:
36.

106

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
37.

63

CELADINE N Westfalska POL 2011 Klacz siwa/164 F: Contendro II
M: Callas
O: Agnieszka Roganowska
B: Monitos Sp. Z. o.o.
K020342 DE441411169511
38.

84

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
39.

129

CESAR MSLT HUN 2014 Wałach siwa/163 F: Cinnamon
M: .
O: .
B: .
.
40.

228

Chacco - Red Westf. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
O: Antoni CHłapowski
B:
K011898 DE 441411243806
41.

124

CHACCO ROKA Weg. Sport. HUN 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Cinnamon /
M: -
O: -
B: -
K028407 -
42.

65

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Oo
M: Chanel
O: K.wozna
B: Oo
Brak Brak
43.

94

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
44.

128

CHANTORIA B WESTF GER 2014 Klacz gniada/163 F: Michael Angelo F / Bajou Du Rouet
M: Chantal / Caretello B
O: -
B: -
K027765 DE441411225414
45.

30

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
O: Karolina Umerle
B: SK Racot
K015841 616009610058210
46.

88

CHASSOT WESTF GER 2005 Ogier kasztanowata/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Pilot's Randezvous / Pilot
O: Edmund Idkowiak
B: Sprehe
K019790 DE441411065705
47.

83

CHELLO Z ZANG BEL 2007 Wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chiquez / Chellano Z
O: Maciej Gołąbek
B: E. Schep
K015285 Z531007
48.

59

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
K025708 616999610270105
49.

158

CICERO OLD POL 2015 Wałach siwa/168 F: CORDESS
M: CAPRICE
O: RINALDO KIECOŃ ARTUR MOKSIEWICZ
B: STEFFEN BEIER
BRAK DE418182516515
50.

164

CLEANY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz gniada/166 F: Clearway / Capitol I
M: Haya VD Kattewennen Z
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B:
brak
51.

54

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Jan Jach
brak brak
52.

37

COMIC BS Westfalisches POL 2014 Wałach gniada/167 F: Comme il faut
M: Championesse BS
O: Jacek Sobczak
B: Nn
K024510
53.

61

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
K025300 616009610013713
54.

131

CRAX Oldenburska GER 2012 Wałach gniada/170 F: Contendros
M: Casha
O: Dariusz Gronowski
B: Erja Aholainen
K021980 DE 418184000212
55.

118

CRUELLA DE MON HOL POL 2006 Klacz gniada F: Cristo /
M: Romina II /
O: Natalia Czernik
B: Brodersen Hans Asmus
K011151
56.

62

CSILLA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Czarownik
M: Czarowna
O: Marcin Polcyn
B: SK RACOT
Brak 616009610220109
57.

73

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dani / Night-Fire
O: ..
B: Wiesław Apanasewicz
K014301 POL013670017405
58.

7

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
59.

146

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
O: Aleksandra Grzywacz
B: Anna Worotniak
brak 616009670098111
60.

126

DELTA DU LYS AA Xo (Fr) FRA 2013 Wałach kasztanowata/168 F: Don Giovanni De Bearn / Ryon D'Anzex
M: Iroise Du Defey / Quartz De Frely
O: Anna Szewczuk
B: -
K028248 25000113411611L
61.

217

Denis kuc pol 2005 wałach jasnokasztanowata F: Santara Denis Boy
M: Pamina
O: Rafał Markiewicz
B:
62.

69

DERRYVEENEY SPARROW Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Doire Mhainaigh Buachaill /
M: Glenkyle Lily / Frederiksminde Hazy Match
O: Jacek Kołodziński
B: Anthony O'Neill
K028125 372004100015968
63.

36

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
O: Sobczak
B:
K020773 013610208706
64.

123

DODIS MK SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Carlos DZ
M: Dzoja
O: .
B: .
Brak
65.

58

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Diter Staniek
brak brak
66.

1

DON OCTOVER BRAK POL 0000 Wałach F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
67.

142

DONNA NAVONNA Oldenburger GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: destano
M: studbach1
O: Arnold Hannower
B: Arnold Hannower
K022738 de433330920512
68.

40

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
O: Beata Niewiadomska
B:
K019286 POL007611066301
69.

119

DUQUE HISZP ESP 2009 Wałach siwa/145 F: Brak
M: Brak
O: Natalia Czernik
B: Hiszpania
Brak Brak
70.

168

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
O: Natalia Garbacz
B: Stanisława Głąbicka
K027267 616009610166515
71.

186

ENZO BEY Czysta Krew Arabska POL 2011 Gleiding grey/157 F: Alert
M: Erika
O: Kinga Tarka
B: Anna
Brak Brak
72.

153

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
73.

93

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
74.

207

ETIUDA M SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elegancja M / Faust Z
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K027081 616009690055313
75.

183

EUKALIPTUS WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Faust Z
M: Edmila
O: Stajnia Mustang
B: Staszczak Małgorzata
Brak 616007610038513
76.

66

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: Figaro / Topaz
M: Figaro / Topaz
O: MUGLA Sp. z o. o.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
77.

130

EX-DORADO G LTU LTU 2008 Wałach siwa F: Eldorado / Ex Orbitant
M: Feivola / Veterok
O: Arleta Bodetko
B: Ona Gutkauskiene
K023734 LTU005170064108
78.

167

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
79.

86

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
80.

74

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada/mk:163 F: Concorde
M: Bella-Canta R
O: Tomasz Palacz
B: Tomasz Palacz
Brak 10806 10806
81.

52

FIGA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
brak
82.

193

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
83.

22

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
84.

210

FLORENCJA X POL 2010 Klacz siwa/170 F: X
M: X
O: X
B: X
X X
85.

127

FLORIDA Z Z BEL 2015 Wałach gniada/168 F: Fly / Kashmir v Schuttershof
M: Luchica / Emilion
O: -
B: -
K028088 056015Z55545015
86.

141

FOR CASPARO 2 HAN POL 2010 Wałach gniada/175 F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
O: Agnieszka Gaborska
B: Dr.Rainer Dubbels
K019948 DE431314312810
87.

71

FORREST GUMP SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Franchesca /
O: Anna Kantecka
B: Ireneusz Kondratowicz
brak 616009610146811
88.

117

FRANCESCO SP POL 2008 Wałach siwa F: Landor /
M: Finezja /
O: Natalia Czernik
B: Ireneusz Ćwik
K017102
89.

154

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Szymon Tuliszkiewicz
B:
K022353 616013520045812
90.

46

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
91.

177

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
92.

21

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
93.

218

Garbonos kuc SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
K002593 04712
94.

170

GARCIA Haflinger AUT 2007 Klacz izabelowata/kuc:. F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Przemysław Bohdan
B: Austria
brak .
95.

196

GEORGIA Niem. Sport POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
O: Roman Klimecki
B:
K007242 DE457000253603
96.

89

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Helena Gromada
B: Sandra Bałuk
K020233 528003201110280
97.

233

Giovanna van de Burgthoeve F:
M:
O:
B:
98.

82

GIPSY KING-A SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Hingis / Marcus
M: Grejs / Dionizos
O: Sławomir Stoiński
B: Agata Adrianowska
K027584 616009600157912
99.

31

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: Markom M. Kwiatkowski
B: Agnieszka Majewska
K011908 POL013610169106
100.

60

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
O: Przemysław Rogowski
B: Marian Dolata
K015687 POL007610174207
101.

135

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K016388 POL009520050408
102.

95

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Wysoczańska
B: NN
K027561 616999610284010
103.

144

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo /
M: Georgina /
O: Julia Adamczyk
B: Adamowicz Leszek
K012907 616009580872907
104.

96

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
O: Marek Kopras
B: Marek Kopras
K027333 DE421000546914
105.

161

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
O: KRZYSZTOF SEREN
B: RYSZRD SAMSON
BRAK 009640032708 106BW66
106.

103

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
107.

20

HERR CATOO Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/167 F: Catoo
M: Himera
O: Alessandra Walkowska
B: Andrzej Herrmann
Brak
108.

194

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
O: Jan Stróżyński
B: SK Rzeczna
K019968 POL009611110602
109.

101

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
O: Marta Mirska-Miętek
B: P.Pool
K021911 528003201204689
110.

55

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
K026641 POL01361044005
111.

100

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088 208333201204801
112.

137

HUG ME Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa/160cm F: Cypr
M: Harda
O: Katarzyna Sobieraj
B: Leszek Pultyn
brak 616999530201613
113.

147

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
O: Andrzej Szymański
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
K014668 POL009640034307
114.

56

IMOLA WLKP POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
O: Dawid Epting
B: Jan Sołtysiak
616007610161212 616007610161212
115.

13

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
116.

28

INIS SLE SORCERER Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
K024967 S3-3720041000170440
117.

29

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
118.

67

IROS KWPN NED 2013 Wałach gniada/- F: Pacific / Corland
M: Rosita W / Kennedy
O: -
B: Daniel Miechowicz
K025245 528003201309097
119.

64

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: Ismar/Ismael
M: Lenny/Condor
O: Sylwia Maciejewska
B: NED
K026595
120.

122

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
O: Andrzej Jaremko
B:
K018465 056002W00290534
121.

171

JAMES B KWPN POL 2014 Wałach gniada/169 F: Dakar VDL
M: Flair-Sina
O: Biskup Marek
B: L.Abbring
brak 528003201401902
122.

148

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Carembar De Muze / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: Karolina Siwka
B: DE RADSTAKE B.V.
K027382 528003201407333
123.

200

KARINKA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan stołowski
B:
brak
124.

180

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
125.

41

KARINO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada/163 F: Junus /
M: Ksena /
O: Natalia Kowalska
B: Mirisław Rosicki
K027956
126.

53

KARMIN KOC POL 2003 Wałach kara/kuc: F: Treser
M: Kolizja
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Leszek Brzeziński
POL 01358 0019903
127.

12

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
128.

179

KARTAGINA J SP POL 2008 Klacz gniada F: Lacoste De La Cour / Apache Du Plant
M: Kriszuna / Kokoschka
O: Aleksander Dur
B: Adam Jarmuszczak
K015688 616009610157908
129.

121

KARTOUCHE WLKP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Cotton Club / Cantus
M: Kobra / Kwakier
O: Zuzanna Śliwińska
B: -
K012612 POL007640013905
130.

38

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Elżbieta Sobczak
B:
K020783 999640119504
131.

215

Klementyna F:
M:
O:
B:
132.

68

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
133.

138

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
134.

75

KORAL D KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: Koka D
O: Magda Kaczmarek
B: Deminiak Marian
Brak 616999610158011
135.

191

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B/ Lambado
M: Kostaryka/ Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Marek Brzechwa
K024636 POL999670012608
136.

174

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L /
M: Kaoma /
O: M. Popkowski i M. Dziurewicz
B: Witalis Ptaszek
brak POL007610167608
137.

235

Kwarta F:
M:
O:
B:
138.

198

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton
M: La Paloma
O: Jakub Dorynek
B: -
K013986 616009510414609
139.

90

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
140.

149

LADY SP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Grand Master /
M: L'amour /
O: Jagoda Pieńkowska
B:
brak
141.

97

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
O: Izabella Sikorska
B: Tomasz Gogołek
K026561 616009610177414
142.

44

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Lansada
O: Joanna Liszkowska
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K018544 616009510353511
143.

187

LANDRYNKA WLKP POL 2002 Mare grey/162 cm F: Rulon
M: Lady
O: Karolina Radlicka
B: Brak
Brak Brak
144.

223

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
O: Antoni Chłapowski
B:
145.

105

LEXUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/160 F: Landjonker S
M: Lambada
O: Pawelec-Klimek Małgorzata
B: Pawelec-Klimek Małgorzata
Brak POL009610121806
146.

115

LIDER Typ Kuc POL 2015 Wałach inna/kuc:135 cm F: nn
M: nn
O: Adam Tomaszewski
B: Adam Tomaszewski
Brak 616999610215515
147.

211

LISA HOL POL 2012 Klacz siwa/170 F: X
M: Y
O: X
B: X
Brak Brak
148.

159

LOLEK KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Alicja Jakubowska
B: Alicja Jakubowska
brak
149.

143

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
150.

18

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jakub Dorynek
B: Friedrich Kuhlmann
K022193 DE418180110112
151.

212

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa/167 F: Carlos DZ
M: X
O: X
B: X
Brak Brak
152.

76

LUCKY LUKE SP POL 2010 Wałach gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alexander Konowalczyk
B: Marek Suliga
K020679 6169996102566910
153.

152

LUELL CADO SP POL 2015 Klacz kasztanowata/163 F: Cador
M: Lilly
O: Karolina Siejak
B: Izabela Zawadzka
brak brak
154.

162

LUETT BEK AKKITA HOL POL 2008 Klacz gniada/168 F: Cristo / Contender
M: Piratin / Ramirado
O: Sławomir Polikowski
B: Sachs Klaus-W
K027178 DE421000085408
155.

16

LUNA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 cm F: Goder
M: Limba
O: Magdalena Jóźwiak
B: Ejma Jerzy
616999640079711
156.

78

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/183 F: Libero A / Land Capitol
M: Łata / nn
O: Roman Stobkowiak
B: SK Mieczownica
K026459 616999610069713
157.

178

MA CHERIE 4 OS GER 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
O: Agricola International Las Quemadas
B: -
K026884 DE418180095712
158.

227

Magik F:
M:
O:
B:
159.

237

Malajka F:
M:
O:
B:
160.

189

MAMBA Konik Polski POL 2012 Klacz kara/kuc:140 F: Hortes
M: Mucha
O: Stajnia mustang
B: Znpk moszczenica
Brak 616011590199909
161.

87

MARICANTA-P SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Cantanis / cantus
M: Marihuana P / Louis
O: Edmund Idkowiak
B: Witold Polowczyk
K016379 POL009610207607
162.

35

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
O: Paulina Rzeplińska
B:
K017675 POL007610237807
163.

34

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
164.

15

MATEA Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: o
M: m
O: Zbigniew Wrzyszcz
B: Zbigniew Wrzyszcz
brak
165.

8

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
O: Matoszko
B: Jakubek
K028171 616009610087015
166.

219

MIMI KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:121 F: a
M: a
O: a
B: a
brak
167.

165

MŁODY GONZALES XX POL 2011 Wałach gniada/165 F: Dark Marble /
M: Młoda Panna /
O: Krzysztof Niesiołowski
B: -
brak -
168.

232

MON AMOUR Szlachetna Polkrew POL 2010 Klacz gniada/170 F: Johnny Boy II
M: Marina S
O: Bartosz Kwasizur
B: Katarzyna Szczubial
Brak
169.

203

MONA KUC POL 2003 Klacz kara/kuc:142 F: Ewrim
M: Mufa
O: Jerzy Dyzert
B: Jerzy Dyzert
Brak 013611076503
170.

45

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Tomasz Maćkowski
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
171.

214

Nanda Devi F:
M:
O:
B:
172.

25

NAPOLI VAN DE LOOISE HEIDE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Klacz skarogniada/168 F: Diarado
M: Hadrilla Van DE Looiseheide
O: Aleksandra Pietrzak
B: Eykens-stessens
Brak 056-002-W00304814
173.

102

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
174.

77

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Bolscher
K018835 528210000586473
175.

110

NEVILLE II S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kara/168 F: Leoville
M: Nestia S
O: Zofia Połczyńska
B: Stanisław Szurik
K023765 616009520036513
176.

231

NEVILLE II S SP POL 2013 Wałach kara F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Zofia Połczyńska
B: Stanisław Szurik
K023765 6160095200365
177.

125

NICO UNO Holszt POL 2014 Wałach skarogniada/170 F: Numero Uno
M: X
O: X
B: X
Brak
178.

139

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
O: Norbert Sawicki
B: Roma Kosicka
K025270 616009610044414
179.

140

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
O: Monika Stein
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
180.

184

OSKAR WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Edyta Wawrzyniak
B: Janusz Strugarek
Bpk
181.

99

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
182.

136

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K027151 616009590133914
183.

10

PASJONATA RAMZES Kuc Walijski POL 2011 Wałach jelena/kuc:137CM F: RONDO'S MATADOR
M: ZWAANTJES ROZALIEN
O: PAULINA HOFFMANN
B: JERZY KOŁODZIEJ
K027021 616013610016311
184.

92

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
O: SK Racot
B: SK Racot
K025268 616007610074914
185.

134

PICASSO NN POL 2011 Wałach srokata/kuc:127 F: NN
M: NN
O: Anna Szewczuk
B: brak
K023116 616999520137011
186.

3

Pliszka POL 2004 klacz gniadotarantowata F: Kurarz
M: Prima
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
POL 007611030604
187.

120

POKAZ J SP POL 2010 Wałach dereszowata F: Karbon /
M: Pegi /
O: Natalia Czernik
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
brak
188.

204

POKER KUC POL 1998 Ogier siwa F: -
M: -
O: Lehmann
B: Brak
Brak
189.

50

POLUBNA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/166 F: Lubań
M: Prima
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Stanisław Jopek
brak brak
190.

2

Power Full POL 2013 wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
616 999 61 0121213
191.

113

PRINCE POLO KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:148 F: Rolex / Martell
M: Pola / nn
O: Katarzyna Woźniak
B: Marzena Rozpondek
K027493 616013540074515
192.

226

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Antoni Cłapowski
B: Antoni Chłapowski
K004906 POL999610031997
193.

132

QUINTERA LIBRA Holsztyńska GER 2010 Klacz skarogniada/170 F: Quintero
M: Quantum
O: Izabela Libera
B: Brinkmann Wilfgang
Brak DE421000546410
194.

111

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
195.

181

QUINZI 5 DSP GER 2011 Klacz siwa/168 F: Quite Right
M: Louisiana/ Lord de Luxe
O: Micheal Kleinert
B: GER
K026883 DE456370242911
196.

236

Quizio F:
M:
O:
B:
197.

169

RASCENIA STAR WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Casskeni II / Cassini II
M: Rosa B / Rapsod
O: Krystian Starkowski
B: Hubert Starkowski
K027814 616007610083915
198.

24

RINALDO-DRUM VAN HET JUXSCHOT Belgische Rijpony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: Lars Van DE Groenheuvel
M: Oshy
O: Małgorzata Pieta
B: Jan en Constant
Brak 056-002-P00710888
199.

26

RIVER LILLY Irish Horse Register POL 2011 Klacz bułana/kuc:149 F: Shadows dun
M: Rosie Clover
O: Piotr Sućko
B: Brian Morgan
K026539 372414005354830
200.

33

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
O: Joanna Jurasz
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
201.

155

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
202.

107

SEWILLA L Hanowerska POL 2011 Klacz kara/173 F: Van Helsing
M: Edda
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Niemcy
K019732 DE431316949611
203.

27

SKARLET Typ Szlachetny POL 2012 Klacz kasztanowata/167 F: NN
M: NN
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
Brak 616098200156750
204.

14

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:135 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka
O: Paulina Patecka
B: Salix
K020877 616013610299008
205.

32

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
O: Ilona Lewkowicz
B: -
K014194 POL013640083408
206.

98

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
207.

79

SPARTAKUS L HOL GER 2010 Wałach siwa F: Calido I / Cantus
M: Irina VI / Capitol I
O: Martyna Piotrowska
B:
K018935 DE421000180110
208.

51

SPECTRA DEELITES Pełna Krew Angielska GBR 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Arcano (IRE)
M: MY Heart's Deelite (USA)
O: Agnieszka Kowalczyk
B: D.R. Trucker&Bloodstock Ltd
brak brak
209.

205

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
210.

199

SWEET DOROTHEE Hanower GER 2012 Klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
O: IIse-Dorothee Hagemann
B: Ilse- Dorothee Hagemann
Brak De 431312011512
211.

173

SWING SP POL 2012 Wałach gniada F: Fokus /
M: Siena / Placido / Animo
O: Katarzyna Wojciechowicz
B: Marcin Nowak
brak
212.

160

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
O: Zbigniew Frąckowiak
B: SK Racot
K028309 POL009611047900
213.

91

TAWRIA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/165 F: Tjungske
M: Tawerna
O: SK Racot
B: SK Racot
214.

182

TINA SP POL 2003 Klacz siwa/166 F: Silver Dream / Silbersee
M: Talia / Diament
O: Aleksander Dur
B: Władysław Gałęziowski
K019223 POL009570049903
215.

133

TORNADO SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Literat /
M: Tiguanadra /
O: Zuzanna Kasperczak
B: Ryszard Gardyjas
brak 616009680025613
216.

145

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
217.

192

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
O: Jerzy Gościniak
B: Sk Racot
Brak POL 009610137105
218.

206

TYPIER KUC POL 2007 Wałach skarogniada/mk:157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Karolina Garstka
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
219.

156

UTASZA SP POL 2014 Klacz gniada/161 F: Bolshoi / Favoritas
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K027097 616009610130914
220.

49

VENTUS SP POL 2015 Wałach gniada/mk:157 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ventura / Araconit
O: Oliwia Werblińska
B: Andrzej WIra
K028112 616009610147015
221.

221

Viktor F:
M:
O:
B:
222.

234

Walnut Samson F:
M:
O:
B:
223.

195

WALOR OO POL 2004 Wałach siwa/158 F: Aslan / Eukaliptus
M: Wyprawa / Etogram
O: Roman Klimecki
B: Leszek Sikora
K009178 POL040000002566
224.

72

WANDAL I SP POL 2013 Wałach siwa/161 F: Arktos
M: Wisienka
O: Anna Jazdończyk
B: Zbigniew Szepczyński
brak 616009610032713
225.

216

Warka F:
M:
O:
B:
226.

166

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Preator /
M: Warta /
O: -
B: -
K027978 616013610186515
227.

176

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
228.

185

ZARINO SP POL 2002 Gleiding darkbay/169 F: Rulon
M: Zaria
O: Edyta Wawrzyniak-Hadjaz
B: Janowicz czeslaw
Brak POL009611103902
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Julia
Harmony Club
2019-09-21
22
Arndt Gabriela
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Alika (238)
2019-09-22
14
2019-09-22
1
Baca Maja
Amico Mołdawin
DUKAT (40)
2019-09-21
2019-09-22
20
2019-09-22
1
Bartkowiak Paula
Bpk
ARENA (104)
2019-09-22
41
2019-09-22
Belter Agnieszka
Delta Biedrusko
KRUPIER (174)
2019-09-21
27
2019-09-21
12
2019-09-21
1
Bibak Julia
Stajnia Mustang
ZARINO (185)
2019-09-21
20
2019-09-21
22
Biela Berenika
KJ CH Jaszkowo
Denis (217)
2019-09-22
17
2019-09-22
1
Garbonos (218)
2019-09-22
19
2019-09-22
1
Biernacka Beata
KJ Konik Polski
2019-09-21
1
2019-09-21
21
2019-09-22
19
2019-09-22
1
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
JAMES B (171)
2019-09-21
35
2019-09-21
37
2019-09-22
20
2019-09-22
16
Bodetko Kamila
JKS FER Więckowice
2019-09-21
39
2019-09-21
16
2019-09-22
20
2019-09-22
14
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (170)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
20
2019-09-22
20
Budnik Wiktoria
LKS CWAŁ POZNAŃ
2019-09-21
14
2019-09-21
1
2019-09-22
2019-09-22
20
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2019-09-21
1
2019-09-21
30
2019-09-22
2019-09-22
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
LA CASA (198)
2019-09-22
17
Burzyńska Lila
Stajnia NF Championstud
Warka (216)
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Chreptowicz Karolina
KS Verso La Natura
POKAZ J (120)
2019-09-21
41
2019-09-21
38
2019-09-22
20
2019-09-22
20
Cieślawska Agata
bpk
2019-09-21
1
2019-09-21
14
2019-09-21
1
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (90)
2019-09-21
24
2019-09-22
7
2019-09-22
14
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2019-09-21
26
2019-09-21
26
2019-09-22
20
2019-09-22
24
2019-09-21
20
2019-09-21
15
FLORIDA Z (127)
2019-09-21
25
2019-09-21
2019-09-22
31
2019-09-22
2019-09-21
24
2019-09-21
18
2019-09-22
25
2019-09-22
18
CESAR (129)
2019-09-21
17
2019-09-21
2019-09-22
15
2019-09-22
Czerniawska Nina
Klub Sportowy Verso La Natura
DUQUE (119)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
14
2019-09-22
14
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-09-21
14
2019-09-21
12
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
AMIRA (48)
2019-09-21
37
2019-09-21
21
VENTUS (49)
2019-09-21
1
2019-09-21
3
2019-09-21
43
2019-09-21
14
Dachtera Barbara
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2019-09-22
1
2019-09-22
26
2019-09-22
17
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
UTASZA (156)
2019-09-21
16
2019-09-21
13
Darul Maria
KJ w Zagórowie
2019-09-22
3
2019-09-22
16
PALEGRO (136)
2019-09-22
20
2019-09-22
Derda Agata
KJ Michałówka
2019-09-21
33
2019-09-21
40
Dopierała Bogna
KJ Kapada Wiry
HUG ME (137)
2019-09-21
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2019-09-22
2
200
2019-09-22
8
2019-09-22
5
Dowgielewicz Aleksandra
Delta Biedrusko
BEZA (70)
2019-09-21
7
2019-09-21
1
2019-09-21
16
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-09-22
29
2019-09-22
Dukarska Wiktoria
bpk
DODIS MK (123)
2019-09-21
28
2019-09-21
14
2019-09-22
27
2019-09-22
Dur Aleksander
St. Rodan Club Skrzynki
KARINO (180)
2019-09-21
45
2019-09-21
2019-09-22
23
2019-09-22
QUINZI 5 (181)
2019-09-21
26
2019-09-21
40
2019-09-22
36
2019-09-22
40
TINA (182)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
2019-09-22
1
Epting Zofia
JKS Gold Team Świątniki
IMOLA (56)
2019-09-22
1
2019-09-22
1
CHILI (59)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Felusiak Dominika
JKS AMICO Mołdawin
KIDNEY (38)
2019-09-21
2019-09-22
1
2019-09-22
17
2019-09-21
1
Ferjan Victoria
JKS Melloni Horses
KLIWIA (68)
2019-09-21
28
2019-09-21
1
2019-09-22
19
2019-09-22
1
Frołow Anastazja
Ludowy Klub Sportowy Cwał
2019-09-22
1
2019-09-22
17
Gąsiorowska Karolina
KS Verso La Natura
FRANCESCO (117)
2019-09-21
1
2019-09-21
38
2019-09-22
36
2019-09-22
1
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2019-09-21
27
2019-09-21
Gniadek Oliwia
bpk
LEXUS (105)
2019-09-21
1
2019-09-21
14
2019-09-22
1
2019-09-22
1
2019-09-21
27
2019-09-21
22
2019-09-22
10
2019-09-22
15
Górecka Agata
KS Verso La Natura
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Goszczynski Adam
Bpk
POKER (204)
2019-09-21
7
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Goszczynski Bartosz
Bpk
FLORENCJA (210)
2019-09-21
2
400
2019-09-22
1
250
LISA (211)
2019-09-21
26
2019-09-21
20
2019-09-22
12
2019-09-22
9
LORINA (212)
2019-09-21
9
2019-09-21
18
2019-09-22
5
2019-09-22
6
Grochowska Natalia
JKS Gold Team Rogalinek
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
2019-09-22
1
2019-09-22
21
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
CRAX (131)
2019-09-21
41
2019-09-21
Gryciak Paulina
JKS Amico Mołdawin
2019-09-21
11
2019-09-21
7
Grzegorz Karolina
bpk
2019-09-21
1
2019-09-21
12
2019-09-22
12
2019-09-22
1
Gumienna Pola
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (202)
2019-09-21
14
2019-09-21
21
Gumienna Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
BRANDO (201)
2019-09-21
14
2019-09-21
1
Gut Magdalena
KJ Zbrosławice
CALIA M (209)
2019-09-21
19
2019-09-21
6
2019-09-22
4
2019-09-22
5
Haracewiat Jagoda
JKS Gold Team
2019-09-21
15
2019-09-21
1
Hruzik Weronika
Delta Biedrusko
LOLEK (159)
2019-09-21
11
2019-09-21
1
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2019-09-21
44
2019-09-21
21
2019-09-22
11
2019-09-22
12
Hudzik Witold
bpk
2019-09-21
2
300
2019-09-22
2
150
2019-09-22
6
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
AVALETTO (172)
2019-09-21
1
300
2019-09-21
1
400
2019-09-22
1
150
2019-09-22
1
200
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
FABIA (86)
2019-09-21
38
2019-09-21
2019-09-22
4
2019-09-22
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
EROZJA (153)
2019-09-21
26
2019-09-21
1
2019-09-22
1
Jankowiak Marika
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-09-22
7
2019-09-22
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-09-21
34
2019-09-21
19
2019-09-22
18
2019-09-22
17
Jazdończyk Anna
KJ CH Jaszkowo
2019-09-22
12
2019-09-22
27
Jazdończyk Maja
bpk
MONA (203)
2019-09-22
12
2019-09-22
15
Jóźwiak Gabrysia
KJ Kapada Wiry
LUNA (16)
2019-09-21
1
2019-09-21
21
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
ROLEX 2 (33)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
2019-09-21
21
2019-09-21
26
2019-09-22
1
2019-09-22
17
Kaczmarek Maja
JUKS Abakus Kaczyna
KORAL D (75)
2019-09-21
1
2019-09-21
21
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Kamińska Oliwia
Klub Jeździecki Michałówka
2019-09-21
7
2019-09-21
Kanoniczak Hanna
KJ CH Jaszkowo
Barbi (4)
2019-09-22
2019-09-22
1
Kantecka Anna
bpk
2019-09-21
1
2019-09-21
14
2019-09-21
1
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Bolero (222)
2019-09-21
1
2019-09-21
20
2019-09-22
23
2019-09-22
18
Lapaccio (223)
2019-09-21
35
2019-09-22
25
2019-09-22
Kasperczak Karolina
JUKS Mieczewo
TORNADO (133)
2019-09-21
1
2019-09-21
34
2019-09-22
36
2019-09-22
22
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
Bolero (222)
2019-09-22
1
2019-09-22
19
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
CICERO (158)
2019-09-21
19
HASTOR (161)
2019-09-21
16
2019-09-21
2019-09-21
8
2019-09-21
3
300
2019-09-21
5
2019-09-21
1
500
2019-09-21
14
2019-09-21
28
Kołodzińska Aleksandra
JKS Melloni Horses
2019-09-21
1
2019-09-21
14
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Kopras Marek
KJ Kopras
2019-09-21
32
2019-09-21
Kosmalewicz Michalina
NF Championstud
Quizio (236)
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
BAZYLIA (157)
2019-09-22
12
2019-09-22
17
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
IMOLA (56)
2019-09-21
1
2019-09-21
30
2019-09-21
1
2019-09-21
15
2019-09-22
20
2019-09-22
14
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
BIRKE K (229)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
17
Kowalska Natalia
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
KARINO (41)
2019-09-21
11
2019-09-21
42
Kraszewska Juliia
JKS Gold Team Rogalinek
POLUBNA (50)
2019-09-22
1
2019-09-22
17
Krawiec Martyna
KS Verso La Natura
BLANKA (116)
2019-09-21
42
2019-09-21
1
2019-09-22
20
2019-09-22
20
Krysiak Antoni
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-09-21
12
2019-09-21
26
2019-09-22
18
2019-09-22
1
BERNY (230)
2019-09-22
2019-09-22
12
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2019-09-21
5
2019-09-21
CHANTEL (94)
2019-09-21
3
100
2019-09-21
12
Kwasiżur Bartosz
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
MON AMOUR (232)
2019-09-22
22
2019-09-22
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
GLORY (31)
2019-09-21
1
2019-09-21
2019-09-22
1
2019-09-22
18
Larkowski Wiktor
KJ Zbrosławice
ETIUDA M (207)
2019-09-21
6
2019-09-21
4
2019-09-22
15
2019-09-22
3
100
AMAT M (208)
2019-09-21
33
2019-09-21
23
2019-09-22
19
2019-09-22
13
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (32)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
12
2019-09-22
1
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
1
2019-09-21
12
2019-09-22
2019-09-22
18
Liszkowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (176)
2019-09-21
8
2019-09-21
24
GALAKIDO (177)
2019-09-21
5
2019-09-21
7
Łuczak Julia
Racocki KJ
SYMFONIA (160)
2019-09-22
1
2019-09-22
20
2019-09-22
28
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
KARINKA (200)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
NICO UNO (125)
2019-09-21
36
2019-09-21
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
2019-09-21
12
2019-09-21
10
2019-09-22
19
2019-09-22
1
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-09-21
2019-09-22
1
2019-09-22
12
Maćkowska Patrycja
KJ Podkowa Gruszczyn
GABON (46)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
Maj Vanessa
Stajnia Mustang
2019-09-21
24
2019-09-21
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Carpaccio (220)
2019-09-21
17
2019-09-22
7
Viktor (221)
2019-09-21
25
2019-09-22
21
Makowski Arkadiusz
JUKS Mieczewo
2019-09-21
29
2019-09-21
26
2019-09-22
9
2019-09-22
20
2019-09-21
17
2019-09-21
9
2019-09-22
8
2019-09-22
10
Mamys Marta
Stajnia NF Championstud
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
GANDALF (21)
2019-09-21
2
2019-09-21
35
Mudry Aleksandra
WTK Hermanów
2019-09-21
11
2019-09-21
4
2019-09-22
11
2019-09-22
3
150
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (13)
2019-09-21
1
2019-09-21
40
2019-09-22
2019-09-22
5
Nagła Kornelia
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
2019-09-22
1
2019-09-22
36
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
2019-09-22
1
2019-09-22
19
Najewska Marta
Delta Biedrusko
PICASSO (134)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Napierała Gabriela
JKS Gold Team Rogalinek
DOMINGO (58)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Niedziela Agnieszka
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WERTUS (166)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Niesiołowska Zofia
bpk
ALI (197)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Nietupska Karolina
Stajnia Mustang
OSKAR (184)
2019-09-21
22
Nowaczyk Liliana
2019-09-22
2019-09-22
14
Nowaczyńska Dagmara
Stajnia NF Championstud
Malajka (237)
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-09-21
28
2019-09-21
Nowak Zofia
BPK
GEORGIA (196)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Osowska Urszula
KJ CH Jaszkowo
MIMI (219)
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (193)
2019-09-21
1
2019-09-21
36
Palacz Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
FALCON (74)
2019-09-21
26
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
33
Paluch Martyna
JKS Melloni Horses
2019-09-21
1
2019-09-22
1
IROS (67)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
18
Patecka Olga
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (14)
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Pawlak Amelia
JKS AMICO Mołdawin
DIMA (36)
2019-09-21
20
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Pawlicka Weronika
JKS Gold Team Rogalinek
FIGA (52)
2019-09-22
11
2019-09-22
1
Piasecki Patryk
CH JASZKOWO
SEWILLA L (107)
2019-09-22
26
2019-09-22
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
HOŁEK (55)
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Pieńkowska Jagoda
Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LADY (149)
2019-09-22
27
2019-09-22
27
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
2019-09-21
16
2019-09-21
21
2019-09-22
1
2019-09-22
17
2019-09-21
26
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
13
Pogodzińska Sonia
KJ CH-Jaszkowo
2019-09-21
43
2019-09-22
20
2019-09-22
1
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (145)
2019-09-22
12
2019-09-22
17
Polcyn Jagoda
Racocki Klub Jeździecki
CSILLA (62)
2019-09-21
1
2019-09-21
14
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Porzuckowiak Karolina
bpk
2019-09-21
31
2019-09-21
10
2019-09-22
16
2019-09-22
4
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2019-09-21
8
2019-09-22
6
2019-09-21
25
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
2019-09-22
2019-09-22
1
2019-09-22
1
GOLD (60)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
SKARLET (27)
2019-09-21
1
2019-09-21
4
2019-09-22
1
2019-09-22
9
Rybarczyk Maja
JKS Gold Team Rogalinek
2019-09-22
1
2019-09-22
14
Sawa Blanka
JKS Melloni Horses
2019-09-21
1
2019-09-22
1
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
TYPIER (206)
2019-09-21
9
2019-09-21
Siejak Karolina
KJ Agro-Handel Śrem
2019-09-21
2019-09-21
28
Siejak Weronika
KJ Agro-Handek Śrem
2019-09-21
37
2019-09-21
46
Siwka Karolina
St. Kraju Jumping Team
JANTARINA (148)
2019-09-21
31
2019-09-21
39
Śliwińska Zuzanna
JKS Fer Więckowice
KARTOUCHE (121)
2019-09-21
26
2019-09-21
20
2019-09-22
3
50
2019-09-22
19
Słoniec Natalia
2019-09-21
23
2019-09-21
14
Słoniec Paulina
PYSIA (226)
2019-09-21
1
Magik (227)
2019-09-21
1
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
TAWRIA (91)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
20
2019-09-22
20
PENITO (92)
2019-09-21
21
2019-09-21
2019-09-22
12
2019-09-22
26
Sobczak Zuzanna
JKS Gold Team
2019-09-21
22
2019-09-21
1
Sobieraj Natalia
KJ Kapada Wiry
HUG ME (137)
2019-09-21
21
2019-09-21
31
Sokołowska Zofia
JKS Gold Team Rogalinek
KARMIN (53)
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
2019-09-21
29
2019-09-21
38
2019-09-22
6
2019-09-22
24
BULWAR (112)
2019-09-21
12
2019-09-21
41
2019-09-22
30
2019-09-22
28
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Stein Hanna
Pony Jumping Team
ODYSEJA (140)
2019-09-21
1
2019-09-21
21
2019-09-22
1
2019-09-22
1
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
TSUNAMI (192)
2019-09-22
2
2019-09-22
13
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
HESTER (194)
2019-09-22
1
2019-09-22
22
Sućko Nina
JUKS Abakus Kaczyna
2019-09-21
1
2019-09-21
14
2019-09-22
1
2019-09-22
17
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-09-22
32
2019-09-22
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
IMAR (147)
2019-09-21
30
2019-09-21
15
Szymczak Jan
WTK Hermanów
2019-09-22
10
2019-09-22
23
Tarka Kinga
Stajnia Mustang
ENZO BEY (186)
2019-09-21
19
2019-09-21
1
Tomaszewska Wiktoria
St. KJ Stajnia ADAMUS
LIDER (115)
2019-09-22
2019-09-22
Tomaszewski Jakub
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Kwarta (235)
2019-09-22
1
2019-09-22
19
Tomczak Ida
JKS Gold Team
HOŁEK (55)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Tomikowski Michał
bpk
MATEA (15)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
FUNNY BOY (154)
2019-09-21
12
Umerle Karolina
bpk
2019-09-21
43
2019-09-21
26
Walkowska Alessandra
KJ Dilmar Kobylarnia
DANTE (7)
2019-09-21
13
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
27
2019-09-21
18
2019-09-21
2019-09-22
8
2019-09-22
Wawrzyniak Marika
KJ Rio Grande Krosinko
2019-09-21
22
2019-09-21
32
Wawrzyniak Vanessa
Stajnia Mustang
MAMBA (189)
2019-09-21
10
2019-09-21
9
Werblińska Oliwia
LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
CARMEN (47)
2019-09-21
6
2019-09-21
4
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-09-21
42
2019-09-21
23
2019-09-22
11
2019-09-22
27
2019-09-21
35
2019-09-21
34
2019-09-22
2019-09-22
20
Wizła Zofia
JKS Gold Team Rogalinek
DOMINGO (58)
2019-09-22
19
2019-09-22
27
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
SWING (173)
2019-09-21
13
2019-09-21
12
2019-09-21
12
Wojtas Julia
JKS Amico Mołdawin
MARKUS (35)
2019-09-21
2
200
2019-09-21
3
200
2019-09-22
2
100
2019-09-22
4
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (95)
2019-09-21
16
2019-09-21
1
Ares (225)
2019-09-21
1
2019-09-21
14
Zielińska Marta
KJ Zagórów
CALIPSO (43)
2019-09-21
10
2019-09-21
13

Number of Riders: 196

Number of Horses: 228

The sum of prizes: 4 050.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl