Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
239 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:00:30
2019-09-11 11:41:32
Tomasz Pawlicki NEKANTOS
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
238 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 11:11:58
2019-09-11 11:00:14
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
237 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 11:12:04
2019-09-11 10:59:53
Ewa Jarczyńska SIWA (MISSY GREY)
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
235 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 11:11:45
2019-09-11 10:57:13
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
234 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 10:52:24
2019-09-11 10:47:55
Laura Liszka GEORGIA
  • 2x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
233 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:42:36
2019-09-11 09:42:23
Agata Weigt JASKIERNIK
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:32:58
2019-09-11 08:58:15
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
229 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:33:53
2019-09-11 08:52:39
Ireneusz Kondratowicz FRESCA
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
228 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:34:27
2019-09-11 08:51:44
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
227 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:23:26
2019-09-11 08:44:44
Weronika Hruzik LOLEK
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
226 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:03:13
2019-09-11 07:56:40
Katarzyna Dawidowska-Zawartowska KARUSO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:24:24
2019-09-11 00:58:16
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
224 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:03:23
2019-09-10 23:45:28
Julia Bruska BRETON
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
223 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:03:37
2019-09-10 23:44:28
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
222 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:03:44
2019-09-10 23:43:31
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:34:52
2019-09-10 22:51:58
Anastazja Braun WARKA
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
220 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:04:04
2019-09-10 22:25:09
Marta Puchalska CHANTEL
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
219 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:05:10
2019-09-10 22:14:58
Marta Najewska PICASSO
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
218 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:35:40
2019-09-10 21:54:38
Natalia Łączkowska BAD BOY
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:36:24
2019-09-10 21:54:21
Agnieszka Habernik MALAJKA
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
216 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:05:22
2019-09-10 21:51:38
Maja Poprawa NASTIA
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:05:53
2019-09-10 21:50:07
Alicja Poprawa CRAZY PRINCESS
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
214 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:06:04
2019-09-10 21:48:58
Judyta Perek IMBIR
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
213 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:06:14
2019-09-10 21:47:55
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
212 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:38:53
2019-09-10 21:47:50
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
211 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:37:15
2019-09-10 21:45:06
Agnieszka Habernik SEWILLA L
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
210 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:06:36
2019-09-10 21:42:02
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
209 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:06:48
2019-09-10 21:23:52
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:06:55
2019-09-10 21:23:20
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:07:06
2019-09-10 21:19:06
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 2x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
206 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:07:15
2019-09-10 20:54:12
Marta Mamys NANDA DEWI
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
204 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:07:24
2019-09-10 20:53:16
Aleksandra Krupińska KONRAD
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:07:31
2019-09-10 20:36:09
Dominika Gardas KLEO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
202 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:07:40
2019-09-10 20:35:33
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
201 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:44:58
2019-09-10 20:21:09
Klementyna Cajske HASIRO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
200 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:43:16
2019-09-10 20:20:38
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
199 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:43:46
2019-09-10 20:20:14
Marta Bronnenberg AKT
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
198 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:39:38
2019-09-10 20:19:44
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 09:32:47
2019-09-10 20:19:14
Aleksander Lauk CARROSO AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
196 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 09:32:52
2019-09-10 20:18:33
Aleksander Lauk COSMIC CONTENDUS AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
195 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:42:06
2019-09-10 20:17:53
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
194 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 09:32:57
2019-09-10 20:17:09
Angelika Pawlak CALASIA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
193 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:41:58
2019-09-10 20:16:33
Kornelia Górnicka COSTA SERENA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
192 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:08:12
2019-09-10 20:11:25
Adela Spendowska LORD HARRY
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
191 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:41:18
2019-09-10 20:11:00
Weronika Kamińska KARA
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
189 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:29:15
2019-09-10 20:04:10
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:08:49
2019-09-10 20:00:39
Anna Sobańska FUERTA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 09:27:02
2019-09-10 19:21:24
Zofia Wizła EKSPLOZJA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:09:37
2019-09-10 17:24:32
Julia Malicka LITTLE ART
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 15:31:13
2019-09-10 14:10:40
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:36:34
2019-09-10 13:34:50
Wiktoria Łozowska ANTONIO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:36:38
2019-09-10 13:28:30
Wiktoria Łozowska GINGERBREAD RED WINE Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
182 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:39:03
2019-09-10 13:27:59
Jarosław Skrzyczyński WILD HUNTER
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:39:00
2019-09-10 13:27:30
Jarosław Skrzyczyński PAGANINI
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:38:56
2019-09-10 13:27:07
Jarosław Skrzyczyński CHABLIS
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:38:50
2019-09-10 13:26:44
Patryk Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:38:48
2019-09-10 13:26:11
Filip Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
177 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:38:44
2019-09-10 13:20:44
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:19:14
2019-09-10 13:18:08
Łukasz Krajewski ORLANDO L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:20:07
2019-09-10 12:19:48
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:20:11
2019-09-10 12:06:04
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 13:20:13
2019-09-10 12:04:56
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 10:58:44
2019-09-10 10:48:08
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:00:36
2019-09-10 10:46:27
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:00:38
2019-09-10 10:45:46
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:03:37
2019-09-10 10:40:25
Luiza Niemiec SIR ANTONIO 2
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:03:14
2019-09-10 10:29:15
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:05:51
2019-09-10 10:28:14
Natalia Ellman HEROS
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:04:39
2019-09-10 10:26:47
Nadia Szewc MON AMIE
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:07:05
2019-09-10 10:24:31
Patrycja Ellman MIRIAM
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:07:17
2019-09-10 10:14:26
Patrycja Ellman OMBOS ZILVERSTER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 10:52:22
2019-09-10 09:58:55
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:02:45
2019-09-10 09:38:31
Zofia Zawartowska BAJKA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 10:51:55
2019-09-10 09:33:41
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:45:44
2019-09-10 07:21:26
Aleksandra Zielińska PATAGONIA WN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:12:56
2019-09-09 23:58:29
Julia Pięta ALLEGRA S
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:04
2019-09-09 23:57:00
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:08
2019-09-09 23:55:37
Zuzanna Mroczek KANTJE'S ELTON
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:13
2019-09-09 23:42:16
Wiktoria Siejak SHUTTERFLY
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:21
2019-09-09 23:37:42
Jan Kurek FELLOW
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:26
2019-09-09 23:36:50
Jan Kurek JUNIOR 152
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:32
2019-09-09 23:36:16
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:48
2019-09-09 23:34:55
Marianna Kołacka JAŚMIN
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:52
2019-09-09 23:34:27
Lena Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:13:57
2019-09-09 23:33:35
Jan Kurek OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 09:33:02
2019-09-09 22:07:14
Nicole Młynarz SKARB
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 09:33:07
2019-09-09 22:06:15
Nicole Młynarz VELVET
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:24
2019-09-09 22:06:03
Milena Majewska FONTMELL JUSTINE
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:28
2019-09-09 21:41:20
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:33
2019-09-09 20:53:06
Jagoda Pieńkowska LADY
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:39
2019-09-09 20:52:53
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:46
2019-09-09 19:52:32
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:53
2019-09-09 19:20:18
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:14:59
2019-09-09 19:14:48
Madison Kabacińska DIOGENES BH
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:15:05
2019-09-09 19:02:03
Lena Kosicka ZENTIS
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:15:13
2019-09-09 17:51:06
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:15:18
2019-09-09 16:10:30
Marta Echaust EMIKA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:15:24
2019-09-09 16:09:43
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 07:15:29
2019-09-09 16:09:01
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 16:02:22
2019-09-09 15:23:45
Alicja Kazimierska PUENTA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 15:13:21
2019-09-09 15:12:57
Barbara Kurek GRANIM
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 14:58:10
2019-09-09 14:57:23
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 14:42:16
2019-09-09 13:36:08
Michał Rynowiecki ATTYLLAN GL
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:05:12
2019-09-09 12:55:38
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:05:15
2019-09-09 12:55:20
Natalia Przybyła TIFI
  • 2x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:38:05
2019-09-09 12:37:58
Agnieszka Kowalczyk IMOLA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:37:55
2019-09-09 12:36:30
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:37:58
2019-09-09 12:34:58
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:38:07
2019-09-09 12:33:54
Przemysław Rogowski GOLD
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:38:10
2019-09-09 12:11:47
Diana Tomkowiak DENIS
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:38:14
2019-09-09 11:55:59
Kaja Korbalewska CRAZY QUEEN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 14:55:22
2019-09-09 11:01:20
Weronika Heigelmann ONE WAY TICKET
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 11:11:37
2019-09-09 10:24:12
Jan Nieścior-Kreische QUINT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 11:11:51
2019-09-09 10:23:24
Jan Nieścior-Kreische KOSOW PETERSBURG
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 10:10:19
2019-09-09 08:42:45
Marcelina Jackowiak FABIA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 10:10:23
2019-09-09 08:31:57
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 10:10:26
2019-09-09 08:31:33
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:08:50
2019-09-09 00:17:23
Adrianna Wiśniewska MA CHERIE 4
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:08:55
2019-09-09 00:17:05
Aleksander Dur QUINZI 5
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:01
2019-09-09 00:16:36
Aleksander Dur KARINO
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:14:48
2019-09-08 21:19:05
Sławomir Klóska HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:12
2019-09-08 21:16:14
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:17
2019-09-08 20:47:54
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:22
2019-09-08 20:47:30
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:25
2019-09-08 20:31:51
Julia Walorek FALCO
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:38
2019-09-08 20:25:14
Julia Walorek WEIDA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:51
2019-09-08 14:11:37
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:09:55
2019-09-08 14:11:17
Mieszko Dąbrowski AMIRA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:01
2019-09-08 14:10:53
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:05
2019-09-08 10:17:21
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:09
2019-09-07 19:48:53
Anna Warzecha NIRVANA
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:14
2019-09-07 19:47:47
Katarzyna Dachterska FRESKA
  • 2x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:19
2019-09-07 19:01:43
Krzysztof Wierzbicki MARICANTA-P
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:23
2019-09-07 19:00:54
Krzysztof Wierzbicki CHASSOT
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:32
2019-09-07 09:05:14
Jakub Dorynek EASTERN EXPRESS Z
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:37
2019-09-07 06:49:23
Zuzanna Augustyniak KORSON
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:46
2019-09-06 23:02:13
Katarzyna Giec ALISTER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:51
2019-09-06 21:18:10
Oliwia Stronczyńska CIRA W
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:10:56
2019-09-06 21:17:25
Agata Derda DONNA NAVONNA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:02
2019-09-06 21:16:47
Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:06
2019-09-06 21:04:04
Gabriela Woźniczka KAMFORA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:11
2019-09-06 21:03:38
Aleksandra Przewoźna NOBLOSZ
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:22
2019-09-06 17:26:41
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:26
2019-09-06 17:26:12
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:10:17
2019-09-06 12:55:23
Patryk Piasecki SEWILLA L
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:37
2019-09-06 12:10:28
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:43
2019-09-06 10:20:45
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:11:49
2019-09-06 10:20:07
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:12:07
2019-09-06 10:19:58
Katarzyna Kaźmierczak KRISTIANO GL
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:12:11
2019-09-06 10:19:30
Zosia Handke KLAKIER
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 07:12:16
2019-09-06 09:59:25
Natalia Pacewicz CANARO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:23:30
2019-09-05 21:14:54
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 16:04:57
2019-09-05 21:14:16
Karolina Kozakiewicz CASTAL B
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 19:52:10
2019-09-05 19:35:34
Alicja Skaba CHAPMAN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:23:39
2019-09-05 19:18:54
Patrycja Czaplewska NORTA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:23:45
2019-09-05 18:58:32
Paulina Wachowiak WERONA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:23:47
2019-09-05 18:57:27
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 09:33:13
2019-09-05 17:14:43
Paulina Pawelczak KOSTARYKA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:23:57
2019-09-05 17:13:55
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 07:24:01
2019-09-05 15:09:14
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 08:09:48
2019-09-05 10:53:37
Paula Bartkowiak ARENA
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:39:52
2019-09-05 07:39:45
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:35:38
2019-09-04 22:47:15
Maksymilian Kmieciak MALAGA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:35:43
2019-09-04 22:46:26
Kevin Nagórka SEKRETARIAT W
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:35:52
2019-09-04 22:44:19
Kevin Nagórka CASS
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 10:10:29
2019-09-04 22:43:45
Kevin Nagórka SINGLE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:06
2019-09-04 22:43:05
Łukasz Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:10
2019-09-04 22:42:31
Łukasz Krajewski CATAMARAN
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:17
2019-09-04 22:42:02
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:24
2019-09-04 22:40:48
Łukasz Krajewski CATINA BLUE FG
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:28
2019-09-04 22:39:58
Łukasz Krajewski LEVANTE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 08:49:08
2019-09-04 22:26:07
Anna Walkowiak NERON
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:47
2019-09-04 22:15:25
Barbara Kurek BERNI KP
  • 2x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:36:54
2019-09-04 21:33:55
Kornelia Jurasz ROLEX 2
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:37:12
2019-09-04 16:26:10
Karolina Grzegorz CERES
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 14:32:07
2019-09-04 13:45:22
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 14:32:10
2019-09-04 13:44:50
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 14:32:12
2019-09-04 13:44:08
Sofi Przybylska JACOB
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 07:38:11
2019-09-03 19:54:45
Jakub Dorynek LA CASA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 07:38:17
2019-09-03 19:53:25
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 07:38:19
2019-09-03 19:52:59
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 07:38:22
2019-09-03 17:28:52
Gabriela Kordus NIRVANA
  • 2x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T7/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T8/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 07:38:34
2019-09-03 17:21:23
Joanna Słomka DIVA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 08:54:02
2019-09-03 08:11:49
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 07:39:54
2019-09-02 21:40:19
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 07:40:48
2019-09-02 12:14:11
Filip Mizgier IRMA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 12:03:59
2019-09-02 11:55:21
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 12:04:03
2019-09-02 11:37:21
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 12:04:11
2019-09-02 11:36:35
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 12:04:15
2019-09-02 11:36:10
Jacek Polikowski CASSANO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 12:04:18
2019-09-02 11:35:11
Jacek Polikowski ASARI
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:20:46
2019-09-02 08:44:20
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:20:49
2019-09-02 07:44:43
Weronika Siejak MAYON L
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:06
2019-09-01 20:13:23
Filip Wysoczański SALMIN
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:12
2019-09-01 20:12:53
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T11/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:19
2019-09-01 20:09:24
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:24
2019-09-01 18:22:15
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:30
2019-09-01 18:16:37
Lidia Doczekalska HILTON
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:33
2019-09-01 14:02:48
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:36
2019-08-31 14:25:43
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 13:05:18
2019-08-31 13:07:16
Laura Sprenger ERR-CHARGER
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 14:42:19
2019-08-31 13:06:45
Nikola Urbańska MAJA
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:51
2019-08-31 13:04:54
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:40:59
2019-08-30 17:04:20
Elwira Trzewiczyńska DENAR
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:41:02
2019-08-30 16:57:56
Elwira Trzewiczyńska CEKIN L
  • 2x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T9/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:41:09
2019-08-30 15:28:49
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T5/90/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 07:52:52
2019-08-29 23:11:10
Kinga Prais ARONA
  • 1x T3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T4/80/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 07:52:56
2019-08-29 20:43:57
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 07:49:51
2019-08-28 16:11:59
Filip Kapała GENCO KG
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 07:49:53
2019-08-28 16:11:23
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 07:43:07
2019-08-28 07:43:07
Berenika Biela PYSIA
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 07:40:39
2019-08-28 07:40:39
Berenika Biela DENIS
  • 1x T1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (J.)
O048151
2. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
3. Bartkowiak Paula Bpk
S
Brak
4. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
5. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (Mł.)
O049200
6. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
7. Braun Anastazja Stajnia NF Championstud
2006 (JM.)
Brak
8. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
9. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
O026923
10. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
11. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
12. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O034621
13. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O051804
14. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
15. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
16. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
17. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
18. Dachtera Barbara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
brak
19. Dachterska Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O049326
20. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
O009145
21. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
22. Doczekalska Lidia KJ Stajnia z Kopytem
S
O025010
23. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
24. Dur Aleksander St. Rodan Club Skrzynki
S
O033783
25. Echaust Marta Atena - ostrzeszow
2005 (JM.)
brak
26. Ellman Natalia bpk
2008 (Mł.)
brak
27. Ellman Patrycja bpk
2006 (JM.)
brak
28. Foligowska Karolina Klub Sportowy Grand Horse
S
O053182
29. Frąszczak Zofia JKS Moskit Kalisz
2002 (J.)
O040032
30. Gardas Dominika Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2001 (J.)
O023600
31. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
32. Giec Katarzyna KJ Podkowa Gruszczyn
2001 (J.)
brak
33. Górna Inga KJ CH Jaszkowo
34. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
35. Górnicka Kornelia BKS Klos Budzyn
S
O047118
36. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
37. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
38. Grzegorz Karolina bpk
2004 (JM.)
O037780
39. Habernik Agnieszka Stajnia NF Championstud
S
Brak
40. Handke Zosia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (Mł.)
Brak
41. Heigelmann Weronika Racocki KJ
2001 (J.)
O042326
42. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (Mł.)
brak
43. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
44. Hudzik Witold bpk
S
O039362
45. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
46. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
47. Jarczyńska Ewa Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo
2002 (J.)
O035136
48. Jaworska Marta Bez Przynależności Klubowej
S
brak
49. Jęchorek Weronika KJ Michałówka
S
O052089
50. Jendryke Michalina St. KS Jumping Events
2004 (JM.)
O042012
51. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
52. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
53. Kabacińska Madison OJK Michałówka
2004 (JM.)
brak
54. Kamińska Oliwia brak
2005 (JM.)
brak
55. Kamińska Weronika Klos budzyn
2009 (Mł.)
None
56. Kapała Filip St. KS Jumping Events Poznań
S
O027683
57. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
58. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
59. Kazimierska Alicja Braniewski Klub Jeździecki ''Boston''
2003 (J.)
O043251
60. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
61. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
62. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
63. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
64. Kmieciak Maksymilian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2004 (JM.)
O049634
65. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
66. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
67. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
68. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
69. Kordus Gabriela .
2010 (Mł.)
.
70. Kosicka Lena KS Centaurus Zielona Góra
2006 (JM.)
O048818
71. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
72. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
73. Kowalczyk Mateusz BPK - WIE
S
O024213
74. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
75. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
76. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002980
77. Krupińska Aleksandra Stajnia NF Championstud
2005 (JM.)
Brak
78. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
Brak
79. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
80. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (J.)
O034510
81. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
82. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
83. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (MJ.)
O027955
84. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
85. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
86. Liszka Laura BPK
2009 (Mł.)
Brak
87. Łączkowska Natalia St. J Baborówko
2002 (J.)
O034366
88. Ładziak Amelia Klub Jeździecki Lotus
2004 (JM.)
O042459
89. Łozowska Wiktoria St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011944
90. Łuczak Julia Racocki KJ
2000 (MJ.)
104XZ61
91. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
92. Maciejuk Martyna KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
93. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
94. Majewska Milena Niezrzeszony
2007 (JM.)
0053419
95. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
96. Mamys Marta Stajnia NF Championstud
2009 (Mł.)
Brak
97. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
98. Mizgier Filip KJ CH Jaszkowo
S
O003383
99. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
100. Mroczek Zuzanna juks abakus kaczyna
O050772
101. Nagórka Kevin St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O026038
102. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
brak
103. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (J.)
O035386
104. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
105. Niemiec Luiza KJ OLMET OstSped Ostrow Wlkp
2005 (JM.)
brak
106. Pacewicz Natalia UKS Podkowa Moryń
S
O025341
107. Pakuła Marcin Bez Przynależności Klubowej
108. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
109. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
110. Pawelczak Zofia JUKS Mieczewo Borkowice
2005 (JM.)
O039351
111. Pawlak Angelika Kudzyński KS Kłos
1998 (MJ.)
O038502
112. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O043616
113. Pawlicki Tomasz Harmony Club
S
O001058
114. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
115. Piasecki Patryk CH JASZKOWO
S
O038258
116. Pieńkowska Jagoda Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
brak
117. Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
S
O034485
118. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
119. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
120. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
O049334
121. Poprawa Maja Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
O040106
122. Prais Kinga Siekówko
2002 (J.)
brak
123. Przewoźna Aleksandra Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2003 (J.)
O055873
124. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
125. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
126. Puchalska Marta St. J. Baborówko
S
O000870
127. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
128. Rakowski Robert St. KJ Gronówka
S
O024458
129. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
130. Romanowska Marta St. Klub Jeździecki Korona Wałcz
S
O0112863
131. Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O025902
132. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
133. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
134. Siejak Karolina Bez przynależności klubowej
135. Siejak Weronika KJ Agro-Handek Śrem
2000 (MJ.)
O021060
136. Siejak Wiktoria JUKS Abakus
O034660
137. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
138. Skaba Alicja WTK Hermanów
2002 (J.)
O036773
139. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
140. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
141. Skrzyczyński Patryk niezrzeszony
2007 (JM.)
brak
142. Słomka Joanna .
1998 (MJ.)
O009627
143. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
144. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
145. Sołtysiak Zuzanna
146. Spendowska Adela St. J Baborówko
2002 (J.)
brak
147. Sprenger Laura Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O042255
148. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
149. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
150. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
151. Stronczyńska Oliwia KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O047590
152. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
153. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
154. Szewc Nadia bpk
2010 (Mł.)
brak
155. Szott Martyna
156. Tomaszewska Wiktoria St. KJ Stajnia ADAMUS
2004 (JM.)
Brak
157. Tomkowiak Diana KJ Michałówka
S
O034415
158. Trzewiczyńska Elwira JKS Fer Więckowice
S
O038381
159. Urbańska Nikola Klub Jeździecki Lotus
2002 (J.)
O041443
160. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
161. Walkiewicz Wiktoria KJ BSI Sport Zamysłowo
2000 (MJ.)
O038351
162. Walkowiak Anna bpk
S
O034866
163. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
164. Warzecha Anna KJ Kapada Wiry
S
O050929
165. Wawrzyniak Marika KJ Rio Grande Krosinko
S
Brak
166. Weigt Agata Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
1998 (MJ.)
O023367
167. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (J.)
O034662
168. Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo
S
O006317
169. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
170. Wiśniewska Adrianna Stowarzyszenie Rodan Club
171. Wizła Zofia bpk
2008 (Mł.)
brak
172. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
173. Woźniczka Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2009 (Mł.)
brak
174. Wrzosek Matylda Olga KJ BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
O028074
10154391
175. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
176. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
177. Zawartowska Zofia KS Idmar Krajkowo
2008 (Mł.)
brak
178. Zielińska Aleksandra KJ Jeziorki-Osieczna
2001 (J.)
O026237
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

234

AKT SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
O:
B:
K007573 POL007590002602
2.

106

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
O: Izabella Sikorska
B:
K016185 POL732010025807
3.

142

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
O: -
B: -
K027487 616009520028512
4.

96

AMIRA SP POL 2009 Klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
O: Mieszko Dąbrowski
B: Garstka Leszek
K028260
5.

171

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
O: Joanna Kopania
B: Michał Rynowiecki
K015570 POL009610016307
6.

184

ANTONIO HAN POL 2014 Wałach siwa/174 F: Action Breaker
M: Agonara
O: Izabela Dyrek
B: Gestut Lewitz
B DE431319615814
7.

134

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Dorota Przybyła
B: -
K020178 POL013610175508
8.

20

ARENA WLKP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Harwest
M: Arara
O: Paula Bartkowiak
B: -
Brak
9.

129

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
10.

214

ARMANI RJT Kuc Konnemara POL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Małgorzata Grygier
B: .
K025140
11.

31

ARONA Koń Śląski POL 2015 Klacz kara/166 F: Royal
M: Afrodyta
O: Kinga Prais
B: Kinga Prais
brak 616008610013415
12.

50

ASARI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Alfara / Alfaro
O: GR Sławomir Polikowski
B: Jerzy Wysoczański
K025068 616009530084712
13.

136

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
O: Mchał Rynowiecki
B: Leszek Garstka
K024702 616009610038214
14.

223

BAD BOY SP POL 2007 Wałach kasztanowata/166 F: Moravia / Monsieur
M: Britanika / Aprizzo
O: Jan Mossakowski
B: Roman Drabiński
K014839 POL009670052407
15.

172

BAJKA Shetland POL 2011 Klacz kara/kuc:- F: -
M: -
O: Katarzyna Dawidowska Zawartowska
B: -
brak -
16.

256

Balcerona F:
M:
O:
B:
17.

71

BERNI KP WLKP POL 2013 Ogier gniada/164 F: Cruzeiro L /
M: Barbi /
O: Kamila Świercz Kozakiewicz
B: Kamila Świercz Kozakiewicz
brak 616007610167213
18.

252

Bolero F:
M:
O:
B:
19.

56

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou Du Rouet
M: Aluna / Acorado
O: Daria Krzemińska
B: Florian Bohner
K026594 DE431310183610
20.

194

BRETON SP POL 2005 Wałach skarogniada/162 F: nd
M: nd
O: nd
B: nd
nd pol009610143705
21.

113

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
22.

143

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Frackowiak Pięta
B: -
K022597 619999610224412
23.

44

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
O: Jan Pasiut
B: Detlef Hennings
K012665 DE421000018307
24.

235

CALASIA SP POL 2015 Mare grey/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
25.

1

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
26.

245

Calisto 28 F:
M:
O:
B:
27.

119

CANARO HAN POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Conteur /
M: Cualite /
O: Sylwia Pacewicz, Natalia Pacewicz
B: Mirosław Utracik
brak -
28.

233

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
O:
B:
K021101 616009640026312
29.

97

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O: Oliwia Werblińska
B: Paulina Burdyka
K010604 POL009670002004
30.

156

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Violetta Rychlińska
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
31.

249

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
O: Antoni Chłapowski
B:
32.

227

CARROSO AK SP POL 2015 Gleiding chestnut/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
33.

65

CASS HOL GER 2010 Wałach siwa/167 F: Clinsmann / Cassini II
M: Ratinau / Carreno
O: -
B: -
K024996 DE421000507510
34.

49

CASSANO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Cefalo / Caretino
M: Wyanetta / Calato
O: GR Sławomir Polikowski
B: David Krienke
K025070 421000505411
35.

76

CASTAL B HSH HUN 2010 Wałach gniada F: Agropoint Casilloc /
M: Chantal /
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Tomas Bagladi
brak
36.

67

CATAMARAN HOL GER 2010 Wałach siwa/175 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Olraune / Cembridge
O: Jan Zybała
B: -
K021390 DE421000025210
37.

69

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 Klacz gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Paola S / Pik Solo
O: -
B: -
K027615 DE473730357410
38.

42

CEKIN L SP POL 2014 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Cyganka /
O: Elwira Trzewiczyńska
B: Franciszek Kędzierski
brak
39.

47

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K023457 25000112770607E
40.

73

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Alexander Konowalczyk
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
41.

188

CHABLIS HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Cador /
M: Esculypsa / Escudo I
O: Jan Pobierowski
B:
K026945 DE431310367313
42.

183

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
43.

260

Chacco Olympic F:
M:
O:
B:
44.

43

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Oo
M: Chanel
O: K.wozna
B: Oo
Brak Brak
45.

197

CHANTEL SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Candy Girl II PG / Roland
O: Marta Puchalska
B: Remigiusz Makowski
K028070 616009661129209
46.

90

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
47.

77

CHAPMAN Deutsches Sportpfert GER 2011 Wałach ciemnogniada/- F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
O: Natalia Skaba
B: Roland Große
K024637 DE456570178911
48.

257

Charmony 3 F:
M:
O:
B:
49.

102

CHASSOT WESTF GER 2005 Ogier kasztanowata/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Pilot's Randezvous / Pilot
O: Edmund Idkowiak
B: Sprehe
K019790 DE441411065705
50.

48

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
O: Sławomir Polikowski
B: SK Racot
K023755 616009610115211
51.

253

Cimka F:
M:
O:
B:
52.

107

CIRA W Niem. Sport. GER 2005 Klacz gniada/164 F: Carry Gold / Carry
M: Classic Girl / Classic Man
O: Piotr Stronczyński
B: Herbert Weissing
K012921 DE410103210405
53.

75

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Tamas Makay
K016465 DE441413067809
54.

203

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
O: Mateusz Kowalczyk
B: Sylke Kussner
K024916 DE431316589212
55.

246

Corrida 2007 kara F:
M: Roszka
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B:
56.

228

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
O: -
B: -
K027713 616009610107015
57.

128

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
K025300 616009610013713
58.

230

COSTA SERENA . POL . Mare bay/kuc:. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
59.

200

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Marika Iwanek
B: Nieznany
Brak 616999610218513
60.

216

CUBAL SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Liberatto P / Corofini
M: Corina / Lumpi
O: Mirosław Frąszczak
B: Mariusz Koryciak
K025203 616009610022214
61.

240

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Czarownik /
M: Czesna /
O: Julia Frankiewicz
B: SK Racot
K027679
62.

158

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
O: Aleksandra Grzywacz
B: Anna Worotniak
brak 616009670098111
63.

41

DENAR SP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Mariot / Top Gun
M: Dalia Z / Dutch Capitol
O: Elwira Trzewiczyńska
B: Roman Barlik
K013120 616009610164206
64.

132

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: Diana Tomkowiak
B: M. Romanowski
K017356 POL007600111504
65.

26

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Łukasz Biela
B: Leszek Stróżyński
K018170 POL013660381205
66.

162

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
67.

219

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
68.

160

DIOGENES BH SP POL 2006 Wałach kara/- F: Elf /
M: Demeter /
O: Millena Zajączkowska-Kabacinska
B: Bogna Hupa
brak 009660493206
69.

58

DIVA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
O: Joanna Słomka
B: Dariusz Misiak
K017741 616009610106010
70.

108

DONNA NAVONNA Oldenburger GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: destano
M: studbach1
O: Arnold Hannower
B: Arnold Hannower
K022738 de433330920512
71.

103

EASTERN EXPRESS Z Z POL 2014 Ogier gniada/168 F: Ekwador
M: Marinera
O: Dorynek Jakub
B: Zzzzzz
Brak 0560115Z55733314
72.

215

EKSPLOZJA Małopolska POL 2014 Klacz kasztanowata/mk:156 F: Jurand
M: Eleni
O: Mariusz Wizła
B: Polak
brak 616006610099814
73.

163

EMIKA ŚL POL 2009 Klacz gniada/161 F: NN
M: NN
O: Magda Echaust
B: Magda Echaust
BRAK
74.

204

EMO SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
O: Julita Janusz
B: SK Dobrzyniewo
K024914 616009610063312
75.

243

Era F:
M:
O:
B:
76.

8

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Cantero / Cambridge
M: Errisima / Turbud Tempo
O: Adrianna Marciniak
B: Adrianna Marciniak
K026049 616009610116213
77.

89

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
78.

120

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
79.

91

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/mk:148 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B: -
K014704 POL013520019602
80.

146

FELLOW KWPN POL 1111 Wałach gniada/11111 F: gentle-s
M: cornelia
O: przemyslaw mroczek
B: zzzzz
1111 1111
81.

169

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
82.

226

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
O:
B:
K018298 616009640071110
83.

202

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
84.

155

FONTMELL JUSTINE Kuc Walijski POL 2009 Klacz izabelowata/kuc:130 F: -
M: -
O: Beata Majewska
B: -
Brak -
85.

222

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
O: Ireneusz Kondratowicz
B: Ireneusz Kondratowicz
K025530 616009610173513
86.

221

FRESCA SP POL 2014 Klacz gniada/168 F: Clavius
M: Franchesca
O: Ireneusz Kondratowicz
B: Ireneusz Kondratowicz
KO28445 brak
87.

100

FRESKA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quality / Quinar
M: Fiolka / Gere
O: Katarzyna Dachterska
B: Katarzyna Dachterska
K025335 616009610093613
88.

211

FUERTA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
K026625 616007610194412
89.

159

GALILEO DRP POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Martyna Maciejuk
B: Beata Cichoń
K023854 616013661035413
90.

32

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
91.

248

GARBONOS KUC POL 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: ANTONI CHŁAPOWSKI
B: ANTONI cHŁAPOWSKI
K002593 04712
92.

28

GENCO KG SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/- F: Vandamme / Guidam
M: Gina KG / Campari M
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Grzegorz Komin
K016478 616009610223608 105KJ70
93.

237

GEORGIA Niem. Sport POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
O: Roman Klimecki
B:
K007242 DE457000253603
94.

220

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Helena Gromada
B: Sandra Bałuk
K020233 528003201110280
95.

185

GINGERBREAD RED WINE Z Warmblood POL 2015 Wałach siwa/163 F: Gemini CL /
M: L-Rovinia / Ramiro Z
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Małgorzata Siergiej
K027949 056015Z55808015
96.

82

GITTE OF HERITAGE BWP BEL 2006 Klacz siwa/162 F: Nabab De Reve /Quidam De Revel
M: Viefke-S / Nonstop
O: Sylwia Pawelczak
B: Michael & Kristof De Winne
K026427 BELW250920BWP
97.

255

Gloria. F:
M:
O:
B:
98.

116

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: Markom M. Kwiatkowski
B: Agnieszka Majewska
K011908 POL013610169106
99.

131

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
O: Przemysław Rogowski
B: Marian Dolata
K015687 POL007610174207
100.

51

GOOD-DAY SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/169 F: NN
M: NN
O: Mirosława Ustrzycka
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
101.

35

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Wysoczańska
B: NN
K027561 616999610284010
102.

148

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
103.

138

GRANIM SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Nimroy B
M: Gracja
O: Kamila Świercz Kozakiewicz
B: Kamila Świercz Kozakiewicz
brak 616009530090410
104.

38

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
O: Paulina Pierzyńska
B: SK Racot
K023319 616009610104713
105.

29

GROOD ROOS KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata/- F: Opan / Peter Pan / Pilot
M: Sidney The Kidney / Mystiko
O: Natalia Rutkowska
B: J. Klomohaar
K028097 528003201105369
106.

218

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
O: Martina Romagnoli
B: -
K025198 0201826
107.

46

GUNS N' ROSES SP POL 2015 Wałach gniada/175 F: Viscount
M: Gejsza/Atlas Bavaria
O: Paulina Pierzyńska
B: SK Racot
Brak Brak
108.

98

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo /
M: Georgina /
O: Julia Adamczyk
B: Adamowicz Leszek
K012907 616009580872907
109.

21

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
O: Marek Kopras
B: Marek Kopras
K027333 DE421000546914
110.

93

HARTEMOR R Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux
M: Husaria
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K025383 616007610021413
111.

236

HASIRO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Casiro / Cassini
M: Hiszpanka / Contendus
O: -
B: -
K028178 616009610141813
112.

68

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
113.

244

Hera F:
M:
O:
B:
114.

176

HEROS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:130 F: Morelos / Gepard
M: Hawana /
O:
B:
brak 616013610201410
115.

261

HEROS KUC POL 2010 Wałach siwa F: MORELOS/GEPARD
M: HAWANA/
O:
B:
brak 616013610201410
116.

37

HILTON WLKP POL 2006 Wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
O: Lidia Doczekalska
B: Mirosław Czapka
K022096 POL007520055506
117.

94

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
118.

53

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
119.

201

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
O: Karolina Perek
B: Janina Tyszkiewicz-Łącka
K015024 POL009610017308
120.

130

IMOLA WLKP POL 2012 Klacz skarogniada/165 F: Santos / Guidam
M: ndykcja / Grandioso
O: Dawid Epting
B: Jan Sołtysiak
616007610161212 616007610161212
121.

52

IRMA KWPN POL 2013 Klacz gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Numero Uno / Libero H
O: Filip Mizgier
B: Filip Mizgier
K026769 528003201301387
122.

62

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
123.

232

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada F: Frazes /
M: Jasna Zorza / Jallienny
O: Agata Weigt
B: SK Walewice
K021728 616006590203412
124.

149

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: -
B: -
K021920 616999600217912
125.

61

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
O: Amelia Klota
B: Henryk Święcicki
K026737 616009610194612
126.

205

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/177 F: Qumball / Kimball
M: Qumball / Kimball
O: Elżbieta Jendryke
B: Katarzyna Kinstler-Korbam
K010873 POL009670056106
127.

187

JOUNG BOY XX POL 1997 Wałach kasztanowata/164 F: Five Star Camp /
M: Joung Girl / Valiant Heart
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: SK Strzegom
K021135 POL970000003922
128.

254

Juba van de Suydersee F:
M:
O:
B:
129.

147

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
O: Ryszard Kolacki
B: Jurgen Hoffmann
K026340 DE433331607212
130.

110

KAMFORA NN POL nn Klacz kara/mk:nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
131.

144

KANTJE'S ELTON New Forest Pony POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:11111 F: Orchids Romario 2
M: Kantjes Rowena
O: Przemysław Mroczek
B: qqqqq
1111 111111
132.

229

KARA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
K021103 616999610260505
133.

87

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
134.

193

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
O:
B:
K017614 616007610092210
135.

105

KASTOR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Peres / Huf
M: Kora / Roland
O: Konrad Stefański
B:
K006639 POL009611003601
136.

118

KLAKIER SP POL 1999 Wałach gniada/kuc:140 F: Nn
M: Nn
O: Mariusz handke
B: Brak
Brak Brak
137.

264

Klementyna F:
M:
O:
B:
138.

208

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
O: Jarosław Kóska
B: brak
K025007 435350055809
139.

34

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
140.

207

KONRAD . POL . Wałach ciemnogniada/mk:Mk F: ,.
M: .
O: .
B: .
Brak
141.

104

KORSON SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son /
M: Kropka / Harper
O: Paweł Augustyniak
B: Jan Borzym
K026840 616009640012611
142.

81

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
O: Sylwia Pawelczak
B: -
K018911 616009640013911
143.

117

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/164 F: Cassilio
M: Kobra
O: Marcin Śliwiński
B: Leszek garstka
K023579 616007610063713
144.

195

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L /
M: Kaoma /
O: M. Popkowski i M. Dziurewicz
B: Witalis Ptaszek
brak POL007610167608
145.

54

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton / Corrado I
M: La Paloma / Palegro
O: Jakub Dorynek
B: -
K013986 616009510414609
146.

191

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
147.

157

LADY SP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Grand Master /
M: L'amour /
O: Jagoda Pieńkowska
B:
brak
148.

88

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
O: Izabella Sikorska
B: Tomasz Gogołek
K026561 616009610177414
149.

83

LAMBIK BWP BEL 2011 Wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Cayenne 61 / Cassini I
O: Sylwia Pawelczak
B: Cavallini BVBA
K024280 056002W00299018
150.

238

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
O: Karol Ignasiak
B: Montis
K019845 DE441411588610
151.

251

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
O: Antoni Chłapowski
B:
152.

36

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
O: Paweł Pawlak
B: Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K011371 DE431316701205
153.

70

LEVANTE VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2015 Ogier gniada/168 F: London (ex. Carembar de Muze) / Nabab de Reve
M: Lusina Z / Lasino
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K026833 056015Z55506115
154.

124

LIDER Typ Kuc POL 2015 Wałach inna/kuc:135 cm F: nn
M: nn
O: Adam Tomaszewski
B: Adam Tomaszewski
Brak 616999610215515
155.

212

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
O: Edyta Borkowska - Malicka
B: Montis Sp. z o. o.
K023002 DE441411589010
156.

213

LOLEK KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:129 F: nn
M: nn
O: Alicja Jakubowska
B: Alicja Jakubowska
brak
157.

109

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
158.

210

LORD HARRY HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lavall / Landgraff I
M: Palomapicasso / Levantos I
O: Anna Maria Spendowska
B: Paul Knauer
K027090 DE421000090613
159.

55

LORDANA K OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jakub Dorynek
B: Friedrich Kuhlmann
K022193 DE418180110112
160.

112

LORIN B Westfalska POL 2013 Klacz gniada/- F: Che Guevara / Cassini I
M: Lora / Lancer III
O: Grażyna Lachowicz-Woloszyn
B: Krzysztof Bryll
K026296 DE441411225514
161.

242

Luell Cado F:
M:
O:
B:
162.

95

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/183 F: Libero A / Land Capitol
M: Łata / nn
O: Roman Stobkowiak
B: SK Mieczownica
K026459 616999610069713
163.

85

MA CHERIE 4 OS GER 2012 Klacz kasztanowata/170 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Pakita De Petra / Quidam De Revel
O: Agricola International Las Quemadas
B: -
K026884 DE418180095712
164.

7

MAJA Litewska POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: / Vicontas
O: Adrianna Marciniak
B: Daiva Zavadskiene
brak
165.

63

MALAGA SP POL 2003 Klacz siwa F: Czumak / Bujak
M: Madera / Empik
O: Bogdan Królik
B: Janusz Kobyliński
K009295 POL009611219803 102YN28
166.

224

MALAJKA WLKP POL 1999 Klacz siwa/168 F: Alger
M: Messalina
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: R. K. P Czempiń
Brak
167.

101

MARICANTA-P SP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Cantanis / cantus
M: Marihuana P / Louis
O: Edmund Idkowiak
B: Witold Polowczyk
K016379 POL009610207607
168.

170

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
O: Joanna Kopania
B: Waldemar Skonieczny
K021444 POL009520120206
169.

45

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
O: Matoszko
B: Jakubek
K028171 616009610087015
170.

5

MIMI KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:121 F: a
M: a
O: a
B: a
brak
171.

177

MIRIAM NN POL 2005 Klacz gniada/kuc:135 F: nn
M: nn
O: -
B: -
brak -
172.

175

MON AMIE KUC POL 1997 Klacz biała/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K005918 POL999610031897
173.

206

NANDA DEWI Haflinger POL 2007 Klacz izabelowata/Kuc F: Niko
M: Nena
O: Mamys
B: Karol Kaczer
Brak
174.

199

NASTIA Wielkopolska POL 2012 Klacz siwa F: Boliwar
M: Nobia
O: Marika Iwanek
B: Michał Bocian
Brak 616007520112612
175.

10

NEKANTOS . POL . Wałach gniada/. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
176.

16

NERON SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Neska / Sir Neel
O: Daria Klimecka
B: Dariusz Mantaj
K027491 616009610101912
177.

57

NIRVANA . POL . Klacz gniada/kuc:. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
178.

99

NIRVANA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Nicola / Caretino K
O: Anna Warzecha
B: Marek Drzymała
K024404 616009682000212
179.

39

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net /
M: Parada /
O: Karolina Foligowska
B: Zenon Kopaniarz
K026773 616007610171313
180.

111

NOBLOSZ XX POL 2004 Wałach ciemnogniada/XX F: Canadian Winter
M: Niniwa
O: Włodzimierz Chmielnik
B: XX
K026326 POL040000003100
181.

78

NORTA SP POL 2014 Klacz skarogniada/170 F: Salamon / Darco
M: Norina / Turbud Quirinus
O: W. Chmielnik
B: SK Nowielice
K028082 616009640019414
182.

167

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
O: Monika Stein
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
183.

151

OH HAPPY DAY VAN'T MEULENHOF Belgisch Warmbloedpaard POL 2014 Wałach kasztanowata/178 F: Mylord Carthago
M: Sarona
O: zzzz
B: wwww
111 111
184.

178

OMBOS ZILVERSTER KUC NED 2011 Klacz siwa/kuc:142 F: Ice And Fired'AlbranI /
M: Carisma /
O: -
B: -
brak -
185.

125

ONE WAY TICKET SP POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: New World / Newton
M: Orieva / Nurjew
O: Jeremi Heigelmann
B: Michał Niczyporuk
K026615 616009530090609
186.

180

ORLANDO L Hanowerska GER 2013 Wałach gniada/169 F: Uccello
M: Crazy Girl
O: Jerzy Cerba
B: Niemcy
KO23758 DE431314311813
187.

140

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
188.

165

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
189.

189

PAGANINI SP POL 2013 Wałach gniada/174 F: Stakatto Top
M: Piagetta
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: Remigiusz Makowski
K027273
190.

166

PATAGONIA WN WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cwał / Arion
M: Puma / Zulus
O: Wiesław Zieliński
B: Piotr Brodziak
K020693 616007610143911
191.

198

PICASSO NN POL 2011 Wałach srokata/kuc:127 F: NN
M: NN
O: Anna Szewczuk
B: brak
K023116 616999520137011
192.

239

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
193.

4

Pliszka POL 2004 klacz gniadotarantowata F: Kurarz
M: Prima
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
POL 007611030604
194.

3

Power Full POL 2013 wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
616 999 61 0121213
195.

122

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K011786 POL007610171207
196.

139

PUENTA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz skarogniada/163 F: Gluosnis
M: Penelopa
O: Krzysztof Kazimierski
B: Wojciechowski Remigiusz
K025827 616009600235011
197.

27

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Antoni Cłapowski
B: Antoni Chłapowski
K004906 POL999610031997
198.

86

QUINZI 5 DSP GER 2011 Klacz siwa/168 F: Quite Right
M: Louisiana/ Lord de Luxe
O: Micheal Kleinert
B: GER
K026883 DE456370242911
199.

258

QUIZIO / POL / Wałach siwa/kuc:/ F: /
M: /
O: /
B: /
/ /
200.

247

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
201.

225

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Grand De La Cour /
M: Roma /
O: Paweł Stefaniak
B: Stanisław Szurik
brak POL009520029807
202.

121

ROGANO WLKP POL 2013 Wałach skarogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K023329 616007610106313
203.

72

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell
M: Rita
O: Joanna Jurasz
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
204.

209

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
205.

33

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Marek Sekuła
K022490 616POL1200758IT
206.

64

SEKRETARIAT W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
O: Katarzyna Woźniak
B: Katarzyna Woźniak
K027718 616009610155614
207.

137

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
O: Jerzy Gościniak
B: Jerzy Gościniak
K023778 616009610123809
208.

23

SEWILLA L Hanowerska POL 2011 Klacz kara/173 F: Van Helsing
M: Edda
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Niemcy
K019732 DE431316949611
209.

265

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
O: Przemysław Mroczek
B: Katarzyna Woźniak
K026007 616009610121413
210.

123

SINGLE HOL GER 2009 Wałach gniada/168 F: Singulord Jot
M: Kampone
O: Błażej Such
B: Niemcy
KO20214 DE421000178309
211.

174

SIR ANTONIO 2 WEST GER 2009 Wałach gniada/168 F: Schumacher
M: Fontaene
O: Agnieszka Niemiec
B: ,,,
brak brak
212.

241

SIWA (MISSY GREY) TS POL 2012 Klacz siwa/mk:155 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B: Brak
K027678 616999682005413
213.

152

SKARB SP POL 2006 Ogier siwa/150 F: Karbit /
M: Szarfa /
O: Anna Piotrowska
B: Anna Więckowska
brak POL007520043606
214.

115

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
O: Ilona Lewkowicz
B: -
K014194 POL013640083408
215.

217

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Antoni Dahlke
K020954 616009610164911
216.

164

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
217.

182

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
218.

186

SWEET DOROTHEE Hanower GER 2012 Klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
O: IIse-Dorothee Hagemann
B: Ilse- Dorothee Hagemann
Brak De 431312011512
219.

196

SWING SP POL 2012 Wałach gniada F: Fokus /
M: Siena / Placido / Animo
O: Katarzyna Wojciechowicz
B: Marcin Nowak
brak
220.

74

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
O: Zbigniew Frąckowiak
B: SK Racot
K028309 POL009611047900
221.

181

TAJFUN NN POL 2013 Wałach gniada/mk:154 F: NN
M: NN
O: Natalia Chlasta
B: Mariusz Michałowski
brak 616999610205213
222.

150

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B:
K010453 POL013640007904 103FX32
223.

135

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:124 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
O: Dorota Przybyła
B: .
K023869 POL013530073105
224.

40

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
O: Patryk Reimisz
B: SK Mieczownica
K027023 616009610004014
225.

30

TYPIER KUC POL 2007 Wałach skarogniada/mk:157 F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Karolina Garstka
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
226.

259

URSES BIJOU K SP POL 2014 Ogier gniada/176 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Urabelle / Germus R
O: Dawid Wojciechowski
B: Krzysztof Krzysztof
K026380 616009580407114
227.

154

VELVET SP POL 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Egzotyk
M: Vanessa
O: Nicole Młynarz
B: Maciej Młynarz
brak
228.

250

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
O: Antoni Chłapowski
B:
K012580 11801
229.

231

WALENCJA KUC POL 1111 Klacz siwa F: Pietrek
M: Wira
O: Lauk
B: -
LKRWZJ/4637/17
230.

168

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara / Graf Quidam
O: Weronika Jęchorek
B: SK Racot
K027238 616009610074114
231.

192

WARKA Typ Koń Mały POL 2007 Klacz kara/mk:Mk F: Wander
M: Roszka
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Antoni Czyż
Brak
232.

262

Warka F:
M:
O:
B:
233.

92

WEIDA Wielkopolska POL 2005 Klacz kasztanowata/- F: Libretto
M: Weimutka
O: Michał Walorek
B: Stadnina Koni Liski sp. z o.o.
K010939 POL007600208405
234.

173

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Preator /
M: Warta /
O: -
B: -
K027978 616013610186515
235.

190

WILD HUNTER OLD POL 2012 Wałach gniada F: Warrant / Numero Uno
M: Havana / Nurjev
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K020741 DE418180184512
236.

84

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
O: Karolina Polasik-Wrzosek
B: Agnieszka Janus
K018887 616007520000310
237.

114

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada F: Michael Angelo F
M: Wolta / Kingsten
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jacek Maria
K022618 616009610014513
238.

161

ZENTIS DR GER 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:149 F: Top Zento / Coelenhapes Cetry Be The Best
M: Vievien / Viscount
O: Grzegorz Kosicki
B: -
K025099 DE441411135307
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Julia
Harmony Club
2019-09-14
8
2019-09-15
9
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
KORSON (104)
2019-09-14
51
2019-09-14
Bartkowiak Paula
Bpk
ARENA (20)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Belter Agnieszka
Delta Biedrusko
KRUPIER (195)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-14
14
Biela Berenika
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
DENIS (26)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
1
PYSIA (27)
2019-09-14
1
2019-09-14
17
GARBONOS (248)
2019-09-15
1
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (1)
2019-09-14
12
2019-09-14
25
Braun Anastazja
Stajnia NF Championstud
WARKA (192)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (233)
2019-09-14
11
2019-09-14
23
2019-09-15
34
2019-09-15
28
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos
AKT (234)
2019-09-14
2019-09-14
Bruska Julia
Delta Biedrusko
BRETON (194)
2019-09-14
14
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (120)
2019-09-15
1
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
HASIRO (236)
2019-09-14
41
2019-09-14
2019-09-15
42
2019-09-15
Chlasta Oliwia
KJ Kapada Wiry
TAJFUN (181)
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-14
1
2019-09-15
18
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (191)
2019-09-14
19
2019-09-15
19
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2019-09-14
35
2019-09-14
37
2019-09-15
39
2019-09-15
33
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
NORTA (78)
2019-09-14
62
2019-09-14
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
2019-09-14
2
2019-09-14
19
AMIRA (96)
2019-09-14
17
2019-09-14
40
Dachtera Barbara
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2019-09-14
24
2019-09-14
1
2019-09-14
23
Dachterska Katarzyna
KJ Kapada Wiry
FRESKA (100)
2019-09-14
1
2019-09-14
25
Dawidowska-Zawartowska Katarzyna
KS Idmar Krajkowo
KARUSO (193)
2019-09-14
45
2019-09-14
29
2019-09-15
4
2019-09-15
27
Derda Agata
KJ Michałówka
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-14
57
2019-09-15
1
2019-09-15
37
Doczekalska Lidia
KJ Stajnia z Kopytem
HILTON (37)
2019-09-14
32
2019-09-14
32
2019-09-15
23
2019-09-15
34
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
LA CASA (54)
2019-09-14
13
2019-09-14
4
2019-09-15
15
2019-09-14
17
2019-09-15
20
2019-09-14
26
2019-09-14
24
2019-09-15
31
2019-09-15
30
2019-09-14
1
2019-09-14
35
2019-09-15
35
2019-09-15
1
Dur Aleksander
St. Rodan Club Skrzynki
2019-09-14
55
2019-09-15
33
2019-09-14
51
2019-09-15
KARINO (87)
2019-09-14
13
2019-09-14
2019-09-15
8
2019-09-15
Echaust Marta
Atena - ostrzeszow
EMIKA (163)
2019-09-14
35
2019-09-14
53
2019-09-14
2019-09-15
1
2019-09-15
30
2019-09-15
Ellman Natalia
bpk
HEROS (176)
2019-09-14
19
2019-09-14
MIRIAM (177)
2019-09-15
7
2019-09-15
7
Ellman Patrycja
bpk
MIRIAM (177)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-14
28
2019-09-15
11
2019-09-15
10
HEROS (261)
2019-09-15
13
2019-09-15
1
Foligowska Karolina
Klub Sportowy Grand Horse
NIWA (39)
2019-09-14
3
2019-09-14
42
Gardas Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
KLEO (208)
2019-09-14
1
2019-09-14
2019-09-15
23
2019-09-15
22
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
24
2019-09-15
Giec Katarzyna
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (106)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Górna Inga
KJ CH Jaszkowo
MIMI (5)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
WALENCJA (231)
2019-09-14
1
2019-09-14
27
2019-09-15
1
2019-09-15
Górnicka Kornelia
BKS Klos Budzyn
2019-09-14
35
2019-09-14
35
2019-09-15
1
2019-09-15
44
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
GERONIMO (220)
2019-09-14
1
2019-09-14
33
2019-09-15
1
2019-09-15
13
Grygier Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
2019-09-14
14
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
2
Grzegorz Karolina
bpk
CERES (73)
2019-09-14
7
2019-09-14
43
2019-09-15
32
2019-09-15
54
Habernik Agnieszka
Stajnia NF Championstud
2019-09-14
1
2019-09-14
1
MALAJKA (224)
2019-09-15
10
2019-09-15
1
Handke Zosia
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
KLAKIER (118)
2019-09-14
11
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
10
Heigelmann Weronika
Racocki KJ
2019-09-14
35
2019-09-14
60
2019-09-15
1
2019-09-15
40
Hruzik Weronika
Delta Biedrusko
LOLEK (213)
2019-09-14
1
2019-09-14
11
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
OUTLANDER (165)
2019-09-14
12
2019-09-14
7
2019-09-15
36
2019-09-15
10
Hudzik Witold
bpk
2019-09-14
15
2019-09-14
1
500
2019-09-15
2
300
2019-09-15
11
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2019-09-15
26
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
FABIA (120)
2019-09-14
42
2019-09-14
2019-09-15
3
Jarczyńska Ewa
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo
CZEREDA (240)
2019-09-14
61
2019-09-14
2019-09-14
2019-09-14
1
Jaworska Marta
Bez Przynależności Klubowej
DIABLO (162)
2019-09-14
2019-09-14
2019-09-14
Jęchorek Weronika
KJ Michałówka
WANGA (168)
2019-09-14
2019-09-14
Jendryke Michalina
St. KS Jumping Events
2019-09-14
8
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
ROLEX 2 (72)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
2019-09-14
26
2019-09-14
14
2019-09-15
11
2019-09-15
1
2019-09-14
2019-09-14
25
2019-09-15
11
2019-09-15
10
Kabacińska Madison
OJK Michałówka
2019-09-15
41
2019-09-15
Kamińska Oliwia
brak
2019-09-14
35
2019-09-14
29
2019-09-15
1
2019-09-15
11
Kamińska Weronika
Klos budzyn
KARA (229)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Kapała Filip
St. KS Jumping Events Poznań
2019-09-14
3
100
2019-09-15
20
2019-09-15
7
2019-09-14
54
2019-09-14
2019-09-15
51
2019-09-15
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Lapaccio (251)
2019-09-14
6
2019-09-15
7
Bolero (252)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
10
2019-09-15
1
Kasperek Maciej
Racocki KJ
ROGANO (121)
2019-09-14
2
200
2019-09-14
20
2019-09-15
5
2019-09-15
22
PRADO (122)
2019-09-14
18
2019-09-15
17
Kazimierska Alicja
Braniewski Klub Jeździecki ''Boston''
PUENTA (139)
2019-09-14
1
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-09-14
33
2019-09-14
26
2019-09-15
15
2019-09-15
39
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2019-09-14
48
2019-09-15
13
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
STALUE (182)
2019-09-14
23
2019-09-15
8
2019-09-15
13
CHACARTA (183)
2019-09-14
9
2019-09-14
5
2019-09-15
29
2019-09-15
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-09-14
51
2019-09-14
50
Kmieciak Maksymilian
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
MALAGA (63)
2019-09-15
46
2019-09-15
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
2019-09-14
1
2019-09-15
24
2019-09-15
2019-09-14
1
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
GRANDEZA (148)
2019-09-14
31
2019-09-14
22
2019-09-15
21
2019-09-15
28
JAŚMIN (149)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Kondratowicz Ireneusz
LKS Cwał Poznań
FRESCA (221)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
FOTON (222)
2019-09-14
22
2019-09-14
6
2019-09-15
11
2019-09-15
5
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
MARIHUANA (170)
2019-09-14
26
2019-09-14
10
2019-09-15
6
2019-09-15
32
2019-09-14
9
2019-09-14
9
2019-09-15
24
2019-09-15
10
Kordus Gabriela
.
NIRVANA (57)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Kosicka Lena
KS Centaurus Zielona Góra
ZENTIS (161)
2019-09-14
13
2019-09-14
1
2019-09-15
10
2019-09-15
1
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (209)
2019-09-14
1
2019-09-14
14
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
2019-09-14
1
2019-09-14
18
IMOLA (130)
2019-09-14
1
2019-09-14
4
Kowalczyk Mateusz
BPK - WIE
2019-09-15
12
2019-09-15
24
EMO (204)
2019-09-15
12
2019-09-15
37
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
COLOMBO (75)
2019-09-14
15
2019-09-15
7
2019-09-15
16
2019-09-14
55
2019-09-14
2019-09-15
14
2019-09-15
33
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2019-09-14
6
2019-09-15
9
2019-09-14
1
400
2019-09-14
2
400
2019-09-15
2
400
2019-09-14
11
2019-09-14
8
2019-09-15
4
ORLANDO L (180)
2019-09-14
20
2019-09-14
28
2019-09-15
33
2019-09-15
29
2019-09-14
34
2019-09-14
3
200
2019-09-15
5
Krajewski Rafał
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Era (243)
2019-09-14
46
2019-09-14
25
Hera (244)
2019-09-14
49
2019-09-14
44
2019-09-14
4
2019-09-14
5
Krupińska Aleksandra
Stajnia NF Championstud
KONRAD (207)
2019-09-14
2019-09-14
18
Krysiak Antoni
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-09-14
1
2019-09-14
13
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2019-09-15
3
2019-09-15
4
CHANTEL (90)
2019-09-15
18
2019-09-15
23
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
2019-09-14
13
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
8
GRANIM (138)
2019-09-14
2019-09-14
13
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
FELLOW (146)
2019-09-14
23
2019-09-14
24
2019-09-15
16
2019-09-15
9
2019-09-14
6
2019-09-14
21
2019-09-15
3
200
2019-09-15
8
2019-09-14
27
2019-09-14
35
2019-09-15
35
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
GLORY (116)
2019-09-14
14
2019-09-14
19
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
LORIN B (112)
2019-09-14
2019-09-14
13
2019-09-15
20
2019-09-15
40
2019-09-14
41
2019-09-14
12
2019-09-15
41
2019-09-15
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
FESTA (226)
2019-09-14
20
2019-09-14
16
2019-09-15
21
2019-09-15
31
2019-09-14
35
2019-09-14
53
2019-09-15
17
2019-09-15
36
2019-09-14
2019-09-14
2019-09-14
35
2019-09-14
59
2019-09-15
1
2019-09-15
52
2019-09-14
2019-09-14
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (115)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Liszka Laura
BPK
GEORGIA (237)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Łączkowska Natalia
St. J Baborówko
BAD BOY (223)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
33
2019-09-15
27
2019-09-15
Ładziak Amelia
Klub Jeździecki Lotus
TOP GUN (40)
2019-09-14
1
2019-09-14
30
2019-09-15
28
2019-09-15
Łozowska Wiktoria
St. KJ Tradycja Siedlnica
2019-09-14
43
2019-09-14
Łuczak Julia
Racocki KJ
2019-09-14
35
2019-09-14
35
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
FERARI (169)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Maciejuk Martyna
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
GALILEO (159)
2019-09-14
2019-09-14
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Carpaccio (249)
2019-09-14
36
2019-09-15
38
Victor (250)
2019-09-14
47
2019-09-15
36
Majewska Milena
Niezrzeszony
2019-09-14
11
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2019-09-15
22
2019-09-15
Mamys Marta
Stajnia NF Championstud
2019-09-14
2019-09-14
1
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
GANDALF (32)
2019-09-14
1
Mizgier Filip
KJ CH Jaszkowo
IRMA (52)
2019-09-14
10
2019-09-14
29
2019-09-15
17
2019-09-15
18
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
VELVET (154)
2019-09-14
1
2019-09-14
14
2019-09-15
16
2019-09-15
1
2019-09-14
2019-09-14
Mroczek Zuzanna
juks abakus kaczyna
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
32
2019-09-15
1
Nagórka Kevin
St. Kraju Jumping Team
2019-09-15
53
2019-09-15
2019-09-14
24
2019-09-14
SINGLE (123)
2019-09-14
36
2019-09-14
46
2019-09-15
48
Najewska Marta
Delta Biedrusko
PICASSO (198)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2019-09-15
4
2019-09-15
Niedziela Agnieszka
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WERTUS (173)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
11
2019-09-15
1
Niemiec Luiza
KJ OLMET OstSped Ostrow Wlkp
2019-09-14
1
2019-09-14
35
2019-09-15
24
2019-09-15
1
Pacewicz Natalia
UKS Podkowa Moryń
CANARO (119)
2019-09-14
38
2019-09-14
Pakuła Marcin
Bez Przynależności Klubowej
Cimka (253)
2019-09-15
35
2019-09-15
9
2019-09-15
23
2019-09-15
30
Gloria. (255)
2019-09-15
26
Balcerona (256)
2019-09-15
19
2019-09-15
14
Pawelczak Paulina
JUKS Mieczewo
2019-09-14
22
2019-09-14
2019-09-14
2019-09-14
LAMBIK (83)
2019-09-14
33
2019-09-14
10
Pawlak Angelika
Kudzyński KS Kłos
CALASIA (235)
2019-09-14
1
2019-09-14
52
2019-09-15
1
2019-09-15
31
2019-09-14
2019-09-14
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2019-09-14
31
2019-09-14
47
2019-09-15
10
2019-09-15
22
Perek Judyta
Posadowskie TJ
IMBIR (201)
2019-09-14
34
2019-09-14
FIDŻI (202)
2019-09-14
1
2019-09-14
19
Piasecki Patryk
CH JASZKOWO
2019-09-15
2019-09-15
45
Pieńkowska Jagoda
Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LADY (157)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Pierzyńska Paulina
WTK Hermanów
GRANIT (38)
2019-09-14
37
2019-09-14
5
2019-09-15
6
2019-09-15
25
2019-09-14
1
2019-09-14
35
2019-09-15
24
2019-09-15
1
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
24
2019-09-15
24
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2019-09-14
4
2019-09-15
3
300
CHMARA (48)
2019-09-14
14
2019-09-14
3
300
2019-09-15
7
CASSANO (49)
2019-09-14
27
2019-09-14
9
2019-09-15
10
ASARI (50)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
16
Poprawa Alicja
Stowarzyszenie R&S Stables
2019-09-15
1
2019-09-15
10
Poprawa Maja
Stowarzyszenie R&S Stables
NASTIA (199)
2019-09-15
24
2019-09-15
2019-09-15
12
Przewoźna Aleksandra
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
NOBLOSZ (111)
2019-09-15
1
2019-09-15
8
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (62)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-09-14
1
2019-09-14
1
TIFI (135)
2019-09-14
16
2019-09-14
14
Puchalska Marta
St. J. Baborówko
CHANTEL (197)
2019-09-14
2019-09-14
34
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
2019-09-14
35
2019-09-14
1
GOLD (131)
2019-09-14
19
2019-09-14
1
Romanowska Marta
St. Klub Jeździecki Korona Wałcz
2019-09-14
2019-09-14
2019-09-15
1
400
2019-09-15
1
500
Rychlik Grzegorz
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
SOFIA (217)
2019-09-14
4
2019-09-14
2019-09-15
49
2019-09-15
38
Rynowiecki Michał
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-09-14
58
2019-09-14
36
2019-09-15
47
2019-09-15
14
Siejak Weronika
KJ Agro-Handek Śrem
MAYON L (45)
2019-09-14
1
2019-09-14
54
Siejak Wiktoria
JUKS Abakus
2019-09-14
48
2019-09-14
2019-09-15
26
2019-09-15
Sitowska Iwona
JKS Fer Więckowice
2019-09-14
18
2019-09-14
30
2019-09-14
10
2019-09-14
Skaba Alicja
WTK Hermanów
CHAPMAN (77)
2019-09-14
14
2019-09-14
50
Skrzyczyński Filip
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
JOUNG BOY (187)
2019-09-14
44
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
ANTONIO (184)
2019-09-14
16
2019-09-14
11
CHABLIS (188)
2019-09-14
38
2019-09-14
13
PAGANINI (189)
2019-09-14
39
2019-09-14
7
2019-09-14
21
2019-09-14
2
300
Skrzyczyński Patryk
niezrzeszony
JOUNG BOY (187)
2019-09-14
56
Słomka Joanna
.
DIVA (58)
2019-09-14
37
2019-09-15
11
2019-09-15
Sobańska Anna
St. J Baborówko
FUERTA (211)
2019-09-14
14
2019-09-14
Sołtysiak Zuzanna
2019-09-15
2019-09-15
5
Spendowska Adela
St. J Baborówko
2019-09-14
39
2019-09-14
Sprenger Laura
Klub Jeździecki Lotus
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
24
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2019-09-14
14
2019-09-14
1
Stein Hanna
Pony Jumping Team
ODYSEJA (167)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
17
2019-09-15
Stronczyńska Oliwia
KJ BSI Sport Zamysłowo
CIRA W (107)
2019-09-14
1
2019-09-14
19
2019-09-15
21
2019-09-15
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
RASZKA (247)
2019-09-15
2
2019-09-15
12
Szewc Nadia
bpk
MON AMIE (175)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Szott Martyna
Warka (262)
2019-09-15
1
2019-09-15
11
Tomkowiak Diana
KJ Michałówka
DENIS (132)
2019-09-15
19
2019-09-15
Trzewiczyńska Elwira
JKS Fer Więckowice
DENAR (41)
2019-09-14
1
2019-09-14
35
2019-09-15
32
2019-09-15
CEKIN L (42)
2019-09-14
28
2019-09-14
1
2019-09-15
16
2019-09-15
1
Urbańska Nikola
Klub Jeździecki Lotus
MAJA (7)
2019-09-14
1
2019-09-15
5
2019-09-14
1
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ Sokół Damasławek
CARMINA (156)
2019-09-14
16
2019-09-14
28
2019-09-15
6
Walkiewicz Wiktoria
KJ BSI Sport Zamysłowo
SESILA G (137)
2019-09-14
45
2019-09-14
17
2019-09-15
50
2019-09-15
27
Walkowiak Anna
bpk
NERON (16)
2019-09-14
35
2019-09-14
28
2019-09-15
43
2019-09-15
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FALCO (91)
2019-09-15
1
2019-09-15
WEIDA (92)
2019-09-15
1
2019-09-15
25
Warzecha Anna
KJ Kapada Wiry
NIRVANA (99)
2019-09-14
13
2019-09-14
1
Wawrzyniak Marika
KJ Rio Grande Krosinko
2019-09-14
32
2019-09-15
1
2019-09-15
29
2019-09-14
35
2019-09-14
1
Weigt Agata
Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
2019-09-15
1
2019-09-15
15
Werblińska Oliwia
LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
CARMEN (97)
2019-09-14
25
2019-09-14
30
Wierzbicki Krzysztof
KS Idmar Krajkowo
2019-09-14
34
2019-09-15
25
CHASSOT (102)
2019-09-14
8
2019-09-14
7
2019-09-15
5
2019-09-15
8
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-09-14
50
2019-09-14
21
2019-09-15
2019-09-15
18
Wiśniewska Adrianna
Stowarzyszenie Rodan Club
QUIZIO (258)
2019-09-14
40
Wizła Zofia
bpk
EKSPLOZJA (215)
2019-09-14
27
2019-09-14
25
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
SWING (196)
2019-09-14
1
2019-09-14
14
2019-09-14
14
Woźniczka Gabriela
Bez Przynależności Klubowej
KAMFORA (110)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Wrzosek Matylda Olga
KJ BSI Sport Zamysłowo
WILIANA (84)
2019-09-14
1
300
2019-09-14
31
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (35)
2019-09-14
1
2019-09-14
24
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
SALMIN (33)
2019-09-15
34
2019-09-15
2019-09-14
23
2019-09-14
13
2019-09-15
24
2019-09-15
11
Zawartowska Zofia
KS Idmar Krajkowo
BAJKA (172)
2019-09-14
14
2019-09-14
1
2019-09-15
9
2019-09-15
5
Zielińska Aleksandra
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-09-14
15
2019-09-14
49

Number of Riders: 178

Number of Horses: 238

The sum of prizes: 4 800.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl