Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
184 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 06:59:15
2019-06-05 23:09:59
Katarzyna Giec ALISTER
  • 2x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 06:59:23
2019-06-05 23:09:03
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 06:59:33
2019-06-05 22:56:57
Waldemar Gaca HANGA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 06:59:43
2019-06-05 22:52:54
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 06:59:51
2019-06-05 22:17:04
Michał Nowacki NOMEN
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 06:59:59
2019-06-05 22:16:33
Michał Nowacki DYWIZJA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
178 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:00:06
2019-06-05 22:15:43
Michał Nowacki GOLDINA OF CHIN
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:00:32
2019-06-05 22:13:12
Michał Nowacki DASSILIA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:05:05
2019-06-05 21:50:07
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:00:49
2019-06-05 21:10:10
Bartosz Czaprański CEZAR
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
174 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:05:34
2019-06-05 20:56:16
Amelia Borowska CLASSIC
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
173 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:01:07
2019-06-05 20:34:58
Bartosz Czaprański FLORIDA Z
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
172 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:01:16
2019-06-05 19:41:20
Natalia Siwiec EMET
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:01:23
2019-06-05 19:09:49
Alicja Szymańska GEORGIA
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:01:34
2019-06-05 19:02:12
Zosia Owsińska LILLY
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:01:41
2019-06-05 18:59:28
Joanna Wolska KAPRI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:01:48
2019-06-05 18:59:01
Kornelia Pawłowska DISNEY
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:01:56
2019-06-05 18:58:37
Roksana Pawlak DISNEY
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:02:06
2019-06-05 18:58:01
Wiktoria Muchajer AXELL
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:02:14
2019-06-05 18:57:10
Martyna Gałecka LILLY
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:02:24
2019-06-05 17:27:49
Martyna Zaremba TORNADO
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:02:38
2019-06-05 17:27:07
Julia Ptak BOROWIK
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:02:45
2019-06-05 16:40:54
Zofia Wizła EKSPLOZJA
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:02:55
2019-06-05 15:49:43
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:03:08
2019-06-05 15:26:46
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:04:17
2019-06-05 15:17:26
Zofia Mrotek MAGIA
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:03:46
2019-06-05 15:13:34
Antonina Strzelec JAFAR
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:17:36
2019-06-05 14:02:50
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:17:41
2019-06-05 13:55:09
Tomasz Gogołek ODETTE VAN DE HELLE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:36:48
2019-06-05 13:35:24
Joanna Żak ENERGY CONTI
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:18:05
2019-06-05 12:38:30
Jan Mossakowski VIEDŹMIN
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:19:03
2019-06-05 12:24:08
Eryka Mikołajczyk NADIR
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 14:19:06
2019-06-05 12:17:15
Maja Krawczyk GINTER
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:12:57
2019-06-05 11:15:15
Zuzanna Hądzlik LARY
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 12:13:01
2019-06-05 10:47:57
Antoni Krysiak BERNY
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 09:59:53
2019-06-05 09:03:55
Marianna Stawicka MARIT
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 10:00:05
2019-06-05 08:43:39
Marta Puchalska CHANTEL
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:46:46
2019-06-05 07:29:46
Klaudia Skrzypczak SCOTT
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:17:11
2019-06-05 00:00:43
Krystian Starkowski RADIADO STAR
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:17:17
2019-06-04 23:52:10
Marika Wawrzyniak SWEET DOROTHEE
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:18:28
2019-06-04 23:43:02
Jowita Wawrzeńczyk PRIMA WALERINA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:18:51
2019-06-04 23:39:50
Zofia Dendek BOND
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:19:08
2019-06-04 22:56:58
Dominika Gardas KLEO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:19:22
2019-06-04 22:55:43
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:19:40
2019-06-04 22:47:26
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:19:49
2019-06-04 22:46:33
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:20:14
2019-06-04 22:27:48
Luna Kowalonek DAMON
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:20:22
2019-06-04 22:27:14
Luna Kowalonek BIRKE- K
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:20:36
2019-06-04 22:06:50
Zofia Orłowska BIKILA ADEBE L
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:20:54
2019-06-04 21:26:12
Sylwia Grodziska LORETTA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:21:00
2019-06-04 21:18:37
Zuzanna Wachowicz AISZA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:21:09
2019-06-04 21:05:10
Gabriela Napierała HOŁEK
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:21:15
2019-06-04 21:05:09
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:21:22
2019-06-04 21:00:29
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:21:27
2019-06-04 20:58:56
Zofia Sokołowska FIGA
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:21:34
2019-06-04 20:57:36
Maja Rybarczyk COLOX CUP
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:47:17
2019-06-04 20:54:44
Przemysław Rogowski GOLD
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:47:39
2019-06-04 20:54:02
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:48:08
2019-06-04 20:52:46
Zuzanna Sobczak ARIELLE US
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:50:45
2019-06-04 20:51:20
Ida Tomczak HOŁEK
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:51:10
2019-06-04 20:49:58
Agata Kujawa COLOX CUP
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:46:00
2019-06-04 20:48:42
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:51:48
2019-06-04 20:48:41
Natalia Grochowska DOMINGO
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:49:49
2019-06-04 20:47:08
Zofia Epting CHILI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:49:26
2019-06-04 20:45:20
Daria Piechowiak BOBI
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:42:26
2019-06-04 20:28:40
Katarzyna Kaczmarek DAVINCI
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:42:31
2019-06-04 20:27:17
Katarzyna Kaczmarek DIAMEND RED
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:42:39
2019-06-04 19:50:02
Piotr Guźniczak DALIO
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:42:47
2019-06-04 19:38:29
Natalia Kowalska KARINO
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:42:53
2019-06-04 19:28:34
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:43:02
2019-06-04 19:28:13
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:43:08
2019-06-04 19:27:35
Jakub Dorynek LA CASA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:43:16
2019-06-04 19:26:36
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:43:22
2019-06-04 17:39:23
Antonina Tomczyk FIESTA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:43:38
2019-06-04 16:55:12
Patrycja Trzaskawka CINDIRELLA
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:43:43
2019-06-04 16:49:54
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:43:52
2019-06-04 16:48:54
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:44:00
2019-06-04 16:29:47
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:52:31
2019-06-04 16:11:23
Amelia Otlewska ENJOY
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:45:02
2019-06-04 15:19:39
Gabriela Heigelmann ANITA
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:45:09
2019-06-04 15:16:16
Marika Wawrzyniak DONNA NAVONNA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:45:17
2019-06-04 15:01:51
Oliwia Kamińska AVATAR
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 07:45:30
2019-06-04 13:28:25
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 14:00:36
2019-06-04 13:27:55
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 14:04:03
2019-06-04 13:20:51
Joanna Tupikowska BANDURA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 14:03:38
2019-06-04 13:19:27
Wiktoria Siejak SHUTTERFLY W
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 14:03:21
2019-06-04 13:17:45
Zuzanna Mroczek FELLOW
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:25:01
2019-06-04 11:18:11
Wiktoria Nowicka IZAURA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:25:29
2019-06-04 11:00:21
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:24:52
2019-06-04 10:56:41
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:24:55
2019-06-04 10:55:26
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 10:53:07
2019-06-04 10:16:16
Łukasz Smoczyk SOLAR
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:24:02
2019-06-04 10:15:27
Łukasz Smoczyk CZARNA PERŁA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:21:40
2019-06-04 10:14:04
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:17:32
2019-06-04 10:13:06
Łukasz Smoczyk TAHIT
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:17:25
2019-06-04 09:50:56
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 08:58:42
2019-06-04 08:09:50
Oliwia Wasiela HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:12:28
2019-06-04 05:28:48
Tatiana Wenderska CZAKO BLUE
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:12:32
2019-06-04 05:28:18
Alicja Tomalak LANCER
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:12:36
2019-06-04 05:27:36
Magda Szkudlarek HERAKILON VE
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:12:42
2019-06-04 05:26:09
Marcin Rachwal BALLADA
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:12:47
2019-06-04 05:24:59
Patrycja Grzegorowska BRYZA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:12:52
2019-06-03 23:28:29
Karolina Siwka JANTARINA
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:12:56
2019-06-03 23:11:41
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:13:00
2019-06-03 22:52:57
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:13:06
2019-06-03 21:58:27
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:13:10
2019-06-03 21:57:18
Zuzanna Nowakowska CAROLINA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:13:14
2019-06-03 21:55:14
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:13:17
2019-06-03 21:54:51
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:13:21
2019-06-03 21:54:23
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:13:24
2019-06-03 21:53:40
Hanna Zabłocka PORTO R
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 07:06:31
2019-06-03 21:48:24
Nicole Młynarz SKARB
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:13:32
2019-06-03 21:30:28
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:14:05
2019-06-03 19:20:16
Łukasz Krajewski CONSTANTINO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:14:11
2019-06-03 17:29:17
Nikola Góralska KAIR
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:14:16
2019-06-03 17:17:18
Antonina Roemer CYCERON
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:14:21
2019-06-03 17:16:33
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:14:26
2019-06-03 17:15:10
Magdalena Melerowicz GRANDO B
  • 2x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:14:31
2019-06-03 16:05:29
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:14:36
2019-06-03 15:50:01
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:01:02
2019-06-03 11:57:06
Marta Łęszczak ZADYMKA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:01:08
2019-06-03 11:02:40
Julia Siejak CALINKA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:01:12
2019-06-03 11:02:14
Damian Krajewski CHIEF VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:01:16
2019-06-03 11:00:45
Damian Krajewski CZUDYNO DE REM Z
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:01:23
2019-06-03 11:00:10
Łukasz Krajewski PRINCESSA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:01:30
2019-06-03 10:59:11
Łukasz Krajewski UCCELLA Z
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:01:35
2019-06-03 10:58:04
Łukasz Krajewski SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:01:42
2019-06-03 10:57:25
Łukasz Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:01:46
2019-06-03 10:56:44
Łukasz Krajewski CRAX
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:01:54
2019-06-03 10:56:13
Łukasz Krajewski CONTINA G
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:01:59
2019-06-03 09:56:04
Tomasz Gogołek SANTORINI
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 08:43:58
2019-06-03 08:31:54
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 08:44:01
2019-06-03 08:27:47
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 08:44:05
2019-06-03 08:27:17
Patrycja Maćkowska LEON
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 08:44:10
2019-06-03 08:26:31
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 08:44:15
2019-06-03 08:25:58
Amelia Lewkowicz ANTONY HOPKINS
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 07:14:42
2019-06-03 08:18:30
Kornelia Jurasz BATOR
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:56:43
2019-06-02 22:37:39
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:23:51
2019-06-02 22:34:50
Julia Walorek WEIDA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:56:52
2019-06-02 22:32:46
Julia Walorek FALCO
  • 2x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:56:56
2019-06-02 22:31:02
Antoni Śliwiński KRISTIANO GL
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:57:02
2019-06-02 22:29:29
Aleksandra Osuch JACOB
  • 2x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:57:07
2019-06-02 22:28:27
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:17:04
2019-06-02 22:26:55
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:57:15
2019-06-02 22:26:00
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:57:19
2019-06-02 21:59:24
Dominika Siudzińska CAREWICZ
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:57:32
2019-06-02 21:13:10
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:57:39
2019-06-02 20:49:20
Wiktoria Niedźwiedź JJ AVICII
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:57:47
2019-06-02 20:30:37
Krystyna Olszewska TITANAS PLIUS
  • 2x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:57:57
2019-06-02 20:20:04
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:58:12
2019-06-02 20:19:18
Agata Derda KOSMA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:58:19
2019-06-02 20:17:57
Agata Derda DONNA NAVONNA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:58:25
2019-06-02 19:10:57
Zuzanna Liszkowska LAMPEDUSA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:58:31
2019-06-02 18:29:04
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:58:45
2019-06-02 08:25:50
Wiktoria Widzińska BRAVIA
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:58:50
2019-06-01 17:16:37
Michał Rynowiecki ATTYLLAN GL
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 06:58:55
2019-06-01 17:15:30
Pola Rynowiecka GARGAMEL GB
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 07:43:09
2019-05-31 15:40:15
Maja Marcinkowska HAMMER
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 07:43:13
2019-05-31 12:57:25
Zuzanna Bukowska CZUMEN K
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 11:41:15
2019-05-31 11:03:55
Julia Trześniewska CHEKKER ’’W’’
  • 2x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:23:50
2019-05-31 02:03:49
Karolina Foligowska NIWA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 11:04:06
2019-05-30 10:06:21
Matylda Kaczmarek LORA
  • 2x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 08:00:58
2019-05-29 22:19:03
Alina Celmerowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 08:01:00
2019-05-29 22:18:15
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:47:25
2019-05-28 11:20:31
Aleksandra Szczepaniak KARTAGINA
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:47:30
2019-05-28 10:43:31
Karina Wesołowska CYKLON
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:47:35
2019-05-28 10:42:32
Martyna Derengowska TOFFI
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:44:51
2019-05-27 22:00:59
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:44:55
2019-05-27 21:52:12
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:45:01
2019-05-27 21:34:35
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:45:05
2019-05-27 21:33:58
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:45:08
2019-05-27 21:19:50
Robert Ratajczak JOLLY JUMPER B
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:45:11
2019-05-27 14:20:13
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 07:54:34
2019-05-27 07:30:10
Izabela Winter DURGA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 07:54:41
2019-05-26 17:43:31
Weronika Banaszak FANTA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 07:54:45
2019-05-25 17:32:39
Celina Urbanowicz WENA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:08:12
2019-05-23 20:47:37
Marta Sawicka RENE DE SEMILLY
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:08:26
2019-05-23 20:45:09
Marta Sawicka LIBELL
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 12:23:11
2019-05-23 19:52:40
Milena Majewska BERANG
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:08:42
2019-05-23 16:39:07
Agnieszka Staszak DAKOTA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 1/L/licencyjny na styl jeźdźca
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:08:52
2019-05-22 22:05:34
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 08:53:56
2019-05-20 21:29:42
Aleksndra Bamber PATOS
  • 2x 6/L/licencyjny na styl jeźdźca
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 08:53:59
2019-05-18 12:09:08
Katarzyna Cieślińska MAGIK
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 11:19:48
2019-04-29 22:52:22
Dominik Jazienicki REVANSH
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczyk Julia Harmony Club
2001 (MJ.)
O048151
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (J.)
O043513
3. Arndt Gabriela Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
2008 (JM.)
brak
4. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
5. Bamber Aleksndra bpk
2003 (J.)
O044965
6. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
7. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (JM.)
O049200
8. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
9. Biernacka Beata KJ Konik Polski
10. Borowska Amelia KJ Pony Poznań
2003 (J.)
O040737
11. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
12. Budnik Wiktoria LKS Cwał
2005 (JM.)
O031825
13. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
14. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
15. Bukowska Zuzanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O023478
16. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
17. Cieślińska Katarzyna LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O026251
18. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
19. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
brak
20. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
21. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
22. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
0001204
23. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
R001495
24. Dendek Zofia Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
25. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (JM.)
O037759
26. Derengowska Martyna KJ WSH Equifirst
2004 (J.)
O048511
27. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
28. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
29. Dyjecińska Maja Stajnia Capriola
30. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
31. Epting Zofia JKS Gold Team Świątniki
2007 (JM.)
O053740
32. Foligowska Karolina KS Grand Horse
S
O053182
33. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
34. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
35. Gałecka Martyna Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
36. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
37. Giec Katarzyna KJ Podkowa Gruszczyn
2001 (MJ.)
brak
38. Gniadek Oliwia bpk
2002 (J.)
O037779
39. Gogołek Tomasz St. ks Jumping Events
S
O013202
40. Góralska Nikola bpk
2005 (JM.)
brak
41. Górna Inga KJ CH Jaszkowo
42. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
43. Grodziska Sylwia JKS Fer Więckowice
S
O054829
44. Grzegorowska Patrycja KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O045555
45. Guźniczak Piotr brak
brak
46. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
47. Halladin Julia Stowarzysznie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O034928
48. Heigelmann Gabriela RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
Brak
49. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
50. Jabłońska Julia JKS Mieczewo
51. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
52. Janiszewska Zofia KJ Stajnia Adamus
53. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
54. Jazienicki Dominik JKS w Siodle
2003 (J.)
O045650
55. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
56. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
57. Kaczmarek Katarzyna St. KJ Leśna Podkowa
2000 (MJ.)
O049228
58. Kaczmarek Matylda Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
O026078
59. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O033282
60. Kaczmarek Patryk St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O034445
61. Kaczor Joanna KJ Konik Polski
62. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
63. Kamińska Oliwia Rio Grande Krosinko
2005 (JM.)
O057047
64. Kanoniczak Hanna KJ CH Jaszkowo
65. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
66. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
67. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
brak
68. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O046693
69. Konieczna Edyta KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O023254
70. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
71. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
72. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
73. Kowalska Natalia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
S
brak
74. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team
S
O047626
75. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
76. Krajewski Rafał Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
77. Krawczyk Maja KJ Oxer Wtórek
2005 (JM.)
brak
Brak
78. Krysiak Antoni KLUB JEŹDZIECKI "AGRO-HANDEL" ŚREM
2009 (Mł.)
O053089
79. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
80. Kujawa Agata JKS Gold Tem
2006 (JM.)
brak
81. Kwasiżur Bartosz Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
82. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
83. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses
2009 (Mł.)
O048705
84. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
85. Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O046691
86. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O046694
87. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
88. Łęszczak Marta bpk
2006 (JM.)
brak
89. Łuczak Julia Racocki KJ
2000 (MJ.)
104XZ61
90. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
91. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
brak
92. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
93. Majewska Milena Niezrzeszony
2007 (JM.)
0053419
94. Marcinkowska Maja KJ CH Jaszkowo
2005 (JM.)
O052348
95. Matławski Piotr bpk
S
O004153
96. Melerowicz Magdalena KS Grand Horse
S
brak
97. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (J.)
brak
98. Mikołajczyk Eryka OKJ Oxer Wtórek
2007 (JM.)
O052725
99. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
100. Mossakowski Jan SJ Baborówko
S
O003414
101. Mroczek Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2005 (JM.)
O050772
102. Mrotek Zofia OKJ OXER
2010 (Mł.)
O057495
103. Muchajer Wiktoria Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
104. Nagła Kornelia Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
105. Nagła Maja Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
106. Napierała Gabriela JKS Gold Team Rogalinek
2006 (JM.)
brak
107. Niedźwiedź Wiktoria LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O035123
108. Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O006357
109. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
110. Nowicka Wiktoria St. KJ Gronówka
S
O034026
111. Olszewska Krystyna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
112. Orczyk Zofia bpk
2007 (JM.)
brak
113. Orłowska Zofia bpk
2002 (J.)
O048118
114. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O032571
115. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (J.)
O038379
116. Owsińska Zosia Stajnia Karino
2003 (J.)
Brak
117. Pawlak Roksana Stajnia Karino
2005 (JM.)
brak
118. Pawlak Waldemar Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
119. Pawłowska Kornelia Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
120. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
O043620
121. Pierzyńska Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2006 (JM.)
Brak
122. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
123. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
124. Pokrzywniak Maja KJ CH Jaszkowo
125. Ptak Julia bpk
2004 (J.)
brak
126. Puchalska Marta St. J. Baborówko
S
O000870
127. Rachwal Marcin KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
S
brak
128. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
129. Rajzer Venessa Stajnia Capriola
130. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
131. Roemer Antonina KS Grand Horse
2003 (J.)
O028081
132. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
133. Rybarczyk Maja JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
134. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (JM.)
O044812
135. Rynowiecki Michał KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003112
136. Sawicka Marta Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O022685
137. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
138. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
S
O033924
139. Siejak Julia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O038261
140. Siejak Wiktoria JUKS Abakus Kaczyna
2000 (MJ.)
O034660
141. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
142. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (J.)
O032998
143. Siwiec Natalia -
S
38153/19
-
144. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
145. Skonieczna Natalia KJ CH Jaszkowo
146. Skrzypczak Klaudia "Stajnia Nietażkowo"
2002 (J.)
brak
147. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
148. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
149. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
150. Sokołowska Zofia JKS Gold Team Rogalinek
2009 (Mł.)
brak
151. Stachowiak Ewa KJ Michałówka
S
Brak
152. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
153. Stashkevich Maksim Lehmann Sport Horses Sp z o. o.
S
O044006
10079347
154. Staszak Agnieszka KJ Fimmel Team
S
O041414
155. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (JM.)
O047671
156. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
157. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
O054352
158. Suchoń Oliwia Stajnia Capriola
159. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
160. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
161. Szczepaniak Aleksandra UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
S
O052067
162. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
163. Szymańska Alicja BPK
2005 (JM.)
Brak
164. Tomalak Alicja KJ RE-CO Ostrów Wlkp
S
brak
165. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Adamus
2004 (J.)
brak
166. Tomaszewski Jakub Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
2008 (JM.)
brak
167. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
168. Tomczyk Antonina Stajnia King Boguszynek
2008 (JM.)
brak
169. Trzaskawka Patrycja St. Kraju Jumping Team
S
O022802
170. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
171. Tupikowska Joanna JUKS Abakus Kaczyna
S
O050165
172. Urbanowicz Celina JUKS Abakus Kaczyna
S
O032997
173. Wachowicz Zuzanna St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O053084
174. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
175. Wasiela Oliwia KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
176. Wasilewska Wiktoria Stajnia Capriola
177. Wawrzeńczyk Jowita KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (J.)
O036991
178. Wawrzyniak Marika Brak
S
Brak
179. Wenderska Tatiana KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
180. Werwińska Oliwia KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
181. Wesołowska Karina UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
2001 (MJ.)
O034349
182. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
183. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
184. Wierucka Zofia
185. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
186. Wizła Zofia bpk
2008 (JM.)
brak
187. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events
2004 (J.)
O042477
188. Wolniewicz Dominika Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
189. Wolska Joanna Stajnia Karino
S
brak
190. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
191. Zabłocka Hanna KJ Hubertus Lusowo
2005 (JM.)
brak
192. Żak Joanna Stajnia Złotoryjsko
S
O022930
193. Zaremba Martyna bpk
2006 (JM.)
brak
brak
194. Zdebel Alicja Stajnia Capriola
195. Ziomek Bożena KJ Profil Piła
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

* F:
M:
2.

17

** F:
M:
3.

18

*** F:
M:
4.

19

**** F:
M:
5.

20

***** F:
M:
6.

249

Adagio GI F:
M:
7.

147

AISZA SP POL 2006 Klacz gniada/153 F: nn / nn
M: nn / nn
K027536 616999610317506
8.

254

Alf KUC POL 1996 stallion izabel. F: nn
M: nn
POL999640013896
9.

230

Alika F:
M:
10.

188

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
K016185 POL732010025807
11.

243

Angela F:
M:
12.

166

ANITA WLKP POL - Klacz bułana/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
13.

85

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
K006417 DE435350274200
14.

221

Apis F:
M:
15.

150

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
16.

258

Artemia F:
M:
17.

79

ATTYLLAN GL SP POL 2014 Wałach gniada/175 F: Casillio / Cassini I
M: Amira / Ulco
K024702 616009610038214
18.

168

AVATAR NN POL 2012 Wałach kara/130 F: Nn
M: Nn
Brak
19.

202

AXELL WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
20.

100

BALLADA WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Emeryt /
M: Bonita /
brak
21.

133

BANDURA WLKP POL 2006 Klacz gniada/- F: Cheff Supreme / Chief's Crown
M: Barda / Sambór
K026351 POL007610099406
22.

129

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
23.

5

Barbi KUC POL 1997 mare F: nn
M: nn
24.

242

Bassara F:
M:
25.

34

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
K022347 POL013611585004
26.

25

BERANG MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: -
M: -
Brak 616006680035013
27.

180

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/120 F: Grey
M: Bona
Brak Brak
28.

145

BIKILA ADEBE L WLKP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Belgia II L / Gayall
K027535 616007610020812
29.

144

BIRKE- K WLKP POL 2005 Klacz kasztanowata/168 F: Sir Neel / Darco
M: Britney / Le Bon
K011384 POL009610204105
30.

228

Blanka SP F:
M:
31.

173

BOBI KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
616999610323109
32.

215

Bolero F:
M:
33.

232

BOLERO F:
M:
34.

138

BOND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/175 F: Tramal
M: Baza
brak POL009640092208
35.

204

BOROWIK KONIK POLSKI POL 2010 Wałach inna/mk:130 F: nn / nn
M: nn / nn
brak POL999661207504
36.

158

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
37.

235

Brandon F:
M:
38.

78

BRAVIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/163 F: Vandamme / Guidam
M: Barkarola / Moravia
K027855 616009610040815
39.

101

BRYZA SP POL 2012 Klacz kara/172 F: Jaz
M: Bakarina
brak
40.

109

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
K021979 616007600242711
41.

87

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Oder / Espadron
M: Czata / Wallon
K006614 POL009590047201 102YS62
42.

261

Calla F:
M:
43.

214

CARANOS - STAR OLDENBURSKA GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
K025423 DE 433330921608
44.

70

CAREWICZ KUC POL 2015 Wałach gniada/146 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Cha-Cha
brak 616013640052215
45.

106

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
46.

217

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
47.

259

Casctadello F:
M:
48.

218

CASSIANA S - POL 2011 Klacz gniada F: -
M: -
-
49.

118

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
50.

58

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
K016690 DE421000082010
51.

239

Centralka F:
M:
52.

196

CESAR MSLT HUN 2014 Wałach siwa/163 F: Cinnamon
M: .
.
53.

178

CHANTEL SP POL 2009 Klacz kara/165 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Candy Girl II PG / Roland
K028070 616009661129209
54.

51

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
55.

61

CHEKKER ’’W’’ SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
K010381 616009680027505
56.

88

CHIEF VAN DE KATTEVENNEN Z ZANGERSHAIDE BEL 2014 Wałach gniada/168 F: Cardento
M: Elite
KO26839 056015Z55764514
57.

174

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
K025708 616999610270105
58.

162

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa/167 F: Casino L / Cassiano
M: Costa Rica L / Wessex
K026518 616009610209612
59.

149

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
60.

226

Clarity Queen F:
M:
61.

211

CLASSIC SP POL 2012 Wałach gniada/175 F: Wiwaldi /
M: Cara /
K025378 616009610181812
62.

126

COAST PLAYER SEGURET KUC CONEMARA FRA 2012 Wałach biała/149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
K026676 250001 12153371N
63.

191

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
64.

152

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
brak brak
65.

43

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
K022047 DE421000091710
66.

251

Comta F:
M:
67.

113

CONSTANTINO HOL GER 2014 Wałach gniada/170 F: Contendro II / Contender
M: Maledina / Lantaan
K025341 DE421000141214
68.

95

CONTINA G HOL GER 2010 Klacz gniada/170 F: Contender / Calypso II
M: Impressure / Mytens
K026798 DE421000196210
69.

172

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
616 009 61 00137 13
70.

245

Coulthard K F:
M:
71.

94

CRAX OS GER 2012 Wałach gniada/170 F: Contendros
M: Casha
KO21980 DE418184000212
72.

31

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba/ Darco
K024782 056015Z55743312
73.

115

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
K009416 POL009681015601
74.

55

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Paradoks
M: Cena
K023717
75.

97

CZAKO BLUE KUC POL 2014 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
brak
76.

125

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
K025267 616009610074614
77.

130

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
K017841 POL007610239307 105GH68
78.

12

CZORT BRAK POL 2007 Wałach F: brak
M: brak
brak
79.

89

CZUDYNO DE REM Z ZANG GER 2008 Wałach siwa/169 F: Cap Kennedy / Cassini II
M: Dyne / Dianthus
K018191 25000108116511E
80.

63

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/170 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403 104LR72
81.

42

DAKOTA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Rubin / Rabino / Ramiro Z
M: Donna Cytra / Consor / Cor De La Bryere
K022663 616009590251209
82.

155

DALIO MŁP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
83.

143

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
K021981 DE455670233212
84.

250

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
K021981 DE455670233212
85.

7

Dani F:
M:
86.

195

DASSILIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Cassilio
M: Dama
- -
87.

153

DAVINCI SP POL 2015 Ogier siwa/169 F: Correro hol./ Claudio
M: Devion sp/ Cantanis hol.
K027880 616009640039615
88.

222

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
K018170 POL013660381205
89.

154

DIAMEND RED WLKP POL 2015 Wałach kara/169 F: RASCH (REKRUT)
M: DODA
K027881 616007610043715
90.

201

DISNEY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:125 F: Szaman /
M: Dazy /
brak 616013610075812
91.

175

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
brak brak
92.

11

DON OCTOVER BRAK POL 0000 Wałach F: brak
M: brak
brak
93.

167

DONNA NAVONNA OLDENBURGER GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Destano
M: Studbach1
Brak De433330920512
94.

76

DONNA NAVONNA OLDENBURGER GER 2012 Klacz kasztanowata/165 F: destano
M: studbach1
brak de433330920512
95.

44

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
96.

193

DYWIZJA MŁP POL 2011 Klacz gniada/164 F: Hufiec / Pick Wick
M: Dystynkcja / Sir Laryks
K027199 616006680026411
97.

205

EKSPLOZJA MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz kasztanowata/156 F: Jurand
M: Eleni
brak 616006610099814
98.

198

EMET WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach skarogniada/170 F: Siquest
M: Eska
brak 616007610146514
99.

181

ENERGY CONTI HOL POL 2012 Klacz gniada/170 F: Contender /
M: Noblesse XVII /
brak
100.

176

ENJOY KWPN NED 2009 Klacz gniada/156 F: Canturano / Canturo
M: Joyce H / Cocktail
K027706 528003200914089
101.

8

Epoha-G F:
M:
102.

127

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
K012795 POL013680042705
103.

50

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
104.

71

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
105.

206

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
K023983 056015Z55508213
106.

165

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
107.

28

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
108.

65

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:148 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
K014704 POL013520019602
109.

141

FANATYK WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Falada / Silver
K022642 616007682004312
110.

45

FANTA KUC POL 2015 Klacz kasztanowata/115 F: Karlos /
M: Fiesta /
brak -
111.

131

FELLOW KWPN POL 2010 Wałach skarogniada/179 F: Gentle-S D'09
M: Cornelia
K023210 528003201012131
112.

161

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/114 F: Hertz
M: Fasada
brak
113.

151

FIGA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn
M: nn
brak
114.

36

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110 105TO19
115.

69

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
K019612 POL007610179808
116.

197

FLORIDA Z . POL 2015 Wałach gniada/168 F: .
M: .
Brak .
117.

2

Gabi F:
M:
118.

164

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
K023168 616009610160310
119.

257

GARBONOS KUC POL 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
K002593 04712
120.

80

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis / Fawor
M: Gawra / Gracjan
K005725 POL013580098098
121.

187

GEORGIA NIEM. SPORT POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
K007242 DE457000253603
122.

186

GINTER TYP POGRUBIONY POL 2015 Wałach kara/170 F: Czador
M: Gaba
Brak 616 999 66 00267 15
123.

15

Gloria F:
M:
124.

82

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
K011908 POL013610169106
125.

171

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
126.

194

GOLDINA OF CHIN HOL POL 2014 Klacz kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
127.

4

Goliat F:
M:
128.

117

GRANDO B SP POL 2010 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Gracja /
brak
129.

119

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo / Calido I
M: Georgina / Grannus
K012907 616009580872907
130.

62

HAMMER SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Saratov / Le Voltaire
M: Honda / Einklang
K027570 616009530075011
131.

190

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: CORRERO
M: HAŃCZA
K018794 12445
132.

238

Happy Day F:
M:
133.

241

Harald H F:
M:
134.

231

Hera F:
M:
135.

99

HERAKILON VE KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Charmeur
M: Wizarty
BRAK
136.

57

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
K015534 POL009530108208
137.

219

HIPCIO KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:123 F: nn
M: nn
brak
138.

103

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
139.

148

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
140.

120

HORYZONT ZDARZEŃ KOŃ MAŁY POL 2006 Wałach gniada F: Gironino /
M: Hepi /
K019538 616013540118606
141.

213

Huk KUC POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
142.

256

Igiełka F:
M:
143.

105

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
144.

93

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Wałach siwa F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
K024606 BELW267970BWP
145.

262

Iton F:
M:
146.

128

IZAURA WLKP POL 2005 Klacz gniada/mk: F: Landjonker S / Landjonker
M: Izoklina / Mazzel
K016871 POL007610190505
147.

67

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
148.

208

JAFAR KUC POL 2013 Wałach srokata/136 F: Nn
M: Nn
K027925 616999610040013
149.

68

JANOSIK SP POL 2004 Wałach gniada F: Homerus / Romus
M: Jarota / Markies V
K009357 POL009611031904
150.

102

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Glock’s London / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
151.

64

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus /
M: Jingle /
K026737 616009610194612
152.

72

JJ AVICII ISH IRL 2010 Wałach gniada F: Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde
M: Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
K020420 372414005621354
153.

236

Joga F:
M:
154.

52

JOLLY JUMPER B KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Starpower / Stakkato
M: Ustasia / Damiro
K025617 528003201402754
155.

253

JOLY'S HOUSTON NEW FOREST PONY BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti
K022358 056011020100145
156.

112

JULY SP. POL 2013 Klacz gniada/170 F: Marino
M: Jeny
K026720
157.

114

KAIR SP POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant /
M: Kiria /
brak 616009640071614
158.

200

KAPRI WLKP POL 2011 Klacz gniada/161 F: Poker /
M: Korsyka /
brak 616007610076011
159.

156

KARINO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Junus /
M: Ksena /
brak
160.

248

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
K019858 616009530297309
161.

48

KARRYS L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/166 F: Chardonay L
M: Kwesta
K027642 616009610133515
162.

54

KARTAGINA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Ulco
M: Korrida
K024570
163.

10

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
K017614 616007610092210
164.

160

KATALEYA SP POL 2012 Klacz siwa/- F: Catuzo / Carambo
M: Kasjopeja / Fokus
K026675 616009640064412
165.

139

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
166.

75

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
K025987 528008110078211
167.

9

Kosma F:
M:
168.

66

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
K023579 616007610063713
169.

234

Kwarta F:
M:
170.

159

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton / Corrado I
M: La Paloma /
brak 616009510414609
171.

53

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
172.

169

LAMBORGHINI NIEM. SPORTOWA POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
K023340 DE456570236310
173.

77

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Lansada
K018544 616009510353511
174.

98

LANCER TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach siwa/167 F: NN
M: NN
brak
175.

216

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
176.

179

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K025870 616999680065112
177.

83

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
178.

224

Lexus F:
M:
179.

41

LIBELL DSH GER 2005 Klacz gniada F: Lancado/Landadel
M: Landmadel/Landstreicher
K013333 DE457000154105
180.

233

Lider F:
M:
181.

199

LILLY APH POL 2015 Klacz kasztanowata/mk:148 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
182.

246

LINDY HOP HOL. GER 2010 Wałach gniada/167 F: Lasino
M: Mira XI/ Corrado I
0000 DE 421000254310
183.

223

Liveta F:
M:
184.

74

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
185.

59

LORA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Haarwest / Indoctro
M: Liwia / Lenon
K027316 POL999610004106
186.

157

LORDANA K OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
187.

146

LORETTA HAN GER 2009 Klacz gniada/167 F: Le Cou Cou / Landadel
M: Wendi / Wendekreis
K027582 DE431316726509
188.

122

LUCAS RJT WELSH PONY GER 2011 Wałach gniada/146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
K024457 DE435350300911
189.

212

Luell Cado F:
M:
190.

49

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
191.

1

Maciuś F:
M:
192.

209

MAGIA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/125 F: Nn
M: Nn
K028578 616999520119913
193.

39

MAGIK KM POL 2001 Wałach bułana F: nn / nn
M: nn / nn
K013974 POL013530022101
194.

177

MARIT KUC WALIJSKI NED 2007 Klacz kasztanowata/141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
K024414 5280170700777
195.

260

MERIDA KUC POL 2009 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
brak
196.

189

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/130 F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
K023341 POL013611043903
197.

6

Mimmi KUC POL 2001 mare F: nn
M: nn
198.

182

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
K020141 616009610217410
199.

237

Mon Amour F:
M:
200.

81

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet
M: Nora
K024683 DE455870168007
201.

240

MY NAME IS NOBODY BAYER GER 2009 Wałach siwa/168 F: Calvados Z
M: Nacanuda
KO26203 DE481810050109
202.

134

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
K023473 616009590177712
203.

185

NADIR WLKP POL 2004 Wałach gniada/148 F: Ptasznik / Turban
M: Nowela / Ninos
K010899 POL007611455704
204.

210

NEKTON PLUS REŃSKA POL 2005 Wałach gniada/167 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
K015169 DE443438505005
205.

60

NIWA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/157 F: Net / Elistor
M: Parada / Postulat
K026773 616007610171313
206.

192

NOMEN SP POL 2012 Ogier izabelowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
207.

183

ODETTE VAN DE HELLE BWP BEL 2014 Klacz skarogniada/172 F: Chellano II
M: Pascella van de helle
K027077 .
208.

207

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
209.

116

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
210.

220

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
brak
211.

38

PATOS TRAK POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Ajbek / Agar
M: Premiera / Kondor
K027935 616003010085811
212.

124

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Penni / Avero
K025268 616007610074914
213.

14

Pliszka POL 2004 klacz gniadotarantowata F: Kurarz
M: Prima
POL 007611030604
214.

110

PORTO R SP POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Donzini / Dinard L
M: Parodie / Pilot
K014551 POL009540055308
215.

13

Power Full POL 2013 wałach gniada F: NN
M: NN
616 999 61 0121213
216.

137

PRIMA WALERINA KUC POL 2013 Klacz kara/kuc:135 F: Monarcha
M: Parada
brak 616013610000513
217.

90

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada/164 F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
K016829 POL009640012408
218.

252

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K004906 POL999610031997
219.

225

Quimbus F:
M:
220.

108

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
221.

135

RADIADO STAR WLKP POL 2014 Ogier gniada/173 F: Discar / Diarado
M: Rosa B ( Rapsod/Romanus x Orkisz)
brak
222.

255

Ramiro KUC Polska 2001 wałach gniaday/128 F: NN
M: NN
POL999580294301
223.

107

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
224.

244

Redford KUC SWE 1994 gelding F: nn
M: nn
225.

40

RENE DE SEMILLY Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada/164 F: Talent Charboniere
M: Romina
K026685 brak
226.

37

REVANSH Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach kasztanowata/169 F: Kupets /
M: Red Sail / Dr Fong
K024729 616POL14008403T
227.

140

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
228.

96

SANTORINI OLD POL 2009 Wałach gniada F: Stalypso / Stakatto
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K024428 DE433331041609
229.

170

SCOTT XX POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Roulette
M: Scintina
brak
230.

92

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata/169 F: Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015z55799412
231.

132

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
K026007 616009610121413
232.

35

SKARB SP POL 2006 Ogier siwa/150 F: Karbit /
M: Szarfa /
brak POL007520043606
233.

84

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris
M: Sonja
K014194 POL013640083408
234.

121

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Ormuz xx
M: Sonka
brak 616 009 61 00752 `4
235.

136

SWEET DOROTHEE HANOWER GER 2012 Klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
K022192 De 431312011512
236.

104

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero / Ramiro Z
M: Elmero / Ramiro Z
K028309 POL009611047900
237.

123

TAHIT SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Ormuz xx
M: Thais
K026974
238.

142

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
K025260 DE418180259413
239.

73

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
K016461 LTU006490018305
240.

56

TOFFI SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Protest / Mangan
M: Tala / Czandor
K024569 POL009640006307
241.

203

TORNADO KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:110 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
242.

91

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
243.

229

Uriella F:
M:
244.

247

URSES BIJOU K SP POL 2014 Ogier gniada/176 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Urabelle / Germus R
K026380 616009580407114
245.

184

VIEDŹMIN SP POL 2015 Wałach kara/168 F: Ulco KWPN
M: Victoria TB KWPN / SableRose (Calvados)
K028069 .616009610182315
246.

30

WEIDA WLKP/POCH.TRK. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Weimutka / Ogar
K010939 POL007600208405
247.

46

WENA SP POL 2002 Klacz gniada/162 F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Wera / Czad
K020797 POL009611205402
248.

163

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
K023170 009610176407
249.

86

ZADYMKA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/143 F: nn
M: Zirka
brak 616999610299108
250.

111

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
K021060 POL007611060204
251.

227

ZATOKI HOLSZTYŃSKA POL 2013 Klacz gniada F: Catoki
M: Ostara
Brak
252.

3

Zirocco F:
M:
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Julia
Harmony Club
2019-06-08
22
2019-06-08
1
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
LUCAS RJT (122)
2019-06-09
17
2019-06-09
3
Arndt Gabriela
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Alika (230)
2019-06-08
4
2019-06-08
11
Bajońska Julianna
KJ CH Jaszkowo
Apis (221)
2019-06-08
16
2019-06-09
15
2019-06-08
12
2019-06-09
16
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
FANTA (45)
2019-06-08
1
2019-06-08
2
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Biela Berenika
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
DENIS (222)
2019-06-09
5
2019-06-09
3
PYSIA (252)
2019-06-09
6
Biela Berenika
KJ CH Jaszkowo
GARBONOS (257)
2019-06-09
6
Biernacka Beata
KJ Konik Polski
2019-06-09
2019-06-09
Borowska Amelia
KJ Pony Poznań
CLASSIC (211)
2019-06-08
23
2019-06-09
11
2019-06-09
Budnik Wiktoria
LKS Cwał
HIPCIO (219)
2019-06-08
3
2019-06-08
7
2019-06-08
2
2019-06-08
2
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (28)
2019-06-08
1
200
2019-06-08
6
2019-06-09
1
250
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
P-LUSI (116)
2019-06-09
2019-06-09
Bukowska Zuzanna
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-06-08
6
2019-06-08
8
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2019-06-09
6
2019-06-09
4
2019-06-09
21
2019-06-09
Cieślińska Katarzyna
LKS Cwał Poznań
MAGIK (39)
2019-06-08
17
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (53)
2019-06-09
11
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
Alf (254)
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Ramiro (255)
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
HOKO LADY (103)
2019-06-08
9
2019-06-08
11
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
CESAR (196)
2019-06-08
10
2019-06-08
32
FLORIDA Z (197)
2019-06-08
9
2019-06-08
35
Dawidowska-Zawartowska Katarzyna
KS Idmar Krajkowo
KARUSO (10)
2019-06-09
10
2019-06-09
18
Dendek Zofia
Stajnia Anielin
BOND (138)
2019-06-08
15
2019-06-08
3
2019-06-08
1
Derda Agata
KJ Michałówka
2019-06-08
3
50
2019-06-09
3
50
KOSMA (75)
2019-06-08
26
2019-06-08
17
2019-06-09
7
2019-06-09
10
2019-06-08
1
2019-06-09
17
2019-06-09
1
Derengowska Martyna
KJ WSH Equifirst
TOFFI (56)
2019-06-08
22
2019-06-08
3
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ZAFIRA (111)
2019-06-09
1
2019-06-09
2
100
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
LORDANA K (157)
2019-06-09
13
2019-06-09
25
2019-06-09
15
LA CASA (159)
2019-06-08
11
2019-06-08
2
150
KATALEYA (160)
2019-06-08
13
Dyjecińska Maja
Stajnia Capriola
Angela (243)
2019-06-08
1
2019-06-08
7
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Epting Zofia
JKS Gold Team Świątniki
CHILI (174)
2019-06-08
3
2019-06-08
6
2019-06-09
10
2019-06-09
8
Foligowska Karolina
KS Grand Horse
NIWA (60)
2019-06-09
2
2019-06-09
19
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
HANGA (190)
2019-06-09
24
2019-06-09
22
COLINE (191)
2019-06-09
12
2019-06-09
16
Gaertner Agnieszka
bpk
2019-06-08
4
2019-06-08
27
2019-06-09
9
2019-06-09
16
Gałecka Martyna
Stajnia Karino
LILLY (199)
2019-06-08
16
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (165)
2019-06-09
35
2019-06-09
11
Giec Katarzyna
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (188)
2019-06-09
17
2019-06-09
Gniadek Oliwia
bpk
2019-06-08
20
2019-06-08
10
2019-06-09
5
2019-06-09
9
Gogołek Tomasz
St. ks Jumping Events
2019-06-08
7
Góralska Nikola
bpk
KAIR (114)
2019-06-09
14
2019-06-09
1
Górna Inga
KJ CH Jaszkowo
Mimmi (6)
2019-06-09
11
2019-06-09
18
Grochowska Natalia
JKS Gold Team Rogalinek
DOMINGO (175)
2019-06-08
12
2019-06-08
17
Grodziska Sylwia
JKS Fer Więckowice
LORETTA (146)
2019-06-08
1
2019-06-08
27
Grzegorowska Patrycja
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
BRYZA (101)
2019-06-09
17
2019-06-09
2
Guźniczak Piotr
brak
DALIO (155)
2019-06-08
12
2019-06-08
Hądzlik Zuzanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
LARY (179)
2019-06-08
23
2019-06-08
4
Heigelmann Gabriela
RIO GRANDE Krosinko
ANITA (166)
2019-06-09
10
2019-06-09
17
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
BARBADOS (129)
2019-06-08
1
2019-06-08
4
2019-06-08
OUTLANDER (207)
2019-06-08
22
2019-06-08
26
2019-06-08
Jabłońska Julia
JKS Mieczewo
Harald H (241)
2019-06-08
22
2019-06-08
5
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
2019-06-08
2
2019-06-08
5
EROZJA (127)
2019-06-08
1
2019-06-08
31
Janiszewska Zofia
KJ Stajnia Adamus
Hera (231)
2019-06-08
1
2019-06-08
19
2019-06-09
1
2019-06-09
20
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-09
13
2019-06-09
17
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
BATOR (34)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
4
2019-06-09
13
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
CZORT (12)
2019-06-08
4
2019-06-08
14
2019-06-09
25
2019-06-09
Kaczmarek Katarzyna
St. KJ Leśna Podkowa
DAVINCI (153)
2019-06-08
25
2019-06-08
Kaczmarek Matylda
Stajnia z Kopytem
LORA (59)
2019-06-09
10
2019-06-09
Kaczmarek Mikołaj
St. KS Jumping Events Poznań
2019-06-08
36
2019-06-08
19
Kaczmarek Patryk
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
2019-06-08
28
2019-06-08
24
Kaczor Joanna
KJ Konik Polski
2019-06-08
2019-06-08
Pliszka (14)
2019-06-09
28
2019-06-09
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2019-06-08
Kamińska Oliwia
Rio Grande Krosinko
AVATAR (168)
2019-06-09
20
2019-06-09
14
Kanoniczak Hanna
KJ CH Jaszkowo
Barbi (5)
2019-06-09
8
2019-06-09
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Bolero (215)
2019-06-08
4
2019-06-08
11
2019-06-09
7
2019-06-09
2
Lapaccio (216)
2019-06-08
1
2019-06-09
3
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
Adagio GI (249)
2019-06-09
1
2019-06-09
17
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (232)
2019-06-08
10
2019-06-08
17
2019-06-09
7
2019-06-09
13
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-09
19
2019-06-09
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (140)
2019-06-08
2
2019-06-08
15
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
2019-06-08
1
2019-06-08
22
2019-06-09
1
2019-06-09
31
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
DAMON (143)
2019-06-08
2019-06-08
BIRKE- K (144)
2019-06-08
1
2019-06-08
5
2019-06-09
29
2019-06-09
18
Kowalska Natalia
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
KARINO (156)
2019-06-09
3
2019-06-09
4
Krajewski Damian
St. Kraju Jumping Team
2019-06-08
6
2019-06-08
20
2019-06-09
20
2019-06-09
12
2019-06-09
32
2019-06-09
28
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2019-06-08
21
2019-06-08
8
2019-06-08
7
2019-06-08
2
200
2019-06-09
6
2019-06-08
6
2019-06-08
3
150
2019-06-09
7
2019-06-08
14
2019-06-08
4
2019-06-09
7
2019-06-09
5
CRAX (94)
2019-06-08
33
2019-06-08
3
100
2019-06-09
15
2019-06-09
14
2019-06-08
24
2019-06-08
35
2019-06-09
27
2019-06-09
26
2019-06-08
15
2019-06-08
30
2019-06-09
10
2019-06-09
6
2019-06-08
18
2019-06-08
16
Comta (251)
2019-06-09
14
2019-06-09
Iton (262)
2019-06-09
19
Krajewski Rafał
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Artemia (258)
2019-06-09
1
2019-06-09
17
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Krawczyk Maja
KJ Oxer Wtórek
GINTER (186)
2019-06-08
7
2019-06-08
2019-06-09
9
2019-06-09
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
2019-06-08
2
100
2019-06-08
12
Kujawa Agata
JKS Gold Tem
COLOX CUP (152)
2019-06-08
13
2019-06-08
27
Kwasiżur Bartosz
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Mon Amour (237)
2019-06-09
21
2019-06-09
17
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
GLORY (82)
2019-06-08
2019-06-08
1
2019-06-09
9
2019-06-09
2
Lehmann Nadia
Lehmann Sport Horses
Lexus (224)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (84)
2019-06-08
4
2019-06-08
5
2019-06-09
8
2019-06-09
4
2019-06-08
6
2019-06-08
13
2019-06-09
2
2019-06-09
24
Lipiecka Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
JANOSIK (68)
2019-06-09
28
2019-06-09
Liszkowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (163)
2019-06-09
1
150
2019-06-09
8
GALAKIDO (164)
2019-06-09
15
2019-06-09
4
Łuczak Julia
Racocki KJ
SYMFONIA (104)
2019-06-09
19
2019-06-09
30
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-09
12
2019-06-09
4
Maćkowska Patrycja
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (83)
2019-06-08
5
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Carpaccio (217)
2019-06-08
12
2019-06-09
21
Majewska Milena
Niezrzeszony
BERANG (25)
2019-06-08
14
2019-06-08
20
2019-06-08
20
2019-06-09
22
2019-06-09
2019-06-09
23
Marcinkowska Maja
KJ CH Jaszkowo
HAMMER (62)
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
Matławski Piotr
bpk
MY QUEST (134)
2019-06-08
15
2019-06-08
1
250
2019-06-08
34
2019-06-08
4
Melerowicz Magdalena
KS Grand Horse
GRANDO B (117)
2019-06-09
27
2019-06-09
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
Blanka (228)
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
19
2019-06-09
17
Mikołajczyk Eryka
OKJ Oxer Wtórek
NADIR (185)
2019-06-08
17
2019-06-08
12
2019-06-09
10
2019-06-09
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
SKARB (35)
2019-06-09
7
2019-06-09
1
2019-06-09
17
Mossakowski Jan
SJ Baborówko
VIEDŹMIN (184)
2019-06-09
24
2019-06-09
25
Mroczek Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
FELLOW (131)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-08
16
2019-06-09
Mrotek Zofia
OKJ OXER
MAGIA (209)
2019-06-08
2019-06-08
2019-06-09
2019-06-09
10
Muchajer Wiktoria
Stajnia Karino
AXELL (202)
2019-06-08
7
2019-06-08
5
Nagła Kornelia
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Joga (236)
2019-06-09
14
2019-06-09
20
Nagła Maja
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Brandon (235)
2019-06-09
2
2019-06-09
22
Napierała Gabriela
JKS Gold Team Rogalinek
HOŁEK (148)
2019-06-09
5
2019-06-09
11
Niedźwiedź Wiktoria
LKS Cwał Poznań
2019-06-08
22
2019-06-08
18
Nowacki Michał
KJ BSI Sport Zamysłowo
NOMEN (192)
2019-06-08
11
2019-06-08
DYWIZJA (193)
2019-06-08
22
2019-06-08
22
2019-06-08
8
2019-06-08
DASSILIA (195)
2019-06-08
12
2019-06-08
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2019-06-08
25
2019-06-08
21
2019-06-09
4
Nowicka Wiktoria
St. KJ Gronówka
IZAURA (128)
2019-06-08
35
2019-06-08
17
2019-06-08
1
Olszewska Krystyna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2019-06-08
2
2019-06-08
4
2019-06-09
16
2019-06-09
Orczyk Zofia
bpk
MERIDA (260)
2019-06-09
3
2019-06-09
7
Orłowska Zofia
bpk
2019-06-09
33
2019-06-09
33
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-09
3
100
2019-06-09
2
200
JACOB (67)
2019-06-09
3
2019-06-09
15
Otlewska Amelia
St. KS Jumping Events
ENJOY (176)
2019-06-08
29
2019-06-08
Owsińska Zosia
Stajnia Karino
LILLY (199)
2019-06-08
13
Pawlak Roksana
Stajnia Karino
DISNEY (201)
2019-06-08
8
Pawlak Waldemar
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Happy Day (238)
2019-06-09
21
2019-06-09
17
Pawłowska Kornelia
Stajnia Karino
DISNEY (201)
2019-06-08
6
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
BOBI (173)
2019-06-08
9
2019-06-08
9
2019-06-09
11
2019-06-09
Pierzyńska Magdalena
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
Uriella (229)
2019-06-08
22
2019-06-08
11
Pogodzińska Sonia
KJ CH-Jaszkowo
Huk (213)
2019-06-08
25
2019-06-08
7
2019-06-09
7
2019-06-09
6
2019-06-08
1
2019-06-09
8
Pokrzywniak Iga
KJ CH Jaszkowo
Kosma (9)
2019-06-08
7
2019-06-08
18
2019-06-09
2019-06-09
21
Pokrzywniak Maja
KJ CH Jaszkowo
2019-06-08
14
2019-06-08
10
Ptak Julia
bpk
BOROWIK (204)
2019-06-08
23
2019-06-08
18
Puchalska Marta
St. J. Baborówko
CHANTEL (178)
2019-06-09
23
2019-06-09
12
Rachwal Marcin
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
BALLADA (100)
2019-06-09
8
2019-06-09
13
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
CINDY (149)
2019-06-08
1
150
2019-06-08
9
Rajzer Venessa
Stajnia Capriola
Mimmi (6)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
Roemer Antonina
KS Grand Horse
CYCERON (115)
2019-06-09
34
2019-06-09
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
2019-06-09
20
2019-06-09
GOLD (171)
2019-06-08
21
2019-06-08
8
2019-06-09
2019-06-09
1
Rybarczyk Maja
JKS Gold Team Rogalinek
COLOX CUP (152)
2019-06-09
9
2019-06-09
16
Rynowiecka Pola
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2019-06-09
5
2019-06-09
5
Sawicka Marta
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-06-08
20
2019-06-08
2019-06-09
26
2019-06-09
LIBELL (41)
2019-06-08
2019-06-08
16
2019-06-09
12
2019-06-09
9
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
MILUNIA (189)
2019-06-08
5
2019-06-08
10
Siczyński Alan
JUKS Mieczewo
Bassara (242)
2019-06-08
24
Siejak Julia
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
CALINKA (87)
2019-06-08
1
2019-06-08
4
2019-06-09
14
Siejak Wiktoria
JUKS Abakus Kaczyna
FELLOW (131)
2019-06-09
6
2019-06-09
21
DAMON (250)
2019-06-09
26
2019-06-09
5
Sitowska Iwona
JKS Fer Więckowice
LINDY HOP (246)
2019-06-09
1
200
2019-06-09
3
150
2019-06-09
18
2019-06-09
5
Calla (261)
2019-06-09
11
2019-06-09
29
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
2019-06-08
9
2019-06-08
21
Siwiec Natalia
-
EMET (198)
2019-06-09
15
2019-06-09
26
Siwka Karolina
St. Kraju Jumping Team
JANTARINA (102)
2019-06-09
4
2019-06-09
Skrzypczak Klaudia
"Stajnia Nietażkowo"
SCOTT (170)
2019-06-08
5
2019-06-08
1
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-09
7
2019-06-09
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
SOLAR (121)
2019-06-08
3
2019-06-08
19
2019-06-09
22
2019-06-09
8
TAHIT (123)
2019-06-08
38
2019-06-08
22
2019-06-09
17
2019-06-09
17
PENITO (124)
2019-06-08
18
2019-06-08
2019-06-09
25
2019-06-09
2019-06-08
10
2019-06-08
15
2019-06-09
23
2019-06-09
23
Sobczak Zuzanna
JKS Gold Team
2019-06-08
19
2019-06-08
8
Sokołowska Zofia
JKS Gold Team Rogalinek
FIGA (151)
2019-06-09
6
2019-06-09
Stachowiak Ewa
KJ Michałówka
2019-06-08
7
2019-06-08
7
Starkowski Krystian
JKS Fer Więckowice
2019-06-08
Stashkevich Maksim
Lehmann Sport Horses Sp z o. o.
Quimbus (225)
2019-06-08
14
2019-06-08
2019-06-08
22
2019-06-08
32
ZATOKI (227)
2019-06-09
20
Staszak Agnieszka
KJ Fimmel Team
DAKOTA (42)
2019-06-08
20
2019-06-08
2
2019-06-08
4
Stawicka Marianna
KJ Fimmel Team
MARIT (177)
2019-06-09
9
2019-06-09
4
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
2019-06-08
31
2019-06-09
22
BULWAR (109)
2019-06-08
13
2019-06-08
32
2019-06-09
27
2019-06-09
Strzelec Antonina
OKJ Oxer Wtórek
JAFAR (208)
2019-06-08
22
2019-06-08
26
2019-06-09
19
2019-06-09
Suchoń Oliwia
Stajnia Capriola
2019-06-08
2019-06-08
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
ISTI (105)
2019-06-08
23
2019-06-08
5
RASZKA (107)
2019-06-08
10
2019-06-08
23
2019-06-09
2
150
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2019-06-09
13
2019-06-09
17
Szczepaniak Aleksandra
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
2019-06-08
2019-06-08
Szkudlarek Magda
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2019-06-09
15
2019-06-09
13
Szymańska Alicja
BPK
GEORGIA (187)
2019-06-09
20
2019-06-09
8
Tomalak Alicja
KJ RE-CO Ostrów Wlkp
LANCER (98)
2019-06-09
19
2019-06-09
21
Tomaszewska Wiktoria
KJ Stajnia Adamus
Lider (233)
2019-06-08
6
2019-06-08
16
2019-06-09
12
2019-06-09
12
Tomaszewski Jakub
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Kwarta (234)
2019-06-08
8
2019-06-08
23
2019-06-09
13
2019-06-09
22
Tomczak Ida
JKS Gold Team
HOŁEK (148)
2019-06-08
8
2019-06-08
21
Tomczyk Antonina
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (161)
2019-06-08
2
2019-06-08
3
2019-06-09
2
2019-06-09
3
Trzaskawka Patrycja
St. Kraju Jumping Team
2019-06-09
33
2019-06-09
4
2019-06-09
4
Trześniewska Julia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-06-09
1
Tupikowska Joanna
JUKS Abakus Kaczyna
BANDURA (133)
2019-06-08
22
2019-06-08
21
2019-06-09
30
2019-06-09
1
2019-06-09
30
Urbanowicz Celina
JUKS Abakus Kaczyna
WENA (46)
2019-06-08
14
2019-06-08
13
Wachowicz Zuzanna
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
AISZA (147)
2019-06-09
18
2019-06-09
18
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
WEIDA (30)
2019-06-09
1
2019-06-09
17
FALCO (65)
2019-06-09
2019-06-09
Wasiela Oliwia
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2019-06-09
4
2019-06-09
8
Wasilewska Wiktoria
Stajnia Capriola
Redford (244)
2019-06-08
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Wawrzeńczyk Jowita
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-06-08
20
2019-06-08
28
Wawrzyniak Marika
Brak
2019-06-08
22
2019-06-08
22
2019-06-09
28
2019-06-09
30
KLEO (139)
2019-06-08
39
2019-06-08
37
2019-06-09
17
2019-06-09
1
2019-06-08
1
Wenderska Tatiana
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2019-06-09
11
2019-06-09
16
Werwińska Oliwia
KJ CH Jaszkowo
Liveta (223)
2019-06-08
11
2019-06-08
9
2019-06-09
12
2019-06-09
18
Wesołowska Karina
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
CYKLON (55)
2019-06-08
24
2019-06-08
13
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
2019-06-08
2019-06-08
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
BRAVIA (78)
2019-06-09
14
2019-06-09
1
Wierucka Zofia
Igiełka (256)
2019-06-09
10
2019-06-09
Winter Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
DURGA (44)
2019-06-09
5
2019-06-09
24
Wizła Zofia
bpk
EKSPLOZJA (205)
2019-06-08
10
2019-06-09
10
2019-06-09
16
Wojtaszek Vesna
KS Jumping Events
2019-06-08
9
2019-06-08
Wolniewicz Dominika
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Centralka (239)
2019-06-09
6
2019-06-09
17
Wolska Joanna
Stajnia Karino
KAPRI (200)
2019-06-08
18
2019-06-08
19
Wołodkowicz Olimpia
bpk
EKSPLOZJA (205)
2019-06-08
15
Żak Joanna
Stajnia Złotoryjsko
2019-06-08
6
2019-06-08
32
Zaremba Martyna
bpk
TORNADO (203)
2019-06-08
19
2019-06-08
24
2019-06-08
Zdebel Alicja
Stajnia Capriola
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
12
2019-06-09
9
Ziomek Bożena
KJ Profil Piła
2019-06-08
21
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-09
28

Number of Riders: 195

Number of Horses: 252

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl