Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
127 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:01:57
2019-05-08 22:47:10
Dominika Gardas KLEO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:02:04
2019-05-08 22:41:41
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:02:12
2019-05-08 22:34:25
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:03:13
2019-05-08 22:20:12
Milena Majewska BERANG
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:03:29
2019-05-08 21:39:40
Dominika Gardas KOMBOY
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:03:35
2019-05-08 21:12:40
Oliwia Kamińska AVATAR
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:07:02
2019-05-08 21:09:05
Bartosz Czaprański CHANTORIA B
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:03:43
2019-05-08 20:56:11
Iwona Sitowska PRADA NF
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:03:49
2019-05-08 20:55:21
Iwona Sitowska URSES BIJOU K
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:48:23
2019-05-08 13:46:14
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:48:25
2019-05-08 13:45:32
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:48:38
2019-05-08 13:44:23
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:48:57
2019-05-08 13:43:35
Maria Chwałczyńska MONIQUE
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:50:27
2019-05-08 13:32:48
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:29:00
2019-05-08 12:46:01
Norbert Sawicki NIGHT FITGHER
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 13:29:05
2019-05-08 12:44:57
Norbert Sawicki FALSTAFF L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:05:15
2019-05-08 12:04:57
Maja Rybarczyk COLOX CUP
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:05:19
2019-05-08 12:03:58
Zofia Sokołowska FIGA
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:05:23
2019-05-08 12:03:00
Karolina Wróbel DOMINGO
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:57:25
2019-05-08 11:45:56
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:56:57
2019-05-08 11:45:15
Agnieszka Kowalczyk GOLD
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:56:59
2019-05-08 11:43:59
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:57:50
2019-05-08 11:43:08
Natalia Grochowska DOMINGO
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:58:13
2019-05-08 11:42:19
Agata Kujawa COLOX CUP
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:58:34
2019-05-08 11:41:12
Ida Tomczak HOŁEK
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:58:57
2019-05-08 10:11:19
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:56:46
2019-05-08 09:54:00
Antonina Kucharska BAJPAS - BAJAN
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:56:47
2019-05-08 09:53:26
Antonina Kucharska MIRAGE-CANDY
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 09:00:13
2019-05-08 08:54:02
Bartosz Czaprański FLORIDA Z
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:10
2019-05-07 22:52:56
Natalia Siwiec EMET
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:15
2019-05-07 22:37:54
Natalia Janowicz FLORYDA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:21
2019-05-07 22:37:12
Sandra Stachowiak MATADOR
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:28
2019-05-07 22:34:54
Mia Kudłaszyk NIDER
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:32
2019-05-07 22:34:07
Marcin Grzechowiak FRYZKA
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:38
2019-05-07 22:33:16
Oliwia Kamińska ANITA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:44
2019-05-07 22:30:48
Nikola Antkowiak BEAUTY
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:52
2019-05-07 22:17:08
Wiktoria Wojtasiewicz LAWINA
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:06:56
2019-05-07 21:38:37
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:07:01
2019-05-07 21:37:13
Przemysław Olejnik BUTTJE BRUNO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:07:05
2019-05-07 21:36:32
Przemysław Olejnik BUENA SORTE
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:07:10
2019-05-07 18:47:34
Jakub Dorynek LA CASA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:07:17
2019-05-07 18:46:56
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:00
2019-05-07 18:07:42
Julia Kaźmierczak BRANEK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:06
2019-05-07 16:06:01
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:10
2019-05-07 16:01:44
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:14
2019-05-07 14:44:35
Krystian Starkowski ROTELLA STAR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:20
2019-05-07 14:43:19
Krystian Starkowski RASCENIA STAR
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 13:08:22
2019-05-07 12:48:09
Hubert Woźniak WANDAL
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 11:48:59
2019-05-07 11:12:34
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:22:42
2019-05-07 09:44:06
Filip Laskowski KRES
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:22:44
2019-05-07 09:43:38
Filip Laskowski FERLINA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:22:46
2019-05-07 09:43:26
Ireneusz Kondratowicz FOTON
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:22:49
2019-05-07 09:43:10
Filip Laskowski CORIWAY
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:22:51
2019-05-07 09:42:25
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 10:22:54
2019-05-07 08:08:27
Kamila Bodetko A-DJANGO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:49:13
2019-05-07 07:45:46
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:49:08
2019-05-07 07:43:17
Maciej Kasperek ROGANO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:02:12
2019-05-06 22:26:31
Łukasz Zasadziński KREON
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:02:42
2019-05-06 22:17:53
Zuzanna Bukowska BIG LORD
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:02:47
2019-05-06 22:05:28
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:02:56
2019-05-06 21:43:23
Maria Grzesik TOSCA L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:02
2019-05-06 21:42:45
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:09
2019-05-06 21:42:05
Anna Cepa SAINT VINCENT
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:15
2019-05-06 21:41:35
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:22
2019-05-06 21:40:39
Amelia Gramza HORAYA OMHG
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:27
2019-05-06 21:40:06
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:34
2019-05-06 21:39:25
Leszek Gramza VULKANA 6
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:38
2019-05-06 21:38:41
Leszek Gramza BATUMI L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:42
2019-05-06 21:38:14
Leszek Gramza KUROSAWA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:47
2019-05-06 21:37:32
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:53
2019-05-06 18:32:59
Zuzanna Kubiak MARAT
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:03:58
2019-05-06 17:18:59
Magdalena Palicka DISNEY
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:35
2019-05-06 16:55:35
Joanna Wolska KAPRI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 07:08:52
2019-05-06 16:52:38
Alicja Polcyn BIBI
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:04:19
2019-05-06 16:51:39
Kornelia Pawłowska DISNEY
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:04:23
2019-05-06 16:50:52
Roksana Pawlak DISNEY
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:04:28
2019-05-06 16:50:02
Wiktoria Muchajer AXELL
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:04:33
2019-05-06 16:48:47
Martyna Gałecka LILLY
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:04:43
2019-05-06 16:39:35
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 07:04:47
2019-05-06 16:37:13
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 15:55:18
2019-05-06 15:33:18
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 12:34:32
2019-05-06 09:53:56
Nadia Stanisławska MAD MAX
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:34:57
2019-05-05 23:35:18
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:35:00
2019-05-05 19:04:45
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:35:02
2019-05-05 17:00:30
Mieszko Dąbrowski ARMAND
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:35:07
2019-05-05 16:57:26
Mieszko Dąbrowski KADENCJA
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:35:09
2019-05-05 16:53:35
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 07:35:13
2019-05-05 16:24:46
Hanna Osieka CARTO BOY
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 15:31:05
2019-05-05 12:34:26
Maria Melerowicz GRANDO B
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 11:13:41
2019-05-05 10:22:23
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 11:13:34
2019-05-05 10:20:17
Bartosz Czaprański SAMARA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 11:13:31
2019-05-05 10:19:13
Bartosz Czaprański VASCO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 11:13:28
2019-05-04 22:44:45
Zuzanna Zabłocka PORTO R
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 11:13:24
2019-05-04 19:46:34
Izabela Winter DURGA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:45
2019-05-03 22:14:26
Alina Celmerowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:42
2019-05-03 22:13:50
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:39
2019-05-03 22:12:40
Alina Celmerowska DIANTUS S
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:35
2019-05-03 22:06:22
Gabrysia Jóźwiak LUNA
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 12:34:34
2019-05-03 22:02:47
Nikola Basta GUARIBA
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:25
2019-05-03 20:59:22
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:21
2019-05-03 20:56:21
Piotr Guźniczak DALIO
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:18
2019-05-03 11:33:55
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:13
2019-05-03 11:33:26
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:09
2019-05-03 09:19:49
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:24:06
2019-05-03 09:19:23
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-04 11:23:59
2019-05-02 22:12:35
Maja Marcinkowska HAMMER
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 15:55:22
2019-05-02 22:06:15
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:51:46
2019-05-02 09:03:51
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:51:42
2019-05-02 09:03:15
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:51:40
2019-05-02 08:39:41
Paulina Pierzyńska GRANIT
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 15:51:29
2019-05-01 15:19:28
Weronika Heigelmann ONE WAY TICKET
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 11:18:50
2019-04-29 18:57:12
Antosia Tomczyk FIESTA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 07:03:55
2019-04-29 12:00:53
Julia Dunst SENATOR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 08:17:19
2019-04-22 16:23:41
Karolina Grzegorz CERES
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 07:59:06
2019-04-15 20:58:27
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 07:59:09
2019-04-14 16:30:25
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
2. Antkowiak Nikola RIO GRANDE Krosinko
2008 (Mł.)
Brak
3. Arndt Gabriela Stajnia King Boguszynek
2008 (Mł.)
brak
4. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
5. Basta Nikola Stajnia Nowina
2005 (JM.)
Brak
6. Biernacka Beata KJ Konik Polski
7. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (MJ.)
O024049
8. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
9. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (MJ.)
O023478
10. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
11. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O036422
12. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O051804
13. Chmielowska Emilia KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
14. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki
S
O033784
15. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
16. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
17. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
18. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
19. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
20. Dąbrowski Bogusz LKJ Mieczownica
S
Z001430
21. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
0001204
22. Darul Maria KJ Zagórów
23. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
24. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (J.)
O033001
25. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
26. Fragstein Piotr U.K.S Podkowa Moryń
S
27. Fragstein-Niemsdorff Karolina UKS ,,Podkowa w Moryniu
S
Z001399
28. Gałecka Martyna Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
29. Gardas Dominika Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2001 (J.)
O023600
30. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
31. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
32. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
33. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
34. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
35. Grzechowiak Marcin RIO GRANDE Krosinko
S
Brak
36. Grzegorz Karolina bpk
2004 (JM.)
O037780
37. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (J.)
O044553
38. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
39. Guźniczak Piotr bpk
2010 (Mł.)
brak
40. Heigelmann Weronika Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O042326
41. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
42. Janowicz Natalia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
43. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
44. Jóźwiak Gabrysia KJ Kapada Wiry
2009 (Mł.)
brak
45. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
46. Kamińska Oliwia Rio Grande Krosinko
2005 (JM.)
brak
47. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
48. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
49. Kaźmierczak Julia WTK Hermanów
2001 (J.)
O034514
50. Kicińska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O018672
51. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
52. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
53. Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
S
O037720
54. Kosiba Paula JKS Fer Więckowice
2002 (J.)
O037719
55. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
56. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
57. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
58. Kubiak Zuzanna Brak
2001 (J.)
Brak
59. Kucharska Antonina Stajnia owa
2008 (Mł.)
brak
60. Kudłaszyk Mia Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
brak
61. Kujawa Agata JKS Gold Tem
2006 (JM.)
brak
62. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
63. Leśkiewicz Hanna niezrzeszona
2003 (J.)
brak
64. Majewska Milena Niezrzeszony
2007 (JM.)
0053419
65. Marcinkowska Maja KJ CH Jaszkowo
2005 (JM.)
O052348
66. Matławski Piotr bpk
S
O004153
67. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
68. Melerowicz Maria KS Grand Horse Suchy Las
2006 (JM.)
brak
69. Muchajer Wiktoria Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
70. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
71. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
72. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O015246
10125704
73. Osowska Urszula KJ CH Jaszkowo
74. Palicka Magdalena Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
75. Pawlak Roksana Stajnia Karino
2005 (JM.)
brak
76. Pawłowska Kornelia Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
77. Pierzyńska Paulina WTK Hermanów
S
O034485
78. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
79. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
80. Pokrzywniak Maja KJ CH Jaszkowo
81. Polcyn Alicja Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
82. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
83. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
84. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
S
O025537
85. Rennert Klementyna JKS Fer Więckowice
2004 (JM.)
brak
86. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
87. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
88. Rybarczyk Maja JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
89. Sawicki Norbert St. J Pro Eques
S
O012321
90. Sitowska Iwona JKS Fer Więckowice
S
O002532
91. Siwiec Natalia -
S
38153/19
-
92. Sokołowska Zofia JKS Gold Team Rogalinek
2009 (Mł.)
brak
93. Stachowiak Sandra Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
brak
94. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
95. Stanisławska Nadia Stajnia Carthago Michałowo
2009 (Mł.)
Brak
96. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
97. Szymankiewicz Adam Bez Przynależności Klubowej
98. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
99. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
100. Tomczyk Antosia Stajnia King Boguszynek
2008 (Mł.)
brak
101. Wachowicz Zuzanna St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O053084
102. Werwińska Oliwia KJ CH Jaszkowo
2004 (JM.)
103. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
104. Wojtasiewicz Wiktoria Stajnia Miranda
2005 (JM.)
brak
105. Wolska Joanna Stajnia Karino
S
brak
106. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
107. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
108. Wróbel Karolina JKS Gold Team Rogalinek
2003 (J.)
brak
109. Zabłocka Zuzanna KJ Hubertus Lusowo
1999 (MJ.)
brak
110. Zasadziński Łukasz JKS Fer Więckowice
S
O036964
111. Ziomek Bożena KJ Profil Piła
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

77

A-DJANGO XX POL xx Wałach siwa/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
2.

69

AISZA SP POL 2006 Klacz gniada/mk:153 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zuzanna Wachowicz
B: brak
K027536 616999610317506
3.

68

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025292 616009610075614
4.

85

ANITA Wielkopolska POL - Klacz bułana/kuc:- F: -
M: -
O: Witold Styła
B: -
brak -
5.

27

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
O: Artur Hanna Wołodkowicz
B: SK Nad Wigrami
K023018 616009510252013
6.

105

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
7.

44

ARMAND Wielkopolska POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
O: Jagna Skorupka
B: Dariusz Kuliś
K027643
8.

114

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
9.

124

AVATAR NN POL 2012 Wałach kara/130 F: Nn
M: Nn
O: Witold Styła
B: Nn
Brak
10.

65

AXELL WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kacper Jałocha
B:
brak
11.

101

BAJPAS - BAJAN Kuc Niem. Wierz. POL 2001 Wałach gniada/kuc:145 F: Alibaba
M: Bajka
O: Bartosz Kucharski
B: brak
brak pol 013670095101
12.

60

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
O: Leszek Gramza
B:
K024910 DE441410775113
13.

86

BEAUTY Kuc Walijski POL 2014 Klacz gniada/kuc:115 F: Nn
M: Nn
O: Witold Styła
B: Nn
Brak -
14.

99

BELGIA Typ Szlach. POL 2011 Klacz gniada F: Euripides
M: Bara / Debos
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743 616999680034111
15.

98

BELINDA WLKP POL 2014 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jakub Rogacki
B: Jakub Rogacki
brak
16.

42

BELLA LA LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Grosso / Contendro I
M: Bella II / Orkisz
O: Paula Kosiba
B: SK Kaczenice
K019523 616009680023811
17.

122

BERANG Małopolska POL 2013 Wałach gniada/164 F: ---
M: ---
O: Beata Majewska
B: ---
Brak 616006680035013
18.

15

BIBI KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Majewska
B:
brak 616999610227012
19.

51

BIG LORD KWPN POL 2006 Wałach gniada/173 F: Lord Z
M: Dirmatine
O: Zuzanna Bukowska
B: Stal Zielman
K018392 5280030611662
20.

133

Bolero F:
M:
O:
B:
21.

145

Boss. F:
M:
O:
B:
22.

93

BRANEK WLKP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Coriano’s Ass
M: Branka
O: Marek Kaźmierczak
B: Racot
-
23.

139

Brooklin F:
M:
O:
B:
24.

90

BUENA SORTE MECKL POL 2013 Klacz skarogniada F: Bertolini /
M: Kronung / Festival Westfalia
O: Christel & Rolf Scharmacher
B: Christel & Rolf Scharmacher
brak
25.

89

BUTTJE BRUNO MECKL POL 2014 Wałach gniada F: Bertolini /
M: Kronung / Festival Westfalia
O: Christel Scharmacher
B: Christel Scharmacher
brak
26.

135

Caisar sm F:
M:
O:
B:
27.

47

CARTO BOY OS GER 2010 Wałach gniada F: Cartoon / Carthago
M: Saronja / Sandro Boy / Quick Star
O: Karolina Osieka i Hanna Osieka
B: Gestuet Lewitz
K025958 DE418184016410 105ZY97
28.

134

Casius Holszt. GER 2004 stallion siwa/170 F: Chambertin
M: Baby Lagos
O: Andrzej Gołaś
B:
K008374 421000017104 102VD38
29.

34

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
O: Magdalena Jóźwiak
B: Wojciech Kasperski
K016690 DE421000082010
30.

18

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Alexander Konowalczyk
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
31.

23

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
32.

127

CHANTORIA B WESTF POL 2014 Klacz gniada/163 F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
33.

26

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata/172 F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Wilfried Gluesing
K020795 DE431310524211 105FV70
34.

62

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada/165 F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Bioraj sp. z o.o.
B:
K026275 DE418181112111
35.

9

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa/01 F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
O: Weronika Kicińska
B:
K018773 DE441411351909
36.

56

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
37.

107

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Jan Jach
brak brak
38.

75

CORIWAY HOL GER 2011 Klacz gniada/162 F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Andrzej Chmielewski
B: Hand Hermann Gericke
K020444 DE421000201911
39.

104

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
616 009 61 00137 13
40.

148

Coulthard old Niemcy 2008 wałach F: Chacco Blue
M: Lore Ley
O:
B:
41.

3

CZORT BRAK POL 2007 Wałach F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
42.

30

DALIO MŁP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
43.

132

Dasza kf POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
O: Antoni Chłapowski
B:
K006219 08260
44.

33

DIANTUS S OS GER 2015 Wałach gniada/168 F: DIARADO'S BOY/DIARADO
M: C-ATLANTA S/ATLANTUS/CHACCO-BLUE
O: Bartosz Wroński
B: Johannes Sabel
Brak _
45.

64

DISNEY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:125 F: Szaman /
M: Dazy /
O: Karolina Majewska
B: Marian Kowalski
brak 616013610075812
46.

121

DJINGIZ-TAR KWPN POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Veron
M: Margriet
O: Anna Leśkiewicz
B: Holandia
brak
47.

106

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Diter Staniek
brak brak
48.

2

DON OCTOVER BRAK POL 0000 Wałach F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
49.

76

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Barbara Rękosiewicz
B: Roman Barlik
K014556 POL009610219408
50.

36

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
O: Izabela Matysiak
B:
K025632 616007610173414
51.

81

EMET Wielkopolska POL 2014 Wałach skarogniada/170 F: Siquest
M: Eska
O: Łukasz Szczepaniak
B: Julita Figler
brak 616007610146514
52.

1

Epoha-G F:
M:
O:
B:
53.

24

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
54.

112

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
O: BM Kobylin
B: KJ Aleksander Elizówka
K011108 POL009580187606
55.

73

FERLINA KWPN NED 2010 Klacz gniada/170 F: Applaus / Unistar
M: Aberlina / N-Aldato
O: Barbara Chmielowska
B: J. Dresen
K018797 528003201003241
56.

19

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:113 F: Hertz
M: Fasada
O: Andrzej Dembski
B: Andrzej Dembski
brak
57.

20

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:113 F: Hertz
M: Fasada
O: Andrzej Dembski
B: Andrzej Dembski
brak
58.

110

FIGA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
brak
59.

100

FLORIDA Z . POL 2015 Wałach gniada/168 F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
60.

80

FLORYDA SP POL 2014 Klacz skarogniada/mk:- F: SIQUEST
M: Fryzka
O: Witold Styła
B: -
brak -
61.

74

FOTON SP POL 2003 Wałach gniada F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
O: Ireneusz Kondratowicz
B: Ireneusz Kondratowicz
K025530 616009610173513
62.

84

FRYZKA NN POL 2000 Klacz kara/150 F: NN
M: NN
O: Witold Styła
B:
Brak
63.

16

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
64.

117

GARCIA Haflinger GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
brak
65.

78

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
O: Katarzyna Kosek
B: KOPRAS Sp. z o. o.
K017844 616009610094909
66.

103

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
O: Przemysław Rogowski
B: Marian Dolata
K015687 POL007610174207
67.

128

Gracento S F:
M:
O:
B:
68.

41

GRANDO B SP POL 2010 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Gracja /
O: Magdalena Melerowicz
B:
brak
69.

22

GRANIT SP POL 2013 Wałach skarogniada/167 F: Casino L
M: Grenlandia/Landos
O: Paulina Pierzyńska
B: SK Racot
K023319 brak
70.

10

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
O: Magdalena Jóźwiak
B: Jerzy Łukomski
brak 616013640084212
71.

25

HAMMER SP POL 2011 Wałach kasztanowata/- F: Saratov / Le Voltaire
M: Honda / Einklang
O: -
B: -
K027570 616009530075011
72.

35

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
O: Katarzyna Grzęda
B: Artur Kiempa
K015534 POL009530108208
73.

43

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
74.

108

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
K026641 POL01361044005
75.

57

HORAYA OMHG KWPN POL 2012 Klacz siwa/164 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Shoraya / Corland
O: Leszek Gramza
B:
K026999 528003201207530
76.

130

Huk kuc POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
O: Antoni Chłapowski
B:
77.

88

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
78.

144

Inferno D F:
M:
O:
B:
79.

28

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
80.

40

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
O: Andrzej Jaremko
B:
K018465 056002W00290534
81.

45

KADENCJA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/166 F: Czardasz
M: Kornela
O: Mieszko Dąbrowski
B: Piotr Przybylak
K027644
82.

14

KAPRI WLKP POL 2011 Klacz gniada/161 F: Poker /
M: Korsyka /
O: Karolina Majewska
B: Karolina Majewska
brak 616007610076011
83.

147

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
84.

92

KATALEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Catuzo /
M: Kasjopea /
O: Nina Wandel
B: Nina Wandel
brak
85.

119

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
O: Jarosław Kóska
B: brak
K025007 435350055809
86.

123

KOMBOY KWPN NED 2015 Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
87.

137

Kremona F:
M:
O:
B:
88.

50

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
O: Łukasz Zasadziński
B: Kopras Sp. z o. o.
K019898 616007610186409
89.

72

KRES WLKP POL 2013 Wałach gniada/180 F: Romario / Caletto's Son
M: Karina / Poplon
O: Wiesław Laskowski
B: Anna Balukiewicz
K025147 616007610137013
90.

61

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
91.

91

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Clinton / Corrado I
M: La Paloma /
O: Jakub Dorynek
B:
brak 616009510414609
92.

52

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
93.

87

LAWINA Typ Kuc POL 2012 Klacz srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Iwona Lamperska
B: Iwona Lamperska
brak 616999610229812
94.

17

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
O: Robert Ratajczak
B: Iris Vanderschueren
K021391 056002W00298902
95.

136

Lilental F:
M:
O:
B:
96.

66

LILLY APH POL 2015 Klacz kasztanowata/mk:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Targosz
B:
brak
97.

141

Liveta F:
M:
O:
B:
98.

49

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
99.

150

Lukas L F:
M:
O:
B:
100.

32

LUNA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: GODER / ODER
M: LIMBA / CASTILIO
O: Magdalena Jóźwiak
B: Ejma Jerzy Zbyszek
K019780 616 999 64 00797 11
101.

46

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Łata
O: Roman Sobkowiak
B: SK Mieczownica
K026459
102.

140

Maciuś F:
M:
O:
B:
103.

48

MAD MAX SP POL 2001 Wałach kasztanowata/165 F: Leonardo
M: Nela
O: Patryk Ruciński
B: Patryk Ruciński
Brak Brak
104.

63

MARAT Szlachetnapółkrwi POL 2006 Wałach gniada/168 F: Fapsort
M: Mgiełka
O: Lidia Andczak
B: Wojciechowski
Brak brak
105.

82

MATADOR Wielkopolska POL 2010 Wałach tarantowata/- F: Hagen
M: Molika
O: Witold Styła
B: -
brak -
106.

149

Mi - Mi F:
M:
O:
B:
107.

102

MIRAGE-CANDY British Spotted Pony POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:140 F: Broomells Desert Monarch
M: Haw Jamoose
O: Bartosz Kucharski
B: brak
brak 82601508032 F
108.

116

MONIQUE HAF NED 1999 Klacz kasztanowata/kuc:142 F: staros van de bosrand
M: stefanie van de tippe
O: renata chwalczynska
B: a.g.j. hemmink
brak
109.

131

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
O: Antoni Chłapowski
B:
110.

113

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
111.

94

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
O: Malgorzata Kwiatkowska
B: Małgorzata Kwiatkowska
K023473 616009590177712
112.

142

Nergal F:
M:
O:
B:
113.

83

NIDER NN POL 2000 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Witold Styła
B: NN
Brak NN
114.

111

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
O: Norbert Sawicki
B: Roma Kosicka
K025270 616009610044414
115.

21

ONE WAY TICKET SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: New world
M: Orieva
O: Jeremi Heigelmann
B: Michał Niczyporuk
K026615
116.

37

PORTO R SP POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Donzini / Dinard L
M: Parodie / Pilot
O: Jacek Zabłocki
B: Romuald Hałabuda
K014551 POL009540055308
117.

125

PRADA NF PKSP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara
M: Pandora
O: Iwona Sitowska
B: Natalia Włodarczak- Kubiak
K023852
118.

71

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K011786 POL007610171207
119.

4

QUICK PRESTIGE HOL GER 2014 Wałach gniada F: QUVEE PRESTIGE
M: po LIMBUS
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Niemcy
1 1
120.

138

Ramiro F:
M:
O:
B:
121.

97

RASCENIA STAR Wielkopolska POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Casskeni ll
M: Rosa B
O: Starkowski Krystian
B: Starkowski Hubert
brak
122.

146

RED HERSHEY Hanowerska GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro’s Son II
M: Delia
O: Ewa Tchorzewska
B: Niemcy
KO23135
123.

54

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
O:
B:
K014590 POL009610172107
124.

70

ROGANO WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada/169 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K023329 616007610106313
125.

67

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025294 616008610075814
126.

96

ROTELLA STAR WLKP POL 2013 Klacz siwa F: Otello / Winner
M: Rosa B / Rapsod
O: Krystian Starkowski
B: Hubert Starkowski
K024073 616007610012313
127.

120

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
128.

55

SAINT VINCENT HOL GER 2013 Wałach gniada/170 F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
O: Leszek Gramza
B:
K024425 DE421000117513
129.

39

SAMARA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/168 F: Farmer /
M: Santina/Lavendell
O: Natalia Chuda
B: SK Nowielice
K027079
130.

29

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B: Norbert Meyer
K020728 DE431312326104 104QV91
131.

118

SELLANO BOY W WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:157 F: Chellanos Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
O: Dagmara Dolińska
B: Bartosz Wroński
K016618 POL007610112308
132.

6

SENATOR SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Calato Kama / Calato
M: Santisa / Cantanis
O: Anna Dunst
B: SK Nowielice
K017438 616009640024410
133.

115

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
134.

129

Tajfun F:
M:
O:
B:
135.

95

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K025260 DE418180259413
136.

5

Tilexa Z F:
M:
O:
B:
137.

143

Tissu S F:
M:
O:
B:
138.

53

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
139.

126

URSES BIJOU K SP POL 2014 Ogier gniada/176 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Urabelle / Germus R
O: Dawid Wojciechowski
B: Krzysztof Krzysztof
K026380 616009580407114
140.

38

VASCO HAN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Van Helsing / Valentino
M: Lucie / Le Primeur
O: Bartosz Czaprański
B:
K020881 DE431310523411
141.

59

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa/164 F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O: Bioraj Sp. z o.o.
B: x
K025219 DE456570092210
142.

58

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B: Barbara Guniewicz
K012790 616013570344607 105FF36
143.

79

WANDAL WLKP POL 2011 Wałach srokata/mk: F: Lord Star / Lord
M: Wena / Dżentelmen
O: Katarzyna Woźniak
B: Jacek Dudek
K021571 616007530217911
144.

109

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
2019-05-11
16
2019-05-11
7
Antkowiak Nikola
RIO GRANDE Krosinko
BEAUTY (86)
2019-05-12
9
2019-05-12
9
Basta Nikola
Stajnia Nowina
GUARIBA (10)
2019-05-11
9
2019-05-11
13
Biernacka Beata
KJ Konik Polski
2019-05-11
16
2019-05-12
10
2019-05-12
7
2019-05-11
Bodetko Kamila
JKS FER Więckowice
2019-05-11
17
2019-05-11
1
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (117)
2019-05-11
12
2019-05-11
5
2019-05-12
2
2019-05-12
2
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2019-05-11
11
2019-05-11
2
2019-05-12
2
100
2019-05-12
2019-05-12
3
100
2019-05-12
3
150
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-05-11
6
2019-05-11
23
Chmielowska Emilia
KJ Agro-Handel Śrem
FERLINA (73)
2019-05-11
14
2019-05-11
17
CORIWAY (75)
2019-05-11
11
2019-05-11
3
150
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2019-05-11
12
2019-05-11
25
ALIOR (68)
2019-05-11
20
2019-05-11
18
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
MONIQUE (116)
2019-05-11
6
2019-05-11
2019-05-12
10
2019-05-12
3
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (52)
2019-05-11
15
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2019-05-12
8
2019-05-12
5
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
VASCO (38)
2019-05-11
8
2019-05-11
12
SAMARA (39)
2019-05-11
18
2019-05-11
2019-05-12
8
2019-05-12
2019-05-11
1
2019-05-11
17
2019-05-12
10
2019-05-12
7
Dąbrowski Bogusz
LKJ Mieczownica
Lukas L (150)
2019-05-12
9
2019-05-12
2
150
Dąbrowski Mieszko
LKJ Mieczownica
ARMAND (44)
2019-05-12
7
2019-05-12
7
2019-05-12
7
2019-05-12
2019-05-12
3
2019-05-12
Darul Maria
KJ Zagórów
2019-05-12
1
2019-05-12
7
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
LA CASA (91)
2019-05-11
22
2019-05-11
15
2019-05-11
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
2019-05-11
29
2019-05-11
22
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (147)
2019-05-12
2
2019-05-12
3
50
Fragstein Piotr
U.K.S Podkowa Moryń
Casius (134)
2019-05-11
16
2019-05-11
2019-05-12
10
2019-05-12
Caisar sm (135)
2019-05-11
27
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Lilental (136)
2019-05-11
17
2019-05-11
1
2019-05-12
2019-05-12
Kremona (137)
2019-05-11
7
Ramiro (138)
2019-05-11
8
2019-05-11
30
2019-05-12
4
Fragstein-Niemsdorff Karolina
UKS ,,Podkowa w Moryniu
Brooklin (139)
2019-05-11
17
2019-05-11
27
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Gałecka Martyna
Stajnia Karino
LILLY (66)
2019-05-11
15
2019-05-11
8
Gardas Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
KLEO (119)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
KOMBOY (123)
2019-05-11
31
2019-05-11
16
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (115)
2019-05-11
1
2019-05-11
1
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
2019-05-11
14
2019-05-11
28
2019-05-11
2
2019-05-11
1
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2019-05-11
5
2019-05-11
21
2019-05-11
26
2019-05-11
5
2019-05-11
3
100
2019-05-11
2
200
2019-05-11
2019-05-11
4
Grochowska Natalia
JKS Gold Team Rogalinek
DOMINGO (106)
2019-05-11
3
2019-05-11
8
Grzechowiak Marcin
RIO GRANDE Krosinko
FRYZKA (84)
2019-05-12
5
2019-05-12
11
Grzegorz Karolina
bpk
CERES (18)
2019-05-11
2019-05-11
16
Grzesik Maria
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (53)
2019-05-11
19
2019-05-11
31
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
ZANDRA (109)
2019-05-11
11
2019-05-11
9
Guźniczak Piotr
bpk
DALIO (30)
2019-05-11
10
2019-05-11
6
Heigelmann Weronika
Racocki Klub Jeździecki
2019-05-11
27
2019-05-11
32
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
MOSSA (113)
2019-05-11
23
2019-05-11
2
150
2019-05-12
1
200
2019-05-12
1
250
AVALETTO (114)
2019-05-11
1
200
2019-05-11
1
250
2019-05-12
1
150
Janowicz Natalia
Rio Grande Krosinko
FLORYDA (80)
2019-05-12
7
2019-05-12
8
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-05-11
6
2019-05-11
19
Jóźwiak Gabrysia
KJ Kapada Wiry
LUNA (32)
2019-05-11
2
2019-05-11
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
CZORT (3)
2019-05-11
2
2019-05-11
2
2019-05-12
4
2019-05-12
3
Kamińska Oliwia
Rio Grande Krosinko
ANITA (85)
2019-05-12
2019-05-12
4
AVATAR (124)
2019-05-12
6
2019-05-12
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Bolero (133)
2019-05-11
4
2019-05-11
9
2019-05-12
1
Kasperek Maciej
Racocki KJ
ROGANO (70)
2019-05-11
27
2019-05-11
PRADO (71)
2019-05-11
16
Kaźmierczak Julia
WTK Hermanów
BRANEK (93)
2019-05-11
1
2019-05-11
17
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
Boss. (145)
2019-05-12
4
2019-05-12
6
Kosek Katarzyna
JKS Fer Więckowice
2019-05-11
2
100
2019-05-11
8
Kosiba Paula
JKS Fer Więckowice
2019-05-11
3
2019-05-11
12
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (120)
2019-05-11
3
2019-05-11
11
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
GOLD (103)
2019-05-11
27
2019-05-11
22
2019-05-11
17
2019-05-11
1
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
CHANTEL (23)
2019-05-11
4
2019-05-11
1
150
2019-05-11
20
2019-05-11
4
Kubiak Zuzanna
Brak
MARAT (63)
2019-05-12
2019-05-12
Kucharska Antonina
Stajnia owa
2019-05-12
5
2019-05-12
3
2019-05-12
2
2019-05-12
2
Kudłaszyk Mia
Rio Grande Krosinko
NIDER (83)
2019-05-12
6
2019-05-12
9
Kujawa Agata
JKS Gold Tem
COLOX CUP (107)
2019-05-11
7
2019-05-11
10
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
KRES (72)
2019-05-11
18
2019-05-11
7
Leśkiewicz Hanna
niezrzeszona
2019-05-11
2019-05-11
3
2019-05-11
1
2019-05-12
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Majewska Milena
Niezrzeszony
BERANG (122)
2019-05-11
3
2019-05-11
8
2019-05-12
4
2019-05-12
4
Marcinkowska Maja
KJ CH Jaszkowo
HAMMER (25)
2019-05-11
2019-05-11
Matławski Piotr
bpk
2019-05-11
3
50
2019-05-11
6
2019-05-11
13
2019-05-11
13
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
GANDALF (16)
2019-05-11
1
Melerowicz Maria
KS Grand Horse Suchy Las
2019-05-12
2019-05-12
Muchajer Wiktoria
Stajnia Karino
AXELL (65)
2019-05-11
12
2019-05-11
4
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (88)
2019-05-11
1
2019-05-11
7
Olejnik Przemysław
St. J Baborówko
2019-05-11
17
2019-05-11
1
2019-05-11
14
2019-05-11
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
2019-05-11
10
2019-05-11
15
Osowska Urszula
KJ CH Jaszkowo
Mi - Mi (149)
2019-05-12
8
2019-05-12
8
Palicka Magdalena
Stajnia Karino
KAPRI (14)
2019-05-11
5
Pawlak Roksana
Stajnia Karino
DISNEY (64)
2019-05-11
2
Pawłowska Kornelia
Stajnia Karino
DISNEY (64)
2019-05-11
6
Pierzyńska Paulina
WTK Hermanów
GRANIT (22)
2019-05-11
24
2019-05-11
10
Pogodzińska Sonia
KJ CH-Jaszkowo
Huk (130)
2019-05-11
1
2019-05-11
13
Montana (131)
2019-05-11
14
2019-05-11
3
Pokrzywniak Iga
KJ CH Jaszkowo
Maciuś (140)
2019-05-12
3
2019-05-12
11
Pokrzywniak Maja
KJ CH Jaszkowo
2019-05-12
5
2019-05-12
5
Polcyn Alicja
Stajnia Karino
BIBI (15)
2019-05-11
5
2019-05-11
4
Przezak Katarzyna
St. Rodan Club Skrzynki
COLOMBO (56)
2019-05-11
14
2019-05-11
5
Ratajczak Robert
JKS Fer Więckowice
2019-05-11
9
2019-05-11
24
Rękosiewicz Aleksandra
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2019-05-11
25
2019-05-11
Rennert Klementyna
JKS Fer Więckowice
Tajfun (129)
2019-05-11
7
2019-05-11
1
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
2019-05-11
1
2019-05-11
1
Rybarczyk Maja
JKS Gold Team Rogalinek
COLOX CUP (107)
2019-05-12
10
2019-05-12
7
Sawicki Norbert
St. J Pro Eques
2019-05-11
21
2019-05-11
2019-05-12
9
2019-05-12
2019-05-11
11
2019-05-11
10
Sitowska Iwona
JKS Fer Więckowice
PRADA NF (125)
2019-05-12
4
2019-05-12
2
200
2019-05-12
6
2019-05-12
5
Siwiec Natalia
-
EMET (81)
2019-05-12
6
2019-05-12
9
Sokołowska Zofia
JKS Gold Team Rogalinek
FIGA (110)
2019-05-12
7
2019-05-12
Stachowiak Sandra
Rio Grande Krosinko
MATADOR (82)
2019-05-12
6
2019-05-12
2
Starkowski Krystian
JKS Fer Więckowice
2019-05-11
4
2019-05-11
26
2019-05-11
1
2019-05-11
17
Szymankiewicz Adam
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-11
17
2019-05-11
26
2019-05-12
11
2019-05-12
2019-05-11
9
2019-05-11
7
2019-05-12
6
Tchorzewska Monika
KJ Stajnia z Kopytem
2019-05-11
17
2019-05-11
Tomczak Ida
JKS Gold Team
HOŁEK (108)
2019-05-11
9
2019-05-11
15
Tomczyk Antosia
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (19)
2019-05-11
1
2019-05-11
2019-05-12
1
2019-05-12
1
Werwińska Oliwia
KJ CH Jaszkowo
Liveta (141)
2019-05-11
4
2019-05-11
5
Winter Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
DURGA (36)
2019-05-11
13
2019-05-11
21
2019-05-12
5
2019-05-12
Wojtasiewicz Wiktoria
Stajnia Miranda
LAWINA (87)
2019-05-11
2019-05-11
Wolska Joanna
Stajnia Karino
KAPRI (14)
2019-05-11
7
2019-05-11
9
Wołodkowicz Olimpia
bpk
2019-05-11
20
2019-05-11
6
ANTARES (27)
2019-05-11
19
2019-05-11
8
Wróbel Karolina
JKS Gold Team Rogalinek
DOMINGO (106)
2019-05-12
10
2019-05-12
8
Zabłocka Zuzanna
KJ Hubertus Lusowo
PORTO R (37)
2019-05-11
8
2019-05-11
6
Zasadziński Łukasz
JKS Fer Więckowice
KREON (50)
2019-05-11
5
2019-05-11
17

Number of Riders: 111

Number of Horses: 144

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl