Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
124 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:09:18
2019-04-10 23:49:23
Krystyna Olszewska GROSS MONTANO-STAR
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:14:41
2019-04-10 23:12:42
Wiktoria Porzucek LADY
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:09:41
2019-04-10 21:03:31
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:12:27
2019-04-10 20:16:39
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:09:54
2019-04-10 19:39:07
Daria Klimecka WALOR
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:10:04
2019-04-10 19:22:37
Nikola Basta GUARIBA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:10:19
2019-04-10 18:38:39
Emilia Skrzeczkowska BELLEZA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:10:26
2019-04-10 18:24:29
Michalina Kosmalewicz QUIZIO
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:10:36
2019-04-10 18:14:35
Bartosz Goszczyński FATIMA
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:10:46
2019-04-10 18:13:37
Bartosz Goszczyński FLORENCJA
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:10:54
2019-04-10 18:12:54
Bartosz Goszczyński CHELSEA 163
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:11:00
2019-04-10 18:12:09
Bartosz Goszczyński HIJA LISA DADERO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:11:08
2019-04-10 18:01:05
Aleksandra Gebler RIWA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 14:32:30
2019-04-10 14:29:00
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 14:32:33
2019-04-10 14:28:03
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 14:32:55
2019-04-10 14:26:04
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 14:31:49
2019-04-10 14:18:44
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 14:31:44
2019-04-10 14:18:09
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 14:31:40
2019-04-10 14:16:39
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 14:31:37
2019-04-10 14:00:13
Anna Walkowiak NERON
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 13:25:43
2019-04-10 12:54:40
Agnieszka Kowalczyk GOLD
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 13:25:45
2019-04-10 12:53:30
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 13:25:47
2019-04-10 12:52:34
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 13:25:49
2019-04-10 12:51:52
Zuzanna Sobczak BOBI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 12:08:31
2019-04-10 12:01:12
Amelia Krych CARANOS - STAR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 12:08:28
2019-04-10 12:00:06
Amelia Krych LOLLA S
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:42:03
2019-04-10 11:35:42
Klaudia Kostrzewska RONDEL
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:42:06
2019-04-10 11:34:47
Klaudia Kostrzewska MAŁY
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:42:09
2019-04-10 10:27:48
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:42:12
2019-04-10 10:12:45
Aleksandra Krzyżaniak MIGOTKA
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:53:31
2019-04-10 09:31:03
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:53:37
2019-04-10 09:30:13
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:53:47
2019-04-10 08:31:02
Weronika Hruzik HUGO
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 09:53:50
2019-04-10 07:07:37
Krystian Starkowski ROTELLA STAR
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:57:24
2019-04-10 06:37:34
Alicja Jakubowska HIDALGO
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:57:29
2019-04-10 00:00:30
Karolina Derc FART
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:57:38
2019-04-09 23:24:14
Milena Drossel RUBEN
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:57:44
2019-04-09 23:19:20
Milena Drossel CARLOS
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:57:54
2019-04-09 23:15:43
Krystyna Olszewska TITANAS PLIUS
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:58:00
2019-04-09 23:14:56
Krystyna Olszewska CONCORDE STAR
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:58:08
2019-04-09 23:01:34
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:58:14
2019-04-09 22:57:52
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:58:19
2019-04-09 22:56:56
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:58:29
2019-04-09 22:07:54
Piotr Bąk STACHATO
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:58:35
2019-04-09 22:03:10
Izabela Bąk EMPATIA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:58:39
2019-04-09 22:01:08
Piotr Bąk GRETA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:58:44
2019-04-09 21:59:19
Piotr Bąk FOR CANTO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:58:49
2019-04-09 21:57:43
Piotr Bąk ERYK
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:58:55
2019-04-09 21:09:20
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:59:01
2019-04-09 20:24:27
Bartosz Gauza C. LARYONE
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:59:06
2019-04-09 20:22:40
Bartosz Gauza ABIGAIL ASANTE
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:59:11
2019-04-09 20:17:10
Zofia Ćwik DEEP PURPLE
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:59:17
2019-04-09 20:15:58
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:59:41
2019-04-09 18:50:30
Julia Hemmerling LATINA J
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:59:46
2019-04-09 17:55:23
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 06:59:54
2019-04-09 16:24:54
Aleksandra Lemańska EKSKALIBUR
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 07:00:00
2019-04-09 15:54:19
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 13:36:59
2019-04-09 13:17:52
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 13:16:59
2019-04-09 13:16:49
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 13:17:01
2019-04-09 13:15:21
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 13:17:05
2019-04-09 13:01:37
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 13:17:09
2019-04-09 12:55:41
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 13:17:12
2019-04-09 12:55:28
Inga Dezor CELINA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:26:30
2019-04-09 12:03:43
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:26:36
2019-04-09 12:02:51
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:26:42
2019-04-09 11:50:08
Szymon Tęcza FAHRENHEIT L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:26:46
2019-04-09 11:49:32
Szymon Tęcza COHIBA L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:26:51
2019-04-09 11:49:05
Szymon Tęcza ZANZIBAR L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:26:56
2019-04-09 11:48:30
Szymon Tęcza BUENO L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:27:02
2019-04-09 11:48:19
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:27:07
2019-04-09 11:47:59
Szymon Tęcza WESTFALIA L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:27:10
2019-04-09 11:47:17
Dawid Skiba ASTIL L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:27:15
2019-04-09 11:46:31
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:27:19
2019-04-09 11:46:02
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:27:24
2019-04-09 11:45:18
Dawid Skiba SANTORINI L
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:27:28
2019-04-09 11:45:08
Anna Kantecka FORREST GUMP
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:27:34
2019-04-09 11:41:52
Marta Kropacz MISSY GREY
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 09:14:25
2019-04-09 08:53:26
Artem Abaimov LADY TDE
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:56:12
2019-04-08 22:13:18
Alina Celmerowska TIK TAK
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:56:16
2019-04-08 22:12:41
Alina Celmerowska GUARIBA
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:56:21
2019-04-08 14:43:15
Radosław Herezo PRIMA A PRILIS
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:56:26
2019-04-08 14:41:44
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:56:30
2019-04-08 14:33:46
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:56:41
2019-04-08 10:13:50
Małgorzata Kowala-Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:56:44
2019-04-08 10:13:26
Arkadiusz Fimmel COBREY F
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:56:49
2019-04-08 10:13:01
Arkadiusz Fimmel TICOS L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:56:53
2019-04-08 10:12:26
Arkadiusz Fimmel BENEFIS
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:56:57
2019-04-08 09:43:14
Weronika Kicińska HAMMER
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:57:01
2019-04-07 21:44:00
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:57:06
2019-04-07 21:29:16
Monika Hojna KONOR
  • 2x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:57:11
2019-04-07 19:17:16
Izabela Winter DURGA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:57:21
2019-04-07 13:11:05
Karolina Porzuckowiak LANDARCO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:57:25
2019-04-07 11:34:27
Alicja Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:57:30
2019-04-07 11:28:05
Michalina Łącka T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:57:35
2019-04-07 11:07:57
Alicja Łącka LADY
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:57:39
2019-04-07 11:02:28
Alicja Łącka DOLOMIT
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:57:43
2019-04-07 10:45:02
Michalina Łącka WOLF`S MORITZ "V"
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:57:48
2019-04-06 22:47:48
Zuzanna Wachowicz AISZA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:57:53
2019-04-06 19:51:11
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:57:57
2019-04-06 19:50:35
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:58:01
2019-04-06 13:02:35
Janusz Maciaszek CONTENDER BOY
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:58:06
2019-04-05 21:38:37
Aleksandra Zielińska PATAGONIA WN
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 06:58:11
2019-04-05 15:56:38
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 09:40:50
2019-04-05 07:57:41
Anna Bondziul CALILO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 07:55:57
2019-04-04 17:47:03
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 07:56:00
2019-04-04 17:46:32
Jakub Dorynek TAWRA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 07:56:02
2019-04-04 11:59:06
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 07:56:04
2019-04-04 11:57:55
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:07:34
2019-04-04 07:37:26
Konrad Stefański NEMO
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:07:38
2019-04-04 07:35:36
Klaudia Jesion LATINA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:07:41
2019-04-03 18:49:02
Natalia Graczyk TALMET
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:07:43
2019-04-03 18:47:43
Paulina Bocheńska JUBILATKA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 18:31:18
2019-03-31 20:10:55
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 08:07:48
2019-03-26 15:21:51
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 09:36:58
2019-03-26 09:20:45
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 12:11:04
2019-03-25 10:42:53
Patrycja Brzykcy CANTINA M
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 12:11:06
2019-03-25 10:42:10
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
3. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
4. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
5. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
6. Basta Nikola Stajnia Nowina
2005 (JM.)
Brak
7. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (Mł.)
O049200
8. Bobkowicz Maja Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
9. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
2001 (J.)
O037883
10. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
11. Brzykcy Patrycja bpk
2004 (JM.)
brak
12. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
13. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
14. Ciołek Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2004 (JM.)
Brak
15. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
16. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
17. Darul Maria KJ Zagórów
18. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
R001495
19. Derc Karolina bpk
S
O041437
20. Dezor Inga JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O036962
21. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
22. Drossel Milena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1999 (MJ.)
O025187
23. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
24. Gauza Bartosz KJ Sokół Damasławek
S
O006704
25. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
26. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
27. Gniadek Oliwia BPK - WIE
2002 (J.)
O037779
28. Górna Inga KJ CH Jaszkowo
29. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
30. Graczyk Natalia WTK Hermanów
2002 (J.)
Brak
31. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
32. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
33. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
34. Halladin Julia Stowarzysznie Kraju Jumping Team
2001 (J.)
O034928
35. Hemmerling Julia Kj Agro-handel Śrem
1999 (MJ.)
O032196
36. Herezo Radosław bpk
2009 (Mł.)
brak
37. Hodura Zuzanna JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O037761
38. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
39. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (Mł.)
brak
40. Hudzik Witold bpk
S
O039362
41. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
42. Jakubowska Alicja bpk
S
brak
43. Janiszewska Zofia KJ Stajnia Adamus
44. Jesion Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O023514
45. Joachimiak Oliwia Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2004 (JM.)
Brak
46. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
47. Kaczmarek Oliwia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
48. Kaczor Joanna KJ Konik Polski
49. Kantecka Anna bpk
2003 (J.)
brak
50. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
51. Kicińska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O018672
52. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
53. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
54. Kmieciak Maksymilian St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (JM.)
O049634
55. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
56. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
57. Kosmalewicz Michalina NF Championstud
2009 (Mł.)
brak
58. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
59. Kowala-Fimmel Małgorzata KJ Agro-Handel Śrem
S
O003443
60. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
61. Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002442
62. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O047783
63. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (J.)
O047591
64. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
65. Krzyżaniak Aleksandra Stajnia Nowina
2009 (Mł.)
brak
66. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
O000334
67. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
68. Lemańska Aleksandra Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
brak
69. Łącka Alicja KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O049201
70. Łącka Michalina KJ Aromer Józefin
2009 (Mł.)
O052681
71. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
72. Maciaszek Janusz Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
S
brak
73. Mądrowska Alicja St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (JM.)
O048114
74. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
75. Matławski Piotr bpk
S
O004153
76. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
77. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
78. Nagła Kornelia Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
79. Niedziela Agnieszka bez przynależnośći klubowej
2006 (JM.)
34563/18 brązowa odznaka
80. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
81. Olszewska Krystyna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
82. Osowska Urszula KJ CH Jaszkowo
83. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
84. Pokrzywniak Iga KJ CH Jaszkowo
85. Pokrzywniak Maja KJ CH Jaszkowo
86. Porzucek Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem
2001 (J.)
Brak
87. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (MJ.)
O026215
88. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
89. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
90. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
91. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
92. Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań
S
O002532
93. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
94. Skrzeczkowska Emilia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
95. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
96. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
97. Staszak Agnieszka KS Idmar Krajkowo
S
O041414
98. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
99. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
100. Wachowicz Zuzanna Stajnia Sosnowiec
2003 (J.)
O053084
101. Walkowiak Anna bpk
S
O034866
102. Werwińska Oliwia KJ CH Jaszkowo
2004 (JM.)
103. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
104. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
105. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
106. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
107. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
108. Zobel Marcelina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (JM.)
O046688
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

88

ABIGAIL ASANTE SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Boliwar/Landor
M: Astoria
O: Aleksandra Antzoulatos
B: Aleksandra Antzoulatos
brak brak
2.

156

ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktuion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024667 056015Z55763914
3.

147

ADJANI VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Klacz ciemnogniada/170 F: Aktion Pur Z
M: Burberry du Chateau Hollogne
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26836 056015Z55764414
4.

24

AISZA SP POL 2006 Klacz gniada/mk:153 F: NN
M: NN
O: Zuzanna Wachowicz
B: brak
616098200189559 616999610317506
5.

159

Alika F:
M:
O:
B:
6.

135

Angela F:
M:
O:
B:
7.

107

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
8.

60

ASTIL L HOL GER 2013 Ogier kasztanowata F: Baracuda / Baloubet D. Ro
M: Alida I / Casall
O: Jan Ludwiczak
B:
K022791 DE421000046813 105XH67
9.

67

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
10.

137

Barbi kuc POL 1997 mare F: nn
M: nn
O: Antoni Chłapowski
B:
11.

120

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey
M: Wira
O: PPUH Mirtech
B: Majorczyk Grzegorz
K027176 616013610043210
12.

35

BENEFIS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud quirinus
M: Benares
O: Maciej Błażejewski
B: Sk Racot
Brak Brak
13.

108

BOBI Koń Mały POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Sebastian Jach
616999610323109
14.

131

Bolero F:
M:
O:
B:
15.

78

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
16.

22

BOTSWANA 2 Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou
M: Hauptstutbuch Aluna
O: Daria Krzemińska
B: Florian bohner
K026594
17.

153

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Sp. z o. o.
B: Kopras Sp. z o. o.
K025165 616009610071912
18.

57

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022793 DE441411195313
19.

142

C ' Asquetta F:
M:
O:
B:
20.

87

C. LARYONE SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Larron
M: Cyklamena/Landos
O: Bartosz Gauza
B: Stanisława Kerner
brak brak
21.

23

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
22.

149

Calinka SP POL 2001 klacz gniada F: Oder
M: Czata
O: Rafał Krajewski
B: Henryk Berda
23.

165

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Oder / Espadron
M: Czata / Wallon
O: Rafał Krajewski
B: Henryk Barda
K006614 POL009590047201 102YS62
24.

11

CANTINA M WLKP POL 2002 Klacz skarogniada/167 F: Cantanis / Cantus
M: Hola / Juror
O: Marta Romanowska
B:
K011172 POL007600025802 103PE41
25.

103

CARANOS - STAR Oldenburska GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
O: Antoni Chłapowski
B: Böning Guenter
K025423 DE 433330921608
26.

75

CARLOS WESTF GER 2003 Wałach gniada/170 F: CORDOBES I
M: DISCOVERY
O: IZABELA ZAWADZKA
B: NIEMCY
BRAK DE441410522103
27.

132

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
O: Antoni Chłapowski
B:
28.

51

CASINO ROYALE EQUINEX Z Z BEL 2015 Ogier gniada/172 F: Cor De La Bryere
M: Corenda
O: Artem Abaimov
B: Kevin Reydams Equinex
Brak 056015z55641315
29.

145

CASSIOPEIA VAN DE KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Comilfo Plus Z
M: Etoile
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
KO26834 056015Z55764014
30.

127

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
31.

70

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
32.

90

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
K019881 616007610183311
33.

66

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
34.

46

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
35.

124

CHELSEA 163 OLD GER 2012 Klacz kasztanowata F: Check In / Cordalme
M: Kyera De Lune / Kolibri
O: Goszczyński Bartosz
B:
K020378 DE433331652312
36.

139

CINDIRELLA SP. POL 2012 Klacz siwa/168 F: Casino L
M: Costa Rica L
O: -
B: -
K026518 -
37.

140

CLEARCHIN VD KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2013 Wałach siwa/171 F: Clearway
M: Che Chin
O: Emilia Dołkowska
B: Spronken BVBA
Brak 056015Z55825513
38.

49

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa/166 F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
O: Weronika Kicińska
B:
K018773 DE441411351909
39.

33

COBREY F WEST POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K024483 DE441410882613
40.

55

COHIBA L SP POL 2014 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Chelsea L / Albaran
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025113 616009610020414
41.

101

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
O: Monika Grzegorek
B:
brak
42.

7

CONTENDER BOY Holsztyn POL 2004 Wałach gniada/175 F: CONTENDER
M: PAOLA T
O: Janusz Maciaszek
B: Thoroe Christian
brak DE421000202204
43.

10

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
44.

106

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
616 009 61 00137 13
45.

4

Czort F:
M:
O:
B:
46.

91

DAKOTA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Rubin / Rabino / Ramiro Z
M: Donna Cytra / Consor / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Staszak
B: Mieczysław Rybka
K022663 616009590251209
47.

89

DEEP PURPLE KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada/172 F: Xxx
M: Xxxx
O: Zxxxx
B: Xxxx
Brak Brak
48.

148

Derryveeney Sparrow F:
M:
O:
B:
49.

44

DOLOMIT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: BAJOU DU RUET
M: DEIZI
O: Michał Łącki
B: Zbigniew Kowalewski
K010858 11312
50.

39

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
O: Izabela Matysiak
B:
K025632 616007610173414
51.

93

EKSKALIBUR WLKP POL 2015 Wałach gniada/168 F: Bankiet / Landos
M: Euforia / Grando
O: Małgorzata Lemańska
B: Dionizy Prusiewicz
K027240 616007670019315
52.

32

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Wojtek Kasperski
K024720 DE421000582312
53.

82

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
54.

1

Epoha-G F:
M:
O:
B:
55.

85

ERYK WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Epopeja / Badziar
O:
B:
K024918 616007610144814
56.

47

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
57.

118

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
58.

54

FAHRENHEIT L HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lenett / Loran
M: Wanda X / Cassini II
O: Jan Ludwiczak
B:
K022795 DE421000047613
59.

73

FART SP POL 2014 Wałach gniada/kuc:130 F: nd
M: nd
O: nd
B: nd
brak brak
60.

122

FATIMA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Tangelo van de zuuthoeve
M: Ultra
O: .
B: .
Nr PZJ: K023785 528003201003928
61.

123

FLORENCJA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Fantazja / Linaro
O: Michał Mordzelewski
B:
K020022 616009640008311 105XV81
62.

84

FOR CANTO SP POL 2013 Wałach gniada F: Cantolar / Canstakko
M: For Fun / For Pleasure
O:
B:
K024920 616009610128614
63.

64

FORREST GUMP SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Franchesca /
O: Anna Kantecka
B: Ireneusz Kondratowicz
brak 616009610146811
64.

112

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
65.

13

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
66.

31

GASTON 2 Słow. Gorąc. POL 2002 Wałach siwa F: Grantast 26 / Grantast
M: Ghanam / Rosenthal
O: Marek Hodura
B: PD Rozkvet Odorin
K010142 703001782110902
67.

105

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
O: Przemysław Rogowski
B: Marian Dolata
K015687 POL007610174207
68.

12

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
69.

167

Gracento S F:
M:
O:
B:
70.

68

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Wysoczańska
B: NN
brak
71.

40

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
72.

83

GRETA HOL POL 2013 Klacz siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: R-Cascaya / Calato
O:
B:
K024932 DE421000567713
73.

117

GROSS MONTANO-STAR Litewska Półkrew LTU 2005 Wałach kasztanowata/~163 F: Graf-Star
M: Dotacija
O: Antoni Chłapowski
B: -
Brak -
74.

27

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
O: Magdalena Jóźwiak
B: Jerzy Łukomski
brak 616013640084212
75.

36

HAMMER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Sarawow /
M: Honda /
O:
B:
brak
76.

144

HANGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/169 F: CORRERO
M: HAŃCZA
O: JAN ZYBAŁA
B: KAZIMIERZ BARTKOWIAK
KO12445 POL009610038508 105DH42
77.

166

Hera F:
M:
O:
B:
78.

72

HIDALGO OLD POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador / Heraldik
M: Indira / In Extenso
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
79.

125

HIJA LISA DADERO KWPN POL 2012 Klacz siwa/170 F: Lucky boy
M: Monaliza
O: .
B: .
brak .
80.

79

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
81.

97

HUGO KUC POL 1999 Wałach ciemnogniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
brak POL999611125699
82.

129

Huk kuc POL 2001 gelding F: Cisoń
M: Hania Huron
O: Antoni Chłapowski
B:
83.

154

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
84.

158

INDI SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: HEBAN
M: Indonezja
O: Monika Ciołek
B: Mariusz Kijek
Brak
85.

9

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
86.

58

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
O: Maciej Krzewiński
B: Robert Rakowski
K022659 616007610026412
87.

160

Joga F:
M:
O:
B:
88.

136

JOLY'S HOUSTON New Forest Pony BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty / Nieuwmoeds Patrick
M: Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti
O: Krzysztof Bajoński
B:
K022358 056011020100145
89.

18

JUBILATKA Wielkopolska POL 2003 Klacz kara/158 F: Wir
M: Juma
O: Sławomira Połczyńska
B: Małgorzata Rybka-Ciurzyńska
K027211 POL007530131203
90.

164

July F:
M:
O:
B:
91.

6

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
O:
B:
K017614 616007610092210
92.

157

Kasia F:
M:
O:
B:
93.

19

KATALEYA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Catuzo
M: Kasjopea
O: Nina Wandel
B: Nina Wandel
Brak
94.

69

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
95.

38

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
96.

2

Kosma F:
M:
O:
B:
97.

61

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K021786 616009610020612
98.

128

LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz kasztanowata/161 F: GRAND MASTER
M: L’AMOUR
O: Pieńkowski Dariusz
B: Haniewicz Grzegorz
Brak 616009610091213
99.

50

LADY TDE SP POL 2009 Klacz siwa/170 F: Goder / Oder
M: Limba / Castilio
O: Jerzy Ejma
B: Jerzy Ejma
K016253 POL009640011509
100.

95

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
O: Karol Ignasiak
B: Montis
K019845 DE441411588610
101.

41

LANDARCO HOL POL 2010 Wałach gniada F: Lantino / Landos
M: Sentenz / Parco
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Paul Sprehe
K018222 DE421000521810
102.

16

LATINA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Lizbona / Mangan
O: Klaudia Jesion
B: Magdalena Wygrała
K016867 616007610107210
103.

92

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Julia Hemmerling
B:
K022255 616009610092111
104.

30

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
O: Robert Ratajczak
B: Iris Vanderschueren
K021391 056002W00298902
105.

143

Linus 217 F:
M:
O:
B:
106.

151

Liveta F:
M:
O:
B:
107.

104

LOLLA S Hanowerska GER 2005 Klacz siwa/160 F: Litas Star
M: Andoga MDM
O: Antoni Chłapowski
B: Antoni Chłapowski
K014401 DE431316702005
108.

21

LORDANA K OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jakub Dorynek
B: Friedrich Kuhlmann
K022193 DE418180110112
109.

150

Malaga F:
M:
O:
B:
110.

100

MAŁY KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:. F: Rondo’s Black Boy
M: Beauty
O: Truck Partner Elżbieta Kostrzewska
B: Mazur
brak
111.

94

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
112.

5

Mi - Mi F:
M:
O:
B:
113.

102

MIGOTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:100 F: Bardi / Esis
M: Maura / Jantar
O: Stajnia Nowina Alina Celmerowska
B: Filip Nenca
brak 616013530323610
114.

65

MISSY GREY SP POL 2012 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B:
brak
115.

130

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
O: Antoni Chłapowski
B:
116.

114

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
O: Malgorzata Kwiatkowska
B: Małgorzata Kwiatkowska
K023473 616009590177712
117.

15

NEMO WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
O: Konrad Stefański
B: Konrad Stefański
K021134 616007610129012
118.

109

NERON SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Neska / Sir Neel
O: Daria Klimecka
B: Dariusz Mantaj
K027491 616009610101912
119.

133

Oliwier Old GER 2010 wałach ciemnogniady F: Olimpic Fire
M: Super Susi
O: Antoni Chłapowski
B:
120.

53

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
121.

110

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc: F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
122.

8

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
123.

96

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
124.

80

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
125.

3

Power Full POL 2013 wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
616 999 61 0121213
126.

28

PRIMA A PRILIS KUC POL 2010 Klacz kara/kuc: F: Zoro /
M: Gratka /
O:
B:
brak
127.

134

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Antoni Cłapowski
B: Antoni Chłapowski
K004906 POL999610031997
128.

121

QUIZIO / POL / Wałach siwa/kuc:/ F: /
M: /
O: /
B: /
/ /
129.

126

RIWA SP POL 2014 Klacz skarogniada/160 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Royal Lady Of Honor /
O: Andrzej Chęciński
B:
brak
130.

163

Rolex F:
M:
O:
B:
131.

99

RONDEL Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:. F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
O: Truck Partner Elżbieta Kostrzewska
B: .
brak .
132.

98

ROTELLA STAR WLKP POL 2013 Klacz siwa F: Otello / Winner
M: Rosa B / Rapsod
O: Krystian Starkowski
B: Hubert Starkowski
K024073 616007610012313
133.

74

RUBEN SP POL 2010 Wałach gniada/175 F: Wolf's Panter
M: Roksana
O: Alicja Chodkiewicz
B: HAJDUKIEWICZ
Brak 616009680056210
134.

63

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
O: Jan Ludwiczak
B:
K018981 DE421000142111
135.

141

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata/169 F: Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel
M: Etoile / Darco
O: Przemysław Sawicki
B: Spronken BVBA
K022698 056015z55799412
136.

152

Sixtieth Birthday F:
M:
O:
B:
137.

52

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
138.

81

STACHATO Hanowerska POL 2015 Ogier gniada/Brak F: Brak
M: Brak
O: Rafał Kierlikowski
B: Brak
Brak Brak
139.

71

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
140.

37

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
141.

42

T.GOLD QUIDAME Z Zangersheide POL 2013 Klacz gniada/165 F: TANGELO VD ZUUTHOEVE
M: GOLD QUIDAME L
O: ALDONA ŁĄCKA
B: ZUZANNA ADAMOWICZ
K018902 056015Z55850113
142.

17

TALMET Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/167 F: Emetyt
M: Tala
O: Ewa Graczyk
B: Izabela Luty-Szpoton
brak POL009590059506
143.

113

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K025260 DE418180259413
144.

20

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
O: Jakub Dorynek
B: SK Racot
K025688 616007610118112
145.

34

TICOS L OS GER 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022799 DE418180535213
146.

26

TIK TAK Wielkopolska POL 2015 Wałach srokata/165 F: Madison/Guidam
M: Taka bądź/Eldorado
O: Grzymała Krzysztof
B: Grzymała Krzysztof
Brak 616007610164215
147.

76

TITANAS PLIUS Hanower Bałtycki LTU 2005 Wałach skarogniada/~175 F: Techas
M: Bachrama
O: Antoni Chłapowski
B: Krosna Stud
K016461 LTU006490018305
148.

86

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
K027315 616999610226312
149.

62

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
O: Jan Ludwiczak
B:
K022800 DE441410365213
150.

161

Urses Baju K F:
M:
O:
B:
151.

119

WALOR OO POL 2004 Wałach siwa/158 F: Aslan / Eukaliptus
M: Wyprawa / Etogram
O: Roman Klimecki
B: Leszek Sikora
K009178 POL040000002566
152.

29

WERTUS KUC POL 2015 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Preator
M: Warta
O: brak
B: brak
brak brak
153.

59

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
O: Jan Ludwiczak
B:
K022801 DE441410800213
154.

111

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
155.

45

WOLF`S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Michał Łącki
B: -
K018713 DE434340050807
156.

14

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
157.

115

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
158.

56

ZANZIBAR L KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: First Of April / Clinton
O: Jan Ludwiczak
B:
K025120 528003201407235
159.

138

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Zuline
O: Katarzyna Celka
B: Jan Ludwiczak
KO27231 616009610044714
160.

162

Zirocco F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
50
SUM:
50.00
Jesion Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
100
SUM:
100.00
Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
150
200
SUM:
350.00
Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
150
SUM:
150.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
2019-04-13
2
2019-04-13
7
Bajońska Julianna
KJ CH Jaszkowo
2019-04-13
5
2019-04-14
11
2019-04-13
10
2019-04-14
7
Barbi (137)
2019-04-13
7
2019-04-14
6
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (82)
2019-04-13
21
2019-04-13
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2019-04-13
17
2019-04-13
14
GRETA (83)
2019-04-13
2019-04-13
2019-04-13
23
2019-04-13
10
ERYK (85)
2019-04-13
5
2019-04-13
27
Basta Nikola
Stajnia Nowina
GUARIBA (27)
2019-04-13
11
Biela Berenika
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
PYSIA (134)
2019-04-13
2
2019-04-14
1
Angela (135)
2019-04-13
17
2019-04-14
1
Bobkowicz Maja
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Kasia (157)
2019-04-14
7
2019-04-14
8
2019-04-14
6
Bocheńska Paulina
WTK Hermanów
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (23)
2019-04-13
6
2019-04-13
9
2019-04-14
4
2019-04-14
16
Brzykcy Patrycja
bpk
2019-04-13
2
2019-04-13
2019-04-14
2019-04-14
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (118)
2019-04-14
3
2019-04-14
3
50
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
TIK TAK (26)
2019-04-13
2019-04-13
GUARIBA (27)
2019-04-13
5
Ciołek Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
INDI (158)
2019-04-13
12
2019-04-13
12
2019-04-13
12
2019-04-14
5
2019-04-14
9
2019-04-14
Darul Maria
KJ Zagórów
2019-04-14
15
2019-04-14
5
Derc Karolina
bpk
FART (73)
2019-04-13
22
2019-04-13
Dezor Inga
JUKS Mieczewo
CELINA (70)
2019-04-13
26
2019-04-13
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2019-04-13
27
2019-04-13
TAWRA (20)
2019-04-13
28
2019-04-13
26
2019-04-14
16
2019-04-13
Drossel Milena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
RUBEN (74)
2019-04-13
1
2019-04-13
17
2019-04-14
17
2019-04-14
CARLOS (75)
2019-04-13
22
2019-04-13
23
2019-04-14
14
Gauza Bartosz
KJ Sokół Damasławek
2019-04-14
2019-04-14
2019-04-14
2019-04-14
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (78)
2019-04-14
2019-04-14
23
RIWA (126)
2019-04-14
2019-04-14
Gniadek Oliwia
BPK - WIE
2019-04-13
32
2019-04-13
8
Górna Inga
KJ CH Jaszkowo
2019-04-13
1
2019-04-13
15
Graczyk Natalia
WTK Hermanów
TALMET (17)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-04-14
8
2019-04-14
4
Grzegorek Adrianna
bpk
CONGO AK (101)
2019-04-13
2019-04-13
4
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
ZANDRA (115)
2019-04-13
7
2019-04-13
11
2019-04-14
6
2019-04-14
10
Halladin Julia
Stowarzysznie Kraju Jumping Team
2019-04-13
6
2019-04-13
11
Malaga (150)
2019-04-14
8
2019-04-14
July (164)
2019-04-14
2019-04-14
16
Hemmerling Julia
Kj Agro-handel Śrem
2019-04-13
2019-04-13
14
2019-04-14
8
2019-04-14
11
Herezo Radosław
bpk
2019-04-13
20
2019-04-13
2019-04-14
1
2019-04-14
8
Hruzik Weronika
Delta Biedrusko
HUGO (97)
2019-04-13
2019-04-13
Hudzik Witold
bpk
2019-04-13
15
2019-04-13
6
2019-04-13
15
2019-04-13
16
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2019-04-14
2019-04-14
9
2019-04-14
18
Jakubowska Alicja
bpk
HIDALGO (72)
2019-04-13
14
2019-04-13
8
2019-04-13
Janiszewska Zofia
KJ Stajnia Adamus
Kasia (157)
2019-04-14
Hera (166)
2019-04-14
3
2019-04-14
Jesion Klaudia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
LATINA (16)
2019-04-13
18
2019-04-13
20
2019-04-14
2
100
2019-04-14
15
Joachimiak Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
Alika (159)
2019-04-13
16
2019-04-13
8
2019-04-14
2
2019-04-14
6
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
Czort (4)
2019-04-13
3
2019-04-13
9
2019-04-14
4
2019-04-14
9
Kaczmarek Oliwia
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Malaga (150)
2019-04-13
17
2019-04-13
1
Kaczor Joanna
KJ Konik Polski
2019-04-14
2019-04-14
10
Kantecka Anna
bpk
2019-04-13
9
2019-04-13
1
2019-04-13
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Bolero (131)
2019-04-13
3
2019-04-13
6
2019-04-14
4
2019-04-14
2
Kicińska Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
HAMMER (36)
2019-04-13
1
2019-04-13
14
2019-04-14
2019-04-14
2019-04-13
14
2019-04-13
8
2019-04-14
6
2019-04-14
5
Klimecka Daria
KJ Agro-Handel Śrem
WALOR (119)
2019-04-14
Kmieciak Maksymilian
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CALINKA (165)
2019-04-14
2019-04-14
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
WOODY (14)
2019-04-13
2
2019-04-13
21
2019-04-14
20
2019-04-14
13
Kosmalewicz Michalina
NF Championstud
QUIZIO (121)
2019-04-14
2
2019-04-14
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
RONDEL (99)
2019-04-13
10
2019-04-13
17
MAŁY (100)
2019-04-13
14
2019-04-13
13
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
GOLD (105)
2019-04-14
2019-04-14
Krajewski Łukasz
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
ZICO L (138)
2019-04-13
10
2019-04-13
2019-04-14
12
2019-04-14
2019-04-13
22
2019-04-13
17
2019-04-14
12
2019-04-13
24
2019-04-13
2019-04-14
14
2019-04-14
2019-04-13
2019-04-13
19
2019-04-14
13
2019-04-14
6
2019-04-13
25
2019-04-13
22
2019-04-14
2019-04-14
22
Linus 217 (143)
2019-04-13
1
2019-04-13
3
2019-04-14
3
150
HANGA (144)
2019-04-13
2
2019-04-14
2
200
2019-04-13
8
2019-04-13
2019-04-14
13
2019-04-14
2019-04-13
30
2019-04-13
12
2019-04-14
4
2019-04-14
11
Kropacz Marta
JUKS Mieczewo
2019-04-13
14
2019-04-13
3
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2019-04-13
20
LOLLA S (104)
2019-04-14
1
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
2019-04-13
13
2019-04-13
Krzyżaniak Aleksandra
Stajnia Nowina
MIGOTKA (102)
2019-04-13
2019-04-13
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
CHANTEL (46)
2019-04-13
12
2019-04-13
3
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
PASJONATA (110)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Lemańska Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2019-04-13
10
2019-04-13
5
Łącka Alicja
KJ Aromer Józefin
2019-04-13
5
2019-04-14
DOLOMIT (44)
2019-04-13
2
2019-04-13
17
2019-04-14
2019-04-14
21
Łącka Michalina
KJ Aromer Józefin
2019-04-13
7
2019-04-14
7
2019-04-13
1
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
5
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
WIENA (111)
2019-04-13
1
2019-04-13
28
GALAKIDO (112)
2019-04-13
19
2019-04-13
29
Maciaszek Janusz
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2019-04-13
16
2019-04-13
16
Mądrowska Alicja
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
Calinka (149)
2019-04-13
1
2019-04-13
1
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Carpaccio (132)
2019-04-13
24
2019-04-14
9
Oliwier (133)
2019-04-13
1
2019-04-14
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
GANDALF (13)
2019-04-14
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (154)
2019-04-13
1
2019-04-13
18
Nagła Kornelia
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Kasia (157)
2019-04-13
9
2019-04-13
4
Joga (160)
2019-04-13
3
2019-04-13
19
Niedziela Agnieszka
bez przynależnośći klubowej
WERTUS (29)
2019-04-13
6
2019-04-13
15
2019-04-14
4
2019-04-14
5
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-04-13
11
2019-04-13
4
Olszewska Krystyna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2019-04-13
7
2019-04-14
2019-04-13
4
2019-04-14
2
2019-04-14
6
Pogodzińska Sonia
KJ CH-Jaszkowo
Huk (129)
2019-04-13
3
2019-04-13
2
2019-04-14
2
2019-04-14
3
Montana (130)
2019-04-13
4
2019-04-13
6
2019-04-14
Pokrzywniak Iga
KJ CH Jaszkowo
Kosma (2)
2019-04-13
4
2019-04-13
21
Pokrzywniak Maja
KJ CH Jaszkowo
2019-04-13
13
2019-04-13
11
Porzucek Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem
LADY (128)
2019-04-13
18
2019-04-13
19
Porzuckowiak Karolina
bpk
2019-04-13
5
2019-04-13
9
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
Rolex (163)
2019-04-13
2
2019-04-13
1
2019-04-14
1
2019-04-14
2
Ratajczak Robert
JKS Fer Więckowice
2019-04-13
9
2019-04-13
6
2019-04-14
8
2019-04-14
7
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
2019-04-14
5
2019-04-14
Romanowska Marta
St. KJ Korona Wałcz
2019-04-13
1
2019-04-13
7
2019-04-14
1
150
2019-04-14
1
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
ASTIL L (60)
2019-04-13
19
2019-04-13
13
2019-04-14
10
2019-04-14
2
2019-04-13
4
2019-04-13
4
2019-04-14
4
2019-04-13
14
2019-04-13
3
2019-04-14
7
2019-04-14
9
2019-04-13
1
2019-04-14
1
250
Skrzeczkowska Emilia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
BELLEZA (120)
2019-04-13
4
2019-04-13
18
Starkowski Krystian
JKS Fer Więckowice
2019-04-13
3
2019-04-13
20
Stefański Konrad
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
NEMO (15)
2019-04-14
3
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
2019-04-13
17
2019-04-13
18
2019-04-14
17
2019-04-14
12
2019-04-13
25
2019-04-13
13
2019-04-14
11
2019-04-14
19
2019-04-13
7
2019-04-13
21
2019-04-14
10
2019-04-14
14
BUENO L (57)
2019-04-13
11
2019-04-13
6
2019-04-14
7
2019-04-13
12
2019-04-13
5
2019-04-14
5
Walkowiak Anna
bpk
NERON (109)
2019-04-14
2019-04-14
15
Werwińska Oliwia
KJ CH Jaszkowo
Liveta (151)
2019-04-13
8
2019-04-13
16
2019-04-14
3
2019-04-14
3
Winter Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
DURGA (39)
2019-04-13
15
2019-04-13
31
Wosiek Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
STELLA (37)
2019-04-13
10
2019-04-13
5
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (68)
2019-04-13
2
2019-04-13
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2019-04-13
7
2019-04-13
8
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-04-14
2019-04-14
Zobel Marcelina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-04-14
2019-04-14

Number of Riders: 108

Number of Horses: 160

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl