Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
135 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:04:58
2019-04-03 23:58:21
Julia Michalak BLANKA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:05:37
2019-04-03 23:57:56
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:05:45
2019-04-03 23:57:39
Weronika Cieślak R-CALVADOS
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:06:14
2019-04-03 23:56:22
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:06:18
2019-04-03 23:42:21
Dominika Wolniewicz FURORA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:06:21
2019-04-03 23:41:20
Maja Bobkowicz KASIA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:06:25
2019-04-03 23:40:05
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:06:29
2019-04-03 23:39:06
Adam Hybiak POLUBNA
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:06:32
2019-04-03 23:38:01
Adam Hybiak KASKADA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:06:35
2019-04-03 21:29:05
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:06:44
2019-04-03 20:46:12
Patryk Rucinski MISS LADY
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:06:49
2019-04-03 20:10:03
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:06:56
2019-04-03 19:46:49
Zuzanna Kozłowska LOTTA
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:07:01
2019-04-03 19:35:38
Maja Krawczyk GINTER
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:07:47
2019-04-03 19:28:56
Julia Łuczak SYMFONIA
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 15:18:25
2019-04-03 15:05:20
Ewa Jarczyńska MISSY GREY
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 15:03:23
2019-04-03 14:51:24
Joanna Kmieciak DIAVONA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 14:15:36
2019-04-03 14:14:27
Piotr Targosz KARAT
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 14:15:41
2019-04-03 14:12:24
Piotr Targosz AXELL
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 14:11:30
2019-04-03 14:11:05
Joanna Wolska KAPRI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 14:10:43
2019-04-03 14:10:14
Julia Pochyła KAPRI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 14:10:39
2019-04-03 14:09:37
Magdalena Palicka DISNEY
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 14:10:38
2019-04-03 14:09:08
Wiktoria Muchajer AXELL
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:07:54
2019-04-03 14:08:23
Martyna Gałecka LILLY
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:22:51
2019-04-03 13:19:10
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 13:22:55
2019-04-03 11:54:28
Zofia Mrotek KSIĄŻĘ
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:54:07
2019-04-03 11:53:50
Nadia Golczyk KEWLAR
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 11:54:02
2019-04-03 11:53:13
Antonina Strzelec PRETTY STAR
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 10:42:30
2019-04-03 10:07:57
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 10:42:32
2019-04-03 09:48:36
Klaudia Kostrzewska RONDEL
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 10:42:34
2019-04-03 09:48:08
Klaudia Kostrzewska MAŁY
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:51:35
2019-04-03 08:48:18
Przemysław Rogowski GOLD
  • 2x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:51:40
2019-04-03 08:47:32
Zuzanna Sobczak ARIELLE US
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:51:43
2019-04-03 08:46:40
Agata Kujawa COLOX CUP
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:51:48
2019-04-03 08:45:43
Ida Tomczak HOŁEK
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:51:51
2019-04-03 08:44:20
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:51:58
2019-04-03 08:43:09
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:52:03
2019-04-03 08:42:03
Zuzanna Sobczak BOBI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:52:08
2019-04-03 08:40:45
Agnieszka Kowalczyk BOBI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:52:12
2019-04-03 08:38:06
Zofia Epting CHILI
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:52:17
2019-04-03 08:36:44
Natalia Grochowska DOMINGO
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:52:22
2019-04-03 08:35:27
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:37:21
2019-04-02 21:05:25
Agnieszka Adamczak HOPKINS
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:37:29
2019-04-02 21:03:56
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:37:32
2019-04-02 21:02:31
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:37:35
2019-04-02 20:59:49
Hubert Woźniak WANDAL
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:37:37
2019-04-02 20:58:47
Hubert Woźniak PRINCE POLO
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:37:41
2019-04-02 20:55:13
Aleksandra Staniek E-CASTELLA NF
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:37:43
2019-04-02 20:52:56
Hanna Kowalewska HIPCIO
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:37:48
2019-04-02 20:50:05
Karolina Wengerek HIPCIO
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:37:51
2019-04-02 20:21:33
Karolina Wengerek COELENHAGE'S CRISTHA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:37:56
2019-04-02 20:21:21
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:38:22
2019-04-02 20:20:28
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:38:25
2019-04-02 20:18:56
Oliwia Pleśnierowicz PASJA
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:38:29
2019-04-02 20:17:54
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:38:32
2019-04-02 20:15:52
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:38:36
2019-04-02 20:15:13
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:38:39
2019-04-02 20:14:10
Gniewko Jachimowicz TUNIS
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:38:54
2019-04-02 19:02:23
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:38:59
2019-04-02 18:17:06
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:39:02
2019-04-02 18:16:33
Zofia Połczyńska HARD CASH
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 15:19:30
2019-04-02 14:55:06
Aleksandra Gebler RIWA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 15:19:27
2019-04-02 14:54:15
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 14:14:45
2019-04-02 14:06:33
Klementyna Rennert TAJFUN
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:13:07
2019-04-02 13:05:57
Paulina Grzyb BARBIE
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:13:01
2019-04-02 11:58:01
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:12:56
2019-04-02 11:57:04
Anastazja Frołow LOLEK
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 10:59:00
2019-04-02 10:08:28
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:15:24
2019-04-02 00:11:34
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:15:26
2019-04-01 19:33:40
Weronika Banaszak FANTA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:15:30
2019-04-01 19:32:46
Paulina Graca FANTA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:15:34
2019-04-01 15:31:36
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 07:15:37
2019-04-01 13:45:10
Szymon Tęcza PICO DEL TEIDE L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 13:37:40
2019-04-01 12:53:06
Weronika Hruzik HUGO
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 12:36:30
2019-04-01 12:09:28
Łukasz Smoczyk GEST
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 12:36:33
2019-04-01 12:08:45
Łukasz Smoczyk CZARNA PERŁA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 12:36:40
2019-04-01 12:07:26
Łukasz Smoczyk PENITO
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 12:36:46
2019-04-01 12:06:50
Łukasz Smoczyk SOLAR
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:21:06
2019-04-01 09:54:48
Marcin Maćkowiak KUFONIA L
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:21:11
2019-04-01 09:54:20
Marcin Maćkowiak ASTI SPUMANTE L
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:21:14
2019-04-01 09:53:55
Marcin Maćkowiak COCOLITA L
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:21:20
2019-04-01 09:53:08
Dawid Skiba JESSIE JAMES D.V.
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:21:37
2019-04-01 09:51:54
Dawid Skiba GAUDI L
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:21:41
2019-04-01 09:51:27
Dawid Skiba ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:21:44
2019-04-01 09:50:56
Szymon Tęcza LANCELOTTO L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:21:59
2019-04-01 09:50:26
Szymon Tęcza COHIBA L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:22:06
2019-04-01 09:49:33
Szymon Tęcza FAHRENHEIT L
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:22:11
2019-04-01 09:48:58
Szymon Tęcza MARTI L
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:10:55
2019-03-31 20:32:03
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:11:01
2019-03-31 19:29:22
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:11:10
2019-03-31 13:24:44
Barbara Czekajska NANDA DEWI
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:11:14
2019-03-31 13:23:55
Dagmara Nowaczyńska WARKA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:11:16
2019-03-31 12:39:14
Łukasz Krajewski SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:11:19
2019-03-31 12:09:45
Paulina Pełeszczak UNKA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:11:21
2019-03-30 21:54:00
Iga Wesołowska CONTINA G
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:11:25
2019-03-30 18:31:16
Kaja Litka ANGUILLA L
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:11:33
2019-03-30 15:12:39
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 12:37:31
2019-03-30 11:39:58
Julia Dziurkiewicz ŁEZKA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 08:45:24
2019-03-29 20:48:10
Łukasz Krajewski ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 13:15:18
2019-03-28 13:04:12
Julia Hemmerling LATINA J
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 11:12:40
2019-03-28 10:40:49
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 09:23:33
2019-03-28 08:35:09
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 07:53:58
2019-03-27 22:10:30
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 07:54:02
2019-03-27 21:15:35
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 07:54:09
2019-03-27 15:26:42
Karolina Porzuckowiak LANDARCO
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:39:05
2019-03-27 09:15:10
Łukasz Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:17:22
2019-03-27 09:13:16
Łukasz Krajewski ZICO L
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:17:24
2019-03-27 09:12:13
Łukasz Krajewski GENERATION LOVE
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:17:27
2019-03-27 09:11:25
Łukasz Krajewski CLEARCHIN VD KATTEVENNEN Z
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:17:29
2019-03-27 09:10:52
Łukasz Krajewski CINDIRELLA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:17:31
2019-03-27 09:10:08
Łukasz Krajewski CALINKA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:17:33
2019-03-27 09:09:17
Julia Siejak CALINKA
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:17:35
2019-03-27 09:08:43
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 4/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:17:38
2019-03-27 09:08:09
Dajana Pawlicka GRANADA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:17:40
2019-03-27 09:07:22
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:17:42
2019-03-27 09:06:15
Damian Krajewski UCCELLA Z
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:17:45
2019-03-27 09:05:10
Damian Krajewski CZUDYNO DE REM Z
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-27 09:17:50
2019-03-27 09:04:02
Julia Halladin MALAGA
  • 2x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 15:49:46
2019-03-26 15:11:35
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 7/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 07:30:30
2019-03-25 18:59:35
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 09:12:34
2019-03-19 08:19:59
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 2/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 09:12:31
2019-03-19 08:19:22
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-19 09:12:28
2019-03-17 10:45:36
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 1/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 5/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Antczak Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
3. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
4. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
brak
5. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
6. Bobkowicz Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2005 (JM.)
Brak
7. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
8. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
9. Cieślak Weronika Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2005 (JM.)
Brak
10. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
11. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
12. Czekajska Barbara Stajnia NF Championstud
S
O027338
13. Darul Maria KJ Roka
14. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
15. Drobny Maja Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
16. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
17. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (JM.)
O053990
18. Epting Zofia JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
19. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
20. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
21. Gałecka Martyna Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
22. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
23. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
24. Głowacka Nadia KJ Atrium Swarzędz
25. Gniadek Oliwia BPK - WIE
2002 (J.)
O037779
26. Golczyk Nadia OKJ OXER
2009 (Mł.)
brak
27. Graca Paulina Stajnia Pod Lipą
2006 (JM.)
brak
28. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
29. Grzyb Paulina LKS Cwał Poznań
S
brak
30. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
31. Halladin Julia Stowarzysznie Kraju Jumping Team
2001 (J.)
O034928
32. Hemmerling Julia Kj Agro-handel Śrem
1999 (MJ.)
O032196
33. Hruzik Weronika Delta Biedrusko
2008 (Mł.)
brak
34. Hybiak Adam St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037386
35. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
36. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
O021493
10109428
37. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
38. Jarczyńska Ewa bpk
2002 (J.)
brak
39. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042012
40. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
41. Kaczor Joanna KJ Konik Polski
42. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
43. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
44. Kmieciak Joanna SKJ Gronówka
S
O020888
45. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
46. Kosmalewicz Michalina NF Championstud
2009 (Mł.)
brak
47. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
48. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
49. Kowalewska Hanna LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O044620
50. Kozłowska Zuzanna KJ Atrium Swarzędz
2003 (J.)
brak
51. Krajewski Damian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O047626
52. Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O002442
53. Krawczyk Maja KJ Oxer Wtórek
2005 (JM.)
brak
Brak
54. Krzyżostaniak Joanna KJ Agro-Handel Śrem
S
0000334
55. Kujawa Agata JKS Gold Tem
2006 (JM.)
brak
56. Larkowski Wiktor KJ Zbrosławice
S
O002876
57. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
58. Łuczak Julia Racocki KJ
2000 (MJ.)
brak
59. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
60. Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O030897
61. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
62. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
63. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (JM.)
brak
64. Mrotek Zofia OKJ OXER
2010 (Mł.)
brak
65. Muchajer Wiktoria Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
66. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
67. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
1998 (MJ.)
O037384
68. Nagła Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2010 (Mł.)
Brak
69. Nagła Maja Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
70. Nowaczyńska Dagmara Stajnia NF Championstud
1998 (MJ.)
O042896
71. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
72. Osowska Urszula KJ CH Jaszkowo
73. Pacholczak Laura Kociałkowa Górka
2008 (Mł.)
brak
74. Palicka Magdalena Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
75. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (Mł.)
O052854
76. Pawlicka Dajana Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O012267
77. Pełeszczak Paulina St. KJ Gronówka
S
O047112
78. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
79. Piechowiak Daria JKS Gold Team
2008 (Mł.)
brak
80. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
81. Pochyła Julia Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
82. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
83. Pokrzywniak Iga
84. Pokrzywniak Maja
85. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
2018 (Mł.)
O001780
86. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (MJ.)
O026215
87. Rennert Klementyna JKS Fer Więckowice
2004 (JM.)
brak
88. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
89. Rucinski Patryk SJ Pro Eques
S
Brak
90. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
91. Sawicki Norbert SJ Pro Eques
S
O012321
92. Siejak Julia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O038261
93. Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań
S
O002532
94. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
95. Skonieczna Natalia KJ CH Jaszkowo
96. Smoczyk Łukasz Racocki KJ
S
O004704
97. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
98. Staniek Aleksandra LKJ Abaria Iwno
2001 (J.)
O032815
99. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
100. Strzelec Antonina OKJ OXER
2008 (Mł.)
brak
101. Szuba Aleksandra KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
Brak
102. Targosz Piotr Stajnia Karino
1998 (MJ.)
brak
103. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
104. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Adamus
2004 (JM.)
brak
105. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
106. Tyrakowska Kornelia KJ Atrium Swarzędz
107. Walkowiak Anna Bez Przynależności Klubowej
brak
108. Wengerek Karolina St. KJ Gronówka
S
brak
109. Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O030575
110. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
111. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
112. Wolska Joanna Stajnia Karino
S
brak
113. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
114. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
115. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktuion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024667 056015Z55763914
2.

139

Alexis F:
M:
O:
B:
3.

83

AMAT M SP POL 2014 Ogier gniada/167 F: Casillio
M: Amfora M
O: Wiktor Larkowski
B: SK Moszna
Brak
4.

53

ANGUILLA L WESTF GER 2013 Klacz gniada/165 F: Legendario Listo / Lord Pezi
M: Duffy / Dinard L
O: PPHU WIESZCZYCZYN Sp. z o. o.
B:
K022790 DE441411005913
5.

102

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
6.

56

ASTI SPUMANTE L HANN. GER 2015 Wałach gniada/165 F: Asti Spumante / Argentinus
M: Calypso`s Girl / Calypso II
O: Jan Ludwiczak
B: NIemcy
K026959 DE431312305615
7.

96

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
8.

116

AXELL WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kacper Jałocha
B:
brak
9.

77

BABRIE Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/kuc:158 F: Tjungske
M: Betula
O: Paulina Grzyb
B: Hubert Wojciechowski
brak Brak
10.

158

BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Klacz gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: nn / nn
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024669 056015Z55765114
11.

122

BLANKA Wielkopolska POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
O: Adam Hybiak
B: Stanislaw Majewski
Brak 616
12.

106

BOBI Koń Mały POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Sebastian Jach
616999610323109
13.

140

Bolero F:
M:
O:
B:
14.

79

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
15.

155

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn
M: nn
O: -
B: -
K020442
16.

144

Brisla V.D Northside KWPN holandia 2006 klacz gniada F: Welt Hit II
M: Lancer II
O:
B:
17.

28

CALINKA Magyar Sportfelver HUN 2014 Klacz siwa/169 F: CALIDO
M: AGROPOINT AMOR
O: JAN ZYBAŁA
B: HUN
K025528 348001144500320
18.

29

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Oder / Espadron
M: Czata / Wallon
O: Rafał Krajewski
B: Henryk Barda
K006614 POL009590047201 102YS62
19.

30

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata/- F: CARRICO/CATOKI
M: GRAFFITI/GRAF GRANNUS
O: DAJANA PAWLICKA
B: -
K022409 DE431316587112
20.

142

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
O: Antoni Chłapowski
B:
21.

147

CASSA CIARA Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
O: Emilian Perlikowski
B: Niemcy
Brak
22.

23

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
23.

20

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
24.

107

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
616999610270105
25.

27

CINDIRELLA SP. POL 2012 Klacz siwa/168 F: Casino L
M: Costa Rica L
O: -
B: -
K026518 -
26.

26

CLEARCHIN VD KATTEVENNEN Z Zangershaide BEL 2013 Wałach siwa/171 F: Clearway
M: Che Chin
O: Emilia Dołkowska
B: Spronken BVBA
Brak 056015Z55825513
27.

57

COCOLITA L OLD. GER 2015 Klacz ciemnogniada/163 F: Coupe de Couer
M: V-Cantura / Canturo
O: Jan Ludwiczak
B: Niemcy
K026960 DE418182536615
28.

91

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William
M: Coelenhage's Campari
O: Robert Pleśnierowicz
B: Holandia
Brak 528017201500590
29.

62

COHIBA L SP POL 2014 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Chelsea L / Albaran
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025113 616009610020414
30.

103

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Jan Jach
brak brak
31.

32

COME ON UWE HAN. GER 2013 Wałach gniada/176 F: Contendro I
M: Cameron Diaz
O: Dajana Pawlicka
B: Niemcy
K021921
32.

152

Comta F:
M:
O:
B:
33.

52

CONTINA G Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada F: Contender
M: Impressere
O: Dariusz Gronowski
B: Niemcy
Brak
34.

10

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
35.

105

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
616 009 61 00137 13
36.

70

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
37.

9

CZARDASZ SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Chellano`s Boy D Z / Chellano Z
M: Cerkwica / Wicher
O: SO Gniezno
B: Wojciech Kędzierski
K016585 616009610080108 104OO29
38.

66

CZARNA PERŁA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
O: SK Racot
B: SK Racot
K025267 brak
39.

4

CZORT BRAK POL 2007 Wałach F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
40.

34

CZUDYNO DE REM Z Zangershaide GER 2008 Wałach siwa/169 F: CAP KENNEDY
M: DYNE
O: Patrycja Uberhan
B: Zangershaide
KO18191 25000108116511E
41.

120

DIAVONA MŁP POL 2010 Klacz gniada/171 F: Huzar /
M: Dębogóra / Nible
O: Joanna Kmieciak
B: SK Iwno
K021136 616006610207510
42.

117

DISNEY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:125 F: Szaman /
M: Dazy /
O: Karolina Majewska
B: Marian Kowalski
brak 616013610075812
43.

108

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Diter Staniek
brak brak
44.

82

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 DE433332138511
45.

89

E-CASTELLA NF HOL GER 2012 Klacz siwa/mk:157 F: Casall / Caretino
M: Rubia B / Carthago
O: Monika Staniek
B: Heiko Buettner
K025169 DE421000096412
46.

1

Epoha-G F:
M:
O:
B:
47.

21

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
48.

22

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
49.

74

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
50.

63

FAHRENHEIT L HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lenett / Loran
M: Wanda X / Cassini II
O: Jan Ludwiczak
B:
K022795 DE421000047613
51.

149

Falstaf Klasa F:
M:
O:
B:
52.

71

FANTA KUC POL 2015 Klacz kasztanowata/kuc:115 F: Karlos
M: Fiesta
O: Julian Wojtkowiak
B: Andrzej Dembski
brak
53.

126

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk: F: For Leo /
M: Fortuna /
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
brak
54.

19

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
55.

145

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Alicja Hendrys
B: Jerzy Łukomski
K019951
56.

59

GAUDI L HOL GER 2013 Ogier siwa F: Cayado / Clearway
M: Zita VIII / Canto
O: Jan Ludwiczak
B:
K022796 DE421000047413
57.

25

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
O: Elodie Stockbroekx
B: E,odie Stockbroekx
K024620 056007000G52724
58.

159

George F:
M:
O:
B:
59.

65

GEST WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Gejsza /
O: SK Racot
B: SK Racot
K023306 brak
60.

135

GINTER Typ Pogrubiony POL 2015 Wałach kara/170 F: Czador
M: Gaba
O: Anna Michalska
B: Mariusz Granuszewski
Brak 616 999 66 00267 15
61.

7

Gloria F:
M:
O:
B:
62.

101

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
O: Przemysław Rogowski
B: Marian Dolata
K015687 POL007610174207
63.

6

Gracento S F:
M:
O:
B:
64.

31

GRANADA WLKP. POL 2010 Klacz gniada/166 F: Colox Cup
M: Gafme
O: -
B: -
K016467 616007600284110
65.

154

Happy Day F:
M:
O:
B:
66.

81

HARD CASH KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Jessy / Cavalier
O: Zofia Połczyńska
B:
K022410 528003201208227
67.

151

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
68.

54

HIDALGO OLD POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador / Heraldik
M: Indira / In Extenso
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
69.

90

HIPCIO KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:123 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Adamczak
B: nieznany
brak
70.

37

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
71.

104

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś
M: Heska
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
POL01361044005
72.

84

HOPKINS SP POL 2011 Ogier siwa/170 F: Falbrus / Aviano
M: Heraja / Castilio
O: Agnieszka Adamczak
B: Violetta Nojmann
K019464 616009640037811
73.

69

HUGO KUC POL 1999 Wałach ciemnogniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
brak POL999611125699
74.

131

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
75.

95

ISCO RJT NRPS POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Ismar / Ismael
M: Lenny / Condor
O: Sylwia Maciejewska
B:
K026595 518008090096609
76.

58

JESSIE JAMES D.V. KWPN NED 2014 Klacz gniada/168 F: Zirocco Blue VDL
M: Untouchable / LUX
O: Jan Ludwiczak
B: Holandia
K027239 528003201403540
77.

92

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/177 F: Qumball
M: Jamajka
O: Elżbieta Jendryke
B: Katarzyna Kinstler-Korbam
K010873 POL009670056106
78.

118

KAPRI WLKP POL 2011 Klacz gniada/161 F: Poker /
M: Korsyka /
O: Karolina Majewska
B: Karolina Majewska
brak 616007610076011
79.

119

KARAT Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/158 F: Nonet
M: Korsyka
O: Karolina Majewska
B: Karolina Majewska
Brak 1
80.

143

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
81.

127

KASIA TS POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Damian Bobkowicz
B: Bartosz Kwasiżur
K025890 616999610244611
82.

130

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
O: Adam Hybiak
B: Tomasz Poliński
K023557 POL999611266404
83.

113

KEWLAR KUC POL 2004 Wałach gniada/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Parzydło Maciej
B: Parzydło Maciej
brak brak
84.

2

Kosma F:
M:
O:
B:
85.

123

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L /
M: Kaoma /
O: M. Popkowski i M. Dziurewicz
B: Witalis Ptaszek
brak POL007610167608
86.

115

KSIĄŻĘ KUC POL 1996 Wałach inna/kuc:117 F: Lowel
M: Kometa
O: Anna Parzydło
B: Anna Parzydło
brak
87.

55

KUFONIA L KWPN NED 2015 Klacz siwa/162 F: Corland / Cor de le Bryere
M: Ufonia / Contender
O: Jan Ludwiczak
B: Holandia
K026962 528003201508259
88.

156

Kwarta F:
M:
O:
B:
89.

40

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
90.

99

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
O: Karol Ignasiak
B: Montis
K019845 DE441411588610
91.

61

LANCELOTTO L SP POL 2014 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Lanzarote L / Che Guevara L
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025026 616009610020214
92.

39

LANDARCO HOL POL 2010 Wałach gniada F: Lantino / Landos
M: Sentenz / Parco
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Paul Sprehe
K018222 DE421000521810
93.

42

LATINA J SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Lozanna L / Cruzeiro L
O: Julia Hemmerling
B:
K022255 616009610092111
94.

141

Leipzig-Star F:
M:
O:
B:
95.

18

LILLY APH POL 2015 Klacz kasztanowata/mk:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Targosz
B:
brak
96.

75

LOLEK KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:130 F: nn
M: nn
O: Alicja Jakubowska
B: Alicja Jakubowska
brak
97.

43

LORDANA K OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
O: Jakub Dorynek
B: Friedrich Kuhlmann
K022193 DE418180110112
98.

41

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
O: Karolina Rutkowska
B: Mirosław Łacinik
K024749 616009610034110
99.

134

LOTTA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/mk: F: Kubuś /
M: Liza /
O: Patrycja Jaroniec
B:
brak POL031610036308
100.

133

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
101.

45

ŁEZKA KUC POL 2006 Klacz inna/kuc:130 F: Zorro
M: Łyska
O: P. Jędraszak
B: B. Vogt
K027209 POL013610121006
102.

35

MALAGA SP POL 2003 Klacz siwa F: Czumak / Bujak
M: Madera / Empik
O: Bogdan Królik
B: Janusz Kobyliński
K009295 POL009611219803 102YN28
103.

111

MAŁY KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
104.

64

MARTI L KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Pia Gratia / Gratianus
O: Jan Ludwiczak
B:
K025117 528003201403328
105.

47

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
106.

150

Mi - Mi F:
M:
O:
B:
107.

132

MISS LADY Westfalska POL 2015 Klacz kara/166 F: Michael Angelo F
M: Chantal
O: Dariusz Markiewicz
B: Krzysztof Bryll
K027143 Brak
108.

121

MISSY GREY TS POL 2012 Klacz siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B:
brak
109.

97

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
110.

48

NANDA DEWI Haflinger POL 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Niko
M: Nena
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Kaczer Karol
brak
111.

38

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
O: Aleksandra Porzuckowiak
B: Bolscher
K018835 528210000586473 103HD85
112.

148

Night Fighter F:
M:
O:
B:
113.

60

ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF BWP BEL 2014 Wałach kasztanowata F: Carrera VDL / Cardento
M: Eska Van Het Bevrydthof / Action-Breaker
O: Jan Ludwiczak
B:
K025118 056002W00307166
114.

128

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
K017916 POL009670172707
115.

5

Palegro F:
M:
O:
B:
116.

94

PASJA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Szron / Robin II Z
M: Persja / Effendi
O: Robert Pleśnierowicz
B: Krzysztof Rusiniak
K016393 POL009570052004
117.

67

PENITO WLKP POL 2014 Ogier gniada/168 F: Vulkan L
M: Penni
O: SK Racot
B: SK Racot
brak brak
118.

76

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Szewczuk
B:
K023116 616999520137011
119.

73

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa/167 F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Niemcy
K019695 DE421000111511
120.

85

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
121.

129

POLUBNA Małopolska POL 2012 Klacz gniada F: Lubań
M: Prima
O: Adam Hybiak
B: Stanisław Jopek
brak
122.

3

Power Full POL 2013 wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
616 999 61 0121213
123.

112

PRETTY STAR KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:138 F: Ptasznik
M: Palmira
O: Maciej Parzydło
B: Maciej Parzydło
brak brak
124.

88

PRINCE POLO KUC POL 15 Wałach gniada/kuc:148 F: rolex 2
M: pola
O: katarzyna Wozniak
B: marzena rozpondek
brak
125.

157

Quizio F:
M:
O:
B:
126.

124

R-CALVADOS SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: Corrado Son
M: Rezeda
O: Maciej Cieślak
B: Kwiron Juszczak
Brak 661
127.

114

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
O: Przemysław Olszewski
B: Justyna Wiese
K013386 POL009590066706
128.

80

RIWA SP POL 2014 Klacz skarogniada/160 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Royal Lady Of Honor /
O: Andrzej Chęciński
B:
brak
129.

110

RONDEL Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:. F: nn / nn
M: nn / nn
O: .
B: .
brak .
130.

46

ROTELLA STAR WLKP POL 2013 Klacz siwa F: Otello / Winner
M: Rosa B / Rapsod
O: Krystian Starkowski
B: Hubert Starkowski
K024073 616007610012313
131.

86

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:140 F: Hazard
M: NN
O: Katarzyna Pacholczak
B: Sławomir Rudnicki
brak
132.

146

Saphire wlkp Polska 2010 klacz kasztan F: Likus
M: Szalka/Mandaryn
O: Aleksandra Antzoulatos
B:
133.

50

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata/169 F: Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel
M: Etoile / Darco
O: Przemysław Sawicki
B: Spronken BVBA
K022698 056015z55799412
134.

138

Silver F:
M:
O:
B:
135.

93

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
O: Robert Pleśnierowicz
B: Salix Sp. z o. o.
K020877 616013610299008
136.

68

SOLAR SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Ormuz / Special Power
M: Sonka / Le Voltaire
O: SK Racot
B: SK Racot
K026618 brak
137.

36

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
138.

125

SWING SP POL 2012 Wałach gniada F: Fokus /
M: Siena / Placido / Animo
O: Katarzyna Wojciechowicz
B: Marcin Nowak
brak
139.

136

SYMFONIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada/170 F: Elmero
M: Sulima
O: Zbigniew Frąckowiak
B: SK Racot
brak
140.

78

TAJFUN DRP POL 2007 Wałach siwa/kuc:145 F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
141.

137

Tequila F:
M:
O:
B:
142.

98

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Rafał Rostowski
K015133 POL009520038907
143.

33

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
O: Anna Zemer
B: Rainer Dubbels
K025699 DE431314306512
144.

51

UNKA HOL. GER 2004 Klacz gniada F: Loran
M: Wonne XII / Landgraf I
O: Paulina Pełeszczak
B: Paulina Pełeszczak
K025374 DE421000011904
145.

153

Urses Baju K F:
M:
O:
B:
146.

87

WANDAL WLKP POL 2011 Wałach srokata/mk: F: Lord Star / Lord
M: Wena / Dżentelmen
O: Katarzyna Woźniak
B: Jacek Dudek
K021571 616007530217911
147.

49

WARKA Typ Koń Mały POL 2007 Klacz kara/mk: F: Wander
M: Roszka
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Czyż Antoni
brak
148.

72

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
149.

109

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
150.

24

ZICO L SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Vulkan L
M: Zuline
O: Katarzyna Celka
B: Jan Ludwiczak
KO27231 616009610044714
Rider Club
Competition
Prize
Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
100
SUM:
100.00
Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
150
100
SUM:
250.00
Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
150
SUM:
150.00
Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
200
150
SUM:
350.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
SUM:
100.00
Krajewski Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
150
250
200
200
250
SUM:
1050.00
Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
50
SUM:
50.00
Pawlicka Dajana Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
150
50
SUM:
200.00
Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
100
SUM:
100.00
Siejak Julia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
150
SUM:
150.00
Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
HOPKINS (84)
2019-04-07
18
2019-04-07
PIONIER (85)
2019-04-07
25
2019-04-07
17
Antczak Maja
Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-04-06
10
2019-04-06
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
LUCAS RJT (133)
2019-04-06
1
2019-04-06
7
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
FANTA (71)
2019-04-06
1
2019-04-07
1
2019-04-07
5
Belter Agnieszka
Delta Biedrusko
KRUPIER (123)
2019-04-06
12
2019-04-06
13
2019-04-06
Bobkowicz Maja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
KASIA (127)
2019-04-07
2019-04-07
12
2019-04-07
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (74)
2019-04-07
12
2019-04-07
2
100
Cieślak Weronika
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2019-04-07
3
2019-04-07
5
2019-04-07
11
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (40)
2019-04-06
5
2019-04-07
14
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2019-04-06
5
2019-04-06
15
Darul Maria
KJ Roka
2019-04-07
1
2019-04-07
18
Drobny Maja
Stow. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
GANGES (145)
2019-04-06
17
2019-04-06
13
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (143)
2019-04-07
23
2019-04-07
22
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
ŁEZKA (45)
2019-04-06
3
2019-04-06
3
Epting Zofia
JKS Gold Team
CHILI (107)
2019-04-06
2
2019-04-06
2
2019-04-07
1
2019-04-07
2
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
LOLEK (75)
2019-04-06
3
2019-04-06
PICASSO (76)
2019-04-06
9
2019-04-06
7
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (114)
2019-04-07
1
2019-04-07
5
Gałecka Martyna
Stajnia Karino
LILLY (18)
2019-04-06
10
2019-04-06
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
Saphire (146)
2019-04-06
27
2019-04-06
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (79)
2019-04-07
10
2019-04-07
11
RIWA (80)
2019-04-07
15
2019-04-07
13
Głowacka Nadia
KJ Atrium Swarzędz
Silver (138)
2019-04-06
8
2019-04-06
Gniadek Oliwia
BPK - WIE
2019-04-06
27
2019-04-06
12
2019-04-07
5
2019-04-07
7
Golczyk Nadia
OKJ OXER
KEWLAR (113)
2019-04-06
7
2019-04-06
10
Graca Paulina
Stajnia Pod Lipą
FANTA (71)
2019-04-06
Grochowska Natalia
JKS Gold Team Rogalinek
DOMINGO (108)
2019-04-06
8
2019-04-06
14
Grzyb Paulina
LKS Cwał Poznań
BABRIE (77)
2019-04-06
18
2019-04-06
2
2019-04-06
1
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
ZANDRA (109)
2019-04-06
1
150
2019-04-06
11
2019-04-07
17
2019-04-07
3
100
Halladin Julia
Stowarzysznie Kraju Jumping Team
MALAGA (35)
2019-04-06
23
2019-04-06
2019-04-07
19
2019-04-07
Hemmerling Julia
Kj Agro-handel Śrem
2019-04-06
20
2019-04-06
24
2019-04-07
11
2019-04-07
14
Hruzik Weronika
Delta Biedrusko
HUGO (69)
2019-04-06
5
2019-04-06
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia ADAMUS
POLUBNA (129)
2019-04-06
2019-04-06
KASKADA (130)
2019-04-06
21
2019-04-06
22
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2019-04-06
6
2019-04-07
9
Jachimowicz Gniewko
KJ Liljówka Stęszewko
TUNIS (98)
2019-04-07
2
150
2019-04-07
5
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
2019-04-07
1
200
2019-04-07
3
150
Jarczyńska Ewa
bpk
2019-04-07
7
2019-04-07
3
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-04-06
22
2019-04-06
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
CZORT (4)
2019-04-06
16
2019-04-06
6
2019-04-07
4
2019-04-07
3
Kaczor Joanna
KJ Konik Polski
2019-04-06
18
2019-04-06
15
2019-04-07
2019-04-07
13
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Bolero (140)
2019-04-06
9
2019-04-06
2019-04-07
1
2019-04-07
8
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2019-04-06
2019-04-06
16
Kmieciak Joanna
SKJ Gronówka
DIAVONA (120)
2019-04-06
14
2019-04-06
32
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
WOODY (72)
2019-04-06
2
100
2019-04-06
10
2019-04-07
5
2019-04-07
12
Kosmalewicz Michalina
NF Championstud
Quizio (157)
2019-04-07
7
2019-04-07
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
2019-04-06
6
2019-04-06
14
2019-04-07
1
2019-04-07
9
BOBI (106)
2019-04-06
6
Kozłowska Zuzanna
KJ Atrium Swarzędz
LOTTA (134)
2019-04-06
2019-04-06
Krajewski Damian
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-04-06
12
2019-04-06
2019-04-07
15
2019-04-07
4
2019-04-06
8
2019-04-06
14
2019-04-07
5
2019-04-07
19
Comta (152)
2019-04-06
14
2019-04-06
1
2019-04-07
24
2019-04-07
Krajewski Łukasz
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
ZICO L (24)
2019-04-06
16
2019-04-06
2019-04-07
11
2019-04-07
2019-04-06
2
150
2019-04-06
1
250
2019-04-07
2
200
2019-04-06
25
2019-04-06
2019-04-07
12
2019-04-07
2019-04-06
19
2019-04-06
6
2019-04-07
9
2019-04-07
23
CALINKA (28)
2019-04-06
9
2019-04-06
15
2019-04-07
16
2019-04-07
15
2019-04-06
25
2019-04-06
4
2019-04-07
16
2019-04-06
10
2019-04-06
9
2019-04-07
7
2019-04-07
13
2019-04-06
2
200
2019-04-07
1
250
Krawczyk Maja
KJ Oxer Wtórek
GINTER (135)
2019-04-06
10
2019-04-06
6
Krzyżostaniak Joanna
KJ Agro-Handel Śrem
CHANTEL (20)
2019-04-06
6
2019-04-06
4
Kujawa Agata
JKS Gold Tem
COLOX CUP (103)
2019-04-07
3
2019-04-07
4
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
2019-04-06
12
2019-04-06
1
2019-04-07
12
2019-04-07
9
Łuczak Julia
Racocki KJ
SYMFONIA (136)
2019-04-07
6
2019-04-07
15
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
2019-04-06
2
2019-04-06
5
Maćkowiak Marcin
KJ Agro-Handel Śrem
2019-04-06
1
2019-04-06
6
2019-04-06
11
2019-04-06
2019-04-06
17
2019-04-06
2019-04-07
9
2019-04-07
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
2019-04-06
33
Carpaccio (142)
2019-04-06
2019-04-07
18
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
GANDALF (19)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
BLANKA (122)
2019-04-07
6
2019-04-07
6
2019-04-07
2
Mrotek Zofia
OKJ OXER
KSIĄŻĘ (115)
2019-04-06
10
2019-04-06
Muchajer Wiktoria
Stajnia Karino
AXELL (116)
2019-04-06
8
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (131)
2019-04-06
6
2019-04-06
7
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia ADAMUS
ODRECKA (128)
2019-04-06
6
2019-04-06
31
Nagła Maja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
BRANDON (155)
2019-04-07
4
2019-04-07
1
Nagła Maja
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Kwarta (156)
2019-04-07
2019-04-07
8
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-04-06
4
2019-04-06
3
50
Osowska Urszula
KJ CH Jaszkowo
Mi - Mi (150)
2019-04-06
6
2019-04-07
5
Pacholczak Laura
Kociałkowa Górka
RÓŻA (86)
2019-04-06
4
2019-04-06
5
Palicka Magdalena
Stajnia Karino
DISNEY (117)
2019-04-06
15
2019-04-06
Patecka Olga
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (93)
2019-04-06
1
2019-04-06
4
Pawlicka Dajana
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-04-06
8
2019-04-06
3
150
2019-04-07
4
GRANADA (31)
2019-04-06
19
2019-04-06
2019-04-07
3
50
2019-04-07
8
2019-04-06
30
2019-04-06
20
2019-04-07
16
2019-04-07
21
Pełeszczak Paulina
St. KJ Gronówka
UNKA (51)
2019-04-07
22
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-04-06
3
100
2019-04-06
4
Piechowiak Daria
JKS Gold Team
HOŁEK (104)
2019-04-06
7
2019-04-06
1
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
PASJA (94)
2019-04-06
3
2019-04-06
2
Pochyła Julia
Stajnia Karino
KAPRI (118)
2019-04-06
21
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
HIDALGO (54)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
Pokrzywniak Iga
Kosma (2)
2019-04-06
9
2019-04-07
6
2019-04-06
6
2019-04-07
7
Pokrzywniak Maja
2019-04-06
2019-04-07
2
2019-04-06
2019-04-06
7
2019-04-07
7
Porzuckowiak Karolina
bpk
2019-04-06
5
2019-04-06
7
Rennert Klementyna
JKS Fer Więckowice
TAJFUN (78)
2019-04-06
4
2019-04-06
4
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
GOLD (101)
2019-04-07
10
2019-04-07
2019-04-06
5
2019-04-06
Rucinski Patryk
SJ Pro Eques
MISS LADY (132)
2019-04-07
2019-04-07
13
Rutkowska Karolina
KJ Stajnia z Kopytem
LOTNA (41)
2019-04-06
24
2019-04-06
Sawicki Norbert
SJ Pro Eques
2019-04-06
2019-04-06
26
2019-04-06
3
2019-04-06
21
Siejak Julia
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
CALINKA (29)
2019-04-06
18
2019-04-06
8
2019-04-07
1
150
Sitowska Iwona
KJ Lotus Poznań
2019-04-07
17
2019-04-07
17
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2019-04-06
8
2019-04-06
2019-04-07
1
2019-04-07
1
GAUDI L (59)
2019-04-06
29
2019-04-06
2019-04-07
14
2019-04-07
2019-04-06
28
2019-04-06
12
2019-04-07
20
2019-04-07
9
Skonieczna Natalia
KJ CH Jaszkowo
Gloria (7)
2019-04-06
1
2019-04-06
6
2019-04-07
1
2019-04-07
1
Smoczyk Łukasz
Racocki KJ
GEST (65)
2019-04-06
23
2019-04-06
13
2019-04-07
8
2019-04-07
13
2019-04-06
11
2019-04-06
2019-04-07
3
2019-04-07
PENITO (67)
2019-04-06
34
2019-04-06
2019-04-07
6
2019-04-07
SOLAR (68)
2019-04-06
9
2019-04-06
2019-04-07
2
2019-04-07
Sobczak Zuzanna
JKS Gold Team
2019-04-07
2
2019-04-07
5
BOBI (106)
2019-04-06
19
Staniek Aleksandra
LKJ Abaria Iwno
2019-04-06
2019-04-06
12
Strzelec Antonina
OKJ OXER
2019-04-06
2
2019-04-06
9
Szuba Aleksandra
KJ Atrium Swarzędz
Tequila (137)
2019-04-06
2019-04-06
Targosz Piotr
Stajnia Karino
AXELL (116)
2019-04-06
20
KARAT (119)
2019-04-06
4
2019-04-06
Tęcza Szymon
KJ Agro-Handel Śrem
2019-04-06
13
2019-04-06
18
2019-04-07
13
2019-04-07
6
2019-04-06
35
2019-04-06
16
2019-04-07
15
2019-04-07
8
2019-04-06
26
2019-04-06
14
2019-04-07
20
2019-04-07
6
MARTI L (64)
2019-04-06
14
2019-04-06
17
2019-04-07
21
2019-04-07
10
2019-04-06
15
2019-04-06
11
2019-04-07
10
2019-04-07
4
Tomaszewska Wiktoria
KJ Stajnia Adamus
Happy Day (154)
2019-04-07
3
2019-04-07
4
2019-04-07
4
Tomczak Ida
JKS Gold Team
HOŁEK (104)
2019-04-07
2
2019-04-07
6
Tyrakowska Kornelia
KJ Atrium Swarzędz
Alexis (139)
2019-04-06
2019-04-06
Wengerek Karolina
St. KJ Gronówka
2019-04-06
11
2019-04-06
16
Wesołowska Iga
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2019-04-07
7
2019-04-07
9
2019-04-07
1
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
SWING (125)
2019-04-06
13
2019-04-06
14
2019-04-06
Wolniewicz Dominika
St. KJ Stajnia Adamus
FURORA (126)
2019-04-07
2019-04-07
Wolska Joanna
Stajnia Karino
KAPRI (118)
2019-04-06
5
Wosiek Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
STELLA (36)
2019-04-06
7
2019-04-06
1
200
2019-04-07
17
2019-04-07
4
Woźniak Hubert
KJ Agro-Handel Śrem
WANDAL (87)
2019-04-06
14
2019-04-06
6
2019-04-06
12
2019-04-06
3
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-04-07
2019-04-07

Number of Riders: 115

Number of Horses: 150

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl