Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
281 ACCEPTED 2018-12-12 07:03:43
2018-12-11 23:52:45
Martyna Wodorowska ALIKA
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
280 ACCEPTED 2018-12-12 07:05:03
2018-12-11 22:12:05
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
279 ACCEPTED 2018-12-12 07:05:08
2018-12-11 22:05:48
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
278 ACCEPTED 2018-12-12 07:05:14
2018-12-11 22:02:56
Amelia Gramza Z-PRIMA APRILIS
  • 2x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
277 ACCEPTED 2018-12-12 07:05:19
2018-12-11 21:02:43
Marcelina Rydlichowska LOTTA
  • 2x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
276 ACCEPTED 2018-12-12 07:06:38
2018-12-11 20:42:01
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 2x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
275 ACCEPTED 2018-12-12 07:07:20
2018-12-11 18:56:20
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
274 ACCEPTED 2018-12-12 07:07:26
2018-12-11 18:17:46
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
273 ACCEPTED 2018-12-12 07:07:33
2018-12-11 17:09:09
Maria Kosmalewicz MILKY WAY
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
272 ACCEPTED 2018-12-12 07:07:37
2018-12-11 17:08:33
Michalina Kosmalewicz MILKY WAY
  • 1x T2/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
271 ACCEPTED 2018-12-12 07:07:42
2018-12-11 17:05:48
Aleksandra Szuba SILVER
  • 2x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
270 ACCEPTED 2018-12-12 07:07:46
2018-12-11 17:05:05
Zofia Szymaniak LANDOSKA A
  • 2x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
269 ACCEPTED 2018-12-12 07:08:08
2018-12-11 14:10:12
Sara Filipowska INCYDENT
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
268 ACCEPTED 2018-12-12 07:08:42
2018-12-11 14:09:06
Milena Drossel INCYDENT
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
267 ACCEPTED 2018-12-12 07:08:45
2018-12-11 14:08:04
Milena Drossel MAGNAT
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
266 ACCEPTED 2018-12-12 07:08:49
2018-12-11 14:07:02
Milena Drossel CARLOS
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
265 ACCEPTED 2018-12-11 13:31:53
2018-12-11 12:39:51
Liliana Marciniak KONI W
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
264 ACCEPTED 2018-12-12 07:10:01
2018-12-11 11:43:44
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
263 ACCEPTED 2018-12-12 07:10:07
2018-12-11 11:42:21
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
262 ACCEPTED 2018-12-11 13:32:08
2018-12-11 11:41:12
Sandra Nowaczyk HEABISCUIT N
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
261 ACCEPTED 2018-12-12 07:10:58
2018-12-11 11:33:26
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
260 ACCEPTED 2018-12-11 07:08:22
2018-12-10 22:21:10
Inga Dezor CELINA
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
259 ACCEPTED 2018-12-11 07:12:17
2018-12-10 22:11:13
Tomasz Gogołek CONTENDROS
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
258 ACCEPTED 2018-12-11 07:08:34
2018-12-10 21:46:24
Julia Binkowska PASJONATA DOUGLAS
  • 2x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
257 ACCEPTED 2018-12-11 07:12:46
2018-12-10 21:12:45
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
256 ACCEPTED 2018-12-11 07:13:02
2018-12-10 20:23:25
Zuzanna Mroczek SARA
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
255 ACCEPTED 2018-12-12 07:11:04
2018-12-10 19:47:11
Klaudiusz Jach PRINS HANS
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
254 ACCEPTED 2018-12-12 07:11:07
2018-12-10 19:45:58
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
253 ACCEPTED 2018-12-11 07:08:53
2018-12-10 19:44:56
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
252 ACCEPTED 2018-12-11 07:09:01
2018-12-10 19:43:38
Klaudiusz Jach WELLA
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
251 ACCEPTED 2018-12-11 07:09:07
2018-12-10 19:14:38
Adrianna Siuda ROSARIO
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
250 ACCEPTED 2018-12-11 07:09:11
2018-12-10 19:11:35
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
249 ACCEPTED 2018-12-11 07:09:14
2018-12-10 19:10:47
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
248 ACCEPTED 2018-12-11 07:09:18
2018-12-10 18:32:49
Małgorzata Pogonowska AVATAR
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
247 ACCEPTED 2018-12-11 07:09:21
2018-12-10 17:17:40
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
246 ACCEPTED 2018-12-11 07:09:25
2018-12-10 17:16:36
Marika Wawrzyniak LUCAS RJT
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
245 ACCEPTED 2018-12-10 15:38:19
2018-12-10 15:18:17
Kinga Kozber WALKOVER
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
244 ACCEPTED 2018-12-10 15:03:25
2018-12-10 14:24:13
Amelia Borowska CLASSIC
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
243 ACCEPTED 2018-12-10 15:03:28
2018-12-10 14:11:04
Maciej Charliński ORLANDO W
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
242 ACCEPTED 2018-12-10 13:30:06
2018-12-10 13:25:55
Urbańska Nikola CORTINA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
241 ACCEPTED 2018-12-10 13:20:12
2018-12-10 13:18:42
Helena Gola I LOVE YOU
  • 2x T9/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
240 ACCEPTED 2018-12-10 13:20:26
2018-12-10 13:16:49
Ida Wybieralska ROSALIE
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
239 ACCEPTED 2018-12-10 10:52:34
2018-12-10 10:34:06
Arkadiusz Fimmel MICHAEL ANGELO F
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
238 ACCEPTED 2018-12-10 10:52:36
2018-12-10 10:33:34
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
237 ACCEPTED 2018-12-10 10:52:39
2018-12-10 10:32:59
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
236 ACCEPTED 2018-12-10 06:59:33
2018-12-09 21:06:57
Dominika Wolniewicz CENTRALKA
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
235 ACCEPTED 2018-12-10 06:59:42
2018-12-09 21:04:10
Magdalena Pierzyńska ZULA
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
234 ACCEPTED 2018-12-10 06:59:46
2018-12-09 21:02:04
Maja Nagła SIWEK
  • 2x T2/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
  • 2x T9/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
233 ACCEPTED 2018-12-10 06:59:52
2018-12-09 20:59:47
Aleksandra Kempa MIRKO
  • 2x T2/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
  • 2x T9/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
232 ACCEPTED 2018-12-10 06:59:58
2018-12-09 20:58:14
Julia Ciołek INDI
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T15/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
231 ACCEPTED 2018-12-10 07:00:10
2018-12-09 20:20:04
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
230 ACCEPTED 2018-12-10 07:00:13
2018-12-09 20:19:29
Jakub Dorynek ROMAN
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
229 ACCEPTED 2018-12-10 07:00:16
2018-12-09 20:18:40
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
228 ACCEPTED 2018-12-10 07:00:19
2018-12-09 20:18:00
Jakub Dorynek TAWRA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
227 ACCEPTED 2018-12-10 07:00:22
2018-12-09 16:06:48
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
226 ACCEPTED 2018-12-10 07:00:26
2018-12-09 16:06:03
Antonina Roemer CYCERON
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
225 ACCEPTED 2018-12-10 07:10:43
2018-12-09 15:01:58
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
224 ACCEPTED 2018-12-10 07:00:33
2018-12-09 09:41:27
Wiktoria Zujewska DEJZI
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
223 ACCEPTED 2018-12-10 07:00:39
2018-12-09 08:15:57
Ida Tomczak UŚMIECH
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
222 ACCEPTED 2018-12-10 07:00:43
2018-12-09 08:14:56
Karolina Wróbel DOMINGO
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
221 ACCEPTED 2018-12-10 07:00:46
2018-12-09 08:13:02
Zuzanna Sobczak BOBI
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
220 ACCEPTED 2018-12-10 07:00:49
2018-12-09 08:11:57
Zofia Epting CHILI
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
219 ACCEPTED 2018-12-10 07:00:54
2018-12-09 08:10:58
Natalia Grochowska DOMINGO
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
218 ACCEPTED 2018-12-10 07:00:58
2018-12-09 08:09:33
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
217 ACCEPTED 2018-12-10 07:01:01
2018-12-09 08:07:35
Julia Jakubowska BOBI
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
216 ACCEPTED 2018-12-10 07:01:05
2018-12-09 08:06:24
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
215 ACCEPTED 2018-12-10 07:01:08
2018-12-09 08:05:25
Przemysław Rogowski GOLD
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
214 ACCEPTED 2018-12-10 07:01:13
2018-12-08 22:32:54
Patryk Piasecki SEWILLA L
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
213 ACCEPTED 2018-12-10 07:10:15
2018-12-08 22:32:17
Wiktoria Łamaszewska PIPI
  • 2x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
212 ACCEPTED 2018-12-10 07:01:35
2018-12-08 22:31:57
Dagmara Nowaczyńska NANDA DEWI
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
211 ACCEPTED 2018-12-10 07:01:42
2018-12-08 22:28:44
Emilia Koziczak SYNERGIA
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
210 ACCEPTED 2018-12-10 07:01:48
2018-12-08 20:05:53
Patrycja Maćkowska MIMI
  • 2x T9/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
209 ACCEPTED 2018-12-10 07:09:33
2018-12-08 19:53:10
Agata Maćkowska GABON
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
208 ACCEPTED 2018-12-10 07:09:18
2018-12-08 19:52:39
Karolina Kwiatkowska LEON
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
207 ACCEPTED 2018-12-10 07:09:02
2018-12-08 19:51:51
Amelia Lewkowicz DAISY EWITA
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
206 ACCEPTED 2018-12-10 07:08:51
2018-12-08 19:51:07
Kornelia Jurasz BATOR
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
205 ACCEPTED 2018-12-10 07:08:33
2018-12-08 19:41:31
Kaja Korbalewska CRAZY QUEEN
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
204 ACCEPTED 2018-12-10 07:08:09
2018-12-08 18:38:02
Wiktor Dziemidowicz DESPINA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
203 ACCEPTED 2018-12-10 07:02:17
2018-12-08 18:22:44
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
202 ACCEPTED 2018-12-10 07:02:21
2018-12-08 18:10:58
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
201 ACCEPTED 2018-12-10 07:02:34
2018-12-08 17:34:41
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
200 ACCEPTED 2018-12-10 07:02:37
2018-12-08 13:45:25
Hubert Woźniak PRINCE POLO
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
199 ACCEPTED 2018-12-10 07:02:40
2018-12-08 13:44:17
Hubert Woźniak HAST
  • 2x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
198 ACCEPTED 2018-12-10 07:07:12
2018-12-08 12:51:37
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
197 ACCEPTED 2018-12-10 07:06:20
2018-12-08 12:07:41
Laura Walicka WOJTEK
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
196 ACCEPTED 2018-12-11 07:13:17
2018-12-08 11:36:22
Julia Nawrot PANONIA
  • 2x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
195 ACCEPTED 2018-12-08 09:47:25
2018-12-08 09:38:23
Wiktoria Seńczuk KAPRI
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
194 ACCEPTED 2018-12-08 09:47:28
2018-12-08 09:37:37
Alicja Polcyn BIBI
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
193 ACCEPTED 2018-12-08 09:47:30
2018-12-08 09:36:49
Julia Pochyła KAPRI
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
192 ACCEPTED 2018-12-08 09:47:31
2018-12-08 09:35:47
Emilia Pochyła KAPRI
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
191 ACCEPTED 2018-12-08 09:47:37
2018-12-08 09:33:39
Roksana Pawlak BIBI
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
190 ACCEPTED 2018-12-08 09:48:14
2018-12-08 09:33:09
Magdalena Palicka LUZI
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
189 ACCEPTED 2018-12-08 09:48:20
2018-12-08 09:32:35
Wiktoria Muchajer AXELL
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
188 ACCEPTED 2018-12-08 08:04:26
2018-12-07 23:37:45
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
187 ACCEPTED 2018-12-08 08:05:42
2018-12-07 22:20:14
Agnieszka Staszak DAKOTA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
186 ACCEPTED 2018-12-08 08:06:02
2018-12-07 20:53:41
Wiktoria Cwalina ALF
  • 2x T2/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
185 ACCEPTED 2018-12-08 08:06:57
2018-12-07 19:24:41
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
184 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:02
2018-12-07 18:53:02
Łukasz Krajewski PACINO
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
183 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:05
2018-12-07 18:52:27
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
182 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:07
2018-12-07 18:51:46
Łukasz Krajewski HANGA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
181 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:10
2018-12-07 18:51:03
Łukasz Krajewski GENERATION LOVE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:13
2018-12-07 18:50:20
Łukasz Krajewski CARRY 70
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:20
2018-12-07 18:47:34
Rafał Krajewski UCCELLA Z
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
178 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:23
2018-12-07 18:46:58
Rafał Krajewski QUERIDA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
177 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:25
2018-12-07 18:46:17
Rafał Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:27
2018-12-07 18:45:33
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:30
2018-12-07 18:44:41
Rafał Krajewski CARMEN P
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:39
2018-12-07 18:40:30
Damian Krajewski ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
173 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:41
2018-12-07 18:39:30
Damian Krajewski QUATRO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
172 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:43
2018-12-07 18:38:17
Maksymilian Kmieciak CALINKA
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
171 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:45
2018-12-07 18:37:37
Jakub Krajewski MALAGA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:50
2018-12-07 18:34:58
Alicja Mądrowska MALAGA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
169 ACCEPTED 2018-12-08 08:10:52
2018-12-07 18:33:25
Julia Siejak CALINKA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
168 ACCEPTED 2018-12-08 08:08:02
2018-12-07 17:48:14
Paulina Grzyb BARBIE
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
167 ACCEPTED 2018-12-08 08:07:47
2018-12-07 17:37:42
Aleksandra Przewoźna NOBLOSZ
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
166 ACCEPTED 2018-12-07 15:17:13
2018-12-07 15:11:53
Laura Wietrzykowska GARCIA
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
165 ACCEPTED 2018-12-07 15:17:15
2018-12-07 15:11:07
Natalia Sobecka ORLIT
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
164 ACCEPTED 2018-12-07 15:17:17
2018-12-07 15:10:06
Julia Bohdan NOKIA
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
163 ACCEPTED 2018-12-07 15:17:20
2018-12-07 15:09:09
Ida Pozarzycka TUNIS
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
162 ACCEPTED 2018-12-07 15:17:33
2018-12-07 15:08:03
Oliwia Palacz FALCON
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
161 ACCEPTED 2018-12-07 15:17:52
2018-12-07 15:06:10
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
160 ACCEPTED 2018-12-07 15:17:55
2018-12-07 15:05:32
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
159 ACCEPTED 2018-12-07 15:18:17
2018-12-07 15:04:31
Gniewko Jachimowicz VAGANT
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
158 ACCEPTED 2018-12-07 15:18:32
2018-12-07 15:02:34
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
157 ACCEPTED 2018-12-07 15:18:48
2018-12-07 15:01:13
Wiktoria Błachowiak HINDUSKA DAMA L
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
156 ACCEPTED 2018-12-07 15:19:12
2018-12-07 14:59:28
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ACCEPTED 2018-12-07 10:26:33
2018-12-07 09:57:45
Szymon Tęcza MARTI L
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
154 ACCEPTED 2018-12-07 10:26:36
2018-12-07 09:57:15
Szymon Tęcza VALENTIN L
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
153 ACCEPTED 2018-12-07 10:26:39
2018-12-07 09:56:41
Szymon Tęcza LANCELOTTO L
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
152 ACCEPTED 2018-12-07 10:26:55
2018-12-07 09:56:10
Szymon Tęcza FAHRENHEIT L
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
151 ACCEPTED 2018-12-07 10:27:02
2018-12-07 09:55:42
Szymon Tęcza WESTFALIA L
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ACCEPTED 2018-12-07 10:25:08
2018-12-07 09:53:24
Marcin Maćkowiak ZIRAY L
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ACCEPTED 2018-12-07 10:25:04
2018-12-07 09:52:41
Marcin Maćkowiak CRICOVA L
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ACCEPTED 2018-12-07 07:41:09
2018-12-06 21:57:24
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ACCEPTED 2018-12-07 10:23:57
2018-12-06 21:50:10
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
146 ACCEPTED 2018-12-07 10:23:54
2018-12-06 21:49:02
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
145 ACCEPTED 2018-12-07 07:41:26
2018-12-06 20:00:20
Mikołaj Kaczmarek OLIWKA
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
144 ACCEPTED 2018-12-07 07:41:33
2018-12-06 19:02:09
Wiktoria Matuszak ROYAL
  • 1x T9/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
143 ACCEPTED 2018-12-07 07:41:38
2018-12-06 17:49:40
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ACCEPTED 2018-12-06 14:01:28
2018-12-06 12:59:39
Marek Szepczynski WIDAM
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
141 ACCEPTED 2018-12-08 09:48:25
2018-12-06 12:47:50
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ACCEPTED 2018-12-06 11:39:03
2018-12-06 11:16:30
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
139 ACCEPTED 2018-12-06 10:15:23
2018-12-06 10:03:39
Martyna Kamińska FOREST
  • 2x T2/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
  • 2x T9/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
138 ACCEPTED 2018-12-06 09:27:11
2018-12-06 09:19:26
Kaja Dolżan DERWISZ
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
137 ACCEPTED 2018-12-06 09:27:42
2018-12-06 09:16:37
Aleksandra Żmijewska BEN HUR
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
136 ACCEPTED 2018-12-06 09:28:32
2018-12-06 09:16:06
Maja Roś TORERO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
135 ACCEPTED 2018-12-06 09:26:43
2018-12-06 09:15:00
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
134 ACCEPTED 2018-12-11 07:58:52
2018-12-06 08:36:02
Anna Bondziul ALLUBET
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T15/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
133 ACCEPTED 2018-12-06 09:24:09
2018-12-06 08:27:35
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
132 ACCEPTED 2018-12-06 07:46:55
2018-12-05 22:13:23
Dawid Sacherski PATAGONIA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
131 ACCEPTED 2018-12-06 07:46:59
2018-12-05 22:12:00
Dawid Sacherski BARBAROS
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
130 ACCEPTED 2018-12-06 07:47:27
2018-12-05 22:08:34
Maja Drobny NAMIBIA BEVS
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
129 ACCEPTED 2018-12-06 07:47:30
2018-12-05 22:04:28
Maja Drobny GANGES
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
128 ACCEPTED 2018-12-06 07:48:03
2018-12-05 21:58:59
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
127 ACCEPTED 2018-12-06 07:48:50
2018-12-05 21:56:26
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ACCEPTED 2018-12-06 07:48:12
2018-12-05 21:55:09
Rafał Perlikowski CASSA CIARA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
125 ACCEPTED 2018-12-06 07:49:52
2018-12-05 21:54:24
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ACCEPTED 2018-12-06 07:50:41
2018-12-05 20:58:46
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ACCEPTED 2018-12-06 07:50:48
2018-12-05 18:16:22
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
122 ACCEPTED 2018-12-12 07:11:12
2018-12-05 17:30:45
Klaudia Olejniczak ODYSEJA
  • 2x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2018-12-06 07:51:33
2018-12-05 17:09:52
Paulina Wachowiak WERONA
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ACCEPTED 2018-12-06 07:51:36
2018-12-05 17:08:24
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ACCEPTED 2018-12-05 15:41:10
2018-12-05 15:00:42
Nell Dykcik MAGNUM
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2018-12-06 07:51:55
2018-12-05 14:59:32
Natalia Banach MAGNUM
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
117 ACCEPTED 2018-12-06 07:52:22
2018-12-05 13:02:24
Emilia Sopot OLIWKA
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2018-12-06 07:52:36
2018-12-05 12:59:33
Karol Jarosz BAGDAD
  • 2x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
115 ACCEPTED 2018-12-06 07:52:57
2018-12-05 12:57:32
Wiktoria Choińska ATLANTIC MAGIC
  • 2x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2018-12-05 13:44:05
2018-12-05 12:21:16
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
113 ACCEPTED 2018-12-05 13:44:08
2018-12-05 12:19:40
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ACCEPTED 2018-12-06 07:53:21
2018-12-05 11:40:41
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
111 ACCEPTED 2018-12-06 07:54:38
2018-12-04 23:11:47
Ziemowit Nowicki OLANDI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
110 ACCEPTED 2018-12-05 08:58:49
2018-12-04 21:39:24
Zuzanna Antkowiak JOHNNY
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2018-12-11 07:17:34
2018-12-04 21:17:03
Wiktoria Siejak SHUTTERFLY W
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ACCEPTED 2018-12-06 07:56:11
2018-12-04 20:27:11
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ACCEPTED 2018-12-06 07:55:02
2018-12-04 18:48:08
Wiktoria Nowicka IZAURA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ACCEPTED 2018-12-05 08:59:26
2018-12-04 18:28:07
Amelia Krych CARANOS - STAR
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ACCEPTED 2018-12-05 13:55:58
2018-12-04 18:24:54
Julian Zaleski-Książek STOLPEGÅRDENS CASALL-STAR
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
104 ACCEPTED 2018-12-06 07:56:34
2018-12-04 18:12:01
Nikola Idkowiak ALHAMBRA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ACCEPTED 2018-12-06 07:56:37
2018-12-04 18:10:56
Nikola Idkowiak ROLAND 118
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ACCEPTED 2018-12-05 08:59:40
2018-12-04 16:37:52
Krystyna Olszewska LUKSOR
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2018-12-06 07:57:12
2018-12-04 14:43:38
Nikola Majorczyk BLANSZ
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2018-12-06 07:57:15
2018-12-04 14:42:54
Jagoda Majorczyk ASTRID
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
99 ACCEPTED 2018-12-06 07:59:25
2018-12-04 12:10:56
Witold Hudzik VERONA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
98 ACCEPTED 2018-12-06 07:59:35
2018-12-04 12:05:37
Witold Hudzik BARBADOS
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ACCEPTED 2018-12-06 07:57:52
2018-12-04 11:52:28
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
96 ACCEPTED 2018-12-06 07:57:56
2018-12-04 11:52:01
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
95 ACCEPTED 2018-12-06 07:58:13
2018-12-04 11:51:33
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
94 ACCEPTED 2018-12-06 07:58:24
2018-12-04 11:50:51
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
93 ACCEPTED 2018-12-06 07:59:53
2018-12-04 11:03:28
Dawid Rakoczy VICTORY
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ACCEPTED 2018-12-06 07:59:56
2018-12-04 11:01:42
Dawid Rakoczy HARY
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ACCEPTED 2018-12-06 07:59:58
2018-12-04 11:00:36
Dawid Rakoczy CASSILANO SON
  • 2x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2018-12-06 08:00:24
2018-12-03 22:20:31
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2018-12-06 08:00:58
2018-12-03 22:19:32
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ACCEPTED 2018-12-06 08:01:37
2018-12-03 21:48:54
Gabriela Starzyńska KWIRYN
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ACCEPTED 2018-12-06 08:01:40
2018-12-03 21:41:38
Patrycja Obst CONNORO
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ACCEPTED 2018-12-05 09:00:06
2018-12-03 20:49:27
Zofia Orłowska BIKILA ADEBE L
  • 2x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
85 ACCEPTED 2018-12-06 08:02:49
2018-12-03 19:26:21
Jan Kurek PTYŚ
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
84 ACCEPTED 2018-12-06 08:02:54
2018-12-03 19:24:40
Jan Kurek MAIK K
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
83 ACCEPTED 2018-12-06 08:03:01
2018-12-03 19:23:52
Jan Kurek CASSINI BOMB
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ACCEPTED 2018-12-06 08:03:41
2018-12-03 19:22:07
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2018-12-05 09:00:24
2018-12-03 18:53:55
Alina Celmerowska GENTILA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ACCEPTED 2018-12-05 09:01:03
2018-12-03 18:52:30
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2018-12-06 08:04:16
2018-12-03 17:51:57
Marcelina Raczyńska CONQUEST
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ACCEPTED 2018-12-06 08:04:48
2018-12-03 17:46:41
Adam Kucia DANTE
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ACCEPTED 2018-12-05 09:01:09
2018-12-03 17:46:37
Julia Halladin DEERYVEENEY SPARROW
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2018-12-06 08:05:01
2018-12-03 17:46:18
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ACCEPTED 2018-12-05 09:01:14
2018-12-03 17:46:11
Julia Halladin JULY
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
74 ACCEPTED 2018-12-06 08:05:19
2018-12-03 17:45:25
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ACCEPTED 2018-12-06 08:04:22
2018-12-03 17:44:58
Marcelina Raczyńska SYNAMI
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ACCEPTED 2018-12-06 08:04:25
2018-12-03 17:44:21
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ACCEPTED 2018-12-06 08:05:33
2018-12-03 15:16:35
Luna Kowalonek DAMON
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2018-12-06 08:05:53
2018-12-03 15:15:46
Alicja Łączkowska BLANCA K
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ACCEPTED 2018-12-06 08:06:04
2018-12-03 15:14:46
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2018-12-06 08:06:18
2018-12-03 15:13:46
Julia Pięta KANTJE’S ELTON
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ACCEPTED 2018-12-06 08:06:21
2018-12-03 15:12:36
Julia Pięta OSCAR
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ACCEPTED 2018-12-06 08:06:35
2018-12-03 15:11:29
Natasza Rosin INIS SLÈ SORCERER
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2018-12-06 08:06:50
2018-12-03 15:10:22
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2018-12-06 08:07:24
2018-12-03 15:05:19
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2018-12-06 08:08:38
2018-12-03 15:03:26
Oliwia Chlasta SELLANO BOY
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ACCEPTED 2018-12-03 13:36:22
2018-12-03 13:11:07
Filip Kapała TOP GUN
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2018-12-03 13:36:25
2018-12-03 13:09:59
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T15/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2018-12-03 13:36:35
2018-12-02 16:24:18
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ACCEPTED 2018-12-07 15:15:22
2018-12-02 16:09:26
Hanna Osieka CARTO BOY
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ACCEPTED 2018-12-03 13:47:44
2018-12-01 23:56:40
Konrad Stefański NEMO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ACCEPTED 2018-12-03 13:47:46
2018-12-01 23:53:36
Klaudia Jesion LATINA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ACCEPTED 2018-12-03 13:48:40
2018-12-01 20:08:22
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
55 ACCEPTED 2018-12-03 13:48:43
2018-12-01 19:28:02
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ACCEPTED 2018-12-03 13:37:15
2018-11-30 22:47:48
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ACCEPTED 2018-12-03 14:01:08
2018-11-30 18:56:55
Izabela Duda TORINA DEUX
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2018-12-03 14:01:11
2018-11-30 18:51:19
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ACCEPTED 2018-12-03 14:01:27
2018-11-30 18:50:24
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ACCEPTED 2018-12-03 14:01:37
2018-11-30 18:48:48
Sara Szczot CZANDOR
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T15/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2018-11-30 14:20:11
2018-11-30 14:08:49
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ACCEPTED 2018-12-06 08:09:18
2018-11-29 20:36:29
Barbara Kurek EVITA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ACCEPTED 2018-12-06 08:09:28
2018-11-28 22:57:56
Filip Kapała EMICA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2018-12-11 07:58:45
2018-11-28 10:34:44
Anna Bondziul CALILO
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ACCEPTED 2018-12-06 08:09:54
2018-11-27 23:15:21
Alicja Siekierska FALLA
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ACCEPTED 2018-12-06 08:10:00
2018-11-27 23:12:07
Alicja Siekierska COMMA M.
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ACCEPTED 2018-12-12 07:11:16
2018-11-27 19:58:14
Hanna Stein ROZBÓJNIK
  • 2x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2018-11-28 06:57:11
2018-11-27 17:28:24
Antosia Tomczyk FIESTA
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2018-11-28 06:57:14
2018-11-27 16:46:10
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ACCEPTED 2018-11-27 13:35:27
2018-11-27 12:46:45
Natalia Przybyła TIFI
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2018-11-27 13:35:31
2018-11-27 12:45:57
Natalia Przybyła ALF
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2018-12-05 09:02:49
2018-11-27 12:44:38
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2018-12-05 09:02:54
2018-11-27 12:43:40
Antoni Śliwiński APLA
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2018-11-27 13:35:50
2018-11-27 12:40:42
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ACCEPTED 2018-11-27 13:35:58
2018-11-27 12:39:02
Dagmara Imiłkowska JARBAS
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ACCEPTED 2018-11-27 13:36:05
2018-11-27 12:38:58
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ACCEPTED 2018-11-27 13:36:11
2018-11-27 12:34:08
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2018-11-27 13:36:16
2018-11-27 12:33:06
Nell Sówka FIGARO
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2018-11-27 11:15:47
2018-11-27 10:48:22
Jakub Rogacki LACKI
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T15/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
30 ACCEPTED 2018-11-27 11:15:51
2018-11-27 10:42:27
Miriam Pecyna PASTERNIAK
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2018-11-27 11:15:55
2018-11-27 10:40:18
Natalia Banach BELGIA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ACCEPTED 2018-12-03 13:38:11
2018-11-26 14:45:40
Katarzyna Kubacka ROM
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2018-11-27 07:53:07
2018-11-26 09:33:13
Filip Kapała CHILI
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ACCEPTED 2018-11-27 07:53:13
2018-11-26 08:34:41
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ACCEPTED 2018-11-27 07:53:17
2018-11-26 01:03:37
Dominika Siudzińska CINAMON
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ACCEPTED 2018-11-27 07:53:21
2018-11-26 01:01:59
Aleksandra Krawczyńska APIS
  • 1x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2018-11-27 07:53:23
2018-11-25 19:49:06
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2018-11-27 07:53:25
2018-11-25 19:48:19
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2018-12-10 07:03:29
2018-11-25 19:18:09
Oliwia Garczarek OTHELLO
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2018-12-10 07:03:33
2018-11-25 19:17:22
Jagoda Czerwińska KARMEN
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2018-11-27 07:53:47
2018-11-25 18:58:27
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2018-11-27 07:53:53
2018-11-25 18:55:47
Katarzyna Sas Wisłocka ZIRUSA H
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ACCEPTED 2018-12-10 09:09:46
2018-11-25 16:46:42
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2018-11-25 17:54:06
2018-11-24 16:37:05
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
15 ACCEPTED 2018-11-25 17:54:16
2018-11-24 14:40:26
Danusia Kołodziejczak BRETON
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2018-12-12 07:11:28
2018-11-24 13:44:22
Katarzyna Dąbek-Graw REXONA
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2018-11-25 17:55:27
2018-11-23 20:39:04
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ACCEPTED 2018-11-25 17:55:42
2018-11-23 20:38:08
Agata Derda KOSMA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ACCEPTED 2018-11-23 07:40:08
2018-11-22 21:23:16
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
10 ACCEPTED 2018-11-29 11:27:53
2018-11-22 21:21:44
Marianna Stawicka MARIT
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2018-11-27 07:53:56
2018-11-22 20:31:13
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2018-11-30 08:45:35
2018-11-19 19:29:47
Jagoda Sadowczyk ARKA
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2018-12-05 09:03:01
2018-11-19 19:24:28
Weronika Banaszak FIESTA
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2018-11-20 07:28:25
2018-11-19 19:23:29
Weronika Banaszak ARKA
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2018-11-20 07:28:32
2018-11-19 19:22:12
Paulina Graca FIESTA
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2018-11-20 07:28:36
2018-11-19 19:20:39
Oliwia Joachimiak ARKA
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2018-12-12 07:11:50
2018-11-15 12:01:02
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
2 ACCEPTED 2018-12-12 07:11:56
2018-11-15 11:56:59
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 2x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2018-12-12 07:12:02
2018-11-15 11:51:36
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Albińska Marysia CH Jaszkowo
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (J.)
O043513
3. Antkowiak Zuzanna KJ Equarius
2007 (JM.)
brak
4. Bajda Małgorzata KJ CH Jaszkowo
S
5. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
6. Banach Natalia bpk
S
O012302
7. Banaszak Mikołaj WTK Hermanów
8. Banaszak Weronika
9. Banaszak Weronika Stajnia King Boguszynek
2004 (J.)
brak
10. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
11. Binkowska Julia Stajnia Trzy Konie
2007 (JM.)
brak
12. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
13. Błachowiak Wiktoria KJ Liljówka
S
O033261
14. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
15. Bolek Anna WTK Hermanów
16. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
17. Borowska Amelia KJ Pony Poznań
2003 (J.)
O040737
18. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
19. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
20. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (MJ.)
O028408
21. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (MJ.)
22. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (J.)
brak
23. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
24. Charliński Maciej ludowy klub jeździecki abaria iwno
S
o008601
25. Chlasta Oliwia brak
2004 (J.)
O051804
26. Choińska Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
brak
27. Ciołek Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2004 (J.)
Brak
28. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
29. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
brak
30. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
31. Czerwińska Jagoda Klub Jeździecki Kapada Wiry
2002 (MJ.)
Brak
32. Dąbek-Graw Katarzyna bpk
S
brak
33. Danielewicz Anna bpk
S
brak
34. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
O009145
35. Derda Agata KJ Michałówka
2005 (J.)
O037759
36. Dezor Inga JUKS Mieczewo
2002 (MJ.)
O036962
37. Dolżan Kaja Klub Jeździecki Chrobry
2004 (J.)
o032985
38. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
39. Drobny Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O042933
40. Drossel Milena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O025187
41. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
42. Dykcik Nell bpk
2007 (JM.)
O047736
43. Dziemidowicz Wiktor LUKS Nysa Gubin
S
O027328
44. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
45. Epting Zofia JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
46. Filipowska Sara Jeździecki Klub Sportowy RAFI
2001 (MJ.)
Brak
47. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
48. Garczarek Oliwia Klub Jeździecki Kapada Wiry
2004 (J.)
O041416
49. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
50. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
51. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
52. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (JM.)
O041435
53. Gniadek Oliwia bpk
2002 (MJ.)
O037779
54. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
S
O013202
55. Gola Helena JKS Fer Więckowice
2010 (Mł.)
O057412
56. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
brak
57. Graca Paulina Stajnia King Boguszynek
2006 (JM.)
brak
58. Graczyk Natalia WTK Hermanów
59. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
60. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
61. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin Turek
S
O033062
62. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
63. Grzegorek Adrianna Bez Przynależności Klubowej
64. Grzyb Paulina LKS Cwał Poznań
S
brak
65. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
66. Halladin Julia BPK
2001 (MJ.)
brak
67. Hołderna Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
68. Hołek Daria
69. Hudzik Witold bpk
S
O039362
70. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
71. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (MJ.)
O037880
72. Imiłkowska Dagmara bpk
S
O019650
73. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
S
O037943
74. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (MJ.)
O021493
10109428
75. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
76. Jakubowska Eliza Bpk
2005 (J.)
Brak
77. Jakubowska Julia JKS Gold Team
2004 (J.)
brak
78. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (MJ.)
O039417
79. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
80. Jarosz Karol bpk
2005 (J.)
brak
81. Jazdończyk Anna
82. Jazdończyk Maja
83. Jędraszak Roksana WTK Hermanów
84. Jesion Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O023514
85. Joachimiak Oliwia Stajnia King Boguszynek
2005 (J.)
brak
86. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
87. Kaczmarek Mikołaj St. KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O033282
88. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
Brak
89. Kaczmarek Zuzanna
90. Kamińska Martyna SKJ Gronówka
2010 (Mł.)
Brak
91. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
92. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
93. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
94. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
95. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
96. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O056058
97. Kicińska Weronika Pałucki KJ
S
O018672
98. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
99. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O046693
100. Kmieciak Maksymilian St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (J.)
O049634
101. Kołodziejczak Danusia bpk
2003 (J.)
brak
102. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
103. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O008637
104. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
105. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (MJ.)
O038495
106. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
brak
107. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
108. Kowalczyk Hubert Klub Jeździecki Chrobry
2009 (JM.)
O048645
109. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
110. Kowalonek Luna JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
111. Kozak Julia
112. Kozber Kinga bpk
2008 (JM.)
O045030
113. Koziczak Emilia Stajnia J.Czyż Luboń
2006 (JM.)
brak
114. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O047626
115. Krajewski Jakub St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O050947
116. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
117. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
118. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O044698
119. Krych Amelia JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2001 (MJ.)
O047591
120. Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
S
O000334
121. Kubacka Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O035393
122. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
123. Kulmajer Gabriella
124. Kulpa Krzysztof CKJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
125. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (MJ.)
O034510
126. Kurek Jan Fundacja Kaczyna
S
brak
127. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
128. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
129. Kwiecińska Olga WTK Hermanów
130. Lehmann Konstancja bpk
S
O037822
131. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
132. Łączkowska Alicja JUKS Abakus Kaczyna
2001 (MJ.)
O037313
133. Ładziak Amelia KJ Lotus Poznań
2004 (J.)
O042459
134. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
135. Łamaszewska Wiktoria Pony Jumping Team
2007 (JM.)
Brak
136. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
S
O027321
137. Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
S
O030897
138. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
139. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
brak
140. Mądrowska Alicja St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (J.)
O048114
141. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
142. Majorczyk Jagoda KJ Ostrowo Młyn
2008 (JM.)
brak
143. Majorczyk Nikola KJ Ostrowo Młyn
2009 (JM.)
brak
144. Marciniak Liliana Stajnia Niwka
2003 (J.)
brak
145. Marciniak Liliana bpk
2003 (J.)
brak
146. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
O055412
147. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
148. Matuszak Wiktoria x
2018 (Mł.)
x
149. Matuszewska Roksana Bez Przynależ ności Klubowej
150. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (MJ.)
O1111111
151. Mroczek Zuzanna Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2005 (J.)
O050772
152. Muchajer Wiktoria Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
153. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
S
O039805
154. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
155. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
156. Nawrot Julia Kj agro-handel śrem
2005 (J.)
Brak
157. Niedziela Agnieszka
158. Nikola Urbańska KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (MJ.)
O041443
159. Nowacka Natalia
160. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
S
O028460
161. Nowaczyńska Dagmara Stajnia NF Championstud
S
O042896
162. Nowak Wiktoria Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2000 (MJ.)
O043618
163. Nowicka Wiktoria St. KJ Gronówka
S
O034026
164. Nowicki Ziemowit St. KJ Gronówka
2000 (MJ.)
O034027
165. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
166. Olejniczak Klaudia Pony Jumping Team
S
brak
167. Olszewska Krystyna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2002 (MJ.)
O045164
168. Orłowska Zofia bpk
2002 (MJ.)
O048118
169. Osieka Hanna St. Rodan Club Skrzynki
S
O015246
10125704
170. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki
S
Z005718
171. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2004 (J.)
O038379
172. Palacz Oliwia KJ Liljówka Stęszewko
2004 (J.)
O043165
173. Palicka Magdalena Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
174. Pawlak Nicole KJ Rancho Poznań
2001 (MJ.)
O043616
175. Pawlak Roksana Stajnia Karino
2005 (J.)
brak
176. Pecyna Miriam .
2001 (MJ.)
0
177. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
178. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
179. Piasecki Patryk Stajnia NF Championstud
S
O038258
180. Piechowiak Daria JKS Gold Team
2008 (JM.)
brak
181. Pierzyńska Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2006 (JM.)
Brak
182. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
183. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (J.)
O038749
184. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
185. Pochyła Emilia Stajnia Karino
2005 (J.)
brak
186. Pochyła Julia Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
187. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
188. Pogonowska Małgorzata Pony Jumping Team
2005 (J.)
Brak
189. Polcyn Alicja Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
190. Polko Dominika
191. Pozarzycka Ida KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030569
192. Przewoźna Aleksandra Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2003 (J.)
brak
193. Przybyla Bogdan Stajnia Ostrowo Młyn
S
brak
194. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O052034
195. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
196. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
2018 (Mł.)
O000934
197. Rennert Klementyna bpk
2004 (J.)
brak
198. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (J.)
O028081
199. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
200. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
201. Roś Maja KJ Chrobry Warszawa
2001 (MJ.)
O033536
202. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
203. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
204. Rydlichowska Marcelina KJ Atrium Swarzędz
2006 (JM.)
O051113
205. Rzepka Julia Bez Przynależności Klubowej
206. Sacherski Dawid bkp
2001 (MJ.)
O045553
207. Sadowczyk Jagoda Stajnia King Boguszynek
2001 (MJ.)
brak
208. Sas Wisłocka Katarzyna Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O042174
209. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
210. Seńczuk Wiktoria Stajnia Karino
2002 (MJ.)
brak
211. Siejak Julia St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2000 (MJ.)
O038261
212. Siejak Wiktoria JUKS Abakus Kaczyna
2000 (MJ.)
O034660
213. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2000 (MJ.)
O021133
214. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (J.)
O032998
215. Skrzypczak Joanna KJ CH Jaszkowo
S
Z004273
216. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
217. Śmigielski Piotr Bez Przynależności Klubowej
218. Smura Kornelia bpk
2005 (J.)
O040169
219. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (J.)
brak
220. Sobecka Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O038558
221. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
222. Sołtysiak Zuzanna
223. Sopot Emilia bpk
2003 (J.)
brak
224. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
225. Starzyńska Gabriela Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O045420
226. Staszak Agnieszka KJ Fimmel Team
S
O041414
227. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (JM.)
O047671
228. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (MJ.)
O038260
229. Stefaniak Kacper KJ Ostrowo Młyn
2001 (MJ.)
O043302
230. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
231. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (JM.)
O047876
232. Stępniak Klara
233. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
234. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
235. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O052615
236. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (J.)
O033144
237. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O042880
238. Szejner Jagoda
239. Szepczynski Marek Bez przynależności klubowej
S
Brak
240. Szuba Aleksandra KJ Atrium Swarzędz
2005 (J.)
brak
241. Szymaniak Zofia KJ Atrium Swarzędz
2000 (MJ.)
brak
242. Szymańska Alicja Bez Przynależności Klubowej
243. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
244. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O029192
245. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
246. Tomczyk Antonina Stajnia King Boguszynek
2018 (Mł.)
brak
247. Urbaniak Eryk Bpk
S
O027552
248. Van Den Kroonenberg Michèle KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
249. Vitullo Verena KJ Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
O034193
250. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
251. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
2000 (MJ.)
0036990
252. Walicka Laura PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK
2008 (JM.)
BRAK
253. Wawrzyniak Marika Bpk
S
Brak
254. Werwińska Oliwia KJ CH Jaszkowo
2004 (J.)
255. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (J.)
brak
256. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
257. Wietrzykowska Laura KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O033274
258. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
259. Wodorowska Martyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2007 (JM.)
Brak
260. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
261. Wołodkowicz Olimpia bpk
S
O013447
262. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
263. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
264. Wróbel Karolina JKS Gold Team Rogalinek
2003 (J.)
brak
265. Wybieralska Ida Liliana Olejniczak SANDERS Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O047878
266. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (J.)
O040749
267. Zaleski-Książek Julian BPK
2001 (MJ.)
O047589
268. Zawartowska Zofia
269. Żmijewska Aleksandra Klub Jeździecki Chrobry
2003 (J.)
O051069
270. Zobel Marcelina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (J.)
O046688
271. Zujewska Wiktoria Stajnia Trzy Konie
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

239

ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Felia Van Het Langwater / Guidam
K022702 056015Z55655012
2.

103

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
K008028 POL999640013896
3.

156

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: SPARTACUS
M: ALBUFEIRA
K021490 616009510342112
4.

310

ALIKA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz gniada/138 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
5.

69

ALLUBET Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
brak 616009610076814
6.

18

Altea F:
M:
7.

303

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
K020179 POL009660910808
8.

168

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
K019869 NPA20011000 104FP23
9.

323

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
K023018 616009510252013
10.

333

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
K006417 DE435350274200
11.

8

Apis F:
M:
12.

94

APIS KUC POL 2006 Wałach siwa/146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
K023102 POL013670022306
13.

45

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
K009670 528009041111799
14.

28

ARKA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz skarogniada/158 F: Pasza
M: Arara
brak
15.

25

ARMANI RJT KUC CONEMARA IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
16.

159

ASTRID SP POL 2003 Wałach tarantowata/mk: F: Astan /
M: Karina /
brak
17.

152

ATLANTIC MAGIC WLKP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Izander / Lombardo
M: Ankara / Mer
brak
18.

218

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
K016692 616007610074209
19.

304

AVATAR KUC POL 2014 Wałach izabelowata/137 F: NN
M: NN
Brak brak
20.

247

AXELL WIELKOPOLSKA POL nn Wałach kasztanowata/nn F: nn
M: nn
brak 1
21.

228

BABRIE WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/kuc:158 F: Tjungske
M: Betula
brak Brak
22.

151

BAGDAD SP POL 2001 Wałach kasztanowata/165 F: Portret / Arcyksiąże
M: Babilonia / Ismir
brak
23.

347

Bajka F:
M:
24.

328

Barakuda F:
M:
25.

331

Baraque F:
M:
26.

164

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
27.

139

BARBAROS WLKP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Markies V / Quidam
M: Barbara / Dżamir
K019046 616007610192509
28.

282

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
K022347 POL013611585004
29.

101

BELGIA TYP SZLACH. POL 2011 Klacz gniada F: Euripides
M: Bara / Debos
K020743 616999680034111
30.

194

BEN HUR KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
K016929 616013640067709
31.

244

BIBI KUC POL nn Klacz srokata/kuc:125 F: nn
M: nn
brak 616999610227012
32.

122

BIKILA ADEBE L WLKP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Belgia II L / Gayall
K027535 616007610020812
33.

85

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
34.

183

BLANKA K WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Nill /
M: Boliwia /
brak
35.

158

BLANSZ SP POL 2003 Wałach siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
36.

245

BOBA FETT SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Beginka / Freedom's Choice
K014346 POL009661245008
37.

264

BOBI KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
616999610323109
38.

326

Bolero F:
M:
39.

254

BON BALOU HANNOVER GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: BALOU DU ROUET
M: Hauptstutbuch Aluna
K026594
40.

9

Bond F:
M:
41.

88

BRETON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/mk:159 F: Karter /
M: Brenda /
brak
42.

161

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
K021979 616007600242711
43.

175

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
44.

96

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/125 F: nn / nn
M: nn / nn
K009557 616999611504104
45.

50

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
K023095 DE431310256113
46.

241

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Oder / Espadron
M: Czata / Wallon
K006614 POL009590047201 102YS62
47.

119

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K021292 POL009610150607
48.

128

CARANOS - STAR OLDENBURSKA GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
K025423 DE 433330921608
49.

322

CARLOS WESTF GER 2003 Wałach gniada/170 F: CORDOBES I
M: DISCOVERY
BRAK DE441410522103
50.

238

CARMEN P HOL GER 2010 klacz kasztanowata/171 F: Cascavello / Carolus I
M: Riana / Colman
K016749 DE421000114210
51.

325

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
K022802 616009610139311
52.

233

CARRY 70 HOLSZTYŃSKA GER 2005 Wałach ciemnogniada/168 F: Carinjo
M: Golden Gate
K022455 DE421000187505
53.

87

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa/- F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
K016266 DE421000236907
54.

55

CARTO BOY OS GER 2010 Wałach gniada F: Cartoon / Carthago
M: Saronja / Sandro Boy / Quick Star
K025958 DE418184016410 105ZY97
55.

143

CASSA CIARA HOLSZTYŃSKA POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
Brak
56.

167

CASSILANO SON S.P POL 2014 Ogier siwa/164 F: Cassilano
M: Spacer girl
766446788766 45776554457777566
57.

174

CASSINI BOMB MEKL POL 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
K014479 DE427270508908
58.

307

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
K022406 616009640079910
59.

131

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
K016690 DE421000082010
60.

297

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
K024900 616007610031712
61.

249

CENTRALKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
62.

341

Chacco - Red WESTF. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
63.

135

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
K022566 616007610053013
64.

91

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Ramet / Lombardo / Quidam De Revel
M: Charyzma / Czerski I
K024889 616007610080910
65.

265

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
616999610270105
66.

324

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
K020795 DE431310524211 105FV70
67.

93

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/147 F: nn / nn
M: nn / nn
K018638 616999610274010
68.

178

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
69.

279

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
K010392 DE421000408205
70.

294

CLASSIC SP POL 2012 Wałach gniada/175 F: Wiwaldi
M: Cara
K025378 616009610181812
71.

109

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa/- F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
K018773 DE441411351909
72.

237

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
K022142 DE431316779710
73.

48

COMMA M. KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Pleasure M / Pleasant Wing
K012183 528003000702162
74.

344

Concorde F:
M:
75.

345

CONGO AK Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Contendus
M: Czunita K
brak
76.

171

CONNORO HOL POL 2014 Ogier ciemnogniada/176 F: Connor / Casall
M: Raisa / Carvallo
K026064 DE421000185314
77.

176

CONQUEST HAN GER 2009 Wałach gniada/166 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 K027418
78.

330

Constantina F:
M:
79.

306

CONTENDROS ...... POL ..... Ogier gniada/...... F: ........
M: .........
123456 123456
80.

329

Cor De La Saint Valentin F:
M:
81.

89

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
K024681 DE435350116609
82.

68

CORTINA OLD POL 2008 Klacz gniada/167 F: Kaiser Karl /
M: Marchen D /
brak DE433331567808
83.

267

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
616 009 61 00137 13
84.

281

CRAZY QUEEN WESTF GER 2013 Klacz skarogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Lancona / Lancer III
K026652 DE441410859613
85.

205

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113
86.

192

CUDUŚ KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
K022425 616013640076211
87.

259

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
K009416 POL009681015601
88.

127

CYRYL SP POL 1111 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
89.

121

CZANDOR SP POL 2011 Wałach siwa F: Czumak /
M: Czuma /
brak
90.

126

CZARINA SP POL 2014 Klacz skarogniada/168 F: FARMER
M: CZARNINA
. .
91.

283

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dani / Night-Fire
K014301 POL013670017405
92.

225

DAKOTA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Rubin / Rabino / Ramiro Z
M: Donna Cytra / Consor / Cor De La Bryere
K022663 616009590251209
93.

15

Damiri F:
M:
94.

182

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
K021981 DE455670233212
95.

179

DANTE ŚL POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
96.

11

Dasza KF POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
K006219 08260
97.

132

DEERYVEENEY SPARROW CONNEMARA IRL 2014 Wałach siwa/148 F: Doire Mhainaigh Buachaill
M: Glenkyle Lily
brak
98.

260

DEJZI KUC POL 2014 Klacz tarantowata/140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
99.

193

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
K018440 616009610221309
100.

248

DESPINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Nimmerdor I / Nimmerdor
M: Dracena / Granilli S
K021800 616009610072411
101.

327

Diament F:
M:
102.

86

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
103.

314

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKREW HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
104.

116

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada/170 F: Maram
M: Dilejt
K008077 POL009530041603
105.

197

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
brak
106.

263

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
brak brak
107.

290

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
K024720 DE421000582312
108.

51

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
K021950 616009690017212
109.

134

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
110.

201

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
111.

144

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofino /
M: Larduc /
brak
112.

53

EVITA SP POL 2001 Klacz srokata/153 F: Emir / Emeryt
M: Elwira / Elf
K021562 616009590193601
113.

202

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
114.

210

FAHRENHEIT L HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lenett / Loran
M: Wanda X / Cassini II
K022795 DE421000047613
115.

216

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada F: Concorde / Cor De La Bryere
M: Bella - Canta R / Darco
K009852 POL009590013105
116.

47

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song / Elmero
M: Fraszka / Niels
K023799 616009530206812
117.

29

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:108 F: Herc
M: Fasada
brak
118.

261

FIGA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn
M: nn
brak
119.

108

FIGARO KUC FELIŃSKI POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
120.

236

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
K024604 DE431316892112
121.

170

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
K019612 POL007610179808
122.

196

FOREST WELSH PONY DEN 2005 Wałach gniada/kuc:115 F: Chablis Pip
M: Tanggards Freja
Brak 208333WE0506431
123.

289

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
K019121 528003201012935
124.

338

Gabi F:
M:
125.

285

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
K020485 POL013610197007
126.

97

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
127.

141

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Duero PP
M: Gamza
K019951
128.

336

Garbonos KUC SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
K002593 04712
129.

212

GARCIA HAFLINGER GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
brak
130.

232

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
K024620 056007000G52724
131.

130

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
K019545 61600961238111
132.

21

Georgia F:
M:
133.

351

Gloria F:
M:
134.

268

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
K015687 POL007610174207
135.

311

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
K016631 616009610091909
136.

315

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada F: Leonardo/Loxgraf Go/Landgraf I
M: Grand Lady/Lambada/Landgrad I
K016631
137.

181

GREY GRANNUS KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
K018696 528003201100339
138.

7

Gross Montano Star F:
M:
139.

13

Haber F:
M:
140.

231

HANGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/169 F: CORRERO
M: HAŃCZA
KO12445 POL009610038508 105DH42
141.

166

HARY SP POL 2012 Wałach gniada F: Romeo De Vaux / Querdo De Palustra
M: Hiszpanka / Contendus
K026145 616009610149012
142.

277

HAST KŁUSAK SWE 2014 Klacz gniada/146 F: Comets Tail /
M: South Florida /
brak
143.

309

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 Wałach gniada/mk: F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
K025206 616007610105214
144.

302

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
K024072 616009600246913
145.

230

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
K014250 BELW263735BWP
146.

4

HESTER SP POL 2002 Wałach kara F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
147.

221

HINDUSKA DAMA L WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Drako / Drakdream
M: Higa / Arkan
K010900 616007610012606
148.

113

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
K023029 616009670090310
149.

266

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś
M: Heska
POL01361044005
150.

292

I LOVE YOU UWB POL 2001 Wałach kasztanowata/158 F: Belick
M: Burka
brak K009414 102NA83
151.

272

IBERADO M Kuc Feliński / Drp POL 2013 Wałach tarantowata/kuc:132 F: NN
M: NN
Brak -
152.

112

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
153.

320

INCYDENT WLKP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Wolf'S Panter
M: Indonezja
Brak 616007610038912
154.

253

INDI SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Heban /
M: Indonezja /
brak -
155.

187

INIS SL? SORCERER KUC CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc: F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 372004100017044
156.

23

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
157.

335

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Ogier gniada F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
K024606 BELW267970BWP
158.

124

IZAURA WLKP POL 2005 Klacz gniada/mk: F: Landjonker S / Landjonker
M: Izoklina / Mazzel
K016871 POL007610190505
159.

287

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
160.

105

JARBAS MŁP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Bekas /
M: Jawa / As Trefl
K018557 POL006580719808
161.

169

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus /
M: Jingle /
brak
162.

125

JOHNNY KUC POL 2000 Wałach izabelowata/144 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
163.

19

Jubilatka F:
M:
164.

133

JULY SP POL 2013 Klacz gniada F: Marino
M: Jenny
brak
165.

185

KANTJE’S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Orchid’s Romario II
M: Kantje’s Rowena
Brak
166.

243

KAPRI WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada/161 F: Poker
M: Korsyka
brak 616007610076011
167.

42

KARMEN TYP POGRUBIONY POL 2011 Klacz gniada/156 F: MYWILL
M: KARYNA
Brak 616999610044211
168.

346

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
K017614 616007610092210
169.

256

KATALEYA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Catuzo
M: Kasjopea
Brak
170.

110

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/139 F: nn / nn
M: nn / nn
K024201 616999520164810
171.

1

Klara F:
M:
172.

332

Klementynka F:
M:
173.

275

KNOCKMA MARIO KUC CONNEMARA IRL 2014 Wałach siwa/kuc: F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
K024795 372004100015899
174.

22

Koni W 2010 F:
M:
175.

308

KONI W WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz siwa/164 F: Czumen K
M: Korsa
Brak Brak
176.

352

Kosma F:
M:
177.

90

KOSMA NRPS NED 2011 Wałach gniada/148 F: Kosmo Van Orchid's / Kanshrbber
M: Super Brat / nn
K025987 528008110078211
178.

120

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
K024636 POL999670012608
179.

123

KWIRYN SP POL 2011 Wałach gniada F: Argus / Sir Nell
M: Kliwia / Kamerton
K025499 616999610211309
180.

99

LACKI PKSP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: .
M: .
.
181.

92

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
182.

155

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
183.

223

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
K019845 DE441411588610
184.

209

LANCELOTTO L SP POL 2014 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Lanzarote L / Che Guevara L
K025026 616009610020214
185.

319

LANDOSKA A SP POL 2008 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Landoska L / Landos
K018042 616009610218508
186.

350

Lanzio-Star HANN GER 2005 stallion gn./165 F: Litas-Star
M: Feline/Freedom
K011370 DE431316701805
187.

342

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
188.

188

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: Sarka / nn
K023103 203011993083511
189.

115

LATINA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Lizbona / Mangan
K016867 616007610107210
190.

32

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas-Star /
M: Grandacha MDM /
brak DE431316701205
191.

343

Leipzig-Star F:
M:
192.

284

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
193.

334

LIBRA HOL GER 2010 Klacz gniada F: Larimar / Laval II
M: W-Corinna / Quinar
K021897 DE421000596310
194.

106

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
K013182 POL009690088908
195.

10

Liveta F:
M:
196.

146

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
K024749 616009610034110
197.

313

LOTTA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/- F: nn/nn
M: nn/nn
brak brak
198.

305

LUCAS RJT WELSH PONY GER 2011 Wałach gniada/146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
K024457 DE435350300911
199.

316

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
K111111 616 009 52 00047 10
200.

149

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
201.

14

Luka F:
M:
202.

129

LUKSOR Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/165 F: Court
M: Lenora
K0088007 10141
203.

246

LUZI KUC POL nn Klacz gniada/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 616999610322909
204.

20

Łezka F:
M:
205.

354

Maciuś F:
M:
206.

321

MAGNAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Granilli S / Grannus
M: Magnezja / Empik
K013931 POL009680043706
207.

137

MAGNUM WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
208.

173

MAIK K SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
K017393 616009610201809
209.

242

MALAGA SP POL 2003 Klacz siwa F: Czumak / Bujak
M: Madera / Empik
K009295 POL009611219803 102YN28
210.

30

MARIT KUC WALIJSKI NED 2007 Klacz kasztanowata/141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
K024414 5280170700777
211.

145

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
K019108
212.

207

MARTI L KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Pia Gratia / Gratianus
K025117 528003201403328
213.

200

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
214.

3

Melba F:
M:
215.

288

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F / Carnute
K010849 POL009610072307
216.

317

MILKY WAY KUC POL 2009 Wałach srokata/130 F: NN
M: NN
brak 616999540194308
217.

52

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
K023341 POL013611043903
218.

273

MIMI KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:121 F: a
M: a
brak
219.

70

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
K024750 616007610085511
220.

252

MIRKO KUC POL 2010 Wałach siwa F: Magnat
M: Karinka
Brak
221.

117

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
K020141 616009610217410
222.

12

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
223.

217

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
K020996 616009680045012
224.

140

NAMIBIA BEVS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach kara/kuc:146 F: Billy the King
M: Nobilituje / Nature Bog
K026154
225.

270

NANDA DEWI HAFLINGER POL 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Niko
M: Nena
brak
226.

95

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014382 POL013520094805
227.

6

Navarro F:
M:
228.

114

NEMO WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
K021134 616007610129012
229.

299

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
230.

227

NOBLOSZ XX POL 2004 Wałach ciemnogniada/XX F: Canadian Winter
M: Niniwa
K026326 POL040000003100
231.

214

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
K011176 POL990000001136
232.

56

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
233.

154

OLANDI WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Landos / Lord
M: Opozycja / Hacel
K008816
234.

150

OLIWKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
brak 616009530267309
235.

295

ORLANDO W WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Chap / Cellestial
M: Osaka / Czynel
K021599 616007610016911
236.

213

ORLIT KUC POL 2001 Wałach bułana/kuc:146 F: Split / Cynik
M: Orda / Halny
K015971 POL013611101201
237.

186

OSCAR Belgijski Kuc Sportowy BEL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'Aurar
K024966 056-002-P00710373
238.

356

Otello F:
M:
239.

41

OTHELLO SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Santana Danny's Boy /
M: Olga /
brak
240.

258

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
241.

229

PACINO SP POL 2008 Wałach gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Pacynka / Czakamar
K012099 POL009510208408
242.

81

PANONIA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:154 F: Pengo
M: Jagoda
Brak 616009610202910
243.

24

PASJONATA PAVAROTTI KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K022154 616013610016511
244.

291

PASJONATA ARNI KUC WALIJSKI POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:138 F: Rondo' s Matador / Wolling's Dante
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K026123 616013610075212
245.

298

PASJONATA DOUGLAS KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach siwa/132 F: Wolling's Lion King
M: Tijd Vlijt's Dante
brak 013610131508
246.

100

PASTERNIAK . POL 2000 Wałach gniada/. F: .
M: .
. .
247.

138

PATAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
K018275 616007670117910
248.

224

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
K019695 DE421000111511
249.

286

PIPI NN POL Nn Klacz inna/mk:140 F: Nn
M: Nn
Brak 6169996102613
250.

276

PRINCE POLO KUC POL 2015 Wałach gniada/148 F: Rolex / Martell
M: Pola / nn
K027493 616013540074515
251.

84

PRINS HANS OS GER 2009 Wałach gniada F: Chaccomo / Chacco-Blue
M: Nana de Bonneville / Galoubet A
K026059 DE418180108109
252.

172

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
K020845 POL009530160006 104XC89
253.

337

Pysia KUC POL 1997 mare F: NN
M: NN
254.

240

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
K024303 DE421000063511
255.

235

QUERIDA HAN GER 2012 Klacz kasztanowata F: Quaterback / Quaterman
M: Helaja / Hotline
K025187 DE431310351012
256.

160

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
257.

339

Quizio F:
M:
258.

163

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
259.

33

REXONA HAN GER 2006 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
260.

184

RIVER LILLY Irish Horse Register IRL 2011 Klacz bułana/kuc: F: Shadows Dun
M: Rosie Clover
K026539
261.

157

ROLAND 118 KWPN NED 1998 Wałach gniada F: Landwind II B / Landgraf
M: Larissa / Amethist
K006064 KWPN9806826 9806826
262.

34

ROM WLKP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Adiutant /
M: Romina /
brak -
263.

255

ROMAN WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach siwa F: Ben-hur
M: Regina
Brak
264.

293

ROSALIE HACKNEY POL 2011 Mare bay/kuc:135 F: none
M: none
DE484849914311 DE484849914311
265.

301

ROSARIO KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:130 F: Zefir
M: Pasjonata Roksana
Brak -
266.

191

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
267.

49

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Wałach srokata/127 F: nn / nn
M: nn / nn
K025588 616999681034114
268.

353

Rubin F:
M:
269.

274

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
K022056 DE433330470605
270.

107

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
271.

104

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K025216 52800300029066
272.

280

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier gniada F: Masini /
M: Segasta / Special Power
K022490 616POL1200758IT
273.

142

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
Brak Brak
274.

357

Sara F:
M:
275.

60

SARA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Lwówek
M: Sena
K026008
276.

190

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/157 F: Chellano's Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
K016618 POL007610112308
277.

340

Semino 5 OLD. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
K011897 DE 418180128406
278.

349

Sequi Star F:
M:
279.

269

SEWILLA L HANOWERSKA POL 2011 Klacz kara F: Van Helsing
M: Edda
K019732
280.

59

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
K026007 616009610121413
281.

318

SILVER KUC POL 2000 Wałach srokata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
282.

203

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
K011133 DE421000203607
283.

251

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/115 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
284.

2

Stanislaw - Star F:
M:
285.

153

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
K017911 POL009610138505
286.

136

STOLPEG?RDENS CASALL-STAR Duńska Gorącokrwista DEN 2004 Wałach gniada/165 F: Carpaccio
M: Stolpeg?rdens Lady L
K009331 10498
287.

16

Swawola F:
M:
288.

177

SYNAMI WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Ignam / Akropol
M: Syga / Gawot
K010170 POL007600107004
289.

271

SYNERGIA XX POL 2002 Klacz gniada/159 F: All Hands On Deck /
M: Sygryda /
brak POL020000007070
290.

220

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
K009671 POL999610247005
291.

44

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
292.

17

Talmet F:
M:
293.

257

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
K025688 616007610118112
294.

222

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
K022297 616009610027612
295.

102

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:125 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
K023869 POL013530073105
296.

111

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
brak
297.

195

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
K018393 POL013640060608
298.

31

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
299.

118

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj
M: Sasanka
Brak Brak
300.

215

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
K015133 POL009520038907
301.

234

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
K025699 DE431314306512
302.

180

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Ucello / Nou Or Never
M: Espania / Espri
K026659 DE431314500809
303.

262

UŚMIECH KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Kmieć
M: Usterka
POL013610181006
304.

219

VAGANT KWPN NED 2002 Wałach gniada/169 F: Cantos / Contender
M: Pavanta / Iroko
K008823 0211971 POL40542
305.

208

VALENTIN L HAN GER 2011 Wałach gniada F: Valentino / Now Or Never M
M: Sabrina / Singular Joter I
K023937 DE431311903011
306.

147

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 Klacz siwa F: iphino
M: vincenzja
brak
307.

165

VICTORY S.P POL 2012 Wałach gniada/172 F: Cros
M: Valencja
LKPZJ/3260/18 616009640007512
308.

296

WALKOVER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata F: RASHIM
M: WALKIRIA
K011513 616006690025706
309.

300

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
K026850 616009610198414
310.

148

WERONA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten /
M: Wiki /
K025825 616007600208313
311.

211

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
K022801 DE441410800213
312.

5

Whisky F:
M:
313.

198

WIDAM SP POL 2013 Ogier bułana/166 F: Arktos
M: Wilga
Brak
314.

162

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
K017210 616009610103809
315.

278

WOJTEK KUC POL 16.03.2010 Wałach kara/kuc:130 F: brak
M: brak
brak
316.

204

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
K009824 POL009540080305 103WV92
317.

312

Z-PRIMA APRILIS KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:100 F: ZORRO
M: GRATKA
x x
318.

189

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
brak
319.

226

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
K024595 DE421000281207
320.

206

ZIRAY L HOL GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: Fortuna VI / Caletto I
K021005 DE421000194012
321.

355

Zirocco F:
M:
322.

98

ZIRUSA H KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata/170 F: Indoctro / Capitol I
M: Irusa / Nimmerdor
K014081 5280030404485
323.

250

ZULA KUC POL 2014 Klacz siwa/146 F: Nn
M: Nn
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
150
250
SUM:
400.00
Derda Agata KJ Michałówka
200
300
SUM:
500.00
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
100
100
200
200
200
500
SUM:
1300.00
Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
400
SUM:
400.00
Hudzik Witold bpk
600
SUM:
600.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
300
300
SUM:
600.00
Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
300
300
400
400
SUM:
1400.00
Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
50
SUM:
50.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
400
50
SUM:
450.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
1500
500
1000
200
600
SUM:
3800.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
100
100
2000
200
SUM:
2400.00
Kulpa Krzysztof CKJ Bonanza
400
SUM:
400.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
50
200
SUM:
250.00
Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
100
300
100
SUM:
500.00
Sacherski Dawid bkp
100
SUM:
100.00
Starzyńska Gabriela Budzyński KS Kłos
300
SUM:
300.00
Wołodkowicz Olimpia bpk
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Albińska Marysia
CH Jaszkowo
Diament (327)
2018-12-15
14
2018-12-15
18
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
LUCAS RJT (305)
2018-12-15
5
2018-12-15
37
Antkowiak Zuzanna
KJ Equarius
JOHNNY (125)
2018-12-15
30
2018-12-15
40
Bajda Małgorzata
KJ CH Jaszkowo
Concorde (344)
2018-12-15
52
2018-12-14
16
2018-12-15
33
2018-12-16
39
2018-12-15
30
2018-12-16
29
2018-12-15
16
2018-12-16
Gloria (351)
2018-12-15
10
2018-12-16
16
Bajońska Julianna
KJ CH Jaszkowo
Gabi (338)
2018-12-15
4
2018-12-16
12
Quizio (339)
2018-12-15
36
2018-12-16
5
Banach Natalia
bpk
BELGIA (101)
2018-12-15
3
2018-12-15
48
2018-12-16
21
2018-12-16
3
MAGNUM (137)
2018-12-15
2
2018-12-16
9
Banaszak Mikołaj
WTK Hermanów
Swawola (16)
2018-12-14
2018-12-14
Banaszak Weronika
Stajnia King Boguszynek
ARKA (28)
2018-12-15
2018-12-16
29
FIESTA (29)
2018-12-16
1
Biela Berenika
KJ CH Jaszkowo
Garbonos (336)
2018-12-15
24
2018-12-16
2
Pysia (337)
2018-12-15
2
2018-12-16
2
Binkowska Julia
Stajnia Trzy Konie
2018-12-15
11
2018-12-15
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
TEKILA-K (222)
2018-12-14
1
150
2018-12-14
1
250
2018-12-15
4
2018-12-15
7
Błachowiak Wiktoria
KJ Liljówka
2018-12-15
15
2018-12-15
38
2018-12-16
11
2018-12-16
28
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
NOKIA (214)
2018-12-15
1
2018-12-15
19
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Bolek Anna
WTK Hermanów
Damiri (15)
2018-12-14
1
2018-12-14
1
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (50)
2018-12-15
23
2018-12-15
26
2018-12-16
23
2018-12-16
33
ALLUBET (69)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Borowska Amelia
KJ Pony Poznań
CLASSIC (294)
2018-12-14
24
2018-12-14
2018-12-15
53
2018-12-15
Bugajska Angelika
KJ CH Jaszkowo
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
9
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
P-LUSI (258)
2018-12-16
32
2018-12-16
26
Charliński Maciej
ludowy klub jeździecki abaria iwno
ORLANDO W (295)
2018-12-15
39
2018-12-16
25
Chlasta Oliwia
brak
2018-12-14
1
2018-12-15
3
2018-12-15
10
2018-12-16
3
2018-12-16
47
Choińska Wiktoria
bpk
2018-12-15
2018-12-15
23
2018-12-15
12
Ciołek Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
INDI (253)
2018-12-15
28
2018-12-15
28
2018-12-16
2018-12-16
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (92)
2018-12-14
19
2018-12-14
26
2018-12-15
9
2018-12-15
31
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (103)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
HOKO LADY (113)
2018-12-15
43
2018-12-15
45
Czerwińska Jagoda
Klub Jeździecki Kapada Wiry
KARMEN (42)
2018-12-15
6
2018-12-15
17
Dąbek-Graw Katarzyna
bpk
REXONA (33)
2018-12-14
2018-12-15
2018-12-14
Danielewicz Anna
bpk
2018-12-16
22
2018-12-16
18
Dawidowska-Zawartowska Katarzyna
KS Idmar Krajkowo
KARUSO (346)
2018-12-14
35
2018-12-14
2018-12-15
21
2018-12-15
Derda Agata
KJ Michałówka
2018-12-15
4
2018-12-15
32
2018-12-16
3
200
2018-12-16
9
KOSMA (90)
2018-12-15
12
2018-12-15
30
2018-12-16
3
300
2018-12-16
Dezor Inga
JUKS Mieczewo
CELINA (297)
2018-12-15
15
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
9
Dolżan Kaja
Klub Jeździecki Chrobry
DERWISZ (193)
2018-12-14
9
2018-12-14
10
2018-12-14
12
2018-12-15
15
2018-12-15
49
Drobny Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2018-12-15
19
2018-12-15
32
2018-12-16
28
2018-12-16
24
GANGES (141)
2018-12-15
1
2018-12-15
51
2018-12-15
2018-12-16
1
2018-12-16
2
Drossel Milena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
MAGNAT (321)
2018-12-15
57
2018-12-16
34
2018-12-15
55
2018-12-16
41
CARLOS (322)
2018-12-15
24
2018-12-15
2018-12-16
29
2018-12-16
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-12-14
13
2018-12-14
13
2018-12-14
22
2018-12-14
2018-12-15
32
2018-12-15
2018-12-16
43
Dykcik Nell
bpk
MAGNUM (137)
2018-12-15
7
2018-12-15
9
2018-12-16
3
2018-12-16
20
Dziemidowicz Wiktor
LUKS Nysa Gubin
DESPINA (248)
2018-12-14
18
2018-12-14
11
2018-12-15
14
2018-12-16
6
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
Łezka (20)
2018-12-15
5
2018-12-15
13
Epting Zofia
JKS Gold Team
CHILI (265)
2018-12-15
31
2018-12-15
14
2018-12-16
14
2018-12-16
13
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
2018-12-14
2
100
2018-12-14
3
100
2018-12-15
2
200
2018-12-15
3
200
FRAPANT (289)
2018-12-14
3
200
2018-12-15
1
500
ELASTIQUA (290)
2018-12-14
5
2018-12-14
8
2018-12-15
5
2018-12-15
7
Garczarek Oliwia
Klub Jeździecki Kapada Wiry
OTHELLO (41)
2018-12-15
27
2018-12-15
29
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2018-12-15
54
2018-12-15
40
2018-12-16
31
2018-12-16
22
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2018-12-14
13
2018-12-14
2018-12-15
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (220)
2018-12-15
2
2018-12-15
26
2018-12-16
3
2018-12-16
2
Gniadek Oliwia
bpk
2018-12-15
35
2018-12-15
42
2018-12-16
18
2018-12-16
7
Gola Helena
JKS Fer Więckowice
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Goncerzewicz Maja
KJ Atena
VERONA (147)
2018-12-15
2018-12-15
16
2018-12-15
17
2018-12-16
17
2018-12-16
11
2018-12-16
13
Graca Paulina
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (29)
2018-12-15
10
2018-12-16
5
Grochowska Natalia
JKS Gold Team Rogalinek
DOMINGO (263)
2018-12-15
8
2018-12-15
20
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin Turek
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
44
2018-12-16
Grygier Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
2018-12-15
15
2018-12-15
2018-12-16
17
2018-12-16
2018-12-15
4
2018-12-16
2018-12-16
2018-12-14
1
2018-12-15
22
2018-12-15
2018-12-16
14
EMICA (51)
2018-12-14
1
2018-12-15
30
2018-12-16
11
Grzegorek Adrianna
Bez Przynależności Klubowej
CONGO AK (345)
2018-12-15
11
2018-12-15
5
2018-12-15
Grzyb Paulina
LKS Cwał Poznań
BABRIE (228)
2018-12-15
1
2018-12-15
9
2018-12-16
4
2018-12-16
28
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
ZANDRA (226)
2018-12-14
24
2018-12-14
22
2018-12-15
14
2018-12-15
38
2018-12-16
1
400
2018-12-16
10
Halladin Julia
BPK
2018-12-16
21
2018-12-16
16
JULY (133)
2018-12-15
20
2018-12-15
1
Hołderna Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
Georgia (21)
2018-12-15
2018-12-15
10
2018-12-15
Hudzik Witold
bpk
VERONA (147)
2018-12-14
1
2018-12-14
27
BARBADOS (164)
2018-12-14
28
2018-12-14
10
2018-12-15
12
2018-12-15
2018-12-16
1
600
2018-12-16
16
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
ALHAMBRA (156)
2018-12-15
15
2018-12-15
34
2018-12-16
17
2018-12-16
33
2018-12-15
17
2018-12-15
22
2018-12-16
19
2018-12-16
10
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2018-12-15
22
2018-12-15
23
2018-12-16
35
Imiłkowska Dagmara
bpk
JARBAS (105)
2018-12-15
27
2018-12-15
2018-12-16
1
2018-12-16
46
2018-12-15
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-12-14
11
2018-12-16
17
2018-12-16
6
300
2018-12-14
2
300
2018-12-16
14
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
MOSSA (217)
2018-12-14
5
2018-12-14
14
2018-12-15
1
300
2018-12-15
2
300
AVALETTO (218)
2018-12-14
13
2018-12-14
13
2018-12-15
2
400
2018-12-15
1
400
VAGANT (219)
2018-12-14
21
2018-12-14
21
2018-12-15
Jakubowska Julia
JKS Gold Team
BOBI (264)
2018-12-15
8
2018-12-15
27
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
FLATTERY (170)
2018-12-15
35
2018-12-16
23
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-12-15
39
2018-12-15
35
2018-12-16
12
2018-12-16
9
Jarosz Karol
bpk
BAGDAD (151)
2018-12-15
2018-12-15
7
2018-12-15
9
Jędraszak Roksana
WTK Hermanów
2018-12-15
12
2018-12-15
13
Jesion Klaudia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
LATINA (115)
2018-12-14
25
2018-12-14
34
2018-12-15
39
2018-12-15
44
2018-12-16
20
Joachimiak Oliwia
Stajnia King Boguszynek
ARKA (28)
2018-12-15
2018-12-16
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
BATOR (282)
2018-12-15
28
2018-12-15
35
2018-12-16
3
2018-12-16
23
Kaczmarek Mikołaj
St. KS Jumping Events Poznań
2018-12-15
61
2018-12-15
22
2018-12-16
14
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
OLIWKA (150)
2018-12-16
22
2018-12-16
37
Kaczmarek Zuzanna
MILKY WAY (317)
2018-12-15
1
Kamińska Martyna
SKJ Gronówka
FOREST (196)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Kapała Filip
KJ Michałówka
EMICA (51)
2018-12-14
3
2018-12-15
10
Kapała Filip
KJ Michałówka
CHILI (91)
2018-12-15
52
2018-12-16
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Dasza (11)
2018-12-15
2
2018-12-16
1
Bolero (326)
2018-12-15
35
2018-12-15
21
2018-12-16
6
2018-12-16
10
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
MIRKO (252)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Kicińska Weronika
Pałucki KJ
CLINTARA (109)
2018-12-14
20
2018-12-14
6
2018-12-15
18
2018-12-15
8
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2018-12-15
7
2018-12-16
6
2018-12-15
8
2018-12-16
6
CAJERO (96)
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
4
Kmieciak Maksymilian
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CALINKA (241)
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Kołodziejczak Danusia
bpk
BRETON (88)
2018-12-14
1
2018-12-14
1
2018-12-15
2018-12-15
9
2018-12-16
5
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-12-15
50
2018-12-15
37
2018-12-16
27
2018-12-16
6
2018-12-15
11
2018-12-15
38
2018-12-16
7
2018-12-16
5
50
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-12-15
21
2018-12-15
2018-12-16
23
2018-12-16
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (191)
2018-12-15
39
2018-12-15
4
2018-12-16
5
2018-12-16
20
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-12-14
10
2018-12-14
8
2018-12-15
8
2018-12-16
5
400
WOODY (204)
2018-12-14
4
2018-12-14
3
50
2018-12-15
6
2018-12-15
9
2018-12-16
13
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
MILKY WAY (317)
2018-12-15
1
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
2018-12-14
1
2018-12-14
15
2018-12-15
13
2018-12-15
1
Kowalczyk Hubert
Klub Jeździecki Chrobry
CUDUŚ (192)
2018-12-14
7
2018-12-14
1
2018-12-15
22
2018-12-15
12
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
DAMON (182)
2018-12-15
26
2018-12-15
15
2018-12-16
16
2018-12-16
7
Kozak Julia
Kosma (352)
2018-12-15
2018-12-15
Maciuś (354)
2018-12-16
2018-12-16
Krajewski Damian
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
QUATRO (240)
2018-12-14
10
2018-12-14
27
2018-12-15
40
2018-12-15
37
2018-12-16
11
Krajewski Jakub
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
MALAGA (242)
2018-12-15
41
2018-12-16
21
2018-12-16
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
PACINO (229)
2018-12-14
21
2018-12-14
6
2018-12-15
21
2018-12-15
16
2018-12-16
2
1500
2018-12-14
1
500
2018-12-15
2018-12-16
9
HANGA (231)
2018-12-14
7
2018-12-15
6
2018-12-16
3
1000
2018-12-14
9
2018-12-14
16
2018-12-15
44
2018-12-15
20
2018-12-16
8
CARRY 70 (233)
2018-12-14
12
2018-12-15
6
2018-12-15
4
200
2018-12-16
4
600
LIBRA (334)
2018-12-14
8
2018-12-15
30
2018-12-15
19
2018-12-16
32
2018-12-16
14
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
UCCELLA Z (234)
2018-12-14
7
2018-12-14
13
2018-12-15
8
2018-12-15
28
2018-12-16
15
QUERIDA (235)
2018-12-14
12
2018-12-14
27
2018-12-15
27
2018-12-14
9
2018-12-15
13
2018-12-16
15
COKOWAAH (237)
2018-12-14
4
2018-12-14
4
100
2018-12-15
5
2018-12-15
5
100
2018-12-16
1
2000
CARMEN P (238)
2018-12-14
6
2018-12-14
15
2018-12-15
5
2018-12-15
24
2018-12-16
4
200
2018-12-14
26
2018-12-14
32
2018-12-15
29
2018-12-15
29
2018-12-16
34
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (94)
2018-12-15
13
2018-12-15
26
2018-12-16
11
2018-12-16
11
Krych Amelia
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2018-12-14
1
2018-12-15
12
2018-12-16
5
Krzyżostaniak Joanna
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
ESCHNAPUR (134)
2018-12-15
13
CHANTEL (135)
2018-12-15
46
Kubacka Katarzyna
KJ Kapada Wiry
ROM (34)
2018-12-16
18
2018-12-16
24
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (179)
2018-12-15
26
2018-12-15
60
2018-12-16
6
2018-12-16
38
Kulmajer Gabriella
2018-12-15
1
Kulpa Krzysztof
CKJ Bonanza
DILMAR (116)
2018-12-15
18
2018-12-15
14
2018-12-16
2
400
2018-12-16
12
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
EVITA (53)
2018-12-15
27
2018-12-15
49
2018-12-16
42
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna
SARA (60)
2018-12-15
15
2018-12-15
25
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
PTYŚ (172)
2018-12-14
25
2018-12-14
5
50
2018-12-15
46
2018-12-15
12
2018-12-16
8
MAIK K (173)
2018-12-14
29
2018-12-14
9
2018-12-15
11
2018-12-15
11
2018-12-16
10
2018-12-14
10
2018-12-14
12
2018-12-15
16
2018-12-15
10
2018-12-16
7
200
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (284)
2018-12-15
1
2018-12-15
25
2018-12-16
4
2018-12-16
21
Kwiecińska Olga
WTK Hermanów
Altea (18)
2018-12-14
1
2018-12-14
1
Lehmann Konstancja
bpk
WIWARO (162)
2018-12-14
20
2018-12-14
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
15
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-12-15
12
2018-12-15
11
2018-12-16
6
2018-12-16
15
Ładziak Amelia
KJ Lotus Poznań
TOP GUN (111)
2018-12-14
15
2018-12-15
1
2018-12-15
23
2018-12-16
9
2018-12-16
11
2018-12-14
15
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
AMOR (303)
2018-12-15
12
2018-12-15
17
2018-12-16
9
2018-12-16
7
Łamaszewska Wiktoria
Pony Jumping Team
PIPI (286)
2018-12-15
26
2018-12-15
6
2018-12-16
8
2018-12-16
10
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
2018-12-14
5
2018-12-14
7
2018-12-15
15
2018-12-15
18
2018-12-16
11
Maćkowiak Marcin
KJ Agro-Handel Śrem
CRICOVA L (205)
2018-12-15
20
2018-12-15
2018-12-16
26
2018-12-16
24
ZIRAY L (206)
2018-12-15
25
2018-12-15
2018-12-16
35
2018-12-16
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
GABON (285)
2018-12-15
7
2018-12-15
23
2018-12-16
3
2018-12-16
22
Maćkowska Patrycja
KJ Podkowa Gruszczyn
MIMI (273)
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Mądrowska Alicja
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
MALAGA (242)
2018-12-14
1
2018-12-14
1
2018-12-15
1
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Lapaccio (342)
2018-12-15
4
2018-12-16
10
2018-12-15
53
2018-12-16
30
Majorczyk Jagoda
KJ Ostrowo Młyn
ASTRID (159)
2018-12-15
17
2018-12-15
38
2018-12-16
23
2018-12-16
12
Majorczyk Nikola
KJ Ostrowo Młyn
BLANSZ (158)
2018-12-15
12
2018-12-15
31
2018-12-16
9
2018-12-16
7
Marciniak Liliana
bpk
KONI W (308)
2018-12-15
2018-12-15
Mateja Maksymilian
bpk
2018-12-15
5
2018-12-15
14
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
GANDALF (97)
2018-12-15
1
2018-12-15
29
2018-12-16
11
2018-12-16
38
Matuszak Wiktoria
x
ROYAL (191)
2018-12-16
1
Matuszewska Roksana
Bez Przynależ ności Klubowej
Haber (13)
2018-12-15
20
2018-12-15
1
Mroczek Zuzanna
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2018-12-16
22
SARA (60)
2018-12-15
Muchajer Wiktoria
Stajnia Karino
AXELL (247)
2018-12-15
34
2018-12-15
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
FALLA (47)
2018-12-14
4
2018-12-15
47
2018-12-16
18
2018-12-16
17
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (112)
2018-12-16
16
2018-12-16
16
2018-12-16
1
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
SIWEK (251)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Nawrot Julia
Kj agro-handel śrem
PANONIA (81)
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
2018-12-16
Niedziela Agnieszka
Bajka (347)
2018-12-15
2018-12-15
Nikola Urbańska
KJ Podkowa Gruszczyn
CORTINA (68)
2018-12-14
15
2018-12-14
1
2018-12-15
22
2018-12-15
21
2018-12-16
19
2018-12-16
13
Nowacka Natalia
Apis (8)
2018-12-15
8
2018-12-15
33
2018-12-16
8
2018-12-16
18
Nowaczyńska Dagmara
Stajnia NF Championstud
2018-12-16
18
2018-12-16
Nowak Wiktoria
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2018-12-15
31
2018-12-15
47
Nowicka Wiktoria
St. KJ Gronówka
IZAURA (124)
2018-12-14
8
2018-12-14
26
2018-12-15
19
2018-12-16
22
Nowicki Ziemowit
St. KJ Gronówka
OLANDI (154)
2018-12-14
14
2018-12-14
23
2018-12-15
43
2018-12-16
26
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
CONNORO (171)
2018-12-15
1
2018-12-15
48
2018-12-16
15
2018-12-16
40
Olejniczak Klaudia
Pony Jumping Team
ODYSEJA (56)
2018-12-15
32
2018-12-15
2018-12-16
27
2018-12-16
Olszewska Krystyna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
LUKSOR (129)
2018-12-14
2018-12-15
13
2018-12-16
5
2018-12-16
4
2018-12-14
15
2018-12-15
30
Orłowska Zofia
bpk
2018-12-15
24
2018-12-15
22
Osieka Hanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-12-15
54
2018-12-15
25
2018-12-16
20
2018-12-16
16
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki
2018-12-14
11
2018-12-14
17
2018-12-14
18
Baraque (331)
2018-12-14
19
2018-12-14
15
Otlewska Amelia
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2018-12-15
11
2018-12-15
2018-12-16
27
2018-12-16
19
Palacz Oliwia
KJ Liljówka Stęszewko
FALCON (216)
2018-12-15
1
2018-12-15
16
2018-12-16
13
2018-12-16
Palicka Magdalena
Stajnia Karino
LUZI (246)
2018-12-15
2018-12-15
Pawlak Nicole
KJ Rancho Poznań
2018-12-15
18
2018-12-15
8
2018-12-16
17
2018-12-16
10
Pawlak Roksana
Stajnia Karino
BIBI (244)
2018-12-15
9
Pecyna Miriam
.
2018-12-15
15
2018-12-15
10
2018-12-16
8
2018-12-16
9
2018-12-16
Pełeszuk Tadeusz
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CLARUS (279)
2018-12-14
16
2018-12-14
23
2018-12-15
31
2018-12-15
45
2018-12-16
15
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
SANDOR (142)
2018-12-15
1
2018-12-15
24
2018-12-15
45
2018-12-16
1
2018-12-16
17
2018-12-16
36
2018-12-15
24
2018-12-15
17
2018-12-16
13
2018-12-16
11
Piasecki Patryk
Stajnia NF Championstud
SEWILLA L (269)
2018-12-16
10
2018-12-16
15
Piechowiak Daria
JKS Gold Team
HOŁEK (266)
2018-12-15
3
2018-12-15
5
2018-12-16
7
2018-12-16
6
Pierzyńska Magdalena
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
ZULA (250)
2018-12-15
14
2018-12-15
7
2018-12-16
11
2018-12-16
26
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
2018-12-15
18
2018-12-15
2018-12-16
19
2018-12-16
Pochyła Emilia
Stajnia Karino
KAPRI (243)
2018-12-15
37
Pochyła Julia
Stajnia Karino
KAPRI (243)
2018-12-15
16
Pogodzińska Sonia
KJ CH-Jaszkowo
Montana (12)
2018-12-15
3
2018-12-15
25
2018-12-16
25
Pogonowska Małgorzata
Pony Jumping Team
AVATAR (304)
2018-12-15
22
2018-12-15
34
Polcyn Alicja
Stajnia Karino
BIBI (244)
2018-12-15
15
Polko Dominika
Bond (9)
2018-12-15
16
2018-12-15
Zirocco (355)
2018-12-16
11
2018-12-16
Pozarzycka Ida
KJ Liljówka Stęszewko
TUNIS (215)
2018-12-15
15
2018-12-15
44
2018-12-16
11
2018-12-16
30
Przewoźna Aleksandra
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
NOBLOSZ (227)
2018-12-15
6
2018-12-15
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (102)
2018-12-16
2018-12-16
ALF (103)
2018-12-16
7
2018-12-16
13
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
CONQUEST (176)
2018-12-15
15
2018-12-15
33
2018-12-16
2018-12-16
SYNAMI (177)
2018-12-15
3
100
2018-12-15
33
2018-12-16
19
2018-12-16
20
CINDY (178)
2018-12-15
10
2018-12-15
3
300
2018-12-16
5
100
2018-12-16
17
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
VICTORY (165)
2018-12-15
25
2018-12-15
9
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (259)
2018-12-16
20
2018-12-16
Rogacki Jakub
bpk
LACKI (99)
2018-12-15
21
2018-12-15
19
2018-12-16
27
2018-12-16
1
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
GOLD (268)
2018-12-14
1
2018-12-14
26
2018-12-15
13
2018-12-15
1
Roś Maja
KJ Chrobry Warszawa
TORERO (195)
2018-12-14
11
2018-12-14
29
2018-12-15
56
2018-12-15
59
Rutkowska Karolina
KJ Stajnia z Kopytem
LOTNA (146)
2018-12-15
37
2018-12-15
Rydlichowska Marcelina
KJ Atrium Swarzędz
LOTTA (313)
2018-12-16
2018-12-16
Rzepka Julia
Bez Przynależności Klubowej
Luka (14)
2018-12-16
2018-12-16
Sacherski Dawid
bkp
PATAGONIA (138)
2018-12-14
9
2018-12-14
25
2018-12-15
51
2018-12-15
43
2018-12-16
4
100
2018-12-16
21
BARBAROS (139)
2018-12-14
28
2018-12-14
2018-12-15
16
2018-12-15
28
2018-12-16
Sadowczyk Jagoda
Stajnia King Boguszynek
ARKA (28)
2018-12-15
2018-12-16
Sas Wisłocka Katarzyna
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-12-14
31
2018-12-15
15
2018-12-16
18
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
MILUNIA (52)
2018-12-16
4
2018-12-16
24
Seńczuk Wiktoria
Stajnia Karino
KAPRI (243)
2018-12-15
19
Siejak Julia
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CALINKA (241)
2018-12-14
6
2018-12-14
2018-12-15
2
Siejak Wiktoria
JUKS Abakus Kaczyna
2018-12-15
1
2018-12-15
19
2018-12-16
31
Sara (357)
2018-12-16
28
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
ROSARIO (301)
2018-12-15
13
2018-12-15
20
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
CINAMON (93)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
Śmigielski Piotr
Bez Przynależności Klubowej
QUERIDA (235)
2018-12-16
32
2018-12-16
Smura Kornelia
bpk
2018-12-15
17
Sobczak Zuzanna
JKS Gold Team
BOBI (264)
2018-12-16
23
2018-12-16
26
Sobecka Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
ORLIT (213)
2018-12-15
4
2018-12-15
3
2018-12-16
23
2018-12-16
8
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-12-14
15
2018-12-14
37
2018-12-15
18
2018-12-15
36
2018-12-16
44
Sołtysiak Zuzanna
2018-12-15
1
Sopot Emilia
bpk
OLIWKA (150)
2018-12-15
11
2018-12-15
31
2018-12-15
6
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
S-PIORUN (107)
2018-12-15
1
2018-12-15
2
2018-12-16
2
2018-12-16
19
FIGARO (108)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Starzyńska Gabriela
Budzyński KS Kłos
KWIRYN (123)
2018-12-15
17
2018-12-15
34
2018-12-16
2
300
2018-12-16
7
Staszak Agnieszka
KJ Fimmel Team
DAKOTA (225)
2018-12-14
2018-12-14
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
42
2018-12-16
Stawicka Marianna
KJ Fimmel Team
MARIT (30)
2018-12-15
9
2018-12-16
25
2018-12-16
25
DIAMENT (86)
2018-12-15
15
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
41
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
2018-12-14
27
2018-12-15
56
2018-12-15
36
2018-12-16
29
BULWAR (161)
2018-12-14
23
2018-12-14
30
2018-12-15
42
2018-12-15
41
2018-12-16
40
Stefański Konrad
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
NEMO (114)
2018-12-14
19
2018-12-14
28
2018-12-15
14
Stein Hanna
Pony Jumping Team
2018-12-15
10
2018-12-15
24
2018-12-16
27
2018-12-16
16
Stępniak Klara
2018-12-15
16
2018-12-15
23
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
Klara (1)
2018-12-14
24
2018-12-14
15
2018-12-14