Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
325 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:03:43
2018-12-11 23:52:45
Martyna Wodorowska ALIKA
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
324 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:05:03
2018-12-11 22:12:05
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
323 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:05:08
2018-12-11 22:05:48
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
322 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:05:14
2018-12-11 22:02:56
Amelia Gramza Z-PRIMA APRILIS
  • 2x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
321 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:05:19
2018-12-11 21:02:43
Marcelina Rydlichowska LOTTA
  • 2x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
320 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:06:38
2018-12-11 20:42:01
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 2x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
319 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:07:20
2018-12-11 18:56:20
Anna Gertig GRAND LEVISTO F
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
318 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:07:26
2018-12-11 18:17:46
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
317 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:07:33
2018-12-11 17:09:09
Maria Kosmalewicz MILKY WAY
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
316 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:07:37
2018-12-11 17:08:33
Michalina Kosmalewicz MILKY WAY
  • 1x T2/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
315 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:07:42
2018-12-11 17:05:48
Aleksandra Szuba SILVER
  • 2x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
314 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:07:46
2018-12-11 17:05:05
Zofia Szymaniak LANDOSKA A
  • 2x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
313 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:08:08
2018-12-11 14:10:12
Sara Filipowska INCYDENT
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
312 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:08:42
2018-12-11 14:09:06
Milena Drossel INCYDENT
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
311 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:08:45
2018-12-11 14:08:04
Milena Drossel MAGNAT
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
310 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:08:49
2018-12-11 14:07:02
Milena Drossel CARLOS
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
309 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 13:31:53
2018-12-11 12:39:51
Liliana Marciniak KONI W
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
308 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:10:01
2018-12-11 11:43:44
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
307 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:10:07
2018-12-11 11:42:21
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
306 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 13:32:08
2018-12-11 11:41:12
Sandra Nowaczyk HEABISCUIT N
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
305 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:10:58
2018-12-11 11:33:26
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
304 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:08:22
2018-12-10 22:21:10
Inga Dezor CELINA
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
303 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:12:17
2018-12-10 22:11:13
Tomasz Gogołek CONTENDROS
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
302 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:08:34
2018-12-10 21:46:24
Julia Binkowska PASJONATA DOUGLAS
  • 2x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
301 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:12:46
2018-12-10 21:12:45
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
300 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:13:02
2018-12-10 20:23:25
Zuzanna Mroczek SARA
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
299 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:11:04
2018-12-10 19:47:11
Klaudiusz Jach PRINS HANS
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
298 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:11:07
2018-12-10 19:45:58
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
297 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:08:53
2018-12-10 19:44:56
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
296 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:09:01
2018-12-10 19:43:38
Klaudiusz Jach WELLA
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
295 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:09:07
2018-12-10 19:14:38
Adrianna Siuda ROSARIO
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
294 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:09:11
2018-12-10 19:11:35
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
293 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:09:14
2018-12-10 19:10:47
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
292 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:09:18
2018-12-10 18:32:49
Małgorzata Pogonowska AVATAR
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
291 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:09:21
2018-12-10 17:17:40
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
290 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:09:25
2018-12-10 17:16:36
Marika Wawrzyniak LUCAS RJT
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
289 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 15:38:19
2018-12-10 15:18:17
Kinga Kozber WALKOVER
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
288 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 15:03:25
2018-12-10 14:24:13
Amelia Borowska CLASSIC
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
287 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 15:03:28
2018-12-10 14:11:04
Maciej Charliński ORLANDO W
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
286 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 13:30:06
2018-12-10 13:25:55
Urbańska Nikola CORTINA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
285 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 13:20:12
2018-12-10 13:18:42
Helena Gola I LOVE YOU
  • 2x T9/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
284 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 13:20:26
2018-12-10 13:16:49
Ida Wybieralska ROSALIE
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
283 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 10:52:34
2018-12-10 10:34:06
Arkadiusz Fimmel MICHAEL ANGELO F
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
282 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 10:52:36
2018-12-10 10:33:34
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
281 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 10:52:39
2018-12-10 10:32:59
Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
277 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 06:59:33
2018-12-09 21:06:57
Dominika Wolniewicz CENTRALKA
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
276 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 06:59:42
2018-12-09 21:04:10
Magdalena Pierzyńska ZULA
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
275 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 06:59:46
2018-12-09 21:02:04
Maja Nagła SIWEK
  • 2x T2/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
  • 2x T9/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
274 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 06:59:52
2018-12-09 20:59:47
Aleksandra Kempa MIRKO
  • 2x T2/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
  • 2x T9/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
273 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 06:59:58
2018-12-09 20:58:14
Julia Ciołek INDI
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T15/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
272 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:00:10
2018-12-09 20:20:04
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
271 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:00:13
2018-12-09 20:19:29
Jakub Dorynek ROMAN
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
270 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:00:16
2018-12-09 20:18:40
Jakub Dorynek KATALEYA
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
269 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:00:19
2018-12-09 20:18:00
Jakub Dorynek TAWRA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
268 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:00:22
2018-12-09 16:06:48
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
267 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:00:26
2018-12-09 16:06:03
Antonina Roemer CYCERON
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
266 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:10:43
2018-12-09 15:01:58
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
265 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:00:33
2018-12-09 09:41:27
Wiktoria Zujewska DEJZI
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
263 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:00:39
2018-12-09 08:15:57
Ida Tomczak UŚMIECH
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
262 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:00:43
2018-12-09 08:14:56
Karolina Wróbel DOMINGO
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
261 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:00:46
2018-12-09 08:13:02
Zuzanna Sobczak BOBI
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
260 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:00:49
2018-12-09 08:11:57
Zofia Epting CHILI
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
259 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:00:54
2018-12-09 08:10:58
Natalia Grochowska DOMINGO
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
258 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:00:58
2018-12-09 08:09:33
Daria Piechowiak HOŁEK
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
257 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:01:01
2018-12-09 08:07:35
Julia Jakubowska BOBI
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
256 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:01:05
2018-12-09 08:06:24
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
255 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:01:08
2018-12-09 08:05:25
Przemysław Rogowski GOLD
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
254 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:01:13
2018-12-08 22:32:54
Patryk Piasecki SEWILLA L
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
253 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:10:15
2018-12-08 22:32:17
Wiktoria Łamaszewska PIPI
  • 2x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
252 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:01:35
2018-12-08 22:31:57
Dagmara Nowaczyńska NANDA DEWI
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
251 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:01:42
2018-12-08 22:28:44
Emilia Koziczak SYNERGIA
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
249 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:01:48
2018-12-08 20:05:53
Patrycja Maćkowska MIMI
  • 2x T9/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
248 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:09:33
2018-12-08 19:53:10
Agata Maćkowska GABON
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
247 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:09:18
2018-12-08 19:52:39
Karolina Kwiatkowska LEON
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
246 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:09:02
2018-12-08 19:51:51
Amelia Lewkowicz DAISY EWITA
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
245 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:08:51
2018-12-08 19:51:07
Kornelia Jurasz BATOR
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
244 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:08:33
2018-12-08 19:41:31
Kaja Korbalewska CRAZY QUEEN
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
243 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:08:09
2018-12-08 18:38:02
Wiktor Dziemidowicz DESPINA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
242 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:02:17
2018-12-08 18:22:44
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
241 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:02:21
2018-12-08 18:10:58
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
239 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:02:34
2018-12-08 17:34:41
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
238 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:02:37
2018-12-08 13:45:25
Hubert Woźniak PRINCE POLO
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
237 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:02:40
2018-12-08 13:44:17
Hubert Woźniak HAST
  • 2x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
236 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:07:12
2018-12-08 12:51:37
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
235 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:06:20
2018-12-08 12:07:41
Laura Walicka WOJTEK
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
234 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:13:17
2018-12-08 11:36:22
Julia Nawrot PANONIA
  • 2x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
232 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 09:47:25
2018-12-08 09:38:23
Wiktoria Seńczuk KAPRI
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
231 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 09:47:28
2018-12-08 09:37:37
Alicja Polcyn BIBI
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 09:47:30
2018-12-08 09:36:49
Julia Pochyła KAPRI
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
229 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 09:47:31
2018-12-08 09:35:47
Emilia Pochyła KAPRI
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
226 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 09:47:37
2018-12-08 09:33:39
Roksana Pawlak BIBI
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 09:48:14
2018-12-08 09:33:09
Magdalena Palicka LUZI
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 09:48:20
2018-12-08 09:32:35
Wiktoria Muchajer AXELL
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:04:26
2018-12-07 23:37:45
Marta Ignasiak LANA MAYAMI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:05:42
2018-12-07 22:20:14
Agnieszka Staszak DAKOTA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:06:02
2018-12-07 20:53:41
Wiktoria Cwalina ALF
  • 2x T2/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
219 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:06:57
2018-12-07 19:24:41
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
218 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:02
2018-12-07 18:53:02
Łukasz Krajewski PACINO
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:05
2018-12-07 18:52:27
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:07
2018-12-07 18:51:46
Łukasz Krajewski HANGA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:10
2018-12-07 18:51:03
Łukasz Krajewski GENERATION LOVE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:13
2018-12-07 18:50:20
Łukasz Krajewski CARRY 70
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:20
2018-12-07 18:47:34
Rafał Krajewski UCCELLA Z
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
210 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:23
2018-12-07 18:46:58
Rafał Krajewski QUERIDA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:25
2018-12-07 18:46:17
Rafał Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:27
2018-12-07 18:45:33
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:30
2018-12-07 18:44:41
Rafał Krajewski CARMEN P
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:39
2018-12-07 18:40:30
Damian Krajewski ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
202 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:41
2018-12-07 18:39:30
Damian Krajewski QUATRO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
201 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:43
2018-12-07 18:38:17
Maksymilian Kmieciak CALINKA
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
200 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:45
2018-12-07 18:37:37
Jakub Krajewski MALAGA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:50
2018-12-07 18:34:58
Alicja Mądrowska MALAGA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
197 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:10:52
2018-12-07 18:33:25
Julia Siejak CALINKA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
196 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:08:02
2018-12-07 17:48:14
Paulina Grzyb BARBIE
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
195 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 08:07:47
2018-12-07 17:37:42
Aleksandra Przewoźna NOBLOSZ
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:17:13
2018-12-07 15:11:53
Laura Wietrzykowska GARCIA
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:17:15
2018-12-07 15:11:07
Natalia Sobecka ORLIT
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:17:17
2018-12-07 15:10:06
Julia Bohdan NOKIA
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:17:20
2018-12-07 15:09:09
Ida Pozarzycka TUNIS
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:17:33
2018-12-07 15:08:03
Oliwia Palacz FALCON
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:17:52
2018-12-07 15:06:10
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:17:55
2018-12-07 15:05:32
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:18:17
2018-12-07 15:04:31
Gniewko Jachimowicz VAGANT
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:18:32
2018-12-07 15:02:34
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:18:48
2018-12-07 15:01:13
Wiktoria Błachowiak HINDUSKA DAMA L
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:19:12
2018-12-07 14:59:28
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 10:26:33
2018-12-07 09:57:45
Szymon Tęcza MARTI L
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 10:26:36
2018-12-07 09:57:15
Szymon Tęcza VALENTIN L
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 10:26:39
2018-12-07 09:56:41
Szymon Tęcza LANCELOTTO L
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 10:26:55
2018-12-07 09:56:10
Szymon Tęcza FAHRENHEIT L
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 10:27:02
2018-12-07 09:55:42
Szymon Tęcza WESTFALIA L
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 10:25:08
2018-12-07 09:53:24
Marcin Maćkowiak ZIRAY L
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 10:25:04
2018-12-07 09:52:41
Marcin Maćkowiak CRICOVA L
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 07:41:09
2018-12-06 21:57:24
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 10:23:57
2018-12-06 21:50:10
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 10:23:54
2018-12-06 21:49:02
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
169 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 07:41:26
2018-12-06 20:00:20
Mikołaj Kaczmarek OLIWKA
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 07:41:33
2018-12-06 19:02:09
Wiktoria Matuszak ROYAL
  • 1x T9/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
166 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 07:41:38
2018-12-06 17:49:40
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 14:01:28
2018-12-06 12:59:39
Marek Szepczynski WIDAM
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-12-08 09:48:25
2018-12-06 12:47:50
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 11:39:03
2018-12-06 11:16:30
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 10:15:23
2018-12-06 10:03:39
Martyna Kamińska FOREST
  • 2x T2/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
  • 2x T9/Z/konkurs zabawowy przeznaczony dla dzieci 8 letnich
161 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:27:11
2018-12-06 09:19:26
Kaja Dolżan DERWISZ
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:27:42
2018-12-06 09:16:37
Aleksandra Żmijewska BEN HUR
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:28:32
2018-12-06 09:16:06
Maja Roś TORERO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:26:43
2018-12-06 09:15:00
Hubert Kowalczyk CUDUŚ
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:58:52
2018-12-06 08:36:02
Anna Bondziul ALLUBET
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T15/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 09:24:09
2018-12-06 08:27:35
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:46:55
2018-12-05 22:13:23
Dawid Sacherski PATAGONIA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:46:59
2018-12-05 22:12:00
Dawid Sacherski BARBAROS
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:47:27
2018-12-05 22:08:34
Maja Drobny NAMIBIA BEVS
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:47:30
2018-12-05 22:04:28
Maja Drobny GANGES
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:48:03
2018-12-05 21:58:59
Rafał Perlikowski SANDOR
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:48:50
2018-12-05 21:56:26
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:48:12
2018-12-05 21:55:09
Rafał Perlikowski CASSA CIARA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:49:52
2018-12-05 21:54:24
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:50:41
2018-12-05 20:58:46
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:50:48
2018-12-05 18:16:22
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:11:12
2018-12-05 17:30:45
Klaudia Olejniczak ODYSEJA
  • 2x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:51:33
2018-12-05 17:09:52
Paulina Wachowiak WERONA
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:51:36
2018-12-05 17:08:24
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 15:41:10
2018-12-05 15:00:42
Nell Dykcik MAGNUM
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:51:55
2018-12-05 14:59:32
Natalia Banach MAGNUM
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:52:22
2018-12-05 13:02:24
Emilia Sopot OLIWKA
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:52:36
2018-12-05 12:59:33
Karol Jarosz BAGDAD
  • 2x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:52:57
2018-12-05 12:57:32
Wiktoria Choińska ATLANTIC MAGIC
  • 2x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 13:44:05
2018-12-05 12:21:16
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 13:44:08
2018-12-05 12:19:40
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:53:21
2018-12-05 11:40:41
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:54:38
2018-12-04 23:11:47
Ziemowit Nowicki OLANDI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:58:49
2018-12-04 21:39:24
Zuzanna Antkowiak JOHNNY
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:17:34
2018-12-04 21:17:03
Wiktoria Siejak SHUTTERFLY W
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:56:11
2018-12-04 20:27:11
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:55:02
2018-12-04 18:48:08
Wiktoria Nowicka IZAURA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:59:26
2018-12-04 18:28:07
Amelia Krych CARANOS - STAR
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 13:55:58
2018-12-04 18:24:54
Julian Zaleski-Książek STOLPEGÅRDENS CASALL-STAR
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:56:34
2018-12-04 18:12:01
Nikola Idkowiak ALHAMBRA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:56:37
2018-12-04 18:10:56
Nikola Idkowiak ROLAND 118
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 08:59:40
2018-12-04 16:37:52
Krystyna Olszewska LUKSOR
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:57:12
2018-12-04 14:43:38
Nikola Majorczyk BLANSZ
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:57:15
2018-12-04 14:42:54
Jagoda Majorczyk ASTRID
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:59:25
2018-12-04 12:10:56
Witold Hudzik VERONA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:59:35
2018-12-04 12:05:37
Witold Hudzik BARBADOS
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:57:52
2018-12-04 11:52:28
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:57:56
2018-12-04 11:52:01
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:58:13
2018-12-04 11:51:33
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:58:24
2018-12-04 11:50:51
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:59:53
2018-12-04 11:03:28
Dawid Rakoczy VICTORY
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:59:56
2018-12-04 11:01:42
Dawid Rakoczy HARY
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 07:59:58
2018-12-04 11:00:36
Dawid Rakoczy CASSILANO SON
  • 2x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:00:24
2018-12-03 22:20:31
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:00:58
2018-12-03 22:19:32
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:01:37
2018-12-03 21:48:54
Gabriela Starzyńska KWIRYN
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:01:40
2018-12-03 21:41:38
Patrycja Obst CONNORO
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:00:06
2018-12-03 20:49:27
Zofia Orłowska BIKILA ADEBE L
  • 2x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:02:49
2018-12-03 19:26:21
Jan Kurek PTYŚ
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:02:54
2018-12-03 19:24:40
Jan Kurek MAIK K
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:03:01
2018-12-03 19:23:52
Jan Kurek CASSINI BOMB
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:03:41
2018-12-03 19:22:07
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:00:24
2018-12-03 18:53:55
Alina Celmerowska GENTILA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:01:03
2018-12-03 18:52:30
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:04:16
2018-12-03 17:51:57
Marcelina Raczyńska CONQUEST
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:04:48
2018-12-03 17:46:41
Adam Kucia DANTE
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:01:09
2018-12-03 17:46:37
Julia Halladin DEERYVEENEY SPARROW
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:05:01
2018-12-03 17:46:18
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:01:14
2018-12-03 17:46:11
Julia Halladin JULY
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:05:19
2018-12-03 17:45:25
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:04:22
2018-12-03 17:44:58
Marcelina Raczyńska SYNAMI
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:04:25
2018-12-03 17:44:21
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:05:33
2018-12-03 15:16:35
Luna Kowalonek DAMON
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:05:53
2018-12-03 15:15:46
Alicja Łączkowska BLANCA K
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:06:04
2018-12-03 15:14:46
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:06:18
2018-12-03 15:13:46
Julia Pięta KANTJE’S ELTON
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:06:21
2018-12-03 15:12:36
Julia Pięta OSCAR
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:06:35
2018-12-03 15:11:29
Natasza Rosin INIS SLÈ SORCERER
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:06:50
2018-12-03 15:10:22
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:07:24
2018-12-03 15:05:19
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:08:38
2018-12-03 15:03:26
Oliwia Chlasta SELLANO BOY
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:36:22
2018-12-03 13:11:07
Filip Kapała TOP GUN
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:36:25
2018-12-03 13:09:59
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T15/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:36:35
2018-12-02 16:24:18
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 15:15:22
2018-12-02 16:09:26
Hanna Osieka CARTO BOY
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:47:44
2018-12-01 23:56:40
Konrad Stefański NEMO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:47:46
2018-12-01 23:53:36
Klaudia Jesion LATINA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:48:40
2018-12-01 20:08:22
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:48:43
2018-12-01 19:28:02
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:37:15
2018-11-30 22:47:48
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 14:01:08
2018-11-30 18:56:55
Izabela Duda TORINA DEUX
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 14:01:11
2018-11-30 18:51:19
Izabela Duda CANTATRICE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 14:01:27
2018-11-30 18:50:24
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 14:01:37
2018-11-30 18:48:48
Sara Szczot CZANDOR
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T15/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 14:20:11
2018-11-30 14:08:49
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:09:18
2018-11-29 20:36:29
Barbara Kurek EVITA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:09:28
2018-11-28 22:57:56
Filip Kapała EMICA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 07:58:45
2018-11-28 10:34:44
Anna Bondziul CALILO
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:09:54
2018-11-27 23:15:21
Alicja Murakowska FALLA
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-12-06 08:10:00
2018-11-27 23:12:07
Alicja Murakowska COMMA M.
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:11:16
2018-11-27 19:58:14
Hanna Stein ROZBÓJNIK
  • 2x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 06:57:11
2018-11-27 17:28:24
Antosia Tomczyk FIESTA
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 06:57:14
2018-11-27 16:46:10
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:35:27
2018-11-27 12:46:45
Natalia Przybyła TIFI
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:35:31
2018-11-27 12:45:57
Natalia Przybyła ALF
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:02:49
2018-11-27 12:44:38
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:02:54
2018-11-27 12:43:40
Antoni Śliwiński APLA
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:35:50
2018-11-27 12:40:42
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:35:58
2018-11-27 12:39:02
Dagmara Imiłkowska JARBAS
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:36:05
2018-11-27 12:38:58
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:36:11
2018-11-27 12:34:08
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 13:36:16
2018-11-27 12:33:06
Nell Sówka FIGARO
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:15:47
2018-11-27 10:48:22
Jakub Rogacki LACKI
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T15/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:15:51
2018-11-27 10:42:27
Miriam Pecyna PASTERNIAK
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 11:15:55
2018-11-27 10:40:18
Natalia Banach BELGIA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 13:38:11
2018-11-26 14:45:40
Katarzyna Kubacka ROM
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 07:53:07
2018-11-26 09:33:13
Filip Kapała CHILI
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 07:53:13
2018-11-26 08:34:41
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 07:53:17
2018-11-26 01:03:37
Dominika Siudzińska CINAMON
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 07:53:21
2018-11-26 01:01:59
Aleksandra Krawczyńska APIS
  • 1x T8/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 07:53:23
2018-11-25 19:49:06
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 07:53:25
2018-11-25 19:48:19
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:03:29
2018-11-25 19:18:09
Oliwia Garczarek OTHELLO
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 07:03:33
2018-11-25 19:17:22
Jagoda Czerwińska KARMEN
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 07:53:47
2018-11-25 18:58:27
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 07:53:53
2018-11-25 18:55:47
Katarzyna Sas Wisłocka ZIRUSA H
  • 2x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x 13/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-12-10 09:09:46
2018-11-25 16:46:42
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 17:54:06
2018-11-24 16:37:05
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 14/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/C/Gwiazdkowe Grand Prix zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 17:54:16
2018-11-24 14:40:26
Danusia Kołodziejczak BRETON
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:11:28
2018-11-24 13:44:22
Katarzyna Dąbek-Graw REXONA
  • 1x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 17:55:27
2018-11-23 20:39:04
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 17:55:42
2018-11-23 20:38:08
Agata Derda KOSMA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 07:40:08
2018-11-22 21:23:16
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 11/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-11-29 11:27:53
2018-11-22 21:21:44
Marianna Stawicka MARIT
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-11-27 07:53:56
2018-11-22 20:31:13
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x T6/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T13/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-11-30 08:45:35
2018-11-19 19:29:47
Jagoda Sadowczyk ARKA
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-12-05 09:03:01
2018-11-19 19:24:28
Weronika Banaszak FIESTA
  • 1x T11/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 07:28:25
2018-11-19 19:23:29
Weronika Banaszak ARKA
  • 1x T7/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T14/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 07:28:32
2018-11-19 19:22:12
Paulina Graca FIESTA
  • 1x T3/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-20 07:28:36
2018-11-19 19:20:39
Oliwia Joachimiak ARKA
  • 1x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:11:50
2018-11-15 12:01:02
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x T1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:11:56
2018-11-15 11:56:59
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 2x T4/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-12-12 07:12:02
2018-11-15 11:51:36
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x T5/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Albińska Marysia CH Jaszkowo
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
3. Antkowiak Zuzanna KJ Equarius
2007 (JM.)
brak
4. Bajda Małgorzata KJ CH Jaszkowo
S
5. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
6. Banach Natalia bpk
S
O012302
7. Banaszak Mikołaj WTK Hermanów
8. Banaszak Weronika Stajnia King Boguszynek
2004 (JM.)
brak
9. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
10. Binkowska Julia Stajnia Trzy Konie
2007 (JM.)
brak
11. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030577
12. Błachowiak Wiktoria KJ Liljówka
S
O033261
13. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
14. Bolek Anna WTK Hermanów
15. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
16. Borowska Amelia KJ Pony Poznań
2003 (J.)
O040737
17. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
18. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
19. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
20. Bugajska Angelika KJ CH Jaszkowo
2001 (J.)
21. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
22. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
23. Charliński Maciej ludowy klub jeździecki abaria iwno
S
o008601
24. Chlasta Oliwia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O051804
25. Choińska Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
26. Ciołek Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2004 (JM.)
Brak
27. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (MJ.)
O034926
28. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
brak
29. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (J.)
O039193
30. Czerwińska Jagoda Klub Jeździecki Kapada Wiry
2002 (J.)
Brak
31. Dąbek-Graw Katarzyna bpk
S
brak
32. Dachterska Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O049326
33. Danielewicz Anna bpk
S
brak
34. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
O009145
35. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
36. Dezor Inga JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O036962
37. Dolżan Kaja Klub Jeździecki Chrobry
2004 (JM.)
o032985
38. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
39. Drobny Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O042933
40. Drossel Milena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1999 (MJ.)
O025187
41. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
42. Dykcik Nell Bpk
2007 (JM.)
Brak
43. Dziemidowicz Wiktor LUKS Nysa Gubin
1999 (MJ.)
O027328
44. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
45. Epting Zofia JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
46. Filipowska Sara Jeździecki Klub Sportowy RAFI
2001 (J.)
Brak
47. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
48. Garczarek Oliwia Klub Jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
O041416
49. Gdaniec Mirosława St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O025868
50. Gertig Anna JUKS Mieczewo
2003 (J.)
O042577
51. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
52. Gniadek Oliwia BPK - WIE
2002 (J.)
O037779
53. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
S
O013202
54. Gola Helena nie dotyczy
2010 (Mł.)
brak
55. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
brak
56. Graca Paulina Stajnia King Boguszynek
2006 (JM.)
brak
57. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
58. Grochowska Natalia JKS Gold Team Rogalinek
2007 (JM.)
brak
59. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin Turek
S
O033062
60. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
61. Grzegorek Adrianna Bez Przynależności Klubowej
62. Grzyb Paulina LKS Cwał Poznań
S
brak
63. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
64. Halladin Julia BPK
2001 (J.)
brak
65. Hołderna Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
66. Hołek Daria
67. Hudzik Witold bpk
S
O039362
68. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (J.)
O048107
69. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
70. Imiłkowska Dagmara bpk
S
O019650
71. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
72. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
S
O003957
10060453
73. Jakubowska Eliza Bpk
2005 (JM.)
Brak
74. Jakubowska Julia JKS Gold Team
2004 (JM.)
brak
75. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
76. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2003 (J.)
O041949
77. Jarosz Karol bpk
2005 (JM.)
brak
78. Jędraszak Roksana WTK Hermanów
79. Jesion Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O023514
80. Joachimiak Oliwia Stajnia King Boguszynek
2005 (JM.)
brak
81. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
82. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O033282
83. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
Brak
84. Kaczmarek Zuzanna
85. Kamińska Martyna SKJ Gronówka
2010 (Mł.)
Brak
86. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
87. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
88. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
89. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
90. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
brak
91. Kicińska Weronika KJ Cavallo Szczecin
1998 (MJ.)
O018672
92. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
93. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
94. Kmieciak Maksymilian St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (JM.)
O049634
95. Kołodziejczak Danusia bpk
2003 (J.)
brak
96. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
97. Korbalewska Kaja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (MJ.)
O008637
98. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
99. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
100. Kosmalewicz Michalina NF Championstud
2009 (Mł.)
brak
101. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
102. Kowalczyk Hubert Klub Jeździecki Chrobry
2009 (Mł.)
O048645
103. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
104. Kowalonek Luna JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
105. Kozak Julia
106. Kozber Kinga bpk
2008 (Mł.)
O045030
107. Koziczak Emilia Stajnia Huffero
2006 (JM.)
brak
108. Krajewski Damian St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
1998 (MJ.)
O047626
109. Krajewski Jakub St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O050947
110. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002442
111. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002980
112. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
O044698
113. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (J.)
O047591
114. Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
S
O000334
115. Kubacka Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O035393
116. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
117. Kulmajer Gabriella
118. Kulpa Krzysztof CKJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
119. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (J.)
O034510
120. Kurek Jan Fundacja Kaczyna
S
brak
121. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
122. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
123. Kwiecińska Olga WTK Hermanów
124. Lehmann Konstancja bpk
1999 (MJ.)
O037822
125. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
126. Łączkowska Alicja JUKS Abakus Kaczyna
2001 (J.)
O037313
127. Ładziak Amelia KJ Lotus Poznań
2004 (JM.)
O042459
128. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
129. Łamaszewska Wiktoria Pony Jumping Team
2007 (JM.)
Brak
130. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
131. Maćkowiak Marcin KJ Agro-Handel Śrem
1999 (MJ.)
O030897
132. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
133. Maćkowska Patrycja KJ Podkowa Gruszczyn
2010 (Mł.)
brak
134. Mądrowska Alicja St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (JM.)
O048114
135. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
136. Majorczyk Jagoda KJ Ostrowo Młyn
2008 (Mł.)
brak
137. Majorczyk Nikola KJ Ostrowo Młyn
2009 (Mł.)
brak
138. Marciniak Liliana Stajnia Niwka
2003 (J.)
brak
139. Marciniak Liliana bpk
2003 (J.)
brak
140. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
141. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
142. Matuszak Wiktoria x
2018 (Mł.)
x
143. Matuszewska Roksana Bez Przynależ ności Klubowej
144. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (J.)
O1111111
145. Mroczek Zuzanna Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2005 (JM.)
O050772
146. Muchajer Wiktoria Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
147. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
148. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
149. Nagła Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2010 (Mł.)
Brak
150. Nawrot Julia Kj agro-handel śrem
2005 (JM.)
Brak
151. Niedziela Agnieszka
152. Nikola Urbańska KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O041443
153. Nowacka Natalia
154. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
S
O028460
155. Nowaczyńska Dagmara Stajnia NF Championstud
1998 (MJ.)
O042896
156. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (MJ.)
O043618
157. Nowicka Wiktoria St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O034026
158. Nowicki Ziemowit St. KJ Gronówka
2000 (MJ.)
O034027
159. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
160. Olejniczak Klaudia Pony Jumping Team
S
brak
161. Olszewska Krystyna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2002 (J.)
O045164
162. Orłowska Zofia Brak
2002 (J.)
31859/17
163. Osieka Hanna St. Rodan Club Skrzynki
1998 (MJ.)
O015246
10125704
164. Ostręga Damian KJ Jan Kosicki
S
Z005718
165. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2004 (JM.)
O038379
166. Palacz Oliwia KJ Liljówka Stęszewko
2004 (JM.)
O043165
167. Palicka Magdalena Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
168. Pawlak Nicole KJ Rancho Poznań
2001 (J.)
O043616
169. Pawlak Roksana Stajnia Karino
2005 (JM.)
brak
170. Pecyna Miriam .
2001 (J.)
0
171. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
172. Perlikowski Rafał St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
O006784
173. Piasecki Patryk Stajnia NF Championstud
S
O038258
174. Piechowiak Daria JKS Gold Team
2008 (Mł.)
brak
175. Pierzyńska Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2006 (JM.)
Brak
176. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
177. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
178. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
179. Pochyła Emilia Stajnia Karino
2005 (JM.)
brak
180. Pochyła Julia Stajnia Karino
2003 (J.)
brak
181. Pogodzińska Sonia KJ CH-Jaszkowo
182. Pogonowska Małgorzata Pony Jumping Team
2005 (JM.)
Brak
183. Polcyn Alicja Stajnia Karino
2006 (JM.)
brak
184. Polko Dominika
185. Pozarzycka Ida KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O030569
186. Przewoźna Aleksandra Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2003 (J.)
brak
187. Przybyla Bogdan Stajnia Ostrowo Młyn
S
brak
188. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
189. Raczyńska Marcelina bpk
2000 (MJ.)
O022122
190. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
2018 (Mł.)
O000934
191. Rennert Klementyna bpk
2004 (JM.)
brak
192. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (J.)
O028081
193. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
194. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
195. Roś Maja KJ Chrobry Warszawa
2001 (J.)
O033536
196. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
197. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
198. Rydlichowska Marcelina KJ Atrium Swarzędz
2006 (JM.)
O051113
199. Rzepka Julia Bez Przynależności Klubowej
200. Sacherski Dawid bkp
2001 (J.)
O045553
201. Sadowczyk Jagoda Stajnia King Boguszynek
2001 (J.)
brak
202. Sas Wisłocka Katarzyna Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1999 (MJ.)
O042174
203. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
204. Seńczuk Wiktoria Stajnia Karino
2002 (J.)
brak
205. Siejak Julia St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2000 (MJ.)
O038261
206. Siejak Wiktoria JUKS Abakus Kaczyna
2000 (MJ.)
O034660
207. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2000 (MJ.)
O021133
208. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (J.)
O032998
209. Skrzypczak Joanna KJ CH Jaszkowo
S
Z004273
210. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
211. Śmigielski Piotr Bez Przynależności Klubowej
212. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
213. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
214. Sobecka Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O038558
215. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
216. Sołtysiak Zuzanna
217. Sopot Emilia bpk
2003 (J.)
brak
218. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
219. Starzyńska Gabriela Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O045420
220. Staszak Agnieszka KS Idmar Krajkowo
S
O041414
221. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
222. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
223. Stefaniak Kacper KJ Ostrowo Młyn
2001 (J.)
O043302
224. Stefański Konrad KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O004073
225. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
226. Stępniak Klara
227. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (MJ.)
O020502
228. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (J.)
O027854
229. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (Mł.)
O052615
230. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
231. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O042880
232. Szejner Jagoda
233. Szepczynski Marek Bez przynależności klubowej
S
Brak
234. Szuba Aleksandra KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
Brak
235. Szymaniak Zofia KJ Atrium Swarzędz
2000 (MJ.)
brak
236. Szymańska Alicja Bez Przynależności Klubowej
237. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
238. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (JM.)
brak
239. Tomczyk Antonina Stajnia King Boguszynek
2018 (Mł.)
brak
240. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
241. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (MJ.)
O046051
242. Vitullo Verena KJ Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
O034193
243. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
2000 (MJ.)
0036990
244. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
245. Walicka Laura PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK
2008 (Mł.)
BRAK
246. Warzecha Anna KJ Kapada Wiry
S
O050929
247. Wawrzyniak Marika Bpk
S
Brak
248. Werwińska Oliwia KJ CH Jaszkowo
2004 (JM.)
249. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
250. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
251. Wietrzykowska Laura KJ Liljówka Stęszewko
2003 (J.)
O033274
252. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
253. Wodorowska Martyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2007 (JM.)
Brak
254. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
255. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (MJ.)
O013447
256. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
257. Woźniak Hubert KJ Agro-Handel Śrem
2006 (JM.)
O034428
258. Wróbel Karolina JKS Gold Team Rogalinek
2003 (J.)
brak
259. Wybieralska Ida Liliana Olejniczak SANDERS Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O047878
260. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
261. Zabrzewska Matylda Klub Jeździecki Kapada Wiry
2017 (Mł.)
brak
262. Zaleski-Książek Julian BPK
2001 (J.)
O047589
263. Zawartowska Zofia
264. Żmijewska Aleksandra Klub Jeździecki Chrobry
2003 (J.)
O051069
265. Zobel Marcelina LZS Lech Gniezno
2004 (JM.)
brak
266. Zujewska Wiktoria Stajnia Trzy Konie
2007 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

103

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
2.

156

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: SPARTACUS
M: ALBUFEIRA
O: KLUB SPORTOWY IDMAR
B: SK Nad Wigrami
K021490 616009510342112
3.

310

ALIKA Kuc Feliński POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak Brak
4.

69

ALLUBET Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
O: Rynowiecki Michał
B: Rynowiecki Michał
brak 616009610076814
5.

18

Altea F:
M:
O:
B:
6.

303

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
O: Jacek Mateja
B:
K020179 POL009660910808
7.

323

ANTARES SP POL 2013 Ogier gniada/178 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Antiqua / Quidam De Revel
O: Artur Hanna Wołodkowicz
B: SK Nad Wigrami
K023018 616009510252013
8.

333

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
9.

94

APIS KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
O: Aleksandra Krawczyńska
B: Bogdan Jarząbek
K023102 POL013670022306
10.

8

Apis F:
M:
O:
B:
11.

45

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K009670 528009041111799
12.

28

ARKA Wielkopolska POL 2008 Klacz skarogniada/158 F: Pasza
M: Arara
O: Andrzej Dembski
B: Andrzej Dembski
brak
13.

25

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
14.

159

ASTRID SP POL 2003 Wałach tarantowata/mk: F: Astan /
M: Karina /
O: Karolina Ewa Obst
B: Marian Deminiak
brak
15.

152

ATLANTIC MAGIC WLKP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Izander / Lombardo
M: Ankara / Mer
O: Wiktoria Choińska
B: Daria Wachnowska
brak
16.

218

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
17.

304

AVATAR KUC POL 2014 Wałach izabelowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Klaudia Olejniczak
B: Klaudia Olejniczak
Brak brak
18.

247

AXELL Wielkopolska POL nn Wałach kasztanowata/nn F: nn
M: nn
O: Kacper Jałocha
B: nn
brak 1
19.

228

BABRIE Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/kuc:158 F: Tjungske
M: Betula
O: Paulina Grzyb
B: Hubert Wojciechowski
brak Brak
20.

151

BAGDAD SP POL 2001 Wałach kasztanowata/165 F: Portret / Arcyksiąże
M: Babilonia / Ismir
O:
B:
brak
21.

347

Bajka F:
M:
O:
B:
22.

348

Bajka F:
M:
O:
B:
23.

331

Baraque F:
M:
O: Wioletta Kosicka
B:
24.

164

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
25.

139

BARBAROS WLKP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Markies V / Quidam
M: Barbara / Dżamir
O: Wiola Sacherska
B: Sebastian Jach
K019046 616007610192509
26.

282

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
27.

101

BELGIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz F: Euripides
M: Bara
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743
28.

194

BEN HUR KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:145 F: Rob Roy / Renoir
M: Bajeczka / Mister Man
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K016929 616013640067709
29.

244

BIBI KUC POL nn Klacz srokata/kuc:125 F: nn
M: nn
O: Karolina Majewska
B: nn
brak 616999610227012
30.

122

BIKILA ADEBE L Wielkopolska POL 28.02.2012 Wałach gniada/166 F: Che Guevara L
M: Belgia 2 L
O: Zofia Orłowska
B: Jan Ludwiczak
Brak 616 007 00208 12
31.

85

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
32.

183

BLANKA K WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Nill /
M: Boliwia /
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
brak
33.

158

BLANSZ SP POL 2003 Wałach siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Obst Patrycja
B:
brak
34.

264

BOBI Koń Mały POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Sebastian Jach
616999610323109
35.

326

Bolero F:
M:
O:
B:
36.

254

BON BALOU Hannover GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: BALOU DU ROUET
M: Hauptstutbuch Aluna
O: Daria Krzemińska
B: Florian bohner
K026594
37.

9

Bond F:
M:
O:
B:
38.

88

BRETON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/mk:159 F: Karter /
M: Brenda /
O: Marta Wilk
B:
brak
39.

161

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
40.

175

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Frackowiak Pięta
B:
brak
41.

96

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
42.

50

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
43.

241

CALINKA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Oder / Espadron
M: Czata / Wallon
O: Rafał Krajewski
B: Henryk Barda
K006614 POL009590047201 102YS62
44.

119

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B:
K021292 POL009610150607
45.

128

CARANOS - STAR Oldenburska GER 2008 Wałach siwa/168 F: Carano
M: Cervia
O: Antoni Chłapowski
B: Böning Guenter
K025423 DE 433330921608
46.

322

CARLOS WESTF GER 2003 Wałach gniada/170 F: CORDOBES I
M: DISCOVERY
O: IZABELA ZAWADZKA
B: NIEMCY
BRAK DE441410522103
47.

238

CARMEN P HOL GER 2010 Klacz kasztanowata/- F: CASCAVELLO/CAROLUS I
M: RIANA/COLMAN
O: DAJANA PAWLICKA
B: -
K016749 DE421000114210
48.

325

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/169 F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Violetta Rychlińska
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
49.

233

CARRY 70 Holsztyńska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Carinjo
M: Golden Gate
O: Britta Kristin Arnold
B: Voelz Lothar Und Sven
K022455
50.

87

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907 103BZ72
51.

55

CARTO BOY OS GER 2010 Wałach gniada F: Cartoon / Carthago
M: Saronja / Sandro Boy / Quick Star
O: Karolina Osieka i Hanna Osieka
B: Gestuet Lewitz
K025958 DE418184016410 105ZY97
52.

143

CASSA CIARA Holsztyńska POL 2007 Klacz siwa F: Cassini II
M: Acord II
O: Emilian Perlikowski
B: Niemcy
Brak
53.

167

CASSILANO SON S.P POL 2014 Ogier siwa/164 F: Cassilano
M: Spacer girl
O: Rafał Kiernikowski
B: Rafał Kiernikowski
766446788766 45776554457777566
54.

174

CASSINI BOMB MEKL POL 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
O:
B:
K014479 DE427270508908
55.

307

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
56.

131

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
O: Magdalena Jóźwiak
B: Wojciech Kasperski
K016690 DE421000082010
57.

297

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
58.

249

CENTRALKA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
brak
59.

341

Chacco - Red Westf. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
O: Antoni CHłapowski
B:
K011898 DE 441411243806
60.

135

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
61.

91

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Ramet / Lombardo / Quidam De Revel
M: Charyzma / Czerski I
O: Magdalena Płowens
B: Henryk Tabaczyński
K024889 616007610080910
62.

265

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
616999610270105
63.

324

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Wilfried Gluesing
K020795 DE431310524211 105FV70
64.

93

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K018638 616999610274010
65.

178

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
O: Marcelina Raczyńska
B: Marek Juszczak
K018660 616009610079110
66.

279

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
O: Tadeusz Pełeszuk
B: Schmidt Werner
K010392 DE421000408205
67.

294

CLASSIC SP POL 2012 Wałach gniada/175 F: Wiwaldi
M: Cara
O: Mirosława Borowska
B: Aleksandra Nowak
K025378 616009610181812
68.

109

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa/166 F: Xxx
M: Xxx
O: Weronika Kicińska
B: Xxx
K018833 DE441411352809
69.

237

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE431316779710
70.

48

COMMA M. KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Pleasure M / Pleasant Wing
O:
B:
K012183 528003000702162
71.

344

Concorde F:
M:
O:
B:
72.

345

CONGO AK Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Contendus
M: Czunita K
O: Monika Grzegorek
B: -
brak
73.

171

CONNORO HOL POL 2014 Ogier ciemnogniada/176 F: Connor / Casall
M: Raisa / Carvallo
O: Jan Binkiewicz
B:
K026064 DE421000185314
74.

176

CONQUEST HAN GER 2009 Wałach gniada/166 F: Carrico
M: Lady Jane
O: Aleksandra Robak
B: Klaus Below
brak DE 431316678310
75.

330

Constantina F:
M:
O: Wioletta Kosicka
B:
76.

306

CONTENDROS ...... POL ..... Ogier gniada/...... F: ........
M: .........
O: .........
B: .......
123456 123456
77.

329

Cor De La Saint Valentin F:
M:
O: Wioletta Kosicka
B:
78.

89

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
79.

68

CORTINA OLD POL 2008 Klacz gniada/167 F: Kaiser Karl /
M: Marchen D /
O: Dagmara Dolińska
B: Zenon Lewandowski
brak DE433331567808
80.

267

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
616 009 61 00137 13
81.

281

CRAZY QUEEN WESTF GER 2013 Klacz skarogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Lancona / Lancer III
O: Dorota Korbalewska
B: Zuch & Reitsport Allgau
K026652 DE441410859613
82.

205

CRICOVA L HOL GER 2013 Klacz kasztanowata F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Jan Ludwiczak
B:
K025023 DE421000048113
83.

192

CUDUŚ KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
O: Milena Kowalczyk
B: Dominik Gronet
K022425 616013640076211
84.

259

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
85.

127

CYRYL SP POL 1111 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
86.

121

CZANDOR SP POL 2011 Wałach siwa F: Czumak /
M: Czuma /
O: Piotr Sokołowski
B:
brak
87.

126

CZARINA SP POL 2014 Klacz skarogniada/168 F: FARMER
M: CZARNINA
O: KACPER STEFANIAK
B: .
. .
88.

283

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: V.I.P. /
M: Dani /
O:
B: Wiesław Apanasewicz
brak
89.

225

DAKOTA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Rubin / Rabino / Ramiro Z
M: Donna Cytra / Consor / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Staszak
B: Mieczysław Rybka
K022663 616009590251209
90.

15

Damiri F:
M:
O:
B:
91.

182

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
O: Franciszek Kurek
B: Andrea Hoyer
K021981 DE455670233212
92.

179

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
93.

11

Dasza kf POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
O: Antoni Chłapowski
B:
K006219 08260
94.

132

DEERYVEENEY SPARROW Connemara IRL 2014 Wałach siwa/148 F: Doire Mhainaigh Buachaill
M: Glenkyle Lily
O: Anna Halladin
B: Irlandia
brak
95.

260

DEJZI KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Szabliński
B:
brak
96.

193

DERWISZ SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulisses / Karandasj
M: Dewiza / Elvis
O: Milena Kowalczyk
B: Milena Kowalczyk
K018440 616009610221309
97.

248

DESPINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Nimmerdor I / Nimmerdor
M: Dracena / Granilli S
O:
B:
K021800 616009610072411
98.

327

Diament F:
M:
O:
B:
99.

86

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
K023234 POL732010074212
100.

314

DIE KLEINE LADY Węg. Półkrew HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
101.

116

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada/170 F: Maram
M: Dilejt
O: Krzysztof Kulpa
B: Krzysztof Lica
K008077 POL009530041603
102.

197

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
O: Hanna Nowakowska
B: Stanisław Szurik
brak
103.

263

DOMINGO Polski Koń Szlachetny POL 2007 Wałach gniada/176 F: HIMEN
M: DOLINA
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Diter Staniek
brak brak
104.

290

ELASTIQUA WESTF POL 2013 Klacz gniada F: Cachas / Caretino
M: Atiqua / Quantum
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Wojtek Kasperski
K024720 DE421000582312
105.

51

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950 616009690017212
106.

134

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
107.

201

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
108.

144

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofino /
M: Larduc /
O: Artur Wiśniewski
B:
brak
109.

53

EVITA SP POL 2001 Klacz srokata F: Emir / Emeryt
M: Elwira / Elf
O: Ewa Heidrych
B: Monika Pięta-Leśniak
K021562 616009590193601
110.

202

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
111.

210

FAHRENHEIT L HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lenett / Loran
M: Wanda X / Cassini II
O: Jan Ludwiczak
B:
K022795 DE421000047613
112.

216

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada F: Concorde / Cor De La Bryere
M: Bella - Canta R / Darco
O: Tomasz Palacz
B: Andrzej Kubik
K009852 POL009590013105
113.

47

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song / Elmero
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
114.

29

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:108 F: Herc
M: Fasada
O: Andrzej Dembski
B: Andrzej Dembski
brak
115.

261

FIGA KUC POL 2009 Klacz ciemnogniada/kuc:117 F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
brak
116.

108

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O: Michał Walorek
B:
K020430 POL013610260906
117.

236

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
O: Hans Henning Von Der Decken
B: Claudia Scgrecker
K024604 DE431316892112
118.

170

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
119.

196

FOREST Welsh Pony DEN 2005 Wałach gniada/kuc:115 F: Chablis Pip
M: Tanggards Freja
O: Anita Kamińska
B: Aleksandra Bucka
Brak 208333WE0506431
120.

289

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
O: Dorota Kowala
B:
K019121 528003201012935
121.

39

FRESKA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quality / Quinar
M: Fiolka / Gere
O: Katarzyna Dachterska
B: Katarzyna Dachterska
K025335 616009610093613
122.

338

Gabi F:
M:
O:
B:
123.

285

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
124.

97

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
125.

141

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Duero PP
M: Gamza
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: Jerzy Łukomski
K019951
126.

336

Garbonos kuc SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
K002593 04712
127.

212

GARCIA Haflinger GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
brak
128.

232

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
O: Elodie Stockbroekx
B: E,odie Stockbroekx
K024620 056007000G52724
129.

130

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
O: Andrzej Bomba
B:
K019545 61600961238111
130.

21

Georgia F:
M:
O:
B:
131.

351

Gloria F:
M:
O:
B:
132.

268

GOLD WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Gawra S / Markies V
O: Przemysław Rogowski
B: Marian Dolata
K015687 POL007610174207
133.

311

GRAND LEVISTO F SP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Leonardo / Loxgraf Go / Landgraf I
M: Grand Lady / Lambada / Landgraf I
O: Magdalena Gertig
B: Marek Fimmel
K016631 616009610091909
134.

181

GREY GRANNUS KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Mariusz Gromada
B: Krzysztof Maik
K018696 528003201100339
135.

7

Gross Montano Star F:
M:
O:
B:
136.

13

Haber F:
M:
O:
B:
137.

231

HANGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/169 F: CORRERO
M: HAŃCZA
O: JAN ZYBAŁA
B: KAZIMIERZ BARTKOWIAK
KO12445 POL009610038508 105DH42
138.

166

HARY SP POL 2012 Wałach gniada F: Romeo De Vaux / Querdo De Palustra
M: Hiszpanka / Contendus
O: Stefan Rakoczy
B:
K026145 616009610149012
139.

277

HAST Kłusak SWE 2014 Klacz gniada/kuc:146 F: Comets Tail /
M: South Florida /
O: Katarzyna Woźniak
B: Cristina Olson
brak
140.

309

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 Wałach gniada/mk: F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
O: Jacek Nowaczyk
B: Jacek Nowaczyk
K025206 616007610105214
141.

302

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
142.

230

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
143.

4

HESTER SP POL 2002 Wałach kara F: Seul /
M: Heinola /
O: Jerzy Gościniak
B: SK Rzeczna
K019968 POL009611110602
144.

221

HINDUSKA DAMA L WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Drako / Drakdream
M: Higa / Arkan
O: Liliana Błochowiak-Jachimowicz
B: Grzegorz Jachimowicz
K010900 616007610012606
145.

113

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
146.

266

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś
M: Heska
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
POL01361044005
147.

292

I LOVE YOU UWB POL 2001 Wałach kasztanowata/158 F: Belick
M: Burka
O: Karol Roszak
B: Leonid Loshakov
brak K009414 102NA83
148.

272

IBERADO M Kuc Feliński / Drp POL 2013 Wałach tarantowata/kuc:132 F: NN
M: NN
O: Janusz Czyż
B: -
Brak -
149.

40

ILUZJA MŁP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk: F: Fenomen /
M: Iwa /
O: Katarzyna Dachterska
B: Leszek Zbyśko
brak 616006580807509
150.

112

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
151.

320

INCYDENT WLKP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Wolf'S Panter
M: Indonezja
O: Patrycja Filipowska
B: Miś Walenty
Brak 616007610038912
152.

253

INDI SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: HEBAN
M: Indonezja
O: Monika Ciołek
B: Mariusz Kijek
Brak
153.

187

INIS SL? SORCERER Kuc Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc: F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
K024967 372004100017044
154.

23

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
155.

335

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Ogier gniada F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
O: SPRONKEN
B: Luc Huyghe
K024606 BELW267970BWP
156.

124

IZAURA WLKP POL 2005 Klacz gniada/mk: F: Landjonker S / Landjonker
M: Izoklina / Mazzel
O: Wiktoria Nowicka
B: Marcin Jarysz
K016871 POL007610190505
157.

287

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
O: Andrzej Jaremko
B:
K018465 056002W00290534
158.

105

JARBAS MŁP POL 2008 Wałach F: Bekas
M: Jawa
O: Dagmara Imiłkowska
B: -
brak
159.

169

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus /
M: Jingle /
O: Amelia Klota
B: Henryk Święcicki
brak
160.

125

JOHNNY SP POL 2000 Wałach izabelowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Wieczorkiewicz
B:
brak
161.

19

Jubilatka F:
M:
O:
B:
162.

133

JULY SP POL 2013 Klacz gniada F: Marino
M: Jenny
O: Zbigniew Trzeciak
B: Ząbrsko górne
brak
163.

185

KANTJE’S ELTON New Forest Pony NED 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Orchid’s Romario II
M: Kantje’s Rowena
O: Przemysław Mroczek
B: Nistelrode
Brak
164.

243

KAPRI Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/161 F: Poker
M: Korsyka
O: Karolina Majewska
B: Karolina Majewska
brak 616007610076011
165.

42

KARMEN Typ Pogrubiony POL 2011 Klacz gniada/156 F: MYWILL
M: KARYNA
O: Helena Miękwicz
B: Lipka Michał
Brak 616999610044211
166.

346

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
O: Katarzyna Dawidowska-Zawartowska
B: Hodowla Roslin Szelejewo Sp. z o. o.
K017614 616007610092210
167.

256

KATALEYA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Catuzo
M: Kasjopea
O: Nina Wandel
B: Nina Wandel
Brak
168.

110

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
169.

1

Klara F:
M:
O:
B:
170.

332

Klementynka F:
M:
O:
B:
171.

275

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc: F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
172.

22

Koni W 2010 F:
M:
O:
B:
173.

308

KONI W Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/164 F: Czumen K
M: Korsa
O: Hubert Kulikowski
B: Jacek Wilczyński
Brak Brak
174.

352

Kosma F:
M:
O:
B:
175.

90

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
O: Danielle Bezemer-witjens
B: H.A TOLBON
K025987 528008110078211
176.

120

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Brzechwa Marek
K024636 POL999670012608
177.

123

KWIRYN SP POL 2011 Wałach gniada F: Argus / Sir Nell
M: Kliwia / Kamerton
O: Marek Gałowski
B: Marek Gałowski
K025499 616999610211309
178.

99

LACKI PKSP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
179.

92

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
180.

155

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
181.

223

LANA MAYAMI WESTF POL 2010 Klacz gniada/170 F: Lancer III / Landgraf I
M: Caibuttas / Castillo
O: Mayami Magdalena Kowalska
B: Montis
K019845 DE441411588610
182.

209

LANCELOTTO L SP POL 2014 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Lanzarote L / Che Guevara L
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025026 616009610020214
183.

319

LANDOSKA A SP POL 2008 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Landoska L / Landos
O: Agnieszka Męczyńska
B: Agnieszka Męczyńska
K018042 616009610218508
184.

350

Lanzio-Star HANN GER 2005 stallion gn./165 F: Litas-Star
M: Feline/Freedom
O: Antoni Chłapowski
B:
K011370 DE431316701805
185.

342

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
O: Antoni Chłapowski
B:
186.

188

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: Sarka / nn
O: Piotr Pietrzak
B: Miroslav Kotouc
K023103 203011993083511
187.

115

LATINA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Lizbona / Mangan
O: Klaudia Jesion
B: Magdalena Wygrała
K016867 616007610107210
188.

32

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas-Star /
M: Grandacha MDM /
O: Paweł Pawlak
B: Verband Hannoverscher Warmblutzüchter e.v
brak DE431316701205
189.

343

Leipzig-Star F:
M:
O:
B:
190.

284

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
191.

334

LIBRA HOL GER 2010 Klacz gniada F: Larimar / Laval II
M: W-Corinna / Quinar
O: Przemysław Sawicki
B: Frank Plock
K021897 DE421000596310
192.

106

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Krzysztof Konarski
B: SK Pródnik
K013182 POL009690088908
193.

146

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
O: Karolina Rutkowska
B: Mirosław Łacinik
K024749 616009610034110
194.

313

LOTTA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/mk:- F: nn/nn
M: nn/nn
O: Patrycja Przydanek
B: -
brak brak
195.

305

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
196.

316

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
O: Wojciech Michalczak
B: Trzciński Piotr
K111111 616 009 52 00047 10
197.

149

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
O: Paulina Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
198.

14

Luka F:
M:
O:
B:
199.

129

LUKSOR Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/165 F: Court
M: Lenora
O: Antoni Chłapowski
B: X
K0088007 10141
200.

246

LUZI KUC POL nn Klacz gniada/kuc:120 F: nn
M: nn
O: Karolina Majewska
B: nn
brak 616999610322909
201.

20

Łezka F:
M:
O:
B:
202.

354

Maciuś F:
M:
O:
B:
203.

321

MAGNAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Granilli S / Grannus
M: Magnezja / Empik
O: Izabela Zawadzka
B: Izabela Zawadzka
K013931 POL009680043706
204.

137

MAGNUM WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: Kuba Rogacki
B: .
.
205.

173

MAIK K SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
206.

242

MALAGA SP POL 2003 Klacz siwa F: Czumak / Bujak
M: Madera / Empik
O: Bogdan Królik
B: Janusz Kobyliński
K009295 POL009611219803 102YN28
207.

30

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
O: Barbara Zmierczak - Stawicka
B: J. Schuurman
K024414 5280170700777
208.

145

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
O: Emilian Perlikowski
B: Ireneusz Kmieć
K019108
209.

207

MARTI L KWPN NED 2014 Wałach gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Pia Gratia / Gratianus
O: Jan Ludwiczak
B:
K025117 528003201403328
210.

200

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
211.

3

Melba F:
M:
O:
B:
212.

288

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F / Carnute
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K010849 POL009610072307
213.

317

MILKY WAY KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: brak
brak 616999540194308
214.

52

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
K023341 POL013611043903
215.

273

MIMI KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:121 F: a
M: a
O: a
B: a
brak
216.

70

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
O: Zuzanna Tecław
B: Natalia Włodarczak - Kubiak
K024750 616007610085511
217.

252

MIRKO KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: Magnat
M: Karinka
O: Adam Hybiak
B: Aleksandra Klimek
Brak
218.

117

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata i Mikołaj Kaczmarek
B: Zbigniew Zajdel
K020141 616009610217410
219.

12

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
O: Antoni Chłapowski
B:
220.

217

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
221.

140

NAMIBIA BEVS Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Wałach kara/kuc:146 F: Billy the King
M: Nobilituje / Nature Bog
O: Katarzyna Kaźmierska-Drobny
B: Niemcy
K026154
222.

270

NANDA DEWI Haflinger POL 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Niko
M: Nena
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Kaczer Karol
brak
223.

95

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Radosław Kierznowski
B: Piotr Siębor
K014382 POL013520094805
224.

114

NEMO WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Cruzeiro L / Carpaccio
M: Nenya / Carry Son
O: Konrad Stefański
B: Konrad Stefański
K021134 616007610129012
225.

38

NIRVANA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Nicola / Caretino K
O: Anna Warzecha
B: Marek Drzymała
K024404 616009682000212
226.

299

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide/ Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Stoeterij Dorperheide
brak 056-002-W00305243
227.

227

NOBLOSZ XX POL 2004 Wałach ciemnogniada/XX F: Canadian Winter
M: Niniwa
O: Włodzimierz Chmielnik
B: XX
K026326 POL040000003100
228.

214

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
229.

56

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
O: Monika Stein
B: SK Jaroszówka
K023209 616013670098913
230.

154

OLANDI WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Landos / Lord
M: Opozycja / Hacel
O: Ziemek Nowicki
B: Urszula Farysej
K008816
231.

150

OLIWKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
O: Dominika Jelewska
B: Bożena Smorawska
brak 616009530267309
232.

295

ORLANDO W WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Chap / Cellestial
M: Osaka / Czynel
O: Krystyna Charlińska
B: Jacek Wilczyński
K021599 616007610016911
233.

213

ORLIT KUC POL 2001 Wałach bułana/kuc:146 F: Split / Cynik
M: Orda / Halny
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Monika Warych
K015971 POL013611101201
234.

186

OSCAR Belgijski Kuc Sportowy BEL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'Aurar
O: Małgorzata Pięta
B: Gunther Vingerhoets
K024966 056-002-P00710373
235.

356

Otello F:
M:
O:
B:
236.

41

OTHELLO SP POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc: F: Santana Danny's Boy /
M: Olga /
O: Monika Garczarek
B: Christina Persson
brak
237.

258

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
238.

229

PACINO SP POL 2008 Wałach gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Pacynka / Czakamar
O: Agnieszka Sosnowska
B: Ewa Fabińska
K012099 POL009510208408
239.

81

PANONIA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:154 F: Pengo
M: Jagoda
O: Maciej nawrot
B: -
Brak 616009610202910
240.

24

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
241.

291

PASJONATA ARNI Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:138 F: Rondo' s Matador / Wolling's Dante
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Magdalena Jaśkiewicz
B: Jerzy Kołodziejek
K026123 616013610075212
242.

298

PASJONATA DOUGLAS Kuc Walijski POL 2008 Wałach siwa/kuc:132 F: Wolling's Lion King
M: Tijd Vlijt's Dante
O: Michał Stawiński
B: Elżbieta Kołodziejek
brak 013610131508
243.

100

PASTERNIAK . POL 2000 Wałach gniada/. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
244.

138

PATAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Wiola Sacherska
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
245.

224

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
246.

286

PIPI NN POL Nn Klacz inna/mk:140 F: Nn
M: Nn
O: Klaudia Olejniczak
B: Nn
Brak 6169996102613
247.

276

PRINCE POLO KUC POL 15 Wałach gniada/kuc:148 F: rolex 2
M: pola
O: katarzyna Wozniak
B: marzena rozpondek
brak
248.

84

PRINS HANS OS GER 2009 Wałach gniada F: Chaccomo / Chacco-Blue
M: Nana de Bonneville / Galoubet A
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Gestuet Lewitz
K026059 DE418180108109
249.

172

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
O:
B:
K020845 POL009530160006 104XC89
250.

337

Pysia kuc POL 1997 mare F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
251.

240

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
O: Emilia Dołkowska
B: Stieper Mirjam
K024303 DE421000063511
252.

235

QUERIDA HAN GER 2012 Klacz kasztanowata F: Quaterback / Quaterman
M: Helaja / Hotline
O:
B:
K025187 DE431310351012
253.

160

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
254.

339

Quizio F:
M:
O:
B:
255.

163

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
256.

33

REXONA HAN GER 2006 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alicja Murakowska
B:
brak
257.

184

RIVER LILLY Irish Horse Register IRL 2011 Klacz bułana/kuc: F: Shadows Dun
M: Rosie Clover
O: Nina Sućko
B: Brian Morgan
K026539
258.

157

ROLAND 118 KWPN NED 1998 Wałach gniada F: Landwind II B / Landgraf
M: Larissa / Amethist
O: Edmund Idkowiak
B: Edmund Idkowiak
K006064 KWPN9806826 9806826
259.

34

ROM WLKP POL 2008 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Bartosz Dobecki
B:
brak
260.

255

ROMAN Wielkopolska POL 2014 Wałach siwa F: Ben-hur
M: Regina
O: Jakub Dorynek
B: Karpowicz
Brak
261.

293

ROSALIE Hackney POL 2011 Mare bay/kuc:135 F: none
M: none
O: Klaudia Olejniczak
B: Klaudia Olejniczak
DE484849914311 DE484849914311
262.

301

ROSARIO Kuc Walijski POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:130 F: Zefir
M: Pasjonata Roksana
O: Anna Danielewicz
B: -
Brak -
263.

191

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
264.

49

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Olejniczak
B:
K025588 616999681034114
265.

353

Rubin F:
M:
O:
B:
266.

274

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O: Jacek Mateja
B: Rudolf Meyer
K022056 DE433330470605
267.

107

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
K019042 616013670129009
268.

104

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
269.

280

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier gniada F: Masini /
M: Segasta / Special Power
O: Paweł Fortuniak
B: Marek Sekuła
K022490 616POL1200758IT
270.

142

SANDOR SP POL 2014 Ogier kara/173 F: Talent Charboniere
M: Sumatra / Widam
O: Rafał Perlikowski
B: SK Dobrzyniewo
Brak Brak
271.

357

Sara F:
M:
O:
B:
272.

60

SARA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Lwówek
M: Sena
O: Przemysław Mroczek
B: Begier Ryszard
K026008
273.

190

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:157 F: Chellano's Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
O: Dagmara Dolińska
B: Bartosz Wroński
K016618 POL007610112308
274.

340

Semino 5 Old. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
O: Antoni Chłapowski
B:
K011897 DE 418180128406
275.

349

Sequi Star F:
M:
O:
B:
276.

269

SEWILLA L Hanowerska POL 2011 Klacz kara F: Van Helsing
M: Edda
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Niemcy
K019732
277.

59

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
O: Przemysław Mroczek
B: Katarzyna Woźniak
K026007 616009610121413
278.

318

SILVER KUC POL 0000 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Agnieszka Męczyńska
B: Brak
Brak
279.

203

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
280.

251

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:115 F: Nn
M: Nn
O: Andrzej Wolniewicz
B: nn
Brak
281.

2

Stanislaw - Star F:
M:
O:
B:
282.

153

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
283.

136

STOLPEG?RDENS CASALL-STAR Duńska Gorącokrwista DEN 2004 Wałach gniada/165 F: Carpaccio
M: Stolpeg?rdens Lady L
O: Antoni Chłapowski
B: X
K009331 10498
284.

16

Swawola F:
M:
O:
B:
285.

177

SYNAMI WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Ignam / Akropol
M: Syga / Gawot
O: Marcelina Raczyńska
B: SK Plękity
K010170 POL007600107004
286.

271

SYNERGIA XX POL 2002 Klacz gniada/159 F: All Hands On Deck /
M: Sygryda /
O: Janusz Czyż
B: SK Iwno
brak POL020000007070
287.

220

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
288.

44

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Marcin Śliwiński
B: x
K016587 POL013640020904
289.

257

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
O: Daria Krzemińska
B: SK Racot
K025688 616007610118112
290.

222

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
O: Marek Biskup
B: Marek Kubacki
K022297 616009610027612
291.

102

TIFI KM POL 2005 Klacz gniada/kuc:125 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
O: Dorota Przybyła
B: .
K023869 POL013530073105
292.

111

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
O: Adrianna Marciniak
B: SK Mieczownica
brak
293.

195

TORERO KUC POL 2008 Ogier kasztanowata/kuc:148 F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
O: Milena Kowalczyk
B: D. Gronet
K018393 POL013640060608
294.

31

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj /
M: Sasanka /
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
brak 616999610226312
295.

118

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj
M: Sasanka
O: Marcelina Zobel
B: .
Brak Brak
296.

215

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Rafał Rostowski
K015133 POL009520038907
297.

234

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
O: Anna Zemer
B: Rainer Dubbels
K025699 DE431314306512
298.

180

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Uccello
M: Espania
O: Eryk Urbaniak
B: Niemcy
K026659 DE 431314500809
299.

262

UŚMIECH KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Kmieć
M: Usterka
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Sulej
POL013610181006
300.

219

VAGANT KWPN NED 2002 Wałach gniada/169 F: Cantos / Contender
M: Pavanta / Iroko
O: Ireneusz Głowacz
B: C M P A Van Veldhoven
K008823 0211971 POL40542
301.

208

VALENTIN L HAN GER 2011 Wałach gniada F: Valentino / Now Or Never M
M: Sabrina / Singular Joter I
O: Jan Ludwiczak
B:
K023937 DE431311903011
302.

147

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 Klacz siwa F: iphino
M: vincenzja
O: witold hudzik
B: kowalczyk zbigniew
brak
303.

165

VICTORY S.P POL 2012 Wałach gniada/172 F: Cros
M: Valencja
O: Dawid Rakoczy
B: Andrzej Gołaś
LKPZJ/3260/18 616009640007512
304.

296

WALKOVER Małopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: RASHIM
M: WALKIRIA
O: Danuta Kozber
B: SK Prudnik Sp. z o.o.
K011513 616006690025706
305.

300

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
O: SK Wapno Jan Jach
B: GR Wienc-Rol Sp. z o. o.
brak
306.

148

WERONA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten /
M: Wiki /
O: Paulina Wachowiak
B: Zofia Filipek
K025825 616007600208313
307.

211

WESTFALIA L WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Darjeeling / Diarado
M: Cracker Jane / Coronino
O: Jan Ludwiczak
B:
K022801 DE441410800213
308.

198

WIDAM SP POL 2013 Ogier bułana/166 F: Arktos
M: Wilga
O: Marek Szepczyński
B: Marek Szepczyński
Brak
309.

162

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
310.

278

WOJTEK KUC POL 16.03.2010 Wałach kara/kuc:130 F: brak
M: brak
O: klaudia olejniczak
B: brak
brak
311.

204

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
312.

312

Z-PRIMA APRILIS KUC POL 2010 Klacz kara/kuc:100 F: ZORRO
M: GRATKA
O: X
B: X
x x
313.

189

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Dagmara Dolińska
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
314.

226

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
315.

206

ZIRAY L HOL GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: Fortuna VI / Caletto I
O: Jan Ludwiczak
B:
K021005 DE421000194012
316.

355

Zirocco F:
M:
O:
B:
317.

98

ZIRUSA H KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata/170 F: Indoctro / Capitol I
M: Irusa / Nimmerdor
O: Krzysztof Sas Wisłocki
B: A. J. Hazenberg
K014081 5280030404485
318.

250

ZULA KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
O: Hanna Pierzyńska
B: NN
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
150
250
SUM:
400.00
Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
200
300
SUM:
500.00
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
100
100
200
200
200
500
SUM:
1300.00
Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
400
SUM:
400.00
Hudzik Witold bpk
600
SUM:
600.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
300
300
SUM:
600.00
Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
300
300
400
400
SUM:
1400.00
Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
50
SUM:
50.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
400
50
SUM:
450.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
1500
500
1000
200
600
SUM:
3800.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
100
100
2000
200
SUM:
2400.00
Kulpa Krzysztof CKJ Bonanza
400
SUM:
400.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
50
200
SUM:
250.00
Raczyńska Marcelina bpk
100
300
100
SUM:
500.00
Sacherski Dawid bkp
100
SUM:
100.00
Starzyńska Gabriela Budzyński KS Kłos
300
SUM:
300.00
Wołodkowicz Olimpia bpk
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Albińska Marysia
CH Jaszkowo
Diament (327)
2018-12-15
14
2018-12-15
18
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
LUCAS RJT (305)
2018-12-15
5
2018-12-15
37
Antkowiak Zuzanna
KJ Equarius
JOHNNY (125)
2018-12-15
30
2018-12-15
40
Bajda Małgorzata
KJ CH Jaszkowo
Concorde (344)
2018-12-15
52
2018-12-14
16
2018-12-15
33
2018-12-16
39
2018-12-15
30
2018-12-16
29
2018-12-15
16
2018-12-16
Gloria (351)
2018-12-15
10
2018-12-16
16
Bajońska Julianna
KJ CH Jaszkowo
Gabi (338)
2018-12-15
4
2018-12-16
12
Quizio (339)
2018-12-15
36
2018-12-16
5
Banach Natalia
bpk
BELGIA (101)
2018-12-15
3
2018-12-15
48
2018-12-16
21
2018-12-16
3
MAGNUM (137)
2018-12-15
2
2018-12-16
9
Banaszak Mikołaj
WTK Hermanów
Swawola (16)
2018-12-14
2018-12-14
Banaszak Weronika
Stajnia King Boguszynek
ARKA (28)
2018-12-15
2018-12-16
29
FIESTA (29)
2018-12-16
1
Biela Berenika
KJ CH Jaszkowo
Garbonos (336)
2018-12-15
24
2018-12-16
2
Pysia (337)
2018-12-15
2
2018-12-16
2
Binkowska Julia
Stajnia Trzy Konie
2018-12-15
11
2018-12-15
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
TEKILA-K (222)
2018-12-14
1
150
2018-12-14
1
250
2018-12-15
4
2018-12-15
7
Błachowiak Wiktoria
KJ Liljówka
2018-12-15
15
2018-12-15
38
2018-12-16
11
2018-12-16
28
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
NOKIA (214)
2018-12-15
1
2018-12-15
19
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Bolek Anna
WTK Hermanów
Damiri (15)
2018-12-14
1
2018-12-14
1
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CALILO (50)
2018-12-15
23
2018-12-15
26
2018-12-16
23
2018-12-16
33
ALLUBET (69)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Borowska Amelia
KJ Pony Poznań
CLASSIC (294)
2018-12-14
24
2018-12-14
2018-12-15
53
2018-12-15
Bugajska Angelika
KJ CH Jaszkowo
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
9
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
P-LUSI (258)
2018-12-16
32
2018-12-16
26
Charliński Maciej
ludowy klub jeździecki abaria iwno
ORLANDO W (295)
2018-12-15
39
2018-12-16
25
Chlasta Oliwia
KJ Kapada Wiry
2018-12-14
1
2018-12-15
3
2018-12-15
10
2018-12-16
3
2018-12-16
47
Choińska Wiktoria
bpk
2018-12-15
2018-12-15
23
2018-12-15
12
Ciołek Julia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
INDI (253)
2018-12-15
28
2018-12-15
28
2018-12-16
2018-12-16
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (92)
2018-12-14
19
2018-12-14
26
2018-12-15
9
2018-12-15
31
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
ALF (103)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
HOKO LADY (113)
2018-12-15
43
2018-12-15
45
Czerwińska Jagoda
Klub Jeździecki Kapada Wiry
KARMEN (42)
2018-12-15
6
2018-12-15
17
Dąbek-Graw Katarzyna
bpk
REXONA (33)
2018-12-14
2018-12-15
2018-12-14
Danielewicz Anna
bpk
2018-12-16
22
2018-12-16
18
Dawidowska-Zawartowska Katarzyna
KS Idmar Krajkowo
KARUSO (346)
2018-12-14
35
2018-12-14
2018-12-15
21
2018-12-15
Derda Agata
KJ MICHAŁÓWKA
2018-12-15
4
2018-12-15
32
2018-12-16
3
200
2018-12-16
9
KOSMA (90)
2018-12-15
12
2018-12-15
30
2018-12-16
3
300
2018-12-16
Dezor Inga
JUKS Mieczewo
CELINA (297)
2018-12-15
15
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
9
Dolżan Kaja
Klub Jeździecki Chrobry
DERWISZ (193)
2018-12-14
9
2018-12-14
10
2018-12-14
12
2018-12-15
15
2018-12-15
49
Drobny Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2018-12-15
19
2018-12-15
32
2018-12-16
28
2018-12-16
24
GANGES (141)
2018-12-15
1
2018-12-15
51
2018-12-15
2018-12-16
1
2018-12-16
2
Drossel Milena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
MAGNAT (321)
2018-12-15
57
2018-12-16
34
2018-12-15
55
2018-12-16
41
CARLOS (322)
2018-12-15
24
2018-12-15
2018-12-16
29
2018-12-16
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-12-14
13
2018-12-14
13
2018-12-14
22
2018-12-14
2018-12-15
32
2018-12-15
2018-12-16
43
Dykcik Nell
Bpk
MAGNUM (137)
2018-12-15
7
2018-12-15
9
2018-12-16
3
2018-12-16
20
Dziemidowicz Wiktor
LUKS Nysa Gubin
DESPINA (248)
2018-12-14
18
2018-12-14
11
2018-12-15
14
2018-12-16
6
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
Łezka (20)
2018-12-15
5
2018-12-15
13
Epting Zofia
JKS Gold Team
CHILI (265)
2018-12-15
31
2018-12-15
14
2018-12-16
14
2018-12-16
13
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
2018-12-14
2
100
2018-12-14
3
100
2018-12-15
2
200
2018-12-15
3
200
FRAPANT (289)
2018-12-14
3
200
2018-12-15
1
500
ELASTIQUA (290)
2018-12-14
5
2018-12-14
8
2018-12-15
5
2018-12-15
7
Garczarek Oliwia
Klub Jeździecki Kapada Wiry
OTHELLO (41)
2018-12-15
27
2018-12-15
29
Gdaniec Mirosława
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2018-12-15
54
2018-12-15
40
2018-12-16
31
2018-12-16
22
Gertig Anna
JUKS Mieczewo
2018-12-14
13
2018-12-14
2018-12-15
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (220)
2018-12-15
2
2018-12-15
26
2018-12-16
3
2018-12-16
2
Gniadek Oliwia
BPK - WIE
2018-12-15
35
2018-12-15
42
2018-12-16
18
2018-12-16
7
Gola Helena
nie dotyczy
2018-12-15
1
2018-12-15
1
Goncerzewicz Maja
KJ Atena
VERONA (147)
2018-12-15
2018-12-15
16
2018-12-15
17
2018-12-16
17
2018-12-16
11
2018-12-16
13
Graca Paulina
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (29)
2018-12-15
10
2018-12-16
5
Grochowska Natalia
JKS Gold Team Rogalinek
DOMINGO (263)
2018-12-15
8
2018-12-15
20
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin Turek
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
44
2018-12-16
Grygier Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
2018-12-15
15
2018-12-15
2018-12-16
17
2018-12-16
2018-12-15
4
2018-12-16
2018-12-16
2018-12-14
1
2018-12-15
22
2018-12-15
2018-12-16
14
EMICA (51)
2018-12-14
1
2018-12-15
30
2018-12-16
11
Grzegorek Adrianna
Bez Przynależności Klubowej
CONGO AK (345)
2018-12-15
11
2018-12-15
5
2018-12-15
Grzyb Paulina
LKS Cwał Poznań
BABRIE (228)
2018-12-15
1
2018-12-15
9
2018-12-16
4
2018-12-16
28
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
ZANDRA (226)
2018-12-14
24
2018-12-14
22
2018-12-15
14
2018-12-15
38
2018-12-16
1
400
2018-12-16
10
Halladin Julia
BPK
2018-12-16
21
2018-12-16
16
JULY (133)
2018-12-15
20
2018-12-15
1
Hołderna Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
Georgia (21)
2018-12-15
2018-12-15
10
2018-12-15
Hudzik Witold
bpk
VERONA (147)
2018-12-14
1
2018-12-14
27
BARBADOS (164)
2018-12-14
28
2018-12-14
10
2018-12-15
12
2018-12-15
2018-12-16
1
600
2018-12-16
16
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
ALHAMBRA (156)
2018-12-15
15
2018-12-15
34
2018-12-16
17
2018-12-16
33
2018-12-15
17
2018-12-15
22
2018-12-16
19
2018-12-16
10
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2018-12-15
22
2018-12-15
23
2018-12-16
35
Imiłkowska Dagmara
bpk
JARBAS (105)
2018-12-15
27
2018-12-15
2018-12-16
1
2018-12-16
46
2018-12-15
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-12-14
11
2018-12-16
17
2018-12-16
6
300
2018-12-14
2
300
2018-12-16
14
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
MOSSA (217)
2018-12-14
5
2018-12-14
14
2018-12-15
1
300
2018-12-15
2
300
AVALETTO (218)
2018-12-14
13
2018-12-14
13
2018-12-15
2
400
2018-12-15
1
400
VAGANT (219)
2018-12-14
21
2018-12-14
21
2018-12-15
Jakubowska Julia
JKS Gold Team
BOBI (264)
2018-12-15
8
2018-12-15
27
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
FLATTERY (170)
2018-12-15
35
2018-12-16
23
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-12-15
39
2018-12-15
35
2018-12-16
12
2018-12-16
9
Jarosz Karol
bpk
BAGDAD (151)
2018-12-15
2018-12-15
7
2018-12-15
9
Jędraszak Roksana
WTK Hermanów
2018-12-15
12
2018-12-15
13
Jesion Klaudia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
LATINA (115)
2018-12-14
25
2018-12-14
34
2018-12-15
39
2018-12-15
44
2018-12-16
20
Joachimiak Oliwia
Stajnia King Boguszynek
ARKA (28)
2018-12-15
2018-12-16
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
BATOR (282)
2018-12-15
28
2018-12-15
35
2018-12-16
3
2018-12-16
23
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-12-15
61
2018-12-15
22
2018-12-16
14
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
OLIWKA (150)
2018-12-16
22
2018-12-16
37
Kaczmarek Zuzanna
MILKY WAY (317)
2018-12-15
1
Kamińska Martyna
SKJ Gronówka
FOREST (196)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Kapała Filip
KJ Michałówka
EMICA (51)
2018-12-14
3
2018-12-15
10
Kapała Filip
KJ Michałówka
CHILI (91)
2018-12-15
52
2018-12-16
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Dasza (11)
2018-12-15
2
2018-12-16
1
Bolero (326)
2018-12-15
35
2018-12-15
21
2018-12-16
6
2018-12-16
10
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
MIRKO (252)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Kicińska Weronika
KJ Cavallo Szczecin
CLINTARA (109)
2018-12-14
20
2018-12-14
6
2018-12-15
18
2018-12-15
8
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2018-12-15
7
2018-12-16
6
2018-12-15
8
2018-12-16
6
CAJERO (96)
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
4
Kmieciak Maksymilian
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CALINKA (241)
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Kołodziejczak Danusia
bpk
BRETON (88)
2018-12-14
1
2018-12-14
1
2018-12-15
2018-12-15
9
2018-12-16
5
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-12-15
50
2018-12-15
37
2018-12-16
27
2018-12-16
6
2018-12-15
11
2018-12-15
38
2018-12-16
7
2018-12-16
5
50
Korbalewska Kaja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-12-15
21
2018-12-15
2018-12-16
23
2018-12-16
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (191)
2018-12-15
39
2018-12-15
4
2018-12-16
5
2018-12-16
20
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-12-14
10
2018-12-14
8
2018-12-15
8
2018-12-16
5
400
WOODY (204)
2018-12-14
4
2018-12-14
3
50
2018-12-15
6
2018-12-15
9
2018-12-16
13
Kosmalewicz Michalina
NF Championstud
MILKY WAY (317)
2018-12-15
1
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
2018-12-14
1
2018-12-14
15
2018-12-15
13
2018-12-15
1
Kowalczyk Hubert
Klub Jeździecki Chrobry
CUDUŚ (192)
2018-12-14
7
2018-12-14
1
2018-12-15
22
2018-12-15
12
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
DAMON (182)
2018-12-15
26
2018-12-15
15
2018-12-16
16
2018-12-16
7
Kozak Julia
Kosma (352)
2018-12-15
2018-12-15
Maciuś (354)
2018-12-16
2018-12-16
Krajewski Damian
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
QUATRO (240)
2018-12-14
10
2018-12-14
27
2018-12-15
40
2018-12-15
37
2018-12-16
11
Krajewski Jakub
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
MALAGA (242)
2018-12-15
41
2018-12-16
21
2018-12-16
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
PACINO (229)
2018-12-14
21
2018-12-14
6
2018-12-15
21
2018-12-15
16
2018-12-16
2
1500
2018-12-14
1
500
2018-12-15
2018-12-16
9
HANGA (231)
2018-12-14
7
2018-12-15
6
2018-12-16
3
1000
2018-12-14
9
2018-12-14
16
2018-12-15
44
2018-12-15
20
2018-12-16
8
CARRY 70 (233)
2018-12-14
12
2018-12-15
6
2018-12-15
4
200
2018-12-16
4
600
LIBRA (334)
2018-12-14
8
2018-12-15
30
2018-12-15
19
2018-12-16
32
2018-12-16
14
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
UCCELLA Z (234)
2018-12-14
7
2018-12-14
13
2018-12-15
8
2018-12-15
28
2018-12-16
15
QUERIDA (235)
2018-12-14
12
2018-12-14
27
2018-12-15
27
2018-12-14
9
2018-12-15
13
2018-12-16
15
COKOWAAH (237)
2018-12-14
4
2018-12-14
4
100
2018-12-15
5
2018-12-15
5
100
2018-12-16
1
2000
CARMEN P (238)
2018-12-14
6
2018-12-14
15
2018-12-15
5
2018-12-15
24
2018-12-16
4
200
2018-12-14
26
2018-12-14
32
2018-12-15
29
2018-12-15
29
2018-12-16
34
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (94)
2018-12-15
13
2018-12-15
26
2018-12-16
11
2018-12-16
11
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2018-12-14
1
2018-12-15
12
2018-12-16
5
Krzyżostaniak Joanna
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
ESCHNAPUR (134)
2018-12-15
13
CHANTEL (135)
2018-12-15
46
Kubacka Katarzyna
KJ Kapada Wiry
ROM (34)
2018-12-16
18
2018-12-16
24
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (179)
2018-12-15
26
2018-12-15
60
2018-12-16
6
2018-12-16
38
Kulmajer Gabriella
2018-12-15
1
Kulpa Krzysztof
CKJ Bonanza
DILMAR (116)
2018-12-15
18
2018-12-15
14
2018-12-16
2
400
2018-12-16
12
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
EVITA (53)
2018-12-15
27
2018-12-15
49
2018-12-16
42
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna
SARA (60)
2018-12-15
15
2018-12-15
25
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
PTYŚ (172)
2018-12-14
25
2018-12-14
5
50
2018-12-15
46
2018-12-15
12
2018-12-16
8
MAIK K (173)
2018-12-14
29
2018-12-14
9
2018-12-15
11
2018-12-15
11
2018-12-16
10
2018-12-14
10
2018-12-14
12
2018-12-15
16
2018-12-15
10
2018-12-16
7
200
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (284)
2018-12-15
1
2018-12-15
25
2018-12-16
4
2018-12-16
21
Kwiecińska Olga
WTK Hermanów
Altea (18)
2018-12-14
1
2018-12-14
1
Lehmann Konstancja
bpk
WIWARO (162)
2018-12-14
20
2018-12-14
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
15
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-12-15
12
2018-12-15
11
2018-12-16
6
2018-12-16
15
Ładziak Amelia
KJ Lotus Poznań
TOP GUN (111)
2018-12-14
15
2018-12-15
1
2018-12-15
23
2018-12-16
9
2018-12-16
11
2018-12-14
15
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
AMOR (303)
2018-12-15
12
2018-12-15
17
2018-12-16
9
2018-12-16
7
Łamaszewska Wiktoria
Pony Jumping Team
PIPI (286)
2018-12-15
26
2018-12-15
6
2018-12-16
8
2018-12-16
10
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
2018-12-14
5
2018-12-14
7
2018-12-15
15
2018-12-15
18
2018-12-16
11
Maćkowiak Marcin
KJ Agro-Handel Śrem
CRICOVA L (205)
2018-12-15
20
2018-12-15
2018-12-16
26
2018-12-16
24
ZIRAY L (206)
2018-12-15
25
2018-12-15
2018-12-16
35
2018-12-16
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
GABON (285)
2018-12-15
7
2018-12-15
23
2018-12-16
3
2018-12-16
22
Maćkowska Patrycja
KJ Podkowa Gruszczyn
MIMI (273)
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Mądrowska Alicja
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
MALAGA (242)
2018-12-14
1
2018-12-14
1
2018-12-15
1
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Lapaccio (342)
2018-12-15
4
2018-12-16
10
2018-12-15
53
2018-12-16
30
Majorczyk Jagoda
KJ Ostrowo Młyn
ASTRID (159)
2018-12-15
17
2018-12-15
38
2018-12-16
23
2018-12-16
12
Majorczyk Nikola
KJ Ostrowo Młyn
BLANSZ (158)
2018-12-15
12
2018-12-15
31
2018-12-16
9
2018-12-16
7
Marciniak Liliana
bpk
KONI W (308)
2018-12-15
2018-12-15
Mateja Maksymilian
bpk
2018-12-15
5
2018-12-15
14
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
GANDALF (97)
2018-12-15
1
2018-12-15
29
2018-12-16
11
2018-12-16
38
Matuszak Wiktoria
x
ROYAL (191)
2018-12-16
1
Matuszewska Roksana
Bez Przynależ ności Klubowej
Haber (13)
2018-12-15
20
2018-12-15
1
Mroczek Zuzanna
Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2018-12-16
22
SARA (60)
2018-12-15
Muchajer Wiktoria
Stajnia Karino
AXELL (247)
2018-12-15
34
2018-12-15
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
FALLA (47)
2018-12-14
4
2018-12-15
47
2018-12-16
18
2018-12-16
17
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (112)
2018-12-16
16
2018-12-16
16
2018-12-16
1
Nagła Maja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
SIWEK (251)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Nawrot Julia
Kj agro-handel śrem
PANONIA (81)
2018-12-15
2018-12-15
2018-12-16
2018-12-16
Niedziela Agnieszka
Bajka (347)
2018-12-15
2018-12-15
Nikola Urbańska
KJ Podkowa Gruszczyn
CORTINA (68)
2018-12-14
15
2018-12-14
1
2018-12-15
22
2018-12-15
21
2018-12-16
19
2018-12-16
13
Nowacka Natalia
Apis (8)
2018-12-15
8
2018-12-15
33
2018-12-16
8
2018-12-16
18
Nowaczyńska Dagmara
Stajnia NF Championstud
2018-12-16
18
2018-12-16
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2018-12-15
31
2018-12-15
47
Nowicka Wiktoria
St. KJ Gronówka
IZAURA (124)
2018-12-14
8
2018-12-14
26
2018-12-15
19
2018-12-16
22
Nowicki Ziemowit
St. KJ Gronówka
OLANDI (154)
2018-12-14
14
2018-12-14
23
2018-12-15
43
2018-12-16
26
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
CONNORO (171)
2018-12-15
1
2018-12-15
48
2018-12-16
15
2018-12-16
40
Olejniczak Klaudia
Pony Jumping Team
ODYSEJA (56)
2018-12-15
32
2018-12-15
2018-12-16
27
2018-12-16
Olszewska Krystyna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
LUKSOR (129)
2018-12-14
2018-12-15
13
2018-12-16
5
2018-12-16
4
2018-12-14
15
2018-12-15
30
Orłowska Zofia
Brak
2018-12-15
24
2018-12-15
22
Osieka Hanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-12-15
54
2018-12-15
25
2018-12-16
20
2018-12-16
16
Ostręga Damian
KJ Jan Kosicki
2018-12-14
11
2018-12-14
17
2018-12-14
18
Baraque (331)
2018-12-14
19
2018-12-14
15
Otlewska Amelia
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2018-12-15
11
2018-12-15
2018-12-16
27
2018-12-16
19
Palacz Oliwia
KJ Liljówka Stęszewko
FALCON (216)
2018-12-15
1
2018-12-15
16
2018-12-16
13
2018-12-16
Palicka Magdalena
Stajnia Karino
LUZI (246)
2018-12-15
2018-12-15
Pawlak Nicole
KJ Rancho Poznań
2018-12-15
18
2018-12-15
8
2018-12-16
17
2018-12-16
10
Pawlak Roksana
Stajnia Karino
BIBI (244)
2018-12-15
9
Pecyna Miriam
.
2018-12-15
15
2018-12-15
10
2018-12-16
8
2018-12-16
9
2018-12-16
Pełeszuk Tadeusz
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CLARUS (279)
2018-12-14
16
2018-12-14
23
2018-12-15
31
2018-12-15
45
2018-12-16
15
Perlikowski Rafał
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
SANDOR (142)
2018-12-15
1
2018-12-15
24
2018-12-15
45
2018-12-16
1
2018-12-16
17
2018-12-16
36
2018-12-15
24
2018-12-15
17
2018-12-16
13
2018-12-16
11
Piasecki Patryk
Stajnia NF Championstud
SEWILLA L (269)
2018-12-16
10
2018-12-16
15
Piechowiak Daria
JKS Gold Team
HOŁEK (266)
2018-12-15
3
2018-12-15
5
2018-12-16
7
2018-12-16
6
Pierzyńska Magdalena
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
ZULA (250)
2018-12-15
14
2018-12-15
7
2018-12-16
11
2018-12-16
26
Pięta Julia
KJ Kapada Wiry
2018-12-15
18
2018-12-15
2018-12-16
19
2018-12-16
Pochyła Emilia
Stajnia Karino
KAPRI (243)
2018-12-15
37
Pochyła Julia
Stajnia Karino
KAPRI (243)
2018-12-15
16
Pogodzińska Sonia
KJ CH-Jaszkowo
Montana (12)
2018-12-15
3
2018-12-15
25
2018-12-16
25
Pogonowska Małgorzata
Pony Jumping Team
AVATAR (304)
2018-12-15
22
2018-12-15
34
Polcyn Alicja
Stajnia Karino
BIBI (244)
2018-12-15
15
Polko Dominika
Bond (9)
2018-12-15
16
2018-12-15
Zirocco (355)
2018-12-16
11
2018-12-16
Pozarzycka Ida
KJ Liljówka Stęszewko
TUNIS (215)
2018-12-15
15
2018-12-15
44
2018-12-16
11
2018-12-16
30
Przewoźna Aleksandra
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
NOBLOSZ (227)
2018-12-15
6
2018-12-15
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFI (102)
2018-12-16
2018-12-16
ALF (103)
2018-12-16
7
2018-12-16
13
Raczyńska Marcelina
bpk
CONQUEST (176)
2018-12-15
15
2018-12-15
33
2018-12-16
2018-12-16
SYNAMI (177)
2018-12-15
3
100
2018-12-15
33
2018-12-16
19
2018-12-16
20
CINDY (178)
2018-12-15
10
2018-12-15
3
300
2018-12-16
5
100
2018-12-16
17
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
VICTORY (165)
2018-12-15
25
2018-12-15
9
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
2018-12-16
1
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (259)
2018-12-16
20
2018-12-16
Rogacki Jakub
bpk
LACKI (99)
2018-12-15
21
2018-12-15
19
2018-12-16
27
2018-12-16
1
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
GOLD (268)
2018-12-14
1
2018-12-14
26
2018-12-15
13
2018-12-15
1
Roś Maja
KJ Chrobry Warszawa
TORERO (195)
2018-12-14
11
2018-12-14
29
2018-12-15
56
2018-12-15
59
Rutkowska Karolina
KJ Stajnia z Kopytem
LOTNA (146)
2018-12-15
37
2018-12-15
Rydlichowska Marcelina
KJ Atrium Swarzędz
LOTTA (313)
2018-12-16
2018-12-16
Rzepka Julia
Bez Przynależności Klubowej
Luka (14)
2018-12-16
2018-12-16
Sacherski Dawid
bkp
PATAGONIA (138)
2018-12-14
9
2018-12-14
25
2018-12-15
51
2018-12-15
43
2018-12-16
4
100
2018-12-16
21
BARBAROS (139)
2018-12-14
28
2018-12-14
2018-12-15
16
2018-12-15
28
2018-12-16
Sadowczyk Jagoda
Stajnia King Boguszynek
ARKA (28)
2018-12-15
2018-12-16
Sas Wisłocka Katarzyna
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-12-14
31
2018-12-15
15
2018-12-16
18
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
MILUNIA (52)
2018-12-16
4
2018-12-16
24
Seńczuk Wiktoria
Stajnia Karino
KAPRI (243)
2018-12-15
19
Siejak Julia
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CALINKA (241)
2018-12-14
6
2018-12-14
2018-12-15
2
Siejak Wiktoria
JUKS Abakus Kaczyna
2018-12-15
1
2018-12-15
19
2018-12-16
31
Sara (357)
2018-12-16
28
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
ROSARIO (301)
2018-12-15
13
2018-12-15
20
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
CINAMON (93)
2018-12-15
1
2018-12-15
1
2018-12-16
1
Śmigielski Piotr
Bez Przynależności Klubowej
QUERIDA (235)
2018-12-16
32
2018-12-16
Smura Kornelia
bpk
2018-12-15
17
Sobczak Zuzanna
JKS Gold Team
BOBI (264)
2018-12-16
23
2018-12-16
26
Sobecka Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
ORLIT (213)
2018-12-15
4
2018-12-15
3
2018-12-16
23
2018-12-16
8
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-12-14
15
2018-12-14
37
2018-12-15
18
2018-12-15
36
2018-12-16
44
Sołtysiak Zuzanna
2018-12-15
1