Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
153 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:08:16
2018-09-26 23:42:24
Maria Skupińska HUGO
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:09:15
2018-09-26 23:16:39
Michalina Osetek DONNA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:09:30
2018-09-26 23:00:27
Michał Przybecki BIG BOSS BB Z
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:09:43
2018-09-26 22:51:00
Barbara Czekajska NANDA DEWI
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:09:57
2018-09-26 22:50:40
Patryk Piasecki SEWILLA L
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:10:29
2018-09-26 22:49:56
Dagmara Nowaczyńska WARKA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:10:42
2018-09-26 22:49:18
Karol Konieczny BENNETA
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:10:57
2018-09-26 21:59:18
Edyta Bednarz ARIZONA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:11:12
2018-09-26 21:55:45
Jakub Rawecki BIO
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:11:25
2018-09-26 21:55:15
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:11:38
2018-09-26 21:54:45
Michał Przybecki ECCE LAMPO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:12:36
2018-09-26 21:54:10
Michał Przybecki CALVADOS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:12:50
2018-09-26 21:53:30
Michał Przybecki GRANDE DIVA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:13:03
2018-09-26 21:52:56
Zuzanna Piątek BIG BOSS BB Z
  • 2x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:13:27
2018-09-26 21:52:01
Dominika Ostańska Cybulska CALVADOS
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:13:41
2018-09-26 21:51:05
Madison Kabacińska WINNIE THE POOH
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:13:56
2018-09-26 21:50:18
Weronika Jęchorek WANGA
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:20:01
2018-09-26 21:49:18
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:20:36
2018-09-26 21:42:29
Waldemar Rogowski BRENDAN
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:21:03
2018-09-26 21:42:10
Klaudia Kostrzewska SONJAHOFS UNITAS
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:21:16
2018-09-26 21:41:01
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:21:39
2018-09-26 21:34:49
Justyna Modzelewska JASAWA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:21:52
2018-09-26 21:34:01
Justyna Modzelewska AFRODYTA
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:22:04
2018-09-26 21:17:47
Alicja Krawczyk TIMUR
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:22:18
2018-09-26 21:16:29
Aleksandra Pyczek MOSIA
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:22:44
2018-09-26 21:15:36
Jakub Rogacki MOSIA
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:23:15
2018-09-26 20:10:19
Jakub Rogacki LACKI
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:23:30
2018-09-26 19:44:23
Joanna Słomka DIVA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:23:46
2018-09-26 19:43:18
Marcin Wesoły WELUNA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:24:04
2018-09-26 19:17:11
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:24:24
2018-09-26 18:33:39
Kamil Niestrawski PIROMAN
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:24:37
2018-09-26 18:22:10
Kinga Kurek ANKA
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:24:49
2018-09-26 18:15:03
Karolina Derc GRAND
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:25:03
2018-09-26 18:12:35
Adrianna Siuda K- TAURYN
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:25:17
2018-09-26 17:10:18
Wiktoria Dukarska LAMPART
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:25:33
2018-09-26 17:09:05
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:07:39
2018-09-26 16:49:03
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:07:14
2018-09-26 15:57:30
Natalia Banach LADY
  • 2x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:06:49
2018-09-26 15:34:12
Marcin Wesoły G
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:50:19
2018-09-26 15:33:38
Marcin Wesoły RED HERSHEY
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:50:08
2018-09-26 15:32:27
Marcin Wesoły LOTOS
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:49:50
2018-09-26 15:31:45
Marcin Wesoły CASSIANA S
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:17:09
2018-09-26 14:26:41
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:16:43
2018-09-26 14:25:22
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:16:13
2018-09-26 13:13:44
Amelia Krych CARANOS - STAR
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 15:15:57
2018-09-26 13:12:57
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 11:36:51
2018-09-26 11:10:19
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:51:29
2018-09-26 09:43:29
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:51:40
2018-09-26 09:42:09
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:32:28
2018-09-26 09:27:53
Hubert Łaszcz BONIEK
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 09:00:46
2018-09-26 08:59:44
Kamila Bodetko EX-DORADO G
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:51:45
2018-09-26 08:50:18
Izabella Guzińska ZANDRA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:57:21
2018-09-26 07:55:08
Eryka Mikołajczyk NADIR
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:47:02
2018-09-26 07:05:40
Zuzanna Skowronek BILLY BOY
  • 2x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:47:13
2018-09-26 06:58:09
Kornelia Jurasz PIKSI
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:47:25
2018-09-26 06:53:03
Agata Maćkowska GABON
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:47:36
2018-09-26 06:52:44
Zofia Owsińska TESSA ME
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:47:49
2018-09-26 06:49:59
Martyna Łukaszewska PIKSI
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:48:02
2018-09-25 22:34:25
Gabriela Zapotoczna ADORADO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:48:15
2018-09-25 22:29:58
Gabriela Zapotoczna TIRAMISU
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:06:10
2018-09-25 22:29:42
Damian Brzózka BALOUBET K
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:05:45
2018-09-25 22:29:29
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:48:49
2018-09-25 22:09:14
Jan Szymczak KOPE
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:49:00
2018-09-25 21:50:39
Aleksandra Staniek E-CASTELLA NF
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:49:12
2018-09-25 21:29:22
Alicja Maślana REBUS
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:49:25
2018-09-25 21:28:43
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:49:38
2018-09-25 21:02:11
Leszek Gramza QUIRANTO P
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:49:51
2018-09-25 21:01:46
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:50:07
2018-09-25 21:00:43
Leszek Gramza CHICHOLINA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:50:18
2018-09-25 20:58:51
Leszek Gramza BATUMI L
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:50:32
2018-09-25 20:58:20
Leszek Gramza KUROSAWA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:50:45
2018-09-25 20:57:47
Leszek Gramza CASPAR 238
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:50:57
2018-09-25 20:56:14
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:51:08
2018-09-25 20:55:28
Zuzanna Kucharska ICEBERG ST
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:51:21
2018-09-25 20:55:27
Maja Dopierała TUAREG
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:51:34
2018-09-25 20:53:58
Anna Cepa PORTO "R"
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:51:47
2018-09-25 20:52:55
Igor Szydłowski GUYLA FT
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:51:58
2018-09-25 20:52:13
Maria Grzesik FOREVER
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:52:10
2018-09-25 20:51:32
Maria Grzesik TOSCA L
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:52:22
2018-09-25 20:50:41
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:52:37
2018-09-25 20:50:08
Amelia Gramza PIRAT
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:46:49
2018-09-25 20:49:37
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:45:18
2018-09-25 20:19:41
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:12:04
2018-09-25 16:34:15
Aleksandra Staniek E-CASTELLA NF
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 15:33:05
2018-09-25 15:21:02
Julia Halladin JULY
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 14:37:32
2018-09-25 13:58:02
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 13:50:23
2018-09-25 13:12:04
Wiktoria Budnik PASJONATA RAMZES
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 13:50:07
2018-09-25 13:11:03
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 13:49:54
2018-09-25 13:10:13
Olga Pateck SNOOPY
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 13:49:40
2018-09-25 13:09:34
Hanna Kowalewska JULA MUSICAL MYSTERY
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 13:49:28
2018-09-25 12:38:41
Antonina Warzywoda BEZA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 11:47:50
2018-09-25 11:46:51
Iwona Sitowska PRADA NF
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 11:47:37
2018-09-25 11:44:58
Iwona Sitowska MEDURA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 11:23:45
2018-09-25 11:29:18
Jakub Adamski BEQUICK
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 10:20:19
2018-09-25 10:13:54
Eliza Jakubowska IBERADO M
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 10:20:01
2018-09-25 10:08:49
Agnieszka Nowak MATSON V
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:08:48
2018-09-25 08:01:36
Katarzyna Witkowska GIRARD
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:09:01
2018-09-25 08:01:15
Renata Trynka LOANA HAB
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:09:19
2018-09-25 08:00:51
Renata Trynka NINA ZAREWITSCH
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:09:32
2018-09-25 08:00:25
Maja Kaniewska FIDELIO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:09:56
2018-09-25 08:00:01
Maja Kaniewska CASARO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:10:08
2018-09-25 07:48:49
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:08:25
2018-09-25 07:46:54
Wiktoria Frąckowiak PIK VULKAN
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:10:33
2018-09-24 23:33:42
Nadia Lehmann CLINT PLEASURE
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:10:56
2018-09-24 23:33:04
Dalia Lehmann LEXUS
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:11:07
2018-09-24 23:30:09
Dalia Lehmann ZATOKI LSH
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:11:35
2018-09-24 22:11:24
Klaudiusz Jach PRINS HANS
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:11:53
2018-09-24 22:10:02
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:12:12
2018-09-24 20:51:01
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 07:11:10
2018-09-24 19:47:55
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE C
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:12:45
2018-09-24 16:42:17
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:12:58
2018-09-24 16:41:30
Anastazja Frołow ALISZA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-24 11:24:44
2018-09-24 15:19:24
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:13:35
2018-09-24 14:51:38
Julia Kuśnierczak ORINOKO W
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:13:46
2018-09-24 14:51:15
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:14:01
2018-09-24 14:50:52
Jacek Kuśnierczak COCO CHANEL K
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:14:24
2018-09-24 13:04:53
Maksymilian Wechta QUICK PRESTIGE
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:14:35
2018-09-24 13:03:43
Maksymilian Wechta CONSILLA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:14:45
2018-09-24 13:03:25
Maksymilian Wechta CALVANO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:14:56
2018-09-24 12:41:20
Maksymilian Wechta MYSTIQUE
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:15:07
2018-09-24 12:40:57
Maksymilian Wechta COUNTDOWN
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:15:19
2018-09-24 12:40:33
Maksymilian Wechta VIVIANO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:15:31
2018-09-24 12:40:10
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:15:43
2018-09-24 11:44:07
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 2x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:15:54
2018-09-24 11:43:35
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:16:08
2018-09-23 19:55:22
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:16:23
2018-09-23 19:55:04
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:16:36
2018-09-23 19:54:38
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:16:47
2018-09-23 19:54:16
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:16:58
2018-09-23 18:46:32
Stanisław Opielewicz MISTRZ
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:17:09
2018-09-23 18:40:25
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 10:40:42
2018-09-22 14:20:12
Izabela Matysiak DURGA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 11:30:01
2018-09-22 11:26:52
Marika Wawrzyniak LUCAS RJT
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:29:54
2018-09-20 17:47:02
Tomasz Pawlicki CASTAL B
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 14:16:05
2018-09-20 13:39:59
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 14:15:13
2018-09-20 13:39:25
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:56:59
2018-09-19 16:57:10
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 10:40:31
2018-09-18 17:35:23
Ewelina Gawluk ORLEAN
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 15:34:52
2018-09-17 17:34:23
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 07:39:36
2018-09-07 19:40:49
Marta Kropacz MISSY GREY
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 07:39:19
2018-09-07 19:39:54
Zuzanna Jankowska RYSA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (MJ.)
O026051
2. Bajda Małgorzata KJ CH Jaszkowo
S
3. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
4. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (JM.)
O041951
5. Banach Natalia bpk
S
O012302
6. Bednarz Edyta Kj Michałówka
S
ba
7. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
8. Bętkowski Marcin JKS Fer-Więckowice
S
9. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
10. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
11. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (J.)
O024049
12. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
13. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
14. Budnik Wiktoria LKS Cwał
2005 (JM.)
O031825
15. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
16. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (Mł.)
b
17. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O036422
18. Czekajska Barbara Stajnia NF Championstud
1997 (MJ.)
O027338
19. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
20. Derc Karolina Delta Biedrusko
S
brak
21. Dopierała Maja LKS Cwał Poznań
1998 (MJ.)
brak
22. Dukarska Wiktoria bpk
2004 (JM.)
brak
23. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
24. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
25. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
26. Gawluk Ewelina BPK
S
Brak
27. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
28. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
29. Grzegorek Adrianna Stajnia Maskawa
2006 (JM.)
brak
30. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O044553
31. Guzińska Izabella KJ Liljówka Stęszewko
S
O020114
32. Halladin Julia BPK
2001 (J.)
brak
33. Hemmerling Julia KJ Agro-Handel
1999 (MJ.)
5555525855
34. Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
35. Hybiak Adam Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
36. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
37. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
1997 (MJ.)
O003957
10060453
38. Jakubowska Eliza Stajnia u Czyża
2005 (JM.)
brak
39. Jankowska Zuzanna JUKS Mieczewo
2001 (J.)
brak
40. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp
2003 (JM.)
brak
41. Jęchorek Weronika Kj Michałówka
S
.
42. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
43. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
44. Kabacińska Madison KJ Michałówka
2005 (JM.)
brak
45. Kaczor Joanna KJ Konik Polski
46. Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
1998 (MJ.)
O009716
47. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
48. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O045671
49. Konieczny Karol Stajnia NF Championstud
S
brak
50. Kosmalewicz Maria Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (J.)
51. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
52. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
53. Kowalewska Hanna LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O044620
54. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002442
55. Krawczyk Alicja bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O042452
56. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O047783
57. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (J.)
O047591
58. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
59. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
60. Kurek Kinga Harmony Club
2001 (J.)
O033908
61. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
62. Kuśnierczak Julia JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O024815
63. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
O020149
10096875
64. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses
2009 (Mł.)
O048705
65. Leśkiewicz Hanna
66. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
Z005881
67. Łamaszewska Wiktoria Pony Jumping Team
68. Łaszcz Hubert KJ Profil Piła
S
O012040
69. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
70. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
Brak
71. Maciejewska Hanna KJ Kociałkowa Górka
2006 (JM.)
brak
72. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
73. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
74. Majewska Milena
75. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
76. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
77. Matysiak Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
78. Michalak Inga Bez Przynależności Klubowej
79. Mikołajczyk Eryka OKJ Oxer
2007 (Mł.)
Brak
80. Mikosza Aleksandra JKS Elcon Szczecin
81. Modzelewska Justyna Stajnia Rusin
S
Brak
82. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
83. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
84. Nowaczyńska Dagmara Stajnia NF Championstud
1998 (MJ.)
O042896
85. Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O006186
86. Olszewska Krystyna KJ CH Jaszkowo
87. Opielewicz Stanisław LKS Cwał Poznań
2004 (JM.)
O038527
88. Ordanik Ignacy Stowarzyszenie Rodan Club
89. Osetek Michalina Racocki Klub Jeździecki
S
brak
90. Ostańska Cybulska Dominika KJ Michałówka
2001 (J.)
brak
91. Owsińska Zofia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
brak
92. Pakuła Anna Bez przynależności klubowej
93. Pakuła Marcin Charmony Club
94. Pateck Olga KJ Kociałkowa Górka
2008 (Mł.)
brak
95. Pawlicki Tomasz Harmony Club Poznań
S
O001058
96. Piasecki Patryk Stajnia NF Championstud
1997 (MJ.)
O038258
97. Piątek Zuzanna KJ Michałówka
S
O023742
98. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
99. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
100. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
101. Pyczek Aleksandra Bpk
2003 (JM.)
Brak
102. Rawecki Jakub KJ Michałówka
S
O040715
103. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
104. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
105. Rogowski Waldemar KJ HEAA TUREK
S
brak
106. Rogowski Waldemar Klub Jeździecki HEAA
107. Sawicka Paulina SJ Baborówko
2007 (Mł.)
brak
108. Sitowska Iwona KJ Lotus Poznań
S
O002532
109. Siuda Adrianna Harmony Club
2000 (J.)
O021133
110. Skowronek Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
111. Skrzypczak Joanna KJ CH Jaszkowo
1997 (MJ.)
Z004273
112. Skupińska Maria Delta Biedrusko
2008 (Mł.)
brak
113. Słomka Joanna Harmony Club
1998 (MJ.)
O009627
114. Staniek Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
2001 (J.)
O032815
115. Staniek Aleksandra LKJ Abaria Iwno
2001 (J.)
O032815
116. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
Brak
117. Stein Hanna Pony Jumping Team
118. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (J.)
Z005621
119. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (JM.)
O027854
120. Szydłowski Igor St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O036423
121. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
122. Trynka Renata KJ Gołębin Stary
2003 (JM.)
O045645
123. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
124. Warzywoda Antonina bpk
2003 (JM.)
O046050
125. Wawrzyniak Marika Bpk
1997 (MJ.)
Brak
126. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
127. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
128. Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
S
O004587
129. Wolniewicz Dominika Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
130. Wybieralska Ida KJ Pony Jumping Team
131. Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O021066
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

? F:
M:
O:
B:
2.

103

ADORADO KWPN NED 2005 Wałach siwa/172 F: Indorado / Corrado I
M: Voraya / Indoctro
O: Robert Zapotoczny
B: -
K010194
3.

135

AFRODYTA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Celebes
M: Artia
O: Justyna Modzelewska
B: Mariusz Gruszka
brak
4.

53

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Szaman /
M: Ali Drabka /
O: W. Goc
B: H. Tabaczyński
K024411 616013610039513
5.

127

ANKA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Acord II
M: Melissa
O: Kamila Świercz
B: Kamila Świercz
brak
6.

116

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
7.

149

ARIZONA BWP BEL 2002 Klacz gniada F: Kannan
M: c
O: E.Bednarz
B: Zange
.
8.

112

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
9.

23

BALOUBET K KWPN NED 2006 Ogier ciemnogniada F: Taloubet K / Galoubet A
M: Pascale B / Concorde
O: Damian Brzózka
B: C. Klaveer
K014890 5280030612532
10.

162

Barbi kuc POL 1997 mare F: nn
M: nn
O: Antoni Chłapowski
B:
11.

94

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
O: Leszek Gramza
B:
K024910 DE441410775113
12.

150

BENNETA Wielkopolska POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Bogota
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
brak
13.

70

BEQUICK Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Qulester
M: Barakuda
O: Tatiana Zaworska
B: Bogucka-Sydow Agnieszka
K026488
14.

73

BEZA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alicja Jakubowska
B:
brak
15.

81

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
16.

144

BIG BOSS BB Z Z NLD 2012 Wałach kasztanowata F: Big Star Jr K Z
M: Okeliene
O:
B:
brak
17.

107

BILLY BOY SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Analog
M: Bila
O: Zuzanna Skowronek
B: PL
brak
18.

148

BIO SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama
M: Boliwia
O: Jakub Rawecki
B: ..
K017330
19.

111

BONIEK SP POL 2008 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bony
O: Grzegorz Romanowski
B: Grzybniak Łukasz
K020614
20.

138

BRENDAN WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Brenda / Czynel
O: Mateusz Wojciechowski
B: SK Racot
K022060 616007610117312
21.

50

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K018899 616009610140610
22.

14

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
23.

143

CALVADOS SP POL 2010 Wałach gniada F: .
M: .
O: Marcin Cybulski
B: .
b
24.

46

CALVANO HOL GER 2014 Ogier gniada F: CASALL
M: po SILVANO
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Niemcy
1 1
25.

115

CARANOS - STAR Oldenburska GER 2008 Wałach siwa F: Carano
M: Cervia
O: Antoni Chłapowski
B: Böning Guenter
K025423 DE 433330921608
26.

63

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
27.

92

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O:
B:
K022052 DE418180065908
28.

118

CASSIANA S - POL 2011 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
29.

42

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K022545 DE421000176213
30.

31

CASTAL B Węg. Półkrew HUN 2010 Wałach siwa/168 F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Chantal / Tiepolo
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Tamas Bagladi
K016477 HUNMMF100290000
31.

193

CEKIN L SP POL 2014 Wałach gniada F: Che Guevara L
M: Cyganka
O: Elwira Trzewiczyńska
B: Franciszek Kędzierski
brak
32.

172

Centralka F:
M:
O:
B:
33.

95

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Dobrochna Kucharska
B:
K024503 DE427270218813
34.

96

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Michał Mordzelewski
B:
K026275 DE418181112111
35.

60

CLINT PLEASURE HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
O: Joanna Lehmann
B: -
K020754 DE421000134709 106AY52
36.

49

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K010806 POL009610009906 104ON79
37.

195

COLETTE 101 HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Izabela Libera
B:
K013340 DE421000403503
38.

84

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
39.

165

Concorde F:
M:
O:
B:
40.

78

CONGO AK Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Contendus
M: Czunita K
O: Monika Grzegorek
B: -
brak
41.

47

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: CASSILIO
M: po ULCO
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
1 1
42.

117

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
616 009 61 00137 13
43.

22

CRISTAL B SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098 616999680051713
44.

1

Dasza kf POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
O: Antoni Chłapowski
B:
K006219 08260
45.

183

Dee Jay F:
M:
O:
B:
46.

131

DIVA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
O: Joanna Słomka
B: Dariusz Misiak
K017741 616009610106010
47.

154

DONNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Daisy L
O: Michalina Osetek
B: Leon Hyla
brak
48.

52

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
49.

33

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger/ Laptop
M: Didiona/ HBC LAKE BIT
O: Izabela Matysiak
B:
brak
50.

80

E-CASTELLA NF HOL GER 2012 Klacz siwa/mk: F: Casall / Caretino
M: Rubia B / Carthago
O: Monika Staniek
B: Heiko Buettner
K025169 DE421000096412
51.

100

E-CASTELLA NF HOL GER 2012 Klacz siwa/mk:157 F: Casall / Caretino
M: Rubia B / Carthago
O: Monika Staniek
B: Heiko Buettner
K025169 DE421000096412
52.

146

ECCE LAMPO BWP POL 2004 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Cinderella / Carte D Or
O: Michał Przybecki
B: Lampo Pol
K012366 W-231322-BWP
53.

156

Elgran F:
M:
O:
B:
54.

38

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
55.

28

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
56.

190

Eviva F:
M:
O:
B:
57.

110

EX-DORADO G LTU LTU 2008 Wałach siwa F: Eldorado / Ex Orbitant
M: Feivola / Veterok
O: Arleta Bodetko
B: Ona Gutkauskiene
K023734 LTU005170064108
58.

122

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
59.

64

FIDELIO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Edition / Forsyth
M: Zerena / Zeus
O: Jana Beck
B: Georg Gerken jun.
K025543 DE431314204810
60.

86

FOREVER SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Fatima / Landfriese II
O:
B:
K012011 616009660328405
61.

30

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski / Szymon Tuliszkiewicz
B: Joanna Ciecholewska
K022353 616013520045812
62.

24

G - POL 2011 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
63.

106

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
64.

27

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
65.

163

Garbonos kuc SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
K002593 04712
66.

194

Georgia F:
M:
O:
B:
67.

67

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
O: Tomasz Zdziebkowski
B: Genactiv Sp. z o. o.
K021983 616009640058712
68.

176

Gjingis Tar F:
M:
O:
B:
69.

164

Gloria F:
M:
O:
B:
70.

178

Gloria. F:
M:
O:
B:
71.

126

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino /
M: Grenada /
O: Katarzyna Derc
B:
brak
72.

145

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
O: Michałówka Sp. z o. o.
B: J.H.M. Evers
K023225 528003201100163
73.

87

GUYLA FT KWPN POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Crespo VDL / Canturo
M: Ilona / Casanova
O:
B:
K024139 528003201109858
74.

19

HARKSTEDE C KWPN NED 02.06.2012 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma
M: Zonwina C
O: Radosław Łukaszewski
B: B.J.Heringa
Brak
75.

192

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
76.

158

HESTER SP POL 2002 Wałach kara F: Seul /
M: Heinola /
O: Jerzy Gościniak
B: SK Rzeczna
K019968 POL009611110602
77.

41

HIDALGO OLD. POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador /
M: Indira /
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
78.

155

HUGO KUC POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Monika Krzyżanowska - Szała
B: nieznany
brak
79.

69

IBERADO M Kuc Feliński POL 2013 Wałach tarantowata/kuc:127cm F: NN
M: NN
O: Janusz Czyż
B: NN
brak
80.

181

Ice Age F:
M:
O:
B:
81.

90

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O:
B:
K017763 BELW270289BWP
82.

39

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024945 528003201308014
83.

159

InTime F:
M:
O:
B:
84.

76

ISCO RJT NRPS NLD 2009 Wałach gniada/kuc: F: Ismar /
M: Lenny /
O: Sylwia Maciejewska
B:
brak
85.

182

Iseline F:
M:
O:
B:
86.

123

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop
M: Euforie
O: Andrzej Jaremko
B: .
K018465
87.

136

JASAWA Wielkopolska POL 2008 Klacz skarogniada F: Porfir
M: Jarana
O: Jarosław Pacholski
B: Kosicki Waldemar
brak
88.

34

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo des Vaux
M: Juda
O: Maciej Krzewiński
B: Rakowski Robert
brak 616 007 61 00264 12
89.

74

JULA MUSICAL MYSTERY Kuc Walijski GBR 2006 Klacz gniada/kuc:122 F: Kalevan Mystic Pride / Cottrell Artiste
M: Jula Sweet Music / Ciel Amadeus
O: Julita Dusza
B:
K022484 826046020142766
90.

79

JULY SP POL 2013 Klacz gniada F: Marino
M: Jenny
O: Zbigniew Trzeciak
B: Ząbrsko górne
brak
91.

125

K- TAURYN SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Chaber
M: Ważna
O: Adrianna Siuda
B: Waldemar Olech
57/09/18
92.

129

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
93.

171

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
O: Adam Hybiak
B: Tomasz Poliński
K023557 POL999611266404
94.

189

Konfetti F:
M:
O:
B:
95.

101

KOPE Węg. Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
O: Dariusz Szymczak
B:
K019906 348199BK1006200
96.

114

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L/
M: Kaoma/
O: Martyna i Michał Popkowscy
B: Witalis Ptaszek
brak
97.

93

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
98.

132

LACKI PKSP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
99.

121

LADY X X POL 2012 Klacz kasztanowata/mk: F: .
M: .
O: Kuba Rogacki
B: .
Brak
100.

177

Lady Chestnut F:
M:
O:
B:
101.

124

LAMPART MŁP POL 2002 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
102.

169

Lanzio-Star HANN GER 2005 stallion gn./165 F: Litas-Star
M: Feline/Freedom
O: Antoni Chłapowski
B:
K011370 DE431316701805
103.

166

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
O: Antoni Chłapowski
B:
104.

188

Latina - J SP POL 2011 klacz siwa F: Cancoon
M: Lozana L
O: Julia Hemmerling
B:
105.

167

Leipzig-Star F:
M:
O:
B:
106.

59

LEXUS KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: /
M: /
O: Joanna Lehmann
B: /
K020887
107.

185

LIBRA HOL GER 2010 Klacz gniada F: Larimar / Laval II
M: W-Corinna / Quinar
O: Przemysław Sawicki
B: Frank Plock
K021897 DE421000596310
108.

66

LOANA HAB BAW GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Lilli Marien II / Lord Inci Pit
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K025802 DE481810112111
109.

119

LOTOS - POL 2014 Wałach ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
110.

32

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
111.

29

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O: Joanna Różewska
B: Balazs - Cojszner Anna
K009316 POL009640030802
112.

68

MATSON V BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Varoline / Cash
O:
B: Leo Vermeiren
K022985 056002W00301736
113.

71

MEDURA PKSP POL 2011 Klacz kara F: xxxxx
M: xxx
O: Iwona Sitowska
B: xxx
xxx
114.

137

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata F: Ewrim
M: Migotka
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
brak
115.

26

MISSY GREY NN POL NNNN Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Julia Frankiewicz
B: NN
Brak
116.

35

MISTRZ SP POL 2004 Wałach siwa F: Alabaster
M: Marsylia
O: Julita Domagalska
B: Łukasz Jędrzejak
brak POL 009 61 10367 04
117.

133

MOSIA WLKP POL 2005 Klacz kara F: .
M: .
O: Kuba Rogacki
B: .
.
118.

113

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
119.

45

MYSTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020604 DE421000079312
120.

108

NADIR WLKP POL 2004 Wałach gniada F: Ptasznik
M: Nowela
O: Maciej Parzydło
B: Maciej Parzydlo
brak
121.

153

NANDA DEWI Haflinger POL 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Niko
M: Nena
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Kaczer Karol
brak
122.

65

NINA ZAREWITSCH HOL GER 2011 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Feldhaus Henrike
K020496 DE421000114511
123.

175

Nirvana F:
M:
O:
B:
124.

168

Oliwier Old GER 2010 wałach ciemnogniady F: Olimpic Fire
M: Super Susi
O: Antoni Chłapowski
B:
125.

62

ORAWA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Luppe /
M: Orgia /
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Małgorzata Zalewska
K014580 616009611209700
126.

51

ORINOKO W SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
O: Jacek Kuśnierczak
B: SK Stubno
K005401 POL009630017100 POL01912
127.

15

ORLEAN Wielkopolska POL 2006 Ogier gniada/167 F: Okruch
M: Osnowa
O: Ewelina Gawluk
B: Harms Małgorzata
Brak POL 007600113206
128.

184

PACINO SP POL 2008 Wałach gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Pacynka / Czakamar
O: Agnieszka Sosnowska
B: Ewa Fabińska
K012099 POL009510208408
129.

77

PASJONATA RAMZES Kuc Walijski POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
O: Robert Pleśnierowicz
B: Elżbieta Kołodziejek
brak
130.

54

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Szewczuk
B:
K023116 616999520137011
131.

61

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
O:
B:
K023493 616009610128212
132.

104

PIKSI KUC POL 2005 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
brak
133.

83

PIRAT WLKP POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Delgor / Dancing
M: Pora / Delgor
O: Leszek Gramza
B: Zdzisław Laskowski
K023491 616007670137309
134.

128

PIROMAN WLKP POL 2011 Wałach gniada/166 F: TURBUD QUIRINUS
M: PIROGA/CZYNEL
O: Kamil NIestrawski
B: SK RACOT
K020674
135.

4

Pliszka POL 2004 klacz gniadotarantowata F: Kurarz
M: Prima
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
POL 007611030604
136.

88

PORTO R SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Donzini / Dinard L
M: Parodie / Pilot
O:
B:
K014551 POL009540055308
137.

3

Power Full POL 2013 wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
616 999 61 0121213
138.

72

PRADA NF PKSP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara
M: Pandora
O: Iwona Sitowska
B: Natalia Włodarczak- Kubiak
000
139.

98

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
O: Natalia Świda
B: Roman Siwek
K021289 61600764012208
140.

57

PRINS HANS OS GER 2009 Wałach gniada F: Chaccomo / Chacco-Blue
M: Nana de Bonneville / Galoubet A
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Gestuet Lewitz
K026059 DE418180108109
141.

160

Pysia kuc POL 1997 mare F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
142.

48

QUICK PRESTIGE HOL GER 2014 Wałach gniada F: QUVEE PRESTIGE
M: po LIMBUS
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Niemcy
1 1
143.

97

QUIRANTO P Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Quidams Acord / Quidam De Revel
M: Alida / Alcatel
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K024649 DE456370320712
144.

161

Quizio F:
M:
O:
B:
145.

99

REBUS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
O: Anita Maślana
B: Jan Binkiewicz
K016308 616007610271809
146.

120

RED HERSHEY Hanowerska GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro’s Son II
M: Delia
O: Ewa Tchorzewska
B: Niemcy
KO23135
147.

55

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Grand de la Cour
M: Roma
O: Paweł Stefaniak
B: Szurik Stanislaw
Brak POL 009520029807
148.

36

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
149.

8

Rozalia F:
M:
O:
B:
150.

5

Rozbójnik F:
M:
O:
B:
151.

25

RYSA TS POL 2010 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Jankowska
B:
brak
152.

180

Semino 5 Old. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
O: Antoni Chłapowski
B:
K011897 DE 418180128406
153.

170

Sequi Star F:
M:
O:
B:
154.

152

SEWILLA L Hanowerska POL 2011 Klacz kara F: Van Helsing
M: Edda
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Niemcy
K019732
155.

191

Shouppy VD Kattevennen Z F:
M:
O:
B:
156.

174

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
157.

75

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
O: Robert Pleśnierowicz
B: Salix Sp. z o. o.
K020877 616013610299008
158.

140

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Buszczak
B:
brak
159.

139

SONJAHOFS UNITAS KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Heitrak's Marvin
M: Voorwijk's Unique
O: Edyta Jaroszkiewicz
B: Holandia
K024087 528017201100174
160.

157

Stanislaw - Star F:
M:
O:
B:
161.

179

Szafir F:
M:
O:
B:
162.

105

TESSA ME Holszt. POL 2003 Klacz gniada/mk: F: Esteban
M: Fortuna mi
O: Stefan Stołowski
B:
brak
163.

37

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B:
K022375 DE441410714004 105LZ26
164.

134

TIMUR Fiording POL 2007 Wałach bułana/kuc: F: Myrkvid / Fjellwin
M: Tamiza / Modrak
O: Marek Żuławski
B:
brak POL013690012607
165.

102

TIRAMISU SP POL 2004 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Tzigane De Grand-Bevange / Turioso
O: Robert Zapotoczny
B: Sylwester Kosiński
K011078 POL009680054704
166.

2

Titanas Plius HANN 2005 F: Techas
M: Bachrama Charitonas
O:
B:
167.

85

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
168.

40

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
169.

89

TUAREG Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada F: PEGASUS HB
M: TAKA PANI
O: Dopierała Adam
B: Mazurek Paweł
brak
170.

43

VIVIANO Holsztyńska DEU 2013 Wałach gniada F: VIVANT
M: po CASSIANO
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Niemcy
brak
171.

147

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
O: Michał Przybecki
B: K. Gevlekte
K008557 0200654
172.

91

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O:
B:
K025219 DE456570092210
173.

82

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B: Barbara Guniewicz
K012790 616013570344607 105FF36
174.

141

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Coriano As
M: Wangara
O: Weronika Jęchorek
B: sk Racot
.
175.

151

WARKA Typ Koń Mały POL 2007 Klacz kara/mk: F: Wander
M: Roszka
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Czyż Antoni
brak
176.

130

WELUNA SP POL 2014 Klacz gniada F: Madżil /
M: Wiktoria /
O: Agnieszka Walentyn i Sebastian Kryniewiecki
B: Adam Kostecki
brak
177.

142

WINNIE THE POOH KUC POL 2013 Wałach izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Millena Zajączkowska-Kabacińska
B:
brak
178.

6

Wojtek F:
M:
O:
B:
179.

173

Woody SP POL 2005 mare F: Erebus
M: Whoopy
O: Władysław Giza
B:
180.

109

ZANDRA HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Lassandra / Levantos II
O: Izabella Guzińska
B: Lueders ZG
K024595 DE421000281207
181.

58

ZATOKI LSH Holsztyn POL 2013 Klacz gniada F: Catoki
M: Ostara/ Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Joanna Lehmann
K024878
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
BEQUICK (70)
2018-09-30
22
2018-09-30
Bajda Małgorzata
KJ CH Jaszkowo
Gloria (164)
2018-09-29
9
2018-09-30
1
2018-09-29
1
Concorde (165)
2018-09-29
17
2018-09-30
10
2018-09-29
3
2018-09-30
2
2018-09-29
2
2018-09-30
12
Bajońska Julianna
KJ CH Jaszkowo
Quizio (161)
2018-09-29
Barbi (162)
2018-09-29
2
2018-09-29
3
2018-09-30
1
2018-09-30
9
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
2018-09-29
27
2018-09-29
29
2018-09-30
15
2018-09-30
31
Banach Natalia
bpk
LADY (121)
2018-09-30
2018-09-30
2
2018-09-30
13
Bednarz Edyta
Kj Michałówka
ARIZONA (149)
2018-09-29
8
2018-09-29
7
Belter Agnieszka
Delta Biedrusko
KRUPIER (114)
2018-09-30
11
2018-09-30
7
Bętkowski Marcin
JKS Fer-Więckowice
Ice Age (181)
2018-09-29
15
Iseline (182)
2018-09-29
16
2018-09-29
21
Dee Jay (183)
2018-09-29
6
2018-09-29
10
Biela Berenika
KJ CH Jaszkowo
Pysia (160)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2018-09-30
3
Garbonos (163)
2018-09-29
2
2018-09-30
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (52)
2018-09-29
24
2018-09-29
17
2018-09-30
27
2018-09-30
14
Bodetko Kamila
JKS FER Więckowice
2018-09-29
23
2018-09-29
21
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-09-29
6
2018-09-29
31
2018-09-30
26
2018-09-30
33
2018-09-29
25
2018-09-29
10
2018-09-30
5
2018-09-30
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (122)
2018-09-30
1
150
2018-09-30
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (140)
2018-09-29
4
2018-09-29
6
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-09-29
28
2018-09-29
2018-09-30
2018-09-30
Czekajska Barbara
Stajnia NF Championstud
2018-09-30
3
2018-09-30
1
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
EULVE (38)
2018-09-30
12
2018-09-30
1
250
IELVE (39)
2018-09-30
9
2018-09-30
11
Derc Karolina
Delta Biedrusko
GRAND (126)
2018-09-30
24
2018-09-30
Dopierała Maja
LKS Cwał Poznań
TUAREG (89)
2018-09-29
5
2018-09-29
4
Dukarska Wiktoria
bpk
LAMPART (124)
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (129)
2018-09-30
1
2018-09-30
28
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
2018-09-30
25
2018-09-30
2018-09-29
26
2018-09-29
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
ALISZA (53)
2018-09-30
15
2018-09-30
11
PICASSO (54)
2018-09-30
14
2018-09-30
7
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
2018-09-29
1
2018-09-29
12
2018-09-30
2
2018-09-30
PIRAT (83)
2018-09-29
4
2018-09-29
6
2018-09-30
9
2018-09-30
6
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2018-09-29
28
2018-09-29
9
2018-09-30
4
2018-09-30
13
2018-09-29
14
2018-09-29
19
2018-09-30
16
2018-09-30
19
2018-09-29
8
2018-09-29
7
2018-09-30
17
2018-09-30
14
2018-09-29
34
2018-09-29
31
2018-09-30
32
2018-09-30
Grzegorek Adrianna
Stajnia Maskawa
2018-09-30
8
2018-09-30
1
Grzesik Maria
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (85)
2018-09-29
25
2018-09-29
2018-09-30
28
2018-09-30
FOREVER (86)
2018-09-29
29
2018-09-29
2018-09-30
19
2018-09-30
Guzińska Izabella
KJ Liljówka Stęszewko
ZANDRA (109)
2018-09-29
7
2018-09-29
5
2018-09-30
8
Halladin Julia
BPK
JULY (79)
2018-09-30
5
2018-09-30
1
Henzel Dominika
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
ROSANNA (36)
2018-09-30
19
2018-09-30
33
TIFFANY (37)
2018-09-30
6
2018-09-30
2
150
Hybiak Adam
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
KASKADA (171)
2018-09-30
6
2018-09-30
5
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-09-29
16
2018-09-29
5
2018-09-30
23
2018-09-30
2
200
Konfetti (189)
2018-09-29
27
2018-09-29
18
2018-09-30
24
2018-09-30
20
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
AVALETTO (112)
2018-09-29
2
100
2018-09-29
3
100
2018-09-30
21
2018-09-30
2
100
MOSSA (113)
2018-09-29
4
2018-09-30
1
200
2018-09-30
3
150
Jakubowska Eliza
Stajnia u Czyża
2018-09-29
2018-09-29
3
Jankowska Zuzanna
JUKS Mieczewo
RYSA (25)
2018-09-29
1
2018-09-29
15
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp
2018-09-30
7
2018-09-30
Jęchorek Weronika
Kj Michałówka
WANGA (141)
2018-09-29
7
2018-09-29
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
2018-09-30
2018-09-30
Kabacińska Madison
KJ Michałówka
2018-09-29
2018-09-29
7
Kaczor Joanna
KJ Konik Polski
2018-09-30
2018-09-30
Kaniewska Maja
KJ Gołębin Stary
CASARO (63)
2018-09-29
3
50
2018-09-29
13
2018-09-30
6
FIDELIO (64)
2018-09-29
12
2018-09-29
20
2018-09-30
4
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (14)
2018-09-29
2
2018-09-29
1
2018-09-30
12
2018-09-30
10
Konieczny Karol
Stajnia NF Championstud
BENNETA (150)
2018-09-30
14
2018-09-30
10
Kosmalewicz Maria
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Woody (173)
2018-09-30
7
2018-09-30
18
2018-09-30
24
2018-09-30
5
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-09-30
6
2018-09-30
9
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
PACINO (184)
2018-09-29
4
2018-09-29
7
LIBRA (185)
2018-09-29
28
2018-09-29
8
2018-09-29
5
2018-09-29
1
250
Krawczyk Alicja
bez przynależności klubowej
TIMUR (134)
2018-09-29
4
2018-09-29
5
2018-09-30
10
2018-09-30
5
Kropacz Marta
JUKS Mieczewo
2018-09-29
1
2018-09-29
8
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2018-09-29
5
2018-09-30
3
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
2018-09-30
4
2018-09-30
14
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-09-29
4
2018-09-29
23
2018-09-30
11
2018-09-30
28
2018-09-29
19
2018-09-29
12
2018-09-30
3
50
2018-09-30
29
Kurek Kinga
Harmony Club
ANKA (127)
2018-09-29
1
2018-09-29
9
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
2018-09-29
2
150
2018-09-29
2
200
2018-09-30
3
100
2018-09-30
10
2018-09-29
1
200
2018-09-29
3
150
Kuśnierczak Julia
JUKS Mieczewo
2018-09-29
11
2018-09-29
6
2018-09-30
6
2018-09-30
7
Lehmann Dalia
Lehmann Sport Horses
2018-09-30
23
2018-09-30
LEXUS (59)
2018-09-30
21
Lehmann Nadia
Lehmann Sport Horses
2018-09-30
1
2018-09-30
4
Leśkiewicz Hanna
2018-09-29
1
2018-09-29
11
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2018-09-30
9
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
PIKSI (104)
2018-09-29
Łukaszewski Radosław
KJ Gronówka
2018-09-29
3
2018-09-29
2
Maciejewska Hanna
KJ Kociałkowa Górka
2018-09-29
1
2018-09-29
5
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
GABON (106)
2018-09-30
15
2018-09-30
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Lapaccio (166)
2018-09-29
21
2018-09-30
18
2018-09-29
27
2018-09-30
4
Oliwier (168)
2018-09-29
2018-09-30
26
Majewska Milena
Nirvana (175)
2018-09-29
1
2018-09-29
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
2018-09-29
22
2018-09-29
30
2018-09-30
29
2018-09-30
32
REBUS (99)
2018-09-29
24
2018-09-30
20
2018-09-30
9
Matysiak Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
DURGA (33)
2018-09-29
14
2018-09-29
Michalak Inga
Bez Przynależności Klubowej
Georgia (194)
2018-09-30
1
2018-09-30
2
Mikołajczyk Eryka
OKJ Oxer
NADIR (108)
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-30
2018-09-30
4
2018-09-30
6
Modzelewska Justyna
Stajnia Rusin
AFRODYTA (135)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
JASAWA (136)
2018-09-29
2018-09-29
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
InTime (159)
2018-09-30
7
2018-09-30
5
2018-09-30
4
Nowaczyńska Dagmara
Stajnia NF Championstud
WARKA (151)
2018-09-30
9
2018-09-30
2
Nowak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
2018-09-29
10
2018-09-29
2018-09-30
11
Olszewska Krystyna
KJ CH Jaszkowo
2018-09-29
19
2018-09-30
8
Opielewicz Stanisław
LKS Cwał Poznań
MISTRZ (35)
2018-09-30
8
2018-09-30
1
Ordanik Ignacy
Stowarzyszenie Rodan Club
2018-09-29
15
2018-09-29
8
2018-09-30
17
2018-09-30
7
2018-09-29
17
2018-09-29
2018-09-30
34
2018-09-30
26
Osetek Michalina
Racocki Klub Jeździecki
DONNA (154)
2018-09-29
8
2018-09-29
7
Ostańska Cybulska Dominika
KJ Michałówka
CALVADOS (143)
2018-09-29
15
Owsińska Zofia
KJ Podkowa Gruszczyn
TESSA ME (105)
2018-09-29
2018-09-29
Pakuła Anna
Bez przynależności klubowej
2018-09-29
30
2018-09-29
Pakuła Marcin
Charmony Club
Gloria. (178)
2018-09-29
1
2018-09-29
9
Piasecki Patryk
Stajnia NF Championstud
SEWILLA L (152)
2018-09-30
3
2018-09-30
1
Piątek Zuzanna
KJ Michałówka
Szafir (179)
2018-09-29
4
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (40)
2018-09-30
4
2018-09-30
4
HIDALGO (41)
2018-09-30
7
2018-09-30
Przezak Katarzyna
St. Rodan Club Skrzynki
COLOMBO (84)
2018-09-29
25
2018-09-29
14
2018-09-30
22
2018-09-30
20
Przybecki Michał
KJ Michałówka
CALVADOS (143)
2018-09-29
14
2018-09-29
9
2018-09-29
32
2018-09-29
1
150
Rogacki Jakub
bpk
LACKI (132)
2018-09-30
11
2018-09-30
13
Rogowski Waldemar
KJ HEAA TUREK
BRENDAN (138)
2018-09-29
18
2018-09-29
9
Rogowski Waldemar
Klub Jeździecki HEAA
CEKIN L (193)
2018-09-30
8
2018-09-30
27
Sawicka Paulina
SJ Baborówko
MILUNIA (137)
2018-09-30
2
2018-09-30
6
Sitowska Iwona
KJ Lotus Poznań
MEDURA (71)
2018-09-29
22
2018-09-29
2018-09-30
27
2018-09-30
11
2018-09-29
11
2018-09-29
30
Siuda Adrianna
Harmony Club
K- TAURYN (125)
2018-09-29
11
2018-09-29
11
Skowronek Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
BILLY BOY (107)
2018-09-30
7
2018-09-30
Skrzypczak Joanna
KJ CH Jaszkowo
Semino 5 (180)
2018-09-29
16
Skupińska Maria
Delta Biedrusko
HUGO (155)
2018-09-30
2018-09-30
8
Staniek Aleksandra
LKJ Abaria Iwno
2018-09-29
8
2018-09-29
3
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2018-09-30
5
2018-09-30
4
Stein Hanna
Pony Jumping Team
2018-09-30
3
2018-09-30
10
Wojtek (6)
2018-09-30
12
Szydłowski Igor
St. Rodan Club Skrzynki
2018-09-29
10
2018-09-29
33
2018-09-30
16
2018-09-30
31
Szymczak Jan
WTK Hermanów
KOPE (101)
2018-09-30
13
2018-09-30
30
Trynka Renata
KJ Gołębin Stary
2018-09-29
13
2018-09-29
13
2018-09-30
10
2018-09-29
3
2018-09-29
20
2018-09-30
22
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2018-09-30
10
2018-09-30
25
2018-09-30
9
2018-09-30
Warzywoda Antonina
bpk
BEZA (73)
2018-09-30
8
2018-09-30
8
Wawrzyniak Marika
Bpk
2018-09-29
6
2018-09-29
5
Wechta Maksymilian
KJ Wechta Rosnówko
2018-09-29
26
2018-09-30
18
VIVIANO (43)
2018-09-29
22
2018-09-29
29
2018-09-30
13
2018-09-30
23
2018-09-29
6
2018-09-30
16
CALVANO (46)
2018-09-29
9
2018-09-29
5
2018-09-30
9
2018-09-30
1
2018-09-29
24
2018-09-29
2018-09-30
29
2018-09-30
2018-09-29
8
2018-09-29
1
2018-09-30
3
2018-09-30
10
Eviva (190)
2018-09-29
2018-09-30
11
2018-09-30
Wesoły Marcin
St. KS Jumping Events Poznań
G (24)
2018-09-29
5
2018-09-29
2
2018-09-30
12
2018-09-30
2018-09-29
1
2018-09-29
11
2018-09-30
2018-09-30
15
LOTOS (119)
2018-09-29
17
2018-09-29
16
2018-09-30
9
2018-09-30
10
2018-09-29
20
2018-09-29
35
2018-09-30
21
2018-09-30
30
WELUNA (130)
2018-09-29
18
2018-09-29
2018-09-30
15
2018-09-30
Witkowska Katarzyna
KJ Gołębin Stary
GIRARD (67)
2018-09-29
23
2018-09-29
26
2018-09-30
25
2018-09-30
8
Wybieralska Ida
KJ Pony Jumping Team
2018-09-30
1
2018-09-30
5
Zapotoczna Gabriela
St. KJ Tradycja Siedlnica
TIRAMISU (102)
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-30
4
2018-09-30
8
ADORADO (103)
2018-09-29
31
2018-09-29
36
2018-09-30
17
2018-09-30

Number of Riders: 131

Number of Horses: 181

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl