Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
175 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:47:38
2018-09-19 22:29:01
Patryk Piasecki SEWILLA L
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:47:56
2018-09-19 22:28:18
Dagmara Nowaczyńska SEWILLA L
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:48:09
2018-09-19 22:26:45
Agnieszka Napierała WARKA
  • 2x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:48:21
2018-09-19 22:25:43
Barbara Czekajska NANDA DEWI
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:48:34
2018-09-19 22:11:27
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:48:49
2018-09-19 22:10:17
Adam Hybiak KASKADA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:49:00
2018-09-19 21:15:33
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:50:05
2018-09-19 20:56:03
Aleksandra Czyż EARTHQUAKE V.D. SCHIMMELSTAL
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:50:23
2018-09-19 20:52:26
Izabela Matysiak DURGA
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:50:46
2018-09-19 20:26:59
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
165 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:51:02
2018-09-19 20:26:33
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:51:32
2018-09-19 20:25:56
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:52:03
2018-09-19 20:25:22
Maksymilian Mateja JULISZ CEZAR
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:52:19
2018-09-19 20:24:21
Katarzyna Łakomy RUDE SUNSHINE
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:52:32
2018-09-19 20:23:38
Katarzyna Łakomy JULISZ CEZAR
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:52:46
2018-09-19 20:07:30
Zuzanna Zmuda T.GOLD QUIDAME Z
  • 2x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:53:05
2018-09-19 18:55:49
Łukasz Krajewski ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:53:18
2018-09-19 18:49:41
Rafał Krajewski APOLO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:53:32
2018-09-19 18:45:56
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:53:45
2018-09-19 16:57:38
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:54:21
2018-09-19 16:38:08
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:55:05
2018-09-19 16:32:16
Antonina Warzywoda BEZA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:55:19
2018-09-19 16:27:12
Marta Sobczyńska LIZANDER
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:55:36
2018-09-19 16:09:59
Julia Halladin JULY
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:57:31
2018-09-19 15:49:08
Łukasz Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:57:15
2018-09-19 15:44:58
Łukasz Krajewski BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:57:02
2018-09-19 15:42:57
Łukasz Krajewski PACINO
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:56:48
2018-09-19 15:42:22
Łukasz Krajewski LIBRA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:56:34
2018-09-19 15:41:19
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:56:20
2018-09-19 15:40:30
Łukasz Krajewski ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:53:04
2018-09-19 15:39:45
Łukasz Krajewski AMIEKE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:52:50
2018-09-19 15:39:11
Łukasz Krajewski ACANTURA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:51:59
2018-09-19 15:38:43
Rafał Krajewski QUATRO
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:51:40
2018-09-19 15:38:03
Rafał Krajewski GENERATION LOVE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:51:21
2018-09-19 15:37:27
Rafał Krajewski QUERIDA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:50:10
2018-09-19 15:36:47
Rafał Krajewski FLY AWAY Z
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:34:28
2018-09-19 15:07:50
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:34:14
2018-09-19 15:06:44
Marek Juszczak RICO
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:33:58
2018-09-19 15:06:08
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:33:38
2018-09-19 15:04:23
Ramsha Khan MARLON BRANDO LP
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 13:05:02
2018-09-19 12:49:42
Amelia Krych CARANOS - STAR
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 12:48:59
2018-09-19 12:41:19
Zofia Wizła MON AMIE
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 12:48:47
2018-09-19 12:33:02
Piotr Frąckowiak RAWELLA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 12:48:32
2018-09-19 12:32:40
Piotr Frąckowiak DARLA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 12:33:59
2018-09-19 12:22:25
Paulina Wachowiak WERONA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 12:14:49
2018-09-19 12:05:18
Joanna Żak BANICJA
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:59:47
2018-09-19 10:56:09
Joanna Żak CUPIDO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:59:34
2018-09-19 10:54:34
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:59:21
2018-09-19 10:49:06
Natalia Czernik QUASI DE KERGANE
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:59:08
2018-09-19 10:48:21
Natalia Czernik FENNA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:58:55
2018-09-19 10:47:44
Natalia Czernik CHIN QUEEN
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:58:37
2018-09-19 10:47:06
Natalia Czernik MACKAY
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:58:13
2018-09-19 10:34:11
Łukasz Wasilewski INNOVATION
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:57:57
2018-09-19 10:33:35
Miłosz Frąckowiak JF H&H
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:57:36
2018-09-19 10:33:07
Miłosz Frąckowiak INVENTIEF H
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:19:41
2018-09-19 09:43:56
Jakub Stróżyński HESTER
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:19:27
2018-09-19 09:43:14
Natalia Stróżyńska STANISLAW - STAR
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 08:34:01
2018-09-19 08:17:42
Kamila Bodetko EX-DORADO G
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:56:40
2018-09-19 07:56:21
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:57:22
2018-09-19 07:55:53
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:56:22
2018-09-19 07:55:43
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:55:27
2018-09-19 07:55:03
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:54:58
2018-09-19 07:54:38
Julia Bohdan NOKIA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:51:05
2018-09-18 22:30:47
Julia Jakubowska BOBI
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:51:36
2018-09-18 22:16:42
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:52:48
2018-09-18 22:08:29
Joanna Chruściewicz RIKI-MITA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:53:02
2018-09-18 22:05:29
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:56:38
2018-09-18 21:58:20
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:46:56
2018-09-18 21:58:07
Damian Brzózka BALOUBET K
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:55:12
2018-09-18 21:57:52
Michał Nowacki NOMEN
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:55:40
2018-09-18 21:33:10
Kaja Litka ANGUILLA L
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:55:52
2018-09-18 21:13:41
Alicja Krawczyk TIMUR
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:57:07
2018-09-18 20:50:39
Leszek Gramza QUIRANTO P
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:57:34
2018-09-18 20:49:40
Amelia Gramza PIRAT
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:57:49
2018-09-18 20:49:07
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:58:03
2018-09-18 20:48:17
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:58:17
2018-09-18 20:47:44
Leszek Gramza KUROSAWA
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:58:34
2018-09-18 20:47:13
Leszek Gramza ICEBERG ST
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:19:12
2018-09-18 19:39:38
Agnieszka Prudzienica ZIG ZAC
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:59:09
2018-09-18 17:59:49
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:05:53
2018-09-18 17:43:24
Joanna Słomka CAMPARI
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:05:23
2018-09-18 17:42:38
Joanna Słomka DIVA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:22:07
2018-09-18 14:17:42
Marta Romanowska MIRANDA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:21:53
2018-09-18 14:17:10
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:21:39
2018-09-18 14:14:33
Jagoda Haracewiat HOŁEK
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:21:20
2018-09-18 14:11:46
Zofia Epting KARMIN
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:20:24
2018-09-18 14:09:26
Ida Tomczak UŚMIECH
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:19:59
2018-09-18 14:08:05
Daria Piechowiak KARMIN
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:18:52
2018-09-18 14:06:44
Zuzanna Sobczak BOBI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:18:07
2018-09-18 14:05:32
Barbara Żeromska CHILI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:18:37
2018-09-18 14:02:48
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:18:21
2018-09-18 14:02:11
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 14:42:27
2018-09-18 13:57:35
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 14:42:11
2018-09-18 13:56:51
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 14:41:54
2018-09-18 13:55:48
Oliwia Chlasta BRANDON
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:20:20
2018-09-18 13:03:33
Elwira Trzewiczyńska CEKIN L
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:20:19
2018-09-18 10:11:11
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:20:37
2018-09-18 07:50:58
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:20:54
2018-09-18 07:50:26
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:21:07
2018-09-18 07:49:35
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:21:22
2018-09-18 07:48:56
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:21:33
2018-09-18 05:52:30
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:22:01
2018-09-17 23:50:27
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:22:13
2018-09-17 23:46:01
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:22:26
2018-09-17 20:40:14
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:22:54
2018-09-17 20:39:31
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:23:10
2018-09-17 18:58:03
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:23:23
2018-09-17 18:36:09
Jakub Adamski BEQUICK
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:23:36
2018-09-17 17:33:19
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:46:31
2018-09-17 15:16:33
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:24:02
2018-09-17 13:15:09
Agata Weigt JASKIERNIK
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:24:15
2018-09-17 12:14:37
Filip Wysoczański SALMIN
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:24:26
2018-09-17 12:07:12
Nina Wysoczańska ANTAR
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:24:43
2018-09-17 11:38:23
Robert Rakowski HINTERA R
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:24:57
2018-09-17 11:37:57
Robert Rakowski HARTEMOR R
  • 2x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:25:09
2018-09-17 11:37:04
Luiza Rakowska DALIA
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:11:08
2018-09-17 10:05:21
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:10:33
2018-09-17 09:43:49
Maria Kosmalewicz SONET
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:10:04
2018-09-17 08:30:45
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:04:43
2018-09-16 20:11:54
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:04:00
2018-09-16 19:44:29
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 11:03:41
2018-09-16 19:42:54
Maria Kosmalewicz SINGULORD SAPHIR
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:27:24
2018-09-16 19:29:21
Małgorzata Janusz GIGANT
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:26:46
2018-09-16 19:28:05
Agata Janusz EMI
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:25:52
2018-09-16 18:43:54
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 16:11:26
2018-09-16 12:45:40
Dominika Gardas SCAPA FLOW 8
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 16:11:13
2018-09-16 12:45:03
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:59:21
2018-09-16 12:36:03
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 11:43:00
2018-09-16 11:33:53
Aleksandra Malicka-Nowacka SOFKA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 11:42:32
2018-09-16 11:33:18
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 11:42:19
2018-09-16 11:29:32
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 11:40:19
2018-09-16 11:28:52
Michał Nowacki ARMANII
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:46:08
2018-09-16 02:40:58
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 08:58:00
2018-09-15 20:07:29
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 08:57:02
2018-09-15 20:06:51
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 09:16:23
2018-09-14 22:08:46
Agata Janusz KASANDRA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-15 11:04:31
2018-09-14 22:02:18
Małgorzata Janusz GWIAZDA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:59:33
2018-09-14 21:32:05
Filip Kapała EMICA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 07:59:47
2018-09-14 21:31:24
Filip Kapała CHILI
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:04:33
2018-09-13 21:10:41
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:04:49
2018-09-13 21:09:27
Nikol Patora KOSOW CANNMOR
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:05:04
2018-09-13 14:21:23
Kamila Muszyńska-Drabarek ASSAN
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:05:17
2018-09-13 11:05:14
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:05:35
2018-09-12 15:57:20
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:05:49
2018-09-12 15:56:37
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 09:15:58
2018-09-12 14:07:09
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:29:58
2018-09-12 14:05:38
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:29:46
2018-09-12 14:04:02
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 08:03:58
2018-09-12 14:02:46
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 10:08:01
2018-09-11 20:05:53
Agata Derda KOSMA
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 10:07:49
2018-09-11 20:05:24
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 10:07:34
2018-09-11 20:04:53
Agata Derda CORBINIAN
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:03:05
2018-09-10 15:56:59
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 07:45:43
2018-09-10 13:05:21
Agata Mizgier FLOTYLLA
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 07:38:10
2018-09-07 19:37:09
Inga Dezor CELINA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:26:13
2018-09-07 13:38:22
Natalia Sawicka LINUS 317
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 07:37:31
2018-09-07 13:37:26
Marta Sawicka SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 07:37:13
2018-09-07 13:35:41
Marta Sawicka ESCUELA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 12:28:57
2018-09-05 10:21:26
Karolina Kuflińska COCO
  • 2x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 12:28:41
2018-09-05 10:20:57
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 1x 2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 13:37:05
2018-08-18 23:25:00
Marta Dąbrowska LAMARCK
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 13:37:33
2018-08-18 23:24:11
Marta Dąbrowska CHAMP ACOR
  • 1x 3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (MJ.)
O026051
2. Bajda Małgorzata KJ CH Jaszkowo
S
3. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
4. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
5. Biela Berenika KJ CH Jaszkowo
6. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (J.)
O024049
7. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (Mł.)
O048933
8. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
9. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
10. Charadnik Vitali Bez Przynależności Klubowej
11. Chlasta Oliwia klub jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
brak
12. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
13. Ciecholewska Zuzanna KJ Classic Solec Kujawski
1999 (MJ.)
14. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (J.)
O034926
15. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (JM.)
O039193
16. Czekajska Barbara Stajnia NF Championstud
1997 (MJ.)
O027338
17. Czernik Natalia Klub Sportowy Verso La Natura
S
O003422
18. Czyż Aleksandra brak
2000 (J.)
O032311
19. Dąbrowska Marta bpk
S
O025887
20. Danielewicz Anna bpk
S
brak
21. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
22. Dezor Inga JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O036962
23. Empting Zofia JKS Gold Team
2007 (Mł.)
brak
24. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
25. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
Z003278
26. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
27. Frąckowiak Piotr bpk
S
O050163
28. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
29. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
30. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
31. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
32. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
33. Gniadek Oliwia BPK - WIE
2002 (J.)
O037779
34. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
35. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
36. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
37. Halladin Julia BPK
2001 (J.)
brak
38. Haracewiat Jagoda JKS Gold Team
2004 (JM.)
brak
39. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (JM.)
Brak
40. Hybiak Adam St. KJ Stajnia Adamus
S
O037386
41. Hybiak Adam Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
42. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
1997 (MJ.)
O003957
10060453
43. Jakubowska Julia JKS Gold Team
2004 (JM.)
brak
44. Janusz Agata Stajnia Nebraska
2002 (J.)
O049357
45. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (J.)
O049356
46. Jazdończyk Anna
47. Jazdończyk Maja
48. Juszczak Marek UKS Trójka
S
O014526
49. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
50. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O033282
51. Kaczor Joanna KJ Konik Polski
52. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
53. Karcz Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
54. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
55. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (J.)
O044670
56. Kicińska Weronika KJ Cavallo Szczecin
1998 (MJ.)
O018672
57. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O045671
58. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
59. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
60. Kosek Katarzyna JKS FER Więckowice
S
O037720
61. Kosiba Paula JKS Fer Więckowice
2002 (J.)
O037719
62. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2001 (J.)
O038495
63. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
64. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002442
65. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002980
66. Krawczyk Alicja bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O042452
67. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (J.)
O047591
68. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
69. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses Sp.zo.o.
2001 (J.)
70. Lehmann Konstancja bpk
1999 (MJ.)
O037822
71. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses
2009 (Mł.)
O048705
72. Litka Kaja KJ Agro-Handel Śrem
2005 (JM.)
O042455
73. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
none
74. Łamaszewska Wiktoria Pony Jumping Team
75. Maciejkiewicz Laura JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1997 (MJ.)
O036622
76. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
77. Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ
S
O008624
78. Mateja Maksymilian bpk
2003 (JM.)
none
79. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
80. Matuszczak Julia UKS Trójka
2005 (JM.)
O044671
81. Matysiak Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
82. Mikołajczak Weronika Racocki Klub Jeździecki
83. Muszyńska-Drabarek Kamila bpk
S
O021623
84. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia Adamus
1998 (MJ.)
O037384
85. Napierała Agnieszka Stajnia NF Championstud
S
O048125
86. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
87. Nowaczyńska Dagmara Stajnia NF Championstud
1998 (MJ.)
O042896
88. Olszewska Krystyna KJ CH Jaszkowo
89. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2004 (JM.)
O038379
90. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
91. Pawlak Nicole Kj Rancho Poznań
2001 (J.)
O043616
92. Pełeszuk Tadeusz KJ Fundacja Kaczyna
S
O007298
93. Piasecki Patryk Stajnia NF Championstud
1997 (MJ.)
O038258
94. Piechowiak Daria JKS Gold Team
2008 (Mł.)
brak
95. Pogodzińska Sonia
96. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
97. Prudzienica Agnieszka Racocki KJ
S
O023378
98. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
99. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
100. Rakowski Robert SKJ Gronówka
S
O024458
101. Ratajczak Robert KJS Fer Więckowice
102. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
103. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
104. Sawicka Marta KJ Kietlów
1999 (MJ.)
O022685
105. Sawicka Natalia KJ Kietlów
2002 (J.)
O026740
106. Słomka Joanna Harmony Club
1998 (MJ.)
O009627
107. Sobczak Zuzanna JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
108. Sobczyńska Marta UKS Trójka
S
brak
109. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
110. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
Brak
111. Stein Hanna Pony Jumping Team
112. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (J.)
O020502
113. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (JM.)
O027854
114. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
115. Tomczak Ida JKS Gold Team
2007 (Mł.)
brak
116. Trzewiczyńska Elwira bpk
S
brak
117. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
2000 (J.)
0036990
118. Walicka Laura Pony Jumping Team
119. Walkiewicz Wiktoria Racocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
00262006082
120. Walkowiak Anna Bez Przynależności Klubowej
brak
121. Wandzel Maria KS Racocki KJ
122. Warzywoda Antonina bpk
2003 (JM.)
O046050
123. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
124. Weigt Agata Racocki KJ
1998 (MJ.)
O023367
125. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
126. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
127. Wizła Zofia bpk
2008 (Mł.)
brak
128. Wolniewicz Dominika Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
129. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
130. Wrzosek Matylda Olga KJ Abrasives Group
2003 (JM.)
O028074
10154391
131. Wybieralska Ida KJ Pony Jumping Team
132. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
133. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
134. Żak Joanna KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
S
O022930
135. Żeromska Barbara JKS Gold Team
2005 (JM.)
brak
136. Zmuda Zuzanna LKS Cwał Poznań
1998 (MJ.)
O020879
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

147

ACANTURA VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2013 Klacz gniada F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Burberry Du Chateau Hollogne / Canturo
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024605 056015Z55700013
2.

161

ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktuion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024667 056015Z55763914
3.

149

ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Felia Van Het Langwater / Guidam
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022702 056015Z55655012
4.

148

AMIEKE KWPN NLD 2005 Klacz kasztanowata F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Nienke / Wolfgang
O: Antoni Chłapowski
B:
K016183 5280030512814
5.

165

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire
M: Afera
O: Jacek Mateja
B:
none
6.

113

ANGUILLA L WESTF GER 2013 Klacz gniada/165 F: Legendario Listo / Lord Pezi
M: Duffy / Dinard L
O: PPHU WIESZCZYCZYN Sp. z o. o.
B:
K022790 DE441411005913
7.

81

ANTAR Kuc Connemara POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Ares / Fort Doolin
M: Antalya Borderi / O'Brien Du Chasnay
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Bogdan Jarząbek
K024175 616013670100611
8.

160

APOLO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024664 056015Z55764214
9.

35

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
10.

53

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
11.

63

ARMANII OLD GER 2004 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Gragentina / Argentinus
O: Danuta Nowacka
B:
K009306 DE433330581004
12.

57

ASSAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Ulco /
M: Arnika / Pumpers
O: Kamila Muszyńska-Drabarek
B: SK Dębno
K017719 POL007610240408
13.

41

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
14.

153

BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Klacz gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: nn / nn
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024669 056015Z55765114
15.

39

BALOUBET K KWPN NED 2006 Ogier ciemnogniada F: Taloubet K / Galoubet A
M: Pascale B / Concorde
O: Damian Brzózka
B: C. Klaveer
K014890 5280030612532
16.

134

BANICJA SP POL 2007 Klacz siwa F: Czumak
M: Brawura
O: Andrzej Kosakowski
B: brak
brak
17.

182

Barbi kuc POL 1997 mare F: nn
M: nn
O: Antoni Chłapowski
B:
18.

27

BELLA LA LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Grosso / Contendro I
M: Bella II / Orkisz
O: Paula Kosiba
B: SK Kaczenice
K019523 616009680023811
19.

85

BEQUICK Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Qulester
M: Barakuda
O: Tatiana Zaworska
B: Bogucka-Sydow Agnieszka
K026488
20.

155

BEZA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alicja Jakubowska
B:
brak
21.

37

BOBI Koń Mały POL 2009 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Sebastian Jach
616999610323109
22.

31

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn
M: nn
O: -
B: -
K020442
23.

61

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Sp. z o. o.
B: Kopras Sp. z o. o.
K025165 616009610071912
24.

94

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
25.

69

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
26.

45

CALGARY OLD POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Karolina Kuflińska
B: Jacek Janiszewski
K021297 DE418180154809
27.

104

CAMPARI SP POL 2005 Klacz kara F: Dagestan /
M: Cortesia /
O:
B:
K015813 POL009610061705
28.

138

CARANOS - STAR Oldenburska GER 2008 Wałach siwa F: Carano
M: Cervia
O: Antoni Chłapowski
B: Böning Guenter
K025423 DE 433330921608
29.

157

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
30.

97

CEKIN L SP POL 2014 Wałach gniada F: Che Guevara L
M: Cyganka
O: Elwira Trzewiczyńska
B: Franciszek Kędzierski
brak
31.

47

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
32.

207

Centralka F:
M:
O:
B:
33.

2

Ceoville S F:
M:
O:
B:
34.

43

CHAMP ACOR HOL GER 2011 Wałach siwa/174 F: Chin Champ / Chin Chin
M: Miss Acora F / Acord II
O: Piotr Gadomski
B: Jan Gottfried Jef
K018621 DE421000278311 105AT49
35.

23

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Ramet / Lombardo / Quidam De Revel
M: Charyzma / Czerski I
O: Magdalena Płowens
B: Henryk Tabaczyński
K024889 616007610080910
36.

36

CHILI KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kowalczyk
B: nn
616999610270105
37.

129

CHIN QUEEN WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Chin Quin
M: Roxette / Rapallo
O: Natalia Czernik
B:
K024550
38.

184

CLARUS HOL NLD 2005 Ogier gniada F: Contender
M: E-Larisa
O: Tadeusz Pełeszuk
B: Tadeusz Pełeszuk
K010392
39.

201

Clint Plesaure F:
M:
O:
B:
40.

159

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
O: Weronika Kicińska
B:
K018833 DE441411352809
41.

177

COBREY F WEST POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra
M: Caylustas
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
.
42.

46

COCO HOL GER 2011 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: R-Corinna / Caretino
O: Karolina Kuflińska
B:
K019398 DE421000408811
43.

54

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
44.

108

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
45.

48

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047 DE421000091710
46.

193

Concorde F:
M:
O:
B:
47.

49

CORBINIAN DRP GER 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
O: Krzysztof Derda
B: Dr. Volker Suchren
K024681 DE435350116609
48.

34

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
616 009 61 00137 13
49.

55

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
50.

40

CRISTAL B SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098 616999680051713
51.

133

CUPIDO Węg. Półkrew HUN 2012 Wałach gniada F: Agropoin Chupalido / Calido I
M: Cleris / Castor
O:
B:
K025277 HUNMMF122290310
52.

205

Czanos F:
M:
O:
B:
53.

78

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Browar / Sebastian
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Robert Rakowski
B: SK Iwno Sp. z o. o.
K020297 616006610076511
54.

135

DARLA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Darina / nn
O: Beata Walkowiak
B:
K019970 616009610201210
55.

176

Dassilio F:
M:
O:
B:
56.

1

Dasza kf POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
O: Antoni Chłapowski
B:
K006219 08260
57.

67

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 Wałach kasztanowata F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
O:
B: A. J. Bosman
K022983 056015Z55831613
58.

179

Diament F:
M:
O:
B:
59.

103

DIVA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado / Libertino
M: Dracena / Granilli S
O: Joanna Słomka
B: Dariusz Misiak
K017741 616009610106010
60.

167

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Izabelka Matysiak
B:
brak
61.

168

EARTHQUAKE V.D.SCIMMELSTAL NRPS NED 2011 Wałach siwa/165 F: Epris d'Azur
M: Burundi
O: Aleksandra Czyż
B: J.A.VAn HOUT
K021480 528270002692896
62.

70

EMI Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: Dereń
M: Eltra
O: Agnieszka Janusz
B: Agnieszka Janusz
K025442 POL006550062203
63.

24

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: CANDIAVOLO / CANTUS
M: EMANUELLE / LURON
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950
64.

52

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950 616009690017212
65.

11

ESCUELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Conthargos
M: Escoveta
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B: SK Janów Podlaski
K026309 616009580271714
66.

122

EX-DORADO G LTU LTU 2008 Wałach siwa F: Eldorado / Ex Orbitant
M: Feivola / Veterok
O: Arleta Bodetko
B: Ona Gutkauskiene
K023734 LTU005170064108
67.

132

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
68.

169

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
69.

130

FENNA KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Artuna / Sam R
O: Ludwika Miklaszewska
B:
K022709 528003201004168 105BX35
70.

143

FLY AWAY Z Z BEL 2013 Ogier kasztanowata F: Flipper D'Elle / Double Espoir
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024608 056015Z55739213
71.

83

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
72.

181

Garbonos kuc SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
K002593 04712
73.

145

GENERATION LOVE SF FRA 2012 Wałach siwa F: Troubadour By Wisbecq / Aiglon Rouge
M: Watch Me Ter Dieschoot / Cento
O: Elodie Stockbroekx
B: E,odie Stockbroekx
K024620 056007000G52724
74.

186

Georgia F:
M:
O:
B:
75.

71

GIGANT SP POL 2004 Wałach bułana F: Żakard
M: Gaja
O: Bartosz Janusz
B: Bartosz Janusz
K013307 POL009680055904
76.

77

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
O: Katarzyna Kosek
B: KOPRAS Sp. z o. o.
K017844 616009610094909
77.

195

Gloria F:
M:
O:
B:
78.

204

Golddrigger GR F:
M:
O:
B:
79.

101

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
80.

62

GRASSHOPPER SP POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
O: Marek Kopras
B: Marek Kopras
K025164 616009610033513
81.

28

GROOD ROOS KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata F: PETER PAN / PILOT
M: SIDNEY THE KIDNEY / MYSTIKO
O: Natalia Rutkowska
B: J. KLOMPHAAR
-
82.

60

GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendel L
M: Gaja
O: Agnieszka Janusz
B: Zdanowicz Józef
K025893 616009680072610
83.

87

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K / Caretino
M: Hajla / Chippendale Z
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023645 616009670015713
84.

79

HARTEMOR R Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux
M: Husaria
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K025383 616007610021413
85.

88

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Hebe / Bajou Du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023646 616009670015913
86.

166

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
87.

150

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
88.

124

HESTER SP POL 2002 Wałach kara F: Seul /
M: Heinola /
O: Jerzy Gościniak
B: SK Rzeczna
K019968 POL009611110602
89.

185

Hilda F:
M:
O:
B:
90.

80

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
91.

89

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
92.

100

HOŁEK KUC POL 2005 Wałach gniada/mk: F: Kubuś
M: Heska
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Martyn Deminiak
POL01361044005
93.

106

ICEBERG ST BWP BEL 2008 Wałach gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Eileen 111 / Action-Breaker
O:
B:
K017763 BELW270289BWP
94.

21

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk
M: Imka
O: Zuzanna Grygier
B: Gotowska Ewa
brak
95.

127

INNOVATION KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Dantos HBC / Cantos
M: Tomelia H / Now Or Newer M
O: Łukasz Wasilewski
B:
K025072 528003201302401
96.

125

INVENTIEF H KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Charisma / Stakkato
M: m/Ezette HBC / Cantos
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K024478 528003201306418
97.

92

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
98.

154

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Ogier gniada F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
O: SPRONKEN
B: Luc Huyghe
K024606 BELW267970BWP
99.

84

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada F: Frazes /
M: Jasna Zorza / Jallienny
O: Agata Weigt
B: SK Walewice
K021728 616006590203412
100.

126

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
101.

64

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
O: Michał Nowacki
B:
K026313 528003201408294
102.

163

JULISZ CEZAR SP POL 2006 Wałach gniada F: na
M: na
O: Jacek Mateja
B: na
none
103.

172

JULY SP POL 2013 Klacz gniada F: Marino
M: Jenny
O: Zbigniew Trzeciak
B: Ząbrsko górne
brak
104.

98

KARMIN KOC POL 2003 Wałach kara/kuc: F: Treser
M: Kolizja
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Leszek Brzeziński
POL 01358 0019903
105.

25

KASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Hazard
M: Kwesta
O: Bartosz Janusz
B: Franciszek Dariusz
K022257 616009540008612
106.

170

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
O: Adam Hybiak
B: Tomasz Poliński
K023557 POL999611266404
107.

51

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
O: Danielle Bezemer-witjens
B: H.A TOLBON
K025987 528008110078211
108.

58

KOSOW CANNMOR Holsztyn GER 2004 Wałach siwa/181cm F: Colman
M: E-Fan
O: Jacek Kosow
B: Wagner Udo
K018924 DE421000321805 104UO92
109.

156

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L/
M: Kaoma/
O: Martyna i Michał Popkowscy
B: Witalis Ptaszek
brak
110.

107

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
111.

75

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
112.

56

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
113.

192

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
O: Antoni Chłapowski
B:
114.

115

LARRON'S SON SP POL 2012 Ogier siwa F: Larron /
M: Gaja /
O: Joanna Chruściewicz
B: Monika Tadych
K025843 616009640037712
115.

105

LAVALLO-STAR Hanowerska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Litas-Star
M: Grandacha MDM
O: Beata Rychlik
B: ZG Duysens- Mulder-Saul
Brak
116.

8

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
O: Robert Ratajczak
B: Iris Vanderschueren
K021391 056002W00298902
117.

191

Leipzig-Star F:
M:
O:
B:
118.

200

Lexus F:
M:
O:
B:
119.

151

LIBRA HOL GER 2010 Klacz gniada F: Larimar / Laval II
M: W-Corinna / Quinar
O: Przemysław Sawicki
B: Frank Plock
K021897 DE421000596310
120.

13

LINUS 317 Rheinlander DEU 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer
M: Granni Smith
O: Przemysław Sawicki
B: Tobias Schult
K014217
121.

158

LIZANDER SP POL 2005 Wałach siwa F: Lord Liberator/
M: Easy Going/
O: Marek Sobczyński
B: Stanisław Figlerowicz
brak POL009610168305
122.

50

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
123.

199

LSH Zatoki F:
M:
O:
B:
124.

120

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
O: Paulina Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
125.

128

MACKAY HANN POL 2014 Klacz kasztanowata F: Mylord Carthago
M: Po Quidam de Revel
O: Natalia Czernik
B: Niemcy
Brak
126.

139

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada F: Dragon- B / Power Prince
M: Milly La Foret / Turbud Alino
O: Zofia Duchniewska
B: Paweł Drobnik
K011691 POL009610287106
127.

206

Michael Angelo F SP POL 2007 stallion gn./165 F: Bajou Du Rouet
M: Miss Carnute F Carnute
O:
B:
K010849 11309
128.

102

MIRANDA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Bobinski /
M: Masira /
O: Marta Romanowska
B: Józef Napierała
K017463 6160076100685
129.

29

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata i Mikołaj Kaczmarek
B: Zbigniew Zajdel
K020141 616009610217410
130.

137

MON AMIE KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K005918 POL999610031897
131.

121

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
132.

173

NANDA DEWI Haflinger POL 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Niko
M: Nena
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Kaczer Karol
brak
133.

118

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
134.

114

NOMEN SP POL 2012 Ogier izabelowata F: -
M: -
O: Antoni Czyż
B: -
Brak
135.

171

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
K017916 POL009670172707
136.

194

Oliwier Old GER 2010 wałach ciemnogniady F: Olimpic Fire
M: Super Susi
O: Antoni Chłapowski
B:
137.

198

Onagadori F:
M:
O:
B:
138.

152

PACINO SP POL 2008 Wałach gniada F: Charisma 115 / Calido I
M: Pacynka / Czakamar
O: Agnieszka Sosnowska
B: Ewa Fabińska
K012099 POL009510208408
139.

22

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
140.

189

PIPI KUC POL 2008 Klacz F: NN
M: NN
O: Kladia Olejniczak
B: NN
brak
141.

110

PIRAT WLKP POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Delgor / Dancing
M: Pora / Delgor
O: Leszek Gramza
B: Zdzisław Laskowski
K023491 616007670137309
142.

4

Pliszka POL 2004 klacz gniadotarantowata F: Kurarz
M: Prima
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
POL 007611030604
143.

202

Polubna F:
M:
O:
B:
144.

3

Power Full POL 2013 wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
616 999 61 0121213
145.

180

Pysia kuc POL 1997 mare F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
146.

178

QUANTUM OF LOVE HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintenor / Quinar
M: Chico's Deern / Chico's Boy
O: Marek Fimmel
B:
K019123 DE431316878609
147.

131

QUASI DE KERGANE SF FRA 2004 Wałach kasztanowata F: Elan De La Cour / Vas Y Donc Longane
M: Guapa De Banville / Arpege Pierreville
O: Pro-Fur Farm
B:
K018723 25000104363759H 102WX07
148.

146

QUATRO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Vilea / Contender
O: Emilia Dołkowska
B: Stieper Mirjam
K024303 DE421000063511
149.

144

QUERIDA HAN GER 2012 Klacz kasztanowata F: Quaterback / Quaterman
M: Helaja / Hotline
O:
B:
K025187 DE431310351012
150.

203

Questa F:
M:
O:
B:
151.

197

Quick Step F:
M:
O:
B:
152.

65

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
O: Michał Nowacki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023391 DE418182013013
153.

95

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
154.

111

QUIRANTO P Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Quidams Acord / Quidam De Revel
M: Alida / Alcatel
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K024649 DE456370320712
155.

183

Quizio F:
M:
O:
B:
156.

136

RAWELLA SP POL 2008 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Beata Walkowiak
B:
brak
157.

91

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Grand de la Cour
M: Roma
O: Paweł Stefaniak
B: Szurik Stanislaw
Brak POL 009520029807
158.

141

RICO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alcatraz / Acord II
M: Realia / Aravel Waro
O: Marek Juszczak
B: Grzegorz Stranz
K023226 616007610079310
159.

116

RIKI-MITA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Replika / Lascadell
O: Joanna Chruściewicz
B:
K025502 616007640061911
160.

196

Romeo F:
M:
O:
B:
161.

190

Rozalia F:
M:
O:
B:
162.

187

Rozbójnik F:
M:
O:
B:
163.

164

RUDE SUNSHINE SP POL 2005 Klacz skarogniada F:
M:
O:
B:
Brak
164.

142

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
O: Błażej Kowalski
B: SK Racot
K012510 POL009611193703
165.

82

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier gniada F: Masini
M: Segata
O: Fortuniak Paweł
B: Sekuła
K022490
166.

68

SCAPA FLOW 8 HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Silvio I / Sandro
M: Wolodja / Werther
O:
B:
K024680 DE431315125807
167.

86

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
O: Jerzy Gościniak
B: Jerzy Gościniak
K023778 616009610123809
168.

175

SEWILLA L Hanowerska POL 2011 Klacz kara F: Van Helsing
M: Edda
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Niemcy
K019732
169.

140

SEXMISJA SP POL 2005 Klacz siwa F: Corde
M: Sexicola / Wolver Heights
O: Szymon Kocioruba
B: Jacek Gaczkowski
K013520 POL009590093105
170.

12

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel
M: Etoile / Darco
O: Przemysław Sawicki
B: Spronken BVBA
K022697 056015Z55799412
171.

72

SINGULORD SAPHIR HOL GER 2007 Ogier ciemnogniada F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Toskania / Acord II
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Schroeter Guido
K011133 DE421000203607
172.

66

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
K023281 616009610105513
173.

76

SONET SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Quinnus III / Quidams Rubin
M: Sofia / Quamiro
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: SK Racot
K016697 616009610059410
174.

123

STANISLAW - STAR HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Stolzenberg / Stakkato
M: Elfe / Espri
O: Antoni Chłapowski
B: Andreas Grube
K021415 DE431314504808
175.

117

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
176.

119

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
177.

162

T.GOLD QUIDAME Z ZANG BEL 2013 Klacz gniada F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
O:
B:
K018902 056015Z55850113
178.

33

TAJFUN Mały Koń POL 2013 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Oliwia Chlasta
B: nn
brak
179.

96

TICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
O: Laura Maciejkiewicz
B: Ryszard Felusiak
K024577 616009640005713
180.

112

TIMUR Fiording POL 2007 Wałach bułana/kuc: F: Myrkvid / Fjellwin
M: Tamiza / Modrak
O: Marek Żuławski
B:
brak POL013690012607
181.

7

Titanas Plius HANN 2005 F: Techas
M: Bachrama Charitonas
O:
B:
182.

6

Tradycja F:
M:
O:
B:
183.

74

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
184.

99

UŚMIECH KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Kmieć
M: Usterka
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Sulej
POL013610181006
185.

109

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B: Barbara Guniewicz
K012790 616013570344607 105FF36
186.

174

WARKA Typ Koń Mały POL 2007 Klacz kara/mk: F: Wander
M: Roszka
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: Czyż Antoni
brak
187.

42

WERONA Wielkopolska POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten
M: Wiki
O: Paulina Wachowiak
B: Filipek Zofia
KO25825 616007600208313
188.

5

Whisky F:
M:
O:
B:
189.

90

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
O: Karolina Polasik-Wrzosek
B: Agnieszka Janus
K018887 616007520000310 105RR76
190.

93

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
191.

188

Wojtek F:
M:
O:
B:
192.

73

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
193.

32

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Dagmara Dolińska
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
194.

38

ZIG ZAC HOL GER 2012 Wałach gniada/163 F: Uriko / Untouchable
M: Zauberei I / Casall
O: Agnieszka Prudzienica
B: Verband der Zuchter des Holsteiner Pferdes
K024899 DE421000403412
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
BEQUICK (85)
2018-09-22
10
2018-09-22
Bajda Małgorzata
KJ CH Jaszkowo
Concorde (193)
2018-09-22
1
2018-09-23
1
Gloria (195)
2018-09-22
1
2018-09-23
4
Bajońska Julianna
KJ CH Jaszkowo
Barbi (182)
2018-09-22
2
2018-09-22
2
2018-09-23
2
2018-09-23
6
Quizio (183)
2018-09-22
10
2018-09-22
23
Belter Agnieszka
Delta Biedrusko
KRUPIER (156)
2018-09-22
14
2018-09-22
22
Biela Berenika
KJ CH Jaszkowo
Pysia (180)
2018-09-22
1
2018-09-22
1
2018-09-23
1
2018-09-23
1
Garbonos (181)
2018-09-22
4
2018-09-22
4
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
NOKIA (118)
2018-09-22
1
2018-09-22
18
2018-09-23
3
2018-09-23
1
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (169)
2018-09-23
24
2018-09-23
2
300
Charadnik Vitali
Bez Przynależności Klubowej
2018-09-23
19
2018-09-23
10
Onagadori (198)
2018-09-23
15
2018-09-23
8
Chlasta Oliwia
klub jeździecki Kapada Wiry
BRANDON (31)
2018-09-22
5
2018-09-22
2
2018-09-22
9
2018-09-23
2
2018-09-23
2
TAJFUN (33)
2018-09-22
12
2018-09-22
8
2018-09-23
2018-09-23
18
Ciecholewska Zuzanna
KJ Classic Solec Kujawski
Dassilio (176)
2018-09-22
14
2018-09-22
17
2018-09-23
25
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (75)
2018-09-22
19
2018-09-22
4
2018-09-23
4
2018-09-23
32
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2018-09-22
41
2018-09-22
2018-09-23
25
2018-09-23
Czekajska Barbara
Stajnia NF Championstud
2018-09-23
7
2018-09-23
5
Czernik Natalia
Klub Sportowy Verso La Natura
MACKAY (128)
2018-09-22
1
2018-09-22
35
2018-09-23
22
2018-09-23
2018-09-22
7
2018-09-22
24
2018-09-23
10
FENNA (130)
2018-09-22
2
400
2018-09-23
9
2018-09-22
7
2018-09-23
6
Czyż Aleksandra
brak
2018-09-22
5
2018-09-22
2018-09-23
17
2018-09-23
33
Dąbrowska Marta
bpk
2018-09-22
23
2018-09-23
13
2018-09-23
11
Questa (203)
2018-09-22
11
2018-09-22
23
2018-09-23
26
2018-09-23
Danielewicz Anna
bpk
2018-09-23
6
2018-09-23
8
Derda Agata
KJ MICHAŁÓWKA
2018-09-22
24
2018-09-22
2
200
2018-09-23
2
200
2018-09-23
14
2018-09-22
25
2018-09-22
1
300
2018-09-23
3
100
KOSMA (51)
2018-09-23
13
2018-09-23
Empting Zofia
JKS Gold Team
KARMIN (98)
2018-09-22
9
2018-09-22
7
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
COBREY F (177)
2018-09-22
6
2018-09-22
5
2018-09-22
6
2018-09-22
11
2018-09-23
8
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
2018-09-23
7
2018-09-23
3
200
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
2018-09-22
18
2018-09-22
JF H&H (126)
2018-09-22
22
2018-09-22
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (54)
2018-09-23
36
2018-09-23
28
CRAX (55)
2018-09-23
37
Gaertner Agnieszka
bpk
2018-09-23
10
2018-09-23
9
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (132)
2018-09-22
7
2018-09-22
14
2018-09-23
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
2018-09-22
10
2018-09-22
15
2018-09-23
31
2018-09-23
9
2018-09-22
26
2018-09-23
26
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (119)
2018-09-22
2
2018-09-22
1
2018-09-23
1
2018-09-23
3
Gniadek Oliwia
BPK - WIE
2018-09-23
7
2018-09-23
1
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
2018-09-22
1
2018-09-22
32
2018-09-23
1
2018-09-23
34
PIRAT (110)
2018-09-22
1
2018-09-22
4
2018-09-23
18
2018-09-23
6
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2018-09-22
1
400
2018-09-22
1
500
2018-09-23
1
400
2018-09-23
1
500
KUROSAWA (107)
2018-09-22
28
2018-09-22
3
300
2018-09-23
3
300
2018-09-23
19
2018-09-22
31
2018-09-22
32
2018-09-23
35
2018-09-23
21
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-09-22
5
2018-09-22
17
2018-09-23
14
2018-09-23
2018-09-22
15
2018-09-23
21
2018-09-23
EMICA (52)
2018-09-22
28
2018-09-22
8
2018-09-22
4
2018-09-23
1
2018-09-23
Halladin Julia
BPK
JULY (172)
2018-09-23
7
2018-09-23
10
Haracewiat Jagoda
JKS Gold Team
HOŁEK (100)
2018-09-23
4
2018-09-23
5
Hendrys Maja
KJ Agro-Handel Śrem
2018-09-22
30
2018-09-22
8
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia Adamus
KASKADA (170)
2018-09-22
9
2018-09-22
7
2018-09-23
1
2018-09-23
3
Hybiak Adam
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Polubna (202)
2018-09-22
4
2018-09-22
6
2018-09-23
16
2018-09-23
4
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
2018-09-22
4
50
2018-09-22
22
2018-09-23
1
300
2018-09-23
15
MOSSA (121)
2018-09-22
2
300
2018-09-22
6
2018-09-23
2018-09-23
4
Jakubowska Julia
JKS Gold Team
BOBI (37)
2018-09-23
5
2018-09-23
10
Janusz Agata
Stajnia Nebraska
2018-09-22
18
2018-09-22
11
2018-09-23
15
2018-09-23
11
EMI (70)
2018-09-22
17
2018-09-22
5
2018-09-23
15
2018-09-23
Janusz Małgorzata
Stajnia Nebraska
GWIAZDA (60)
2018-09-22
7
2018-09-22
8
2018-09-23
9
2018-09-23
GIGANT (71)
2018-09-22
7
2018-09-22
10
2018-09-23
2018-09-23
Jazdończyk Anna
2018-09-23
11
2018-09-23
16
Jazdończyk Maja
Whisky (5)
2018-09-23
2018-09-23
7
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
2018-09-22
20
2018-09-22
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-09-22
16
2018-09-22
28
Kaczor Joanna
KJ Konik Polski
2018-09-22
2018-09-22
Kapała Filip
KJ Michałówka
CHILI (23)
2018-09-22
1
2018-09-22
24
2018-09-23
39
EMICA (24)
2018-09-22
22
2018-09-22
14
2018-09-22
11
2018-09-23
4
Karcz Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
Hilda (185)
2018-09-23
5
2018-09-23
8
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Dasza (1)
2018-09-22
3
2018-09-22
3
2018-09-23
4
2018-09-23
8
Khan Ramsha
UKS Trójka
2018-09-23
1
2018-09-23
2018-09-23
Kicińska Weronika
KJ Cavallo Szczecin
CLINTARA (159)
2018-09-22
21
2018-09-22
12
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
SEXMISJA (140)
2018-09-23
4
2018-09-23
1
2018-09-23
20
Kopras Marek
KJ Kopras
2018-09-22
2018-09-22
45
2018-09-22
27
2018-09-22
Kosek Katarzyna
JKS FER Więckowice
2018-09-22
18
Kosiba Paula
JKS Fer Więckowice
2018-09-22
4
2018-09-22
38
2018-09-23
2
2018-09-23
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-09-22
14
2018-09-22
4
2018-09-23
5
2018-09-23
11
WOODY (73)
2018-09-22
26
2018-09-22
5
2018-09-23
31
2018-09-23
SONET (76)
2018-09-23
4
2018-09-23
4
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
2018-09-22
1
2018-09-22
48
2018-09-23
9
2018-09-23
26
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-09-22
19
2018-09-22
36
2018-09-23
22
AMIEKE (148)
2018-09-22
12
2018-09-22
20
2018-09-23
32
2018-09-23
12
2018-09-22
13
2018-09-22
10
2018-09-23
7
2018-09-22
8
2018-09-23
2
400
LIBRA (151)
2018-09-22
16
2018-09-22
10
2018-09-23
10
PACINO (152)
2018-09-22
3
200
2018-09-22
5
2018-09-23
16
2018-09-23
7
2018-09-22
38
2018-09-22
2018-09-23
38
2018-09-23
2018-09-22
18
2018-09-23
13
2018-09-22
17
2018-09-22
2018-09-23
18
2018-09-23
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-09-22
42
2018-09-22
16
2018-09-23
16
2018-09-23
20
QUERIDA (144)
2018-09-22
11
2018-09-22
2018-09-23
11
2018-09-23
18
2018-09-22
9
2018-09-22
27
2018-09-23
20
QUATRO (146)
2018-09-22
19
2018-09-22
13
2018-09-23
16
2018-09-23
21
2018-09-22
15
2018-09-22
2018-09-23
15
2018-09-23
Krawczyk Alicja
bez przynależności klubowej
TIMUR (112)
2018-09-22
5
2018-09-22
10
2018-09-23
3
2018-09-23
9
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2018-09-23
4
2018-09-22
1
Kuflińska Karolina
KJ Lansada Milsko
CALGARY (45)
2018-09-22
3
2018-09-22
9
2018-09-23
1
2018-09-23
35
COCO (46)
2018-09-22
8
2018-09-22
2018-09-23
19
2018-09-23
5
Lehmann Dalia
Lehmann Sport Horses Sp.zo.o.
2018-09-22
31
2018-09-22
2018-09-23
21
2018-09-23
Lexus (200)
2018-09-22
3
50
2018-09-23
30
2018-09-22
1
Lehmann Konstancja
bpk
WIWARO (93)
2018-09-22
37
2018-09-22
2018-09-23
8
2018-09-23
Lehmann Nadia
Lehmann Sport Horses
2018-09-22
9
2018-09-23
11
2018-09-23
1
Litka Kaja
KJ Agro-Handel Śrem
2018-09-22
9
2018-09-22
1
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
2018-09-22
9
2018-09-22
6
AMOR (165)
2018-09-23
20
2018-09-23
5
2018-09-23
Łamaszewska Wiktoria
Pony Jumping Team
Romeo (196)
2018-09-22
8
2018-09-22
13
Maciejkiewicz Laura
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
TICANOS (96)
2018-09-22
26
2018-09-22
34
2018-09-23
24
2018-09-23
38
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
2018-09-23
12
Lapaccio (192)
2018-09-22
34
2018-09-23
39
Oliwier (194)
2018-09-22
43
2018-09-23
27
Malicka-Nowacka Aleksandra
Racocki KJ
SOFKA (66)
2018-09-22
39
2018-09-22
37
2018-09-23
32
2018-09-23
40
Mateja Maksymilian
bpk
2018-09-22
12
2018-09-22
7
2018-09-22
3
2018-09-22
12
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
GANDALF (83)
2018-09-22
2
Matuszczak Julia
UKS Trójka
SAKE (142)
2018-09-23
8
2018-09-23
12
2018-09-23
14
Matysiak Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
DURGA (167)
2018-09-22
40
2018-09-22
Mikołajczak Weronika
Racocki Klub Jeździecki
Czanos (205)
2018-09-23
36
2018-09-23
Napierała Agnieszka
Stajnia NF Championstud
WARKA (174)
2018-09-23
2
2018-09-23
6
Nowacki Michał
Racocki KJ
ARMANII (63)
2018-09-22
9
2018-09-22
12
2018-09-23
5
2018-09-23
17
JUGATTI (64)
2018-09-22
14
2018-09-22
47
2018-09-23
33
2018-09-23
2018-09-22
29
2018-09-22
13
2018-09-23
17
2018-09-23
27
NOMEN (114)
2018-09-22
6
2018-09-22
15
2018-09-23
10
2018-09-23
17
Nowaczyńska Dagmara
Stajnia NF Championstud
SEWILLA L (175)
2018-09-23
17
2018-09-23
4
Olszewska Krystyna
KJ CH Jaszkowo
2018-09-22
33
2018-09-23
9
Otlewska Amelia
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2018-09-23
12
2018-09-23
24
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
2018-09-22
2018-09-23
27
2018-09-23
14
Pawlak Nicole
Kj Rancho Poznań
2018-09-22
5
2018-09-22
1
2018-09-23
9
2018-09-23
13
Pełeszuk Tadeusz
KJ Fundacja Kaczyna
CLARUS (184)
2018-09-23
11
2018-09-23
6
Piasecki Patryk
Stajnia NF Championstud
SEWILLA L (175)
2018-09-23
12
Piechowiak Daria
JKS Gold Team
KARMIN (98)
2018-09-23
3
2018-09-23
4
Pogodzińska Sonia
Diament (179)
2018-09-22
3
2018-09-22
9
2018-09-23
7
2018-09-23
9
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (74)
2018-09-22
2
2018-09-22
Prudzienica Agnieszka
Racocki KJ
ZIG ZAC (38)
2018-09-22
2018-09-22
2018-09-23
1
2018-09-23
23
Przezak Katarzyna
St. Rodan Club Skrzynki
COLOMBO (108)
2018-09-22
14
2018-09-22
8
2018-09-23
28
2018-09-23
30
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
DALIA (78)
2018-09-23
29
2018-09-23
18
Rakowski Robert
SKJ Gronówka
2018-09-23
1
2018-09-23
12
2018-09-23
2018-09-23
30
Ratajczak Robert
KJS Fer Więckowice
2018-09-22
33
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
2018-09-22
24
2018-09-22
3
2018-09-23
15
2018-09-23
Romanowska Marta
St. KJ Korona Wałcz
GOOD-DAY (101)
2018-09-22
21
2018-09-22
9
2018-09-23
2018-09-23
MIRANDA (102)
2018-09-22
29
2018-09-22
2018-09-23
41
2018-09-23
Sawicka Marta
KJ Kietlów
ESCUELA (11)
2018-09-22
9
2018-09-22
46
2018-09-23
8
2018-09-23
12
2018-09-22
23
2018-09-22
15
2018-09-23
34
2018-09-23
22
Słomka Joanna
Harmony Club
DIVA (103)
2018-09-22
20
2018-09-22
Sobczak Zuzanna
JKS Gold Team
BOBI (37)
2018-09-22
9
2018-09-22
10
Sobczyńska Marta
UKS Trójka
LIZANDER (158)
2018-09-23
13
2018-09-23
3
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
BULWAR (94)
2018-09-22
36
2018-09-22
2018-09-23
6
2018-09-23
2018-09-22
44
2018-09-22
2018-09-23
40
2018-09-23
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2018-09-22
8
2018-09-22
19
Stein Hanna
Pony Jumping Team
2018-09-22
4
2018-09-22
4
Wojtek (188)
2018-09-22
11
2018-09-22
13
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
2018-09-23
5
2018-09-23
8
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
HESTER (124)
2018-09-23
29
2018-09-23
25
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
ISTI (92)
2018-09-22
1
2018-09-22
21
2018-09-23
14
2018-09-23
Tomczak Ida
JKS Gold Team
2018-09-22
7
2018-09-22
12
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
WERONA (42)
2018-09-22
9
2018-09-22
14
2018-09-23
10
2018-09-23
14
LUCY (120)
2018-09-22
20
2018-09-22
2018-09-23
31
2018-09-23
Walicka Laura
Pony Jumping Team
PIPI (189)
2018-09-22
6
2018-09-22
Walkiewicz Wiktoria
Racocki Klub Jeździecki
2018-09-23
37
2018-09-23
Walkowiak Anna
Bez Przynależności Klubowej
Hilda (185)
2018-09-23
8
Georgia (186)
2018-09-23
11
2018-09-23
2
Wandzel Maria
KS Racocki KJ
2018-09-22
7
2018-09-22
1
2018-09-23
2018-09-23
4
Warzywoda Antonina
bpk
BEZA (155)
2018-09-22
16
2018-09-22
21
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2018-09-22
13
2018-09-22
Weigt Agata
Racocki KJ
2018-09-23
28
2018-09-23
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (32)
2018-09-22
16
2018-09-22
6
2018-09-23
2018-09-23
2018-09-23
1
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
2018-09-22
17
2018-09-22
25
2018-09-22
11
2018-09-22
25
Wizła Zofia
bpk
MON AMIE (137)
2018-09-23
6
2018-09-23
Wolniewicz Dominika
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Centralka (207)
2018-09-23
19
2018-09-23
10
Wosiek Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
STELLA (117)
2018-09-23
6
2018-09-23
4
Wrzosek Matylda Olga
KJ Abrasives Group
WILIANA (90)
2018-09-22
6
2018-09-22
27
2018-09-23
2018-09-23
29
Wybieralska Ida
KJ Pony Jumping Team
Rozalia (190)
2018-09-22
11
2018-09-22
6
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ANTAR (81)
2018-09-22
13
2018-09-22
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
SALMIN (82)
2018-09-22
30
2018-09-22
Żak Joanna
KJ Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
CUPIDO (133)
2018-09-22
12
2018-09-22
35
Żeromska Barbara
JKS Gold Team
CHILI (36)
2018-09-22
8
2018-09-22
19
2018-09-23
7
2018-09-23
11
Zmuda Zuzanna
LKS Cwał Poznań
2018-09-23
23
2018-09-23
23

Number of Riders: 136

Number of Horses: 194

The sum of prizes: 5 400.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl