Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
201 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:12:18
2018-09-12 23:44:38
Aleksandra Zielińska PATAGONIA WN
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:12:03
2018-09-12 22:35:32
Michalina Osetek DONNA
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:11:47
2018-09-12 22:16:01
Elwira Trzewiczyńska CEKIN L
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:11:31
2018-09-12 22:04:20
Patrycja Czaplewska OMINA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:11:05
2018-09-12 21:48:08
Kinga Kurek GIGS KG
  • 2x 2/L/licencyjny na styl jeźdźca
196 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:10:46
2018-09-12 21:47:26
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:10:19
2018-09-12 20:56:10
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 8/L/licencyjny na styl jeźdźca
194 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:10:01
2018-09-12 20:48:40
Bartosz Gendera ALISTER
  • 2x 7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
193 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:09:45
2018-09-12 20:44:28
Alina Celmerowska GENTILA
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:09:22
2018-09-12 20:43:33
Alina Celmerowska FIONA
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:08:48
2018-09-12 19:39:54
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 2x 2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
190 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:04:53
2018-09-12 18:38:03
Beata Szuber COMETA
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:05:21
2018-09-12 18:35:49
Beata Szuber FORT
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:05:42
2018-09-12 18:34:44
Beata Szuber MANILA S
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:06:00
2018-09-12 18:33:57
Iga Tokarska URODA
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:06:47
2018-09-12 18:33:24
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:07:10
2018-09-12 18:32:52
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:08:09
2018-09-12 18:31:58
Jarosław Kaczmarczyk ARTEA
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:04:07
2018-09-12 17:46:01
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:03:40
2018-09-12 17:31:41
Jagoda Wszędybył AQUARIUS
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
181 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:03:12
2018-09-12 17:30:38
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:00:37
2018-09-12 16:25:39
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 15:11:51
2018-09-12 15:04:25
Marika Iwanek AMSTERDAM M
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:31:17
2018-09-12 14:29:42
Jakub Rogacki FOREST
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:30:58
2018-09-12 14:29:11
Natalia Banach BELGIA
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:00:09
2018-09-12 13:51:43
Jagoda Wszędybył UBI MAJOR XXX Z
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:00:29
2018-09-12 13:02:51
Aleksandra Osuch BENITO
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:00:04
2018-09-12 13:01:30
Martyna Łukaszewska LEON
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:59:13
2018-09-12 12:54:49
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:58:56
2018-09-12 12:54:30
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:58:40
2018-09-12 12:54:11
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:56:45
2018-09-12 12:51:38
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:56:26
2018-09-12 12:51:24
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:56:11
2018-09-12 12:50:53
Barbara Gronowska NORMAN
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:55:51
2018-09-12 12:50:23
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:55:34
2018-09-12 12:49:54
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:55:15
2018-09-12 12:49:23
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:53:27
2018-09-12 12:48:47
Konstancja Lehmann DIMO
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:52:47
2018-09-12 12:48:12
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:43:59
2018-09-12 12:15:06
Waldemar Rogowski BRENDAN
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 11:29:38
2018-09-12 11:25:47
Eliza Starczak JAMAYKA
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 10:11:07
2018-09-12 10:06:44
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 10:13:17
2018-09-12 10:06:16
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:49:14
2018-09-12 09:37:10
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:49:00
2018-09-12 09:23:50
Łukasz Wasilewski FLOYD
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:48:45
2018-09-12 09:23:20
Łukasz Wasilewski HOLLISTER
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:48:31
2018-09-12 09:22:44
Łukasz Wasilewski INNOVATION
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:48:15
2018-09-12 09:22:09
Miłosz Frąckowiak JF H&H
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:47:57
2018-09-12 09:21:26
Miłosz Frąckowiak INVENTIEF H
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:47:41
2018-09-12 08:56:26
Zuzanna Polcyn KALISTO
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:47:27
2018-09-12 08:55:52
Zuzanna Polcyn CUBA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:47:13
2018-09-12 08:25:37
Agata Dahlke TYPIER
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:46:56
2018-09-12 07:26:07
Jagoda Czerwińska KARMEN
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:43:07
2018-09-12 07:25:30
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:46:24
2018-09-12 00:01:44
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:45:53
2018-09-11 23:16:45
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 2x 8/L/licencyjny na styl jeźdźca
145 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:45:37
2018-09-11 23:05:09
Anna Warzecha NIRVANA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:41:48
2018-09-11 22:59:29
Katarzyna Dachterska NIRVANA
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:43:53
2018-09-11 22:55:53
Matylda Zabrzewska ILUZJA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:42:43
2018-09-11 22:55:03
Marianna Stawicka MARIT
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:41:09
2018-09-11 22:54:19
Katarzyna Dachterska FRESKA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:37:56
2018-09-11 22:32:36
Jan Mossakowski BIKILA ADEBE L
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:37:34
2018-09-11 22:30:30
Barbara Kurek EVITA
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:37:17
2018-09-11 22:24:29
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:36:45
2018-09-11 22:07:23
Agata Dahlke MAKSIMUS
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:36:26
2018-09-11 22:06:44
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:36:07
2018-09-11 22:02:36
Kamila Bodetko GORDON
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:35:47
2018-09-11 21:59:43
Kamila Bodetko EX-DORADO G
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:32:43
2018-09-11 21:44:26
Julia Halladin DEERYVEENEY SPARROW
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:31:40
2018-09-11 21:07:23
Robert Ratajczak LAYRO STW
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:30:53
2018-09-11 20:40:05
Julita Idaszak LIBAN
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:30:35
2018-09-11 19:28:33
Olga Tuliszkiewicz LUKRECJA
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:30:16
2018-09-11 19:27:40
Agata Dahlke FUNNY BOY
  • 1x 2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:29:57
2018-09-11 18:17:06
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 15:29:45
2018-09-11 15:27:40
Julia Perek IMBIR
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 15:29:30
2018-09-11 15:26:44
Judyta Perek TAZINA
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 15:29:12
2018-09-11 15:25:47
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:56:35
2018-09-11 14:40:56
Przemysław Rogowski ARIELLE US
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:56:20
2018-09-11 14:39:53
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:56:04
2018-09-11 14:33:23
Maria Adamietz DROBINKA
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:55:50
2018-09-11 14:32:59
Maria Adamietz BAGIER III
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:55:35
2018-09-11 14:32:37
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:55:20
2018-09-11 14:32:11
Barbara Adamietz REMEMBER KG
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:54:17
2018-09-11 14:11:03
Lidia Doczekalska HILTON
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:54:03
2018-09-11 14:06:03
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 13:30:13
2018-09-11 13:15:33
Zuzanna Zmuda GOLDQUIDAME L
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 13:29:54
2018-09-11 13:11:53
Zuzanna Zmuda T.GOLD QUIDAME Z
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 12:37:30
2018-09-11 12:30:06
Iga Wesołowska CONTINA G
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 12:37:12
2018-09-11 12:26:20
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 12:36:53
2018-09-11 12:24:26
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 12:12:37
2018-09-11 11:59:13
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 11:24:30
2018-09-11 11:05:35
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 11:00:03
2018-09-11 10:56:44
Norbert Sawicki FALSTAFF L
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 10:59:45
2018-09-11 10:56:18
Norbert Sawicki CHIMERA
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 10:59:28
2018-09-11 10:22:25
Jan Kurek BIRKE K
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 10:59:11
2018-09-11 10:21:35
Jan Kurek MAIK K
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 10:58:49
2018-09-11 10:20:49
Jan Kurek CASSINI BOMB
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 10:58:26
2018-09-11 10:20:19
Klaudia Begier PTYŚ
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:14:03
2018-09-11 08:09:52
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 2x 2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 8/L/licencyjny na styl jeźdźca
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:00:11
2018-09-11 07:44:38
Wiktoria Dukarska LAMPART
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:59:57
2018-09-11 07:42:43
Bartosz Czaprański VASCO
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:58:05
2018-09-10 23:10:17
Jan Mossakowski KARUSO
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:57:51
2018-09-10 23:09:37
Natalia Łączkowska BAD BOY
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:56:59
2018-09-10 21:51:16
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 8/L/licencyjny na styl jeźdźca
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:29:31
2018-09-10 21:46:32
Nikola Idkowiak ROLAND 118
  • 2x 2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 8/L/licencyjny na styl jeźdźca
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:56:10
2018-09-10 21:43:01
Zofia Wizła MON AMIE
  • 2x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:55:38
2018-09-10 21:42:34
Natalia Ellmann HEROS
  • 2x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:55:21
2018-09-10 21:41:55
Patrycja Ellmann HEROS
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:54:15
2018-09-10 20:09:49
Marek Strzyż CASH S
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:53:57
2018-09-10 20:07:16
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:52:26
2018-09-10 19:00:01
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:50:16
2018-09-10 14:55:46
Remigiusz Adamski FIGARO
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 15:11:37
2018-09-10 14:54:15
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 15:09:54
2018-09-10 14:16:52
Julia Pięta OSCAR
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 15:09:35
2018-09-10 14:16:11
Julia Pięta MARCOS
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 15:09:18
2018-09-10 14:15:16
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:59:18
2018-09-10 13:03:44
Agata Mizgier FLOTYLLA
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 13:22:03
2018-09-10 12:47:56
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:19:04
2018-09-10 11:16:39
Agata Dahlke VANDAMME
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:18:44
2018-09-10 11:16:15
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:18:04
2018-09-10 11:15:05
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 10:15:13
2018-09-10 09:57:35
Robert Rakowski HINTERA R
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 10:13:31
2018-09-10 09:57:06
Robert Rakowski HARTEMOR R
  • 2x 7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 10:13:15
2018-09-10 09:53:18
Luiza Rakowska DALIA
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:44:20
2018-09-10 09:16:00
Karolina Derc GRAND
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:43:51
2018-09-10 09:15:21
Aleksandra Łubińska KAVU
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:42:24
2018-09-10 09:14:53
Jakub Adamski BEQUICK
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:43:36
2018-09-10 09:07:09
Anna Leśniewska HOLKA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:05:21
2018-09-10 08:43:42
Daniel Wieliczko KAMIRA
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 09:04:39
2018-09-10 08:43:23
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:02:06
2018-09-10 08:19:19
Matylda Mikołajczak RAJKA
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:42:55
2018-09-09 23:07:12
Małgorzata Kołodziej ALCORL G
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:42:41
2018-09-09 23:06:50
Alicja Boś ALCORL G
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:42:25
2018-09-09 22:51:24
Angelika Kozak TINA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:42:12
2018-09-09 22:46:22
Adrianna Wiśniewska SULLIVAN 54
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:41:57
2018-09-09 22:45:56
Adrianna Wiśniewska WISARDA
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:41:35
2018-09-09 22:45:31
Aleksander Dur KARTAGINA J
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:41:15
2018-09-09 22:41:26
Aleksander Dur KARINO
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:39:30
2018-09-09 21:11:17
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 2x 2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 2x 8/L/licencyjny na styl jeźdźca
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:38:19
2018-09-09 20:59:31
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:37:35
2018-09-09 20:22:16
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE C
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:36:43
2018-09-09 19:41:12
Nadia Lehmann TIFI
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:36:25
2018-09-09 19:37:30
Nadia Lehmann POKER
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:11:36
2018-09-09 19:32:18
Dalia Lehmann ZATOKI LSH
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:06:36
2018-09-09 19:29:28
Klaudia Skrzypczak SCOTT
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:06:21
2018-09-09 00:18:52
Nina Wysoczańska ANTAR
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:54:30
2018-09-09 00:00:56
Adrianna Siuda K-TAURYN
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:05:50
2018-09-08 23:13:54
Kornelia Drążkiewicz LIZBONA
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:05:32
2018-09-08 22:05:58
Martyna Florczak QUINTERA
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:04:27
2018-09-08 19:09:23
Sofi Przybylska JACOB
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:54:06
2018-09-08 19:08:33
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 8/L/licencyjny na styl jeźdźca
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:53:04
2018-09-08 19:03:14
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:03:32
2018-09-08 19:02:41
Natalia Przybyła SZOK
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:03:13
2018-09-08 19:00:35
Natalia Przybyła ALF
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:42:48
2018-09-08 18:59:52
Aleksandra Osuch ROSA
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 6/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:50:57
2018-09-08 18:58:39
Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 08:02:08
2018-09-08 17:39:50
Wiktoria Nowicka IZAURA
  • 2x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x 7/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 07:32:37
2018-09-07 18:38:27
Alicja Brychczyńska SING
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 07:32:22
2018-09-07 17:18:28
Michèle Van Den Kroonenberg URIELLE
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 07:32:06
2018-09-07 17:17:29
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 13:05:36
2018-09-07 12:46:36
Maciej Charliński ORLANDO W
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 11:26:19
2018-09-07 10:25:21
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 11:26:06
2018-09-07 09:36:22
Julia Janku BOLERO DUE
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 9/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 11:25:53
2018-09-06 17:49:29
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 11:25:40
2018-09-06 11:29:09
Milena Drossel CARLOS
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 11:25:26
2018-09-06 11:21:45
Milena Drossel MAGNAT
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 11:25:12
2018-09-05 19:58:37
Filip Kapała EMICA
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 14:39:44
2018-09-05 13:42:34
Marcin Czerwiński EQUERCUS
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 14:39:31
2018-09-05 13:42:07
Marcin Czerwiński HACONA K
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 14:39:17
2018-09-05 13:39:11
Natalia Maraszek EQUERCUS
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 13:59:47
2018-09-03 20:40:07
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 2/L/licencyjny na styl jeźdźca
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 09:42:43
2018-09-03 20:38:52
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 09:39:52
2018-09-02 20:24:09
Anna Mądry DAKOTA
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 07:59:12
2018-09-02 20:23:20
Agnieszka Staszak DAKOTA
  • 2x 2/L/licencyjny na styl jeźdźca
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 8/L/licencyjny na styl jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 09:39:18
2018-09-01 12:21:55
Alicja Krawczyk TIMUR
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 09:39:05
2018-08-31 12:19:47
Przemysław Olejnik DEJLOU
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 09:38:53
2018-08-31 12:18:01
Przemysław Olejnik BERANG
  • 1x 1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 07:57:39
2018-08-31 10:24:03
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 08:27:19
2018-08-31 10:23:29
Anastazja Frołow PICASSO
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 09:29:14
2018-08-31 10:23:11
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 08:27:04
2018-08-31 10:22:29
Anastazja Frołow ALISZA
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 09:28:37
2018-08-30 17:37:21
Jakub Dorynek TAWRA
  • 2x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 11:19:47
2018-08-28 09:14:41
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 10/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 07:56:00
2018-08-25 21:57:40
Małgorzata Kołodziej ERKAN
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 08:10:53
2018-08-25 21:56:50
Alicja Boś CHMURNY
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 07:55:26
2018-08-25 21:54:40
Julia Szczerbal ERKAN
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 07:54:24
2018-08-25 21:53:48
Sara Kicińska GRECJA
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 08:11:33
2018-08-25 21:53:05
Charlotte Desailly-Markowska WENTO
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 07:53:26
2018-08-25 21:51:48
Charlotte Desailly-Markowska IGOR
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 08:11:56
2018-08-23 14:41:00
Karolina Grzegorz CERES
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 13:38:17
2018-08-22 13:59:40
Agnieszka Nowak MATSON V
  • 1x 3/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x 4/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 13:38:31
2018-08-13 15:39:17
Katarzyna Kosek GIRLFRIEND
  • 1x 5/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 11/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 14:39:04
2018-08-10 12:24:59
Natalia Maraszek HACONA K
  • 1x 2/L/licencyjny na styl jeźdźca
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (JM.)
O036795
3. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (MJ.)
brak
4. Adamski Remigiusz BPK
S
BRAK
5. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
6. Banach Natalia bpk
S
O012302
7. Banaszak Weronika
8. Begier Klaudia Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1999 (MJ.)
O026460
9. Biela Berenika CH Jaszkowo
10. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030577
11. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (J.)
O024049
12. Borowska Amelia KJ Pony
13. Boś Alicja bez klubu
S
brak
14. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
15. Brychczyńska Alicja bpk
2003 (JM.)
brak
16. Budnik Wiktoria
17. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
18. Bukczyńska Jagoda KS GRAND HORSE
2005 (JM.)
brak
19. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
20. Charliński Maciej ludowy klub jeździecki abaria iwno
S
o008601
21. Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo
Z001119
22. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (J.)
O034926
23. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (JM.)
O039193
24. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
25. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
26. Czerwińska Jagoda Klub Jeździecki Kapada Wiry
2002 (J.)
Brak
27. Czerwiński Marcina brak
S
brak
28. Dachterska Katarzyna Klub Jeździecki Kapada Wiry
S
O049326
29. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
30. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
31. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
32. Danielewicz Anna bpk
S
brak
33. Derc Karolina Delta Biedrusko
S
brak
34. Desailly-Markowska Charlotte bez klubu
S
brak
35. Doczekalska Lidia KJ Stajnia z Kopytem
S
O025010
36. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
37. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
1998 (MJ.)
O009296
38. Drossel Milena JKS Rafi
39. Drossel Milena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1999 (MJ.)
O025187
40. Dukarska Wiktoria bpk
2004 (JM.)
brak
41. Dur Aleksander bpk
S
brak
42. Dziemba Olivia KJMetpol Grodziec
2009 (Mł.)
O047713
43. Ellmann Natalia bpk
2008 (Mł.)
brak
44. Ellmann Patrycja bpk
2006 (JM.)
brak
45. Filipowska Sara JKS Rafi
46. Florczak Martyna JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O024297
47. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
48. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
49. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
50. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
51. Gendera Bartosz KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O042473
52. Gniadek Oliwia BPK - WIE
2002 (J.)
O037779
53. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
54. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
55. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
56. Grzegorz Karolina KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (JM.)
O037780
57. Halladin Julia BPK
2001 (J.)
brak
58. Henzel Dominika KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O032572
59. Hołderna Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
60. Idaszak Julita bez przynależności
2003 (JM.)
brak
61. Idkowiak Nikola KS Idmar Krajkowo
2003 (JM.)
O048107
62. Iwanek Marika St. R&S Stables
S
O006034
63. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
1997 (MJ.)
O003957
10060453
64. Jackowiak Marcelina Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2007 (Mł.)
O039011
65. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
66. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (J.)
O029215
67. Jaremko Marcin St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp
2003 (JM.)
brak
68. Jazdończyk Anna
69. Jazdończyk Maja
70. Joachimiak Oliwia
71. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
72. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
73. Kaczmarczyk Jarosław KJ Bachmat Pruszowice
S
O037328
74. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O033282
75. Kaczor Joanna KJ Konik Polski
76. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
77. Kapel Julia Klub Jeździecki Aldragho
2006 (JM.)
O041463
78. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
79. Kicińska Sara bez klubu
2007 (Mł.)
brak
80. Kicińska Weronika KJ Cavallo Szczecin
1998 (MJ.)
O018672
81. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
82. Kmieciak Joanna SKJ Gronówka
83. Kołodziej Małgorzata bez klubu
2002 (J.)
brak
84. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
85. Kosek Katarzyna JKS FER Więckowice
S
O037720
86. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
87. Kowalczyk Agnieszka JKS Gold Team Świątniki
S
O011016
88. Kowalewska Hanna Bez Przynależności Klubowej
89. Kozak Angelika Stowarzyszenie Rodan Club
S
brak
90. Krawczyk Alicja bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O042452
91. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
92. Kubacka Oliwia OLMET-OSTSPEED Kalisz
2005 (JM.)
Brak
93. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
94. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (J.)
O034510
95. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
96. Kurek Kinga Harmony Club
2001 (J.)
O033908
97. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
O020149
10096875
98. Lehmann Konstancja bpk
1999 (MJ.)
O037822
99. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses
2009 (Mł.)
O048705
100. Leśniewska Anna Stajnia z kopytem
S
O019107
101. Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
brak
102. Łączkowska Natalia Bpk
2002 (J.)
brak
103. Łubińska Aleksandra SKJ Gronówka
2001 (J.)
o044496
104. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
105. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
106. Łukaszewski Radosław SKJ Gronówka
S
brak
107. Maciejewska Hanna Bez Przynależności Klubowej
108. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
109. Mądry Anna Bpk
1999 (MJ.)
Brak
110. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O035381
111. Maraszek Natalia bpk
1999 (MJ.)
O036347
112. Mikołajczak Matylda bpk
2000 (J.)
brak
113. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
114. Mossakowski Jan KJ Stajnia z Kopytem
S
O003414
115. Mrozińska Joanna Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
116. Nagła Maja Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
117. Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O006186
118. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (J.)
O043618
119. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
120. Nowicka Wiktoria St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
brak
121. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
122. Olszewska Krystyna KJ CH Jaszkowo
123. Osetek Michalina Racocki Klub Jeździecki
S
brak
124. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
125. Panarowicz Nikola Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
126. Patecka Olga Bez Przynależności Klubowej
127. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
128. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
O039090
129. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038669
130. Pierzyńska Hanna Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
131. Pierzyńska Magdalena Stowarzyszenia KJ Stajnia Adamus
132. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (Mł.)
O039010
133. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
134. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
135. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (JM.)
O041166
136. Półrolniczak Ariadna Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
137. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
138. Przybyła Natalia Kj podkowa gruszczyn
2009 (Mł.)
Brak
139. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (MJ.)
O021253
140. Rakowski Robert SKJ Gronówka
S
O024458
141. Ratajczak Robert JKS Fer Więckowice
S
O002297
142. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (JM.)
O028081
143. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
144. Rogowski Przemysław JKS Gold Team Świątniki
S
O022711
145. Rogowski Waldemar KJ HEAA TUREK
S
brak
146. Sawicki Norbert SJ Pro Eques
S
O012321
147. Sitowska Iwona KJ Lotus
S
148. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2000 (J.)
O021133
149. Skotarczak Magdalena Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
150. Skrzypczak Klaudia Stajnia Nietażkowo
2002 (J.)
brak
151. Śmigielski Piotr Bez Przynależności Klubowej
152. Sorel Agata
153. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
154. Staszak Agnieszka KS Idmar Krajkowo
S
O041414
155. Stawicka Marianna Klub Jeździecki Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
156. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
157. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (J.)
Z005621
158. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (JM.)
159. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
160. Sućko Nina JUKS Abakus Kaczyna
2008 (Mł.)
Brak
161. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
162. Szczerbal Julia bez klubu
2005 (JM.)
brak
163. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
164. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
165. Trzewiczyńska Elwira bpk
S
brak
166. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
167. Urbaniak Eryk UKS Trójka
1997 (MJ.)
O027552
168. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (J.)
O046051
169. Vitullo Verena KJ Stajnia z Kopytem
2000 (J.)
O034193
170. Warzecha Anna Klub Jeździecki Kapada Wiry
S
O050929
171. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
172. Wengerek Karolina SKJ Gronówka
173. Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1997 (MJ.)
O030575
174. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
175. Wiktoria Budnik KJ Cwał Poznań
176. Wiśniewska Adrianna Stowarzyszenie Rodan Club
177. Wiśniewska Adrianna St. Rodan Club Skrzynki
S
O023264
178. Wizła Zofia bpk
2008 (Mł.)
brak
179. Wolniewicz Dominika Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
180. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
181. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
182. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
183. Zabrzewska Matylda Klub Jeździecki Kapada Wiry
2017 (Mł.)
brak
184. Zielińska Aleksandra KJ Jeziorki-Osieczna
2001 (J.)
O026237
185. Zmuda Zuzanna LKS Cwał Poznań
1998 (MJ.)
O020879
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

ALCORL G SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: NN
M: NN
O: Anna Kołodziej
B: Monika Gutknecht
brak 616 999 67 00588 14
2.

59

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc:117 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B: *
K008028 POL999640013896
3.

194

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
O: Izabella Sikorska
B: Krzysztof Wojsiat
K016185 POL732010025807
4.

16

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Szaman /
M: Ali Drabka /
O: W. Goc
B: H. Tabaczyński
K024411 616013610039513
5.

179

AMSTERDAM M SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Qulester/Quinar
M: Afryka/ Fanimo
O: Karolina Lis, Paweł Muszyński
B: SK Moszna
K025079 POL009690058306
6.

114

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
O: Joanna Kopania
B: Michał Rynowiecki
K015570 POL009610016307
7.

64

ANTAR Kuc Connemara POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Ares / Fort Doolin
M: Antalya Borderi / O'Brien Du Chasnay
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Bogdan Jarząbek
K024175 616013670100611
8.

182

AQUARIUS SP POL 2014 Ogier siwa F: Konkret 2 /
M: Aguaja / Sapiecha
O: Dorota Puchała
B: Waldemar Skonieczny
K026206 616009520025414
9.

216

Ares F:
M:
O:
B:
10.

126

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
O: Przemysław Rogowski
B: Uwe Stahl
K025478 DE421000525308
11.

205

Arka F:
M:
O:
B:
12.

46

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
13.

184

ARTEA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Ulco /
M: Argentina / Cassino
O: Katarzyna Kaczmarczyk
B: Mirosław Wilczyński
K019868 616007610165810
14.

172

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
15.

101

BAD BOY SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Moravia xx
M: Britanika westf.
O: Jan Mossakowski
B: Roman Drabiński
K014839
16.

123

BAGIER III SP POL 2002 Wałach siwa F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Baja / Jarabub
O: Rajmund Adamietz
B:
K008568 POL009540039802
17.

203

Bajka F:
M:
O:
B:
18.

6

Bandera SP POL 2002 mare F: Ekoton
M: Bazylea
O: Edmund Idkowiak
B:
19.

231

Barbi kuc POL 1997 mare F: nn
M: nn
O: Antoni Chłapowski
B:
20.

177

BELGIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz F: Euripides
M: Bara
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743
21.

176

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
K021450 POL013670142807
22.

81

BEQUICK SP POL 2011 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
23.

43

BERANG AC POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Przemysław Olejnik
B: Przemysław Olejnik
brak
24.

142

BIKILA ADEBE L Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L
M: Belgia II L
O: Zofia Orłowska
B: Jan Ludwiczak
brak
25.

109

BIRKE K SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Britney / Le Bon
O:
B:
K011384 POL009610204105
26.

186

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
27.

52

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
28.

159

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
29.

163

BRENDAN WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Brenda / Czynel
O: Mateusz Wojciechowski
B: SK Racot
K022060 616007610117312
30.

167

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
31.

50

CARLOS WESTF GER 2003 Wałach gniada/170 F: CORDOBES I
M: DISCOVERY
O: IZABELA ZAWADZKA
B: NIEMCY
BRAK DE441410522103
32.

55

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
33.

170

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
34.

97

CASH S HOL GER 2001 Wałach gniada F: Prestige / Pageno
M: Charisma / Calido
O: Marek Strzyż
B: Schmucker
K020658 DE443430499101
35.

107

CASSINI BOMB MEKL POL 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
O:
B:
K014479 DE427270508908
36.

180

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
37.

199

CEKIN L SP POL 2014 Wałach gniada F: Che Guevara L
M: Cyganka
O: Elwira Trzewiczyńska
B: Franciszek Kędzierski
brak
38.

37

CERES SP POL 2011 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
39.

160

CHELSEA-BLUE OLD POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Rajmund Adamietz
B:
K010510 DE418180138905 103DG69
40.

110

CHIMERA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: World Star 4 / World Cup
M: Chwała / Silver
O: Norbert Sawicki
B: Łukasz Charyk
K017988 616009610202309
41.

39

CHMURNY SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Bolshoi
M: Chmura
O: Alicja Bos
B: Stadnina Koni Racot
brak 616 009 61 01051 13
42.

70

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
O: Tadeusz Pełeszuk
B: Schmidt Werner
K010392 DE421000408205
43.

214

Classic F:
M:
O:
B:
44.

95

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
O: Weronika Kicińska
B:
K018833 DE441411352809
45.

234

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
46.

190

COMETA SP POL 2010 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Avia / Alcatraz
O: Zenon Brzozowski
B: Cezary Kalinowski
K023773 616009680093010
47.

116

CONTINA G Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada F: Contender
M: Impressere
O: Dariusz Gronowski
B: Niemcy
Brak
48.

185

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
49.

125

COSMIC ROMEO II AK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux
M: Cosmic Touch
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Andrzej Kramer
616 009 61 00137 13
50.

233

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
51.

27

CROWN DU BUISSON Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Calato Z / Capitol I
M: Makanba/ Darco
O: C. HUT
B: Haras du Buisson Sarl
K024782 056015Z55743312 106CD55
52.

152

CUBA SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Literat
M: Call Girl
O: Marcin Polcyn
B: Ryszard Gardyjas
K024055 616009680025913
53.

138

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
54.

112

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
55.

210

Czarna Perła F:
M:
O:
B:
56.

202

Czeczotka xx POL 1998 mare F: Special Power
M: Concordia Orange Bay
O:
B:
57.

19

DAKOTA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Rubin / Rabino / Ramiro Z
M: Donna Cytra / Consor / Cor De La Bryere
O: Agnieszka Staszak
B: Mieczysław Rybka
K022663 616009590251209
58.

84

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Browar / Sebastian
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Robert Rakowski
B: SK Iwno Sp. z o. o.
K020297 616006610076511
59.

181

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
60.

211

Danina F:
M:
O:
B:
61.

8

Dasza kf POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
O: Antoni Chłapowski
B:
K006219 08260
62.

135

DEERYVEENEY SPARROW Connemara IRL 2014 Wałach siwa/148 F: Doire Mhainaigh Buachaill
M: Glenkyle Lily
O: Anna Halladin
B: Irlandia
brak
63.

44

DEJLOU SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kwinto / Sebastian / Arcus
M: Dąbrówka / Flader / Caletto's Son
O: Przemyslaw Olejnik
B: Przemyslaw Olejnik
brak
64.

149

DIAMENT Trakeńska POL 2012 Ogier kara F: Emis
M: Delicja
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
K023234 POL 732 01 00742 12
65.

222

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
O: Antoni Chłapowski
B:
K014402
66.

165

DIMO MŁP POL 2003 Wałach gniada F: Domestos / Emetyt
M: Era /
O: Konstancja Lehmann
B:
K016785 616006611009603
67.

221

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
O: Antoni Chłapowski
B:
K012853
68.

200

DONNA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Daisy L
O: Michalina Osetek
B: Leon Hyla
brak
69.

124

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
O: Rajmund Adamietz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021566 616009510343712
70.

22

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950 616009690017212
71.

48

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: CANDIAVOLO / CANTUS
M: EMANUELLE / LURON
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950
72.

12

EQUERCUS SP POL 2003 Wałach siwa/172 F: Vector /
M: Etyka /
O: Natalia Maraszek
B: Janusz Krzysztof Kujawa
K008479
73.

14

ERKAN Śląska POL 2004 Wałach ciemnogniada/166 F: Bizon
M: Elipsina
O: Maria Zaporowska
B: Jendza Stanislaw
brak POL 008 67 00477 04
74.

183

EROZJA Deutsche Reit Pony POL 2006 Klacz /kuc: F: Jambo
M: Eroika
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
brak
75.

51

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
76.

141

EVITA SP POL 2001 Klacz srokata F: Emir / Emeryt
M: Elwira / Elf
O: Ewa Heidrych
B: Monika Pięta-Leśniak
K021562 616009590193601
77.

136

EX-DORADO G LTU LTU 2008 Wałach siwa F: Eldorado / Ex Orbitant
M: Feivola / Veterok
O: Arleta Bodetko
B: Ona Gutkauskiene
K023734 LTU005170064108
78.

90

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
79.

111

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
O: BM Kobylin
B: KJ Aleksander Elizówka
K011108 POL009580187606
80.

78

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
81.

127

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
82.

204

Fiesta F:
M:
O:
B:
83.

30

FIGARO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada F: VIS VERSA
M: FIGA
O: REMIGIUSZ ADAMSKI
B: SK WALEWICE
K013733
84.

192

FIONA WLKP POL 2011 Klacz gniada/170cm F: Garon / Rubin
M: Fliza / Barbur
O: Bartosz Wroński
B: Grzegorz Flejter
K025352 616007610227511
85.

24

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
86.

29

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
O: Leszek Mizgier
B: Wechta Sp. z o. o.
K020429 616009610171811
87.

158

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K019765 528003201003444 104WB82
88.

122

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311 BELW239690BWP 103OG61
89.

178

FOREST KWPN POL 2010 Wałach gniada F: -
M: -
O: Jakub Rogacki
B: -
-
90.

189

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934 105VX16
91.

143

FRESKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quality
M: Fiolka
O: Katarzyna Dachterska
B: Katarzyna Dachterska
K025335 616009610093613
92.

131

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Matka: Ksantia / nn
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
K022353 616013520045812
93.

209

Furora F:
M:
O:
B:
94.

219

Gabon kuc POL 2007 ogier gniada F: Bonetto-D
M: Gamza
O: Tomasz Piontek
B:
POL013610197007
95.

230

Garbonos kuc SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
K002593 04712
96.

193

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
O: Andrzej Bomba
B:
K019545 61600961238111
97.

220

Georgia F:
M:
O:
B:
98.

197

GIGS KG SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Baryshnikov / Bolero
M: Glueckchen K / Metternich
O: Iza Bajerlein
B: Grzegorz Komin
K022374 POL009610223208
99.

35

GIRLFRIEND SP POL 2009 Klacz siwa F: Neo / Luron
M: Golden Star / Cantanis
O: Katarzyna Kosek
B: KOPRAS Sp. z o. o.
K017844 616009610094909
100.

118

GOLDQUIDAME L BRAK POL 2012 Klacz gniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
101.

137

GORDON SP POL 2007 Wałach gniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints
O: Arleta Bodetko
B: Sylwester Kosiński
K017400 POL009680051507
102.

213

GRANADA SP POL 2010 Klacz gniada F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
O: Radosław Krawczykowski
B: -
K016467 616007600284110
103.

83

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino /
M: Grenada /
O: Katarzyna Derc
B:
brak
104.

77

GRECJA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Wesolek
M: Gracja
O: Mateusz Kicinski
B: Andrys Tadeusz
brak POL 013 68 00147 08
105.

105

GREY GRANNUS KWPN NED 2011 Wałach siwa/182 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Helena Gromada
B: J. R. Vlot
K018696 528003201100339
106.

47

HACONA K SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/168 F: Contender Son / Calypso II
M: Haga / Arnold
O: Natalia Maraszek
B: Natalia Maraszek
K018081 POL009611079801
107.

69

HARKSTEDE C KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma
M: Zonwina C
O: Radosław Łukaszewski
B: B.J. Heringa
brak
108.

85

HARTEMOR R Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa/172 F: Romeo Des Vaux
M: Husaria
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K025383 616007610021413
109.

196

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
110.

98

HEROS KUC POL 2010 Wałach siwa F: MORELOS/GEPARD
M: HAWANA/
O:
B:
brak 616013610201410
111.

228

Hester F: Seul
M: Heinolia Nirkan
O:
B:
112.

42

HIDALGO OLD. POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador /
M: Indira /
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
113.

120

HILTON WLKP POL 2006 Wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
O: Lidia Doczekalska
B: Mirosław Czapka
K022096 POL007520055506
114.

86

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
115.

71

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
116.

80

HOLKA SP POL 2001 Klacz kara F: Lombard
M: Hawajka
O: Anna Leśniewska
B: Wojciech Rabsch
brak POL009611149201
117.

157

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020946 528003201200365 105RS10
118.

13

IGOR Wielkopolska POL 2011 Wałach kasztanowata/158 F: Bankiet
M: Irga
O: Wojciech Markowski
B: Skoracki Bogumił
brak 616 007 61 00117 11
119.

145

ILUZJA MŁP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk: F: Fenomen /
M: Iwa /
O: Katarzyna Dachterska
B: Leszek Zbyśko
brak 616006580807509
120.

129

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
O: Karolina Perek
B: Janina Tyszkiewicz-Łącka
K015024 POL009610017308
121.

7

Incydent F:
M:
O:
B:
122.

156

INNOVATION KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Dantos HBC / Cantos
M: Tomelia H / Now Or Newer M
O: Łukasz Wasilewski
B:
K025072 528003201302401
123.

154

INVENTIEF H KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Charisma / Stakkato
M: m/Ezette HBC / Cantos
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K024478 528003201306418
124.

4

Isco RJT F:
M:
O:
B:
125.

164

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
K024854 616013610057513
126.

58

IZAURA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/mk: F: Landjonker S
M: Izoklina
O: Wiktoria Nowicka
B: Marcin Jarysz
K016871 POL 007 61 01905 05
127.

61

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
128.

191

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop
M: Euforie
O: Andrzej Jaremko
B: .
K018465
129.

162

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K014239 POL009580579906
130.

25

JANOSIK SP POL 2004 Wałach gniada F: Homerus
M: Jarota
O: Lipiecka
B: ..
K009357 POL009611031904
131.

155

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
132.

1

Jula Musical Mystery F:
M:
O:
B:
133.

26

K-TAURYN SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Ważny /
M: nn / nn
O: Adrianna Siuda
B: Waldemar Olech
brak
134.

153

KALISTO SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: CASSILIO
M: KOLINA
O: Marcin Polcyn
B: Joanna Łuczaj
K024053 616009670063813
135.

79

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam De Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K019207 POL009670006108
136.

72

KARINO SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Qumball / Kimball
M: Iskra / Ottis Van't Eikhof
O: Aleksander Dur
B: Józef Gacek
K018614 POL009670160508
137.

150

KARMEN Typ Pogrubiony POL 2011 Klacz gniada/156 F: MYWILL
M: KARYNA
O: Helena Miękwicz
B: Lipka Michał
Brak 616999610044211
138.

73

KARTAGINA J SP POL 2008 Klacz gniada F: Lacoste De La Cour / Apache Du Plant
M: Kriszuna / Kokoschka
O: Aleksander Dur
B: Adam Jarmuszczak
K015688 616009610157908
139.

102

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
O: Katarzyna Dawidowska-Zawartowska
B: Hodowla Roslin Szelejewo Sp. z o. o.
K017614 616007610092210
140.

82

KAVU Typ Szlachetny POL 2003 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Radosław Łukaszewski
B: NN
brak
141.

207

Kwarta F:
M:
O:
B:
142.

40

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
143.

104

LAMPART MŁP POL 2002 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
144.

91

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: Sarka / nn
O: Piotr Pietrzak
B: Miroslav Kotouc
K023103 203011993083511
145.

134

LAYRO STW BWP BEL 2011 Wałach siwa/168 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
O: Robert Ratajczak
B: Iris Vanderschueren
K021391 056002W00298902
146.

140

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
147.

175

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
148.

133

LIBAN WLKP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Denar /
M: Libia /
O: Anna Nowicka
B: Andrzej Wojciechowski
brak POL007610180506
149.

148

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
O: Edyta Borkowska - Malicka
B: Montis Sp. z o. o.
K023002 DE441411589010
150.

63

LIZBONA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Almetto P / Rabiatos Z
M: Lama / West
O: Jacek Drążkiewicz
B: Bogdan Siwak
K014072 POL009640088706
151.

5

Lopez F:
M:
O:
B:
152.

132

LUKRECJA SP POL 2002 Klacz gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Lozanna / Czad
O: Joanna Różewska
B: Balazs - Cojszner Anna
K009316 POL009640030802
153.

49

MAGNAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Granilli S / Grannus
M: Magnezja / Empik
O: Izabela Zawadzka
B: Izabela Zawadzka
K013931 POL009680043706
154.

108

MAIK K SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
155.

139

MAKSIMUS WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam ex. Adagio IV
M: Melisa /
O: Aleksandra Kossakowska
B: Ryszard Piątek
K023494 616007610100210
156.

188

MANILA S Hanowerska GER 2011 Klacz gniada F: Mighty Magic
M: Ronda
O: A. Schemelhaack
B: Niemcy
Brak
157.

92

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pięta
B: W. Van Elteren
K024965 528008080119808
158.

115

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
O: Joanna Kopania
B: Waldemar Skonieczny
K021444 POL009520120206
159.

144

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
O: Barbara Zmierczak-Stawicka
B: J. Schuurman
K024414 5280170700777
160.

100

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc: F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: MAJA
O: Patrycja Pawłowska
B: Daleszyński Konrad
brak 616013610107713
161.

171

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
162.

36

MATSON V BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Varoline / Cash
O:
B: Leo Vermeiren
K022985 056002W00301736
163.

217

Medura F:
M:
O:
B:
164.

147

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
O: Zuzanna Tecław
B: Natalia Włodarczak - Kubiak
K024750 616007610085511
165.

53

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz siwa/mk:157 F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata i Mikołaj Kaczmarek
B: Zbigniew Zajdel
K020141 616009610217410
166.

99

MON AMIE KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K005918 POL999610031897
167.

173

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
168.

146

NIRVANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: Ludger
M: Nicola
O: Anna Warzecha
B: Marek Drzymała
K024404 616009682000212
169.

119

NOREK WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
O: Eryk Urbaniak
B: Szczęsny Dobrucki
K014846 616007610116309
170.

169

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
171.

198

OMINA SP POL 2014 Klacz gniada F: Literat /
M: Omonia /
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
brak
172.

54

ORLANDO W WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Chap / Cellestial
M: Osaka / Czynel
O: Krystyna Charlińska
B: Jacek Wilczyński
K021599 616007610016911
173.

93

OSCAR Belgijski Kuc Sportowy BEL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'Aurar
O: Małgorzata Pięta
B: Gunther Vingerhoets
K024966 056-002-P00710373
174.

96

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
175.

113

P-LUSI BRAK POL 2011 Klacz gniada F: /
M: /
O: /
B: /
brak
176.

3

Pasjonata Ramzes F:
M:
O:
B:
177.

201

PATAGONIA WN WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cwał / Arion
M: Puma / Zulus
O: Wiesław Zieliński
B: Piotr Brodziak
K020693 616007610143911
178.

17

PICASSO KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Szewczuk
B:
K023116 616999520137011
179.

218

Piksi F:
M:
O:
B:
180.

10

Pliszka POL 2004 klacz gniadotarantowata F: Kurarz
M: Prima
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
POL 007611030604
181.

67

POKER Kuc Walijski POL 1998 Klacz siwa/kuc: F: /
M: /
O: Joanna Lehmann
B: /
None
182.

195

POLAK Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Herkules
M: Pianola
O: Władysław Danielak
B: Łukawski Bogdan
Brak
183.

9

Power Full POL 2013 wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
616 999 61 0121213
184.

106

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
O:
B:
K020845 POL009530160006 104XC89
185.

229

Pysia kuc POL 1997 mare F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
186.

62

QUINTERA Holsztyńska POL 19.04.2012 Klacz ciemnogniada/164 F: Quintero
M: My Lady VII
O: Martyna Florczak
B: ZG Stegemann
Brak
187.

168

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
188.

232

Quizio F:
M:
O:
B:
189.

28

RAJKA SP POL 2009 Klacz gniada/176 F: Orańczyk
M: Ryza
O: Zbigniew Mikołajczak
B: Rogowski Kazimierz
brak 616009670077609
190.

121

REMEMBER KG SP POL 2008 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Rosocha / Dularus
O: Rajmund Adamietz
B:
K014035 POL009610223308 105GQ75
191.

94

RIVER LILLY Irish Horse Register IRL 2011 Klacz bułana/kuc: F: Shadows Dun
M: Rosie Clover
O: Nina Sućko
B: Brian Morgan
Brak
192.

31

ROLAND 118 KWPN NED 1998 Wałach gniada F: Landwind II B / Landgraf
M: Larissa / Amethist
O: Edmund Idkowiak
B: Edmund Idkowiak
K006064 KWPN9806826 9806826
193.

23

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
K022865 DE433332148811
194.

88

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
O: Iwona Henzel
B:
K020033 DE435350022308
195.

215

Salmin F:
M:
O:
B:
196.

65

SCOTT XX POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Roulette
M: Scintina
O: Adam Thiel
B: Stadnina Widzow
brak
197.

212

Septimo F:
M:
O:
B:
198.

57

SING SP POL 2012 Wałach kara F: Biskwit /
M: Samba /
O: Magdalena Brychczyńska
B:
brak
199.

206

Siwek F:
M:
O:
B:
200.

2

Snoopy kuc POL 2008 wałach siwa F: Frankenhoeh's Mylord
M: Stokrotka
O: Robert Pleśnierowicz
B:
K020877
201.

227

Stanislaw - Star F:
M:
O:
B:
202.

75

SULLIVAN 54 OLD GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit / Sandro Song
M: M- Caretina I / Caretino
O: Aleksander Dur
B: Hans Jurgen
K009548 DE433330979303 102PO64
203.

60

SZOK KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:127 F:
M:
O:
B:
Brak
204.

117

T.GOLD QUIDAME Z ZANG BEL 2013 Klacz gniada F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
O:
B:
K018902 056015Z55850113
205.

41

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
O: Daria Krzemińska
B: SK Racot
K025688 616007610118112
206.

128

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
207.

174

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
O: Marek Biskup
B: Marek Kubacki
K022297 616009610027612
208.

87

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc: F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B:
K022375 DE441410714004 105LZ26
209.

68

TIFI Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Granit
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
O: Joanna Lehmann
B: /
K023869
210.

45

TIMUR Fiording POL 2007 Wałach bułana/kuc: F: Myrkvid / Fjellwin
M: Tamiza / Modrak
O: Marek Żuławski
B:
brak POL013690012607
211.

76

TINA SP POL 2003 Klacz siwa/166 F: Silver Dream / Silbersee
M: Talia / Diament
O: Aleksander Dur
B: Władysław Gałęziowski
K019223 POL009570049903
212.

224

Titanas Plius HANN 2005 F: Techas
M: Bachrama Charitonas
O:
B:
213.

161

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach inna/kuc: F: Nando
M: Tosca
O: Zygmunt Dziemba
B: nn
K013909
214.

226

Tradycja F:
M:
O:
B:
215.

18

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
216.

151

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
217.

34

UBI MAJOR XXX Z Zangersheide POL 2012 Wałach gniada F: Uppercut DS/Non Stop
M: Etopia van het Ruiterhof
O: J. Wszędybył
B: Rossetto Francesca
Brak
218.

130

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
219.

56

URIELLE SP POL 2005 Klacz gniada F: Silvio I / Sandro
M: Ulissa H / Korandosj
O: Stanisław Jóźwiakowski
B: Stanisław Jóźwiakowski
K024043 POL009610141605
220.

187

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
221.

89

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
O: Anotni Dahlke
B: Alie Wekema
K006519 0202715 POL01976
222.

103

VASCO HAN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Van Helsing / Valentino
M: Lucie / Le Primeur
O: Bartosz Czaprański
B:
K020881 DE431310523411
223.

38

WENTO SP POL 2012 Wałach kara/170 F: Marafon
M: Wenecja
O: Wojciech Markowski
B: Jasiulek Iwona
brak 616 009 69 00135 12
224.

225

Whisky F:
M:
O:
B:
225.

74

WISARDA SP POL 2008 Klacz kara F: Sword / Glimmerman
M: Wizna / Bonaparte
O: Aleksander Dur
B:
K013881 POL009690090408
226.

166

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
227.

66

ZATOKI LSH Holsztyn POL 2013 Klacz gniada F: Catoki
M: Ostara/ Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Joanna Lehmann
K024878
228.

223

Zula F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
100
SUM:
100.00
Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
200
SUM:
200.00
Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
100
SUM:
100.00
Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
400
SUM:
400.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
500
SUM:
500.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
200
350
SUM:
550.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
300
SUM:
300.00
Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
300
400
500
SUM:
1200.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
200
200
300
400
SUM:
1100.00
Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
300
SUM:
300.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
350
SUM:
350.00
Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2018-09-15
41
2018-09-16
44
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2018-09-15
3
2018-09-15
11
2018-09-16
3
100
DROBINKA (124)
2018-09-15
6
2018-09-15
12
2018-09-16
12
2018-09-15
10
2018-09-16
6
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
BEQUICK (81)
2018-09-15
9
2018-09-15
36
2018-09-16
11
2018-09-16
29
Adamski Remigiusz
BPK
FIGARO (30)
2018-09-16
2
2018-09-16
14
Bajońska Julianna
KJ CH Jaszkowo
Barbi (231)
2018-09-16
3
Quizio (232)
2018-09-16
18
Banach Natalia
bpk
BELGIA (177)
2018-09-16
3
2018-09-16
15
Banaszak Weronika
Fiesta (204)
2018-09-15
2018-09-16
1
Arka (205)
2018-09-15
12
2018-09-15
15
2018-09-16
11
2018-09-16
7
Begier Klaudia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
PTYŚ (106)
2018-09-15
14
2018-09-15
2018-09-16
15
2018-09-16
Biela Berenika
CH Jaszkowo
Pysia (229)
2018-09-16
1
Garbonos (230)
2018-09-16
5
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
TEKILA-K (174)
2018-09-16
2
200
2018-09-16
11
Bodetko Kamila
JKS FER Więckowice
2018-09-15
33
2018-09-15
16
GORDON (137)
2018-09-15
11
2018-09-15
35
2018-09-16
Borowska Amelia
KJ Pony
Classic (214)
2018-09-16
38
2018-09-16
2018-09-15
17
2018-09-15
15
Brychczyńska Alicja
bpk
SING (57)
2018-09-15
10
2018-09-15
Budnik Wiktoria
2018-09-16
9
2018-09-16
6
Bukczyńska Jagoda
KS GRAND HORSE
P-LUSI (113)
2018-09-16
5
2018-09-16
11
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
GENTILA (193)
2018-09-16
1
2018-09-16
38
Charliński Maciej
ludowy klub jeździecki abaria iwno
2018-09-15
27
2018-09-15
25
Chłapowski Antoni
KJ CH Jaszkowo
Donau VDL (221)
2018-09-15
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (40)
2018-09-15
3
100
2018-09-15
23
2018-09-16
23
2018-09-16
26
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2018-09-15
5
2018-09-15
32
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
VASCO (103)
2018-09-15
12
2018-09-15
2
400
2018-09-16
12
Czerwińska Jagoda
Klub Jeździecki Kapada Wiry
KARMEN (150)
2018-09-15
8
2018-09-15
Czerwiński Marcina
brak
2018-09-15
11
2018-09-15
3
Dachterska Katarzyna
Klub Jeździecki Kapada Wiry
FRESKA (143)
2018-09-15
19
2018-09-15
2018-09-16
23
2018-09-16
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
2018-09-15
4
2018-09-15
5
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
FUNNY BOY (131)
2018-09-15
10
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
MAKSIMUS (139)
2018-09-15
16
2018-09-15
1
500
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
TYPIER (151)
2018-09-15
2
200
2018-09-15
1
350
Danielewicz Anna
bpk
2018-09-15
4
2018-09-15
5
Derc Karolina
Delta Biedrusko
GRAND (83)
2018-09-15
44
2018-09-15
2018-09-16
25
2018-09-16
Doczekalska Lidia
KJ Stajnia z Kopytem
HILTON (120)
2018-09-15
8
2018-09-15
20
2018-09-16
30
2018-09-16
31
Drossel Milena
JKS Rafi
2018-09-15
11
Drossel Milena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
MAGNAT (49)
2018-09-15
9
2018-09-15
2018-09-16
6
2018-09-16
28
CARLOS (50)
2018-09-15
20
2018-09-15
2018-09-16
20
2018-09-16
Dukarska Wiktoria
bpk
LAMPART (104)
2018-09-15
10
2018-09-15
1
2018-09-16
10
2018-09-16
1
Dur Aleksander
bpk
KARINO (72)
2018-09-15
2
2018-09-15
14
2018-09-16
1
2018-09-16
1
2018-09-15
2018-09-15
Dziemba Olivia
KJMetpol Grodziec
TOP MAN (161)
2018-09-15
1
2018-09-15
1
2018-09-16
13
2018-09-16
10
Ellmann Natalia
bpk
HEROS (98)
2018-09-16
2018-09-16
Ellmann Patrycja
bpk
HEROS (98)
2018-09-15
2018-09-15
Filipowska Sara
JKS Rafi
2018-09-15
1
2018-09-16
1
2018-09-16
1
Florczak Martyna
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2018-09-15
1
2018-09-16
11
2018-09-16
36
2018-09-15
11
2018-09-16
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
2018-09-15
22
2018-09-15
JF H&H (155)
2018-09-15
37
2018-09-15
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
ALISZA (16)
2018-09-15
15
2018-09-15
12
2018-09-16
14
2018-09-16
14
PICASSO (17)
2018-09-15
6
2018-09-15
5
2018-09-16
7
2018-09-16
7
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
CRAX (233)
2018-09-16
41
COLINE (234)
2018-09-16
4
2018-09-16
4
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (159)
2018-09-15
9
2018-09-15
11
2018-09-16
16
2018-09-16
3
300
Gendera Bartosz
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (194)
2018-09-16
10
2018-09-16
1
Gniadek Oliwia
BPK - WIE
2018-09-15
1
2018-09-15
18
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
2018-09-15
6
2018-09-16
30
2018-09-16
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
NORMAN (169)
2018-09-15
42
2018-09-15
13
2018-09-16
33
2018-09-16
19
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
EMICA (22)
2018-09-15
1
2018-09-15
14
2018-09-15
12
Grzegorz Karolina
KJ Jeziorki-Osieczna
CERES (37)
2018-09-15
6
2018-09-15
2018-09-16
1
2018-09-16
7
Halladin Julia
BPK
2018-09-16
7
2018-09-16
9
Henzel Dominika
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
TIFFANY (87)
2018-09-15
4
2018-09-15
6
ROSANNA (88)
2018-09-15
29
2018-09-15
27
Hołderna Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
Georgia (220)
2018-09-16
8
2018-09-16
6
Idaszak Julita
bez przynależności
LIBAN (133)
2018-09-15
2018-09-15
14
Idkowiak Nikola
KS Idmar Krajkowo
2018-09-15
7
2018-09-16
1
2018-09-16
23
Iwanek Marika
St. R&S Stables
2018-09-16
2018-09-16
27
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
AVALETTO (172)
2018-09-15
21
2018-09-16
1
300
2018-09-16
1
400
MOSSA (173)
2018-09-15
5
2018-09-15
10
2018-09-16
1
500
Jackowiak Marcelina
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
EROZJA (183)
2018-09-16
8
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-09-15
22
2018-09-15
26
2018-09-16
17
2018-09-16
25
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-09-15
1
2018-09-15
2018-09-15
30
2018-09-16
27
2018-09-16
33
Jaremko Marcin
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp
2018-09-15
4
2018-09-15
9
2018-09-16
2018-09-16
18
Jazdończyk Anna
Tradycja (226)
2018-09-16
15
2018-09-16
10
Jazdończyk Maja
Whisky (225)
2018-09-16
6
2018-09-16
Joachimiak Oliwia
Fiesta (204)
2018-09-15
2018-09-16
9
Arka (205)
2018-09-15
2018-09-16
6
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
Piksi (218)
2018-09-15
12
2018-09-15
23
2018-09-16
2018-09-16
17
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
Pliszka (10)
2018-09-15
18
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
Kaczmarczyk Jarosław
KJ Bachmat Pruszowice
ARTEA (184)
2018-09-15
7
2018-09-15
26
Kaczor Joanna
KJ Konik Polski
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
Kapała Filip
KJ Michałówka
EMICA (48)
2018-09-15
5
Kapel Julia
Klub Jeździecki Aldragho
ULILEN (130)
2018-09-16
7
2018-09-16
9
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Dasza (8)
2018-09-15
14
2018-09-15
8
2018-09-16
3
2018-09-16
4
Kicińska Weronika
KJ Cavallo Szczecin
2018-09-16
16
2018-09-16
34
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
CUIDAMME (138)
2018-09-15
16
2018-09-15
28
Kmieciak Joanna
SKJ Gronówka
2018-09-16
11
2018-09-16
Kołodziej Małgorzata
bez klubu
ERKAN (14)
2018-09-15
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
2018-09-16
14
2018-09-16
8
MARIHUANA (115)
2018-09-16
10
2018-09-16
32
Kosek Katarzyna
JKS FER Więckowice
2018-09-15
18
2018-09-16
19
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (140)
2018-09-16
5
2018-09-16
14
Kowalczyk Agnieszka
JKS Gold Team Świątniki
2018-09-15
8
2018-09-15
8
Kowalewska Hanna
Bez Przynależności Klubowej
2018-09-15
15
2018-09-15
2
2018-09-16
19
2018-09-16
3
Kozak Angelika
Stowarzyszenie Rodan Club
TINA (76)
2018-09-15
4
2018-09-15
10
2018-09-16
10
2018-09-16
2
Krawczyk Alicja
bez przynależności klubowej
TIMUR (45)
2018-09-15
2
2018-09-15
10
2018-09-16
7
2018-09-16
5
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
GRANADA (213)
2018-09-15
38
2018-09-15
2018-09-16
26
2018-09-16
Kubacka Oliwia
OLMET-OSTSPEED Kalisz
POLAK (195)
2018-09-16
1
2018-09-16
2
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
CORRMAN (185)
2018-09-15
37
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-15
34
2018-09-15
10
2018-09-16
21
2018-09-16
29
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
EVITA (141)
2018-09-15
28
2018-09-15
4
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2018-09-15
7
2018-09-16
3
200
MAIK K (108)
2018-09-15
3
200
2018-09-15
3
300
2018-09-16
15
2018-09-16
2
400
BIRKE K (109)
2018-09-15
2
2018-09-15
31
2018-09-16
5
2018-09-16
24
Kurek Kinga
Harmony Club
GIGS KG (197)
2018-09-15
3
2018-09-15
10
Lehmann Konstancja
bpk
DIMO (165)
2018-09-15
27
2018-09-15
2018-09-16
34
2018-09-16
WIWARO (166)
2018-09-15
30
2018-09-15
2018-09-16
31
2018-09-16
Leśniewska Anna
Stajnia z kopytem
HOLKA (80)
2018-09-15
7
2018-09-15
1
Lipiecka Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
JANOSIK (25)
2018-09-15
1
2018-09-15
2
2018-09-16
4
2018-09-16
Łączkowska Natalia
Bpk
BAD BOY (101)
2018-09-15
9
2018-09-15
1
Łubińska Aleksandra
SKJ Gronówka
KAVU (82)
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-15
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
SZOK (60)
2018-09-16
21
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (175)
2018-09-15
1
2018-09-15
10
2018-09-16
1
Łukaszewski Radosław
SKJ Gronówka
2018-09-15
17
2018-09-15
13
Maciejewska Hanna
Bez Przynależności Klubowej
2018-09-15
13
2018-09-15
3
2018-09-16
12
2018-09-16
12
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
Gabon (219)
2018-09-15
11
2018-09-15
1
Mądry Anna
Bpk
DAKOTA (19)
2018-09-16
1
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2018-09-15
12
2018-09-15
26
2018-09-16
24
2018-09-16
Maraszek Natalia
bpk
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-15
11
Mikołajczak Matylda
bpk
RAJKA (28)
2018-09-16
15
2018-09-16
16
2018-09-16
5
Mizgier Agata
LKJ Abaria Iwno
2018-09-15
1
300
2018-09-15
22
2018-09-16
5
2018-09-16
5
Mossakowski Jan
KJ Stajnia z Kopytem
KARUSO (102)
2018-09-15
8
2018-09-15
12
2018-09-16
14
2018-09-16
13
Mrozińska Joanna
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Danina (211)
2018-09-16
8
2018-09-16
11
Nowak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
2018-09-15
13
2018-09-15
32
2018-09-16
14
2018-09-16
20
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2018-09-15
5
2018-09-15
18
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2018-09-15
9
2018-09-15
2018-09-16
27
2018-09-16
7
Nowicka Wiktoria
St. KJ Gronówka
IZAURA (58)
2018-09-15
1
2018-09-15
1
2018-09-16
1
2018-09-16
3
2018-09-16
1
Olejnik Przemysław
St. J Baborówko
BERANG (43)
2018-09-15
1
2018-09-15
DEJLOU (44)
2018-09-15
14
2018-09-15
35
Olszewska Krystyna
KJ CH Jaszkowo
2018-09-15
39
Osetek Michalina
Racocki Klub Jeździecki
DONNA (200)
2018-09-16
37
2018-09-16
43
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
ROSA (23)
2018-09-15
20
2018-09-15
8
2018-09-16
10
2018-09-16
6
2018-09-15
8
2018-09-15
11
2018-09-16
11
2018-09-16
17
Panarowicz Nikola
Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
MAROKO (100)
2018-09-15
1
2018-09-15
21
2018-09-16
1
2018-09-16
6
Patecka Olga
Bez Przynależności Klubowej
Snoopy (2)
2018-09-15
6
2018-09-15
7
2018-09-16
2
2018-09-16
16
Pełeszuk Tadeusz
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CLARUS (70)
2018-09-15
23
2018-09-15
17
2018-09-16
13
2018-09-16
27
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (127)
2018-09-15
22
2018-09-15
6
TAZINA (128)
2018-09-15
4
2018-09-15
1
Perek Julia
Posadowskie TJ
IMBIR (129)
2018-09-15
2
2018-09-15
12
Pierzyńska Magdalena
Stowarzyszenia KJ Stajnia Adamus
Zula (223)
2018-09-15
13
2018-09-16
4
2018-09-16
8
2018-09-15
1
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
MARCOS (92)
2018-09-15
13
2018-09-15
7
2018-09-16
9
2018-09-16
1
OSCAR (93)
2018-09-15
7
2018-09-15
1
2018-09-16
1
2018-09-16
7
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
LARA (91)
2018-09-15
3
2018-09-15
9
2018-09-16
13
2018-09-16
6
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
TRENDY (18)
2018-09-15
14
2018-09-15
7
2018-09-16
15
2018-09-16
Polcyn Zuzanna
Racocki KJ
CUBA (152)
2018-09-15
1
2018-09-15
12
KALISTO (153)
2018-09-15
31
2018-09-15
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (61)
2018-09-15
2
2018-09-15
11
2018-09-16
2
2018-09-16
3
Przybyła Natalia
Kj podkowa gruszczyn
ALF (59)
2018-09-15
5
2018-09-15
9
SZOK (60)
2018-09-15
4
2018-09-15
11
2018-09-16
12
LEON (175)
2018-09-16
14
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
DALIA (84)
2018-09-16
9
2018-09-16
7
Rakowski Robert
SKJ Gronówka
2018-09-16
13
2018-09-16
1
2018-09-16
2018-09-16
Ratajczak Robert
JKS Fer Więckowice
LAYRO STW (134)
2018-09-15
7
2018-09-15
15
2018-09-16
23
2018-09-16
4
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (112)
2018-09-16
5
2018-09-16
3
Rogacki Jakub
bpk
FOREST (178)
2018-09-16
17
2018-09-16
39
Rogowski Przemysław
JKS Gold Team Świątniki
2018-09-15
2018-09-15
Rogowski Waldemar
KJ HEAA TUREK
BRENDAN (163)
2018-09-16
20
2018-09-16
8
Sawicki Norbert
SJ Pro Eques
CHIMERA (110)
2018-09-16
2
2018-09-16
25
2018-09-16
16
2018-09-16
8
Sitowska Iwona
KJ Lotus
Medura (217)
2018-09-15
19
2018-09-15
9
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
2018-09-15
46
2018-09-15
Skotarczak Magdalena
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Septimo (212)
2018-09-16
10
2018-09-16
12
2018-09-16
15
Skrzypczak Klaudia
Stajnia Nietażkowo
SCOTT (65)
2018-09-16
4
2018-09-16
7
Śmigielski Piotr
Bez Przynależności Klubowej
DAKOTA (19)
2018-09-15
24
Sorel Agata
Czeczotka (202)
2018-09-15
16
2018-09-15
2018-09-16
13
2018-09-16
Bajka (203)
2018-09-15
16
2018-09-15
2018-09-16
17
2018-09-16
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
JAMAYKA (162)
2018-09-16
32
2018-09-16
22
Staszak Agnieszka
KS Idmar Krajkowo
DAKOTA (19)
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
5
2018-09-16
4
Stawicka Marianna
Klub Jeździecki Kapada Wiry
MARIT (144)
2018-09-15
3
2018-09-15
7
2018-09-16
2
2018-09-16
4
DIAMENT (149)
2018-09-15
6
2018-09-15
21
2018-09-16
9
2018-09-16
16
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
BULWAR (167)
2018-09-15
43
2018-09-15
2018-09-16
10
2018-09-16
2018-09-15
45
2018-09-15
2018-09-16
28
2018-09-16
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
2018-09-16
19
2018-09-16
22
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
Hester (228)
2018-09-16
22
2018-09-16
26
Strzyż Marek
JKS Moskit Kalisz
OTELLO (96)
2018-09-15
33
2018-09-15
2018-09-16
36
2018-09-16
29
CASH S (97)
2018-09-15
34
2018-09-16
2018-09-16
Sućko Nina
JUKS Abakus Kaczyna
2018-09-15
5
2018-09-15
9
2018-09-16
17
2018-09-16
20
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
ISTI (164)
2018-09-15
1
2018-09-15
25
2018-09-16
1
2018-09-16
8
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
MANILA S (188)
2018-09-15
14
2018-09-15
24
2018-09-16
35
2018-09-16
30
FORT (189)
2018-09-15
14
2018-09-15
6
2018-09-16
13
2018-09-16
7
COMETA (190)
2018-09-15
15
2018-09-15
2018-09-16
40
2018-09-16
9
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (181)
2018-09-15
25
2018-09-15
2018-09-16
URODA (187)
2018-09-15
21
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
24
Trzewiczyńska Elwira
bpk
CEKIN L (199)
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
FUNNY BOY (131)
2018-09-15
19
LUKRECJA (132)
2018-09-15
17
2018-09-15
13
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ Sokół Damasławek
CARMINA (55)
2018-09-15
24
2018-09-15
28
2018-09-16
18
2018-09-16
18
URIELLE (56)
2018-09-15
12
2018-09-15
2018-09-16
35
2018-09-16
Warzecha Anna
Klub Jeździecki Kapada Wiry
NIRVANA (146)
2018-09-15
18
2018-09-15
2018-09-16
11
2018-09-16
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2018-09-15
15
2018-09-15
HOLLISTER (157)
2018-09-15
6
2018-09-15
7
FLOYD (158)
2018-09-15
1
350
2018-09-15
4
Wesołowska Iga
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CONTINA G (116)
2018-09-16
1
2018-09-16
11
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
FAVERA (78)
2018-09-16
37
2018-09-16
2
300
KAMIRA (79)
2018-09-16
6
2018-09-16
21
Wiktoria Budnik
KJ Cwał Poznań
2018-09-15
4
2018-09-15
5
Wiśniewska Adrianna
Stowarzyszenie Rodan Club
2018-09-16
4
2018-09-16
16
Wiśniewska Adrianna
St. Rodan Club Skrzynki
WISARDA (74)
2018-09-15
36
2018-09-15
2018-09-16
34
2018-09-16
33
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
Wizła Zofia
bpk
2018-09-15
3
2018-09-15
2018-09-16
8
Wolniewicz Dominika
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Kwarta (207)
2018-09-15
2018-09-15
Furora (209)
2018-09-15
12
2018-09-15
8
2018-09-16
2018-09-16
Wszędybył Jagoda
KJ Bachmat Pruszowice
2018-09-15
2018-09-15
29
2018-09-16
11
2018-09-16
42
AQUARIUS (182)
2018-09-15
40
2018-09-15
2018-09-16
13
2018-09-16
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
ANTAR (64)
2018-09-15
16
2018-09-15
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
Salmin (215)
2018-09-15
1
2018-09-15
17
Ares (216)
2018-09-16
12
2018-09-16
31
Zabrzewska Matylda
Klub Jeździecki Kapada Wiry
ILUZJA (145)
2018-09-15
20
2018-09-16
22
2018-09-15
2018-09-16
13
Zielińska Aleksandra
KJ Jeziorki-Osieczna
2018-09-16
32
2018-09-16
Zmuda Zuzanna
LKS Cwał Poznań
2018-09-15
19
2018-09-16
21
2018-09-15
23
2018-09-15

Number of Riders: 185

Number of Horses: 228

The sum of prizes: 5 400.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl