Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
198 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:39:49
2018-06-06 22:23:17
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R18/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:39:32
2018-06-06 22:08:48
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:39:17
2018-06-06 22:08:16
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:39:02
2018-06-06 21:41:20
Barbara Piontek GABON
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:38:47
2018-06-06 20:52:24
Waldemar Rogowski BRENDAN
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 07:38:27
2018-06-06 19:04:09
Bartosz Gendera ALISTER
  • 2x R14/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
192 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 15:44:23
2018-06-06 14:59:59
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 14:31:53
2018-06-06 14:18:20
Aleksandra Pyczek GALA
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
190 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 13:50:35
2018-06-06 12:19:39
Jakub Rogacki FOREST
  • 1x R14/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 13:50:15
2018-06-06 11:52:13
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 13:49:54
2018-06-06 11:51:50
Piotr Matławski JAZZ DE CARETANGO KZ
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 13:49:19
2018-06-06 11:39:53
Natalia Banach BELGIA
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:37:35
2018-06-06 11:33:20
Wiktoria Wypych GREK
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:37:20
2018-06-06 11:32:48
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:37:06
2018-06-06 11:30:45
Magda Szkudlarek HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:36:50
2018-06-06 11:30:13
Ewa Fryga CAPRISSIO
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:36:31
2018-06-06 11:15:32
Zuzanna Hądzlik LARY
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:36:09
2018-06-06 11:13:54
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:34:41
2018-06-06 11:12:59
Maria Siennicka HORTENCJA
  • 2x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:34:23
2018-06-06 11:11:23
Martyna Derengowska TOFFI
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:30:27
2018-06-06 08:39:57
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 2x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:29:51
2018-06-06 08:39:21
Gabrysia Kucharska SELLANO BOY
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:29:29
2018-06-06 07:53:41
Katarzyna Dawidowska-Zawartowska KARUSO
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:28:34
2018-06-06 07:53:09
Katarzyna Dawidowska-Zawartowska FANTASY
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:25:48
2018-06-06 00:29:33
Krystian Starkowski RADIADO STAR
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:24:21
2018-06-05 23:16:15
Błażej Such SINGLE
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:23:45
2018-06-05 23:14:18
Małgorzata Janusz GIGANT
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:23:10
2018-06-05 22:58:01
Agata Janusz EMI
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:19:09
2018-06-05 22:34:43
Weronika Kosińska CZEKOLADA
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:20:40
2018-06-05 22:33:15
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
168 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:15:09
2018-06-05 22:02:37
Zuzanna Kucharska BAILANDO
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:13:36
2018-06-05 21:04:15
Laura Wietrzykowska GARCIA
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
166 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:10:28
2018-06-05 21:03:36
Oliwia Palacz FALCON
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
165 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:11:50
2018-06-05 21:02:48
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:11:07
2018-06-05 21:02:21
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:09:48
2018-06-05 21:01:13
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:08:24
2018-06-05 21:00:35
Julia Bohdan NOKIA
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:03:18
2018-06-05 20:59:35
Julia Biskup HINDUSKA DAMA L
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:02:07
2018-06-05 20:25:24
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:50:05
2018-06-05 19:39:33
Marcelina Hodera TELMA
  • 1x R14/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:49:38
2018-06-05 18:30:07
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:48:58
2018-06-05 18:28:39
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:48:21
2018-06-05 18:27:42
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
155 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:47:55
2018-06-05 18:26:52
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
154 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:46:28
2018-06-05 17:03:14
Amelia Krych CARANOS - STAR
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:38:30
2018-06-05 16:46:14
Łukasz Krajewski ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:38:10
2018-06-05 16:42:07
Rafał Krajewski ITALO VAN DEN BOSRAND
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:37:51
2018-06-05 16:41:30
Rafał Krajewski QUERIDA
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:37:21
2018-06-05 16:40:52
Rafał Krajewski STAKATA
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:37:03
2018-06-05 16:40:07
Rafał Krajewski FLY AWAY Z
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:36:47
2018-06-05 16:39:06
Łukasz Krajewski AMIEKE
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:36:28
2018-06-05 16:37:58
Łukasz Krajewski CZARDASZ
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:36:08
2018-06-05 16:37:15
Łukasz Krajewski CHANTILLY
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:35:51
2018-06-05 16:35:38
Łukasz Krajewski BABYSPICE VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x R5/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:35:33
2018-06-05 16:34:19
Łukasz Krajewski ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:35:12
2018-06-05 16:33:10
Łukasz Krajewski ACANTURA VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:33:55
2018-06-05 16:27:24
Aleksandra Zielińska PATAGONIA WN
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 13:57:09
2018-06-05 12:21:46
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
140 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 13:53:15
2018-06-05 12:08:47
Dominika Maniak GUARANA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 13:54:50
2018-06-05 11:58:58
Sandra Nowaczyk HEABISCUIT N
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R14/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 11:53:13
2018-06-05 11:25:29
Zuzanna Polcyn KALISTO
  • 2x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 11:52:53
2018-06-05 11:24:27
Zuzanna Polcyn CUBA
  • 2x R5/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:33:29
2018-06-05 11:02:32
Anna Bondziul CALILO
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 11:24:09
2018-06-05 11:00:56
Anna Bondziul DORIS DAY
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R18/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 11:14:30
2018-06-05 10:58:53
Iga Tokarska KING OF POP
  • 1x R5/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:49:20
2018-06-05 09:56:36
Agata Mizgier FLOTYLLA
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:49:07
2018-06-05 09:37:11
Marika Jankowiak FERRERO
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:37:31
2018-06-05 08:33:10
Aleksander Libera COLETTE 101
  • 1x R9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:39:26
2018-06-04 22:33:46
Alicja Frankiewicz DOPING
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:39:12
2018-06-04 22:33:14
Weronika Chuda KONOR
  • 1x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R14/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:38:59
2018-06-04 22:32:41
Aleksandra Pałasz GALION
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:36:41
2018-06-04 21:55:46
Amelia Stawińska FIGARO
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:36:26
2018-06-04 21:54:37
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:35:19
2018-06-04 21:53:21
Laura Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:33:16
2018-06-04 21:51:22
Natalia Sydow ISTI
  • 2x R5/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:33:00
2018-06-04 21:49:57
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
120 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:29:22
2018-06-04 21:23:28
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:29:07
2018-06-04 21:19:31
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:28:52
2018-06-04 21:18:26
Daniel Wieliczko HEBERTINA
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:26:03
2018-06-04 21:16:22
Gabriela Kozłowska DININ CHOSEN
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:25:46
2018-06-04 21:15:40
Gabriela Kozłowska KORSYKA
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:23:53
2018-06-04 21:13:32
Martyna Kołodyńska KAMIRA
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:23:17
2018-06-04 21:05:58
Malwina Idczak KLON
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x R14/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 10:16:31
2018-06-04 20:14:00
Karolina Grzegorz CERES
  • 2x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:57:51
2018-06-04 17:51:31
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:57:27
2018-06-04 16:14:32
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:57:04
2018-06-04 15:00:24
Tomasz Pawlicki CASTAL B
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:54:52
2018-06-04 14:59:42
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 14:44:21
2018-06-04 12:48:08
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 14:44:41
2018-06-04 12:47:08
Marek Strzyż DEMETER
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 14:39:35
2018-06-04 12:39:50
Aleksandra Urbaniak LEGION
  • 2x R5/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 11:02:56
2018-06-04 10:26:28
Inga Dezor CELINA
  • 1x R5/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R14/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 09:54:33
2018-06-04 09:04:49
Weronika Guszpil NOBODY'S PERFEKT
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 09:38:08
2018-06-04 09:04:01
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R18/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 08:54:23
2018-06-04 08:13:49
Jan Kurek BIRKE K
  • 2x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 08:53:43
2018-06-03 21:06:27
Aleksandra Gebler SALAMON DON DARCO
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 08:53:25
2018-06-03 19:47:08
Gabriela Zapotoczna TIRAMISU
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 08:53:10
2018-06-03 13:07:44
Nina Wysoczańska B-FENIX
  • 2x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:33:09
2018-06-03 11:19:22
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 08:52:19
2018-06-03 10:45:12
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 08:52:03
2018-06-03 08:32:24
Lidia Doczekalska HILTON
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 08:51:48
2018-06-02 22:44:52
Helena Piontek ROLEX 2
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 08:50:51
2018-06-02 20:16:28
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 08:50:26
2018-06-02 13:49:22
Julia Malicka LITTLE ART
  • 2x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 08:35:11
2018-06-01 20:41:34
Julia Dunst WOLF'S MORITZ V
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 08:34:58
2018-06-01 19:55:59
Matylda Kaczmarek LORA
  • 2x T5/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 08:34:44
2018-06-01 15:31:40
Patrycja Burdziąg POLO
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:40:38
2018-05-31 22:15:39
Pola Birger EL DŻAMA
  • 2x R5/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:40:54
2018-05-31 21:54:25
Agata Derda BE MY
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:41:06
2018-05-31 20:58:22
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:41:21
2018-05-31 11:51:36
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:41:33
2018-05-31 11:50:52
Iga Tokarska URODA
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:41:45
2018-05-31 11:50:12
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:41:59
2018-05-31 11:49:45
Paulina Burdyka PIPPI
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:42:12
2018-05-31 11:49:16
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:42:28
2018-05-31 10:05:09
Julia Pietrzak PENELOPA
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:42:41
2018-05-31 10:03:28
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:43:06
2018-05-31 09:19:17
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 2x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:43:21
2018-05-31 08:54:14
Jan Kurek CALISTO
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:43:33
2018-05-31 08:52:11
Jan Kurek PTYŚ
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R18/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:43:45
2018-05-31 08:51:27
Jan Kurek CASSINI BOMB
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:44:11
2018-05-31 08:48:16
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:44:25
2018-05-31 08:47:26
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:44:35
2018-05-31 08:46:31
Lena Kołacka APASJONATA CON AMORE
  • 1x T3/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T9/70/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:44:48
2018-05-31 08:10:06
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:45:00
2018-05-31 08:08:38
Katarzyna Kokowska SOKRATES
  • 2x R5/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:45:18
2018-05-31 08:07:16
Karolina Miś SOKRATES
  • 2x R14/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:45:29
2018-05-31 08:06:31
Katarzyna Kokowska ROSALIE
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:45:41
2018-05-31 08:05:47
Katarzyna Kokowska QUADRO M
  • 2x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:45:57
2018-05-31 08:05:03
Wiktoria Klimczak ARAGONIT
  • 2x R5/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R14/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:46:21
2018-05-31 08:04:18
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 2x R5/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R14/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:46:33
2018-05-31 08:02:44
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 08:57:10
2018-05-30 18:48:07
Katarzyna Papajak DECATHLON
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 10:47:56
2018-05-30 09:37:02
Katarzyna Kaźmierczak GREAT PLEASURE
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:25:38
2018-05-29 20:48:56
Katarzyna Sebastian ELIOT
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 08:25:52
2018-05-29 20:48:33
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 2x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 15:52:21
2018-05-29 14:23:06
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R16/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 10:57:37
2018-05-29 10:46:08
Milena Barczyk DORIS
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 10:01:45
2018-05-29 09:39:56
Olaf Rynowiecki GARGAMEL GB
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 08:44:48
2018-05-29 08:44:30
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 06:44:35
2018-05-28 21:53:04
Leszek Gramza SAINT VINCENT
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 06:44:49
2018-05-28 21:48:29
Leszek Gramza MOULIN ROUGE L
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 06:45:03
2018-05-28 21:47:34
Leszek Gramza BATUMI L
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:32:38
2018-05-28 21:46:39
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:32:21
2018-05-28 21:46:15
Zuzanna Kucharska BIG LORD
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 10:28:52
2018-05-28 21:45:51
Amelia Gramza PIRAT
  • 1x R5/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 06:45:51
2018-05-28 21:45:28
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 06:46:04
2018-05-28 20:47:49
Zofia Fragstein-Niemsdorff OSUMI
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x T4/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 06:46:15
2018-05-28 17:53:53
Julia Malicka CARGO
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 06:46:35
2018-05-28 14:07:16
Aleksandra Pobłocka BANDON
  • 2x T6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x T12/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 06:46:49
2018-05-28 14:05:41
Dominik Pieniaszek MISTERIO
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-29 06:47:01
2018-05-28 14:05:14
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 11:31:47
2018-05-28 11:54:04
Karolina Waligórska CHICA'S BOY Z
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R17/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:27:05
2018-05-28 10:47:09
Anna Kepa KARA
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:27:18
2018-05-28 10:46:24
Kornelia Gornicka JUBELL
  • 1x T1/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T2/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T7/50/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T8/60/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:27:45
2018-05-28 10:44:10
Marta Bronnenberg LADY DREAM,
  • 2x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:27:57
2018-05-28 10:43:32
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 2x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:28:15
2018-05-28 10:42:17
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:28:43
2018-05-28 10:41:04
Klementyna Cajske KLARA-W
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:28:59
2018-05-28 10:39:50
Amelia Gornicka WALENCJA
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:29:21
2018-05-28 07:31:22
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:29:54
2018-05-28 07:30:09
Piotr Sawicki CHARIVARI
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:30:10
2018-05-28 07:29:24
Piotr Sawicki BOURBON
  • 1x R7/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 11:31:03
2018-05-27 15:19:30
Amelia Hofman FILEMON
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 08:49:38
2018-05-25 23:22:24
Filip Wysoczański ARES
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 11:38:29
2018-05-25 15:39:21
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 11:38:43
2018-05-25 08:53:19
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 13:56:09
2018-05-24 23:34:12
Agata Kamińska GALILEO
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 11:39:16
2018-05-24 23:33:09
Natalia Knopkiewicz PASJONATA AMIGO
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 11:39:30
2018-05-24 23:32:00
Michalina Chudy PORTOS
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 11:39:43
2018-05-24 19:26:02
Natalia Maraszek ASYRIA J
  • 1x T10/80/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
  • 1x T11/90/zwykły Towarzyski Tabela A, Art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:14:29
2018-05-23 12:54:22
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:14:47
2018-05-22 21:25:04
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:15:34
2018-05-22 13:04:19
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:16:05
2018-05-20 19:53:14
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:16:52
2018-05-20 19:46:42
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:15:23
2018-05-18 20:39:26
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:15:06
2018-05-18 20:38:43
Weronika Koroblowska COBERLINA
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:11:55
2018-05-18 15:05:11
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:11:36
2018-05-18 15:04:26
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:31:43
2018-05-14 11:55:41
Aleksandra Osuch LAMBI
  • 1x R2/OOM/I półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R4/OOM/II półfinał OOM Duże Konie z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R11/OOM/Final OOM Duże Konie II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R13/OOM/II nawrót finału OOM Duże Konie, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:31:32
2018-05-14 11:55:04
Julia Walorek FALCO
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 13:53:35
2018-05-14 11:54:22
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 2x R5/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R6/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 2x R15/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:31:00
2018-05-14 11:53:08
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 1x R1/OOM/I półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R3/OOM/II półfinał OOM Kuce z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R10/OOM/Finał OOM Kuce II nawrotowy, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R12/OOM/II nawrót finału OOM Kuce, Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Monika Bez Przynależności Klubowej
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
3. Banach Natalia bpk
S
O012302
4. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
5. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (JM.)
O039226
6. Biela Berenika CH Jaszkowo
7. Birger Pola BPK
1997 (MJ.)
O026987
8. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030577
9. Bohdan Julia KJ Liljówka
2007 (Mł.)
BRAK
10. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
11. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O037996
12. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
LZPZJ/987/15
13. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
LZPZJ/988/15
14. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
15. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
16. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
17. Burdyka Paulina KJ Bachmat Pruszowice
S
O007002
18. Burdziąg Patrycja KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
19. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (JM.)
LZPZJ/989/15
20. Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo
Z001119
21. Chuda Weronika pro eques
brak
22. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O049507
23. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (J.)
O034926
24. Czekała Sandra JKS Gold Team Rogalinek
25. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
O009145
26. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
27. Derengowska Martyna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2004 (JM.)
O048511
28. Dezor Inga JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O036962
29. Doczekalska Lidia KJ Stajnia z Kopytem
S
O025010
30. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
R004490
31. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
32. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
33. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
34. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (JM.)
O033001
35. Dur Aleksander Bez Przynależności Klubowej
36. Epting Zofia JKS Gold Team Rogalinek
37. Fragstein Karolina U.K.S Podkowa Moryń
38. Fragstein-Niemsdorff Zofia UKS Podkowa Moryń
2006 (JM.)
Brak
39. Fryga Ewa KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O045552
40. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
41. Gałecka Martyna
42. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
43. Gendera Bartosz KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O042473
44. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
45. Górnicka Amelia .
.
46. Gornicka Kornelia .
S
.
47. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
48. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
49. Gronowska Barbara SKJ Gronówka
1998 (MJ.)
50. Grzegorz Karolina KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (JM.)
O037780
51. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
52. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
53. Henzel Dominika KJ PODKOWA GRUSZCZYN
2004 (JM.)
O032572
54. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
55. Hofman Amelia KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O038443
56. Hołderna Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
57. Hudziak Hanna Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
58. Imiłkowska Dagmara bpk
S
brak
59. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
1997 (MJ.)
O003957
10060453
60. Jagsch Patrycja KJ CH-Jaszkowo
1997 (MJ.)
61. Jakubowska Julia Bez Przynależności Klubowej W I E
1998 (MJ.)
Z004729
62. Jakubowska Zofia
63. Janiszewska Zofia KJ Stajnia Adamus
64. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
65. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (J.)
O034517
66. Janusz Agata Stajnia Nebraska
2002 (J.)
O049357
67. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (J.)
O049356
68. Jaszczak Andrzej Stowarzyszenie Rodan Club
69. Jęchorek Weronika OJK Michałówka
70. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
71. Kabacińska Madison OJK Michałówka
72. Kaczmarek Matylda Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
brak
73. Kaczmarek Oliwia Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
74. Kaczor Joanna KJ Konik Polski
75. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
76. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
77. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
78. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
79. Kepa Anna .
S
.
80. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O045671
81. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
82. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
83. Kmieciak Maksymilian Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
84. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
85. Kokowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O001603
86. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O040167
87. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
88. Kołodyńska Martyna KJ Pobet Kurowice
S
brak
89. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
90. Konczewska Karolina Agro-Handel Śrem
91. Koroblowska Weronika Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
O036714
92. Korpik Wiktoria KJ Gold Team Rogalinek
93. Kosiba Paula JKS Fer Więckowice
2002 (J.)
O037719
94. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
95. Kowalonek Luna KJ Pony Jumping Team
96. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
97. Kozłowska Gabriela St. J Baborówko
2004 (JM.)
O027413
98. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002442
99. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002980
100. Krych Amelia KJ CH Jaszkowo
2001 (J.)
O047591
101. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
102. Kucharska Gabrysia Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2003 (JM.)
brak
103. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
104. Kujawa Agata KJ Pony Jumping Team
105. Kunaj Marta
106. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
107. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
LZPZJ/986/15
108. Lehmann Laura BPK
2000 (J.)
O038895
109. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
110. Łamaszewska Wiktoria
111. Maćkowiak Marcin CH Jaszkowo
1999 (MJ.)
112. Mądrowska Alicja Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
113. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
114. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O035381
115. Matławski Piotr bpk
S
O004153
116. Matuszewska Roksana
117. Michalak Julia Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
118. Mikicin Alicja bkp
2003 (JM.)
O038632
119. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O042379
120. Mizgier Agata LKJ Abaria Iwno
S
O003406
10046187
121. Moszczyńska Oliwia KJ Gold Team Rogalinek
122. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
123. Niestrawska Ewa KJ Jeziorki-Osieczna
S
Z000818
124. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
125. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2004 (JM.)
O038379
126. Palacz Oliwia KJ Liljówka Stęszewko
2004 (JM.)
O043165
127. Pałasz Aleksandra Karkonoski Klub Jeździecki
2001 (J.)
O039256
128. Papajak Katarzyna JUKJ Mieczewo
S
O003545
129. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
130. Pawlicki Tomasz Harmony Club Poznań
S
O001058
131. Pełeszuk Tadeusz KJ Fundacja Kaczyna
S
O007298
132. Perz Wiktoria KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O044315
133. Piechowiak Daria KJ Gold Team Rogalinek
134. Pietrzak Julia Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2003 (JM.)
brak
135. Piontek Barbara Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
136. Piontek Helena Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2006 (JM.)
O044520
137. Pogodzińska Sonia
138. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (JM.)
O041166
139. Potrzebowska Natalia KJ Koło Brzeźniki
140. Pyczek Aleksandra Bpk
2003 (JM.)
Brak
141. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
142. Rogowski Przemysław Gold Team Rogalinek
S
brak
143. Rogowski Waldemar KJ HEAA TUREK
S
brak
144. Rutkowska Karolina
145. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
146. Rzepka Julia
147. Sawicki Piotr Stadnina koni Dębno
S
11
148. Sebastian Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
1999 (MJ.)
O020447
149. Siennicka Maria UKJ Leśny Dwór Pakówka
2002 (J.)
O035333
150. Siennicka Zofia UKJ Leśny Dwór Pakówka
2001 (J.)
O035330
151. Skrzypczak Joanna KJ CH Jaszkowo
1997 (MJ.)
Z004273
152. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
153. Sobczak Zuzanna Gold Team Rogalinek
154. Sobolewski Tadeusz
155. Sorel Agata
156. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
157. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
158. Stein Hanna Pony Jumping Team
159. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (J.)
Z005621
160. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (JM.)
161. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
162. Styła Olga Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O044522
163. Świstel Magdalena JKS Rafi Gorzów.
164. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
165. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
166. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
167. Tatarynowicz Emilia Gold Team Rogalinek
168. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
169. Tomczak Ida Gold Team Rogalinek
170. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (J.)
O046051
171. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (J.)
O036990
172. Waligórska Karolina LKS Cwał Poznań
1998 (MJ.)
O021251
173. Walkowiak Anna Bez Przynależności Klubowej
brak
174. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
175. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
176. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
177. Wietrzykowska Laura KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O033274
178. Wiśniewska Adrianna Stowarzyszenie Rodan Club
179. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
180. Wypych Wiktoria KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O045556
181. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
182. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
183. Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O021066
184. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (JM.)
O034429
185. Żeromska Barbara Gold Team Rogalinek
186. Zielińska Aleksandra KJ Jeziorki-Osieczna
2001 (J.)
O026237
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

163

ACANTURA VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2013 Klacz gniada F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Burberry Du Chateau Hollogne / Canturo
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024605 056015Z55700013
2.

164

ACAPULCO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Wałach gniada F: Aktuion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024667 056015Z55763914
3.

173

ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Felia Van Het Langwater / Guidam
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022702 056015Z55655012
4.

231

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
O: Izabella Sikorska
B: Krzysztof Wojsiat
K016185 POL732010025807
5.

92

Amazonia F:
M:
O:
B:
6.

168

AMIEKE KWPN NLD 2005 Klacz kasztanowata F: Triomphe de Muze
M: Nienke
O: Antoni Chłapowski
B: -
K016183
7.

277

Antigua I F:
M:
O:
B:
8.

68

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Ryszard Kołacki
B:
K020178 POL013610175508
9.

249

APOLO VAN DE KATTEVENNEN Z Z BEL 2014 Ogier gniada F: Aktion Pur Z / Ars Vivendi
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K024664 056015Z55764214
10.

63

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Katarzyna Klimczak
B: xxx
K010464 POL006590007205
11.

25

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
12.

227

Arielle US F:
M:
O:
B:
13.

185

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
14.

189

BAILANDO WLKP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
O:
B: Krzysztof Lik
K013436 POL007590152908 104OZ10
15.

48

BATUMI L WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Corvo / Coronas
M: Romira / Grossadmiral
O: Leszek Gramza
B:
K024910 DE441410775113
16.

84

BE MY KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Bolero / Life And Liberty
M: Banitka / Eros
O: Krzysztof Derda
B: Tomasz Kowala
K016483 616013680092509
17.

212

BELGIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz F: Euripides
M: Bara
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743
18.

95

BELLA LA LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Grosso / Contendro I
M: Bella II / Orkisz
O: Paula Kosiba
B: SK Kaczenice
K019523 616009680023811
19.

46

BIG LORD KWPN POL 2006 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Dirmatine / Uniek
O:
B: Stajnia Zielman
K018392 5280030611662
20.

106

BIRKE K SP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Britney / Le Bon
O:
B:
K011384 POL009610204105
21.

80

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Janusz Kubacki
B:
K011196 5280030600283
22.

224

Bobi mały koń Polska wałach gniady F: NN
M: NN
O: Ryszard Kołacki
B:
616999610323109
23.

202

BOLIWIA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Bienika
O: Kinga Wieczorek
B: SK Pępowo
K025872
24.

137

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
25.

6

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
26.

27

BOURBON Eesti Sporthobune BEL 2007 Wałach gniada F: A Big Boi Esh 24 / Kannan
M: Statuetka / Erot
O: Beata Czuba
B:
K017203 23300107184111 103ZF30
27.

13

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Herzog i Tomasz Szeszuła
B:
K020456 DE422220042208
28.

232

BRENDAN WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Brenda / Czynel
O: Mateusz Wojciechowski
B: SK Racot
K022060 616007610117312
29.

265

Brooklyn F:
M:
O:
B:
30.

62

BUBLE BOY Irlandzja IRL 2007 Wałach gniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
K020426
31.

132

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
32.

7

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
33.

230

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
34.

150

CALILO HAN GER 2013 Wałach kasztanowata F: Catalido / Catoki
M: Chamois / Comte
O: Anna Bondziul
B:
K023095 DE431310256113
35.

276

Calinka SP POL 2001 klacz gniada F: Oder
M: Czata
O: Rafał Krajewski
B: Henryk Berda
36.

74

CALISTO SP POL 2011 Wałach siwa F: Empire / Embassy I
M: Callie Z / Calvin Z
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
K021977 616009610139011
37.

204

CAPRISSIO SP POL 2010 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Diamantina II / Alcatraz
O: Magdalena Fryga
B: Farysej Urszula
K023495 616009640016810
38.

174

CARANOS - STAR Oldenburska GER 2008 Wałach siwa F: Carano
M: Cervia
O: Antoni Chłapowski
B: Böning Guenter
K025423 DE 433330921608
39.

33

CAREA CC POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly
M: Carewna
O: ,,
B: ,,
aa
40.

42

CARGO HAN POL 2005 Wałach gniada F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
O: Edyta Borkowska-Malicka
B: Roman Roszkiewicz
K009544 DE431316567405
41.

75

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
brak 616009610139311
42.

258

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
O: Antoni Chłapowski
B:
43.

278

Casquetta F:
M:
O:
B:
44.

72

CASSINI BOMB .... POL 2008 Wałach gniada F: ...
M: ...
O: ...
B: ...
...
45.

107

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
46.

116

CASTAL B Węgierski Koń Sportowy HUN 2010 Wałach siwa/168 F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Chantal / Tiepolo
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Tamas Bagladi
K016477 HUNMMF100290000
47.

264

Catokis SP pol 2010 wałach gniada/164 F: Catoki
M: Ina IV
O: Waldemar Gaca
B: Roman Siwek
K018857
48.

109

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
49.

119

CERES SP POL 2011 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
50.

255

Chacco - Red Westf. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
O: Antoni CHłapowski
B:
K011898 DE 441411243806
51.

166

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou du Rouet
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Gestuet Lewitz
K017893 DE418181400807
52.

28

CHARIVARI HOL POL 2009 Klacz biała F: --
M: --
O: --
B: --
De421000527809
53.

38

CHICA'S BOY Z ZANG BEL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chicago I Z / Caretano Z
M: Namira Z / Nabab De Reve
O: Małgorzata Waligórska
B:
K019342 Z546806
54.

17

CHICAGO Oldenburg GER 2005 Wałach gniada/175 cm F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
O: Jacek Kosow
B: Heinrich Eylmann
K012893 DE433332504905 104DN43
55.

223

Chili F:
M:
O:
B:
616999610270105
56.

51

CLARUS HOL NLD 2005 Ogier gniada F: Contender
M: E-Larisa
O: Tadeusz Pełeszuk
B: Tadeusz Pełeszuk
K010392
57.

138

COLETTE 101 HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Izabela Libera
B:
K013340 DE421000403503
58.

233

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
59.

115

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada/166 F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B:
K016465 DE441413067809
60.

259

Concorde F:
M:
O:
B:
61.

78

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
62.

234

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
63.

57

CRISTAL B SP POL 2013 Ogier gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098 616999680051713
64.

151

CUBA SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Literat
M: Call Girl
O: Marcin Polcyn
B: Ryszard Gardyjas
K024055 616009680025913
65.

91

Cynamona F:
M:
O:
B:
66.

167

CZARDASZ SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Chellano`s Boy D Z / Chellano Z
M: Cerkwica / Wicher
O: SO Gniezno
B: Wojciech Kędzierski
K016585 616009610080108 104OO29
67.

156

Czeczotka xx POL 1998 mare F: Special Power
M: Concordia Orange Bay
O:
B:
68.

191

CZEKOLADA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Ludger
M: Czejenka
O: Sylwester Kosiński
B: Sylwester Kosiński
K022336 POL 009680056508
69.

209

Czort F:
M:
O:
B:
70.

82

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
71.

159

Dasza kf POL 1999 mare buł./137 F: Krokiet
M: Derba Kogut
O: Antoni Chłapowski
B:
K006219 08260
72.

60

DECATHLON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Casino L / Cassiano
M: Decyma / Chef Supreme
O: Jagoda Pieścicka
B: SK Racot
K023965 616009610104813
73.

111

DEMETER SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Cantanis / Cantus
M: Dusza / Lais
O: Marek Strzyż
B: SK Walewice
K021439 616009590215310
74.

261

Diament F:
M:
O:
B:
75.

252

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
O: Antoni Chłapowski
B:
K014402
76.

16

DIE KLEINE LADY Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
77.

123

DININ CHOSEN Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa F: Well Chosen
M: Tea Time Silver
O: Mieczysław Mróz
B: John Nulty
K024152 104XE77
78.

67

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
79.

221

Domingo F:
M:
O:
B:
80.

251

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
O: Antoni Chłapowski
B:
K012853
81.

54

DORIS MŁP POL 2007 Klacz siwa/mk: F: Dunajec /
M: Dolores / Pamir AV Rabbelugn
O: Magdalena Parkitna
B: Zbigniew Zgoła
K022649 POL006670169607
82.

149

DORIS DAY WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/164 F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Anna Bondziul
B: Renata Wójcik
K019041 POL007520079208
83.

85

EL DŻAMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Pola Birger
B: SK Prudnik
K015164
84.

58

ELIOT SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Elipsa / Ludger
O: Katarzyna Sebastian
B: Sylwester Kosiński
K013924 616009680040609
85.

192

EMI Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: Dereń
M: Eltra
O: Agnieszka Janusz
B: Agnieszka Janusz
K025442 POL006550062203
86.

83

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
87.

4

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:147 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B: Bożena i Krzysztof Jędrzejewscy
K014704 POL013520019602
88.

187

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada F: Concorde / Cor De La Bryere
M: Bella - Canta R / Darco
O: Tomasz Palacz
B: Andrzej Kubik
K009852 POL009590013105
89.

196

FANTASY BWP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
O: Katarzyna Dawidowska-Zawartowska
B: Andrzej Kubik
K010514 BELW243436BWP
90.

175

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
91.

139

FERRERO SP POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K016048 POL007610179508
92.

32

FESTA SP POL 2010 Klacz F: .
M: .
O: .
B: .
LKRWZJ/1743/15
93.

218

Figa F:
M:
O:
B:
94.

133

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Vis Versa / Iaco C
M: Figa / Ozarro
O: Katarzyna Nowakowska
B: SK Walewice
K013733 POL009590242606
95.

26

FILEMON KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:140 F: Taternik / Orkisz
M: Fraszka / Grant
O: Maciej Hofman
B: Andrzej Kuświk
K017561 POL013610073405
96.

214

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
97.

140

FLOTYLLA SP POL 2011 Klacz gniada F: Alvaro / Ahorn Z
M: Flourin Du Rouet / Bajou Du Rouet
O: Leszek Mizgier
B: Wechta Sp. z o. o.
K020429 616009610171811
98.

169

FLY AWAY Z Z BEL 2013 Ogier kasztanowata F: Flipper D'Elle / Double Espoir
M: Etoile / Darco
O: SPRONKEN BVBA
B: SPRONKEN BVBA
K024608 056015Z55739213
99.

216

FOREST KWPN POL 2010 Wałach gniada F: -
M: -
O: Jakub Rogacki
B: -
-
100.

176

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
brak
101.

97

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Piontek
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
102.

9

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl/Luron
M: Gracja/Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094
103.

229

GALA PKSP POL 2005 Klacz kasztanowata F: A v e r o
M: G A L I A
O: Kuba Rogacki
B: Sk racot
Brak
104.

225

Galik F:
M:
O:
B:
105.

22

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B: Beata Cichoń
K023854 6160136610354
106.

134

GALION SP POL 30.05.2011 Wałach gniada F: Love Soprem /
M: Gafa / Faust Z
O: Aleksandra Pałasz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K020876 6160090353611
107.

262

Garbonos kuc SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
K002593 04712
108.

188

GARCIA Haflinger GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
brak
109.

52

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis / Fawor
M: Gawra / Gracjan
O: Michal Rynowiecki
B: .Wojciech Jachymek
K005725 POL013580098098
110.

246

Georgia Deutsches Sportpferd GER 2003 mare F: Glenn Mentino
M: Cascade Cascavelle
O: Roman Klimecki
B:
111.

193

GIGANT SP POL 2004 Wałach bułana F: Żakard
M: Gaja
O: Bartosz Janusz
B: Bartosz Janusz
K013307 POL009680055904
112.

228

Gold WLKP POL 2007 wałach gniada F: Landjonker S
M: Gawras
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Marian Dolata
K015687
113.

161

Golfant F:
M:
O:
B:
114.

206

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
115.

69

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
116.

59

GREAT PLEASURE KWPN NED 2011 Wałach gniada/173 F: Dynamite Vt Hazelarenhoekje /
M: Pearl Jam / Hay Guy
O: Katarzyna Kazmierczak
B:
K023134 528003201111016
117.

207

GREK SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: König Sobieski / Riske Me
M: Grecja / Sofix
O: Lena Wypych
B: SK Nowa Wioska Ewa Janiak
K012846 POL009530295304
118.

162

Haber F:
M:
O:
B:
119.

125

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K /
M: Hajla / Chippendale 2
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023645 616009670015713
120.

268

Happy Day F:
M:
O:
B:
121.

124

HEBERTINA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Caretino K
M: Hebe/ Bajou du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K
122.

126

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K /
M: Hebe / Bajou Du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023646 616009670015913
123.

280

Hester F: Seul
M: Heinolia Nirkan
O:
B:
124.

113

Hilda F:
M:
O:
B:
125.

99

HILTON WLKP POL 2006 Wałach gniada/171 F: Grand Amour / Grannus / Graphit
M: Heliksa / Senat / Nirkan
O: Lidia Doczekalska
B: Mirosław Czapka
K022096 POL007520055506
126.

182

HINDUSKA DAMA L WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Drako / Drakdream
M: Higa / Arkan
O: Liliana Błochowiak-Jachimowicz
B: Grzegorz Jachimowicz
K010900 616007610012606
127.

226

Hipolita F:
M:
O:
B:
128.

222

Hołek F:
M:
O:
B:
129.

201

HORTENCJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Arcygraf
M: Hala
O: Kinga Wieczorek
B: Władysław Mirowski
K023184
130.

205

HORYZONT ZDARZEŃ Koń Mały POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Gironino /
M: Hepi /
O: Ilona Paleniczka
B: Barbara Kalmus
K019538 616013540118606
131.

90

Huligan F:
M:
O:
B:
132.

128

ISTI KUC POL 2103 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk /
M: Izaura /
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
brak
133.

172

ITALO VAN DEN BOSRAND BWP BEL 2008 Ogier gniada F: Diabeau / Clinton
M: Faragona Van Den Bosrand / Cartier VD Heffinck
O: SPRONKEN
B: Luc Huyghe
K024606 BELW267970BWP
134.

114

JARBAS MŁP POL 2008 Wałach F: Bekas
M: Jawa
O: Dagmara Imiłkowska
B: -
brak
135.

213

JAZZ DE CARETANGO KZ KWPN NED 2012 Ogier gniada/167 F: Jazz De Coquerie / Billy Du Lys
M: Cover Girl Z / Caretano Z
O: Cees Klaver i Piotr Matławski
B: Cees Klaver
K025259 056015Z55715112
136.

36

JUBELL . POL 1111 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: lauk
B: .
.
137.

274

Junior de Pomme F:
M:
O:
B:
138.

152

KALISTO SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: CASSILIO
M: KOLINA
O: Marcin Polcyn
B: Joanna Łuczaj
K024053 616009670063813
139.

121

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam de Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K019207 POL009670006108
140.

37

KARA . POL 0000 Klacz ciemnogniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
141.

143

Karino F:
M:
O:
B:
POL99611202703
142.

219

Karmin F:
M:
O:
B:
143.

145

Kartagina J F:
M:
O:
B:
144.

197

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
O:
B:
K017614 616007610092210
145.

148

KING OF POP SP POL 2011 Wałach siwa F: NN
M: Kamelia
O: Aleksandra Jędrowiak
B: Aleksandra Jędrowiak
Brak
146.

31

KLARA-W . POL 2012 Klacz ciemnogniada F: cc
M: xx
O: aa
B: q
q
147.

135

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
148.

122

KORSYKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
O: Julia Gillmaier
B: Paweł Śniegucki
K011594 POL013670043205 105EB05
149.

275

Kosma F:
M:
O:
B:
150.

56

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
151.

34

LADY DREAM, . POL 1234 Klacz gniada F: ,
M: ,
O: .
B: .
.
152.

18

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
153.

5

LAMBI SP POL 2005 Wałach gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Lussi / Bolero De Ravel
O: Dominika Bach
B:
K009778 POL009600040905 10756
154.

254

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
O: Antoni Chłapowski
B:
155.

29

LARIDOR HOL DEU 2012 Wałach gniada F: Larimo
M: --
O: --
B: --
--
156.

203

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Roman Hądzlik
B: Sylwester Kosiński
K025870
157.

260

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
O: Antoni Chłapowski
B:
158.

190

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
159.

94

LITTLE ART Westfalska GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III
M: Cuntints
O: Edyta Borkowska- Malicka
B: Montis Sp. zo. o
Brak DE441411589010
160.

257

Lolla HAN. GER. 2005 klacz siwa F: Litas-Star
M: Andoga MDM
O: Antoni Chłapowski
B:
161.

87

LORA SP POL 2007 Klacz gniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Daria Kwiatkowska
B:
brak
162.

147

Lotna F:
M:
O:
B:
163.

24

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
164.

101

LUCY KUC POL 2012 Klacz inna/mk:152 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
O: Kinga Wachowiak
B: Patrycja Smolińska
K024329 616013610134812
165.

160

Luka F:
M:
O:
B:
166.

76

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
167.

158

Moneta F:
M:
O:
B:
168.

250

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
O: Antoni Chłapowski
B:
169.

117

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
170.

186

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
171.

49

MOULIN ROUGE L HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: For Fashion / For Pleasure
M: Riana / Colman
O: Dobrochna Kucharska
B:
K021788 DE421000087312
172.

61

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena , Jacek Borkowscy
B: xxx
K016405 616013680076009
173.

263

Mustang F:
M:
O:
B:
174.

10

NEKTON PLUS REN POL 2005 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
O: Rafał Wojtaszek
B:
K015169 DE443438505005
175.

180

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
K007893 DE441410094000
176.

108

NOBODY'S PERFEKT HAN GER 2009 Wałach gniada F: Now Or Never M /
M: Quinta / Quidam's Rubin
O: Wiesław Apanasewicz
B:
K023360 DE431319108309
177.

183

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
178.

272

Norkan F:
M:
O:
B:
179.

129

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
180.

178

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K016544 616013670094009
181.

253

Oliwier Old GER 2010 wałach ciemnogniady F: Olimpic Fire
M: Super Susi
O: Antoni Chłapowski
B:
182.

247

Omar F:
M:
O:
B:
183.

118

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
184.

93

Orawa SP POL 2008 mare gn. F: Placido
M: Opcja/Cabrol
O: Ewa Niestrawska
B:
185.

43

OSUMI KUC POL 1999 Klacz kasztanowata/kuc:137,5 F: Dethmer
M: Oosterduinen jorike
O: Piotr Fragstein
B: Bedlińska Urszula
Brak
186.

112

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
187.

21

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K018348 POL013610020809
188.

181

PATAGONIA WN WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cwał / Arion
M: Puma / Zulus
O: Wiesław Zieliński
B: Piotr Brodziak
K020693 616007610143911
189.

77

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
190.

243

PIPI KUC POL 2008 Klacz F: NN
M: NN
O: Kladia Olejniczak
B: NN
brak
191.

79

PIPPI HAN GER 2011 Klacz kara F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
O: Paulina Burdyka
B: Bernhard i Britta Nordbeck
K022654 DE431318501211
192.

45

PIRAT WLKP POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Delgor / Dancing
M: Pora / Delgor
O: Leszek Gramza
B: Zdzisław Laskowski
K023491 616007670137309
193.

86

POLO Typ Pogrubiony POL 2006 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Patrycja Burdziąg
B: brak
brak
194.

20

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B: Beata Cichoń
K024435 616013610029110
195.

208

Power Full POL 2013 wałach gniada F: NN
M: NN
O: Agnieszka Przywara-Kapturek
B:
616 999 61 0121213
196.

269

Premia F:
M:
O:
B:
197.

23

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Anna Choynowska
B: Jan Szpak
K015239 616009640101009 105MP24
198.

248

Princessa F:
M:
O:
B:
199.

73

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
O:
B:
K020845 POL009530160006 104XC89
200.

64

QUADRO M Hanowerska GER 2011 Wałach kasztanowata F: Quaid
M: K
O: Katarzyna Kokowska
B: H. Meyer
K023797
201.

171

QUERIDA HAN GER 2012 Klacz kasztanowata F: Quaterback / Quaterman
M: Helaja / Hotline
O:
B:
K025187 DE431310351012
202.

195

RADIADO STAR WLKP POL 2014 Ogier gniada/173 F: Discar / Diarado
M: Rosa B ( Rapsod/Romanus x Orkisz)
O: Starkowski Krystian
B: Starkowski Hubert
brak
203.

127

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
204.

266

Roderyk SP POL 2007 wałach ciemnogniada F: El Bundy
M: Rubież
O:
B:
K014590 POL009610172107
205.

98

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
K017920 POL013540072804
206.

281

Romeo F:
M:
O:
B:
207.

65

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Kokowska
B:
K012275 DE433331649308
208.

240

Rossum's Travel New Forest NED 2003 gelding gn./162 F: Valentino
M: Rossum;s Miss Marple
O: Julia Kaczmarek
B:
K010358 11068
209.

242

Rozbójnik F:
M:
O:
B:
210.

1

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
211.

50

SAINT VINCENT Holsztyńska POL 2013 Wałach gniada F: LORAN
M: SIRANA I
O: X
B: X
K024425
212.

105

SALAMON DON DARCO HUN HUN 2010 Wałach gniada/175cm F: Salamon / Darco
M: Szeplak XI Szepseq / Szeplak X-4
O: Radosław Gebler
B:
K021765 HUMMTA100050000
213.

239

Salmin F:
M:
O:
B:
214.

100

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
215.

198

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:158 F: Chellano's Boy /
M: Saxonia /
O: Dagmara Dolińska
B: Bartosz Wroński
brak POL007610112308
216.

256

Semino 5 Old. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
O: Antoni Chłapowski
B:
K011897 DE 418180128406
217.

157

Smirana F:
M:
O:
B:
218.

66

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
K023084
219.

177

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
220.

170

STAKATA HAN GER 2013 Klacz gniada F: Stanley / Stakkato
M: Electra / Embassy I
O: Rafał Krajewski
B: Hans-Henning Von Der Deckken
K024296 DE431314404413
221.

279

Stanislaw - Star F:
M:
O:
B:
222.

144

Sullivan 54 old Niemcy 2003 wałach kara F: Sandro Hit
M: M-Caretina I/Caretino
O: Mirosław Szturmowicz
B:
223.

267

Summer Cruise II F:
M:
O:
B:
224.

184

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
225.

215

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K025260 DE418180259413
226.

70

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B:
K010453 POL013640007904 103FX32
227.

155

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: TOP NONSTOP
M: NAMARIE
O: IWONA HENZEL
B: -
K022375 DE441410714004
228.

142

Tina F:
M:
O:
B:
229.

104

TIRAMISU SP POL 2004 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Tzigane De Grand-Bevange / Turioso
O: Robert Zapotoczny
B: Sylwester Kosiński
K011078 POL009680054704
230.

200

TOFFI SP POL 2007 Wałach gniada F: Protest
M: Tala
O: Joanna Matejak
B: --
K024569
231.

131

UPSILON VAN LIMERICK WEST GER 2007 Wałach gniada F: Upgrade
M: Jacobalia
O: Laura Lehmann
B: *
K023556
232.

81

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
233.

220

Uśmiech F:
M:
O:
B:
234.

47

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O:
B:
K025219 DE456570092210
235.

44

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B: Barbara Guniewicz
K012790 616013570344607 105FF36
236.

30

WALENCJA KUC POL 2009 Klacz F: .
M: .
O: .
B: .
LKRWZJ/1742/15
237.

210

Wanga F:
M:
O:
B:
238.

270

Winne The Pooch F:
M:
O:
B:
239.

211

WINNIE THE POOH KUC POL 2008 Wałach F: NN
M: NN
O: Klaudia Olejniczak
B: brak danych
brak
240.

146

Wisarda Polska 2008 klacz kara F: Sword
M: Wizna
O: Kamil Grzelczyk
B:
K011378
241.

241

Wojtek F:
M:
O:
B:
242.

88

WOLF'S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Anna Dunst
B: Wolf Eduard Niemann
K018713 DE434340050807
243.

199

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Katarzyna Niedźwiecka
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
Bez Przynależności Klubowej
Catokis (264)
2018-06-09
8
2018-06-09
5
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
2018-06-09
4
2018-06-09
7
2018-06-10
4
2018-06-10
3
Banach Natalia
bpk
BELGIA (212)
2018-06-10
32
Barczyk Milena
bpk
DORIS (54)
2018-06-08
18
2018-06-09
20
2018-06-10
20
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2018-06-08
19
2018-06-09
6
2018-06-10
7
Biela Berenika
CH Jaszkowo
Garbonos (262)
2018-06-09
6
2018-06-10
7
Mustang (263)
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-10
5
Birger Pola
BPK
2018-06-09
10
2018-06-09
10
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2018-06-08
13
2018-06-09
11
2018-06-10
11
Bohdan Julia
KJ Liljówka
NOKIA (183)
2018-06-09
3
2018-06-09
2018-06-10
1
2018-06-10
1
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
DORIS DAY (149)
2018-06-09
23
2018-06-09
9
2018-06-10
2
300
2018-06-10
7
CALILO (150)
2018-06-09
14
2018-06-09
19
2018-06-10
23
2018-06-10
9
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (61)
2018-06-08
14
2018-06-09
24
2018-06-10
17
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (33)
2018-06-09
4
2018-06-09
2018-06-10
11
2018-06-10
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-06-09
33
2018-06-09
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (83)
2018-06-09
12
2018-06-09
26
2018-06-10
4
2018-06-10
4
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
Princessa (248)
2018-06-09
2
2018-06-09
5
Burdziąg Patrycja
KJ Stajnia z Kopytem
POLO (86)
2018-06-10
17
2018-06-10
15
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
KLARA-W (31)
2018-06-08
11
2018-06-09
9
2018-06-10
16
Chłapowski Antoni
KJ CH Jaszkowo
Donau VDL (251)
2018-06-09
19
2018-06-10
7
Dicaprio (252)
2018-06-09
7
2018-06-10
6
Chuda Weronika
pro eques
KONOR (135)
2018-06-10
3
2018-06-10
12
Chudy Michalina
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (20)
2018-06-08
24
2018-06-09
21
2018-06-10
16
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (56)
2018-06-09
3
100
2018-06-09
5
2018-06-10
23
2018-06-10
Czekała Sandra
JKS Gold Team Rogalinek
Hołek (222)
2018-06-09
8
2018-06-09
14
Dawidowska-Zawartowska Katarzyna
KS Idmar Krajkowo
FANTASY (196)
2018-06-10
1
2018-06-10
3
100
KARUSO (197)
2018-06-10
9
2018-06-10
28
Derda Agata
KJ MICHAŁÓWKA
BE MY (84)
2018-06-08
26
2018-06-09
9
2018-06-10
25
Kosma (275)
2018-06-10
6
2018-06-10
Derengowska Martyna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
TOFFI (200)
2018-06-09
6
2018-06-09
10
2018-06-10
23
2018-06-10
1
2018-06-10
Dezor Inga
JUKS Mieczewo
CELINA (109)
2018-06-09
1
2018-06-09
3
2018-06-10
1
2018-06-10
5
Doczekalska Lidia
KJ Stajnia z Kopytem
HILTON (99)
2018-06-10
16
2018-06-10
15
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
Norkan (272)
2018-06-09
23
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (100)
2018-06-10
36
2018-06-10
32
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
FENIKS (175)
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-10
3
2018-06-08
7
2018-06-09
2
2018-06-10
4
2018-06-09
20
2018-06-09
4
2018-06-10
2
2018-06-10
30
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2018-06-09
3
2018-06-09
2018-06-10
1
2018-06-10
5
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-06-08
2018-06-09
25
2018-06-10
27
Dur Aleksander
Bez Przynależności Klubowej
Tina (142)
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-10
2018-06-10
1
Karino (143)
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-10
7
2018-06-10
2018-06-09
11
2018-06-09
1
2018-06-10
6
2018-06-10
Epting Zofia
JKS Gold Team Rogalinek
Figa (218)
2018-06-09
5
2018-06-09
Fragstein Karolina
U.K.S Podkowa Moryń
Brooklyn (265)
2018-06-09
9
2018-06-09
5
2018-06-10
3
2018-06-10
3
Fragstein-Niemsdorff Zofia
UKS Podkowa Moryń
OSUMI (43)
2018-06-08
25
2018-06-09
18
2018-06-10
24
Fryga Ewa
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
CAPRISSIO (204)
2018-06-09
10
2018-06-09
14
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (233)
2018-06-09
9
2018-06-09
28
CRAX (234)
2018-06-09
46
2018-06-09
Gałecka Martyna
Domingo (221)
2018-06-10
9
2018-06-10
12
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
2018-06-09
10
2018-06-09
39
2018-06-10
38
BOLTER (137)
2018-06-09
12
2018-06-09
10
2018-06-10
27
2018-06-10
Gendera Bartosz
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (231)
2018-06-10
1
2018-06-10
18
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (184)
2018-06-09
1
2018-06-09
1
Górnicka Amelia
.
2018-06-08
10
2018-06-09
3
2018-06-10
2
Gornicka Kornelia
.
JUBELL (36)
2018-06-09
1
2018-06-09
2
2018-06-10
2
2018-06-10
6
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
2018-06-08
1
2018-06-09
15
2018-06-10
22
PIRAT (45)
2018-06-09
2
2018-06-09
6
2018-06-10
3
2018-06-10
2
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
2018-06-09
42
2018-06-09
34
2018-06-10
17
2018-06-10
34
2018-06-09
24
2018-06-09
10
2018-06-10
7
2018-06-10
12
2018-06-09
18
2018-06-09
21
2018-06-10
31
2018-06-10
16
Gronowska Barbara
SKJ Gronówka
NORMAN (129)
2018-06-09
6
2018-06-09
14
Grzegorz Karolina
KJ Jeziorki-Osieczna
CERES (119)
2018-06-09
21
2018-06-09
2018-06-10
35
2018-06-10
Henzel Dominika
KJ PODKOWA GRUSZCZYN
TIFFANY (155)
2018-06-08
2
2018-06-09
1
2018-06-10
19
Heydel Karolina
Pony Jumping Team Poznań
2018-06-08
12
2018-06-09
7
2018-06-10
9
Hofman Amelia
KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp.
FILEMON (26)
2018-06-08
2018-06-09
Hołderna Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
Georgia (246)
2018-06-10
9
2018-06-10
5
Hudziak Hanna
Kj Koko Brzeźniki
2018-06-09
1
2018-06-09
15
2018-06-10
12
2018-06-10
12
2018-06-10
26
Imiłkowska Dagmara
bpk
JARBAS (114)
2018-06-10
1
2018-06-10
33
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
AVALETTO (185)
2018-06-09
13
2018-06-09
4
2018-06-10
2
200
2018-06-10
1
400
MOSSA (186)
2018-06-09
1
400
2018-06-09
6
2018-06-10
4
Jagsch Patrycja
KJ CH-Jaszkowo
Montana (250)
2018-06-09
1
2018-06-09
Jakubowska Julia
Bez Przynależności Klubowej W I E
Hołek (222)
2018-06-10
5
2018-06-10
4
Jakubowska Zofia
PIPI (243)
2018-06-10
7
2018-06-10
10
Janiszewska Zofia
KJ Stajnia Adamus
Premia (269)
2018-06-09
11
2018-06-09
16
2018-06-09
19
2018-06-10
12
2018-06-10
18
2018-06-10
12
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
FLATTERY (214)
2018-06-09
1
2018-06-09
30
2018-06-10
29
2018-06-10
Jankowiak Marika
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRERO (139)
2018-06-09
23
2018-06-09
28
2018-06-10
25
Janusz Agata
Stajnia Nebraska
EMI (192)
2018-06-09
18
2018-06-09
3
Janusz Małgorzata
Stajnia Nebraska
GIGANT (193)
2018-06-09
4
2018-06-09
43
Jaszczak Andrzej
Stowarzyszenie Rodan Club
Roderyk (266)
2018-06-09
2
2018-06-09
2018-06-10
4
2018-06-10
Jęchorek Weronika
OJK Michałówka
Wanga (210)
2018-06-09
21
2018-06-09
17
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
Czort (209)
2018-06-09
8
2018-06-09
2018-06-10
8
2018-06-10
Kabacińska Madison
OJK Michałówka
2018-06-09
2018-06-09
Kaczmarek Matylda
Stajnia z Kopytem
LORA (87)
2018-06-09
2018-06-09
Kaczmarek Oliwia
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Antigua I (277)
2018-06-10
1
2018-06-10
1
Kaczor Joanna
KJ Konik Polski
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-10
9
2018-06-10
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (118)
2018-06-09
2
2018-06-09
10
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
GALILEO (22)
2018-06-08
2018-06-09
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Moneta (158)
2018-06-09
3
2018-06-09
5
2018-06-10
20
Dasza (159)
2018-06-10
14
2018-06-10
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-06-09
6
2018-06-09
4
2018-06-10
18
2018-06-10
Kepa Anna
.
KARA (37)
2018-06-09
4
2018-06-09
10
2018-06-10
1
2018-06-10
6
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (230)
2018-06-10
3
2018-06-10
13
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
2018-06-09
1
2018-06-09
1
2018-06-10
12
2018-06-10
12
2018-06-10
39
Klimecka Daria
KJ Agro-Handel Śrem
Georgia (246)
2018-06-09
30
Kmieciak Maksymilian
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Calinka (276)
2018-06-10
1
2018-06-10
1
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
2018-06-08
22
2018-06-09
11
2018-06-10
11
Kokowska Katarzyna
Sopocki KJ
2018-06-09
2018-06-09
44
2018-06-10
27
2018-06-10
36
ROSALIE (65)
2018-06-09
38
2018-06-09
2018-06-10
14
2018-06-10
17
2018-06-09
15
2018-06-09
19
2018-06-10
19
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
2018-06-09
4
2018-06-09
8
2018-06-10
15
2018-06-10
2
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
2018-06-08
2
2018-06-09
4
2018-06-10
7
2018-06-08
5
2018-06-09
14
2018-06-10
5
2018-06-09
1
2018-06-10
20
2018-06-10
Kołodyńska Martyna
KJ Pobet Kurowice
KAMIRA (121)
2018-06-09
1
2018-06-09
1
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-06-08
11
2018-06-09
16
2018-06-10
10
Konczewska Karolina
Agro-Handel Śrem
Haber (162)
2018-06-10
3
2018-06-10
Koroblowska Weronika
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (9)
2018-06-08
3
2018-06-09
5
2018-06-10
5
Korpik Wiktoria
KJ Gold Team Rogalinek
Galik (225)
2018-06-09
19
2018-06-09
15
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (190)
2018-06-08
6
2018-06-09
15
2018-06-10
13
CZEKOLADA (191)
2018-06-09
41
2018-06-09
2018-06-10
2018-06-10
21
Kowalonek Luna
KJ Pony Jumping Team
2018-06-10
4
2018-06-10
8
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
COLOMBO (115)
2018-06-09
6
2018-06-09
19
2018-06-10
5
Kozłowska Gabriela
St. J Baborówko
KORSYKA (122)
2018-06-08
8
2018-06-09
12
2018-06-10
8
2018-06-08
16
2018-06-09
6
2018-06-10
12
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-06-09
47
2018-06-09
40
2018-06-10
31
2018-06-09
17
2018-06-09
CHANTILLY (166)
2018-06-09
13
2018-06-09
2
400
2018-06-10
19
2018-06-10
3
300
CZARDASZ (167)
2018-06-09
16
2018-06-09
AMIEKE (168)
2018-06-09
10
2018-06-09
17
2018-06-10
13
2018-06-10
7
2018-06-09
8
2018-06-09
8
2018-06-10
11
2018-06-10
5
2018-06-09
15
2018-06-09
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-06-09
32
2018-06-09
37
2018-06-10
24
2018-06-10
STAKATA (170)
2018-06-09
13
2018-06-09
31
2018-06-10
12
2018-06-10
15
QUERIDA (171)
2018-06-09
18
2018-06-09
18
2018-06-10
8
2018-06-10
26
2018-06-09
34
2018-06-09
25
2018-06-10
29
2018-06-10
25
Krych Amelia
KJ CH Jaszkowo
2018-06-09
22
2018-06-10
21
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
CORRMAN (78)
2018-06-08
15
2018-06-09
17
2018-06-10
15
2018-06-09
27
2018-06-09
41
2018-06-10
38
2018-06-10
Kucharska Gabrysia
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2018-06-09
7
2018-06-09
7
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-06-09
7
2018-06-09
2018-06-10
20
2018-06-10
14
2018-06-09
16
2018-06-09
15
2018-06-10
BAILANDO (189)
2018-06-09
31
2018-06-10
9
Kujawa Agata
KJ Pony Jumping Team
PIPI (243)
2018-06-09
14
2018-06-09
15
Kunaj Marta
2018-06-10
2018-06-10
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2018-06-09
2
200
2018-06-09
11
2018-06-10
6
2018-06-10
13
PTYŚ (73)
2018-06-09
2
300
2018-06-09
3
300
2018-06-10
2018-06-10
1
500
BIRKE K (106)
2018-06-09
8
2018-06-09
2018-06-10
8
2018-06-10
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
FESTA (32)
2018-06-08
10
2018-06-09
13
2018-06-10
10
Lehmann Laura
BPK
2018-06-09
25
2018-06-09
22
2018-06-10
22
2018-06-10
33
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2018-06-09
1
500
2018-06-10
2
400
Łamaszewska Wiktoria
Romeo (281)
2018-06-10
3
2018-06-10
11
Maćkowiak Marcin
CH Jaszkowo
Carpaccio (258)
2018-06-09
25
2018-06-10
26
Concorde (259)
2018-06-09
32
2018-06-10
10
Le Matino (260)
2018-06-09
17
2018-06-10
24
Mądrowska Alicja
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
Casquetta (278)
2018-06-10
1
2018-06-10
1
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
Oliwier (253)
2018-06-09
5
2018-06-10
34
Lapaccio (254)
2018-06-09
1
2018-06-10
10
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
CARGO (42)
2018-06-08
2018-06-09
35
2018-06-09
35
2018-06-10
21
2018-06-09
16
2018-06-09
2018-06-10
10
2018-06-10
9
Matławski Piotr
bpk
2018-06-09
16
2018-06-09
20
2018-06-09
9
2018-06-09
11
Matuszewska Roksana
Golfant (161)
2018-06-10
7
2018-06-10
10
2018-06-10
14
Michalak Julia
Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
Happy Day (268)
2018-06-09
11
2018-06-09
11
2018-06-09
9
2018-06-10
5
2018-06-10
11
2018-06-10
8
Mikicin Alicja
bkp
2018-06-08
7
2018-06-09
12
2018-06-10
9
Miś Karolina
Kj Koko Brzeźniki
2018-06-10
22
Mizgier Agata
LKJ Abaria Iwno
FLOTYLLA (140)
2018-06-09
1
300
2018-06-09
3
200
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (67)
2018-06-08
20
2018-06-09
2018-06-09
5
2018-06-10
18
Niestrawska Ewa
KJ Jeziorki-Osieczna
Huligan (90)
2018-06-10
19
2018-06-10
Orawa (93)
2018-06-10
19
2018-06-10
21
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
LAMBI (5)
2018-06-08
8
2018-06-09
2
2018-06-10
1
Otlewska Amelia
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2018-06-08
17
2018-06-09
22
2018-06-10
13
Palacz Oliwia
KJ Liljówka Stęszewko
FALCON (187)
2018-06-08
14
2018-06-09
16
2018-06-10
14
Pałasz Aleksandra
Karkonoski Klub Jeździecki
GALION (134)
2018-06-10
19
2018-06-10
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
CHICAGO (17)
2018-06-08
9
2018-06-09
10
2018-06-10
6
Pawlicki Tomasz
Harmony Club Poznań
CASTAL B (116)
2018-06-09
27
2018-06-09
21
Pełeszuk Tadeusz
KJ Fundacja Kaczyna
CLARUS (51)
2018-06-09
8
2018-06-09
14
2018-06-10
5
2018-06-10
16
Perz Wiktoria
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
GRAL (206)
2018-06-09
39
2018-06-09
40
Piechowiak Daria
KJ Gold Team Rogalinek
Karmin (219)
2018-06-09
2
2018-06-09
15
Pietrzak Julia
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2018-06-08
23
2018-06-09
8
2018-06-10
15
Piontek Barbara
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
GABON (97)
2018-06-09
12
2018-06-09
2018-06-10
8
2018-06-10
Piontek Helena
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
ROLEX 2 (98)
2018-06-08
15
2018-06-09
10
2018-06-10
23
Pogodzińska Sonia
Diament (261)
2018-06-09
6
2018-06-09
2018-06-10
6
2018-06-10
Polcyn Zuzanna
Racocki KJ
CUBA (151)
2018-06-09
15
2018-06-09
20
KALISTO (152)
2018-06-09
31
2018-06-09
Potrzebowska Natalia
KJ Koło Brzeźniki
Omar (247)
2018-06-09
37
2018-06-09
2018-06-10
37
2018-06-10
11
Pyczek Aleksandra
Bpk
GALA (229)
2018-06-10
10
2018-06-10
7
Rogacki Jakub
bpk
FOREST (216)
2018-06-10
18
Rogowski Przemysław
Gold Team Rogalinek
2018-06-09
2018-06-09
2018-06-10
6
2018-06-10
Gold (228)
2018-06-09
1
2018-06-09
5
2018-06-10
1
2018-06-10
1
Rogowski Waldemar
KJ HEAA TUREK
BRENDAN (232)
2018-06-10
Rutkowska Karolina
Lotna (147)
2018-06-09
2018-06-09
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2018-06-08
16
2018-06-09
5
2018-06-10
3
Rzepka Julia
Luka (160)
2018-06-10
15
2018-06-10
3
Sawicki Piotr
Stadnina koni Dębno
BOURBON (27)
2018-06-09
20
2018-06-10
6
2018-06-09
9
2018-06-10
8
LARIDOR (29)
2018-06-09
45
2018-06-09
26
2018-06-10
30
2018-06-10
17
Sebastian Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
ELIOT (58)
2018-06-09
29
2018-06-09
11
Siennicka Maria
UKJ Leśny Dwór Pakówka
HORTENCJA (201)
2018-06-09
36
2018-06-09
2018-06-10
14
2018-06-10
Siennicka Zofia
UKJ Leśny Dwór Pakówka
BOLIWIA (202)
2018-06-09
5
2018-06-09
12
2018-06-10
19
2018-06-10
24
Skrzypczak Joanna
KJ CH Jaszkowo
2018-06-09
27
2018-06-10
Semino 5 (256)
2018-06-09
33
2018-06-10
22
Lolla (257)
2018-06-09
5
2018-06-10
Smura Kornelia
bpk
2018-06-08
4
2018-06-09
3
2018-06-10
2
Sobczak Zuzanna
Gold Team Rogalinek
Bobi (224)
2018-06-09
17
2018-06-09
12
2018-06-10
16
2018-06-10
7
Sobolewski Tadeusz
2018-06-10
11
2018-06-10
2018-06-10
4
Sorel Agata
Smirana (157)
2018-06-10
22
Starkowski Krystian
JKS Fer Więckowice
2018-06-09
14
2018-06-09
28
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
BULWAR (132)
2018-06-09
12
2018-06-09
2018-06-10
28
2018-06-10
37
FIGARO (133)
2018-06-09
24
2018-06-10
Stein Hanna
Pony Jumping Team
Wojtek (241)
2018-06-09
4
2018-06-09
6
2018-06-10
4
2018-06-10
2
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
2018-06-10
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
Hester (280)
2018-06-10
18
Styła Olga
Pony Jumping Team
2018-06-08
6
2018-06-09
13
2018-06-10
6
Świstel Magdalena
JKS Rafi Gorzów.
2018-06-09
2018-06-09
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
RASZKA (127)
2018-06-08
17
2018-06-09
14
ISTI (128)
2018-06-09
1
2018-06-09
10
2018-06-10
1
2018-06-10
24
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-06-08
3
2018-06-09
26
2018-06-10
21
Szkudlarek Magda
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2018-06-09
12
2018-06-09
13
Tatarynowicz Emilia
Gold Team Rogalinek
Domingo (221)
2018-06-09
12
2018-06-09
18
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
URODA (81)
2018-06-09
2018-06-09
5
2018-06-10
20
2018-06-10
6
DAMAR (82)
2018-06-09
36
2018-06-09
30
2018-06-10
25
2018-06-10
2018-06-09
15
2018-06-09
38
2018-06-10
13
2018-06-10
Tomczak Ida
Gold Team Rogalinek
Uśmiech (220)
2018-06-09
2018-06-09
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ Sokół Damasławek
CARMINA (75)
2018-06-09
11
2018-06-09
2018-06-10
15
2018-06-10
27
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
LUCY (101)
2018-06-09
26
2018-06-09
2018-06-10
12
2018-06-10
Waligórska Karolina
LKS Cwał Poznań
2018-06-09
29
2018-06-09
24
2018-06-10
23
Walkowiak Anna
Bez Przynależności Klubowej
Hilda (113)
2018-06-10
2
2018-06-10
13
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FALCO (4)
2018-06-08
9
2018-06-09
4
2018-06-10
1
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (199)
2018-06-09
9
2018-06-09
9
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
HEBERTINA (124)
2018-06-09
2018-06-09
13
HAJLATINO (125)
2018-06-10
39
2018-06-10
10
HEBERTINO (126)
2018-06-10
35
Wietrzykowska Laura
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (188)
2018-06-08
21
2018-06-09
17
2018-06-10
12
Wiśniewska Adrianna
Stowarzyszenie Rodan Club
2018-06-09
1
2018-06-09
10
2018-06-10
17
2018-06-10
Wisarda (146)
2018-06-09
15
2018-06-09
22
2018-06-10
1
300
2018-06-10
3
200
Wojtaszek Vesna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-06-08
12
2018-06-09
8
2018-06-10
8
Wypych Wiktoria
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
GREK (207)
2018-06-09
5
2018-06-09
7
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
2018-06-09
16
2018-06-09
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ARES (25)
2018-06-08
13
2018-06-09
23
2018-06-10
14
Salmin (239)
2018-06-09
20
2018-06-09
13
Zapotoczna Gabriela
St. KJ Tradycja Siedlnica
TIRAMISU (104)
2018-06-09
7
2018-06-09
7
Zawadka Joanna
KJ Picador Dziuplina
BOSS (6)
2018-06-08
4
2018-06-09
19
2018-06-10
26
2018-06-08
5
2018-06-09
7
2018-06-10
4
Żeromska Barbara
Gold Team Rogalinek
Chili (223)
2018-06-09
3
2018-06-09
9
2018-06-10
14
2018-06-10
13
Zielińska Aleksandra
KJ Jeziorki-Osieczna
2018-06-09
29
2018-06-09

Number of Riders: 186

Number of Horses: 243

The sum of prizes: 5 400.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl