Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 09:09:14
2018-05-17 22:10:42
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 09:09:34
2018-05-17 20:31:58
Maja Hendrys CANASTER
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 13/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:54:26
2018-05-16 22:36:03
Julia Malicka LITTLE ART
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:54:41
2018-05-16 22:26:48
Julia Malicka CARGO
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:55:00
2018-05-16 22:25:19
Joanna Maczuga MARIKA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:55:21
2018-05-16 22:24:27
Hubert Polowczyk ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:55:39
2018-05-16 22:23:53
Hubert Polowczyk OBO VAN ST MAARTEN
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:56:22
2018-05-16 22:23:12
Hubert Polowczyk ALO- SILIO P
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:56:37
2018-05-16 22:21:49
Hubert Polowczyk CELLDORADO
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:57:48
2018-05-16 22:05:39
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:58:04
2018-05-16 17:45:48
Bartosz Czaprański VASCO
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 15:45:21
2018-05-16 14:52:30
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 15:45:07
2018-05-16 14:50:59
Sławomir Klóska GRASSHOPPER
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 15:44:51
2018-05-16 14:49:57
Sławomir Klóska BRIGET JONES
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 15:44:39
2018-05-16 14:48:06
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 14:25:00
2018-05-16 12:01:00
Patrycja Czaplewska CANARO
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 14:23:41
2018-05-16 11:54:50
Borys Kramer CASLLAR
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:14:16
2018-05-16 06:51:03
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:17:42
2018-05-16 06:50:14
Hanna Jachimowicz AVALETTO
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:17:55
2018-05-15 21:59:37
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:18:08
2018-05-15 21:10:54
Cyryl Rosiak GIMMICK FIELD
  • 2x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 2x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:18:21
2018-05-15 21:00:31
Inga Dezor CELINA
  • 2x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:18:32
2018-05-15 19:52:35
Renata Trynka NINA ZAREWITSCH
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:18:47
2018-05-15 19:52:08
Renata Trynka LOANA HAB
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:30:11
2018-05-15 19:51:45
Renata Trynka CARANOS' EYE
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:30:00
2018-05-15 19:51:28
Maja Kaniewska FIDELIO
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:29:49
2018-05-15 19:51:12
Maja Kaniewska CASHIVO HAB
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:29:38
2018-05-15 19:50:05
Maja Kaniewska CASARO
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:29:27
2018-05-15 16:33:42
Nadia Lehmann TIFI
  • 2x 2/60/z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 27/A1/Finał Grupy A1 - zwykły z rozgrywką 65/65 cm - Art.238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:29:14
2018-05-15 09:33:03
Jarosław Poręba OBSESJA
  • 1x R6/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R7/L/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:29:04
2018-05-15 09:19:03
Jarosław Poręba B CATILLIA
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:28:52
2018-05-15 08:55:06
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:28:36
2018-05-15 07:18:41
Zofia Fragstein-Niemsdorff OSUMI
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:28:23
2018-05-14 21:44:21
Anna Cepa PORTO "R"
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:28:12
2018-05-14 21:43:05
Katarzyna Przezak COLOMBO
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:27:15
2018-05-14 21:42:24
Maria Grzesik TOSCA L
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:27:03
2018-05-14 21:41:39
Dobrochna Kucharska FOREVER
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:26:48
2018-05-14 21:40:58
Dobrochna Kucharska RODERYK
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:26:34
2018-05-14 21:35:56
Ignacy Ordanik CASPAR 238
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:26:22
2018-05-14 21:35:24
Ignacy Ordanik KUROSAWA
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:26:08
2018-05-14 21:34:01
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:25:56
2018-05-14 21:33:10
Zuzanna Kucharska BAILANDO
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:25:43
2018-05-14 21:32:30
Zuzanna Kucharska BIG LORD
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:25:29
2018-05-14 21:31:33
Amelia Gramza PIRAT
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:25:16
2018-05-14 21:30:55
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x 5/90/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
30 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:25:02
2018-05-14 12:48:54
Marcelina Hodera TELMA
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:24:46
2018-05-14 11:55:17
Laura Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:24:32
2018-05-14 11:53:00
Maciej Charliński ORLANDO W
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:24:18
2018-05-14 11:52:00
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:24:06
2018-05-14 11:51:29
Barbara Gronowska NORMAN
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:23:52
2018-05-14 11:50:54
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:23:37
2018-05-14 11:50:16
Amelia Stawińska FIGARO
  • 1x 14/L/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 15/P/z oceną stylu jeźdźca
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:23:25
2018-05-14 11:49:46
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 14/L/z oceną stylu jeźdźca
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:23:11
2018-05-14 11:49:07
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:22:57
2018-05-14 11:48:41
Marcelina Jackowiak BARKAROLA
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:22:38
2018-05-14 08:07:04
Jan Kurek CASSINI BOMB
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:22:23
2018-05-13 20:59:47
Aleksandra Jędrychowska ALANDA
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 25/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 33/D i E/-Finał Grupy D i E Grand Prix - zwykły z rozgrywką 120/120 cm - Art.238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:22:07
2018-05-13 13:57:00
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 1x R8/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:21:50
2018-05-13 10:31:32
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 15/P/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 24/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 25/120/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 32/Dz II i RJM/-Finał Dzieci II i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:21:34
2018-05-13 09:17:11
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:21:21
2018-05-13 09:09:59
Filip Laskowski PLEJADA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:21:08
2018-05-13 09:09:39
Filip Laskowski KRES
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:20:55
2018-05-13 09:09:14
Filip Laskowski ELENZA
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:20:41
2018-05-12 20:35:24
Jan Kurek CALISTO
  • 2x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:20:24
2018-05-12 20:19:17
Jan Kurek MAIK K
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:20:12
2018-05-12 20:18:33
Jan Kurek CHIQUITA
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:19:54
2018-05-12 20:16:42
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x 12/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:19:39
2018-05-12 20:12:28
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x 6/100/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 7/110/z oceną stylu jeźdźca
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:19:22
2018-05-12 20:11:37
Lena Kołacka APASJONATA CON AMORE
  • 1x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 4/80/z oceną stylu jeźdźca
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 08:19:07
2018-05-11 20:11:22
Julia Biskup HINDUSKA DAMA L
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:12:53
2018-05-11 20:10:43
Oliwia Palacz FALCON
  • 1x 10/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 11/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:13:37
2018-05-11 20:10:02
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 2x 3/70/z oceną stylu jeźdźca
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:14:03
2018-05-11 16:50:10
Wiktor Helbich MICHAEL KNIGHT
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 16:21:09
2018-05-11 09:12:41
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 8/120/z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/130/z oceną stylu jeźdźca
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-12 17:28:47
2018-05-10 22:17:47
Wiktoria Troć RASPBERRY
  • 1x R1/LL/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antkowiak Julia KJ Pony Jumping Team
2. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
3. Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
4. Barczyk Milena
5. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria
6. Biela Berenika CH Jaszkowo
7. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030577
8. Bors Iga SKJ Ponylandia
2005 (JM.)
9. Bronnenberg Jeroen BKS Kłos Budzyń
10. Bronnenberg Marta BKS Kłos Budzyń
11. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
12. Burnos Julia JKS Salio Biesiekierz Rudny
13. Cajske Klementyna BKS Budzyń
14. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O036422
15. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
16. Charliński Maciej LKJ Abaria Iwno
S
O008601
17. Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo
Z001119
18. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (J.)
O034926
19. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
20. Dańczak Michalina ST RZS Stables
21. Dezor Inga JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O036962
22. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (JM.)
O033001
23. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
24. Fragstein-Niemsdorff Zofia UKS Podkowa Moryń
2006 (JM.)
Brak
25. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
26. Górnicka Amelia BKS Budzyń
27. Górnicka Kornelia BKS Budzyń
28. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria
29. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
30. Gramza Leszek Stowarzyszenie Rodan Club
S
Z002865
31. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
32. Grzegorz Karolina KJ Jeziorki Osieczna
33. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O044553
34. Helbich Wiktor JKS Salio
2001 (J.)
O047941
35. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (JM.)
O033273
36. Heydel Karolina Pony Jumping Team
2003 (JM.)
brak
37. Hodera Marcelina LKJ Platan Wrocław
1997 (MJ.)
O027542
38. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
1997 (MJ.)
O003957
10060453
39. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (Mł.)
O039011
40. Jagsch Patrycja KJ CH-Jaszkowo
1997 (MJ.)
41. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (J.)
O029215
42. Janowiak Eliza KJ Raduszyn
43. Jędrychowska Aleksandra Zielonogórski KS Drzonków
2003 (JM.)
O031375
44. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia
2003 (JM.)
45. Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
1998 (MJ.)
O009716
46. Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
47. Kiełczewska Maria SKJ Ponylandia
48. Kinecka Aleksandra JKS Hanna
49. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
50. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria
51. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O040167
52. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
53. Kołodyńska Martyna Karkonowski KJ
54. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
55. Kowalonek Luna KJ Pony Jumping Team
56. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria
57. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
58. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem
59. Kucharska Dobrochna St. Rodan Club
S
O039345
60. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
61. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
62. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
63. Lauk Aleksander BKS Budzyń
64. Lehmann Laura BPK
2000 (J.)
O038895
65. Lehmann Nadia Lehmannsporthorses
2009 (Mł.)
O048705
66. Łączkowska Alicja JUKS Abakus Kaczyna
brak
67. Maćkowiak Marcin CH Jaszkowo
1999 (MJ.)
68. Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice
S
O022628
69. Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo
70. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O035381
71. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel
72. Mikicin Alicja bkp
2003 (JM.)
O038632
73. Mossakowski Jan SJ Baborówko
Z003414
74. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
75. Oleszkiewicz Lena SKJ Ponylandia
2005 (JM.)
76. Oleszkiewicz Nina SKJ Ponylandia
2003 (JM.)
77. Olszewska Krystyna KJ CH Jaszkowo
78. Ordanik Ignacy St. Rodan Club Skrzynki
2002 (J.)
O033788
79. Palacz Oliwia KJ Liljówka Stęszewko
2004 (JM.)
O043165
80. Patora Nikol
81. Pełeszuk Tadeusz LKS Lech Gniezno
82. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
brak
83. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem
84. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem
85. Pietrzak Julia Królewski KJ Wiktoria
86. Piontek Barbara Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
87. Piontek Helena Pony Jumping Team
88. Pliem - Perka Aleksandra JKS Salio
89. Pliem-Perka Martyna JKS Salio
90. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
91. Poręba Jarosław Karkonoski KJ
S
O000520
92. Przezak Katarzyna St. Rodan Club Skrzynki
2001 (J.)
O031461
93. Ratajska Gabriela ST RZS Stables
94. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
1997 (MJ.)
O025537
95. Rosiak Cyryl JKS Salio
2004 (JM.)
brak
96. Siczyński Alan JUKS Mieczewo
97. Sierakowska Michalina ST RZS Stables
98. Skrzypczak Joanna KJ CH Jaszkowo
1997 (MJ.)
Z004273
99. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
100. Sobczak Zuzanna Gold Team Rogalinek
101. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
102. Stein Hanna Pony Jumping Team
103. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
2000 (J.)
Z005621
104. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (JM.)
105. Styła Olga Pony Jumping Team
106. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
107. Troć Wiktoria KJ Salio Biesiekierz Rudny
2003 (JM.)
O042931
108. Trynka Renata KJ Gołębin Stary
2003 (JM.)
O045645
109. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
110. Van den Kroonenberg Michele KJ Sokół Damasławek
111. Wiącek Anna St. Grupy Nickel
2001 (J.)
O046968
112. Wieliczko Daniel KJ Pobet
S
113. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
114. Woźniak Hubert Agro-Handel Śrem
115. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem
116. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
117. Wysoczański Filip KJ Michałówka
118. Żeromska Barbara Gold Team Rogalinek
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

ALANDA SP POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Landino / Landgraf I
M: Alicja / Elvis
O: Magdalena Jędrychowska
B: Ewa Libich
K018720 616009590183906
2.

68

ALO- SILIO P SP POL 2014 Ogier siwa F: Cassilio
M: Aloverien P
O: Witold Polowczyk
B: Witold Polowczyk
brak
3.

141

Amieke KWPN Holandia 2005 klacz kaszt. F: Triomphe de Muze
M: Nienke
O: Antoni Chłapowski
B:
K016183
4.

154

Angela F:
M:
O:
B:
5.

7

APASJONATA CON AMORE Kuc Walijski POL 2008 Wałach gniada F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Ryszard Kołacki
B:
K020178 POL013610175508
6.

156

Apla kuc POL 2004 mare kasztan F: NN
M: NN
O: Katarzyna Wożniak
B:
7.

99

Ares F:
M:
O:
B:
8.

58

AVALETTO WLKP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Ludwig As / Ludwig Von Bayern
M: Anatomia / Orkisz
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Jacek Janiszewski
K016692 616007610074209
9.

45

B CATILLIA KWPN POL 2007 Klacz gniada F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
O: Jarosław Poręba
B: W. Warnar
K020875 528003000709725
10.

61

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
11.

34

BAILANDO WLKP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
O:
B: Krzysztof Lik
K013436 POL007590152908 104OZ10
12.

21

BARKAROLA KUC POL 1997 Klacz gniada/kuc:131 F: Nandy Man / Navajo
M: Balerina / Farah- Kajus
O: Marcelina Jackowiak
B:
K003643 616013670007397
13.

158

Bassara F:
M:
O:
B:
14.

33

BIG LORD KWPN POL 2006 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Dirmatine / Uniek
O:
B: Stajnia Zielman
K018392 5280030611662
15.

129

Blanka K F:
M:
O:
B:
16.

112

Bobi mały koń Polska wałach gniady F: NN
M: NN
O: Ryszard Kołacki
B:
616999610323109
17.

160

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
18.

62

BRIGET JONES SP POL 2011 Klacz gniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Marek
B: Kopras Marek
K025165 616009610071912
19.

23

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
20.

161

CALVADA F Westfale POL 2013 Klacz gniada F: Sable Rose (Calvados)
M: Cexti/Cavalier
O: Marek Fimmel
B: Armin Stockem
brak
21.

155

CANASTER BAW POL 2006 Wałach F: Quinto de B
M: Wale
O: Paweł Chudziak
B: Niemcy
DE481810267106
22.

167

Caranos-Star F:
M:
O:
B:
23.

51

CARANOS' EYE HOL GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Carano / Capitol I
M: Prinzess II / Carpaccio
O: Hans Peter Petersen
B: Hans Peter Petersen
K017241 DE421000123608
24.

86

Carea SP PL 2012 klacz gniada F: Chacco Fly
M: Carewna
O: Lauk
B:
25.

72

CARGO HAN POL 2005 Wałach gniada F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
O: Edyta Borkowska-Malicka
B: Roman Roszkiewicz
K009544 DE431316567405
26.

130

Carmina F:
M:
O:
B:
27.

27

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
28.

147

Carpaccio HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
O: Antoni Chłapowski
B:
29.

48

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
30.

49

CASHIVO HAB BAVAR GER 2012 Wałach siwa F: Casino / Capitol I
M: Chiva / Coriolan
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K023551 DE481810026812
31.

59

CASLLAR HOL GER 2011 Wałach gniada F: Casall / Caretino
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
O: Borys Kramer
B:
K025022 DE421000183111
32.

37

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O:
B:
K022052 DE418180065908
33.

20

CASSINI BOMB .... POL 2008 Wałach gniada F: ...
M: ...
O: ...
B: ...
...
34.

123

Castor F:
M:
O:
B:
35.

54

CELINA WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Idol / Carbano
M: Cyntia / Polder
O: Inga Dezor
B: Lech Frydrych
K024900 616007610031712
36.

67

CELLDORADO Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach siwa F: Cellestial
M: Estelle du Barbour/Diarado
O: Hubert Polowczyk
B: Niemcy
brak
37.

132

Ceres 2011 F: Marino
M: Czarnuszka
O: Ewa Niestrawska
B:
38.

146

Chacco - Red Westf. GER 2006 gelding kaszt./165 F: Chacco-Blue
M: Granita Grannus
O: Antoni CHłapowski
B:
K011898 DE 441411243806
39.

174

Charlie's Boomerang kuc walijski Niemcy 2008 wałach palomino F: Thers Billy Budd
M: Lamona
O: Marzena Jurzak
B:
DE 422 2200 79008
40.

77

Chicago OLD GER 2005 wałach gniada F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
O: Jacek Kosow
B:
DE610053098
41.

111

Chili F:
M:
O:
B:
616999610270105
42.

11

CHIQUITA SP POL 2012 Klacz gniada F: Vandame / Guidam
M: Callie Z / Calvin Z
O:
B:
K024367 616009610101412
43.

133

Clarus HOLSZT. GER 2005 stallion F: Contender
M: E-Larissa Langraf I
O: Tadeusz Pełeszuk
B:
44.

74

Clydagh Justice kuc Irlandia 2011 wałach siwa F: Brawn
M: Frair Clydagh
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
S3-372004000010695
45.

41

COLOMBO SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Capacity Z / Catango Z
O: Małgorzata i Jacek Przezak
B:
K021785 616009670115111
46.

148

Concorde F:
M:
O:
B:
47.

95

Corjana P SP PL 2008 klacz siwa F: Correro
M: Calippa
O: Julia Burnos
B:
POL009610010408
48.

126

Czudyno de Rem Z Zangershede Belgia 2008 wałach siwa F: Cap Kennedy
M: Dyne
O: Zbigniew Ueberhan
B:
49.

142

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
O: Antoni Chłapowski
B:
K014402
50.

17

DIE KLEINE LADY Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUNKMF092440220
51.

96

Donat SP PL 2007 wałach kasztanowata F: Sprint
M: Dąbrówka
O: Julia Burnos
B:
POL009540174307
52.

143

Donau VDL KWPN Holandia 2008 ogier gniada F: Caretino
M: K-Joyce ZB
O: Antoni Chłapowski
B:
K012853
53.

118

Doris małopolska PL 2007 klacz siwa F: Dunajec
M: Dolores
O: Magdalena Parkitna
B:
54.

16

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O: Barbara Rękosiewicz
B: Roman Barlik
K014556 POL009610219408
55.

13

ELENZA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Vleut / Quick Star
M: Selenza / No Ski
O:
B:
K018664 528003200903598
56.

122

Erina HOL 2009 klacz gniada F: Van Gogh
M: Sarina
O: Janusz Plim-Perka
B:
57.

22

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
58.

103

Estera F:
M:
O:
B:
59.

3

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
60.

6

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada F: Concorde / Cor De La Bryere
M: Bella - Canta R / Darco
O: Tomasz Palacz
B: Andrzej Kubik
K009852 POL009590013105
61.

85

Festa SP PL 2010 klacz gniada F: Sarmata
M: Fiesta
O: Lauk
B:
62.

50

FIDELIO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Edition / Forsyth
M: Zerena / Zeus
O: Jana Beck
B: Georg Gerken jun.
K025543 DE431314204810
63.

24

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Vis Versa / Iaco C
M: Figa / Ozarro
O: Katarzyna Nowakowska
B: SK Walewice
K013733 POL009590242606
64.

39

FOREVER SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Fatima / Landfriese II
O:
B:
K012011 616009660328405
65.

114

Gabon kuc POL 2007 ogier gniada F: Bonetto-D
M: Gamza
O: Tomasz Piontek
B:
POL013610197007
66.

136

Garbonos kuc SWE 1994 gelding kaszt./129 F: NN
M: NN
O: Antoni Chłapowski
B:
K002593 04712
67.

55

GIMMICK FIELD KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL
M: Rikina-Field
O: Cyryl Rosiak
B: Cyryl Rosiak
brak
68.

79

Gina pony Niemcy 2008 klacz c.siwa F: NN
M: NN
O: Krzysztof Król
B:
DE 417-17-03892-08
69.

75

Glenlo Fionnuala kuc Irlandia 2011 klacz siwa F: Kilmulen
M: Pocahontas
O: Luiza Oleszkiewicz
B:
M1-372004000025626
70.

88

Glory kuc POL 2006 mare kara/137 F: Santara Danny's Boy
M: Grażka Texass Skalin
O: Przemysław Śmigiel
B:
K011908 11671
71.

9

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
72.

63

GRASSHOPPER Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Girlfriend / Neo
O: Marek Kopras
B: Marek Kopras
brak
73.

108

Gwiazdeczka Tabun POL 2006 klacz gniada F: Jasmon
M: Gwiazdeczka
O: Sebastian Bąk
B:
POL013630129306
74.

172

Hajlatino F:
M:
O:
B:
75.

106

Helga kuc Polska 2002 klacz siwa F: NN
M: NN
O: Sebastian Bąk
B:
POL99590180102
76.

169

Hester F: Seul
M: Heinolia Nirkan
O:
B:
77.

1

HINDUSKA DAMA L WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Drako / Drakdream
M: Higa / Arkan
O: Liliana Błochowiak-Jachimowicz
B: Grzegorz Jachimowicz
K010900 616007610012606
78.

110

Jagienka kuc PL 2008 klacz gniada F:
M:
O:
B:
79.

18

JASYR SP POL 2004 Wałach gniada/mk: F: Lagrain / Landgraf I
M: Jacquelien / Zuidhorn
O: Paweł Augustyniak
B: Małgorzata Balcerzak
K010048 POL009590050004
80.

82

Jubel kuc PL 2004 wałach siwa F: Strayer's Samson
M: Abberthome's Judith
O: Lauk
B:
81.

119

Junior kuc Polska 2006 wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Janusz Plim-Perka
B:
616999590267306
82.

175

Junior de Pomme F:
M:
O:
B:
83.

171

Kamira F:
M:
O:
B:
84.

84

Klara - W SP PL 2012 klacz kara F: Romeo Des Vaux
M: Kaja
O:
B:
85.

14

KRES WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Romario / Caletto's Son
M: Karina / Poplon
O: Wiesław Laskowski
B: Anna Balukiewicz
K025147 616007610137013
86.

76

Krutynia F:
M:
O:
B:
87.

36

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
88.

90

La Cumparsita SP PL 2008 klacz siwa F: Corland
M: La Jana
O: Jakub Jurzak
B:
11919
89.

44

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
90.

87

Lady Dream SP PL 2011 klacz c.gniada F: Califax
M: Little Lady
O:
B:
91.

150

Lapaccio HOLSZT GER 2004 F: Lavall I
M: Fortuna Marlo
O: Antoni Chłapowski
B:
92.

149

Le Matino HOL GER 2010 wałach kasztan F: Cyrkon
M: Piorette
O: Antoni Chłapowski
B:
93.

151

Leipzig-Star F:
M:
O:
B:
94.

73

LITTLE ART Westfalska GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III
M: Cuntints
O: Edyta Borkowska- Malicka
B: Montis Sp. zo. o
Brak DE441411589010
95.

104

Little Tanzer F:
M:
O:
B:
96.

52

LOANA HAB BAVAR GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Lilli Marlen II /
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
brak
97.

105

Lucas RJT F:
M:
O:
B:
98.

157

Maciuś F:
M:
O:
B:
99.

107

Maidi kuc PL 2012 klacz c.kasztan F: Max
M: Mika
O: Renata Bąk
B:
100.

12

MAIK K SP POL 2009 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
101.

78

Manchester 0012 DRP GER 2001 gelding kaszt./147 F: Monarch
M: Brica Hansegard Silver Socks
O: Agata Stryjkowska
B:
K007299 410100383201
102.

127

Marcos F:
M:
O:
B:
103.

71

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
O: Joanna Maczuga
B: SK Walewice
K018474 616009590215410
104.

170

Michael Angelo F SP POL 2007 stallion gn./165 F: Bajou Du Rouet
M: Miss Carnute F Carnute
O:
B:
K010849 11309
105.

4

MICHAEL KNIGHT KWPN GER 2009 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Łukasz Wyszkowski
B:
K022871 528003000031116
106.

93

Miłek Ponysport F:
M:
O:
B:
107.

140

Moneta F:
M:
O:
B:
108.

124

Montana Niemcy 2004 klacz gniada F:
M:
O: Antoni Chłapowski
B:
109.

115

Montgomerie DRP Niemcy 2007 wałach gniady F: Monet
M: Nora
O: Katarzyna Heydel
B:
DE 455-8701680-07
110.

57

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
111.

165

Nancy Ponysport F:
M:
O:
B:
112.

53

NINA ZAREWITSCH HOL GER 2011 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Feldhaus Henrike
K020496 DE421000114511
113.

131

Nobelstar 0005 DRP 2000 wałach /147 F:
M:
O: Karolina Heydel
B:
K007893 DE441410094000
114.

26

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
115.

69

OBO VAN ST MAARTEN BWP BEL 2014 Ogier gniada F: Kannan
M: Zydoctro V/D Kapel/Indoctro
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Bruyninx Bvba
brak
116.

46

OBSESJA SP POL 2003 Klacz gniada F: Santos / Guidam
M: Opcja / Cabrol
O: Jarosław Poręba
B:
K009030 POL009611078903 104FR80
117.

70

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 Ogier gniada F: Darco
M: Prima Donna
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Jan Winters
brak
118.

152

Oliwier Old GER 2010 wałach ciemnogniady F: Olimpic Fire
M: Super Susi
O: Antoni Chłapowski
B:
119.

28

ORLANDO W WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Chap / Cellestial
M: Osaka / Czynel
O: Krystyna Charlińska
B: Jacek Wilczyński
K021599 616007610016911
120.

128

Oscar F:
M:
O:
B:
121.

43

OSUMI KUC POL 1999 Klacz kasztanowata/kuc:137,5 F: Dethmer
M: Oosterduinen jorike
O: Piotr Fragstein
B: Bedlińska Urszula
Brak
122.

89

Panonia pony PL 2009 klacz siwa F: NN
M: NN
O: Jakub Jurzak
B:
606999600344309
123.

81

Penelopa kuc feliński POL 2005 klacz siwa F: Harbin
M: Pacynka
O: Krzysztof Król
B:
POL 013670072705
124.

32

PIRAT WLKP POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Delgor / Dancing
M: Pora / Delgor
O: Leszek Gramza
B: Zdzisław Laskowski
K023491 616007670137309
125.

15

PLEJADA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Mistar / Mazzel
M: Pasja / Inblanco
O: Wiesław Laskowski
B: Marcin Grzeszczyk
K020967 616007610262808
126.

42

PORTO R SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Donzini / Dinard L
M: Parodie / Pilot
O:
B:
K014551 POL009540055308
127.

56

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou du Rouet
M: Pretty Woman
O: Anna Choynowska
B: Szpak Jan
BRAK 616009640101009 105MP24
128.

163

QUANTUM OF LOVE HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintenor / Quinar
M: Chico's Deern / Chico's Boy
O: Marek Fimmel
B:
K019123 DE431316878609
129.

153

Quizio F:
M:
O:
B:
130.

2

RASPBERRY SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Rowa / Rotspon
O: Katarzyna Orzechowska-Troć
B: Jakub Wieczorek
K017788 616009590268009
131.

25

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
132.

162

Raula de Ganad 2009 klacz gniada F: Quifilio
M: Ralinka
O:
B:
K020350
133.

64

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
O: Marian Nickel
B:
K007731 009611193002
134.

38

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
O:
B:
K014590 POL009610172107
135.

113

Rolex 2 Polska 2004 ogier siwa F: Martell
M: Rita
O: Tomasz Piontek
B:
POL013540072804
136.

98

Rossums Travel New Forest NED 2003 gelding gn./162 F: Valentino
M: Rossum;s Miss Marple
O: Julia Kaczmarek
B:
K010358 11068
137.

116

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: JAROSŁAW KÓSKA
B: NN
K009244
138.

135

Rozbójnik F:
M:
O:
B:
139.

117

S Easy Fly KWPN HOL 2009 klacz gniada F: Sir Shutterfly
M: Twinkel R
O: Jarosław Poręba
B:
140.

145

Semino 5 Old. GER 2006 gelding sk.gn./165 F: Stalypso
M: Celline Couleur - Rubin
O: Antoni Chłapowski
B:
K011897 DE 418180128406
141.

92

Shadow kuc Polska 2009 wałach gniady F: NN
M: NN
O: Klaudia Bors
B:
09408
142.

137

Sing F:
M:
O:
B:
143.

125

Solali F:
M:
O:
B:
144.

94

Sonata W F:
M:
O:
B:
616 009 63 02035 10
145.

168

Stanislaw - Star F:
M:
O:
B:
146.

66

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
147.

109

Sulaatik's Pittsburgh kuc HOL 2012 wałach siwa F:
M:
O: Bartosz Ratajski
B:
148.

5

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
149.

8

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B:
K010453 POL013640007904 103FX32
150.

120

Tango kuc Polska 2006 wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Tangana
O: Janusz Plim-Perka
B:
151.

30

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
O: Jarosław Poręba
B: SK Nad Wigrami
K018545 616009510353711
152.

166

Tercja Kuc POL 1996 mare F: Ardahan oo
M: Titania
O: Katarzyna Mizgier
B:
153.

80

Tercja kuc POL 2004 klacz F: NN
M: Karina
O: Krzysztof Król
B:
154.

47

TIFI Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Granit
M: Three-B-Springlight
O: Maciej Lehmann
B: Brak
K023869
155.

138

Titanas Plius HANN 2005 F: Techas
M: Bachrama Charitonas
O:
B:
156.

40

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
157.

29

UPSILON VAN LIMERICK WEST GER 2007 Wałach gniada F: Upgrade
M: Jacobalia
O: Laura Lehmann
B: *
K023556
158.

65

VASCO HAN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Van Helsing / Valentino
M: Lucie / Le Primeur
O: Bartosz Czaprański
B:
K020881 DE431310523411
159.

144

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
O: Antoni Chłapowski
B:
K012580 11801
160.

35

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O:
B:
K025219 DE456570092210
161.

31

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B: Barbara Guniewicz
K012790 616013570344607 105FF36
162.

83

Walencja kuc PL 2009 klacz siwa F: Pietrek
M: Wira
O: Lauk
B:
163.

134

Wojtek F:
M:
O:
B:
164.

102

WOLF'S MORITZ V DRP POL 2011 Wałach siwa F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Anna Dunst
B: nn
K018713 DE434340050807
165.

139

Zefira F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Antkowiak Julia KJ Pony Jumping Team
90 cm
Bajońska Julianna KJ CH Jaszkowo
60 cm
70 cm
Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria
bon 50
70 cm
Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
bon 150
Bors Iga SKJ Ponylandia
bon 50
Burnos Julia JKS Salio Biesiekierz Rudny
bon 160
100
200
SUM:
300.00
Cajske Klementyna BKS Budzyń
bon 50
Dańczak Michalina ST RZS Stables
bon 60
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
250
50
100
SUM:
400.00
Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
bon 80
Górnicka Kornelia BKS Budzyń
bon 50
Heydel Karolina Pony Jumping Team
bon 150
Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
150
150
250
150
SUM:
700.00
Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
bon 100
Jędrychowska Aleksandra Zielonogórski KS Drzonków
bon 100
Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia
bon 170
Karwatka Magdalena KJ CH Jaszkowo
60 cm
Kiełczewska Maria SKJ Ponylandia
bon 80
Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria
50 cm
Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
bon 50
Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
bon 100
bon 170
Kucharska Dobrochna St. Rodan Club
150
SUM:
150.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
bon 160
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
50
200
100
SUM:
350.00
Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
200
SUM:
200.00
Lauk Aleksander BKS Budzyń
bon 50
Lehmann Nadia Lehmannsporthorses
bon 70
Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice
100
SUM:
100.00
Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel
bon 50
Mikicin Alicja bkp
150
SUM:
150.00
Oleszkiewicz Nina SKJ Ponylandia
bon 120
Ordanik Ignacy St. Rodan Club Skrzynki
150
200
SUM:
350.00
Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
bon 50
Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem
bon 120
Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem
bon 120
Piontek Barbara Pony Jumping Team
bon 70
Piontek Helena Pony Jumping Team
90 cm
Pliem - Perka Aleksandra JKS Salio
bon 80
Pliem-Perka Martyna JKS Salio
bon 50
Styła Olga Pony Jumping Team
100 cm
Woźniak Hubert Agro-Handel Śrem
bon 50
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem
bon 100
Wysoczańska Nina KJ Michałówka
70 cm
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Julia
KJ Pony Jumping Team
Lucas RJT (105)
2018-05-18
16
2018-05-18
8
2018-05-19
16
2018-05-19
10
2018-05-20
90 cm
Bajońska Julianna
KJ CH Jaszkowo
Quizio (153)
2018-05-18
13
2018-05-18
10
2018-05-19
6
2018-05-20
6
60 cm
Angela (154)
2018-05-18
4
2018-05-18
5
2018-05-19
1
2018-05-20
1
70 cm
Barczyk Milena
2018-05-18
1
2018-05-18
10
2018-05-19
3
2018-05-19
8
2018-05-20
Doris (118)
2018-05-18
2018-05-18
2018-05-19
13
2018-05-19
9
2018-05-20
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria
2018-05-18
5
2018-05-18
3
2018-05-19
6
2018-05-20
5
bon 50
Gina (79)
2018-05-20
1
70 cm
Biela Berenika
CH Jaszkowo
Garbonos (136)
2018-05-18
1
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
7
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2018-05-18
1
2018-05-18
11
2018-05-19
2
2018-05-20
1
bon 150
Bors Iga
SKJ Ponylandia
Shadow (92)
2018-05-18
4
2018-05-18
5
2018-05-19
2
2018-05-19
2
2018-05-20
4
bon 50
Bronnenberg Jeroen
BKS Kłos Budzyń
Carea (86)
2018-05-19
15
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
25
Bronnenberg Marta
BKS Kłos Budzyń
2018-05-19
5
2018-05-19
19
2018-05-20
2018-05-20
14
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (3)
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-20
Burnos Julia
JKS Salio Biesiekierz Rudny
2018-05-18
14
2018-05-18
2
2018-05-19
5
2018-05-20
1
bon 160
Donat (96)
2018-05-18
18
2018-05-19
19
2018-05-19
3
100
2018-05-20
1
200
Cajske Klementyna
BKS Budzyń
2018-05-18
1
2018-05-18
7
2018-05-19
1
2018-05-19
3
2018-05-20
4
bon 50
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-05-19
20
2018-05-19
18
2018-05-20
22
2018-05-20
23
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
Castor (123)
2018-05-18
2018-05-18
11
2018-05-19
12
2018-05-19
14
2018-05-20
7
Charliński Maciej
LKJ Abaria Iwno
2018-05-19
4
2018-05-19
10
2018-05-20
26
2018-05-20
15
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
LACRIMA (44)
2018-05-20
24
2018-05-20
18
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
VASCO (65)
2018-05-20
12
2018-05-20
7
Dańczak Michalina
ST RZS Stables
Helga (106)
2018-05-20
3
bon 60
Dezor Inga
JUKS Mieczewo
CELINA (54)
2018-05-20
17
2018-05-20
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-05-18
5
2018-05-18
6
2018-05-19
13
2018-05-19
9
2018-05-20
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
CALVADA F (161)
2018-05-19
8
2018-05-19
2018-05-20
19
2018-05-19
5
2018-05-20
1
250
2018-05-19
4
2018-05-19
6
2018-05-20
3
50
2018-05-20
3
100
Fragstein-Niemsdorff Zofia
UKS Podkowa Moryń
OSUMI (43)
2018-05-18
17
2018-05-18
14
2018-05-19
7
2018-05-19
12
2018-05-20
7
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (5)
2018-05-18
4
2018-05-18
8
2018-05-19
2018-05-19
1
2018-05-20
1
bon 80
Górnicka Amelia
BKS Budzyń
2018-05-18
3
2018-05-18
4
2018-05-19
8
2018-05-19
11
2018-05-20
6
Górnicka Kornelia
BKS Budzyń
Jubel (82)
2018-05-18
2
2018-05-18
1
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
5
bon 50
Gosztyła Weronika
Królewski KJ Wiktoria
2018-05-18
2
2018-05-19
8
Gramza Leszek
Stowarzyszenie Rodan Club
TOSCA L (40)
2018-05-20
3
2018-05-20
15
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
NORMAN (26)
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-19
15
2018-05-19
2018-05-20
3
Grzegorz Karolina
KJ Jeziorki Osieczna
Ceres (132)
2018-05-19
6
2018-05-19
8
2018-05-20
3
Grzesik Maria
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (40)
2018-05-19
16
2018-05-19
Helbich Wiktor
JKS Salio
2018-05-19
5
2018-05-19
5
2018-05-20
12
2018-05-20
Hendrys Maja
KJ Agro-Handel Śrem
CANASTER (155)
2018-05-19
16
2018-05-19
4
Heydel Karolina
Pony Jumping Team
2018-05-18
3
2018-05-18
2
2018-05-19
4
2018-05-20
1
bon 150
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
MOSSA (57)
2018-05-19
13
2018-05-19
2
150
2018-05-20
1
150
2018-05-20
4
2018-05-19
20
2018-05-19
1
250
2018-05-20
2018-05-20
3
150
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
2018-05-18
1
2018-05-18
1
2018-05-19
1
2018-05-20
1
bon 100
EROZJA (22)
2018-05-18
10
2018-05-18
15
2018-05-19
1
2018-05-19
15
2018-05-20
Jagsch Patrycja
KJ CH-Jaszkowo
Montana (124)
2018-05-19
2018-05-19
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-05-20
10
2018-05-20
18
Jędrychowska Aleksandra
Zielonogórski KS Drzonków
ALANDA (19)
2018-05-19
7
2018-05-19
8
2018-05-20
3
bon 100
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia
Panonia (89)
2018-05-18
4
2018-05-18
2
2018-05-19
1
2018-05-20
1
bon 170
Kaniewska Maja
KJ Gołębin Stary
CASARO (48)
2018-05-20
19
2018-05-20
2018-05-20
21
2018-05-20
19
FIDELIO (50)
2018-05-20
9
2018-05-20
10
Karwatka Magdalena
KJ CH Jaszkowo
Moneta (140)
2018-05-19
5
2018-05-19
6
2018-05-20
1
60 cm
Maciuś (157)
2018-05-18
6
2018-05-18
11
Kiełczewska Maria
SKJ Ponylandia
2018-05-18
16
2018-05-18
10
2018-05-19
1
2018-05-19
10
2018-05-20
2
bon 80
Kinecka Aleksandra
JKS Hanna
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
BADOLAN (61)
2018-05-19
7
2018-05-19
8
2018-05-19
14
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-19
17
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria
Tercja (80)
2018-05-18
2018-05-19
2018-05-19
6
2018-05-20
50 cm
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
2018-05-18
11
2018-05-18
12
2018-05-19
1
2018-05-19
9
2018-05-20
5
bon 50
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
2018-05-18
7
2018-05-18
6
2018-05-19
8
2018-05-19
5
2018-05-20
3
bon 100
2018-05-18
8
2018-05-18
5
2018-05-19
4
2018-05-19
2
2018-05-20
1
bon 170
Kołodyńska Martyna
Karkonowski KJ
Kamira (171)
2018-05-19
2018-05-19
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (116)
2018-05-18
3
2018-05-18
3
2018-05-19
1
2018-05-19
8
2018-05-20
8
Kowalonek Luna
KJ Pony Jumping Team
2018-05-18
5
2018-05-18
7
2018-05-20
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria
Gina (79)
2018-05-18
14
2018-05-18
14
2018-05-19
9
2018-05-19
8
Tercja (166)
2018-05-18
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem
Estera (103)
2018-05-18
1
2018-05-18
17
2018-05-19
2
2018-05-19
11
2018-05-20
9
Kucharska Dobrochna
St. Rodan Club
RODERYK (38)
2018-05-19
11
2018-05-19
1
150
2018-05-20
1
2018-05-20
22
FOREVER (39)
2018-05-19
12
2018-05-19
2018-05-20
13
2018-05-20
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-05-18
13
2018-05-18
6
2018-05-19
4
2018-05-19
21
2018-05-20
2018-05-18
4
2018-05-18
3
2018-05-19
1
2018-05-19
23
2018-05-20
2
bon 160
2018-05-18
1
2018-05-18
3
2018-05-19
4
2018-05-19
1
2018-05-20
6
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2018-05-19
3
50
2018-05-19
15
2018-05-20
5
2018-05-20
16
MAIK K (12)
2018-05-19
14
2018-05-19
2
200
2018-05-20
11
2018-05-20
2018-05-19
20
2018-05-19
5
2018-05-20
2
100
2018-05-20
9
2018-05-19
10
2018-05-19
2018-05-20
8
2018-05-20
11
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
ELENZA (13)
2018-05-19
13
2018-05-19
6
KRES (14)
2018-05-19
11
2018-05-19
10
PLEJADA (15)
2018-05-19
12
2018-05-19
1
200
Lauk Aleksander
BKS Budzyń
Festa (85)
2018-05-18
1
2018-05-18
12
2018-05-19
5
2018-05-19
7
2018-05-20
5
bon 50
Lehmann Laura
BPK
2018-05-19
3
2018-05-19
23
2018-05-20
27
2018-05-20
14
Lehmann Nadia
Lehmannsporthorses
TIFI (47)
2018-05-18
4
2018-05-18
6
2018-05-19
8
2018-05-19
1
2018-05-20
2
bon 70
Łączkowska Alicja
JUKS Abakus Kaczyna
Blanka K (129)
2018-05-19
13
2018-05-19
5
2018-05-20
1
2018-05-20
20
Maćkowiak Marcin
CH Jaszkowo
Carpaccio (147)
2018-05-19
24
2018-05-20
17
Concorde (148)
2018-05-19
24
2018-05-20
Le Matino (149)
2018-05-20
14
Maczuga Joanna
KS Cortina Kaczenice
MARIKA (71)
2018-05-19
2
100
2018-05-20
4
2018-05-20
13
Majewska Antonina
KJ CH Jaszkowo
2018-05-19
18
2018-05-20
16
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
CARGO (72)
2018-05-18
2
2018-05-18
2018-05-19
13
2018-05-19
18
2018-05-19
13
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel
Zefira (139)
2018-05-18
15
2018-05-18
8
2018-05-19
3
2018-05-19
6
2018-05-20
5
bon 50
Mikicin Alicja
bkp
2018-05-19
14
2018-05-19
9
2018-05-20
7
2018-05-20
2
150
Mossakowski Jan
SJ Baborówko
Sing (137)
2018-05-19
1
2018-05-19
9
2018-05-19
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2018-05-18
9
2018-05-18
4
2018-05-19
2018-05-20
1
Oleszkiewicz Lena
SKJ Ponylandia
2018-05-18
2
2018-05-18
1
2018-05-19
4
2018-05-19
6
2018-05-20
6
Oleszkiewicz Nina
SKJ Ponylandia
2018-05-18
6
2018-05-18
1
2018-05-19
3
2018-05-19
3
2018-05-20
2
bon 120
Olszewska Krystyna
KJ CH Jaszkowo
2018-05-19
5
2018-05-20
11
Ordanik Ignacy
St. Rodan Club Skrzynki
2018-05-19
11
2018-05-19
7
2018-05-20
8
2018-05-20
4
2018-05-19
4
2018-05-19
3
150
2018-05-20
12
2018-05-20
2
200
Palacz Oliwia
KJ Liljówka Stęszewko
FALCON (6)
2018-05-18
1
2018-05-18
15
2018-05-19
5
2018-05-19
6
2018-05-20
8
Patora Nikol
Chicago (77)
2018-05-19
1
2018-05-19
21
2018-05-20
2
2018-05-20
13
Pełeszuk Tadeusz
LKS Lech Gniezno
Clarus (133)
2018-05-19
6
2018-05-19
22
2018-05-20
10
2018-05-20
5
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
Marcos (127)
2018-05-19
2
2018-05-19
3
2018-05-20
6
Oscar (128)
2018-05-19
6
2018-05-19
5
2018-05-20
4
bon 50
Pietrzak Daria
KJK Pod Żubrem
2018-05-18
7
2018-05-18
2
2018-05-19
2
2018-05-20
1
bon 120
Pietrzak Daria
KJK Pod Żubrem
2018-05-18
1
2018-05-18
6
2018-05-19
10
2018-05-19
3
2018-05-20
2
bon 120
Pietrzak Julia
Królewski KJ Wiktoria
2018-05-18
7
2018-05-20
8
Piontek Barbara
Pony Jumping Team
Rolex 2 (113)
2018-05-19
5
2018-05-19
4
2018-05-20
3
bon 70
Piontek Helena
Pony Jumping Team
Gabon (114)
2018-05-18
17
2018-05-18
6
2018-05-19
14
2018-05-19
15
2018-05-20
1
90 cm
Pliem - Perka Aleksandra
JKS Salio
Tango (120)
2018-05-18
9
2018-05-18
2018-05-19
14
2018-05-19
2018-05-20
Erina (122)
2018-05-18
11
2018-05-18
16
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-18
12
2018-05-18
11
2018-05-19
4
2018-05-19
8
2018-05-20
3
bon 80
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio
Junior (119)
2018-05-18
8
2018-05-18
9
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
4
bon 50
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2018-05-19
5
2018-05-19
1
2018-05-20
5
2018-05-20
4
2018-05-19
5
2018-05-19
13
2018-05-20
6
2018-05-20
26
2018-05-19
22
2018-05-19
2018-05-20
9
2018-05-20
2018-05-19
21
2018-05-19
2018-05-20
15
2018-05-20
Przezak Katarzyna
St. Rodan Club Skrzynki
COLOMBO (41)
2018-05-19
8
2018-05-19
19
2018-05-20
21
2018-05-20
6
Ratajska Gabriela
ST RZS Stables
2018-05-20
8
Rękosiewicz Aleksandra
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2018-05-19
5
2018-05-19
17
Rosiak Cyryl
JKS Salio
2018-05-19
17
2018-05-19
5
2018-05-20
3
2018-05-20
1
Siczyński Alan
JUKS Mieczewo
Bassara (158)
2018-05-19
5
2018-05-19
7
2018-05-20
18
Skrzypczak Joanna
KJ CH Jaszkowo
Semino 5 (145)
2018-05-19
16
2018-05-20
6
Smura Kornelia
bpk
2018-05-18
5
2018-05-18
1
Sobczak Zuzanna
Gold Team Rogalinek
Bobi (112)
2018-05-18
18
2018-05-18
7
2018-05-19
2018-05-19
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
BULWAR (23)
2018-05-19
7
2018-05-19
11
2018-05-20
1
FIGARO (24)
2018-05-19
9
2018-05-19
9
2018-05-20
3
Stein Hanna
Pony Jumping Team
Wojtek (134)
2018-05-18
2
2018-05-18
9
2018-05-20
6
Stróżyńska Natalia
KJ CH Jaszkowo
2018-05-19
23
2018-05-19
2018-05-20
6
2018-05-20
7
Stróżyński Jakub
KJ CH Jaszkowo
Hester (169)
2018-05-19
15
2018-05-20
20
Styła Olga
Pony Jumping Team
2018-05-18
1
2018-05-18
3
2018-05-19
5
2018-05-20
1
100 cm
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
RASZKA (25)
2018-05-18
1
2018-05-18
19
2018-05-19
10
2018-05-19
12
2018-05-20
10
Troć Wiktoria
KJ Salio Biesiekierz Rudny
2018-05-19
1
2018-05-19
13
2018-05-20
23
2018-05-20
Trynka Renata
KJ Gołębin Stary
2018-05-20
7
2018-05-20
28
2018-05-20
5
2018-05-20
27
2018-05-20
4
2018-05-20
25
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
2018-05-19
9
2018-05-19
12
Van den Kroonenberg Michele
KJ Sokół Damasławek
Carmina (130)
2018-05-19
1
2018-05-19
13
2018-05-20
24
2018-05-20
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel
RAVEN (64)
2018-05-19
6
2018-05-19
Wieliczko Daniel
KJ Pobet
Hajlatino (172)
2018-05-19
2
2018-05-19
17
Wosiek Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
STELLA (66)
2018-05-19
22
2018-05-19
18
2018-05-20
16
2018-05-20
17
Woźniak Hubert
Agro-Handel Śrem
Apla (156)
2018-05-18
3
2018-05-18
4
2018-05-19
11
2018-05-19
7
2018-05-20
4
bon 50
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem
Glory (88)
2018-05-18
2
2018-05-18
5
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
2
bon 100
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
2018-05-18
12
2018-05-18
13
2018-05-19
1
2018-05-19
1
2018-05-20
6
70 cm
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
Ares (99)
2018-05-18
5
2018-05-19
7
2018-05-20
7
Żeromska Barbara
Gold Team Rogalinek
Chili (111)
2018-05-18
6
2018-05-18
13
2018-05-19
1
2018-05-19
12

Number of Riders: 118

Number of Horses: 165

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: C.H. Jaszkowo
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H11-012004-1, Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl